KODI Main - en to szl translation catalogue (11 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi frontend for the ARGUS TV PVR https://www.argus-tv.com/
szl: Klijynt dlŏ ARGUS TV PVR https://www.argus-tv.com/

[ctx: Addon Description]
en: ARGUS TV PVR frontend. Supports streaming of Live TV & Recordings, listening to Radio channels, EPG and schedules.
szl: Klijynt telewizyjny dlŏ ARGUS TV PVR podpiyrŏ szpricowanie kanałōw radyjowych i telewizyjnych, nagrowanie aji funkcyje EPG.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This is unstable software! The authors are in no way responsible for failed recordings, incorrect timers, wasted hours, or any other undesirable effects.
szl: To je niystabilny softwer! Autōry niy sōm ôdpedzialne za niypodarzōne graniy, niynŏleżne godziny EPG, stracōne godziny i inksze niychciane efekty.

[ctx: #30000]
en: ARGUS TV Hostname
szl: Miano lebo adresa serwera

[ctx: #30001]
en: ARGUS TV webserver port
szl: Port ôd serwera

[ctx: #30002]
en: Include Radio
szl: Kanały radyjowe tyż

[ctx: #30003]
en: Connect timeout (s)
szl: Limit czŏsu skuplowaniŏ (sekundy)

[ctx: #30004]
en: Windows user account
szl: Miano ôd używŏcza Windows

[ctx: #30005]
en: Password
szl: Hasło

[ctx: #30006]
en: Delay after tuning (ms)
szl: Zniyskorzynie po szaltrowaniu (ms)

[ctx: #30007]
en: Single recordings in folder
szl: Ekstra folder dlŏ kŏżdygo nagraniŏ
