kdelibs4 - en to pl translation catalogue (9 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
pl: Konflikt ze skrótem globalnym

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
pl: Kombinacja klawiszy %1 została przypisana globalnemu działaniu "%2" w %3.
    Czy przypisać ją zamiast tego aktualnemu działaniu?

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
pl: Przypisz ponownie

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
pl: Kombinacja klawiszy '%1' jest zarejestrowana przez program %2 dla działania %3.

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
pl: W kontekście '%1' dla działania '%2'

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
pl: Kombinacja klawiszy '%1' jest zarejestrowana przez program %2.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
pl: Konflikt z zarejestrowanym skrótem globalnym

[ctx: QObject|]
en: KDE Global Shortcuts Service
pl: Usługa globalnych skrótów KDE

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
pl: Opiekun
