kglobalaccel - en to eo translation catalogue (8 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
eo: Konflikto kun ĉiea klavokombino

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
eo: La klavkombino '%1' jam estas ligita al la KDE-vasta ago "%2" en %3.
    Ĉu vi pliŝatas religi ĝin al la nuna ago?

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
eo: Reatribui

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
eo: La klavkombinaĵo '%1' estas registrita de aplikaĵo %2 por ago %3.

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
eo: En kunteksto '%1' por ago '%2'

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
eo: La klavkombinaĵo '%1' estas registrita per aplikaĵo %2.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
eo: Konflikto kun registrita ĉiea klavokombino

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
eo: Prizorganto
