kwriteconfig - en to et translation catalogue (103 entries)

[ctx: KConfig|]
en: Please contact your system administrator.
et: Palun võta ühendust süsteemiadministraatoriga.

[ctx: KConfigIniBackend|]
en: Configuration file "%1" not writable.
et: Seadistusfaili "%1" ei saa kirjutada.

[ctx: KEMailSettings|]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Open
et: Ava

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: New
et: Uus

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Close
et: Sulge

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Save
et: Salvesta

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Print
et: Trüki

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Quit
et: Välju

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Undo
et: Võta tagasi

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Redo
et: Tee uuesti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Cut
et: Lõika

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Paste Selection
et: Aseta valik

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Select All
et: Vali kõik

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Deselect
et: Tühista valik

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Delete Word Backwards
et: Kustuta eelmine sõna

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Delete Word Forward
et: Kustuta järgmine sõna

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Find
et: Otsi

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Find Next
et: Otsi järgmine

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Find Prev
et: Otsi eelmine

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Replace
et: Asenda

[ctx: KStandardShortcut|@action Go to main page]
en: Home
et: Kodu

[ctx: KStandardShortcut|@action Beginning of document]
en: Begin
et: Algus

[ctx: KStandardShortcut|@action End of document]
en: End
et: Lõpp

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Prior
et: Eelmine

[ctx: KStandardShortcut|@action Opposite to Prior]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Up
et: Üles

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Back
et: Tagasi

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Forward
et: Edasi

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Reload
et: Laadi uuesti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Beginning of Line
et: Rea algus

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: End of Line
et: Rea lõpp

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Go to Line
et: Mine reale

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Backward Word
et: Eelmine sõna

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Forward Word
et: Järgmine sõna

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Add Bookmark
et: Lisa järjehoidja

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom In
et: Suurenda

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom Out
et: Vähenda

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Full Screen Mode
et: Täisekraanirežiim

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show Menu Bar
et: Näita menüüriba

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Activate Next Tab
et: Aktiveeri järgmine kaart

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Activate Previous Tab
et: Aktiveeri eelmine kaart

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Help
et: Abi

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: What's This
et: Mis see on

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Text Completion
et: Tekstilõpetus

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Previous Completion Match
et: Eelmine lõpetamise kokkulangevus

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Next Completion Match
et: Järgmine lõpetamise kokkulangevus

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Substring Completion
et: Alamstringide lõpetamine

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Previous Item in List
et: Eelmine element nimekirjas

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Next Item in List
et: Järgmine element nimekirjas

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Open Recent
et: Ava viimati kasutatud

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Save As
et: Salvesta kui

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Revert
et: Taasta

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Print Preview
et: Trükkimise eelvaatlus

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Mail
et: Saada e-postiga

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Clear
et: Puhasta

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom to Actual Size
et: Tegelik suurus

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Fit To Page
et: Mahuta leheküljele

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Fit To Width
et: Mahuta laiusele

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Fit To Height
et: Mahuta kõrgusele

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Zoom
et: Suurendus

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Goto
et: Liikumine

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Goto Page
et: Mine leheküljele

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Document Back
et: Eelmine dokument

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Document Forward
et: Järgmine dokument

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Edit Bookmarks
et: Muuda järjehoidjaid

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Spelling
et: Õigekirja kontroll

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show Toolbar
et: Tööriistariba näitamine

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show Statusbar
et: Näita olekuriba

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Save Options
et: Salvesta valikud

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Key Bindings
et: Kiirklahvid

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Application
et: Rakenduse seadistamine

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Toolbars
et: Tööriistaribade seadistamine

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Notifications
et: Märguannete seadistamine

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Tip Of Day
et: Päeva nõuanne

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Report Bug
et: Saada veateade

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Configure Language...
et: Vaheta keelt ...

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: About Application
et: Rakenduse teave

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: About KDE
et: KDE teave

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Rename
et: Muuda nime

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Move to Trash
et: Viska prügikasti

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Donate
et: Anneta

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Show/Hide Hidden Files
et: Peidetud failide näitamine/peitmine

[ctx: KStandardShortcut|@action]
en: Create Folder
et: Loo kataloog

[ctx: main|]
en: KDE Tool for updating user configuration files
et: KDE kasutaja seadistusfailide uuendamise rakendus.

[ctx: main|]
en: Keep output results from scripts
et: Skripti väljundi tulemused säilitatakse

[ctx: main|]
en: For unit tests only: use test directories to stay away from the user's real files
et: Ainult ühiktestideks: testkataloogide kasutamine kasutaja tegelike failide puutumisest hoidumiseks

[ctx: main|]
en: Check whether config file itself requires updating
et: Kontroll, kas seadistusfail ise vajab uuendamist

[ctx: main|]
en: File(s) to read update instructions from
et: Uuendamise instruktsioone sisaldav(ad) fail(id)

[ctx: main|]
en: Directory to generate files in [.]
et: Kataloog, kus failid genereeritakse [.]

[ctx: main|]
en: Display software license.
et: Tarkvaralitsentsi näitamine.

[ctx: main|]
en: Use <file> instead of global config
et: Globaalse seadistuse asemel kasutatakse faili <file>

[ctx: main|]
en: Group to look in. Use "<default>" for the root group, or use repeatedly for nested groups.
et: Otsitav grupp. Juurgrupi jaoks anna "<default>", pesastatud gruppide puhul anna mitu korda.

[ctx: main|]
en: Key to look for
et: Otsitav võti

[ctx: main|]
en: Default value
et: Vaikeväärtus

[ctx: main|]
en: Type of variable
et: Muutuja tüüp

[ctx: main|]
en: Group name cannot be empty, use "<default>" for the root group
et: Grupi nimi ei tohi tühi olla - kui soovid juurgruppi, anna "<default>"

[ctx: main|]
en: Type of variable. Use "bool" for a boolean, otherwise it is treated as a string
et: Muutuja tüüp. Kui on tõeväärtus, anna "bool", muidu käsitletakse stringina

[ctx: main|]
en: Delete the designated key if enabled
et: Lubamise korral määratud võtme kustutamine

[ctx: main|]
en: The value to write. Mandatory, on a shell use '' for empty
et: Kirjutatav väärtus. See on kohustuslik. Shellis kasuta tühja asemel ''
