kdelibs4 - en to pa translation catalogue (7 entries)

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
pa: %1 (ਫੇਲ੍ਹ)

[ctx: KNotificationRestrictions|]
en: Unknown Application
pa: ਅਣਜਾਣ ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Minimize
pa: ਘੱਟੋ-ਘੱਟ(&M)

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: Quit
pa: ਬਾਹਰ

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Restore
pa: ਬਹਾਲ ਕਰੋ(&R)

[ctx: KStatusNotifierItem|@title:window]
en: Confirm Quit From System Tray
pa: ਸਿਟਟਮ ਟਰੇ ਵਿੱਚੋਂ ਬੰਦ ਕਰਨ ਦੀ ਪੁਸ਼ਟੀ

[ctx: KStatusNotifierItem|]
en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
pa: <qt>ਕੀ ਤੁਸੀਂ <b>%1</b> ਨੂੰ ਬੰਦ ਕਰਨਾ ਚਾਹੁੰਦੇ ਹੋ?</qt>
