kdelibs4 - en to nn translation catalogue (9 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
nn: Konflikt med globale snarvegar

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
nn: Tastekombinasjonen «%1» er alt i bruk for den globale handlinga «%2» i %3.
    Vil du bruka han til den nye handlinga i staden?

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
nn: Tilordna på nytt

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
nn: Tastekombinasjonen «%1» er alt i bruk av programmet %2 til handlinga %3.

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
nn: I samanhengen «%1» for handlinga «%2»

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
nn: Tastekombinasjonen «%1» er registrert av programmet %2.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
nn: Konflikt med registrert global snarveg

[ctx: QObject|]
en: KDE Global Shortcuts Service
nn: Global snarvegteneste frå KDE

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
nn: Vedlikehaldar
