KODI Main - en to mi translation catalogue (17 entries)

[ctx: #30002]
en: Username
mi: Ingoa kaiwhakamahi

[ctx: #30003]
en: Password
mi: Kupuhipa

[ctx: #30005]
en: MAC address
mi: Wāhitau MAC

[ctx: #30025]
en: Off
mi: Weto

[ctx: #30061]
en: Never
mi: Kore rawa

[ctx: #30064]
en: Always
mi: Tonu

[ctx: #30071]
en: Off
mi: Weto

[ctx: #30100]
en: General
mi: Āhuawhānui

[ctx: #30101]
en: Advanced
mi: Arā Atu Anō

[ctx: #30102]
en: Recordings
mi: Ngā pūhopu

[ctx: #30103]
en: Live TV
mi: TV

[ctx: #30111]
en: Favourites
mi: Ngā makau

[ctx: #30400]
en: Default
mi: Taunoa

[ctx: #30402]
en: Low
mi: Hakahaka

[ctx: #30403]
en: Normal
mi: Pūnoa

[ctx: #30404]
en: High
mi: Teitei

[ctx: #30430]
en: Disabled
mi: Kua mono
