kdelibs4 - en to lt translation catalogue (8 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
lt: Konfliktas su visuotiniais sparčiaisiais klavišais

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
lt: Klavišų kombinacija „%1“ jau yra priskirta visuotiniam veiksmui „%2“, kuris yra %3.
    Ar norite iš naujo priskirti šią klavišų kombinaciją pasirinktam veiksmui?

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
lt: Priskirti iš naujo

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
lt: „%1“ kontekste, veiksmui „%2“

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
lt: Klavišų kombinacija „%1“ yra įregistruota programos %2.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
lt: Konfliktas su įregistruotu visuotiniu sparčiuoju klavišu

[ctx: QObject|]
en: KDE Global Shortcuts Service
lt: KDE visuotinių sparčiųjų klavišų tarnyba

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas
