kcachegrind_qt - en to nl translation catalogue (383 entries)

[ctx: QObject|]
en: Import filter for Cachegrind/Callgrind generated profile data files
nl: Importfilter voor door Cachegrind/Callgrind gegenereerde profielgegevens-bestanden

[ctx: ProfileContext|]
en: Invalid Context
nl: Ongeldige context

[ctx: ProfileContext|]
en: Unknown Context
nl: Onbekende context

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Source Line
nl: Broncodebestand in profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: Source Line
nl: Bronregel

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Line Call
nl: Aanroep in regel van profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: Line Call
nl: Aanroep in regel

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Jump
nl: Sprong in profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: Jump
nl: Sprong

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Instruction
nl: Instructie in profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: Instruction
nl: Instructie

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Instruction Jump
nl: Instructiesprong in profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: Instruction Jump
nl: Instructiesprong

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Instruction Call
nl: Aanroep in instructie in profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: Instruction Call
nl: Aanroep in instructie

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Call
nl: Aanroep in profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: Call
nl: Aanroep

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Function
nl: Functie in profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: Function Source File
nl: Broncodebestand van functie

[ctx: ProfileContext|]
en: Function
nl: Functie

[ctx: ProfileContext|]
en: Function Cycle
nl: Functiecyclus

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Class
nl: Klasse in profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: Class
nl: Klasse

[ctx: ProfileContext|]
en: Part Source File
nl: Broncodebestand in profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: Source File
nl: Bronbestand

[ctx: ProfileContext|]
en: Part ELF Object
nl: ELF-object in profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: ELF Object
nl: ELF-object

[ctx: ProfileContext|]
en: Profile Part
nl: Profielbron

[ctx: ProfileContext|]
en: Program Trace
nl: Programma-trace

[ctx: ProfileContext|]
en: BasicBlock
nl: Basisblok

[ctx: QObject|]
en: %1 from %2
nl: %1 van %2

[ctx: QObject|]
en: (unknown)
nl: (onbekend)

[ctx: QObject|]
en: Instruction Fetch
nl: Instructie ophalen

[ctx: QObject|]
en: Data Read Access
nl: Gegevensleestoegang

[ctx: QObject|]
en: Data Write Access
nl: Gegevensschrijftoegang

[ctx: QObject|]
en: L1 Instr. Fetch Miss
nl: L1 Instr. oph. mis

[ctx: QObject|]
en: L1 Data Read Miss
nl: L1 Data lees mis

[ctx: QObject|]
en: L1 Data Write Miss
nl: L1 Data schrijf mis

[ctx: QObject|]
en: L2 Instr. Fetch Miss
nl: L2 Instr. oph. mis

[ctx: QObject|]
en: L2 Data Read Miss
nl: L2 Data lees mis

[ctx: QObject|]
en: L2 Data Write Miss
nl: L2 Data schrijf mis

[ctx: QObject|]
en: LL Instr. Fetch Miss
nl: LL Instr. oph. mis

[ctx: QObject|]
en: LL Data Read Miss
nl: LL Data lees mis

[ctx: QObject|]
en: LL Data Write Miss
nl: LL Data schrijf mis

[ctx: QObject|]
en: L1 Miss Sum
nl: L1 gemist totaal

[ctx: QObject|]
en: L2 Miss Sum
nl: L2 gemist totaal

[ctx: QObject|]
en: Last-level Miss Sum
nl: Laatste niveau gemist totaal

[ctx: QObject|]
en: Indirect Branch
nl: Indirecte branch

[ctx: QObject|]
en: Mispredicted Ind. Branch
nl: Foutvoorspelde ind. branch

[ctx: QObject|]
en: Conditional Branch
nl: Voorwaardelijke branch

[ctx: QObject|]
en: Mispredicted Cond. Branch
nl: Foutvoorspelde vrw. branch

[ctx: QObject|]
en: Mispredicted Branch
nl: Foutvoorspelde branch

[ctx: QObject|]
en: Global Bus Event
nl: Globale Bus-gebeurtenis

[ctx: QObject|]
en: System Time
nl: Systeemtijd

[ctx: QObject|]
en: User Time
nl: Gebruikerstijd

[ctx: QObject|]
en: Cycle Estimation
nl: Cyclusschatting

[ctx: QObject|]
en: (no caller)
nl: (geen aanroeper)

[ctx: QObject|]
en: (no callee)
nl: (geen aangeroepene)

[ctx: QObject|]
en: (global)
nl: (globaal)

[ctx: QObject|]
en: (not found)
nl: (niet gevonden)

[ctx: TraceData|]
en: Recalculating Function Cycles...
nl: Functiecycli worden opnieuw berekend...

[ctx: QObject|]
en: Call(s) from %1
nl: Aanroep(en) van %1

[ctx: QObject|]
en: Call(s) to %1
nl: Aanroep(en) naar %1

[ctx: QObject|]
en: (unknown call)
nl: (onbekende aanroep)

[ctx: QObject|]
en: Export Graph
nl: Grafiek exporteren

[ctx: CallGraphView|]
en: <b>Call Graph around active Function</b><p>Depending on configuration, this view shows the call graph environment of the active function. Note: the shown cost is <b>only</b> the cost which is spent while the active function was actually running; i.e. the cost shown for main() - if it is visible - should be the same as the cost of the active function, as that is the part of inclusive cost of main() spent while the active function was running.</p><p>For cycles, blue call arrows indicate that this is an artificial call added for correct drawing which actually never happened.</p><p>If the graph is larger than the widget area, an overview panner is shown in one edge. There are similar visualization options to the Call Treemap; the selected function is highlighted.</p>
nl: <b>Aanroepgrafiek rond actieve functie</b><p>Afhankelijk van de configuratie laat dit venster een aanroepgrafiek van de actieve functie zien. Opmerking: de getoonde kosten zijn <b>alleen</b> de kosten gespendeerd terwijl de actieve functie uitgevoerd werd, dat wil zeggen dat de getoonde kosten voor main() - als main() zichtbaar is - dezelfde zouden moeten zijn als de kosten van de actieve functie, omdat dat de inclusieve kosten zijn voor main() gespendeerd terwijl de actieve functie uitgevoerd werd.</p><p> Voor cycli geven de blauwe pijlen aan dat dit een kunstmatige aanroep is die is toegevoegd om correct te kunnen tekenen, maar die in feite niet is uitgevoerd.</p><p>Als de grafiek groter is dan het oppervlak van het venster, wordt een overzichtsvenster getoond aan één kant van de grafiek. Er zijn vergelijkbare visualisatieopties voor de aanroepen-treemap; de geselecteerde functie is gemarkeerd.</p>

[ctx: CallGraphView|]
en: Warning: a long lasting graph layouting is in progress.
    Reduce node/edge limits for speedup.
nl: Waarschuwing: een langdurig grafisch proces is in uitvoering.
    Reduceer node/edge limieten om het sneller te laten verlopen.

[ctx: CallGraphView|]
en: Layouting stopped.
nl: Opmaken onderbroken.

[ctx: CallGraphView|]
en: The call graph has %1 nodes and %2 edges.
nl: De aanroepgraaf heeft %1 nodes en %2 edges.

[ctx: CallGraphView|]
en: No graph available because the layouting process failed.
nl: Geen grafiek is beschikbaar omdat het opmaakproces is mislukt.

[ctx: CallGraphView|]
en: Trying to run the following command did not work:
    '%1'
nl: De poging om het volgende commando uit te voeren is niet gelukt:
    '%1'

[ctx: CallGraphView|]
en: Please check that 'dot' is installed (package GraphViz).
nl: Controleer of 'dot' is geïnstalleerd (pakket GraphViz).

[ctx: CallGraphView|]
en: No item activated for which to draw the call graph.
nl: Geen element geactiveerd waarvoor de aanroepgraaf kan worden getoond.

[ctx: CallGraphView|]
en: No call graph can be drawn for the active item.
nl: Geen aanroepgraaf kan getoond worden voor het actieve item.

[ctx: CallGraphView|]
en: Error running the graph layouting tool.
nl: Fout bij het uitvoeren van het grafische hulpprogramma.

[ctx: CallGraphView|]
en: There is no call graph available for function
    	'%1'
    because it has no cost of the selected event type.
nl: Er is geen aanroepgraaf beschikbaar voor functie
    	'%1'
    omdat er geen kosten van het geselecteerde gebeurtenistype zijn.

[ctx: CallGraphView|]
en: Caller Depth
nl: Aanroeperdiepte

[ctx: CallGraphView|]
en: Unlimited
nl: Onbeperkt

[ctx: CallGraphView|None]
en: Depth 0
nl: Diepte 0

[ctx: CallGraphView|]
en: Callee Depth
nl: Aanroepdiepte

[ctx: CallGraphView|]
en: Min. Node Cost
nl: Min. nodekosten

[ctx: CallGraphView|]
en: No Minimum
nl: Geen minimum

[ctx: CallGraphView|]
en: Min. Call Cost
nl: Min. aanroepkosten

[ctx: CallGraphView|]
en: Same as Node
nl: Zelfde als node

[ctx: CallGraphView|]
en: 50 % of Node
nl: 50 % van node

[ctx: CallGraphView|]
en: 20 % of Node
nl: 20 % van node

[ctx: CallGraphView|]
en: 10 % of Node
nl: 10 % van node

[ctx: CallGraphView|]
en: Birds-eye View
nl: Vogelvlucht

[ctx: CallGraphView|]
en: Top Left
nl: Linksboven

[ctx: CallGraphView|]
en: Top Right
nl: Rechtsboven

[ctx: CallGraphView|]
en: Bottom Left
nl: Linksonder

[ctx: CallGraphView|]
en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

[ctx: CallGraphView|]
en: Automatic
nl: Automatisch

[ctx: CallGraphView|]
en: Hide
nl: Verbergen

[ctx: CallGraphView|]
en: Layout
nl: Opmaak

[ctx: CallGraphView|]
en: Top to Down
nl: Van boven naar beneden

[ctx: CallGraphView|]
en: Left to Right
nl: Links naar rechts

[ctx: CallGraphView|]
en: Circular
nl: Cirkelvormig

[ctx: CallGraphView|]
en: Go to '%1'
nl: Ga naar '%1'

[ctx: CallGraphView|]
en: Stop Layouting
nl: Stop opmaken

[ctx: CallGraphView|]
en: Export Graph
nl: Grafiek exporteren

[ctx: CallGraphView|]
en: As DOT file...
nl: Als DOT-bestand...

[ctx: CallGraphView|]
en: As Image...
nl: Als afbeelding...

[ctx: CallGraphView|]
en: Graph
nl: Grafiek

[ctx: CallGraphView|]
en: Arrows for Skipped Calls
nl: Pijlen voor overgeslagen aanroepen

[ctx: CallGraphView|]
en: Inner-cycle Calls
nl: Intra-cyclus aanroepen

[ctx: CallGraphView|]
en: Cluster Groups
nl: Clustergroepen

[ctx: CallGraphView|]
en: Visualization
nl: Visualisatie

[ctx: CallGraphView|]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: CallGraphView|]
en: Tall
nl: Hoog

[ctx: CallGraphView|]
en: Export Graph As Image
nl: Graaf als afbeelding exporteren

[ctx: CallGraphView|]
en: Images (*.png *.jpg)
nl: Afbeeldingen (*.png *.jpg)

[ctx: QObject|]
en: (active)
nl: (actief)

[ctx: CallMapView|Name]
en: A thing's name
nl: Naam van een ding

[ctx: CallMapView|]
en: Cost
nl: Kosten

[ctx: CallMapView|]
en: Location
nl: Locatie

[ctx: CallMapView|]
en: Calls
nl: Aanroepen

[ctx: CallMapView|]
en: <b>Caller Map</b><p>This graph shows the nested hierarchy of all callers of the current activated function. Each colored rectangle represents a function; its size tries to be proportional to the cost spent therein while the active function is running (however, there are drawing constraints).</p>
nl: <b>Aanroeperskaart</b><p>Deze grafiek laat een geneste hiërarchie zien van alle aanroepers van de huidig geselecteerde functie. Elke gekleurde rechthoek representeert een functie. De afmeting tracht proportioneel te zijn met de kosten gespendeerd in die functie terwijl de actieve functie loopt (hoewel er beperkingen zijn aan de accuratesse van de afbeelding)</p>

[ctx: CallMapView|]
en: <b>Call Map</b><p>This graph shows the nested hierarchy of all callees of the current activated function. Each colored rectangle represents a function; its size tries to be proportional to the cost spent therein while the active function is running (however, there are drawing constraints).</p>
nl: <b>Aanroepenkaart</b><p>Deze grafiek laat een geneste hiërarchie zien van alle aangeroepen functies van de huidige geselecteerde functie. Elke gekleurde rechthoek representeert een functie. De afmeting tracht proportioneel te zijn met de kosten gespendeerd in die functie terwijl de actieve functie loopt (hoewel er beperkingen zijn aan de accuratesse van de afbeelding)</p>

[ctx: CallMapView|]
en: <p>Appearance options can be found in the context menu. To get exact size proportions, choose 'Hide incorrect borders'. As this mode can be <em>very</em> time consuming, you may want to limit the maximum drawn nesting level before. 'Best' determinates the split direction for children from the aspect ratio of the parent. 'Always Best' decides on remaining space for each sibling. 'Ignore Proportions' takes space for function name drawing <em>before</em> drawing children. Note that size proportions can get <em>heavily</em> wrong.</p><p>This is a <em>TreeMap</em> widget. Keyboard navigation is available with the left/right arrow keys for traversing siblings, and up/down arrow keys to go a nesting level up/down. <em>Return</em> activates the current item.</p>
nl: <p>Weergave-opties kunnen worden gevonden in het contextmenu. Om exacte afmetingen te krijgen kiest u 'Verberg incorrecte randen'. Omdat het tekenen in deze modus <em>zeer</em> tijdrovend kan zijn is het raadzaam het maximale aantal nestingniveaus van tevoren beperken. 'Beste' bepaalt de splitsingrichting van de kinderen aan de hand van de afbeeldingverhouding van het bovenliggende element. 'Altijd beste' bepaalt op basis van de voor kinderen overgebleven ruimte. 'Ignore Proporties' gebruikt ruimte om de functienaam te tekenen <em>voordat</em> de kinderen worden getekend. Merk op dat de afbeeldingproporties <em>bijzonder</em> kunnen afwijken van de daadwerkelijke proporties.</p><p>Dit is een <em>Treemap</em>-widget. Toetsenbordnavigatie is mogelijk met de toetsen cursorrechts en cursorlinks om te itereren binnen een gelijk generatieniveau terwijl de toetsen cursoromhoog en cursoromlaag worden gebruikt om een nestingniveau omhoog en omlaag bewerkstelligen. De <em>Return</em>-toets activeert het huidige element.</p>

[ctx: CallMapView|]
en: Go To
nl: Ga naar

[ctx: CallMapView|]
en: Stop at Depth
nl: Stoppen bij diepte

[ctx: CallMapView|]
en: No Depth Limit
nl: Geen dieptelimiet

[ctx: CallMapView|]
en: Depth 10
nl: Diepte 10

[ctx: CallMapView|]
en: Depth 15
nl: Diepte 15

[ctx: CallMapView|]
en: Depth 20
nl: Diepte 20

[ctx: CallMapView|]
en: Depth of '%1' (%2)
nl: Diepte van '%1' (%2)

[ctx: CallMapView|]
en: Decrement Depth (to %1)
nl: Verminder diepte (tot %1)

[ctx: CallMapView|]
en: Increment Depth (to %1)
nl: Vermeerder diepte (tot %1)

[ctx: CallMapView|]
en: Stop at Function
nl: Stop bij functie

[ctx: CallMapView|]
en: No Function Limit
nl: Geen functielimiet

[ctx: CallMapView|]
en: Stop at Area
nl: Stop bij gebied

[ctx: CallMapView|]
en: No Area Limit
nl: Geen gebiedlimiet

[ctx: CallMapView|]
en: 100 Pixels
nl: 100 pixels

[ctx: CallMapView|]
en: 200 Pixels
nl: 200 pixels

[ctx: CallMapView|]
en: 500 Pixels
nl: 500 pixels

[ctx: CallMapView|]
en: 1000 Pixels
nl: 1000 pixels

[ctx: CallMapView|]
en: Area of '%1' (%2)
nl: Gebied van '%1' (%2)

[ctx: CallMapView|]
en: Double Area Limit (to %1)
nl: Gebiedslimiet verdubbelen (naar %1)

[ctx: CallMapView|]
en: Half Area Limit (to %1)
nl: Gebiedslimiet halveren (tot %1)

[ctx: CallMapView|]
en: Visualization
nl: Visualisatie

[ctx: CallMapView|]
en: Split Direction
nl: Splitsrichting

[ctx: CallMapView|]
en: Skip Incorrect Borders
nl: Foute randen overslaan

[ctx: CallMapView|]
en: Border Width
nl: Randbreedte

[ctx: CallMapView|]
en: Border 0
nl: Rand 0

[ctx: CallMapView|]
en: Border 1
nl: Rand 1

[ctx: CallMapView|]
en: Border 2
nl: Rand 2

[ctx: CallMapView|]
en: Border 3
nl: Rand 3

[ctx: CallMapView|]
en: Draw Symbol Names
nl: Teken symboolnamen

[ctx: CallMapView|]
en: Draw Cost
nl: Teken kosten

[ctx: CallMapView|]
en: Draw Location
nl: Teken locatie

[ctx: CallMapView|]
en: Draw Calls
nl: Teken aanroepen

[ctx: CallMapView|]
en: Ignore Proportions
nl: Proporties negeren

[ctx: CallMapView|]
en: Allow Rotation
nl: Rotatie toestaan

[ctx: CallMapView|]
en: Shading
nl: Oprollen

[ctx: CallMapView|]
en: Call Map: Current is '%1'
nl: Aanroepkaart: Huidige is '%1'

[ctx: QObject|]
en: (no function)
nl: (geen functie)

[ctx: QObject|]
en: (no call)
nl: (geen aanroep)

[ctx: CallView|]
en: Cost
nl: Kosten

[ctx: CallView|]
en: Cost per call
nl: Kosten per oproep

[ctx: CallView|]
en: Cost 2
nl: Kosten 2

[ctx: CallView|]
en: Cost 2 per call
nl: Kosten 2 per oproep

[ctx: CallView|]
en: Count
nl: Aantal

[ctx: CallView|]
en: Caller
nl: Aanroeper

[ctx: CallView|]
en: Callee
nl: Aangeroepene

[ctx: CallView|]
en: <b>List of direct Callers</b><p>This list shows all functions calling the current selected one directly, together with a call count and the cost spent in the current selected function while being called from the function from the list.</p><p>An icon instead of an inclusive cost specifies that this is a call inside of a recursive cycle. An inclusive cost makes no sense here.</p><p>Selecting a function makes it the current selected one of this information panel. If there are two panels (Split mode), the function of the other panel is changed instead.</p>
nl: <b>Lijst van directe aanroepers</b><p>Deze lijst laat alle functies zien die de huidig geselecteerde functie zonder tussenkomst van andere functies aanroepen samen met het aantal aanroepen en de (cumulatieve) kosten gespendeerd in de huidig geselecteerde functie terwijl zij is aangeroepen uit de functie in de lijst.</p><p>Een icoon in plaats van cumulatieve kosten specificeert dat dit een aanroep binnen een recursieve cyclus is. Cumulatieve kosten hebben hier geen betekenis</p><p>Als u een functie selecteert wordt dit de huidig geselecteerde functie. Als er twee panelen zijn (Gesplitste modus) wordt de functie in het andere paneel de huidig geselecteerde functie in dat paneel.</p>

[ctx: CallView|]
en: <b>List of direct Callees</b><p>This list shows all functions called by the current selected one directly, together with a call count and the cost spent in this function while being called from the selected function.</p><p>Selecting a function makes it the current selected one of this information panel. If there are two panels (Split mode), the function of the other panel is changed instead.</p>
nl: <b>Lijst van directe aanroepers</b><p>Deze lijst laat alle functies zien die zonder tussenkomst van andere functies worden aangeroepen samen met het aantal aanroepen en de (cumulatieve) kosten gespendeerd in deze functie gedurende de aanroep van de huidige geselecteerde functie.</p><p>Als u een functie selecteert wordt dit de huidig geselecteerde functie. Als er twee panelen zijn (Gesplitste modus) wordt de functie in het andere paneel de huidig geselecteerde functie in dat paneel.</p>

[ctx: CallView|]
en: Go to '%1'
nl: Ga naar '%1'

[ctx: CallView|]
en: %1 per call
nl: %1 per oproep

[ctx: QObject|]
en: Control-flow graph requires running callgrind with option --dump-instr=yes
nl: Control-flow grafiek vereist uitvoeren van callgrind met optie --dump-instr=yes

[ctx: QObject|]
en: For annotated machine code, the following object file is needed
        '%1'
    This file cannot be found.
nl: Voor van commentaar voorziene machinecode is het volgende objectbestand nodig
        '%1'
    Dit bestand is niet te vinden.

[ctx: QObject|]
en: If cross-compiled, set SYSROOT variable.
nl: Bij cross-compiled, SYSROOT variabele instellen.

[ctx: QObject|]
en: There is an error trying to execute the command
        '%1'
    Check that you have installed 'objdump'.
    This utility can be found in the 'binutils' package
nl: Er is een fout bij het proberen uitvoeren van het commando
        '%1'
    Controleer dat u 'objdump' hebt geïnstalleerd.
    Dit hulpprogramma is te vinden in het pakket 'binutils'

[ctx: QObject|]
en: There are %1 cost line(s) without machine code.
    This happens because the code of %2 does not seem to match the profile data file.
    Are you using an old profile data file or is the abovementioned
    ELF object from an updated installation/another machine?
nl: Er zijn %1 kostenlijn(en) zonder machinecode.
    Dit gebeurt omdat de code van %2 niet overeen lijkt te komen met het profielgegevensbestand.
    Gebruikt u een oud profielgegevensbestand of is het boven genoemde
    ELF-object uit een bijgewerkte installatie/een andere machine?

[ctx: QObject|]
en: There seems to be an error trying to execute the command '%1'.
    Check that the ELF object used in the command exists.
    Check that you have installed 'objdump'.
    This utility can be found in the 'binutils' package.
nl: Er lijkt een fout te zijn met het proberen uitvoeren van het commando '%1'.
    Controleer dat het ELF-object gebruikt in het commando bestaat.
    Controleer dat u 'objdump' hebt geïnstalleerd.
    Dit hulpprogramma is te vinden in het pakket 'binutils'.

[ctx: QObject|]
en: This is Control Flow Graph by KetchuppOfficial
nl: Dit is de control-flow-grafiek door KetchuppOfficial

[ctx: QObject|]
en: Warning: a long lasting graph layouting is in progress.
    Reduce node/edge limits for speedup.
nl: Waarschuwing: een langdurig grafisch proces is in uitvoering.
    Reduceer node/edge limieten om het sneller te laten verlopen.

[ctx: QObject|]
en: Layouting stopped.
nl: Opmaken gestopt.

[ctx: QObject|]
en: The call graph has %1 nodes and %2 edges.
nl: De aanroepgrafiek heeft %1 nodes en %2 edges.

[ctx: QObject|]
en: No graph available because the layouting process failed.
nl: Geen grafiek is beschikbaar omdat het opmaakproces is mislukt.

[ctx: QObject|]
en: Trying to run the following command did not work:
    '%1'
nl: De poging om het volgende commando uit te voeren is niet gelukt:
    '%1'

[ctx: QObject|]
en: Please check that 'dot' is installed (package GraphViz).
nl: Controleer of 'dot' is geïnstalleerd (pakket GraphViz).

[ctx: QObject|]
en: Error running the graph layouting tool.
    Please check that 'dot' is installed (package Graphviz).
nl: Fout bij uitvoeren van het hulpmiddel grafiek opmaken.
    Controleer of 'dot' is geïnstalleerd (pakket Graphviz).

[ctx: QObject|]
en: This basic block
nl: Dit basisblok

[ctx: QObject|]
en: PC only
nl: Alleen PC

[ctx: QObject|]
en: Show instructions' PC
nl: Instructies van PC tonen

[ctx: QObject|]
en: Show instructions' cost
nl: Kosten van instructies tonen

[ctx: QObject|]
en: As DOT file...
nl: Als DOT-bestand...

[ctx: QObject|]
en: As Image...
nl: Als afbeelding...

[ctx: QObject|]
en: Export Graph as Image
nl: Grafiek als afbeelding exporteren

[ctx: QObject|]
en: Images (*.png *.jpg)
nl: Afbeeldingen (*.png *.jpg)

[ctx: QObject|]
en: No trace data
nl: Geen trace-gegevens

[ctx: QObject|]
en: No item activated for which to draw the control-flow graph.
nl: Geen item geactiveerd waarvoor de control-flow-grafiek kan worden getekend.

[ctx: QObject|]
en: No control-flow graph can be drawn for the active item.
nl: Geen control-flow-grafiek kan voor het actieve item getekend worden.

[ctx: QObject|]
en: Stop Layouting
nl: Opmaken stoppen

[ctx: QObject|]
en: Birds-eye View
nl: Vogelvluchtweergave

[ctx: QObject|]
en: Top Left
nl: Linksboven

[ctx: QObject|]
en: Top Right
nl: Rechtsboven

[ctx: QObject|]
en: Bottom Left
nl: Linksonder

[ctx: QObject|]
en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

[ctx: QObject|]
en: Automatic
nl: Automatisch

[ctx: QObject|]
en: Hide
nl: Verbergen

[ctx: QObject|]
en: Layout
nl: Opmaak

[ctx: QObject|]
en: Top to Down
nl: Van boven naar beneden

[ctx: QObject|]
en: Left to Right
nl: Links naar rechts

[ctx: QObject|]
en: Min. basic block cost
nl: Min. kosten van basisblok

[ctx: QObject|]
en: Undefined
nl: Ongedefinieerd

[ctx: QObject|]
en: (%n item(s) skipped) | (%n item(s) skipped)
nl[0]: (%n functie(s) overgeslagen)
nl[1]: (%n functie(s) overgeslagen)

[ctx: QObject|]
en: (%n function(s) skipped) | (%n function(s) skipped)
nl[0]: (%n functie(s) overgeslagen)
nl[1]: (%n functie(s) overgeslagen)

[ctx: CoverageView|]
en: Distance
nl: Afstand

[ctx: CoverageView|]
en: Called
nl: Aangeroepen

[ctx: CoverageView|]
en: Caller
nl: Aanroeper

[ctx: CoverageView|]
en: Self
nl: Zichzelf

[ctx: CoverageView|]
en: Calling
nl: Aanroepen

[ctx: CoverageView|]
en: Callee
nl: Aangeroepene

[ctx: CoverageView|]
en: <b>List of all Callers</b><p>This list shows all functions calling the current selected one, either directly or with several functions in-between on the stack; the number of functions in-between plus one is called the <em>Distance</em> (e.g. for function A,B,C there exists a call from A to C when A calls B and B calls C, i.e. A => B => C. The distance here is 2).</p><p>Absolute cost shown is the cost spent in the selected function while a listed function is active; relative cost is the percentage of all cost spent in the selected function while the listed one is active. The cost graphic shows logarithmic percentage with a different color for each distance.</p><p>As there can be many calls from the same function, the distance column sometimes shows the range of distances for all calls happening; then, in parentheses, there is the medium distance, i.e. the distance where most of the call costs happened.</p><p>Selecting a function makes it the current selected one of this information panel. If there are two panels (Split mode), the function of the other panel is changed instead.</p>
nl: <b>Lijst van alle aanroepers</b><p>Deze lijst laat alle functies zien die de geselecteerde functie aanroepen, hetzij direct, hetzij door tussenkomst van andere functies. Het aantal functies tussen een aanroepende functie en de geselecteerde functie plus 1 is de <em>Afstand</em>, dat wil zeggen, als er voor functies A, B en C een aanroep van A naar C bestaat, zodanig dat functie A functie B aanroept en functie B functie C aanroept, dan is de afstand gelijk aan 2.</p><p>De absolute kosten voor de functie zijn de kosten gespendeerd terwijl de geselecteerde functie actief was; de relatieve kosten is het percentage van alle kosten gespendeerd in de geselecteerde functie terwijl de aangegeven functie actief was. De kostengrafiek laat een logaritmisch percentage met een afzonderlijke kleur voor elke afstand zien.</p><p>Omdat het mogelijk is dat een functie zeer vaak wordt aangeroepen wordt er soms een afstandsbereik getoond met tussen haakjes de mediale afstand van de functies die in dat bereik vallen. De mediale afstand is die afstand vanwaar de meeste aanroepen worden gedaan.</p><p>Als u een functie selecteert wordt deze de huidig geselecteerde functie. Als er twee panelen zijn (gesplitste modus) dan wordt de functie in het andere paneel als geselecteerd gekozen.</p>

[ctx: CoverageView|]
en: <b>List of all Callees</b><p>This list shows all functions called by the current selected one, either directly or with several function in-between on the stack; the number of function in-between plus one is called the <em>Distance</em> (e.g. for function A,B,C there exists a call from A to C when A calls B and B calls C, i.e. A => B => C. The distance here is 2).</p><p>Absolute cost shown is the cost spent in the listed function while the selected is active; relative cost is the percentage of all cost spent in the listed function while the selected one is active. The cost graphic always shows logarithmic percentage with a different color for each distance.</p><p>As there can be many calls to the same function, the distance column sometimes shows the range of distances for all calls happening; then, in parentheses, there is the medium distance, i.e. the distance where most of the call costs happened.</p><p>Selecting a function makes it the current selected one of this information panel. If there are two panels (Split mode), the function of the other panel is changed instead.</p>
nl: <b>Lijst van alle aangeroepenen</b><p>Deze lijst laat alle functies zien die door de geselecteerde functie worden aanroepen, hetzij direct hetzij door tussenkomst van andere functies. Het aantal functies tussen een aanroepende functie en de geselecteerde functie plus 1 is de <em>Afstand</em>, dat wil zeggen, als er voor functies A, B en C een aanroep van A naar C bestaat zodanig dat functie A functie B aanroept en functie B functie C aanroept, dan is de afstand gelijk aan 2.</p><p>De absolute kosten voor de aangegeven functie zijn de kosten gespendeerd terwijl de geselecteerde functie actief was; de relatieve kosten is het percentage van alle kosten gespendeerd in de aangegeven functie terwijl de huidig geselecteerde functie actief was. De kostengrafiek laat een logaritmisch percentage met een afzonderlijke kleur voor elke afstand zien.</p><p>Omdat het mogelijk is dat een functie zeer vaak wordt aangeroepen wordt er soms een afstandsbereik getoond met tussen haakjes de mediale afstand van de functies die in dat bereik vallen. De mediale afstand is die afstand vanwaar de meeste aanroepen worden gedaan.</p><p>Als u een functie selecteert wordt deze de huidig geselecteerde functie. Als er twee panelen zijn (gesplitste modus) dan wordt de functie in het andere paneel als geselecteerd gekozen.</p>

[ctx: CoverageView|]
en: Go to '%1'
nl: Ga naar '%1'

[ctx: QObject|]
en: Unknown Type
nl: Onbekend type

[ctx: EventTypeView|]
en: Event Type
nl: Gebeurtenistype

[ctx: EventTypeView|]
en: Self
nl: Zichzelf

[ctx: EventTypeView|]
en: Short
nl: Kort

[ctx: EventTypeView|]
en: Formula
nl: Formule

[ctx: EventTypeView|]
en: <b>Cost Types List</b><p>This list shows all cost types available and what the self/inclusive cost of the current selected function is for that cost type.</p><p>By choosing a cost type from the list, you change the cost type of costs shown all over KCachegrind to be the selected one.</p>
nl: <b>Lijst met kostentypes</b><p> Deze lijst toont alle  beschikbare kostentypes en wat de inclusieve en exclusieve kosten zijn van de momenteel geselecteerde functie. </p><p>Door een kostentype te selecteren in de lijst verandert u het type van alle kosten die in KCachegrind worden getoond in die van het geselecteerde type.</p>

[ctx: EventTypeView|]
en: Set as Secondary Event Type
nl: Als secundair gebeurtenistype instellen

[ctx: EventTypeView|]
en: Hide Secondary Event Type
nl: Secundair gebeurtenistype verbergen

[ctx: EventTypeView|]
en: Edit Long Name
nl: Lange naam bewerken

[ctx: EventTypeView|]
en: Edit Short Name
nl: Korte naam bewerken

[ctx: EventTypeView|]
en: Edit Formula
nl: Formule bewerken

[ctx: EventTypeView|]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: EventTypeView|]
en: New Event Type...
nl: Nieuw gebeurtenistype...

[ctx: EventTypeView|]
en: New%1
nl: Nieuw%1

[ctx: EventTypeView|]
en: New Event Type %1
nl: Nieuw gebeurtenistype %1

[ctx: FunctionListModel|]
en: Self
nl: Zichzelf

[ctx: FunctionListModel|]
en: Called
nl: Aangeroepen

[ctx: FunctionListModel|]
en: Function
nl: Functie

[ctx: FunctionListModel|]
en: Location
nl: Locatie

[ctx: FunctionListModel|]
en: (%1 function(s) skipped)
nl: (%1 functie(s) overgeslagen)

[ctx: FunctionSelection|]
en: Function Profile
nl: Functieprofiel

[ctx: FunctionSelection|]
en: &Search:
nl: &Zoeken:

[ctx: FunctionSelection|]
en: Search Query
nl: Zoekopdracht

[ctx: FunctionSelection|]
en: Self
nl: Zichzelf

[ctx: FunctionSelection|]
en: Group
nl: Groeperen

[ctx: FunctionSelection|]
en: (No Grouping)
nl: (Geen groepering)

[ctx: FunctionSelection|]
en: <b>The Flat Profile</b><p>The flat profile contains a group and a function selection list. The group list contains all groups where costs are spent in, depending on the chosen group type. The group list is hidden when group type 'Function' is selected.</p><p>The function list contains the functions of the selected group (or all for 'Function' group type), ordered by the costs spent therein. Functions with costs less than 1% are hidden on default.</p>
nl: <b>Het kostenprofiel</b> <p>Het kostenprofiel bevat een gesorteerde lijst voor functiegroepen en functies. De groepenlijst bevat alle groepen met de daarin uitgegeven kosten, afhankelijk van het gekozen groepstype. De groepenlijst is verborgen wanneer het groepstype 'Functie' is geselecteerd. </p> <p>De functielijst bevat de functies van de geselecteerde groep (of alle voor groepstype 'Functie'), geordend op de erin uitgegeven kosten. Functies met kosten minder dan 1% worden standaard verborgen.</p>

[ctx: FunctionSelection|]
en: Go to '%1'
nl: Ga naar '%1'

[ctx: FunctionSelection|]
en: Grouping
nl: Groepering

[ctx: FunctionSelection|]
en: No Grouping
nl: Geen groepering

[ctx: QObject|]
en: Active call to '%1'
nl: Actieve aanroep naar '%1'

[ctx: QObject|]
en: Call to '%1'
nl: Aanroep naar '%1'

[ctx: QObject|]
en: %n call(s) to '%2' | %n call(s) to '%2'
nl[0]: %n aanroep(en) naar '%2'
nl[1]: %n aanroep(en) naar '%2'

[ctx: QObject|]
en: Jump %1 of %2 times to 0x%3
nl: Sprong %1 van %2 maal naar 0x%3

[ctx: QObject|]
en: Jump %1 times to 0x%2
nl: Sprong %1 maal naar 0x%2

[ctx: QObject|]
en: (cycle)
nl: (cyclus)

[ctx: InstrView|]
en: Cost
nl: Kosten

[ctx: InstrView|]
en: Cost 2
nl: Kosten 2

[ctx: InstrView|]
en: Assembly Instructions
nl: Samenvoeginstructies

[ctx: InstrView|]
en: Source Position
nl: Broncodepositie

[ctx: InstrView|]
en: <b>Annotated Machine Code</b><p>The annotated machine code list shows the assembly instructions of the current selected function together with (self) cost spent while executing an instruction. If this is a call instruction, lines with details on the call happening are inserted into the source: the cost spent inside of the call, the number of calls happening, and the call destination.</p><p>The machine code shown is generated with the 'objdump' utility from the 'binutils' package.</p><p>Select a line with call information to make the destination function of this call current.</p>
nl: <b>Geannoteerde machinecode</b> <p>De geannoteerde machinecodelijst laat de machinecode-instructies van de huidig geselecteerde functie zien, samen met (de eigen) kosten gespendeerd gedurende het uitvoeren van een instructie. Als het een aanroepinstructie betreft worden regels die details bevatten over de aanroep ingevoegd in de broncode: de kosten gespendeerd binnen de aanroep, het aantal aanroepen en het doel van de aanroep.</p><p>De gedisassembleerde uitvoer die wordt getoond is met de 'objdump' utility uit het pakket 'binutils' gegenereerd.</p><p>Selecteer een regel met aanroepinformatie om de aangeroepen functie de huidige functie te maken</p>

[ctx: InstrView|]
en: Go to '%1'
nl: Ga naar '%1'

[ctx: InstrView|]
en: Go to Address %1
nl: Ga naar adres %1

[ctx: InstrView|]
en: Hex Code
nl: Hexcode

[ctx: InstrView|]
en: There is no instruction info in the profile data file.
nl: Er bevindt zich geen instructie-informatie in het profielgegevens-bestand.

[ctx: InstrView|]
en: Tip: For Callgrind, rerun with option
nl: Tip: Voor Callgrind, opnieuw draaien met optie

[ctx: InstrView|]
en: To see (conditional) jumps, additionally specify
nl: Om (conditionele) sprongen te zien specificeer aanvullend

[ctx: InstrView|]
en: For annotated machine code, the following object file is needed:
nl: Voor van commentaar voorziene machinecode is het volgende objectbestand nodig:

[ctx: InstrView|]
en: This file can not be found.
nl: Dit bestand kan niet worden gevonden.

[ctx: InstrView|]
en: If cross-compiled, set SYSROOT variable.
nl: Bij cross-compiled, SYSROOT variabele instellen.

[ctx: InstrView|]
en: There is an error trying to execute the command
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van het commando

[ctx: InstrView|]
en: Check that you have installed 'objdump'.
nl: Controleer of u 'objdump' hebt geïnstalleerd.

[ctx: InstrView|]
en: This utility can be found in the 'binutils' package.
nl: Dit gereedschap bevindt zich in het 'binutils' pakket.

[ctx: InstrView|]
en: (No Instruction)
nl: (Geen instructie)

[ctx: InstrView|]
en: There are %n cost line(s) without machine code. | There are %n cost line(s) without machine code.
nl[0]: Er zijn %n kostenregel(s) zonder machinecode.
nl[1]: Er zijn %n kostenregel(s) zonder machinecode.

[ctx: InstrView|]
en: This happens because the code of
nl: Dit gebeurt omdat de code van

[ctx: InstrView|]
en: does not seem to match the profile data file.
nl: niet overeenkomstig lijkt te zijn met het profielgegevens-bestand.

[ctx: InstrView|]
en: Are you using an old profile data file or is the above mentioned
nl: Gebruikt u een oud profielgegevens-bestand of is het hierboven vermelde

[ctx: InstrView|]
en: ELF object from an updated installation/another machine?
nl: ELF-object van een bijgewerkte installatie of een andere machine?

[ctx: InstrView|]
en: There seems to be an error trying to execute the command
nl: Er is blijkbaar een fout opgetreden bij het uitvoeren van het commando

[ctx: InstrView|]
en: Check that the ELF object used in the command exists.
nl: Controleer of het ELF-object dat u gebruikt in het commando bestaat.

[ctx: QObject|]
en: Profile Part %1
nl: Profieldeel %1

[ctx: QObject|]
en: (no trace)
nl: (geen trace)

[ctx: QObject|]
en: (no part)
nl: (geen profieldeel)

[ctx: QObject|]
en: (none)
nl: (geen)

[ctx: PartSelection|]
en: Parts Overview
nl: Overzicht van delen

[ctx: PartSelection|A thing's name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: PartSelection|]
en: Cost
nl: Kosten

[ctx: PartSelection|]
en: (no trace parts)
nl: (geen tracedelen)

[ctx: PartSelection|]
en: <b>The Parts Overview</b><p>A trace consists of multiple trace parts when there are several profile data files from one profile run. The Trace Part Overview dockable shows these, horizontally ordered in execution time; the rectangle sizes are proportional to the total cost spent in the parts. You can select one or several parts to constrain all costs shown to these parts only.</p><p>The parts are further subdivided: there is a partitioning and an callee split mode: <ul><li>Partitioning: You see the partitioning into groups for a trace part, according to the group type selected. E.g. if ELF object groups are selected, you see colored rectangles for each used ELF object (shared library or executable), sized according to the cost spent therein.</li><li>Callee: A rectangle showing the inclusive cost of the current selected function in the trace part is shown. This is split up into smaller rectangles to show the costs of its callees.</li></ul></p>
nl: <b>Overzicht van delen</b><p>Een trace bestaat vaak uit verschillende trace-delen wanneer er meerdere profieldata-bestanden zijn binnen de profieluitvoering. Dit aankoppelbare venster toont deze horizontaal geordend op uitvoertijd. De rechthoekgroottes zijn proportioneel aan de totale kosten uitgegeven in de profielbronnen. U kunt een of meerdere profielbronnen selecteren om alle kosten te beperken tot die profielbronnen.</p><p>De uit de profielbronnen ontstane rechthoeken zijn op weergavemodus verder onderverdeeld: <ul><li>Exclusieve-kosten-modus: er vindt een onderverdeling op groep plaats, afhankelijk van het gekozen typegroep. Bijvoorbeeld als groeptype "ELF-objecten" wordt gekozen, dan ziet u gekleurde rechthoeken voor elk gebruikt ELF-object (gedeelde bibliotheek of uitvoerbaar bestand). De grootte is afhankelijk van de uitgegeven kosten in elk ELF-object.</li><li>Inclusief-kosten-modus: er wordt een rechthoek getoond die gecumuleerde kosten van de geselecteerde functie in het trace-profielbron weergeeft. Deze is op zijn beurt opgesplitst om de gecumuleerde kosten van de aangeroepen functies verder onder te verdelen.</li></ul></p>

[ctx: PartSelection|]
en: Profile Part Overview: Current is '%1'
nl: Overzicht van profieldelen: huidige is '%1'

[ctx: PartSelection|]
en: Deselect '%1'
nl: '%1' deselecteren

[ctx: PartSelection|]
en: Select '%1'
nl: Selecteer '%1'

[ctx: PartSelection|]
en: Select All Parts
nl: Alle delen selecteren

[ctx: PartSelection|]
en: Visible Parts
nl: Zichtbare delen

[ctx: PartSelection|]
en: Hide Selected Parts
nl: Geselecteerde delen verbergen

[ctx: PartSelection|]
en: Show Hidden Parts
nl: Verborgen delen tonen

[ctx: PartSelection|]
en: Go to '%1'
nl: Ga naar '%1'

[ctx: PartSelection|]
en: Visualization
nl: Visualisatie

[ctx: PartSelection|]
en: Partitioning Mode
nl: Modus voor partitionering

[ctx: PartSelection|]
en: Zoom Function
nl: Zoomfunctie

[ctx: PartSelection|]
en: Show Direct Calls
nl: Directe aanroepen tonen

[ctx: PartSelection|]
en: Increment Shown Call Levels
nl: Getoonde aanroepniveaus verhogen

[ctx: PartSelection|]
en: Diagram Mode
nl: Diagrammodus

[ctx: PartSelection|]
en: Draw Names
nl: Namen tonen

[ctx: PartSelection|]
en: Draw Costs
nl: Kosten tonen

[ctx: PartSelection|]
en: Ignore Proportions
nl: Proporties negeren

[ctx: PartSelection|]
en: Allow Rotation
nl: Rotatie toestaan

[ctx: PartSelection|]
en: Draw Frames
nl: Frames tekenen

[ctx: PartSelection|]
en: Hide Info
nl: Informatie verbergen

[ctx: PartSelection|]
en: Show Info
nl: Informatie tonen

[ctx: PartSelection|]
en: (no trace loaded)
nl: (geen trace geladen)

[ctx: PartView|]
en: Profile Part
nl: Profielbron

[ctx: PartView|]
en: Self
nl: Zichzelf

[ctx: PartView|]
en: Called
nl: Aangeroepen

[ctx: PartView|]
en: Comment
nl: Toelichting

[ctx: PartView|]
en: <b>Trace Part List</b><p>This list shows all trace parts of the loaded trace. For each part, the self/inclusive cost of the current selected function, spent in the part, is shown; percentage costs are always relative to the total cost <em>of the part</em> (not to the whole trace as in the Trace Part Overview). Also shown are the calls happening to/from the current function inside of the trace part.</p><p>By choosing one or more trace parts from the list, the costs shown all over KCachegrind will only be the ones spent in the selected part(s). If no list selection is shown, in fact all trace parts are selected implicitly.</p><p>This is a multi-selection list. You can select ranges by dragging the mouse or use SHIFT/CTRL modifiers. Selection/Deselection of trace parts can also be done by using the Trace Part Overview Dockable. This one also supports multiple selection.</p><p>Note that the list is hidden if only one trace part is loaded.</p>
nl: <b>Lijst van profieldelen</b> <p>Deze lijst laat alle profieldelen van de geladen trace zien. Voor elk deel worden de eigen/gecumuleerde kosten getoond van het geselecteerde element in dat deel. De procentuele kosten worden altijd relatief ten opzichte van de totale kosten <em>van dat deel</em> getoond in tegenstelling tot de gehele trace zoals in het Trace deel overzicht). Ook het aantal aanroepen van en naar de huidig geselecteerde functie binnen het profieldeel worden getoond.</p><p>Door één of meer profieldelen te kiezen uit de lijst worden de kosten in KCachegrind getoond voor de geselecteerde delen. Als geen delen worden geselecteerd worden impliciet alle delen gebruikt voor de kostencalculatie.</p><p>Dit is een lijst waar u meerdere delen kunt selecteren. U kunt een bereik van delen selecteren door de muis over de delen te slepen of de Shift/Ctrl toetsen te gebruiken terwijl u delen selecteert. Selectie en deselectie kan ook worden gedaan in het Trace deel window. Ook deze lijst staat u toe meerdere delen te selecteren.</p><p>Merk op dat de lijst verborgen is als er maar één tracedeel beschikbaar is.</p>

[ctx: QObject|]
en: Jump %1 of %2 times to %3
nl: Sprong %1 van %2 maal naar %3

[ctx: QObject|]
en: Jump %1 times to %2
nl: Sprong %1 maal naar %2

[ctx: SourceView|]
en: Cost
nl: Kosten

[ctx: SourceView|]
en: Cost 2
nl: Kosten 2

[ctx: SourceView|]
en: Source
nl: Bron

[ctx: SourceView|]
en: <b>Annotated Source</b><p>The annotated source list shows the source lines of the current selected function together with (self) cost spent while executing the code of this source line. If there was a call in a source line, lines with details on the call happening are inserted into the source: the cost spent inside of the call, the number of calls happening, and the call destination.</p><p>Select a inserted call information line to make the destination function current.</p>
nl: <b>Geannoteerde broncode</b><p>De geannoteerde broncode laat de broncode van de geselecteerde functie zien, samen met de kosten, gespendeerd voor het uitvoeren van de regel broncode. Als er een aanroep in de broncode is geschied zullen er extra regels worden ingevoegd met details betreffende de aanroep. Deze details zijn de (cumulatieve) kosten van de aanroep, het aantal uitgevoerde aanroepen en het doel van de aanroep.</p><p>Selecteer een ingevoegde aanroepregel om de doelfunctie te selecteren.</p>

[ctx: SourceView|]
en: Go to '%1'
nl: Ga naar '%1'

[ctx: SourceView|]
en: Go to Line %1
nl: Ga naar regel %1

[ctx: SourceView|]
en: There is no cost of current selected type associated
nl: Er zijn geen kosten van het geselecteerde type verbonden

[ctx: SourceView|]
en: with any source line of this function in file
nl: aan enige regel in de broncode voor deze functie in het bestand

[ctx: SourceView|]
en: Thus, no annotated source can be shown.
nl: Daarom kan geen geannoteerde broncode worden getoond.

[ctx: SourceView|]
en: --- From '%1' ---
nl: --- Van '%1' ---

[ctx: SourceView|]
en: --- Inlined from '%1' ---
nl: --- inline van '%1' ---

[ctx: SourceView|]
en: --- Inlined from unknown source ---
nl: --- Inline van onbekende bron ---

[ctx: SourceView|]
en: There is no source available for the following function:
nl: Er is geen broncode beschikbaar voor de volgende functie:

[ctx: SourceView|]
en: This is because no debug information is present.
nl: Dit komt omdat er geen debug-informatie aanwezig is.

[ctx: SourceView|]
en: Recompile source and redo the profile run.
nl: Hercompileer de broncode en maak een nieuw profiel.

[ctx: SourceView|]
en: The function is located in this ELF object:
nl: De functie bevindt zich in dit ELF-object:

[ctx: SourceView|]
en: This is because its source file cannot be found:
nl: Dit komt omdat haar broncodebestand niet kan worden gevonden:

[ctx: SourceView|]
en: Add the folder of this file to the source folder list.
nl: Voeg de map toe van dit bestand aan de broncodemappenlijst.

[ctx: SourceView|]
en: The list can be found in the configuration dialog.
nl: De lijst kan worden gevonden in de instellingendialoog.

[ctx: StackSelection|]
en: Stack Selection
nl: Stackselectie

[ctx: StackSelection|]
en: Cost
nl: Kosten

[ctx: StackSelection|]
en: Cost2
nl: Kosten2

[ctx: StackSelection|]
en: Calls
nl: Aanroepen

[ctx: StackSelection|]
en: Function
nl: Functie

[ctx: TabBar|]
en: Move to Top
nl: Ga naar het begin

[ctx: TabBar|Move to Top]
en: Top
nl: Boven

[ctx: TabBar|]
en: Move to Right
nl: Ga naar rechts

[ctx: TabBar|Move to Right]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: TabBar|]
en: Move to Bottom
nl: Naar onderaan

[ctx: TabBar|Move to Bottom]
en: Bottom
nl: Onder

[ctx: TabBar|]
en: Move to Bottom Left
nl: Ga naar linksonder

[ctx: TabBar|Move to Bottom Left]
en: Bottom Left
nl: Linksonder

[ctx: TabBar|]
en: Move Area To
nl: Gebied verplaatsen naar

[ctx: TabBar|]
en: Hide This Tab
nl: Dit tabblad verbergen

[ctx: TabBar|]
en: Hide Area
nl: Gebied verbergen

[ctx: TabBar|Show on Top]
en: Top
nl: Boven

[ctx: TabBar|Show on Right]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: TabBar|Show on Bottom]
en: Bottom
nl: Onder

[ctx: TabBar|Show on Bottom Left]
en: Bottom Left
nl: Linksonder

[ctx: TabBar|]
en: Show Hidden On
nl: Verborgen tonen is aan

[ctx: TabView|]
en: (No profile data file loaded)
nl: (Geen profielgegevensbestand geladen)

[ctx: TabView|]
en: Types
nl: Typen

[ctx: TabView|]
en: Callers
nl: Aanroepers

[ctx: TabView|]
en: All Callers
nl: Alle aanroepers

[ctx: TabView|]
en: Callee Map
nl: Aangeroepenenkaart

[ctx: TabView|]
en: Source Code
nl: Broncode

[ctx: TabView|]
en: Control Flow Graph
nl: Control-flow-grafiek

[ctx: TabView|]
en: Parts
nl: Delen

[ctx: TabView|]
en: Callees
nl: Aangeroepenen

[ctx: TabView|]
en: Call Graph
nl: Grafiek aanroepen

[ctx: TabView|]
en: All Callees
nl: Alle aangeroepenen

[ctx: TabView|]
en: Caller Map
nl: Aanroeperskaart

[ctx: TabView|]
en: Machine Code
nl: Machinecode

[ctx: TabView|]
en: <b>Information Tabs</b><p>This widget shows information for the currently selected function in different tabs: <ul><li>The Costs tab shows a list of available event types and the inclusive and self-costs related to these types.</li><li>The Parts tab shows a list of trace parts if the trace consists of more than one part (otherwise, this tab is hidden). The cost of the selected function spent in the different parts together with the calls happening is shown.</li><li>The Call Lists tab shows direct callers and callees of the function in more detail.</li><li>The Coverage tab shows the same as the Call Lists tab, but also shows indirect callers and callees, not just direct ones.</li><li>The Call Graph tab shows a graphical visualization of the calls made by this function.</li><li>The Source Code tab presents annotated source code if debugging information and the source file are available.</li><li>The Machine Code tab presents annotated assembly instructions if profile information at instruction level is available.</li></ul>For more information, see the <em>What's This?</em> help of the corresponding tab widget.</p>
nl: <b>Informatietabbladen</b><p>De volgende tabbladen geven informatie over de geselecteerde functie:<ul><li>Het tabblad Kosten geeft een lijst van mogelijke kostentypen en de cumulatieve en niet-cumulatieve kosten met betrekking tot typen.</li><li>Het tabblad Profieldelen geeft een lijst van profieldelen als de trace uit meer dan één deel bestaat (anders is het tabblad verborgen). De kosten van de geselecteerde functie in andere profieldelen samen met de aanroepen wordt getoond.</li><li>Het tabblad Aanroepen laat de directe aanroepers en aangeroepenen van een functie zien in detail.</li><li>Het tabblad Dekking laat hetzelfde zien als het tabblad Aanroepen, inclusief indirecte aanroepen.</li><li>Het tabblad Aanroepengrafiek laat een visuele representatie van de aanroepen gedaan door deze functie zien.</li><li>Het tabblad Broncode laat de geannoteerde broncode zien als debugging-informatie en de broncode zelf beschikbaar is.</li><li>Het tabblad Assembler laat een geannoteerde versie van de assemblercode zien als trace-informatie op instructieniveau beschikbaar is.</li></ul>Voor meer informatie kunt is de <em>Wat is dit?</em> hulp van het corresponderende tabblad bekijken</p>

[ctx: TabView|]
en: (No function selected)
nl: (Geen functie geselecteerd)

[ctx: QObject|]
en: No description available
nl: Geen beschrijving beschikbaar

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Text %1
nl: Tekst %1

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Recursive Bisection
nl: Recursieve bisectie

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Columns
nl: Kolommen

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Rows
nl: Rijen

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Always Best
nl: Altijd beste

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Best
nl: Beste

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Alternate (V)
nl: Alternatief (V)

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Alternate (H)
nl: Alternatief (H)

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Horizontal
nl: Horizontaal

[ctx: TreeMapWidget|]
en: Vertical
nl: Verticaal
