kdelibs4 - en to et translation catalogue (6 entries)

[ctx: main|]
en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
et: Loob Qt elemendi pluginad stiilikirjelduse ini-faili põhjal.

[ctx: main|]
en: Input file.
et: Sisendfail.

[ctx: main|]
en: Output file.
et: Väljundfail.

[ctx: main|]
en: Name of the plugin class to generate (deprecated, use PluginName in the input file).
et: Tekitatava pluginaklassi nimi (iganenud, kasuta sisendfailis PluginName).

[ctx: main|]
en: Default widget group name to display in designer (deprecated, use DefaultGroup in the input file).
et: Disaineris näidatav elemendigrupi nimi vaikimisi (iganenud, kasuta sisendfailis DefaultGroup).

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: (C) 2004-2005 Ian Reinhart Geiser
et: (C) 2004-2005: Ian Reinhart Geiser
