kcmnotify - en to ca@valencia translation catalogue (12 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
ca@valencia: <h1>Notificacions del sistema</h1>El KDE permet un gran control sobre com se vos notificarà l'ocurrència de certs esdeveniments. Hi ha diverses opcions quant a com se vos notifica:<ul><li>Tal com es va dissenyar originalment a l'aplicació.</li><li>Amb un so d'avís o un altre so.</li><li> Via un diàleg emergent amb informació addicional.</li><li>Gravant l'esdeveniment a un fitxer de registre sense cap alerta addicional visual o auditiva.</li></ul>

en: Event source:
ca@valencia: Font de l'esdeveniment:

en: &Applications
ca@valencia: &Aplicacions

en: &Player Settings
ca@valencia: Arranjament del re&productor

en: System Notification Control Panel Module
ca@valencia: Mòdul de control del sistema de notificació

en: (c) 2002-2006 KDE Team
ca@valencia: (c) 2002-2006 l'equip del KDE

en: Original implementation
ca@valencia: Implementació original

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
ca@valencia: Usa el sistema de so del &KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbVolume)
en: Force &Volume:
ca@valencia: Força el &volum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
ca@valencia: &Usa un reproductor extern

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
ca@valencia: &Reproductor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
ca@valencia: Se&nse eixida d'àudio
