KODI Main - en to uk_ua translation catalogue (6 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: BioGenesis screensaver
uk_ua: Заставка BioGenesis

[ctx: #30000]
en: General
uk_ua: Загальні

[ctx: #30001]
en: Minimum grid size
uk_ua: Мін. розмір сітки

[ctx: #30002]
en: Maximum grid size
uk_ua: Макс. розмір сітки

[ctx: #30003]
en: Reset time
uk_ua: Час скидання

[ctx: #30005]
en: Minimum line size
uk_ua: Мін. розмір лінії
