kbounce - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: No background pictures found.
sk: Nebol nájdený žiadny obrázok pozadia.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRandomBackgroundPictures)
en: Enable random pictures as background
sk: Povoliť náhodné obrázky ako pozadie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgoundPicturePathLabel)
en: Choose picture path:
sk: Vyberte cestu k obrázku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
sk: Náhľad

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
sk: Vitajte v KBounce.
     Kliknutím spustíte hru

en: Paused
     Click to resume
sk: Pozastavené
     Kliknite na pokračovanie

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
sk: Úspešne ste vyčistili viac ako %1% hracej plochy

en: %1 points: %2 points per remaining life
sk: %1 bodov: %2 bodov za každý zostávajúci život

en: %1 points: Bonus
sk: %1 bodov: Bonus

en: %1 points: Total score for this level
sk: %1 bodov: Celkové skóre pre túto úroveň

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
sk: Do úrovne %1. Nezabudnite, tento raz získate %2 životov!

en: Game over.
     Click to start a game
sk: Koniec hry.
     Kliknite na spustenie hry

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
sk: Či budú prehrávané zvuky hry.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Bounce Ball Game
sk: Hra Bounce Ball

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Highscore
sk: Najvyššie skóre

en: Contributions
sk: Prispeli

en: Port to KDE4. Current maintainer
sk: Port pre KDE4. Aktuálny správca

en: Port to QGraphicsView framework
sk: Port do QGraphicsView frameworku

en: Image Background and Fixes
sk: Obrázky pozadia a opravy

en: Level: %1
sk: Úroveň: %1

en: Score: %1
sk: Skóre: %1

en: Filled: %1%
sk: Vyplnené: %1%

en: Lives: %1
sk: Životy: %1

en: Time: %1
sk: Čas: %1

en: Game over. Click to start a game
sk: Koniec hry. Kliknite na spustenie hry
