kdelibs4 - en to tg translation catalogue (8 entries)

[ctx: main|]
en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
tg: Васлкунакҳои виҷети Qt-ро аз файли тавсифи услуби ini месозад.

[ctx: main|]
en: Input file.
tg: Файли вурудӣ.

[ctx: main|]
en: Output file.
tg: Файли барориш.

[ctx: main|]
en: Name of the plugin class to generate (deprecated, use PluginName in the input file).
tg: Номи синфи васлкунак барои эҷодкунӣ (эътирозшуда, аз PluginName дар файли вурудӣ истифода баред).

[ctx: main|]
en: Default widget group name to display in designer (deprecated, use DefaultGroup in the input file).
tg: Номи гурӯҳи виҷети стандартӣ барои намоиш дар тарроҳ (эътирозшуда, аз DefaultGroup дар файли вурудӣ истифода баред).

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: (C) 2004-2005 Ian Reinhart Geiser
tg: (C) 2004-2005 Иан Рейнхарт Гейзер (Ian Reinhart Geiser)

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: Ian Reinhart Geiser
tg: Иан Рейнхарт Гейзер (Ian Reinhart Geiser)

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: Daniel Molkentin
tg: Даниэл Молкентин (Daniel Molkentin)
