kde5 - en to bs translation catalogue (8 entries)

[ctx: KLineEdit|@title:menu]
en: Text Completion
bs: Dopuna teksta

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: None
bs: Ništa

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Manual
bs: ručni

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Automatic
bs: Automatski

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List
bs: padajući spisak

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Short Automatic
bs: kratko automatski

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List && Automatic
bs: padajući spisak i automatski

[ctx: KLineEdit|@item:inmenu Text Completion]
en: Default
bs: Podrazumijevano
