kdebugdialog - en to ca@valencia translation catalogue (19 entries)

en: Debug Settings
ca@valencia: Arranjament de depuració

en: File
ca@valencia: Fitxer

en: Message Box
ca@valencia: Quadre de missatge

en: Shell
ca@valencia: Intèrpret d'ordes

en: None
ca@valencia: Cap

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
ca@valencia: Informació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
ca@valencia: Eixida a:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
ca@valencia: Nom de fitxer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
ca@valencia: Interromp si hi ha errors fatals

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
ca@valencia: Desactiva tota l'eixida de depuració

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
ca@valencia: Avís

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
ca@valencia: Error fatal

en: &Select All
ca@valencia: &Selecciona-ho tot

en: &Deselect All
ca@valencia: &Desselecciona-ho tot

en: A dialog box for setting preferences for debug output
ca@valencia: Un diàleg per establir les preferències de l'eixida de depuració

en: Maintainer
ca@valencia: Mantenidor

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
ca@valencia: Mostra el diàleg complet en comptes del diàleg de llista per omissió

en: Turn area on
ca@valencia: Activa l'àrea

en: Turn area off
ca@valencia: Desactiva l'àrea
