kdelibs4 - en to el translation catalogue (8 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
el: Σύγκρουση με καθολική συντόμευση

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
el: Ο συνδυασμός πλήκτρων '%1' έχει ήδη ανατεθεί στην καθολική ενέργεια "%2" στο %3.
    Επιθυμείτε νέα ανάθεση από την ενέργεια αυτή στην τρέχουσα;

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
el: Ανάθεση ξανά

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
el: Στο πλαίσιο '%1' για την ενέργεια '%2'

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
el: Ο συνδυασμός πλήκτρων '%1' είναι καταχωρημένος από την εφαρμογή %2.
    
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
el: Σύγκρουση με καταχωρημένη καθολική συντόμευση

[ctx: QObject|]
en: KDE Global Shortcuts Service
el: Υπηρεσία καθολικών συντομεύσεων του KDE

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
el: Συντηρητής
