XBMC Main - en to mi translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Low
mi: Hakahaka

[ctx: #30002]
en: Normal
mi: Pūnoa

[ctx: #30003]
en: High
mi: Teitei

[ctx: #30008]
en: Low
mi: Hakahaka

[ctx: #30009]
en: Normal
mi: Pūnoa

[ctx: #30010]
en: High
mi: Teitei
