KODI Main - en to az_az translation catalogue (412 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
az_az: Proqramlar

[ctx: #1]
en: Pictures
az_az: Rəsimlər

[ctx: #2]
en: Music
az_az: Musiqi

[ctx: #3]
en: Videos
az_az: Videolar

[ctx: #5]
en: Settings
az_az: Parametrlər

[ctx: #7]
en: File manager
az_az: Fayl meneceri

[ctx: #8]
en: Weather
az_az: Hava proqnozu

[ctx: #9]
en: Kodi media center
az_az: Kodi mediya mərkəzi

[ctx: #11]
note: Weather token
en: Monday
az_az: Bazar ertəsi

[ctx: #12]
note: Weather token
en: Tuesday
az_az: Çərşənbə axşamı

[ctx: #13]
note: Weather token
en: Wednesday
az_az: Çərşənbə

[ctx: #14]
note: Weather token
en: Thursday
az_az: Cümə axşamı

[ctx: #15]
note: Weather token
en: Friday
az_az: Cümə

[ctx: #16]
note: Weather token
en: Saturday
az_az: Şənbə

[ctx: #17]
note: Weather token
en: Sunday
az_az: Bazar

[ctx: #21]
en: January
az_az: yanvar

[ctx: #22]
en: February
az_az: fevral

[ctx: #23]
en: March
az_az: mart

[ctx: #24]
en: April
az_az: aprel

[ctx: #25]
en: May
az_az: may

[ctx: #26]
en: June
az_az: iyun

[ctx: #27]
en: July
az_az: iyul

[ctx: #28]
en: August
az_az: avgust

[ctx: #29]
en: September
az_az: sentyabr

[ctx: #30]
en: October
az_az: oktyabr

[ctx: #31]
en: November
az_az: noyabr

[ctx: #32]
en: December
az_az: dekabr

[ctx: #41]
en: Mon
az_az: Be

[ctx: #42]
en: Tue
az_az: Ça

[ctx: #43]
en: Wed
az_az: Ç

[ctx: #44]
en: Thu
az_az: Ca

[ctx: #45]
en: Fri
az_az: C

[ctx: #46]
en: Sat
az_az: Ş

[ctx: #47]
en: Sun
az_az: B

[ctx: #51]
en: Jan
az_az: Yan

[ctx: #52]
en: Feb
az_az: Fev

[ctx: #56]
en: Jun
az_az: İyun

[ctx: #57]
en: Jul
az_az: İyul

[ctx: #58]
en: Aug
az_az: Avg

[ctx: #59]
en: Sep
az_az: Sen

[ctx: #60]
en: Oct
az_az: Okt

[ctx: #61]
en: Nov
az_az: Noy

[ctx: #62]
en: Dec
az_az: Dek

[ctx: #71]
note: Weather token
en: N
az_az: Şm

[ctx: #72]
note: Weather token
en: NNE
az_az: ŞmŞmŞ

[ctx: #73]
note: Weather token
en: NE
az_az: ŞmŞ

[ctx: #74]
note: Weather token
en: ENE
az_az: ŞŞmŞ

[ctx: #75]
note: Weather token
en: E
az_az: Ş

[ctx: #76]
note: Weather token
en: ESE
az_az: ŞCŞ

[ctx: #77]
note: Weather token
en: SE
az_az: CŞ

[ctx: #78]
note: Weather token
en: SSE
az_az: CCŞ

[ctx: #79]
note: Weather token
en: S
az_az: C

[ctx: #80]
note: Weather token
en: SSW
az_az: CCQ

[ctx: #81]
note: Weather token
en: SW
az_az: CQ

[ctx: #82]
note: Weather token
en: WSW
az_az: QCQ

[ctx: #83]
note: Weather token
en: W
az_az: Q

[ctx: #84]
note: Weather token
en: WNW
az_az: QŞmQ

[ctx: #85]
note: Weather token
en: NW
az_az: ŞmQ

[ctx: #86]
note: Weather token
en: NNW
az_az: ŞmŞmQ

[ctx: #88]
note: Weather token
en: South
az_az: Cənub

[ctx: #89]
note: Weather token
en: North
az_az: Şimal

[ctx: #90]
note: Weather token
en: West
az_az: Qərb

[ctx: #91]
note: Weather token
en: East
az_az: Şərq

[ctx: #98]
en: View: Auto
az_az: Görünüş: Avtomatik

[ctx: #99]
en: View: Auto big
az_az: Görünüş: Avtomatik böyük

[ctx: #100]
en: View: Icons
az_az: Görünüş: Piktoqramlar

[ctx: #101]
en: View: List
az_az: Görünüş: Siyahı

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
az_az: Sırala: Ad

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
az_az: Sırala: Tarix

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
az_az: Sırala: Ölcü

[ctx: #106]
en: No
az_az: Xeyr

[ctx: #107]
en: Yes
az_az: Hə

[ctx: #108]
en: Slideshow
az_az: Slayd göstərişi

[ctx: #111]
en: Shortcuts
az_az: Qısayollar

[ctx: #113]
en: Update failed
az_az: Təzələmə quruşu uğursuz keçdi

[ctx: #115]
en: Copy
az_az: Köçür

[ctx: #117]
en: Delete
az_az: Sil

[ctx: #118]
en: Rename
az_az: Adı dəyişir

[ctx: #119]
en: New folder
az_az: Yeni qovluq

[ctx: #128]
en: General
az_az: Ümumi

[ctx: #129]
en: Slideshow
az_az: Slayd göstərişi

[ctx: #130]
note: skin sub-menu
en: System info
az_az: Sistem informasiyası

[ctx: #131]
en: Display
az_az: Displey

[ctx: #132]
en: Albums
az_az: Albomlar

[ctx: #133]
en: Artists
az_az: İfaçı

[ctx: #134]
en: Songs
az_az: Mahnılar

[ctx: #135]
en: Genres
az_az: Janrlar

[ctx: #136]
en: Playlists
az_az: İfa siyahıları

[ctx: #137]
en: Search
az_az: Axtar

[ctx: #139]
en: Temperatures:
az_az: Temperaturlar:

[ctx: #142]
en: Time:
az_az: Vaxt:

[ctx: #145]
en: Network:
az_az: Şəbəkə:

[ctx: #146]
en: Type:
az_az: Növ:

[ctx: #147]
en: Static
az_az: Statik

[ctx: #149]
en: MAC address
az_az: MAC ünvanı

[ctx: #150]
en: IP address
az_az: IP ünvanı

[ctx: #152]
en: Half duplex
az_az: Yarım dupleks

[ctx: #153]
en: Full duplex
az_az: Tam dupleks

[ctx: #156]
en: Free
az_az: C

[ctx: #158]
en: Free memory
az_az: Boş yaddaş

[ctx: #160]
en: Free
az_az: C

[ctx: #164]
en: No disc
az_az: Disk yoxdur

[ctx: #169]
en: Resolution
az_az: Əksetmə qabiliyyəti

[ctx: #180]
note: generic "duration" label used in different places
en: Duration
az_az: Müddət

[ctx: #181]
en: Select album
az_az: Albomu seç

[ctx: #184]
en: Refresh
az_az: Təzələ

[ctx: #187]
en: No albums found!
az_az: Heç bir albom tapılmadı

[ctx: #188]
en: Select all
az_az: Hamısını

[ctx: #190]
en: Save
az_az: Saxla

[ctx: #194]
note: label for "searching" message box heading
en: Searching...
az_az: Axtarış...

[ctx: #196]
en: Select movie:
az_az: Filmi seç:

[ctx: #199]
en: Web interface
az_az: Web interfeys

[ctx: #208]
note: generic "play" (some sort of media) label used in different places
en: Play
az_az: Başla

[ctx: #209]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the next item
en: Next
az_az: Növbəti

[ctx: #210]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the previous item
en: Previous
az_az: Əvvəlki

[ctx: #218]
en: DVD drive
az_az: DVD Disk qurğusu

[ctx: #219]
en: Please insert disc
az_az: Lütfən, disk taxin

[ctx: #224]
en: Speed
az_az: Sürət

[ctx: #230]
en: Video filters
az_az: Video filtrləri

[ctx: #244]
en: Full screen
az_az: Tam ekran

[ctx: #247]
en: Scripts
az_az: Ssenarilər

[ctx: #248]
en: Language
az_az: Dil

[ctx: #249]
en: Music
az_az: Musiqi

[ctx: #253]
en: Number of channels
az_az: Kanalların sayısı

[ctx: #257]
note: xbmc/pvr/timers/PVRTimerInfoTag.cpp
en: Error
az_az: Xəta

[ctx: #259]
en: Opening
az_az: Açılış

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
az_az: Sırala: Müddət

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
az_az: Sırala: Başliq

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
az_az: Sırala: Ölcü

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
az_az: Sırala: Albom

[ctx: #283]
en: Search results
az_az: Axtarışın nəticələri

[ctx: #284]
note: generic "no search results found" label used in different places
en: No results found
az_az: Heç nə tapılmadı

[ctx: #287]
note: Title of category and group menu subtitles
en: Subtitles
az_az: Subtitrlər

[ctx: #288]
en: Font
az_az: Şrift

[ctx: #289]
en: Size
az_az: Ölçü

[ctx: #298]
en: Bookmarks
az_az: Seçilmişlər

[ctx: #304]
en: Language
az_az: Dil

[ctx: #312]
en: (0=auto)
az_az: (0=avto)

[ctx: #314]
en: Preparing...
az_az: Hazırlaşma...

[ctx: #316]
en: Searching songs...
az_az: Mahnı axtarışı...

[ctx: #335]
en: Start
az_az: Başla

[ctx: #340]
en: Various artists
az_az: Müxtəlif ifaçılar

[ctx: #341]
en: Play disc
az_az: Diski oynat

[ctx: #342]
en: Movies
az_az: Filmlər

[ctx: #344]
en: Actors
az_az: Aktyorlar

[ctx: #345]
en: Year
az_az: İl

[ctx: #350]
en: Programs
az_az: Proqramlar

[ctx: #353]
en: Black
az_az: Qara

[ctx: #358]
en: All albums
az_az: Albomların hamsı

[ctx: #360]
en: Screensaver
az_az: Ekran qoruyucusu

[ctx: #363]
en: Sort by: File
az_az: Sırala: Fayl

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
az_az: Sırala: Ad

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
az_az: Sırala: İl

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
az_az: Sırala: Reytinq

[ctx: #369]
en: Title
az_az: Başlığ

[ctx: #397]
en: Refresh time
az_az: Vaxtı təzələ

[ctx: #400]
en: Weather
az_az: Hava

[ctx: #403]
en: UV index
az_az: UF indeksi

[ctx: #409]
en: Defaults
az_az: Normal

[ctx: #417]
en: View: Big icons
az_az: Görünüş: Böyük piktoqramlar

[ctx: #424]
en: Select
az_az: Seç

[ctx: #427]
en: Disc
az_az: Disk

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
az_az: Sırala: DVD nömrəsi

[ctx: #455]
en: Rows
az_az: Fayllər

[ctx: #467]
en: Type
az_az: Növ

[ctx: #475]
en: Music only
az_az: Təkcə musiqi

[ctx: #476]
en: Music & video
az_az: Musiqi və video

[ctx: #479]
en: Skin & language
az_az: Skinlər və dil

[ctx: #482]
en: About Kodi
az_az: Kodi haqqında

[ctx: #485]
en: Delete album
az_az: Albomu sil

[ctx: #486]
en: Repeat
az_az: Təkrarlama

[ctx: #487]
en: Repeat one
az_az: Birini təkrarla

[ctx: #488]
en: Repeat folder
az_az: Qovluqu təkrarla

[ctx: #491]
en: - Use big icons
az_az: - Böyük piktoqramları istifadə et

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
az_az: Sırala: Növ

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
az_az: Albom haqqinda məlumatın yüklənişi uğursuzdur

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
az_az: Albom adların axtarışı

[ctx: #502]
en: Open
az_az: Aç

[ctx: #503]
en: Busy
az_az: Məşğul

[ctx: #504]
en: Empty
az_az: Boş

[ctx: #513]
en: Home window
az_az: Başla

[ctx: #515]
en: Genre
az_az: Janr

[ctx: #518]
en: Launch
az_az: Başla

[ctx: #522]
en: Remove source
az_az: Qaynaqı sil

[ctx: #524]
en: Select playlist
az_az: İfa siyahını seç

[ctx: #525]
en: New playlist...
az_az: Yeni ifa siyahı...

[ctx: #526]
en: Add to playlist
az_az: İfa siyahına əlavə et

[ctx: #528]
en: Enter title
az_az: Başlıqı yaz

[ctx: #530]
en: Select genre
az_az: Janrı seç

[ctx: #531]
en: New genre
az_az: Yeni janr

[ctx: #533]
en: Enter genre
az_az: Janrı yaz

[ctx: #535]
en: List
az_az: Siyahı

[ctx: #536]
en: Icons
az_az: Piktoqramlar

[ctx: #537]
en: Big list
az_az: Böyük siyahı

[ctx: #538]
en: Big icons
az_az: Böyük piktoqramlar

[ctx: #551]
note: generic "name" label used in different places
en: Name
az_az: Ad

[ctx: #552]
note: generic "date" label used in different places
en: Date
az_az: Tarix

[ctx: #553]
en: Size
az_az: Ölçü

[ctx: #555]
en: Time
az_az: Vaxt

[ctx: #556]
en: Title
az_az: Başlığ

[ctx: #557]
en: Artist
az_az: İfaçı

[ctx: #558]
en: Album
az_az: Albom

[ctx: #559]
en: Playlist
az_az: İfa siyahı

[ctx: #561]
en: File
az_az: Fayl

[ctx: #562]
en: Year
az_az: İl

[ctx: #563]
en: Rating
az_az: Reytinq

[ctx: #564]
en: Type
az_az: Növ

[ctx: #566]
en: Album artist
az_az: Albomun ifaçısı

[ctx: #570]
en: Date added
az_az: Əlavə tarixi

[ctx: #571]
en: Default
az_az: Normal

[ctx: #572]
en: Studio
az_az: Studiya

[ctx: #573]
en: Path
az_az: Məkan

[ctx: #574]
en: Country
az_az: Ölkə

[ctx: #581]
en: Sort method
az_az: Siralama üsulu

[ctx: #582]
en: View mode
az_az: Görünüş

[ctx: #586]
en: Edit playlist
az_az: İfa siyahını redaktə et

[ctx: #587]
en: Filter
az_az: Filtr

[ctx: #592]
en: One
az_az: 1

[ctx: #596]
en: Repeat: One
az_az: Təkrarlama: Birini

[ctx: #597]
en: Repeat: All
az_az: Təkrarlama: Hamısı

[ctx: #602]
en: Standard
az_az: Normal

[ctx: #622]
en: Quality
az_az: Keyfiyyət

[ctx: #623]
en: Bitrate
az_az: Bit sürəti

[ctx: #629]
en: View mode
az_az: Görünüş

[ctx: #649]
note: unused?
en: Importing
az_az: İdxal

[ctx: #650]
note: unused?
en: Exporting
az_az: İxraç

[ctx: #652]
en: Years
az_az: İllər

[ctx: #653]
en: Update library
az_az: Kitabxananı təzələ

[ctx: #705]
en: Network
az_az: Şəbəkə

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
az_az: İnternet protokolu (İP)

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
az_az: Avtomatik (DHCP)

[ctx: #719]
en: IP address
az_az: IP ünvanı

[ctx: #723]
en: Save & restart
az_az: Saxla və yenidən başlat

[ctx: #727]
en: Web server
az_az: Web serveri

[ctx: #728]
en: FTP server
az_az: FTP serveri

[ctx: #731]
en: Black
az_az: Qara

[ctx: #732]
en: Save & apply
az_az: Saxla və tətbiq et

[ctx: #739]
en: Bold
az_az: Qalın

[ctx: #740]
en: Italics
az_az: Kursiv

[ctx: #741]
en: Bold italics
az_az: Qalin kursiv

[ctx: #742]
en: White
az_az: Ağ

[ctx: #743]
en: Yellow
az_az: Sarı

[ctx: #744]
en: Files
az_az: Fayllər

[ctx: #750]
en: Are you sure?
az_az: Əminsiniz?

[ctx: #755]
en: Edit program path
az_az: Proqramın yolunu dəyişdir

[ctx: #756]
en: Edit program name
az_az: Proqramın adını dəyişdir

[ctx: #759]
en: View: Big list
az_az: Görünüş: Böyük siyahı

[ctx: #760]
en: Yellow
az_az: Sarı

[ctx: #761]
en: White
az_az: Ağ

[ctx: #762]
en: Blue
az_az: Mavi

[ctx: #766]
en: Light grey
az_az: Açıq-boz

[ctx: #767]
en: Grey
az_az: Boz

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
az_az: Slayd göstərişin qovluqu

[ctx: #803]
note: Label of list control for choosing the timer type (one time, repeating, ...) in PVR timer settings dialog
en: Type
az_az: Növ

[ctx: #1006]
en: IP address
az_az: IP ünvanı

[ctx: #1008]
en: Protocol
az_az: Protokol

[ctx: #1009]
en: Server address
az_az: Serverin ünvanı

[ctx: #1010]
en: Server name
az_az: Serverin adı

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
az_az: Port

[ctx: #1026]
en: Add source
az_az: Qaynaqi əlavə et

[ctx: #1027]
en: Edit source
az_az: Qaynaqi dəyiş

[ctx: #1200]
en: SMB client
az_az: SMB klienti

[ctx: #1207]
en: WINS server
az_az: WINS serveri

[ctx: #1210]
en: Remove
az_az: Sil

[ctx: #1211]
en: Music
az_az: Musiqi

[ctx: #1213]
en: Pictures
az_az: Rəsimlər

[ctx: #1214]
en: Files
az_az: Fayllər

[ctx: #1215]
en: Music & video
az_az: Musiqi və video

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
az_az: Musiqi və rəsimlər

[ctx: #1217]
en: Music & files
az_az: Musiqi və fayllar

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
az_az: Video və rəsimlər

[ctx: #1219]
en: Video & files
az_az: Video və fayllar

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
az_az: Rəsimlər və fayllar

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
az_az: Musiqi, video və rəsimlər

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
az_az: Musiqi, video, rəsimlər və fayllar

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
az_az: Fayllar, musiqi və video

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
az_az: Fayllar, rəsimlər və musiqi

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
az_az: Fayllar, rəsimlər və video

[ctx: #1229]
en: Music & programs
az_az: Musiqi və proqramlar

[ctx: #1230]
en: Video & programs
az_az: Video və proqramlar

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
az_az: Rəsimlər və proqramlar

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
az_az: Musiqi, video, rəsimlər və proqramlar

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
az_az: Proqramlar, video və musiqi

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
az_az: Proqramlar, rəsimlər və musiqi

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
az_az: Proqramlar, rəsimlər və video

[ctx: #1390]
note: Weather token
en: Settings
az_az: Parametrlər

[ctx: #1397]
note: Weather token
en: and
az_az: və

[ctx: #1403]
note: Weather token
en: Sun
az_az: B

[ctx: #1439]
note: Weather token
en: and
az_az: və

[ctx: #10000]
en: Home
az_az: Əsas menyu

[ctx: #10001]
en: Programs
az_az: Proqramlar

[ctx: #10002]
en: Pictures
az_az: Rəsimlər

[ctx: #10003]
en: File manager
az_az: Fayl meneceri

[ctx: #10004]
en: Settings
az_az: Parametrlər

[ctx: #10016]
en: Settings - System
az_az: Parametrlər - Sistem

[ctx: #10025]
en: Videos
az_az: Videolar

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
az_az: Parametrlər - Profillər

[ctx: #10037]
en: Standard
az_az: Normal

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
az_az: Subtitrlərin axtarışı...

[ctx: #10213]
en: buffering
az_az: buferləşmə

[ctx: #10502]
en: Music
az_az: Musiqi

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
az_az: Top 100 mahnıları

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
az_az: Top 100 albomları

[ctx: #10506]
en: Programs
az_az: Proqramlar

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
az_az: Hava proqnozu

[ctx: #10511]
en: System info
az_az: Sistem infosu

[ctx: #10516]
en: Music - Library
az_az: Musiqi - Kitabxana

[ctx: #12391]
en: Minutes
az_az: dəqiqə

[ctx: #12392]
en: Hours
az_az: saat

[ctx: #12393]
en: Days
az_az: gün

[ctx: #12600]
en: Weather
az_az: Hava

[ctx: #12900]
en: Screensaver
az_az: Ekran qoruyucusu

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
az_az: Tam-ekran OSD

[ctx: #13000]
en: System
az_az: Sistem

[ctx: #13005]
en: Shutdown
az_az: Söndür

[ctx: #13009]
en: Quit
az_az: Çıx

[ctx: #13010]
en: Hibernate
az_az: Yuxu

[ctx: #13011]
en: Suspend
az_az: Mürgüləmə

[ctx: #13012]
en: Exit
az_az: Çıx

[ctx: #13013]
en: Reboot
az_az: Yenidən başlat

[ctx: #13249]
en: Search for subtitles in RARs
az_az: RAR arxivlərində subtitrları axtar

[ctx: #13276]
en: DVD-ROM
az_az: DVD disk qurğusu

[ctx: #13278]
en: Default
az_az: Normal

[ctx: #13279]
en: Network
az_az: Şəbəkə

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
az_az: CPU sürəti:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
az_az: Ekranın əksetmə qabiliyyəti:

[ctx: #13294]
en: DVD region:
az_az: DVD regionu:

[ctx: #13295]
en: Internet:
az_az: İnternet:

[ctx: #13300]
en: Fan speed
az_az: Ventilyatorun sürəti

[ctx: #13303]
en: Fonts
az_az: Şrift

[ctx: #13313]
en: Restart
az_az: Yenidən başlat

[ctx: #13340]
en: Leave as is
az_az: Normal

[ctx: #13341]
en: Green
az_az: Yaşıl

[ctx: #13342]
en: Orange
az_az: Narıncı

[ctx: #13343]
en: Red
az_az: Qırmızı

[ctx: #13388]
en: Preset
az_az: Normal

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
az_az: Subtitrləri qur

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
az_az: Qısayollar

[ctx: #13611]
en: Standard
az_az: Normal

[ctx: #14089]
note: Subtitle font selection setting
en: Font
az_az: Şrift

[ctx: #14096]
en: Rip
az_az: Ca

[ctx: #14098]
en: Play
az_az: Başla

[ctx: #14118]
note: Label for the "Error" event level
en: Error
az_az: Xəta

[ctx: #14215]
en: Videos
az_az: Videolar

[ctx: #14216]
en: Music
az_az: Musiqi

[ctx: #14217]
en: Pictures
az_az: Rəsimlər

[ctx: #14218]
en: Language
az_az: Dil

[ctx: #14220]
en: Display
az_az: Displey

[ctx: #14301]
note: pvr "channels" settings group label
en: Channels
az_az: Kanallar

[ctx: #14302]
note: pvr "icons" settings group label
en: Icons
az_az: Piktoqramlar

[ctx: #15015]
en: Remove
az_az: Sil

[ctx: #15314]
note: Label for button which creates a new savestate in the in-game savestate manager
en: Save
az_az: Saxla

[ctx: #16000]
en: General
az_az: Ümumi

[ctx: #19019]
note: generic label for pvr channels used in different places
en: Channels
az_az: Kanallar

[ctx: #19031]
note: generic 'next' label used in different places in pvr context
en: Next
az_az: Növbəti

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
az_az: Sırala: Kanal

[ctx: #19075]
note: Label of name edit in PVR timer and recording settings dialog
en: Name
az_az: Ad

[ctx: #19140]
note: PVR search window 'search' list item label
en: Search...
az_az: Axtarış...

[ctx: #19149]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Mo
az_az: Be

[ctx: #19150]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Tu
az_az: Ça

[ctx: #19151]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: We
az_az: Ç

[ctx: #19152]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Th
az_az: C

[ctx: #19153]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Fr
az_az: Ca

[ctx: #19154]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Sa
az_az: Ş

[ctx: #19155]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Su
az_az: B

[ctx: #19586]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Ballet
az_az: Balet

[ctx: #19601]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Literature
az_az: Ədəbiyyat

[ctx: #19635]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Languages
az_az: Dillər

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
az_az: Sırala: İfa siyahı

[ctx: #20094]
en: Media sources
az_az: Mediya qaynaqları

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
az_az: DVD disk qurğusu

[ctx: #20173]
en: FTP server
az_az: FTP serveri

[ctx: #20177]
en: Done
az_az: OK

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
az_az: Sırala: ID

[ctx: #20331]
en: File
az_az: Fayl

[ctx: #20342]
en: Movies
az_az: Filmlər

[ctx: #20388]
en: Studios
az_az: Studiya

[ctx: #20397]
en: Go to album
az_az: Albom

[ctx: #20422]
note: Value for setting with label #170 "Player / Videos / Adjust display refresh rate" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Always
az_az: Həmişə

[ctx: #21373]
en: Display
az_az: Displey

[ctx: #21385]
en: Open
az_az: Aç

[ctx: #21417]
en: Settings
az_az: Parametrlər

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
az_az: Subtitrlərin dili

[ctx: #21478]
en: Open
az_az: Aç

[ctx: #21805]
en: Resolution
az_az: Əksetmə qabiliyyəti

[ctx: #21826]
en: Aperture
az_az: Açılış

[ctx: #21870]
en: Source
az_az: Qaynaq

[ctx: #21875]
en: Country
az_az: Ölkə

[ctx: #22030]
en: Font
az_az: Şrift

[ctx: #22031]
en: Size
az_az: Ölçü

[ctx: #24005]
en: Media sources
az_az: Mediya qaynaqları

[ctx: #24008]
en: Screensaver
az_az: Ekran qoruyucusu

[ctx: #24012]
en: Subtitles
az_az: Subtitrlər

[ctx: #24026]
en: Languages
az_az: Dillər

[ctx: #24027]
en: Weather
az_az: Hava durumu

[ctx: #24992]
en: System
az_az: Sistem

[ctx: #29904]
note: Artists which sing the music (if present)
en: Artist
az_az: İfaçı

[ctx: #29909]
note: Studio name (if present)
en: Studio
az_az: Studiya

[ctx: #29932]
note: Program style name
en: Language
az_az: Dil

[ctx: #29956]
note: Program style name
en: Weather
az_az: Hava durumu

[ctx: #33101]
en: Web server
az_az: Web serveri

[ctx: #34003]
en: DXVA2
az_az: DXVA

[ctx: #34100]
en: Number of channels
az_az: Kanalların sayısı

[ctx: #34122]
note: play GUI sounds
en: Always
az_az: Həmişə

[ctx: #35222]
note: Label of button in the in-game menu for stopping game playback
en: Exit
az_az: Çıx

[ctx: #36035]
note: adjust refreshrate
en: Always
az_az: Həmişə

[ctx: #36912]
en: video
az_az: Video

[ctx: #36913]
en: videos
az_az: Videolar

[ctx: #36918]
en: album
az_az: Albom

[ctx: #36919]
en: albums
az_az: Albom

[ctx: #36921]
en: songs
az_az: Mahnılar

[ctx: #39030]
note: Media source, a filter and smart playlist rule option
en: Source
az_az: Qaynaq
