kio4 - en to cs translation catalogue (49 entries)

[ctx: KBookmark|Bookmark separator]
en: --- separator ---
cs: --- oddělovač ---

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Add Bookmark Here
cs: Přidat záložku sem

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Bookmark Editor
cs: Otevřít složku v editoru záložek

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Delete Folder
cs: Smazat složku

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Properties
cs: Vlastnosti

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Copy Link Address
cs: Kopírovat adresu odkazu

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Delete Bookmark
cs: Smazat záložku

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Tabs
cs: Otevřít složku v kartách

[ctx: KBookmarkContextMenu|@info]
en: Cannot add bookmark with empty URL.
cs: Není možné přidat záložku s prázdným URL.

[ctx: KBookmarkContextMenu|@title:window]
en: Bookmark Folder Deletion
cs: Odstranění složky záložek

[ctx: KBookmarkContextMenu|@title:window]
en: Bookmark Deletion
cs: Odstranění záložky

[ctx: KBookmarkContextMenu|]
en: Are you sure you wish to remove the bookmark folder
    "%1"?
cs: Opravdu si přejete odstranit složku záložek
    "%1"?

[ctx: KBookmarkContextMenu|]
en: Are you sure you wish to remove the bookmark
    "%1"?
cs: Opravdu si přejete odstranit záložku
    "%1"?

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Name:
cs: Název:

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Location:
cs: Umístění:

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Comment:
cs: Komentář:

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: Update
cs: Aktualizovat

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Bookmark Properties
cs: Vlastnosti záložky

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: &New Folder...
cs: &Nová složka...

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: Add
cs: Přidat

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Add Bookmark
cs: Přidat záložku

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Add Bookmarks
cs: Přidat záložky

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Select Folder
cs: Vybrat složku

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: New Folder
cs: Nová složka

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Create New Bookmark Folder
cs: Vytvořit novou složku záložek

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Create New Bookmark Folder in %1
cs: Vytvořit novou složku záložek v %1

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: New folder:
cs: Nová složka:

[ctx: KBookmarkDialog|name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
cs: Záložky

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: HTML Files (*.html)
cs: Soubory HTML (*.html)

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: *.html|HTML Files (*.html)
cs: *.html|HTML soubory (*.html)

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Could not find %1. Netscape is probably not installed. Aborting the export.
cs: Nelze najít %1. Netscape pravděpodobně není nainstalován. Přerušuji export.

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Netscape not found
cs: Netscape nebyl nalezen

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: <!-- This file was generated by Konqueror -->
cs: <!-- Tento soubor byl vytvořen aplikací Konqueror -->

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Bookmarks
cs: Záložky

[ctx: KOperaBookmarkImporterImpl|]
en: Opera Bookmark Files (*.adr)
cs: Soubory se záložkami z Opery (*.adr)

[ctx: KOperaBookmarkImporterImpl|]
en: *.adr|Opera Bookmark Files (*.adr)
cs: *.adr|Soubory se záložkami z Opery (*.adr)

[ctx: KBookmarkManager|]
en: Cannot launch keditbookmarks.
    
    Most likely you do not have keditbookmarks currently installed
cs: Keditbookmarks nelze spustit.
    
    Pravděpodobně jej nemáte nainstalovaný

[ctx: KBookmarkManager|]
en: Unable to save bookmarks in %1. Reported error was: %2. This error message will only be shown once. The cause of the error needs to be fixed as quickly as possible, which is most likely a full hard drive.
cs: Nelze uložit záložky do %1 (chyba: %2). Toto chybové hlášení bude zobrazeno pouze jednou. Příčinu chyby je nutno co nejrychleji opravit, s největší pravděpodobností je to zaplněný disk.

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Tabs
cs: Otevřít složku v kartách

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Open all bookmarks in this folder as a new tab
cs: Otevřít všechny záložky v této složce jako novou kartu

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: Bookmark Tabs as Folder...
cs: Karty jako složka...

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Add a folder of bookmarks for all open tabs
cs: Přidat složku pro všechny otevřené karty

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Edit your bookmark collection in a separate window
cs: Upravit záložky v novém okně

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: New Bookmark Folder...
cs: Nová složka záložek...

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Create a new bookmark folder in this menu
cs: Vytvořit novou složku se záložkami v této nabídce

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Hide in Toolbar
cs: Skrýt v panelu nástrojů

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Show in Toolbar
cs: Zobrazit v panelu nástrojů

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open in New Window
cs: Otevřít v novém okně

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open in New Tab
cs: Otevřít v nové kartě
