KODI Main - en to cs_cz translation catalogue (4091 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
cs_cz: Programy

[ctx: #1]
en: Pictures
cs_cz: Obrázky

[ctx: #2]
en: Music
cs_cz: Hudba

[ctx: #3]
en: Videos
cs_cz: Videa

[ctx: #4]
en: TV guide
cs_cz: Televizní program

[ctx: #5]
en: Settings
cs_cz: Nastavení

[ctx: #6]
en: Kodi GIT
cs_cz: GIT Kodi

[ctx: #7]
en: File manager
cs_cz: Správce souborů

[ctx: #8]
en: Weather
cs_cz: Počasí

[ctx: #9]
en: Kodi media center
cs_cz: Multimediální centrum Kodi

[ctx: #11]
note: Weather token
en: Monday
cs_cz: Pondělí

[ctx: #12]
note: Weather token
en: Tuesday
cs_cz: Úterý

[ctx: #13]
note: Weather token
en: Wednesday
cs_cz: Středa

[ctx: #14]
note: Weather token
en: Thursday
cs_cz: Čtvrtek

[ctx: #15]
note: Weather token
en: Friday
cs_cz: Pátek

[ctx: #16]
note: Weather token
en: Saturday
cs_cz: Sobota

[ctx: #17]
note: Weather token
en: Sunday
cs_cz: Neděle

[ctx: #21]
en: January
cs_cz: ledna

[ctx: #22]
en: February
cs_cz: února

[ctx: #23]
en: March
cs_cz: března

[ctx: #24]
en: April
cs_cz: dubna

[ctx: #25]
en: May
cs_cz: května

[ctx: #26]
en: June
cs_cz: června

[ctx: #27]
en: July
cs_cz: července

[ctx: #28]
en: August
cs_cz: srpna

[ctx: #29]
en: September
cs_cz: září

[ctx: #30]
en: October
cs_cz: říjen

[ctx: #31]
en: November
cs_cz: listopad

[ctx: #32]
en: December
cs_cz: prosinec

[ctx: #41]
en: Mon
cs_cz: Po

[ctx: #42]
en: Tue
cs_cz: Út

[ctx: #43]
en: Wed
cs_cz: St

[ctx: #44]
en: Thu
cs_cz: Čt

[ctx: #45]
en: Fri
cs_cz: Pá

[ctx: #46]
en: Sat
cs_cz: So

[ctx: #47]
en: Sun
cs_cz: Ne

[ctx: #51]
en: Jan
cs_cz: led

[ctx: #52]
en: Feb
cs_cz: úno

[ctx: #53]
en: Mar
cs_cz: bře

[ctx: #54]
en: Apr
cs_cz: dub

[ctx: #55]
en: May
cs_cz: kvě

[ctx: #56]
en: Jun
cs_cz: čer

[ctx: #57]
en: Jul
cs_cz: čec

[ctx: #58]
en: Aug
cs_cz: srp

[ctx: #59]
en: Sep
cs_cz: zář

[ctx: #60]
en: Oct
cs_cz: říj

[ctx: #61]
en: Nov
cs_cz: lis

[ctx: #62]
en: Dec
cs_cz: pro

[ctx: #71]
note: Weather token
en: N
cs_cz: S

[ctx: #72]
note: Weather token
en: NNE
cs_cz: SSV

[ctx: #73]
note: Weather token
en: NE
cs_cz: SV

[ctx: #74]
note: Weather token
en: ENE
cs_cz: VSV

[ctx: #75]
note: Weather token
en: E
cs_cz: V

[ctx: #76]
note: Weather token
en: ESE
cs_cz: VJV

[ctx: #77]
note: Weather token
en: SE
cs_cz: JV

[ctx: #78]
note: Weather token
en: SSE
cs_cz: JJV

[ctx: #79]
note: Weather token
en: S
cs_cz: J

[ctx: #80]
note: Weather token
en: SSW
cs_cz: JJZ

[ctx: #81]
note: Weather token
en: SW
cs_cz: JZ

[ctx: #82]
note: Weather token
en: WSW
cs_cz: ZJZ

[ctx: #83]
note: Weather token
en: W
cs_cz: Z

[ctx: #84]
note: Weather token
en: WNW
cs_cz: ZSZ

[ctx: #85]
note: Weather token
en: NW
cs_cz: SZ

[ctx: #86]
note: Weather token
en: NNW
cs_cz: SSZ

[ctx: #87]
note: Weather token
en: VAR
cs_cz: proměnlivý

[ctx: #88]
note: Weather token
en: South
cs_cz: Jih

[ctx: #89]
note: Weather token
en: North
cs_cz: Sever

[ctx: #90]
note: Weather token
en: West
cs_cz: Západ

[ctx: #91]
note: Weather token
en: East
cs_cz: Východ

[ctx: #92]
note: Weather token
en: Variable
cs_cz: Proměnná

[ctx: #98]
en: View: Auto
cs_cz: Zobrazení: Automatické

[ctx: #99]
en: View: Auto big
cs_cz: Zobrazení: Automatické velké

[ctx: #100]
en: View: Icons
cs_cz: Zobrazení: Ikony

[ctx: #101]
en: View: List
cs_cz: Zobrazení: Seznam

[ctx: #102]
en: Scan
cs_cz: Prohledat

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
cs_cz: Seřadit podle: Název

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
cs_cz: Seřadit podle: Datum

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
cs_cz: Seřadit podle: Velikost

[ctx: #106]
en: No
cs_cz: Ne

[ctx: #107]
en: Yes
cs_cz: Ano

[ctx: #108]
en: Slideshow
cs_cz: Prezentace

[ctx: #109]
en: Create thumbs
cs_cz: Vytvořit náhledy

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
cs_cz: Vytvořit náhledy

[ctx: #111]
en: Shortcuts
cs_cz: Zkratky

[ctx: #112]
en: Paused
cs_cz: Pozastaveno

[ctx: #113]
en: Update failed
cs_cz: Aktualizace selhala

[ctx: #114]
en: Installation failed
cs_cz: Instalace selhala

[ctx: #115]
en: Copy
cs_cz: Kopírovat

[ctx: #116]
en: Move
cs_cz: Přesunout

[ctx: #117]
en: Delete
cs_cz: Odstranit

[ctx: #118]
en: Rename
cs_cz: Přejmenovat

[ctx: #119]
en: New folder
cs_cz: Nová složka

[ctx: #120]
en: Confirm copy
cs_cz: Potvrzovat kopírování

[ctx: #121]
en: Confirm move
cs_cz: Potvrzovat přesouvání

[ctx: #122]
en: Confirm delete
cs_cz: Potvrdit odstranění

[ctx: #123]
en: Would you like to copy the selected file(s)?
cs_cz: Chcete kopírovat vybrané soubory?

[ctx: #124]
en: Would you like to move the selected file(s)?
cs_cz: Chcete přesunout vybrané soubory?

[ctx: #125]
en: Would you like to delete the selected file(s)?[CR]Warning - this action can't be undone!
cs_cz: Chcete odstranit vybrané soubory?[CR]Upozornění: Tuto akci nelze vrátit!

[ctx: #126]
en: Status
cs_cz: Stav

[ctx: #127]
en: Objects
cs_cz: Objekty

[ctx: #128]
en: General
cs_cz: Obecné

[ctx: #129]
en: Slideshow
cs_cz: Prezentace

[ctx: #130]
note: skin sub-menu
en: System info
cs_cz: Systémové informace

[ctx: #131]
en: Display
cs_cz: Zobrazení

[ctx: #132]
en: Albums
cs_cz: Alba

[ctx: #133]
en: Artists
cs_cz: Interpreti

[ctx: #134]
en: Songs
cs_cz: Skladby

[ctx: #135]
en: Genres
cs_cz: Žánry

[ctx: #136]
en: Playlists
cs_cz: Seznamy stop

[ctx: #137]
en: Search
cs_cz: Hledat

[ctx: #138]
en: System information
cs_cz: Systémové informace

[ctx: #139]
en: Temperatures:
cs_cz: Teploty:

[ctx: #140]
en: CPU:
cs_cz: Procesor:

[ctx: #141]
en: GPU:
cs_cz: Graf. čip:

[ctx: #142]
en: Time:
cs_cz: Čas:

[ctx: #143]
en: Current:
cs_cz: Aktuální:

[ctx: #144]
en: Build:
cs_cz: Sestavení:

[ctx: #145]
en: Network:
cs_cz: Síť:

[ctx: #146]
en: Type:
cs_cz: Typ:

[ctx: #147]
en: Static
cs_cz: Statická

[ctx: #149]
en: MAC address
cs_cz: Adresa MAC

[ctx: #150]
en: IP address
cs_cz: IP adresa

[ctx: #151]
en: Link:
cs_cz: Odkaz:

[ctx: #152]
en: Half duplex
cs_cz: Poloduplexní

[ctx: #153]
en: Full duplex
cs_cz: Plně duplexní

[ctx: #154]
en: Storage
cs_cz: Úložiště

[ctx: #155]
en: Drive
cs_cz: Jednotka

[ctx: #156]
en: Free
cs_cz: Volné

[ctx: #158]
en: Free memory
cs_cz: Volná paměť

[ctx: #159]
en: No link
cs_cz: Nepřipojeno

[ctx: #160]
en: Free
cs_cz: Volné

[ctx: #162]
en: Tray open
cs_cz: Vysunout disk

[ctx: #163]
en: Reading
cs_cz: Čtení

[ctx: #164]
en: No disc
cs_cz: Žádný disk

[ctx: #165]
en: Disc present
cs_cz: Disk přítomen

[ctx: #166]
en: Skin
cs_cz: Vzhled

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
cs_cz: Zrušit operace se soubory

[ctx: #169]
en: Resolution
cs_cz: Rozlišení

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate
cs_cz: Upravit obnovovací frekvenci obrazovky

[ctx: #171]
en: Sort title
cs_cz: Řadit název

[ctx: #172]
en: Release date
cs_cz: Datum vydání

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
cs_cz: Zobrazovat videa 4:3 jako

[ctx: #174]
en: Compiled:
cs_cz: Kompilováno:

[ctx: #175]
en: Moods
cs_cz: Nálady

[ctx: #176]
en: Styles
cs_cz: Styly

[ctx: #177]
note: <application name> successfully started
en: {0:s} successfully started
cs_cz: Aplikace {0:s} úspěšně spuštěna

[ctx: #178]
note: <application name> has been successfully started.
en: {0:s} has been successfully started.
cs_cz: Aplikace {0:s} byla úspěšně spuštěna.

[ctx: #179]
en: Song
cs_cz: Skladba

[ctx: #180]
note: generic "duration" label used in different places
en: Duration
cs_cz: Doba trvání

[ctx: #181]
en: Select album
cs_cz: Vybrat album

[ctx: #182]
en: Tracks
cs_cz: Stopy

[ctx: #183]
en: Review
cs_cz: Recenze

[ctx: #184]
en: Refresh
cs_cz: Aktualizovat

[ctx: #185]
en: Searching album
cs_cz: Vyhledávání alba

[ctx: #187]
en: No albums found!
cs_cz: Nebyla nalezena žádná alba!

[ctx: #188]
en: Select all
cs_cz: Vybrat vše

[ctx: #189]
en: Scanning media information
cs_cz: Prohledávání informací o médiu

[ctx: #190]
en: Save
cs_cz: Uložit

[ctx: #191]
en: Shuffle
cs_cz: Náhodně

[ctx: #192]
en: Clear
cs_cz: Vymazat

[ctx: #193]
en: Scan
cs_cz: Prohledat

[ctx: #194]
note: label for "searching" message box heading
en: Searching...
cs_cz: Vyhledávání…

[ctx: #195]
en: No information found!
cs_cz: Nebyly nalezeny žádné informace!

[ctx: #196]
en: Select movie:
cs_cz: Vyberte film:

[ctx: #197]
en: Querying {0:s} information
cs_cz: Získávání informací o {0:s}

[ctx: #198]
en: Loading movie details
cs_cz: Načítání podrobností o filmu

[ctx: #199]
en: Web interface
cs_cz: Webové rozhraní

[ctx: #200]
en: Audio encoders
cs_cz: Zvukové kodéry

[ctx: #201]
en: Audio decoders
cs_cz: Zvukové dekodéry

[ctx: #202]
en: Tagline
cs_cz: Moto

[ctx: #203]
en: Plot outline
cs_cz: Stručné shrnutí děje

[ctx: #204]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for albums on compilations
en: Compilation
cs_cz: Kompilace

[ctx: #205]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for songs or albums on votes for rating
en: Votes
cs_cz: Počet hlasů

[ctx: #206]
en: Cast
cs_cz: Obsazení

[ctx: #207]
en: Plot
cs_cz: Děj

[ctx: #208]
note: generic "play" (some sort of media) label used in different places
en: Play
cs_cz: Přehrát

[ctx: #209]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the next item
en: Next
cs_cz: Další

[ctx: #210]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the previous item
en: Previous
cs_cz: Předchozí

[ctx: #212]
en: 59.94 Hz
cs_cz: 59,94 Hz

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
cs_cz: Kalibrace uživatelského rozhraní…

[ctx: #214]
note: To open window screen calibration and as window title
en: Video calibration
cs_cz: Kalibrace videa

[ctx: #215]
en: Soften
cs_cz: Rozmazání

[ctx: #216]
en: Zoom amount
cs_cz: Míra přiblížení

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
cs_cz: Poměr stran

[ctx: #218]
en: DVD drive
cs_cz: Jednotka DVD

[ctx: #219]
en: Please insert disc
cs_cz: Vložte disk

[ctx: #220]
en: Remote share
cs_cz: Vzdálené sdílení

[ctx: #221]
en: Network is not connected
cs_cz: Síť není připojena

[ctx: #222]
en: Cancel
cs_cz: Zrušit

[ctx: #224]
en: Speed
cs_cz: Rychlost

[ctx: #225]
en: Vertical shift
cs_cz: Svislý posun

[ctx: #227]
en: Load audio CD information from online service
cs_cz: Načíst informace o audio CD z online služeb

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
cs_cz: Při načtení přehrávat seznam stop náhodně

[ctx: #229]
en: HDD spindown time
cs_cz: Čas uspání HDD

[ctx: #230]
en: Video filters
cs_cz: Filtry videa

[ctx: #231]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: None
cs_cz: Žádné

[ctx: #232]
en: Point
cs_cz: Bodové

[ctx: #233]
en: Linear
cs_cz: Lineární

[ctx: #234]
en: Anisotropic
cs_cz: Anizotropní

[ctx: #236]
en: Gaussian cubic
cs_cz: Gaussovo kubické

[ctx: #237]
en: Minification
cs_cz: Zmenšení

[ctx: #238]
en: Magnification
cs_cz: Zvětšení

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
cs_cz: Po dokončení vymazat seznam stop

[ctx: #240]
en: Display mode
cs_cz: Režim zobrazení

[ctx: #241]
en: Full screen #{0:d}
cs_cz: Na celou obrazovku č. {0:d}

[ctx: #242]
en: Windowed
cs_cz: V okně

[ctx: #243]
en: Refresh rate
cs_cz: Obnovovací frekvence

[ctx: #244]
en: Full screen
cs_cz: Na celou obrazovku

[ctx: #245]
en: Sizing: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (Zoom x{4:2.2f}) AR:{5:2.2f}:1 (Pixels: {6:2.2f}:1) (VShift: {7:2.2f})
cs_cz: Změna velikosti: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (Přiblížení x{4:2.2f}) Poměr stran:{5:2.2f}:1 (Pixely: {6:2.2f}:1) (Svislý posun: {7:2.2f})

[ctx: #247]
en: Scripts
cs_cz: Skripty

[ctx: #248]
en: Language
cs_cz: Jazyk

[ctx: #249]
en: Music
cs_cz: Hudba

[ctx: #250]
en: Visualisation
cs_cz: Vizualizace

[ctx: #251]
en: Select destination directory
cs_cz: Vyberte cílový adresář

[ctx: #252]
en: Stereo upmix
cs_cz: Rozdělení sterea

[ctx: #253]
en: Number of channels
cs_cz: Počet kanálů

[ctx: #254]
en: DTS capable receiver
cs_cz: Přijímač kompatibilní s DTS

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
cs_cz: Načítání informací o CD

[ctx: #257]
note: xbmc/pvr/timers/PVRTimerInfoTag.cpp
en: Error
cs_cz: Chyba

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
cs_cz: Povolit čtení štítků

[ctx: #259]
en: Opening
cs_cz: Otevírání

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
cs_cz: Čekání na spuštění…

[ctx: #262]
en: Scripts output
cs_cz: Výstup skriptů

[ctx: #263]
en: Allow remote control via HTTP
cs_cz: Povolit vzdálené ovládání prostřednictvím HTTP

[ctx: #264]
note: Label for a context menu entry / button to start/schedule a recording
en: Record
cs_cz: Nahrávat

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
cs_cz: Zastavit nahrávání

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
cs_cz: Seřadit podle: Stopa

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
cs_cz: Seřadit podle: Čas

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
cs_cz: Seřadit podle: Název

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
cs_cz: Seřadit podle: Interpret

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
cs_cz: Seřadit podle: Album

[ctx: #271]
en: Top 100
cs_cz: Nejlepších 100

[ctx: #272]
note: Window screen calibration: calibration from the rectangle box
en: Pixel ratio adjustment
cs_cz: Úprava poměru stran

[ctx: #273]
note: Window screen calibration: calibration by using the rectangle box
en: Adjust the rectangle so it is perfectly square
cs_cz: Upravte obdélník, aby vznikl přesný čtverec

[ctx: #274]
note: Window screen calibration: calibration from the top-left angle
en: Top-Left overscan compensation
cs_cz: Nastavení levého horního okraje

[ctx: #275]
note: Window screen calibration: calibration from the bottom-right angle
en: Bottom-Right overscan compensation
cs_cz: Nastavení pravého dolního okraje

[ctx: #276]
note: Window screen calibration: calibration by using the top-left or bottom-right arrows
en: Adjust the arrow to change the amount of overscan
cs_cz: Upravte šipku pro změnu míry okrajů obrazovky

[ctx: #277]
note: Window screen calibration: calibration of subtitle bar
en: Subtitle positioning
cs_cz: Umístění titulků

[ctx: #278]
note: Window screen calibration: calibration by using the subtitle bar
en: Adjust the bar to change the subtitles position
cs_cz: Upravte pruh pro změnu umístění titulků

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
cs_cz: Nelze načíst nastavení

[ctx: #280]
en: Using default settings
cs_cz: Používají se výchozí nastavení

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
cs_cz: Zkontrolujte soubory XML

[ctx: #282]
en: Found {0:d} items
cs_cz: Nalezeno {0:d} položek

[ctx: #283]
en: Search results
cs_cz: Výsledky hledání

[ctx: #284]
note: generic "no search results found" label used in different places
en: No results found
cs_cz: Nebyly nalezeny žádné výsledky

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
cs_cz: Upřednostňovaný jazyk zvuku

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
cs_cz: Upřednostňovaný jazyk titulků

[ctx: #287]
note: Title of category and group menu subtitles
en: Subtitles
cs_cz: Titulky

[ctx: #288]
en: Font
cs_cz: Písmo

[ctx: #289]
en: Size
cs_cz: Velikost

[ctx: #290]
en: Dynamic range compression
cs_cz: Komprese dynamického rozsahu

[ctx: #292]
en: Audio
cs_cz: Zvuk

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
cs_cz: Vyhledat titulky

[ctx: #294]
en: Create bookmark
cs_cz: Vytvořit záložku

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
cs_cz: Vymazat záložky

[ctx: #297]
en: Audio offset
cs_cz: Posun zvuku

[ctx: #298]
en: Bookmarks
cs_cz: Záložky

[ctx: #299]
en: Bookmark {0:d}
cs_cz: Záložka {0:d}

[ctx: #300]
en: MP1 capable receiver
cs_cz: Přijímač kompatibilní s MP1

[ctx: #301]
en: MP2 capable receiver
cs_cz: Přijímač kompatibilní s MP2

[ctx: #302]
en: MP3 capable receiver
cs_cz: Přijímač kompatibilní s MP3

[ctx: #303]
en: Delay
cs_cz: Zpoždění

[ctx: #304]
en: Language
cs_cz: Jazyk

[ctx: #305]
note: Label of 'Enabled' radiobutton in PVR timer settings dialog Label of timers state in PVR timer/timer rule window
en: Enabled
cs_cz: Povoleno

[ctx: #306]
en: Non-interleaved
cs_cz: Neprokládané

[ctx: #307]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "default" if available.
en: Media default
cs_cz: Výchozí média

[ctx: #308]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "original" if available.
en: Original language
cs_cz: Původní jazyk

[ctx: #309]
en: User interface language
cs_cz: Jazyk uživatelského rozhraní

[ctx: #310]
note: Setting in international settings
en: Virtual keyboard layouts
cs_cz: Rozložení virtuální klávesnice

[ctx: #312]
en: (0=auto)
cs_cz: (0=automaticky)

[ctx: #313]
note: generic "cleaning database" label used in different places
en: Cleaning database
cs_cz: Čištění databáze

[ctx: #314]
en: Preparing...
cs_cz: Probíhá příprava…

[ctx: #315]
en: Database error
cs_cz: Chyba databáze

[ctx: #316]
en: Searching songs...
cs_cz: Vyhledávání skladeb…

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
cs_cz: Databáze úspěšně vyčištěna

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
cs_cz: Čištění skladeb…

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
cs_cz: Chyba při čištění skladeb

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
cs_cz: Čištění interpretů…

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
cs_cz: Chyba při čištění interpretů

[ctx: #322]
en: Cleaning genres, roles etc....
cs_cz: Čištění žánrů, rolí atd…

[ctx: #323]
en: Error cleaning genres, roles etc.
cs_cz: Chyba při čištění žánrů, rolí atd.

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
cs_cz: Čištění cest…

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
cs_cz: Chyba při čištění cest

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
cs_cz: Čištění alb…

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
cs_cz: Chyba při čištění alb

[ctx: #328]
en: Writing changes...
cs_cz: Zapisování změn…

[ctx: #329]
en: Error writing changes
cs_cz: Chyba při zápisu změn

[ctx: #330]
en: This may take some time...
cs_cz: Toto může nějaký čas trvat…

[ctx: #331]
en: Compressing database...
cs_cz: Komprimování databáze…

[ctx: #332]
en: Error compressing database
cs_cz: Chyba při komprimaci databáze

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
cs_cz: Chcete vyčistit knihovnu?

[ctx: #334]
en: Clean library...
cs_cz: Vyčistit knihovnu…

[ctx: #335]
en: Start
cs_cz: Spustit

[ctx: #336]
en: Framerate conversion
cs_cz: Převod frekvence snímků

[ctx: #337]
en: Output configuration
cs_cz: Konfigurace výstupu

[ctx: #338]
en: Fixed
cs_cz: Pevné

[ctx: #339]
en: Optimized
cs_cz: Optimalizováno

[ctx: #340]
en: Various artists
cs_cz: Různí interpreti

[ctx: #341]
en: Play disc
cs_cz: Přehrát disk

[ctx: #342]
en: Movies
cs_cz: Filmy

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
cs_cz: Upravit snímkovou frekvenci

[ctx: #344]
en: Actors
cs_cz: Herci

[ctx: #345]
en: Year
cs_cz: Rok

[ctx: #346]
en: Maintain original volume on downmix
cs_cz: Zachovat původní hlasitost při sloučení zvuku

[ctx: #347]
en: DTS-HD capable receiver
cs_cz: Přijímač kompatibilní s DTS-HD

[ctx: #348]
en: Allow passthrough
cs_cz: Povolit průchod

[ctx: #349]
en: TrueHD capable receiver
cs_cz: Přijímač kompatibilní s TrueHD

[ctx: #350]
en: Programs
cs_cz: Programy

[ctx: #351]
en: Off
cs_cz: Vypnuto

[ctx: #352]
en: Dim
cs_cz: Ztlumení

[ctx: #353]
en: Black
cs_cz: Černá

[ctx: #354]
en: Matrix trails
cs_cz: Kód Matrixu

[ctx: #355]
note: Label of a setting to configure the idle time until the screensaver kicks in
en: Wait time
cs_cz: Doba čekání

[ctx: #356]
en: Screensaver mode
cs_cz: Režim spořiče obrazovky

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
cs_cz: Časovač funkce vypnutí

[ctx: #358]
en: All albums
cs_cz: Všechna alba

[ctx: #359]
en: Recently added albums
cs_cz: Nedávno přidaná alba

[ctx: #360]
en: Screensaver
cs_cz: Spořič obrazovky

[ctx: #361]
en: Recursive slideshow
cs_cz: Rekurzivní prezentace

[ctx: #362]
en: Screensaver dim level
cs_cz: Úroveň ztlumení spořiče obrazovky

[ctx: #363]
en: Sort by: File
cs_cz: Seřadit podle: Soubor

[ctx: #364]
en: Dolby Digital (AC3) capable receiver
cs_cz: Přijímač kompatibilní s Dolby Digital (AC3)

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
cs_cz: Seřadit podle: Název

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
cs_cz: Seřadit podle: Rok

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
cs_cz: Seřadit podle: Hodnocení

[ctx: #369]
en: Title
cs_cz: Název

[ctx: #370]
note: Weather token
en: Thunderstorms
cs_cz: Bouřky

[ctx: #371]
note: Weather token
en: Partly
cs_cz: Částečně

[ctx: #372]
note: Weather token
en: Mostly
cs_cz: Převážně

[ctx: #373]
note: Weather token
en: Sunny
cs_cz: Slunečno

[ctx: #374]
note: Weather token
en: Cloudy
cs_cz: Zamračeno

[ctx: #375]
note: Weather token
en: Snow
cs_cz: Sníh

[ctx: #376]
note: Weather token
en: Rain
cs_cz: Déšť

[ctx: #377]
note: Weather token
en: Light
cs_cz: Lehký

[ctx: #378]
note: Weather token
en: AM
cs_cz: dop.

[ctx: #379]
note: Weather token
en: PM
cs_cz: odp.

[ctx: #380]
note: Weather token
en: Showers
cs_cz: Přeháňky

[ctx: #381]
note: Weather token
en: Few
cs_cz: Ojedinělé

[ctx: #382]
note: Weather token
en: Scattered
cs_cz: Místy

[ctx: #383]
note: Weather token
en: Wind
cs_cz: Vítr

[ctx: #384]
note: Weather token
en: Strong
cs_cz: Silný

[ctx: #385]
note: Weather token
en: Fair
cs_cz: Skoro jasno

[ctx: #386]
note: Weather token
en: Clear
cs_cz: Jasno

[ctx: #387]
note: Weather token
en: Clouds
cs_cz: Oblačnost

[ctx: #388]
note: Weather token
en: Early
cs_cz: Ranní

[ctx: #389]
note: Weather token
en: Shower
cs_cz: Přeháňky

[ctx: #390]
note: Weather token
en: Flurries
cs_cz: Sněhové přeháňky

[ctx: #391]
note: Weather token
en: Low
cs_cz: Nízké

[ctx: #392]
note: Weather token
en: Medium
cs_cz: Střední

[ctx: #393]
note: Weather token
en: High
cs_cz: Vysoké

[ctx: #394]
note: Weather token
en: Fog
cs_cz: Mlha

[ctx: #395]
note: Weather token
en: Haze
cs_cz: Opar

[ctx: #396]
en: Select location
cs_cz: Vyberte umístění

[ctx: #397]
en: Refresh time
cs_cz: Čas aktualizace

[ctx: #398]
en: Temperature units
cs_cz: Jednotky teploty

[ctx: #399]
en: Speed units
cs_cz: Jednotky rychlosti

[ctx: #400]
en: Weather
cs_cz: Počasí

[ctx: #401]
en: Temp
cs_cz: Teplota

[ctx: #402]
en: Feels like
cs_cz: Pocitově

[ctx: #403]
en: UV index
cs_cz: Index UV

[ctx: #404]
en: Wind
cs_cz: Vítr

[ctx: #405]
en: Dew point
cs_cz: Rosný bod

[ctx: #406]
en: Humidity
cs_cz: Vlhkost

[ctx: #407]
en: Hardware keyboard layouts
cs_cz: Rozložení hardwarové klávesnice

[ctx: #409]
en: Defaults
cs_cz: Výchozí

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
cs_cz: Přistupování ke službě s informacemi o počasí

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
cs_cz: Získávání počasí pro:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
cs_cz: Nelze získat informace o počasí

[ctx: #413]
en: Manual
cs_cz: Ručně

[ctx: #414]
en: No review for this album
cs_cz: Žádná recenze pro toto album

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
cs_cz: Stahování náhledu…

[ctx: #417]
en: View: Big icons
cs_cz: Zobrazení: Velké ikony

[ctx: #418]
en: Low
cs_cz: Nejnižší

[ctx: #419]
en: High
cs_cz: Nejvyšší

[ctx: #420]
en: Best match
cs_cz: Nejlepší shoda

[ctx: #421]
en: Keep audio device alive
cs_cz: Ponechat zvukové zařízení aktivní

[ctx: #422]
en: Delete album information
cs_cz: Odstranit informace o albu

[ctx: #423]
en: Delete CD information
cs_cz: Odstranit informace o CD

[ctx: #424]
en: Select
cs_cz: Vybrat

[ctx: #425]
en: No album information found
cs_cz: Nebyly nalezeny žádné informace o albu

[ctx: #426]
en: No CD information found
cs_cz: Nebyly nalezeny žádné informace o CD

[ctx: #427]
en: Disc
cs_cz: Disk

[ctx: #428]
en: Insert correct CD / DVD
cs_cz: Vložte správné CD nebo DVD

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
cs_cz: Vložte následující disk:

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
cs_cz: Seřadit podle: Č. DVD

[ctx: #431]
en: No cache
cs_cz: Bez mezipaměti

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
cs_cz: Odebrat film z knihovny

[ctx: #434]
note: From <wind dir.> at <speed> <unit>
en: From {0:s} at {1:d} {2:s}
cs_cz: Z {0:s} rychlostí {1:d} {2:s}

[ctx: #435]
note: Headline of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: No optical disc drive detected
cs_cz: Nebyla rozpoznána žádná optická jednotka

[ctx: #436]
note: Message body of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: This video is stored on an optical disc (e.g. DVD, Blu-ray) and cannot be played as your device does not have an appropriate drive.
cs_cz: Toto video je uloženo na optickém disku (např. DVD, Blu-ray) a nelze jej přehrát, protože vaše zařízení nemá příslušnou jednotku.

[ctx: #437]
en: Removable disk
cs_cz: Přenosný disk

[ctx: #438]
en: Opening file
cs_cz: Otevírání souboru

[ctx: #439]
en: Cache
cs_cz: Mezipaměť

[ctx: #440]
en: Hard disk
cs_cz: Pevný disk

[ctx: #442]
en: Local network
cs_cz: Místní síť

[ctx: #445]
en: Audio
cs_cz: Zvuk

[ctx: #447]
en: Autorun media
cs_cz: Automaticky spustit média

[ctx: #448]
en: Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver
cs_cz: Přijímač kompatibilní s Dolby Digital Plus (E-AC3)

[ctx: #449]
en: Enabled
cs_cz: Povoleno

[ctx: #450]
en: Columns
cs_cz: Sloupce

[ctx: #451]
en: Row 1 address
cs_cz: Adresa 1. řádku

[ctx: #452]
en: Row 2 address
cs_cz: Adresa 2. řádku

[ctx: #453]
en: Row 3 address
cs_cz: Adresa 3. řádku

[ctx: #454]
en: Row 4 address
cs_cz: Adresa 4. řádku

[ctx: #455]
en: Rows
cs_cz: Počet řádků

[ctx: #456]
en: Mode
cs_cz: Režim

[ctx: #457]
en: Switch view
cs_cz: Přepnout pohled

[ctx: #458]
en: Limit sampling rate (kHz)
cs_cz: Omezit vzorkovací frekvenci (kHz)

[ctx: #459]
en: Subs
cs_cz: Titulky

[ctx: #460]
en: Audio stream
cs_cz: Zvuková stopa

[ctx: #461]
en: [active]
cs_cz: [aktivní]

[ctx: #463]
en: Backlight
cs_cz: Podsvícení

[ctx: #464]
en: Brightness
cs_cz: Jas

[ctx: #465]
en: Contrast
cs_cz: Kontrast

[ctx: #467]
en: Type
cs_cz: Typ

[ctx: #468]
en: Move the bar to change the OSD position
cs_cz: Přesuňte jezdec pro změnu umístění OSD

[ctx: #469]
en: OSD position
cs_cz: Umístění OSD

[ctx: #470]
en: Credits
cs_cz: Zásluhy

[ctx: #474]
en: Off
cs_cz: Vypnuto

[ctx: #475]
en: Music only
cs_cz: Pouze hudbu

[ctx: #476]
en: Music & video
cs_cz: Hudbu a video

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
cs_cz: Nelze načíst seznam stop

[ctx: #479]
en: Skin & language
cs_cz: Vzhled a jazyk

[ctx: #480]
en: Appearance
cs_cz: Vzhled

[ctx: #481]
en: Audio options
cs_cz: Možnosti zvuku

[ctx: #482]
en: About Kodi
cs_cz: O Kodi

[ctx: #485]
en: Delete album
cs_cz: Odstranit album

[ctx: #486]
en: Repeat
cs_cz: Opakovat

[ctx: #487]
en: Repeat one
cs_cz: Opakovat jednou

[ctx: #488]
en: Repeat folder
cs_cz: Opakovat složku

[ctx: #489]
en: Play next song automatically
cs_cz: Automaticky přehrát další skladbu

[ctx: #491]
en: - Use big icons
cs_cz: – Používat velké ikony

[ctx: #492]
en: Resize VobSubs
cs_cz: Změnit velikost VobSubs

[ctx: #493]
en: Advanced options (experts only!)
cs_cz: Rozšířené možnosti (Pouze pro experty!)

[ctx: #494]
en: Overall audio headroom
cs_cz: Celková rezerva zvuku

[ctx: #495]
en: Upscale videos to GUI resolution
cs_cz: Škálovat video nahoru na rozlišení uživatelského rozhraní

[ctx: #496]
en: Calibration
cs_cz: Kalibrace

[ctx: #497]
en: Show file extensions
cs_cz: Zobrazovat přípony souborů

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
cs_cz: Seřadit podle: Typ

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
cs_cz: Nelze se připojit ke službě online vyhledávání

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
cs_cz: Stahování informací o albu selhalo

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
cs_cz: Vyhledávání názvů alb…

[ctx: #502]
en: Open
cs_cz: Otevřena

[ctx: #503]
en: Busy
cs_cz: Zaneprázdněno

[ctx: #504]
en: Empty
cs_cz: Prázdná

[ctx: #505]
note: label for library update progress bar when scanning media files
en: Loading media information from files...
cs_cz: Načítání informací o médiích ze souborů...

[ctx: #506]
note: label for library update progress bar when checking for new or changed media files
en: Checking media files...
cs_cz: Kontrola souborů médií…

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
cs_cz: Seřadit podle: Využití

[ctx: #510]
en: Enable visualisations
cs_cz: Povolit vizualizace

[ctx: #511]
en: Enable video mode switching
cs_cz: Povolit přepínání režimu videa

[ctx: #512]
en: Startup window
cs_cz: Okno po spuštění

[ctx: #513]
en: Home window
cs_cz: Úvodní obrazovka

[ctx: #514]
en: Manual settings
cs_cz: Ruční nastavení

[ctx: #515]
en: Genre
cs_cz: Žánr

[ctx: #517]
en: Recently played albums
cs_cz: Nedávno hraná alba

[ctx: #518]
en: Launch
cs_cz: Spustit

[ctx: #519]
en: Launch in...
cs_cz: Spustit v…

[ctx: #521]
note: Node title for compilation albums, plural of #204
en: Compilations
cs_cz: Kompilace

[ctx: #522]
en: Remove source
cs_cz: Odebrat zdroj

[ctx: #523]
en: Switch media
cs_cz: Přepnout média

[ctx: #524]
en: Select playlist
cs_cz: Vybrat seznam stop

[ctx: #525]
en: New playlist...
cs_cz: Nový seznam stop…

[ctx: #526]
en: Add to playlist
cs_cz: Přidat do seznamu stop

[ctx: #527]
en: Manually add to library
cs_cz: Ručně přidat do knihovny

[ctx: #528]
en: Enter title
cs_cz: Zadejte název

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
cs_cz: Chyba: Duplicitní název

[ctx: #530]
en: Select genre
cs_cz: Vyberte žánr

[ctx: #531]
en: New genre
cs_cz: Nový žánr

[ctx: #532]
en: Manual addition
cs_cz: Ruční přidání

[ctx: #533]
en: Enter genre
cs_cz: Zadejte žánr

[ctx: #534]
en: View: {0:s}
cs_cz: Zobrazení: {0:s}

[ctx: #535]
en: List
cs_cz: Seznam

[ctx: #536]
en: Icons
cs_cz: Ikony

[ctx: #537]
en: Big list
cs_cz: Velký seznam

[ctx: #538]
en: Big icons
cs_cz: Velké ikony

[ctx: #539]
en: Wide
cs_cz: Široký

[ctx: #540]
en: Big wide
cs_cz: Velmi široký

[ctx: #541]
en: Album icons
cs_cz: Ikony alb

[ctx: #542]
en: DVD icons
cs_cz: Ikony DVD

[ctx: #544]
en: Media info
cs_cz: Informace o médiu

[ctx: #545]
en: Audio output device
cs_cz: Výstupní zvukové zařízení

[ctx: #546]
en: Passthrough output device
cs_cz: Výstupní zařízení průchodu zvuku

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
cs_cz: Žádná biografie pro tohoto interpreta

[ctx: #548]
en: Downmix multichannel audio to stereo
cs_cz: Sloučit vícekanálový zvuk na stereo

[ctx: #549]
note: generic "number" label used in different places
en: Number
cs_cz: Číslo

[ctx: #550]
en: Sort by: {0:s}
cs_cz: Seřadit podle: {0:s}

[ctx: #551]
note: generic "name" label used in different places
en: Name
cs_cz: Název

[ctx: #552]
note: generic "date" label used in different places
en: Date
cs_cz: Datum

[ctx: #553]
en: Size
cs_cz: Velikost

[ctx: #554]
en: Track
cs_cz: Stopa

[ctx: #555]
en: Time
cs_cz: Čas

[ctx: #556]
en: Title
cs_cz: Název

[ctx: #557]
en: Artist
cs_cz: Interpret

[ctx: #559]
en: Playlist
cs_cz: Seznam stop

[ctx: #560]
en: ID
cs_cz: Identifikátor

[ctx: #561]
en: File
cs_cz: Soubor

[ctx: #562]
en: Year
cs_cz: Rok

[ctx: #563]
en: Rating
cs_cz: Hodnocení

[ctx: #564]
en: Type
cs_cz: Typ

[ctx: #565]
en: Usage
cs_cz: Využití

[ctx: #566]
en: Album artist
cs_cz: Interpret alba

[ctx: #567]
note: generic "play count" label used in different places
en: Play count
cs_cz: Počet přehrání

[ctx: #568]
note: generic "last played" label used in different places
en: Last played
cs_cz: Naposledy přehrávané

[ctx: #569]
en: Comment
cs_cz: Komentář

[ctx: #570]
en: Date added
cs_cz: Datum přidání

[ctx: #571]
en: Default
cs_cz: Výchozí

[ctx: #573]
en: Path
cs_cz: Cesta

[ctx: #574]
en: Country
cs_cz: Země

[ctx: #575]
en: In progress
cs_cz: Nedokoukáno

[ctx: #576]
en: Times played
cs_cz: Počet přehrání

[ctx: #577]
en: Date taken
cs_cz: Datum pořízení

[ctx: #578]
en: Artist / Year
cs_cz: Interpret / Rok

[ctx: #580]
en: Sort direction
cs_cz: Směr řazení

[ctx: #581]
en: Sort method
cs_cz: Metoda řazení

[ctx: #582]
en: View mode
cs_cz: Režim zobrazení

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
cs_cz: Zapamatovat zobrazení pro různé složky

[ctx: #584]
en: Ascending
cs_cz: Vzestupně

[ctx: #585]
en: Descending
cs_cz: Sestupně

[ctx: #586]
en: Edit playlist
cs_cz: Upravit seznam stop

[ctx: #587]
en: Filter
cs_cz: Filtr

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
cs_cz: Zrušit režim večírek

[ctx: #589]
en: Party mode
cs_cz: Režim večírek

[ctx: #590]
en: Random
cs_cz: Náhodně

[ctx: #591]
en: Off
cs_cz: Vypnuto

[ctx: #592]
en: One
cs_cz: Jednou

[ctx: #593]
note: Label used for buttons and select options as a reference to match all items or occurrences.
en: All
cs_cz: Vše

[ctx: #594]
en: Off
cs_cz: Vypnuto

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
cs_cz: Opakovat: Vypnuto

[ctx: #596]
en: Repeat: One
cs_cz: Opakovat: Jednou

[ctx: #597]
en: Repeat: All
cs_cz: Opakovat: Vše

[ctx: #600]
en: Rip audio CD
cs_cz: Extrahovat zvukové CD

[ctx: #601]
en: Medium
cs_cz: Střední

[ctx: #602]
en: Standard
cs_cz: Standardní

[ctx: #603]
en: Extreme
cs_cz: Vysoká

[ctx: #604]
en: Constant bitrate
cs_cz: Konstantní přenosová rychlost

[ctx: #605]
en: Ripping...
cs_cz: Extrahování…

[ctx: #607]
en: To:
cs_cz: Do:

[ctx: #608]
en: Couldn't rip CD or track because CDDARipPath is not set.
cs_cz: Nelze extrahovat CD nebo stopu, protože není zadaná cesta CDDARipPath.

[ctx: #610]
en: Rip audio track
cs_cz: Extrahovat zvukovou stopu

[ctx: #611]
en: Enter number
cs_cz: Zadejte číslo

[ctx: #612]
en: Bits/sample
cs_cz: Bitů na vzorek

[ctx: #613]
en: Sample rate
cs_cz: Vzorkovací frekvence

[ctx: #614]
en: Virtual folder
cs_cz: Virtuální složka

[ctx: #620]
en: Audio CDs
cs_cz: Zvuková CD

[ctx: #621]
en: Encoder
cs_cz: Kodér

[ctx: #622]
en: Quality
cs_cz: Kvalita

[ctx: #623]
en: Bitrate
cs_cz: Přenosová rychlost

[ctx: #624]
en: Include track number
cs_cz: Zahrnout číslo stopy

[ctx: #625]
en: All songs of
cs_cz: Všechny skladby od

[ctx: #626]
en: In progress TV shows
cs_cz: Nedokoukané seriály

[ctx: #629]
en: View mode
cs_cz: Režim zobrazení

[ctx: #630]
note: Label for stretching the displayed video to its normal size
en: Normal
cs_cz: Normální

[ctx: #631]
en: Zoom
cs_cz: Přiblížení

[ctx: #632]
note: Label for stretching the displayed video to a 4:3 aspect ratio
en: Stretch 4:3
cs_cz: Roztažené 4:3

[ctx: #633]
en: Wide zoom
cs_cz: Široké přiblížení

[ctx: #634]
note: Label for stretching the displayed video to a 16:9 aspect ratio
en: Stretch 16:9
cs_cz: Roztažené 16:9

[ctx: #635]
note: Label for stretching the displayed video to the original size of the video stream
en: Original size
cs_cz: Původní velikost

[ctx: #636]
en: Custom
cs_cz: Vlastní

[ctx: #638]
en: Volume adjustments
cs_cz: Úprava hlasitosti

[ctx: #639]
en: Use track levels
cs_cz: Použít úrovně stop

[ctx: #640]
en: Use album levels
cs_cz: Použít úrovně alba

[ctx: #641]
en: Files with ReplayGain information
cs_cz: Soubory s informacemi ReplayGain

[ctx: #642]
en: Files without ReplayGain information
cs_cz: Soubory bez informací ReplayGain

[ctx: #643]
en: Avoid clipping protection on ReplayGained files
cs_cz: Ochrana zabraňující ořezání špiček u souborů s ReplayGain

[ctx: #644]
en: Stretch 16:9 - Nonlinear
cs_cz: Roztažené 16:9 – Nelineární

[ctx: #645]
en: Need to unpack a big file. Continue?
cs_cz: Je potřeba rozbalit velký soubor. Pokračovat?

[ctx: #646]
en: Remove from library
cs_cz: Odebrat z knihovny

[ctx: #647]
en: Export video library
cs_cz: Exportovat knihovnu videí

[ctx: #648]
en: Import video library
cs_cz: Importovat knihovnu videí

[ctx: #649]
note: unused?
en: Importing
cs_cz: Importování

[ctx: #650]
note: unused?
en: Exporting
cs_cz: Exportování

[ctx: #651]
en: Browse for library
cs_cz: Vyhledat knihovnu

[ctx: #652]
en: Years
cs_cz: Roky

[ctx: #653]
en: Update library
cs_cz: Aktualizovat knihovnu

[ctx: #654]
en: Show debug information
cs_cz: Zobrazit informace o ladění

[ctx: #655]
en: Browse for executable
cs_cz: Vyhledat spustitelný soubor

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
cs_cz: Vyhledat seznam stop

[ctx: #657]
en: Browse for folder
cs_cz: Vyhledat složku

[ctx: #658]
en: Song information
cs_cz: Informace o skladbě

[ctx: #659]
en: Non-linear stretch
cs_cz: Nelineární roztažení

[ctx: #660]
en: Volume amplification
cs_cz: Zesílení hlasitosti

[ctx: #661]
en: Choose export folder
cs_cz: Zvolte složku pro export

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
cs_cz: Tento soubor už není dostupný.

[ctx: #663]
en: Would you like to remove it from the library?
cs_cz: Chcete ho odebrat z knihovny?

[ctx: #664]
en: Browse for script
cs_cz: Vyhledat skript

[ctx: #665]
en: Compression level
cs_cz: Úroveň komprese

[ctx: #666]
en: Enable component-specific logging
cs_cz: Zaznamenávat události v jednotlivých komponentách

[ctx: #667]
en: Enable Dolby Digital (AC3) transcoding
cs_cz: Povolit překódování Dolby Digital (AC3)

[ctx: #668]
en: Specify component-specific logging...
cs_cz: Upřesněte zaznamenávání událostí v konkrétní komponentě...

[ctx: #669]
en: Verbose logging for the [B]SMB[/B] library
cs_cz: Podrobné protokolování pro knihovnu [B]SMB[/B]

[ctx: #670]
en: Verbose logging for the [B]libcURL[/B] library (HTTP(S), DAV)
cs_cz: Podrobné protokolování pro knihovnu [B]libcURL[/B] (HTTP(S), DAV)

[ctx: #672]
en: Verbose logging for the [B]FFmpeg[/B] libraries
cs_cz: Podrobné protokolování pro knihovny [B]FFmpeg[/B]

[ctx: #674]
en: Verbose logging for [B]D-Bus[/B] calls
cs_cz: Podrobné protokolování pro volání [B]D-Bus[/B]

[ctx: #675]
en: Verbose logging for [B]JSON-RPC[/B] requests
cs_cz: Podrobné protokolování pro požadavky [B]JSON-RPC[/B]

[ctx: #676]
en: Verbose logging for the [B]Audio[/B] component
cs_cz: Podrobné protokolování pro komponentu [B]Audio[/B]

[ctx: #677]
en: Verbose logging for the [B]AirTunes[/B] library
cs_cz: Podrobné protokolování pro knihovnu [B]AirTunes[/B]

[ctx: #678]
en: Verbose logging for the [B]UPnP[/B] components
cs_cz: Podrobné protokolování pro komponenty [B]UPnP[/B]

[ctx: #679]
en: Verbose logging for the [B]libCEC[/B] library
cs_cz: Podrobné protokolování pro knihovnu [B]libCEC[/B]

[ctx: #680]
en: Verbose logging for the [B]Video[/B] component
cs_cz: Podrobné protokolování pro komponentu [B]Video[/B]

[ctx: #681]
en: Verbose logging for the [B]Webserver[/B] component
cs_cz: Podrobné protokolování pro komponentu [B]Webserver[/B]

[ctx: #682]
en: Verbose logging for the [B]Database[/B] component
cs_cz: Podrobné protokolování pro komponentu [B]Databáze[/B]

[ctx: #683]
en: Verbose logging of [B]audio/video timing information[/B]
cs_cz: Podrobné protokolování [B]informací o časování audia nebo videa[/B]

[ctx: #684]
en: Verbose logging of [B]Windowing[/B] component
cs_cz: Podrobné protokolování pro komponentu [B]Windowing[/B]

[ctx: #685]
en: Verbose logging of [B]PVR[/B] component
cs_cz: Podrobné protokolování pro komponentu [B]PVR[/B]

[ctx: #686]
en: Verbose logging of [B]EPG[/B] component
cs_cz: Podrobné protokolování pro komponentu [B]EPG[/B]

[ctx: #687]
en: From metadata
cs_cz: Z metadat

[ctx: #700]
en: Cleaning up library
cs_cz: Čištění knihovny

[ctx: #701]
en: Removing old songs from the library
cs_cz: Odebírání starých skladeb z knihovny

[ctx: #702]
en: This path has been scanned before
cs_cz: Tato cesta již byla prohledána

[ctx: #703]
en: Can't clean up library while running background tasks
cs_cz: Při spuštěných úlohách na pozadí nelze vyčistit knihovny

[ctx: #705]
en: Network
cs_cz: Síť

[ctx: #708]
en: Use proxy server
cs_cz: Použít server proxy

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
cs_cz: Internetový protokol (IP)

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
cs_cz: Zadán neplatný port. Hodnota musí být mezi 1 a 65535.

[ctx: #713]
en: HTTP proxy
cs_cz: HTTP Proxy

[ctx: #715]
en: Assignment
cs_cz: Přiřazení

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
cs_cz: Automatické (DHCP)

[ctx: #717]
en: Manual (static)
cs_cz: Ručně (statická)

[ctx: #719]
en: IP address
cs_cz: IP adresa

[ctx: #720]
en: Netmask
cs_cz: Maska sítě

[ctx: #721]
en: Default gateway
cs_cz: Výchozí brána

[ctx: #722]
en: DNS server
cs_cz: Server DNS

[ctx: #723]
en: Save & restart
cs_cz: Uložit a restartovat

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
cs_cz: Zadána neplatná adresa. Hodnota musí být AAA.BBB.CCC.DDD

[ctx: #725]
en: with numbers between 0 and 255.
cs_cz: a obsahovat čísla mezi 0 a 255.

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
cs_cz: Změny nebyly uloženy. Pokračovat bez uložení?

[ctx: #727]
en: Web server
cs_cz: Webový server

[ctx: #728]
en: FTP server
cs_cz: Server FTP

[ctx: #729]
en: Enable SSL
cs_cz: Povolit SSL

[ctx: #731]
en: Black
cs_cz: Černá

[ctx: #732]
en: Save & apply
cs_cz: Uložit a použít

[ctx: #733]
en: Password
cs_cz: Heslo

[ctx: #734]
en: No pass
cs_cz: Bez hesla

[ctx: #735]
en: Character set
cs_cz: Znaková sada

[ctx: #736]
en: Style
cs_cz: Styl

[ctx: #737]
en: Colour
cs_cz: Barva

[ctx: #738]
en: Normal
cs_cz: Normální

[ctx: #739]
en: Bold
cs_cz: Tučné

[ctx: #740]
en: Italics
cs_cz: Kurzíva

[ctx: #741]
en: Bold italics
cs_cz: Tučná kurzíva

[ctx: #742]
en: White
cs_cz: Bílá

[ctx: #743]
en: Yellow
cs_cz: Žlutá

[ctx: #744]
en: Files
cs_cz: Soubory

[ctx: #745]
en: Background colour
cs_cz: Barva pozadí

[ctx: #746]
en: Background opacity
cs_cz: Neprůhlednost pozadí

[ctx: #747]
en: Error loading image
cs_cz: Chyba při načítání obrázku

[ctx: #748]
en: Edit path
cs_cz: Upravit cestu

[ctx: #749]
en: Mirror image
cs_cz: Zrcadlit obraz

[ctx: #750]
en: Are you sure?
cs_cz: Opravdu to chcete?

[ctx: #751]
en: Removing source
cs_cz: Odebírání zdroje

[ctx: #752]
en: Opacity
cs_cz: Neprůhlednost

[ctx: #754]
en: Add program link
cs_cz: Přidat odkaz na program

[ctx: #755]
en: Edit program path
cs_cz: Upravit cestu k programu

[ctx: #756]
en: Edit program name
cs_cz: Upravit název programu

[ctx: #757]
en: Edit path depth
cs_cz: Upravit hloubku cesty

[ctx: #759]
en: View: Big list
cs_cz: Zobrazení: Velký seznam

[ctx: #760]
en: Yellow
cs_cz: Žlutá

[ctx: #761]
en: White
cs_cz: Bílá

[ctx: #762]
en: Blue
cs_cz: Modrá

[ctx: #763]
en: Bright green
cs_cz: Světle zelená

[ctx: #764]
en: Yellow green
cs_cz: Žlutozelená

[ctx: #765]
en: Cyan
cs_cz: Azurová

[ctx: #766]
en: Light grey
cs_cz: Světle šedá

[ctx: #767]
en: Grey
cs_cz: Šedá

[ctx: #768]
en: Dark Grey
cs_cz: Tmavě šedá

[ctx: #770]
en: Error {0:d}: share not available
cs_cz: Chyba {0:d}: sdílená složka není dostupná

[ctx: #772]
en: Audio
cs_cz: Zvuk

[ctx: #773]
en: Seeking
cs_cz: Vyhledávání

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
cs_cz: Složka prezentace

[ctx: #790]
en: Remote control
cs_cz: Vzdálené ovládání

[ctx: #791]
en: Allow remote control by programs on this system
cs_cz: Povolit vzdálené ovládání programy v tomto systému

[ctx: #793]
en: Port range
cs_cz: Rozsah portů

[ctx: #794]
en: Allow remote control by programs on other systems
cs_cz: Povolit vzdálené ovládání programy v ostatních systémech

[ctx: #795]
en: Initial repeat delay (ms)
cs_cz: Počáteční zpoždění opakovaní (ms)

[ctx: #796]
en: Continuous repeat delay (ms)
cs_cz: Zpoždění nepřetržitého opakovaní (ms)

[ctx: #797]
en: Maximum number of clients
cs_cz: Maximální počet klientů

[ctx: #798]
en: Internet access
cs_cz: Přístup k internetu

[ctx: #799]
en: Library update
cs_cz: Aktualizace knihovny

[ctx: #802]
note: Label of progress bar which shows the available/total space of pvr backend
en: {0:s} of {1:s} available
cs_cz: {0:s} z {1:s} dostupných

[ctx: #803]
note: Label of list control for choosing the timer type (one time, repeating, ...) in PVR timer settings dialog
en: Type
cs_cz: Typ

[ctx: #804]
note: Label of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Search guide for
cs_cz: Vyhledat v televizním programu

[ctx: #805]
note: Help of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the search string to use to lookup matching events in the guide
cs_cz: Zadejte vyhledávací řetězec použitý pro vyhledávání odpovídajících událostí v televizním programu

[ctx: #806]
note: Label of "Fulltext search" edit field in PVR timer settings dialog
en: Fulltext search (or title search only)
cs_cz: Fulltextové vyhledávání (nebo pouze vyhledávání v názvu)

[ctx: #807]
note: special days of week representation value for a timer rule
en: Any day
cs_cz: Kterýkoliv den

[ctx: #808]
note: special days of week representation for a timer rule
en: Every day
cs_cz: Každý den

[ctx: #809]
note: special channel representation value for a timer rule
en: Any channel
cs_cz: Kterýkoliv kanál

[ctx: #810]
note: Label of "Start any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: Start any time
cs_cz: Začít kdykoliv

[ctx: #811]
note: Label of recording group list control in the PVR timer settings dialog Part of value of recording group list control in the PVR timer settings dialog (e.g. "Recording Group 1")
en: Recording group
cs_cz: Skupina nahrávání

[ctx: #812]
note: Label for setting TV->Recordings->Prevent duplicate episodes Label of prevent duplicate episodes list control (if user does not want to record the same episode multiple times) in PVR timer settings dialog
en: Prevent duplicate episodes
cs_cz: Zabránit duplicitním epizodám

[ctx: #813]
note: Label of start padding time list control in PVR timer settings dialog
en: Start padding time
cs_cz: Čas odsazení začátku

[ctx: #814]
note: Label of end padding time list control in PVR timer settings dialog
en: End padding time
cs_cz: Čas odsazení konce

[ctx: #815]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record all episodes
cs_cz: Nahrávat všechny epizody

[ctx: #816]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record only new episodes
cs_cz: Nahrávat pouze nové epizody

[ctx: #817]
note: Label of "End any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: End any time
cs_cz: Skončit kdykoliv

[ctx: #818]
note: Label of "MaxRecordings" list in the PVR timer settings dialog
en: Max recordings
cs_cz: Max. počet nahrávek

[ctx: #819]
note: Representation of a one-time timer which has been scheduled by a timer rule.
en: One time (Scheduled by timer rule)
cs_cz: Jednou (naplánováno pravidlem časovače)

[ctx: #820]
note: Representation of a one-time timer.
en: One time
cs_cz: Jednou

[ctx: #821]
note: Representation of an epg-based one-time timer.
en: One time (guide-based)
cs_cz: Jednou (na základě televizního programu)

[ctx: #822]
note: Representation of a timer rule
en: Timer rule
cs_cz: Pravidlo časovače

[ctx: #823]
note: Representation of an epg-based timer rule.
en: Timer rule (guide-based)
cs_cz: Pravidlo časovače (na základě televizního programu)

[ctx: #824]
note: Complete prefixed representation of a reminder timer type.
en: Reminder: {0:s}
cs_cz: Připomenutí: {0:s}

[ctx: #825]
note: Complete prefixed representation of a recording timer type.
en: Recording: {0:s}
cs_cz: Zaznamenávání: {0:s}

[ctx: #826]
note: Label for buttons to add a PVR reminder timer
en: Set reminder
cs_cz: Nastavit připomenutí

[ctx: #827]
note: Label for a context menu entry to delete a reminder timer
en: Delete reminder
cs_cz: Odstranit připomenutí

[ctx: #828]
note: Text for notification that a timer rule has been deleted
en: Timer rule deleted
cs_cz: Pravidlo časovače odstraněno

[ctx: #829]
note: Label for a context menu entry to view a read-only reminder timer
en: View reminder
cs_cz: Zobrazit připomenutí

[ctx: #830]
note: Label for a context menu entry to edit a reminder timer
en: Edit reminder
cs_cz: Upravit připomenutí

[ctx: #831]
note: Weekday representation
en: Mondays
cs_cz: Pondělí

[ctx: #832]
note: Weekday representation
en: Tuesdays
cs_cz: Úterky

[ctx: #833]
note: Weekday representation
en: Wednesdays
cs_cz: Středy

[ctx: #834]
note: Weekday representation
en: Thursdays
cs_cz: Čtvrtky

[ctx: #835]
note: Weekday representation
en: Fridays
cs_cz: Pátky

[ctx: #836]
note: Weekday representation
en: Saturdays
cs_cz: Soboty

[ctx: #837]
note: Weekday representation
en: Sundays
cs_cz: Neděle

[ctx: #838]
note: Label for a TV show Premiere
en: Première
cs_cz: Premiéra

[ctx: #839]
note: Label for a Live TV show
en: Live
cs_cz: Živě

[ctx: #840]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Do you only want to delete this timer or also the timer rule that has scheduled it?
cs_cz: Chcete odstranit pouze tento časovač nebo také pravidlo časovače, které ho mělo naplánováno?

[ctx: #841]
note: Label for No button in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Only this
cs_cz: Pouze toto

[ctx: #842]
note: Label for a first aired TV show
en: New
cs_cz: Nové

[ctx: #843]
note: Label for a context menu entry to activate a currently inactive timer
en: Activate
cs_cz: Aktivovat

[ctx: #844]
note: Label for a context menu entry to deactivate a currently active timer
en: Deactivate
cs_cz: Deaktivovat

[ctx: #845]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer rule
en: Are you sure you want to delete this timer rule and all timers it has scheduled?
cs_cz: Opravdu chcete odstranit toto pravidlo časovače a všechny časovače, které ho měly naplánováno?

[ctx: #846]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer
en: Are you sure you want to delete this timer?
cs_cz: Opravdu chcete odstranit tento časovač?

[ctx: #847]
note: Heading for a dialog for confirming to stop an active recording
en: Confirm stop recording
cs_cz: Potvrzovat zastavení nahrávání

[ctx: #848]
note: Message in a dialog when a user wants to stop an active recording
en: Are you sure you want to stop this recording?
cs_cz: Opravdu chcete zastavit toto nahrávání?

[ctx: #849]
note: Label for a finale of a TV show
en: Finale
cs_cz: Finále

[ctx: #850]
en: Invalid port number entered
cs_cz: Zadáno neplatné číslo portu

[ctx: #851]
en: Valid port range is 1-65535
cs_cz: Platný rozsah portu je 1-65535

[ctx: #852]
en: Valid port range is 1024-65535
cs_cz: Platný rozsah portu je 1024-65535

[ctx: #997]
en: Add pictures...
cs_cz: Přidat obrázky…

[ctx: #998]
en: Add music...
cs_cz: Přidat hudbu…

[ctx: #999]
en: Add videos...
cs_cz: Přidat videa…

[ctx: #1000]
en: Preview
cs_cz: Náhled

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
cs_cz: Nelze se připojit

[ctx: #1002]
en: The connection to the network location couldn't be established. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
cs_cz: Připojení k síťovému umístění nemohlo být vytvořeno. Může to být kvůli tomu, že síť není připojena. Chcete jej přesto přidat?

[ctx: #1006]
en: IP address
cs_cz: IP adresa

[ctx: #1007]
en: Add network location
cs_cz: Přidat umístění v síti

[ctx: #1008]
en: Protocol
cs_cz: Protokol

[ctx: #1009]
en: Server address
cs_cz: Adresa serveru

[ctx: #1010]
en: Server name
cs_cz: Název serveru

[ctx: #1011]
en: Remote path
cs_cz: Vzdálená cesta

[ctx: #1012]
en: Shared folder
cs_cz: Sdílená složka

[ctx: #1014]
en: Username
cs_cz: Uživatelské jméno

[ctx: #1015]
en: Browse for network server
cs_cz: Vyhledat síťový server

[ctx: #1016]
en: Enter the network address of the server
cs_cz: Zadejte síťovou adresu serveru

[ctx: #1017]
en: Enter the path on the server
cs_cz: Zadejte cestu na serveru

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
cs_cz: Zadejte číslo portu

[ctx: #1019]
en: Enter the username
cs_cz: Zadejte uživatelské jméno

[ctx: #1021]
en: Enter the paths or browse for the media locations.
cs_cz: Zadejte cesty nebo vyhledejte umístění médií.

[ctx: #1022]
en: Enter a name for this media source.
cs_cz: Zadejte název pro tento zdroj médií.

[ctx: #1023]
en: Browse for new share
cs_cz: Vyhledat novou sdílenou složku

[ctx: #1024]
en: Browse
cs_cz: Procházet

[ctx: #1025]
en: Couldn't retrieve directory information. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
cs_cz: Nelze získat informace o adresáři. To může být způsobeno tím, že není připojena síť. Chcete jej přesto přidat?

[ctx: #1026]
en: Add source
cs_cz: Přidat zdroj

[ctx: #1027]
en: Edit source
cs_cz: Upravit zdroj

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
cs_cz: Zadejte nový popisek

[ctx: #1030]
en: Browse for image
cs_cz: Vyhledat obrázek

[ctx: #1031]
en: Browse for image folder
cs_cz: Vyhledat složku s obrázky

[ctx: #1032]
en: Add network location...
cs_cz: Přidat umístění v síti…

[ctx: #1033]
en: Browse for file
cs_cz: Vyhledat soubor

[ctx: #1034]
en: Submenu
cs_cz: Podnabídka

[ctx: #1035]
en: Enable submenu buttons
cs_cz: Povolit tlačítka podnabídek

[ctx: #1036]
en: Favourites
cs_cz: Oblíbené

[ctx: #1037]
en: Video add-ons
cs_cz: Doplňky videí

[ctx: #1038]
en: Music add-ons
cs_cz: Doplňky hudby

[ctx: #1039]
en: Picture add-ons
cs_cz: Doplňky obrázků

[ctx: #1040]
en: Loading directory
cs_cz: Načítání adresáře

[ctx: #1041]
en: Retrieved {0:d} items
cs_cz: Získáno {0:d} položek

[ctx: #1042]
en: Retrieved {0:d} of {1:d} items
cs_cz: Získáno {0:d} z {1:d} položek

[ctx: #1043]
en: Program add-ons
cs_cz: Doplňky programů

[ctx: #1044]
en: Set plug-in thumb
cs_cz: Nastavit náhled rozšíření

[ctx: #1046]
en: Access points
cs_cz: Přístupové body

[ctx: #1048]
en: Username
cs_cz: Uživatelské jméno

[ctx: #1049]
en: Script settings
cs_cz: Nastavení skriptu

[ctx: #1050]
en: Singles
cs_cz: Singly

[ctx: #1051]
en: Enter web address
cs_cz: Zadejte webovou adresu

[ctx: #1052]
en: Require authentication
cs_cz: Vyžaduje autentifikaci

[ctx: #1053]
en: Choose whether requests to the web server require a username and a password, which must be set below if enabled. It is recommended to always leave this setting enabled.
cs_cz: Zvolte, zda požadavky na webový server vyžadují uživatelské jméno a heslo, které je potřeba nastavit níže, pokud je povoleno. Je doporučeno ponechat toto nastavení vždy zapnuté.

[ctx: #1180]
en: Proxy type
cs_cz: Typ proxy

[ctx: #1185]
en: SOCKS5 with remote DNS resolving
cs_cz: SOCKS5 se vzdáleným řešením DNS

[ctx: #1200]
en: SMB client
cs_cz: Klient SMB

[ctx: #1201]
en: NFS Client
cs_cz: NFS Klient

[ctx: #1202]
en: Workgroup
cs_cz: Pracovní skupina

[ctx: #1203]
en: Default username
cs_cz: Výchozí uživatelské jméno

[ctx: #1204]
en: Default password
cs_cz: Výchozí heslo

[ctx: #1207]
en: WINS server
cs_cz: Server WINS

[ctx: #1208]
en: Mount SMB shares
cs_cz: Připojit sdílené složky SMB

[ctx: #1210]
en: Remove
cs_cz: Odebrat

[ctx: #1211]
en: Music
cs_cz: Hudba

[ctx: #1213]
en: Pictures
cs_cz: Obrázky

[ctx: #1214]
en: Files
cs_cz: Soubory

[ctx: #1215]
en: Music & video
cs_cz: Hudba a video

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
cs_cz: Hudba a obrázky

[ctx: #1217]
en: Music & files
cs_cz: Hudba a soubory

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
cs_cz: Video a obrázky

[ctx: #1219]
en: Video & files
cs_cz: Video a soubory

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
cs_cz: Obrázky a soubory

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
cs_cz: Hudba a video a obrázky

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
cs_cz: Hudba a video a obrázky a soubory

[ctx: #1223]
en: Disabled
cs_cz: Zakázáno

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
cs_cz: Soubory a hudba a video

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
cs_cz: Soubory a obrázky a hudba

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
cs_cz: Soubory a obrázky a video

[ctx: #1229]
en: Music & programs
cs_cz: Hudba a programy

[ctx: #1230]
en: Video & programs
cs_cz: Video a programy

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
cs_cz: Obrázky a programy

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
cs_cz: Hudba a video a obrázky a programy

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
cs_cz: Programy a video a hudba

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
cs_cz: Programy a obrázky a hudba

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
cs_cz: Programy a obrázky a video

[ctx: #1260]
en: Announce services to other systems
cs_cz: Oznamovat služby ostatním systémům

[ctx: #1268]
en: Enable AirPlay "Videos" and "Pictures" support
cs_cz: Povolit podporu pro „Videa“ a „Obrázky“ přes AirPlay

[ctx: #1269]
en: Allow volume control
cs_cz: Povolit nastavení hlasitosti

[ctx: #1270]
en: Enable AirPlay support
cs_cz: Povolit podporu pro AirPlay

[ctx: #1271]
en: Device name
cs_cz: Název zařízení

[ctx: #1272]
en: Use password protection
cs_cz: Použít ochranu heslem

[ctx: #1275]
note: Filter movies/tvshows/music/episodes/artists/musicvideos/albums/songs
en: Filter {0:s}
cs_cz: Filtr {0:s}

[ctx: #1300]
en: Custom audio device
cs_cz: Vlastní zvukové zařízení

[ctx: #1301]
en: Custom passthrough device
cs_cz: Vlastní průchozí zařízení

[ctx: #1302]
en: Volume control steps
cs_cz: Kroky pro nastavení hlasitosti

[ctx: #1374]
note: Weather token
en: Breezy
cs_cz: Větrno

[ctx: #1375]
note: Weather token
en: Temperature
cs_cz: Teplota

[ctx: #1376]
note: Weather token
en: Pressure
cs_cz: Tlak

[ctx: #1377]
note: Weather token
en: Proximity
cs_cz: Blízko

[ctx: #1378]
note: Weather token
en: Intensity
cs_cz: Intenzita

[ctx: #1379]
note: Weather token
en: Ragged
cs_cz: Drsný

[ctx: #1380]
note: Weather token
en: Very
cs_cz: Velice

[ctx: #1381]
note: Weather token
en: Extreme
cs_cz: Vysoké

[ctx: #1382]
note: Weather token
en: Whirls
cs_cz: Víry

[ctx: #1383]
note: Weather token
en: Sky is clear
cs_cz: Čistá obloha

[ctx: #1384]
note: Weather token
en: Broken
cs_cz: Protrhaná

[ctx: #1385]
note: Weather token
en: Tornado
cs_cz: Tornádo

[ctx: #1386]
note: Weather token
en: Tropical
cs_cz: Tropické

[ctx: #1387]
note: Weather token
en: Hurricane
cs_cz: Hurikán

[ctx: #1388]
note: Weather token
en: Cold
cs_cz: Zima

[ctx: #1389]
note: Weather token
en: Windy
cs_cz: Větrno

[ctx: #1390]
note: Weather token
en: Settings
cs_cz: Nastavení

[ctx: #1391]
note: Weather token
en: Breeze
cs_cz: Vánek

[ctx: #1392]
note: Weather token
en: Gentle
cs_cz: Jemný

[ctx: #1393]
note: Weather token
en: High wind, near gale
cs_cz: Velice větrno, skoro vichřice

[ctx: #1394]
note: Weather token
en: Severe
cs_cz: Drsný

[ctx: #1395]
note: Weather token
en: Violent
cs_cz: Prudký

[ctx: #1396]
note: Weather token
en: Drifting
cs_cz: Ustupující

[ctx: #1397]
note: Weather token
en: and
cs_cz: a

[ctx: #1398]
note: Weather token
en: Freezing
cs_cz: Mrznoucí

[ctx: #1399]
note: Weather token
en: Late
cs_cz: Později

[ctx: #1400]
note: Weather token
en: Isolated
cs_cz: Ojediněle

[ctx: #1401]
note: Weather token
en: Thundershowers
cs_cz: Bouřky

[ctx: #1402]
note: Weather token
en: Thunder
cs_cz: Bouřky

[ctx: #1403]
note: Weather token
en: Sun
cs_cz: Slunečno

[ctx: #1404]
note: Weather token
en: Heavy
cs_cz: Zataženo

[ctx: #1405]
note: Weather token
en: in
cs_cz: v

[ctx: #1406]
note: Weather token
en: the
cs_cz: blízkém

[ctx: #1407]
note: Weather token
en: Vicinity
cs_cz: Okolí

[ctx: #1408]
note: Weather token
en: Ice
cs_cz: Ledové

[ctx: #1409]
note: Weather token
en: Crystals
cs_cz: Krystalky

[ctx: #1410]
note: Weather token
en: Calm
cs_cz: Bezvětří

[ctx: #1411]
note: Weather token
en: with
cs_cz: s

[ctx: #1412]
note: Weather token
en: windy
cs_cz: větrno

[ctx: #1413]
note: Weather token
en: Patches
cs_cz: Opravy

[ctx: #1414]
note: Weather token
en: Thunderstorm
cs_cz: Bouřka

[ctx: #1415]
note: Weather token
en: Drizzle
cs_cz: Mrholení

[ctx: #1416]
note: Weather token
en: Foggy
cs_cz: Mlhavo

[ctx: #1417]
note: Weather token
en: Grains
cs_cz: Kroupy

[ctx: #1418]
note: Weather token
en: Thunderstorms
cs_cz: Bouřky

[ctx: #1419]
note: Weather token
en: Shallow
cs_cz: Mělký

[ctx: #1420]
note: Weather token
en: Moderate
cs_cz: Střední

[ctx: #1421]
note: Weather token
en: Very high
cs_cz: Velmi vysoká

[ctx: #1422]
note: Weather token
en: Windy
cs_cz: Větrno

[ctx: #1423]
note: Weather token
en: Mist
cs_cz: Opar

[ctx: #1424]
note: Weather token
en: Overcast
cs_cz: Zamračeno

[ctx: #1425]
note: Weather token
en: Pellets
cs_cz: Kroupy

[ctx: #1426]
note: Weather token
en: Hail
cs_cz: Krupobití

[ctx: #1427]
note: Weather token
en: Smoke
cs_cz: Dým

[ctx: #1428]
note: Weather token
en: Volcanic
cs_cz: Sopečný

[ctx: #1429]
note: Weather token
en: Ash
cs_cz: Popel

[ctx: #1430]
note: Weather token
en: Widespread
cs_cz: Rozšířený

[ctx: #1431]
note: Weather token
en: Dust
cs_cz: Prach

[ctx: #1432]
note: Weather token
en: Sand
cs_cz: Písek

[ctx: #1433]
note: Weather token
en: Spray
cs_cz: Sprška

[ctx: #1434]
note: Weather token
en: Whirls
cs_cz: Víry

[ctx: #1435]
note: Weather token
en: Sandstorm
cs_cz: Písečná bouře

[ctx: #1436]
note: Weather token
en: Blowing
cs_cz: Foukání

[ctx: #1437]
note: Weather token
en: Pellet
cs_cz: Kroupy

[ctx: #1438]
note: Weather token
en: Small
cs_cz: Malá

[ctx: #1439]
note: Weather token
en: and
cs_cz: a

[ctx: #1440]
note: Weather token
en: Sleet
cs_cz: Plískanice

[ctx: #1441]
note: Weather token
en: with
cs_cz: s

[ctx: #1442]
note: Weather token
en: Chance
cs_cz: Šance

[ctx: #1443]
note: Weather token
en: of
cs_cz: z

[ctx: #1444]
note: Weather token
en: Funnel
cs_cz: Nálevka

[ctx: #1445]
note: Weather token
en: Cloud
cs_cz: Mrak

[ctx: #1446]
note: Weather token
en: Unknown
cs_cz: Neznámý

[ctx: #1447]
note: Weather token
en: Squalls
cs_cz: Přeháňky

[ctx: #1448]
note: Weather token
en: Precipitation
cs_cz: Srážky

[ctx: #1449]
note: Weather token
en: Partial
cs_cz: Částečný

[ctx: #1450]
en: Put display to sleep when idle
cs_cz: Uvést obrazovku do úsporného režimu při nečinnosti

[ctx: #2050]
en: Runtime
cs_cz: Doba spuštění

[ctx: #2080]
en: Empty list
cs_cz: Prázdný seznam

[ctx: #2081]
en: Went back to parent list because the active list has been emptied
cs_cz: Návrat na nadřazený seznam, protože aktivní seznam byl vyprázdněn

[ctx: #2101]
en: Newer version needed. Check the log for more information about this message.
cs_cz: Vyžadována novější verze. Více informací o této zprávě v protokolu.

[ctx: #2102]
note: Notification message indicating an add-on error. "<Add-on name> error".
en: {0:s} error
cs_cz: Chyba {0:s}

[ctx: #2103]
note: Fallback message indicating an add-on error.
en: Add-on error
cs_cz: Chyba doplňku

[ctx: #2104]
note: Used for add-on error kaitoast.
en: Check the log for more information.
cs_cz: Více informací najdete v protokolu.

[ctx: #2203]
en: Use DTS Core
cs_cz: Použít DTS Core

[ctx: #2204]
en: Select this option if you want to passthrough DTS-HD formats as DTS, otherwise, DTS-HD formats will be played via PCM
cs_cz: Tuto možnost vyberte, pokud chcete formáty DTS-HD přehrávat jako DTS, jinak budou formáty DTS-HD přehrávány prostřednictvím PCM

[ctx: #10000]
en: Home
cs_cz: Domů

[ctx: #10001]
en: Programs
cs_cz: Programy

[ctx: #10002]
en: Pictures
cs_cz: Obrázky

[ctx: #10003]
en: File manager
cs_cz: Správce souborů

[ctx: #10004]
en: Settings
cs_cz: Nastavení

[ctx: #10005]
en: Not available
cs_cz: Není dostupné

[ctx: #10006]
note: Abbreviation of "Not Available"
en: N/A
cs_cz: Nezadáno

[ctx: #10007]
en: System information
cs_cz: Systémové informace

[ctx: #10008]
en: Play next
cs_cz: Přehrát další

[ctx: #10009]
note: Header label for add-on configuration removal dialog
en: Confirm add-on configuration removal
cs_cz: Potvrzení odstranění konfigurace doplňku

[ctx: #10010]
note: Header label for add-on configuration removal selection dialog
en: Select add-on configuration to remove
cs_cz: Vyberte konfiguraci doplňku, kterou chcete odstranit

[ctx: #10011]
en: Settings - Videos - Screen calibration
cs_cz: Nastavení – Videa – Kalibrace obrazovky

[ctx: #10012]
note: Header label for add-on configuration selection dialog
en: Add-on configurations and settings
cs_cz: Konfigurace a nastavení doplňku

[ctx: #10013]
note: Item label used in add-on configuration selection dialog
en: Edit add-on settings
cs_cz: Úprava nastavení doplňku

[ctx: #10014]
note: Item label used in add-on configuration selection dialog
en: Add add-on configuration
cs_cz: Přidat nastavení doplňku

[ctx: #10015]
note: Item label used in add-on configuration selection dialog
en: Remove add-on configuration
cs_cz: Odstranit nastavení doplňku

[ctx: #10016]
en: Settings - System
cs_cz: Nastavení – Systém

[ctx: #10017]
note: Settings group label
en: Add-on configuration
cs_cz: Nastavení doplňku

[ctx: #10018]
en: Settings - Service
cs_cz: Nastavení – Služby

[ctx: #10019]
note: Item label for add-on configuration removal dialog
en: Do you want to remove the add-on configuration "{0:s}"?
cs_cz: Chcete odstranit nastavení doplňku "{0:s}"?

[ctx: #10020]
note: Item label used in add-on setup selection dialog
en: Edit "{0:s}" [{1:s}]
cs_cz: Upravit "{0:s}" [{1:s}]

[ctx: #10021]
en: Settings - TV
cs_cz: Nastavení – Televize

[ctx: #10022]
en: Settings - Games
cs_cz: Nastavení – Hry

[ctx: #10024]
en: Titles
cs_cz: Názvy

[ctx: #10025]
en: Videos
cs_cz: Videa

[ctx: #10028]
en: Videos / Playlist
cs_cz: Videa / Seznam stop

[ctx: #10029]
en: Login screen
cs_cz: Přihlašovací obrazovka

[ctx: #10030]
en: Settings - Player
cs_cz: Nastavení – Přehrávač

[ctx: #10031]
en: Settings - Media
cs_cz: Nastavení – Média

[ctx: #10032]
en: Settings - Interface
cs_cz: Nastavení – Rozhraní

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
cs_cz: Nastavení – Profily

[ctx: #10035]
en: Skin Settings
cs_cz: Nastavení vzhledu

[ctx: #10036]
en: Basic
cs_cz: Základní

[ctx: #10037]
en: Standard
cs_cz: Standardní

[ctx: #10038]
en: Advanced
cs_cz: Rozšířené

[ctx: #10040]
en: Add-on browser
cs_cz: Prohlížeč doplňků

[ctx: #10041]
en: Reset above settings to default
cs_cz: Obnovit výše uvedená nastavení na výchozí hodnoty

[ctx: #10042]
en: Are you sure you want to reset the settings in this category?
cs_cz: Opravdu chcete obnovit nastavení v této kategorii?

[ctx: #10043]
en: Help
cs_cz: Nápověda

[ctx: #10044]
en: No help available
cs_cz: Není dostupná žádná nápověda

[ctx: #10045]
en: Resets all the visible settings to their default values.
cs_cz: Obnoví všechna viditelná nastavení na jejich výchozí hodnoty.

[ctx: #10046]
en: No categories available
cs_cz: Nejsou dostupné žádné kategorie

[ctx: #10047]
en: Try changing the setting level to see additional categories and settings.
cs_cz: Zkuste změnit úroveň nastavení, abyste viděli další kategorie a nastavení.

[ctx: #10048]
en: Add video source
cs_cz: Přidat zdroj videa

[ctx: #10049]
en: Add music source
cs_cz: Přidat zdroj hudby

[ctx: #10050]
en: Event log
cs_cz: Protokol událostí

[ctx: #10051]
en: Add program source
cs_cz: Přidat zdroj programů

[ctx: #10052]
en: Add file source
cs_cz: Přidat zdroj souborů

[ctx: #10053]
en: Edit video source
cs_cz: Upravit zdroj videí

[ctx: #10054]
en: Edit music source
cs_cz: Upravit zdroj hudby

[ctx: #10055]
en: Edit picture source
cs_cz: Upravit zdroj obrázků

[ctx: #10056]
en: Edit program source
cs_cz: Upravit zdroj programů

[ctx: #10057]
en: Edit file source
cs_cz: Upravit zdroj souborů

[ctx: #10058]
en: Remove tag from library
cs_cz: Odebrat štítek z knihovny

[ctx: #10060]
en: Favourites
cs_cz: Oblíbené

[ctx: #10099]
en: Pointer
cs_cz: Ukazatel

[ctx: #10100]
en: Yes / No dialog
cs_cz: Dialogové okno Ano/Ne

[ctx: #10101]
en: Progress dialog
cs_cz: Dialogové okno průběhu

[ctx: #10103]
en: Virtual keyboard
cs_cz: Virtuální klávesnice

[ctx: #10104]
en: Volume bar
cs_cz: Panel hlasitosti

[ctx: #10106]
en: Context menu
cs_cz: Místní nabídka

[ctx: #10107]
en: Notification dialog
cs_cz: Dialogové okno oznámení

[ctx: #10109]
en: Numeric Input
cs_cz: Číselný vstup

[ctx: #10110]
en: Gamepad input
cs_cz: Vstup z gamepadu

[ctx: #10111]
en: Shutdown menu
cs_cz: Nabídka vypnutí

[ctx: #10114]
en: Player controls
cs_cz: Ovladače přehrávače

[ctx: #10115]
en: Seek bar
cs_cz: Panel vyhledávání

[ctx: #10116]
en: Player process info
cs_cz: Informace o zpracování přehrávače

[ctx: #10120]
en: Music OSD
cs_cz: OSD hudby

[ctx: #10122]
en: Visualization preset list
cs_cz: Seznam předvoleb vizualizace

[ctx: #10123]
en: Video OSD settings
cs_cz: Nastavení OSD videa

[ctx: #10124]
en: Audio OSD settings
cs_cz: Nastavení OSD zvuku

[ctx: #10125]
en: Video bookmarks
cs_cz: Záložky videa

[ctx: #10126]
en: File browser
cs_cz: Prohlížeč souborů

[ctx: #10127]
note: Audio Channel count
en: channels
cs_cz: kanálů

[ctx: #10128]
en: Network setup
cs_cz: Nastavení sítě

[ctx: #10129]
en: Media source
cs_cz: Zdroj médií

[ctx: #10130]
en: Profile settings
cs_cz: Nastavení profilu

[ctx: #10131]
en: Lock settings
cs_cz: Uzamknout nastavení

[ctx: #10132]
en: Content settings
cs_cz: Nastavení obsahu

[ctx: #10134]
en: Favourites
cs_cz: Oblíbené

[ctx: #10135]
en: Song info
cs_cz: Informace o skladbě

[ctx: #10136]
en: Smart playlist editor
cs_cz: Editor chytrého seznamu stop

[ctx: #10137]
en: Smart playlist rule editor
cs_cz: Editor pravidel chytrého seznamu stop

[ctx: #10139]
en: Picture info
cs_cz: Informace o obrázku

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
cs_cz: Nastavení doplňků

[ctx: #10142]
en: Fullscreen info
cs_cz: Informace na celou obrazovku

[ctx: #10145]
en: Slider dialog
cs_cz: Dialogové okno posuvníku

[ctx: #10146]
en: Add-on info
cs_cz: Informace o doplňku

[ctx: #10147]
en: Text viewer
cs_cz: Prohlížeč textu

[ctx: #10150]
en: Peripheral settings
cs_cz: Nastavení periferií

[ctx: #10151]
en: Extended progress dialog
cs_cz: Rozšířené dialogové okno průběhu

[ctx: #10152]
en: Media filter
cs_cz: Filtr médií

[ctx: #10153]
en: Subtitle search
cs_cz: Hledání titulků

[ctx: #10157]
en: OSD CMS settings
cs_cz: Nastavení OSD pro CMS

[ctx: #10159]
en: Subtitle OSD settings
cs_cz: Nastavení OSD titulků

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
cs_cz: Vyhledávání titulků…

[ctx: #10211]
en: Looking for or caching subtitles...
cs_cz: Vyhledávání titulků nebo jejich ukládání do mezipaměti...

[ctx: #10212]
en: terminating
cs_cz: ukončování

[ctx: #10213]
en: buffering
cs_cz: ukládání do vyrovnávací paměti

[ctx: #10214]
en: Opening stream
cs_cz: Otevírání datového proudu

[ctx: #10500]
en: Music playlist
cs_cz: Seznam stop hudby

[ctx: #10502]
en: Music
cs_cz: Hudba

[ctx: #10503]
en: Music playlist editor
cs_cz: Editor seznamu stop hudby

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
cs_cz: Nejlepších 100 skladeb

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
cs_cz: Nejlepších 100 alb

[ctx: #10506]
en: Programs
cs_cz: Programy

[ctx: #10507]
en: Configuration
cs_cz: Konfigurace

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
cs_cz: Předpověď počasí

[ctx: #10509]
en: Network gaming
cs_cz: Hraní po síti

[ctx: #10510]
en: Extensions
cs_cz: Přípony

[ctx: #10511]
en: System info
cs_cz: Systémové informace

[ctx: #10516]
en: Music - Library
cs_cz: Hudba – Knihovna

[ctx: #10517]
en: Now playing - Music
cs_cz: Přehrává se – Hudba

[ctx: #10522]
en: Now playing - Videos
cs_cz: Přehrává se – Videa

[ctx: #10523]
en: Album information
cs_cz: Informace o albu

[ctx: #10524]
en: Movie information
cs_cz: Informace o filmu

[ctx: #10600]
en: PVR guide info
cs_cz: Informace o programu PVR

[ctx: #10601]
en: PVR recording info
cs_cz: Informace o nahrávání PVR

[ctx: #10602]
en: PVR timer setting
cs_cz: Nastavení časovače PVR

[ctx: #10603]
en: PVR group manager
cs_cz: Správce skupin PVR

[ctx: #10604]
en: PVR channel manager
cs_cz: Správce kanálů PVR

[ctx: #10605]
en: PVR guide search
cs_cz: Hledání v programu PVR

[ctx: #10606]
en: PVR channel scan
cs_cz: Prohledávání kanálů PVR

[ctx: #10607]
en: PVR update progress
cs_cz: Průběh aktualizace PVR

[ctx: #10608]
en: PVR OSD channels
cs_cz: Kanály OSD PVR

[ctx: #10609]
en: PVR OSD guide
cs_cz: Program OSD PVR

[ctx: #10610]
en: PVR radio RDS info
cs_cz: RDS informace rádia PVR

[ctx: #10611]
en: PVR recording setting
cs_cz: Nastavení nahrávání PVR

[ctx: #10700]
en: TV channels
cs_cz: Televizní kanály

[ctx: #10701]
en: TV recordings
cs_cz: Nahrávky z televize

[ctx: #10702]
en: TV guide
cs_cz: Televizní program

[ctx: #10703]
en: TV timers
cs_cz: Televizní časovače

[ctx: #10704]
en: TV search
cs_cz: Hledání v televizi

[ctx: #10705]
en: Radio channels
cs_cz: Rozhlasové kanály

[ctx: #10706]
en: Radio recordings
cs_cz: Nahrávky z rádia

[ctx: #10707]
en: Radio guide
cs_cz: Program rozhlasu

[ctx: #10708]
en: Radio timers
cs_cz: Časovače rádia

[ctx: #10709]
en: Radio search
cs_cz: Hledání v rádiu

[ctx: #10710]
en: TV timer rules
cs_cz: Pravidla pro televizní časovače

[ctx: #10711]
en: Radio timer rules
cs_cz: Pravidla pro časovače rádia

[ctx: #10800]
en: Fullscreen live TV
cs_cz: Živé vysílání na celou obrazovku

[ctx: #10801]
en: Fullscreen radio
cs_cz: Rádio na celou obrazovku

[ctx: #10820]
note: Title of controller configuration window
en: Controller Configuration
cs_cz: Konfigurace herního zařízení

[ctx: #10821]
note: Title of the "My Games" window
en: Games
cs_cz: Hry

[ctx: #10822]
note: Title of the in-game OSD menu
en: Menu
cs_cz: Nabídka

[ctx: #10825]
note: Title of the in-game volume dialog
en: Volume
cs_cz: Hlasitost

[ctx: #10826]
note: Title of the in-game dialog for advanced emulator settings
en: Advanced Settings
cs_cz: Pokročilé nástavení

[ctx: #10828]
note: Title of the window for setting up controller ports used by the game
en: Port Setup
cs_cz: Nastavení portů

[ctx: #12000]
en: Select dialog
cs_cz: Dialogové okno výběru

[ctx: #12001]
en: Music info
cs_cz: Informace o hudbě

[ctx: #12002]
en: OK dialog
cs_cz: Dialogové okno OK

[ctx: #12003]
en: Video info
cs_cz: Informace o videu

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
cs_cz: Video na celou obrazovku

[ctx: #12006]
en: Audio visualisation
cs_cz: Vizualizace zvuku

[ctx: #12007]
en: Audio visualisation
cs_cz: Vizualizace zvuku

[ctx: #12009]
note: Does not match window ID description
en: Rebuild index...
cs_cz: Znovu sestavit index…

[ctx: #12010]
en: Return to music window
cs_cz: Návrat do okna hudby

[ctx: #12011]
en: Return to videos window
cs_cz: Návrat do okna videí

[ctx: #12012]
en: Last used
cs_cz: Naposledy použito

[ctx: #12013]
en: Install date
cs_cz: Datum instalace

[ctx: #12014]
en: Last updated
cs_cz: Naposledy aktualizováno

[ctx: #12021]
note: Label of various controls for starting playback from the beginning
en: Play from beginning
cs_cz: Přehrát od začátku

[ctx: #12022]
note: Label of various controls for resuming playback from a certain point in time
en: Resume from {0:s}
cs_cz: Pokračovat od {0:s}

[ctx: #12308]
note: Label of the show password button in the keyboard dialog
en: Show password
cs_cz: Zobrazit heslo

[ctx: #12309]
note: Label of the hide password button in the keyboard dialog
en: Hide password
cs_cz: Skrýt heslo

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
cs_cz: Uzamčeno! Zadejte kód…

[ctx: #12326]
en: Enter password
cs_cz: Zadejte heslo

[ctx: #12327]
en: Enter master code
cs_cz: Zadejte hlavní kód

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
cs_cz: Zadejte kód pro odblokování

[ctx: #12329]
en: or press "C" to cancel
cs_cz: nebo stiskněte „C“ pro zrušení

[ctx: #12330]
en: Enter gamepad button combo and
cs_cz: Zadejte kombinaci tlačítek gamepadu a

[ctx: #12331]
en: press "OK", or "Back" to cancel
cs_cz: stiskněte „OK“, nebo „Zpět“ pro zrušení

[ctx: #12332]
en: Set lock
cs_cz: Nastavit zámek

[ctx: #12333]
en: Unlock
cs_cz: Odemknout

[ctx: #12334]
en: Reset lock
cs_cz: Obnovit zámek

[ctx: #12335]
en: Remove lock
cs_cz: Odebrat zámek

[ctx: #12337]
en: Numeric password
cs_cz: Číselné heslo

[ctx: #12338]
en: Gamepad button combo
cs_cz: Kombinace tlačítek gamepadu

[ctx: #12339]
en: Full-text password
cs_cz: Fulltextové heslo

[ctx: #12340]
en: Enter new password
cs_cz: Zadejte nové heslo

[ctx: #12341]
en: Re-enter new password
cs_cz: Zadejte znovu nové heslo

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
cs_cz: Nesprávné heslo,

[ctx: #12343]
en: retries left
cs_cz: zbývá pokusů

[ctx: #12344]
en: Passwords entered did not match.
cs_cz: Zadaná hesla se neshodují.

[ctx: #12345]
en: Access denied
cs_cz: Přístup byl odepřen

[ctx: #12346]
en: Password retry limit exceeded.
cs_cz: Omezení opakování hesla překročeno.

[ctx: #12347]
en: The system will now power down.
cs_cz: Systém se nyní vypne.

[ctx: #12348]
en: Item locked
cs_cz: Položka uzamčena

[ctx: #12353]
en: Reactivate lock
cs_cz: Znovu aktivovat zámek

[ctx: #12356]
en: Change lock
cs_cz: Změnit zámek

[ctx: #12357]
en: Source lock
cs_cz: Zámek zdroje

[ctx: #12358]
en: Password entry was blank. Try again.
cs_cz: Heslo nebylo zadáno. Zkuste to znovu.

[ctx: #12360]
en: Master lock
cs_cz: Hlavní kód

[ctx: #12362]
en: Shutdown system if number of master lock retries is exceeded
cs_cz: Vypnout systém, pokud je překročen počet opakování hlavního zámku

[ctx: #12367]
en: Master code is not valid. Please enter a valid master code.
cs_cz: Hlavní kód není platný. Zadejte platný hlavní kód.

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
cs_cz: Nastavení a správce souborů

[ctx: #12376]
en: Set as default for all media
cs_cz: Nastavit jako výchozí pro všechna média

[ctx: #12377]
en: This will reset any previously saved values. Are you sure?
cs_cz: Toto obnoví všechny dříve uložené hodnoty. Opravdu to chcete?

[ctx: #12378]
en: Amount of time to display each image
cs_cz: Doba zobrazení každého obrázku

[ctx: #12379]
en: Use pan and zoom effects
cs_cz: Použít efekty přiblížení a posunu

[ctx: #12381]
en: Switch to visualisation on playback
cs_cz: Přepnout na vizualiaci při přehrávání

[ctx: #12383]
en: 12-hour clock
cs_cz: 12hodinový formát času

[ctx: #12384]
en: 24-hour clock
cs_cz: 24hodinový formát času

[ctx: #12385]
en: Day / Month
cs_cz: Den / Měsíc

[ctx: #12386]
en: Month / Day
cs_cz: Měsíc / Den

[ctx: #12389]
en: Privacy policy
cs_cz: Zásady ochrany osobních údajů

[ctx: #12390]
en: System uptime
cs_cz: Doba od spuštění systému

[ctx: #12391]
en: Minutes
cs_cz: minut

[ctx: #12392]
en: Hours
cs_cz: hodin

[ctx: #12393]
en: Days
cs_cz: dní

[ctx: #12394]
en: Total uptime
cs_cz: Celková doba od spuštění

[ctx: #12395]
en: Battery level
cs_cz: Stav baterie

[ctx: #12600]
en: Weather
cs_cz: Počasí

[ctx: #12900]
en: Screensaver
cs_cz: Spořič obrazovky

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
cs_cz: OSD na celou obrazovku

[ctx: #12906]
en: Fullscreen game
cs_cz: Hra na celou obrazovku

[ctx: #12999]
en: Startup
cs_cz: Spuštění

[ctx: #13000]
en: System
cs_cz: Systém

[ctx: #13001]
en: Immediate HDD spindown
cs_cz: Okamžité uspání HDD

[ctx: #13002]
en: Video only
cs_cz: Pouze video

[ctx: #13003]
en: - Delay
cs_cz: – Prodleva

[ctx: #13004]
en: - Minimum file duration
cs_cz: – Minimální doba trvání souboru

[ctx: #13005]
en: Shutdown
cs_cz: Vypnout

[ctx: #13006]
en: Add picture source
cs_cz: Přidat zdroj obrázků

[ctx: #13007]
en: Reset
cs_cz: Obnovit

[ctx: #13008]
en: Shutdown function
cs_cz: Funkce vypínání

[ctx: #13009]
en: Quit
cs_cz: Ukončit

[ctx: #13010]
en: Hibernate
cs_cz: Hibernovat

[ctx: #13011]
en: Suspend
cs_cz: Uspat

[ctx: #13012]
en: Exit
cs_cz: Ukončit

[ctx: #13013]
en: Reboot
cs_cz: Restartovat

[ctx: #13014]
en: Minimise
cs_cz: Minimalizovat

[ctx: #13015]
en: Power button action
cs_cz: Akce tlačítka vypnutí

[ctx: #13016]
en: Power off system
cs_cz: Vypnout systém

[ctx: #13017]
en: Inhibit idle shutdown
cs_cz: Zakázat vypnutí při nečinnosti

[ctx: #13018]
en: Allow idle shutdown
cs_cz: Povolit vypnutí při nečinnosti

[ctx: #13020]
en: Is another session active, perhaps over ssh?
cs_cz: Je aktivní jiná relace, třeba přes ssh?

[ctx: #13021]
en: Mounted removable storage device
cs_cz: Připojené vyměnitelné zařízení úložiště

[ctx: #13022]
en: Unsafe storage device removal
cs_cz: Nebezpečné odebrání úložného zařízení

[ctx: #13023]
en: Successfully removed storage device
cs_cz: Úložné zařízení úspěšně odebráno

[ctx: #13026]
en: Try to wakeup remote servers on access
cs_cz: Pokusit se probudit vzdálený server při přístupu

[ctx: #13027]
en: Wake-on-LAN ({0:s})
cs_cz: Probuzení po síti ({0:s})

[ctx: #13028]
en: Waiting for network to connect...
cs_cz: Čekání na připojení sítě…

[ctx: #13029]
en: Failed to execute Wake-on-LAN!
cs_cz: Nepodařilo se provést probuzení po síti!

[ctx: #13030]
en: Waiting for server to wake up...
cs_cz: Čekání na probuzení serveru…

[ctx: #13031]
en: Extended wait for server to wake up...
cs_cz: Prodloužené čekání na probuzení serveru...

[ctx: #13032]
en: Waiting for services to launch...
cs_cz: Čekání na spuštění služeb…

[ctx: #13033]
en: MAC discovery
cs_cz: Zjišťování MAC

[ctx: #13034]
en: Updated for {0:s}
cs_cz: Aktualizováno pro {0:s}

[ctx: #13035]
en: Found for {0:s}
cs_cz: Nalezeno pro {0:s}

[ctx: #13036]
en: Failed for {0:s}
cs_cz: Selhalo pro {0:s}

[ctx: #13050]
en: Running low on battery
cs_cz: Baterie je téměř vybitá

[ctx: #13100]
en: Flicker filter
cs_cz: Filtr blikání

[ctx: #13101]
en: Let driver choose (requires restart)
cs_cz: Ponechat volbu ovladače (vyžaduje restart)

[ctx: #13106]
note: generic "disabled" label used in different places
en: Disabled
cs_cz: Zakázáno

[ctx: #13107]
en: Enabled during video playback
cs_cz: Povoleno během přehrávání videa

[ctx: #13108]
en: Always enabled
cs_cz: Vždy povoleno

[ctx: #13109]
note: unused?
en: Test & apply the resolution
cs_cz: Otestovat a použít rozlišení

[ctx: #13110]
en: Save this resolution?
cs_cz: Uložit toto rozlišení?

[ctx: #13111]
en: Would you like to keep this change?
cs_cz: Chcete ponechat tuto změnu?

[ctx: #13112]
note: unused?
en: High quality upscaling
cs_cz: Vysoce kvalitní škálování nahoru

[ctx: #13113]
note: used by several skins
en: Disabled
cs_cz: Zakázáno

[ctx: #13114]
note: unused?
en: Enabled for SD content
cs_cz: Povoleno pro obsah SD

[ctx: #13115]
note: unused?
en: Always enabled
cs_cz: Vždy povoleno

[ctx: #13116]
note: unused?
en: Upscaling method
cs_cz: Metoda škálování nahoru

[ctx: #13117]
note: unused?
en: Bicubic
cs_cz: Bikubická

[ctx: #13123]
en: Keep skin?
cs_cz: Ponechat vzhled?

[ctx: #13130]
en: Blank other displays
cs_cz: Ztmavit ostatní obrazovky

[ctx: #13131]
note: unused?
en: Disabled
cs_cz: Zakázáno

[ctx: #13132]
note: unused?
en: Blank displays
cs_cz: Ztmavit obrazovky

[ctx: #13140]
en: Active connections detected!
cs_cz: Nalezena aktivní spojení!

[ctx: #13141]
en: If you proceed, you might not be able to control this application any longer. Are you sure you want to stop the event server?
cs_cz: Pokud budete pokračovat, možná nebudete moci nadále ovládat tuto aplikaci. Opravdu chcete zastavit server událostí?

[ctx: #13144]
en: Change Apple Remote mode?
cs_cz: Změnit režim dálkového ovládání Apple?

[ctx: #13145]
en: If you are currently using the Apple Remote to control this application, changing this setting might affect your ability to continue controlling it. Do you want to proceed?
cs_cz: Pokud aktuálně používáte Apple Remote pro ovládání této aplikaci, změna tohoto nastavení může ovlivnit vaši schopnost ji nadále ovládat. Chcete pokračovat?

[ctx: #13159]
en: Subnet mask
cs_cz: Maska podsítě

[ctx: #13160]
en: Gateway
cs_cz: Brána

[ctx: #13161]
en: Primary DNS
cs_cz: Primární DNS

[ctx: #13162]
note: unused?
en: Initialise failed
cs_cz: Inicializace selhala

[ctx: #13170]
en: Never
cs_cz: Nikdy

[ctx: #13171]
note: unused?
en: Immediately
cs_cz: Okamžitě

[ctx: #13172]
note: unused?
en: After {0:d} secs
cs_cz: Po {0:d} sekundách

[ctx: #13173]
note: unused?
en: HDD install date:
cs_cz: Datum instalace HDD:

[ctx: #13174]
note: unused?
en: HDD power cycle count:
cs_cz: Počet spuštění HDD:

[ctx: #13200]
en: Profiles
cs_cz: Profily

[ctx: #13201]
en: Delete profile '{0:s}'?
cs_cz: Odstranit profil ‚{0:s}‘?

[ctx: #13204]
note: used by several skins
en: Last loaded profile:
cs_cz: Naposledy načtený profil:

[ctx: #13205]
note: generic "unknown" label used in different places
en: Unknown
cs_cz: Neznámý

[ctx: #13206]
note: Label in the game OSD to overwrite an existing savestate
en: Overwrite
cs_cz: Přepsat

[ctx: #13207]
note: Subtitle selection to only use forced subtitles
en: Forced only
cs_cz: Pouze vynucené

[ctx: #13208]
en: Alarm clock
cs_cz: Budík

[ctx: #13209]
en: Alarm clock interval (in minutes)
cs_cz: Interval budíku (v minutách)

[ctx: #13210]
en: Started, alarm in {0:d}m
cs_cz: Spuštěno, budík za {0:d} min

[ctx: #13211]
en: Alarm!
cs_cz: Budíček!

[ctx: #13212]
en: Cancelled with {0:d}m{1:d}s left
cs_cz: Zrušeno, zbývalo {0:d} min {1:d} s

[ctx: #13213]
note: minutes (left from countdown)
en: {0:2.0f}m
cs_cz: {0:2.0f} min

[ctx: #13214]
note: seconds (left from countdown)
en: {0:2.0f}s
cs_cz: {0:2.0f} s

[ctx: #13249]
en: Search for subtitles in RARs
cs_cz: Vyhledat titulky v archivech RAR

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
cs_cz: Vyhledat titulky…

[ctx: #13251]
en: Move item
cs_cz: Přesunout položku

[ctx: #13252]
en: Move item here
cs_cz: Přesunout položku sem

[ctx: #13253]
en: Cancel move
cs_cz: Zrušit přesunutí

[ctx: #13271]
en: System CPU usage:
cs_cz: Využití procesoru systémem:

[ctx: #13274]
en: Connected, but no DNS is available.
cs_cz: Připojeno, ale není dostupné žádné DNS.

[ctx: #13275]
en: Hard disk
cs_cz: Pevný disk

[ctx: #13277]
en: Storage
cs_cz: Úložiště

[ctx: #13278]
en: Default
cs_cz: Výchozí

[ctx: #13279]
en: Network
cs_cz: Síť

[ctx: #13283]
en: Operating system:
cs_cz: Operační systém:

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
cs_cz: Rychlost procesoru:

[ctx: #13286]
en: Video encoder:
cs_cz: Kodér videa:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
cs_cz: Rozlišení obrazovky:

[ctx: #13292]
en: A/V cable:
cs_cz: A/V kabel:

[ctx: #13294]
en: DVD region:
cs_cz: Region disku DVD:

[ctx: #13296]
en: Connected
cs_cz: Připojen

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
cs_cz: Nepřipojeno. Zkontrolujte nastavení sítě.

[ctx: #13298]
note: Label of the button used to disconnect a game controller from the emulated game port
en: Disconnected
cs_cz: Odpojeno

[ctx: #13299]
en: Target temperature
cs_cz: Cílová teplota

[ctx: #13300]
en: Fan speed
cs_cz: Otáčky ventilátoru

[ctx: #13301]
en: Auto temperature control
cs_cz: Automatické řízení teploty

[ctx: #13302]
en: Fan speed override
cs_cz: Přepsat otáčky ventilátoru

[ctx: #13303]
en: Fonts
cs_cz: Písma

[ctx: #13304]
en: Enable flipping bi-directional strings
cs_cz: Povolit překlopení obousměrných řetězců

[ctx: #13305]
en: Show RSS news feeds
cs_cz: Zobrazovat kanály RSS novinek

[ctx: #13306]
en: Show parent folder items
cs_cz: Zobrazovat položky nadřazené složky

[ctx: #13307]
en: Track naming template
cs_cz: Šablona pojmenování stopy

[ctx: #13308]
en: Do you wish to reboot your system instead of just this application?
cs_cz: Přejete si restartovat systém namísto pouze této aplikace?

[ctx: #13310]
en: Zoom effect
cs_cz: Efekt přiblížení

[ctx: #13311]
en: Float effect
cs_cz: Efekt splynutí

[ctx: #13312]
en: Black bar reduction
cs_cz: Zmenšení černých okrajů

[ctx: #13313]
en: Restart
cs_cz: Restartovat

[ctx: #13314]
en: Crossfade between songs
cs_cz: Prolínat mezi skladbami

[ctx: #13315]
en: Regenerate thumbnails
cs_cz: Znovu vytvořit náhledy

[ctx: #13316]
en: Recursive thumbnails
cs_cz: Rekurzivní náhledy

[ctx: #13317]
en: View slideshow
cs_cz: Zobrazit prezentaci

[ctx: #13318]
en: Recursive slideshow
cs_cz: Rekurzivní prezentace

[ctx: #13319]
en: Randomise
cs_cz: Náhodně

[ctx: #13321]
en: Left only
cs_cz: Pouze levý

[ctx: #13322]
en: Right only
cs_cz: Pouze pravý

[ctx: #13324]
en: Background transparency
cs_cz: Průhlednost pozadí

[ctx: #13325]
en: Foreground transparency
cs_cz: Průhlednost popředí

[ctx: #13326]
en: A/V delay
cs_cz: Zpoždění A/V

[ctx: #13328]
en: {0:s} not found
cs_cz: {0:s} nenalezen

[ctx: #13329]
en: Error opening {0:s}
cs_cz: Chyba při otevírání {0:s}

[ctx: #13330]
en: Unable to load {0:s}
cs_cz: Nelze načíst {0:s}

[ctx: #13331]
en: Error: Out of memory
cs_cz: Chyba: Nedostatek paměti

[ctx: #13332]
en: Move up
cs_cz: Přesunout nahoru

[ctx: #13333]
en: Move down
cs_cz: Přesunout dolů

[ctx: #13334]
en: Edit label
cs_cz: Upravit popisek

[ctx: #13335]
en: Make default
cs_cz: Nastavit jako výchozí

[ctx: #13336]
en: Remove button
cs_cz: Odebrat tlačítko

[ctx: #13340]
en: Leave as is
cs_cz: Ponechat jak je

[ctx: #13341]
en: Green
cs_cz: Zelená

[ctx: #13342]
en: Orange
cs_cz: Oranžová

[ctx: #13343]
en: Red
cs_cz: Červená

[ctx: #13344]
en: Cycle
cs_cz: Střídat

[ctx: #13345]
en: Switch LED off on playback
cs_cz: Vypnout LED při přehrávání

[ctx: #13346]
en: Movie information
cs_cz: Informace o filmu

[ctx: #13347]
note: Label for 'queue item' (adds an item to a playlist), used at several places
en: Queue item
cs_cz: Zařadit položku do fronty

[ctx: #13348]
en: Search IMDb...
cs_cz: Vyhledat na IMDb…

[ctx: #13349]
en: Scan for new content
cs_cz: Vyhledat nový obsah

[ctx: #13350]
en: Current playlist
cs_cz: Aktuální seznam stop

[ctx: #13351]
en: Album information
cs_cz: Informace o albu

[ctx: #13352]
en: Scan item to library
cs_cz: Přidat položku do knihovny

[ctx: #13353]
en: Stop scanning
cs_cz: Zastavit vyhledávání

[ctx: #13354]
en: Render method
cs_cz: Metoda vykreslení

[ctx: #13355]
en: Low quality pixel shader
cs_cz: Nízká kvalita pixel shaderu

[ctx: #13356]
en: Hardware overlays
cs_cz: Hardwarové překrytí

[ctx: #13357]
en: High quality pixel shader
cs_cz: Vysoce kvalitní pixel shader

[ctx: #13358]
en: Play item
cs_cz: Přehrát položku

[ctx: #13359]
en: Set artist thumb
cs_cz: Nastavit náhled interpreta

[ctx: #13360]
en: Automatically generate thumbnails
cs_cz: Automaticky generovat náhledy

[ctx: #13361]
en: Enable voice
cs_cz: Povolit hlas

[ctx: #13362]
note: label for resume context menu item for video folders (like a TV show or a single season of a TV show)
en: Continue watching
cs_cz: Pokračovat ve sledování

[ctx: #13375]
en: Enable device
cs_cz: Povolit zařízení

[ctx: #13376]
en: Volume
cs_cz: Hlasitost

[ctx: #13377]
en: Default view mode
cs_cz: Výchozí režim zobrazení

[ctx: #13378]
en: Default brightness
cs_cz: Výchozí jas

[ctx: #13379]
en: Default contrast
cs_cz: Výchozí kontrast

[ctx: #13380]
en: Default gamma
cs_cz: Výchozí gamma

[ctx: #13381]
en: Resume video
cs_cz: Obnovit video

[ctx: #13382]
en: Voice mask - Port 1
cs_cz: Zabarvení hlasu – Port 1

[ctx: #13383]
en: Voice mask - Port 2
cs_cz: Zabarvení hlasu – Port 2

[ctx: #13384]
en: Voice mask - Port 3
cs_cz: Zabarvení hlasu – Port 3

[ctx: #13385]
en: Voice mask - Port 4
cs_cz: Zabarvení hlasu – Port 4

[ctx: #13386]
en: Use time based seeking
cs_cz: Použít vyhledávání na základě času

[ctx: #13387]
note: unused?
en: Track naming template - right
cs_cz: Šablona pojmenování stopy – vpravo

[ctx: #13388]
en: Preset
cs_cz: Předvolba

[ctx: #13389]
en: There are no presets available for this visualisation
cs_cz: Pro tuto vizualizaci nejsou dostupné žádné předvolby

[ctx: #13390]
en: There are no settings available[CR]for this visualisation
cs_cz: Pro tuto vizualizaci nejsou[CR]dostupná žádná nastavení

[ctx: #13391]
en: Eject / Load
cs_cz: Vysunout / Načíst

[ctx: #13393]
en: Calculate size
cs_cz: Vypočítat velikost

[ctx: #13394]
en: Calculating folder size
cs_cz: Vypočítávání velikosti složky

[ctx: #13395]
en: Video settings
cs_cz: Nastavení videa

[ctx: #13396]
en: Audio settings
cs_cz: Nastavení zvuku

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
cs_cz: Povolit titulky

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
cs_cz: Zkratky

[ctx: #13399]
en: Ignore articles when sorting
cs_cz: Ignorovat členy při řazení

[ctx: #13400]
en: Crossfade between songs on the same album
cs_cz: Prolínat mezi skladbami na stejném albu

[ctx: #13401]
en: Browse for {0:s}
cs_cz: Vyhledat {0:s}

[ctx: #13402]
en: Show track position
cs_cz: Zobrazovat pozici stopy

[ctx: #13403]
en: Clear default
cs_cz: Vymazat výchozí

[ctx: #13404]
en: Resume
cs_cz: Pokračovat

[ctx: #13405]
en: Get thumb
cs_cz: Získat náhled

[ctx: #13406]
en: Picture information
cs_cz: Informace o obrázku

[ctx: #13407]
en: {0:s} presets
cs_cz: {0:s} předvolby

[ctx: #13408]
en: (IMDb user rating)
cs_cz: (hodnocení uživatelů IMDb)

[ctx: #13409]
en: Top 250
cs_cz: Nejlepších 250

[ctx: #13410]
en: Tune in on Last.fm
cs_cz: Naladit na Last.fm

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
cs_cz: Minimální rychlost větráku

[ctx: #13412]
en: Play from here
cs_cz: Přehrát odtud

[ctx: #13413]
en: Downloading
cs_cz: Stahování

[ctx: #13414]
en: Show song and album artists
cs_cz: Zobrazovat interprety skladeb a alb

[ctx: #13415]
en: Render method
cs_cz: Metoda vykreslení

[ctx: #13416]
note: Value for setting with label #13415 "Player / Videos / Render method" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Auto detect
cs_cz: Automatické rozpoznávání

[ctx: #13417]
en: Allow use DXVA Video Super Resolution
cs_cz: Povolit použití DXVA Video Super Resolution

[ctx: #13418]
note: Setting Player / Video
en: Use high precision processing
cs_cz: Použít vysoce přesné zpracování

[ctx: #13419]
en: Software
cs_cz: Softwarově

[ctx: #13420]
en: Remove safely
cs_cz: Bezpečně odebrat

[ctx: #13422]
en: Start slideshow here
cs_cz: Spustit prezentaci zde

[ctx: #13423]
en: Remember for this path
cs_cz: Zapamatovat pro tuto cestu

[ctx: #13425]
en: Allow hardware acceleration - VDPAU
cs_cz: Povolit hardwarovou akceleraci – VDPAU

[ctx: #13426]
en: Allow hardware acceleration - VAAPI
cs_cz: Povolit hardwarovou akceleraci – VAAPI

[ctx: #13427]
en: Allow hardware acceleration - DXVA2
cs_cz: Povolit hardwarovou akceleraci – DXVA2

[ctx: #13428]
en: Allow hardware acceleration - CrystalHD
cs_cz: Povolit hardwarovou akceleraci – CrystalHD

[ctx: #13429]
en: Allow hardware acceleration - VTBDecoder
cs_cz: Povolit hardwarovou akceleraci – VTBDecoder

[ctx: #13430]
en: Allow using DRM PRIME decoder
cs_cz: Povolit používání dekodéru DRM PRIME

[ctx: #13431]
en: Pixel shaders
cs_cz: Pixel shadery

[ctx: #13432]
en: Allow hardware acceleration - VideoToolbox
cs_cz: Povolit hardwarovou akceleraci – VideoToolbox

[ctx: #13433]
en: Play next video automatically
cs_cz: Automaticky přehrát další video

[ctx: #13434]
note: If autoplay next video is set true
en: Play only this
cs_cz: Přehrát pouze toto

[ctx: #13435]
en: Enable HQ scalers for scaling above
cs_cz: Povolit vysoce kvalitní škálovače pro výše uvedené škálování

[ctx: #13437]
en: Prefer VDPAU video mixer
cs_cz: Upřednostňovat video mixer VDPAU

[ctx: #13438]
en: Allow hardware acceleration with DRM PRIME
cs_cz: Povolit hardwarovou akceleraci s DRM PRIME

[ctx: #13439]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec
cs_cz: Povolit hardwarovou akceleraci – MediaCodec

[ctx: #13440]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec (Surface)
cs_cz: Povolit hardwarovou akceleraci - MediaCodec (Povrchový)

[ctx: #13441]
en: Use MPEG-2 VDPAU
cs_cz: Použít MPEG-2 VDPAU

[ctx: #13442]
note: Description of setting with label #13441 "Use MPEG-2 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Older Radeon Cards tend to segfault with this enabled.
cs_cz: Povolit tuto možnost pro použití hardwarové akcelerace pro kodeky MPEG-(1/2). Pokud je zakázáno, bude namísto toho použit procesor. Starší grafické karty Radeon mají sklon k porušení ochrany paměti, pokud je toto povoleno.

[ctx: #13443]
en: Use MPEG-4 VDPAU
cs_cz: Použít MPEG-4 VDPAU

[ctx: #13444]
note: Description of setting with label #13443 "Use MPEG-4 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead. Some ION hardware has problems with this being enabled by default.
cs_cz: Povolit tuto možnost pro použití hardwarové akcelerace pro kodek MPEG-4. Pokud je zakázáno, bude namísto toho použit procesor. Některé chipy ION mají problémy, pokud je toto ve výchozím nastavení povoleno.

[ctx: #13445]
en: Use VC-1 VDPAU
cs_cz: Použít VC-1 VDPAU

[ctx: #13446]
note: Description of setting with label #13445 "Use VC-1 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. AMD hardware with VDPAU can't decode VC-1 Simple.
cs_cz: Povolit tuto možnost pro použití hardwarové akcelerace pro kodeky založené na VC-1. Pokud je zakázáno, bude namísto toho použit procesor. Hardware AMD s VDPAU neumí dekódovat VC-1 Simple.

[ctx: #13447]
en: Use MPEG-2 VAAPI
cs_cz: Použít MPEG-2 VAAPI

[ctx: #13448]
note: Description of setting with label #13447 "Use MPEG-2 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Some MPEG-2 videos might have green artifacts.
cs_cz: Povolit tuto možnost pro použití hardwarové akcelerace pro kodeky MPEG-(1/2). Pokud je zakázáno, bude namísto toho použit procesor. Některá videa MPEG-2 mohou mít zelené artefakty.

[ctx: #13449]
en: Use MPEG-4 VAAPI
cs_cz: Použít MPEG-4 VAAPI

[ctx: #13450]
note: Description of setting with label #13449 "Use MPEG-4 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead.
cs_cz: Povolit tuto možnost pro použití hardwarové akcelerace pro kodek MPEG-4. Pokud je zakázáno, bude namísto toho použit procesor.

[ctx: #13451]
en: Use VC-1 VAAPI
cs_cz: Použít VC-1 VAAPI

[ctx: #13452]
note: Description of setting with label #13451 "Use VC-1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. Especially VC-1 interlaced fails hard on Intel hardware.
cs_cz: Povolit tuto možnost pro použití hardwarové akcelerace pro kodeky založené na VC-1. Pokud je zakázáno, bude namísto toho použit procesor. Zejména u hardwaru Intel selže prokládané VC-1.

[ctx: #13453]
en: Use VP8 VAAPI
cs_cz: Použít VP8 VAAPI

[ctx: #13454]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP8 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP8 codec. If disabled the CPU will be used instead.
cs_cz: Povolit tuto možnost pro použití hardwarové akcelerace pro kodek VP8. Pokud je zakázáno, bude namísto toho použit procesor.

[ctx: #13455]
en: Use VP9 VAAPI
cs_cz: Použít VP9 VAAPI

[ctx: #13456]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP9 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP9 codec. If disabled the CPU will be used instead.
cs_cz: Povolit tuto možnost pro použití hardwarové akcelerace pro kodek VP9. Pokud je zakázáno, bude namísto toho použit procesor.

[ctx: #13457]
note: Option for video related setting #13454: sw filter
en: Prefer VAAPI render method
cs_cz: Upřednostňovat metodu vykreslování VAAPI

[ctx: #13460]
en: Use HEVC VAAPI
cs_cz: Použít HEVC VAAPI

[ctx: #13461]
note: Description of setting with label #13460 "Use HEVC VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the HEVC codec. If disabled the CPU will be used instead.
cs_cz: Povolit tuto možnost pro použití hardwarové akcelerace pro kodek HEVC. Pokud je zakázáno, bude namísto toho použit procesor.

[ctx: #13462]
note: Option for setting the PRIME render method
en: PRIME Render Method
cs_cz: Metoda vykreslení PRIME

[ctx: #13463]
note: Description of setting with label #13462 "PRIME Render Method"
en: This option switches between direct-to-plane and EGL rendering methods.
cs_cz: Tato možnost přepíná mezi metodami vkreslení Direct To Plane a EGL.

[ctx: #13467]
en: Unlimited / 1080 (>30Hz)
cs_cz: Neomezeno / 1080 (>30Hz)

[ctx: #13468]
en: Use AV1 VAAPI
cs_cz: Použít AV1 VAAPI

[ctx: #13469]
note: Description of setting with label #13468 "Use AV1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the AV1 codec. If disabled the CPU will be used instead.
cs_cz: Povolit tuto možnost pro použití hardwarové akcelerace pro kodek AV1. Pokud je zakázáno, bude namísto toho použit procesor.

[ctx: #13505]
en: Resample quality
cs_cz: Kvalita převzorkování

[ctx: #13506]
en: Low (fast)
cs_cz: Nízká (rychlé)

[ctx: #13507]
en: Medium
cs_cz: Střední

[ctx: #13508]
en: High
cs_cz: Vysoká

[ctx: #13509]
en: Really high (slow)
cs_cz: Velmi vysoká (pomalé)

[ctx: #13510]
en: Sync playback to display
cs_cz: Synchronizovat přehrávání k zobrazení

[ctx: #13511]
en: Choose art
cs_cz: Zvolte obrázek

[ctx: #13512]
en: Current art
cs_cz: Aktuální obrázek

[ctx: #13513]
en: Remote art
cs_cz: Vzdálený obrázek

[ctx: #13514]
en: Local art
cs_cz: Místní obrázek

[ctx: #13515]
en: No art
cs_cz: Žádný obrázek

[ctx: #13516]
note: Button to add a new type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Add art type
cs_cz: Přidat typ obrázku

[ctx: #13517]
en: Threshold for pitch correction
cs_cz: Mezní hodnota pro korekci výšky

[ctx: #13519]
en: Embedded art
cs_cz: Vložený obrázek

[ctx: #13520]
en: Embedded fanart
cs_cz: Vložený fanart

[ctx: #13521]
note: Heading for selection of a type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Choose art type
cs_cz: Zvolte typ obrázku

[ctx: #13522]
note: label of a setting that allows splitting of albums into component discs
en: Split albums into individual discs
cs_cz: Rozdělit alba na jednotlivé disky

[ctx: #13523]
note: Description of setting with label #13522 "Split albums into individual discs"
en: When enabled, opening a multi-disc album shows the discs as individual items instead of all the songs. Opening a disc then shows the songs on that disc.
cs_cz: Pokud je povoleno, otevření vícediskového alba zobrazí disky jako samostatné položky namísto všech skladeb. Otevření disku pak zobrazí skladby na tomto disku.

[ctx: #13524]
note: Label of a setting that allows original release dates to be used instead of album release date
en: Use original release date of albums for year
cs_cz: Použít původní datum vydání alb pro rok

[ctx: #13525]
note: Description of setting with label #13524
en: When enabled, use the original year of release rather than the album release year (if available).
cs_cz: Pokud je povoleno, bude použit (pokud je k dispozici) původní rok vydání než rok vydání alba.

[ctx: #13550]
en: Delay after change of refresh rate
cs_cz: Zpoždění po změně obnovovací frekvence

[ctx: #13551]
en: Off
cs_cz: Vypnuto

[ctx: #13552]
en: {0:.1f} second
cs_cz: {0:.1f} sekunda

[ctx: #13553]
en: {0:.1f} seconds
cs_cz: {0:.1f} sekund

[ctx: #13554]
en: {0:d} Minute
cs_cz: {0:d} minuta

[ctx: #13555]
en: {0:d} Minutes
cs_cz: {0:d} minut

[ctx: #13556]
note: Label of a setting that allows to select the skip step sizes to use for skipping
en: Skip steps
cs_cz: Kroky přeskočení

[ctx: #13557]
note: Name of a setting to configure the time to wait for subsequent keypresses in order to apply additive skipping
en: Skip delay
cs_cz: Zpoždění přeskočení

[ctx: #13600]
en: Apple Remote
cs_cz: Dálkové ovládání Apple

[ctx: #13602]
en: Allow start of Kodi using the remote
cs_cz: Povolit spuštění Kodi pomocí dálkového ovladače

[ctx: #13603]
en: Sequence delay time
cs_cz: Doba zpoždění posloupnosti

[ctx: #13610]
en: Disabled
cs_cz: Zakázáno

[ctx: #13611]
en: Standard
cs_cz: Standardní

[ctx: #13612]
en: Universal remote
cs_cz: Univerzální dálkové ovládání

[ctx: #13613]
en: Harmony remote
cs_cz: Dálkové ovládání Harmony

[ctx: #13620]
en: Apple Remote error
cs_cz: Chyba dálkového ovládání Apple

[ctx: #13621]
en: Apple Remote support couldn't be enabled.
cs_cz: Podpora dálkového ovládání Apple nemůže být povolena.

[ctx: #14000]
en: Stack
cs_cz: Spojovat videa

[ctx: #14001]
en: Unstack
cs_cz: Nespojovat

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
cs_cz: Stahování souboru seznamu stop...

[ctx: #14004]
en: Downloading streams list...
cs_cz: Stahování seznamu stop…

[ctx: #14005]
en: Parsing streams list...
cs_cz: Analýza seznamu stop...

[ctx: #14006]
en: Downloading streams list failed
cs_cz: Stahování seznamu stop selhalo

[ctx: #14007]
en: Downloading playlist file failed
cs_cz: Stahování souboru seznamu stop selhalo

[ctx: #14009]
en: Games directory
cs_cz: Složka her

[ctx: #14010]
en: Auto switch to thumbs based on
cs_cz: Automaticky přepínat na náhledy na základě

[ctx: #14011]
en: Enable auto switching to thumbs view
cs_cz: Povolit automatické přepínání do zobrazení náhledů

[ctx: #14012]
en: - Use large icons
cs_cz: – Používat velké ikony

[ctx: #14013]
en: - Switch based on
cs_cz: – Přepnout na základě

[ctx: #14014]
en: - Percentage
cs_cz: – Procenta

[ctx: #14015]
en: No files and at least one thumb
cs_cz: Žádné soubory a alespoň jeden náhled

[ctx: #14016]
en: At least one file and thumb
cs_cz: Alespoň jeden soubor a náhled

[ctx: #14017]
en: Percentage of thumbs
cs_cz: Procento náhledů

[ctx: #14018]
en: View options
cs_cz: Možnosti zobrazení

[ctx: #14019]
en: Change area code 1
cs_cz: Změnit směrové číslo oblasti 1

[ctx: #14020]
en: Change area code 2
cs_cz: Změnit směrové číslo oblasti 2

[ctx: #14021]
en: Change area code 3
cs_cz: Změnit směrové číslo oblasti 3

[ctx: #14022]
en: Library
cs_cz: Knihovna

[ctx: #14023]
en: No TV
cs_cz: Bez televize

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
cs_cz: Zadejte nejbližší velké město

[ctx: #14025]
en: Video/Audio/DVD cache - Hard disk
cs_cz: Mezipaměť video/audio/DVD – Pevný disk

[ctx: #14026]
en: Video cache - DVD-ROM
cs_cz: Mezipaměť videa – DVD-ROM

[ctx: #14027]
en: Video cache - Local network
cs_cz: Mezipaměť videa – Místní síť

[ctx: #14028]
en: Video cache - Internet
cs_cz: Mezipaměť videa – Internet

[ctx: #14030]
en: Audio cache - DVD-ROM
cs_cz: Mezipaměť zvuku – DVD-ROM

[ctx: #14031]
en: Audio cache - Local network
cs_cz: Mezipaměť zvuku – Místní síť

[ctx: #14032]
en: Audio cache - Internet
cs_cz: Mezipaměť zvuku – Internet

[ctx: #14034]
en: DVD cache - DVD-ROM
cs_cz: Mezipaměť DVD – DVD-ROM

[ctx: #14035]
en: Local network
cs_cz: Místní síť

[ctx: #14036]
en: Services
cs_cz: Služby

[ctx: #14037]
en: DVD cache - Local network
cs_cz: Mezipaměť DVD – Místní síť

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
cs_cz: Nastavení sítě změněna

[ctx: #14039]
en: A restart is required to change your network setup. Would you like to restart now?
cs_cz: Pro změnu nastavení sítě je vyžadováno restartování. Chcete restartovat nyní?

[ctx: #14041]
en: Internet connection bandwidth limitation
cs_cz: Omezení šířky pásma připojení k internetu

[ctx: #14043]
en: - Shutdown while playing
cs_cz: – Vypnout při hraní

[ctx: #14045]
en: {0:d} sec
cs_cz: {0:d} s

[ctx: #14048]
en: {0:d} kbps
cs_cz: {0:d} kb/s

[ctx: #14051]
en: Time format
cs_cz: Formát času

[ctx: #14052]
en: Date format
cs_cz: Formát data

[ctx: #14053]
en: GUI filters
cs_cz: Filtry grafického rozhraní

[ctx: #14055]
en: Use background scanning
cs_cz: Použít prohledávání na pozadí

[ctx: #14056]
en: Stop scan
cs_cz: Zastavit vyhledávání

[ctx: #14057]
en: Not possible while scanning for media information
cs_cz: Není dostupné při vyhledávání informací o médiu

[ctx: #14058]
en: Film grain effect
cs_cz: Efekt filmového zrna

[ctx: #14059]
en: Search for thumbnails on remote shares
cs_cz: Vyhledat náhledy ve vzdálených sdílených složkách

[ctx: #14060]
en: Unknown type cache - Internet
cs_cz: Neznámý typ mezipaměti – Internet

[ctx: #14062]
en: Enter username for
cs_cz: Zadejte uživatelské jméno pro

[ctx: #14063]
en: Date & time
cs_cz: Datum a čas

[ctx: #14064]
en: Set date
cs_cz: Nastavit datum

[ctx: #14065]
en: Set time
cs_cz: Nastavit čas

[ctx: #14066]
en: Enter the time in 24-hour HH:MM format
cs_cz: Zadejte čas ve 24hodinovém formátu HH:MM

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
cs_cz: Zadejte datum ve formátu DD/MM/RRRR

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
cs_cz: Zadejte IP adresu

[ctx: #14069]
en: Apply these settings now?
cs_cz: Použít tato nastavení nyní?

[ctx: #14070]
en: Apply changes now
cs_cz: Použít změny nyní

[ctx: #14071]
en: Allow file renaming and deletion
cs_cz: Povolit přejmenovávání a odstraňování souborů

[ctx: #14074]
en: Set timezone
cs_cz: Nastavit časové pásmo

[ctx: #14075]
en: Use daylight saving time
cs_cz: Použít letní čas

[ctx: #14076]
en: Add to favourites
cs_cz: Přidat do oblíbených

[ctx: #14077]
en: Remove from favourites
cs_cz: Odebrat z oblíbených

[ctx: #14078]
en: Colours
cs_cz: Barvy

[ctx: #14081]
en: File lists
cs_cz: Seznamy souborů

[ctx: #14083]
en: Use fullscreen window
cs_cz: Použít okno na celou obrazovku

[ctx: #14084]
en: Queue songs on selection
cs_cz: Zařadit skladby do fronty při výběru

[ctx: #14086]
en: Playback
cs_cz: Přehrávání

[ctx: #14087]
en: Discs
cs_cz: Disky

[ctx: #14088]
en: Play DVDs automatically
cs_cz: Automaticky přehrávat DVD

[ctx: #14089]
note: Subtitle font selection setting
en: Font
cs_cz: Písmo

[ctx: #14090]
en: International
cs_cz: Mezinárodní

[ctx: #14091]
en: Character set
cs_cz: Znaková sada

[ctx: #14092]
en: Logging
cs_cz: Protokolování

[ctx: #14093]
en: Security
cs_cz: Zabezpečení

[ctx: #14094]
en: Devices
cs_cz: Zařízení

[ctx: #14095]
en: Power saving
cs_cz: Úspora energie

[ctx: #14096]
en: Rip
cs_cz: Kopírovat

[ctx: #14097]
en: Audio CD insert action
cs_cz: Akce při vložení zvukového disku CD

[ctx: #14098]
en: Play
cs_cz: Přehrát

[ctx: #14099]
en: Eject disc when the CD ripping is complete
cs_cz: Vysunout disk, když je kopírování z CD dokončeno

[ctx: #14100]
en: Stop ripping CD
cs_cz: Zastavit kopírování CD

[ctx: #14101]
note: Name of a settings category related to video playback
en: Processing
cs_cz: Zpracování

[ctx: #14102]
note: Name of a setting for Blu-ray playback mode
en: Blu-ray playback mode
cs_cz: Režim přehrávání Blu-ray

[ctx: #14103]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Play main movie
cs_cz: Přehrát hlavní film

[ctx: #14104]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Show simplified menu
cs_cz: Zobrazit zjednodušenou nabídku

[ctx: #14105]
en: Temperature unit
cs_cz: Jednotka teploty

[ctx: #14106]
en: Speed unit
cs_cz: Jednotka rychlosti

[ctx: #14107]
en: Time format
cs_cz: Formát času

[ctx: #14108]
en: Use 12 / 24-hour format
cs_cz: Použít 12 / 24hodinový formát

[ctx: #14109]
en: Short date format
cs_cz: Krátký formát data

[ctx: #14110]
en: Long date format
cs_cz: Dlouhý formát data

[ctx: #14111]
en: Events
cs_cz: Události

[ctx: #14112]
note: Label of setting to enable/disable event logging
en: Enable event logging
cs_cz: Povolit protokolování událostí

[ctx: #14113]
note: Label of setting to enable/disable event logging for notifications
en: Enable notification event logging
cs_cz: Povolit protokolování událostí oznámení

[ctx: #14114]
note: Label of setting to go into the event log window
en: Show event log
cs_cz: Zobrazit protokol událostí

[ctx: #14115]
note: Label for the "Basic" event level
en: Basic
cs_cz: Základní

[ctx: #14116]
note: Label for the "Information" event level
en: Information
cs_cz: Informace

[ctx: #14117]
note: Label for the "Warning" event level
en: Warning
cs_cz: Upozornění

[ctx: #14118]
note: Label for the "Error" event level
en: Error
cs_cz: Chyba

[ctx: #14119]
note: Label to show the currently active/displayed event level in the event log window
en: Level: {0:s}
cs_cz: Úroveň: {0:s}

[ctx: #14120]
note: Label for the option to show/hide higher level events in the event log window
en: Show higher levels
cs_cz: Zobrazit vyšší úrovně

[ctx: #14121]
note: Name of a setting for Blu-ray region codes
en: Blu-ray region Code
cs_cz: Kód země Blu-ray

[ctx: #14125]
note: This is in the context of input devices!
en: Input
cs_cz: Vstup

[ctx: #14126]
en: Whitelist
cs_cz: Seznam povolených

[ctx: #14127]
en: Allow 3:2 pulldown refresh rates
cs_cz: Povolit 3:2 snížení obnovovacích frekvencí

[ctx: #14128]
en: Allow double refresh rates
cs_cz: Povolit dvojnásobné obnovovací frekvance

[ctx: #14200]
en: Player
cs_cz: Přehrávač

[ctx: #14201]
en: Player settings
cs_cz: Nastavení přehrávače

[ctx: #14202]
en: Library
cs_cz: Knihovna

[ctx: #14203]
en: Library settings
cs_cz: Nastavení knihovny

[ctx: #14204]
en: PVR & Live TV
cs_cz: PVR a Živé vysílání

[ctx: #14205]
en: PVR & Live TV settings
cs_cz: Nastavení PVR a Živého vysílání

[ctx: #14206]
en: Interface
cs_cz: Rozhraní

[ctx: #14207]
en: Interface settings
cs_cz: Nastavení rozhraní

[ctx: #14208]
en: Service settings
cs_cz: Nastavení služby

[ctx: #14209]
en: System settings
cs_cz: Nastavení systému

[ctx: #14210]
en: Profile settings
cs_cz: Nastavení profilu

[ctx: #14211]
en: Media
cs_cz: Média

[ctx: #14212]
en: Media settings
cs_cz: Nastavení médií

[ctx: #14215]
en: Videos
cs_cz: Videa

[ctx: #14216]
en: Music
cs_cz: Hudba

[ctx: #14217]
en: Pictures
cs_cz: Obrázky

[ctx: #14218]
en: Language
cs_cz: Jazyk

[ctx: #14219]
en: Databases
cs_cz: Databáze

[ctx: #14220]
en: Display
cs_cz: Zobrazení

[ctx: #14221]
en: Audio
cs_cz: Zvuk

[ctx: #14222]
en: Regional
cs_cz: Regionální

[ctx: #14223]
en: Control
cs_cz: Ovládání

[ctx: #14224]
en: Startup
cs_cz: Spuštění

[ctx: #14225]
en: Network Control
cs_cz: Ovládání po síti

[ctx: #14226]
en: Manage Sources
cs_cz: Spravovat zdroje

[ctx: #14227]
en: Startup Settings
cs_cz: Nastavení spuštění

[ctx: #14230]
en: Actions
cs_cz: Akce

[ctx: #14231]
en: Processing
cs_cz: Zpracování

[ctx: #14232]
en: Stereoscopic 3D
cs_cz: Stereoskopické 3D

[ctx: #14235]
en: Download Services
cs_cz: Služby pro stahování

[ctx: #14236]
en: Video Library
cs_cz: Knihovna videí

[ctx: #14237]
en: Music Library
cs_cz: Hudební knihovna

[ctx: #14240]
en: Lists & Views
cs_cz: Seznamy a zobrazení

[ctx: #14242]
en: Videos...
cs_cz: Videa…

[ctx: #14243]
en: Music...
cs_cz: Hudba…

[ctx: #14244]
en: Pictures...
cs_cz: Obrázky…

[ctx: #14245]
en: Update library on startup
cs_cz: Aktualizovat knihovnu po spuštění

[ctx: #14246]
en: Hide progress of library updates
cs_cz: Skrýt průběh aktualizací knihovny

[ctx: #14247]
en: Clean library
cs_cz: Vyčistit knihovnu

[ctx: #14248]
en: Export library
cs_cz: Exportovat knihovnu

[ctx: #14249]
en: Import library
cs_cz: Importovat knihovnu

[ctx: #14250]
en: Audio Decoder
cs_cz: Zvukový dekodér

[ctx: #14252]
en: Audio Passthrough
cs_cz: Průchod zvuku

[ctx: #14255]
en: Sleep / Shutdown
cs_cz: Uspat / Vypnout

[ctx: #14256]
en: Wake
cs_cz: Probudit

[ctx: #14260]
en: Debug
cs_cz: Ladit

[ctx: #14261]
en: Configure skin...
cs_cz: Konfigurovat vzhled…

[ctx: #14270]
en: Unit Formats
cs_cz: Formáty jednotek

[ctx: #14271]
en: Region default format
cs_cz: Výchozí formát regionu

[ctx: #14275]
en: Application control
cs_cz: Ovládání aplikace

[ctx: #14276]
en: Allow remote control from applications on this system
cs_cz: Povolit vzdálené ovládání z aplikací v tomto systému

[ctx: #14277]
en: Allow remote control from applications on other systems
cs_cz: Povolit vzdálené ovládání z aplikací v jiných systémech

[ctx: #14301]
note: pvr "channels" settings group label
en: Channels
cs_cz: Kanály

[ctx: #14302]
note: pvr "icons" settings group label
en: Icons
cs_cz: Ikony

[ctx: #14303]
note: pvr "epg updates" settings group label
en: Updates
cs_cz: Aktualizace

[ctx: #14304]
note: pvr "RDS" settings group label
en: RDS Radio
cs_cz: RDS rádia

[ctx: #15011]
en: {0:d} Items failed to export
cs_cz: Nepodařilo se exportovat {0:d} položek

[ctx: #15012]
en: Unavailable source
cs_cz: Nedostupný zdroj

[ctx: #15013]
en: What would you like to do with media items from {0:s}
cs_cz: Co chcete udělat s položkami médií z {0:s}

[ctx: #15014]
en: Keep
cs_cz: Ponechat

[ctx: #15015]
en: Remove
cs_cz: Odebrat

[ctx: #15016]
en: Games
cs_cz: Hry

[ctx: #15019]
en: Add
cs_cz: Přidat

[ctx: #15050]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Available modes
cs_cz: Dostupné režimy

[ctx: #15051]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Active modes
cs_cz: Aktivní režimy

[ctx: #15052]
en: Password
cs_cz: Heslo

[ctx: #15066]
note: Button to disable all enabled modes on current selected type
en: Clear active modes
cs_cz: Vymazat aktivní režimy

[ctx: #15067]
en: Close
cs_cz: Zavřít

[ctx: #15100]
en: Library
cs_cz: Knihovna

[ctx: #15101]
en: Database
cs_cz: Databáze

[ctx: #15102]
en: * All albums
cs_cz: * Všechna alba

[ctx: #15103]
en: * All artists
cs_cz: * Všichni interpreti

[ctx: #15104]
en: * All songs
cs_cz: * Všechny skladby

[ctx: #15105]
en: * All genres
cs_cz: * Všechny žánry

[ctx: #15106]
en: Skin built-in
cs_cz: Vestavěný vzhled

[ctx: #15107]
en: Buffering...
cs_cz: Ukládání do vyrovnávací paměti…

[ctx: #15108]
en: GUI Sounds
cs_cz: Zvuky grafického rozhraní

[ctx: #15109]
en: Skin default
cs_cz: Výchozí hodnoty vzhledu

[ctx: #15110]
en: Larger font size
cs_cz: Vetší velikost písma

[ctx: #15111]
en: Theme
cs_cz: Motiv

[ctx: #15112]
en: Default theme
cs_cz: Výchozí motiv

[ctx: #15207]
en: Connected
cs_cz: Připojeno

[ctx: #15208]
en: Not connected
cs_cz: Nepřipojeno

[ctx: #15213]
note: Label for context menu action to choose a player and play
en: Play using...
cs_cz: Přehrát pomocí…

[ctx: #15214]
en: Use smoothed A/V synchronisation
cs_cz: Používat vyhlazenou synchronizaci zvuku a videa

[ctx: #15215]
en: Hide file names in thumbs view
cs_cz: Skrýt názvy souborů v zobrazení náhledů

[ctx: #15216]
en: Play in party mode
cs_cz: Přehrát v režimu večírek

[ctx: #15217]
note: Label for actions associated with favourites
en: Action
cs_cz: Akce

[ctx: #15218]
note: Label for an action associated with a favourite.
en: Play media
cs_cz: Přehrát média

[ctx: #15219]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Show picture
cs_cz: Zobrazit obrázek

[ctx: #15220]
note: Label for an action associated with a favourite. Placeholder will be filled with the name of the window the favourite's content will be displayed in.
en: Show content in "{}"
cs_cz: Zobrazit obsah v "{}"

[ctx: #15221]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Execute script
cs_cz: Spustit skript

[ctx: #15222]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Execute Android app
cs_cz: Spustit Android aplikaci

[ctx: #15223]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Execute add-on
cs_cz: Spustit doplněk

[ctx: #15224]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Other / Unknown
cs_cz: Jiné / Neznámé

[ctx: #15225]
note: genric label for 'provider'
en: Provider
cs_cz: Poskytovatel

[ctx: #15300]
en: Path not found or invalid
cs_cz: Cesta nebyla nalezena nebo je neplatná

[ctx: #15301]
en: Couldn't connect to network server
cs_cz: Nelze se připojit k síťovému serveru

[ctx: #15302]
en: No servers found
cs_cz: Nebyly nalezeny žádné servery

[ctx: #15303]
en: Workgroup not found
cs_cz: Pracovní skupina nenalezena

[ctx: #15310]
en: Opening multi-path source
cs_cz: Otevírání zdroje s více cestami

[ctx: #15311]
en: Path:
cs_cz: Cesta:

[ctx: #15312]
note: Game settings category name
en: Achievements
cs_cz: Úspěchy

[ctx: #15313]
note: Group label for Achievements category in game settings
en: Login to RetroAchievements
cs_cz: Přihlásit se do RetroAchievements

[ctx: #15314]
note: Label for button which creates a new savestate in the in-game savestate manager
en: Save
cs_cz: Uložit

[ctx: #15315]
note: Caption for "Save" button in the in-game savestate manager
en: Save progress to a new save file
cs_cz: Uložit postup do nového souboru

[ctx: #15316]
note: Label for savestates created automatically by "Autosave" function
en: Autosave
cs_cz: Automatické ukládání

[ctx: #16000]
en: General
cs_cz: Obecné

[ctx: #16002]
en: Internet lookup
cs_cz: Vyhledávání na internetu

[ctx: #16003]
en: Player
cs_cz: Přehrávač

[ctx: #16004]
en: Play media from disc
cs_cz: Přehrávat média z disku

[ctx: #16008]
en: Enter new title
cs_cz: Zadejte nový název

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
cs_cz: Zadejte název filmu

[ctx: #16010]
en: Enter the profile name
cs_cz: Zadejte název profilu

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
cs_cz: Zadejte název alba

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
cs_cz: Zadejte název seznamu stop

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
cs_cz: Zadejte nový název souboru

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
cs_cz: Zadejte název složky

[ctx: #16015]
en: Enter directory
cs_cz: Vstoupit do složky

[ctx: #16016]
en: Available options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S
cs_cz: Dostupné možnosti: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S

[ctx: #16017]
en: Enter search string
cs_cz: Zadejte vyhledávací řetězec

[ctx: #16018]
en: None
cs_cz: Žádné

[ctx: #16019]
en: Auto select
cs_cz: Automaticky vybrat

[ctx: #16020]
en: Deinterlace
cs_cz: Zrušit prokládání

[ctx: #16022]
en: Bob - Inverted
cs_cz: Bob – Obrácený

[ctx: #16023]
en: Choose operator
cs_cz: Zvolte operátor

[ctx: #16024]
en: Cancelling...
cs_cz: Rušení…

[ctx: #16025]
en: Enter the artist name
cs_cz: Zadejte jméno interpreta

[ctx: #16026]
en: Playback failed
cs_cz: Přehrávání selhalo

[ctx: #16027]
en: One or more items failed to play. Check the log for more information about this message.
cs_cz: Jednu nebo více položek se nepodařilo přehrát. Více informací o této zprávě v protokolu.

[ctx: #16028]
en: Enter value
cs_cz: Zadejte hodnotu

[ctx: #16029]
note: General error messages dialog text.
en: Check the log for more information about this message.
cs_cz: Více informací o této zprávě najdete v protokolu.

[ctx: #16030]
en: Party mode aborted.
cs_cz: Režim večírek přerušen.

[ctx: #16031]
en: No matching songs in the library.
cs_cz: Žádné odpovídající skladby v knihovně.

[ctx: #16032]
en: Couldn't initialise database.
cs_cz: Nelze inicializovat databázi.

[ctx: #16033]
en: Couldn't open database.
cs_cz: Nelze otevřít databázi.

[ctx: #16034]
en: Couldn't get songs from database.
cs_cz: Nelze načíst skladby z databáze.

[ctx: #16035]
en: Party mode playlist
cs_cz: Seznam stop režimu večírek

[ctx: #16036]
en: Deinterlace (half)
cs_cz: Zrušit prokládání (poloviční)

[ctx: #16037]
en: Deinterlace video
cs_cz: Zrušit prokládání videa

[ctx: #16038]
en: Deinterlace method
cs_cz: Metoda zrušení prokládání

[ctx: #16039]
en: Off
cs_cz: Vypnout

[ctx: #16041]
en: On
cs_cz: Zapnout

[ctx: #16100]
en: All videos
cs_cz: Všechna videa

[ctx: #16101]
en: Unwatched
cs_cz: Nezhlédnuté

[ctx: #16102]
en: Watched
cs_cz: Zhlédnuté

[ctx: #16103]
note: Label for a context menu entry to mark an item as watched
en: Mark as watched
cs_cz: Označit jako zhlédnuté

[ctx: #16104]
note: Label for a context menu entry to mark an item as unwatched
en: Mark as unwatched
cs_cz: Označit jako nezhlédnuté

[ctx: #16105]
en: Edit title
cs_cz: Upravit název

[ctx: #16106]
note: Label for a context menu entry that opens a submenu with further actions for the selected item
en: Manage...
cs_cz: Spravovat…

[ctx: #16107]
en: Edit sort title
cs_cz: Upravit název pro řazení

[ctx: #16200]
en: Operation was aborted
cs_cz: Operace byla přerušena

[ctx: #16201]
en: Copy failed
cs_cz: Kopírování selhalo

[ctx: #16202]
en: Failed to copy at least one file. Check the log for more information about this message.
cs_cz: Alespoň jeden soubor se nepodařilo zkopírovat. Více informací o této zprávě v protokolu.

[ctx: #16203]
en: Move failed
cs_cz: Přesunutí selhalo

[ctx: #16204]
en: Failed to move at least one file. Check the log for more information about this message.
cs_cz: Nepodařilo se přesunout alespoň jeden soubor. Více informací o této zprávě v protokolu.

[ctx: #16205]
en: Delete failed
cs_cz: Odstranění selhalo

[ctx: #16206]
en: Failed to delete at least one file. Check the log for more information about this message.
cs_cz: Nepodařilo se odstranit alespoň jeden soubor. Více informací o této zprávě v protokolu.

[ctx: #16296]
note: Name of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Pixelate
cs_cz: Rozpadnout na pixely

[ctx: #16297]
note: Name of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Smooth
cs_cz: Vyhladit

[ctx: #16298]
note: Description of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Shows the game's pixels without any modifications.
cs_cz: Zobrazit pixely hry bez jakýchkoliv úprav.

[ctx: #16299]
note: Description of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Removes the jagged edges of pixels by evenly fading between adjacent pixels.
cs_cz: Odstraní zubaté okraje pixelů rovnoměrným vyblednutím mezi přilehlými pixely.

[ctx: #16300]
en: Video scaling method
cs_cz: Metoda škálování videa

[ctx: #16301]
en: Nearest neighbour
cs_cz: Nejbližší sousední

[ctx: #16302]
en: Bilinear
cs_cz: Bilineární

[ctx: #16303]
en: Bicubic (B-Spline)
cs_cz: Bikubická (B-Spline)

[ctx: #16307]
en: Bicubic (software)
cs_cz: Bikubická (softwarově)

[ctx: #16308]
en: Lanczos (software)
cs_cz: Lanczos (softwarově)

[ctx: #16309]
en: Sinc (software)
cs_cz: Sinc (softwarově)

[ctx: #16310]
en: Temporal
cs_cz: Časová

[ctx: #16311]
en: Temporal / Spatial
cs_cz: Časová / Prostorová

[ctx: #16312]
en: VDPAU - Noise reduction
cs_cz: VDPAU – Redukce šumu

[ctx: #16313]
en: VDPAU - Sharpness
cs_cz: VDPAU – Ostrost

[ctx: #16314]
en: Bicubic (Mitchell)
cs_cz: Bikubická (Mitchell)

[ctx: #16315]
en: Lanczos3 - Optimised
cs_cz: Lanczos3 – Optimalizovaný

[ctx: #16316]
en: Auto
cs_cz: Automaticky

[ctx: #16317]
en: Temporal (half)
cs_cz: Časová (poloviční)

[ctx: #16318]
en: Temporal / Spatial (half)
cs_cz: Časová / Prostorová (poloviční)

[ctx: #16321]
en: Bicubic (Catmull-Rom)
cs_cz: Bikubická (Catmull-Rom)

[ctx: #16323]
en: Spline36 - Optimised
cs_cz: Spline36 – Optimalizovaný

[ctx: #16324]
en: Software - Blend
cs_cz: Softwarové – Mísení

[ctx: #16325]
en: VDPAU - Bob
cs_cz: VDPAU – Bob

[ctx: #16326]
en: Bicubic (0,0.75)
cs_cz: Bikubická (0,0.75)

[ctx: #16327]
en: VAAPI - Bob
cs_cz: VAAPI – Bob

[ctx: #16328]
en: VAAPI - Motion adaptive
cs_cz: VAAPI – Pohyb adaptivní

[ctx: #16329]
en: VAAPI - Motion compensated
cs_cz: VAAPI – Pohyb kompenzovaný

[ctx: #16330]
en: Bicubic (0,1.)
cs_cz: Bikubická (0,1.)

[ctx: #16334]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16334
en: Bob (half)
cs_cz: Bob (poloviční)

[ctx: #16335]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16335
en: IMX - Advanced (half)
cs_cz: IMX – Pokročilé (poloviční)

[ctx: #16336]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16336
en: IMX - Advanced
cs_cz: IMX – Pokročilé

[ctx: #16400]
en: Post-processing
cs_cz: Následné zpracování

[ctx: #17500]
en: Display sleep timeout
cs_cz: Zobrazit časový limit režimu spánku

[ctx: #17997]
en: {0:d} MByte
cs_cz: {0:d} MB

[ctx: #17998]
en: {0:d} hours
cs_cz: {0:d} hodin

[ctx: #17999]
en: {0:d} days
cs_cz: {0:d} dní

[ctx: #19000]
note: Live TV channels 'play' context menu item label
en: Switch to channel
cs_cz: Přepnout na kanál

[ctx: #19001]
en: Separate the search words by using AND, OR and / or NOT.
cs_cz: Oddělte hledaná slova pomocí AND (a), OR (nebo) a/nebo NOT (negace).

[ctx: #19002]
en: or use phrases to find an exact match, like "The wizard of Oz".
cs_cz: nebo použijte uvozovky pro vyhledání přesné shody, např. „Čaroděj ze země Oz“.

[ctx: #19003]
note: Label of a context menu entry to find similar programs (matching a given epg event)
en: Find similar
cs_cz: Najít podobné

[ctx: #19004]
note: label for epg import progress control
en: Importing guide from clients
cs_cz: Importování televizního programu z klientů

[ctx: #19005]
note: used by several skins
en: PVR stream information
cs_cz: Informace o datovém proudu PVR

[ctx: #19006]
note: label for 'tuner name' in pvr player information dialog
en: Receiving device
cs_cz: Přijímající zařízení

[ctx: #19007]
note: label for 'device status' in pvr player information dialog
en: Device status
cs_cz: Stav zařízení

[ctx: #19008]
note: label for 'signal quality' in pvr player information dialog
en: Signal quality
cs_cz: Kvalita signálu

[ctx: #19012]
note: label for PVR backend name in system information's PVR section
en: PVR backend
cs_cz: Backend PVR

[ctx: #19013]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for free to air channels
en: Free to air
cs_cz: Volně šířené programy

[ctx: #19014]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for 'fixed' channels
en: Fixed
cs_cz: Pevné

[ctx: #19015]
note: label for 'channel encryption' in pvr player information dialog
en: Encryption
cs_cz: Šifrování

[ctx: #19016]
note: unused?
en: PVR backend {0:d} - {1:s}
cs_cz: Backend PVR {0:d} - {1:s}

[ctx: #19017]
note: generic label for pvr recordings used in different places
en: Recordings
cs_cz: Nahrávky

[ctx: #19018]
note: Name of a setting, asking to enter the path to a folder that contains icons for TV channels
en: Folder with channel icons
cs_cz: Složka s ikonami kanálů

[ctx: #19019]
note: generic label for pvr channels used in different places
en: Channels
cs_cz: Kanály

[ctx: #19020]
note: generic label for 'Live TV' used in different places
en: TV
cs_cz: Televize

[ctx: #19021]
note: generic label for pvr-provided 'Radio' used in different places
en: Radio
cs_cz: Rádio

[ctx: #19022]
note: generic 'hidden' label used in different places
en: Hidden
cs_cz: Skryté

[ctx: #19023]
note: generic label for 'Live TV channels' used in different places
en: TV channels
cs_cz: Televizní kanály

[ctx: #19024]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channels' used in different places
en: Radio channels
cs_cz: Rozhlasové stanice

[ctx: #19025]
note: label for PVR backend number of timers in system information's PVR section
en: Upcoming recordings
cs_cz: Nadcházející nahrávání

[ctx: #19026]
note: label for "add timer..." list item used in pvr timers / timer rules window
en: Add timer...
cs_cz: Přidat časovač…

[ctx: #19027]
note: unused?
en: No search results
cs_cz: Žádné výsledky vyhledávání

[ctx: #19028]
note: label used in pvr guide window views to indicate that there are no epg data for the current view (channel, now, next)
en: No guide entries
cs_cz: Žádné položky v televizním programu

[ctx: #19029]
note: generic 'channel' label used in different places
en: Channel
cs_cz: Kanál

[ctx: #19030]
note: generic 'now' label used in different places
en: Now
cs_cz: Nyní

[ctx: #19031]
note: generic 'next' label used in different places in pvr context
en: Next
cs_cz: Následující

[ctx: #19032]
note: 'timeline' label used in pvr guide window
en: Timeline
cs_cz: Časová osa

[ctx: #19033]
note: generic 'information' label used in different places, like labels for message box headers
en: Information
cs_cz: Informace

[ctx: #19034]
note: message box text stating that a timer is already set for a given epg event.
en: There is already a timer set for this event
cs_cz: Pro tuto událost je již časovač nastaven

[ctx: #19037]
note: pvr settings "show signal quality" label
en: Show signal quality
cs_cz: Zobrazit kvalitu signálu

[ctx: #19038]
note: message box text stating that a PVR backend does not support a certain functionality.
en: Not supported by the PVR backend.
cs_cz: Není podporováno backendem PVR.

[ctx: #19039]
note: message box text asking for confirmation to hide a channel.
en: Are you sure you want to hide this channel?
cs_cz: Opravdu chcete skrýt tento kanál?

[ctx: #19040]
en: Timers
cs_cz: Časovače

[ctx: #19041]
note: Label for button to refresh the channel logos
en: Refresh channel logos
cs_cz: Obnovit loga kanálů

[ctx: #19042]
note: label for PVR backend number of channel groups in system information's PVR section
en: Channel Groups
cs_cz: Skupiny kanálů

[ctx: #19043]
note: pvr settings "recording" category label
en: Recording
cs_cz: Nahrávání

[ctx: #19046]
en: New channel
cs_cz: Nový kanál

[ctx: #19047]
note: Label for a context menu entry to open an EPG event information dialog
en: Programme information
cs_cz: Informace o pořadu

[ctx: #19048]
note: pvr settings "group manager" action button label Label for a context menu entry to open the pvr channel group manager dialog
en: Group manager
cs_cz: Správce skupin

[ctx: #19049]
en: Show channel
cs_cz: Zobrazit kanál

[ctx: #19050]
en: Show visible channels
cs_cz: Zobrazit viditelné kanály

[ctx: #19051]
en: Show hidden channels
cs_cz: Zobrazit skryté kanály

[ctx: #19052]
en: Move channel to:
cs_cz: Přesunout kanál na:

[ctx: #19053]
note: Label for a context menu entry to open recording info dialog
en: Recording information
cs_cz: Informace o nahrávce

[ctx: #19054]
note: header label for hide channel confirmation message box
en: Hide channel
cs_cz: Skrýt kanál

[ctx: #19055]
note: generic text used in several places to state that there is no information available
en: No information available
cs_cz: Nejsou dostupné žádné informace

[ctx: #19056]
note: Label for a new timer
en: New timer
cs_cz: Nový časovač

[ctx: #19057]
note: Notification text to announce that a timer was disabled
en: Timer disabled
cs_cz: Časovač zakázán

[ctx: #19058]
note: Notification text to announce that a timer was enabled
en: Timer enabled
cs_cz: Časovač povolen

[ctx: #19059]
note: Label for a context menu entry and for a button to stop a recording
en: Stop recording
cs_cz: Zastavit nahrávání

[ctx: #19060]
note: Label for a context menu entry to delete a timer associated with an epg event and for a button to delete a timer in epg event info dialog
en: Delete timer
cs_cz: Odstranit časovač

[ctx: #19061]
note: Label for a context menu entry to open the timer settings dialog
en: Add timer
cs_cz: Přidat časovač

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
cs_cz: Seřadit podle: Kanál

[ctx: #19063]
note: Label for epg grid window "jump to grid start" (oldest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: First programme
cs_cz: První program

[ctx: #19064]
note: Label for epg grid window "jump to grid end" (youngest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Last programme
cs_cz: Poslední program

[ctx: #19065]
note: Label for timer settings dialog header
en: Timer settings
cs_cz: Nastavení časovače

[ctx: #19066]
note: Name of a shortcut to a custom folder for channel icons
en: Channel icons
cs_cz: Ikony kanálů

[ctx: #19067]
note: message box text stating that an epg event is already being recorded
en: This event is already being recorded.
cs_cz: Tato událost se již nahrává.

[ctx: #19068]
note: Label for recording settings dialog header
en: Recording settings
cs_cz: Nastavení nahrávání

[ctx: #19069]
note: generic label for the electronic program guide (EPG) used in different places
en: Guide
cs_cz: Televizní program

[ctx: #19070]
note: Label for epg grid window "jump to now" (current programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Current programme
cs_cz: Aktuální program

[ctx: #19071]
note: pvr settings "epg update interval" setting label
en: Update interval
cs_cz: Interval aktualizace

[ctx: #19072]
note: Dialog warning text for invalid timer setting
en: In order to add/update a timer the end date and time must be greater than the start date and time.
cs_cz: Aby bylo možné přidat nebo aktualizovat časovač, musí být datum a čas ukončení větší než datum a čas zahájení.

[ctx: #19073]
note: pvr settings "delay channel switch" setting label
en: Delay channel switch
cs_cz: Zpozdit přepínání kanálů o

[ctx: #19074]
en: Active
cs_cz: Aktivní

[ctx: #19075]
note: Label of name edit in PVR timer and recording settings dialog
en: Name
cs_cz: Název

[ctx: #19076]
note: Label of recording folder edit in PVR timer settings dialog
en: Folder
cs_cz: Složka

[ctx: #19077]
en: Hide disabled
cs_cz: Skrýt zakázané

[ctx: #19078]
note: Label of channel selector list in PVR timer settings dialog
en: Channel
cs_cz: Kanál

[ctx: #19079]
note: Heading for PVR timer days of week settings dialog Label of days of week button in PVR timer settings dialog
en: Days of week
cs_cz: Dny v týdnu

[ctx: #19080]
note: used by several skins
en: Begin
cs_cz: Začít

[ctx: #19081]
note: used by several skins
en: End
cs_cz: Skončit

[ctx: #19082]
note: Label of priority spinner in PVR timer settings dialog
en: Priority
cs_cz: Priorita

[ctx: #19083]
note: Label of lifetime selector in PVR timer and recording settings dialog
en: Lifetime
cs_cz: Doba platnosti

[ctx: #19084]
note: Label of first day (dd mm yy) button in PVR timer settings dialog
en: First day
cs_cz: První den

[ctx: #19085]
note: default for channels without a name. place holder will be filled with channel number.
en: Unknown channel {0:s}
cs_cz: Neznámý kanál {0:s}

[ctx: #19086]
note: Label for "Instant recording action" setting
en: Instant recording action
cs_cz: Akce okamžitého nahrávání

[ctx: #19087]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record current show (if guide data available)
cs_cz: Nahrávat aktuální pořad (pokud jsou dostupná data televizního programu)

[ctx: #19088]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record for a fixed period of time (Instant recording duration)
cs_cz: Nahrávat pevný časový úsek (Doba trvání okamžitého nahrávání)

[ctx: #19089]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Ask what to do
cs_cz: Zeptat se, co dělat

[ctx: #19090]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record the next {0:d} minutes
cs_cz: Nahrávat následujících {0:d} minut

[ctx: #19091]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record current show ({0:s})
cs_cz: Nahrávat aktuální pořad ({0:s})

[ctx: #19092]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record next show ({0:s})
cs_cz: Nahrávat následující pořad ({0:s})

[ctx: #19093]
note: Instant recording summary. Expands to "Instant recording: <recording start and end times>", for example "Instant recording: 31/05/2016 from 9:00 to 11:00"
en: Instant recording: {0:s}
cs_cz: Okamžité nahrávání: {0:s}

[ctx: #19094]
note: error message displayed in case adding a timer failed because no suitable epg-based timer type could be found.
en: Timer creation failed. Unsupported timer type.
cs_cz: Vytvoření časovače selhalo. Nepodporovaný typ časovače.

[ctx: #19095]
note: error message displayed in case adding a timer rule failed because no suitable epg-based timer rule type could be found.
en: Timer rule creation failed. Unsupported timer type.
cs_cz: Vytvoření pravidla časovače selhalo. Nepodporovaný typ časovače.

[ctx: #19096]
note: label of a value for default epg event select action, where the action is choosen depending on whether the event is in the past, now or in the future
en: "Smart select"
cs_cz: „Chytrý výběr“

[ctx: #19097]
note: label of the help text for the name edit field in PVR timer and recording settings dialog
en: Enter the name for the timer
cs_cz: Zadejte název pro časovač

[ctx: #19098]
note: generic warning label used at several places
en: Warning!
cs_cz: Upozornění!

[ctx: #19099]
note: service label in pvr info dialog
en: Service
cs_cz: Služba

[ctx: #19100]
note: mux label in pvr info dialog
en: Mux
cs_cz: Sloučit

[ctx: #19101]
note: provider label in pvr info dialog
en: Provider
cs_cz: Poskytovatel

[ctx: #19102]
en: Please switch to another channel.
cs_cz: Přepněte prosím na jiný kanál.

[ctx: #19103]
note: Title of numeric dialog for choosing a channel by entering a number
en: Go to channel
cs_cz: Přejít na kanál

[ctx: #19104]
note: label of the help text for the recording folder edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the name of the folder for the recording
cs_cz: Zadejte název složky pro nahrávku

[ctx: #19105]
note: unused?
en: Please select a channel
cs_cz: Vyberte kanál

[ctx: #19106]
note: part of timer information text (e.g. "Next recording on 10/10/2016 at 9:00 AM")
en: Next recording on
cs_cz: Další nahrávání nastaveno na

[ctx: #19107]
note: part of timer information text (e.g. "Next recording on 10/10/2016 at 9:00 AM")
en: at
cs_cz: v

[ctx: #19108]
note: label for PVR settings "tv fallback framerate" (in Hz) selector
en: Fallback framerate
cs_cz: Náhradní frekvence snímků

[ctx: #19112]
note: delete recordings confirmation message box text
en: Delete this recording?
cs_cz: Odstranit tuto nahrávku?

[ctx: #19113]
note: delete multiple recordings confirmation message box text
en: Delete all recordings in this folder?
cs_cz: Odstranit všechny nahrávky v této složce?

[ctx: #19114]
note: label for PVR backend version in system information's PVR section
en: Version
cs_cz: Verze

[ctx: #19115]
note: label for PVR backend address (e.g. ID address of the PVR backend server) in system information's PVR section
en: Address
cs_cz: Adresa

[ctx: #19116]
note: label for PVR backend disk size in system information's PVR section
en: Disksize
cs_cz: Velikost disku

[ctx: #19117]
note: label for PVR settings channels search action control
en: Search for channels
cs_cz: Vyhledat kanály

[ctx: #19118]
note: unused?
en: Can't use PVR functions while searching.
cs_cz: Během vyhledávání nelze používat funkce PVR.

[ctx: #19119]
note: channel scan backend selection dialog text
en: On which backend do you want to search?
cs_cz: Na kterém backendu chcete hledat?

[ctx: #19120]
note: label for PVR client number in system information's PVR section
en: Client number
cs_cz: Počet klientů

[ctx: #19121]
en: Avoid repeats
cs_cz: Zabránit opakováním

[ctx: #19122]
note: delete active timer confirmation message box text
en: This timer is still recording. Are you sure you want to delete this timer?
cs_cz: Tento časovač stále nahrává. Opravdu chcete odstranit tento časovač?

[ctx: #19123]
en: Free to air channels only
cs_cz: Pouze volně šířené kanály

[ctx: #19124]
en: Ignore present timers
cs_cz: Ignorovat nastavené časovače

[ctx: #19125]
en: Ignore present recordings
cs_cz: Ignorovat spuštěná nahrávání

[ctx: #19126]
note: Label of "Start time" spinner in PVR timer settings dialog
en: Start time
cs_cz: Čas spuštění

[ctx: #19127]
note: Label of "End time" edit field in PVR timer settings dialog
en: End time
cs_cz: Čas ukončení

[ctx: #19128]
note: Label of "Start date" spinner field in PVR timer settings dialog
en: Start date
cs_cz: Datum zahájení

[ctx: #19129]
note: Label of "End date" edit field in PVR timer settings dialog
en: End date
cs_cz: Datum ukončení

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
cs_cz: Minimální doba trvání

[ctx: #19131]
en: Maximum duration
cs_cz: Maximální doba trvání

[ctx: #19132]
en: Include unknown genres
cs_cz: Zahrnout neznámé žánry

[ctx: #19133]
en: Search string
cs_cz: Vyhledávací řetězec

[ctx: #19134]
en: Include description
cs_cz: Zahrnout popis

[ctx: #19135]
en: Case sensitive
cs_cz: Rozlišovat malá a velká písmena

[ctx: #19136]
en: Channel unavailable
cs_cz: Kanál není dostupný

[ctx: #19137]
note: channel group manager dialog error message box text
en: No groups defined. Please create a group first
cs_cz: Nejsou definovány žádné skupiny. Nejprve vytvořte skupinu

[ctx: #19138]
note: Label of timer rules tv/radio home submenu item
en: Timer rules
cs_cz: Pravidla časovače

[ctx: #19139]
note: channel group manager dialog create group / rename group message box text
en: Name of the new group
cs_cz: Název nové skupiny

[ctx: #19140]
note: PVR search window 'search' list item label
en: Search...
cs_cz: Hledat…

[ctx: #19141]
note: generic PVR channel 'group' label used in different places
en: Group
cs_cz: Skupina

[ctx: #19142]
en: Search guide
cs_cz: Prohledat televizní program

[ctx: #19143]
en: Group management
cs_cz: Správa skupin

[ctx: #19144]
note: used by several skins
en: No groups defined
cs_cz: Nejsou definovány žádné skupiny

[ctx: #19145]
note: used by several skins
en: Grouped
cs_cz: Seskupeno

[ctx: #19146]
note: generic label for pvr channel groups used in different places
en: Groups
cs_cz: Skupiny

[ctx: #19147]
note: Dialog warning text for lifetime recording setting
en: Setting the lifetime of this recording to {0:d} days will immediately expire the recording, which might result in instant deletion of the recording. Proceed anyway?
cs_cz: Nastavení doby platnosti této nahrávky na {0:d} dní okamžitě ukončí platnost záznamu, což může vést k okamžitému odstranění záznamu. Přesto pokračovat?

[ctx: #19148]
note: generic PVR 'channel' label used in different places
en: Channel
cs_cz: Kanál

[ctx: #19149]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Mo
cs_cz: Po

[ctx: #19150]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Tu
cs_cz: Út

[ctx: #19151]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: We
cs_cz: St

[ctx: #19152]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Th
cs_cz: Čt

[ctx: #19153]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Fr
cs_cz: Pá

[ctx: #19154]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Sa
cs_cz: So

[ctx: #19155]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Su
cs_cz: Ne

[ctx: #19156]
note: unused?
en: from
cs_cz: od

[ctx: #19157]
en: Next recording
cs_cz: Následující nahrávání

[ctx: #19158]
en: Currently recording
cs_cz: Aktuálně nahrávané

[ctx: #19159]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: from
cs_cz: od

[ctx: #19160]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: to
cs_cz: do

[ctx: #19161]
note: timer rule presentation string. (start-day-date|days-of-week) "from" (start-day-time|"any time") "to" (end-day-time|"any time")
en: any time
cs_cz: kdykoliv

[ctx: #19162]
note: timer status textual representation
en: Recording active
cs_cz: Nahrávání aktivní

[ctx: #19163]
note: label for number of PVR recordings in system information's PVR section
en: Recordings
cs_cz: Nahrávky

[ctx: #19165]
note: Label for "switch to channel" button""
en: Switch
cs_cz: Přepnout

[ctx: #19166]
note: label for header of misc PVR GUI elements
en: PVR information
cs_cz: Informace o PVR

[ctx: #19167]
note: pvr settings "scan for missing channel icons" action button label
en: Scan for missing icons
cs_cz: Vyhledat chybějící ikony

[ctx: #19168]
note: label for PVR number of deleted recordings in system information's PVR section
en: Deleted and recoverable recordings
cs_cz: Odstraněné a obnovitelné nahrávky

[ctx: #19169]
note: unused?
en: Hide video information box
cs_cz: Skrýt pole s informacemi o videu

[ctx: #19171]
note: pvr settings "start playback full screen" setting label
en: Switch to full screen
cs_cz: Přepnout na celou obrazovku

[ctx: #19172]
note: pvr settings "duration for an instant recording" setting label
en: Instant recording duration
cs_cz: Doba trvání okamžitého nahrávání

[ctx: #19173]
note: generic label for 'Live TV channel groups' used in different places
en: TV channel groups
cs_cz: Skupiny televizních kanálů

[ctx: #19174]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channel groups' used in different places
en: Radio channel groups
cs_cz: Skupiny rozhlasových kanálů

[ctx: #19175]
note: pvr settings "default time to add before the start of an event to record (according to its epg data)" setting label
en: Default start padding time
cs_cz: Výchozí čas odsazení začátku

[ctx: #19176]
note: pvr settings "default time to add after the end of an event to record (according to epg its data)" setting label
en: Default end padding time
cs_cz: Výchozí čas odsazení konce

[ctx: #19177]
note: pvr settings category and group label
en: Playback
cs_cz: Přehrávání

[ctx: #19178]
note: pvr setting "show channel info while switching channels" value
en: Show channel information when switching channels
cs_cz: Při přepínání kanálů zobrazovat informace o kanálu

[ctx: #19179]
note: header used in pvr recordings window
en: Deleted
cs_cz: Odstraněno

[ctx: #19180]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV channels
cs_cz: Televizní kanály

[ctx: #19181]
note: pvr settings "Menu / OSD" category label
en: Menu / OSD
cs_cz: Nabídka / OSD

[ctx: #19182]
note: pvr settings "future epg days to display" setting value
en: Future days to display
cs_cz: Budoucích dnů k zobrazení

[ctx: #19183]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: Radio channels
cs_cz: Rozhlasové kanály

[ctx: #19184]
note: label for "deleted recordings" data source in media source window
en: Deleted recordings
cs_cz: Odstraněné nahrávky

[ctx: #19185]
note: pvr settings "clear epg data" action button label
en: Clear data
cs_cz: Vymazat data

[ctx: #19186]
note: message box text for pvr data reset confirmation
en: All selected data will be cleared. Some information cannot be restored from the clients afterwards. Proceed anyway?
cs_cz: Všechna označená data budou smazána. Některé informace nemohou být později z klientů obnovena. Přesto pokračovat?

[ctx: #19187]
note: progress dialog text shown while purging pvr data
en: Clearing data.
cs_cz: Mazání dat.

[ctx: #19188]
note: message box text for epg data reset confirmation
en: All guide data will be cleared. Are you sure?
cs_cz: Všechna data programu budou vymazána. Jste si jisti?

[ctx: #19189]
note: message box text stating that the PVR backend forbids to record a given epg event.
en: The PVR backend does not allow to record this event.
cs_cz: Backend PVR nepovoluje zaznamenat tuto událost.

[ctx: #19190]
note: generic "play program" label used in different places
en: Play programme
cs_cz: Přehrát program

[ctx: #19191]
en: PVR service
cs_cz: Služba PVR

[ctx: #19192]
note: info message box text stating that none of the available pvr clients does support channel scanning
en: None of the connected PVR backends supports scanning for channels.
cs_cz: Žádný z připojených backendů PVR nepodporuje prohledávání kanálů.

[ctx: #19194]
note: unused?
en: Continue?
cs_cz: Pokračovat?

[ctx: #19195]
note: pvr settings "delay mark last watched" setting label
en: Delay mark last watched
cs_cz: Zpozdit označení jako zhlédnuté

[ctx: #19196]
note: value for "pvr client specific actions" dialog headers
en: PVR client specific actions
cs_cz: Akce konkrétní pro klienta PVR

[ctx: #19197]
note: text for "recording started on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording started on: {0:s}
cs_cz: Nahrávání spuštěno v: {0:s}

[ctx: #19198]
note: text for "recording finished on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording finished on: {0:s}
cs_cz: Nahrávání dokončeno v: {0:s}

[ctx: #19199]
note: pvr settings "channel manager" action button label
en: Channel manager
cs_cz: Správce kanálů

[ctx: #19200]
en: Guide source:
cs_cz: Zdroj televizního programu:

[ctx: #19201]
en: Channel name:
cs_cz: Název kanálu:

[ctx: #19202]
en: Channel icon:
cs_cz: Ikona kanálu:

[ctx: #19203]
note: used by several skins
en: Edit channel
cs_cz: Upravit kanál

[ctx: #19204]
note: initial name for new channels, used in pvr channel manager dialog
en: New channel
cs_cz: Nový kanál

[ctx: #19205]
en: Group management
cs_cz: Správa skupin

[ctx: #19206]
en: Activate guide:
cs_cz: Aktivovat televizní program:

[ctx: #19207]
note: used by several skins
en: Group:
cs_cz: Skupina:

[ctx: #19208]
note: text for "new channel name input" dialog
en: Enter the name of the new channel
cs_cz: Zadejte název nového kanálu

[ctx: #19209]
note: unused?
en: Kodi virtual backend
cs_cz: Virtuální backend Kodi

[ctx: #19210]
note: pvr channel manager "epg source" selector value
en: Client
cs_cz: Klient

[ctx: #19211]
note: Heading of a channel delete confirmation dialog
en: Delete channel
cs_cz: Odstranit kanál

[ctx: #19212]
note: pvr channel manager "save changes", part of confirmation dialog message
en: This list contains changes
cs_cz: Tento seznam obsahuje změny

[ctx: #19213]
note: pvr channel manager "create new channel", backend selector dialog message
en: Select backend
cs_cz: Vybrat backend

[ctx: #19214]
note: @@@ dead code in pvr channel manager, action for a context menu item never added?
en: Enter a valid URL for the new channel
cs_cz: Zadejte platnou URL pro nový kanál

[ctx: #19215]
note: generic label for PVR reminders used in different places
en: Reminders
cs_cz: Připomenutí

[ctx: #19216]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr radio guide search dialog
en: All radio channels
cs_cz: Všechny rádiové stanice

[ctx: #19217]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr TV guide search dialog
en: All TV channels
cs_cz: Všechny televizní kanály

[ctx: #19218]
note: 'visible' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Visible TV groups"
en: Visible
cs_cz: Viditelný

[ctx: #19219]
note: label for 'ungrouped' control in pvr channel group manager dialog
en: Ungrouped channels
cs_cz: Neseskupené kanály

[ctx: #19220]
note: 'channels in' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Channels in My Sports Channels Group"
en: Channels in
cs_cz: Kanály v

[ctx: #19222]
en: Guide
cs_cz: Televizní program

[ctx: #19223]
note: unused?
en: No PVR add-on could be enabled. Check your settings or the log for more information.
cs_cz: Nemohl být povolen žádný doplněk PVR. Zkontrolujte své nastavení nebo protokol pro více informací.

[ctx: #19224]
note: Notification text to announce that a recording was aborted
en: Recording aborted
cs_cz: Nahrávání přerušeno

[ctx: #19225]
note: Notification text to announce that a recording was scheduled
en: Recording scheduled
cs_cz: Nahrávání naplánováno

[ctx: #19226]
note: Notification text to announce that a recording started
en: Recording started
cs_cz: Nahrávání spuštěno

[ctx: #19227]
note: Notification text to announce that a recording completed
en: Recording completed
cs_cz: Nahrávání dokončeno

[ctx: #19228]
note: Notification text to announce that a timer was deleted
en: Timer deleted
cs_cz: Časovač odstraněn

[ctx: #19229]
note: pvr settings "past epg days to display" setting value
en: Past days to display
cs_cz: Minulých dnů k zobrazení

[ctx: #19230]
note: label for PVR settings no epg updates during playback control
en: Prevent updates during playback
cs_cz: Zabránit aktualizacím během přehrávání

[ctx: #19231]
note: label for PVR settings use backend channel order control
en: Use channel order from backend(s)
cs_cz: Použít pořadí kanálů z backendů

[ctx: #19232]
note: label for pvr epg search window 'clear search results' context menu item
en: Clear search results
cs_cz: Vymazat výsledky hledání

[ctx: #19233]
note: label for PVR settings timer updates notification control
en: Display a notification on timer updates
cs_cz: Zobrazit oznámení při aktualizacích časovačů

[ctx: #19234]
note: label for PVR settings use backend channel numbers control
en: Use channel numbers from backend
cs_cz: Použít čísla kanálů z backendu

[ctx: #19235]
note: label 'pvr starting up' for progress dialog text
en: PVR manager is starting up
cs_cz: Správce PVR se spouští

[ctx: #19236]
note: label 'loading channels' for progress dialog text
en: Loading channels from clients
cs_cz: Načítání kanálů z klientů

[ctx: #19237]
note: label 'loading timers' for progress dialog text
en: Loading timers from clients
cs_cz: Načítání časovačů z klientů

[ctx: #19238]
note: label 'loading recordings' for progress dialog text
en: Loading recordings from clients
cs_cz: Načítání nahrávek z klientů

[ctx: #19239]
note: label for PVR client creation progress control
en: Creating PVR clients
cs_cz: Vytvoření klientů PVR

[ctx: #19240]
note: label for pvr settings client priorities control and client priorities dialog heading.
en: Client priorities
cs_cz: Priority klienta

[ctx: #19241]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer (read-only)
en: View timer
cs_cz: Zobrazit časovač

[ctx: #19242]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer
en: Edit timer
cs_cz: Upravit časovač

[ctx: #19243]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer rule
en: Edit timer rule
cs_cz: Upravit pravidlo časovače

[ctx: #19244]
note: label for PVR settings pvr backend idle time control. if enabled, kodi will be automatically shutdown after the defined amount of pvr backend idle time.
en: Backend idle time
cs_cz: Doba nečinnosti backendu

[ctx: #19245]
note: label for PVR settings wakeup command control. if not empty, kodi will execute the given command upon waking up from suspend.
en: Wakeup command
cs_cz: Příkaz pro probuzení

[ctx: #19246]
note: label for PVR settings wakeup before recording control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on before a recording starts.
en: Wakeup before recording
cs_cz: Probudit před nahráváním

[ctx: #19247]
note: label for PVR settings daily wakeup control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup
cs_cz: Denní probuzení

[ctx: #19248]
note: label for PVR settings daily wakeup time control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup time (HH:MM:SS)
cs_cz: Čas denního probouzení (HH:MM:SS)

[ctx: #19249]
note: unused?
en: Filter channels
cs_cz: Filtrovat kanály

[ctx: #19250]
note: Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV and radio channels
cs_cz: Televizní a rozhlasové kanály

[ctx: #19251]
note: label for 'update epg' context menu item and 'update epg' confirmation dialog header
en: Update guide information
cs_cz: Aktualizovat informace televizního programu

[ctx: #19252]
note: label for 'update channel epg' confirmation dialog text
en: Schedule guide update for this channel?
cs_cz: Naplánovat aktualizaci televizního programu pro tento kanál?

[ctx: #19253]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel was started
en: Guide update scheduled for channel
cs_cz: Aktualizace televizního programu naplánována pro kanál

[ctx: #19254]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel failed
en: Guide update failed for channel
cs_cz: Aktualizace televizního programu selhala pro kanál

[ctx: #19255]
note: for a timer rule, the number of child timers which are currently scheduled to record. For use in "status" fields.
en: {0:d} scheduled
cs_cz: {0:d} naplánováno

[ctx: #19256]
note: for a timer rule or timer to indicate this item has completed the intended recordings. For use in "status" fields.
en: Completed
cs_cz: Dokončeno

[ctx: #19257]
note: unused?
en: Lock channel
cs_cz: Uzamknout kanál

[ctx: #19258]
note: unused?
en: Unlock channel
cs_cz: Odemknout kanál

[ctx: #19259]
note: pvr settings category label
en: Parental control
cs_cz: Rodičovská kontrola

[ctx: #19260]
note: pvr settings 'parental control channel unlock duration' setting label
en: Unlock duration
cs_cz: Doba trvání odemčení

[ctx: #19261]
note: pvr settings 'parental control change pin' setting label
en: Change PIN
cs_cz: Změnit PIN

[ctx: #19262]
note: generic 'parental control enter pin' label
en: Parental control. Enter PIN:
cs_cz: Rodičovská kontrola. Zadejte PIN:

[ctx: #19264]
note: label for 'incorrect pin' error dialog header
en: Incorrect PIN
cs_cz: Nesprávný PIN

[ctx: #19265]
note: label for 'incorrect pin' error dialog text
en: The entered PIN was incorrect.
cs_cz: Zadané číslo PIN bylo nesprávné.

[ctx: #19266]
note: label to use for epg tag title instead of actual event title if the respective channel is parental locked
en: Parental locked
cs_cz: Rodičovský zámek

[ctx: #19267]
en: Parental locked:
cs_cz: Rodičovský zámek:

[ctx: #19268]
note: pvr settings 'hide no info available labels' setting label. Instead of displaying "no information available" text (for example in epg grid for time spans without epg data), show nothing
en: Hide "No information available" labels
cs_cz: Skrýt popisky „Nejsou dostupné žádné informace“

[ctx: #19269]
note: pvr settings "Preselect playing channel in lists" control label
en: Preselect playing channel in lists
cs_cz: Předvybrat přehrávaný kanál v seznamech

[ctx: #19270]
note: Label of the option to switch between a grouped recordings list and a non-grouped recordings list in pvr recordings window.
en: Group Items
cs_cz: Skupina položek

[ctx: #19271]
note: unused?
en: No PVR add-ons could be found
cs_cz: Nebyl nalezen žádný doplněk PVR

[ctx: #19272]
note: label for 'pvr configuration incomplete' information dialog text
en: To use PVR you need to install, enable and configure a PVR add-on. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
cs_cz: Chcete-li používat PVR, musíte nainstalovat, povolit a nakonfigurovat doplněk PVR. Další informace naleznete na adrese http://kodi.wiki/view/PVR.

[ctx: #19273]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: TV guide
cs_cz: Televizní program

[ctx: #19274]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: Radio guide
cs_cz: Program rozhlasu

[ctx: #19275]
note: timer status textual representation
en: Conflict warning
cs_cz: Upozornění na konflikt

[ctx: #19276]
note: timer status textual representation
en: Conflict error
cs_cz: Chyba konfliktu

[ctx: #19277]
note: Notification text to announce that a recording has a conflict
en: Recording conflict
cs_cz: Konflikt při nahrávaní

[ctx: #19278]
note: Notification text to announce that a recording has an error
en: Recording error
cs_cz: Chyba při nahrávaní

[ctx: #19279]
note: pvr settings 'PVR clients' group label.
en: PVR clients
cs_cz: Klienti PVR

[ctx: #19280]
note: pvr client specific settings 'client specific settings' action control label.
en: Client specific settings
cs_cz: Nastavení konkrétní pro klienta

[ctx: #19281]
note: pvr settings 'confirm channel switch' setting label.
en: Confirm channel switches by pressing "OK"
cs_cz: Potvrzovat přepínání kanálů stiskem „OK“

[ctx: #19282]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: Current icon
cs_cz: Aktuální ikona

[ctx: #19283]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: No icon
cs_cz: Žádná ikona

[ctx: #19284]
note: used by several skins and PVR
en: Choose icon
cs_cz: Zvolte ikonu

[ctx: #19285]
note: Label for a select/menu option to select an icon graphic
en: Browse for icon
cs_cz: Vyhledat ikonu

[ctx: #19286]
note: Label for channel icon search progress dialog
en: Searching for channel icons
cs_cz: Vyhledávání ikon kanálů

[ctx: #19287]
note: Label for the pvr 'all chnanels' 'channel group
en: All channels
cs_cz: Všechny kanály

[ctx: #19288]
note: Label for epg grid window "go to date" context menu entry
en: Date selector
cs_cz: Výběr data

[ctx: #19289]
note: Label for button to hide a group in the group manager
en: Hide group
cs_cz: Skrýt skupinu

[ctx: #19290]
note: Label for a context menu entry of a recording to undelete a deleted recording
en: Undelete
cs_cz: Zrušit odstranění

[ctx: #19291]
note: Label for a context menu entry of a recording to permanently delete a deleted recording
en: Delete permanently
cs_cz: Odstranit trvale

[ctx: #19292]
note: "remove deleted recordings from trash" dialog header
en: Delete all permanently
cs_cz: Odstranit vše trvale

[ctx: #19293]
note: "remove deleted recordings from trash" dialog text
en: Remove all deleted recordings from trash? This operation cannot be reverted.
cs_cz: Odebrat všechny odstraněné nahrávky z koše? Tuto operaci nelze vrátit.

[ctx: #19294]
note: "remove deleted recording from trash" dialog text
en: Remove this deleted recording from trash? This operation cannot be reverted.
cs_cz: Odebrat tuto odstraněnou nahrávku z koše? Tuto operaci nelze vrátit.

[ctx: #19295]
note: Label for context menu entry to delete a timer rule
en: Delete timer rule
cs_cz: Odstranit pravidlo časovače

[ctx: #19296]
note: Label if no pvr addons are enabled
en: No PVR add-on enabled
cs_cz: Nebyl povolen žádný doplněk PVR

[ctx: #19297]
note: 'Viewtype' label for vertical channel layout, used in pvr guide window
en: Vertical channels
cs_cz: Svislé kanály

[ctx: #19298]
note: 'Viewtype' label for horizontal channel layout, used in pvr guide window
en: Horizontal channels
cs_cz: Vodorovné kanály

[ctx: #19299]
note: generic "expiration" label used in different places
en: Expires
cs_cz: Končí platnost

[ctx: #19300]
note: 'Viewtype' label for vertical channel layout without channel group selctor, used in pvr guide window
en: Vertical channels, no group selector
cs_cz: Svislé kanály, bez výběru skupiny

[ctx: #19301]
note: 'Viewtype' label for horizontal channel layout without channel group selctor, used in pvr guide window
en: Horizontal channels, no group selector
cs_cz: Vodorovné kanály, bez výběru skupiny

[ctx: #19302]
note: text for yes no dialog shown when user selects a future programme in the guide window and default select action is 'smart select'
en: Do you want to record the selected programme or to switch to the current programme?
cs_cz: Chcete nahrát vybraný pořad nebo přepnout na aktuální pořad?

[ctx: #19303]
note: label for PVR settings close channel OSD after channel switch control
en: Close channel OSD after switching channels
cs_cz: Zavřít OSD kanálu po přepnutí kanálů

[ctx: #19304]
note: label for context menu entry to open settings dialog for a timer rule (read-only)
en: View timer rule
cs_cz: Zobrazit pravidlo časovače

[ctx: #19305]
note: text for event log entry for logging auto deleted missed reminders
en: Deleted missed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
cs_cz: Odstraněno zmeškané připomenutí PVR pro ‚{0:s}‘ na kanálu ‚{1:s}‘ v ‚{2:s}‘

[ctx: #19306]
note: text for event log entry for logging auto deleted missed reminders
en: Deleted missed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
cs_cz: Odstraněno zmeškané připomenutí PVR pro kanál ‚{0:s}‘ v ‚{1:s}

[ctx: #19307]
note: text for reminder announcement dialog
en: Reminder for [B]{0:s}[/B] on channel [B]{1:s}[/B] at [B]{2:s}[/B].
cs_cz: Připomenutí pro [B]{0:s}[/B] na kanálu [B]{1:s}[/B] v [B]{2:s}[/B].

[ctx: #19308]
note: text for reminder announcement dialog
en: Reminder for channel [B]{0:s}[/B] at [B]{1:s}[/B].
cs_cz: Připomenutí pro kanál [B]{0:s}[/B] v [B]{1:s}[/B].

[ctx: #19309]
note: additional text for reminder announcement dialog, used if a recording can be scheduled
en: (Auto-close of this reminder will schedule a recording...)
cs_cz: (Automatické zavření tohoto připomenutí naplánuje nahrávání…)

[ctx: #19310]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Scheduled recording for auto-closed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
cs_cz: Naplánováno nahrávání pro automatické zavření připomenutí PVR pro ‚{0:s}‘ na kanálu ‚{1:s}‘ v ‚{2:s}‘

[ctx: #19311]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Scheduled recording for auto-closed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
cs_cz: Naplánováno nahrávání pro automatické zavření připomenutí PVR pro kanál ‚{0:s}‘ v ‚{1:s}‘

[ctx: #19312]
note: heading for pvr reminder notification dialog
en: PVR reminder
cs_cz: Připomenutí PVR

[ctx: #19313]
note: pvr settings "reminder auto close delay" setting label
en: Automatically close reminder popup after
cs_cz: Automaticky zavřít vyskakovací připomenutí po

[ctx: #19314]
note: pvr settings "schedule recording on reminder auto-close" setting label
en: Schedule recording when auto-closing the reminder popup
cs_cz: Naplánovat nahrávání, když se automaticky zavře vyskakovací připomenutí

[ctx: #19315]
note: generic 'backend order' label
en: Backend order
cs_cz: Pořadí backendu

[ctx: #19316]
note: pvr settings "Start all group channel numbers from 1" setting label
en: Start group channel numbers from 1
cs_cz: Začít číslování skupiny kanálů od 1

[ctx: #19317]
note: Label for epg grid window "Jump 12 hours back" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: 12 hours back
cs_cz: 12 hodin zpět

[ctx: #19318]
note: Label for epg grid window "Jump 12 hours forward" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: 12 hours forward
cs_cz: 12 hodin vpřed

[ctx: #19319]
note: Label for epg grid window "Activate previous channel group" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Previous group
cs_cz: Předchozí skupina

[ctx: #19320]
note: Label for epg grid window "Activate next channel group" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Next group
cs_cz: Příští skupina

[ctx: #19321]
note: Label for epg grid window "Activate channel group selector" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Group selector
cs_cz: Výběr skupiny

[ctx: #19322]
note: Label for epg grid window "Jump to first channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: First channel
cs_cz: První kanál

[ctx: #19323]
note: Label for epg grid window "Jump to playing channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Playing channel
cs_cz: Přehrávaný kanál

[ctx: #19324]
note: Label for epg grid window "Jump to last channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Last channel
cs_cz: Poslední kanál

[ctx: #19325]
note: Label for epg grid controls "Programme" group header"
en: Programme
cs_cz: Program

[ctx: #19326]
note: Label for epg grid window "Navigate..." context menu entry
en: Navigate...
cs_cz: Přejdi...

[ctx: #19327]
note: Label for a context menu entry to delete alle watched recordings contained in a folder
en: Delete watched
cs_cz: Odstranit zhlédnuté

[ctx: #19328]
note: delete multiple recordings confirmation message box text
en: Delete all watched recordings in this folder?
cs_cz: Odstranit všechny zhlédnuté nahrávky v této složce?

[ctx: #19329]
note: label for PVR settings use backend channel numbers always
en: Allow backend channel numbers with more than one PVR add-on
cs_cz: Povolit čísla kanálů backendu s více než jedním doplňkem PVR

[ctx: #19330]
note: pvr settings "switch to channel on reminder auto-close" setting label
en: Switch to channel when auto-closing the reminder popup
cs_cz: Přepnout na kanál, když se automaticky zavře vyskakovací připomenutí

[ctx: #19331]
note: additional text for reminder announcement dialog, used if a recording can be scheduled
en: (Auto-close of this reminder will switch to channel...)
cs_cz: (Automatické zavření tohoto připomenutí přepne na kanál…)

[ctx: #19332]
note: text for event log entry for logging auto channel switch for auto-closed reminders
en: Switched to channel for auto-closed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
cs_cz: Přepnuto na kanál pro automatické zavření připomenutí PVR pro ‚{0:s}‘ na kanálu ‚{1:s}‘ v ‚{2:s}‘

[ctx: #19333]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Switched to channel for auto-closed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
cs_cz: Přepnuto na kanál pro automatické zavření připomenutí PVR pro kanál ‚{0:s}‘ v ‚{1:s}‘

[ctx: #19334]
note: generic label for pvr providers used in different places
en: Providers
cs_cz: Poskytovatelé

[ctx: #19335]
note: label for special PVR search window list item
en: New search...
cs_cz: Nové hledání…

[ctx: #19336]
note: label for special PVR search window list item
en: Edit search...
cs_cz: Změna hledání…

[ctx: #19337]
note: label for special PVR search window list item
en: Saved searches
cs_cz: Uložená hledání

[ctx: #19338]
note: delete saved search confirmation message box text
en: Delete this saved search?
cs_cz: Smazat toto uložené hledání?

[ctx: #19339]
note: PVR guide search dialog label
en: Ignore finished broadcasts
cs_cz: Ignorovat dokončená vysílání

[ctx: #19340]
note: PVR guide search dialog label
en: Ignore future broadcasts
cs_cz: Ignorovat budoucí vysílání

[ctx: #19341]
note: label to ask user to save an EPG search
en: Save the current search?
cs_cz: Uložit aktuální vyhledávání?

[ctx: #19342]
note: "search not saved" label, used in PVR search window breadcrumb
en: [not saved]
cs_cz: [neuloženo]

[ctx: #19343]
note: "search saved" label, used in PVR search window breadcrumb
en: [saved]
cs_cz: [uloženo]

[ctx: #19344]
note: text for yes no dialog shown when user selects a future programme in the guide window and default select action is 'smart select'
en: Do you want to set a reminder for the selected programme or to switch to the current programme?
cs_cz: Chcete nastavit připomenutí pro vybraný program nebo přepnout na aktuální program?

[ctx: #19345]
note: settings label to open add-ons manager window with available PVR client add-ons
en: PVR client add-ons
cs_cz: Doplňky PVR klienta

[ctx: #19346]
note: help text for setting to open add-ons manager window with available PVR client add-ons
en: Display and manage available PVR client add-ons.
cs_cz: Zobrazit a spravovat dostupné doplňky PVR klienta.

[ctx: #19347]
note: info message box text stating that none of the available pvr clients does provide client-specific settings
en: None of the active PVR clients provide client-specific settings.
cs_cz: Žádný z aktivních klientů PVR neobsahuje specifická nastavení.

[ctx: #19348]
note: generic label for a pvr provider used in different places
en: Provider
cs_cz: Poskytovatel

[ctx: #19349]
note: label for 'by user preference' sort method
en: User preference
cs_cz: Uživatelské předvolby

[ctx: #19350]
note: label for PVR setting use backend channel group order control
en: Use channel group order from backend(s)
cs_cz: Použít pořadí skupin kanálů z backendu

[ctx: #19499]
note: label for epg genre value
en: Other / Unknown
cs_cz: Jiné / Neznámé

[ctx: #19500]
note: label for epg "movie/drama" genre value
en: Movie / Drama
cs_cz: Film / Drama

[ctx: #19501]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Detective / Thriller
cs_cz: Detektivní / Thriller

[ctx: #19502]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adventure / Western / War
cs_cz: Dobrodružný / Western / Válečný

[ctx: #19503]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
cs_cz: Sci-Fi / Fantasy / Horor

[ctx: #19504]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Comedy
cs_cz: Komedie

[ctx: #19505]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
cs_cz: Telenovela / Melodrama / Folklór

[ctx: #19506]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Romance
cs_cz: Romantický

[ctx: #19507]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Serious / Classical / Religious / Historical movie / drama
cs_cz: Vážný / Klasický / Duchovní / Historický film / drama

[ctx: #19508]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adult movie / drama
cs_cz: Film pro dospělé / Drama

[ctx: #19516]
note: label for "news/current affairs" epg genre value
en: News / Current affairs
cs_cz: Zprávy / Aktuální události

[ctx: #19517]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News / Weather report
cs_cz: Zprávy / Počasí

[ctx: #19518]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News magazine
cs_cz: Zpravodajský magazín

[ctx: #19519]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Documentary
cs_cz: Dokumentární

[ctx: #19520]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Discussion / Interview / Debate
cs_cz: Diskuze / Rozhovor / Debata

[ctx: #19532]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Show / Game show
cs_cz: Představení / Soutěž

[ctx: #19533]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Game show / Quiz / Contest
cs_cz: Herní pořad / Kvíz / Soutěž

[ctx: #19534]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Variety show
cs_cz: Estráda

[ctx: #19548]
note: label for "sports" epg genre value
en: Sports
cs_cz: Sport

[ctx: #19549]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Special event
cs_cz: Zvláštní událost

[ctx: #19550]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Sport magazine
cs_cz: Sportovní magazín

[ctx: #19551]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Football
cs_cz: Fotbal

[ctx: #19552]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Tennis / Squash
cs_cz: Tenis / Squash

[ctx: #19553]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Team sports
cs_cz: Týmové sporty

[ctx: #19554]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Athletics
cs_cz: Atletika

[ctx: #19555]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Motor sport
cs_cz: Automobilové sporty

[ctx: #19556]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Water sport
cs_cz: Vodní sporty

[ctx: #19557]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Winter sports
cs_cz: Zimní sporty

[ctx: #19558]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Equestrian
cs_cz: Jezdectví

[ctx: #19559]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Martial sports
cs_cz: Bojové sporty

[ctx: #19564]
note: label for "children's/youth programmes" epg genre value
en: Children's / Youth programmes
cs_cz: Pořady pro děti / mládež

[ctx: #19565]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Pre-school children's programmes
cs_cz: Pořady pro předškolní děti

[ctx: #19566]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 6 to 14
cs_cz: Zábavné pořady pro 6 až 14 let

[ctx: #19567]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 10 to 16
cs_cz: Zábavné pořady pro 10 až 16 let

[ctx: #19568]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Informational / Educational / School programme
cs_cz: Naučné / Výukové / Školní pořady

[ctx: #19569]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Cartoons / Puppets
cs_cz: Kreslený / Loutkový

[ctx: #19580]
note: label for "music/ballet/dance" epg genre value
en: Music / Ballet / Dance
cs_cz: Hudba / Balet / Tanec

[ctx: #19582]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Serious / Classical music
cs_cz: Vážná / Klasická hudba

[ctx: #19583]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Folk / Traditional music
cs_cz: Folková / Tradiční hudba

[ctx: #19585]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Musical / Opera
cs_cz: Muzikál / Opera

[ctx: #19586]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Ballet
cs_cz: Balet

[ctx: #19596]
note: label for "arts/culture" epg genre value
en: Arts / Culture
cs_cz: Umění / Kultura

[ctx: #19597]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Performing arts
cs_cz: Herecká umění

[ctx: #19598]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fine arts
cs_cz: Krásná umění

[ctx: #19599]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Religion
cs_cz: Náboženský

[ctx: #19600]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Popular culture / Traditional arts
cs_cz: Popkultura / Tradiční umění

[ctx: #19601]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Literature
cs_cz: Literatura

[ctx: #19602]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Film / Cinema
cs_cz: Film / Kino

[ctx: #19603]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Experimental film / video
cs_cz: Experimentální film / Video

[ctx: #19604]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Broadcasting / Press
cs_cz: Vysílání / Zpravodajství

[ctx: #19605]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: New media
cs_cz: Nová média

[ctx: #19606]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Arts / Culture magazines
cs_cz: Umělecké / Kulturní časopisy

[ctx: #19607]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fashion
cs_cz: Móda

[ctx: #19612]
note: label for "social/political/economics" epg genre value
en: Social / Political / Economics
cs_cz: Sociální / Politický / Ekonomický

[ctx: #19613]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Magazines / Reports / Documentary
cs_cz: Bulvár / Zprávy / Dokumentární

[ctx: #19614]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Economics / Social advisory
cs_cz: Ekonomické / Sociální poradenství

[ctx: #19615]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Remarkable people
cs_cz: Významné osobnosti

[ctx: #19628]
note: label for "education/science/factual" epg genre value
en: Education / Science / Factual
cs_cz: Vzdělávací / Věda / Fakta

[ctx: #19629]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Nature / Animals / Environment
cs_cz: Příroda / Zvířata / Životní prostředí

[ctx: #19630]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Technology / Natural sciences
cs_cz: Technologie / Přírodní vědy

[ctx: #19631]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Medicine / Physiology / Psychology
cs_cz: Lékařství / Fyziologie / Psychologie

[ctx: #19632]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Foreign countries / Expeditions
cs_cz: Cizí země / Expedice

[ctx: #19633]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Social / Spiritual sciences
cs_cz: Společenské / Duchovní vědy

[ctx: #19634]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Further education
cs_cz: Další vzdělávání

[ctx: #19635]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Languages
cs_cz: Jakyky

[ctx: #19644]
note: label for "leisure/hobbies" epg genre value
en: Leisure / Hobbies
cs_cz: Volný čas / Hobby

[ctx: #19645]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Tourism / Travel
cs_cz: Turistika / Cestování

[ctx: #19646]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Handicraft
cs_cz: Řemeslo

[ctx: #19647]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Motoring
cs_cz: Motorismus

[ctx: #19648]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Fitness & health
cs_cz: Fitness a zdraví

[ctx: #19649]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Cooking
cs_cz: Vaření

[ctx: #19650]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Advertisement / Shopping
cs_cz: Reklama / Teleshopping

[ctx: #19651]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Gardening
cs_cz: Zahradničení

[ctx: #19660]
note: label for "special characteristics" epg genre value
en: Special characteristics
cs_cz: Zvláštní vlastnosti

[ctx: #19661]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Original language
cs_cz: Původní jazyk

[ctx: #19662]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Black & white
cs_cz: Černobílý

[ctx: #19663]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Unpublished
cs_cz: Nepublikovaný

[ctx: #19664]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Live broadcast
cs_cz: Živé vysílání

[ctx: #19677]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Detective / Thriller
cs_cz: Detektivní / Thriller

[ctx: #19678]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adventure / Western / War
cs_cz: Dobrodružný / Western / Válečný

[ctx: #19679]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
cs_cz: Sci-Fi / Fantasy / Horor

[ctx: #19680]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Comedy
cs_cz: Komedie

[ctx: #19681]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
cs_cz: Telenovela / Melodrama / Folklór

[ctx: #19682]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Romance
cs_cz: Romantický

[ctx: #19683]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Serious / Classical / Religion / Historical
cs_cz: Vážný / Klasický / Duchovní / Historický

[ctx: #19684]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adult
cs_cz: Pro dospělé

[ctx: #19685]
note: Title for shutdown confirmation dialog
en: Confirm shutdown
cs_cz: Potvrzovat vypnutí

[ctx: #19686]
note: Label for buttons to open channel guide dialog
en: Channel guide
cs_cz: Program kanálů

[ctx: #19687]
note: Label for context menu entries, dialog heading, button to start playing a recording
en: Play recording
cs_cz: Přehrát nahrávku

[ctx: #19690]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: PVR has scheduled a reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' in {2:s}.
cs_cz: PVR naplánovalo připomenutí pro ‚{0:s}‘ na kanálu ‚{1:s}‘ v {2:s}.

[ctx: #19691]
note: Text for shutdown confirmation dialog.
en: PVR is currently recording '{0:s}' on channel '{1:s}'.
cs_cz: PVR aktuálně nahrává ‚{0:s}‘ na kanálu ‚{1:s}‘.

[ctx: #19692]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: PVR will start recording '{0:s}' on channel '{1:s}' in {2:s}.
cs_cz: PVR spustí nahrávání ‚{0:s}‘ na kanálu ‚{1:s}‘ v {2:s}.

[ctx: #19693]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: Daily wakeup is due in {0:s}.
cs_cz: Denní probouzení je očekáváno v {0:s}.

[ctx: #19694]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: {0:d} minutes
cs_cz: {0:d} minut

[ctx: #19695]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: about a minute
cs_cz: asi za minutu

[ctx: #19696]
note: Yes button label for shutdown confirmation dialog
en: Shutdown anyway
cs_cz: Přesto vypnout

[ctx: #20000]
en: Saved music folder
cs_cz: Složka uložené hudby

[ctx: #20001]
en: Use external DVD player
cs_cz: Použít externí přehrávač DVD

[ctx: #20002]
en: External DVD player
cs_cz: Externí přehrávač DVD

[ctx: #20003]
en: Trainers folder
cs_cz: Složka modulu učení

[ctx: #20004]
en: Screenshot folder
cs_cz: Složka snímků obrazovky

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
cs_cz: Složka seznamů stop

[ctx: #20007]
en: Recordings
cs_cz: Nahrávky

[ctx: #20008]
en: Screenshots
cs_cz: Snímky obrazovky

[ctx: #20009]
en: Use Kodi
cs_cz: Použít Kodi

[ctx: #20011]
en: Music playlists
cs_cz: Hudební seznamy stop

[ctx: #20012]
en: Video playlists
cs_cz: Seznamy stop videí

[ctx: #20013]
en: Do you wish to launch the game?
cs_cz: Přejete si spustit hru?

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
cs_cz: Seřadit podle: Seznam stop

[ctx: #20015]
en: Remote thumb
cs_cz: Vzdálený náhled

[ctx: #20016]
en: Current thumb
cs_cz: Aktuální náhled

[ctx: #20017]
en: Local thumb
cs_cz: Místní náhled

[ctx: #20018]
en: No thumb
cs_cz: Bez náhledu

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
cs_cz: Zvolte náhled

[ctx: #20021]
note: Name of an artwork type
en: Poster
cs_cz: Plakát

[ctx: #20023]
en: Conflict
cs_cz: Konflikt

[ctx: #20024]
en: Scan new
cs_cz: Vyhledat nové

[ctx: #20025]
en: Scan all
cs_cz: Prohledat vše

[ctx: #20026]
en: Region
cs_cz: Oblast

[ctx: #20035]
en: Regional ({0:s})
cs_cz: Regionální ({0:s})

[ctx: #20037]
en: Summary
cs_cz: Souhrn

[ctx: #20038]
en: Lock music window
cs_cz: Uzamknout okno hudby

[ctx: #20039]
en: Lock videos window
cs_cz: Uzamknout okno videí

[ctx: #20040]
en: Lock pictures window
cs_cz: Uzamknout okno obrázků

[ctx: #20041]
en: Lock programs & scripts windows
cs_cz: Uzamknout okno programů a skriptů

[ctx: #20042]
en: Lock file manager
cs_cz: Uzamknout správce souborů

[ctx: #20043]
en: Lock settings
cs_cz: Uzamknout nastavení

[ctx: #20044]
en: Start fresh
cs_cz: Začít znovu

[ctx: #20045]
en: Enter master mode
cs_cz: Vstoupit do hlavního režimu

[ctx: #20046]
en: Leave master mode
cs_cz: Opustit hlavní režim

[ctx: #20047]
en: Create profile '{0:s}'?
cs_cz: Vytvořit profil ‚{0:s}‘?

[ctx: #20048]
en: Start with fresh settings or copy from default?
cs_cz: Spustit novým nastavením nebo zkopírovat z výchozího?

[ctx: #20049]
en: Best available
cs_cz: Nejlepší dostupný

[ctx: #20050]
en: Auto-switch between 16x9 and 4x3
cs_cz: Automaticky přepínat mezi 16:9 a 4:3

[ctx: #20051]
en: Treat stacked files as single file
cs_cz: Považovat spojené soubory za jeden soubor

[ctx: #20052]
en: Caution
cs_cz: Upozornění

[ctx: #20053]
en: Left master mode
cs_cz: Hlavní režim opuštěn

[ctx: #20054]
en: Entered master mode
cs_cz: Vstoupeno do hlavního režimu

[ctx: #20055]
en: Allmusic.com thumb
cs_cz: Náhled Allmusic.com

[ctx: #20057]
en: Remove thumbnail
cs_cz: Odebrat náhled

[ctx: #20058]
en: Add profile...
cs_cz: Přidat profil…

[ctx: #20059]
note: Context menu entry
en: Query info for all albums
cs_cz: Získat informace pro všechna alba

[ctx: #20060]
en: Media info
cs_cz: Informace o médiu

[ctx: #20061]
en: Separate
cs_cz: Samostatně

[ctx: #20062]
en: Shares with default
cs_cz: Sdílet s výchozími

[ctx: #20063]
en: Shares with default (read only)
cs_cz: Sdílet s výchozími (pouze pro čtení)

[ctx: #20064]
en: Copy default
cs_cz: Kopírovat výchozí

[ctx: #20065]
en: Profile picture
cs_cz: Profilový obrázek

[ctx: #20066]
en: Lock preferences
cs_cz: Uzamknout předvolby

[ctx: #20067]
en: Edit profile
cs_cz: Upravit profil

[ctx: #20068]
en: Profile lock
cs_cz: Zámek profilu

[ctx: #20069]
en: Couldn't create folder
cs_cz: Nelze vytvořit složku

[ctx: #20070]
en: Profile directory
cs_cz: Adresář profilu

[ctx: #20071]
en: Start with fresh media sources or copy from default?
cs_cz: Spustit novým zdrojem médií nebo zkopírovat z výchozího?

[ctx: #20072]
en: Make sure the selected folder is writable and that the new folder name is valid
cs_cz: Ujistěte se, že vybraná složka je zapisovatelná, a že nový název složky je platný

[ctx: #20074]
en: MPAA rating
cs_cz: Přístupnost

[ctx: #20075]
en: Enter master lock code
cs_cz: Zadejte kód hlavního zámku

[ctx: #20076]
en: Ask for master lock code on startup
cs_cz: Požádat o kód hlavního zámku při spuštění

[ctx: #20077]
en: Skin settings
cs_cz: Nastavení vzhledu

[ctx: #20078]
en: - no link set -
cs_cz: – žádný odkaz –

[ctx: #20079]
en: Enable animations
cs_cz: Povolit animace

[ctx: #20080]
en: Disable RSS during music
cs_cz: Zakázat RSS během hudby

[ctx: #20081]
en: Enable shortcut buttons
cs_cz: Povolit tlačítka zkratek

[ctx: #20082]
en: Show programs in main menu
cs_cz: Zobrazovat programy v hlavní nabídce

[ctx: #20083]
en: Show music information
cs_cz: Zobrazovat informace o hudbě

[ctx: #20084]
en: Show weather information
cs_cz: Zobrazit informace o počasí

[ctx: #20085]
en: Show system information
cs_cz: Zobrazovat informace o systému

[ctx: #20086]
en: Show available disk space C: E: F:
cs_cz: Zobrazovat volné místo na discích C: E: F:

[ctx: #20087]
en: Show available disk space E: F: G:
cs_cz: Zobrazovat volné místo na discích E: F: G:

[ctx: #20088]
en: Weather information
cs_cz: Informace o počasí

[ctx: #20089]
en: Drive space free
cs_cz: Volné místo na jedenotce

[ctx: #20090]
en: Enter the name of an existing share
cs_cz: Zadejte název existující sdílené složky

[ctx: #20091]
en: Lock code
cs_cz: Kód zámku

[ctx: #20092]
en: Load profile
cs_cz: Načíst profil

[ctx: #20093]
en: Profile name
cs_cz: Název profilu

[ctx: #20094]
en: Media sources
cs_cz: Zdroje médií

[ctx: #20095]
en: Enter profile lock code
cs_cz: Zadejte kód zámku profilu

[ctx: #20096]
en: Login screen
cs_cz: Přihlašovací obrazovka

[ctx: #20097]
en: Fetching album information
cs_cz: Načítání informací o albu

[ctx: #20098]
en: Fetching information for album
cs_cz: Načítání informací pro album

[ctx: #20099]
en: A CD or track can't be ripped while being played
cs_cz: CD nebo stopa nemohou být zkopírovány, když se přehrávají

[ctx: #20100]
en: Master lock code and settings
cs_cz: Kód a nastavení hlavního zámku

[ctx: #20101]
en: Entering master lock code always enables master mode
cs_cz: Zadání kódu hlavního zámku vždy povolí hlavní režim

[ctx: #20103]
en: Save changes to profile?
cs_cz: Uložit změny do profilu?

[ctx: #20104]
en: Old settings found. Do you want to use them?
cs_cz: Nalezeno staré nastavení. Chcete ho použít?

[ctx: #20106]
en: Old media sources found. Do you want to use them?
cs_cz: Nalezeny staré zdroje médií. Chcete je použít?

[ctx: #20107]
en: Separate (locked)
cs_cz: Samostatně (uzamčeno)

[ctx: #20108]
en: Root
cs_cz: Kořen

[ctx: #20109]
en: Zoom
cs_cz: Přiblížení

[ctx: #20110]
en: UPnP settings
cs_cz: Nastavení UPnP

[ctx: #20111]
en: Autostart UPnP client
cs_cz: Automaticky spustit klienta UPnP

[ctx: #20112]
en: Last login: {0:s}
cs_cz: Poslední přihlášení: {0:s}

[ctx: #20113]
en: Never logged on
cs_cz: Nikdy nepřihlášen

[ctx: #20114]
en: Profile {0:d} / {1:d}
cs_cz: Profil {0:d} / {1:d}

[ctx: #20115]
en: User login / Select a profile
cs_cz: Přihlášení uživatele / Vyberte profil

[ctx: #20116]
en: Use lock on login screen
cs_cz: Použít zámek na přihlašovací obrazovce

[ctx: #20117]
en: Invalid lock code.
cs_cz: Neplatný kód zámku.

[ctx: #20118]
en: This requires the master lock to be set. Would you like to set it now?
cs_cz: Toto vyžaduje nastavení hlavního zámku. Chcete ho nastavit nyní?

[ctx: #20120]
en: Loading program information
cs_cz: Načítání informací o programu

[ctx: #20121]
en: Party on!
cs_cz: Večírek začal!

[ctx: #20122]
en: True
cs_cz: Pravda

[ctx: #20123]
en: Mixing drinks
cs_cz: Míchání nápojů

[ctx: #20124]
en: Filling glasses
cs_cz: Nalévání sklenic

[ctx: #20125]
en: Logged on as
cs_cz: Přihlášen jako

[ctx: #20126]
en: Log off
cs_cz: Odhlásit

[ctx: #20129]
en: Weave
cs_cz: Vazba

[ctx: #20130]
en: Weave - Inverted
cs_cz: Vazba – Obráceně

[ctx: #20131]
en: Blend
cs_cz: Mísení

[ctx: #20132]
en: Restart video
cs_cz: Restartovat video

[ctx: #20133]
en: Edit network location
cs_cz: Upravit umístění v síti

[ctx: #20134]
en: Remove network location
cs_cz: Odebrat síťové umístění

[ctx: #20135]
en: Do you want to scan the folder?
cs_cz: Chcete prohledat složku?

[ctx: #20136]
en: Memory unit
cs_cz: Paměťová jednotka

[ctx: #20137]
en: Memory unit mounted
cs_cz: Paměťová jednotka připojena

[ctx: #20138]
en: Unable to mount memory unit
cs_cz: Nelze připojit paměťovou jednotku

[ctx: #20139]
en: In port {0:d}, slot {1:d}
cs_cz: Na portu {0:d}, slotu {1:d}

[ctx: #20140]
en: Lock screensaver
cs_cz: Uzamknout spořič obrazovky

[ctx: #20141]
en: Set
cs_cz: Nastavit

[ctx: #20142]
en: Username
cs_cz: Uživatelské jméno

[ctx: #20143]
en: Enter password for
cs_cz: Zadejte heslo pro

[ctx: #20144]
en: Shutdown timer
cs_cz: Časovač vypnutí

[ctx: #20145]
en: Shutdown interval (in minutes)
cs_cz: Interval vypnutí (v minutách)

[ctx: #20146]
en: Started, shutdown in {0:d}m
cs_cz: Spuštěno, vypnutí za {0:d} min

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
cs_cz: Vypnout za 30 minut

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
cs_cz: Vypnout za 60 minut

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
cs_cz: Vypnout za 120 minut

[ctx: #20150]
en: Custom shutdown timer
cs_cz: Vlastní časovač vypnutí

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
cs_cz: Zrušit časovač vypnutí

[ctx: #20152]
en: Lock preferences for {0:s}
cs_cz: Uzamknout předvolby pro {0:s}

[ctx: #20153]
en: Browse...
cs_cz: Procházet…

[ctx: #20154]
en: Summary information
cs_cz: Souhrnné informace

[ctx: #20155]
en: Storage information
cs_cz: Informace o úložišti

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
cs_cz: Informace o pevném disku

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
cs_cz: Informace o DVD-ROM

[ctx: #20158]
en: Network information
cs_cz: Informace o síti

[ctx: #20159]
en: Video information
cs_cz: Informace o videu

[ctx: #20160]
en: Hardware information
cs_cz: Informace o hardwaru

[ctx: #20161]
en: Total
cs_cz: Celkem

[ctx: #20162]
en: Used
cs_cz: Použito

[ctx: #20163]
en: of
cs_cz: z

[ctx: #20164]
en: Locking not supported
cs_cz: Uzamčení není podporováno

[ctx: #20165]
en: Not locked
cs_cz: Neuzamčeno

[ctx: #20166]
en: Locked
cs_cz: Uzamčeno

[ctx: #20167]
en: Frozen
cs_cz: Zmrazeno

[ctx: #20168]
en: Requires reset
cs_cz: Vyžaduje obnovení

[ctx: #20169]
en: Week
cs_cz: Týden

[ctx: #20170]
en: Line
cs_cz: Řádek

[ctx: #20171]
en: Windows network (SMB)
cs_cz: Síť Windows (SMB)

[ctx: #20172]
en: XBMSP server
cs_cz: Server XBMSP

[ctx: #20173]
en: FTP server
cs_cz: Server FTP

[ctx: #20174]
en: FTPS server
cs_cz: Server FTPS

[ctx: #20175]
en: UPnP server
cs_cz: Server UPnP

[ctx: #20176]
note: Label used for a video info message box
en: Show video information
cs_cz: Zobrazit informace o videu

[ctx: #20177]
en: Done
cs_cz: Hotovo

[ctx: #20180]
en: Symbols
cs_cz: Symboly

[ctx: #20182]
en: Space
cs_cz: Mezerník

[ctx: #20183]
en: Reload skin
cs_cz: Znovu načíst vzhled

[ctx: #20185]
en: Use poster view styles for TV shows
cs_cz: Použít styly zobrazení plakátů pro seriály

[ctx: #20186]
en: Please wait
cs_cz: Čekejte

[ctx: #20188]
en: Announce library updates
cs_cz: Oznamovat aktualizace knihovny

[ctx: #20189]
en: Enable auto scrolling for plot & review
cs_cz: Povolit automatické posouvání pro děje a recenze

[ctx: #20190]
en: Custom
cs_cz: Vlastní

[ctx: #20191]
en: Enable debug logging
cs_cz: Povolit protokolování ladění

[ctx: #20192]
en: Fetch additional information during updates
cs_cz: Načíst dodatečné informace během aktualizací

[ctx: #20193]
en: Default provider for album information
cs_cz: Výchozí poskytovatel pro informace o albu

[ctx: #20194]
en: Default provider for artist information
cs_cz: Výchozí poskytovatel pro informace o interpretovi

[ctx: #20195]
en: Change information provider
cs_cz: Změnit poskytovatele informací

[ctx: #20196]
en: Export music library
cs_cz: Exportovat hudební knihovnu

[ctx: #20197]
en: Import music library
cs_cz: Importovat hudební knihovnu

[ctx: #20198]
en: No artist found!
cs_cz: Nebyl nalezen žádný interpret!

[ctx: #20199]
en: Downloading artist information failed
cs_cz: Stahování informací o interpretovi selhalo

[ctx: #20220]
en: Prefer online information
cs_cz: Upřednostňovat online informace

[ctx: #20221]
note: Description of setting with label #20220 "Prefer online information"
en: With this enabled, any information that is downloaded for albums and artists will override anything you have set in your song tags, such as genres, year, song artists etc. Useful if you have MusicBrainz identifiers in your song tags.
cs_cz: Pokud je toto poleno, všechny informace stažené pro alba a interprety přepíší cokoliv, co jste nastavili ve štítcích skladeb, jako jsou žánry, rok, interpret skladby atd. Užitečné, pokud máte ve štítcích skladeb identifikátory MusicBrainz.

[ctx: #20222]
en: Look for external subtitles
cs_cz: Vyhledat externí titulky

[ctx: #20223]
en: Artist information folder
cs_cz: Složka s informacemi o interpretovi

[ctx: #20224]
en: Prefer online album art
cs_cz: Upřednostňovat online obrázek alba

[ctx: #20225]
note: Description of setting with label #20224 "Prefer online album art"
en: Where no local album cover exists, online art will be used. Where neither is available, cover images embedded in music files will be used
cs_cz: Když neexistuje žádný místní obal alba, bude použit online obrázek. Pokud není dostupný ani ten, budou použity obrázky obalů vložené do hudebních souborů

[ctx: #20226]
en: Movie set information folder
cs_cz: Složka s informacemi o filmových kolekcích

[ctx: #20228]
en: Use artist sortname when sorting by artist
cs_cz: Používat jméno řazení interpreta při řazení podle interpreta

[ctx: #20240]
en: Android music
cs_cz: Hudba Android

[ctx: #20241]
en: Android videos
cs_cz: Videa Android

[ctx: #20242]
en: Android pictures
cs_cz: Obrázky Android

[ctx: #20243]
en: Android photos
cs_cz: Fotky Android

[ctx: #20244]
en: Android apps
cs_cz: Aplikace Android

[ctx: #20245]
en: Windows music library
cs_cz: Hudební knihovna Windows

[ctx: #20246]
en: Windows videos library
cs_cz: Knihovna videí Windows

[ctx: #20247]
en: Windows pictures library
cs_cz: Knihovna obrázků Windows

[ctx: #20248]
en: Windows photos library
cs_cz: Knihovna fotografií Windows

[ctx: #20249]
en: Windows documents
cs_cz: Dokumenty Windows

[ctx: #20250]
en: Party on! (videos)
cs_cz: Večírek začal! (videa)

[ctx: #20251]
en: Mixing drinks (videos)
cs_cz: Míchání nápojů (videa)

[ctx: #20252]
en: Filling glasses (videos)
cs_cz: Nalévání sklenic (videa)

[ctx: #20253]
en: WebDAV server (HTTP)
cs_cz: Server WebDAV (HTTP)

[ctx: #20254]
en: WebDAV server (HTTPS)
cs_cz: Server WebDAV (HTTPS)

[ctx: #20255]
en: First logon, edit your profile
cs_cz: První přihlášení, upravte svůj profil

[ctx: #20259]
en: Network File System (NFS)
cs_cz: Souborový systém sítě (NFS)

[ctx: #20262]
en: Zeroconf browser
cs_cz: Prohlížeč Zeroconf

[ctx: #20300]
en: Web server directory (HTTP)
cs_cz: Adresář webového serveru (HTTP)

[ctx: #20301]
en: Web server directory (HTTPS)
cs_cz: Adresář webového serveru (HTTPS)

[ctx: #20302]
en: Unable to write to folder:
cs_cz: Nelze zapisovat do složky:

[ctx: #20304]
en: RSS Feed (HTTP)
cs_cz: Kanál RSS (HTTP)

[ctx: #20305]
en: RSS Feed (HTTPS)
cs_cz: Kanál RSS (HTTPS)

[ctx: #20307]
en: Secondary DNS
cs_cz: Sekundární DNS

[ctx: #20308]
en: DHCP server:
cs_cz: Server DHCP:

[ctx: #20309]
en: Make new folder
cs_cz: Vytvořit novou složku

[ctx: #20311]
en: Unknown or onboard (protected)
cs_cz: Neznámé nebo integrované (chráněné)

[ctx: #20314]
en: Videos - Library
cs_cz: Video – Knihovna

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
cs_cz: Seřadit podle: ID

[ctx: #20317]
en: Scanning movies using {0:s}
cs_cz: Prohledávání filmů pomocí {0:s}

[ctx: #20318]
en: Scanning music videos using {0:s}
cs_cz: Prohledávání hudebních videoklipů pomocí {0:s}

[ctx: #20319]
en: Scanning TV shows using {0:s}
cs_cz: Prohledávání seriálů pomocí {0:s}

[ctx: #20320]
en: Scanning artists using {0:s}
cs_cz: Prohledávání interpretů pomocí {0:s}

[ctx: #20321]
en: Scanning albums using {0:s}
cs_cz: Prohledávání alb pomocí {0:s}

[ctx: #20322]
en: Content scanning options
cs_cz: Možnosti prohledávání obsahu

[ctx: #20323]
en: Movie plot
cs_cz: Děj filmu

[ctx: #20324]
note: Label for context menu entry to start playback of a part of a video stack
en: Play part...
cs_cz: Přehrát část…

[ctx: #20325]
note: Window screen calibration: as title to reset calibration settings
en: Calibration reset
cs_cz: Obnovení kalibrace

[ctx: #20326]
note: Window screen calibration: ask to reset calibration settings
en: Do you want reset the calibration to their defaults for "{0:s}" resolution?
cs_cz: Chcete resetovat kalibraci na výchozí hodnoty pro rozlišení „{0:s}“?

[ctx: #20327]
note: Window screen calibration: the current calibration value
en: Current value: {}
cs_cz: Aktuální hodnota: {}

[ctx: #20328]
en: Browse for destination
cs_cz: Vyhledat umístění

[ctx: #20329]
en: Movies are in separate folders that match the movie title
cs_cz: Filmy jsou v samostatných složkách, které odpovídají názvu filmu

[ctx: #20330]
en: Use folder names for lookups
cs_cz: Při vyhledávání používat názvy složek

[ctx: #20331]
en: File
cs_cz: Soubor

[ctx: #20332]
en: Use file or folder names in lookups?
cs_cz: Při vyhledávání používat názvy souborů nebo složek?

[ctx: #20333]
en: Set content
cs_cz: Nastavit obsah

[ctx: #20334]
en: Folder
cs_cz: Složka

[ctx: #20335]
en: Look for content recursively?
cs_cz: Vyhledat obsah rekurzivně?

[ctx: #20336]
en: Unlock sources
cs_cz: Odemknout zdroje

[ctx: #20337]
en: Actor
cs_cz: Herec

[ctx: #20338]
en: Movie
cs_cz: Film

[ctx: #20339]
en: Director
cs_cz: Režisér

[ctx: #20340]
en: Do you want to remove all items within this path from your library?
cs_cz: Chcete odebrat všechny položky v této cestě z vaší knihovny?

[ctx: #20342]
en: Movies
cs_cz: Filmy

[ctx: #20343]
en: TV shows
cs_cz: Seriály

[ctx: #20344]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: This directory contains
cs_cz: Tento adresář obsahuje

[ctx: #20345]
en: Run automated scan
cs_cz: Spustit automatizované prohledání

[ctx: #20346]
en: Scan recursively
cs_cz: Vyhledat rekurzivně

[ctx: #20347]
en: as
cs_cz: jako

[ctx: #20348]
en: Directors
cs_cz: Režiséři

[ctx: #20349]
en: No video files found in this path!
cs_cz: V této cestě nebyly nalezeny žádné soubory videí!

[ctx: #20350]
note: Label for showing media rating and votes (combined), for example: "9.1 (87 votes)"
en: {0:s} ({1:s} votes)
cs_cz: {0:s} ({1:s} hlasů)

[ctx: #20351]
en: TV show information
cs_cz: Informace o seriálu

[ctx: #20352]
en: Episode information
cs_cz: Informace o epizodě

[ctx: #20353]
en: Loading TV show details
cs_cz: Načítání podrobností o seriálu

[ctx: #20354]
en: Fetching episode guide
cs_cz: Načítání průvodce epizodami

[ctx: #20355]
en: Loading information for episodes in directory
cs_cz: Načítání informací pro epizody v adresáři

[ctx: #20356]
en: Select TV show:
cs_cz: Vyberte seriál:

[ctx: #20357]
en: Enter the TV show name
cs_cz: Zadejte název seriálu

[ctx: #20358]
en: Season {0:d}
cs_cz: {0:d}. sezóna

[ctx: #20359]
en: Episode
cs_cz: Epizoda

[ctx: #20360]
en: Episodes
cs_cz: Epizody

[ctx: #20361]
en: Loading episode details
cs_cz: Načítání podrobností o epizodě

[ctx: #20362]
en: Remove episode from library
cs_cz: Odebrat epizodu z knihovny

[ctx: #20363]
en: Remove TV show from library
cs_cz: Odebrat seriál z knihovny

[ctx: #20364]
en: TV show
cs_cz: Seriál

[ctx: #20365]
en: Episode plot
cs_cz: Děj epizody

[ctx: #20366]
en: * All seasons
cs_cz: * Všechny sezóny

[ctx: #20367]
en: Hide watched
cs_cz: Skrýt zhlédnuté

[ctx: #20368]
en: Prod code
cs_cz: Kód produkce

[ctx: #20369]
en: Show information for unwatched items
cs_cz: Zobrazovat informace pro nezhlédnuté položky

[ctx: #20370]
en: * Hidden to prevent spoilers *
cs_cz: * Skryto, aby se zabránilo vyzrazení děje *

[ctx: #20371]
en: Set season thumb
cs_cz: Nastavit náhled sezóny

[ctx: #20372]
en: Season image
cs_cz: Obrázek sezóny

[ctx: #20373]
en: Season
cs_cz: Sezóna

[ctx: #20374]
en: Downloading movie information
cs_cz: Stahování informací o filmu

[ctx: #20375]
en: Unassign content
cs_cz: Zrušit přiřazení obsahu

[ctx: #20376]
note: Original title of the movie/tvshow (could differ from local distributor title) (ListItem.OriginalTitle)
en: Original title
cs_cz: Původní název

[ctx: #20377]
en: Refresh TV show information
cs_cz: Aktualizovat informace o seriálu

[ctx: #20378]
en: Refresh information for all episodes?
cs_cz: Aktualizovat informace pro všechny epizody?

[ctx: #20379]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Selected folder contains a single TV show
cs_cz: Vybraná složka obsahuje jediný seriál

[ctx: #20380]
en: Exclude selected folder from scans
cs_cz: Vyloučit vybranou složku z prohledávání

[ctx: #20381]
en: Specials
cs_cz: Speciály

[ctx: #20382]
en: Recently added
cs_cz: Nedávno přidané

[ctx: #20383]
en: Selected folder contains a single video
cs_cz: Vybraná složka obsahuje jediné video

[ctx: #20384]
en: Link to TV show
cs_cz: Odkaz na seriál

[ctx: #20385]
en: Remove link to TV show
cs_cz: Odebrat odkaz na seriál

[ctx: #20386]
en: Recently added movies
cs_cz: Nedávno přidané filmy

[ctx: #20387]
en: Recently added episodes
cs_cz: Nedávno přidané epizody

[ctx: #20388]
en: Studios
cs_cz: Studia

[ctx: #20389]
en: Music videos
cs_cz: Hudební videoklipy

[ctx: #20390]
en: Recently added music videos
cs_cz: Nedávno přidané hudební videoklipy

[ctx: #20391]
en: Music video
cs_cz: Hudební videoklip

[ctx: #20392]
en: Remove music video from library
cs_cz: Odebrat hudební videoklip z knihovny

[ctx: #20393]
en: Music video information
cs_cz: Informace o hudebním videoklipu

[ctx: #20394]
en: Loading music video information
cs_cz: Načítání informací o hudebním videoklipu

[ctx: #20395]
en: Mixed
cs_cz: Smíšené

[ctx: #20396]
en: Go to albums by artist
cs_cz: Přejít na alba podle interpreta

[ctx: #20397]
en: Go to album
cs_cz: Přejít na album

[ctx: #20398]
en: Play song
cs_cz: Přehrát skladbu

[ctx: #20399]
en: Go to music videos from album
cs_cz: Přejít na hudební videoklipy z alba

[ctx: #20400]
en: Go to music videos by artist
cs_cz: Přejít na hudební videoklipy podle interpreta

[ctx: #20401]
en: Play music video
cs_cz: Přehrát hudební videoklip

[ctx: #20402]
en: Download actor thumbnails
cs_cz: Stáhnout náhledy herců

[ctx: #20403]
en: Set actor thumb
cs_cz: Nastavit náhled herce

[ctx: #20404]
en: Remove bookmark
cs_cz: Odebrat záložku

[ctx: #20405]
en: Remove episode bookmark
cs_cz: Odebrat záložku epizody

[ctx: #20406]
en: Set episode bookmark
cs_cz: Nastavit záložku epizody

[ctx: #20407]
en: Information provider settings
cs_cz: Nastavení poskytovatele informací

[ctx: #20408]
en: Downloading music video information
cs_cz: Stahování informací o hudebním videoklipu

[ctx: #20409]
en: Downloading TV show information
cs_cz: Stahování informací o seriálu

[ctx: #20410]
en: Trailer
cs_cz: Upoutávka

[ctx: #20411]
en: Flatten
cs_cz: Jednoduchý režim

[ctx: #20412]
en: Flatten TV show seasons
cs_cz: Zobrazit sezóny seriálů zjednodušeně

[ctx: #20413]
en: Get fanart
cs_cz: Získat fanart

[ctx: #20414]
en: Show fanart in video and music libraries
cs_cz: Zobrazit fanart v knihovnách videí a hudby

[ctx: #20415]
en: Scanning for new content
cs_cz: Vyhledávání nového obsahu

[ctx: #20416]
en: First aired
cs_cz: Premiéra

[ctx: #20417]
en: Writer
cs_cz: Autor

[ctx: #20418]
en: Writers
cs_cz: Autoři

[ctx: #20419]
en: Replace file names with library titles
cs_cz: Nahradit názvy souborů názvy knihovny

[ctx: #20420]
note: Value for setting with label #19171 "PVR & Live TV / Playback / Switch to full screen" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Never
cs_cz: Nikdy

[ctx: #20421]
en: If only one season
cs_cz: Pokud je pouze jedna sezóna

[ctx: #20422]
note: Value for setting with label #170 "Player / Videos / Adjust display refresh rate" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Always
cs_cz: Vždy

[ctx: #20423]
en: Has trailer
cs_cz: Má upoutávku

[ctx: #20424]
en: False
cs_cz: Nepravda

[ctx: #20425]
en: Fanart slideshow
cs_cz: Prezentace fanart

[ctx: #20426]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Export to a single file or separate files per entry?
cs_cz: Exportovat do jednoho souboru nebo samostatných souborů pro každou položku?

[ctx: #20427]
en: Choose rule type
cs_cz: Zvolte typ pravidla

[ctx: #20428]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Single file
cs_cz: Jeden soubor

[ctx: #20429]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Separate
cs_cz: Samostatně

[ctx: #20430]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Export thumbnails and fanart?
cs_cz: Exportovat náhledy a fanart?

[ctx: #20431]
en: Overwrite old files?
cs_cz: Přepsat staré soubory?

[ctx: #20432]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Exclude path from library updates
cs_cz: Vyloučit cestu z aktualizací knihovny

[ctx: #20433]
en: Extract video information from files
cs_cz: Extrahovat informace o videích ze souborů

[ctx: #20434]
en: Sets
cs_cz: Kolekce

[ctx: #20435]
en: Combine split video items
cs_cz: Kombinovat rozdělené položky videa

[ctx: #20436]
en: Export actor thumbs?
cs_cz: Exportovat náhledy herců?

[ctx: #20437]
en: Choose fanart
cs_cz: Zvolte fanart

[ctx: #20438]
en: Local fanart
cs_cz: Místní fanart

[ctx: #20439]
en: No fanart
cs_cz: Žádný fanart

[ctx: #20440]
en: Current fanart
cs_cz: Aktuální fanart

[ctx: #20441]
en: Remote fanart
cs_cz: Vzdálený fanart

[ctx: #20442]
en: Change content
cs_cz: Změnit obsah

[ctx: #20443]
en: Do you want to refresh information for all items within this path?
cs_cz: Chcete aktualizovat informace pro všechny položky v této cestě?

[ctx: #20444]
en: Add to library
cs_cz: Přidat do knihovny

[ctx: #20446]
note: Ask user when refreshing music or video info if they want to use data from NFO file
en: Locally stored information found. Ignore and refresh from Internet?
cs_cz: Nalezeny místně uložené informace. Ignorovat a aktualizovat z internetu?

[ctx: #20447]
en: Do you want to add the media from this source to your library?
cs_cz: Chcete přidat média z tohoto zdroje do vaší knihovny?

[ctx: #20448]
en: Couldn't download information
cs_cz: Nelze stáhnout informace

[ctx: #20449]
en: Unable to connect to remote server
cs_cz: Nelze se připojit ke vzdálenému serveru

[ctx: #20450]
en: Unable to connect to remote server. Would you like to continue scanning?
cs_cz: Nelze se připojit ke vzdálenému serveru. Chcete pokračovat ve vyhledávání?

[ctx: #20451]
en: Countries
cs_cz: Země

[ctx: #20452]
en: episode
cs_cz: epizoda

[ctx: #20453]
en: episodes
cs_cz: epizody

[ctx: #20454]
en: Listener
cs_cz: Posluchač

[ctx: #20455]
en: Listeners
cs_cz: Posluchači

[ctx: #20456]
note: Label of a setting to use a simplified (flattened) hierarchy
en: Flatten hierarchy
cs_cz: Zjednodušená hierarchie

[ctx: #20457]
en: Movie set
cs_cz: Kolekce filmů

[ctx: #20458]
en: Show movie sets
cs_cz: Zobrazovat kolekce filmů

[ctx: #20459]
en: Tags
cs_cz: Štítky

[ctx: #20460]
en: Add {0:s}
cs_cz: Přidat {0:s}

[ctx: #20461]
en: Remove {0:s}
cs_cz: Odebrat {0:s}

[ctx: #20462]
en: New tag...
cs_cz: Nový štítek...

[ctx: #20463]
en: A tag with the name '{0:s}' already exists.
cs_cz: Štítek s názvem ‚{0:s}‘ již existuje.

[ctx: #20464]
en: Select {0:s}
cs_cz: Vybrat {0:s}

[ctx: #20465]
en: Manage movie set
cs_cz: Spravovat kolekci filmů

[ctx: #20466]
en: Select movie set
cs_cz: Vyberte kolekci filmů

[ctx: #20467]
en: No set (remove from {0:s})
cs_cz: Žádná kolekce (odebrat z {0:s})

[ctx: #20468]
en: Add movie to a new set
cs_cz: Přidat film do nové kolekce

[ctx: #20469]
en: Keep current set ({0:s})
cs_cz: Ponechat aktuální kolekci ({0:s})

[ctx: #20470]
en: Include sets containing a single movie
cs_cz: Zahrnout kolekce obsahující jediný film

[ctx: #20471]
en: Show empty TV shows
cs_cz: Zobrazit prázdné seriály

[ctx: #20472]
en: Show all performers for music videos
cs_cz: Zobrazovat všechny umělce pro hudební videa

[ctx: #20473]
en: Premiered
cs_cz: Premiéra na

[ctx: #20474]
note: Used in smart playlists to select items based on the HDR type (HDR10, HLG, Dolbyvision)
en: HDR type
cs_cz: Typ HDR

[ctx: #21330]
en: Show hidden files and directories
cs_cz: Zobrazovat skryté soubory a adresáře

[ctx: #21331]
en: New media detected
cs_cz: Rozpoznáno nové médium

[ctx: #21332]
en: Browse videos
cs_cz: Procházet videa

[ctx: #21333]
en: Browse music
cs_cz: Procházet hudbu

[ctx: #21334]
en: Browse pictures
cs_cz: Procházet obrázky

[ctx: #21335]
en: Browse files
cs_cz: Procházet soubory

[ctx: #21336]
en: Connecting to: {0:s}
cs_cz: Připojování k: {0:s}

[ctx: #21337]
note: Used in the add-on browser under "Last updated" when a repository has never been updated
en: Never
cs_cz: Nikdy

[ctx: #21338]
en: Select version
cs_cz: Vyberte verzi

[ctx: #21339]
en: Version {0:s}
cs_cz: Verze {0:s}

[ctx: #21340]
en: Auto-update
cs_cz: Automatická aktualizace

[ctx: #21341]
en: No updates available
cs_cz: Nejsou dostupné žádné aktualizace

[ctx: #21342]
en: There are currently no versions available for this add-on.
cs_cz: Pro tento doplněk nejsou aktuálně dostupné žádné verze.

[ctx: #21343]
en: Use video tags
cs_cz: Použít štítky videa

[ctx: #21344]
en: Enable to use embedded tags in mp4 or mkv files for library metadata. Will prevent scrapers from operating correctly.
cs_cz: Povolit použití vložených tagů v souborech mp4 nebo mkv pro metadata knihovny. Zabrání správnému fungování scraperů.

[ctx: #21345]
note: Used in AutoPlayNextItem dialogs for not categorized listItem directories
en: Uncategorized
cs_cz: Bez kategorie

[ctx: #21346]
note: Used to give heading list entry for an file extension description, e.g. to show as 'Extension: ".mp3"'
en: Extension: "{0:s}"
cs_cz: Rozšíření: "{0:s}"

[ctx: #21347]
note: Used to give heading list entry for an mimetype description, e.g. to show as 'MIME type: "audio/mpeg3"'
en: MIME type: "{0:s}"
cs_cz: Typ MIME: "{0:s}"

[ctx: #21358]
en: Enable UPnP support
cs_cz: Povolit podporu UPnP

[ctx: #21359]
en: Add media share...
cs_cz: Přidat sdílení médií...

[ctx: #21360]
en: Share my libraries
cs_cz: Sdílet mé knihovny

[ctx: #21361]
en: Look for remote UPnP players
cs_cz: Vyhledat vzdálené přehrávače UPnP

[ctx: #21362]
en: Bookmark created
cs_cz: Záložka vytvořena

[ctx: #21363]
en: Episode bookmark created
cs_cz: Záložka epizody vytvořena

[ctx: #21364]
en: Edit media share
cs_cz: Upravit sdílení média

[ctx: #21365]
en: Remove media share
cs_cz: Odebrat sdílení médií

[ctx: #21366]
en: Custom subtitle folder
cs_cz: Vlastní složka titulků

[ctx: #21367]
en: Movie & alternate subtitle directory
cs_cz: Film a alternativní adresář s titulky

[ctx: #21368]
en: Override subtitles fonts
cs_cz: Přepsat font titulků

[ctx: #21369]
en: Enable mouse and touch screen support
cs_cz: Povolit podporu myši a dotykové obrazovky

[ctx: #21370]
en: Play GUI sounds during media playback
cs_cz: Přehrát zvuky grafického rozhraní během přehrávání médií

[ctx: #21371]
note: Name of an artwork type
en: Thumbnail
cs_cz: Náhled

[ctx: #21372]
en: Forced DVD player region
cs_cz: Vynucený region DVD přehrávače

[ctx: #21373]
en: Display
cs_cz: Zobrazení

[ctx: #21374]
en: Video aspect
cs_cz: Poměr stran videa

[ctx: #21375]
en: Normal
cs_cz: Normální

[ctx: #21377]
en: Widescreen
cs_cz: Širokoúhlý

[ctx: #21378]
en: Enable 480p
cs_cz: Povolit 480p

[ctx: #21379]
en: Enable 720p
cs_cz: Povolit 720p

[ctx: #21380]
en: Enable 1080i
cs_cz: Povolit 1080i

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
cs_cz: Zadejte název pro nový seznam stop

[ctx: #21382]
en: Show "Add source" buttons
cs_cz: Zobrazit tlačítka „Přidat zdroj“

[ctx: #21383]
en: Enable scrollbars
cs_cz: Povolit posuvníky

[ctx: #21384]
en: Make watched filtering a toggle in video library
cs_cz: Nastavit filtrování zhlédnutých jako přepínatelné v knihovně videí

[ctx: #21385]
en: Open
cs_cz: Otevřít

[ctx: #21386]
en: Acoustic management level
cs_cz: Správa úrovně akustiky

[ctx: #21387]
en: Fast
cs_cz: Rychlý

[ctx: #21388]
en: Quiet
cs_cz: Tichý

[ctx: #21389]
en: Enable custom background
cs_cz: Povolit vlastní pozadí

[ctx: #21390]
en: Power management level
cs_cz: Úroveň správy napájení

[ctx: #21391]
en: High power
cs_cz: Vysoký výkon

[ctx: #21392]
en: Low power
cs_cz: Nízká spotřeba

[ctx: #21393]
en: High standby
cs_cz: Režim spánku s vyšší spotřebou

[ctx: #21394]
en: Low standby
cs_cz: Režim spánku s nižší spotřebou

[ctx: #21395]
en: Unable to cache files bigger than 4GB
cs_cz: Soubory větší než 4 GB nelze načíst do mezipaměti

[ctx: #21396]
en: Chapter
cs_cz: Kapitola

[ctx: #21397]
en: High quality pixel shader v2
cs_cz: Vysoce kvalitní pixel shader v2

[ctx: #21399]
en: Use tween animations
cs_cz: Používat „neposedné“ animace

[ctx: #21400]
en: contains
cs_cz: obsahuje

[ctx: #21401]
en: does not contain
cs_cz: neobsahuje

[ctx: #21402]
en: is
cs_cz: je

[ctx: #21403]
en: is not
cs_cz: není

[ctx: #21404]
en: starts with
cs_cz: začíná na

[ctx: #21405]
en: ends with
cs_cz: končí na

[ctx: #21406]
en: greater than
cs_cz: větší než

[ctx: #21407]
en: less than
cs_cz: menší než

[ctx: #21408]
en: after
cs_cz: po

[ctx: #21409]
en: before
cs_cz: před

[ctx: #21410]
en: in the last
cs_cz: je poslední

[ctx: #21411]
en: not in the last
cs_cz: není poslední

[ctx: #21412]
en: Information providers
cs_cz: Poskytovatelé informací

[ctx: #21413]
en: Default provider for movie information
cs_cz: Výchozí poskytovatel pro informace o filmu

[ctx: #21414]
en: Default provider for TV show information
cs_cz: Výchozí poskytovatel pro informace o seriálech

[ctx: #21415]
en: Default provider for music video information
cs_cz: Výchozí poskytovatel pro informace o hudebním videoklipu

[ctx: #21416]
en: Select first unwatched TV show season / episode
cs_cz: Vybrat první nezhlédnutou sezónu nebo epizodu seriálu

[ctx: #21417]
en: Settings
cs_cz: Nastavení

[ctx: #21418]
en: Multilingual
cs_cz: Vícejazyčný

[ctx: #21419]
en: No information providers present
cs_cz: Nejsou dostupní žádní poskytovatelé informací

[ctx: #21420]
en: Value to match
cs_cz: Hodnota pro shodu

[ctx: #21421]
en: Smart playlist rule
cs_cz: Pravidlo chytrého seznamu stop

[ctx: #21422]
en: Match items where
cs_cz: Položky jsou shodné, když

[ctx: #21423]
en: New rule...
cs_cz: Nové pravidlo…

[ctx: #21424]
en: Items must match
cs_cz: Položky musí odpovídat

[ctx: #21425]
en: all of the rules
cs_cz: všem pravidlům

[ctx: #21426]
en: one or more of the rules
cs_cz: jednoho nebo více z pravidel

[ctx: #21427]
en: Limit to
cs_cz: Omezit na

[ctx: #21428]
en: No limit
cs_cz: Bez omezení

[ctx: #21429]
en: Order by
cs_cz: Seřadit podle

[ctx: #21430]
en: ascending
cs_cz: vzestupně

[ctx: #21431]
en: descending
cs_cz: sestupně

[ctx: #21432]
en: Edit smart playlist
cs_cz: Upravit chytrý seznam stop

[ctx: #21433]
en: Playlist name
cs_cz: Název seznamu stop

[ctx: #21434]
en: Find items where
cs_cz: Najít položky odpovídající

[ctx: #21435]
en: Edit
cs_cz: Upravit

[ctx: #21436]
en: {0:d} items
cs_cz: {0:d} položek

[ctx: #21437]
en: New smart playlist...
cs_cz: Nový chytrý seznam stop…

[ctx: #21438]
en: {0:c} Drive
cs_cz: Jednotka {0:c}

[ctx: #21439]
en: Edit party mode rules
cs_cz: Upravit pravidla režimu večírek

[ctx: #21440]
en: Home folder
cs_cz: Domovská složka

[ctx: #21441]
en: Watched count
cs_cz: Počet zhlédnutí

[ctx: #21442]
en: Episode title
cs_cz: Název epizody

[ctx: #21443]
en: Video resolution
cs_cz: Rozlišení videa

[ctx: #21444]
en: Audio channels
cs_cz: Zvukové kanály

[ctx: #21445]
en: Video codec
cs_cz: Kodek videa

[ctx: #21446]
en: Audio codec
cs_cz: Kodek zvuku

[ctx: #21447]
en: Audio language
cs_cz: Jazyk zvuku

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
cs_cz: Jazyk titulků

[ctx: #21449]
en: Remote control sends keyboard presses
cs_cz: Dálkový ovladač odesílá stisky klávesnice

[ctx: #21450]
note: Label for controls used to edit something (e.g. setting "Appearance -> Skin -> Edit" or a context menu entry to open timer settings dialog)
en: Edit
cs_cz: Upravit

[ctx: #21451]
en: Internet connection required.
cs_cz: Vyžadováno připojení k internetu.

[ctx: #21452]
en: Get more...
cs_cz: Získat více…

[ctx: #21453]
en: Root filesystem
cs_cz: Kořenový souborový systém

[ctx: #21454]
en: Source too slow
cs_cz: Zdroj je příliš pomalý

[ctx: #21455]
en: Read rate too low for continuous playback
cs_cz: Rychlost načítání je příliš nízká pro souvislé přehrávání

[ctx: #21456]
en: External storage
cs_cz: Externí úložiště

[ctx: #21457]
en: Watched episode count
cs_cz: Počet zhlédnutých epizod

[ctx: #21458]
en: Group by
cs_cz: Seskupit podle

[ctx: #21459]
en: mixed
cs_cz: smíšené

[ctx: #21460]
note: Subtitle position on screen setting list
en: Position on screen
cs_cz: Pozice na obrazovce

[ctx: #21461]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Manual
cs_cz: Ručně

[ctx: #21462]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Bottom of video
cs_cz: Spodní část videa

[ctx: #21463]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Bottom of screen
cs_cz: Spodní část obrazovky

[ctx: #21464]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Top of video
cs_cz: Horní část videa

[ctx: #21465]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Top of screen
cs_cz: Vrchní část obrazovky

[ctx: #21466]
note: Description of setting with label #21416 "Select first unwatched TV show season/episode"
en: When entering a TV show season or episode view automatically select the first unwatched season or episode.[CR][On first entry] The first unwatched item will be selected only when a view is entered for the first time.[CR][Always] The first unwatched item will be selected every time a view is entered.
cs_cz: Při vstupu do zobrazení sezón nebo epizod seriálu automaticky vybrat první nezhlédnutou sezónu nebo epizodu.[CR][Při prvním vstupu] První nezhlédnutá položka bude vybrána pouze při prvním vstupu do zobrazení.[CR][Vždy] První nezhlédnutá položka bude vybrána při každém vstupu do zobrazení.

[ctx: #21467]
note: Filter (media data) from float value to float value
en: {0:.1f} to {1:.1f}
cs_cz: {0:.1f} až {1:.1f}

[ctx: #21468]
note: Filter (media data) from int value to int value
en: {0:d} to {1:d}
cs_cz: {0:d} až {1:d}

[ctx: #21469]
note: Filter (media data) from string value to string value
en: {0:s} to {1:s}
cs_cz: {0:s} až {1:s}

[ctx: #21471]
note: One of the values valid for "Videos -> Library -> Select first unwatched TV show season / episode" with label #21416
en: On first entry
cs_cz: Při prvním vstupu

[ctx: #21472]
en: Include "All seasons" and "Specials"
cs_cz: Zahrnout „Všechny sezóny“ a „Speciály“

[ctx: #21473]
note: Description of setting with label #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Whether or not to consider the items from "All seasons" and "Specials" in the unwatched item selection.
cs_cz: Zda zvažovat položky z „Všechny sezóny“ a „Speciály“ ve výběru nezhlédnutých položek.

[ctx: #21474]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Neither
cs_cz: Ani jedno

[ctx: #21475]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Both
cs_cz: Obojí

[ctx: #21476]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Just "All seasons"
cs_cz: Jen „Všechny sezóny“

[ctx: #21477]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Just "Specials"
cs_cz: Jen „Speciály“

[ctx: #21478]
en: Open
cs_cz: Otevřít

[ctx: #21479]
en: Run
cs_cz: Spustit

[ctx: #21480]
en: Use
cs_cz: Použít

[ctx: #21481]
en: Audio track count
cs_cz: Počet zvukových stop

[ctx: #21482]
en: Subtitle track count
cs_cz: Počet stop titulků

[ctx: #21483]
note: Label for controls used to view something (e.g. a context menu entry to open read-only timer settings dialog)
en: View
cs_cz: Zobrazení

[ctx: #21484]
note: Button label to show list of supported types, e.g. supported file extensions
en: Show support
cs_cz: Zobrazit podporované

[ctx: #21485]
note: Dialog header label to show list of supported types, e.g. supported file extensions
en: Supported file extensions and media types
cs_cz: Podporované přípony souborů a typy médií

[ctx: #21602]
en: (External)
cs_cz: (Externí)

[ctx: #21800]
en: File name
cs_cz: Název souboru

[ctx: #21801]
en: File path
cs_cz: Cesta k souboru

[ctx: #21802]
en: File size
cs_cz: Velikost souboru

[ctx: #21803]
en: File date / time
cs_cz: Datum a čas souboru

[ctx: #21804]
en: Slide index
cs_cz: Pořadí snímku

[ctx: #21805]
en: Resolution
cs_cz: Rozlišení

[ctx: #21806]
en: Comment
cs_cz: Komentář

[ctx: #21807]
en: Colour / B&W
cs_cz: Barevné / ČB

[ctx: #21808]
en: JPEG process
cs_cz: Zpracování JPEG

[ctx: #21820]
en: Date / Time
cs_cz: Datum / Čas

[ctx: #21821]
en: Description
cs_cz: Popis

[ctx: #21822]
en: Camera make
cs_cz: Značka fotoaparátu

[ctx: #21823]
en: Camera model
cs_cz: Model fotoaparátu

[ctx: #21824]
en: EXIF comment
cs_cz: Komentář EXIF

[ctx: #21826]
en: Aperture
cs_cz: Clona

[ctx: #21827]
en: Focal length
cs_cz: Ohnisková vzdálenost

[ctx: #21828]
en: Focus distance
cs_cz: Ohnisková vzdálenost

[ctx: #21829]
en: Exposure
cs_cz: Expozice

[ctx: #21830]
en: Exposure time
cs_cz: Čas expozice

[ctx: #21831]
en: Exposure bias
cs_cz: Kompenzace expozice

[ctx: #21832]
en: Exposure mode
cs_cz: Režim expozice

[ctx: #21833]
en: Flash used
cs_cz: Použit blesk

[ctx: #21834]
en: White-balance
cs_cz: Vyvážení bílé

[ctx: #21835]
en: Light source
cs_cz: Zdroj světla

[ctx: #21836]
en: Metering mode
cs_cz: Režim měření

[ctx: #21838]
en: Digital zoom
cs_cz: Digitální zoom

[ctx: #21839]
en: CCD width
cs_cz: Šířka CCD

[ctx: #21840]
en: GPS latitude
cs_cz: Zeměpisná šířka GPS

[ctx: #21841]
en: GPS longitude
cs_cz: Zeměpisná délka GPS

[ctx: #21842]
en: GPS altitude
cs_cz: Zeměpisná výška GPS

[ctx: #21843]
en: Orientation
cs_cz: Orientace

[ctx: #21844]
en: XP comment
cs_cz: Komentář XP

[ctx: #21845]
note: Used in context menu
en: Scan to library
cs_cz: Přidat do knihovny

[ctx: #21857]
en: Sub-location
cs_cz: Dílčí umístění

[ctx: #21858]
en: Image type
cs_cz: Typ obrázku

[ctx: #21859]
en: Time created
cs_cz: Čas vytvoření

[ctx: #21860]
en: Supplemental categories
cs_cz: Doplňkové kategorie

[ctx: #21861]
en: Keywords
cs_cz: Klíčová slova

[ctx: #21862]
en: Caption
cs_cz: Titulek

[ctx: #21863]
en: Author
cs_cz: Autor

[ctx: #21864]
en: Headline
cs_cz: Nadpis článku

[ctx: #21865]
en: Special instructions
cs_cz: Zvláštní pokyny

[ctx: #21866]
en: Category
cs_cz: Kategorie

[ctx: #21867]
en: Byline
cs_cz: Podtitulek

[ctx: #21868]
en: Byline title
cs_cz: Název podtitulku

[ctx: #21869]
en: Credit
cs_cz: Zásluhy

[ctx: #21870]
en: Source
cs_cz: Zdroj

[ctx: #21871]
en: Copyright notice
cs_cz: Upozornění na autorská práva

[ctx: #21872]
en: Object name
cs_cz: Název objektu

[ctx: #21873]
en: City
cs_cz: Město

[ctx: #21874]
en: State
cs_cz: Stát

[ctx: #21875]
en: Country
cs_cz: Země

[ctx: #21876]
en: Original TX reference
cs_cz: Původní reference TX

[ctx: #21877]
en: Date created
cs_cz: Datum vytvoření

[ctx: #21878]
en: Urgency
cs_cz: Naléhavost

[ctx: #21879]
en: Country code
cs_cz: Kód země

[ctx: #21880]
en: Reference service
cs_cz: Referenční služba

[ctx: #21881]
en: Allow remote control via UPnP
cs_cz: Povolit vzdálené ovládání prostřednictvím UPnP

[ctx: #21882]
en: Attempt to skip introduction before DVD menu
cs_cz: Pokusit se přeskočit úvod před hlavní nabídkou DVD

[ctx: #21883]
en: Saved music
cs_cz: Uložená hudba

[ctx: #21884]
en: Query info for all artists
cs_cz: Získat informace pro všechny interprety

[ctx: #21885]
en: Downloading album information
cs_cz: Stahování informací o albu

[ctx: #21886]
en: Downloading artist information
cs_cz: Stahování informací o interpretovi

[ctx: #21887]
en: Biography
cs_cz: Biografie

[ctx: #21888]
en: Discography
cs_cz: Diskografie

[ctx: #21889]
en: Searching artist
cs_cz: Vyhledávání interpreta

[ctx: #21890]
en: Select artist
cs_cz: Vybrat interpreta

[ctx: #21891]
en: Artist information
cs_cz: Informace o interpretovi

[ctx: #21892]
en: Instruments
cs_cz: Hudební nástroje

[ctx: #21893]
en: Born
cs_cz: Datum narození

[ctx: #21894]
en: Formed
cs_cz: Datum založení

[ctx: #21895]
en: Themes
cs_cz: Motivy

[ctx: #21896]
en: Disbanded
cs_cz: Datum rozpuštění

[ctx: #21897]
en: Died
cs_cz: Datum úmrtí

[ctx: #21898]
en: Years active
cs_cz: Aktivní v letech

[ctx: #21899]
en: Label
cs_cz: Popisek

[ctx: #21900]
en: Born / Formed
cs_cz: Narození / Založení

[ctx: #22000]
en: Update library on startup
cs_cz: Aktualizovat knihovnu po spuštění

[ctx: #22001]
en: Hide progress of library updates
cs_cz: Skrýt průběh aktualizací knihovny

[ctx: #22002]
en: DNS suffix
cs_cz: Přípona DNS

[ctx: #22003]
en: {0:2.3f}s
cs_cz: {0:2.3f} s

[ctx: #22004]
en: Delayed by: {0:2.3f}s
cs_cz: Zpožděno o: {0:2.3f} s

[ctx: #22005]
en: Ahead by: {0:2.3f}s
cs_cz: Napřed o: {0:2.3f} s

[ctx: #22006]
en: Subtitle offset
cs_cz: Posun titulků

[ctx: #22007]
en: OpenGL vendor:
cs_cz: Dodavatel OpenGL:

[ctx: #22008]
en: OpenGL renderer:
cs_cz: Vykreslovač OpenGL:

[ctx: #22009]
en: OpenGL version:
cs_cz: Verze OpenGL:

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
cs_cz: Teplota GPU:

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
cs_cz: Teplota procesoru:

[ctx: #22012]
en: Total memory
cs_cz: Celková paměť

[ctx: #22013]
en: Profile data
cs_cz: Data profilu

[ctx: #22014]
en: Use dim if paused during video playback
cs_cz: Použít ztlumení při pozastavení během přehrávání videa

[ctx: #22015]
en: All recordings
cs_cz: Všechny nahrávky

[ctx: #22016]
en: By title
cs_cz: Podle názvu

[ctx: #22017]
en: By group
cs_cz: Podle skupiny

[ctx: #22019]
en: Recordings by title
cs_cz: Nahrávky podle názvů

[ctx: #22020]
en: Guide
cs_cz: Televizní program

[ctx: #22021]
en: Minimise black bars
cs_cz: Minimalizovat černé pruhy

[ctx: #22022]
en: Show video files in listings
cs_cz: Zobrazovat soubory videí ve výpisech

[ctx: #22024]
en: Direct3D version:
cs_cz: Verze Direct3D:

[ctx: #22030]
en: Font
cs_cz: Písmo

[ctx: #22031]
en: Size
cs_cz: Velikost

[ctx: #22032]
en: Colours
cs_cz: Barvy

[ctx: #22033]
en: Charset
cs_cz: Znaková sada

[ctx: #22078]
note: Label for value for default play action setting
en: Resume
cs_cz: Pokračovat

[ctx: #22079]
en: Default select action
cs_cz: Výchozí akce při výběru

[ctx: #22080]
en: Choose
cs_cz: Zvolte

[ctx: #22081]
note: Label for video select action 'show info'
en: Show information
cs_cz: Zobrazit informace

[ctx: #22082]
note: Label to denote that there is something 'more' xbmc/favourites/ContextMenus.h
en: More...
cs_cz: Více…

[ctx: #22083]
en: Play all
cs_cz: Přehrát vše

[ctx: #23049]
en: Teletext not available
cs_cz: Teletext není dostupný

[ctx: #23050]
en: Activate teletext
cs_cz: Aktivovat teletext

[ctx: #23051]
note: Label for disc stack part and number
en: Part {0:d}
cs_cz: {0:d}. část

[ctx: #23052]
en: Buffering {0:d} bytes
cs_cz: Ukládání do vyrovnávací paměti {0:d} bajtů

[ctx: #23053]
en: Stopping
cs_cz: Zastavování

[ctx: #23054]
en: Running
cs_cz: Spuštěno

[ctx: #23055]
en: Scale teletext to 4:3
cs_cz: Škálovat teletext na 4:3

[ctx: #23100]
en: External player active
cs_cz: Externí přehrávač je aktivní

[ctx: #23101]
en: Click "OK" to terminate the player
cs_cz: Klikněte na „OK“ pro ukončení přehrávače

[ctx: #23104]
en: Click "OK" when playback has ended
cs_cz: Po skončení přehrávání klikněte na „OK“

[ctx: #24000]
en: Add-on
cs_cz: Doplněk

[ctx: #24001]
en: Add-ons
cs_cz: Doplňky

[ctx: #24002]
en: Add-on options
cs_cz: Možnosti doplňku

[ctx: #24003]
en: Add-on information
cs_cz: Informace o doplňku

[ctx: #24004]
note: Name of menu in the add-on browser
en: Recently updated
cs_cz: Nedávno aktualizované

[ctx: #24005]
en: Media sources
cs_cz: Zdroje médií

[ctx: #24006]
note: Name of an add-on type
en: GUI sounds
cs_cz: Zvuky grafického rozhraní

[ctx: #24007]
en: Movie information
cs_cz: Informace o filmu

[ctx: #24008]
en: Screensaver
cs_cz: Spořič obrazovky

[ctx: #24009]
en: Script
cs_cz: Skript

[ctx: #24010]
en: Visualisation
cs_cz: Vizualizace

[ctx: #24011]
en: Add-on repository
cs_cz: Repozitář doplňků

[ctx: #24012]
en: Subtitles
cs_cz: Titulky

[ctx: #24013]
en: Lyrics
cs_cz: Texty

[ctx: #24014]
en: TV information
cs_cz: Informace o seriálu

[ctx: #24015]
en: Music video information
cs_cz: Informace o hudebním videoklipu

[ctx: #24016]
en: Album information
cs_cz: Informace o albu

[ctx: #24017]
en: Artist information
cs_cz: Informace o interpretovi

[ctx: #24018]
en: Services
cs_cz: Služby

[ctx: #24019]
note: generic label to denote the addon type pvr clients, used in different places
en: PVR clients
cs_cz: Klienti PVR

[ctx: #24020]
en: Configure
cs_cz: Konfigurovat

[ctx: #24021]
en: Disable
cs_cz: Zakázat

[ctx: #24022]
en: Enable
cs_cz: Povolit

[ctx: #24023]
note: Defines the state of the add-on in the add-on manager window
en: Disabled
cs_cz: Zakázáno

[ctx: #24024]
note: Used as an error message (triggered from content dialog) on disabled scrapers
en: Add-on disabled
cs_cz: Doplněk byl zakázán

[ctx: #24025]
note: Used as the type name for context item addons
en: Context menus
cs_cz: Místní nabídky

[ctx: #24026]
en: Languages
cs_cz: Jazyky

[ctx: #24027]
en: Weather
cs_cz: Počasí

[ctx: #24028]
en: Weather.com (standard)
cs_cz: Weather.com (standardní)

[ctx: #24029]
en: Service for weather information
cs_cz: Služba pro informace o počasí

[ctx: #24030]
en: This add-on can't be configured
cs_cz: Tento doplněk nemůže být konfigurován

[ctx: #24031]
en: Error loading settings
cs_cz: Chyba při načítání nastavení

[ctx: #24032]
en: All add-ons
cs_cz: Všechny doplňky

[ctx: #24033]
en: Install from repository
cs_cz: Instalovat z repozitáře

[ctx: #24034]
en: Check for updates
cs_cz: Zkontrolovat aktualizace

[ctx: #24035]
en: Image collections
cs_cz: Kolekce obrázků

[ctx: #24036]
en: Changelog
cs_cz: Seznam změn

[ctx: #24037]
en: Uninstall
cs_cz: Odinstalovat

[ctx: #24038]
en: Install
cs_cz: Instalovat

[ctx: #24039]
en: Disabled add-ons
cs_cz: Zakázané doplňky

[ctx: #24040]
en: (Clear the current setting)
cs_cz: (Vymazat aktuální nastavení)

[ctx: #24041]
en: Install from zip file
cs_cz: Instalovat ze souboru zip

[ctx: #24042]
note: Used to show on addon list the current download process
en: Downloading {0:d}%
cs_cz: Stahování {0:d} %

[ctx: #24043]
en: Available updates
cs_cz: Dostupné aktualizace

[ctx: #24044]
note: Used to show on addon list the current install process (shown after 24042)
en: Installing {0:d}%
cs_cz: Instalace {0:d} %

[ctx: #24045]
note: Used as an event log description for add-ons failed to install from zip
en: Failed to install add-on from zip file
cs_cz: Nepodařilo se nainstalovat doplněk ze souboru zip

[ctx: #24046]
en: {0:s} is used by the following installed add-on(s)
cs_cz: {0:s} je používán následujícími nainstalovanými doplňky

[ctx: #24047]
en: This add-on can't be uninstalled
cs_cz: Tento doplněk nemůže být odinstalován

[ctx: #24048]
en: VideoPlayer InputStream
cs_cz: InputStream VideoPlayeru

[ctx: #24049]
note: To show addon as deprecated over icon
en: Add-on has been marked deprecated in repository.
cs_cz: Doplněk byl v repozitáři označen jako zastaralý.

[ctx: #24050]
en: Available add-ons
cs_cz: Dostupné doplňky

[ctx: #24051]
en: Version:
cs_cz: Verze:

[ctx: #24052]
en: Disclaimer
cs_cz: Právní omezení

[ctx: #24053]
en: License:
cs_cz: Licence:

[ctx: #24054]
en: What's new
cs_cz: Co je nového

[ctx: #24055]
note: Used in the Add-on Manager
en: Check for updates
cs_cz: Zkontrolovat aktualizace

[ctx: #24056]
note: Used in the Add-on Manager to specify last update time
en: Last updated {0:s}
cs_cz: Naposledy aktualizováno {0:s}

[ctx: #24057]
note: Used as a title in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing {0:s}...
cs_cz: Instalace {0:s}…

[ctx: #24058]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Checking dependencies...
cs_cz: Kontrola závislostí…

[ctx: #24059]
en: Would you like to enable this add-on?
cs_cz: Chcete povolit tento doplněk?

[ctx: #24060]
en: Would you like to disable this add-on?
cs_cz: Chcete zakázat tento doplněk?

[ctx: #24061]
en: Add-on updates available
cs_cz: Jsou dostupné aktualizace doplňků

[ctx: #24062]
en: Enabled add-ons
cs_cz: Povolené doplňky

[ctx: #24063]
en: Auto update
cs_cz: Automatická aktualizace

[ctx: #24064]
note: Used as an event log description for add-ons that have been installed/enabled
en: Add-on enabled
cs_cz: Doplněk byl povolen

[ctx: #24065]
en: Add-on updated
cs_cz: Doplněk byl aktualizován

[ctx: #24066]
en: Cancel add-on download?
cs_cz: Zrušit stahování doplňku?

[ctx: #24067]
en: Currently downloading add-ons
cs_cz: Aktuálně stahované doplňky

[ctx: #24068]
en: Update available
cs_cz: Dostupné aktualizace

[ctx: #24069]
en: Versions
cs_cz: Verze

[ctx: #24070]
en: Add-on couldn't be loaded.
cs_cz: Doplněk nemohl být načten.

[ctx: #24071]
en: An unknown error has occurred.
cs_cz: Došlo k neznámé chybě.

[ctx: #24072]
en: Settings required
cs_cz: Vyžadováno nastavení

[ctx: #24073]
en: Couldn't connect
cs_cz: Nelze se připojit

[ctx: #24074]
en: Needs to restart
cs_cz: Vyžaduje restartování

[ctx: #24075]
en: Disable
cs_cz: Zakázat

[ctx: #24076]
en: Add-on required
cs_cz: Vyžadován doplněk

[ctx: #24077]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Verifying downloaded add-on...
cs_cz: Ověřování staženého doplňku…

[ctx: #24078]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Downloading add-on...
cs_cz: Stahování doplňku…

[ctx: #24079]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on dependencies...
cs_cz: Instalace závislostí doplňku…

[ctx: #24080]
en: Try to reconnect?
cs_cz: Pokusit se znovu připojit?

[ctx: #24081]
note: The label in the add-ons manager for helper add-ons
en: Helper add-ons
cs_cz: Pomocné doplňky

[ctx: #24082]
note: The label in the add-ons manager for add-on libraries
en: Add-on libraries
cs_cz: Knihovny doplňků

[ctx: #24083]
note: The label in the add-ons manager for information libraries
en: Information libraries
cs_cz: Informace o knihovně

[ctx: #24084]
en: Add-on installed
cs_cz: Doplněk nainstalován

[ctx: #24085]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Failed to install a dependency
cs_cz: Nepodařilo se nainstalovat závislost

[ctx: #24086]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on...
cs_cz: Instalace doplňku…

[ctx: #24087]
note: Used in add-on browser
en: All repositories
cs_cz: Všechna úložiště

[ctx: #24088]
note: Used as a text in the progress dialog when install of a repo fails
en: Failed to install repository
cs_cz: Nepodařilo se nainstalovat repozitář

[ctx: #24089]
en: Add-on restarts
cs_cz: Doplněk se restartuje

[ctx: #24090]
en: Lock add-on manager
cs_cz: Uzamknout správce doplňků

[ctx: #24091]
en: This add-on can't be disabled
cs_cz: Tento doplněk nemůže být zakázán

[ctx: #24092]
note: Used as title of the progress dialog when checking for add-on updates in add-on browser
en: Checking for add-on updates
cs_cz: Kontrola aktualizací doplňků

[ctx: #24093]
note: Used as a text in the progress dialog when checking for add-on updates. {0:s} contains repository name
en: Checking {0:s}...
cs_cz: Kontrola {0:s}…

[ctx: #24094]
en: Add-on disabled due to being marked broken in repository.
cs_cz: Doplněk zakázán, protože je v repozitáři označen jako poškozený.

[ctx: #24095]
en: Local package cache
cs_cz: Místní mezipaměť balíčků

[ctx: #24096]
note: To show addon as broken over icon
en: Add-on has been marked broken in repository.
cs_cz: Doplněk byl v repozitáři označen jako poškozený.

[ctx: #24097]
en: Would you like to disable it on your system?
cs_cz: Chcete ho ve vašem systému zakázat?

[ctx: #24098]
en: Broken
cs_cz: Nefunkční

[ctx: #24099]
en: Would you like to switch to this skin?
cs_cz: Chcete přepnout na tento vzhled?

[ctx: #24100]
en: To use this feature you must download an add-on:
cs_cz: Pro použití této funkce musíte stáhnout doplněk:

[ctx: #24101]
en: Would you like to download this add-on?
cs_cz: Chcete stáhnout tento doplněk?

[ctx: #24102]
en: Unable to load skin
cs_cz: Nelze načíst vzhled

[ctx: #24103]
en: Skin is missing some files
cs_cz: Ve vzhledu chybí některé soubory

[ctx: #24104]
note: Error message shown when a game add-on can't be loaded due to missing dependencies
en: Add-on is incompatible due to unmet dependencies.
cs_cz: Doplněk není kompatibilní kvůli nesplněným závislostem.

[ctx: #24105]
en: Pause when searching for subtitles
cs_cz: Pozastavit při hledání titulků

[ctx: #24106]
note: Description of setting "Videos -> Subtitles -> Save subtitles to movie folder" with label #24115
en: Specify where downloaded subtitles should be saved, the same location as the video or a custom location.
cs_cz: Zadejte, kam by měly být ukládány stažené titulky, stejné umístění jako video nebo vlastní umístění.

[ctx: #24107]
en: Searching for subtitles ...
cs_cz: Vyhledávání titulků…

[ctx: #24108]
en: {0:d} subtitles found
cs_cz: Nalezeno {0:d} titulků

[ctx: #24109]
en: No subtitles found
cs_cz: Nebyly nalezeny žádné titulky

[ctx: #24110]
en: Downloading subtitles ...
cs_cz: Stahování titulků…

[ctx: #24111]
en: Languages to download subtitles for
cs_cz: Jazyky, pro které stáhnout titulky

[ctx: #24112]
note: Description of setting "Videos -> Subtitles -> Languages to download subtitles for" with label #24111
en: Set languages to use when searching for subtitles.[CR]Note: Not all subtitle services will use all languages.
cs_cz: Nastavte jazyky použité při hledání titulků.[CR]Poznámka: Všechny služby titulků nepoužívají všechny jazyky.

[ctx: #24113]
en: Failed to download subtitle
cs_cz: Nepodařilo se stáhnout titulky

[ctx: #24114]
en: No subtitle services installed
cs_cz: Není nainstalována žádná služba titulků

[ctx: #24115]
en: Subtitle storage location
cs_cz: Umístění úložiště titulků

[ctx: #24116]
en: Default TV show service
cs_cz: Výchozí služba pro seriály

[ctx: #24117]
note: Description of setting with label #24116 "Default TV Service"
en: Select the service that will be used as default to search for TV show subtitles.
cs_cz: Vyberte službu, která bude použita jako výchozí pro vyhledávání titulků pro seriály.

[ctx: #24118]
en: Default movie service
cs_cz: Výchozí služba pro filmy

[ctx: #24119]
note: Description of setting with label #24118 "Default Movie Service"
en: Select the service that will be used as default to search for movie subtitles.
cs_cz: Vyberte službu, která bude použita jako výchozí pro vyhledávání titulků pro filmy.

[ctx: #24120]
en: Manual search string
cs_cz: Ruční vyhledávací řetězec

[ctx: #24121]
en: Enter search string
cs_cz: Zadejte vyhledávací řetězec

[ctx: #24122]
note: Button in Add-on Manager -> Available Updates for updating all add-ons when auto-updating is off.
en: Install all updates
cs_cz: Instalovat všechny aktualizace

[ctx: #24123]
note: Description of setting with label #24105 "Pause when searching for subtitles"
en: Pause the current video while searching for subtitles and resume once the subtitle is available.
cs_cz: Pozastavit aktuální video při hledání titulků a pokračovat, jakmile jsou titulky dostupné.

[ctx: #24124]
en: Next to the video
cs_cz: Vedle videa

[ctx: #24125]
en: Custom location
cs_cz: Vlastní umístění

[ctx: #24126]
en: Auto download first subtitle
cs_cz: Automaticky stáhnout první titulky

[ctx: #24127]
note: Description of setting with label #24126 "Auto download first subtitle"
en: Automatically download first subtitle from the search result list
cs_cz: Automaticky stáhnou první titulky se seznamu výsledků hledání

[ctx: #24130]
en: Enable parsing for closed captions
cs_cz: Povolit analýzu pro skryté titulky

[ctx: #24131]
en: Enable to parse for CC in video stream. Puts slightly more load on the CPU
cs_cz: Povolit analýzu skrytých titulků ve stopě videa. O něco více zatěžuje procesor

[ctx: #24132]
en: Would you like to switch to this language?
cs_cz: Chcete přepnout na tento jazyk?

[ctx: #24133]
en: Subtitle settings
cs_cz: Nastavení titulků

[ctx: #24134]
en: Download subtitle...
cs_cz: Stáhnout titulky…

[ctx: #24135]
en: To use this feature you must enable an add-on:
cs_cz: K využití této funkce musíte povolit doplněk:

[ctx: #24136]
en: Would you like to enable this add-on?
cs_cz: Chcete povolit tento doplněk?

[ctx: #24137]
note: Button in Add-on Manager -> Available Updates for updating all possible add-ons when auto-updating is off.
en: Install auto updates only
cs_cz: Instalovat pouze automatické aktualizace

[ctx: #24138]
note: Button caption in DialogAddoninfo
en: Update
cs_cz: Aktualizovat

[ctx: #24139]
note: Label for the action provided by addon management events to jump to a specific add-on
en: View add-on
cs_cz: Zobrazit doplněk

[ctx: #24140]
note: Label for the action provided by media library events to jump to a specific path/file
en: View
cs_cz: Zobrazit

[ctx: #24141]
note: Used as an event log description for add-ons that have been disabled
en: Add-on disabled
cs_cz: Doplněk byl zakázán

[ctx: #24142]
note: The dependency on <addon id> version <addon version> could not be satisfied.
en: The dependency on {0:s} version {1:s} could not be satisfied.
cs_cz: Závislost na {0:s} verze {1:s} nemohla být vyřešena.

[ctx: #24143]
note: Installing the addon from zip file located at <path to zip file> failed due to an invalid structure.
en: Installing the add-on from zip file located at {0:s} failed due to an invalid structure.
cs_cz: Instalace doplňku ze souboru zip umístěného v {0:s} selhala kvůli neplatné struktuře.

[ctx: #24144]
note: Used as an event log description for add-ons that have been uninstalled
en: Add-on uninstalled
cs_cz: Doplněk byl odinstalován

[ctx: #24145]
note: Used as an event log title for the video library scanner
en: Video library scanner
cs_cz: Skener knihovny videí

[ctx: #24146]
note: Used as an event log title for the music library scanner
en: Music library scanner
cs_cz: Skener hudební knihovny

[ctx: #24147]
note: Used as an event log description for files that failed to be processed by the library scanner Failed to scan <media type>: <filename>
en: Failed to scan {0:s}: {1:s}
cs_cz: Nepodařilo se prohledat {0:s}: {1:s}

[ctx: #24148]
en: Incompatible add-ons
cs_cz: Nekompatibilní doplňky

[ctx: #24149]
en: The following add-ons are incompatible with this version of Kodi and have been automatically disabled: {0:s}.
cs_cz: Následující doplňky nejsou kompatibilní s touto verzí Kodi a byly automaticky zakázány: {0:s}.

[ctx: #24150]
note: Progress text on splash screen
en: Database migration in progress - please wait
cs_cz: Probíhá přesun databáze – čekejte

[ctx: #24151]
note: Progress text on splash screen
en: Add-on migration in progress - please wait
cs_cz: Probíhá přesun doplňku – čekejte

[ctx: #24152]
note: Inform about not supported addon if tried to enable
en: The add-on is not compatible with this version of Kodi.
cs_cz: Doplněk není kompatibilní s touto verzí Kodi.

[ctx: #24153]
en: Enable to make the Siri remote match the normal Apple tvOS behavior
cs_cz: Umožnit shodné chování dálkového ovládání Siri jako v Apple tvOS

[ctx: #24154]
en: Consider Siri remote in idle state after N seconds
cs_cz: Považovat dálkové ovládání Siri jako nečinné po N sekundách

[ctx: #24155]
en: Time to wait before considering the Siri remote in idle state
cs_cz: Čas k čekání, než bude dálkový ovladač Siri považován za nečinný

[ctx: #24156]
en: 30 Seconds
cs_cz: 30 sekund

[ctx: #24157]
en: 60 Seconds
cs_cz: 60 sekund

[ctx: #24158]
en: 90 Seconds
cs_cz: 90 sekund

[ctx: #24159]
en: 120 Seconds
cs_cz: 120 sekund

[ctx: #24160]
en: Ignore first tap/swipe/pan of the Siri remote after a period of inactivity
cs_cz: Ignorovat první klepnutí/protažení/posunutí na dálkovém ovladači Siri po určité době nečinnosti

[ctx: #24161]
en: This prevents you from accidental tap/swipe/pan action when you grab the remote in your hand
cs_cz: Toto zabrání náhodnému klepnutí/protažení/posunutí když dálkový ovladač uchopíte do ruky

[ctx: #24162]
en: Use Kodi virtual keyboard
cs_cz: Použít Kodi virtuální klávesnici

[ctx: #24163]
en: The higher the value, the more sensitive the pan gesture
cs_cz: Vyšší hodnota znamená citlivější gesto posunu

[ctx: #24164]
note: Header text for yes/no dialog about enable of broken add-on
en: Add-on "{0:s}" broken
cs_cz: Doplněk {0:s} je poškozen

[ctx: #24165]
note: Yes/no dialog text with add-on broken string value and to ask for use
en: Add-on marked as broken with following note:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Do you want to enable?
cs_cz: Doplněk označen jako poškozený s následující poznámkou:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Chcete ho povolit?

[ctx: #24166]
note: Header text for yes/no dialog about enable of deprecated add-on
en: Add-on "{0:s}" deprecated
cs_cz: Doplněk „{0:s}“ je zastaralý

[ctx: #24167]
note: Yes/no dialog text with add-on deprecated string value and to ask for use
en: Add-on marked as deprecated with following note:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Do you want to enable?
cs_cz: Doplněk označen jako zastaralý s následující poznámkou:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Chcete ho povolit?

[ctx: #24168]
note: Notification event to show addon marked as deprecated.
en: Deprecated: {0:s}
cs_cz: Zastaralý {0:s}

[ctx: #24169]
note: Lifecycle state name, for normal addons (no special). Used also on skin to compare and identify related state.
en: Normal
cs_cz: Normální

[ctx: #24170]
note: Lifecycle state name, for deprecated addons. Used also on skin to compare and identify related state.
en: Deprecated
cs_cz: Zastaralý

[ctx: #24171]
note: Lifecycle state name, for broken and not usable addons. Used also on skin to compare and identify related state.
en: Broken
cs_cz: Protrhaná

[ctx: #24181]
note: The minimum version, plus the version going to be installed {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} => Install: {2:s}{3:s}
cs_cz: Minimálně: {0:s} => Instalovat: {2:s}{3:s}

[ctx: #24182]
note: The minimum version, plus the currently installed version {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Installed: {1:s}{3:s}
cs_cz: Minimálně: {0:s} / Instalováno: {1:s}{3:s}

[ctx: #24183]
note: The minimum version, the currently installed, plus the updated version we're going to install {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Installed: {1:s} => Update to: {2:s}{3:s}
cs_cz: Minimálně: {0:s} / Instalováno: {1:s} => Aktualizovat na: {2:s}{3:s}

[ctx: #24184]
note: used in #24180 - #24183 as {3:s}
en:  (optional)
cs_cz:  (volitelné)

[ctx: #24185]
note: The minimum version, only lower versions are available for install {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Not available{3:s}
cs_cz: Minimum: {0:s} / Nedostupné{3:s}

[ctx: #24991]
note: Used as error message in add-on browser when add-on repository data could not be downloaded
en: Could not connect to repository.
cs_cz: Nelze se připojit k repozitáři.

[ctx: #24992]
en: System
cs_cz: Systém

[ctx: #24993]
en: Information providers
cs_cz: Poskytovatelé informací

[ctx: #24994]
en: Running
cs_cz: Spuštěno

[ctx: #24995]
en: Orphaned
cs_cz: Osiřelé

[ctx: #24996]
en: Manage dependencies
cs_cz: Spravovat závislosti

[ctx: #24997]
en: Look and feel
cs_cz: Vzhled a chování

[ctx: #24998]
en: My add-ons
cs_cz: Moje doplňky

[ctx: #24999]
note: Used in add-on browser
en: Hide incompatible
cs_cz: Skrýt nekompatibilní

[ctx: #25000]
note: Used in add-on browser
en: Notifications
cs_cz: Oznámení

[ctx: #25001]
note: Used in add-on browser
en: Hide foreign
cs_cz: Skrýt cizí

[ctx: #25002]
en: Select from all titles ...
cs_cz: Vybrat ze všech názvů.…

[ctx: #25003]
note: A Blu-ray playback mode and a option in the simplified Blu-ray menu
en: Show Blu-ray menu
cs_cz: Zobrazit nabídku Blu-ray

[ctx: #25004]
en: Play main title: {0:d}
cs_cz: Přehrát hlavní titul: {0:d}

[ctx: #25005]
en: Title: {0:d}
cs_cz: Název: {0:d}

[ctx: #25006]
en: Select playback item
cs_cz: Vyberte položku k přehrání

[ctx: #25007]
en: Chapters: {0:d} - duration: {1:s}
cs_cz: Kapitoly: {0:d} – doba trvání: {1:s}

[ctx: #25008]
en: Playback of Blu-ray failed
cs_cz: Přehrávání Blu-ray selhalo

[ctx: #25009]
en: The menu of this Blu-ray is not supported
cs_cz: Menu tohoto Blu-ray není podporováno

[ctx: #25010]
en: Chapter {0:d}
cs_cz: Kapitola {0:d}

[ctx: #25011]
en: Commercial
cs_cz: Reklama

[ctx: #25012]
en: Auto-skip off
cs_cz: Automatické přeskakování vypnuto

[ctx: #25013]
en: Auto-skip on
cs_cz: Automatické přeskakování zapnuto

[ctx: #25014]
note: Used to tell addon origin type xbmc/guilib/guiinfo/AddonsGUIInfo.cpp
en: Manual
cs_cz: Ručně

[ctx: #29801]
en: QWERTY keyboard
cs_cz: Klávesnice QWERTY

[ctx: #29802]
en: Passthrough audio in use
cs_cz: Průchod zvuku se používá

[ctx: #29803]
note: Header text for the BD-J warning dialog
en: BD-J menu error
cs_cz: Chyba nabídky BD-J

[ctx: #29804]
note: Body text for the BD-J warning dialog
en: There was an error encountered loading Java, so BD-J menus will not be functional at this time. BD-J menus require the Java Runtime Environment so make sure this is installed and functioning on your system.
cs_cz: Při načítání jazyka Java došlo k chybě, takže nabídky BD-J nebudou v tuto chvíli funkční. Nabídky BD-J vyžadují prostředí Java Runtime Environment, takže se ujistěte, že je nainstalováno a funguje ve vašem systému.

[ctx: #29805]
note: Body text for the encryption error kaitoast
en: This Blu-ray disc (or file) is encrypted and can't be played.
cs_cz: Tento disk Blu-ray (nebo soubor) je šifrovaný a nemůže být přehrán.

[ctx: #29900]
note: Header string on RDS Radiotext+ Info dialog
en: RadioText Plus info
cs_cz: Informace RadioText Plus

[ctx: #29901]
note: Music band name which make the song (if present)
en: Band
cs_cz: Skupina

[ctx: #29902]
note: Style of the current playing radio
en: Style
cs_cz: Styl

[ctx: #29903]
note: Concert composer of the music (if present)
en: Composer
cs_cz: Skladatel

[ctx: #29904]
note: Artists which sing the music (if present)
en: Artist
cs_cz: Interpret

[ctx: #29905]
note: Conductor of the classic music (if present)
en: Conductor
cs_cz: Dirigent

[ctx: #29906]
note: Moderator currently on radio (if present)
en: Moderator
cs_cz: Moderátor

[ctx: #29907]
note: List of editoral staff (if present)
en: Editorial Staff
cs_cz: Redakce

[ctx: #29910]
note: Phone number (if present)
en: Phone
cs_cz: Telefon

[ctx: #29911]
note: EMail address (if present)
en: EMail
cs_cz: E-mail

[ctx: #29913]
note: Hotline phone (if present)
en: Hotline
cs_cz: Linka podpory

[ctx: #29914]
note: Website address (if present)
en: Website
cs_cz: Webová stránka

[ctx: #29915]
note: General information news, in list selector (if present)
en: Info
cs_cz: Informace

[ctx: #29916]
note: News, in list selector (if present)
en: News
cs_cz: Zprávy

[ctx: #29917]
note: Local news, in list selector (if present)
en: News local
cs_cz: Místní zprávy

[ctx: #29919]
note: Lottery information, in list selector (if present)
en: Lottery
cs_cz: Loterie

[ctx: #29920]
note: Stock information, in list selector (if present)
en: Stock
cs_cz: Standardní

[ctx: #29921]
note: Other informations, in list selector (if present)
en: Other
cs_cz: Jiné

[ctx: #29922]
note: Horoscope messages, in list selector (if present)
en: Horoscope
cs_cz: Horoskop

[ctx: #29926]
note: Program style name
en: Adult hits
cs_cz: Hity pro dospělé

[ctx: #29927]
note: Program style name
en: Spanish talk
cs_cz: Španělské mluvené slovo

[ctx: #29928]
note: Program style name
en: Spanish music
cs_cz: Španělská hudba

[ctx: #29930]
note: Program style name
en: Radio Traffic advisory message!
cs_cz: Rozhlasové zpráva dopravního hlášení!

[ctx: #29931]
note: Program style name
en: Radio message
cs_cz: Rozhlasové zpráva

[ctx: #29932]
note: Program style name
en: Language
cs_cz: Jazyk

[ctx: #29933]
note: Program style name
en: College
cs_cz: Univerzitní

[ctx: #29934]
note: Program style name
en: Personality
cs_cz: Osobní

[ctx: #29935]
note: Program style name
en: Public
cs_cz: Veřejné

[ctx: #29936]
note: Program style name
en: Soft music
cs_cz: Lehká hudba

[ctx: #29937]
note: Program style name
en: Adult hits
cs_cz: Hity pro dospělé

[ctx: #29938]
note: Program style name
en: Soft rock
cs_cz: Lehký rock

[ctx: #29939]
note: Program style name
en: Talk
cs_cz: Mluvené slovo

[ctx: #29940]
note: Program style name
en: No programme type
cs_cz: Bez typu programu

[ctx: #29941]
note: Program style name
en: News
cs_cz: Zprávy

[ctx: #29942]
note: Program style name
en: Current affairs
cs_cz: Aktuální události

[ctx: #29943]
note: Program style name
en: Information
cs_cz: Informace

[ctx: #29945]
note: Program style name
en: Education
cs_cz: Vzdělávací

[ctx: #29947]
note: Program style name
en: Culture
cs_cz: Kultura

[ctx: #29948]
note: Program style name
en: Science
cs_cz: Věda

[ctx: #29949]
note: Program style name
en: Varied
cs_cz: Různý

[ctx: #29950]
note: Program style name
en: Pop music
cs_cz: Pop

[ctx: #29951]
note: Program style name
en: Rock music
cs_cz: Rock

[ctx: #29952]
note: Program style name
en: Easy listening music
cs_cz: Nenáročný poslech

[ctx: #29953]
note: Program style name
en: Light classical
cs_cz: Lehká klasická hudba

[ctx: #29954]
note: Program style name
en: Serious classical
cs_cz: Vážná klasika

[ctx: #29955]
note: Program style name
en: Other music
cs_cz: Ostatní hudba

[ctx: #29956]
note: Program style name
en: Weather
cs_cz: Počasí

[ctx: #29958]
note: Program style name
en: Children's Programmes
cs_cz: Pořady pro děti

[ctx: #29959]
note: Program style name
en: Social Affairs
cs_cz: Společenské pořady

[ctx: #29960]
note: Program style name
en: Religion
cs_cz: Náboženský

[ctx: #29961]
note: Program style name
en: Phone-in
cs_cz: Telefonní show

[ctx: #29962]
note: Program style name
en: Travel
cs_cz: Cestování

[ctx: #29963]
note: Program style name
en: Leisure
cs_cz: Volný čas

[ctx: #29964]
note: Program style name
en: Jazz Music
cs_cz: Jazz

[ctx: #29965]
note: Program style name
en: Country Music
cs_cz: Country

[ctx: #29966]
note: Program style name
en: National Music
cs_cz: Národní hudba

[ctx: #29967]
note: Program style name
en: Oldies Music
cs_cz: Oldies

[ctx: #29968]
note: Program style name
en: Folk Music
cs_cz: Folk

[ctx: #29969]
note: Program style name
en: Documentary
cs_cz: Dokumentární

[ctx: #29970]
note: Program style name
en: Alarm Test
cs_cz: Zkouška budíku

[ctx: #29971]
note: Program style name
en: Alarm
cs_cz: Budík

[ctx: #29977]
note: Program style name
en: Classic rock music
cs_cz: Klasický rock

[ctx: #29978]
note: Program style name
en: Classical
cs_cz: Vážná hudba

[ctx: #29979]
note: Program style name
en: Nostalgia
cs_cz: Nostalgie

[ctx: #29980]
note: Settings boolean value to enable/disable RDS
en: Enable RDS for radio channels
cs_cz: Povolit RDS pro rozhlasové kanály

[ctx: #29981]
note: Help text for RDS enable/disable
en: RDS data can be used if present
cs_cz: Data RDS mohou být použita, pokud jsou přítomna

[ctx: #29982]
note: Boolean value to enable traffic advisory from RDS
en: Message traffic advisory
cs_cz: Zpráva dopravního hlášení

[ctx: #29983]
note: Help text of boolean on/off value
en: RDS informs you about traffic advisory messages
cs_cz: RDS vás informuje o zprávách dopravního hlášení

[ctx: #29984]
note: Boolean value on settings
en: Increase volume on traffic advisory
cs_cz: Zvýšit hlasitost při dopravním hlášení

[ctx: #29985]
note: Help text of boolean on/off value
en: If traffic advisory is send from RDS, volume is increased
cs_cz: Pokud RDS vysílá dopravní hlášení, hlasitost je zvýšena

[ctx: #29987]
note: Node title for music artist role, plural of #38036
en: Remixers
cs_cz: Remixeři

[ctx: #29988]
note: Node title for music artist role, plural of #38037
en: Arrangers
cs_cz: Aranžmá

[ctx: #29989]
note: Node title for music artist role, plural of #29903
en: Composers
cs_cz: Skladatelé

[ctx: #29990]
note: Node title for music artist role, plural of #29905
en: Conductors
cs_cz: Dirigenti

[ctx: #29991]
note: Node title for music artist role, plural of #38040
en: DJ Mixers
cs_cz: DJ Mixeři

[ctx: #29992]
note: Node title for music artist role, plural of #38035
en: Lyricists
cs_cz: Textaři

[ctx: #29993]
note: Node title for music artist role, plural of #38034
en: Orchestras
cs_cz: Orchestry

[ctx: #29994]
note: Title for music artist roles node
en: Roles
cs_cz: Role

[ctx: #33001]
en: Trailer quality
cs_cz: Kvalita upoutávky

[ctx: #33002]
en: Stream
cs_cz: Stopa

[ctx: #33003]
en: Download
cs_cz: Stáhnout

[ctx: #33004]
en: Download & play
cs_cz: Stáhnout a přehrát

[ctx: #33005]
en: Download & save
cs_cz: Stáhnout a uložit

[ctx: #33006]
en: Today
cs_cz: Dnes

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
cs_cz: Zítra

[ctx: #33008]
en: Saving
cs_cz: Ukládání

[ctx: #33009]
en: Copying
cs_cz: Kopírování

[ctx: #33010]
en: Set download directory
cs_cz: Nastavit adresář pro stahování

[ctx: #33011]
en: Search duration
cs_cz: Doba trvání vyhledávání

[ctx: #33012]
en: Short
cs_cz: Krátká

[ctx: #33013]
en: Long
cs_cz: Dlouhá

[ctx: #33014]
en: Use DVD player instead of regular player
cs_cz: Používat přehrávač DVD namísto běžného přehrávače

[ctx: #33015]
en: Ask for download before playing video
cs_cz: Požádat o stažení před přehráváním videa

[ctx: #33016]
en: Clips
cs_cz: Klipy

[ctx: #33017]
en: Restart plug-in to enable
cs_cz: Restartovat rozšíření pro povolení

[ctx: #33018]
en: Tonight
cs_cz: Dnes večer

[ctx: #33019]
en: Tomorrow night
cs_cz: Zítra večer

[ctx: #33020]
en: Condition
cs_cz: Stav

[ctx: #33021]
en: Precipitation
cs_cz: Srážky

[ctx: #33022]
en: Precip
cs_cz: Srážky

[ctx: #33023]
en: Humid
cs_cz: Vlhkost

[ctx: #33024]
en: Feels
cs_cz: Pocitově

[ctx: #33025]
en: Observed
cs_cz: Pozorováno

[ctx: #33026]
en: Departure from normal
cs_cz: Odchylka od normálu

[ctx: #33027]
en: Sunrise
cs_cz: Východ slunce

[ctx: #33028]
en: Sunset
cs_cz: Západ slunce

[ctx: #33029]
en: Details
cs_cz: Podrobnosti

[ctx: #33030]
en: Outlook
cs_cz: Výhled

[ctx: #33031]
en: Coverflow
cs_cz: Porytí

[ctx: #33032]
en: Translate text
cs_cz: Přeložit text

[ctx: #33033]
en: Map list {0:s} category
cs_cz: Namapovat seznam {0:s} kategorie

[ctx: #33034]
en: 36-hour
cs_cz: 36 hodin

[ctx: #33035]
en: Maps
cs_cz: Mapy

[ctx: #33036]
en: Hourly
cs_cz: Každou hodinu

[ctx: #33037]
en: Weekend
cs_cz: Víkend

[ctx: #33038]
en: {0:s} day
cs_cz: {0:s} den

[ctx: #33040]
note: Used in the media source dialog. Will result in "HDHomerun Devices"
en: {0:s} devices
cs_cz: {0:s} zařízení

[ctx: #33049]
en: Alert
cs_cz: Výstraha

[ctx: #33050]
en: Alerts
cs_cz: Výstrahy

[ctx: #33051]
en: Choose your
cs_cz: Zvolte

[ctx: #33052]
en: Check
cs_cz: Zkontrolovat

[ctx: #33053]
en: Configure the
cs_cz: Konfigurovat

[ctx: #33054]
en: Seasons
cs_cz: Sezóny

[ctx: #33055]
en: Use your
cs_cz: Použít

[ctx: #33056]
en: Watch your
cs_cz: Sledovat

[ctx: #33057]
en: Listen to
cs_cz: Poslouchat

[ctx: #33058]
en: View your
cs_cz: Zobrazit

[ctx: #33059]
en: Configure the
cs_cz: Konfigurovat

[ctx: #33060]
en: Power
cs_cz: Vypnutí

[ctx: #33061]
en: Menu
cs_cz: Nabídka

[ctx: #33062]
en: Play the
cs_cz: Přehrát

[ctx: #33063]
en: Options
cs_cz: Možnosti

[ctx: #33066]
en: About your
cs_cz: O vaší

[ctx: #33067]
en: Star rating
cs_cz: Hodnocení

[ctx: #33068]
en: Background
cs_cz: Pozadí

[ctx: #33069]
en: Backgrounds
cs_cz: Pozadí

[ctx: #33070]
en: Custom background
cs_cz: Vlastní pozadí

[ctx: #33071]
en: Custom backgrounds
cs_cz: Vlastní pozadí

[ctx: #33072]
en: View readme
cs_cz: Zobrazit soubor Readme

[ctx: #33073]
en: View changelog
cs_cz: Zobrazit seznam změn

[ctx: #33077]
en: No data found!
cs_cz: Nebyla nalezena žádná data!

[ctx: #33078]
en: Next page
cs_cz: Další strana

[ctx: #33079]
en: Love
cs_cz: Milovat

[ctx: #33080]
en: Hate
cs_cz: Nesnášet

[ctx: #33082]
en: Path to script
cs_cz: Cesta ke skriptu

[ctx: #33083]
en: Enable custom script button
cs_cz: Povolit tlačítko vlastního skriptu

[ctx: #33084]
en: Auto login
cs_cz: Automatické přihlášení

[ctx: #33100]
en: Failed to start
cs_cz: Nepodařilo se spustit

[ctx: #33101]
en: Web server
cs_cz: Webový server

[ctx: #33102]
en: Event server
cs_cz: Server událostí

[ctx: #33103]
en: Remote communication server
cs_cz: Vzdálený server pro komunikaci

[ctx: #33104]
en: You have previously enabled the web interface without setting up a password. The web server has been disabled until you either explicitly allow this or set up authentication. Please review your settings.
cs_cz: Dříve jste povolili webové rozhraní bez nastavení hesla. Webový server byl zakázán, dokud toto výslovně nepovolíte nebo nenastavíte ověřování. Zkontrolujte prosím svá nastavení.

[ctx: #33200]
en: Detected new connection
cs_cz: Rozpoznáno nové připojení

[ctx: #34006]
en: MPEG-4 audio (FFmpeg M4A AAC)
cs_cz: Audio MPEG-4 (FFmpeg M4A AAC)

[ctx: #34008]
en: When you need to enter some text, Kodi virtual keyboard will show up instead of the built-in tvOS keyboard
cs_cz: Když potřebujete zadat nějaký text, zobrazí se virtuální klávesnice Kodi místo vestavěné klávesnice tvOS

[ctx: #34009]
en: Siri remote pan gesture horizontal sensitivity
cs_cz: Horizontální citlivost gesta posunutí na dálkovém ovladači Siri

[ctx: #34010]
en: Siri remote pan gesture vertical sensitivity
cs_cz: Vertikální citlivost gesta posunutí na dálkovém ovladači Siri

[ctx: #34100]
en: Number of channels
cs_cz: Počet kanálů

[ctx: #34111]
note: Description of setting with label #421 "Keep audio device alive"
en: Select the behaviour when no sound is required for either playback or GUI sounds.[CR][Always] Continuous inaudible signal is output, this keeps the receiving audio device alive for any new sounds, however this might also block sound from other applications.[CR][1-10 Minutes] Same as [Always] except that after the selected period of time audio enters a suspended state.[CR][Off] Audio output enters a suspended state. Note: Sounds can be missed if audio enters suspended state.
cs_cz: Vyberte chování, když není vyžadován žádný zvuk buď pro přehrávání, nebo pro zvuky grafického rozhraní. [CR][Vždy] - Výstupem je nepřetržitý neslyšitelný signál, což udržuje přijímací zvukové zařízení aktivní pro jakékoliv nové zvuky, ale může to také blokovat zvuk z jiných aplikací.[CR][1-10 minut] Stejné jako [Vždy] kromě toho, že po vybraném časovém intervalu zvukový výstup přejde do úsporného režimu.[CR][Vypnuto] Zvukový výstup přejde do úsporného režimu. Poznámka: Pokud zvukový výstup přejde do úsporného režimu, může dojít ke ztrátě zvuku.

[ctx: #34112]
note: Indicates if Audio Engine should transmit noise or real silence
en: Send low volume noise
cs_cz: Odesílat tichý šum

[ctx: #34113]
note: Description of setting with label #34112 "Send low volume noise"
en: To keep certain AVRs powered we send an inaudible random noise signal. You can disable this setting if you are using headphone or analog output.
cs_cz: Aby zůstaly určité AV přijímače zapnuté, odesíláme neslyšitelný náhodný signál šumu. Pokud používáte sluchátka nebo analogový výstup, můžete toto nastavení zakázat.

[ctx: #34120]
en: Play GUI sounds
cs_cz: Přehrávat zvuky grafického rozhraní

[ctx: #34121]
note: play GUI sounds
en: Only when playback stopped
cs_cz: Pouze při zastaveném přehrávání

[ctx: #34122]
note: play GUI sounds
en: Always
cs_cz: Vždy

[ctx: #34123]
note: play GUI sounds
en: Never
cs_cz: Nikdy

[ctx: #34129]
note: SPDIF max sampling rate
en: 352.8
cs_cz: 352,8

[ctx: #34130]
note: SPDIF max sampling rate
en: 384.0
cs_cz: 384,0

[ctx: #34201]
en: Can't find a next item to play
cs_cz: Nelze najít další položku pro přehrání

[ctx: #34202]
en: Can't find a previous item to play
cs_cz: Nelze najít předchozí položku pro přehrání

[ctx: #34220]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR On/Off toast caption
en: HDR status
cs_cz: HDR stav

[ctx: #34221]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR Off toast message
en: Off
cs_cz: Vypnout

[ctx: #34222]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR On toast message
en: On
cs_cz: Zapnout

[ctx: #34224]
en: Tone mapping method
cs_cz: Metoda mapování tónu

[ctx: #34300]
en: Failed to start Zeroconf
cs_cz: Nepodařilo se spustit Zeroconf

[ctx: #34301]
en: Is Apple's Bonjour service installed? Check the log for more information about this message.
cs_cz: Je nainstalována služba Apple Bonjour? Více informací o této zprávě v protokolu.

[ctx: #34302]
en: Failed to start AirPlay as it requires Zeroconf to be enabled.
cs_cz: Nepodařilo se spustit AirPlay, protože vyžaduje povolený Zeroconf.

[ctx: #34303]
en: Unable to stop Zeroconf. AirPlay and AirTunes depend on Zeroconf running.
cs_cz: Nelze zastavit Zeroconf. AirPlay a AirTunes jsou závislé na spuštěném Zeroconf.

[ctx: #34400]
en: Video rendering
cs_cz: Vykreslování videa

[ctx: #34401]
en: Failed to initialize video filters / scalers, falling back to bilinear scaling
cs_cz: Nepodařilo se inicializovat filtry nebo škálovače videa, návrat k bilineárnímu škálování

[ctx: #34402]
en: Failed to initialise audio device
cs_cz: Nepodařilo se inicializovat zvukové zařízení

[ctx: #34403]
en: Check your audio settings
cs_cz: Zkontrolujte svá nastavení zvuku

[ctx: #34404]
en: Use gestures for navigation:
cs_cz: Použít gesta pro navigaci:

[ctx: #34405]
en: One finger swipe left,right,up,down for cursors
cs_cz: Přejetí jedním prstem vlevo, vpravo, nahoru, dolů pro kurzor

[ctx: #34406]
en: Two finger swipe left for backspace
cs_cz: Přejetí dvěma prsty vlevo pro backspace

[ctx: #34407]
en: One finger single tap for enter
cs_cz: Klepnutí jedním prstem pro enter

[ctx: #34408]
en: Two finger single tap or one finger long press for contextmenu
cs_cz: Klepnutí dvěma prsty nebo dlouhý stisk jedním prstem pro místní nabídku

[ctx: #35000]
en: Peripherals
cs_cz: Periferie

[ctx: #35001]
en: Generic HID device
cs_cz: Obecné zařízení HID

[ctx: #35002]
en: Generic network adapter
cs_cz: Obecný síťový adaptér

[ctx: #35003]
en: Generic disk
cs_cz: Obecný disk

[ctx: #35004]
en: There are no settings available for this peripheral.
cs_cz: Pro tuto periferii nejsou dostupná žádná nastavení.

[ctx: #35005]
en: New device configured
cs_cz: Nové zařízení nakonfigurováno

[ctx: #35006]
en: Device removed
cs_cz: Zařízení odebráno

[ctx: #35007]
en: Keymap to use for this device
cs_cz: Mapa kláves použitá pro toto zařízení

[ctx: #35008]
en: Keymap enabled
cs_cz: Mapa kláves povolena

[ctx: #35009]
en: Don't use the custom keymap for this device
cs_cz: Nepoužívat vlastní rozložení kláves pro toto zařízení

[ctx: #35010]
note: Name of add-ons extending the kodi.peripheral extension point
en: Peripheral libraries
cs_cz: Knihovny periferií

[ctx: #35011]
note: Title of dialog to ask users if they would like to configure a new controller
en: New controller detected
cs_cz: Rozpoznán nový ovladač

[ctx: #35012]
note: Text of dialog to ask users if they would like to configure a new controller
en: A new controller has been detected. Configuration can be done at any time in "Settings -> System Settings -> Input". Would you like to configure it now?
cs_cz: Byl rozpoznán nový ovladač. Konfiguraci lze provést kdykoliv v „Nastavení → Nastavení systému → Vstup“. Chcete ho konfigurovat nyní?

[ctx: #35014]
note: Help text of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog. {0:s} - list of disabled buttons and axes
en: Some controllers have buttons and axes that interfere with mapping. Press these now to disable them:[CR]{0:s}
cs_cz: Některé ovladače mají tlačítka a osy, které kolidují s mapováním. Stiskněte nyní tyto pro jejich zakázání:[CR]{0:s}

[ctx: #35015]
note: Name of a controller button, e.g. Button 1. {0:d} - button index
en: Button {0:d}
cs_cz: Tlačítko {0:d}

[ctx: #35016]
note: Name of a controller axis, e.g. Axis 2. {0:d} - axis index
en: Axis {0:d}
cs_cz: Osa {0:d}

[ctx: #35017]
note: Error dialog title when the controller dialog is opened but peripheral add-ons are disabled
en: Unable to configure controllers
cs_cz: Nelze konfigurovat ovladače

[ctx: #35018]
note: Error dialog text when the controller dialog is opened but peripheral add-ons are disabled
en: Controller configuration depends on a disabled add-on. Would you like to enable it?
cs_cz: Konfigurace ovladače závisí na zakázaném doplňku. Chcete ho povolit?

[ctx: #35019]
note: Label of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog
en: Ignore input
cs_cz: Ignorovat vstup

[ctx: #35020]
note: Help text of the dialog to detect analog buttons on controllers. {0:s} - list of detected axes
en: Press all analog buttons now to detect them:[CR][CR]{0:s}
cs_cz: Stiskněte nyní všechna analogová tlačítka pro jejich rozpoznání:[CR][CR]{0:s}

[ctx: #35021]
note: Button in the controller configuration dialog to install all controller profiles
en: Get all
cs_cz: Získat vše

[ctx: #35022]
note: Message shown in the controller dialog when there is nothing to map, for example hubs (multitaps) have no buttons
en: Nothing to map
cs_cz: Není co mapovat

[ctx: #35047]
note: Name of setting to configure peripheral add-ons
en: Driver settings
cs_cz: Nastavení ovladače

[ctx: #35048]
note: Description of setting with label #35047 "Driver settings"
en: View and configure peripheral add-ons.
cs_cz: Zobrazit a nastavit doplňky periferií.

[ctx: #35049]
note: Name of game add-ons category
en: Game add-ons
cs_cz: Doplňky her

[ctx: #35050]
note: Name of controller add-ons
en: Controller profiles
cs_cz: Profily herního zařízení

[ctx: #35051]
note: Setting to test rumble
en: Test rumble
cs_cz: Testovat hmatovou odezvu

[ctx: #35052]
note: Description of setting to test rumble
en: Activate the rumble motors of all controllers.
cs_cz: Aktivovat hmatovou odezvu všech herních ovladačů.

[ctx: #35053]
note: Setting to enable rumble for GUI notifications
en: Enable rumble for notifications
cs_cz: Povolit hmatovou odezvu pro oznámení

[ctx: #35054]
note: Description of setting to enable rumble for GUI notifications
en: Activates controller rumble motors when a notification occurs.
cs_cz: Aktivuje hmatovou odezvu ovladače při výskytu oznámení.

[ctx: #35055]
note: Help text for controller window
en: Use the keyboard or remote to select a controller profile. When prompted, press the button on your game controller that best matches what you see on the screen. If you make a mistake you can repeat the process.
cs_cz: Použijte klávesnici nebo dálkové ovládání pro výběr profilu ovladače. Po výzvě stiskněte na herním ovladači tlačítko, které nejlépe odpovídá tomu, co vidíte na obrazovce. Pokud uděláte chybu, můžete proces opakovat.

[ctx: #35058]
note: Title of controller configuration window
en: Controller Configuration
cs_cz: Konfigurace herního zařízení

[ctx: #35059]
note: Heading for controller buttons list in controller configuration window
en: Buttons
cs_cz: Tlačítka

[ctx: #35060]
note: Heading for prompt to reset a controller profile for all devices
en: Reset controller profile
cs_cz: Obnovit profil herního zařízení

[ctx: #35061]
note: Prompt to reset a controller profile for all devices
en: Would you like to reset this controller profile for all attached devices?
cs_cz: Chcete obnovit profil tohoto ovladače pro všechna připojená zařízení?

[ctx: #35062]
note: Notice that all controller profiles are installed
en: All available controller profiles are installed.
cs_cz: Jsou nainstalovány všechny dostupné profily ovladače.

[ctx: #35063]
note: Name of the setting that activates the controller configuration window
en: Configure attached controllers
cs_cz: Konfigurovat připojená herní zařízení

[ctx: #35064]
note: Description for the controller window setting
en: Pair your controllers with the various input devices of different game systems.
cs_cz: Spárujte své ovladače s různými vstupními zařízeními různých herních systémů.

[ctx: #35071]
note: Label for buttons that appear on a racing wheel for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Racing wheel
cs_cz: Závodní volant

[ctx: #35072]
note: Label for paddle buttons that appear on a racing wheel for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Paddles
cs_cz: Pedály

[ctx: #35073]
note: Label for buttons that appear on a joystick for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Joysticks
cs_cz: Joysticky

[ctx: #35074]
note: Label for buttons that appear on the face of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Face buttons
cs_cz: Horní tlačítka

[ctx: #35075]
note: Label for buttons that appear on the shoulders of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Shoulder buttons
cs_cz: Přední tlačítka

[ctx: #35076]
note: Label for triggers on the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Triggers
cs_cz: Přepínače

[ctx: #35077]
note: Label for analog sticks on the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Analog sticks
cs_cz: Analogové páčky

[ctx: #35078]
note: Setting title for left analog stick deadzone
en: Left stick deadzone
cs_cz: Mrtvá zóna levé páčky

[ctx: #35079]
note: Setting title for right analog stick deadzone
en: Right stick deadzone
cs_cz: Mrtvá zóna pravé páčky

[ctx: #35088]
note: Name of the setting that enables/disables powering off controllers on exit
en: Power off controllers on exit
cs_cz: Vypnout herní ovladače při ukončení

[ctx: #35089]
note: Description for the setting that enables/disables powering off controllers on exit
en: Powers off any controller that supports it on exit.
cs_cz: Při ukončení vypne všechny herní ovladače, které to podporují.

[ctx: #35090]
note: Button prompt without timeout. {0:s} - button name
en: Press {0:s}
cs_cz: Stiskněte {0:s}

[ctx: #35091]
note: Button prompt with timeout. {0:s} - button name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Press {0:s} ({1:d})
cs_cz: Stiskněte {0:s} ({1:d})

[ctx: #35092]
note: Analog stick up prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} up
cs_cz: Pohněte {0:s} nahoru

[ctx: #35093]
note: Analog stick up prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} up ({1:d})
cs_cz: Pohněte {0:s} nahoru ({1:d})

[ctx: #35094]
note: Analog stick down prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} down
cs_cz: Pohněte {0:s} dolů

[ctx: #35095]
note: Analog stick down prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} down ({1:d})
cs_cz: Pohněte {0:s} dolů ({1:d})

[ctx: #35096]
note: Analog stick right prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} right
cs_cz: Pohněte {0:s} vpravo

[ctx: #35097]
note: Analog stick right prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} right ({1:d})
cs_cz: Pohněte {0:s} vpravo ({1:d})

[ctx: #35098]
note: Analog stick left prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} left
cs_cz: Pohněte {0:s} vlevo

[ctx: #35099]
note: Analog stick left prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} left ({1:d})
cs_cz: Pohněte {0:s} vlevo ({1:d})

[ctx: #35100]
en: Enable controller support
cs_cz: Povolit podporu ovladače

[ctx: #35102]
en: Disable controllers when this device is present
cs_cz: Zakázat ovladače, když je přítomno toto zařízení

[ctx: #35103]
note: Label for mouse buttons. Used in the controller mapping dialog.
en: Buttons
cs_cz: Tlačítka

[ctx: #35104]
note: Label for relative mounters like the mouse pointer. Used in the controller mapping dialog.
en: Pointers
cs_cz: Ukazatele

[ctx: #35105]
note: Heading for buttons mounted on a light gun. Used in the controller mapping dialog.
en: Light gun
cs_cz: Světelná pistole

[ctx: #35106]
note: Heading for the button that shoots the lightgun offscreen when pressed. Used in the controller mapping dialog.
en: Shoot offscreen
cs_cz: Střílet mimo obrazovku

[ctx: #35107]
note: Heading for switches found on a game console, such as the Atari 2600. Used in the controller mapping dialog.
en: Console switches
cs_cz: Přepínače konzole

[ctx: #35108]
note: Heading for buttons that control the game console hardware, such as a microphone button. Used in the controller mapping dialog.
en: Hardware buttons
cs_cz: Hardwarová tlačítka

[ctx: #35109]
note: Heading for buttons on a numeric keypad (containing 0-9, star and pound). Used in the controller mapping dialog.
en: Keypad
cs_cz: Klávesnice

[ctx: #35110]
note: Label for the button that opens the port setup dialog
en: Ports
cs_cz: Porty

[ctx: #35111]
note: Title of the window for setting up controller ports used by the game
en: Port Setup
cs_cz: Nastavení portů

[ctx: #35113]
note: Title of the dialog for selecting a game controller
en: Select a Controller
cs_cz: Vyber ovladač

[ctx: #35114]
note: Title of the error dialog when changing a controller port fails
en: Failed to change controller
cs_cz: Změna ovladače se nezdařila

[ctx: #35150]
note: Name of keyboard category in the settings category window
en: Keyboard
cs_cz: Klávesnice

[ctx: #35151]
note: Name of group in "Games -> Keyboard" for configuring keyboard players
en: Player configuration
cs_cz: Konfigurace hráče

[ctx: #35152]
note: Name of setting for enabling the keyboard during gameplay
en: Enable keyboard
cs_cz: Povolit klávesnici

[ctx: #35153]
note: Description of setting with label #35152 "Enable keyboard"
en: This allows the keyboard to emulate up to 8 game controllers. If disabled, the keyboard can still be used to control emulators like DOSBox which require a full keyboard.
cs_cz: Toto umožňuje klávesnici emulovat až 8 herních ovladačů. Pokud je zakázáno, klávesnice může být stále použita pro ovládání emulátorů, jako je DOSBox, které vyžadují plnou klávesnici.

[ctx: #35154]
note: Setting name for number of keyboard players
en: Number of keyboard players
cs_cz: Počet hráčů na klávesnici

[ctx: #35155]
note: Description of settings with label #35066
en: Set the number of players using the keyboard. This is intended for devices that use keyboard drivers, but you can also see how many people fit around a keyboard!
cs_cz: Nastavte počet hráčů používajících klávesnici. Toto je určeno pro zařízení, která používají ovladače klávesnice, ale můžete také vidět, kolik lidí se vejde kolem klávesnice!

[ctx: #35157]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 1
cs_cz: Konfigurovat 1. hráče na klávesnici

[ctx: #35158]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 2
cs_cz: Konfigurovat 2. hráče na klávesnici

[ctx: #35159]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 3
cs_cz: Konfigurovat 3. hráče na klávesnici

[ctx: #35160]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 4
cs_cz: Konfigurovat 4. hráče na klávesnici

[ctx: #35161]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 5
cs_cz: Konfigurovat 5. hráče na klávesnici

[ctx: #35162]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 6
cs_cz: Konfigurovat 6. hráče na klávesnici

[ctx: #35163]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 7
cs_cz: Konfigurovat 7. hráče na klávesnici

[ctx: #35164]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 8
cs_cz: Konfigurovat 8. hráče na klávesnici

[ctx: #35165]
note: Name of the keyboard-emulated controller in the list of peripherals
en: Keyboard player
cs_cz: Hráč na klávesnici

[ctx: #35166]
note: Heading for the button that lets the user map any keyboard key. Used in the controller mapping dialog.
en: All keys
cs_cz: Všechny klávesy

[ctx: #35167]
note: Heading for the button that lets the user map individual keyboard keys. Used in the controller mapping dialog.
en: Single keys
cs_cz: Jednotlivé klávesy

[ctx: #35168]
note: Name of the button that prompts you to select a key on the keyboard. Used in the controller mapping dialog.
en: Select key
cs_cz: Vyberte klávesu

[ctx: #35169]
note: Keyboard prompt without a timeout. Used in the controller mapping dialog.
en: Press a key
cs_cz: Stiskněte klávesu

[ctx: #35170]
note: Keyboard prompt with timeout. {1:d} - seconds left in prompt. Used in the controller mapping dialog.
en: Press a key ({1:d})
cs_cz: Stiskněte klávesu ({1:d})

[ctx: #35171]
note: Name of mouse connected to the device
en: Mouse
cs_cz: Myš

[ctx: #35172]
note: Name of window for configuring players while playing a game
en: Players
cs_cz: Hráči

[ctx: #35173]
note: Notification shown when no controllers are connected in the in-game dialog that lets users configure player assignment
en: No controllers connected
cs_cz: Nejsou připojeny žádné ovladače

[ctx: #35201]
note: Name of group in "Games -> General" for configuring gameplay
en: Gameplay
cs_cz: Hratelnost

[ctx: #35203]
en: Enable rewind (if supported)
cs_cz: Povolit přetočení zpět (pokud je podporováno)

[ctx: #35204]
en: Enable real-time rewinding during game play, if supported. Press rewind or manually seek backwards using the seek bar.
cs_cz: Povolit přetočení zpět v reálném čase během hraní hry, pokud je podporováno. Stiskněte přetočení zpět nebo ručně hledejte zpět pomocí panelu pro posunutí.

[ctx: #35205]
en: Maximum rewind time
cs_cz: Maximální čas přetočení zpět

[ctx: #35206]
en: Maximum time possible to rewind, if supported. Large rewind histories can use a lot of RAM.
cs_cz: Maximálně možný čas přetočení zpět, pokud je podporováno. Velké historie přetočení zpět mohou používat hodně RAM.

[ctx: #35207]
note: Description of add-on category for emulators
en: Emulators
cs_cz: Emulátory

[ctx: #35208]
note: Description of add-on category for standalone games
en: Standalone games
cs_cz: Samostatné hry

[ctx: #35209]
en: Game resources
cs_cz: Zdroje hry

[ctx: #35210]
note: Dialog title when gameplay fails
en: Failed to play game
cs_cz: Nepodařilo se hrát hru

[ctx: #35211]
note: Error dialog text when the game requires restricted files to play. {0:s} - emulator ID
en: This game requires the following add-on: {0:s}
cs_cz: Tato hra vyžaduje následující doplněk: {0:s}

[ctx: #35212]
note: Error dialog text when launching a game and no emulators are compatible
en: This game isn't compatible with any available emulators.
cs_cz: Tato hra není kompatibilní s žádným dostupným emulátorem.

[ctx: #35213]
note: Error dialog text when launching a game and the emulator has an internal error. {0:s} - emulator name
en: The emulator "{0:s}" had an internal error.
cs_cz: V emulátoru „{0:s}“ došlo k vnitřní chybě.

[ctx: #35214]
note: Error dialog text when the game can't be played because it's not on a hard drive or partition
en: This game can only be played directly from a hard drive or partition. Compressed files must be extracted.
cs_cz: Tuto hru lze hrát pouze přímo z pevného disku nebo oddílu. Komprimované soubory musí být extrahovány.

[ctx: #35215]
note: Error dialog text when libretro support is disabled
en: This game depends on a disabled add-on. Would you like to enable it?
cs_cz: Tato hra závisí na zakázaném doplňku. Chcete ho povolit?

[ctx: #35216]
note: Description of add-on category for game support add-ons like game.libretro (the libretro wrapper)
en: Support add-ons
cs_cz: Podpůrné doplňky

[ctx: #35217]
note: Dialog text asking user to overwrite their savestate file
en: The savestate can only be loaded with "{0:s}". Erase savestate and continue?
cs_cz: Uložený stav může být načten pouze pomocí „{0:s}“. Vymazat uložený stav a pokračovat?

[ctx: #35218]
note: Button to erase the savestate
en: Erase savestate
cs_cz: Vymazat uložený stav

[ctx: #35219]
note: Error dialog text when trying to play a game and the game's files aren't found.
en: The required files can't be found.
cs_cz: Vyžadované soubory nelze nalézt.

[ctx: #35220]
note: Description of add-on category for game providers
en: Game providers
cs_cz: Poskytovatelé her

[ctx: #35221]
note: Title of the game OSD menu
en: Menu
cs_cz: Nabídka

[ctx: #35222]
note: Label of button in the in-game menu for stopping game playback
en: Exit
cs_cz: Ukončit

[ctx: #35223]
note: Help text shown when playaing a game with missing add-on dependencies. {0:s} - list of add-ons that are missing
en: Missing: {0:s}
cs_cz: Chybí: {0:s}

[ctx: #35224]
note: Label of button in the in-game menu for pausing and resuming playback
en: Pause / Resume
cs_cz: Pozastavit nebo pokračovat

[ctx: #35225]
note: Label of button in the in-game menu for changing the video filter (also called a video shader)
en: Video filter
cs_cz: Filtr videa

[ctx: #35226]
note: Label of button in the in-game menu for advanced settings
en: Advanced settings
cs_cz: Rozšířená nastavení

[ctx: #35227]
note: Label of button in the in-game menu for changing the video rotation
en: Rotation
cs_cz: Otočení

[ctx: #35232]
note: Label of thumbnail in the in-game menu for stretching the video to fullscreen
en: Fullscreen
cs_cz: Na celou obrazovku

[ctx: #35233]
note: Label of the setting in the in-game menu for stretching the game to fit the monitor
en: Stretch mode
cs_cz: Režim roztažení

[ctx: #35234]
note: Label of button in the in-game menu for configuring the game's controls
en: Controls
cs_cz: Ovládání

[ctx: #35235]
note: Help text shown when the user first plays a game. {0:s} - Button combo to open the in-game menu
en: Press {0:s} to open the in-game menu.
cs_cz: Stiskněte {0:s} pro otevření nabídky ve hře.

[ctx: #35236]
note: Additional help text shown when the user first plays a game. This will be removed in the future.
en: In this release, only controllers can be used to play games.
cs_cz: V tomto vydání mohou být pro hraní her použity pouze ovladače.

[ctx: #35249]
note: Button to open the savestate manager from the game OSD
en: Save / Load
cs_cz: Uložit / Nahrát

[ctx: #35250]
en: Add games...
cs_cz: Přidat hry…

[ctx: #35251]
en: Add game source
cs_cz: Přidat zdroj her

[ctx: #35252]
en: Edit game source
cs_cz: Upravit zdroj her

[ctx: #35253]
en: Enable autosave (if supported)
cs_cz: Povolit automatické ukládání (pokud je podporováno)

[ctx: #35254]
en: Save the game automatically during game play, if supported. Resume playing where you left off.
cs_cz: Během hraní hru automaticky ukládat, pokud je to podporováno. Obnovit hraní, kde jste ho opustili.

[ctx: #35255]
note: Label for showing which emulator the game was saved with
en: Saved with:
cs_cz: Uloženo s:

[ctx: #35256]
note: Error message when a game client fails to install when a game is being launched
en: Failed to install add-on.
cs_cz: Nepodařilo se nainstalovat doplněk.

[ctx: #35257]
note: Label on installed emulators in the emulator selection dialog
en: Installed
cs_cz: Nainstalováno

[ctx: #35258]
note: Title of the dialog to select an emulator for the current game. {0:s} - game file extension
en: Select emulator for {0:s} file
cs_cz: Vyberte emulátor pro soubor {0:s}

[ctx: #35259]
note: Label on emulators with a savestate in the emulator selection dialog
en: Saved
cs_cz: Uloženo

[ctx: #35260]
note: Title of the dialog to select a savestate for the current game
en: Select savestate
cs_cz: Vybrat stav uložení

[ctx: #35261]
note: Button for creating a new save state from the select savestate dialog
en: New
cs_cz: Nové

[ctx: #35262]
note: Help text for RetroAchievements username input setting
en: Enter your RetroAchievements account username
cs_cz: Zadejte vaše uživatelské jméno k účtu RetroAchievements

[ctx: #35263]
note: Help text for RetroAchievements password input setting
en: Enter your RetroAchievements account password
cs_cz: Zadejte vaše heslo k účtu RetroAchievements

[ctx: #35265]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Incorrect User/Password!
cs_cz: Nesprávné jméno/heslo!

[ctx: #35266]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Failed to contact server
cs_cz: Nebylo možné zkontaktovat server

[ctx: #35267]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Invalid response from server
cs_cz: Neplatná odpověď ze serveru

[ctx: #35268]
note: Setting to show if the user is logged in to RetroAchievements Settings -> Games -> Achievements -> Logged in
en: Logged in
cs_cz: Přihlášen

[ctx: #35269]
note: Help text for the setting that shows if the user is logged in to RetroAchievements Settings -> Games -> Achievements -> Logged in
en: Toggle this setting to log in or out of RetroAchievements.
cs_cz: Upravte toto nastavení pro přihlášení/odhlášení z účtu RetroAchievements.

[ctx: #35270]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Your account is not verified. Please check your email to complete your sign up.
cs_cz: Váš účet není ověřen. Prosíme zkontrolujte e-mail pro dokončení registrace.

[ctx: #35505]
note: connection state "host unreachable"
en: Server is unreachable.
cs_cz: Server je nedostupný.

[ctx: #35506]
note: connection state "server type mismatch" (reachable, but maybe an HTTP server where an FTP server is expected)
en: Server does not respond properly.
cs_cz: Server neodpovídá správně.

[ctx: #35507]
note: connection state "client - server version mismatch (reachable, but maybe server version to low)"
en: Server version is not compatible.
cs_cz: Verze serveru není kompatibilní.

[ctx: #35508]
note: connection state "access denied" (e.g. due to wrong credentials)
en: Access denied.
cs_cz: Přístup byl odepřen.

[ctx: #35509]
note: connection state "connecting" (asynchronous addon start)
en: Connecting to backend.
cs_cz: Připojování k backendu.

[ctx: #36000]
en: Pulse-Eight CEC adapter
cs_cz: Adaptér Pulse-Eight CEC

[ctx: #36002]
en: Switch to keyboard side command
cs_cz: Přepnout na příkazy klávesnice

[ctx: #36003]
en: Switch to remote side command
cs_cz: Přepnout na příkazy dálkového ovládání

[ctx: #36004]
en: Press "user" button command
cs_cz: Stisknout tlačítko příkazu „uživatel“

[ctx: #36005]
en: Enable switch side commands
cs_cz: Povolit příkazy přepnutí stran

[ctx: #36006]
en: Couldn't open the adapter
cs_cz: Nelze otevřít adaptér

[ctx: #36007]
en: Devices to power on during startup
cs_cz: Zařízení, která zapnout během spuštění systému

[ctx: #36008]
en: Devices to power off during shutdown
cs_cz: Zařízení, která vypnout během vypnutí systému

[ctx: #36009]
en: Put devices in standby mode when activating the screensaver
cs_cz: Uvést zařízení do pohotovostního režimu při aktivování spořiče obrazovky

[ctx: #36010]
en: Wake devices when deactivating the screensaver
cs_cz: Probudit zařízení při deaktivaci spořiče obrazovky

[ctx: #36011]
en: Couldn't detect the CEC com port. Please configure it manually.
cs_cz: Nelze rozpoznat komunikační port CEC. Nakonfigurujte ho ručně.

[ctx: #36012]
en: Couldn't initialise the CEC adapter. Please check your settings.
cs_cz: Nelze inicializovat adaptér CEC. Zkontrolujte nastavení.

[ctx: #36013]
note: CEC adapter setting to set the type of device that libCEC reports to the TV (Recording, Playback or Tuner Device)
en: CEC client device mode
cs_cz: Režim CEC klienta zařízení

[ctx: #36015]
en: HDMI port number
cs_cz: Číslo portu HDMI

[ctx: #36016]
note: max. 13 characters
en: Connected
cs_cz: Připojeno

[ctx: #36017]
en: Couldn't initialise the CEC adapter: libCEC was not found on your system.
cs_cz: Nelze inicializovat adaptér CEC: libCEC nebylo nalezeno ve vašem systému.

[ctx: #36018]
en: Use the TV's language setting
cs_cz: Použít nastavení jazyka televize

[ctx: #36019]
en: Connected to HDMI device
cs_cz: Připojeno k zařízení HDMI

[ctx: #36020]
en: Switch source to this device on startup
cs_cz: Přepnout zdroj na toto zařízení při spuštění

[ctx: #36021]
en: Physical address (overrules HDMI port)
cs_cz: Fyzická adresa (přepíše port HDMI)

[ctx: #36023]
en: Configuration updated
cs_cz: Konfigurace aktualizována

[ctx: #36024]
en: Failed to set the new configuration. Please check your settings.
cs_cz: Nepodařilo se nastavit novou konfiguraci. Zkontrolujte nastavení.

[ctx: #36025]
en: Send "Inactive source" command on shutdown
cs_cz: Při vypnutí odeslat příkaz „Neaktivní zdroj“

[ctx: #36026]
en: Devices to also put in standby mode
cs_cz: Zařízení, která také přepnout do pohotovostního režimu

[ctx: #36027]
en: This device needs servicing
cs_cz: Zařízení vyžaduje údržbu

[ctx: #36028]
note: Label for a select option
en: Ignore
cs_cz: Ignorovat

[ctx: #36029]
en: When the TV is switched off
cs_cz: Když je televize vypnutá

[ctx: #36030]
note: connection state "connection lost"
en: Connection lost
cs_cz: Připojení ztraceno

[ctx: #36031]
en: This user does not have permissions to open the CEC adapter
cs_cz: Tento uživatel nemá oprávnění pro otevření adaptéru CEC

[ctx: #36032]
en: The port is busy. Only one program can access the CEC adapter
cs_cz: Port je zaneprázdněn. K adaptéru CEC může přistupovat pouze jeden program

[ctx: #36033]
en: Action when switching to another source
cs_cz: Akce při přepnutí na jiný zdroj

[ctx: #36034]
note: connection state "connection established"
en: Connection established
cs_cz: Připojení navázáno

[ctx: #36035]
note: adjust refreshrate
en: Always
cs_cz: Vždy

[ctx: #36036]
note: adjust refreshrate
en: On start / stop
cs_cz: Při spuštění / zastavení

[ctx: #36037]
en: TV
cs_cz: Televize

[ctx: #36038]
en: Amplifier / AVR device
cs_cz: Zesilovač / AV přijímač

[ctx: #36039]
en: TV and AVR device (explicit)
cs_cz: Televize a zařízení AVR (explicitně)

[ctx: #36040]
en: Detected version of libCEC interface ({0:x}) is lower than the supported version {1:x}.
cs_cz: Rozpoznaná verze rozhraní libCEC ({0:x}) je nižší než podporovaná verze {1:x}.

[ctx: #36041]
en: * Item folder
cs_cz: * Složka položky

[ctx: #36042]
en: Use limited colour range (16-235)
cs_cz: Použít omezený barevný rozsah (16-235)

[ctx: #36043]
en: Number of buffers used by graphics driver
cs_cz: Počet vyrovnávacích pamětí použitých grafickým ovladačem

[ctx: #36044]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Stop Playback
cs_cz: Zastavit přehrávání

[ctx: #36045]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Pause Playback
cs_cz: Pozastavit přehrávání

[ctx: #36046]
en: Force AVR to wake up when Kodi is activated
cs_cz: Vynutit probuzení AVR při aktivaci Kodi

[ctx: #36047]
en: Remote button press delay before repeating (ms)
cs_cz: Zpoždění stisknutí tlačítka dálkového ovladače před opakováním (ms)

[ctx: #36048]
en: Remote button press repeat rate (ms)
cs_cz: Rychlost opakování stisknutí tlačítka dálkového ovladače (ms)

[ctx: #36049]
en: Remote button press release time (ms)
cs_cz: Čas uvolnění stisknutí tlačítka dálkového ovladače (ms)

[ctx: #36050]
en: On start
cs_cz: Při spuštění

[ctx: #36051]
note: Item list value of setting with label #36013 "CEC client device mode"
en: Recording Device
cs_cz: Nahrávací zařízení

[ctx: #36052]
note: Item list value of setting with label #36013 "CEC client device mode"
en: Playback Device
cs_cz: Přehrávací zařízení

[ctx: #36053]
note: Item list value of setting with label #36013 "CEC client device mode"
en: Tuner Device
cs_cz: Tuner zařízení

[ctx: #36096]
note: Label of setting "System / Display / Use system HDR/SDR brightness balance"
en: Use system HDR/SDR brightness balance
cs_cz: Použijte systémové vyvážení jasu HDR/SDR

[ctx: #36097]
note: Label of setting "System / Display / GUI peak luminance in HDR PQ mode"
en: GUI peak luminance in HDR PQ mode
cs_cz: Špičkový jas GUI v režimu HDR PQ

[ctx: #36098]
note: Label of setting "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Use 10 bit for SDR
cs_cz: Použít 10 bit pro SDR

[ctx: #36099]
en: Dithering
cs_cz: Tónování

[ctx: #36100]
en: Dither depth
cs_cz: Hloubka tónování

[ctx: #36101]
note: Description of settings section "Appearance"
en: Change the look and feel of the user interface.
cs_cz: Změnit vzhled a chování uživatelského rozhraní.

[ctx: #36102]
note: Description of settings category "Appearance -> Skin" with label #166
en: This category contains all skin related settings.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje všechna nastavení související se vzhledem.

[ctx: #36103]
note: Description of setting with label #166 "Skin"
en: Select the skin for the user interface. This will define the look and feel of the application.
cs_cz: Vyberte vzhled pro uživatelské rozhraní. Toto definuje vzhled a chování aplikace.

[ctx: #36104]
note: Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Select to change the skin specific settings. Which options are available for configuration depends on the features provided by the skin.
cs_cz: Vyberte pro změnu nastavení konkrétních pro vzhled. Závisí na funkcích poskytovaných vzhledem, které možnosti jsou dostupné pro konfiguraci.

[ctx: #36105]
note: Description of setting with label #15111 "Theme"
en: Change the theme associated with your selected skin.
cs_cz: Změnit motiv přidružený k vámi vybranému vzhledu.

[ctx: #36106]
note: Description of setting with label #14078 "Colours"
en: Change the colours of your selected skin.
cs_cz: Změnit barvy vámi vybraného vzhledu.

[ctx: #36107]
note: Description of setting with label #13303 "Fonts"
en: Choose the fonts displayed in the user interface. The font sets are configured by your skin.
cs_cz: Zvolte písma zobrazovaná v uživatelském rozhraní. Sady písem jsou konfigurovány vaším vzhledem.

[ctx: #36108]
note: Description of setting with label #20109 "Zoom"
en: Resize the view of the user interface.
cs_cz: Změnit velikost zobrazení uživatelského rozhraní.

[ctx: #36109]
note: Description of setting with label #512 "Startup window"
en: Select the media window to display on startup.
cs_cz: Vyberte okno médií zobrazené při spuštění.

[ctx: #36110]
note: Description of setting with label #15108 "GUI sounds"
en: Select or disable the sounds used in the user interface.
cs_cz: Vybrat nebo zakázat zvuky použité v uživatelském rozhraní.

[ctx: #36111]
note: Description of setting with label #13305 "Show RSS news feed"
en: Turn this off to remove the scrolling RSS news ticker.
cs_cz: Vypněte toto pro odebrání posuvného pásu zpráv RSS.

[ctx: #36112]
note: Description of setting with label #21450 "Edit"
en: Edit the RSS feeds.
cs_cz: Upravit kanály RSS.

[ctx: #36113]
note: Description of settings category with label #14090 "Regional"
en: This category contains all locale / regional settings.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje všechna místní a regionální nastavení.

[ctx: #36114]
note: Description of setting with label #248 "Language"
en: Chooses the language of the user interface.
cs_cz: Zvolí jazyk uživatelského rozhraní.

[ctx: #36115]
note: Description of setting with label #20026 "Region"
en: Select the formats for temperature, time and date. The available options depend on the selected language.
cs_cz: Vyberte formát pro teplotu, čas a datum. Dostupné možnosti závisí na vybraném jazyce.

[ctx: #36116]
note: Description of setting with label #14091 "Character set"
en: Choose which character set is used for displaying text in the user interface. This doesn't change the character set used for subtitles, for that go to Player > Language.
cs_cz: Zvolte, která znaková sada bude použita pro zobrazení textu v uživatelském rozhraní. Nezmění to znakovou sadu použitou pro titulky, kvůli tomu přejděte do Přehrávač > Jazyk.

[ctx: #36119]
note: Description of setting with label #285 "Preferred audio language"
en: Defaults to the selected audio language if more than one language is available.
cs_cz: Výchozí nastavení na vybraný jazyk zvuku, pokud je dostupný více než jeden jazyk.

[ctx: #36120]
note: Description of setting with label #286 "Preferred subtitle language"
en: Defaults to the selected subtitle language if more than one language is available.
cs_cz: Výchozí nastavení na vybraný jazyk titulků, pokud je dostupný více než jeden jazyk.

[ctx: #36121]
note: Description of settings with label #16000 "General"
en: This category contains the settings for how media lists are displayed.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak jsou seznamy médií zobrazovány.

[ctx: #36122]
note: Description of setting with label #13306 "Show parent folder items"
en: Display the (..) item in lists for visiting the parent folder.
cs_cz: Zobrazit v seznamech položku (..) pro přechod do nadřazené složky.

[ctx: #36123]
note: Description of setting with label #497 "Show file extensions"
en: Show file extensions on media files, for example "You Enjoy Myself" would be shown as "You Enjoy Myself.mp3".
cs_cz: Zobrazovat přípony u souborů médií, například „You Enjoy Myself“ bude zobrazeno jako „You Enjoy Myself.mp3“.

[ctx: #36124]
note: Description of setting with label #13399 "Ignore articles when sorting"
en: Ignore certain tokens, e.g. "The", during sort operations. "The Simpsons" would for example be sorted as "Simpsons".
cs_cz: Ignorovat určité výrazy, např. „The“, během řazení. „The Simpsons“ by například byli řazeni jako „Simpsons“.

[ctx: #36125]
note: Description of setting with label #14071 "Allow file renaming and deletion"
en: Allow files to be deleted and renamed through the user interface, via the context menu, e.g. press "C" on a keyboard to bring up this menu.
cs_cz: Povolit odstraňování a přejmenovávání souborů v uživatelském rozhraní prostřednictvím místní nabídky, např. stisknutí „C“ na klávesnici pro vyvolání této nabídky.

[ctx: #36126]
note: Description of setting with label #21382 Show "Add source" buttons in files lists"
en: Show the add source button in root sections of the user interface.
cs_cz: Zobrazit tlačítko „Přidat zdroj“ v kořenových sekcích uživatelského rozhraní.

[ctx: #36127]
note: Description of setting with label #21330 "Show hidden files and directories"
en: Show hidden files and directories when listing files.
cs_cz: Zobrazovat skryté soubory a adresáře při výpisu souborů.

[ctx: #36128]
note: Description of settings category with label #360 "Screensaver"
en: This category contains the settings for how the screensaver add-ons are handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se doplňky spořičů obrazovky.

[ctx: #36129]
note: Description of setting with label #355 "Wait time"
en: Set the time to wait for any activity to occur before displaying the screensaver.
cs_cz: Nastavte čas, který čekat na výskyt jakékoliv aktivity před zobrazením spořiče obrazovky.

[ctx: #36130]
note: Description of setting with label #356 "Screensaver mode"
en: Select the screensaver. The "Dim" screensaver will be forced when fullscreen video playback is paused or a dialogue box is active.
cs_cz: Vyberte spořič obrazovky. Když je pozastaveno videu na celou obrazovku, nebo když je aktivní dialogové okno, bude vynucen spořič obrazovky „Ztlumit“.

[ctx: #36131]
note: #. Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Select to change the screensaver specific settings. Which options are available for configuration depends on the features provided by the screensaver add-on.
cs_cz: Vyberte pro změnu nastavení konkrétních pro spořič obrazovky. Které možnosti jsou dostupné pro konfiguraci, závisí na funkcích poskytovaných doplňkem spořiče obrazovky.

[ctx: #36132]
note: Description of setting with label #1000 "Preview"
en: Preview the selected screensaver.
cs_cz: Náhled vybraného spořiče obrazovky.

[ctx: #36134]
note: Description of setting with label #22014 "Use dim if paused during video playback"
en: Dim the display when media is paused. Not valid for the "Dim" screensaver mode.
cs_cz: Ztlumit obrazovku, když je médium pozastaveno. Není platné pro režim spořiče obrazovky „Ztlumit“.

[ctx: #36135]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36136]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36137]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36138]
note: Description of settings section with label #3 "Videos"
en: Section that contains settings related to videos and how they are handled.
cs_cz: Sekce, která obsahuje nastavení související s videi a jak je s nimi zacházeno.

[ctx: #36139]
note: Description of settings category with label #14022 "Library"
en: This category contains the settings for how the video library is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s knihovnou videí.

[ctx: #36140]
note: Description of setting with label #14105 "Temperature unit"
en: Choose which temperature unit is used for displaying temperatures in the user interface.
cs_cz: Zvolte, která jednotka teploty bude použita pro zobrazení teplot v uživatelském rozhraní.

[ctx: #36141]
note: Description of setting with label #20369 "Show information for unwatched items"
en: Show information for unwatched media in the video library or hide them if not selected to prevent spoilers. Available options are 'Movie plot', 'Episode plot' and 'Episode thumb'.
cs_cz: Zobrazovat informace pro nezhlédnutá média v knihovně videí nebo je skrývat, pokud nejsou vybrány, aby se zabránilo vyzrazení děje. Dostupné možnosti jsou: 'Děj filmu', 'Děj epizody' a 'Náhled epizody'.

[ctx: #36142]
note: Description of setting with label #14106 "Speed unit"
en: Choose which speed unit is used for displaying speeds in the user interface.
cs_cz: Zvolte, která jednotka rychlosti bude použita pro zobrazení rychlostí v uživatelském rozhraní.

[ctx: #36143]
note: Description of setting with label #20402 "Download actor thumbnails"
en: Downloads thumbnails for actors from online databases when adding media to the library.
cs_cz: Stáhne náhledy pro herce z online databází při přidání média do knihovny.

[ctx: #36144]
note: Description of setting with label #20412 "Flatten TV show seasons"
en: Select in which cases you want to hide the season nodes of TV shows. If hidden, selecting a TV show will directly jump into the episodes view.
cs_cz: Vyberte, ve kterých případech chcete skrýt uzly sérií seriálů. Pokud jsou skryty, výběr seriálu přímo skočí na zobrazení epizod.

[ctx: #36145]
note: Description of setting with label #20458 "Group movies in sets"
en: When enabled, movies belonging to a "Movie set" are grouped together under one entry for the set in the movie library, this entry can then be opened to display the individual movies. When disabled, each movie will have its own entry in the movie library even if it belongs to a set.
cs_cz: Když je povoleno, filmy patřící do „Kolekce filmů“ jsou seskupeny pod jeden záznam pro kolekci v knihovně filmů. Tento záznam může být otevřen pro zobrazení jednotlivých filmů. Když je zakázáno, každý film bude mít vlastní záznam v knihovně filmů, i když patří do kolekce.

[ctx: #36146]
note: Description of setting with label #22000 "Update library on startup"
en: Check for new media files on startup.
cs_cz: Zkontrolovat nové soubory médií při spuštění.

[ctx: #36147]
note: Description of setting with label #22001 "Hide progress of library updates"
en: Hide the library scanning progress bar during scans.
cs_cz: Skrýt indikátor průběhu prohledávání knihovny během prohledávání.

[ctx: #36148]
note: Description of setting with label #334 "Clean library..."
en: Remove items from your library that can't be found (either renamed, deleted, or on removable storage that is currently unplugged).
cs_cz: Odebrat z vaší knihovny položky, které nemohou být nalezeny (jsou buď přejmenované, odstraněné nebo na přenosném úložišti, které je aktuálně odpojené).

[ctx: #36149]
note: Description of setting with label #647 "Export video library"
en: Export the video library database to XML files. This will optionally overwrite your current XML files.
cs_cz: Exportovat databázi knihovny videí do souborů XML. Toto případně přepíše vaše aktuální soubory XML.

[ctx: #36150]
note: Description of setting with label #648 "Import video library"
en: Import an XML file into the video library database.
cs_cz: Importovat soubor XML do databáze knihovny videí.

[ctx: #36151]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how video playback is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s přehráváním videa.

[ctx: #36152]
note: Description of setting with label #13433 "Play next video automatically"
en: Enable automatic playback of the next file in the list for selected playlist types.
cs_cz: Povolit automatické přehrávání následujícího souboru v seznamu pro vybrané typy seznamů stop.

[ctx: #36153]
note: Description of setting with label #13415 "Render method"
en: Adjust the method used to process and display video.
cs_cz: Upravte metodu používanou pro zpracování a zobrazení videa.

[ctx: #36154]
note: Description of setting with label #13435 "Enable HQ Scalers for scaling above"
en: Use high quality scalers when upscaling a video by at least this percentage. A value below 5% makes little sense as video is processed with high GPU load without any visible picture quality improvements.
cs_cz: Při škálování videa alespoň o toto procento používat vysoce kvalitní škálovače. Hodnota pod 5 % nemá moc smysl, protože video je zpracováno s vysokým zatížením grafického procesoru bez viditelných zlepšení kvality obrazu.

[ctx: #36155]
note: Description of setting with label #13425 "Allow hardware acceleration (VDPAU)"
en: Enable VDPAU hardware decoding of video files, mainly used for NVIDIA graphics and in some circumstances AMD graphics.
cs_cz: Povolit hardwarové dekódování VDPAU pro soubory videa, které se hlavně používá pro grafiky NVIDIA a v některých případech pro grafiky AMD.

[ctx: #36156]
note: Description of setting with label #13426 "Allow hardware acceleration (VAAPI)"
en: Enable VAAPI hardware decoding of video files, mainly used for Intel graphics and in some circumstances AMD graphics.
cs_cz: Povolit hardwarové dekódování VAAPI pro soubory videa, které se hlavně používá pro grafiky Intel a v některých případech pro grafiky AMD.

[ctx: #36157]
note: Description of setting with label #20470 "Use movie sets for single movies"
en: When enabled, a "Movie set" entry is used even if the movie library contains only a single movie from that set. When disabled, a "Movie set" entry is used only if the movie library contains more than one movie from that set.
cs_cz: Když je povoleno, je záznam „Kolekce filmů“ použit, i když knihovna filmů obsahuje pouze jeden film z této kolekce. Když je zakázáno, je záznam „Kolekce filmů“ použit, pouze pokud knihovna filmů obsahuje více než jeden film z této kolekce.

[ctx: #36158]
note: Description of setting with label #13427 "Allow hardware acceleration (DXVA2)"
en: Enable DXVA2 hardware decoding of video files.
cs_cz: Povolit hardwarové dekódování DXVA2 pro soubory videa.

[ctx: #36159]
note: Description of setting with label #13428 "Allow hardware acceleration (CrystalHD)"
en: Enable CrystalHD decoding of video files.
cs_cz: Povolit dekódování CrystalHD pro soubory videa.

[ctx: #36160]
note: Description of setting with label #13429 "Allow hardware acceleration (VDADecoder)"
en: Enable VTB hardware decoding of video files.
cs_cz: Povolit hardwarové dekódování VTB pro soubory videa.

[ctx: #36161]
note: Description of setting with label #508 "Startup action"
en: Select an action Kodi will perform on startup.
cs_cz: Vyberte akci, kterou Kodi provede při spuštění.

[ctx: #36162]
note: Description of setting with label #13432 "Allow hardware acceleration (VideoToolbox)"
en: Enable VideoToolbox hardware decoding of video files.
cs_cz: Povolit hardwarové dekódování VideoToolbox pro soubory videa.

[ctx: #36163]
note: Description of setting with label #20471 "Show empty TV shows"
en: Show TV shows with no episodes when browsing the video library.
cs_cz: Zobrazovat seriály bez epizod při procházení knihovny videí.

[ctx: #36164]
note: Description of setting with label #170 "Adjust display refresh rate"
en: Allow the refresh rate of the display to be changed so that it best matches the video frame rate. This may yield smoother video playback.
cs_cz: Umožní změnu obnovovací frekvence obrazovky tak, aby nejlépe odpovídala frekvenci snímků videa. Může poskytnout plynulejší přehrávaní videa.

[ctx: #36165]
note: Description of setting with label #13550 "Delay after change of refresh rate"
en: Delay of reset event after a change of refresh rate
cs_cz: Zpoždění události obnovení po změně obnovovací frekvence

[ctx: #36166]
note: Description of setting with label #13510 "Sync playback to display"
en: Synchronise video and audio to the refresh rate of the monitor. VideoPlayer won't use passthrough audio in this case because resampling may be required.
cs_cz: Synchronizovat video a zvuk k obnovovací frekvenci monitoru. VideoPlayer nebude v tomto případě používat průchod zvuku, protože může být vyžadováno převzorkování.

[ctx: #36167]
note: Description of setting with label #14107 "Time format"
en: Choose which time format is used for displaying the time in the user interface.
cs_cz: Zvolte, který formát času bude použit pro zobrazení času v uživatelském rozhraní.

[ctx: #36168]
note: Description of setting with label #14108 "Use 12/24-hour format"
en: Choose whether to use 12 or 24-hour format for displaying the time in the user interface.
cs_cz: Zvolte, zda používat 12 nebo 24hodinový formát pro zobrazení času v uživatelském rozhraní.

[ctx: #36169]
note: Description of setting with label #13505 "Resample quality"
en: Select the quality of resampling for cases where the audio output needs to be at a different sampling rate from that used by the source.[CR][Low] Is fast and will have minimal impact on system resources such as the use of the CPU.[CR][Medium] & [High] Will use progressively more system resources.
cs_cz: Vyberte kvalitu převzorkování pro případy, kdy zvukový výstup musí mít jinou vzorkovací frekvenci než tu, která je použita zdrojem.[CR][Nízká] Je rychlá a bude mít minimální vliv na systémové prostředky, jako je využití procesoru.[CR][Střední] a [Vysoká] Použijí postupně více systémových prostředků.

[ctx: #36170]
note: Description of setting with label #22021 "Minimise black bars"
en: Stretch the video up to the set percentage in order to minimise black bars.
cs_cz: Roztáhnout video až do nastaveného procenta pro minimalizaci černých pruhů.

[ctx: #36171]
note: Description of setting with label #173 "Display 4:3 videos as"
en: Select the zoom level that 4:3 videos are shown on widescreen displays.
cs_cz: Vyberte úroveň přiblížení, pomocí které budou videa 4:3 zobrazována na širokoúhlých obrazovkách.

[ctx: #36172]
note: Description of setting with label #13430 "Allow hardware acceleration - PRIME"
en: Enable PRIME decoding of video files
cs_cz: Povolit dekódování PRIME pro soubory videa

[ctx: #36173]
note: Description of setting with label #14109 "Short date format"
en: Choose which short date format is used for displaying the date in the user interface.
cs_cz: Zvolte, který krátký formát data bude použit pro zobrazení data v uživatelském rozhraní.

[ctx: #36174]
note: Description of setting with label #23050 "Activate Teletext"
en: Enable teletext when watching a live TV stream.
cs_cz: Povolit teletext při sledování živého televizního vysílání.

[ctx: #36175]
note: Description of setting with label #23055 "Scale Teletext to 4:3"
en: Scale teletext to 4:3 ratio.
cs_cz: Škálovat teletext na poměr 4:3.

[ctx: #36176]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how video file lists are handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se seznamy souborů videí.

[ctx: #36178]
note: Description of setting with label #20433 "Extract thumbnails and video information"
en: Extract metadata information such as codec and aspect ratio from videos.
cs_cz: Extrahovat z videí informace o metadatech, jako je kodek a poměr stran.

[ctx: #36179]
note: Description of setting with label #20419 "Replace file names with library titles"
en: When a file is scanned into the library it will display the metadata title instead of the file name.
cs_cz: Když je soubor přidán do knihovny, zobrazí se název z metadat namísto názvu souboru.

[ctx: #36180]
note: Description of setting with label #20433 "Extract thumbnails and video information"
en: Extract thumbnails to display in library mode.
cs_cz: Extrahovat náhledy pro zobrazení v režimu knihovny.

[ctx: #36181]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36182]
note: Description of setting with label #20435 "Combine split video items"
en: Combines multi-part video files, DVD folders or movie folders, down to a single item in non-library views.
cs_cz: Zombinuje vícedílné soubory videa, složky DVD nebo složky filmů do jedné položky v jiných zobrazeních než knihovny.

[ctx: #36183]
note: Description of setting with label #20456 "Flatten hierarchy"
en: Removes the title, genre, etc. nodes from the library view. Selecting a category takes you straight to the title view.
cs_cz: Odebere uzly názvu, žánru atd. ze zobrazení knihovny. Výběr kategorie vás přenese přímo na zobrazení názvů.

[ctx: #36184]
note: Description of settings category with label #287 "Subtitles"
en: This category contains the settings for how subtitles are handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s titulky.

[ctx: #36185]
note: Description of setting with label #14089 "Font"
en: Set the font type to be used for subtitles.
cs_cz: Nastavte písmo použité pro titulky.

[ctx: #36186]
note: Description of setting with label #289 "Size"
en: Set the font size to be used for subtitles.
cs_cz: Nastavte velikost písma použitou pro titulky.

[ctx: #36187]
note: Description of setting with label #736 "Style"
en: Set the font style to be used for subtitles.
cs_cz: Nastavte styl písma použitý pro titulky.

[ctx: #36188]
note: Description of setting with label #737 "Colour"
en: Set the font colour to be used for subtitles.
cs_cz: Nastavte barvu písma použitou pro titulky.

[ctx: #36189]
note: Description of setting with label #735 "Character set"
en: Set the font character set to be used for subtitles.
cs_cz: Nastavte znakovou sadu písma použitou pro titulky.

[ctx: #36190]
note: Description of setting with label #21368 "Override subtitles fonts"
en: Override subtitles fonts in subtitle formats such as ASS / SSA.
cs_cz: Přepsat font titulků u titulků ve formátech typu ASS / SSA.

[ctx: #36191]
note: Description of setting with label #21366 "Custom subtitle folder"
en: Set a custom directory for your subtitles. This can be a file share.
cs_cz: Nastavit vlastní adresář pro vaše titulky. Může to být sdílená složka.

[ctx: #36192]
note: Description of setting with label #21460 "Subtitle location on screen"
en: Location of subtitles on the screen. [Bottom of video] / [Top of video] When possible the subtitles will be positioned within the video area (depends on video encoding). Please note that some forced positions in the subtitles cannot be changed.
cs_cz: Pozice titulků na obrazovce. [Vrchní část videa] / [Spodní část videa] Pokud je to možné, titulky budou umístěny v oblasti videa (záleží na kódování videa). Prosím vemte na vědomí, že některé napevno umístěné titulky nelze přemístit.

[ctx: #36193]
note: Description of settings category with label #14087 "DVDs"
en: This category contains the settings for how DVD's, Blu-ray, & CD's are handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s DVD, Blu-ray a CD.

[ctx: #36194]
note: Description of setting with label #14088 "Play DVDs automatically"
en: Autorun DVD video when inserted in drive.
cs_cz: Automaticky spustit video DVD při vložení do jednotky.

[ctx: #36195]
note: Description of setting with label #21372 "Forced DVD player region"
en: Force a region for DVD playback.
cs_cz: Vynutit region pro přehrávání DVD.

[ctx: #36196]
note: Description of setting label #21882 "Attempt to skip introduction before DVD menu"
en: Attempt to skip "unskippable" introductions before DVD menu.
cs_cz: Pokusit se přeskočit „nepřeskočitelné“ úvody před hlavní nabídkou DVD.

[ctx: #36197]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36198]
en: Select the default movie information source. See the add-ons manager for options.
cs_cz: Vyberte výchozí zdroj informací o filmech. Navštivte správce doplňků kvůli možnostem.

[ctx: #36199]
en: Select the default TV show information source. See the add-ons manager for options.
cs_cz: Vyberte výchozí zdroj informací o seriálech. Navštivte správce doplňků kvůli možnostem.

[ctx: #36200]
en: Select the default music videos information source. See the add-ons manager for options.
cs_cz: Vyberte výchozí zdroj informací o hudebních videoklipech. Navštivte správce doplňků kvůli možnostem.

[ctx: #36201]
en: Settings for PVR & Live TV.
cs_cz: Nastavení pro PVR a Živé vysílání.

[ctx: #36202]
en: This category contains the general settings for the PVR & Live TV.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje obecná nastavení pro PVR a živé vysílání.

[ctx: #36203]
en: Enables the "Personal Video Recorder" (PVR) features. This requires that at least one PVR add-on is installed.
cs_cz: Povolí funkce PVR (Personal Video Recorder). Toto vyžaduje, aby byl nainstalovaný alespoň jeden doplněk PVR.

[ctx: #36205]
en: Sort the channels by channel number from the backend, but use local numbering for channels.
cs_cz: Seřadit kanály podle čísel kanálů z backendu, ale použít místní číslování pro kanály.

[ctx: #36206]
en: Use the channel numbering from the backend.
cs_cz: Použít číslování kanálů z backendu.

[ctx: #36207]
en: Open the channel manager, which allows modifying the channel order, channel name, icon, etc.
cs_cz: Otevřít správce kanálů, který umožní změnu pořadí kanálů, názvu kanálu, ikon, atd.

[ctx: #36208]
en: Instruct the backend to search for channels (if supported).
cs_cz: Vyzvat backend, aby vyhledal kanály (pokud je podporováno).

[ctx: #36209]
en: Clear the databases for PVR data like channels, groups, reminders and guide. Please note that not all data can be restored from the backend afterwards.
cs_cz: Vymazat databáze s PVR daty jako kanály, skupiny, upozornění a průvodce. Prosím vezměte na vědomí, že ne všechna data mohou být později obnovena z backendu.

[ctx: #36210]
en: Open the client priorities dialog which allows modifying the priority for enabled PVR clients according to your personal preferences, for instance to order channels client by client. Higher value means higher priority.
cs_cz: Otevřete dialogové okno priorit klienta, které umožňuje změnu priority pro povolené klienty PVR podle vašeho osobního výběru, například seřazení kanálů podle klienta. Vyšší hodnota znamená vyšší prioritu.

[ctx: #36211]
en: This category contains the settings for PVR channels and channel groups.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro PVR kanály a skupiny kanálů.

[ctx: #36212]
en: Display programming information when changing channels, such as the current TV show.
cs_cz: Zobrazit informace o pořadu při změně kanálů, jako je aktuální seriál.

[ctx: #36213]
en: Open the group manager, which allows modification of groups and their respective channels
cs_cz: Otevřít správce skupin, který umožní změnu skupin a jejich odpovídajících kanálů

[ctx: #36214]
en: Preselect the playing channel in windows and dialogs containing channel lists. If enabled and there is a playing channel, the playing channel will be selected when opening a window or dialog containing a channel list. If disabled, the channel previously selected in a window or dialog will be selected when opening a window containing a channel list.
cs_cz: Předvyberte přehrávaný kanál v oknech a dialogových oknech obsahujících seznamy kanálů. Pokud je povoleno a existuje přehrávaný kanál, bude při otevření okna nebo dialogového okna obsahujícího seznam kanálů vybrán přehrávaný kanál. Pokud je zakázáno, bude při otevření okna obsahujícího seznam kanálů vybrán kanál, který byl dříve vybrán v okně nebo dialogovém okně.

[ctx: #36215]
note: Description of setting with label #14110 "Long date format"
en: Choose which long date format is used for displaying the date in the user interface.
cs_cz: Zvolte, který dlouhý formát data bude použit pro zobrazení data v uživatelském rozhraní.

[ctx: #36216]
en: Folder where channel icons are stored.
cs_cz: Složka, kde jsou uloženy ikony kanálů.

[ctx: #36217]
en: Scan for missing channel icons.
cs_cz: Vyhledat chybějící ikony kanálů.

[ctx: #36218]
en: This category contains the electronic programming guide (EPG) settings.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení televizního programu (EPG).

[ctx: #36219]
en: Number of past days to show in the guide and to import from backends.
cs_cz: Počet minulých dnů k zobrazení v televizním programu a importu z backendů.

[ctx: #36220]
en: Number of future days to show in the guide and to import from backends.
cs_cz: Počet budoucích dnů k zobrazení v televizním programu a importu z backendů.

[ctx: #36221]
en: Time between imports of guide data from backends.
cs_cz: Doba mezi importy televizního programu z backendů.

[ctx: #36222]
en: Don't import the guide data while playing TV to minimise CPU usage.
cs_cz: Neimportovat data televizního programu při přehrávání TV kvůli minimalizaci využití procesoru.

[ctx: #36223]
note: Description of setting with label #13438 "Allow Hardware Accelleration with DRM PRIME"
en: Enable PRIME hardware decoding of video files, used if ffmpeg PRIME hwaccel is available.
cs_cz: Povolit hardwarové dekódování PRIME pro soubory videa, které se používá, pokud je dostupná hardwarová akcelerace ffmpeg PRIME.

[ctx: #36224]
en: Hide "No information available" labels when no guide data is available for a channel.
cs_cz: Skrýt popisky „Nejsou dostupné žádné informace“, když nejsou pro kanál dostupná žádná data televizního programu.

[ctx: #36225]
en: Delete the cached guide data and reimport it from the backend.
cs_cz: Odstranit data televizního programu v mezipaměti a znovu importovat data z backendu.

[ctx: #36226]
en: This category contains the PVR playback and channel switching settings.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení přehrávání PVR a přepínání kanálů.

[ctx: #36227]
en: Switch to full screen display when starting playback of channels.
cs_cz: Při spuštění přehrávání kanálů přepnout na zobrazení na celou obrazovku.

[ctx: #36228]
note: Description of setting with label #745 "Background Colour"
en: Set the colour to be used for the subtitle background.
cs_cz: Nastavit barvu, kterou použít pro pozadí titulků.

[ctx: #36229]
en: Display signal quality information in the codec information window (if supported by the add-on and backend).
cs_cz: Zobrazit informaci o kvalitě signálu v okně informací o kodeku (pokud je podporováno doplňkem a backendem).

[ctx: #36231]
en: When flipping through channels using channel up/down buttons, channel switches must be confirmed using the OK button.
cs_cz: Při procházení kanálů pomocí tlačítek nahoru a dolů musí být přepnutí kanálu potvrzeno pomocí tlačítka OK.

[ctx: #36232]
en: When pressing channel up or down, the actual channel switch is delayed, allowing the user to flip to a channel number without waiting for each channel switch.
cs_cz: Při stisknutí kanálu nahoru a dolů je přepnutí aktuálního kanálu zpožděno, což umožňuje uživateli přepnout číslo kanálu bez čekání na každé přepnutí kanálu.

[ctx: #36233]
en: This category contains settings for recordings.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro nahrávání.

[ctx: #36234]
en: Duration of instant recordings when pressing the record button. This value will be taken into account if "Instant recording action" is set to "Record for a fixed period of time"
cs_cz: Doba trvání okamžitého nahrávání při stisknutí tlačítka nahrávání. Tato hodnota bude také brána v potaz, pokud je „Akce okamžitého nahrávání“ nastavena na „Nahrávat pevný časový úsek“

[ctx: #36235]
en: Close the on screen display controls after switching channels.
cs_cz: Zavřít ovládací prvky zobrazené na obrazovce po přepnutí kanálů.

[ctx: #36236]
en: If set to a value greater than zero last watched time of channels will be stored the given amount of time after start of channel playback. Otherwise the last watched time will be stored immediately at start of channel playback.
cs_cz: Pokud je nastaveno na hodnotu větší než nula, poslední čas zhlédnutí kanálů bude uložen po uplynutí daného času po zahájení přehrávání kanálu. Jinak bude poslední čas zhlédnutí uložen okamžitě při zahájení přehrávání kanálu.

[ctx: #36237]
en: Additional time to record before the scheduled start time to allow for minor broadcasting changes. Not supported by all add-ons and backends.
cs_cz: Dodatečný čas nahrávání před naplánovaným časem spuštění kvůli malým změnám ve vysílání. Není podporováno všemi doplňky a backendy.

[ctx: #36238]
en: Additional time to record after the scheduled end time to allow for minor broadcasting changes. Not supported by all add-ons and backends.
cs_cz: Dodatečný čas nahrávání po naplánovaném čase ukončení kvůli malým změnám ve vysílání. Není podporováno všemi doplňky a backendy.

[ctx: #36239]
en: Display a notification when timers are added, finished or removed by the backend.
cs_cz: Zobrazit oznámení, když jsou časovače přidány, dokončeny nebo odebrány backendem.

[ctx: #36240]
en: This category contains the PVR power management settings, such as when to wakeup the PVR backend server.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro správu spotřeby PVR, jako kdy probudit server backendu PVR.

[ctx: #36241]
en: Execute the wakeup command below when exiting this application or going into hibernation mode. The timestamp of the next scheduled recording is passed as parameter.
cs_cz: Spustit níže uvedený příkaz probuzení při ukončení této aplikace nebo přechodu do režimu hibernace. Časové razítko následujícího naplánovaného nahrávání je předáno jako parametr.

[ctx: #36242]
en: The command will not be executed when a recording will be started within this timeout.
cs_cz: Příkaz nebude proveden, pokud bude spuštěno nahrávání během tohoto časového limitu.

[ctx: #36243]
en: The command to execute (cmd [timestamp]).
cs_cz: Příkaz ke spuštění (cmd [timestamp]).

[ctx: #36244]
en: Time to subtract from the start time of the next scheduled recording.
cs_cz: Čas, který odečíst času spuštění následujícího naplánovaného nahrávání.

[ctx: #36245]
en: Execute the wakeup command every day at the given time.
cs_cz: Spustit příkaz probuzení každý den v daný čas.

[ctx: #36246]
en: When to execute the daily wakeup command.
cs_cz: Kdy provádět příkaz denního probuzení.

[ctx: #36247]
en: This category contains the parental control settings, if the PVR backend server supports parental controls.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení rodičovské kontroly, pokud server backendu PVR podporuje rodičovskou kontrolu.

[ctx: #36248]
en: Asks for a pin code to access parental locked channels. Channels can be marked as locked in the channels editor on the general tab. Parental locked channels can't be played or recorded without entering a pin code, and the guide information is hidden for those channels.
cs_cz: Požádá o PIN kód pro přístup ke kanálům uzamčeným rodičovskou kontrolou. Kanály mohou být označeny jako zamčené v editoru kanálů na kartě Obecné. Kanály uzamčené rodičovskou kontrolou nemohou být přehrávány nebo nahrávány bez zadání kódu PIN a informace o televizním programu je pro tyto kanály skryta.

[ctx: #36249]
en: Enter a new pin code to unlock parental locked channels.
cs_cz: Zadejte nový kód PIN pro odemčení kanálů uzamčených rodičovským zámkem.

[ctx: #36250]
en: Ask for the pin code again when trying to access a parental locked channel and the code hasn't been asked for this duration.
cs_cz: Požádat znovu o PIN kód při pokusu o přístup ke kanálu uzamčeném rodičovským zámkem a kód nebyl požadován po tuto dobu trvání.

[ctx: #36251]
en: This category contains the settings for your PVR backend specifically, if supported by the PVR add-on and backend.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení konkrétně pro váš backend PVR, pokud je to podporováno doplňkem PVR a backendem.

[ctx: #36252]
en: This option will bring you to any specific settings for your PVR backend, if supported by the PVR add-on and backend.
cs_cz: Tato možnost vás přenese do jakéhokoliv konkrétního nastavení pro váš backend PVR, pokud je to podporováno doplňkem PVR a backendem.

[ctx: #36253]
note: Description of settings section with label #2 "Music"
en: Section that contains settings related to music files and how they are handled.
cs_cz: Sekce, která obsahuje nastavení související s hudebními soubory a jak je s nimi zacházeno.

[ctx: #36254]
en: Action to perform when pressing the record button. [Record current show] will record the current show from "now" to the end of the show. If no TV guide data is currently available a fixed length recording starting "now", with the value set for "Instant recording duration" will be scheduled. [Record for a fixed period of time] will schedule a fixed length recording starting "now", with the value set for "Instant recording duration". [Ask what to do] will open a dialogue containing different recording actions to choose from, like "Record current show", "Record next show" and some fixed duration recordings.
cs_cz: Akce, kterou provést při stisknutí tlačítka nahrávání. [Nahrávat aktuální pořad] nahraje aktuální pořad od „nyní“ do konce pořadu. Pokud není aktuálně dostupný televizní program, bude naplánováno nahrávání s pevnou délkou začínající „nyní“ s hodnotou nastavenou pro „Doba trvání okamžitého nahrávání“. [Nahrávat pevný časový úsek] naplánuje nahrávání s pevnou délkou začínající „nyní“ s hodnotou nastavenou pro „Doba trvání okamžitého nahrávání“. [Zeptat se, co dělat] otevře dialogové okno obsahující různé akce nahrávání, ze kterých můžete vybrat, jako jsou „Nahrávat aktuální pořad“, „Nahrávat následující pořad“ a některá nahrávání s pevnou délkou.

[ctx: #36255]
note: Description of setting with label #13414 "Show song and album artists"
en: When enabled, both song and album artists are shown. When disabled, only album artists are shown and artists that appear only on individual songs from an album are excluded.
cs_cz: Když je povoleno, jsou zobrazeni jak interpreti skladby, tak alba. Když je zakázáno, jsou zobrazeni pouze interpreti alba a interpreti, kteří se objevují pouze u jednotlivých skladeb z alba, jsou vyloučeny.

[ctx: #36256]
note: Description of setting with label #20192 "Fetch additional information during updates"
en: Automatically fetch album and artist information from information providers when adding songs to the library.
cs_cz: Automaticky načíst informace o albu a interpretovi od poskytovatelů informací při přidání skladeb do knihovny.

[ctx: #36257]
note: Description of setting with label #20193 "Default provider for album information"
en: Select the default album information provider.
cs_cz: Vyberte výchozího poskytovatele informací o albech.

[ctx: #36258]
note: Description of setting with label #20194 "Default provider for artist information"
en: Select the default artist information provider.
cs_cz: Vyberte výchozího poskytovatele informací o interpretech.

[ctx: #36259]
note: Description of setting with label #22000 "Update library on startup"
en: Check for new and removed media files on startup.
cs_cz: Zkontrolovat nové a odebrané soubory médií při spuštění.

[ctx: #36260]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36261]
note: Description of setting with label #19108 "Refreshrate"
en: If enabled, this framerate is used for streams we were not able to detect fps.
cs_cz: Pokud je povoleno, tato frekvence snímků je použita pro datové proudy, kterých nebylo možné rozpoznat počet snímků za sekundu.

[ctx: #36262]
note: Description of setting with label #20196 "Export music library"
en: Export parts of the music library to an XML file or NFO files. This will optionally overwrite your current NFO and artwork files.
cs_cz: Exportovat části databáze hudební knihovny do souborů XML nebo NFO. Toto volitelně přepíše vaše aktuální soubory NFO a obrázků.

[ctx: #36263]
note: Description of setting with label #20197 "Import music library"
en: Import an XML file into the music library database.
cs_cz: Importovat soubor XML do databáze hudební knihovny.

[ctx: #36264]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how music playback is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s přehráváním hudby.

[ctx: #36265]
note: Description of setting with label #489 "Play next song automatically"
en: Automatically plays the next item in the current folder, for example in "Files" view after a track has been played, the next track in the same folder will automatically play.
cs_cz: Automaticky přehraje následující položku v aktuální složce, například v zobrazení „Soubory“ po přehrání stopy bude automaticky přehrána následující stopa ve stejné složce.

[ctx: #36266]
note: Description of setting with label #14084 "Queue songs on selection"
en: When songs are selected they are queued instead of playback starting immediately.
cs_cz: Když jsou vybrány skladby, jsou zařazeny do fronty namísto okamžitého spuštění přehrávání.

[ctx: #36267]
note: Description of setting with label #638 "Volume adjustments"
en: Read the ReplayGain information encoded in your audio files by a program such as MP3Gain and normalise the sound levels accordingly.
cs_cz: Číst informace ReplayGain zakódované do vašich audio souborů programem jako je MP3Gain a odpovídajícím způsobem na základě toho normalizovat úrovně zvuku.

[ctx: #36268]
note: Description of setting with label #641 "Files with ReplayGain information"
en: Reference volume (PreAmp level) to use for files with encoded ReplayGain information. Default is 89dB as per standard. Change with caution.
cs_cz: Referenční hlasitost (úroveň předzesilovače) použitá pro soubory se zakódovanými informacemi ReplayGain. Výchozí je standardních 89 dB. Měňte opatrně.

[ctx: #36269]
note: Description of setting with label #642 "PreAmp Level - Non ReplayGained files"
en: Reference volume (PreAmp level) to use for files without encoded ReplayGain information. Default is 89dB as per standard. Change with caution.
cs_cz: Referenční hlasitost (úroveň předzesilovače) pro soubory bez zakódovaných informací ReplayGain. Výchozí je standardních 89 dB. Měňte opatrně.

[ctx: #36270]
note: Description of setting with label #643 "Avoid clipping protection on ReplayGained files"
en: Play file at lower volume, if necessary, to avoid audio limiting clipping protection. Otherwise clipping protection will be provided by the audioengine in those parts that need it.
cs_cz: Pokud je to nutné, přehrát soubor s nižší hlasitosti, aby se zabránilo omezení zvuku ochranou proti ořezání špiček. V opačném případě bude ochrana proti ořezání špiček poskytnuta zvukovým modulem v těch částech, které ji potřebují.

[ctx: #36271]
note: Description of setting with label #13314 "Crossfade between songs"
en: Smoothly fade from one audio track to the next. You can set the amount of overlap from 1-15 seconds.
cs_cz: Plynule prolnout z jedné zvukové stopy do další. Můžete nastavit míru překrytí v rozmezí 1-15 sekund.

[ctx: #36272]
note: Description of setting with label #13400 "Crossfade between songs on the same album"
en: Allow crossfading to occur when both tracks are from the same album.
cs_cz: Povolit výskyt prolínání, když jsou obě stopy ze stejného alba.

[ctx: #36273]
note: Description of setting with label #250 "Visualisation"
en: Select the visualisation that will be displayed while listening to music.
cs_cz: Vyberte vizualizaci, která bude zobrazena při poslouchání hudby.

[ctx: #36274]
note: Description of setting with label #39125 "Enable tag reading in file view"
en: When browsing music files in file view read the tags of those not in the music library as you go. This can make large directories slow to display, especially over a network.
cs_cz: Při procházení hudebních souborů v zobrazení souborů číst průběžně štítky těch, které nejsou v hudební knihovně. To může zpomalit zobrazení velkých adresářů, zejména v síti.

[ctx: #36275]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" for musicfiles.trackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the user interface. In order to function properly, tag reading needs to be enabled.
cs_cz: Ovládejte způsob, jakým jsou názvy skladeb zobrazeny v uživatelském rozhraní. Pro správnou funkčnost musí být povoleno čtení štítků.

[ctx: #36276]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in file lists.
cs_cz: Použito pro formátování druhého sloupce v seznamu souborů.

[ctx: #36277]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.nowplayingtrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the now playing list.
cs_cz: Ovládejte způsob, jakým jsou názvy skladeb zobrazeny v seznamu přehrávání.

[ctx: #36278]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in the now playing list.
cs_cz: Použito pro formátování druhého sloupce v seznamu právě přehrávaných.

[ctx: #36279]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.librarytrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in library lists.
cs_cz: Ovládejte způsob, jakým jsou názvy skladeb zobrazeny v seznamech knihoven.

[ctx: #36280]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in library lists.
cs_cz: Použito pro formátování druhého sloupce v seznamech knihoven.

[ctx: #36281]
note: Description of setting with label #14059 "Search for thumbnails on remote shares"
en: Search for thumbs on remote shares and optical media. This can often slow down the listing of network folders.
cs_cz: Vyhledat náhledy ve vzdálených sdílených složkách a na optických médiích. Toto může často zpomalit výpis síťových složek.

[ctx: #36282]
note: Description of settings category with label #620 "Audio CDs"
en: This category contains the settings for how CDs are handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s CD.

[ctx: #36283]
note: Description of setting with label #14097 "Audio CD Insert Action"
en: Autorun CDs when inserted in drive.
cs_cz: Automaticky spustit CD při vložení do jednotky.

[ctx: #36284]
note: Description of setting with label #227 "Load audio CD information from online service"
en: Read the information belonging to an audio CD, like song title and artist, from the Internet database gnudb.org.
cs_cz: Číst informace patřící ke zvukovému CD, jako je název skladby a interpret, z internetové databáze gnudb.org.

[ctx: #36285]
note: Description of setting label #20000 "Saved music folder"
en: Select the location on your hard drive where ripped tracks will be saved to.
cs_cz: Vyberte umístění na vašem pevném disku, kam budou uloženy zkopírované stopy.

[ctx: #36286]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in audiocds.trackpathformat
en: Control how saved music is named from the tags. Tags: [B]%N[/B]: TrackNumber, [B]%S[/B]: DiscNumber, [B]%A[/B]: Artist, [B]%T[/B]: Title, [B]%B[/B]: Album, [B]%G[/B]: Genre, [B]%Y[/B]: Year, [B]%F[/B]: FileName, [B]%D[/B]: Duration, [B]%J[/B]: Date, [B]%R[/B]: Rating, [B]%I[/B]: FileSize.
cs_cz: Ovládejte, jak je uložená hudba pojmenována ze štítků. Štítky [B]%N[/B]: Číslo stopy, [B]%S[/B]: Číslo disku, [B]%A[/B]: Interpret, [B]%T[/B]: Název, [B]%B[/B]: Album, [B]%G[/B]: Styl, [B]%Y[/B]: Rok, [B]%F[/B]: Název souboru, [B]%D[/B]: Doba trvání, [B]%J[/B]: Datum, [B]%R[/B]: Hodnocení, [B]%I[/B]: Velikost souboru.

[ctx: #36287]
note: Description of setting with label #621 "Encoder"
en: Select which audio encoder to use when ripping.
cs_cz: Vyberte, který zvukový kodér použít při kopírování.

[ctx: #36288]
note: Description of setting with label #622 "Quality"
en: Select which quality you want to rip your files.
cs_cz: Vyberte, ve které kvalitě chcete kopírovat vaše soubory.

[ctx: #36289]
note: Description of setting with label #623 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the specified audio encoder for audio compression.
cs_cz: Vyberte, kterou přenosová rychlost použít pro zadaný zvukový kodér pro kompresi zvuku.

[ctx: #36290]
note: Description of setting with label #665 "Compression level"
en: For FLAC define compression level, default 5.
cs_cz: Definuje úroveň komprese pro FLAC, výchozí je 5.

[ctx: #36291]
note: Description of setting with label #14099 "Eject disc when CD ripping is complete"
en: Auto eject disc after rip is complete.
cs_cz: Automaticky vysunout disk po dokončení kopírování.

[ctx: #36292]
note: Description of settings category "Interface -> Startup" with label #14224
en: This category contains startup settings.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení spuštění.

[ctx: #36293]
note: Description of setting with label #20223 "Artist information folder"
en: Select the folder where artist information (nfo files and images) should be saved in.
cs_cz: Vyberte složku, kam by měly být ukládány informace o interpretovi (soubory NFO a obrázky).

[ctx: #36294]
note: Description of setting with label #20228 "Use artist sortname"
en: When sorting music items by artist use sortname e.g. Parton, Dolly rather than name.
cs_cz: Při řazení položek hudby podle interpreta používat jméno řazení, např. Parton, Dolly, namísto jména.

[ctx: #36296]
en: This category contains settings for reminders.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro připomenutí.

[ctx: #36297]
en: Choose a time in seconds after which PVR reminder popups will be automatically closed.
cs_cz: Zvolte čas v sekundách, po kterém budou vyskakovací připomenutí PVR automaticky zavřena.

[ctx: #36298]
en: If enabled, a recording for the programme to remind will be scheduled when auto-closing the reminder popup, if supported by the PVR add-on and backend.
cs_cz: Pokud je povoleno, bude naplánováno připomenutí nahrávání pro pořad při automatickém zavření vyskakovacího připomenutí, pokud je to podporováno doplňkem PVR a backendem.

[ctx: #36300]
note: Description of setting with label #20226 "Movie set information folder"
en: Select the folder where movie set information (images) are saved locally.
cs_cz: Vyberte složku, kam jsou místně ukládány informace o kolekci filmů (obrázky).

[ctx: #36301]
en: No 'Movie set information folder' is configured to store movie set images so they will not be exported. Do you want to proceed?
cs_cz: Není konfigurována žádná ‚Složka s informacemi o kolekci filmů‘ pro ukládání obrázků kolekcí filmů, takže nebudou exportovány. Chcete pokračovat?

[ctx: #36302]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36303]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36304]
note: Description of settings section with label #1 "Pictures"
en: Section that contains settings related to pictures and how they are handled.
cs_cz: Sekce, která obsahuje nastavení související s obrázky a jak je s nimi zacházeno.

[ctx: #36305]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how picture file lists are handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se seznamy souborů obrázků.

[ctx: #36306]
en: If not using backend channel numbers then start all groups channel numbers from 1.
cs_cz: Pokud nejsou použita čísla kanálů backendu, pak začít všecha čísla kanálů skupin od 1.

[ctx: #36307]
note: Description of setting with label #13360 "Automatically generate thumbnails"
en: Automatically generate picture thumbnails when entering picture folder.
cs_cz: Automaticky generovat náhledy obrázků při vstupu do složky obrázků.

[ctx: #36308]
note: Description of setting with label #20472 "Show all performers for music videos"
en: When enabled, shows all performers in the artist list for music videos, not just the main artist
cs_cz: Když je povoleno, zobrazit všechny umělce v seznamu interpretů pro hudební videa, ne jen hlavního interpreta

[ctx: #36309]
note: Description of setting with label #22022 "Show video files in listings"
en: Show videos in picture file lists.
cs_cz: Zobrazovat videa ve výpisech souborů obrázků.

[ctx: #36310]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36311]
note: Description of settings category with label #108 "Slideshow"
en: This category contains the settings for how the picture slideshow is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s prezentací obrázků.

[ctx: #36312]
note: Description of setting with label #12378 "Amount of time to display each image"
en: Select the amount of time that each image is displayed in a slideshow.
cs_cz: Vyberte dobu, po kterou je každý obrázek zobrazen v prezentaci.

[ctx: #36313]
note: Description of setting with label #12379 "Use pan and zoom effects"
en: Images in a slideshow will pan and zoom while displayed.
cs_cz: Obrázky v prezentaci se budou při zobrazování posunovat a přibližovat.

[ctx: #36314]
note: Description of setting with label #13319 "Randomise"
en: View slideshow images in a random order.
cs_cz: Zobrazit obrázky prezentace v náhodném pořadí.

[ctx: #36315]
note: Description of settings section with label #8 "Weather"
en: Section that contains weather related settings.
cs_cz: Sekce, která obsahuje nastavení související s počasím.

[ctx: #36316]
note: Description of settings category with label #16000 "General"
en: This category contains the settings for how the weather service is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se službou počasí.

[ctx: #36317]
note: Description of settings category with label #0 "Locations"
en: Select up to three locations for which the weather can be displayed.
cs_cz: Vyberte až tři místa, pro které může být zobrazeno počasí.

[ctx: #36318]
note: Description of setting with label #24029 "Service for weather information"
en: Specify the default weather information source. See the add-ons manager for options.
cs_cz: Zadejte výchozí zdroj informací o počasí. Navštivte správce doplňků kvůli možnostem.

[ctx: #36319]
note: Description of settings section with label #14036  "Services"
en: Section containing settings for how services are handled.
cs_cz: Sekce obsahující nastavení jak zacházet se službami.

[ctx: #36320]
note: Description of settings category with label #16000 "General"
en: This category contains the settings used for all services.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení použitá pro všechny služby.

[ctx: #36321]
note: Description of setting with label #1271 "Device name"
en: The name to display for this device when using various network services.
cs_cz: Název k zobrazení pro toto zařízení při použití různých síťových služeb.

[ctx: #36322]
note: Description of settings category with label #20187 "UPnP/DLNA"
en: This category contains the settings for how the UPnP service is handled. UPnP is also called DLNA on most consumer electronics.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se službou UPnP. U spotřební elektroniky je UPnP také často nazýváno DLNA.

[ctx: #36323]
note: Description of setting with label #21360 "Share my libraries"
en: Enables the UPnP server. This allows you to stream media in your libraries to a UPnP client.
cs_cz: Povolí server UPnP. Toto vám umožňuje streamovat média ve vašich knihovnách do klienta UPnP.

[ctx: #36324]
note: Description of setting with label #20188 "Announce library updates"
en: When a manual or automatic library update occurs, notify UPnP clients.
cs_cz: Když nastane ruční nebo automatická aktualizace knihovny, upozornit klienty UPnP.

[ctx: #36325]
note: Description of setting with label #21881 "Allow playback control via UPnP"
en: Enable the UPnP client. This allows you to stream media from any UPnP server with a control point and control playback from that server.
cs_cz: Povolit klienta UPnP. Toto vám umožňuje streamovat média z jakéhokoliv serveru UPnP s řídícím bodem a ovládáním přehrávání z tohoto serveru.

[ctx: #36326]
note: Description of setting with label #21361 "Look for remote UPnP players"
en: Enable the UPnP control point. This allows you to stream media to any UPnP client and control its playback.
cs_cz: Povolit řídící bod UPnP. Toto vám umožňuje streamovat média do jakéhokoliv klienta UPnP a ovládat jeho přehrávání.

[ctx: #36327]
note: Description of settings category with label #20187 "Control"
en: This category contains the settings for how the web server service and the application control service is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se službou webového serveru a službou ovládání aplikace.

[ctx: #36328]
note: Description of setting with label #263 "Allow remote control via HTTP"
en: Enable remote users to control this application through the built-in web server. Never expose the web server port to the Internet.
cs_cz: Povolit vzdáleným uživatelům, aby ovládali tuto aplikaci prostřednictvím vestavěného webového serveru. Nikdy nevystavujte port webového serveru internetu.

[ctx: #36329]
note: Description of setting with label #730 "Port"
en: Define the web server port.
cs_cz: Definujte port webového serveru.

[ctx: #36330]
note: Description of setting with label #1048 "Username"
en: Define the web server username. Must be set when authentication is enabled.
cs_cz: Definujte uživatelské jméno pro webový server. Musí být nastaveno, když je zapnuto ověřování.

[ctx: #36331]
note: Description of setting with label #1048 "Password"
en: Define the web server password. Must be set when authentication is enabled.
cs_cz: Definujte heslo pro webový server. Musí být nastaveno, když je zapnuto ověřování.

[ctx: #36332]
note: Description of setting with label #199 "Web interface"
en: Select between web interfaces installed via the add-on manager.
cs_cz: Vyberte mezi webovými rozhraními nainstalovanými prostřednictvím správce doplňků.

[ctx: #36333]
note: Description of settings category with label #790 "Remote Control"
en: This category contains the settings for how the remote control service is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se službou vzdáleného ovládání.

[ctx: #36334]
note: Description of setting with label #791 "Allow remote control from programs on this system"
en: Allow programs on this device to control this application via the JSON-RPC over WebSocket, JSON-RPC over TCP, or EventServer protocol, without authentication.
cs_cz: Povolit programům v tomto zařízení ovládat tuto aplikaci prostřednictvím JSON-RPC přes WebSocket, JSON-RPC přes TCP nebo protokol EventServer, bez ověřování.

[ctx: #36335]
note: Description of setting with label #792 "Port"
en: Define the remote control port.
cs_cz: Definujte port vzdáleného ovládání.

[ctx: #36336]
note: Description of setting with label #793 "Port range"
en: Define the remote control port range.
cs_cz: Definujte rozsah portů vzdáleného ovládání.

[ctx: #36337]
note: Description of setting with label #797 "Maximum number of clients"
en: Define the maximum number of clients that can connect.
cs_cz: Definujte maximální počet klientů, kteří mohou být připojeni.

[ctx: #36338]
note: Description of setting with label #794 "Allow remote control from programs on other systems"
en: Allow programs on the network to control this application via the JSON-RPC over WebSocket, JSON-RPC over TCP, or EventServer protocol, without authentication. It allows anyone with access to the network to completely control this application and, therefore, this device. Never expose these interfaces to the Internet.
cs_cz: Povolit programům v síti ovládat tuto aplikaci prostřednictvím JSON-RPC přes WebSocket, JSON-RPC přes TCP nebo protokol EventServer, bez ověřování. To umožní komukoliv s přístupem k síti plně ovládat tuto aplikaci a tedy i toto zařízení. Nikdy nevystavujte tato rozhraní internetu.

[ctx: #36339]
note: Description of setting with label #795 "Initial repeat delay (ms)"
en: Initial repeat delay (ms).
cs_cz: Počáteční zpoždění opakovaní (ms).

[ctx: #36340]
note: Description of setting with label #796 "Continuous repeat delay (ms)"
en: Continuous repeat delay (ms).
cs_cz: Zpoždění nepřetržitého opakovaní (ms).

[ctx: #36341]
note: Description of settings category with label #1259 "Zeroconf"
en: This category contains the settings for how the Zeroconf network discovery service is handled, required for AirPlay.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se sítí Zeroconf, která je vyžadována pro AirPlay.

[ctx: #36342]
note: Description of setting with label #1260 "Announce services to other systems"
en: Allows applications on the network to discover enabled services via Zeroconf.
cs_cz: Povolí aplikacím v síti vyhledat povolené služby prostřednictvím Zeroconf.

[ctx: #36343]
note: Description of setting with label #1270 "Enable AirPlay support"
en: If enabled, the content from other AirPlay devices or applications can be received.
cs_cz: Pokud je povoleno, obsah z jiných zařízení nebo aplikací AirPlay může být přijat.

[ctx: #36344]
note: Description of setting with label #1272 "Use password protection"
en: Enable AirPlay password protection.
cs_cz: Povolit ochranu heslem pro AirPlay.

[ctx: #36345]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Sets the AirPlay password.
cs_cz: Nastaví heslo AirPlay.

[ctx: #36346]
note: Description of settings category with label #1200 "SMB Client"
en: This category contains the settings for how the SMB client (Samba) service is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se službou klienta SMB (Samba).

[ctx: #36347]
note: Description of setting with label #1207 "WINS server"
en: If a WINS server is running on the network, enter its IP address here. Otherwise, leave blank.
cs_cz: Pokud v síti běží server WINS, zadejte sem jeho adresu IP. Jinak ponechte prázdné.

[ctx: #36348]
note: Description of setting with label #1202 "Workgroup"
en: If a WINS server is running on the network, enter its workgroup name here. Otherwise, leave blank.
cs_cz: Pokud v síti běží server WINS, zadejte sem jeho název pracovní skupiny. Jinak ponechte prázdné.

[ctx: #36349]
note: Description of settings section with label #13000 "System"
en: Section that contains the system related settings for the device this application is installed on.
cs_cz: Sekce, která obsahuje nastavení související se systémem pro zařízení, na kterém je tato aplikace nainstalována.

[ctx: #36350]
note: Description of setting with label #13026 "Try to wake remote servers on access"
en: Automatically send Wake-on-LAN to server(s) right before trying to access shared files or services.
cs_cz: Automaticky odeslat na servery probuzení po síti přímo před pokusem o přístup ke sdíleným souborům a službám.

[ctx: #36351]
note: Description of setting with label #21373 "Display Mode"
en: Changes the way this application is displayed on the selected screen. Either in a window or fullscreen.
cs_cz: Změní způsob, jakým je tato aplikace zobrazena na vybrané obrazovce. Buď v okně, nebo na celou obrazovku.

[ctx: #36352]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: Changes the resolution that the user interface is displayed in.
cs_cz: Změní rozlišení, ve kterém je zobrazeno uživatelské rozhraní.

[ctx: #36353]
note: Description of setting with label #243 "Refresh Rate"
en: Changes the refresh rate that the user interface is displayed in.
cs_cz: Změní obnovovací frekvenci, ve které je zobrazeno uživatelské rozhraní.

[ctx: #36354]
note: Description of setting with label #14083 "Use fullscreen window"
en: If enabled, fullscreen mode will be applied by using a window instead of a real fullscreen mode. The main benefit is for multi-screen configurations, so that other applications can be used in parallel more easily. This uses more resources so playback may be less smooth.
cs_cz: Pokud je povoleno, režim na celou obrazovku bude použit použitím okna namísto reálného režimu na celou obrazovku. Hlavní výhoda je pro víceobrazovkové konfigurace, aby mohly být další aplikace jednodušeji použity paralelně. Toto používá více prostředků, takže přehrávání může být méně plynulé.

[ctx: #36355]
note: Description of setting with label #13130 "Blank other displays"
en: In a multi-screen configuration, the screens not displaying this application are blacked out.
cs_cz: Ve víceobrazovkové konfiguraci jsou obrazovky, které nezobrazují tuto aplikaci, černé.

[ctx: #36356]
note: Description of settings category with label #1201 "NFS Client"
en: This category contains the settings for how the NFS client is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s NFS klienty.

[ctx: #36357]
note: Description of setting with label #214 "Video calibration..."
en: Calibrate the user interface by adjusting the overscan. Use this tool if the image being displayed is too large or small for your display.
cs_cz: Kalibrovat uživatelské rozhraní pomocí úpravy okrajů obrazovky. Použijte tento nástroj, pokud je zobrazený obraz příliš velký nebo malý pro vaši obrazovku.

[ctx: #36358]
en: Allow using channel numbering from multiple backends. Note that the All channels group can contain multiple of the same channel number if using this option. This means that jump to channel number may not work correctly for the All channels group.
cs_cz: Povolit použití číslování kanálů z více backendů. Pamatujte, že skupina Všechny kanály může při použití této možnosti obsahovat více stejných čísel kanálů. To znamená, že skok na číslo kanálu nemusí fungovat správně pro skupinu Všechny kanály.

[ctx: #36359]
note: Description of setting with label #36042 "Use limited colour range (16-235)"
en: Use limited colour range (16-235) instead of full colour range (0-255). Limited range should be used if your display is a regular HDMI TV and doesn't have a PC or other mode to display full range colour, however if your display is a PC monitor then leave this disabled to get proper blacks.
cs_cz: Použít omezený barevný rozsah (16-235) namísto plného barevného rozsahu (0-255). Omezený rozsah by měl být použit, pokud je vaše obrazovka běžná televize s HDMI, která nemá PC nebo jiný režim pro zobrazení plného barevného rozsahu. Ale pokud je vaše obrazovka počítačový monitor, pak ponechte toto zakázané, abyste získali správnou černou.

[ctx: #36360]
note: Description of settings category with label #772 "Audio"
en: This category contains the settings for how audio output is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se zvukovým výstupem.

[ctx: #36361]
note: Description of setting with label #337 "Output configuration"
en: Select how the properties of the audio output are set: [Fixed] Output properties are set to the specified sampling rate & speaker configuration at all times; [Best Match] Output properties are set to always be as close a match to the source properties as possible; [Optimized] Output properties are set at the start of playback and will not change if the properties of the source change.
cs_cz: Vyberte, jak jsou nastaveny vlastnosti zvukového výstupu: [Pevná] Vlastnosti výstupu jsou vždy nastaveny na určitou vzorkovací frekvenci a konfiguraci reproduktorů; [Nejlepší shoda] Vlastnosti výstupu jsou nastaveny tak, aby se co nejvíce shodovaly s vlastnostmi zdroje; [Optimalizováno] Vlastnosti výstupu jsou nastaveny na začátku přehrávání a nezmění se, pokud se změní vlastnosti zdroje.

[ctx: #36362]
note: Description of setting with label #34100 "Number of channels"
en: Select the number of channels supported by the audio connection, or the number of speakers if connected by analogue connections. This setting does not apply to passthrough audio. Note: S/PDIF supports 2.0 channels only but can still output multichannel audio using a format supported by passthrough.
cs_cz: Vyberte počet kanálů podporovaných připojeným zařízením nebo počet reproduktorů, pokud jsou připojeny analogovými připojeními. Toto nastavení se nepoužije na průchod zvuku. Poznámka: SPDIF podporuje pouze 2.0 kanálů, ale stále může přenášet vícekanálový zvuk pomocí formátů podporovaných průchodem zvuku.

[ctx: #36363]
en: Boost AC3 streams that have been downmixed to 2 channels.
cs_cz: Zesílit stopy AC3, které byly sloučeny do 2 kanálů.

[ctx: #36364]
note: Description of setting with label #252 "Stereo upmix"
en: Select to enable upmixing of 2 channel audio to the number of audio channels specified by the channel configuration.
cs_cz: Vyberte pro povolení rozdělení dvoukanálového zvuku do počtu zvukových kanálů zadaných konfigurací kanálů.

[ctx: #36365]
note: Description of setting with label #364 "Dolby Digital (AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital (AC3) streams.
cs_cz: Vyberte tuto volbu, pokud je váš přijímač schopný dekódovat stopy Dolby Digital (AC3).

[ctx: #36366]
note: Description of setting with label #254 "DTS capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS streams.
cs_cz: Vyberte tuto volbu, pokud je váš přijímač schopný dekódovat stopy DTS.

[ctx: #36367]
en: Select the maximum number of audio channels / speakers available for decoded audio. If optical / coax digital outputs are used, this must be set to 2.0
cs_cz: Vyberte maximální počet zvukových kanálů nebo reproduktorů dostupných pro dekódovaný zvuk. Pokud je použit optický nebo koaxiální digitální výstup, musí být toto nastaveno na 2.0

[ctx: #36368]
note: Description of setting with label #348 "Enable passthrough"
en: Select to allow passthrough audio for playback of compressed audio such as Dolby Digital (AC3), DTS, etc. The Client of the AudioEngine, for example Videoplayer, might decide to decode the audio stream under certain conditions. In Videoplayer case, passthrough won't be used for live streams and when you sync playback to display.
cs_cz: Vyberte pro povolení průchodu zvuku pro přehrávání komprimovaného zvuku, jako je Dolby Digital (AC3), DTS atd. Klient AudioEngine, například Videoplayer, se může rozhodnout pro dekódování zvukové stopy za určitých podmínek. V případě Videoplayeru průchod nebude použit pro živé datové proudy a při synchronizaci přehrávání k displeji.

[ctx: #36369]
note: Description of setting with label #349 "TrueHD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding TrueHD streams.
cs_cz: Vyberte tuto volbu, pokud je váš přijímač schopný dekódovat stopy TrueHD.

[ctx: #36370]
note: Description of setting with label #347 "DTS-HD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS-HD streams.
cs_cz: Vyberte tuto volbu, pokud je váš přijímač schopný dekódovat stopy DTS-HD.

[ctx: #36371]
note: Description of setting with label #545 "Audio output device"
en: Select the device to be used for playback of audio that has been decoded such as mp3.
cs_cz: Vyberte zařízení, které má být použito pro přehrávání zvuku, který byl dekódován jako mp3.

[ctx: #36372]
note: Description of setting with label #546 "Passthrough output device"
en: Select the device to be used for playback of encoded formats, these are any of the formats below in the capable receiver options.
cs_cz: Vyberte zařízení, které má být použito pro přehrávání kódovaných formátů, jedná se o kterýkoliv z níže uvedených formátů v možnostech „Přijímač kompatibilní s...“.

[ctx: #36373]
note: Description of setting with label #34120 "Play GUI sounds"
en: Configure how interface sounds are handled, such as menu navigation and important notifications.
cs_cz: Konfigurujte, jak je zacházeno se zvuky rozhraní, jako jsou navigace v nabídce nebo důležitá upozornění.

[ctx: #36374]
note: Description of settings category with label #15087 "Input"
en: This category contains the settings for how input devices are handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se vstupními zařízeními.

[ctx: #36375]
note: Description of setting with label #35000 "Peripherals"
en: Configure any attached peripheral devices.
cs_cz: Konfigurujte jakákoliv připojená periferní zařízení.

[ctx: #36376]
note: Description of setting with label #21449 "Remote control sends keyboard presses"
en: When activated, your keyboard arrows will move the selection on the virtual keyboard. When deactivated, they will move the cursor from your text.
cs_cz: Když je aktivováno, šipky klávesnice přesunou výběr na virtuální klávesnici. Když je zakázáno, přesunou kurzor z vašeho textu.

[ctx: #36377]
note: Description of setting with label #21369 "Enable mouse and Touch Screen support"
en: Use a mouse or touch screen device to control the interface. Note: Disabling will cause you to lose control over this application when no keyboard or remote is present.
cs_cz: Použít myš nebo zařízení s dotykovou obrazovkou pro ovládání rozhraní. Poznámka: Zakázáním ztratíte kontrolu nad touto aplikací, když nebude připojena žádná klávesnice nebo dálkové ovládání.

[ctx: #36378]
note: Description of setting with label #35100 "Enable controller support"
en: Use a game controller to control the interface.
cs_cz: Použít herní ovladače pro ovládání rozhraní.

[ctx: #36379]
note: Description of settings category with label #798 Internet access
en: This category contains the settings for how Internet access is handled. The default web interface can also be selected here.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s přístupem k internetu. Také zde může být vybráno výchozí webové rozhraní.

[ctx: #36380]
note: Description of setting with label #708 "Use proxy server"
en: If your Internet connection uses a proxy server, configure it here.
cs_cz: Pokud vaše připojení k internetu používá server proxy, nakonfigurujte ho zde.

[ctx: #36381]
note: Description of setting with label #1180 "Proxy type"
en: Configure which proxy type is used.
cs_cz: Konfigurujte, který typ portu je použit.

[ctx: #36382]
note: Description of setting with label #706 "Server"
en: Configure the proxy server address.
cs_cz: Konfigurujte adresu serveru proxy.

[ctx: #36383]
note: Description of setting with label #730 "Port"
en: Configure the proxy server port.
cs_cz: Konfigurujte port serveru proxy.

[ctx: #36384]
note: Description of setting with label #1048 "Username"
en: Configure the proxy server username.
cs_cz: Konfigurujte uživatelské jméno serveru proxy.

[ctx: #36385]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Configure the proxy server password.
cs_cz: Konfigurujte heslo serveru proxy.

[ctx: #36386]
note: Description of setting with label #14041 "Internet connection bandwidth limitation"
en: If your Internet connection has limited bandwidth available, use this setting to keep bandwidth usage by this application within defined limits.
cs_cz: Pokud má vaše připojení k internetu omezenou dostupnou šířku pásma, použijte toto nastavení k udržení využití šířky pásma touto aplikací v nastaveném omezení.

[ctx: #36387]
note: Description of settings category with label #14095 "Power saving"
en: This category contains the settings for power saving.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro správu napájení.

[ctx: #36388]
note: Description of setting with label #1450 "Put display to sleep when idle"
en: Turn off display when idle. Useful for TVs that turn off when there is no display signal detected.
cs_cz: Vypnout obrazovku při nečinnosti. Užitečné pro televizory, které se vypnou, když není rozpoznán žádný signál.

[ctx: #36389]
note: Description of setting with label #357 "Shutdown function timer"
en: Set the time to wait for any activity to occur before shutting down.
cs_cz: Nastavte čas, který čekat na výskyt jakékoliv aktivity před vypnutím systému.

[ctx: #36390]
note: Description of setting with label #13008 "Shutdown function"
en: Define what action to perform when the shutdown function timer lapsed.
cs_cz: Definujte, jakou akci provést při uplynutí časovače funkce vypnutí.

[ctx: #36391]
note: Description of settings category with label #14092 "Logging"
en: This category contains the settings for enabling event and debug logging. You can also enable component-specific debug logging in order to help troubleshoot related issues in more detail.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro povolení protokolování událostí a ladění. Můžete také povolit protokolování ladění pro konkrétní komponentu, což vám pomůže řešit problémy podrobněji.

[ctx: #36392]
note: Description of setting with label #20191 "Enable debug logging"
en: Turn debug logging on or off. Useful for troubleshooting.
cs_cz: Zapnout nebo vypnout protokolování ladění. Užitečné při řešení problémů.

[ctx: #36393]
note: Description of setting with label #20004 "Screenshot folder"
en: Select the folder where screenshots should be saved in.
cs_cz: Vyberte složku, kam by měly být ukládány snímky obrazovky.

[ctx: #36394]
note: Description of setting with label #666 "Enable component-specific logging"
en: Enables verbose messages from additional libraries to be included in the debug log.
cs_cz: Povolí, aby byly v protokolu ladění zahrnuty podrobné zprávy z dalších knihoven.

[ctx: #36395]
note: Description of settings category with label #12360 "Master lock"
en: This category contains the settings for how the master lock function is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s funkcí hlavního zámku.

[ctx: #36396]
note: Description of setting with label #20100 "Master lock code and settings"
en: Here you can enable or disable master lock and define the PIN code used to unlock it. You can also specify which areas of the application would need a PIN to access them.
cs_cz: Zde můžete povolit nebo zakázat hlavní zámek a definovat kód PIN použitý pro jeho odemknutí. Můžete také zadat, které oblasti aplikace budou k přístupu potřebovat PIN.

[ctx: #36397]
note: Description of setting with label #20076 "Ask for master lock code on startup"
en: If enabled, the master lock code is required to unlock this application on startup.
cs_cz: Pokud je povoleno, je vyžadován kód hlavního zámku pro odemčení této aplikace při spuštění.

[ctx: #36398]
note: Description of setting with label #20076 "Max Retries"
en: Define the maximum number of retries before this application is closed down.
cs_cz: Definujte maximální počet pokusů, než bude tato aplikace zavřena.

[ctx: #36399]
note: Description of settings category with label #439 "Cache"
en: This category contains the settings for how the cache function is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s funkcí mezipaměti.

[ctx: #36400]
note: Description of settings category with label #14025 "Video/Audio/DVD cache - Hard disk"
en: Enable cache for playback of video, audio or DVDs from hard disk.
cs_cz: Povolit mezipaměť pro přehrávání videa, audia nebo DVD z pevného disku.

[ctx: #36401]
note: Description of settings category with label #14026 "Video cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of video from DVD-ROM.
cs_cz: Povolit mezipaměť pro přehrávání videa z DVD-ROM.

[ctx: #36402]
note: Description of settings category with label #14027 "Video cache - Local Network"
en: Enable cache for video playback from local network.
cs_cz: Povolit mezipaměť pro přehrávání videa z místní sítě.

[ctx: #36403]
note: Description of settings category with label #14028 "Video cache - Internet"
en: Enable cache for video playback from Internet.
cs_cz: Povolit mezipaměť pro přehrávání videa z internetu.

[ctx: #36404]
note: Description of settings category with label #14030 "Audio cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of audio from DVD-ROM.
cs_cz: Povolit mezipaměť pro přehrávání audia z DVD-ROM.

[ctx: #36405]
note: Description of settings category with label #14031 "Audio cache - Local Network"
en: Enable cache for audio playback from local network.
cs_cz: Povolit mezipaměť pro přehrávání audia z místní sítě.

[ctx: #36406]
note: Description of settings category with label #14032 "Audio cache - Internet"
en: Enable cache for audio playback from Internet.
cs_cz: Povolit mezipaměť pro přehrávání audia z internetu.

[ctx: #36407]
note: Description of setting with label #14034 "DVD cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of DVD from DVD-ROM.
cs_cz: Povolit mezipaměť pro přehrávání DVD z DVD-ROM.

[ctx: #36408]
note: Description of setting with label #14037 "DVD cache - Local Network"
en: Enable cache for DVD playback from local network.
cs_cz: Povolit mezipaměť pro přehrávání DVD z místní sítě.

[ctx: #36409]
note: Description of setting with label #14060 "Unknown type cache - Internet"
en: Enable cache of unknown types from Internet.
cs_cz: Povolit mezipaměť pro neznámé typy z internetu.

[ctx: #36410]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36411]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36412]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36413]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36414]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36415]
en: No info available yet.
cs_cz: Zatím nejsou dostupné žádné informace.

[ctx: #36416]
note: Description of setting with label #13600 "Apple remote"
en: Specify the type of remote used.
cs_cz: Zadejte použitý typ dálkového ovládání.

[ctx: #36417]
note: Description of setting with label #13602 "Allow start of Kodi with remote"
en: Always run a Kodi helper so that the remote can be used to start Kodi.
cs_cz: Vždy spouštět pomocníka Kodi, aby dálkové ovládání mohlo být použito ke spuštění Kodi.

[ctx: #36418]
note: Description of setting with label #13603 "Sequence delay time"
en: Specify the delay between button sequences on a universal remote.
cs_cz: Zadejte zpoždění mezi sekvencemi tlačítka na univerzálním dálkovém ovládání.

[ctx: #36419]
note: Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Define locations used for retrieving weather information.
cs_cz: Definujte umístění používané pro získávání informací o počasí.

[ctx: #36420]
note: Description of setting with label #20222 "Look for external subtitles"
en: Look for external subtitles for videos provided by the UPnP server. This can cause extensive CPU, filesystem and network load.
cs_cz: Vyhledat externí titulky pro videa poskytnutá serverem UPnP. Toto může způsobit značné zatížení procesoru, souborového systému a sítě.

[ctx: #36421]
note: Description of setting with label #13437 "Prefer VDPAU Video Mixer"
en: Bypassing VDPAU mixer saves resources on low power systems but slightly reduces picture quality.
cs_cz: Obcházení mixéru VDPAU šetří systémové zdroje na méně výkonných systémech, ale mírně snížuje kvalitu obrazu.

[ctx: #36422]
en: Update official add-ons from
cs_cz: Aktualizovat oficiální doplňky z

[ctx: #36423]
note: Description of setting with label #36422 "Update official add-ons from"
en: By default, add-ons from official repositories will be prevented from being auto-updated from private repositories. For cases such as updating from an add-ons beta repository this option can be switched to [Any repositories] (bear in mind this is a less secure option and enabling it could cause incompatibility and crashes).
cs_cz: Ve výchozím nastavení bude doplňkům z oficiálních repozitářů zabráněno v automatických aktualizacích ze soukromých repozitářů. V případech, jako je aktualizace z beta repozitářů doplňků, lze tuto možnost přepnout na [Jakékoliv repozitáře] (mějte na paměti, že toto je méně bezpečná možnost a její povolení může způsobit nekompatibilitu a pády).

[ctx: #36424]
en: Select what will happen when an item is selected in the guide: [Show context menu] Will trigger the context menu from where you can choose further actions; [Switch to channel] Will instantly tune to the related channel; [Show information] Will display a detailed information with plot and further options; [Record] Will create a recording timer for the selected item. ["Smart select"] The action is choosen dynamically, depending on whether the event is in the past, now or in the future.
cs_cz: Vyberte, co se stane, když je položky vybrána v televizním programu: [Zobrazit místní nabídku] Aktivuje místní nabídku, ze které můžete zvolit další akce; [Přepnout na kanál] Okamžitě naladí související kanál; [Zobrazit informace] Zobrazí podrobné informace s dějem a dalšími možnostmi; [Nahrávat] Vytvoří časovač nahrávání pro vybranou položku. [„Chytrý výběr“] Akce je zvolena dynamicky podle toho, zda je událost v minulosti, nyní nebo v budoucnu.

[ctx: #36425]
en: Show context menu
cs_cz: Zobrazit místní nabídku

[ctx: #36426]
en: Switch to channel
cs_cz: Přepnout na kanál

[ctx: #36427]
en: Show information
cs_cz: Zobrazit informace

[ctx: #36428]
en: Record
cs_cz: Nahrávat

[ctx: #36429]
note: Description of setting with label #667 "Enable Dolby Digital transcoding"
en: Select this if the audio out connection only supports multichannel audio as Dolby Digital 5.1 (AC-3), such as a S/PDIF connection. If your system supports PCM multichannel audio via HDMI, leave this disabled.
cs_cz: Vyberte toto, pokud je připojeno zvukové zařízení podporující pouze vícekanálový zvuk jako Dolby Digital 5.1 (AC-3), jako je připojení SPDIF. Pokud váš systém podporuje vícekanálový zvuk PCM prostřednictvím HDMI, nechte toto zakázané.

[ctx: #36430]
note: Description for setting category #14101: "Video Acceleration"
en: Configure how video processing will be accelerated. This includes things like decoding and scaling.
cs_cz: Konfigurujte, jak je akcelerováno zpracování videa. Toto zahrnuje věci, jako je dekódování a škálování.

[ctx: #36431]
note: Description of setting with label #13438 "Show event log"
en: Shows all events in the event log for the current profile with options to only show specific levels.
cs_cz: Zobrazí všechny události v protokolu událostí pro aktuální profil s možnostmi zobrazit pouze určité úrovně.

[ctx: #36432]
note: Description for setting #310: "Virtual keyboard layouts" Setting in Interface -> Regional -> Virtual keyboard layouts Select the layout of a virtual keyboard
en: Select virtual keyboard layouts.
cs_cz: Vyberte rozložení virtuální klávesnice.

[ctx: #36433]
note: Description for video related setting #13457: "vaapi sw filter"
en: When enabled, VAAPI render method is preferred and the CPU has less load. If you experience hangs, disable this option.
cs_cz: Když je povolen, je upřednostňována metoda vykreslení VAAPI a procesor je méně zatížen. Pokud pozorujete zadrhávání, zakažte tuto volbu.

[ctx: #36434]
en: If enabled, switch to the channel with the programme to remind when auto-closing the reminder popup.
cs_cz: Pokud je povoleno, přepnout na kanál s programem k připomenutí, když se automaticky zavře vyskakovací připomenutí.

[ctx: #36435]
en: Sort channel groups by the order supplied by the backend(s). If enabled, groups cannot be reordered in the Group manager
cs_cz: Seřaďte skupiny kanálů podle pořadí poskytnutého backendem(y). Je-li povoleno, nelze ve správci skupin změnit pořadí skupin

[ctx: #36436]
note: Description for setting #407: "Hardware keyboard layouts" Setting in System -> Input -> Hardware keyboard layouts Select the layout of a physically attached keyboard
en: Select hardware keyboard layout.
cs_cz: Vyberte rozložení hardwarové klávesnice.

[ctx: #36437]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Update official add-ons from"
en: Official repositories only (default)
cs_cz: Pouze oficiální repozitáře (výchozí)

[ctx: #36438]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Update official add-ons from"
en: Any repositories
cs_cz: Jakékoliv repozitáře

[ctx: #36442]
note: Description of setting "System -> Audio output -> Volume control steps" with label #1302
en: Set the number of volume control steps.
cs_cz: Nastavte počet kroků pro nastavení hlasitosti.

[ctx: #36443]
note: Description of setting with label #14126 "Whitelist"
en: Whitelisted modes give the user the control to choose which display modes are allowed or not allowed to be used
cs_cz: Seznam povolených režimů dává uživateli kontrolu nad výběrem, které režimy zobrazení jsou povoleny nebo zakázány používat

[ctx: #36444]
note: Description of setting with label #14127 "Whitelist"
en: Select this option to allow using 3:2 pulldown refresh rates (playing 23.976 FPS video on a 59.94 Hz monitor or playing 24 FPS video on a 60 Hz monitor). You may want to use this option if your monitor doesn't have a 23.976 Hz or 24 Hz mode.
cs_cz: Vyberte pro povolení použití obnovovací frekvence 3:2 (přehrávání videa s 23,976 FPS na monitoru s frekvencí 59,94 Hz nebo přehrávání videa s 24 FPS na monitoru s frekvencí 60 Hz). Tuto možnost můžete použít, pokud váš monitor nemá režim 23,976 Hz nebo 24 Hz.

[ctx: #36445]
note: Description of setting with label #14128 "Whitelist"
en: Select this option to allow using double refresh rates (playing 29.97 FPS video on a 59.94 Hz monitor or playing 30 FPS video on a 60 Hz monitor). You may want to use this option if your monitor doesn't have a 29.97 Hz or 30 Hz mode.
cs_cz: Vyberte pro povolení použití zdvojené obnovovací frekvence (přehrávání videa s 29,97 FPS na monitoru s frekvencí 59,94 Hz nebo přehrávání videa s 30 FPS na monitoru s frekvencí 60 Hz). Tuto možnost můžete použít, pokud váš monitor nemá režim 29,97 Hz nebo 30 Hz.

[ctx: #36460]
note: Description of settings with label #14112 "Enable event logging"
en: Event logging allows to keep track of what has happened.
cs_cz: Zaznamenávání událostí umožňuje sledovat, co se stalo.

[ctx: #36461]
note: Description of settings with label #14113 "Enable notification event logging"
en: Notification event describe regular processes and actions performed by the system or the user.
cs_cz: Událost oznámení popisuje běžné procesy a akce prováděné systémem nebo uživatelem.

[ctx: #36500]
note: label of a setting for the stereoscopic 3D mode of the GUI that is/should be applied
en: Stereoscopic 3D mode / Current
cs_cz: Režim stereoskopického 3D / Aktuální

[ctx: #36501]
note: headline of a dialog/info message showing the current stereoscopic 3D mode
en: Stereoscopic 3D mode
cs_cz: Režim stereoskopického 3D

[ctx: #36502]
note: name of a stereoscopic mode
en: Disabled
cs_cz: Zakázáno

[ctx: #36503]
note: name of a stereoscopic mode
en: Over / Under
cs_cz: Nad / Pod

[ctx: #36504]
note: name of a stereoscopic mode
en: Side by side
cs_cz: Vedle sebe

[ctx: #36505]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph red / cyan
cs_cz: Anaglyf červená / azurová

[ctx: #36506]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph green / magenta
cs_cz: Anaglyf zelená / purpurová

[ctx: #36507]
note: name of a stereoscopic mode
en: Interlaced
cs_cz: Prokládané

[ctx: #36508]
note: name of a stereoscopic mode
en: Hardware based
cs_cz: Hardwarový

[ctx: #36509]
note: name of a stereoscopic mode
en: Monoscopic / 2D
cs_cz: Monoskopické / 2D

[ctx: #36510]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph yellow / blue
cs_cz: Anaglyf žlutá / modrá

[ctx: #36511]
note: name of a stereoscopic mode
en: Checkerboard
cs_cz: Šachovnice

[ctx: #36520]
note: Name of a setting, asking the user for the default playback mode (2D, 3D, ask) of stereoscopic videos
en: Playback mode of stereoscopic 3D videos
cs_cz: Režim přehrávání pro stereoskopická 3D videa

[ctx: #36521]
note: Option value of a desired playback mode setting. (f.e. "Settings -> Video -> Playback -> Playback mode of stereoscopic 3D videos" with label #36520)
en: Ask me
cs_cz: Zeptat se mě

[ctx: #36523]
note: Description of setting with label #458 "Limit sampling rate (kHz)"
en: Maximum sampling rate for S/PDIF or sampling rate for fixed output configuration.
cs_cz: Maximální vzorkovací frekvence pro SPDIF nebo vzorkovaní frekvence pro pevnou konfiguraci výstupu.

[ctx: #36524]
note: label for a setting to choose the preferred (playback) mode and the name of a selectable playback option
en: Preferred mode
cs_cz: Upřednostňovaný režim

[ctx: #36525]
note: label for a preferred stereoscopic 3D playback mode
en: Same as movie (autodetect)
cs_cz: Stejný jako film (automatické rozpoznávání)

[ctx: #36526]
note: label of a setting to turn of stereoscopic 3D mode if video playback ended
en: Disable stereoscopic 3D mode when playback ended
cs_cz: Zakázat stereoskopický 3D režim, když přehrávání skončilo

[ctx: #36527]
note: Title of a dialog to choose the desired playback mode
en: Select playback mode
cs_cz: Vyberte režim přehrávání

[ctx: #36528]
note: label of a dialog box prompting the user to selected the desired playback mode of the detected stereoscopic video
en: Select stereoscopic 3D mode
cs_cz: Vyberte stereoskopický 3D režim

[ctx: #36531]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Select alternate mode...
cs_cz: Vyberte alternativní režim...

[ctx: #36532]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Same as movie
cs_cz: Stejný jako film

[ctx: #36533]
note: Description of setting with label #346 "Normalize levels on downmix"
en: Select how audio is downmixed, e.g. from 5.1 to 2.0.[CR][Enabled] Maintains volume level of the original audio source however the dynamic range is compressed.[CR][Disabled] Maintains the dynamic range of the original audio source when downmixed however volume will be lower. Note: Dynamic range is the difference between the quietest and loudest sounds in an audio source. Enable this setting if movie dialogues are barely audible.
cs_cz: Vyberte, jak má být audia sloučeno, např. z 5.1 na 2.0.[CR][Povoleno] Udržuje úroveň hlasitosti původního zdroje zvuku, ale dynamický rozsah je komprimován.[CR] [Zakázáno] Udržuje dynamický rozsah původního zdroje zvuku při sloučení, ale hlasitost bude nižší. Poznámka: Dynamický rozsah je rozdíl mezi nejtišším a nejhlasitějším zvukem ve zdroji zvuku. Povolte toto nastavení, pokud jsou filmové dialogy sotva slyšitelné.

[ctx: #36534]
note: Description of setting with label #668 "Component-specific logging..."
en: Specify additional libraries whose verbose messages are to be included in the debug log.
cs_cz: Zadejte další knihovny, jejichž podrobné zprávy budou zahrnuty do protokolu ladění.

[ctx: #36535]
note: label of a setting, allowing to specify the stereoscopic 3D mode of a video
en: Stereoscopic 3D mode of video
cs_cz: Režim stereoskopického 3D videa

[ctx: #36536]
note: label of a toggle option that allows to invert the stereoscopic 3d mode
en: Invert stereoscopic 3D mode (flip eyes)
cs_cz: Převrátit stereoskopický 3D režim (překlopit oči)

[ctx: #36537]
note: Description of setting with label #36520 "Playback mode of stereoscopic videos"
en: Select in which mode stereoscopic 3D videos will be played.[CR][Ask me] Will show a dialogue to select the desired mode for each playback.[CR][Preferred mode] Will use the preferred mode specified in the "System -> Video hardware" section of the settings.[CR][Monoscopic / 2D] Will play the video in mono / 2D.[CR][Ignore] Disables any stereoscopic 3D processing and handling.
cs_cz: Vyberte, ve kterém režimu budou přehrávána stereoskopická 3D videa.[CR][Zeptat se mě] Zobrazí dialogové okno pro výběr požadovaného režimu pro každé přehrávání.[CR][Upřednostňovaný režim] Použije upřednostňovaný režim zadaný v sekci nastavení „Systém → Video hardware“.[CR][Monoskopický / 2D] Přehraje video v mono nebo 2D.[CR][Ignorovat] Zakáže veškeré zpracování stereoskopického 3D.

[ctx: #36538]
note: Description of setting with label #36526 Disable stereoscopic mode when playback is stopped
en: [Enabled] Switch GUI (and some TVs) back to 2D mode, between videos in a playlist or when playback ended.[CR][Disabled] GUI and TV will stay in stereoscopic 3D mode. For video playlists with mixed stereoscopic 3D and 2D content, then the GUI will also stay in stereoscopic 3D mode even when a non-stereoscopic 2D video is playing.
cs_cz: [Povoleno] Přepne grafické rozhraní (a některé TV) zpět do režimu 2D mezi videi v seznamu stop nebo při skončení přehrávání.[CR] [Zakázáno] Grafické rozhraní a TV zůstanou ve stereoskopickém 3D režimu. Pro seznamy stop videí se smíšeným obsahem stereoskopického 3D a 2D zůstane grafické rozhraní také ve stereoskopickém 3D režimu, i když je přehráváno 2D video, které není stereoskopické.

[ctx: #36539]
note: Description of setting with label #36500 "Stereoscopic mode (current)"
en: Changes the stereoscopic 3D mode of the user interface.
cs_cz: Změní stereoskopický 3D režim uživatelského rozhraní.

[ctx: #36540]
note: Description of setting with label #36524 "Preferred mode"
en: The preferred mode in which stereoscopic 3D media such as videos should be played.
cs_cz: Upřednostňovaný režim, ve kterém by měla být přehrána stereoskopická 3D média, jako jsou videa.

[ctx: #36541]
note: Description of setting with label #1269 "Allow volume control"
en: Allows volume control from AirPlay clients.
cs_cz: Povolí nastavení hlasitosti z klientů AirPlay.

[ctx: #36544]
en: Enable hardware decoding of video files.
cs_cz: Povolit hardwarové dekódování pro soubory videa.

[ctx: #36545]
note: Label of a setting, allowing the user to adjust the visual depths of subtitles when watching stereoscopic 3D videos
en: Stereoscopic 3D depth of subtitles
cs_cz: Hloubka titulků stereoskopického 3D

[ctx: #36546]
note: Description of setting with label #36545 "Subtitle stereoscopic depth"
en: Sets the visual depth of subtitles for stereoscopic 3D videos. The higher the value, the closer the subtitles will appear to the viewer.
cs_cz: Nastaví vizuální hloubku titulků pro stereoskopické 3D video. Čím vyšší hodnota, tím blíže se titulky zobrazí divákovi.

[ctx: #36547]
note: Description of setting with label #36097 "System / Display / GUI peak luminance in HDR PQ mode"
en: Sets the peak luminance level for GUI elements while the display is in HDR PQ mode. This affects all OSD, subtitles and graphics that are SDR in origin.
cs_cz: Nastavuje maximální úroveň jasu pro prvky GUI, když je displej v režimu HDR PQ. To ovlivní všechny OSD, titulky a grafiku, které jsou původně v SDR.

[ctx: #36548]
note: Description of setting with label #37021 "Set GUI resolution limit"
en: Limits resolution of GUI to save memory. Does not affect video playback. Requires restart.
cs_cz: Omezí rozlišení grafického rozhraní pro úsporu paměti. Nemá vliv na přehrávání videa. Vyžadován restart.

[ctx: #36549]
note: Description of setting with label #1268 "iOS 8 compatibility mode"
en: Enables support for receiving "Videos" and "Pictures" via AirPlay. This needs to be disabled when using iOS 9 or later clients to restore music streaming via AirPlay. "Videos" and "Pictures" are only supported for iOS clients using iOS 8.x and older.
cs_cz: Povolí podporu pro příjem „Videí“ a „Obrázků“ prostřednictvím AirPlay. Musí být vypnuto, když používáte klienty iOS9 nebo novější, aby bylo možné obnovit streamování hudby prostřednictvím AirPlay. „Videa“ a „Obrázky“ jsou podporovány pouze pro klienty iOS používající iOS 8.x a starší.

[ctx: #36550]
note: Name of a setting
en: Stereoscopic 3D effect strength
cs_cz: Síla efektu stereoskopického 3D

[ctx: #36551]
note: Description of setting with label #36550 "Stereoscopic 3D effect strength"
en: Defines the strength of the stereoscopic 3D effect in the GUI. This is done by controlling the depth of perception within the GUI, so the higher the value, the more elements will pop out of the screen. [Zero] Disables the stereoscopic 3D effect of the GUI.[CR]For a good visual experience, the value should be higher for small screens and lower for large screens. Note: this is not supported by all skins.
cs_cz: Definuje sílu efektu stereoskopického 3D v grafickém rozhraní. To je prováděno řízením hloubky vnímání v grafickém rozhraní, takže čím vyšší hodnota, tím více prvky vykukují z obrazovky. [Nula] Zakáže efekt stereoskopického 3D grafického rozhraní. [CR] Pro dobrý zážitek by měla být hodnota vyšší pro malé obrazovky a nižší pro velké obrazovky. Poznámka: Toto není podporováno všemi vzhledy.

[ctx: #36552]
note: Description of setting "System -> Video output -> NoOfBuffers" with label #36043
en: Defines the number of presentation buffers used by the graphics driver. Select 2 if the driver uses double buffering or 3 for triple buffering.
cs_cz: Definuje počet prezentačních vyrovnávacích pamětí používaných grafickým ovladačem. Vyberte 2, pokud ovladač používá dvojité ukládání do vyrovnávací paměti, nebo 3 pro trojité ukládání do vyrovnávací paměti.

[ctx: #36553]
note: label of a setting, allowing to specify tonemap method
en: Tone mapping
cs_cz: Mapování tónu

[ctx: #36554]
note: label of a setting, tone mapping method
en: off
cs_cz: vypnuto

[ctx: #36556]
note: label of a setting, allowing to specify tone mapping parameter
en: Tone mapping parameter
cs_cz: Parametr mapování tónu

[ctx: #36560]
en: Colour management
cs_cz: Správa barev

[ctx: #36561]
note: Description of setting "System -> Video output -> Colour management" with label #36560
en: Reproduce video colours accurately using a display profile or a 3D lookup table.
cs_cz: Reprodukovat barvy videa přesně pomocí profilu zobrazení nebo 3D vyhledávací tabulky.

[ctx: #36562]
en: Colour management mode
cs_cz: Režim správy barev

[ctx: #36563]
note: Description of setting "System -> Video output -> Colour management mode" with label #36562
en: Use a precalculated 3D lookup table for video colour correction, or calculate the transformation for each video from a profile of your display. A precalculated 3D lookup table is preferred as it allows you to take advantage of the advanced features and high precision in ArgyllCMS. Display profile based correction is useful for testing different parameters, or emulating display settings that you don't have a 3D LUT prepared for.
cs_cz: Použít předem vypočítanou 3D vyhledávací tabulku pro korekci barev videa, nebo vypočítat transformaci pro každé video z profilu vašeho displeje. Předem vypočítaná 3D vyhledávací tabulka je upřednostňována, protože vám umožňuje využít výhod rozšířených funkcí a vysoké přesnosti v ArgyllCMS. Korekce na základě profilu zobrazení je užitečná pro testování různých parametrů nebo emulaci nastavení zobrazení, pro které nemáte připravenu 3D vyhledávací tabulku.

[ctx: #36565]
note: Description of setting "System -> Video output -> 3D LUT" with label #36564
en: Select the 3DLUT file to be used by default. If you place multiple 3DLUT files in the same directory, then you can switch between them in the OSD menu during video playback. This allows for multiple display profiles to account for different viewing environments and source materials, for example gamma 2.2 for daytime viewing and 2.4 for nighttime.
cs_cz: Vyberte soubor 3DLUT, který bude použit ve výchozím nastavení. Pokud umístíte více souborů 3DLUT do stejného adresáře, pak mezi nimi můžete během přehrávání videa přepínat v nabídce OSD. To umožňuje více profilů zobrazení na účet pro různá prostředí zobrazení a zdrojové materiály, například gamma 2.2 pro sledování ve dne a 2.4 v noci.

[ctx: #36566]
en: ICC display profile
cs_cz: Profil zobrazení ICC

[ctx: #36567]
note: Description of setting "System -> Video output -> ICC display profile" with label #36566
en: By providing a display profile, you can modify video parameters such as gamma, color primaries and whitepoint during playback. An ICC source profile is created based on the parameters and linked with the display ICC profile set here. This support is experimental and lacks near black adjustment towards display native black (causing raised black level) and white level scaling when a different whitepoint from display native is selected (as a workaround, adjust video brightness down to avoid clipping).
cs_cz: Poskytnutím profilu zobrazení můžete upravit parametry videa, jako je gama, primární hodnoty barvy a bílý bod během přehrávání. Zdrojový profi ICC je vytvořen na základě parametrů a propojen s profilem zobrazení ICC zde nastaveným. Tato podpora je experimentální a postrádá úpravy téměř černé k nativní černé displeje (způsobující zvýšenou úroveň černé) a škálování úrovně bílé, když je vybrán jiný bílý bod než nativní displeje (jako řešení snižte jas videa, aby se zabránilo přepalům).

[ctx: #36568]
en: Whitepoint
cs_cz: Bílý bod

[ctx: #36569]
note: Description of setting "System -> Video output -> Whitepoint" with label #36568
en: Changing video whitepoint to D93 is mainly useful for older Japanese NTSC material which looks too red when played back on a D65 display. Adjust video brightness setting down to avoid clipping to display native whitepoint.
cs_cz: Změna bílého bodu videa na D93 se používá hlavně pro starší japonský materiál NTSC, který vypadá příliš červeně při přehrávání na displeji D65. Snižte hodnotu nastavení jasu videa, aby se zabránilo ořezání na nativní bílý bod displeje.

[ctx: #36570]
en: Primaries
cs_cz: Primární hodnoty

[ctx: #36571]
note: Description of setting "System -> Video output -> Primaries" with label #36570
en: Select the primary color coordinates according to source material. Older HD material may have been mastered on displays with BT.601 primaries.
cs_cz: Vyberte souřadnice primární hodnoty barvy podle zdrojového materiálu. Starší materiál ve vysokém rozlišení může být upraven na monitorech s primárními hodnotami BT.601.

[ctx: #36572]
en: Gamma mode
cs_cz: Režim gamma

[ctx: #36573]
note: Description of setting "System -> Video output -> Gamma mode" with label #36572
en: Select the gamma curve formula. Use BT.1886 for gamma curve that accounts for display black and white levels and avoids perceptual clipping. Use input offset for a similar curve with a manually specified effective gamma. Output offset allows for perceptual clipping, but can be used to compensate for incorrect mastering monitor settings that lead to too bright dark details. Absolute gamma does not account for display black at all and will clip the lowest levels to display black on any display with higher than zero black level.
cs_cz: Vyberte vzorec křivky gamma. Použijte BT.1886 pro křivku gamma, která zodpovídá za zobrazení úrovní černé a bílé a zabraňuje vjemovému oříznutí. Použijte posun vstupu pro křivku podobnou ručně zadané efektivní gammě. Posun výstupu umožňuje vjemové oříznutí, ale může být použit ke kompenzaci nesprávného nastavení monitoru masteringu, které vede k příliš světlým tmavým detaily. Absolutní gama vůbec nezodpovídá za zobrazení černé a ořízne nejnižší úrovně pro zobrazení černé na jakémkoliv displeji s vyšší než nulovou úrovní černé.

[ctx: #36575]
note: Description of setting "System -> Video output -> Gamma" with label #36574
en: Gamma for selected gamma curve type. For input and output offset, the result at 50% will match an absolute gamma curve with this gamma value.
cs_cz: Gamma pro vybraný typ křivky gamma. Pro posun vstupu a výstupu bude výsledek ve výši 50 % odpovídat absolutní křivce gamma s touto hodnotou gamma.

[ctx: #36576]
en: Lookup table size
cs_cz: Velikost tabulky vyhledávání

[ctx: #36577]
note: Description of setting "System -> Video output -> Lookup table size" with label #36576
en: Specify the resolution for the 3D lookup table. Use a lower resolution for quick preview and higher resolution for more accurate picture. Using a high resolution may take seconds to prepare when parameters are changed or a new video is started.
cs_cz: Zadejte rozlišení pro 3D vyhledávací tabulku. Použijte nižší rozlišení pro rychlý náhled a vyšší rozlišení pro přesnější obraz. Při použití vysokého rozlišení může trvat příprava několik sekund, když se změní parametry nebo je spuštěno nové video.

[ctx: #36578]
note: Description of setting "System / Display / Use 10 bit for SDR" with label #36098
en: Improves video quality by using 10-bit video surfaces for Standard Dynamic Range (SDR) video.[CR][Auto detect] Enables 10 bit for SDR only if the connected display supports HDR.[CR][Always] Enables 10 bit for SDR even if the connected display doesn't support HDR.[CR][Never] Do not use 10 bit for SDR.[CR]HDR passthrough mode always uses 10-bit regardless of this setting.
cs_cz: Vylepšení video kvality použitím 10-bit pro Standardní dynamický rozsah (SDR) videa.[CR][Automatické rozpoznání] Povolit 10 bit pro SDR pouze pokud připojená obrazovka podporuje HDR.[CR][Vždy] Povolit 10 bit pro SDR i když připojená obrazovka nepodporuje HDR.[CR][Nikdy] Nepoužívat 10 bit pro SDR.[CR]Mód HDR průchod (HDR passthrough) vždy používá 10-bit bez ohledu na toto nastavení.

[ctx: #36580]
note: Dialog title for 3D LUT file picker
en: 3D LUT file
cs_cz: Soubor 3D LUT

[ctx: #36581]
note: Dialog title for ICC display profile file picker
en: ICC Profile
cs_cz: Profil ICC

[ctx: #36583]
en: Input offset
cs_cz: Posun vstupu

[ctx: #36584]
en: Output offset
cs_cz: Posun výstupu

[ctx: #36585]
en: Absolute
cs_cz: Absolutní

[ctx: #36586]
note: whitepoint labels
en: D65 (standard)
cs_cz: D65 (standardní)

[ctx: #36587]
en: D93 (Japanese NTSC)
cs_cz: D93 (japonské NTSC)

[ctx: #36588]
note: primaries labels
en: Automatic
cs_cz: Automatické

[ctx: #36598]
note: Description of setting with label #36099 "Dither"
en: Eliminate banding caused by RGB level conversion or other processing by adding a small amount of noise to the picture. This can be disabled for slower systems, or when Kodi is set to limited range RGB output and no video processing is needed.
cs_cz: Eliminovat pruhy způsobené převodem úrovně RGB nebo jiným zpracováním přidáním malého množství šumu do obrazu. Toto může být zakázáno pro pomalejší systémy, nebo když je Kodi nastaveno na omezený rozsah výstupu RGB a není potřeba žádné zpracování videa.

[ctx: #36599]
note: Description of setting with label #36100 "Dither depth"
en: Video dithering output precision in bits. Use the highest setting that doesn't show banding. The default of 8 is recommended for most systems. If your GPU is set to scale the output RGB levels or you use a laptop screen, a 7 or 6 bit setting may eliminate more banding. Lower settings are available for testing purposes only to make it easy to see whether dithering is applied and that the dither noise pixel size matches the display resolution.
cs_cz: Přesnost výstupu tónování videa v bitech. Použijte nejvyšší nastavení, které nevykazuje pruhy. Pro většinu systémů je doporučena výchozí hodnota 8. Pokud je váš grafický procesor nastaven na škálování výstupních úrovní RGB nebo používáte obrazovku přenosného počítače, nastavení 7 nebo 6 bitů může eliminovat více pruhů. Nižší nastavení jsou dostupná pouze pro testovací účely, aby bylo snadněji zjistitelné, zda je použito tónování a že velikost pixelu šumu tónování odpovídá rozlišení displeje.

[ctx: #36600]
note: Description of settings category with label #14022 "Library"
en: This category contains the settings for how the music library is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet s knihovnou hudby.

[ctx: #36601]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how music file lists are handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se seznamy hudebních souborů.

[ctx: #36602]
note: Description of settings category with label #1273 "AirPlay"
en: This category contains the settings for how the AirPlay service is handled.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak zacházet se službou AirPlay.

[ctx: #36603]
note: Description of settings category with label #14220 Display
en: This category contains the settings for displays.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro zobrazení.

[ctx: #36605]
en: Updates
cs_cz: Aktualizace

[ctx: #36606]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Install updates automatically
cs_cz: Instalovat aktualizace automaticky

[ctx: #36607]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Notify, but don't install updates
cs_cz: Upozornit, ale neinstalovat aktualizace

[ctx: #36608]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Never check for updates
cs_cz: Nikdy nekontrolovat aktualizace

[ctx: #36609]
en: Show notifications
cs_cz: Zobrazovat oznámení

[ctx: #36610]
note: Description of settings category "Add-ons"
en: This category contains settings for the add-on system.
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro systém doplňků.

[ctx: #36611]
note: Description of setting with label #36605 "Updates"
en: Change how auto updating of add-ons are handled.
cs_cz: Změnit, jak je zacházeno s automatickou aktualizací doplňků.

[ctx: #36612]
note: Description of setting with label #36609 "Show notifications"
en: Show notification when an add-on have been updated.
cs_cz: Zobrazit oznámení, když byl doplněk aktualizován.

[ctx: #36613]
note: Description of setting with label #24996 "Manage dependencies"
en: Manage modules and support libraries that have been automatically installed as a dependency to other add-ons. Items listed as "Orphaned" are no longer required by any add-ons and are safe to uninstall.
cs_cz: Spravovat moduly a podpůrné knihovny, které byly automaticky nainstalovány jako závislosti pro jiné doplňky. Položky uvedené v seznamu jako „Osiřelé“ již nejsou vyžadovány žádnými doplňky a je bezpečné je odinstalovat.

[ctx: #36614]
note: Description of setting with label #24994 "Running"
en: Show add-ons that are currently running in the background.
cs_cz: Zobrazit doplňky, které jsou aktuálně spuštěny na pozadí.

[ctx: #36615]
note: Label of a setting or option referring to the source/origin of e.g. add-ons.
en: Unknown sources
cs_cz: Neznámé zdroje

[ctx: #36616]
note: Description of setting with label #36615 "Unknown sources"
en: Allow installation of add-ons from unknown sources.
cs_cz: Povolit instalaci doplňků z neznámých zdrojů.

[ctx: #36617]
note: Text in warning dialog when attempting to install add-ons from zip file.
en: For security, installation of add-ons from unknown sources is disabled.
cs_cz: Z důvodu bezpečnosti je instalace doplňků z neznámých zdrojů zakázaná.

[ctx: #36618]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "System -> Add-ons -> Unknown sources"
en: Add-ons will be given access to personal data stored on this device. By allowing, you agree that you are solely responsible for any loss of data, unwanted behaviour, or damage to your device. Proceed?
cs_cz: Doplňkům bude umožněn přístup k osobním datům uloženým na tomto zařízení. Povolením souhlasíte s tím, že sami zodpovídáte za jakoukoliv ztrátu dat, nežádoucí chování nebo poškození vašeho zařízení. Pokračovat?

[ctx: #36619]
note: Label of a setting, allow the user to specify high quality downscaling of pictures
en: High quality downscaling
cs_cz: Vysoce kvalitní škálování dolů

[ctx: #36620]
note: Description of setting "Pictures -> Slideshow -> High Quality Downscaling" with label #36619
en: Enable high quality downscaling of pictures (uses more memory and has moderate performance impact).
cs_cz: Povolit vysoce kvalitní škálování obrázků dolů (používá více paměti a má mírný vliv na výkon).

[ctx: #36621]
note: Label of a setting, allow the maximum smbclient protocol to be configured
en: Maximum protocol version
cs_cz: Maximální verze protokolu

[ctx: #36622]
note: Description of setting with label #36621 "Maximum protocol version"
en: Set the maximum SMB protocol version to negotiate when making connections. Forcing SMBv2 or SMBv1 compatibility may be required with older NAS and Windows shares.
cs_cz: Nastavte maximální verzi protokolu SMB vyjednanou při vytváření připojení. U starších úložišť NAS nebo sdílení Windows může být vyžadováno vynucení kompatibility SMBv2 nebo SMBv1.

[ctx: #36623]
note: Values for setting with label #36621 and #36628 "Minimum/Maximum protocol version" - none means "no protocol version is forced"
en: None
cs_cz: Žádný

[ctx: #36627]
note: Label of a group, that allows configuration of the system SMB client
en: Client
cs_cz: Klient

[ctx: #36628]
note: Label of a setting, allow the minimum smbclient protocol to be configured
en: Minimum protocol version
cs_cz: Minimální verze protokolu

[ctx: #36629]
note: Description of setting with label #36628 "Minimum protocol version"
en: Set the minimum SMB protocol version to negotiate when making connections. Forcing SMBv2 may be required to prevent SMBv1 use on some OS.
cs_cz: Nastavte minimální verzi protokolu SMB vyjednanou při vytváření připojení. V některých OS může být vyžadováno vynucení SMBv2 pro zabránění použití SMBv1.

[ctx: #36630]
note: Label of a setting, sets additional config required for some proprietary SMBv1 implementations (mostly routers)
en: Use legacy security
cs_cz: Použít starší zabezpečení

[ctx: #36631]
note: Description of setting with label #36630 "Use legacy security"
en: Force weak SMBv1 security for compatibility with the USB sharing features on some WiFi routers and NAS devices.
cs_cz: Vynutit slabé zabezpečení SMBv1 pro kompatibilitu s funkcemi sdílení USB v některých směrovačích WiFi a zařízeních NAS.

[ctx: #36632]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "Services -> Control -> Allow remote control via HTTP"
en: Anyone who has access to the web interface will be able to completely control this application and, therefore, this device, so it should never be exposed on the Internet. A password should be set below. Proceed?
cs_cz: Každý, kdo má přístup k webovému rozhraní, bude moci plně ovládat tuto aplikaci a tedy i toto zařízení, takže by nikdy nemělo být vystaveno na internetu. Níže by mělo být nastaveno heslo. Pokračovat?

[ctx: #36633]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "Services -> Control -> Allow remote control from applications on other systems"
en: These services offer neither authentication nor encryption. Anyone who can connect to them will be able to completely control this application and, therefore, this device, so they should never be exposed to the Internet. Proceed?
cs_cz: Tyto služby nenabízejí ani ověřování ani šifrování. Každý, kdo se k nim může připojit, bude moci plně ovládat tuto aplikaci a tedy i toto zařízení, takže by nikdy neměly být vystaveny internetu. Pokračovat?

[ctx: #36634]
note: Text in confirm dialog when disabling setting "Services -> Control -> Require authentication"
en: Anyone who has access to the web interface will be able to completely control this application and, therefore, this device, so it should be secured by a password. Are you sure you want to disable authentication?
cs_cz: Každý, kdo má přístup k webovému rozhraní, bude moci plně ovládat tuto aplikaci a tedy i toto zařízení, takže by mělo být zabezpečeno heslem. Opravdu chcete zakázat ověřování?

[ctx: #36635]
note: Text in error dialog when trying to enter an invalid web server configuration
en: If web server authentication is enabled, a password must be entered as well.
cs_cz: Pokud je povoleno ověřování webového serveru, je nutné zadat také heslo.

[ctx: #36636]
note: Text in error dialog when trying to enter an invalid web server configuration by enabling authentication without a password set
en: You must first enter a password before web server authentication can be enabled.
cs_cz: Před povolením ověřování webového serveru musíte nejprve zadat heslo.

[ctx: #36638]
note: Menuitem at "Settings -> System -> Add-ons"
en: Remove all orphaned add-ons
cs_cz: Odstranit všechny osiřelé doplňky

[ctx: #36639]
note: Description of setting with label #36638 "Remove all orphaned dependencies"
en: Remove all modules and support libraries that have been automatically installed and are in an orphaned state.
cs_cz: Odstranit všechny moduly a podpůrné knihovny, které byly automaticky nainstalovány a jsou nyní osiřelé.

[ctx: #36640]
note: Dialog caption
en: Orphaned add-ons
cs_cz: Osiřelé doplňky

[ctx: #36641]
note: Dialog text if orphaned add-ons were found and removed
en: The following orphaned add-ons were removed from your system: {0:s}.
cs_cz: Následující osiřelé doplňky byly odstraněny ze systému: {0:s}.

[ctx: #36642]
note: Dialog text if no more orphaned add-ons left on the system
en: No orphaned add-ons to remove.
cs_cz: Žádné osiřelé doplňky k odstranění.

[ctx: #36899]
note: Description of setting with label #729 "Enable SSL"
en: Enables SSL encryption in the webserver. Certificate special://userdata/server.pem and Key special://userdata/server.key must be created manually
cs_cz: Povolí šifrování SSL ve webovém serveru. Certifikát special://userdata/server.pem a klíč special://userdata/server.key musí být vytvořeny ručně

[ctx: #36900]
en: movie
cs_cz: film

[ctx: #36901]
en: movies
cs_cz: filmy

[ctx: #36902]
en: TV show
cs_cz: Seriál

[ctx: #36903]
en: TV shows
cs_cz: Seriály

[ctx: #36904]
en: season
cs_cz: sezóna

[ctx: #36905]
en: seasons
cs_cz: sezóny

[ctx: #36906]
en: episode
cs_cz: epizoda

[ctx: #36907]
en: episodes
cs_cz: epizody

[ctx: #36908]
en: music video
cs_cz: hudební videoklip

[ctx: #36909]
en: music videos
cs_cz: hudební videoklipy

[ctx: #36910]
en: set
cs_cz: kolekce

[ctx: #36911]
en: sets
cs_cz: kolekce

[ctx: #36913]
en: videos
cs_cz: videa

[ctx: #36914]
en: music
cs_cz: hudba

[ctx: #36915]
en: music
cs_cz: hudba

[ctx: #36916]
en: artist
cs_cz: interpret

[ctx: #36917]
en: artists
cs_cz: interpreti

[ctx: #36919]
en: albums
cs_cz: alba

[ctx: #36920]
en: song
cs_cz: skladba

[ctx: #36921]
en: songs
cs_cz: skladby

[ctx: #37000]
en: (Visually impaired)
cs_cz: (Pro zrakově postižené)

[ctx: #37001]
en: (Director's comments)
cs_cz: (Komentáře režiséra)

[ctx: #37002]
en: (Director's comments 2)
cs_cz: (Komentáře režiséra 2)

[ctx: #37014]
en: Last used profile
cs_cz: Naposledy použitý profil

[ctx: #37015]
note: Label used in different places to denote the function to open a folder to list its content
en: Browse into
cs_cz: Procházet v

[ctx: #37016]
note: Description of setting with label #448 "Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital Plus (E-AC3) streams.
cs_cz: Vyberte tuto volbu, pokud je váš přijímač schopný dekódovat stopy Dolby Digital Plus (E-AC3).

[ctx: #37021]
en: Set GUI resolution limit
cs_cz: Nastavit omezení rozlišení grafického rozhraní

[ctx: #37022]
en: UPnP player
cs_cz: Přehrávač UPnP

[ctx: #37023]
en: Do you wish to stop playback on the remote device?
cs_cz: Přejete si zastavit přehrávání na vzdáleném zařízení?

[ctx: #37025]
en: Configure audio encoder settings such as quality and compression level
cs_cz: Konfigurujte nastavení enkodéru zvuku, jako je kvalita a úroveň komprese

[ctx: #37026]
en: Auto
cs_cz: Automatická

[ctx: #37030]
en: Unlimited
cs_cz: Neomezená

[ctx: #37031]
note: Description of setting #14102 Blu-ray playback mode
en: Specifies how Blu-rays should be opened / played back. Note: Some disc menus are not fully supported and may cause problems.
cs_cz: Určuje, jak má být otevřeno nebo přehráno Blu-ray. Poznámka: Nabídky některých disků nejsou plně podporovány a mohou způsobit problémy.

[ctx: #37032]
note: Title of accessibility menu group
en: Accessibility
cs_cz: Usnadnění

[ctx: #37033]
note: Description of category #287 Subtitles
en: This category contains the settings for subtitles
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro titulky

[ctx: #37034]
note: Setting #37034 Accessibility
en: Prefer audio stream for the visually impaired
cs_cz: Upřednostňovat zvukovou stopu pro zrakově postižené

[ctx: #37035]
note: Description of setting #37034 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the visually impaired to other audio streams of the same language
cs_cz: Upřednostňovat zvukovou stopu pro zrakově postižené před jinými zvukovými stopami ve stejném jazyce

[ctx: #37036]
note: Setting #37036 Settings -> Video -> Accessibility
en: Prefer audio stream for the hearing impaired
cs_cz: Upřednostňovat zvukovou stopu pro sluchově postižené

[ctx: #37037]
note: Description of setting #37036 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the hearing impaired to other audio streams of the same language
cs_cz: Upřednostňovat zvukovou stopu pro sluchově postižené před jinými zvukovými stopami ve stejném jazyce

[ctx: #37038]
note: Setting #37038 Accessibility
en: Prefer subtitles for the hearing impaired
cs_cz: Upřednostňovat titulky pro sluchově postižené

[ctx: #37039]
note: Description of setting #37038 Accessibility
en: Prefer the subtitle stream for the hearing impaired to other subtitle streams of the same language
cs_cz: Upřednostňovat titulkovou stopu pro sluchově postižené před jinými titulkovými stopami ve stejném jazyce

[ctx: #37040]
note: Setting #37040 Playback
en: Prefer default audio streams
cs_cz: Upřednostňovat výchozí zvukovou stopu

[ctx: #37041]
note: Description of setting #37040 Playback
en: If enabled, audio streams that are flagged as default (and match the preferred language) are preferred over audio streams with higher quality (number of channels, codec, ...).
cs_cz: Pokud je povoleno, zvukové stopy označené jako výchozí (a odpovídající upřednostňovanému jazyku) jsou upřednostněny před zvukovými stopami s vyšší kvalitou (počet kanálů, kodek, ...).

[ctx: #37042]
note: Description of setting Skip steps
en: Defines which step sizes to use when pressing the skip buttons. If more steps are selected for a skip direction, these can be applied by subsequent presses on the skip button within the defined skip delay. Forward (positive) and backward (negative) steps can be defined independently.
cs_cz: Definuje, které velikosti kroku použít při stisknutí tlačítka přeskočení. Pokud je pro směr přeskočení vybráno více kroků, mohou být použity následujícími stisknutími tlačítka přeskočení v rámci definovaného zpoždění přeskočení. Kroky vpřed (kladná čísla) a zpět (záporná čísla) mohou být definovány nezávisle na sobě.

[ctx: #37043]
note: Description of setting Skip delay
en: Defines the time to wait for subsequent key presses before performing the skip. Only applies when using smart skipping (when using more than one skip step for a direction).
cs_cz: Definuje dobu čekání pro následující stisknutí klávesy před provedením přeskočení. Platí pouze při použití chytrého přeskakování (při použití více než jednoho kroku přeskočení pro směr).

[ctx: #37044]
note: Setting #37044 Extract chapter thumbnails
en: Extract chapter thumbnails
cs_cz: Extrahovat náhledy kapitol

[ctx: #37045]
note: Description of setting #37044 Extract chapter thumbnails"
en: Extract chapter thumbnails for presentation in the chapters / bookmarks dialogue. This might increase CPU load.
cs_cz: Extrahovat náhledy kapitol pro zobrazování v dialogu kapitoly / záložky. Toto může zvýšit zatížení procesoru.

[ctx: #37048]
note: Setting #37048 Enable WS-Discovery Service"
en: Enable WS-Discovery Service
cs_cz: Povolit službu WS-Discovery

[ctx: #37049]
note: Description of setting #37048 Enable WS-Discovery Service"
en: Enable service to search for SMB services using the WS-Discovery protocol
cs_cz: Povolit službu pro vyhledávání SMB služeb použitím protokolu WS-Discovery

[ctx: #37050]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]WS-Discovery[/B] component
cs_cz: Podrobné protokolování pro komponentu [B]WS-Discovery[/B]

[ctx: #37051]
note: Setting #37051 NFS Protocol Version"
en: NFS Protocol Version
cs_cz: Verze protokolu NFS

[ctx: #37052]
note: Description of setting #37051 NFS Protocol Version"
en: NFS protocol version to use when establishing NFS connections
cs_cz: Verze protokolu NFS použitá při vytváření NFS spojení

[ctx: #38011]
note: Setting #38011 "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry
cs_cz: Zobrazit záznam „Všechny položky“

[ctx: #38012]
note: Description of setting "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry in directory, e.g. "All albums" or "All seasons".
cs_cz: Zobrazit záznam „Všechny položky“ v adresáři, např. „Všechna alba“ nebo „Všechny sezóny“.

[ctx: #38013]
note: Label of a setting to limit the number of fps used for updating the GUI while playing videos. This is useful for slow systems that have problems rendering GUI and video at the same time in full speed.
en: Limit GUI updates during playback
cs_cz: Omezit aktivace grafického rozhraní během přehrávání

[ctx: #38014]
note: Description for the setting with label #38013 "Limit GUI updates when playing video"
en: Limits the speed (fps) used to update the GUI while playing videos. This can reduce CPU load and fix playback issues while the GUI is shown.
cs_cz: Omezí rychlost (fps) použitou pro aktualizaci zobrazení grafického rozhraní při přehrávání videa. Může to snížit zatížení procesoru a opravit problémy s přehráváním při zobrazení grafického rozhraní.

[ctx: #38015]
note: Label of a settings value to indicate the "disabled" state of an otherwise limiting setting (like fps limit, bandwidth limit, etc.)
en: Unlimited
cs_cz: Neomezená

[ctx: #38017]
note: Description of setting #14111 "Blu-ray region code"
en: Region A - Americas, East Asia and Southeast Asia. Region B - Africa, Middle East, Southwest Asia, Europe, Australia, New Zealand. Region C - Central Asia, mainland China, Mongolia, South Asia, Belarus, Russia, Ukraine, Kazakhstan.
cs_cz: Region A: Amerika, východní Asie a jihovýchodní Asie. Region B: Afrika, Střední východ, jihovýchodní Asie, Evropa, Austrálie, Nový Zéland. Region C: střední Asie, Čína, Mongolsko, jižní Asie, Bělorusko, Rusko, Ukrajina, Kazachstán.

[ctx: #38018]
note: Used for the viewstate selection
en: My rating
cs_cz: Moje hodnocení

[ctx: #38022]
note: Used for the rating selection
en: No rating
cs_cz: Bez hodnocení

[ctx: #38023]
note: Used for the rating selection
en: Set my rating
cs_cz: Nastavit mé hodnocení

[ctx: #38024]
en: Information provider selection
cs_cz: Výběr poskytovatele informací

[ctx: #38025]
en: Choose information provider
cs_cz: Zvolte poskytovatele informací

[ctx: #38026]
en: Appearances
cs_cz: Vzhledy

[ctx: #38031]
note: Label for an option to select the video stream to play if current video has more than one video stream
en: Video stream
cs_cz: Stopa videa

[ctx: #38032]
note: Label for an option to select the angle to play if current disc has more than one angle
en: Angle
cs_cz: Úhel

[ctx: #38034]
note: Orchestra playing on the recording (if present)
en: Orchestra
cs_cz: Orchestr

[ctx: #38035]
note: Lyricist that wrote the lyrics of the song (if present)
en: Lyricist
cs_cz: Textař

[ctx: #38037]
note: Arranger of the song (if present)
en: Arranger
cs_cz: Aranžmá

[ctx: #38038]
note: Engineer of the song (if present)
en: Engineer
cs_cz: Technik

[ctx: #38039]
note: Producer of the song (if present)
en: Producer
cs_cz: Producent

[ctx: #38040]
note: DJMixer of the song (if present)
en: DJMixer
cs_cz: DJ Mixer

[ctx: #38042]
note: Name used when artist name is missing from music file tags
en: [Missing]
cs_cz: [Chybějící]

[ctx: #38043]
note: Title album artists node, and music item to export output, see #38306
en: Album artists
cs_cz: Interpret alba

[ctx: #38044]
note: Title all artists node
en: Song & album artists
cs_cz: Interpreti skladeb a alb

[ctx: #38045]
note: Title all contributors node (any role e.g. composer, piano, producer, engineer)
en: All contributors
cs_cz: Všichni přispěvatelé

[ctx: #38046]
note: Title all roles node
en: All roles
cs_cz: Všechny role

[ctx: #38060]
note: Question when forced rescan of music tags needed after upgrade from previous version of Kodi
en: Music library needs to rescan tags from files. Would you like to scan now?
cs_cz: Hudební knihovna potřebuje znovu prohledat štítky ze souborů. Chcete prohledat nyní?

[ctx: #38061]
note: Extra scraping question on upgrade from previous version
en: Fetch additional information for albums and artists? This could take some time so you may prefer to do this later
cs_cz: Načíst dodatečné informace pro alba a interprety? Může to nějakou dobu trvat, takže to možná budete chtít udělat později

[ctx: #38062]
note: Full tag scanning question on library update (by default tags are only scanned when the file has changed since last time)
en: Do full tag scan even when music files are unchanged?
cs_cz: Provést úplné prohledání štítků, i když jsou hudební soubory nezměněny?

[ctx: #38063]
note: Item in selection list #38338. Settings will change the default addon used to fetch artist or album information, related to #20195, #20193 and #20194
en: Set default information provider
cs_cz: Nastavit výchozího poskytovatele informací

[ctx: #38064]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific artist, related to #20195
en: Set for this artist
cs_cz: Nastavit pro tohoto interpreta

[ctx: #38065]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all artists in node, related to #20195
en: Set for all artists shown
cs_cz: Nastavit pro všechny zobrazené interprety

[ctx: #38066]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific album, related to #20195
en: Set for this album
cs_cz: Nastavit pro toto album

[ctx: #38067]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all albums in node, related to #20195
en: Set for all albums shown
cs_cz: Nastavit pro všechna zobrazená alba

[ctx: #38068]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all artists shown in node, after #38065
en: Use this information provider for all the artists shown here?
cs_cz: Použít tohoto poskytovatele informací pro všechny zde zobrazené interprety?

[ctx: #38069]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all albums shown in node, after #38067
en: Use this information provider for all the albums shown here?
cs_cz: Použít tohoto poskytovatele informací pro všechna zde zobrazená alba?

[ctx: #38070]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default artist information provider, after #38063
en: Use this information provider for all artists, clearing any previous settings for specific artists?
cs_cz: Použít tohoto poskytovatele informací pro všechny interprety, což vymaže jakákoliv předchozí nastavení pro konkrétní interprety?

[ctx: #38071]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default album information provider, after #38063
en: Use this information provider for all albums, clearing any previous settings for specific albums?
cs_cz: Použít tohoto poskytovatele informací pro všechna alba, což vymaže jakákoliv předchozí nastavení pro konkrétní alba?

[ctx: #38072]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for all the artists or albums in the node immediately
en: Do you want to refresh information for all these items now?
cs_cz: Chcete nyní aktualizovat informace pro všechny tyto položky?

[ctx: #38073]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for the current artist or album immediately
en: Do you want to refresh information for this item now?
cs_cz: Chcete nyní aktualizovat informace pro tuto položku?

[ctx: #38074]
en: Boxsets
cs_cz: Boxsety

[ctx: #38075]
en: * All discs
cs_cz: * Všechny disky

[ctx: #38076]
en: Disc title
cs_cz: Název disku

[ctx: #38077]
en: Total discs
cs_cz: Celkem disků

[ctx: #38078]
en: Original year
cs_cz: Původní rok

[ctx: #38079]
en: Original date
cs_cz: Původní datum

[ctx: #38081]
note: Music property - Album release status
en: Release status
cs_cz: Stav vydání

[ctx: #38082]
note: Displayed in a toast notification when music items are added to a playlist
en: Added to end of playlist
cs_cz: Přidáno na konec playlistu

[ctx: #38083]
note: Displayed in a toast notification when music items are added to a playlist to play next
en: Added to playlist to play next
cs_cz: Přidáno do playlistu pro následující přehrátí

[ctx: #38100]
note: Description of section #14200 "Player""
en: Section that contains the settings for the playback of media
cs_cz: Sekce, která obsahuje nastavení pro přehrávání médií

[ctx: #38101]
note: Description of section #14201 "Media"
en: Section that contains the settings for sources and how media information is collected, stored, shown and navigated
cs_cz: Sekce, která obsahuje nastavení pro zdroje a jak jsou informace o médiích shromažďovány, ukládány, zobrazovány a jak je v nich navigováno

[ctx: #38102]
note: Description of section #14203 "Customise"
en: Section that contains the settings influencing the GUI experience and for controlling the GUI/system
cs_cz: Sekce, která obsahuje nastavení ovlivňující zkušenosti s grafickým rozhraním a pro ovládání grafického rozhraní nebo systému

[ctx: #38103]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for the playback of videos
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro přehrávání videí

[ctx: #38104]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for the playback of music
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro přehrávání hudby

[ctx: #38105]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for playback of pictures via a slideshow
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro přehrávání obrázků prostřednictvím prezentace

[ctx: #38106]
note: Description of category #14213 "Language"
en: This category contains the settings for audio / subtitles language and accessibility
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro jazyk zvuku, titulků a přístupnosti

[ctx: #38107]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for how information for videos is collected, stored, shown, and navigated
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak jsou informace pro videa shromažďovány, ukládány, zobrazovány a jak je v nich navigováno

[ctx: #38108]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for how information for music is collected, stored, shown, and navigated
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak jsou informace pro hudbu shromažďovány, ukládány, zobrazovány a jak je v nich navigováno

[ctx: #38109]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for how information for pictures is shown and navigated
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení jak jsou informace pro obrázky zobrazovány a jak je v nich navigováno

[ctx: #38110]
note: Description of category #14215 "Databases"
en: This category contains the settings for the library databases
cs_cz: Tato kategorie obsahuje nastavení pro databáze knihoven

[ctx: #38111]
note: Description of category #14224 "Other"
en: This category contains other settings for the GUI interface
cs_cz: Tato kategorie obsahuje ostatní nastavení grafického uživatelského rozhraní

[ctx: #38112]
note: Description of setting with label #12381 "Switch to visualisation on playback"
en: Automatically go to the visualisation window when audio playback starts
cs_cz: Automaticky přejít do okna vizualizace při spuštění přehrávání audia

[ctx: #38190]
en: Extract thumbnails from video files
cs_cz: Extrahovat ze souborů videí náhledy

[ctx: #38207]
note: Description of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38207
en: Show EXIF picture information
cs_cz: Zobrazovat informace EXIF obrázku

[ctx: #38208]
note: Help text of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38208
en: If EXIF information exists (date, time, camera used, etc.), it will be displayed.
cs_cz: Pokud existují, budou zobrazeny EXIF informace (datum, čas, použitý fotoaparát, atd.).

[ctx: #38209]
note: Contextmenu entry to remove the resume point of the currently selected item
en: Reset resume position
cs_cz: Vynulovat pozici pokračování

[ctx: #38300]
note: Dialog header for settings for how to export specific music library data
en: Export Music Library
cs_cz: Exportovat hudební knihovnu

[ctx: #38301]
note: Kind of export output, see #38304
en: Single file
cs_cz: Jeden soubor

[ctx: #38302]
note: Kind of export output, see #38304
en: Separate files for each item
cs_cz: Oddělené soubory pro každou položku

[ctx: #38303]
note: Kind of export output, see #38304
en: To library folders
cs_cz: Do složek knihovny

[ctx: #38304]
note: Selection of export to a single file, many separate files or the library folder(s)
en: Choose kind of export output
cs_cz: Zvolte typ výstupu exportu

[ctx: #38305]
note: Folder path for export output file or files
en: Destination folder
cs_cz: Cílová složka

[ctx: #38306]
note: Section of music items to export - albums, album artists, song artists etc.
en: Items to export
cs_cz: Položky k exportu

[ctx: #38307]
en: Include artwork such as thumbnails and fanart
cs_cz: Zahrnout obrázky, jako jsou náhledy a fanart

[ctx: #38308]
en: Include items that have not been scraped (to create template NFO files)
cs_cz: Zahrnout položky, pro které nebyly staženy informace (pro vytvoření šablon souborů NFO)

[ctx: #38309]
en: Output information to NFO files
cs_cz: Výstup informací do souborů NFO

[ctx: #38310]
note: See #38309 when NFO and art export disabled so only artist folders
en: Output information to NFO files (currently exporting artist folders only)
cs_cz: Výstup informací do souborů NFO (aktuálně exportuje pouze složku interpretů)

[ctx: #38311]
en: Overwrite existing files
cs_cz: Přepsat existující soubory

[ctx: #38312]
note: Music item to export output, see #38306
en: Song artists
cs_cz: Interpreti skladby

[ctx: #38313]
note: Music item to export output, see #38306
en: Other artists
cs_cz: Ostatní interpreti

[ctx: #38317]
note: Message when trying to do a kind #38303 of export and setting #20223 is empty
en: Unable to export to library folders as the system artist information folder setting is empty
cs_cz: Nelze exportovat do složek knihovny, protože systémová složka nastavení informací o interpretovi je prázdná

[ctx: #38318]
note: Message when trying to do export and destination folder #38305 does not exist
en: Unable to export data as the destination folder does not exist
cs_cz: Nelze exportovat data, protože cílová složka neexistuje

[ctx: #38319]
note: Button text to start export
en: Export
cs_cz: Exportovat

[ctx: #38320]
note: Message when adding music source and setting #20223 is empty
en: Do you have local artist information (NFO) and art files that you want to fetch? Set the location of these artist folders now
cs_cz: Máte místní soubory informací o interpretech (NFO) a uměleckých děl, které chcete načíst? Nastavte nyní umístění těchto složek interpretů

[ctx: #38321]
note: Kind of export output, see #38304
en: Artist folders only
cs_cz: Pouze složku interpretů

[ctx: #38322]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when albums and artists selected
en: Artists exported to Artist Information Folder and albums to music folders
cs_cz: Interpreti exportováni do složky informací o interpretech a alba do složek hudby

[ctx: #38323]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when only albums selected
en: Albums exported to music folders
cs_cz: Alba exportována do složek hudby

[ctx: #38324]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when only artists selected
en: Artists exported to Artist Information Folder
cs_cz: Interpreti exportováni do složky informací o interpretech

[ctx: #38325]
note: Explanation of what export artist folders only means see #38304
en: Artist subfolders created in Artist Information Folder
cs_cz: Podsložky interpretů vytvořeny ve složce informací o interpretech

[ctx: #38330]
note: Dialog heading when editing default settings for fetching additional music information
en: Set Music Information Providers
cs_cz: Nastavit poskytovatele informací o hudbě

[ctx: #38331]
note: Dialog heading when editing album information provider
en: Set Album Information Provider
cs_cz: Nastavit poskytovatele informací o albu

[ctx: #38332]
note: Dialog heading when editing artist information provider
en: Set Artist Information Provider
cs_cz: Nastavit poskytovatele informací o interpretovi

[ctx: #38333]
note: Use scrapers to fetch additional album and artist information and art during scan
en: Fetch additional information and art during scan
cs_cz: Načíst dodatečné informace a umělecká díla během prohledávání

[ctx: #38334]
note: Scraper to use for additional album information. See #20193
en: Album information provider
cs_cz: Poskytovatel informací o albu

[ctx: #38335]
note: Scraper to use for additional artist information. See #20194
en: Artist information provider
cs_cz: Poskytovatel informací o interpretovi

[ctx: #38336]
note: Location of folder where local art and nfo files can be found for artists. See #20223
en: Local artist information folder
cs_cz: Místní složka informací o interpretovi

[ctx: #38337]
note: Group header describing the settings
en: Options for fetching additional information
cs_cz: Možnosti pro načítání dodatečných informací

[ctx: #38338]
note: Selecting what items the settings will be used for, selecting from #38064 to 38067
en: Choose how to apply settings
cs_cz: Zvolte, jak použít nastavení

[ctx: #38339]
note: Heading when selecting from list for #38338
en: How to apply information provider settings
cs_cz: Jak použít nastavení poskytovatele informací

[ctx: #38350]
note: Progress statement when importing music library is processing song playback history data
en: Importing song playback history
cs_cz: Importování historie přehrávání skladby

[ctx: #38351]
note: Progress statement when importing music library - data matching phase
en: Matching data
cs_cz: Porovnávání dat

[ctx: #38352]
note: Progress statement when importing music library - song history being updated
en: Updating songs
cs_cz: Aktualizace skladeb

[ctx: #38353]
note: Notification of import success "Importing song history - <number of songs matched> updated out of <total songs in xml> imported songs"
en: Importing song history - {0:d} updated out of {0:d} imported songs
cs_cz: Importování historie skladby - aktualizováno {0:d} z {0:d} importovaných skladeb

[ctx: #38354]
note: Message when reading the user specified XML for import to library fails
en: Unable to read xml file
cs_cz: Nelze přečíst soubor xml

[ctx: #39004]
note: Description of category "Library" with label #14202
en: This category provides access to the windows for source management and library management facilities
cs_cz: Tato kategorie poskytuje přístup do oken pro správu zdrojů a správu knihovny pro databáze

[ctx: #39005]
note: Description of setting "Videos... with label #14242
en: This provides access to where video sources can be added and otherwise managed.
cs_cz: Toto poskytuje přístup tam, kam mohou být přidány a jinak spravovány zdroje videí.

[ctx: #39006]
note: Description of setting "Music... with label #14243
en: This provides access to where music sources can be added and otherwise managed.
cs_cz: Toto poskytuje přístup tam, kam mohou být přidány a jinak spravovány zdroje hudby.

[ctx: #39007]
note: Description of setting "Pictures... with label #14244
en: This provides access to where picture sources can be added and otherwise managed.
cs_cz: Toto poskytuje přístup tam, kam mohou být přidány a jinak spravovány zdroje obrázků.

[ctx: #39008]
en: Zoom - 120% width
cs_cz: Přiblížení – 120 % šířky

[ctx: #39009]
en: Zoom - 110% width
cs_cz: Přiblížení – 110 % šířky

[ctx: #39010]
en: Select sort method
cs_cz: Vyberte metodu řazení

[ctx: #39011]
en: Maximum wait time for network
cs_cz: Maximální doba čekání na síť

[ctx: #39012]
note: Description of setting with label #39011 "Maximum wait time for network"
en: Set the maximum time to wait for the network to come up after starting or waking up. When time has passed before network is up startup will continue.
cs_cz: Nastavte maximální čas, který čekat po spuštění nebo probuzení, než se objeví síť. Po uplynutí času před spuštěním sítě bude pokračovat spuštění.

[ctx: #39013]
en: Virtual filesystems
cs_cz: Virtuální systémy souborů

[ctx: #39014]
note: Message of a dialog, asking if related data of an add-on should also be removed on uninstall
en: Would you also like to remove all related data (e.g. settings) of this add-on?
cs_cz: Chcete také odebrat všechna související data (např. nastavení) tohoto doplňku?

[ctx: #39015]
en: Image decoder
cs_cz: Dekodér obrázku

[ctx: #39016]
en: Resume audiobook
cs_cz: Obnovit audioknihu

[ctx: #39017]
note: Description of setting with label #21358 "Share my libraries"
en: Enables UPnP. This allows you to stream media in your libraries to a UPnP client and to detect remote UPnP servers.
cs_cz: Povolí UPnP. Toto vám umožňuje streamovat média ve vašich knihovnách do klienta UPnP a rozpoznávat vzdálené servery UPnP.

[ctx: #39018]
en: optional
cs_cz: volitelné

[ctx: #39019]
en: installed
cs_cz: nainstalováno

[ctx: #39020]
en: The following additional add-ons will be installed
cs_cz: Budou nainstalovány následující volitelné doplňky

[ctx: #39021]
en: Proceed with installation?
cs_cz: Pokračovat v instalaci?

[ctx: #39024]
en: Dependencies
cs_cz: Závislosti

[ctx: #39025]
note: Artist gender - male, female, other
en: Gender
cs_cz: Pohlaví

[ctx: #39026]
note: Brief comment to distinguish artists with the same name e.g "former bassist with Journey"
en: Disambiguation
cs_cz: Odstranění nejednoznačností

[ctx: #39027]
note: Sort name of artist (e.g. Jackson, Michael)
en: Sortname
cs_cz: Název řazení

[ctx: #39028]
note: Text for yes/no dialog when silently uninstalling an add-on
en: Add-on: {0:s}[CR]Origin: {1:s}[CR]Version: {2:s}[CR]- will be uninstalled and replaced. Would you like to proceed?
cs_cz: Doplněk: {0:s}[CR]Původ: {1:s}[CR]Verze: {2:s}[CR]– bude odinstalován a nahrazen. Chcete pokračovat?

[ctx: #39029]
note: Text for yes/no dialog to indicate that an add-on was manually installed
en: Manually installed
cs_cz: Nainstalováno manuálně

[ctx: #39030]
note: Media source, a filter and smart playlist rule option
en: Source
cs_cz: Zdroj

[ctx: #39031]
note: Node title, plural of #39030
en: Sources
cs_cz: Zdroje

[ctx: #39100]
en: Perform on startup
cs_cz: Provést při spuštění

[ctx: #39101]
note: Startup action option label
en: Play TV
cs_cz: Přehrát televizi

[ctx: #39102]
en: Play Radio
cs_cz: Přehrát rádio

[ctx: #39103]
en: Unable to configure network location. Invalid path given.
cs_cz: Nelze nastavit síťové umístění. Zadána neplatná cesta.

[ctx: #39104]
en: View as text
cs_cz: Zobrazit jako text

[ctx: #39105]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_DEFAULT
en: default
cs_cz: výchozí

[ctx: #39106]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_FORCED
en: forced
cs_cz: vynucené

[ctx: #39107]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_HEARING_IMPAIRED
en: captions
cs_cz: titulky

[ctx: #39108]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_VISUAL_IMPAIRED
en: audio description
cs_cz: popis zvuku

[ctx: #39109]
en: Select Program
cs_cz: Vybrat program

[ctx: #39110]
en: Select Resolution
cs_cz: Vyberte rozlišení

[ctx: #39111]
note: audio flag - FLAG_ORIGINAL language prefix displayed in audio settings stream selection
en: original
cs_cz: původní

[ctx: #39112]
note: Used for a setting which allows centre channel (voice/speech) volume to be adjusted when downmixing.
en: Downmix: Center Mix Level
cs_cz: Sloučení: Úroveň středového kanálu

[ctx: #39113]
note: Help text for 39112
en: Center Mix Level in dB relative to metadata or default (-3 dB)
cs_cz: Úroveň středového kanálu v dB vztažená k metadatům nebo výchozí (-3 dB)

[ctx: #39114]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode thumb
cs_cz: Náhled epizody

[ctx: #39115]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Movie plot
cs_cz: Děj filmu

[ctx: #39116]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode plot
cs_cz: Děj epizody

[ctx: #39117]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]Announcer[/B] component
cs_cz: Podrobné protokolování pro komponentu [B]Announcer[/B]

[ctx: #39118]
note: Label for action to present native iOS sharing sheet
en: Share debug log
cs_cz: Sdílet protokol ladění

[ctx: #39119]
en: Last modified
cs_cz: Poslední změna

[ctx: #39120]
en: Skip filename matching for external audio tracks
cs_cz: Přeskočit párování jmen souborů pro externí zvukové stopy

[ctx: #39121]
note: Label for section of settings controling what is shown on the library windows
en: Library Display and Navigation
cs_cz: Zobrazení a navigace knihovny

[ctx: #39122]
note: Label for section of settings controling how library is populated
en: Library Information Sources
cs_cz: Informační zdroje knihovny

[ctx: #39123]
note: Label for section of settings, label for artwork file browse dialog
en: Artwork
cs_cz: Obrázek

[ctx: #39124]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]Add-ons[/B] component
cs_cz: Podrobné protokolování pro komponentu [B]Doplňky[/B]

[ctx: #39125]
en: Enable tag reading in file view
cs_cz: Povolit čtení štítků v zobrazení souborů

[ctx: #39127]
en: Use all local image files as artwork
cs_cz: Použít místní soubory obrázků jako obrázky

[ctx: #39128]
note: Description of setting with label #39127 "Use all local image files as artwork"
en: All image files located alongside the media files are picked up as artwork during library scan, with the file name as the art type.
cs_cz: Všechny soubory obrázků umístěné vedle souborů médií se během prohledávání knihovny vezmou jako obrázky s názvem souboru jako typem obrázku.

[ctx: #39129]
en: Use all remote artwork fetched by scrapers
cs_cz: Použít všechny vzdálené obrázky načtené stahováním informací

[ctx: #39130]
note: Description of setting with label #39129 "Use all remote artwork fetched by scrapers"
en: Use the first of each art type of the remote artwork in scraper results to fill any missing art not populated with local art.
cs_cz: Použít první z každého typu obrázku vzdáleného obrázku ve výsledcích načítání informací k vyplnění jakéhokoliv chybějícího obrázku, který není naplněn místním obrázkem.

[ctx: #39131]
en: Artist art types whitelist
cs_cz: Seznam povolených typů obrázků interpreta

[ctx: #39132]
note: Description of setting with label #39131 "Artist art types whitelist"
en: Limit the artist artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
cs_cz: Omezit obrázky interpreta načtené místně nebo použité z výsledků vzdáleného načítání informací o obrázcích pouze na typy obrázků v seznamu povolených

[ctx: #39133]
en: Album art types whitelist
cs_cz: Seznam povolených typů obrázků alba

[ctx: #39134]
note: Description of setting with label #39133 "Album art types whitelist"
en: Limit the album artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
cs_cz: Omezit obrázky alba načtené místně nebo použité z výsledků vzdáleného načítání informací o obrázcích pouze na typy obrázků v seznamu povolených

[ctx: #39135]
en: Thumbnail image files
cs_cz: Náhledy souborů obrázků

[ctx: #39136]
note: Description of setting with label #39135 "Thumbnail image files"
en: The names of files that contain primary artwork (thumbnails), generally square and used both full and in reduced size to visually identify a folder, artist, album or song
cs_cz: Názvy souborů obsahujících primární obrázky (náhledy), obvykle čtvercové a používají se jak v plné velikosti, tak ve zmenšené velikosti k vizuální identifikaci složky, umělce, alba nebo skladby

[ctx: #39137]
en: Artwork level
cs_cz: Úroveň obrázků

[ctx: #39138]
note: Description of setting with label #39137 "Artwork level"
en: The amount of artwork automatically selected - [Maximum] all local images and remote art; [Basic] save space on limited devices or when using a simple skin; [Custom] configured by user for detailed control; [None] no art
cs_cz: Množství automaticky vybraných obrázků – [Maximální] všech místních obrázků a vzdálených obrázků; [Základní] šetří místo na omezených zařízeních nebo při použití jednoduchého vzhledu; [Vlastní] nakonfigurovaný uživatelem pro podrobné ovládání; [Žádné] bez obrázků

[ctx: #39140]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Maximum
cs_cz: Nejvyšší

[ctx: #39141]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Basic
cs_cz: Základní

[ctx: #39142]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Custom
cs_cz: Vlastní

[ctx: #39143]
en: Movie art types whitelist
cs_cz: Seznam povolených typů obrázků filmu

[ctx: #39144]
note: Description of setting with label #39150 "Movie art types whitelist"
en: Limit the movie and movie set artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
cs_cz: Omezit obrázky filmu a kolekce filmů načtené místně nebo použité z výsledků vzdáleného načítání informací o obrázcích pouze na typy obrázků v seznamu povolených

[ctx: #39145]
en: TV show art types whitelist
cs_cz: Seznam povolených typů obrázků seriálu

[ctx: #39146]
note: Description of setting with label #39152 "TV show art types whitelist"
en: Limit the TV show and season artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
cs_cz: Omezit obrázky seriálu a sezóny načtené místně nebo použité z výsledků vzdáleného načítání informací o obrázcích pouze na typy obrázků v seznamu povolených

[ctx: #39147]
en: Episode art types whitelist
cs_cz: Seznam povolených typů obrázků epizody

[ctx: #39148]
note: Description of setting with label #39154 "Episode art types whitelist"
en: Limit the episode artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
cs_cz: Omezit obrázky epizody načtené místně nebo použité z výsledků vzdáleného načítání informací o obrázcích pouze na typy obrázků v seznamu povolených

[ctx: #39149]
en: Music video art types whitelist
cs_cz: Seznam povolených typů obrázků hudebního videa

[ctx: #39150]
note: Description of setting with label #39156 "Music video art types whitelist"
en: Limit the music video artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
cs_cz: Omezit obrázky hudebního videa načtené místně nebo použité z výsledků vzdáleného načítání informací o obrázcích pouze na typy obrázků v seznamu povolených

[ctx: #39151]
note: Display Hardware scaling filter setting toggle
en: Display hardware scaling filter
cs_cz: Filtr hardwarového škálování displeje

[ctx: #39152]
note: Description
en: Integer scaling (IS) is a Nearest-Neighbor(NN) upscaling technique using Display Engine
cs_cz: Integer scaling (IS) je technika přepočítání obrazu z nižšího do vyššího rozlišení použitím funkce Display Engine

[ctx: #39153]
en: Windowing system:
cs_cz: Systém práce s okny:

[ctx: #39154]
note: Override subtitles styles setting list
en: Override subtitles styles
cs_cz: Přepsat styl titulků

[ctx: #39155]
note: Description of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Some subtitle formats such as SSA / ASS / WebVTT can include metadata like font style, colors, size, alignments, positions, etc. you can override the styles with your customizations (please note that side effects may occur in some cases).
cs_cz: Některé typy titulků jako SSA / ASS / WebVTT mohou obsahovat metadata jako styl fontů, barvy, velikost, zarovnání, pozice apod. Tyto styly můžete přepsat vlastním nastavením (vezměte prosím na vědomí, že se v některých případech mohou objevit nežádoucí účinky).

[ctx: #39156]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Positions
cs_cz: Umístění

[ctx: #39157]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles
cs_cz: Styly

[ctx: #39158]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles and positions
cs_cz: Styly a umístění

[ctx: #39159]
note: Subtitle border size setting toggle
en: Border size
cs_cz: Velikost ohraničení

[ctx: #39160]
note: Subtitle border colour setting
en: Border colour
cs_cz: Barva ohraničení

[ctx: #39161]
note: CC Subtitles text alignment setting list
en: Text alignment
cs_cz: Zarovnání textu

[ctx: #39162]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Left
cs_cz: Doleva

[ctx: #39163]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Center
cs_cz: Na střed

[ctx: #39164]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Right
cs_cz: Doprava

[ctx: #39165]
note: Type of background for displaying the subtitles
en: Background type
cs_cz: Typ pozadí

[ctx: #39166]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Shadow
cs_cz: Stín

[ctx: #39167]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Box
cs_cz: Rámeček

[ctx: #39168]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Square box
cs_cz: Hranatý rámeček

[ctx: #39169]
note: Description of setting with label #39166 "Background type"
en: Type of background to apply to subtitles.
cs_cz: Typ pozadí použitý u titulků.

[ctx: #39170]
note: Subtitle shadow size setting
en: Shadow size
cs_cz: Velikost stínu

[ctx: #39171]
note: Subtitle shadow colour setting
en: Shadow colour
cs_cz: Barva stínu

[ctx: #39172]
note: Subtitle shadow opacity setting
en: Shadow opacity
cs_cz: Průhlednost stínu

[ctx: #39173]
note: Subtitle blur setting
en: Blur
cs_cz: Rozostření

[ctx: #39174]
note: SystemInfo string for the display's supported HDR types
en: Display supported HDR types
cs_cz: Podporované typy zobrazení HDR

[ctx: #39175]
note: Progress text on splash screen, to build the font cache
en: Building font cache in progress - please wait
cs_cz: Probíhá vytváření mezipaměti písem - čekejte prosím

[ctx: #39176]
note: Helper text for gui sound volume setting
en: Relative volume for gui sounds
cs_cz: Relativní hlasitost pro zvuky GUI

[ctx: #39177]
note: Dialog caption related to the speech to text process
en: Speech to text
cs_cz: Převod řeči na text

[ctx: #39178]
note: Dialog text to notify that the speech service is not available
en: Speech recognition service not available
cs_cz: Servis rozpoznávání řeči není dostupný

[ctx: #39179]
note: Dialog text to notify that microphone is listening
en: Listening...
cs_cz: Poslouchám...

[ctx: #39180]
note: Dialog text to notify that there has been no matching recognition result
en: No recognition result matched
cs_cz: Žádný výsledek rozpoznávání

[ctx: #39181]
note: Dialog text to notify that there has been a speech recognition error
en: Speech recognition error
cs_cz: Chyba rozpoznávání řeči

[ctx: #39182]
note: Subtitle vertical margin setting
en: Vertical margin
cs_cz: Svislý okraj

[ctx: #39183]
note: Help text for setting "Vertical margin" of label #39182
en: Allows you to add a margin in top and bottom aligned text. Changing this setting will affect also subtitle position set with the Video calibration.
cs_cz: Umožňuje přidat okraj k textu zarovnaném nahoru nebo dolů. Změna tohoto nastavení ovlivní také pozici titulků nastavenou pomocí kalibrace videa.

[ctx: #39184]
note: Window screen calibration: the current subtitle calibration value with vertical margin
en: Current value: {0:d} (with vertical margin: {1:d})
cs_cz: Současná hodnota: {0:d} (se svislým okrajem: {1:d})

[ctx: #39185]
note: Dialog text to notify that there are insufficient permissions for speech recognition
en: Insufficient permissions for speech recognition
cs_cz: Nedostatečná oprávnění pro rozpoznávání řeči

[ctx: #39186]
note: Title of group menu subtitles
en: Styles for text based subtitles
cs_cz: Styly pro textové titulky

[ctx: #39187]
note: Title of group menu subtitles
en: Closed caption subtitles
cs_cz: Skryté titulky

[ctx: #39188]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: No background
cs_cz: Žádné pozadí

[ctx: #39189]
note: Window screen calibration: calibration by using the subtitle bar
en: Available only with manual subtitle position
cs_cz: Dostupné jen s manuálním umístěním titulků

[ctx: #39190]
note: Help text for setting "Use system HDR/SDR brightness balance" of label #36096
en: [ON] The brightness of the GUI in HDR mode follows the system's setting. This affects all OSD, subtitles and graphics that are SDR in origin.[CR][OFF] Set the max brightness manually.
cs_cz: [ON] Jas grafického uživatelského rozhraní v režimu HDR odpovídá nastavení systému. Toto ovlivní všechny OSD, titulky a grafiku, které mají SDR.[CR][OFF] Nastavte maximální jas ručně.

[ctx: #39192]
en: Disable screensaver when playing audio
cs_cz: Zakázat spořič obrazovky při přehrávání zvuku

[ctx: #39193]
note: Description of setting with label #39192 "Disable screensaver when playing audio"
en: If music is being played, the screensaver will never be activated
cs_cz: Pokud se přehrává hudba, spořič obrazovky se nikdy neaktivuje

[ctx: #39195]
note: Description of setting with label #13418 "Use high precision processing"
en: Enable this option for the best picture quality. Disabling reduces the load on resource-limited systems.
cs_cz: Povolte tuto možnost pro nejlepší kvalitu obrazu. Deaktivace snižuje zatížení systémů s omezenými zdroji.

[ctx: #39196]
note: Title of Dolby Vision RPU conversion setting
en: Dolby Vision compatibility mode
cs_cz: Kompatibilní mód Dolby Vision

[ctx: #39197]
note: Help text for setting "Convert Dolby Vision for compatibility" of label #39196
en: If enabled, Dolby Vision profile 7 will be converted to profile 8.1, which is more commonly supported by devices. Enable if your device supports Dolby Vision, but has issues with some videos.
cs_cz: Pokud je povoleno, Dolby Vision profil 7 bude konvertován do profilu 8.1, který je podporován více zařízeními. Zapněte pokud vaše zařízení podporuje Dolby Vision, ale má problémy s některými videi.

[ctx: #40000]
note: Generic video versions label (plural)
en: Versions
cs_cz: Verze

[ctx: #40003]
note: Generic video version label (singular)
en: Version
cs_cz: Verze

[ctx: #40028]
note: Browse the computer files for the file to be added as version
en: Browse files
cs_cz: Procházet soubory

[ctx: #40210]
note: Button label for video versions
en: Versions
cs_cz: Verze
