kdelibs4 - en to tr translation catalogue (9 entries)

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict with Global Shortcut
tr: Genel Kısayollarla Çakışma

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
tr: '%1' kısayolu "%3" içerisindeki %2 eylemi için ayrılmış.
    Bu kısayolu yeni eylem için yeniden atamak ister misiniz?

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Reassign
tr: Yeniden Ata

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3.
tr: '%1' düğme kombinasyonu, %2 uygulaması tarafından %3 eylemi için kaydedildi.

[ctx: KGlobalAccel|]
en: In context '%1' for action '%2'
tr: '%2' eylemi için '%1' içeriği

[ctx: KGlobalAccel|]
en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
tr: '%1' düğme kombinasyonu %2 uygulaması tarafından kaydedildi.
    %3

[ctx: KGlobalAccel|]
en: Conflict With Registered Global Shortcut
tr: Kaydedilmiş Genel Kısayollarda Çakışma

[ctx: QObject|]
en: KDE Global Shortcuts Service
tr: KDE Genel Kısayol Hizmeti

[ctx: QObject|]
en: Maintainer
tr: Projeyi Sürdüren
