kdelibs4 - en to nb translation catalogue (6 entries)

[ctx: main|]
en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
nb: Bygger programtillegg for Qt-elementer fra en beskrivelsesfil i ini-stil.

[ctx: main|]
en: Input file.
nb: Inndata-fil.

[ctx: main|]
en: Output file.
nb: Utdata-fil.

[ctx: main|]
en: Name of the plugin class to generate (deprecated, use PluginName in the input file).
nb: Navn på tilleggsmodul-klassen som skal opprettes (frarådes, bruk PluginName i inndata-fila).

[ctx: main|]
en: Default widget group name to display in designer (deprecated, use DefaultGroup in the input file).
nb: Standard element-gruppenavn som skal vises i utformer (frarådes, bruk DefaultGroup i inndata-fila).

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: (C) 2004-2005 Ian Reinhart Geiser
nb: © 2004–2005 Ian Reinhart Geiser
