kdelibs4 - en to lt translation catalogue (37 entries)

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n day(s) | %n day(s)
lt[0]: %n d.
lt[1]: %n d.
lt[2]: %n d.
lt[3]: %n d.

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n hour(s) | %n hour(s)
lt[0]: %n val.
lt[1]: %n val.
lt[2]: %n val.
lt[3]: %n val.

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n minute(s) | %n minute(s)
lt[0]: %n min.
lt[1]: %n min.
lt[2]: %n min.
lt[3]: %n min.

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n second(s) | %n second(s)
lt[0]: %n sek.
lt[1]: %n sek.
lt[2]: %n sek.
lt[3]: %n sek.

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext days and hours.]
en: %1 and %2
lt: %1 ir %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext hours and minutes.]
en: %1 and %2
lt: %1 ir %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext minutes and seconds.]
en: %1 and %2
lt: %1 ir %2

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
lt: %1 (Nepavyko)

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en:  Stalled
lt:  Užstrigo

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en:  %1/s
lt:  %1/sek.

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 of %2 complete | %1 of %2 complete
lt[0]: %1 iš %2 baigta
lt[1]: %1 iš %2 baigta
lt[2]: %1 iš %2 baigta
lt[3]: %1 iš %2 baigta

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n folder(s) | %1 / %n folder(s)
lt[0]: %1 / %n aplank.
lt[1]: %1 / %n aplank.
lt[2]: %1 / %n aplank.
lt[3]: %1 / %n aplank.

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n file(s) | %1 / %n file(s)
lt[0]: %1 / %n fail.
lt[1]: %1 / %n fail.
lt[2]: %1 / %n fail.
lt[3]: %1 / %n fail.

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n item(s) | %1 / %n item(s)
lt[0]: %1 / %n elem.
lt[1]: %1 / %n elem.
lt[2]: %1 / %n elem.
lt[3]: %1 / %n elem.

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %2
lt: %1% iš %2

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %n file(s) | %1% of %n file(s)
lt[0]: %1% iš %n fail.
lt[1]: %1% iš %n fail.
lt[2]: %1% iš %n fail.
lt[3]: %1% iš %n fail.

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Stalled
lt: Užstrigo

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (%2 remaining) | %1/s (%2 remaining)
lt[0]: %1/sek. (liko %2)
lt[1]: %1/sek. (liko %2)
lt[2]: %1/sek. (liko %2)
lt[3]: %1/sek. (liko %2)

[ctx: KWidgetJobTracker|speed in bytes per second]
en: %1/s
lt: %1/sek.

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Close
lt: &Užverti

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Close the current window or document
lt: Užverti esamą langą ar dokumentą

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (done)
lt: %1/sek. (atlikta)

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Resume
lt: &Pratęsti

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Pause
lt: &Pristabdyti

[ctx: KWidgetJobTracker|The source url of a job]
en: Source:
lt: Šaltinis:

[ctx: KWidgetJobTracker|The destination url of a job]
en: Destination:
lt: Paskirties vieta:

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to expand the dialog, to show details
lt: Spustelėkite čia norėdami išskleisti dialogą parodant išsamesnę informaciją

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Keep this window open after transfer is complete
lt: &Užbaigus perkėlimą, palikti šį langą atvertą

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &File
lt: Atverti &failą

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &Destination
lt: Atverti paskirties &vietą

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Cancel
lt: &Atsisakyti

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Progress Dialog
lt: Eigos dialogas

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n item(s) | %n item(s)
lt[0]: %n elementas
lt[1]: %n elementai
lt[2]: %n elementų
lt[3]: %n elementas

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n folder(s) | %n folder(s)
lt[0]: %n aplank.
lt[1]: %n aplank.
lt[2]: %n aplank.
lt[3]: %n aplank.

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n file(s) | %n file(s)
lt[0]: %n fail.
lt[1]: %n fail.
lt[2]: %n fail.
lt[3]: %n fail.

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to collapse the dialog, to hide details
lt: Spustelėkite čia norėdami suskleisti dialogą paslepiant išsamesnę informaciją
