kcmshell - en to ca@valencia translation catalogue (12 entries)

en: KDE Control Module
ca@valencia: Mòdul de control KDE

en: A tool to start single KDE control modules
ca@valencia: Una eina per engegar mòduls de control del KDE

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
ca@valencia: (c) 1999-2004, els desenvolupadors del KDE

en: Maintainer
ca@valencia: Mantenidor

en: List all possible modules
ca@valencia: Llista tots els mòduls possibles

en: Configuration module to open
ca@valencia: Mòdul de configuració a obrir

en: Specify a particular language
ca@valencia: Especifiqueu un idioma en particular

en: Do not display main window
ca@valencia: No mostres la finestra principal

en: Arguments for the module
ca@valencia: Arguments per al mòdul

en: The following modules are available:
ca@valencia: Els següents mòduls estan disponibles:

en: No description available
ca@valencia: No hi ha cap descripció disponible

en: Could not find module '%1'. See kcmshell4 --list for the full list of modules.
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el mòdul «%1». Vegeu «kcmshell4 --list» per a una llista completa dels mòduls.
