kio4 - en to tg translation catalogue (28 entries)

[ctx: KBookmark|Bookmark separator]
en: --- separator ---
tg: --- ҷудокунанда ---

[ctx: KBookmarkContextMenu|]
en: Are you sure you wish to remove the bookmark folder
    "%1"?
tg: Шумо дар ҳақиқат мехоҳед, ки ҷузвадони хатчӯбҳои зеринро тоза намоед:
    "%1"?

[ctx: KBookmarkContextMenu|]
en: Are you sure you wish to remove the bookmark
    "%1"?
tg: Шумо дар ҳақиқат мехоҳед, ки хатчӯби зеринро тоза намоед:
    "%1"?

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Name:
tg: Ном:

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Location:
tg: Ҷойгиршавӣ:

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Comment:
tg: Шарҳ:

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: Update
tg: Навсозӣ кардан

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Bookmark Properties
tg: Хусусиятҳои хатчӯб

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: &New Folder...
tg: &Ҷузвадони нав...

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: Add
tg: Илова кардан

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Add Bookmark
tg: Илова кардани хатчӯб

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Add Bookmarks
tg: Илова кардани хатчӯбҳо

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Select Folder
tg: Интихоби ҷузвадон

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: New Folder
tg: Ҷузвадони нав

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Create New Bookmark Folder
tg: Эҷод кардани ҷузвадони хатчӯбҳои нав

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Create New Bookmark Folder in %1
tg: Эҷод кардани ҷузвадони хатчӯбҳои нав дар %1

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: New folder:
tg: Ҷузвадони нав:

[ctx: KBookmarkDialog|name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
tg: Хатчӯбҳо

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: HTML Files (*.html)
tg: Файлҳои HTML (*.html)

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: *.html|HTML Files (*.html)
tg: *.html|Файлҳои HTML (*.html)

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Could not find %1. Netscape is probably not installed. Aborting the export.
tg: %1 ёфт нашуд. Эҳтимол аст, ки Netscape насб нашудааст. Содирот қатъ шудааст.

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Netscape not found
tg: Netscape ёфт нашуд

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: <!-- This file was generated by Konqueror -->
tg: <!-- Ин файл ба воситаи Konqueror таҳия шудааст -->

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Bookmarks
tg: Хатчӯбҳо

[ctx: KOperaBookmarkImporterImpl|]
en: Opera Bookmark Files (*.adr)
tg: Файлҳои хатчӯбҳои Opera (*.adr)

[ctx: KOperaBookmarkImporterImpl|]
en: *.adr|Opera Bookmark Files (*.adr)
tg: *.adr|Файлҳои хатчӯбҳои Opera (*.adr)

[ctx: KBookmarkManager|]
en: Cannot launch keditbookmarks.
    
    Most likely you do not have keditbookmarks currently installed
tg: Оғози keditbookmarks имконпазир нест.
    
    Эҳтимол аст, ки keditbookmarks ҳоло насб нашудааст

[ctx: KBookmarkManager|]
en: Unable to save bookmarks in %1. Reported error was: %2. This error message will only be shown once. The cause of the error needs to be fixed as quickly as possible, which is most likely a full hard drive.
tg: Нигоҳ доштани хатчӯбҳо дар %1 имконпазир нест. Гузориш дар бораи хато чунин буд: %2. Ин паёми хато танҳо як маротиба нишон дода мешавад. Сабаби хато бояд ҳар чӣ зудтар ислоҳ карда шавад ва эҳтимол аст диски компютерии шумо пур шудааст.
