kdelibs4 - en to nb translation catalogue (8 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
nb: Konflikt med global snarvei

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
nb: Tastekombinasjonen «%1» er allerede i bruk for den globale handlinga «%2» i %3.
    Vil du bruke kombinasjonen til den nye handlinga i stedet?

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
nb: Tilordne på nytt

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
nb: I konteksten «%1» for handling «%2»

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
nb: Tastekombinasjonen «%1» er registrert av programmet %2.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
nb: Konflikt med registrert global snarvei

[ctx: QObject|]
en: KDE Global Shortcuts Service
nb: KDE-tjeneste forr globale hurtigtaster

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
nb: Vedlikeholder:
