keyman - en to az_AZ translation catalogue (72 entries)

en: Neither sentry-sdk nor raven is available. Not enabling Sentry error reporting.
az_AZ: Nə sentry-sdk, nə də raven mövcud deyil. Sentry səhv hesabat verməyə imkan verilmir.

en: Download Keyman keyboards
az_AZ: Keyman klaviaturalarını yükləmək

en: _Close
az_AZ: _Bağla

en: You do not have permissions to install the keyboard files to the shared area /usr/local/share/keyman
az_AZ: Klaviatura fayllarını paylaşılan əraziyə /usr/local/share/keyman-a yükləmək üçün icazələriniz yoxdur

en: You do not have permissions to install the documentation to the shared documentation area /usr/local/share/doc/keyman
az_AZ: Sənədləri paylaşılan sənədləşmə sahəsinə /usr/local/share/doc/keyman-a yükləmək üçün icazələriniz yoxdur

en: You do not have permissions to install the font files to the shared font area /usr/local/share/fonts
az_AZ: Şrift fayllarını paylaşılan şrift sahəsinə /usr/local/share/fonts-a yükləmək üçün icazəniz yoxdur

en: install_kmp.py: error: No kmp.json or kmp.inf found in {package}
az_AZ: install_kmp.py: səhv: {package} içərisində kmp.json və ya kmp.inf tapılmadı

en: install_kmp.py: error: No kmp.json or kmp.inf found in {packageFile}
az_AZ: install_kmp.py: səhv: {packageFile} -də kmp.json və ya kmp.inf tapılmadı

en: Installing keyboard/package {keyboardid}
az_AZ: Klaviatura / paketin quraşdırılması {keyboardid}

en: Keyboard is installed already
az_AZ: Klaviatura artıq quraşdırılıb

en: The {name} keyboard is already installed at version {version}. Do you want to uninstall then reinstall it?
az_AZ: {name} klaviatura artıq {version} versiyasında quraşdırılmışdır. Sökməkdən sonra yenidən qurmaq istəyirsiniz?

en: The {name} keyboard is already installed with a newer version {installedversion}. Do you want to uninstall it and install the older version {version}?
az_AZ: {name} klaviatura onsuz da daha yeni bir versiyası ilə quraşdırılmışdır {installedversion}. Silmək və köhnə versiyanı {version} yükləmək istəyirsiniz?

en: Keyboard layouts:
az_AZ: Klaviatura tərtibləri:

en: Fonts:
az_AZ: Şriftlər:

en: Package version:
az_AZ: Paket versiyası:

en: Author:
az_AZ: Müəllif:

en: Website:
az_AZ: Veb səhifə:

en: Copyright:
az_AZ: Müəllif hüquqları

en: Details
az_AZ: Ətraflı məlumat

en: README
az_AZ: MƏNİOXYUYUN

en: _Install
az_AZ: _Yüklemek

en: _Cancel
az_AZ: _Ləğv etmək

en: Keyboard {name} installed
az_AZ: Klaviatura {name} quraşdırıldı

en: Keyboard {name} could not be installed.
az_AZ: Klaviatura {name} quraşdırıla bilmədi.

en: Error Message:
az_AZ: Xəta mesajı:

en: Warning Message:
az_AZ: Xəbərdarlıq mesajı:

en: {name} keyboard
az_AZ: {name} klaviatura

en: ERROR: Keyboard metadata is damaged.
    Please "Uninstall" and then "Install" the keyboard.
az_AZ: XƏTA: Klaviatura meta məlumatları zədələndi. Xahiş edirik "Silmək" və sonra klaviaturanı "Quraşdırmaq".

en: Package name:
az_AZ: Paket adı:

en: Package id:
az_AZ: Paket id:

en: Package description:
az_AZ: Paket təsviri:

en: Package author:
az_AZ: Paket müəllifi:

en: Package copyright:
az_AZ: Paket müəllif hüququ:

en: Keyboard filename:
az_AZ: Klaviatura fayl adı:

en: Keyboard name:
az_AZ: Klaviatura adı:

en: Keyboard id:
az_AZ: Klaviatura id:

en: Keyboard version:
az_AZ: Klaviatura versiyası

en: Keyboard author:
az_AZ: Klaviatura müəllifi:

en: Keyboard license:
az_AZ: Klaviatura lisenziyası:

en: Keyboard description:
az_AZ: Klaviatura təsviri:

en: Scan this code to load this keyboard
    on another device or <a href='{uri}'>share online</a>
az_AZ: Bu klaviaturanı başqa bir cihaza yükləmək və ya <a href='{uri}'>share online</a> üçün bu kodu tarayın</a>

en: {packageId} Settings
az_AZ: {packageId} Parametrlər

en: Keyman Configuration
az_AZ: Keyman konfiqurasiyası

en: Choose a kmp file...
az_AZ: Kmp faylı seçin ...

note: i18n: file type in file selection dialog
en: KMP files
az_AZ: KMP faylları

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Icon
az_AZ: Nişan

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Name
az_AZ: Adı

note: i18n: column header in table displaying installed keyboards
en: Version
az_AZ: Versiya

en: _Uninstall
az_AZ: _ Silmək

en: Uninstall keyboard
az_AZ: Klaviaturanı silmək

en: _About
az_AZ: _Haqqında

en: About keyboard
az_AZ: Klaviatura haqqında

en: _Help
az_AZ: _Yardım

en: Help for keyboard
az_AZ: Klaviatura üçün kömək

en: _Options
az_AZ: _Seçimlər

en: Settings for keyboard
az_AZ: Klaviatura üçün parametrlər

en: _Refresh
az_AZ: _Təzələmək

en: Refresh keyboard list
az_AZ: Klaviatura siyahısını yeniləmək

en: _Download
az_AZ: _Endirmək

en: Download and install a keyboard from the Keyman website
az_AZ: Keyman veb saytından bir klaviatura yükləyin və quraşdırın

en: Install a keyboard from a file
az_AZ: Bir fayldan bir klaviatura quraşdırmaq

en: Close window
az_AZ: Pəncərəni bağlamaq

en: Uninstall keyboard {package}
az_AZ: Klaviaturanı sil {package}

en: Help for keyboard {package}
az_AZ: Klaviatura üçün kömək {package}

en: About keyboard {package}
az_AZ: Klaviatura haqqında {package}

en: Settings for keyboard {package}
az_AZ: Klaviatura üçün parametrlər {package}

en: Uninstall keyboard package?
az_AZ: Klaviatura paketi silinsin?

en: Are you sure that you want to uninstall the {keyboard} keyboard and its fonts?
az_AZ: {keyboard} klaviaturasını və şriftlərini silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: {name} installed
az_AZ: {name} quraşdırılıb

en: Open in _Web browser
az_AZ: _Web brauzerində açın

en: Open in the default web browser to do things like printing
az_AZ: Çap kimi hərəkətləri etmək üçün standart veb brauzerdə açın

en: _OK
az_AZ: _TAMAM
