kdelibs4 - en to sl translation catalogue (8 entries)

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
sl: %1 (se je sesul)

[ctx: KNotificationRestrictions|]
en: Unknown Application
sl: Neznan program

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Minimize
sl: Skrči

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: Quit
sl: Končaj

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Restore
sl: Obnovi

[ctx: KStatusNotifierItem|@title:window]
en: Confirm Quit From System Tray
sl: Potrdite izhod iz sistemskega pladnja

[ctx: KStatusNotifierItem|]
en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
sl: <qt>Ali zares želite končati <b>%1</b>?</qt>

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:button]
en: Quit
sl: Končaj
