KODI Main - en to szl translation catalogue (65 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: PVR Plugin for TVMosaic/DVBLink
szl: Klijynt telewizyjny dlŏ TVMosaic/DVBLink

[ctx: Addon Description]
en: PVR Plugin for TVMosaic/DVBLink from DVBLogic (www.tv-mosaic.com); supporting streaming of Live TV & Recordings, EPG, Timers
szl: Klijynt telewizyjny dlŏ TVMosaic/DVBLink ôd DVBLogic (www.tv-mosaic.com) podpiyrŏ szpricowanie kanałōw radyjowych i telewizyjnych, nagrowanie i harmonogram nagrań aji funkcyje ôkludzŏcza telewizyjnygo.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This is unstable software! The authors are in no way responsible for failed recordings, incorrect timers, wasted hours, or any other undesirable effects.
szl: To software je niysztabilne! Autory w żŏdyn knif niy ôdpadajōm za niypodarzōne nagrania, felery w harmōnogramie nagrań, potracōne godziny a tyż jake ino inksze niynazdane efekty.

[ctx: #30000]
en: General
szl: Bazowŏ

[ctx: #30001]
en: Server Address
szl: Adresa ôd serwera

[ctx: #30002]
en: Server Port
szl: Port ôd serwera

[ctx: #30003]
en: Client name
szl: Miano ôd klijynta

[ctx: #30004]
en: Connection timeout (s)
szl: Limit czŏsu skuplowaniŏ (sekundy)

[ctx: #30005]
en: Username
szl: Miano ôd używŏcza

[ctx: #30006]
en: Password
szl: Hasło

[ctx: #30100]
en: Stream
szl: Szprica

[ctx: #30102]
en: Enable transcoding
szl: Używej transkodowaniŏ

[ctx: #30103]
en: Height
szl: Zwielgość

[ctx: #30104]
en: Width
szl: Szyrzka

[ctx: #30106]
en: Audio track
szl: Ściyżka klangu

[ctx: #30111]
en: Enable Timeshift
szl: Aktywuj funkcyjõ timeshift

[ctx: #30112]
en: Timeshift buffer path
szl: Cesta bufora timeshift

[ctx: #30200]
en: Advanced
szl: Zaawansowane

[ctx: #30201]
en: Use channel handle instead of client id
szl: Używej idyntyfikatōra kanału w plac idyntyfikatōra klijynta

[ctx: #30202]
en: Show information messages
szl: Ukazuj kōmunikaty informacyjne

[ctx: #30203]
en: Combine title and episode name for recordings
szl: Zecalej tytuł i miano nagranygo partu

[ctx: #30204]
en: Group Recordings by Series
szl: Zamluj nagrania podle Serioli

[ctx: #32001]
en: Connected to DVBLink Server '%s'
szl: Skuplowano było z serwerym DVBLink '%s'

[ctx: #32002]
en: Found '%d' channels
szl: Znŏdniynto było %d kanałōw

[ctx: #32003]
en: Could not connect to DVBLink Server '%s' (Error code : %d)
szl: Niy szło skuplować ze serwerym DVBLink '%s' (Kod felera: %d)

[ctx: #32004]
en: Could not get recordings (Error code : %d)
szl: Niy szło sebrać nagrań (Kod felera: %d)

[ctx: #32006]
en: Could not get timers(Error code : %d)
szl: Niy szło sebrać harmōnogramu nagrań (Kod felera: %d)

[ctx: #32007]
en: Found %d EPG timers
szl: Znŏdniynto było %d auftragōw w harmōnogramie nagrań

[ctx: #32008]
en: Found %d manual timers
szl: Znŏdniynto było %d manualnie ôbcyrklowanych nagrań

[ctx: #32009]
en: Found %d recordings
szl: Znŏdniynto było %d nagrań

[ctx: #32010]
en: Could not get stream for channel %s (Error code : %d)
szl: Niy szło ôdewrzić szpricy kanału %s (Kod felera: %d)

[ctx: #32011]
en: Series recording
szl: Nagrowanie seriŏlōw

[ctx: #32012]
en: Record this episode only
szl: Nagrej ino tyn part

[ctx: #32013]
en: Record all episodes
szl: Nagrowej wszyjske party

[ctx: #32014]
en: Delete timer
szl: Wyciep minutnik

[ctx: #32015]
en: Delete this timer only
szl: Uchrōń ino tyn auftrag

[ctx: #32016]
en: Delete the entire series
szl: Uchrōń cołki seriŏl

[ctx: #32017]
en: Margin before (minutes)
szl: Nagrowej przed ôbcyrklowanym czŏsym zaczōntku (minuty)

[ctx: #32018]
en: Margin after (minutes)
szl: Nagrowej po ôbcyrklowanym czŏsie kōńca (minuty)

[ctx: #32019]
en: New episodes only
szl: Ino nowe party

[ctx: #32020]
en: Broadcast anytime
szl: Ymitowane ô leda jakim czŏsie

[ctx: #32021]
en: Number of episodes to keep
szl: Wielość partōw do spamiyntaniŏ

[ctx: #32022]
en: Default
szl: Wychodne

[ctx: #32023]
en: Keep all
szl: Spamiyntej wszyjsko

[ctx: #32024]
en: Playback failed. Server does not support transcoding
szl: Niypodarzōne ôdtwŏrzanie. Serwer niy podpiyrŏ transkodowaniŏ.

[ctx: #32025]
en: Do not group single recordings
szl: Niy zamluj pojedynczych nagrań

[ctx: #32026]
en: Keep all recordings
szl: Spamiyntuj wszyjske nagrania

[ctx: #32027]
en: Keep 1 recording
szl: Spamiyntuj 1 nagranie

[ctx: #32028]
en: Keep 2 recordings
szl: Spamiyntuj 2 nagrania

[ctx: #32029]
en: Keep 3 recordings
szl: Spamiyntuj 3 nagrania

[ctx: #32030]
en: Keep 4 recordings
szl: Spamiyntuj 4 nagrania

[ctx: #32031]
en: Keep 5 recordings
szl: Spamiyntuj 5 nagrań

[ctx: #32032]
en: Keep 6 recordings
szl: Spamiyntuj 6 nagrań

[ctx: #32033]
en: Keep 7 recordings
szl: Spamiyntuj 7 nagrań

[ctx: #32034]
en: Keep 10 recordings
szl: Spamiyntuj 10 nagrań

[ctx: #32035]
en: Record all episodes
szl: Nagrowej wszyjske party

[ctx: #32036]
en: Record only new episodes
szl: Nagrowej ino nowe party

[ctx: #32037]
en: Single shot manual timer
szl: Jednorazowy auftrag manualny

[ctx: #32038]
en: Single shot EPG-based timer
szl: Jednorazowy auftrag podle EPG

[ctx: #32039]
en: Generated by repeating timer
szl: Wygynerowane bez cykliczny auftrag

[ctx: #32040]
en: Generated by record series timer
szl: Wygynerowany bez auftrag nagrowaniŏ seryje

[ctx: #32041]
en: Generated by repeating keyword timer
szl: Wygynerowane bez cykliczny auftrag podle klucza

[ctx: #32042]
en: Repeating manual timer
szl: Auftrag cykliczny przidany manualnie

[ctx: #32043]
en: Record series timer
szl: Auftrag nagrowaniŏ seriŏlu

[ctx: #32044]
en: Repeating keyword-based timer
szl: Auftrag cykliczny ôparty na kluczu
