kdelibs4 - en to ka translation catalogue (8 entries)

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
ka: %1 (შეცდომა)

[ctx: KNotificationRestrictions|]
en: Unknown Application
ka: უცნობი აპლიკაცია

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Minimize
ka: &ჩაკეცვა

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: Quit
ka: გასვლა

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Restore
ka: ა&ღდგენა

[ctx: KStatusNotifierItem|@title:window]
en: Confirm Quit From System Tray
ka: სისტემური პანელიდან გამოსვლის დასტური

[ctx: KStatusNotifierItem|]
en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
ka: <qt>ნამდვილად გსურთ გასვლა <b>%1</b>'?</qt>

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:button]
en: Quit
ka: გასვლა
