KODI Main - en to szl translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Filmon PVR Client
szl: Klijynt PVR Filmon

[ctx: Addon Description]
en: Filmon frontend. Supports live TV, recordings, EPG. Requires a Filmon subscription. Before enabling: (a) in Filmon set channels as favourite to see them in Kodi (b) enter your username and password in this addon's settings. Note: recordings can take several minutes to appear after timer is completed.
szl: Frontend ôd Filmona. Podpiyrŏ TV, nagrywaniy, EPG. Wymŏgŏ abōniyrowaniŏ Filmona. Przed włōnczyniym: (a) we Filmonie przidej kanały do wertownych, coby je ôbezdrzeć we Kodi, (b) wkludź swoje miano ôd używŏcza i hasło we sztelōnkach ôð tyj przidŏwki. Pozōr: nagrania mogōm sie pokŏzywać pŏrã minut po skōńczyniu nagrywaniŏ.

[ctx: #30000]
en: Username
szl: Miano ôd używŏcza

[ctx: #30001]
en: Password
szl: Hasło

[ctx: #30002]
en: Prefer HD Streams
szl: Preferuj szprice w jakości HD
