Kid3 3.8.1 - en to nl translation catalogue (1269 entries)

[ctx: CliCommand|]
en: Timeout
nl: Tijdslimiet

[ctx: HelpCommand|]
en: Command name
nl: Commandonaam

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Overwrite timeout
nl: Tijdslimiet overschrijven

[ctx: TimeoutCommand|]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: QuitCommand|]
en: Quit application
nl: Toepassing afsluiten

[ctx: QuitCommand|]
en: The current folder has been modified.
nl: De huidige map is gewijzigd.

[ctx: QuitCommand|]
en: Type 'exit force' to quit.
nl: Typ 'exit force' om af te sluiten.

[ctx: CdCommand|]
en: Change folder
nl: Map wijzigen

[ctx: CdCommand|]
en: %1 does not exist
nl: %1 bestaat niet

[ctx: PwdCommand|]
en: Print the filename of the current folder
nl: Toon de bestandsnaam van de huidige map

[ctx: LsCommand|]
en: Folder list
nl: Mappenlijst

[ctx: SaveCommand|]
en: Saves the changed files
nl: De gewijzigde bestanden opslaan

[ctx: SaveCommand|]
en: Error while writing file:
nl: Fout bij schrijven van bestand:

[ctx: SelectCommand|]
en: Select file
nl: Bestand selecteren

[ctx: SelectCommand|]
en: %1 not found
nl: %1 niet gevonden

[ctx: TagCommand|]
en: Select tag
nl: Tag selecteren

[ctx: GetCommand|]
en: Get tag frame
nl: Tagframe ophalen

[ctx: SetCommand|]
en: Set tag frame
nl: Tagframe instellen

[ctx: SetCommand|]
en: Could not set "%1" for %2
nl: Kon "%1" niet instellen voor %2

[ctx: RevertCommand|]
en: Revert
nl: Terugdraaien

[ctx: ImportCommand|]
en: Import from file
nl: Uit bestand importeren

[ctx: ImportCommand|]
en: File path
nl: Bestandspad

[ctx: ImportCommand|]
en: Format name
nl: Naam van formaat

[ctx: ImportCommand|]
en: Source
nl: Bron

[ctx: ImportCommand|]
en: Extraction
nl: Uitpakken

[ctx: ImportCommand|]
en: %1 not found.
nl: %1 niet gevonden.

[ctx: ImportCommand|]
en: Available
nl: Beschikbaar

[ctx: ImportCommand|]
en: Error
nl: Fout

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Automatic import
nl: Automatisch importeren

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Profile name
nl: Profielnaam

[ctx: BatchImportCommand|]
en: %1 not found.
nl: %1 niet gevonden.

[ctx: BatchImportCommand|]
en: Available
nl: Beschikbaar

[ctx: AlbumArtCommand|]
en: Download album cover artwork
nl: Hoesillustratie van album downloaden

[ctx: ExportCommand|]
en: Export to file
nl: Naar bestand exporteren

[ctx: ExportCommand|]
en: Format name
nl: Naam van formaat

[ctx: ExportCommand|]
en: %1 not found.
nl: %1 niet gevonden.

[ctx: ExportCommand|]
en: Available
nl: Beschikbaar

[ctx: ExportCommand|]
en: Error
nl: Fout

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Create playlist
nl: Afspeellijst aanmaken

[ctx: PlaylistCommand|]
en: Error
nl: Fout

[ctx: FilenameFormatCommand|]
en: Apply filename format
nl: Bestandsnaamformaat toepassen

[ctx: TagFormatCommand|]
en: Apply tag format
nl: Tagformaat toepassen

[ctx: TextEncodingCommand|]
en: Apply text encoding
nl: Tekst-codering toepassen

[ctx: RenameDirectoryCommand|]
en: Rename folder
nl: Hernoem map

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Number tracks
nl: Aantal tracks

[ctx: NumberTracksCommand|]
en: Track number
nl: Tracknummer

[ctx: FilterCommand|]
en: Filter name
nl: Filternaam

[ctx: FilterCommand|]
en: %1 not found.
nl: %1 niet gevonden.

[ctx: FilterCommand|]
en: Available
nl: Beschikbaar

[ctx: ToId3v24Command|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
nl: ID3v2.3 naar ID3v2.4 converteren

[ctx: ToId3v23Command|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
nl: ID3v2.4 naar ID3v2.3 converteren

[ctx: TagToFilenameCommand|]
en: Filename from tag
nl: Bestandsnaam uit tag

[ctx: FilenameToTagCommand|]
en: Tag from filename
nl: Tag uit bestandsnaam

[ctx: TagToOtherTagCommand|]
en: Tag to other tag
nl: Tag naar andere tag

[ctx: CopyCommand|]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: PasteCommand|]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: RemoveCommand|]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: ConfigCommand|]
en: Configure Kid3
nl: Kid3 configureren

[ctx: ConfigCommand|]
en: Group.Option Value
nl: Waarde van Group.Option

[ctx: ConfigCommand|]
en: %1 does not exist
nl: %1 bestaat niet

[ctx: ConfigCommand|]
en: Invalid value %1
nl: Ongeldige waarde %1

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Execute command
nl: Commando uitvoeren

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Executable [arguments]
nl: Uitvoerbaar bestand [argumenten]

[ctx: ExecuteCommand|]
en: Could not execute
nl: Kon niet uitvoeren

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'
nl: Onbekend commando '%1'

[ctx: JsonCliFormatter|]
en: Usage:
nl: Gebruik:

[ctx: Kid3Cli|]
en: File path
nl: Bestandspad

[ctx: Kid3Cli|]
en: Tag numbers
nl: Tagnummers

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame name
nl: Framenaam

[ctx: Kid3Cli|]
en: Frame value
nl: Framewaarde

[ctx: Kid3Cli|]
en: Format
nl: Formaat

[ctx: Kid3Cli|]
en: Command specific
nl: Commandospecifieke

[ctx: Kid3Cli|]
en: Available Commands
nl: Beschikbare commando's

[ctx: Kid3Cli|]
en: Usage:
nl: Gebruik:

[ctx: Kid3Cli|]
en: %1 does not exist
nl: %1 bestaat niet

[ctx: Kid3Cli|]
en: Error while writing file:
nl: Fout bij schrijven van bestand:

[ctx: Kid3Cli|]
en: Unknown command '%1', -h for help.
nl: Onbekend commando '%1', -h voor help.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Unknown command '%1'. Type 'help' for help.
nl: Onbekend commando '%1'. Typ 'help' voor help.

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Usage:
nl: Gebruik:

[ctx: TextCliFormatter|]
en: File
nl: Bestand

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Name
nl: Naam

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Timeout
nl: Tijdslimiet

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Reading Folder
nl: Map wordt gelezen

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Started
nl: Gestart

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Source
nl: Bron

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Querying
nl: Opvragen

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Fetching
nl: Ophalen

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Data received
nl: Gegevens ontvangen

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Cover
nl: Hoes

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Finished
nl: Beëindigd

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Aborted
nl: Afgebroken

[ctx: TextCliFormatter|]
en: Error
nl: Fout

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Files
nl: Bestanden

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: User Actions
nl: Gebruikersacties

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Network
nl: Netwerk

[ctx: KdeConfigDialog|]
en: Plugins
nl: Plug-ins

[ctx: @default|]
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Open files
nl: Bestanden openen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a recently used folder
nl: Een recent gebruikte map opent

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
nl: Maakt de wijzigingen van alle of de geselecteerde bestanden ongedaan

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Saves the changed files
nl: De gewijzigde bestanden opslaan

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Quits the application
nl: Sluit de toepassing af

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files
nl: Alle bestanden selecteren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Deselect all files
nl: Selectie van alle bestanden ongedaan maken

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find
nl: Zoeken

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Find and replace
nl: Zoeken en vervangen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Shortcuts
nl: Sneltoetsen configureren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure Toolbars
nl: Werkbalken configureren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
nl: Activeert/deactiveert de statusbalk

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Preferences dialog
nl: Dialoog voor voorkeuren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: O&pen Folder...
nl: Map o&penen...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Opens a folder
nl: Opent een map

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Re&load
nl: Her&laden

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Reload folder
nl: Map herladen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Unload
nl: Verwijderen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Import...
nl: &Importeren...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from file or clipboard
nl: Importeer uit bestand of klembord

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1...
nl: Importeren uit %1...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from %1
nl: Importeren uit %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags...
nl: Importeren uit tags...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Import from Tags
nl: Importeren uit tags

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic I&mport...
nl: Automatische i&mporter...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Automatic import
nl: Automatisch importeren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
nl: &Bladeren in hoesillustraties...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Browse album cover artwork
nl: Bladeren in hoesillustratie van album

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Export...
nl: &Exporteren...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Export to file or clipboard
nl: Naar bestand of klembord exporteren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Create Playlist...
nl: A&fspeellijst aanmaken...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Create M3U Playlist
nl: M3U-afspeellijst aanmaken

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Filename Format
nl: Bestandsnaam&formaat toepassen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Filename Format
nl: Bestandsnaamformaat toepassen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply &Tag Format
nl: &Tagformaat toepassen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Tag Format
nl: Tagformaat toepassen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
nl: T&ekst-codering toepassen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Apply Text Encoding
nl: Tekst-codering toepassen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename Folder...
nl: Map he&rnoemen...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Rename Folder
nl: Map hernoemen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Number Tracks...
nl: Aa&ntal tracks...

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Number Tracks
nl: Aantal tracks

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
nl: ID3v2.3 naar ID3v2.&4 converteren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
nl: ID3v2.3 naar ID3v2.4 converteren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
nl: ID3v2.4 naar ID3v2.&3 converteren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
nl: ID3v2.4 naar ID3v2.3 converteren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Play
nl: Afs&pelen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Play
nl: Afspelen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show &Picture
nl: &Afbeelding tonen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Show Picture
nl: Afbeelding tonen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
nl: Automatisch tags &verbergen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Auto Hide Tags
nl: Automatisch tags verbergen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select All in &Folder
nl: Alles in &map selecteren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select all files in the current folder
nl: Selecteer alle bestanden in de huidige map

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Invert Selection
nl: Selectie &omkeren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Previous File
nl: Vo&rig bestand

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select previous file
nl: Vorig bestand selecteren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Next File
nl: Volgend b&estand

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Select next file
nl: Volgend bestand selecteren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Tag %1
nl: Uit tag %1

[ctx: KdeMainWindow|]
en: From Filename
nl: Van bestandsnaam

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: File List
nl: Bestandslijst

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Rename
nl: He&rnoemen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: &Move to Trash
nl: &Naar prullenbak verplaatsen

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Folder List
nl: Mappenlijst

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Section
nl: Sectie

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Player
nl: Speler

[ctx: KdeMainWindow|]
en: Configure - Kid3
nl: Configureren - Kid3

[ctx: @default|]
en: &Yes
nl: &Ja

[ctx: @default|]
en: &No
nl: &Nee

[ctx: @default|]
en: folder to open
nl: te openen map

[ctx: @default|]
en: Audio Tag Editor
nl: Bewerker van audiotag

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Back
nl: &Terug

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Forward
nl: &Vooruit

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Find:
nl: &Zoeken:

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Previous
nl: Vorige zoeken

[ctx: BrowserDialog|]
en: Find Next
nl: Volgende zoeken

[ctx: BrowserDialog|]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Files
nl: &Bestanden

[ctx: ConfigDialog|]
en: &User Actions
nl: Gebr&uikersacties

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Network
nl: &Netwerk

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Keyboard Shortcuts
nl: &Sneltoetsen

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Language
nl: Taa&l

[ctx: ConfigDialog|]
en: System
nl: Systeem

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom app&lication font
nl: Aangepast &lettertype van toepassing gebruiken

[ctx: ConfigDialog|]
en: A&pplication Font...
nl: Lettertype van toe&passing...

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use custom application &style
nl: Aangepaste &stijl van toepassing gebruiken

[ctx: ConfigDialog|]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: ConfigDialog|]
en: Use native system file &dialogs
nl: Eigen systeembestands&dialogen gebruiken

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Appearance
nl: &Uiterlijk

[ctx: ConfigDialog|]
en: Restore Defaults
nl: Standaarden herstellen

[ctx: ConfigDialog|]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: ConfigDialog|]
en: The keyboard shortcut '%1' is already assigned to '%2'.
nl: De sneltoets ‘%1’ is al toegekend aan '%2'.

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &File
nl: &Bestand

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open files
nl: Bestanden openen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Open...
nl: &Openen...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a recently used folder
nl: Een recent gebruikte map opent

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Open &Recent
nl: &Recent openen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Opens a folder
nl: Opent een map

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: O&pen Folder...
nl: Map o&penen...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reload folder
nl: Map herladen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&load
nl: Her&laden

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Unload
nl: Verwijderen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Saves the changed files
nl: De gewijzigde bestanden opslaan

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Save
nl: Op&slaan

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Reverts the changes of all or the selected files
nl: Maakt de wijzigingen van alle of de geselecteerde bestanden ongedaan

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Re&vert
nl: Beginwaar&de

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from file or clipboard
nl: Importeer uit bestand of klembord

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Import...
nl: &Importeren...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1
nl: Importeren uit %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from %1...
nl: Importeren uit %1...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags
nl: Importeren uit tags

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Import from Tags...
nl: Importeren uit tags...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic import
nl: Automatisch importeren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Automatic I&mport...
nl: Automatische i&mporter...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Browse album cover artwork
nl: Bladeren in hoesillustratie van album

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Browse Cover Art...
nl: &Bladeren in hoesillustraties...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Export to file or clipboard
nl: Naar bestand of klembord exporteren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Export...
nl: &Exporteren...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Create M3U Playlist
nl: M3U-afspeellijst aanmaken

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Create Playlist...
nl: A&fspeellijst aanmaken...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Quits the application
nl: Beëindigt het programma

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Quit
nl: A&fsluiten

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Edit
nl: B&ewerken

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files
nl: Alle bestanden selecteren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select &All
nl: &Alles selecteren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Deselect all files
nl: Selectie van alle bestanden ongedaan maken

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Dese&lect
nl: Dese&lecteren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select all files in the current folder
nl: Selecteer alle bestanden in de huidige map

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select All in &Folder
nl: Alles in &map selecteren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Invert Selection
nl: Selectie &omkeren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select previous file
nl: Vorig bestand selecteren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Previous File
nl: Vo&rig bestand

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Select next file
nl: Volgend bestand selecteren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Next File
nl: Volgend b&estand

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find
nl: Zoeken

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Find...
nl: &Zoeken...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Find and replace
nl: Zoeken en vervangen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Replace...
nl: &Vervangen...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Filename Format
nl: Bestandsnaamformaat toepassen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Filename Format
nl: Bestandsnaam&formaat toepassen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Tag Format
nl: Tagformaat toepassen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply &Tag Format
nl: &Tagformaat toepassen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text Encoding
nl: Tekst-codering toepassen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Apply Text &Encoding
nl: T&ekst-codering toepassen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Rename Folder
nl: Map hernoemen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename Folder...
nl: Map he&rnoemen...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Number Tracks
nl: Aantal tracks

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Number Tracks...
nl: Aa&ntal tracks...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
nl: ID3v2.3 naar ID3v2.4 converteren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.&4
nl: ID3v2.3 naar ID3v2.&4 converteren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
nl: ID3v2.4 naar ID3v2.3 converteren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.&3
nl: ID3v2.4 naar ID3v2.&3 converteren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Play
nl: Afspelen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Play
nl: Afs&pelen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Settings
nl: In&stellingen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the toolbar
nl: Activeert/deactiveert de werkbalk

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Toolbar
nl: &Werkbalk tonen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Enables/disables the statusbar
nl: Activeert/deactiveert de statusbalk

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show St&atusbar
nl: St&atusbalk tonen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show Picture
nl: Afbeelding tonen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Show &Picture
nl: &Afbeelding tonen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto Hide Tags
nl: Automatisch tags verbergen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Auto &Hide Tags
nl: Automatisch tags &verbergen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure Kid3
nl: Kid3 configureren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Configure Kid3...
nl: Kid3 &configureren...

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 Handbook
nl: Handboek van Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Kid3 &Handbook
nl: &Handboek van Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Kid3
nl: Over Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &About Kid3
nl: &Over Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About Qt
nl: Info over Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: About &Qt
nl: Over &Qt

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Player
nl: Speler

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Tag %1
nl: Uit tag %1

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: From Filename
nl: Van bestandsnaam

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: File List
nl: Bestandslijst

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Rename
nl: He&rnoemen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: &Move to Trash
nl: &Naar prullenbak verplaatsen

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Folder List
nl: Mappenlijst

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Section
nl: Sectie

[ctx: Kid3MainWindow|]
en:  [modified]
nl:  [gewijzigd]

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Audio Tag Editor
nl: Bewerker van audiotag

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: License
nl: Licentie

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: Configure - Kid3
nl: Configureren - Kid3

[ctx: Kid3MainWindow|]
en: User Actions
nl: Gebruikersacties

[ctx: @default|]
en: Kid3 Handbook
nl: Handboek van Kid3

[ctx: RecentFilesMenu|]
en: &Clear List
nl: Lijst &wissen

[ctx: ShortcutsDelegateEditor|]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Press F2 or double click to edit cell contents.
nl: Druk op F2 of dubbelklik om de inhoud van de cel te bewerken.

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Action
nl: Actie

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Shortcut
nl: Sneltoets

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Standard Tags
nl: Standaard tags

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Additional Tags
nl: Additionele tags

[ctx: BatchImportSourcesModel|]
en: Cover Art
nl: Hoesillustratie

[ctx: Kid3Application|]
en: All Supported Files
nl: Alle ondersteunde bestanden

[ctx: @default|]
en: No changes
nl: Geen wijzigingen

[ctx: @default|]
en: All lowercase
nl: Alles kleine letters

[ctx: @default|]
en: All uppercase
nl: Alles hoofdletters

[ctx: @default|]
en: First letter uppercase
nl: Met hoofdletter beginnen

[ctx: @default|]
en: All first letters uppercase
nl: Alle eerste tekens met hoofdletter

[ctx: FormatConfig|]
en: None
nl: Geen

[ctx: StarRatingMappingsModel|]
en: Name
nl: Naam

[ctx: BatchImporter|]
en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid

[ctx: BatchImporter|]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: BatchImporter|]
en: Invalid File
nl: Ongeldig bestand

[ctx: @default|]
en: Data received: %1
nl: Gegevens ontvangen: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Ready.
nl: Gereed.

[ctx: HttpClient|]
en: Error
nl: Fout

[ctx: HttpClient|]
en: Data received: %1
nl: Gegevens ontvangen: %1

[ctx: HttpClient|]
en: Request sent...
nl: Verzoek verzonden...

[ctx: @default|]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @default|]
en: Artist
nl: Artiest

[ctx: @default|]
en: Comment
nl: Commentaar

[ctx: @default|]
en: Year
nl: Jaar

[ctx: @default|]
en: Length
nl: Lengte

[ctx: @default|]
en: Drive
nl: Station

[ctx: @default|]
note: %1 is a file name suffix, for example txt
en: %1 File
nl: %1 bestand

[ctx: @default|]
en: File
nl: Bestand

[ctx: @default|]
en: Folder
nl: Map

[ctx: @default|]
en: Shortcut
nl: Sneltoets

[ctx: @default|]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @default|]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: @default|]
en: Filenames
nl: Bestandsnamen

[ctx: @default|]
en: URLs
nl: URL's

[ctx: @default|]
en: Folder name
nl: Mapnaam

[ctx: @default|]
en: QML base folder
nl: QML basismap

[ctx: @default|]
en: Encode as URL
nl: Als URL-adres coderen

[ctx: @default|]
en: --- separator ---
nl: --- scheiding ---

[ctx: @default|]
en: Begin of submenu
nl: Begin van submenu

[ctx: @default|]
en: End of submenu
nl: Einde van submenu

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Confirm
nl: Bevestigen

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Output
nl: Uitvoer

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Name
nl: Naam

[ctx: CommandsTableModel|]
en: Command
nl: Commando

[ctx: @default|]
en: Create folder %1 failed
nl: Aanmaken map %1 is mislukt

[ctx: DirRenamer|]
en: Create folder %1 failed
nl: Aanmaken map %1 is mislukt

[ctx: @default|]
en: File %1 already exists
nl: Bestand %1 bestaat al

[ctx: @default|]
en: %1 is not a folder
nl: %1 is geen map

[ctx: @default|]
en: Rename %1 to %2 failed
nl: Hernoemen %1 naar %2 mislukt

[ctx: DirRenamer|]
en: File %1 already exists
nl: Bestand %1 bestaat al

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a folder
nl: %1 is geen map

[ctx: DirRenamer|]
en: Rename %1 to %2 failed
nl: Hernoemen %1 naar %2 mislukt

[ctx: @default|]
en: %1 already exists
nl: %1 bestaat reeds

[ctx: @default|]
en: %1 is not a file
nl: %1 is geen bestand

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 already exists
nl: %1 bestaat reeds

[ctx: DirRenamer|]
en: %1 is not a file
nl: %1 is geen bestand

[ctx: DirRenamer|]
en: New folder name is too different
nl: De nieuwe mapnaam is te verschillend

[ctx: @default|]
en: Create folder
nl: Map aanmaken

[ctx: @default|]
en: Rename folder
nl: Hernoem map

[ctx: @default|]
en: Rename file
nl: Bestand hernoemen

[ctx: @default|]
en: Error
nl: Fout

[ctx: DownloadClient|]
en: Ready.
nl: Gereed.

[ctx: @default|]
en: padding (has no meaning)
nl: opvulling (heeft geen betekenis)

[ctx: @default|]
en: end of initial silence
nl: einde van initiële stilte

[ctx: @default|]
en: main part start
nl: hoofddeel start

[ctx: @default|]
en: outro end
nl: outro eind

[ctx: @default|]
en: verse start
nl: couplet start

[ctx: @default|]
en: refrain start
nl: refrein start

[ctx: @default|]
en: interlude start
nl: intermezzo start

[ctx: @default|]
en: theme start
nl: thema start

[ctx: @default|]
en: variation start
nl: variatie start

[ctx: @default|]
en: key change
nl: sleutel verandering

[ctx: @default|]
en: time change
nl: tijd verandering

[ctx: @default|]
en: momentary unwanted noise (Snap, Crackle & Pop)
nl: kortstondige ongewenste ruis (Snap, Crackle & Pop)

[ctx: @default|]
en: sustained noise
nl: aanhoudende ruis

[ctx: @default|]
en: sustained noise end
nl: eind aanhoudende ruis

[ctx: @default|]
en: intro end
nl: intro eind

[ctx: @default|]
en: main part end
nl: hoofd deel eind

[ctx: @default|]
en: verse end
nl: couplet eind

[ctx: @default|]
en: refrain end
nl: refrein eind

[ctx: @default|]
en: theme end
nl: thema eind

[ctx: @default|]
en: profanity
nl: heiligschennis

[ctx: @default|]
en: profanity end
nl: heiligschennis eind

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 0
nl: niet vooraf sync 0

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 1
nl: niet vooraf sync 1

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 2
nl: niet vooraf sync 2

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 3
nl: niet vooraf sync 3

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 4
nl: niet vooraf sync 4

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 5
nl: niet vooraf sync 5

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 6
nl: niet vooraf sync 6

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 7
nl: niet vooraf sync 7

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 8
nl: niet vooraf sync 8

[ctx: @default|]
en: not predefined synch 9
nl: niet vooraf sync 9

[ctx: @default|]
en: not predefined synch A
nl: niet vooraf sync A

[ctx: @default|]
en: not predefined synch B
nl: niet vooraf sync B

[ctx: @default|]
en: not predefined synch C
nl: niet vooraf sync C

[ctx: @default|]
en: not predefined synch D
nl: niet vooraf sync D

[ctx: @default|]
en: not predefined synch E
nl: niet vooraf sync E

[ctx: @default|]
en: not predefined synch F
nl: niet vooraf sync F

[ctx: @default|]
en: audio end (start of silence)
nl: audio eind (start bij stilte)

[ctx: @default|]
en: audio file ends
nl: audio bestand eindigt

[ctx: @default|]
en: reserved for future use %1
nl: bewaard voor toekomstig gebruik %1

[ctx: @default|]
en: True if strings are equal
nl: Waar als tekenreeksen gelijk zijn

[ctx: @default|]
en: True if string contains substring
nl: Waar als tekenreeks subtekenreeks bevat

[ctx: @default|]
en: True if string matches regexp
nl: Waar als tekenreeks overeenstemt met regexp

[ctx: @default|]
en: Logical AND
nl: Logische EN (AND)

[ctx: @default|]
en: Logical OR
nl: Booleaanse OF

[ctx: @default|]
en: Logical negation
nl: Booleaanse negatie

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Supported Files
nl: Alle ondersteunde bestanden

[ctx: FileProxyModel|]
en: All Files
nl: Alle bestanden

[ctx: FileSystemModel|]
en: Name
nl: Naam

[ctx: FileSystemModel|]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: FileSystemModel|Match OS X Finder]
en: Kind
nl: Soort

[ctx: FileSystemModel|]
en: Date Modified
nl: Datum gewijzigd

[ctx: FileSystemModel|]
en: My Computer
nl: Mijn computer

[ctx: FrameFieldObject|]
en: Text
nl: Tekst

[ctx: FrameTableModel|]
en: File ID
nl: Bestand-ID

[ctx: FrameTableModel|]
en: Name
nl: Naam

[ctx: FrameTableModel|]
en: Data
nl: Gegevens

[ctx: Kid3Application|]
en: Saving folder...
nl: Map wordt opgeslagen...

[ctx: Kid3Application|]
en: Selection
nl: Selectie

[ctx: Kid3Application|]
en: All Files
nl: Alle bestanden

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Name
nl: Naam

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Kind
nl: Soort

[ctx: QFileSystemModel|]
en: Date Modified
nl: Datum gewijzigd

[ctx: TagSearcher|]
en: Search finished
nl: Zoekopdracht voltooid

[ctx: TagSearcher|]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: TimeEventModel|]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: TimeEventModel|]
en: Event Code
nl: Gebeurteniscode

[ctx: TimeEventModel|]
en: Text
nl: Tekst

[ctx: TrackDataModel|]
en: Absolute path to file
nl: Absoluut pad naar bestand

[ctx: TrackDataModel|]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: TrackDataModel|]
en: Duration
nl: Duur

[ctx: TrackDataModel|]
en: Length
nl: Lengte

[ctx: @default|]
en: Text Encoding
nl: Tekstcodering

[ctx: @default|]
en: Text
nl: Tekst

[ctx: @default|]
en: Data
nl: Gegevens

[ctx: @default|]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @default|]
en: Owner
nl: Eigenaar

[ctx: @default|]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: @default|]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: @default|]
en: Language
nl: Taal

[ctx: @default|]
en: Picture Type
nl: Afbeeldingstype

[ctx: @default|]
en: Image format
nl: Formaat van afbeelding

[ctx: @default|]
en: Counter
nl: Teller

[ctx: @default|]
en: Volume Adjustment
nl: Volume-aanpassing

[ctx: @default|]
en: Number of Bits
nl: Aantal bits

[ctx: @default|]
en: Volume Change Right
nl: Volumewijziging rechts

[ctx: @default|]
en: Volume Change Left
nl: Volumewijziging links

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Right
nl: Piekvolume rechts

[ctx: @default|]
en: Peak Volume Left
nl: Piekvolume links

[ctx: @default|]
en: Timestamp Format
nl: Opmaak tijdsaanduiding

[ctx: @default|]
en: Content Type
nl: Type inhoud

[ctx: @default|]
en: Price
nl: Prijs

[ctx: @default|]
en: Date
nl: Datum

[ctx: @default|]
en: Seller
nl: Verkoper

[ctx: @default|]
en: Other
nl: Overig

[ctx: @default|]
en: MPEG frames as unit
nl: MPEG-frames als eenheid

[ctx: @default|]
en: Milliseconds as unit
nl: Milliseconden als eenheid

[ctx: @default|]
en: Lyrics
nl: Liedtekst

[ctx: @default|]
en: Text transcription
nl: Transcriptie van tekst

[ctx: @default|]
en: Movement/part name
nl: Verplaatsing/naam onderdeel

[ctx: @default|]
en: Events
nl: Gebeurtenissen

[ctx: @default|]
en: Chord
nl: Koorde

[ctx: @default|]
en: Trivia/pop up
nl: Trivia/pop-up

[ctx: @default|]
en: Track Number
nl: Tracknummer

[ctx: @default|]
en: Album Artist
nl: Albumartiest

[ctx: @default|]
en: Arranger
nl: Arrangeur

[ctx: @default|]
en: Author
nl: Auteur

[ctx: @default|]
en: Catalog Number
nl: Catalogusnummer

[ctx: @default|]
en: Compilation
nl: Compilatie

[ctx: @default|]
en: Composer
nl: Componist

[ctx: @default|]
en: Conductor
nl: Dirigent

[ctx: @default|]
en: Disc Number
nl: Schijfnummer

[ctx: @default|]
en: Encoded-by
nl: Gecodeerd door

[ctx: @default|]
en: Encoder Settings
nl: Instellingen voor codering

[ctx: @default|]
en: Encoding Time
nl: Tijd van codering

[ctx: @default|]
en: Grouping
nl: Groepering

[ctx: @default|]
en: Initial Key
nl: Initiële sleutel

[ctx: @default|]
en: Lyricist
nl: Maker liedtekst

[ctx: @default|]
en: Mood
nl: Stemming

[ctx: @default|]
en: Original Album
nl: Originele album

[ctx: @default|]
en: Original Artist
nl: Originele artiest

[ctx: @default|]
en: Original Date
nl: Oorspronkelijke datum

[ctx: @default|]
en: Performer
nl: Uitvoerder

[ctx: @default|]
en: Picture
nl: Afbeelding

[ctx: @default|]
en: Publisher
nl: Uitgever

[ctx: @default|]
en: Release Country
nl: Land van uitgave

[ctx: @default|]
en: Sort Album
nl: Sorteervolgorde album

[ctx: @default|]
en: Sort Album Artist
nl: Sorteervolgorde albumartiest

[ctx: @default|]
en: Sort Artist
nl: Sorteervolgorde artiest

[ctx: @default|]
en: Sort Composer
nl: Sorteervolgorde componist

[ctx: @default|]
en: Sort Name
nl: Op naam sorteren

[ctx: @default|]
en: Subtitle
nl: Ondertitel

[ctx: @default|]
en: WWW Audio File
nl: WWW van audiobestand

[ctx: @default|]
en: WWW Audio Source
nl: WWW van audiobron

[ctx: @default|]
en: Release Date
nl: Uitgiftedatum

[ctx: @default|]
en: Work
nl: Werk

[ctx: @default|]
en: Audio Encryption
nl: Audio-versleuteling

[ctx: @default|]
en: Audio Seek Point
nl: Audio-zoekpunt

[ctx: @default|]
en: Chapter
nl: Hoofdstuk

[ctx: @default|]
en: Commercial
nl: Commercieel

[ctx: @default|]
en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

[ctx: @default|]
en: Encryption Method
nl: Versleutelingsmethode

[ctx: @default|]
en: Equalization
nl: Egalisatie

[ctx: @default|]
en: Event Timing Codes
nl: Gebeurtenis timing-codes

[ctx: @default|]
en: General Object
nl: Algemeen object

[ctx: @default|]
en: Group Identification
nl: Groepsidentificatie

[ctx: @default|]
en: Linked Information
nl: Gekoppelde informatie

[ctx: @default|]
en: Music CD Identifier
nl: Muziek-cd identificatie

[ctx: @default|]
en: MPEG Lookup Table
nl: Opzoektabel van MPEG

[ctx: @default|]
en: Movement Number
nl: Nummer van deel

[ctx: @default|]
en: Movement Name
nl: Naam van deel

[ctx: @default|]
en: Ownership
nl: Eigenaarschap

[ctx: @default|]
en: Play Counter
nl: Afspeelteller

[ctx: @default|]
en: Popularimeter
nl: Populariteitsmeter

[ctx: @default|]
en: Position Synchronisation
nl: Positie synchronisatie

[ctx: @default|]
en: Private
nl: Privé

[ctx: @default|]
en: Recommended Buffer Size
nl: Aanbevolen buffergrootte

[ctx: @default|]
en: Reverb
nl: Nagalm

[ctx: @default|]
en: Seek
nl: Zoeken

[ctx: @default|]
en: Signature
nl: Ondertekening

[ctx: @default|]
en: Synchronized Lyrics
nl: Gesynchroniseerde liedtekst

[ctx: @default|]
en: Synchronized Tempo Codes
nl: Gesynchroniseerde tempocodes

[ctx: @default|]
en: Podcast Category
nl: Podcast-categorie

[ctx: @default|]
en: Podcast Description
nl: Beschrijving podcast

[ctx: @default|]
en: Playlist Delay
nl: Afspeellijst vertraging

[ctx: @default|]
en: Original Release Time
nl: Originele uitgavetijd

[ctx: @default|]
en: Recording Time
nl: Opnametijd

[ctx: @default|]
en: Release Time
nl: Uitgavetijd

[ctx: @default|]
en: Tagging Time
nl: Tijd van taggen

[ctx: @default|]
en: File Type
nl: Bestandstype

[ctx: @default|]
en: Podcast Identifier
nl: Identifier van podcast

[ctx: @default|]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: @default|]
en: Podcast Keywords
nl: Podcast-trefwoorden

[ctx: @default|]
en: Original Filename
nl: Originele bestandsnaam

[ctx: @default|]
en: File Owner
nl: Eigenaar van bestand

[ctx: @default|]
en: Produced Notice
nl: Bericht geproduceerd

[ctx: @default|]
en: Recording Date
nl: Opnamedatum

[ctx: @default|]
en: Radio Station Name
nl: Naam van radiostation

[ctx: @default|]
en: Radio Station Owner
nl: Eigenaar van radiostation

[ctx: @default|]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: @default|]
en: User-defined Text
nl: Gebruikergedefinieerde tekst

[ctx: @default|]
en: Unique File Identifier
nl: Unieke bestandsidentificatie

[ctx: @default|]
en: Terms of Use
nl: Voorwaarden voor het gebruik

[ctx: @default|]
en: Commercial URL
nl: Commerciële URL

[ctx: @default|]
en: Podcast Feed
nl: Podcastfeed

[ctx: @default|]
en: Official Radio Station
nl: Officieel radiostation

[ctx: @default|]
en: Payment
nl: Betaling

[ctx: @default|]
en: Official Publisher
nl: Officiële uitgever

[ctx: @default|]
en: User-defined URL
nl: Gebruikergedefinieerde URL

[ctx: @default|]
en: Contact
nl: Contactpersoon

[ctx: @default|]
en: Total Discs
nl: Totaal aantal discs

[ctx: @default|]
en: Encoder
nl: Codeerder

[ctx: @default|]
en: Encoding
nl: Codering

[ctx: @default|]
en: Engineer
nl: Technicus

[ctx: @default|]
en: Guest Artist
nl: Gastartiest

[ctx: @default|]
en: Gapless Playback
nl: Afspelen zonder tussenpauze

[ctx: @default|]
en: Label Number
nl: Labelnummer

[ctx: @default|]
en: License
nl: Licentie

[ctx: @default|]
en: Location
nl: Locatie

[ctx: @default|]
en: Organization
nl: Organisatie

[ctx: @default|]
en: Part Number
nl: Nummer van onderdeel

[ctx: @default|]
en: Product Number
nl: Productnummer

[ctx: @default|]
en: Total Tracks
nl: Totaal aantal tracks

[ctx: @default|]
en: Version
nl: Versie

[ctx: @default|]
en: Original Lyricist
nl: Originele tekstschrijver

[ctx: @default|]
en: User Rating
nl: Gebruikerswaardering

[ctx: @default|]
en: Account Type
nl: Accounttype

[ctx: @default|]
en: Purchase Account
nl: Account voor aankoop

[ctx: @default|]
en: Artist ID
nl: Artiest-ID

[ctx: @default|]
en: Category
nl: Categorie

[ctx: @default|]
en: Catalog ID
nl: Catalogus-ID

[ctx: @default|]
en: Genre ID
nl: Genre-ID

[ctx: @default|]
en: HD Video
nl: HD-video

[ctx: @default|]
en: Keyword
nl: Trefwoord

[ctx: @default|]
en: Long Description
nl: Lange beschrijving

[ctx: @default|]
en: Album ID
nl: Album-ID

[ctx: @default|]
en: Purchase Date
nl: Aankoopdatum

[ctx: @default|]
en: Rating/Advisory
nl: Waardering/advies

[ctx: @default|]
en: Country Code
nl: Landcode

[ctx: @default|]
en: Sort Show
nl: Sorteervolgorde tonen

[ctx: @default|]
en: Media Type
nl: Mediatype

[ctx: @default|]
en: TV Episode
nl: TV-episode

[ctx: @default|]
en: TV Episode Number
nl: TV-episodenummer

[ctx: @default|]
en: TV Network Name
nl: Naam in TV-netwerk

[ctx: @default|]
en: TV Show Name
nl: TV-shownaam

[ctx: @default|]
en: TV Season
nl: TV-seizoen

[ctx: @default|]
en: Movement Count
nl: Aantal delen

[ctx: @default|]
en: Show Work & Movement
nl: Werk & deel tonen

[ctx: @default|]
en: Podcast URL
nl: Podcast-URL

[ctx: @default|]
en: Podcast GUID
nl: Podcast-GUID

[ctx: @default|]
en: Composer ID
nl: Componist-ID

[ctx: @default|]
en: Chapters
nl: Hoofdstukken

[ctx: @default|]
en: Archival Location
nl: Locatie van archief

[ctx: @default|]
en: Commissioned
nl: Ingesteld

[ctx: @default|]
en: Cropped
nl: Bijgesneden

[ctx: @default|]
en: Dimensions
nl: Afmetingen

[ctx: @default|]
en: Dots Per Inch
nl: Punten per inch

[ctx: @default|]
en: Keywords
nl: Trefwoorden

[ctx: @default|]
en: Lightness
nl: Lichtheid

[ctx: @default|]
en: Number of Colors
nl: Aantal kleuren

[ctx: @default|]
en: Subject
nl: Onderwerp

[ctx: @default|]
en: Sharpness
nl: Scherpte

[ctx: @default|]
en: Source Form
nl: Vorm van bron

[ctx: @default|]
en: Tag 1 and Tag 2
nl: Tag 1 en tag 2

[ctx: @default|]
en: All Tags
nl: Alle tags

[ctx: @default|]
en: Prepend t1/append t2 if not empty
nl: t1 voorvoegen/t2 achtervoegen als deze niet leeg is

[ctx: @default|]
en: Truncated
nl: Afgekapt

[ctx: @default|]
en: Size is too large
nl: Afmeting is te groot

[ctx: @default|]
en: Must be unique
nl: Moet uniek zijn

[ctx: @default|]
en: New line is forbidden
nl: Nieuwe regel is verboden

[ctx: @default|]
en: Carriage return is forbidden
nl: Regeleinde is verboden

[ctx: @default|]
en: Owner must be non-empty
nl: Eigenaar mag niet leeg zijn

[ctx: @default|]
en: Must be numeric
nl: Moet numeriek zijn

[ctx: @default|]
en: Must be numeric or number/total
nl: Moet numeriek of nummer/totaal zijn

[ctx: @default|]
en: Format is DDMM
nl: Formaat is DDMM

[ctx: @default|]
en: Format is HHMM
nl: Formaat is HHMM

[ctx: @default|]
en: Format is YYYY
nl: Formaat is YYYY

[ctx: @default|]
en: Must begin with a year and a space character
nl: Moet beginnen met een jaar en een spatie

[ctx: @default|]
en: Must be ISO 8601 date/time
nl: Moet ISO 8601 datum/tijd zijn

[ctx: @default|]
en: Must be musical key, 3 characters, A-G, b, #, m, o
    or Camelot wheel value 1A-12A, 1B-12B
nl: Moet muziektoets zijn, 3 tekens, A-G, B, #, m, o
    of Camelot wiel-waarde 1A-12A, 1B-12B

[ctx: @default|]
en: Must have ISO 639-2 language code, 3 lowercase characters
nl: Moet ISO 639-2 taalcode hebben, 3 kleine letters

[ctx: @default|]
en: Must be ISRC code, 12 characters
nl: Moet ISRC-code zijn, 12 tekens

[ctx: @default|]
en: Must be list of strings separated by '|'
nl: Moet een lijst zijn met tekenreeksen gescheiden door '|'

[ctx: @default|]
en: Has excess white space
nl: Heeft overvloedige witruimte

[ctx: @default|]
en: 32x32 pixels PNG file icon
nl: 32x32 pixels PNG bestandspictogram

[ctx: @default|]
en: Other file icon
nl: Ander bestandspictogram

[ctx: @default|]
en: Cover (front)
nl: Hoes (voorkant)

[ctx: @default|]
en: Cover (back)
nl: Hoes (achterkant)

[ctx: @default|]
en: Leaflet page
nl: Folderpagina

[ctx: @default|]
en: Lead artist/lead performer/soloist
nl: Hoofd artiest/hoofd uitvoerende/solist

[ctx: @default|]
en: Artist/performer
nl: Artiest/uitvoerende

[ctx: @default|]
en: Band/Orchestra
nl: Band/orkest

[ctx: @default|]
en: Lyricist/text writer
nl: Liedtekst maker/tekstschrijver

[ctx: @default|]
en: Recording Location
nl: Opnamelocatie

[ctx: @default|]
en: During recording
nl: Tijdens opname

[ctx: @default|]
en: During performance
nl: Tijdens uitvoering

[ctx: @default|]
en: Movie/video screen capture
nl: Film/videoschermafdruk

[ctx: @default|]
en: A bright coloured fish
nl: Een helder gekleurde vis

[ctx: @default|]
en: Illustration
nl: Illustratie

[ctx: @default|]
en: Band/artist logotype
nl: Band/artiest logotype

[ctx: @default|]
en: Publisher/Studio logotype
nl: Uitgever/studio logotype

[ctx: @default|]
en: Absolute path to file
nl: Absoluut pad naar bestand

[ctx: @default|]
en: Modification date
nl: Wijzigingsdatum

[ctx: @default|]
en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

[ctx: @default|]
en: Directory name
nl: Mapnaam

[ctx: @default|]
en: Number of tracks
nl: Aantal tracks

[ctx: @default|]
en: Extension
nl: Extensie

[ctx: @default|]
en: Bitrate
nl: Bitsnelheid

[ctx: @default|]
en: Channels
nl: Kanalen

[ctx: @default|]
en: Marked
nl: Gemarkeerd

[ctx: @default|]
en: Escape for HTML
nl: Escape voor HTML

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Automatic Import
nl: Automatisch importeren

[ctx: BatchImportDialog|]
en: D&estination:
nl: B&estemming:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Profile:
nl: &Profiel:

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: BatchImportDialog|]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: BatchImportDialog|]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Reading Folder
nl: Map wordt gelezen

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Started
nl: Gestart

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Source
nl: Bron

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Querying
nl: Opvragen

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Fetching
nl: Ophalen

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Data received
nl: Gegevens ontvangen

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Cover
nl: Hoes

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Finished
nl: Beëindigd

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Aborted
nl: Afgebroken

[ctx: BatchImportDialog|]
en: Error
nl: Fout

[ctx: BatchImportDialog|]
en: A&bort
nl: Af&breken

[ctx: BatchImportDialog|]
en: S&tart
nl: S&tarten

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: Import Source
nl: Bron importeren

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Accuracy:
nl: &Nauwkeurigheid:

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Standard Tags
nl: &Standaard tags

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: &Additional Tags
nl: &Additionele tags

[ctx: BatchImportSourceDialog|]
en: C&over Art
nl: H&oesillustratie

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Browse Cover Art
nl: Bladeren in hoesillustraties

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Artist/Album
nl: &Artiest/album

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Source
nl: &Bron

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Source:
nl: Bron:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: URL:
nl: URL-adres:

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &URL extraction
nl: &URL uitpakken

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Match
nl: Overeenkomst

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Picture URL
nl: URL van afbeelding

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Browse
nl: &Bladeren

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Click Browse to start
nl: Klik op de knop Browser om te starten

[ctx: BrowseCoverArtDialog|]
en: Then drag the picture from the browser to Kid3.
nl: Sleep daarna de afbeelding van de browser naar Kid3.

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark truncated fields
nl: &Markeer afgekapte velden

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding:
nl: Tekens&et:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use &track/total number of tracks format
nl: Formaat &track/totaal aantal tracks gebruiken

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track number &digits:
nl: Tracknummer aantal &cijfers:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Genre as text instead of numeric string
nl: &Genre als tekst in plaats van numeriek

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &WAV files with lowercase id3 chunk
nl: &WAV-bestanden met kleine letters id3 chunk

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mar&k standard violations
nl: Mar&keer schendingen van de standaard

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Version used for new tags:
nl: Gebruikte &versie voor nieuwe tags:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Co&mment field name:
nl: Naam &commentaarveld:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Picture field name:
nl: Naam &afbeeldingsveld:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Picture
nl: Afbeelding

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Mark if &larger than (bytes):
nl: Markeer indien &groter dan (bytes):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show only custom genres
nl: Alleen aangepaste genres &tonen

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Cu&stom Genres
nl: Aangepa&ste Genres

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Custom F&rames
nl: Aangepaste f&rames

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Use drag and drop to reorder the items
nl: Slepen en loslaten om de volgorde van items te veranderen

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Quick Access Frames
nl: Frames met s&nelle toegang

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Track nu&mber field name:
nl: Veldnaam van tracknu&mmer:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Tag Format
nl: &Tagstructuur

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: All Ta&gs
nl: Alle ta&gs

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Startup
nl: Opstarten

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Load last-opened files
nl: &Laatstgeopende bestanden laden

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Preserve file timestamp
nl: Tij&dstempel van bestand behouden

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Mark changes
nl: Wijzigingen &markeren

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: F&ilename for cover:
nl: B&estandsnaam voor hoes:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Text &encoding (Export, Playlist):
nl: Tekstcod&ering (exporteren, afspeellijst):

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: File List
nl: Bestandslijst

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Inclu&de folders:
nl: Mappen om in te &voegen:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: E&xclude folders:
nl: Mappen om uit te sluiten:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Show hidden files
nl: Verborgen bestanden &tonen

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Format
nl: Formaat

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from tag
nl: Bestandsnaam uit tag

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from filename
nl: Tag uit bestandsnaam

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Playlist
nl: Afspeellijst

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Filename Format
nl: &Bestandsnaamstructuur

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Filename from Tag
nl: Bestandsnaam uit tag

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Tag from Filename
nl: Tag uit bestandsnaam

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Web &browser:
nl: Web&browser:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Context &Menu Commands
nl: Commando's in context&menu

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Play on double click
nl: Afs&pelen bij dubbelklikken

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Select file on play
nl: Het af te spelen bestand &selecteren

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&udio output:
nl: Gel&uidsuitvoer:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: System
nl: Systeem

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Use authentication with proxy
nl: Authenticatie met proxy gebr&uiken

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy user &name:
nl: Proxygebruikers&naam:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Proxy pass&word:
nl: &Wachtwoord bij proxy:

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: &Metadata Plugins && Priority
nl: &Metagegevensplug-ins && prioriteit

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: A&vailable Plugins
nl: &Beschikbare plug-ins

[ctx: ConfigDialogPages|]
en: Changes take only effect after a restart!
nl: Wijzigingen worden pas doorgevoerd na een herstart!

[ctx: @default|]
en: Images
nl: Afbeeldingen

[ctx: @default|]
en: All Files
nl: Alle bestanden

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: From Clip&board
nl: Van klem&bord

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &To Clipboard
nl: &Naar klembord

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Import...
nl: &Importeren...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &Export...
nl: &Exporteren...

[ctx: BinaryOpenSave|]
en: &View...
nl: &Beeld...

[ctx: EditFrameFieldsDialog|]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: ExportDialog|]
en: Export
nl: Exporteren

[ctx: ExportDialog|]
en: &Format:
nl: &Formaat:

[ctx: ExportDialog|]
en: H&eader:
nl: &Kop:

[ctx: ExportDialog|]
en: F&ooter:
nl: V&oettekst:

[ctx: ExportDialog|]
en: To F&ile...
nl: Naar &Bestand...

[ctx: ExportDialog|]
en: To Clip&board
nl: Naar klem&bord

[ctx: ExportDialog|]
en: &Source:
nl: &Bron:

[ctx: ExportDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: ExportDialog|]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: ExportDialog|]
en: File Error
nl: Bestandsfout

[ctx: ExportDialog|]
en: Error while writing file:
nl: Fout bij schrijven van bestand:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Preview
nl: &Voorbeeld

[ctx: FilterDialog|]
en: &Expression:
nl: &Expressie:

[ctx: FilterDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: FilterDialog|]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: FilterDialog|]
en: Started
nl: Gestart

[ctx: FilterDialog|]
en: Finished
nl: Beëindigd

[ctx: FilterDialog|]
en: Aborted
nl: Afgebroken

[ctx: FilterDialog|]
en: A&bort
nl: Af&breken

[ctx: FilterDialog|]
en: &Apply
nl: &Toepassen

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find and Replace
nl: Zoeken en vervangen

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: F&ind:
nl: Zo&eken:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Find
nl: &Zoeken

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Re&place:
nl: &Vervangen:

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Replace
nl: Ve&rvangen

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Replace &all
nl: &Alles vervangen

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Options
nl: Opties

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Match case
nl: &Hoofdlettergevoelig

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Backwards
nl: &Achterwaarts

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Regular &expression
nl: Reguliere &expressie

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Select a&ll
nl: A&lles selecteren

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: FindReplaceDialog|]
en: Find
nl: Zoeken

[ctx: ImportDialog|]
en: Accuracy:
nl: Nauwkeurigheid:

[ctx: ImportDialog|]
en: Cover Art:
nl: Hoesillustratie:

[ctx: ImportDialog|]
en: From F&ile/Clipboard...
nl: Uit &bestand/klembord...

[ctx: ImportDialog|]
en: From T&ags...
nl: Uit t&ags...

[ctx: ImportDialog|]
en: &From Server...
nl: &Van server...

[ctx: ImportDialog|]
en: D&estination:
nl: B&estemming:

[ctx: ImportDialog|]
en: Revert
nl: Terugdraaien

[ctx: ImportDialog|]
en: Check maximum allowable time &difference (sec):
nl: Maximaal toegestaan tij&dverschil activeren (sec):

[ctx: ImportDialog|]
en: Match with:
nl: Overeenkomt met:

[ctx: ImportDialog|]
en: &Length
nl: &Lengte

[ctx: ImportDialog|]
en: &Title
nl: &Titel

[ctx: ImportDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: ImportDialog|]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Number Tracks
nl: Aantal tracks

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start &number:
nl: Start&nummer:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Destination:
nl: &Bestemming:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Reset counter for each folder
nl: Teller &resetten voor elke map

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Total number of tracks:
nl: &Totaal aantal tracks:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create Playlist
nl: Afspeellijst aanmaken

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist File Name
nl: Bestandsnaam van afspeellijst

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Same as &folder name
nl: Hetzelfde als &mapnaam

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Format:
nl: &Formaat:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Create ne&w empty playlist:
nl: Nie&uwe lege afspeellijst aanmaken:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Cr&eate in:
nl: Aanmak&en in:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Current folder
nl: Huidige map

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Every folder
nl: Elke map

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Top-level folder
nl: Hoogste niveau map

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Playlist Content
nl: Inhoud van  afspeellijst

[ctx: PlaylistDialog|]
en: For&mat:
nl: For&maat:

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Incl&ude only the selected files
nl: Alleen geselecteerde bestanden &meenemen

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by file &name
nl: Op bestands&naam sorteren

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Sort by &tag field
nl: Op &tagveld sorteren

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use &relative path for files in playlist
nl: Gebruik &relatief pad voor bestanden in afspeellijst

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Use full p&ath for files in playlist
nl: Volledig p&ad voor bestanden in afspeellijst

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write only &list of files
nl: Alleen-schrijven &lijst van bestanden

[ctx: PlaylistDialog|]
en: Write &info using
nl: &Info schrijven met

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: PlaylistDialog|]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Playlist
nl: Afspeellijst

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en:  [modified]
nl:  [gewijzigd]

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: Warning
nl: Waarschuwing

[ctx: PlaylistEditDialog|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
nl: Een afspeellijst is gewijzigd.
    Wenst u de wijzigingen op te slaan?

[ctx: RenDirDialog|]
en: Rename Folder
nl: Map hernoemen

[ctx: RenDirDialog|]
en: Format
nl: Formaat

[ctx: RenDirDialog|]
en: Preview
nl: Voorbeeld

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: RenDirDialog|]
en: Create Folder
nl: Map aanmaken

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Action:
nl: &Actie:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Source:
nl: &Bron:

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Edit...
nl: B&ewerken...

[ctx: RenDirDialog|]
en: &Format:
nl: &Formaat:

[ctx: RenDirDialog|]
en: From:
nl: Van:

[ctx: RenDirDialog|]
en: To:
nl: Naar:

[ctx: RenDirDialog|]
en: Folder Name from Tag
nl: Mapnaam uit tag

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Find
nl: &Zoeken

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&GI Path:
nl: C&GI pad:

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Standard Tags
nl: &Standaard tags

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Additional Tags
nl: &Additionele tags

[ctx: ServerImportDialog|]
en: C&over Art
nl: H&oesillustratie

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: ServerImportDialog|]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: ServerImportDialog|]
en: Ready.
nl: Gereed.

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Track Title/Artist - Album
nl: Tracktitel/artiest - album

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: State
nl: Status

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Apply
nl: &Toepassen

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result
nl: Geen resultaat

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: ServerTrackImportDialog|]
en: No result selected
nl: Geen resultaat geselecteerd

[ctx: TagImportDialog|]
en: Import from Tags
nl: Importeren uit tags

[ctx: TagImportDialog|]
en: Format:
nl: Formaat:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Source:
nl: Bron:

[ctx: TagImportDialog|]
en: Extraction:
nl: Uitpakken:

[ctx: TagImportDialog|]
en: D&estination:
nl: B&estemming:

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Apply
nl: &Toepassen

[ctx: TagImportDialog|]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: TextImportDialog|]
en: Import from File/Clipboard
nl: Importeer uit bestand/klembord

[ctx: TextImportDialog|]
en: Format:
nl: Formaat:

[ctx: TextImportDialog|]
en: Header:
nl: Kop:

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

[ctx: TextImportDialog|]
en: From F&ile...
nl: U&it bestand...

[ctx: TextImportDialog|]
en: From Clip&board
nl: Uit klem&bord

[ctx: TextImportDialog|]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Download
nl: Downloaden

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Opening folder...
nl: Map wordt geopend...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Abort
nl: Afbreken

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %1 is not writable
nl: %1 is niet beschrijfbaar

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file:
nl: Fout bij schrijven van bestand:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: File Error
nl: Bestandsfout

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het bestand. Wilt u rechten wijzigen?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
nl: De huidige map is gewijzigd.
    Wilt u ze opslaan?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Warning
nl: Waarschuwing

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A playlist has been modified.
    Do you want to save it?
nl: Een afspeellijst is gewijzigd.
    Wilt u ze opslaan?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Exiting...
nl: Bezig met beëindigen...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n folders | %n folders
nl[0]: %n map
nl[1]: %n mappen

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n files | %n files
nl[0]: %n bestand
nl[1]: %n bestanden

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: %n selected | %n selected
nl[0]: %n geselecteerd
nl[1]: %n geselecteerd

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Ready.
nl: Gereed.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Creating playlist...
nl: Afspeellijst wordt aangemaakt...

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Files not found
nl: Bestanden niet gevonden

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error
nl: Fout

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Error while renaming:
nl: Fout tijdens hernoemen:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing directories?
nl: Opnieuw proberen na sluiten van mappen?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en:  [filtered %1/%2]
nl:  [gefilterd %1/%2]

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Add Frame
nl: Frame toevoegen

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Select the frame ID
nl: Selecteer de frame-ID

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename File
nl: Bestand hernoemen

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Enter new file name:
nl: Voer nieuwe bestandsnaam in:

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Rename %1 to %2 failed
nl: Hernoemen %1 naar %2 mislukt

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Retry after closing folders?
nl: Opnieuw proberen na sluiten van mappen?

[ctx: @default|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
nl: Wilt u deze %1 items naar de prullenbak verplaatsen?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move these %1 items to the trash?
nl: Wilt u deze %1 items naar de prullenbak verplaatsen?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Do you really want to move this item to the trash?
nl: Wilt u dit item naar de prullenbak verplaatsen?

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Folder must be empty.
nl: Map moet leeg zijn.

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Could not move these files to the Trash
nl: Deze bestanden konden niet naar de prullenbak worden verplaatst

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: Expand All
nl: Alles uitvouwen

[ctx: BaseMainWindowImpl|]
en: A&bort
nl: Af&breken

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Automatic Column Widths
nl: Automatische kolombreedten

[ctx: ConfigurableTreeView|]
en: Custom Column Widths
nl: Aangepaste kolombreedten

[ctx: FileList|]
en: C&lear
nl: W&issen

[ctx: FileList|]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: FileList|]
en: &Expand all
nl: All&es uitvouwen

[ctx: FileList|]
en: &Collapse all
nl: Alles &invouwen

[ctx: FileList|]
en: &Play
nl: Afs&pelen

[ctx: FileList|]
en: E&dit
nl: &Bewerken

[ctx: FileList|]
en: &Open
nl: &Openen

[ctx: FileList|]
en: Open Containing &Folder
nl: &Map openen waarin het zich bevindt

[ctx: FileList|]
en: Execute
nl: Uitvoeren

[ctx: FileList|]
en: Could not execute
nl: Kon niet uitvoeren

[ctx: Kid3Form|]
en: F&ile
nl: &Bestand

[ctx: Kid3Form|]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: Kid3Form|]
en: Format:
nl: Formaat:

[ctx: Kid3Form|]
en: From:
nl: Van:

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename from Tag %1
nl: Bestandsnaam uit tag %1

[ctx: Kid3Form|]
en: To:
nl: Naar:

[ctx: Kid3Form|]
en: Tag %1 from Filename
nl: Tag %1 uit bestandsnaam

[ctx: Kid3Form|]
en: From Tag %1
nl: Uit tag %1

[ctx: Kid3Form|]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: Kid3Form|]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: Kid3Form|]
en: From
nl: Van

[ctx: Kid3Form|]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: Kid3Form|]
en: To
nl: Naar

[ctx: Kid3Form|]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: Kid3Form|]
en: Edit...
nl: Bewerken...

[ctx: Kid3Form|]
en: Add...
nl: Toevoegen...

[ctx: Kid3Form|]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: SectionActions|]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: SectionActions|]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: SectionActions|]
en: Transfer
nl: Overdracht

[ctx: SectionActions|]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: SectionActions|]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: SectionActions|]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: SectionActions|]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: SectionActions|]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: SectionActions|]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: SectionActions|]
en: Open Parent Folder
nl: Bovenliggende map openen

[ctx: SectionActions|]
en: Open Current Folder
nl: Huidige map openen

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Add...
nl: &Toevoegen...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Up
nl: Om&hoog verplaatsen

[ctx: AbstractListEdit|]
en: Move &Down
nl: Om&laag verplaatsen

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Edit...
nl: B&ewerken...

[ctx: AbstractListEdit|]
en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start time
nl: Begintijd

[ctx: ChapterEditor|]
en: End time
nl: Eindtijd

[ctx: ChapterEditor|]
en: Start offset
nl: Beginoffset

[ctx: ChapterEditor|]
en: End offset
nl: Eindoffset

[ctx: ConfigTable|]
en: &Add
nl: &Toevoegen

[ctx: ConfigTable|]
en: &Insert row
nl: Rij &invoegen

[ctx: ConfigTable|]
en: &Delete row
nl: Rij &verwijderen

[ctx: ConfigTable|]
en: &Clear row
nl: Rij &wissen

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Use for playlist and folder names
nl: Gebruikt voor afspeellijst en mapnamen

[ctx: FilenameFormatBox|]
en: Maximum length:
nl: Maximale lengte:

[ctx: FormatBox|]
en: Automatically apply format
nl: Formaat automatisch toepassen

[ctx: FormatBox|]
en: String replacement:
nl: Vervanging van tekenreeks:

[ctx: FormatBox|]
en: From
nl: Van

[ctx: FormatBox|]
en: To
nl: Naar

[ctx: FormatBox|]
en: Case conversion:
nl: Hoofd-/kleine letter conversie:

[ctx: FormatBox|]
en: Locale:
nl: Taalregio:

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Add
nl: &Toevoegen

[ctx: FormatListEdit|]
en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

[ctx: FormatListEdit|]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: FrameTable|]
en: WWW Audio Source
nl: WWW van audiobron

[ctx: FrameTable|]
en: &Select all
nl: Alles &selecteren

[ctx: FrameTable|]
en: &Deselect all
nl: Alles &deselecteren

[ctx: ImageViewer|]
en: View Picture
nl: Afbeelding bekijken

[ctx: ImageViewer|]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: PictureLabel|]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: PictureLabel|]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: @default|]
en: Drag album
    artwork
    here
nl: Sleep album
    illustraties
    hier

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play
nl: Afspelen

[ctx: PlayToolBar|]
en: Play/Pause
nl: Afspelen/Pauze

[ctx: PlayToolBar|]
en: Stop playback
nl: Afspelen stoppen

[ctx: PlayToolBar|]
en: Previous Track
nl: Vorige track

[ctx: PlayToolBar|]
en: Next Track
nl: Volgende track

[ctx: PlayToolBar|]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: PlayToolBar|]
en: Mute
nl: Dempen

[ctx: ProgressWidget|]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: StringListEdit|]
en: Add Item
nl: Item toevoegen

[ctx: StringListEdit|]
en: Edit Item
nl: Item bewerken

[ctx: SubframesEditor|]
en: Edit...
nl: Bewerken...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add...
nl: Toevoegen...

[ctx: SubframesEditor|]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: SubframesEditor|]
en: Add Frame
nl: Frame toevoegen

[ctx: SubframesEditor|]
en: Select the frame ID
nl: Selecteer de frame-ID

[ctx: TableModelEdit|]
en: &Add
nl: &Toevoegen

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Top level
nl: Hoogste niveau

[ctx: TableOfContentsEditor|]
en: Ordered
nl: Geordend

[ctx: TagFormatBox|]
en: Validation
nl: Validatie

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add
nl: &Toevoegen

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete
nl: Verwij&deren

[ctx: TimeEventEditor|]
en: From Clip&board
nl: Uit klem&bord

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Import...
nl: &Importeren...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Export...
nl: &Exporteren...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Events
nl: Gebeurtenissen

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Lyrics
nl: Liedtekst

[ctx: TimeEventEditor|]
en: Milliseconds
nl: Milliseconden

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Insert row
nl: Rij &invoegen

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Delete rows
nl: Rijen &verwijderen

[ctx: TimeEventEditor|]
en: C&lear
nl: W&issen

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Add offset...
nl: Offset &toevoegen...

[ctx: TimeEventEditor|]
en: &Seek to position
nl: Naar positie &spoelen

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Fingerprint
nl: MusicBrainz vingerafdruk

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Unrecognized
nl: Niet herkend

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Recognized
nl: Herkend

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: User Selection
nl: Gebruikersselectie

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: ID Lookup
nl: ID-zoekactie

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Error
nl: Fout

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

[ctx: MusicBrainzClient|]
en: Metadata Lookup
nl: Metagegevens zoekactie

[ctx: @default|]
en: AENC - Audio encryption
nl: AENC - Audio versleuteling

[ctx: @default|]
en: APIC - Attached picture
nl: APIC - Bijgevoegde afbeelding

[ctx: @default|]
en: COMM - Comments
nl: COMM - Toelichting

[ctx: @default|]
en: COMR - Commercial
nl: COMR - Commercieel

[ctx: @default|]
en: ENCR - Encryption method registration
nl: ENCR - Registratie van encryptie methode

[ctx: @default|]
en: EQUA - Equalization
nl: EQUA - Egalisatie

[ctx: @default|]
en: ETCO - Event timing codes
nl: ETCO - Gebeurtenis timing codes

[ctx: @default|]
en: GEOB - General encapsulated object
nl: GEOB - Algemeen ingekapselde object

[ctx: @default|]
en: GRID - Group identification registration
nl: GRID - Registratie van groepsidentificatie

[ctx: @default|]
en: IPLS - Involved people list
nl: IPLS - Betrokken personenlijst

[ctx: @default|]
en: LINK - Linked information
nl: LINK - Gekoppelde informatie

[ctx: @default|]
en: MCDI - Music CD identifier
nl: MCDI - Muziek-cd identificatie

[ctx: @default|]
en: MLLT - MPEG location lookup table
nl: MLLT - Opzoektabel van MPEG locatie

[ctx: @default|]
en: OWNE - Ownership frame
nl: OWNE - Eigendomsframe

[ctx: @default|]
en: PRIV - Private frame
nl: PRIV - Privé frame

[ctx: @default|]
en: PCNT - Play counter
nl: PCNT - Afspeelteller

[ctx: @default|]
en: POPM - Popularimeter
nl: POPM - Populariteitsmeter

[ctx: @default|]
en: POSS - Position synchronisation frame
nl: POSS - Positie synchronisatie frame

[ctx: @default|]
en: RBUF - Recommended buffer size
nl: RBUF - Aanbevolen buffergrootte

[ctx: @default|]
en: RVAD - Relative volume adjustment
nl: RVAD - Relatieve volume aanpassing

[ctx: @default|]
en: RVRB - Reverb
nl: RVRB - Galm

[ctx: @default|]
en: SYLT - Synchronized lyric/text
nl: SYLT - Gesynchroniseerde liedtekst/tekst

[ctx: @default|]
en: SYTC - Synchronized tempo codes
nl: SYTC - Gesynchroniseerde tempocodes

[ctx: @default|]
en: TALB - Album/Movie/Show title
nl: TALB - Album/film/show-titel

[ctx: @default|]
en: TBPM - BPM (beats per minute)
nl: TBPM - BPM (slagen per minuut)

[ctx: @default|]
en: TCOM - Composer
nl: TCOM - Componist

[ctx: @default|]
en: TCON - Content type
nl: TCON - Type inhoud

[ctx: @default|]
en: TCOP - Copyright message
nl: TCOP - Copyrightmelding

[ctx: @default|]
en: TDAT - Date
nl: TDAT - Datum

[ctx: @default|]
en: TDLY - Playlist delay
nl: TDLY - Speellijst vertraging

[ctx: @default|]
en: TENC - Encoded by
nl: TENC - Gecodeerd door

[ctx: @default|]
en: TEXT - Lyricist/Text writer
nl: TEXT - Liedtekst/tekstschrijver

[ctx: @default|]
en: TFLT - File type
nl: TFLT - Type bestand

[ctx: @default|]
en: TIME - Time
nl: TIME - Tijd

[ctx: @default|]
en: TIT1 - Content group description
nl: TIT1 - Inhoud van groepsbeschrijving

[ctx: @default|]
en: TIT2 - Title/songname/content description
nl: TIT2 - Titel/naam song/inhoudsbeschrijving

[ctx: @default|]
en: TIT3 - Subtitle/Description refinement
nl: TIT3 - Verfijning van ondertitel/beschrijving

[ctx: @default|]
en: TKEY - Initial key
nl: TKEY - Initiële sleutel

[ctx: @default|]
en: TLAN - Language(s)
nl: TLAN - Ta(a)l(en)

[ctx: @default|]
en: TLEN - Length
nl: TLEN - Lengte

[ctx: @default|]
en: TMED - Media type
nl: TMED - Type media

[ctx: @default|]
en: TOAL - Original album/movie/show title
nl: TOAL - Titel van originele album/film/show

[ctx: @default|]
en: TOFN - Original filename
nl: TOFN - Originele bestandsnaam

[ctx: @default|]
en: TOLY - Original lyricist(s)/text writer(s)
nl: TOLY - Originele liedtekstschrijver(s)/tekstschrijver(s)

[ctx: @default|]
en: TOPE - Original artist(s)/performer(s)
nl: TOPE - Originele artiest(en)/uitvoerende(n)

[ctx: @default|]
en: TORY - Original release year
nl: TORY - Originele jaar van uitgave

[ctx: @default|]
en: TOWN - File owner/licensee
nl: TOWN - Eigenaar/licentiehouder van bestand

[ctx: @default|]
en: TPE1 - Lead performer(s)/Soloist(s)
nl: TPE1 - Hoofd uitvoerende(n)/Solist(en)

[ctx: @default|]
en: TPE2 - Band/orchestra/accompaniment
nl: TPE2 - Begeleidende band/orkest

[ctx: @default|]
en: TPE3 - Conductor/performer refinement
nl: TPE3 - Dirigent/uitvoerende verfijning

[ctx: @default|]
en: TPE4 - Interpreted, remixed, or otherwise modified by
nl: TPE4 - Geïnterpreteerd, geremixt of op andere wijze gewijzigd door

[ctx: @default|]
en: TPOS - Part of a set
nl: TPOS - Deel van een set

[ctx: @default|]
en: TPUB - Publisher
nl: TPUB - Uitgever

[ctx: @default|]
en: TRCK - Track number/Position in set
nl: TRCK - Tracknummer/positie in een set

[ctx: @default|]
en: TRDA - Recording dates
nl: TRDA - Opnamedatums

[ctx: @default|]
en: TRSN - Internet radio station name
nl: TRSN - Naam van internet radiostation

[ctx: @default|]
en: TRSO - Internet radio station owner
nl: TRSO - Eigenaar van internet radiostation

[ctx: @default|]
en: TSIZ - Size
nl: TSIZ - Grootte

[ctx: @default|]
en: TSRC - ISRC (international standard recording code)
nl: TSRC - ISRC (internationale standaard opnamecode)

[ctx: @default|]
en: TSSE - Software/Hardware and settings used for encoding
nl: TSSE - Software/hardware instellingen gebruikt voor coderen

[ctx: @default|]
en: TXXX - User defined text information
nl: TXXX - Gebruikergedefinieerde tekstinformatie

[ctx: @default|]
en: TYER - Year
nl: TYER - Jaar

[ctx: @default|]
en: UFID - Unique file identifier
nl: UFID - Unieke bestandsidentificatie

[ctx: @default|]
en: USER - Terms of use
nl: USER - Voorwaarden voor het gebruik

[ctx: @default|]
en: USLT - Unsynchronized lyric/text transcription
nl: USLT - Ongesynchroniseerde liedtekst/tekstvertaling

[ctx: @default|]
en: WCOM - Commercial information
nl: WCOM - Commerciële informatie

[ctx: @default|]
en: WCOP - Copyright/Legal information
nl: WCOP - Copyright/juridische information

[ctx: @default|]
en: WOAF - Official audio file webpage
nl: WOAF - Officiële website van audiobestand

[ctx: @default|]
en: WOAR - Official artist/performer webpage
nl: WOAR - Officiële website van artiest/uitvoerende

[ctx: @default|]
en: WOAS - Official audio source webpage
nl: WOAS - Officiële website van audiobron

[ctx: @default|]
en: WORS - Official internet radio station homepage
nl: WORS - Officiële website van internet radiostation

[ctx: @default|]
en: WPAY - Payment
nl: WPAY - Betaling

[ctx: @default|]
en: WPUB - Official publisher webpage
nl: WPUB - Officiële website van uitgever

[ctx: @default|]
en: WXXX - User defined URL link
nl: WXXX - Gebruikergedefinieerde URL-koppeling

[ctx: @default|]
en: MusicBrainz Release
nl: MusicBrainz uitgave

[ctx: @default|]
en: ASPI - Audio seek point index
nl: ASPI - Audio zoekpunt-index

[ctx: @default|]
en: CHAP - Chapter
nl: CHAP - Hoofdstuk

[ctx: @default|]
en: CTOC - Table of contents
nl: CTOC - Inhoudsopgave

[ctx: @default|]
en: EQU2 - Equalisation (2)
nl: EQU2 - Egalisatie (2)

[ctx: @default|]
en: GRP1 - Grouping
nl: GRP1 - Groepering

[ctx: @default|]
en: MVIN - Movement Number
nl: MVIN - Nummer van deel

[ctx: @default|]
en: MVNM - Movement Name
nl: MVNM - Naam van deel

[ctx: @default|]
en: RVA2 - Relative volume adjustment (2)
nl: RVA2 - Aanpassing van relatief volume (2)

[ctx: @default|]
en: SEEK - Seek frame
nl: SEEK - zoek frame

[ctx: @default|]
en: SIGN - Signature frame
nl: SIGN - Handtekening frame

[ctx: @default|]
en: TCAT - Podcast category
nl: TCAT - Podcast-categorie

[ctx: @default|]
en: TCMP - iTunes compilation flag
nl: TCMP - iTunes compilatievlag

[ctx: @default|]
en: TDEN - Encoding time
nl: TDEN - Tijd codering

[ctx: @default|]
en: TDES - Podcast description
nl: TDES - Beschrijving Podcast

[ctx: @default|]
en: TDOR - Original release time
nl: TDOR - Originele uitgavetijd

[ctx: @default|]
en: TDRC - Recording time
nl: TDRC - Opnametijd

[ctx: @default|]
en: TDRL - Release time
nl: TDRL - Uitgavetijd

[ctx: @default|]
en: TDTG - Tagging time
nl: TDTG - Tijd van taggen

[ctx: @default|]
en: TGID - Podcast identifier
nl: TGID - Podcast-identifier

[ctx: @default|]
en: TIPL - Involved people list
nl: TIPL - Lijst met betrokkenen personen

[ctx: @default|]
en: TKWD - Podcast keywords
nl: TKWD - Podcast-trefwoorden

[ctx: @default|]
en: TMCL - Musician credits list
nl: TMCL - Lijst met dankbetuigingen muzikant

[ctx: @default|]
en: TMOO - Mood
nl: TMOO - Stemming

[ctx: @default|]
en: TPRO - Produced notice
nl: TPRO - Bericht producent

[ctx: @default|]
en: TSO2 - Album artist sort order
nl: TSO2 - Sorteervolgorde albumartiest

[ctx: @default|]
en: TSOA - Album sort order
nl: TSOA - Sorteervolgorde album

[ctx: @default|]
en: TSOC - Composer sort order
nl: TSOC - Sorteervolgorde componist

[ctx: @default|]
en: TSOP - Performer sort order
nl: TSOP - Sorteervolgorde uitvoerende

[ctx: @default|]
en: TSOT - Title sort order
nl: TSOT - Sorteervolgorde titel

[ctx: @default|]
en: TSST - Set subtitle
nl: TSST - Ingestelde ondertitel

[ctx: @default|]
en: WFED - Podcast feed
nl: WFED - Podcast-feed

[ctx: @default|]
en: Rating Information
nl: Waarderingsinformatie

[ctx: AboutDialog|]
en: About Kid3
nl: Over Kid3

[ctx: AboutDialog|]
en: Audio Tag Editor
nl: Bewerker van audiotag

[ctx: AboutDialog|]
en: License
nl: Licentie

[ctx: AboutDialog|]
en: This program uses <a href="http://www.qt.io/">Qt</a> version %1.
nl: Dit programma gebruikt <a href="http://www.qt.io/">Qt</a>-versie %1.

[ctx: BatchImportPage|]
en: Automatic Import
nl: Automatisch importeren

[ctx: BatchImportPage|]
en: Reading Folder
nl: Map wordt gelezen

[ctx: BatchImportPage|]
en: Started
nl: Gestart

[ctx: BatchImportPage|]
en: Source
nl: Bron

[ctx: BatchImportPage|]
en: Querying
nl: Opvragen

[ctx: BatchImportPage|]
en: Fetching
nl: Ophalen

[ctx: BatchImportPage|]
en: Data received
nl: Gegevens ontvangen

[ctx: BatchImportPage|]
en: Cover
nl: Hoes

[ctx: BatchImportPage|]
en: Finished
nl: Beëindigd

[ctx: BatchImportPage|]
en: Aborted
nl: Afgebroken

[ctx: BatchImportPage|]
en: Error
nl: Fout

[ctx: BatchImportPage|]
en: Start
nl: Begin

[ctx: BatchImportPage|]
en: Destination:
nl: Bestemming:

[ctx: BatchImportPage|]
en: Tag 1 and Tag 2
nl: Tag 1 en Tag 2

[ctx: BatchImportPage|]
en: All Tags
nl: Alle tags

[ctx: BatchImportPage|]
en: Profile:
nl: Profiel:

[ctx: FileCollapsible|]
en: File
nl: Bestand

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Open
nl: Openen

[ctx: FileSelectDialog|]
en: Folder
nl: Map

[ctx: FileSelectDialog|]
en: File
nl: Bestand

[ctx: FilterPage|]
en: Started
nl: Gestart

[ctx: FilterPage|]
en: Finished
nl: Beëindigd

[ctx: FilterPage|]
en: Aborted
nl: Afgebroken

[ctx: FilterPage|]
en: Start
nl: Begin

[ctx: FilterPage|]
en: Expression:
nl: Expressie:

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Warning
nl: Waarschuwing

[ctx: FrameEditDialog|]
en: File already exists. Overwrite?
nl: Bestand bestaat reeds. Overschrijven?

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Export
nl: Exporteren

[ctx: FrameEditDialog|]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Add Frame
nl: Frame toevoegen

[ctx: FrameSelectDialog|]
en: Select the frame ID
nl: Het frame-ID selecteren

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profiles
nl: Profielen

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Profile
nl: Profiel

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Standard Tags
nl: Standaard tags

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Additional Tags
nl: Additionele tags

[ctx: ImportProfilesEditPage|]
en: Cover Art
nl: Hoesillustratie

[ctx: Main|]
en: Warning
nl: Waarschuwing

[ctx: Main|]
en: The current folder has been modified.
    Do you want to save it?
nl: De huidige map is gewijzigd.
    Wenst u het opslaan?

[ctx: Main|]
en: File Error
nl: Bestandsfout

[ctx: Main|]
en: Error while writing file:
nl: Fout bij schrijven van bestand:

[ctx: Main|]
en: SD card is only writable in %1
nl: SD-kaart is alleen beschrijfbaar in %1

[ctx: Main|]
en: Error while writing file. Do you want to change the permissions?
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het bestand. Rechten automatisch corrigeren?

[ctx: Main|]
en: %1 is not writable
nl: %1 is niet beschrijfbaar

[ctx: MainPage|]
en:  [modified]
nl:  [gewijzigd]

[ctx: MainPage|]
en:  [filtered %1/%2]
nl:  [gefilterd %1/%2]

[ctx: MainPage|]
en: Open
nl: Openen

[ctx: MainPage|]
en: About
nl: Info over

[ctx: MainPage|]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: MainPage|]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: MainPage|]
en: Automatic Import
nl: Automatisch importeren

[ctx: MainPage|]
en: Create Playlist
nl: Afspeellijst aanmaken

[ctx: MainPage|]
en: Rename Folder
nl: Map hernoemen

[ctx: MainPage|]
en: Number Tracks
nl: Aantal tracks

[ctx: MainPage|]
en: Apply Filename Format
nl: Bestandsnaamformaat toepassen

[ctx: MainPage|]
en: Apply Tag Format
nl: Tagformaat toepassen

[ctx: MainPage|]
en: Apply Text Encoding
nl: Tekst-codering toepassen

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.3 to ID3v2.4
nl: ID3v2.3 naar ID3v2.4 converteren

[ctx: MainPage|]
en: Convert ID3v2.4 to ID3v2.3
nl: ID3v2.4 naar ID3v2.3 converteren

[ctx: MainPage|]
en: Revert
nl: Terugdraaien

[ctx: MainPage|]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Start number:
nl: Startnummer:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Destination:
nl: Bestemming:

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Tag 1 and Tag 2
nl: Tag 1 en Tag 2

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: All Tags
nl: Alle tags

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Reset counter for each folder
nl: Teller resetten voor elke map

[ctx: NumberTracksDialog|]
en: Total number of tracks
nl: Totaal aantal tracks

[ctx: PictureCollapsible|]
en: Picture
nl: Afbeelding

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Rename Folder
nl: Map hernoemen

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Start
nl: Begin

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Error
nl: Fout

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Action:
nl: Actie:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Create Folder
nl: Map aanmaken

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Source:
nl: Bron:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2 and Tag 1
nl: Van Tag 2 en Tag 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 1
nl: Uit tag 1

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 2
nl: Uit tag 2

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: From Tag 3
nl: Uit tag 3

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: All Tags
nl: Alle tags

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Format:
nl: Formaat:

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Folder Name from Tag
nl: Mapnaam van Tag

[ctx: RenameDirectoryPage|]
en: Preview
nl: Voorbeeld

[ctx: SettingsPage|]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: SettingsPage|]
en: Files
nl: Bestanden

[ctx: SettingsPage|]
en: Plugins
nl: Plug-ins

[ctx: SettingsPage|]
en: Appearance
nl: Uiterlijk

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark truncated fields
nl: Afgebroken velden markeren

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v1 text encoding
nl: ID3v1 tekst-codering

[ctx: SettingsPage|]
en: ID3v2 text encoding
nl: ID3v2 tekst-codering

[ctx: SettingsPage|]
en: Use track/total number of tracks format
nl: Tracksformaat track/totaal aantal gebruiken

[ctx: SettingsPage|]
en: Genre as text instead of numeric string
nl: Genre als tekst in plaats van numerieke tekenreeks

[ctx: SettingsPage|]
en: WAV files with lowercase id3 chunk
nl: WAV-bestanden met kleine letters id3-chunk

[ctx: SettingsPage|]
en: Version used for new ID3v2 tags
nl: Gebruikte versie voor nieuwe ID3v2 tags

[ctx: SettingsPage|]
en: Track number digits
nl: Tracknummercijfers

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis comment field name
nl: Ogg/Vorbis naam commentaarveld

[ctx: SettingsPage|]
en: Ogg/Vorbis picture field name
nl: Ogg/Vorbis naam afbeeldingsveld

[ctx: SettingsPage|]
en: RIFF track number field name
nl: RIFF naam tracknummerveld

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark if picture larger than maximum size
nl: Markeer indien afbeelding groter dan de maximale grootte

[ctx: SettingsPage|]
en: Picture maximum size (bytes)
nl: Maximum grootte afbeelding (bytes)

[ctx: SettingsPage|]
en: Show only custom genres
nl: Alleen aangepaste genres tonen

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Genres
nl: Aangepaste Genres

[ctx: SettingsPage|]
en: Case conversion
nl: Conversie van hoofd-/kleine letter

[ctx: SettingsPage|]
en: Locale
nl: Taalregio

[ctx: SettingsPage|]
en: String replacement
nl: Vervanging van tekenreeks

[ctx: SettingsPage|]
en: String Replacement
nl: Vervanging van tekenreeks

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom frames
nl: Aangepaste frames

[ctx: SettingsPage|]
en: Custom Frames
nl: Aangepaste frames

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick access frames
nl: Frames met snelle toegang

[ctx: SettingsPage|]
en: Load last-opened files
nl: Laatstgeopende bestanden laden

[ctx: SettingsPage|]
en: Preserve file timestamp
nl: Tijdstempel van bestanden behouden

[ctx: SettingsPage|]
en: Mark changes
nl: Wijzigingen markeren

[ctx: SettingsPage|]
en: Automatically apply format
nl: Formaat automatisch toepassen

[ctx: SettingsPage|]
en: Use for playlist and folder names
nl: Gebruikt voor afspeellijst en mapnamen

[ctx: SettingsPage|]
en: Use maximum length
nl: Maximale lengte gebruiken

[ctx: SettingsPage|]
en: Maximum length
nl: Maximale lengte

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename for cover
nl: Bestandsnaam voor de hoes

[ctx: SettingsPage|]
en: Playlist text encoding
nl: Tekst-codering van speellijst

[ctx: SettingsPage|]
en: To filename format
nl: Naar bestandsnaamformaat

[ctx: SettingsPage|]
en: Filename from Tag
nl: Bestandsnaam uit tag

[ctx: SettingsPage|]
en: From filename format
nl: Uit bestandsnaamformaat

[ctx: SettingsPage|]
en: Tag from Filename
nl: Tag uit bestandsnaam

[ctx: SettingsPage|]
en: Language
nl: Taal

[ctx: SettingsPage|]
en: System
nl: Systeem

[ctx: SettingsPage|]
en: Theme
nl: Thema

[ctx: SettingsPage|]
en: Quick Access Frames
nl: Frames met snelle toegang

[ctx: StringListEditPage|]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Filename
nl: Naar bestandsnaam

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Filename
nl: Van bestandsnaam

[ctx: TagCollapsible|]
en: To Tag %1
nl: Naar tag %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: From Tag %1
nl: Uit tag %1

[ctx: TagCollapsible|]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: TagCollapsible|]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: TagCollapsible|]
en: Remove
nl: Verwijderen
