kcachegrind_qt - en to et translation catalogue (359 entries)

[ctx: QObject|]
en: Import filter for Cachegrind/Callgrind generated profile data files
et: Cachegrindi/Callgrindi loodud profiiliandmete failide importfilter

[ctx: ProfileContext|]
en: Invalid Context
et: Vigane kontekst

[ctx: ProfileContext|]
en: Unknown Context
et: Tundmatu kontekst

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Source Line
et: Osa lähterida

[ctx: ProfileContext|]
en: Source Line
et: Lähterida

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Line Call
et: Osa rea väljakutse

[ctx: ProfileContext|]
en: Line Call
et: Rea väljakutse

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Jump
et: Osa hüpe

[ctx: ProfileContext|]
en: Jump
et: Hüpe

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Instruction
et: Osa instruktsioon

[ctx: ProfileContext|]
en: Instruction
et: Instruktsioon

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Instruction Jump
et: Osa instruktsiooni hüpe

[ctx: ProfileContext|]
en: Instruction Jump
et: Instruktsiooni hüpe

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Instruction Call
et: Osa instruktsiooni väljakutse

[ctx: ProfileContext|]
en: Instruction Call
et: Instruktsiooni väljakutse

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Call
et: Osa väljakutse

[ctx: ProfileContext|]
en: Call
et: Väljakutse

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Function
et: Osa funktsioon

[ctx: ProfileContext|]
en: Function Source File
et: Funktsiooni lähtefail

[ctx: ProfileContext|]
en: Function
et: Funktsioon

[ctx: ProfileContext|]
en: Function Cycle
et: Funktsiooni tsükkel

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Class
et: Osa klass

[ctx: ProfileContext|]
en: Class
et: Klass

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Source File
et: Osa lähtefail

[ctx: ProfileContext|]
en: Source File
et: Lähtefail

[ctx: ProfileContext|]
en: Part ELF Object
et: Osa ELF-objekt

[ctx: ProfileContext|]
en: ELF Object
et: ELF-objekt

[ctx: ProfileContext|]
en: Profile Part
et: Profiili osa

[ctx: ProfileContext|]
en: Program Trace
et: Programmi jälitus

[ctx: QObject|]
en: %1 from %2
et: %1 %2-st

[ctx: QObject|]
en: (unknown)
et: (tundmatu)

[ctx: QObject|]
en: Instruction Fetch
et: Instruktsioon

[ctx: QObject|]
en: Data Read Access
et: Andmete lugemisõigus

[ctx: QObject|]
en: Data Write Access
et: Andmete kirjutamisõigus

[ctx: QObject|]
en: L1 Instr. Fetch Miss
et: L1 instr. vajak

[ctx: QObject|]
en: L1 Data Read Miss
et: L1 andmete lugemise vajak

[ctx: QObject|]
en: L1 Data Write Miss
et: L1 andmete kirjutamise vajak

[ctx: QObject|]
en: L2 Instr. Fetch Miss
et: L2 instr. vajak

[ctx: QObject|]
en: L2 Data Read Miss
et: L2 andmete lugemise vajak

[ctx: QObject|]
en: L2 Data Write Miss
et: L2 andmete kirjutamise vajak

[ctx: QObject|]
en: LL Instr. Fetch Miss
et: LL instr. vajak

[ctx: QObject|]
en: LL Data Read Miss
et: LL andmete lugemise vajak

[ctx: QObject|]
en: LL Data Write Miss
et: LL andmete kirjutamise vajak

[ctx: QObject|]
en: L1 Miss Sum
et: L1 vajakute summa

[ctx: QObject|]
en: L2 Miss Sum
et: L2 vajakute summa

[ctx: QObject|]
en: Last-level Miss Sum
et: LL vajakute summa

[ctx: QObject|]
en: Indirect Branch
et: Kaudharu

[ctx: QObject|]
en: Mispredicted Ind. Branch
et: Valesti ennustatud kaudharu

[ctx: QObject|]
en: Conditional Branch
et: Tingimusharu

[ctx: QObject|]
en: Mispredicted Cond. Branch
et: Valesti ennustatud tingimusharu

[ctx: QObject|]
en: Mispredicted Branch
et: Valesti ennustatud haru

[ctx: QObject|]
en: Global Bus Event
et: Globaalne siinisündmus

[ctx: QObject|]
en: Samples
et: Valimid

[ctx: QObject|]
en: System Time
et: Süsteemi aeg

[ctx: QObject|]
en: User Time
et: Kasutaja aeg

[ctx: QObject|]
en: Cycle Estimation
et: Tsükli hinnang

[ctx: QObject|]
en: (no caller)
et: (väljakutsuja puudub)

[ctx: QObject|]
en: %1 via %2
et: %1 %2 kaudu

[ctx: QObject|]
en: (no callee)
et: (väljakutsutu puudub)

[ctx: QObject|]
en: (global)
et: (globaalne)

[ctx: QObject|]
en: (not found)
et: (ei leitud)

[ctx: TraceData|]
en: Recalculating Function Cycles...
et: Funktsiooni tsüklite ülearvutus...

[ctx: QObject|]
en: Call(s) from %1
et: Väljakutsed %1-lt

[ctx: QObject|]
en: Call(s) to %1
et: Väljakutsed %1-le

[ctx: QObject|]
en: (unknown call)
et: (tundmatu väljakutse)

[ctx: CallGraphView|]
en: <b>Call Graph around active Function</b><p>Depending on configuration, this view shows the call graph environment of the active function. Note: the shown cost is <b>only</b> the cost which is spent while the active function was actually running; i.e. the cost shown for main() - if it is visible - should be the same as the cost of the active function, as that is the part of inclusive cost of main() spent while the active function was running.</p><p>For cycles, blue call arrows indicate that this is an artificial call added for correct drawing which actually never happened.</p><p>If the graph is larger than the widget area, an overview panner is shown in one edge. There are similar visualization options to the Call Treemap; the selected function is highlighted.</p>
et: <b>Väljakutsegraafik aktiivse funktsiooni piirkonnas</b><p>Sõltuvalt seadistusest näitab see graafiliselt aktiivse funktsiooni väljakutse keskkonda. Märkus: näidatakse <b>ainult</b> kulu aktiivse funktsiooni tegelikul töötamisel, see tähendab, et kulu, mida näidatakse main() puhul (kui see ikka on näha), on võrdne aktiivse funktsiooni kuluga, sest see on osa main()-s sisalduvast kulust aktiivse funktsiooni töötamisel.</p><p>Tsüklite korral näitavad sinised väljakutsenooled, et tegemist on kunstliku väljakutsega, mida tegelikult ei olegi olemas, kuid mis on lisatud graafiku korrektseks esitamiseks.</p><p>Kui graafik on suurem kui elemendile eraldatud ala, on ühes servas näha miniülevaade. Samamoodi on visuaalset külge esitatud väljakutsete puus, kus valitud funktsioon on esile tõstetud.</p>

[ctx: CallGraphView|]
en: Warning: a long lasting graph layouting is in progress.
    Reduce node/edge limits for speedup.
et: Hoiatus: käib tublisti aega võtva graafilise kujutise loomine.
    Kiirendamiseks kahanda sõlmede/servade limiiti.

[ctx: CallGraphView|]
en: Layouting stopped.
et: Graafiline kujutamine on peatatud.

[ctx: CallGraphView|]
en: The call graph has %1 nodes and %2 edges.
et: Graafikul on %1 sõlme ja %2 serva.

[ctx: CallGraphView|]
en: No graph available because the layouting process failed.
et: Graafikut pole, sest kujutamine nurjus.

[ctx: CallGraphView|]
en: Trying to run the following command did not work:
    '%1'
et: Järgmise käsu käivitamine ei andnud tulemusi:
    '%1'

[ctx: CallGraphView|]
en: Please check that 'dot' is installed (package GraphViz).
et: Palun kontrolli, kas programm "dot" on paigaldatud (pakett GraphViz).

[ctx: CallGraphView|]
en: No item activated for which to draw the call graph.
et: Pole aktiveeritud ühtegi elementi, mille väljakutsete graafikut kujutada.

[ctx: CallGraphView|]
en: No call graph can be drawn for the active item.
et: Aktiivse elemendi puhul ei saa väljakutsete graafikut kujutada.

[ctx: CallGraphView|]
en: Error running the graph layouting tool.
et: Tekkis tõrge graafiku kujutamise tööriista töös.

[ctx: CallGraphView|]
en: There is no call graph available for function
    	'%1'
    because it has no cost of the selected event type.
et: Funktsiooni '%1'
    väljakutsete graafikut ei saa kujutada,
    sest valitud sündmusetüübi kulu puudub.

[ctx: CallGraphView|]
en: Caller Depth
et: Väljakutsuja sügavus

[ctx: CallGraphView|]
en: Unlimited
et: Piiramatu

[ctx: CallGraphView|None]
en: Depth 0
et: Sügavus 0

[ctx: CallGraphView|]
en: max. 1
et: maks. 10

[ctx: CallGraphView|]
en: max. 2
et: maks. 2

[ctx: CallGraphView|]
en: max. 5
et: maks. 5

[ctx: CallGraphView|]
en: max. 10
et: maks. 10

[ctx: CallGraphView|]
en: max. 15
et: maks. 15

[ctx: CallGraphView|]
en: Callee Depth
et: Väljakutsutu sügavus

[ctx: CallGraphView|]
en: Min. Node Cost
et: Sõlme min. kulu

[ctx: CallGraphView|]
en: No Minimum
et: Miinimumi pole

[ctx: CallGraphView|]
en: 20 %
et: 20%

[ctx: CallGraphView|]
en: 10 %
et: 10%

[ctx: CallGraphView|]
en: 5 %
et: 5%

[ctx: CallGraphView|]
en: 2 %
et: 2%

[ctx: CallGraphView|]
en: 1 %
et: 1%

[ctx: CallGraphView|]
en: Min. Call Cost
et: Väljakutse min. kulu

[ctx: CallGraphView|]
en: Same as Node
et: Sama sõlmega

[ctx: CallGraphView|]
en: 50 % of Node
et: 50 % sõlmest

[ctx: CallGraphView|]
en: 20 % of Node
et: 20 % sõlmest

[ctx: CallGraphView|]
en: 10 % of Node
et: 10 % sõlmest

[ctx: CallGraphView|]
en: Birds-eye View
et: Linnulennuvaade

[ctx: CallGraphView|]
en: Top Left
et: Ülal vasakul

[ctx: CallGraphView|]
en: Top Right
et: Ülal paremal

[ctx: CallGraphView|]
en: Bottom Left
et: All vasakul

[ctx: CallGraphView|]
en: Bottom Right
et: All paremal

[ctx: CallGraphView|]
en: Automatic
et: Automaatne

[ctx: CallGraphView|]
en: Hide
et: Peida

[ctx: CallGraphView|]
en: Layout
et: Paigutus

[ctx: CallGraphView|]
en: Top to Down
et: Ülalt alla

[ctx: CallGraphView|]
en: Left to Right
et: Vasakult paremale

[ctx: CallGraphView|]
en: Circular
et: Ring

[ctx: CallGraphView|]
en: Go to '%1'
et: Mine '%1'

[ctx: CallGraphView|]
en: Stop Layouting
et: Peata graafiline kujutamine

[ctx: CallGraphView|]
en: Export Graph
et: Graafiku eksport

[ctx: CallGraphView|]
en: As DOT file...
et: DOT-failina...

[ctx: CallGraphView|]
en: As Image...
et: Pildina...

[ctx: CallGraphView|]
en: Graph
et: Graafik

[ctx: CallGraphView|]
en: Arrows for Skipped Calls
et: Nooled vahelejäetud väljakutsetele

[ctx: CallGraphView|]
en: Inner-cycle Calls
et: Tsüklisisesed väljakutsed

[ctx: CallGraphView|]
en: Cluster Groups
et: Klastrigrupid

[ctx: CallGraphView|]
en: Visualization
et: Kuvamine

[ctx: CallGraphView|]
en: Compact
et: Kompaktne

[ctx: CallGraphView|]
en: Normal
et: Normaalne

[ctx: CallGraphView|]
en: Tall
et: Pikk

[ctx: CallGraphView|]
en: Export Graph As Image
et: Graafiku eksport pildina

[ctx: CallGraphView|]
en: Images (*.png *.jpg)
et: Pildid (*.png *.jpg)

[ctx: QObject|]
en: (active)
et: (aktiivne)

[ctx: CallMapView|Name]
en: A thing's name
et: Asja nimi

[ctx: CallMapView|]
en: Cost
et: Kulu

[ctx: CallMapView|]
en: Location
et: Asukoht

[ctx: CallMapView|]
en: Calls
et: Väljakutsed

[ctx: CallMapView|]
en: <b>Caller Map</b><p>This graph shows the nested hierarchy of all callers of the current activated function. Each colored rectangle represents a function; its size tries to be proportional to the cost spent therein while the active function is running (however, there are drawing constraints).</p>
et: <b>Väljakutsujate kaart</b><p>See graafik näitab pesastatult aktiivse funktsiooni kõigi väljakutsujate hierarhiat. Iga värviline ristkülik esindab funktsiooni, mille suurus peaks olema proportsionaalne selle kuluga aktiivse funktsiooni töötamisel (täpsusele seavad küll oma tõkked joonistamispiirangud).</p>

[ctx: CallMapView|]
en: <b>Call Map</b><p>This graph shows the nested hierarchy of all callees of the current activated function. Each colored rectangle represents a function; its size tries to be proportional to the cost spent therein while the active function is running (however, there are drawing constraints).</p>
et: <b>Väljakutsekaart</b><p>See graafik näitab pesastatult aktiivse funktsiooni kõigi väljakutsutute hierarhiat. Iga värviline ristkülik esindab funktsiooni, mille suurus peaks olema proportsionaalne selle kuluga aktiivse funktsiooni töötamisel (täpsusele seavad küll oma tõkked joonistamispiirangud).</p>

[ctx: CallMapView|]
en: Go To
et: Liigu

[ctx: CallMapView|]
en: Stop at Depth
et: Peata sügavusel

[ctx: CallMapView|]
en: No Depth Limit
et: Sügavus ei ole piiratud

[ctx: CallMapView|]
en: Depth 10
et: Sügavus 10

[ctx: CallMapView|]
en: Depth 15
et: Sügavus 15

[ctx: CallMapView|]
en: Depth 20
et: Sügavus 20

[ctx: CallMapView|]
en: Depth of '%1' (%2)
et: '%1' sügavus (%2)

[ctx: CallMapView|]
en: Decrement Depth (to %1)
et: Kahanemise sügavus (kuni %1)

[ctx: CallMapView|]
en: Increment Depth (to %1)
et: Kasvamise sügavus (kuni %1)

[ctx: CallMapView|]
en: Stop at Function
et: Peata funktsioonis

[ctx: CallMapView|]
en: No Function Limit
et: Funktsioonipiiranguta

[ctx: CallMapView|]
en: Stop at Area
et: Peata alal

[ctx: CallMapView|]
en: No Area Limit
et: Ala ei ole piiratud

[ctx: CallMapView|]
en: 100 Pixels
et: 100 pikslit

[ctx: CallMapView|]
en: 200 Pixels
et: 200 pikslit

[ctx: CallMapView|]
en: 500 Pixels
et: 500 pikslit

[ctx: CallMapView|]
en: 1000 Pixels
et: 1000 pikslit

[ctx: CallMapView|]
en: Area of '%1' (%2)
et: '%1' ala (%2)

[ctx: CallMapView|]
en: Double Area Limit (to %1)
et: Topeltalapiirang (kuni %1)

[ctx: CallMapView|]
en: Half Area Limit (to %1)
et: Poolalapiirang (kuni %1)

[ctx: CallMapView|]
en: Visualization
et: Kuvamine

[ctx: CallMapView|]
en: Split Direction
et: Poolitamise suund

[ctx: CallMapView|]
en: Skip Incorrect Borders
et: Jäta vigased piirded vahele

[ctx: CallMapView|]
en: Border Width
et: Piirde laius

[ctx: CallMapView|]
en: Border 0
et: Piire 0

[ctx: CallMapView|]
en: Border 1
et: Piire 1

[ctx: CallMapView|]
en: Border 2
et: Piire 2

[ctx: CallMapView|]
en: Border 3
et: Piire 3

[ctx: CallMapView|]
en: Draw Symbol Names
et: Näita sümbolnimesid

[ctx: CallMapView|]
en: Draw Cost
et: Näita kulu

[ctx: CallMapView|]
en: Draw Location
et: Näita asukohta

[ctx: CallMapView|]
en: Draw Calls
et: Näita väljakutseid

[ctx: CallMapView|]
en: Ignore Proportions
et: Ignoreeri proportsioone

[ctx: CallMapView|]
en: Allow Rotation
et: Luba pööramine

[ctx: CallMapView|]
en: Shading
et: Varjamine

[ctx: CallMapView|]
en: Call Map: Current is '%1'
et: Väljakutsekaart: praegu '%1'

[ctx: QObject|]
en: (no function)
et: (funktsiooni pole)

[ctx: QObject|]
en: (no call)
et: (väljakutset pole)

[ctx: CallView|]
en: Cost
et: Kulu

[ctx: CallView|]
en: Cost per call
et: Kulu väljakutse kohta

[ctx: CallView|]
en: Cost 2
et: Kulu 2

[ctx: CallView|]
en: Cost 2 per call
et: Kulu 2 väljakutse kohta

[ctx: CallView|]
en: Count
et: Arvestus

[ctx: CallView|]
en: Caller
et: Väljakutsuja

[ctx: CallView|]
en: Callee
et: Väljakutsutu

[ctx: CallView|]
en: <b>List of direct Callers</b><p>This list shows all functions calling the current selected one directly, together with a call count and the cost spent in the current selected function while being called from the function from the list.</p><p>An icon instead of an inclusive cost specifies that this is a call inside of a recursive cycle. An inclusive cost makes no sense here.</p><p>Selecting a function makes it the current selected one of this information panel. If there are two panels (Split mode), the function of the other panel is changed instead.</p>
et: <b>Otseväljakutsujate nimekiri</b><p>See nimekiri näitab kõiki funktsioone, mis kutsuvad valitud aktiivset funktsiooni otse välja koos väljakutsete arvu ja valitud aktiivse funktsiooni (kumulatiivse) kuluga, kui seda kutsub välja nimekirjas olev funktsioon.</p><p>Ikoon kumulatiivse kulu asemel tähendab, et tegemist on väljakutsega rekursiivses tsüklis. Sellisel juhul ei ole kumulatiivsel kulul ka mingit mõtet.</p><p>Funktsiooni valimine muudab selle infopaneelil valitud aktiivseks funktsiooniks. Kui on kaks paneeli (poolitamisel), muudetakse aga teise paneeli funktsiooni.</p>

[ctx: CallView|]
en: <b>List of direct Callees</b><p>This list shows all functions called by the current selected one directly, together with a call count and the cost spent in this function while being called from the selected function.</p><p>Selecting a function makes it the current selected one of this information panel. If there are two panels (Split mode), the function of the other panel is changed instead.</p>
et: <b>Otseväljakutsutute nimekiri</b><p>See nimekiri näitab kõiki funktsioone, mida valitud aktiivne funktsioon otse välja kutsub koos koos väljakutsete arvu ja selle funktsiooni (kumulatiivse) kuluga, kui seda kutsub välja valitud funktsioon.</p><p>Funktsiooni valimine muudab selle infopaneelil valitud aktiivseks funktsiooniks. Kui on kaks paneeli (poolitamisel), muudetakse aga teise paneeli funktsiooni.</p>

[ctx: CallView|]
en: Go to '%1'
et: Mine '%1'

[ctx: CallView|]
en: %1 per call
et: %1 väljakutse kohta

[ctx: QObject|]
en: (%n item(s) skipped) | (%n item(s) skipped)
et[0]: (%n element(i) jäeti vahele)
et[1]: (%n element(i) jäeti vahele)

[ctx: QObject|]
en: (%n function(s) skipped) | (%n function(s) skipped)
et[0]: (%n funktsioon(i) jäeti vahele)
et[1]: (%n funktsioon(i) jäeti vahele)

[ctx: CoverageView|]
en: Incl.
et: Kumul.

[ctx: CoverageView|]
en: Distance
et: Vahemaa

[ctx: CoverageView|]
en: Called
et: Välja kutsutud

[ctx: CoverageView|]
en: Caller
et: Väljakutsuja

[ctx: CoverageView|]
en: Self
et: Oma

[ctx: CoverageView|]
en: Calling
et: Kutsub välja

[ctx: CoverageView|]
en: Callee
et: Väljakutsutu

[ctx: CoverageView|]
en: <b>List of all Callers</b><p>This list shows all functions calling the current selected one, either directly or with several functions in-between on the stack; the number of functions in-between plus one is called the <em>Distance</em> (e.g. for function A,B,C there exists a call from A to C when A calls B and B calls C, i.e. A => B => C. The distance here is 2).</p><p>Absolute cost shown is the cost spent in the selected function while a listed function is active; relative cost is the percentage of all cost spent in the selected function while the listed one is active. The cost graphic shows logarithmic percentage with a different color for each distance.</p><p>As there can be many calls from the same function, the distance column sometimes shows the range of distances for all calls happening; then, in parentheses, there is the medium distance, i.e. the distance where most of the call costs happened.</p><p>Selecting a function makes it the current selected one of this information panel. If there are two panels (Split mode), the function of the other panel is changed instead.</p>
et: <b>Kõigi väljakutsujate nimekiri</b><p>See nimekiri näitab kõiki funktsioone, mis kutsuvad välja parajasti valitud funktsiooni kas otse või mitme funktsiooni vahendusel pinus. Vahepealsete funktsioonide arvu nimetatakse <em>vahemaaks</em> (nt. funktsioonide A, B, C korral on väljakutse A-lt C-le, kui A kutsub välja B ja B kutsub välja C, s.t. A => B => C. Vahemaa on antud juhul 2).</p><p>Näidatav absoluutne kulu on valitud funktsiooni kulu, kui see on aktiivne. Suhteline kulu on protsent valitud funktsiooni kogukulust, kui see on aktiivne. Kulugraafik näitab logaritmilist protsenti erinevate värvidega iga vahemaa kohta.</p><p>Et ühelt funktsioonilt võib olla palju väljakutseid, näitab vahemaa veerg mõnikord kõigi väljakutsete vahemaade vahemikku. Sellisel juhul on sulgudes keskmine vahemaa, s.t. vahemaa, kuhu langeb enamik väljakutsete kulusid.</p><p>Funktsiooni valimine muudab selle infopaneelil aktiivseks. Kui on kaks paneeli (poolitatud režiimis), muudetakse teise paneeli funktsiooni.</p>

[ctx: CoverageView|]
en: <b>List of all Callees</b><p>This list shows all functions called by the current selected one, either directly or with several function in-between on the stack; the number of function in-between plus one is called the <em>Distance</em> (e.g. for function A,B,C there exists a call from A to C when A calls B and B calls C, i.e. A => B => C. The distance here is 2).</p><p>Absolute cost shown is the cost spent in the listed function while the selected is active; relative cost is the percentage of all cost spent in the listed function while the selected one is active. The cost graphic always shows logarithmic percentage with a different color for each distance.</p><p>As there can be many calls to the same function, the distance column sometimes shows the range of distances for all calls happening; then, in parentheses, there is the medium distance, i.e. the distance where most of the call costs happened.</p><p>Selecting a function makes it the current selected one of this information panel. If there are two panels (Split mode), the function of the other panel is changed instead.</p>
et: <b>Kõigi väljakutsutute nimekiri</b><p>See nimekiri näitab kõiki funktsioone, mida kutsub välja parajasti valitud funktsioon kas otse või mitme funktsiooni vahendusel pinus. Vahepealsete funktsioonide arvu nimetatakse <em>vahemaaks</em> (nt. funktsioonide A, B, C korral on väljakutse A-lt C-le, kui A kutsub välja B ja B kutsub välja C, s.t. A => B => C. Vahemaa on antud juhul 2).</p><p>Näidatav absoluutne kulu on valitud funktsiooni kulu, kui see on aktiivne. Suhteline kulu on protsent valitud funktsiooni kogukulust, kui see on aktiivne. Kulugraafik näitab logaritmilist protsenti erinevate värvidega iga vahemaa kohta.</p><p>Et ühele funktsioonile võib olla palju väljakutseid, näitab vahemaa veerg mõnikord kõigi väljakutsete vahemaade vahemikku. Sellisel juhul on sulgudes keskmine vahemaa, s.t. vahemaa, kuhu langeb enamik väljakutsete kulusid.</p><p>Funktsiooni valimine muudab selle infopaneelil aktiivseks. Kui on kaks paneeli (poolitatud režiimis), muudetakse teise paneeli funktsiooni.</p>

[ctx: CoverageView|]
en: Go to '%1'
et: Mine '%1'

[ctx: QObject|]
en: Unknown Type
et: Tundmatu tüüp

[ctx: EventTypeView|]
en: Event Type
et: Sündmuse tüüp

[ctx: EventTypeView|]
en: Incl.
et: Kumul.

[ctx: EventTypeView|]
en: Self
et: Oma

[ctx: EventTypeView|]
en: Short
et: Lühike

[ctx: EventTypeView|]
en: Formula
et: Valem

[ctx: EventTypeView|]
en: <b>Cost Types List</b><p>This list shows all cost types available and what the self/inclusive cost of the current selected function is for that cost type.</p><p>By choosing a cost type from the list, you change the cost type of costs shown all over KCachegrind to be the selected one.</p>
et: <b>Kulutüüpide nimekiri</b><p>See nimekiri näitab kõiki saadaolevaid kulutüüpe ja parajasti valitud funktsiooni oma/kumulatiivset kulu antud kulutüübi korral.</p><p>Nimekirjast kulutüübi valimine muudab kõikjal KCachegrindis näidatava kulutüübi valitud tüübiks.</p>

[ctx: EventTypeView|]
en: Set as Secondary Event Type
et: Määra sekundaarseks sündmuse tüübiks

[ctx: EventTypeView|]
en: Hide Secondary Event Type
et: Peida sekundaarne sündmuse tüüp

[ctx: EventTypeView|]
en: Edit Long Name
et: Muuda pikka nime

[ctx: EventTypeView|]
en: Edit Short Name
et: Muuda lühikest nime

[ctx: EventTypeView|]
en: Edit Formula
et: Muuda valemit

[ctx: EventTypeView|]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: EventTypeView|]
en: New Event Type...
et: Uus sündmuse tüüp...

[ctx: EventTypeView|]
en: New%1
et: Uus%1

[ctx: EventTypeView|]
en: New Event Type %1
et: Uus sündmuse tüüp %1

[ctx: FunctionListModel|]
en: Incl.
et: Kumul.

[ctx: FunctionListModel|]
en: Self
et: Oma

[ctx: FunctionListModel|]
en: Called
et: Välja kutsutud

[ctx: FunctionListModel|]
en: Function
et: Funktsioon

[ctx: FunctionListModel|]
en: Location
et: Asukoht

[ctx: FunctionListModel|]
en: (%1 function(s) skipped)
et: (%1 funktsioon(i) jäeti vahele)

[ctx: FunctionSelection|]
en: Function Profile
et: Funktsiooni profiil

[ctx: FunctionSelection|]
en: &Search:
et: &Otsing:

[ctx: FunctionSelection|]
en: Search Query
et: Otsingupäring

[ctx: FunctionSelection|]
en: Self
et: Oma

[ctx: FunctionSelection|]
en: Group
et: Rühm

[ctx: FunctionSelection|]
en: (No Grouping)
et: (Rühmitamine puudub)

[ctx: FunctionSelection|]
en: <b>The Flat Profile</b><p>The flat profile contains a group and a function selection list. The group list contains all groups where costs are spent in, depending on the chosen group type. The group list is hidden when group type 'Function' is selected.</p><p>The function list contains the functions of the selected group (or all for 'Function' group type), ordered by the costs spent therein. Functions with costs less than 1% are hidden on default.</p>
et: <b>Lameprofiil</b><p>Lameprofiil koosneb grupi- ja funktsiooninimekirjast. Grupinimekiri sisaldab kõiki kulugruppe sõltuvalt valitud grupitüübist. Grupinimekiri on peidetud, kui valida grupitüüp 'Funktsioon'.</p><p>Funktsiooninimekiri sisaldab valitud grupi funktsioone (või ka kõiki funktsioone, kui valitud on grupitüüp 'Funktsioon') järjestatuna vastavalt kulule. Funktsioonid, mille kulu jääb alla 1%, on vaikimisi peidetud.</p>

[ctx: FunctionSelection|]
en: Go to '%1'
et: Mine '%1'

[ctx: FunctionSelection|]
en: Grouping
et: Rühmitamine

[ctx: FunctionSelection|]
en: No Grouping
et: Rühmitamine puudub

[ctx: QObject|]
en: Active call to '%1'
et: '%1' aktiivne väljakutse

[ctx: QObject|]
en: Call to '%1'
et: Väljakutse %1-le

[ctx: QObject|]
en: %n call(s) to '%2' | %n call(s) to '%2'
et[0]: %n väljakutse(t) %2-le
et[1]: %n väljakutse(t) %2-le

[ctx: QObject|]
en: Jump %1 of %2 times to 0x%3
et: Hüpe %1 %2 hüppest aadressile 0x%3

[ctx: QObject|]
en: Jump %1 times to 0x%2
et: Hüpe %1 korda aadressile 0x%2

[ctx: QObject|]
en: (cycle)
et: (tsükkel)

[ctx: InstrView|]
en: Cost
et: Kulu

[ctx: InstrView|]
en: Cost 2
et: Kulu 2

[ctx: InstrView|]
en: Hex
et: 16nd

[ctx: InstrView|]
en: Assembly Instructions
et: Assembleri instruktsioonid

[ctx: InstrView|]
en: Source Position
et: Lähtekoodi asukoht

[ctx: InstrView|]
en: <b>Annotated Machine Code</b><p>The annotated machine code list shows the assembly instructions of the current selected function together with (self) cost spent while executing an instruction. If this is a call instruction, lines with details on the call happening are inserted into the source: the cost spent inside of the call, the number of calls happening, and the call destination.</p><p>The machine code shown is generated with the 'objdump' utility from the 'binutils' package.</p><p>Select a line with call information to make the destination function of this call current.</p>
et: <b>Annoteeritud masinkood</b><p>Annoteeritud masinkoodi nimekiri näitab parajasti valitud funktsiooni assembleri instruktsioone koos instruktsiooni täitmise kuluga. Kui see on väljakutseinstruktsioon, lisatakse lähtekoodi read väljakutse detailidega: (kumulatiivne) väljakutse kulu, väljakutsete arv ja väljakutse sihtkoht.</p><p>Näidatav masinkood genereeritakse utiliidiga 'objdump', mis kuulub tarkvarapaketi 'binutils' koosseisu.</p><p>Vali rida väljakutseinfoga, et muuta selle väljakutse sihtfunktsioon aktiivseks.</p>

[ctx: InstrView|]
en: Go to '%1'
et: Mine '%1'

[ctx: InstrView|]
en: Go to Address %1
et: Mine aadressile %1

[ctx: InstrView|]
en: Hex Code
et: Kuueteistkümnendkood

[ctx: InstrView|]
en: There is no instruction info in the profile data file.
et: Profiiliandmete failis puudub instruktsiooniinfo.

[ctx: InstrView|]
en: Tip: For Callgrind, rerun with option
et: Vihje: Callgrindi korral käivita uuesti võtmega

[ctx: InstrView|]
en: To see (conditional) jumps, additionally specify
et: (Tingimuslike) hüpete nägemiseks anna veel ka

[ctx: InstrView|]
en: For annotated machine code, the following object file is needed:
et: Annoteeritud masinkood vajab järgmist objektifaili:

[ctx: InstrView|]
en: This file can not be found.
et: Seda faili ei leitud.

[ctx: InstrView|]
en: If cross-compiled, set SYSROOT variable.
et: Ristkompileerimise korral tuleb määrata muutuja SYSROOT.

[ctx: InstrView|]
en: There is an error trying to execute the command
et: Tekkis tõrge, kui üritati käivitada käsku

[ctx: InstrView|]
en: Check that you have installed 'objdump'.
et: Kontrolli, et oleksid paigaldanud utiliidi 'objdump'.

[ctx: InstrView|]
en: This utility can be found in the 'binutils' package.
et: Selle leiab paketist 'binutils'.

[ctx: InstrView|]
en: (No Instruction)
et: (Instruktsioon puudub)

[ctx: InstrView|]
en: There are %n cost line(s) without machine code. | There are %n cost line(s) without machine code.
et[0]: %n kulurida on ilma masinkoodita.
et[1]: %n kulurida on ilma masinkoodita.

[ctx: InstrView|]
en: This happens because the code of
et: See juhtub seepärast, et

[ctx: InstrView|]
en: does not seem to match the profile data file.
et: kood ei paista vastavat profiiliandmete failile.

[ctx: InstrView|]
en: Are you using an old profile data file or is the above mentioned
et: Kas kasutad vana profiiliandmete faili või on ülalmainitud

[ctx: InstrView|]
en: ELF object from an updated installation/another machine?
et: ELF-objekt uuemast paigaldusest või mõnest muust masinast?

[ctx: InstrView|]
en: There seems to be an error trying to execute the command
et: Paistab, et tekkis tõrge, kui üritati käivitada käsku

[ctx: InstrView|]
en: Check that the ELF object used in the command exists.
et: Kontrolli, et käsus kasutatud ELF-objekt on olemas.

[ctx: QObject|]
en: Profile Part %1
et: Profiili osa %1

[ctx: QObject|]
en: (no trace)
et: (jälitust pole)

[ctx: QObject|]
en: (no part)
et: (osa pole)

[ctx: QObject|]
en: (none)
et: (puudub)

[ctx: PartSelection|]
en: Parts Overview
et: Jälitusosade ülevaade

[ctx: PartSelection|A thing's name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: PartSelection|]
en: Cost
et: Kulu

[ctx: PartSelection|]
en: (no trace parts)
et: (jälitusosi pole)

[ctx: PartSelection|]
en: <b>The Parts Overview</b><p>A trace consists of multiple trace parts when there are several profile data files from one profile run. The Trace Part Overview dockable shows these, horizontally ordered in execution time; the rectangle sizes are proportional to the total cost spent in the parts. You can select one or several parts to constrain all costs shown to these parts only.</p><p>The parts are further subdivided: there is a partitioning and an callee split mode: <ul><li>Partitioning: You see the partitioning into groups for a trace part, according to the group type selected. E.g. if ELF object groups are selected, you see colored rectangles for each used ELF object (shared library or executable), sized according to the cost spent therein.</li><li>Callee: A rectangle showing the inclusive cost of the current selected function in the trace part is shown. This is split up into smaller rectangles to show the costs of its callees.</li></ul></p>
et: <b>Jälitusosade ülevaade</b><p>Jälitus koosneb paljudest jälitusosadest, kui ühes profileerimises on mitu jälitusfaili. Jälitusosade ülevaate dokk näitab neid korraldatuna horisontaalselt vastavalt käivitamise ajale. Ristkülikute suurus on võrdeline osa kogukuluga. Võimalik on valida üks või mitu osa, et piirata kulu näitamist ainult ühe või mõne osaga.</p><p>Osad on täiendavalt jagatud kas partitsioneerimis- või kumulatiivses režiimis: <ul><li>Partitsioneerimine: jälitusosad on jagatud gruppidesse vastavalt valitud grupitüübile. Kui näiteks valitud on ELF-objektide grupid, on näha värvilised ristkülikud iga kasutatud ELF-objekti kohta (ühisteek või käivitatav fail), mille suurus vastab kulule.</li><li>Kumulatiivne jaotus: näidatakse jälitusosas parajasti valitud funktsiooni kumulatiivset kulu esindavat ristkülikut. See on omakorda jagatud funktsiooni väljakutsujate kumulatiivse kulu näitamiseks.</li></ul></p>

[ctx: PartSelection|]
en: Profile Part Overview: Current is '%1'
et: Profiili osade ülevaade: aktiivne on '%1'

[ctx: PartSelection|]
en: Deselect '%1'
et: Tühista '%1' valik

[ctx: PartSelection|]
en: Select '%1'
et: Vali '%1'

[ctx: PartSelection|]
en: Select All Parts
et: Vali kõik osad

[ctx: PartSelection|]
en: Visible Parts
et: Nähtavad osad

[ctx: PartSelection|]
en: Hide Selected Parts
et: Peida valitud osad

[ctx: PartSelection|]
en: Show Hidden Parts
et: Näita peidetud osasid

[ctx: PartSelection|]
en: Go to '%1'
et: Mine '%1'

[ctx: PartSelection|]
en: Visualization
et: Kuvamine

[ctx: PartSelection|]
en: Partitioning Mode
et: Osadeks jagamise režiim

[ctx: PartSelection|]
en: Zoom Function
et: Suurendusfunktsioon

[ctx: PartSelection|]
en: Show Direct Calls
et: Näita otseväljakutseid

[ctx: PartSelection|]
en: Increment Shown Call Levels
et: Näita väljakutse taset taandusega

[ctx: PartSelection|]
en: Diagram Mode
et: Skeemirežiim

[ctx: PartSelection|]
en: Draw Names
et: Näita nimesid

[ctx: PartSelection|]
en: Draw Costs
et: Näita kulu

[ctx: PartSelection|]
en: Ignore Proportions
et: Ignoreeri proportsioone

[ctx: PartSelection|]
en: Allow Rotation
et: Luba pööramine

[ctx: PartSelection|]
en: Draw Frames
et: Näita raame

[ctx: PartSelection|]
en: Hide Info
et: Peida info

[ctx: PartSelection|]
en: Show Info
et: Näita infot

[ctx: PartSelection|]
en: (no trace loaded)
et: (jälitust pole laaditud)

[ctx: PartView|]
en: Profile Part
et: Profiili osa

[ctx: PartView|]
en: Incl.
et: Kumul.

[ctx: PartView|]
en: Self
et: Oma

[ctx: PartView|]
en: Called
et: Välja kutsutud

[ctx: PartView|]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: PartView|]
en: <b>Trace Part List</b><p>This list shows all trace parts of the loaded trace. For each part, the self/inclusive cost of the current selected function, spent in the part, is shown; percentage costs are always relative to the total cost <em>of the part</em> (not to the whole trace as in the Trace Part Overview). Also shown are the calls happening to/from the current function inside of the trace part.</p><p>By choosing one or more trace parts from the list, the costs shown all over KCachegrind will only be the ones spent in the selected part(s). If no list selection is shown, in fact all trace parts are selected implicitly.</p><p>This is a multi-selection list. You can select ranges by dragging the mouse or use SHIFT/CTRL modifiers. Selection/Deselection of trace parts can also be done by using the Trace Part Overview Dockable. This one also supports multiple selection.</p><p>Note that the list is hidden if only one trace part is loaded.</p>
et: <b>Jälitusosade nimekiri</b><p>See nimekiri näitab kõiki laaditud jälituse osasid. Iga osa puhul näidatakse parajasti valitud funktsiooni kumulatiivset/omakulu osas. Protsentuaalne kulu on alati seotud <em>osa</em> kogukuluga (mitte terve jälitusega, nagu jälitusosade ülevaates). Samuti näidatakse väljakutseid aktiivselt funktsioonilt/aktiivsele funktsioonile antud jälitusosas.</p><p>Ühe või rohkema jälitusosa valimisel nimekirjas näidatakse KCachegrindis ainult valitud osa(de) kulu. Kui midagi ei ole otseselt valitud, käsitletakse vaikimisi valituna kõiki jälitusosasid.</p><p>Nimekiri võimaldab valida mitmeid elemente korraga. Vahemikku saab valida hiirt lohistades või klahve Shift/Ctrl kasutades. Jälitusosasid saab valida või nende valimist tühistada ka jälitusosade ülevaate doki abil. Ka too toetab mitme elemendi valimist.</p><p>Pane tähele, et nimekiri on peidetud, kui laaditud on ainult üks jälitusosa.</p>

[ctx: QObject|]
en: Jump %1 of %2 times to %3
et: Hüpe %1 %2 hüppest %3-le

[ctx: QObject|]
en: Jump %1 times to %2
et: Hüpe %1 korda %2-le

[ctx: SourceView|]
en: Cost
et: Kulu

[ctx: SourceView|]
en: Cost 2
et: Kulu 2

[ctx: SourceView|]
en: Source
et: Lähtekood

[ctx: SourceView|]
en: <b>Annotated Source</b><p>The annotated source list shows the source lines of the current selected function together with (self) cost spent while executing the code of this source line. If there was a call in a source line, lines with details on the call happening are inserted into the source: the cost spent inside of the call, the number of calls happening, and the call destination.</p><p>Select a inserted call information line to make the destination function current.</p>
et: <b>Annoteeritud lähtekood</b><p>Annoteeritud lähtekoodi nimekiri näitab parajasti valitud funktsiooni koodiridu koos (oma)kuluga selle rea koodi täitmisel. Kui koodireal on väljakutse, lisatakse lähtekoodi read väljakutse detailidega: (kumulatiivne) väljakutse kulu, väljakutsete arv ja väljakutse sihtkoht.</p><p>Vali lisatud väljakutseinfo rida, et muuta sihtfunktsioon aktiivseks.</p>

[ctx: SourceView|]
en: Go to '%1'
et: Mine '%1'

[ctx: SourceView|]
en: Go to Line %1
et: Liigu reale %1

[ctx: SourceView|]
en: There is no cost of current selected type associated
et: Valitud tüübil puudub kulu, mis oleks seotud

[ctx: SourceView|]
en: with any source line of this function in file
et: mis tahes antud funktsiooni lähtekoodireaga failis

[ctx: SourceView|]
en: Thus, no annotated source can be shown.
et: Seepärast ei saa ka näidata annoteeritud lähtekoodi.

[ctx: SourceView|]
en: --- From '%1' ---
et: --- '%1'-st ---

[ctx: SourceView|]
en: --- Inlined from '%1' ---
et: --- Siseseks muudetud '%1'-st ---

[ctx: SourceView|]
en: --- Inlined from unknown source ---
et: --- Siseseks muudetud tundmatust lähtekoodist ---

[ctx: SourceView|]
en: There is no source available for the following function:
et: Puudub lähtekood järgmisele funktsioonile:

[ctx: SourceView|]
en: This is because no debug information is present.
et: Seda sellepärast, et pole mingit silumisinfot.

[ctx: SourceView|]
en: Recompile source and redo the profile run.
et: Kompileeri lähtekood uuesti ja käivita uus profileerimine.

[ctx: SourceView|]
en: The function is located in this ELF object:
et: Funktsioon asub järgmises ELF-objektis:

[ctx: SourceView|]
en: This is because its source file cannot be found:
et: Seda sellepärast, et selle lähtefaili ei leitud:

[ctx: SourceView|]
en: Add the folder of this file to the source folder list.
et: Lisa selle faili kataloog lähtekataloogide nimekirja.

[ctx: SourceView|]
en: The list can be found in the configuration dialog.
et: Nimekirja leiab seadistustedialoogist.

[ctx: StackSelection|]
en: Stack Selection
et: Pinu valik

[ctx: StackSelection|]
en: Cost
et: Kulu

[ctx: StackSelection|]
en: Cost2
et: Kulu2

[ctx: StackSelection|]
en: Calls
et: Väljakutsed

[ctx: StackSelection|]
en: Function
et: Funktsioon

[ctx: TabBar|]
en: Move to Top
et: Liiguta üles

[ctx: TabBar|Move to Top]
en: Top
et: Üles

[ctx: TabBar|]
en: Move to Right
et: Liiguta paremale

[ctx: TabBar|Move to Right]
en: Right
et: Paremale

[ctx: TabBar|]
en: Move to Bottom
et: Liiguta alla

[ctx: TabBar|Move to Bottom]
en: Bottom
et: Alla

[ctx: TabBar|]
en: Move to Bottom Left
et: Liiguta alla vasakule

[ctx: TabBar|Move to Bottom Left]
en: Bottom Left
et: All vasakul

[ctx: TabBar|]
en: Move Area To
et: Ala asukoht

[ctx: TabBar|]
en: Hide This Tab
et: Peida see kaart

[ctx: TabBar|]
en: Hide Area
et: Peida ala

[ctx: TabBar|Show on Top]
en: Top
et: Üles

[ctx: TabBar|Show on Right]
en: Right
et: Paremale

[ctx: TabBar|Show on Bottom]
en: Bottom
et: Alla

[ctx: TabBar|Show on Bottom Left]
en: Bottom Left
et: All vasakul

[ctx: TabBar|]
en: Show Hidden On
et: Näita peidetuid

[ctx: TabView|]
en: (No profile data file loaded)
et: (Profiiliandmete faili pole laaditud)

[ctx: TabView|]
en: Types
et: Tüübid

[ctx: TabView|]
en: Callers
et: Väljakutsujad

[ctx: TabView|]
en: All Callers
et: Kõik väljakutsujad

[ctx: TabView|]
en: Callee Map
et: Väljakutsutute kaart

[ctx: TabView|]
en: Source Code
et: Lähtekood

[ctx: TabView|]
en: Parts
et: Osad

[ctx: TabView|]
en: Callees
et: Väljakutsutud

[ctx: TabView|]
en: Call Graph
et: Väljakutsegraafik

[ctx: TabView|]
en: All Callees
et: Kõik väljakutsutud

[ctx: TabView|]
en: Caller Map
et: Väljakutsujate kaart

[ctx: TabView|]
en: Machine Code
et: Masinkood

[ctx: TabView|]
en: <b>Information Tabs</b><p>This widget shows information for the currently selected function in different tabs: <ul><li>The Costs tab shows a list of available event types and the inclusive and self-costs related to these types.</li><li>The Parts tab shows a list of trace parts if the trace consists of more than one part (otherwise, this tab is hidden). The cost of the selected function spent in the different parts together with the calls happening is shown.</li><li>The Call Lists tab shows direct callers and callees of the function in more detail.</li><li>The Coverage tab shows the same as the Call Lists tab, but also shows indirect callers and callees, not just direct ones.</li><li>The Call Graph tab shows a graphical visualization of the calls made by this function.</li><li>The Source Code tab presents annotated source code if debugging information and the source file are available.</li><li>The Machine Code tab presents annotated assembly instructions if profile information at instruction level is available.</li></ul>For more information, see the <em>What's This?</em> help of the corresponding tab widget.</p>
et: <b>Infokaardid</b><p>See element näitab parajasti valitud funktsiooni kohta infot mitmel kaardil: <ul><li>Kulukaart näitab saadaolevate kulutüüpide nimekirja ning kumulatiivset ja omakulu vastavalt tüübile.</li><li>Osade kaart näitab jälitusosade nimekirja, kui jälitus koosneb enam kui ühest osast (kui mitte, on kaart peidetud). Näidatakse valitud funktsiooni kulu erinevates osades koos vastavate väljakutsetega.</li><li>Väljakutsete nimekirja kaart näitab funktsiooni otseseid väljakutsujaid ja väljakutsutuid üksikasjalikumalt.</li><li>Koguinfo kaart näitab sama, mis väljakutsete nimekirja kaart, kuid lisaks otsestele väljakutsujatele ja väljakutsututele ka kaudseid.</li><li>Väljakutsete graafiku kaart näitab visuaalselt antud funktsiooni väljakutseid.</li><li>Lähtekoodi kaart näitab annoteeritud lähtekoodi, kui on saadaval silumisinfo ja lähtefail.</li><li>Masinkoodi kaart näitab annoteeritud assembleri instruktsioone, kui on saadaval instruktsioonitaseme jälitusinfo.</li></ul> Täpsemat infot saab vastava kaardi <em>Mis see on?</em> abivõimalust kasutades.</p>

[ctx: TabView|]
en: (No function selected)
et: (Funktsiooni pole valitud)

[ctx: QObject|]
en: No description available
et: Kirjeldus puudub

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Text %1
et: Tekst %1

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Recursive Bisection
et: Rekursiivne kaheksjaotus

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Columns
et: Veerud

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Rows
et: Read

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Always Best
et: Alati parim

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Best
et: Parim

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Alternate (V)
et: Alternatiiv (V)

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Alternate (H)
et: Alternatiiv (H)

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Horizontal
et: Horisontaalne

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Vertical
et: Vertikaalne
