akonadi_maildir_resource - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: The selected path is empty.
lv: Izvēlētais ceļš ir tukšs.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
lv: Izvēlētais ceļš satur derīgas Maildir mapes.

en: The selected path is a valid Maildir.
lv: Izvēlētails ceļs ir derīgs Maildir.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
lv: Izvēlētais ceļš nepastāv. Tiks izveidota jauna Maildir mape.

en: The selected path does not exist.
lv: Izvēlētais ceļš nepastāv.

en: Unusable configuration.
lv: Nederīga konfigurācija.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
lv: Neizdevās nolasīt ierakstu: Maildir mape "%1" nav derīga.

en: Error: Unsupported type.
lv: Kļūda: Neatbalstīts tips.

en: Source folder is invalid: '%1'.
lv: Avota mape nav derīga: '%1'.

en: Destination folder is invalid: '%1'.
lv: Mērķa mape nav derīga: '%1'.

en: Failed to delete message: %1
lv: Neizdevās dzēst vēstuli: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
lv: Maildir '%1' kolekcijai '%2' nav derīgs.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
lv: Neizdevās pārdēvēt maildir mapi '%1'.

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
lv: Nevar pārvietot saknes maildir mapi '%1'.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
lv: Neizdevās pārvietot maildir mapi '%1' no '%2' uz '%3'

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
lv: Nevar izdzēst augšējā līnmeņa mapi '%1'.

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
lv: Neizdevās dzēst apakšmapi '%1'.

en: Unable to create maildir '%1'.
lv: Neizdevās izveidot maildir mapi '%1'.

en: No usable storage location configured.
lv: Nav konfigurētas nevienas derīgas glabātuves vietas.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
lv: Maildir ceļš

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
lv: Ceļš rāda uz mapi, kas satur Maildir mapes nevis pašu maildir.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
lv: Nemainīt īstos aizmugures datus.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
lv: Pasta mapes iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
lv: Norādiet mapi, kas satur maildir informāciju:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
lv: Atvērt tikai lasīšanai
