akonadi_singlefile_resource - en to lv translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
lv: Pieejas tiesības

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
lv: Tikai lasāms

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
lv: Pielāgošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The options on this page allow you to change parameters that balance data safety and consistency against performance. In general you should be careful with changing anything here, the defaults are good enough in most cases.
lv: Šie parametri ļauj līdzsvarot datu drošību un ātrdarbību. Ieteicams uzmanīgi izvērtēt izmaiņas, vairumā gadījumu noklusētās vērtības ir pietiekamas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autosaveLabel)
en: Autosave delay:
lv: Automātiskās saglabāšanas aizture:

en: No file selected.
lv: Nav izvēlēts fails.

[ctx: @info:status]
en: Ready
lv: Pabeigts

en: Could not create file '%1'.
lv: Neizdevās izveidot failu '%1'.

en: Could not read file '%1'
lv: Neizdevās nolasīt failu '%1'

en: Another download is still in progress.
lv: Cita lejupielāde vēl nav pabeigta.

en: Another file upload is still in progress.
lv: Cita augšupielāde vēl nav pabeigta.

en: Downloading remote file.
lv: Lejupielādē attālu failu.

en: Trying to write to a read-only file: '%1'.
lv: Mēģināts rakstīt tikai lasāmā failā '%1'.

en: No file specified.
lv: Nav norādīts fails.

en: A download is still in progress.
lv: Lejupielāde vēl nav pabeigta.

en: Uploading cached file to remote location.
lv: Augšupielādē kešatmiņas failu uz attālinātu vietu.

en: The file '%1' was changed on disk. As a precaution, a backup of its previous contents has been created at '%2'.
lv: Fails '%1' uz diska tika mainīts. Piesardzības nolūkos tika izveidota iepriekšējā satura rezerves kopija '%2'.

en: Could not load file '%1'.
lv: Neizdevās ielādēt failu '%1'.

en: Could not save file '%1'.
lv: Neizdevās saglabāt failu '%1'.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: File
lv: Fails
