kdelibs4 - en to sr@latin translation catalogue (8 entries)

[ctx: main|]
en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
sr@latin: Gradi priključke od Qt vidžeta prema fajlu ini‑stila.

[ctx: main|]
en: Input file.
sr@latin: Ulazni fajl.

[ctx: main|]
en: Output file.
sr@latin: Izlazni fajl.

[ctx: main|]
en: Name of the plugin class to generate (deprecated, use PluginName in the input file).
sr@latin: Ime klase priključka koju treba generisati (prevaziđeno, koristite PluginName u ulaznom fajlu).

[ctx: main|]
en: Default widget group name to display in designer (deprecated, use DefaultGroup in the input file).
sr@latin: Podrazumevano ime grupe vidžeta za prikaz u dizajneru (prevaziđeno, koristite DefaultGroup u ulaznom fajlu).

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: (C) 2004-2005 Ian Reinhart Geiser
sr@latin: © 2004-2005, Jan Rejnhart Gejzer

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: Ian Reinhart Geiser
sr@latin: Jan Rejnhart Gejzer

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: Daniel Molkentin
sr@latin: Danijel Molkentin
