kde4libs - en to sq translation catalogue (7 entries)

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
sq: %1 (Dështoi)

[ctx: KNotificationRestrictions|]
en: Unknown Application
sq: Program i Panjohur

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Minimize
sq: &Minimizo

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: Quit
sq: Dil

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Restore
sq: &Rivendose

[ctx: KStatusNotifierItem|@title:window]
en: Confirm Quit From System Tray
sq: Konfirmo Daljen nga Shiriti i Sistemit

[ctx: KStatusNotifierItem|]
en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
sq: <qt>Jeni të sigurtë që dëshironi të dilni  nga<b>%1</b>?</qt>
