kdelibs4 - en to tg translation catalogue (8 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
tg: Ихтилоф бо миёнбури умумӣ

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
tg: Пайвастшавии тугмаи '%1' аллакай барои амали умумии %2 дар %3 ба қайд гирифта шудааст.
    Шумо мехоҳед, ки онро аз амали зикршуда ба амали ҷорӣ аз нав тайин намоед?

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
tg: Аз нав таъйин кардан

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
tg: Дар муносибати '%1' амали '%2' истифода мешавад

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
tg: Пайвастшавии тугмаи '%1' аз ҷониби барномаи %2 ба қайд гирифта шудааст.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
tg: Ихтилоф бо миёнбури умумии қайдшуда

[ctx: QObject|]
en: KDE Global Shortcuts Service
tg: Хизматрасони миёнбурҳои умумии KDE

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
tg: Барномасоз
