kcmhtmlsearch - en to ca@valencia translation catalogue (23 entries)

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine. You can get ht://dig at the
ca@valencia: La característica de busca de text complet usa el motor de busca ht://dig. Podeu obtindre-lo a la

en: Information about where to get the ht://dig package.
ca@valencia: Informació quant a on obtindre el paquet ht://dig.

en: ht://dig home page
ca@valencia: Pàgina inicial de l'ht://dig

en: Program Locations
ca@valencia: Localitzacions dels programes

en: Enter the path to your htdig program here, e.g. /usr/local/bin/htdig
ca@valencia: Introduïu el camí cap al vostre programa htdig ací, p.ex. /usr/local/bin/htdig

en: Enter the path to your htsearch program here, e.g. /usr/local/bin/htsearch
ca@valencia: Introduïu el camí cap al vostre programa htsearch ací, p.ex. /usr/local/bin/htsearch

en: Enter the path to your htmerge program here, e.g. /usr/local/bin/htmerge
ca@valencia: Introduïu el camí cap al vostre programa htmerge ací, p.ex. /usr/local/bin/htmerge

en: Scope
ca@valencia: Àmbit

en: Here you can select which parts of the documentation should be included in the fulltext search index. Available options are the KDE Help pages, the installed man pages, and the installed info pages. You can select any number of these.
ca@valencia: Ací podeu seleccionar quines parts de la documentació haurien d'incloure's a l'índex de busca de text. Les opcions disponibles són les pàgines d'ajuda KDE, les pàgines man instal·lades i les pàgines info instal·lades. Podeu triar-ne tantes com vulgueu.

en: &KDE help
ca@valencia: Ajuda &KDE

en: &Man pages
ca@valencia: Pàgines &man

en: &Info pages
ca@valencia: Pàgines &info

en: Additional Search Paths
ca@valencia: Camins de busca addicionals

en: Here you can add additional paths to search for documentation. To add a path, click on the <em>Add...</em> button and select the folder from where additional documentation should be searched. You can remove folders by clicking on the <em>Delete</em> button.
ca@valencia: Ací podeu afegir més camins a on buscar documentació. Per afegir un camí, cliqueu al botó <em>Afig...</em> i seleccioneu la carpeta des d'on s'hauria de buscar la documentació addicional. Podeu eliminar carpetes clicant al botó <em>Esborra</em>.

en: Add...
ca@valencia: Afig...

en: Delete
ca@valencia: Suprimeix

en: Language Settings
ca@valencia: Arranjament d'idioma

en: Here you can select the language you want to create the index for.
ca@valencia: Ací podeu triar l'idioma pel qual voleu crear l'índex.

en: &Language
ca@valencia: &Idioma

en: Generate Index...
ca@valencia: Genera l'índex...

en: Click this button to generate the index for the fulltext search.
ca@valencia: Cliqueu este botó per generar l'índex per a les recerques de text.

en: without name
ca@valencia: sense nom

en: <h1>Help Index</h1> This configuration module lets you configure the ht://dig engine which can be used for fulltext search in the KDE documentation as well as other system documentation like man and info pages.
ca@valencia: <h1>Índex d'ajuda</h1> Este mòdul de configuració vos permet configurar el motor ht://dig que es pot usar per a recerques de text a la documentació del KDE així com a altres sistemes de documentació com ara les pàgines man i info.
