kdelibs4 - en to vi translation catalogue (8 entries)

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
vi: %1 (Thất bại)

[ctx: KNotificationRestrictions|]
en: Unknown Application
vi: Ứng dụng không rõ

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Minimize
vi: &Thu nhỏ

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: Quit
vi: Thoát

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Restore
vi: &Khôi phục

[ctx: KStatusNotifierItem|@title:window]
en: Confirm Quit From System Tray
vi: Xác nhận thoát từ khay hệ thống

[ctx: KStatusNotifierItem|]
en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
vi: <qt>Bạn có chắc chắn muốn thoát <b>%1</b> không?</qt>

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:button]
en: Quit
vi: Thoát
