kdelibs4 - en to gl translation catalogue (6 entries)

[ctx: main|]
en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
gl: Constrúe complementos de trebello de Qt a partir dun ficheiro de descrición ao estilo ini.

[ctx: main|]
en: Input file.
gl: Ficheiro de entrada.

[ctx: main|]
en: Output file.
gl: Ficheiro de saída.

[ctx: main|]
en: Name of the plugin class to generate (deprecated, use PluginName in the input file).
gl: Nome da clase de complemento que se vai xerar (obsoleto, use PluginName no ficheiro de entrada).

[ctx: main|]
en: Default widget group name to display in designer (deprecated, use DefaultGroup in the input file).
gl: Nome predeterminado do grupo de trebellos que se amosan no Designer (obsoleto, use DefaultGroup no ficheiro de entrada).

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: (C) 2004-2005 Ian Reinhart Geiser
gl: © 2004-2005 Ian Reinhart Geiser
