KODI Main - en to mi translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30012]
en: TV channels
mi: Hongere TV

[ctx: #30013]
en: Radio channels
mi: Hongere Irirangi

[ctx: #30026]
en: Type:
mi: Momo:

[ctx: #30039]
en: Running
mi: Rere

[ctx: #30108]
en: Channels
mi: Ngā hongere
