KODI Main - en to et_ee translation catalogue (4264 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
et_ee: Programmid

[ctx: #1]
en: Pictures
et_ee: Pildid

[ctx: #2]
en: Music
et_ee: Muusika

[ctx: #3]
en: Videos
et_ee: Videod

[ctx: #4]
en: TV guide
et_ee: Telekava

[ctx: #5]
en: Settings
et_ee: Seaded

[ctx: #7]
en: File manager
et_ee: Failihaldur

[ctx: #8]
en: Weather
et_ee: Ilm

[ctx: #9]
en: Kodi media center
et_ee: Kodi meediakeskus

[ctx: #11]
note: Weather token
en: Monday
et_ee: esmaspäev

[ctx: #12]
note: Weather token
en: Tuesday
et_ee: teisipäev

[ctx: #13]
note: Weather token
en: Wednesday
et_ee: kolmapäev

[ctx: #14]
note: Weather token
en: Thursday
et_ee: neljapäev

[ctx: #15]
note: Weather token
en: Friday
et_ee: reede

[ctx: #16]
note: Weather token
en: Saturday
et_ee: laupäev

[ctx: #17]
note: Weather token
en: Sunday
et_ee: pühapäev

[ctx: #21]
en: January
et_ee: jaanuar

[ctx: #22]
en: February
et_ee: veebruar

[ctx: #23]
en: March
et_ee: märts

[ctx: #24]
en: April
et_ee: aprill

[ctx: #25]
en: May
et_ee: mai

[ctx: #26]
en: June
et_ee: juuni

[ctx: #27]
en: July
et_ee: juuli

[ctx: #28]
en: August
et_ee: august

[ctx: #29]
en: September
et_ee: september

[ctx: #30]
en: October
et_ee: oktoober

[ctx: #31]
en: November
et_ee: november

[ctx: #32]
en: December
et_ee: detsember

[ctx: #41]
en: Mon
et_ee: E

[ctx: #42]
en: Tue
et_ee: T

[ctx: #43]
en: Wed
et_ee: K

[ctx: #44]
en: Thu
et_ee: N

[ctx: #45]
en: Fri
et_ee: R

[ctx: #46]
en: Sat
et_ee: L

[ctx: #47]
en: Sun
et_ee: P

[ctx: #51]
en: Jan
et_ee: jaan

[ctx: #52]
en: Feb
et_ee: veebr

[ctx: #53]
en: Mar
et_ee: märts

[ctx: #54]
en: Apr
et_ee: apr

[ctx: #55]
en: May
et_ee: mai

[ctx: #56]
en: Jun
et_ee: juuni

[ctx: #57]
en: Jul
et_ee: juuli

[ctx: #58]
en: Aug
et_ee: aug

[ctx: #59]
en: Sep
et_ee: sept

[ctx: #60]
en: Oct
et_ee: okt

[ctx: #61]
en: Nov
et_ee: nov

[ctx: #62]
en: Dec
et_ee: dets

[ctx: #71]
note: Weather token
en: N
et_ee: Põhja

[ctx: #72]
note: Weather token
en: NNE
et_ee: Põhjakirde

[ctx: #73]
note: Weather token
en: NE
et_ee: Kirde

[ctx: #74]
note: Weather token
en: ENE
et_ee: Idakirde

[ctx: #75]
note: Weather token
en: E
et_ee: Ida

[ctx: #76]
note: Weather token
en: ESE
et_ee: Idakagu

[ctx: #77]
note: Weather token
en: SE
et_ee: Kagu

[ctx: #78]
note: Weather token
en: SSE
et_ee: Lõunakagu

[ctx: #79]
note: Weather token
en: S
et_ee: Lõuna

[ctx: #80]
note: Weather token
en: SSW
et_ee: Lõunaedela

[ctx: #81]
note: Weather token
en: SW
et_ee: Edela

[ctx: #82]
note: Weather token
en: WSW
et_ee: Lääneedela

[ctx: #83]
note: Weather token
en: W
et_ee: Lääne

[ctx: #84]
note: Weather token
en: WNW
et_ee: Lääneloode

[ctx: #85]
note: Weather token
en: NW
et_ee: Loode

[ctx: #86]
note: Weather token
en: NNW
et_ee: Põhjaloode

[ctx: #87]
note: Weather token
en: VAR
et_ee: Muutuja

[ctx: #88]
note: Weather token
en: South
et_ee: Lõuna

[ctx: #89]
note: Weather token
en: North
et_ee: Põhi

[ctx: #90]
note: Weather token
en: West
et_ee: Lääs

[ctx: #91]
note: Weather token
en: East
et_ee: Ida

[ctx: #92]
note: Weather token
en: Variable
et_ee: Muutuja

[ctx: #98]
en: View: Auto
et_ee: Kuva: Automaatne

[ctx: #99]
en: View: Auto big
et_ee: Kuva: Autom. suur

[ctx: #100]
en: View: Icons
et_ee: Kuva: Ikoonid

[ctx: #101]
en: View: List
et_ee: Kuva: Loend

[ctx: #102]
en: Scan
et_ee: Skaneeri

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
et_ee: Järjesta: nimi

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
et_ee: Järjesta: kuupäev

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
et_ee: Järjesta: suurus

[ctx: #106]
en: No
et_ee: Ei

[ctx: #107]
en: Yes
et_ee: Jah

[ctx: #108]
en: Slideshow
et_ee: Slaidiesitlus

[ctx: #109]
en: Create thumbs
et_ee: Tee pisipildid

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
et_ee: Tee pisipildid

[ctx: #111]
en: Shortcuts
et_ee: Otseteed

[ctx: #112]
en: Paused
et_ee: Paus

[ctx: #113]
en: Update failed
et_ee: Uuendamine ebaõnnestus

[ctx: #114]
en: Installation failed
et_ee: Paigaldamine ebaõnnestus

[ctx: #115]
en: Copy
et_ee: Kopeeri

[ctx: #116]
en: Move
et_ee: Liiguta

[ctx: #117]
en: Delete
et_ee: Kustuta

[ctx: #118]
en: Rename
et_ee: Nimeta ümber

[ctx: #119]
en: New folder
et_ee: Uus kaust

[ctx: #120]
en: Confirm copy
et_ee: Kinnita faili kopeerimine

[ctx: #121]
en: Confirm move
et_ee: Kinnita faili liigutamine

[ctx: #122]
en: Confirm delete
et_ee: Kinnita faili kustutamine

[ctx: #123]
en: Would you like to copy the selected file(s)?
et_ee: Kas kopeerida valitud faili(d)?

[ctx: #124]
en: Would you like to move the selected file(s)?
et_ee: Kas liigutada valitud faili(d) mujale?

[ctx: #125]
en: Would you like to delete the selected file(s)?[CR]Warning - this action can't be undone!
et_ee: Kas kustutada valitud faili(d)?[CR]Hoiatus - seda toimingut ei saa tagasi võtta!

[ctx: #126]
en: Status
et_ee: Olek

[ctx: #127]
en: Objects
et_ee: objekti

[ctx: #128]
en: General
et_ee: Üldine

[ctx: #129]
en: Slideshow
et_ee: Slaidiesitlus

[ctx: #130]
note: skin sub-menu
en: System info
et_ee: Süsteemist

[ctx: #131]
en: Display
et_ee: Ekraan

[ctx: #132]
en: Albums
et_ee: Albumid

[ctx: #133]
en: Artists
et_ee: Esitajad

[ctx: #134]
en: Songs
et_ee: Laulud

[ctx: #135]
en: Genres
et_ee: Žanrid

[ctx: #136]
en: Playlists
et_ee: Esitusloendid

[ctx: #137]
en: Search
et_ee: Otsi

[ctx: #138]
en: System information
et_ee: Süsteemi andmed

[ctx: #139]
en: Temperatures:
et_ee: Temperatuurid:

[ctx: #142]
en: Time:
et_ee: Aeg:

[ctx: #143]
en: Current:
et_ee: Käibiv:

[ctx: #144]
en: Build:
et_ee: Järk:

[ctx: #145]
en: Network:
et_ee: Võrk:

[ctx: #146]
en: Type:
et_ee: Tüüp:

[ctx: #147]
en: Static
et_ee: Staatiline

[ctx: #149]
en: MAC address
et_ee: MAC aadress

[ctx: #150]
en: IP address
et_ee: IP aadress

[ctx: #152]
en: Half duplex
et_ee: Pooldupleks

[ctx: #153]
en: Full duplex
et_ee: Täisdupleks

[ctx: #154]
en: Storage
et_ee: Salvestusmaht

[ctx: #155]
en: Drive
et_ee: Ketas

[ctx: #156]
en: Free
et_ee: Vaba

[ctx: #158]
en: Free memory
et_ee: Vaba mälu

[ctx: #159]
en: No link
et_ee: Link puudub

[ctx: #160]
en: Free
et_ee: Vaba

[ctx: #162]
en: Tray open
et_ee: Salv avatud

[ctx: #163]
en: Reading
et_ee: Lugemine

[ctx: #164]
en: No disc
et_ee: Plaati pole

[ctx: #165]
en: Disc present
et_ee: Plaat saadaval

[ctx: #166]
en: Skin
et_ee: Rüü

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
et_ee: Tühista failioperatsioonid

[ctx: #169]
en: Resolution
et_ee: Eraldusvõime

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate
et_ee: Ekraani värskendussageduse muutmine

[ctx: #171]
en: Sort title
et_ee: Järjesta pealkiri

[ctx: #172]
en: Release date
et_ee: Väljaande kuupäev

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
et_ee: Näita 4:3 suhet kui

[ctx: #174]
en: Compiled:
et_ee: Kompileeritud:

[ctx: #175]
en: Moods
et_ee: Tujud

[ctx: #176]
en: Styles
et_ee: Stiilid

[ctx: #177]
note: <application name> successfully started
en: {0:s} successfully started
et_ee: {0:s} käivitati edukalt

[ctx: #178]
note: <application name> has been successfully started.
en: {0:s} has been successfully started.
et_ee: {0:s} on edukalt käivitunud.

[ctx: #179]
en: Song
et_ee: Laul

[ctx: #180]
note: generic "duration" label used in different places
en: Duration
et_ee: Kestus

[ctx: #181]
en: Select album
et_ee: Vali album

[ctx: #182]
en: Tracks
et_ee: Lood

[ctx: #183]
en: Review
et_ee: Ülevaade

[ctx: #184]
en: Refresh
et_ee: Värskenda

[ctx: #185]
en: Searching album
et_ee: Albumi otsimine

[ctx: #187]
en: No albums found!
et_ee: Albumeid ei leitud!

[ctx: #188]
en: Select all
et_ee: Vali kõik

[ctx: #189]
en: Scanning media information
et_ee: Meedia andmete skaneerimine

[ctx: #190]
en: Save
et_ee: Salvesta

[ctx: #191]
en: Shuffle
et_ee: Sega

[ctx: #192]
en: Clear
et_ee: Puhasta

[ctx: #193]
en: Scan
et_ee: Skaneeri

[ctx: #194]
note: label for "searching" message box heading
en: Searching...
et_ee: Otsimine...

[ctx: #195]
en: No information found!
et_ee: Infot ei leitud!

[ctx: #196]
en: Select movie:
et_ee: Vali film:

[ctx: #197]
en: Querying {0:s} information
et_ee: {0:s} teabe hankimine

[ctx: #198]
en: Loading movie details
et_ee: Filmi andmete laadimine

[ctx: #199]
en: Web interface
et_ee: Veebiliides

[ctx: #200]
en: Audio encoders
et_ee: Heli kodeerijad

[ctx: #201]
en: Audio decoders
et_ee: Heli dekodeerijad

[ctx: #202]
en: Tagline
et_ee: Juhtlause

[ctx: #203]
en: Plot outline
et_ee: Sisu ülevaade

[ctx: #204]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for albums on compilations
en: Compilation
et_ee: Kollektsioon

[ctx: #205]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for songs or albums on votes for rating
en: Votes
et_ee: Hinded

[ctx: #206]
en: Cast
et_ee: Näitlejad

[ctx: #207]
en: Plot
et_ee: Sisu

[ctx: #208]
note: generic "play" (some sort of media) label used in different places
en: Play
et_ee: Esita

[ctx: #209]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the next item
en: Next
et_ee: Järgmine

[ctx: #210]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the previous item
en: Previous
et_ee: Eelmine

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
et_ee: Kalibreeri kasutajaliidest...

[ctx: #214]
note: To open window screen calibration and as window title
en: Video calibration
et_ee: Video kalibreerimine

[ctx: #215]
en: Soften
et_ee: Pehmenda

[ctx: #216]
en: Zoom amount
et_ee: Suurenduse hulk

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
et_ee: Piksli suhe

[ctx: #218]
en: DVD drive
et_ee: DVD seade

[ctx: #219]
en: Please insert disc
et_ee: Palun sisesta plaat

[ctx: #220]
en: Remote share
et_ee: Võrgujagu

[ctx: #221]
en: Network is not connected
et_ee: Võrk ei ole ühendatud

[ctx: #222]
en: Cancel
et_ee: Katkesta

[ctx: #224]
en: Speed
et_ee: Kiirus

[ctx: #225]
en: Vertical shift
et_ee: Vertikaalne nihe

[ctx: #227]
en: Load audio CD information from online service
et_ee: Lae audio CD andmed interneti teenusest

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
et_ee: Sega esitusloend avamisel

[ctx: #229]
en: HDD spindown time
et_ee: Kõvaketta seiskamisaeg

[ctx: #230]
en: Video filters
et_ee: Video filtrid

[ctx: #231]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: None
et_ee: Puudub

[ctx: #232]
en: Point
et_ee: Punkt

[ctx: #233]
en: Linear
et_ee: Lineaarne

[ctx: #234]
en: Anisotropic
et_ee: Anisotroopne

[ctx: #235]
en: Quincunx
et_ee: Viisik

[ctx: #236]
en: Gaussian cubic
et_ee: Gaussi kuubik

[ctx: #237]
en: Minification
et_ee: Vähendus

[ctx: #238]
en: Magnification
et_ee: Suurendus

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
et_ee: Lõpetamisel puhasta esitusloend

[ctx: #240]
en: Display mode
et_ee: Kuvarežiim

[ctx: #241]
en: Full screen #{0:d}
et_ee: Täisekraan #{0:d}

[ctx: #242]
en: Windowed
et_ee: Aknas

[ctx: #243]
en: Refresh rate
et_ee: Värskendussagedus

[ctx: #244]
en: Full screen
et_ee: Täisekraan

[ctx: #245]
en: Sizing: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (Zoom x{4:2.2f}) AR:{5:2.2f}:1 (Pixels: {6:2.2f}:1) (VShift: {7:2.2f})
et_ee: Kalibreerimine: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (Suurendus x{4:2.2f}) Suhe:{5:2.2f}:1 (Pikslid: {6:2.2f}:1) (Vert. nihe: {7:2.2f})

[ctx: #247]
en: Scripts
et_ee: Skriptid

[ctx: #248]
en: Language
et_ee: Keel

[ctx: #249]
en: Music
et_ee: Muusika

[ctx: #250]
en: Visualisation
et_ee: Visualiseerimine

[ctx: #251]
en: Select destination directory
et_ee: Vali sihtkoha kaust

[ctx: #252]
en: Stereo upmix
et_ee: Stereo ülesmiksimine

[ctx: #253]
en: Number of channels
et_ee: Kanalite arv

[ctx: #254]
en: DTS capable receiver
et_ee: DTS toega vastuvõtja

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
et_ee: CD andmete hankimine

[ctx: #257]
note: xbmc/pvr/timers/PVRTimerInfoTag.cpp
en: Error
et_ee: Viga

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
et_ee: Luba märgendi lugemine

[ctx: #259]
en: Opening
et_ee: Avamine

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
et_ee: Alustamise ootamine...

[ctx: #262]
en: Scripts output
et_ee: Skriptide väljund

[ctx: #263]
en: Allow remote control via HTTP
et_ee: Luba kaugjuhtimine läbi HTTP

[ctx: #264]
note: Label for a context menu entry / button to start/schedule a recording
en: Record
et_ee: Salvesta

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
et_ee: Lõpeta salv.

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
et_ee: Järjesta: Lugu

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
et_ee: Järjesta: Kestvus

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
et_ee: Järjesta: Pealkiri

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
et_ee: Järjesta: Esitaja

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
et_ee: Järjesta: Album

[ctx: #272]
note: Window screen calibration: calibration from the rectangle box
en: Pixel ratio adjustment
et_ee: Piksli suhte kohandamine

[ctx: #273]
note: Window screen calibration: calibration by using the rectangle box
en: Adjust the rectangle so it is perfectly square
et_ee: Kohanda ristkülikut kuni tekib perfektne ruut

[ctx: #274]
note: Window screen calibration: calibration from the top-left angle
en: Top-Left overscan compensation
et_ee: Ülemise vasaku liighälbe kompensatsioon

[ctx: #275]
note: Window screen calibration: calibration from the bottom-right angle
en: Bottom-Right overscan compensation
et_ee: Alumise parema liighälbe kompensatsioon

[ctx: #276]
note: Window screen calibration: calibration by using the top-left or bottom-right arrows
en: Adjust the arrow to change the amount of overscan
et_ee: Liighälbe muutmiseks kohanda noolt

[ctx: #277]
note: Window screen calibration: calibration of subtitle bar
en: Subtitle positioning
et_ee: Subtiitrite paigutus

[ctx: #278]
note: Window screen calibration: calibration by using the subtitle bar
en: Adjust the bar to change the subtitles position
et_ee: Subtiitrite asukoha muutmiseks kohanda riba

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
et_ee: Seadete laadimine ei ole võimalik

[ctx: #280]
en: Using default settings
et_ee: Kasutatakse vaikimisi seadeid

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
et_ee: Palun kontrolli XML faile

[ctx: #282]
en: Found {0:d} items
et_ee: Leiti {0:d} nimetust

[ctx: #283]
en: Search results
et_ee: Otsingu tulemused

[ctx: #284]
note: generic "no search results found" label used in different places
en: No results found
et_ee: Tulemusi ei leitud

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
et_ee: Eelistatud heli keel

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
et_ee: Eelistatud subtiitrite keel

[ctx: #287]
note: Title of category and group menu subtitles
en: Subtitles
et_ee: Subtiitrid

[ctx: #289]
en: Size
et_ee: Suurus

[ctx: #290]
en: Dynamic range compression
et_ee: Dünaamilise diapasooni kompressioon

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
et_ee: Sirvi subtiitreid

[ctx: #294]
en: Create bookmark
et_ee: Loo järjehoidja

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
et_ee: Kustuta järjehoidjad

[ctx: #297]
en: Audio offset
et_ee: Audio nihe

[ctx: #298]
en: Bookmarks
et_ee: Järjehoidjad

[ctx: #299]
en: Bookmark {0:d}
et_ee: Lisa {0:d} järjehoidjana

[ctx: #300]
en: MP1 capable receiver
et_ee: MP1 toega vastuvõtja

[ctx: #301]
en: MP2 capable receiver
et_ee: MP2 toega vastuvõtja

[ctx: #302]
en: MP3 capable receiver
et_ee: MP3 toega vastuvõtja

[ctx: #303]
en: Delay
et_ee: Viivitus

[ctx: #304]
en: Language
et_ee: Keel

[ctx: #305]
note: Label of 'Enabled' radiobutton in PVR timer settings dialog Label of timers state in PVR timer/timer rule window
en: Enabled
et_ee: Lubatud

[ctx: #306]
en: Non-interleaved
et_ee: Mitte-vahelelisatud

[ctx: #307]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "default" if available.
en: Media default
et_ee: Meediaga määratud

[ctx: #308]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "original" if available.
en: Original language
et_ee: Algupärane keel

[ctx: #309]
en: User interface language
et_ee: Kasutajaliidese keel

[ctx: #310]
note: Setting in international settings
en: Virtual keyboard layouts
et_ee: Virtuaalklaviatuuri paigutused

[ctx: #313]
note: generic "cleaning database" label used in different places
en: Cleaning database
et_ee: Andmebaasi puhastamine

[ctx: #314]
en: Preparing...
et_ee: Valmistumine...

[ctx: #315]
en: Database error
et_ee: Andmebaasi viga

[ctx: #316]
en: Searching songs...
et_ee: Lugude otsimine...

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
et_ee: Andmebaas edukalt puhastatud

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
et_ee: Lugude puhastamine...

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
et_ee: Viga lugude puhastamisel

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
et_ee: Esitajate puhastamine...

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
et_ee: Viga esitajate puhastamisel

[ctx: #322]
en: Cleaning genres, roles etc....
et_ee: Žanrite, rollide jne puhastamine...

[ctx: #323]
en: Error cleaning genres, roles etc.
et_ee: Viga žanrite, rollide jne puhastamisel.

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
et_ee: Radade puhastamine...

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
et_ee: Viga radade puhastamisel

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
et_ee: Albumite puhastamine...

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
et_ee: Viga albumite puhastamisel

[ctx: #328]
en: Writing changes...
et_ee: Muudatuste kirjutamine...

[ctx: #329]
en: Error writing changes
et_ee: Viga muudatuste kirjutamisel

[ctx: #330]
en: This may take some time...
et_ee: See võib võtta veidi aega...

[ctx: #331]
en: Compressing database...
et_ee: Andmebaasi pakkimine...

[ctx: #332]
en: Error compressing database
et_ee: Viga andmebaasi pakkimisel

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
et_ee: Kas soovid meediakogu puhastada?

[ctx: #334]
en: Clean library...
et_ee: Puhasta meediakogu...

[ctx: #336]
en: Framerate conversion
et_ee: Kaadrisageduse konverteerimine

[ctx: #337]
en: Output configuration
et_ee: Väljundi seadistamine

[ctx: #338]
en: Fixed
et_ee: Fikseeritud

[ctx: #339]
en: Optimized
et_ee: Optimeeritud

[ctx: #340]
en: Various artists
et_ee: Erinevad esitajad

[ctx: #341]
en: Play disc
et_ee: Esita plaat

[ctx: #342]
en: Movies
et_ee: Filmid

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
et_ee: Säti kaadrisagedust

[ctx: #344]
en: Actors
et_ee: Näitlejad

[ctx: #345]
en: Year
et_ee: Aasta

[ctx: #346]
en: Maintain original volume on downmix
et_ee: Säilita allamiksimisel algne helitugevus

[ctx: #347]
en: DTS-HD capable receiver
et_ee: DTS-HD toega vastuvõtja

[ctx: #348]
en: Allow passthrough
et_ee: Luba läbiviik

[ctx: #349]
en: TrueHD capable receiver
et_ee: TrueHD toega vastuvõtja

[ctx: #350]
en: Programs
et_ee: Programmid

[ctx: #351]
en: Off
et_ee: Väljas

[ctx: #352]
en: Dim
et_ee: Hämar

[ctx: #353]
en: Black
et_ee: Must

[ctx: #354]
en: Matrix trails
et_ee: Maatriksjooned

[ctx: #355]
note: Label of a setting to configure the idle time until the screensaver kicks in
en: Wait time
et_ee: Ooteaeg

[ctx: #356]
en: Screensaver mode
et_ee: Ekraanisäästja režiim

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
et_ee: Sulgemisfunktsiooni taimer

[ctx: #358]
en: All albums
et_ee: Kõik albumid

[ctx: #359]
en: Recently added albums
et_ee: Viimati lisatud albumid

[ctx: #360]
en: Screensaver
et_ee: Ekraanisäästja

[ctx: #361]
en: Recursive slideshow
et_ee: Rekursiivne slaidiesitlus

[ctx: #362]
en: Screensaver dim level
et_ee: Ekraanisäästja hämarduse aste

[ctx: #363]
en: Sort by: File
et_ee: Järjesta: Fail

[ctx: #364]
en: Dolby Digital (AC3) capable receiver
et_ee: Dolby Digital (AC3) toega vastuvõtja

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
et_ee: Järjesta: Nimi

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
et_ee: Järjesta: Aasta

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
et_ee: Järjesta: Hinne

[ctx: #369]
en: Title
et_ee: Pealkiri

[ctx: #370]
note: Weather token
en: Thunderstorms
et_ee: äikesetormid

[ctx: #371]
note: Weather token
en: Partly
et_ee: osaliselt

[ctx: #372]
note: Weather token
en: Mostly
et_ee: enamasti

[ctx: #373]
note: Weather token
en: Sunny
et_ee: päikseline

[ctx: #374]
note: Weather token
en: Cloudy
et_ee: pilvine

[ctx: #375]
note: Weather token
en: Snow
et_ee: lumesadu

[ctx: #376]
note: Weather token
en: Rain
et_ee: vihm

[ctx: #377]
note: Weather token
en: Light
et_ee: kerge

[ctx: #378]
note: Weather token
en: AM
et_ee: e.l.

[ctx: #379]
note: Weather token
en: PM
et_ee: p.l.

[ctx: #380]
note: Weather token
en: Showers
et_ee: hoovihmad

[ctx: #381]
note: Weather token
en: Few
et_ee: vähene

[ctx: #382]
note: Weather token
en: Scattered
et_ee: hajus

[ctx: #383]
note: Weather token
en: Wind
et_ee: tuul

[ctx: #384]
note: Weather token
en: Strong
et_ee: tugev

[ctx: #385]
note: Weather token
en: Fair
et_ee: keskmine

[ctx: #386]
note: Weather token
en: Clear
et_ee: selge

[ctx: #387]
note: Weather token
en: Clouds
et_ee: pilvitus

[ctx: #388]
note: Weather token
en: Early
et_ee: varane

[ctx: #389]
note: Weather token
en: Shower
et_ee: hoovihm

[ctx: #390]
note: Weather token
en: Flurries
et_ee: puhangud

[ctx: #391]
note: Weather token
en: Low
et_ee: madal

[ctx: #392]
note: Weather token
en: Medium
et_ee: keskmine

[ctx: #393]
note: Weather token
en: High
et_ee: kõrge

[ctx: #394]
note: Weather token
en: Fog
et_ee: udu

[ctx: #395]
note: Weather token
en: Haze
et_ee: uduvine

[ctx: #396]
en: Select location
et_ee: Vali asukoht

[ctx: #397]
en: Refresh time
et_ee: Värskenduse intervall

[ctx: #398]
en: Temperature units
et_ee: Temperatuuri ühik

[ctx: #399]
en: Speed units
et_ee: Kiiruse ühik

[ctx: #400]
en: Weather
et_ee: Ilm

[ctx: #401]
en: Temp
et_ee: Temp.

[ctx: #402]
en: Feels like
et_ee: Tajutav

[ctx: #403]
en: UV index
et_ee: UV indeks

[ctx: #404]
en: Wind
et_ee: Tuul

[ctx: #405]
en: Dew point
et_ee: Kastepunkt

[ctx: #406]
en: Humidity
et_ee: Niiskus

[ctx: #407]
en: Hardware keyboard layouts
et_ee: Klaviatuuri paigutused

[ctx: #409]
en: Defaults
et_ee: Vaikeväärtused

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
et_ee: Ilmateenuse poole pöördumine

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
et_ee: Ilmateate küsimine:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
et_ee: Ilmateadet ei õnnestu saada

[ctx: #413]
en: Manual
et_ee: Käsitsi

[ctx: #414]
en: No review for this album
et_ee: Selle albumi kohta ülevaade puudub

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
et_ee: Pisipildi allalaadimine...

[ctx: #417]
en: View: Big icons
et_ee: Vaade: Suured ikoonid

[ctx: #418]
en: Low
et_ee: Madal

[ctx: #419]
en: High
et_ee: Max

[ctx: #420]
en: Best match
et_ee: Parim vaste

[ctx: #421]
en: Keep audio device alive
et_ee: Hoia heliseade elus

[ctx: #422]
en: Delete album information
et_ee: Kustuta albumi teave

[ctx: #423]
en: Delete CD information
et_ee: Kustuta CD andmed

[ctx: #424]
en: Select
et_ee: Vali

[ctx: #425]
en: No album information found
et_ee: Albumi andmeid ei leitud

[ctx: #426]
en: No CD information found
et_ee: CD andmeid ei leitud

[ctx: #427]
en: Disc
et_ee: Plaat

[ctx: #428]
en: Insert correct CD / DVD
et_ee: Sisesta korrektne CD / DVD

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
et_ee: Palun sisesta järgmine plaat:

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
et_ee: Järjesta: DVD#

[ctx: #431]
en: No cache
et_ee: Vahemälu pole

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
et_ee: Eemalda film meediakogust

[ctx: #433]
en: Would you really like to remove '{0:s}' from the library?
et_ee: Kas soovid '{0:s}' meediakogust eemaldada?

[ctx: #434]
note: From <wind dir.> at <speed> <unit>
en: From {0:s} at {1:d} {2:s}
et_ee: {0:s} tuul {1:d} {2:s}

[ctx: #435]
note: Headline of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: No optical disc drive detected
et_ee: Optilist kettaseadet ei leitud

[ctx: #436]
note: Message body of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: This video is stored on an optical disc (e.g. DVD, Blu-ray) and cannot be played as your device does not have an appropriate drive.
et_ee: See video on salvestatud optilisele kettale (nt DVD, Blu-ray) ja seda ei saa esitada, kuna antud seadmel pole sobivat draivi.

[ctx: #437]
en: Removable disk
et_ee: Väline ketas

[ctx: #438]
en: Opening file
et_ee: Faili avamine

[ctx: #439]
en: Cache
et_ee: Vahemälu

[ctx: #440]
en: Hard disk
et_ee: Kõvaketas

[ctx: #442]
en: Local network
et_ee: Kohtvõrk

[ctx: #445]
en: Audio
et_ee: Heli

[ctx: #447]
en: Autorun media
et_ee: Automaatne avamine

[ctx: #448]
en: Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver
et_ee: Dolby Digital Plus (E-AC3) toega vastuvõtja

[ctx: #449]
en: Enabled
et_ee: Lubatud

[ctx: #450]
en: Columns
et_ee: Veerud

[ctx: #451]
en: Row 1 address
et_ee: Rida 1 aadress

[ctx: #452]
en: Row 2 address
et_ee: Rida 2 aadress

[ctx: #453]
en: Row 3 address
et_ee: Rida 3 aadress

[ctx: #454]
en: Row 4 address
et_ee: Rida 4 aadress

[ctx: #455]
en: Rows
et_ee: Read

[ctx: #456]
en: Mode
et_ee: Režiim

[ctx: #457]
en: Switch view
et_ee: Vaheta vaadet

[ctx: #458]
en: Limit sampling rate (kHz)
et_ee: Piira diskreetimissagedust (kHz)

[ctx: #459]
en: Subs
et_ee: Subt.

[ctx: #460]
en: Audio stream
et_ee: Helivoog

[ctx: #461]
en: [active]
et_ee: [aktiivne]

[ctx: #462]
en: Subtitle stream
et_ee: Subtiitrite voog

[ctx: #463]
en: Backlight
et_ee: Taustavalgus

[ctx: #464]
en: Brightness
et_ee: Heledus

[ctx: #465]
en: Contrast
et_ee: Kontrast

[ctx: #467]
en: Type
et_ee: Tüüp

[ctx: #468]
en: Move the bar to change the OSD position
et_ee: OSD asukoha muutmiseks liiguta riba

[ctx: #469]
en: OSD position
et_ee: OSD asukoht

[ctx: #470]
en: Credits
et_ee: Tiitrid

[ctx: #474]
en: Off
et_ee: Väljas

[ctx: #475]
en: Music only
et_ee: Ainult muusika

[ctx: #476]
en: Music & video
et_ee: Muusika ja video

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
et_ee: Esitusloendit pole võimalik laadida

[ctx: #479]
en: Skin & language
et_ee: Rüü ja keel

[ctx: #480]
en: Appearance
et_ee: Välimus

[ctx: #481]
en: Audio options
et_ee: Helisuvandid

[ctx: #482]
en: About Kodi
et_ee: Kodi teave

[ctx: #485]
en: Delete album
et_ee: Kustuta album

[ctx: #486]
en: Repeat
et_ee: Korda

[ctx: #487]
en: Repeat one
et_ee: Korda üht

[ctx: #488]
en: Repeat folder
et_ee: Korda kausta

[ctx: #489]
en: Play next song automatically
et_ee: Esita järgmine lugu automaatselt

[ctx: #491]
en: - Use big icons
et_ee: - Kasuta suuri ikoone

[ctx: #492]
en: Resize VobSubs
et_ee: Muuda VobSub subtiitrite suurust

[ctx: #493]
en: Advanced options (experts only!)
et_ee: Lisavalikud (ainult edasijõudnutele!)

[ctx: #494]
en: Overall audio headroom
et_ee: Üldine helitugevuse lagi (dB)

[ctx: #495]
en: Upscale videos to GUI resolution
et_ee: Sobita videod kasutajaliidese eraldusvõimele

[ctx: #496]
en: Calibration
et_ee: Kalibreerimine

[ctx: #497]
en: Show file extensions
et_ee: Kuva faililaiendid

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
et_ee: Järjesta: Tüüp

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
et_ee: Andmete küsimiseks internetist ei saa ühendust

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
et_ee: Albumi teabe allalaadimine ebaõnnestus

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
et_ee: Albumi nimede otsimine...

[ctx: #502]
en: Open
et_ee: Ava

[ctx: #503]
en: Busy
et_ee: Hõivatud

[ctx: #504]
en: Empty
et_ee: Tühi

[ctx: #505]
note: label for library update progress bar when scanning media files
en: Loading media information from files...
et_ee: Meedia teabe laadimine failidest...

[ctx: #506]
note: label for library update progress bar when checking for new or changed media files
en: Checking media files...
et_ee: Meediafailide uurimine...

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
et_ee: Järjesta: Kasutus

[ctx: #510]
en: Enable visualisations
et_ee: Luba visualiseerimine

[ctx: #511]
en: Enable video mode switching
et_ee: Luba video režiimi vahetamine

[ctx: #512]
en: Startup window
et_ee: Käivitusaken

[ctx: #513]
en: Home window
et_ee: Avakuva

[ctx: #514]
en: Manual settings
et_ee: Manuaalsed seaded

[ctx: #515]
en: Genre
et_ee: Žanr

[ctx: #517]
en: Recently played albums
et_ee: Viimati esitatud albumid

[ctx: #518]
en: Launch
et_ee: Käivita

[ctx: #519]
en: Launch in...
et_ee: Käivita...

[ctx: #521]
note: Node title for compilation albums, plural of #204
en: Compilations
et_ee: Kollektsioonid

[ctx: #522]
en: Remove source
et_ee: Eemalda allikas

[ctx: #523]
en: Switch media
et_ee: Vaheta meediumit

[ctx: #524]
en: Select playlist
et_ee: Vali esitusloend

[ctx: #525]
en: New playlist...
et_ee: Uus esitusloend...

[ctx: #526]
en: Add to playlist
et_ee: Lisa esitusloendisse

[ctx: #527]
en: Manually add to library
et_ee: Lisa meediakogusse käsitsi

[ctx: #528]
en: Enter title
et_ee: Sisesta pealkiri

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
et_ee: Viga: Topelt pealkiri

[ctx: #530]
en: Select genre
et_ee: Vali žanr

[ctx: #531]
en: New genre
et_ee: Uus žanr

[ctx: #532]
en: Manual addition
et_ee: Käsitsi lisatud

[ctx: #533]
en: Enter genre
et_ee: Sisesta žanr

[ctx: #534]
en: View: {0:s}
et_ee: Vaade: {0:s}

[ctx: #535]
en: List
et_ee: Loend

[ctx: #536]
en: Icons
et_ee: Ikoonid

[ctx: #537]
en: Big list
et_ee: Suur loend

[ctx: #538]
en: Big icons
et_ee: Suured ikoonid

[ctx: #539]
en: Wide
et_ee: Lai

[ctx: #540]
en: Big wide
et_ee: Suur lai

[ctx: #541]
en: Album icons
et_ee: Albumi ikoonid

[ctx: #542]
en: DVD icons
et_ee: DVD ikoonid

[ctx: #544]
en: Media info
et_ee: Meedia info

[ctx: #545]
en: Audio output device
et_ee: Heli väljundseade

[ctx: #546]
en: Passthrough output device
et_ee: Läbiviigu väljundseade

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
et_ee: Selle esitaja biograafia puudub

[ctx: #548]
en: Downmix multichannel audio to stereo
et_ee: Muuda mitmekanaliline heli stereoks

[ctx: #550]
en: Sort by: {0:s}
et_ee: Järjesta: {0:s}

[ctx: #551]
note: generic "name" label used in different places
en: Name
et_ee: Nimi

[ctx: #552]
note: generic "date" label used in different places
en: Date
et_ee: Kuupäev

[ctx: #553]
en: Size
et_ee: Suurus

[ctx: #554]
en: Track
et_ee: Lugu

[ctx: #555]
en: Time
et_ee: Kestvus

[ctx: #556]
en: Title
et_ee: Pealkiri

[ctx: #557]
en: Artist
et_ee: Esitaja

[ctx: #559]
en: Playlist
et_ee: Esitusloend

[ctx: #561]
en: File
et_ee: Fail

[ctx: #562]
en: Year
et_ee: Aasta

[ctx: #563]
en: Rating
et_ee: Hinne

[ctx: #564]
en: Type
et_ee: Tüüp

[ctx: #565]
en: Usage
et_ee: Kasutus

[ctx: #566]
en: Album artist
et_ee: Albumi esitaja

[ctx: #567]
note: generic "play count" label used in different places
en: Play count
et_ee: Esitamiste arv

[ctx: #568]
note: generic "last played" label used in different places
en: Last played
et_ee: Viimati esitatud

[ctx: #569]
en: Comment
et_ee: Kommentaar

[ctx: #570]
en: Date added
et_ee: Lisamiskuupäev

[ctx: #571]
en: Default
et_ee: Vaikimisi

[ctx: #572]
en: Studio
et_ee: Stuudio

[ctx: #573]
en: Path
et_ee: Asukoht

[ctx: #574]
en: Country
et_ee: Riik

[ctx: #575]
en: In progress
et_ee: Teoksil

[ctx: #576]
en: Times played
et_ee: Kordi esitatud

[ctx: #577]
en: Date taken
et_ee: Loomise kuupäev

[ctx: #578]
en: Artist / Year
et_ee: Esitaja / aasta

[ctx: #580]
en: Sort direction
et_ee: Järjestuse suund

[ctx: #581]
en: Sort method
et_ee: Järjestuse meetod

[ctx: #582]
en: View mode
et_ee: Vaate režiim

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
et_ee: Mäleta erinevate kaustade vaated

[ctx: #584]
en: Ascending
et_ee: Kasvav

[ctx: #585]
en: Descending
et_ee: Kahanev

[ctx: #586]
en: Edit playlist
et_ee: Muuda esitusloendit

[ctx: #587]
en: Filter
et_ee: Filtreeri

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
et_ee: Peata plaadimasin

[ctx: #589]
en: Party mode
et_ee: Plaadimasin

[ctx: #590]
en: Random
et_ee: Juhuslik

[ctx: #591]
en: Off
et_ee: Väljas

[ctx: #592]
en: One
et_ee: Üks

[ctx: #593]
note: Label used for buttons and select options as a reference to match all items or occurrences.
en: All
et_ee: Kõik

[ctx: #594]
en: Off
et_ee: Väljas

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
et_ee: Korda: Väljas

[ctx: #596]
en: Repeat: One
et_ee: Korda: Üks

[ctx: #597]
en: Repeat: All
et_ee: Korda: Kõik

[ctx: #600]
en: Rip audio CD
et_ee: Ripi heliplaat

[ctx: #601]
en: Medium
et_ee: Meedium

[ctx: #603]
en: Extreme
et_ee: Ülim

[ctx: #604]
en: Constant bitrate
et_ee: Konstantne bitikiirus

[ctx: #605]
en: Ripping...
et_ee: Rippimine...

[ctx: #607]
en: To:
et_ee: Kellele:

[ctx: #608]
en: Couldn't rip CD or track because CDDARipPath is not set.
et_ee: CD või loo rippimine ebaõnnestus sest CDDARipPath ei ole määratud.

[ctx: #610]
en: Rip audio track
et_ee: Ripi lugu

[ctx: #611]
en: Enter number
et_ee: Sisesta number

[ctx: #612]
en: Bits/sample
et_ee: Bitid/valim

[ctx: #613]
en: Sample rate
et_ee: Diskreetimissagedus

[ctx: #614]
en: Virtual folder
et_ee: Virtuaalne kaust

[ctx: #620]
en: Audio CDs
et_ee: Heliplaadid

[ctx: #621]
en: Encoder
et_ee: Kooder

[ctx: #622]
en: Quality
et_ee: Kvaliteet

[ctx: #623]
en: Bitrate
et_ee: Bitikiirus

[ctx: #624]
en: Include track number
et_ee: Hõlma raja number

[ctx: #625]
en: All songs of
et_ee: Kõik lood

[ctx: #626]
en: In progress TV shows
et_ee: Jooksvad sarjad

[ctx: #629]
en: View mode
et_ee: Vaate režiim

[ctx: #630]
note: Label for stretching the displayed video to its normal size
en: Normal
et_ee: Normaalne

[ctx: #631]
en: Zoom
et_ee: Suurendus

[ctx: #632]
note: Label for stretching the displayed video to a 4:3 aspect ratio
en: Stretch 4:3
et_ee: Venita 4:3

[ctx: #633]
en: Wide zoom
et_ee: Lai suurendus

[ctx: #634]
note: Label for stretching the displayed video to a 16:9 aspect ratio
en: Stretch 16:9
et_ee: Venita 16:9

[ctx: #635]
note: Label for stretching the displayed video to the original size of the video stream
en: Original size
et_ee: Algne suurus

[ctx: #636]
en: Custom
et_ee: Kohandatud

[ctx: #638]
en: Volume adjustments
et_ee: Helitaseme kohandused

[ctx: #639]
en: Use track levels
et_ee: Kasuta lugude nivood

[ctx: #640]
en: Use album levels
et_ee: Kasuta albumi nivood

[ctx: #641]
en: Files with ReplayGain information
et_ee: ReplayGain teabega failid

[ctx: #642]
en: Files without ReplayGain information
et_ee: ReplayGain teabeta failid

[ctx: #643]
en: Avoid clipping protection on ReplayGained files
et_ee: Väldi ReplayGained faili moonutuskaitset

[ctx: #644]
en: Stretch 16:9 - Nonlinear
et_ee: Venita 16:9 - mittelineaarne

[ctx: #645]
en: Need to unpack a big file. Continue?
et_ee: Sure faili lahtipakkimine on vajalik. Kas jätkata?

[ctx: #646]
en: Remove from library
et_ee: Eemalda meediakogust

[ctx: #647]
en: Export video library
et_ee: Ekspordi videokogu

[ctx: #648]
en: Import video library
et_ee: Impordi videokogu

[ctx: #649]
note: unused?
en: Importing
et_ee: Importimine

[ctx: #650]
note: unused?
en: Exporting
et_ee: Eksportimine

[ctx: #651]
en: Browse for library
et_ee: Vali meediakogu

[ctx: #652]
en: Years
et_ee: Aastad

[ctx: #653]
en: Update library
et_ee: Uuenda meediakogu

[ctx: #654]
en: Show debug information
et_ee: Kuva silumise teave

[ctx: #655]
en: Browse for executable
et_ee: Sirvi täitmisprogrammi

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
et_ee: Sirvi esitusloendit

[ctx: #657]
en: Browse for folder
et_ee: Sirvi kausta

[ctx: #658]
en: Song information
et_ee: Laulu teave

[ctx: #659]
en: Non-linear stretch
et_ee: Mittelineaarne venitus

[ctx: #660]
en: Volume amplification
et_ee: Heli võimendus

[ctx: #661]
en: Choose export folder
et_ee: Vali ekspordi kaust

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
et_ee: See fail pole enam saadaval.

[ctx: #663]
en: Would you like to remove it from the library?
et_ee: Kas soovid selle meediakogust eemaldada?

[ctx: #664]
en: Browse for script
et_ee: Sirvi skripti

[ctx: #665]
en: Compression level
et_ee: Pakkimise aste

[ctx: #666]
en: Enable component-specific logging
et_ee: Luba komponendipõhine logimine

[ctx: #667]
en: Enable Dolby Digital (AC3) transcoding
et_ee: Luba Dolby Digital (AC3) transkodeerimine

[ctx: #668]
en: Specify component-specific logging...
et_ee: Määra logitav komponent...

[ctx: #669]
en: Verbose logging for the [B]SMB[/B] library
et_ee: [B]SMB[/B] meediakogu detailne logimine

[ctx: #670]
en: Verbose logging for the [B]libcURL[/B] library (HTTP(S), DAV)
et_ee: [B]libcURL[/B] meediakogu (HTTP(S), DAV) detailne logimine

[ctx: #672]
en: Verbose logging for the [B]FFmpeg[/B] libraries
et_ee: [B]FFmpeg[/B] teekide detailne logimine

[ctx: #674]
en: Verbose logging for [B]D-Bus[/B] calls
et_ee: [B]D-Bus[/B] kutsete detailne logimine

[ctx: #675]
en: Verbose logging for [B]JSON-RPC[/B] requests
et_ee: [B]JSON-RPC[/B] päringute detailne logimine

[ctx: #676]
en: Verbose logging for the [B]Audio[/B] component
et_ee: [B]Heli[/B] komponendi detailne logimine

[ctx: #677]
en: Verbose logging for the [B]AirTunes[/B] library
et_ee: [B]AirTunes[/B] meediakogu detailne logimine

[ctx: #678]
en: Verbose logging for the [B]UPnP[/B] components
et_ee: [B]UPnP[/B] komponentide detailne logimine

[ctx: #679]
en: Verbose logging for the [B]libCEC[/B] library
et_ee: [B]libCEC[/B] meediakogu detailne logimine

[ctx: #680]
en: Verbose logging for the [B]Video[/B] component
et_ee: [B]Video[/B] komponendi detailne logimine

[ctx: #681]
en: Verbose logging for the [B]Webserver[/B] component
et_ee: [B]Veebiserveri[/B] komponendi detailne logimine

[ctx: #682]
en: Verbose logging for the [B]Database[/B] component
et_ee: [B]Andmebaasi[/B] komponendi detailne logimine

[ctx: #683]
en: Verbose logging of [B]audio/video timing information[/B]
et_ee: [B]Heli ja pildi ajastuse[/B] komponendi detailne logimine

[ctx: #684]
en: Verbose logging of [B]Windowing[/B] component
et_ee: [B]Kasutajaliidese[/B] komponendi detailne logimine

[ctx: #685]
en: Verbose logging of [B]PVR[/B] component
et_ee: [B]PVR[/B] komponendi detailne logimine

[ctx: #686]
en: Verbose logging of [B]EPG[/B] component
et_ee: [B]EPG[/B] komponendi detailne logimine

[ctx: #687]
en: From metadata
et_ee: Metaandmetest

[ctx: #688]
note: Description of setting with label #39159 "Border size"
en: Set the border size.
et_ee: Määra äärise suurus.

[ctx: #689]
note: Description of setting with label #39160 "Border colour"
en: Set the border colour.
et_ee: Määra äärise värv.

[ctx: #690]
note: Description of setting with label #39173 "Blur"
en: Set the blur.
et_ee: Määra hägusus.

[ctx: #691]
note: Description of setting with label #39171 "Shadow colour"
en: Set the shadow colour.
et_ee: Määra varju värv.

[ctx: #692]
note: Description of setting with label #39172 "Shadow opacity"
en: Set the shadow opacity.
et_ee: Määra varju läbipaistmatus.

[ctx: #693]
note: Description of setting with label #39170 "Shadow size"
en: Set the shadow size.
et_ee: Määra varju suurus.

[ctx: #700]
en: Cleaning up library
et_ee: Meediakogu puhastamine

[ctx: #701]
en: Removing old songs from the library
et_ee: Vanade lugude eemaldamine meediakogust

[ctx: #702]
en: This path has been scanned before
et_ee: Seda kohta on juba skaneeritud

[ctx: #703]
en: Can't clean up library while running background tasks
et_ee: Meediakogu ei saa taustatoimingute tegemise ajal puhastada

[ctx: #705]
en: Network
et_ee: Võrk

[ctx: #708]
en: Use proxy server
et_ee: Kasuta puhverserverit

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
et_ee: Internetiprotokoll (IP)

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
et_ee: Määratud on vigane port. Pordi väärtused on vahemikus 1 kuni 65535.

[ctx: #713]
en: HTTP proxy
et_ee: HTTP puhverserver

[ctx: #715]
en: Assignment
et_ee: Omistamine

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
et_ee: Automaatne (DHCP)

[ctx: #717]
en: Manual (static)
et_ee: Manuaalne (staatiline)

[ctx: #719]
en: IP address
et_ee: IP-aadress

[ctx: #720]
en: Netmask
et_ee: Võrgumask

[ctx: #721]
en: Default gateway
et_ee: Vaikelüüs

[ctx: #723]
en: Save & restart
et_ee: Salvesta ja taaskäivita

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
et_ee: Viga aadressi sisestamisel. Väärtused peavad olema kujul AAA.BBB.CCC.DDD

[ctx: #725]
en: with numbers between 0 and 255.
et_ee: numbritega vahemikus 0 kuni 255.

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
et_ee: Muudatused on salvestamata. Jätka ilma salvestamata?

[ctx: #727]
en: Web server
et_ee: Veebiserver

[ctx: #729]
en: Enable SSL
et_ee: Luba SSL

[ctx: #731]
en: Black
et_ee: Must

[ctx: #732]
en: Save & apply
et_ee: Salvesta & rakenda

[ctx: #733]
en: Password
et_ee: Parool

[ctx: #734]
en: No pass
et_ee: Parool puudub

[ctx: #735]
en: Character set
et_ee: Märgistik

[ctx: #736]
en: Style
et_ee: Stiil

[ctx: #737]
en: Colour
et_ee: Värv

[ctx: #738]
en: Normal
et_ee: Normaalne

[ctx: #739]
en: Bold
et_ee: Rasvane

[ctx: #740]
en: Italics
et_ee: Kursiiv

[ctx: #741]
en: Bold italics
et_ee: Rasvane kursiiv

[ctx: #742]
en: White
et_ee: Valge

[ctx: #743]
en: Yellow
et_ee: Kollane

[ctx: #744]
en: Files
et_ee: Failid

[ctx: #745]
en: Background colour
et_ee: Tausta värv

[ctx: #746]
en: Background opacity
et_ee: Tausta läbipaistmatus

[ctx: #747]
en: Error loading image
et_ee: Viga pildi laadimisel

[ctx: #748]
en: Edit path
et_ee: Muuda rada

[ctx: #749]
en: Mirror image
et_ee: Peegelketas

[ctx: #750]
en: Are you sure?
et_ee: Kas oled kindel?

[ctx: #751]
en: Removing source
et_ee: Allika eemaldamine

[ctx: #752]
en: Opacity
et_ee: Läbipaistmatus

[ctx: #754]
en: Add program link
et_ee: Lisa programmi link

[ctx: #755]
en: Edit program path
et_ee: Muuda programmi rada

[ctx: #756]
en: Edit program name
et_ee: Muuda programmi nime

[ctx: #757]
en: Edit path depth
et_ee: Muuda raja sügavust

[ctx: #759]
en: View: Big list
et_ee: Vaade: Suur loend

[ctx: #760]
en: Yellow
et_ee: Kollane

[ctx: #761]
en: White
et_ee: Valge

[ctx: #762]
en: Blue
et_ee: Sinine

[ctx: #763]
en: Bright green
et_ee: Erkroheline

[ctx: #764]
en: Yellow green
et_ee: Kollakasroheline

[ctx: #765]
en: Cyan
et_ee: Helesinine

[ctx: #766]
en: Light grey
et_ee: Helehall

[ctx: #767]
en: Grey
et_ee: Hall

[ctx: #768]
en: Dark Grey
et_ee: Tumehall

[ctx: #770]
en: Error {0:d}: share not available
et_ee: Viga {0:d}: jagu ei ole saadaval

[ctx: #772]
en: Audio
et_ee: Heli

[ctx: #773]
en: Seeking
et_ee: Otsimine

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
et_ee: Esitluse kaust

[ctx: #790]
en: Remote control
et_ee: Kaugjuhtimine

[ctx: #791]
en: Allow remote control by programs on this system
et_ee: Luba kaugjuhtimine programmidega selles süsteemis

[ctx: #793]
en: Port range
et_ee: Pordi vahemik

[ctx: #794]
en: Allow remote control by programs on other systems
et_ee: Luba teistes süsteemides programmidega kaughaldus

[ctx: #795]
en: Initial repeat delay (ms)
et_ee: Ühekordne viivitus (ms)

[ctx: #796]
en: Continuous repeat delay (ms)
et_ee: Pidev viivitus (ms)

[ctx: #797]
en: Maximum number of clients
et_ee: Maksimaalne klientide arv

[ctx: #798]
en: Internet access
et_ee: Internet

[ctx: #799]
en: Library update
et_ee: Meediakogu uuendus

[ctx: #802]
note: Label of progress bar which shows the available/total space of pvr backend
en: {0:s} of {1:s} available
et_ee: {0:s} {1:s}st saadaval

[ctx: #803]
note: Label of list control for choosing the timer type (one time, repeating, ...) in PVR timer settings dialog
en: Type
et_ee: Tüüp

[ctx: #804]
note: Label of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Search guide for
et_ee: Otsi telekavast

[ctx: #805]
note: Help of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the search string to use to lookup matching events in the guide
et_ee: Sisesta otsingusõna, mida kasutatakse saatekavas saadete otsimiseks

[ctx: #806]
note: Label of "Fulltext search" edit field in PVR timer settings dialog
en: Fulltext search (or title search only)
et_ee: Kogu teksti otsing (või ainult pealkirja otsing)

[ctx: #807]
note: special days of week representation value for a timer rule
en: Any day
et_ee: Suvaline päev

[ctx: #808]
note: special days of week representation for a timer rule
en: Every day
et_ee: Iga päev

[ctx: #809]
note: special channel representation value for a timer rule
en: Any channel
et_ee: Suvaline kanal

[ctx: #810]
note: Label of "Start any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: Start any time
et_ee: Alusta suvalisel ajal

[ctx: #811]
note: Label of recording group list control in the PVR timer settings dialog Part of value of recording group list control in the PVR timer settings dialog (e.g. "Recording Group 1")
en: Recording group
et_ee: Salvestuse grupp

[ctx: #812]
note: Label for setting TV->Recordings->Prevent duplicate episodes Label of prevent duplicate episodes list control (if user does not want to record the same episode multiple times) in PVR timer settings dialog
en: Prevent duplicate episodes
et_ee: Väldi korduvad episoodid

[ctx: #813]
note: Label of start padding time list control in PVR timer settings dialog
en: Start padding time
et_ee: Algusaja nihe

[ctx: #814]
note: Label of end padding time list control in PVR timer settings dialog
en: End padding time
et_ee: Lõpuaja nihe

[ctx: #815]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record all episodes
et_ee: Salvesta kõik episoodid

[ctx: #816]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record only new episodes
et_ee: Salvesta ainult uued episoodid

[ctx: #817]
note: Label of "End any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: End any time
et_ee: Lõpeta suvalisel ajal

[ctx: #818]
note: Label of "MaxRecordings" list in the PVR timer settings dialog
en: Max recordings
et_ee: Maks. lubatud salvestusi

[ctx: #819]
note: Representation of a one-time timer which has been scheduled by a timer rule.
en: One time (Scheduled by timer rule)
et_ee: Üks kord (ajastatud taimeri reegli järgi)

[ctx: #820]
note: Representation of a one-time timer.
en: One time
et_ee: Üks kord

[ctx: #821]
note: Representation of an epg-based one-time timer.
en: One time (guide-based)
et_ee: Üks kord (kavapõhine)

[ctx: #822]
note: Representation of a timer rule
en: Timer rule
et_ee: Taimeri reegel

[ctx: #823]
note: Representation of an epg-based timer rule.
en: Timer rule (guide-based)
et_ee: Taimeri reegel (kavapõhine)

[ctx: #824]
note: Complete prefixed representation of a reminder timer type.
en: Reminder: {0:s}
et_ee: Meeldetuletus: {0:s}

[ctx: #825]
note: Complete prefixed representation of a recording timer type.
en: Recording: {0:s}
et_ee: Salvestus: {0:s}

[ctx: #826]
note: Label for buttons to add a PVR reminder timer
en: Set reminder
et_ee: Sea meeldetuletus

[ctx: #827]
note: Label for a context menu entry to delete a reminder timer
en: Delete reminder
et_ee: Kustuta meeldetuletus

[ctx: #828]
note: Text for notification that a timer rule has been deleted
en: Timer rule deleted
et_ee: Taimeri reegel kustutatud

[ctx: #829]
note: Label for a context menu entry to view a read-only reminder timer
en: View reminder
et_ee: Vaata meeldetuletust

[ctx: #830]
note: Label for a context menu entry to edit a reminder timer
en: Edit reminder
et_ee: Muuda meeldetuletust

[ctx: #831]
note: Weekday representation
en: Mondays
et_ee: Esmaspäeval

[ctx: #832]
note: Weekday representation
en: Tuesdays
et_ee: Teisipäeval

[ctx: #833]
note: Weekday representation
en: Wednesdays
et_ee: Kolmapäeval

[ctx: #834]
note: Weekday representation
en: Thursdays
et_ee: Neljapäeval

[ctx: #835]
note: Weekday representation
en: Fridays
et_ee: Reedel

[ctx: #836]
note: Weekday representation
en: Saturdays
et_ee: Laupäeval

[ctx: #837]
note: Weekday representation
en: Sundays
et_ee: Pühapäeval

[ctx: #838]
note: Label for a TV show Premiere
en: Première
et_ee: Esimest korda eetris

[ctx: #839]
note: Label for a Live TV show
en: Live
et_ee: Otseeeter

[ctx: #840]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Do you only want to delete this timer or also the timer rule that has scheduled it?
et_ee: Kas soovid kustutada ainult selle taimeri või ka taimeri reegli mis selle planeeris?

[ctx: #841]
note: Label for No button in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Only this
et_ee: Ainult see

[ctx: #842]
note: Label for a first aired TV show
en: New
et_ee: Uus

[ctx: #843]
note: Label for a context menu entry to activate a currently inactive timer
en: Activate
et_ee: Aktiveeri

[ctx: #844]
note: Label for a context menu entry to deactivate a currently active timer
en: Deactivate
et_ee: Deaktiveeri

[ctx: #845]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer rule
en: Are you sure you want to delete this timer rule and all timers it has scheduled?
et_ee: Kas soovid kustutada selle taimeri reegli ja kõik taimerid mis on planeeritud?

[ctx: #846]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer
en: Are you sure you want to delete this timer?
et_ee: Kas sa soovid kustutada selle taimeri?

[ctx: #847]
note: Heading for a dialog for confirming to stop an active recording
en: Confirm stop recording
et_ee: Kinnita salvestamise peatamine

[ctx: #848]
note: Message in a dialog when a user wants to stop an active recording
en: Are you sure you want to stop this recording?
et_ee: Kas sa soovid peatada lindistamise?

[ctx: #849]
note: Label for a finale of a TV show
en: Finale
et_ee: Viimast korda eetris

[ctx: #850]
en: Invalid port number entered
et_ee: Sisestatud pordi number on vale

[ctx: #851]
en: Valid port range is 1-65535
et_ee: Pordid on vahemikus 1-65535

[ctx: #852]
en: Valid port range is 1024-65535
et_ee: Pordid on vahemikus 1024-65535

[ctx: #853]
note: Label for denoting any channel for a certain client in timer settings dialog
en: Any channel from client "{0:s}"
et_ee: Mis tahes kanal kliendilt "{0:s}"

[ctx: #854]
note: Label for denoting any channel from any available client in timer settings dialog
en: Any channel from any client
et_ee: Mis tahes kanal mis tahes kliendilt

[ctx: #855]
note: Label for Estuary 'Recently added channels' 'home screen widget
en: Recently added channels
et_ee: Hiljuti lisatud kanalid

[ctx: #856]
note: Label for the origin of a channel group (provided by a PVR client add-on).
en: Client
et_ee: Klient

[ctx: #857]
note: Label for the origin of a channel group (automatically created by Kodi).
en: System
et_ee: Süsteem

[ctx: #858]
note: Label for the origin of a channel group (manually created by the user).
en: User
et_ee: Kasutaja

[ctx: #859]
note: Label postfix for channel groups containing content from all channels (e.g. "PVR Client 1 [All channels]")
en: {0:s} [All channels]
et_ee: {0:s} [Kõik kanalid]

[ctx: #860]
note: Label for setting 'Delete after watching' and delete confirmation dialog box.
en: Delete after watching
et_ee: Kustuta pärast vaatamist

[ctx: #861]
note: Help text for setting 'Delete after watching'.
en: Configure whether recordings should be deleted after watching.
et_ee: Seadista, kas salvestised tuleks pärast vaatamist kustutada.

[ctx: #862]
note: Value for setting 'Delete after watching'. Keep after watching.
en: No
et_ee: Ei

[ctx: #863]
note: Value for setting 'Delete after watching'. Confirm delete.
en: Ask
et_ee: Küsi

[ctx: #864]
note: Value for setting 'Delete after watching'. Delete after watching.
en: Yes
et_ee: Jah

[ctx: #865]
note: Text for delete after watch confirmation dialog box.
en: Do you want to delete this recording?
et_ee: Kas soovid selle salvestise kustutada?

[ctx: #866]
note: Text for auto delete after watch toast message.
en: Recording deleted: '{0:s}'
et_ee: Salvestis kustutati: '{0:s}'

[ctx: #997]
en: Add pictures...
et_ee: Lisa pilte…

[ctx: #998]
en: Add music...
et_ee: Lisa muusikat...

[ctx: #999]
en: Add videos...
et_ee: Lisa videoid...

[ctx: #1000]
en: Preview
et_ee: Eelvaade

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
et_ee: Ei saa ühendust

[ctx: #1002]
en: The connection to the network location couldn't be established. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
et_ee: Võrgu asukohaga ei saadud ühendust. Põhjuseks võib olla ühenduseta võrk. Kas soovid ikkagi võrgu lisada?

[ctx: #1006]
en: IP address
et_ee: IP aadress

[ctx: #1007]
en: Add network location
et_ee: Lisa võrgukoht

[ctx: #1008]
en: Protocol
et_ee: Protokoll

[ctx: #1009]
en: Server address
et_ee: Serveri aadress

[ctx: #1010]
en: Server name
et_ee: Serveri nimi

[ctx: #1011]
en: Remote path
et_ee: Kaugrada

[ctx: #1012]
en: Shared folder
et_ee: Jagatud kaust

[ctx: #1014]
en: Username
et_ee: Kasutajanimi

[ctx: #1015]
en: Browse for network server
et_ee: Sirvi võrgu serverit

[ctx: #1016]
en: Enter the network address of the server
et_ee: Sisesta serveri võrguaadress

[ctx: #1017]
en: Enter the path on the server
et_ee: Sisesta serveri rada

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
et_ee: Sisesta pordi number

[ctx: #1019]
en: Enter the username
et_ee: Sisesta kasutajanimi

[ctx: #1021]
en: Enter the paths or browse for the media locations.
et_ee: Sisesta rajad või sirvi meedia asukohti.

[ctx: #1022]
en: Enter a name for this media source.
et_ee: Sisesta selle meediaallika nimi.

[ctx: #1023]
en: Browse for new share
et_ee: Sirvi uut jagu

[ctx: #1024]
en: Browse
et_ee: Sirvi

[ctx: #1025]
en: Couldn't retrieve directory information. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
et_ee: Kausta andmeid ei leitud. Põhjuseks võib olla ühenduseta võrk. Kas lisada sellest hoolimata?

[ctx: #1026]
en: Add source
et_ee: Lisa allikas

[ctx: #1027]
en: Edit source
et_ee: Muuda allikat

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
et_ee: Lisa uus silt

[ctx: #1030]
en: Browse for image
et_ee: Sirvi pilti

[ctx: #1031]
en: Browse for image folder
et_ee: Sirvi piltide kausta

[ctx: #1032]
en: Add network location...
et_ee: Lisa võrguaadress...

[ctx: #1033]
en: Browse for file
et_ee: Sirvi faili

[ctx: #1034]
en: Submenu
et_ee: Alammenüü

[ctx: #1035]
en: Enable submenu buttons
et_ee: Luba alammenüü nupud

[ctx: #1036]
en: Favourites
et_ee: Lemmikud

[ctx: #1037]
en: Video add-ons
et_ee: Video lisamoodulid

[ctx: #1038]
en: Music add-ons
et_ee: Muusika lisamoodulid

[ctx: #1039]
en: Picture add-ons
et_ee: Piltide lisamoodulid

[ctx: #1040]
en: Loading directory
et_ee: Kataloogi laadimine

[ctx: #1041]
en: Retrieved {0:d} items
et_ee: Leiti {0:d} nimetust

[ctx: #1042]
en: Retrieved {0:d} of {1:d} items
et_ee: Leiti otsiti {0:d} nimetust {1:d}-st

[ctx: #1043]
en: Program add-ons
et_ee: Programmide lisamoodulid

[ctx: #1044]
en: Set plug-in thumb
et_ee: Määra lisamooduli pisipilt

[ctx: #1046]
en: Access points
et_ee: Pöördepunktid

[ctx: #1048]
en: Username
et_ee: Kasutajanimi

[ctx: #1049]
en: Script settings
et_ee: Skripti seaded

[ctx: #1050]
en: Singles
et_ee: Singlid

[ctx: #1051]
en: Enter web address
et_ee: Sisesta veebiaadress

[ctx: #1052]
en: Require authentication
et_ee: Nõua autentimist

[ctx: #1053]
en: Choose whether requests to the web server require a username and a password, which must be set below if enabled. It is recommended to always leave this setting enabled.
et_ee: Vali, kas veebiserver nõuab kasutajanime ja parooli. Need tuleb lubamise korral allpool määrata. Soovitatav on jätta see säte alati lubatuks.

[ctx: #1180]
en: Proxy type
et_ee: Puhverserveri tüüp

[ctx: #1185]
en: SOCKS5 with remote DNS resolving
et_ee: SOCKS5 koos DNS lahendamisega

[ctx: #1200]
en: SMB client
et_ee: SMB klient

[ctx: #1201]
en: NFS Client
et_ee: NFS klient

[ctx: #1202]
en: Workgroup
et_ee: Töörühm

[ctx: #1203]
en: Default username
et_ee: Kasutaja vaikenimi

[ctx: #1204]
en: Default password
et_ee: Vaikeparool

[ctx: #1208]
en: Mount SMB shares
et_ee: Ühenda SMB jaod

[ctx: #1210]
en: Remove
et_ee: Eemalda

[ctx: #1211]
en: Music
et_ee: Muusika

[ctx: #1213]
en: Pictures
et_ee: Pildid

[ctx: #1214]
en: Files
et_ee: Failid

[ctx: #1215]
en: Music & video
et_ee: Muusika ja videod

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
et_ee: Muusika ja pildid

[ctx: #1217]
en: Music & files
et_ee: Muusika ja failid

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
et_ee: Video ja pildid

[ctx: #1219]
en: Video & files
et_ee: Video ja failid

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
et_ee: Pildid ja failid

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
et_ee: Muusika, video ja pildid

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
et_ee: Muusika, video, pildid ja failid

[ctx: #1223]
en: Disabled
et_ee: Ei kasutata

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
et_ee: Failid, muusika ja videod

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
et_ee: Failid, pildid ja muusika

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
et_ee: Failid, pildid ja video

[ctx: #1229]
en: Music & programs
et_ee: Muusika ja programmid

[ctx: #1230]
en: Video & programs
et_ee: Video ja programmid

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
et_ee: Pildid ja programmid

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
et_ee: Muusika, video, pildid ja programmid

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
et_ee: Programmid, video ja muusika

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
et_ee: Programmid, pildid ja muusika

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
et_ee: Programmid, pildid ja video

[ctx: #1260]
en: Announce services to other systems
et_ee: Teavita teenusest teisi süsteeme

[ctx: #1268]
en: Enable AirPlay "Videos" and "Pictures" support
et_ee: Luba AirPlay "Videod" ja "Pildid" tugi

[ctx: #1269]
en: Allow volume control
et_ee: Luba helivaljuse juhtimine

[ctx: #1270]
en: Enable AirPlay support
et_ee: Luba AirPlay tugi

[ctx: #1271]
en: Device name
et_ee: Seadme nimi

[ctx: #1272]
en: Use password protection
et_ee: Kasuta parooliga kaitsmist

[ctx: #1275]
note: Filter movies/tvshows/music/episodes/artists/musicvideos/albums/songs
en: Filter {0:s}
et_ee: Filtreeri {0:s}

[ctx: #1300]
en: Custom audio device
et_ee: Kohandatud heliseade

[ctx: #1301]
en: Custom passthrough device
et_ee: Kohandatud läbiviigu seade

[ctx: #1302]
en: Volume control steps
et_ee: Helitaseme astmed

[ctx: #1374]
note: Weather token
en: Breezy
et_ee: Tuuline

[ctx: #1375]
note: Weather token
en: Temperature
et_ee: Temperatuur

[ctx: #1376]
note: Weather token
en: Pressure
et_ee: Rõhk

[ctx: #1377]
note: Weather token
en: Proximity
et_ee: Lähedus

[ctx: #1378]
note: Weather token
en: Intensity
et_ee: Tugevus

[ctx: #1379]
note: Weather token
en: Ragged
et_ee: Räsitud

[ctx: #1380]
note: Weather token
en: Very
et_ee: Väga

[ctx: #1381]
note: Weather token
en: Extreme
et_ee: Ülim

[ctx: #1382]
note: Weather token
en: Whirls
et_ee: Tuisupöörised

[ctx: #1383]
note: Weather token
en: Sky is clear
et_ee: Selge taevas

[ctx: #1384]
note: Weather token
en: Broken
et_ee: Vigane

[ctx: #1385]
note: Weather token
en: Tornado
et_ee: Tornaado

[ctx: #1386]
note: Weather token
en: Tropical
et_ee: Troopiline

[ctx: #1387]
note: Weather token
en: Hurricane
et_ee: Orkaan

[ctx: #1388]
note: Weather token
en: Cold
et_ee: Külm

[ctx: #1389]
note: Weather token
en: Windy
et_ee: tuuline

[ctx: #1390]
note: Weather token
en: Settings
et_ee: Seaded

[ctx: #1391]
note: Weather token
en: Breeze
et_ee: Tuuleiil

[ctx: #1392]
note: Weather token
en: Gentle
et_ee: Õrn

[ctx: #1393]
note: Weather token
en: High wind, near gale
et_ee: Tormi lähedal tugev tuul

[ctx: #1394]
note: Weather token
en: Severe
et_ee: Tõsine

[ctx: #1395]
note: Weather token
en: Violent
et_ee: Äge

[ctx: #1396]
note: Weather token
en: Drifting
et_ee: triiviv

[ctx: #1397]
note: Weather token
en: and
et_ee: ja

[ctx: #1398]
note: Weather token
en: Freezing
et_ee: jäine

[ctx: #1399]
note: Weather token
en: Late
et_ee: hiline

[ctx: #1400]
note: Weather token
en: Isolated
et_ee: eraldatud

[ctx: #1401]
note: Weather token
en: Thundershowers
et_ee: äikesevihm

[ctx: #1402]
note: Weather token
en: Thunder
et_ee: äike

[ctx: #1403]
note: Weather token
en: Sun
et_ee: päikesepaisteline

[ctx: #1404]
note: Weather token
en: Heavy
et_ee: raske

[ctx: #1405]
note: Weather token
en: in
et_ee: on

[ctx: #1406]
note: Weather token
en: the
et_ee: tulemas

[ctx: #1407]
note: Weather token
en: Vicinity
et_ee: lähedal

[ctx: #1408]
note: Weather token
en: Ice
et_ee: jää

[ctx: #1409]
note: Weather token
en: Crystals
et_ee: jäide

[ctx: #1410]
note: Weather token
en: Calm
et_ee: vaikne

[ctx: #1411]
note: Weather token
en: with
et_ee: ning

[ctx: #1412]
note: Weather token
en: windy
et_ee: tuuline

[ctx: #1413]
note: Weather token
en: Patches
et_ee: laigud

[ctx: #1414]
note: Weather token
en: Thunderstorm
et_ee: äikesetorm

[ctx: #1415]
note: Weather token
en: Drizzle
et_ee: uduvihm

[ctx: #1416]
note: Weather token
en: Foggy
et_ee: udune

[ctx: #1417]
note: Weather token
en: Grains
et_ee: rahe

[ctx: #1418]
note: Weather token
en: Thunderstorms
et_ee: pikne

[ctx: #1419]
note: Weather token
en: Shallow
et_ee: Madal

[ctx: #1420]
note: Weather token
en: Moderate
et_ee: mõõdukas

[ctx: #1421]
note: Weather token
en: Very high
et_ee: väga tugev

[ctx: #1422]
note: Weather token
en: Windy
et_ee: tuuline

[ctx: #1423]
note: Weather token
en: Mist
et_ee: udu

[ctx: #1424]
note: Weather token
en: Overcast
et_ee: Lauspilvisus

[ctx: #1425]
note: Weather token
en: Pellets
et_ee: Graanulid

[ctx: #1426]
note: Weather token
en: Hail
et_ee: Rahe

[ctx: #1427]
note: Weather token
en: Smoke
et_ee: Suits

[ctx: #1428]
note: Weather token
en: Volcanic
et_ee: Vulkaaniline

[ctx: #1429]
note: Weather token
en: Ash
et_ee: Tuhk

[ctx: #1430]
note: Weather token
en: Widespread
et_ee: laiaulatuslik

[ctx: #1431]
note: Weather token
en: Dust
et_ee: Tolm

[ctx: #1432]
note: Weather token
en: Sand
et_ee: Liiv

[ctx: #1433]
note: Weather token
en: Spray
et_ee: Pihustatud

[ctx: #1434]
note: Weather token
en: Whirls
et_ee: Tuisupöörised

[ctx: #1435]
note: Weather token
en: Sandstorm
et_ee: Liivatorm

[ctx: #1436]
note: Weather token
en: Blowing
et_ee: Puhumine

[ctx: #1437]
note: Weather token
en: Pellet
et_ee: Graanul

[ctx: #1438]
note: Weather token
en: Small
et_ee: Väike

[ctx: #1439]
note: Weather token
en: and
et_ee: ja

[ctx: #1440]
note: Weather token
en: Sleet
et_ee: Lörts

[ctx: #1441]
note: Weather token
en: with
et_ee: ning

[ctx: #1442]
note: Weather token
en: Chance
et_ee: Võimalus

[ctx: #1443]
note: Weather token
en: of
et_ee: /

[ctx: #1444]
note: Weather token
en: Funnel
et_ee: lehter

[ctx: #1445]
note: Weather token
en: Cloud
et_ee: Pilv

[ctx: #1446]
note: Weather token
en: Unknown
et_ee: Teadmata

[ctx: #1447]
note: Weather token
en: Squalls
et_ee: Tuulepuhangud

[ctx: #1448]
note: Weather token
en: Precipitation
et_ee: Sadememäär

[ctx: #1449]
note: Weather token
en: Partial
et_ee: Osaline

[ctx: #1450]
en: Put display to sleep when idle
et_ee: Lülita tegevusetu ekraan välja

[ctx: #2050]
en: Runtime
et_ee: Kestus

[ctx: #2080]
en: Empty list
et_ee: Tühi loend

[ctx: #2081]
en: Went back to parent list because the active list has been emptied
et_ee: Võeti kasutusele peamine loend, sest aktiivne loend tühjendati

[ctx: #2101]
en: Newer version needed. Check the log for more information about this message.
et_ee: Vaja on uut versiooni. Rohkem infot selle sõnumi kohta saab logifailist.

[ctx: #2102]
note: Notification message indicating an add-on error. "<Add-on name> error".
en: {0:s} error
et_ee: {0:s} viga

[ctx: #2103]
note: Fallback message indicating an add-on error.
en: Add-on error
et_ee: Lisamooduli viga

[ctx: #2104]
note: Used for add-on error kaitoast.
en: Check the log for more information.
et_ee: Rohkem infot saab logifailist.

[ctx: #2203]
en: Use DTS Core
et_ee: Kasuta DTS tuuma

[ctx: #2204]
en: Select this option if you want to passthrough DTS-HD formats as DTS, otherwise, DTS-HD formats will be played via PCM
et_ee: Vali see suvand, kui soovid DTS-HD vormingute läbiviiku DTS-ina, vastasel juhul esitatakse DTS-HD vormingud PCM-i kaudu

[ctx: #10000]
en: Home
et_ee: Peamenüü

[ctx: #10001]
en: Programs
et_ee: Programmid

[ctx: #10002]
en: Pictures
et_ee: Pildid

[ctx: #10003]
en: File manager
et_ee: Failihaldur

[ctx: #10004]
en: Settings
et_ee: Seaded

[ctx: #10005]
en: Not available
et_ee: Pole saadaval

[ctx: #10006]
note: Abbreviation of "Not Available"
en: N/A
et_ee: pole saadaval

[ctx: #10007]
en: System information
et_ee: Süsteemi andmed

[ctx: #10008]
en: Play next
et_ee: Esita järgmisena

[ctx: #10009]
note: Header label for add-on configuration removal dialog
en: Confirm add-on configuration removal
et_ee: Kinnita lisamooduli seadistuse eemaldamine

[ctx: #10010]
note: Header label for add-on configuration removal selection dialog
en: Select add-on configuration to remove
et_ee: Vali eemaldamiseks lisamooduli seadistus

[ctx: #10011]
en: Settings - Videos - Screen calibration
et_ee: Seaded - Videod - Ekraani kalibreerimine

[ctx: #10012]
note: Header label for add-on configuration selection dialog
en: Add-on configurations and settings
et_ee: Lisamooduli seadistused ja sätted

[ctx: #10013]
note: Item label used in add-on configuration selection dialog
en: Edit add-on settings
et_ee: Muuda lisamooduli sätteid

[ctx: #10014]
note: Item label used in add-on configuration selection dialog
en: Add add-on configuration
et_ee: Lisa lisamooduli seadistus

[ctx: #10015]
note: Item label used in add-on configuration selection dialog
en: Remove add-on configuration
et_ee: Eemalda lisamooduli seadistus

[ctx: #10016]
en: Settings - System
et_ee: Seaded - Süsteem

[ctx: #10017]
note: Settings group label
en: Add-on configuration
et_ee: Lisamooduli seadistus

[ctx: #10018]
en: Settings - Service
et_ee: Seaded - Teenus

[ctx: #10019]
note: Item label for add-on configuration removal dialog
en: Do you want to remove the add-on configuration "{0:s}"?
et_ee: Kas eemaldada lisamooduli seadistus "{0:s}"?

[ctx: #10020]
note: Item label used in add-on setup selection dialog
en: Edit "{0:s}" [{1:s}]
et_ee: Muuda "{0:s}" [{1:s}]

[ctx: #10021]
en: Settings - TV
et_ee: Seaded - TV

[ctx: #10022]
en: Settings - Games
et_ee: Seaded - Mängud

[ctx: #10024]
en: Titles
et_ee: Nimetused

[ctx: #10025]
en: Videos
et_ee: Videod

[ctx: #10028]
en: Videos / Playlist
et_ee: Videod / Esitusloend

[ctx: #10029]
en: Login screen
et_ee: Logimisekraan

[ctx: #10030]
en: Settings - Player
et_ee: Seaded - Pleier

[ctx: #10031]
en: Settings - Media
et_ee: Seaded - Meedium

[ctx: #10032]
en: Settings - Interface
et_ee: Seaded - Liides

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
et_ee: Seaded - Profiilid

[ctx: #10035]
en: Skin Settings
et_ee: Rüü seaded

[ctx: #10036]
en: Basic
et_ee: Lihtne

[ctx: #10037]
en: Standard
et_ee: Normaalne

[ctx: #10038]
en: Advanced
et_ee: Edasijõudnud

[ctx: #10039]
en: Expert
et_ee: Ekspert

[ctx: #10040]
en: Add-on browser
et_ee: Lisamoodulite brauser

[ctx: #10041]
en: Reset above settings to default
et_ee: Taasta ülaltoodud seadete vaikeväärtused

[ctx: #10042]
en: Are you sure you want to reset the settings in this category?
et_ee: Kas oled kindel, et soovid selle kategooria seaded lähtestada?

[ctx: #10043]
en: Help
et_ee: Abi

[ctx: #10044]
en: No help available
et_ee: Abi ei ole saadaval

[ctx: #10045]
en: Resets all the visible settings to their default values.
et_ee: Taasta kõikide nähtavate seadete vaikeväärtused.

[ctx: #10046]
en: No categories available
et_ee: Kategooriad puuduvad

[ctx: #10047]
en: Try changing the setting level to see additional categories and settings.
et_ee: Täiendavate kategooriate ja seadete nägemiseks muuda seadete taset.

[ctx: #10048]
en: Add video source
et_ee: Lisa video allikas

[ctx: #10049]
en: Add music source
et_ee: Lisa muusika allikas

[ctx: #10050]
en: Event log
et_ee: Logimine

[ctx: #10051]
en: Add program source
et_ee: Lisa programmi allikas

[ctx: #10052]
en: Add file source
et_ee: Lisa faili allikas

[ctx: #10053]
en: Edit video source
et_ee: Muuda video allikat

[ctx: #10054]
en: Edit music source
et_ee: Muuda muusika allikat

[ctx: #10055]
en: Edit picture source
et_ee: Muuda pildi allikat

[ctx: #10056]
en: Edit program source
et_ee: Muuda programmi allikat

[ctx: #10057]
en: Edit file source
et_ee: Muuda faili allikat

[ctx: #10058]
en: Remove tag from library
et_ee: Eemalda silt meediakogust

[ctx: #10060]
en: Favourites
et_ee: Lemmikud

[ctx: #10099]
en: Pointer
et_ee: Osuti

[ctx: #10100]
en: Yes / No dialog
et_ee: Jah/Ei dialoog

[ctx: #10101]
en: Progress dialog
et_ee: Edenemise dialoog

[ctx: #10103]
en: Virtual keyboard
et_ee: Virtuaalne klaviatuur

[ctx: #10104]
en: Volume bar
et_ee: Helitugevuse riba

[ctx: #10106]
en: Context menu
et_ee: Kontekstmenüü

[ctx: #10107]
en: Notification dialog
et_ee: Teavituse dialoog

[ctx: #10109]
en: Numeric Input
et_ee: Numbriline sisend

[ctx: #10110]
en: Gamepad input
et_ee: Mängupuldi sisend

[ctx: #10111]
en: Shutdown menu
et_ee: Seiskamise menüü

[ctx: #10114]
en: Player controls
et_ee: Pleieri juhtelemendid

[ctx: #10115]
en: Seek bar
et_ee: Otsiriba

[ctx: #10116]
en: Player process info
et_ee: Pleieri protsesside teave

[ctx: #10120]
en: Music OSD
et_ee: Muusika OSD

[ctx: #10122]
en: Visualization preset list
et_ee: Visuaalide eelhäälestused

[ctx: #10123]
en: Video OSD settings
et_ee: Video OSD seaded

[ctx: #10124]
en: Audio OSD settings
et_ee: Heli OSD seaded

[ctx: #10125]
en: Video bookmarks
et_ee: Video järjehoidjad

[ctx: #10126]
en: File browser
et_ee: Failibrauser

[ctx: #10127]
note: Audio Channel count
en: channels
et_ee: kanalit

[ctx: #10128]
en: Network setup
et_ee: Võrgu seadistus

[ctx: #10129]
en: Media source
et_ee: Meedia allikas

[ctx: #10130]
en: Profile settings
et_ee: Profiili seaded

[ctx: #10131]
en: Lock settings
et_ee: Lukustuse seaded

[ctx: #10132]
en: Content settings
et_ee: Sisu seaded

[ctx: #10134]
en: Favourites
et_ee: Lemmikud

[ctx: #10135]
en: Song info
et_ee: Loo info

[ctx: #10136]
en: Smart playlist editor
et_ee: Nutikas esitlusloendi redaktor

[ctx: #10137]
en: Smart playlist rule editor
et_ee: Nutikas esitlusloendi reeglite redaktor

[ctx: #10139]
en: Picture info
et_ee: Pildi info

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
et_ee: Lisamooduli seaded

[ctx: #10142]
en: Fullscreen info
et_ee: Täisekraani info

[ctx: #10145]
en: Slider dialog
et_ee: Liuguri dialoog

[ctx: #10146]
en: Add-on info
et_ee: Lisamooduli info

[ctx: #10147]
en: Text viewer
et_ee: Tekstivaatur

[ctx: #10150]
en: Peripheral settings
et_ee: Välisseaded

[ctx: #10151]
en: Extended progress dialog
et_ee: Laiendatud edenemisdialoog

[ctx: #10152]
en: Media filter
et_ee: Meedia filter

[ctx: #10153]
en: Subtitle search
et_ee: Subtiitri otsing

[ctx: #10157]
en: OSD CMS settings
et_ee: OSD CMS-i seaded

[ctx: #10159]
en: Subtitle OSD settings
et_ee: Subtiitrite OSD seaded

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
et_ee: Subtiitrite otsimine...

[ctx: #10211]
en: Looking for or caching subtitles...
et_ee: Subtiitrite otsimine või vahemällu laadimine...

[ctx: #10212]
en: terminating
et_ee: lõpetamine

[ctx: #10213]
en: buffering
et_ee: puhverdamine

[ctx: #10214]
en: Opening stream
et_ee: Voo avamine

[ctx: #10500]
en: Music playlist
et_ee: Muusika esitusloend

[ctx: #10502]
en: Music
et_ee: Muusika

[ctx: #10503]
en: Music playlist editor
et_ee: Muusika esitusloendi muutmine

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
et_ee: Top 100 laulu

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
et_ee: Top 100 albumit

[ctx: #10506]
en: Programs
et_ee: Programmid

[ctx: #10507]
en: Configuration
et_ee: Seadistamine

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
et_ee: Ilmateade

[ctx: #10509]
en: Network gaming
et_ee: Võrgus mängimine

[ctx: #10510]
en: Extensions
et_ee: Laiendid

[ctx: #10511]
en: System info
et_ee: Süsteemi andmed

[ctx: #10516]
en: Music - Library
et_ee: Muusika - Meediakogu

[ctx: #10517]
en: Now playing - Music
et_ee: Hetkel mängib - Muusika

[ctx: #10522]
en: Now playing - Videos
et_ee: Hetkel mängib - Videod

[ctx: #10523]
en: Album information
et_ee: Albumi andmed

[ctx: #10524]
en: Movie information
et_ee: Filmi andmed

[ctx: #10550]
en: Teletext
et_ee: Teletekst

[ctx: #10600]
en: PVR guide info
et_ee: PVR saatekava info

[ctx: #10601]
en: PVR recording info
et_ee: PVR salvestuse info

[ctx: #10602]
en: PVR timer setting
et_ee: PVR taimeri seaded

[ctx: #10603]
en: PVR group manager
et_ee: PVR lemmiknimekirja haldur

[ctx: #10604]
en: PVR channel manager
et_ee: PVR kanali haldur

[ctx: #10605]
en: PVR guide search
et_ee: PVR saatekava otsing

[ctx: #10606]
en: PVR channel scan
et_ee: PVR kanaliotsing

[ctx: #10607]
en: PVR update progress
et_ee: PVR uuenduse edenemine

[ctx: #10608]
en: PVR OSD channels
et_ee: PVR OSD kanalid

[ctx: #10609]
en: PVR OSD guide
et_ee: PVR-i OSD kava

[ctx: #10610]
en: PVR radio RDS info
et_ee: PVR raadio RDS info

[ctx: #10611]
en: PVR recording setting
et_ee: PVR salvestuse seaded

[ctx: #10700]
en: TV channels
et_ee: Telekanalid

[ctx: #10701]
en: TV recordings
et_ee: TV salvestused

[ctx: #10702]
en: TV guide
et_ee: Telekava

[ctx: #10703]
en: TV timers
et_ee: TV taimerid

[ctx: #10704]
en: TV search
et_ee: TV otsing

[ctx: #10705]
en: Radio channels
et_ee: Raadiokanalid

[ctx: #10706]
en: Radio recordings
et_ee: Raadio salvestused

[ctx: #10707]
en: Radio guide
et_ee: Raadiokava

[ctx: #10708]
en: Radio timers
et_ee: Raadio taimerid

[ctx: #10709]
en: Radio search
et_ee: Raadio otsing

[ctx: #10710]
en: TV timer rules
et_ee: TV taimeri reeglid

[ctx: #10711]
en: Radio timer rules
et_ee: Raadio taimeri reeglid

[ctx: #10800]
en: Fullscreen live TV
et_ee: Otse TV täisekraanil

[ctx: #10801]
en: Fullscreen radio
et_ee: Raadio täisekraanil

[ctx: #10820]
note: Title of controller configuration window
en: Controller Configuration
et_ee: Juhtseadme seadistused

[ctx: #10821]
note: Title of the "My Games" window
en: Games
et_ee: Mängud

[ctx: #10822]
note: Title of the in-game OSD menu
en: Menu
et_ee: Menüü

[ctx: #10823]
note: Title of the in-game video filter selection dialog
en: Video Filter
et_ee: Video filter

[ctx: #10824]
note: Title of the in-game video stretch mode selection dialog
en: Stretch Mode
et_ee: Venituse režiim

[ctx: #10825]
note: Title of the in-game volume dialog
en: Volume
et_ee: Helitugevus

[ctx: #10826]
note: Title of the in-game dialog for advanced emulator settings
en: Advanced Settings
et_ee: Põhjalikumad seaded

[ctx: #10827]
note: Title of the in-game video rotation selection dialog
en: Video Rotation
et_ee: Video pööramine

[ctx: #10828]
note: Title of the window for setting up controller ports used by the game
en: Port Setup
et_ee: Pordi seaded

[ctx: #10829]
note: Title of the in-game dialog to select a savestate for the current game
en: Select Savestate
et_ee: Vali salvestusseis

[ctx: #10830]
note: Title of the out-of-game dialog to select a savestate for the current game
en: Select Savestate
et_ee: Vali salvestusseis

[ctx: #10831]
note: Name of window for viewing and configuring players while playing a game
en: Players
et_ee: Mängijad

[ctx: #12000]
en: Select dialog
et_ee: Vali dialoog

[ctx: #12001]
en: Music info
et_ee: Muusika andmed

[ctx: #12002]
en: OK dialog
et_ee: OK dialoog

[ctx: #12003]
en: Video info
et_ee: Video andmed

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
et_ee: Video täisekraanil

[ctx: #12006]
en: Audio visualisation
et_ee: Audio visualiseerimine

[ctx: #12007]
en: Audio visualisation
et_ee: Audio visualiseerimine

[ctx: #12009]
note: Does not match window ID description
en: Rebuild index...
et_ee: Loo indeks uuesti...

[ctx: #12010]
en: Return to music window
et_ee: Tagasi muusika menüüsse

[ctx: #12011]
en: Return to videos window
et_ee: Tagasi videote menüüsse

[ctx: #12012]
en: Last used
et_ee: Viimati kasutatud

[ctx: #12013]
en: Install date
et_ee: Installi kuupäev

[ctx: #12014]
en: Last updated
et_ee: Viimati uuendatud

[ctx: #12015]
en: Select video version
et_ee: Vali video versioon

[ctx: #12016]
en: Select video extra
et_ee: Vali video lisamaterjal

[ctx: #12021]
note: Label of various controls for starting playback from the beginning
en: Play from beginning
et_ee: Esita algusest

[ctx: #12022]
note: Label of various controls for resuming playback from a certain point in time
en: Resume from {0:s}
et_ee: Jätka {0:s}-st

[ctx: #12308]
note: Label of the show password button in the keyboard dialog
en: Show password
et_ee: Kuva parool

[ctx: #12309]
note: Label of the hide password button in the keyboard dialog
en: Hide password
et_ee: Varja parool

[ctx: #12320]
en: c
et_ee: C

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
et_ee: Lukustatud! Sisesta kood...

[ctx: #12326]
en: Enter password
et_ee: Sisesta parool

[ctx: #12327]
en: Enter master code
et_ee: Sisesta juurkasutaja kood

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
et_ee: Sisesta avamiskood

[ctx: #12329]
en: or press "C" to cancel
et_ee: või vajuta katkestamiseks "C"

[ctx: #12330]
en: Enter gamepad button combo and
et_ee: Sisesta mängupuldi nupukombinatsioon ja

[ctx: #12331]
en: press "OK", or "Back" to cancel
et_ee: vajuta "OK" või katkestamiseks "Back"

[ctx: #12332]
en: Set lock
et_ee: Seadista lukk

[ctx: #12333]
en: Unlock
et_ee: Ava

[ctx: #12334]
en: Reset lock
et_ee: Lähtesta lukk

[ctx: #12335]
en: Remove lock
et_ee: Eemalda lukk

[ctx: #12337]
en: Numeric password
et_ee: Numbriline parool

[ctx: #12338]
en: Gamepad button combo
et_ee: Mängupuldi nuppude kombinatsioon

[ctx: #12339]
en: Full-text password
et_ee: Tekstiline parool

[ctx: #12340]
en: Enter new password
et_ee: Sisesta uus parool

[ctx: #12341]
en: Re-enter new password
et_ee: Sisesta uus parool uuesti

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
et_ee: Vale parool,

[ctx: #12343]
en: retries left
et_ee: järelejäänud katseid

[ctx: #12344]
en: Passwords entered did not match.
et_ee: Sisestatud paroolid ei kattu.

[ctx: #12345]
en: Access denied
et_ee: Juurdepääs keelatud

[ctx: #12346]
en: Password retry limit exceeded.
et_ee: Paroolide proovimise limiit on ületatud.

[ctx: #12347]
en: The system will now power down.
et_ee: Süsteem lülitub välja.

[ctx: #12348]
en: Item locked
et_ee: Üksus lukustatud

[ctx: #12353]
en: Reactivate lock
et_ee: Taasaktiveeri lukk

[ctx: #12356]
en: Change lock
et_ee: Muuda lukku

[ctx: #12357]
en: Source lock
et_ee: Allika lukk

[ctx: #12358]
en: Password entry was blank. Try again.
et_ee: Sisestati tühi parool. Proovi uuesti.

[ctx: #12360]
en: Master lock
et_ee: Pealukk

[ctx: #12362]
en: Shutdown system if number of master lock retries is exceeded
et_ee: Seiska süsteem, kui pealuku avamiskatsete arv ületatakse

[ctx: #12367]
en: Master code is not valid. Please enter a valid master code.
et_ee: Peakood on vale. Sisesta kehtiv peakood.

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
et_ee: Seaded ja failihaldur

[ctx: #12376]
en: Set as default for all media
et_ee: Säti vaikeväärtuseks kõigile meediale

[ctx: #12377]
en: This will reset any previously saved values. Are you sure?
et_ee: See taastab algväärtused. Kas oled kindel?

[ctx: #12378]
en: Amount of time to display each image
et_ee: Iga pildi näitamise aeg

[ctx: #12379]
en: Use pan and zoom effects
et_ee: Kasuta liigutamis- ja suurendusefekti

[ctx: #12381]
en: Switch to visualisation on playback
et_ee: Heli esitamisel kasuta visuaali

[ctx: #12383]
en: 12-hour clock
et_ee: 12-tunnine kell

[ctx: #12384]
en: 24-hour clock
et_ee: 24-tunnine kell

[ctx: #12385]
en: Day / Month
et_ee: Päev / Kuu

[ctx: #12386]
en: Month / Day
et_ee: Kuu / Päev

[ctx: #12389]
en: Privacy policy
et_ee: Kasutustingimused

[ctx: #12390]
en: System uptime
et_ee: Süsteemi ülalolekuaeg

[ctx: #12391]
en: Minutes
et_ee: minutit

[ctx: #12392]
en: Hours
et_ee: tundi

[ctx: #12393]
en: Days
et_ee: päeva

[ctx: #12394]
en: Total uptime
et_ee: Summaarne ülalolekuaeg

[ctx: #12395]
en: Battery level
et_ee: Aku tase

[ctx: #12600]
en: Weather
et_ee: Ilm

[ctx: #12900]
en: Screensaver
et_ee: Ekraanisäästja

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
et_ee: Täisekraani ekraanimenüü

[ctx: #12906]
en: Fullscreen game
et_ee: Mäng täisekraanil

[ctx: #12999]
en: Startup
et_ee: Käivitus

[ctx: #13000]
en: System
et_ee: Süsteem

[ctx: #13001]
en: Immediate HDD spindown
et_ee: Kõvaketta viivitamatu seiskamine

[ctx: #13002]
en: Video only
et_ee: Ainult video

[ctx: #13003]
en: - Delay
et_ee: - Viivitus

[ctx: #13004]
en: - Minimum file duration
et_ee: - Faili vähim kestus

[ctx: #13005]
en: Shutdown
et_ee: Sulge arvuti

[ctx: #13006]
en: Add picture source
et_ee: Lisa pildi allikas

[ctx: #13007]
en: Reset
et_ee: Lähtesta

[ctx: #13008]
en: Shutdown function
et_ee: Sulgemisfunktsioon

[ctx: #13009]
en: Quit
et_ee: Lõpeta

[ctx: #13010]
en: Hibernate
et_ee: Unerežiim

[ctx: #13011]
en: Suspend
et_ee: Puhkeseisund

[ctx: #13012]
en: Exit
et_ee: Välju

[ctx: #13013]
en: Reboot
et_ee: Taaskäivita

[ctx: #13014]
en: Minimise
et_ee: Vähenda

[ctx: #13015]
en: Power button action
et_ee: Toitenupu funktsioon

[ctx: #13016]
en: Power off system
et_ee: Seiska süsteem

[ctx: #13017]
en: Inhibit idle shutdown
et_ee: Keela seiskamine tegevusetus seisundis

[ctx: #13018]
en: Allow idle shutdown
et_ee: Luba seiskamine kasutaja passiivsuse tuvastamisel

[ctx: #13020]
en: Is another session active, perhaps over ssh?
et_ee: Kas mõni teine seanss on aktiivne, võib-olla üle SSH?

[ctx: #13021]
en: Mounted removable storage device
et_ee: Irdseade ühendatud

[ctx: #13022]
en: Unsafe storage device removal
et_ee: Ebaturvalise kettaseadme eemaldamine

[ctx: #13023]
en: Successfully removed storage device
et_ee: Kettaseade edukalt eemaldatud

[ctx: #13026]
en: Try to wakeup remote servers on access
et_ee: Proovi ühenduse loomisel kaugserverid äratada

[ctx: #13027]
en: Wake-on-LAN ({0:s})
et_ee: Ärka võrgust pöördumisel ({0:s})

[ctx: #13028]
en: Waiting for network to connect...
et_ee: Võrguühenduse ootamine...

[ctx: #13029]
en: Failed to execute Wake-on-LAN!
et_ee: Võrgust äratamine ebaõnnestus!

[ctx: #13030]
en: Waiting for server to wake up...
et_ee: Serveri ärkamise ootamine…

[ctx: #13031]
en: Extended wait for server to wake up...
et_ee: Pikendatud serveri ärkamise ootamine…

[ctx: #13032]
en: Waiting for services to launch...
et_ee: Teenuste käivitamise ootamine…

[ctx: #13033]
en: MAC discovery
et_ee: MAC-i tuvastamine

[ctx: #13034]
en: Updated for {0:s}
et_ee: Uuendatud {0:s}

[ctx: #13035]
en: Found for {0:s}
et_ee: Leitud {0:s}

[ctx: #13036]
en: Failed for {0:s}
et_ee: {0:s} nurjus

[ctx: #13050]
en: Running low on battery
et_ee: Aku hakkab tühjaks saama

[ctx: #13100]
en: Flicker filter
et_ee: Väreluse eemaldamine

[ctx: #13101]
en: Let driver choose (requires restart)
et_ee: Draiver ise valib (vajab taaskäivitust)

[ctx: #13106]
note: generic "disabled" label used in different places
en: Disabled
et_ee: Keelatud

[ctx: #13107]
en: Enabled during video playback
et_ee: Lubatud video taasesitusel

[ctx: #13108]
en: Always enabled
et_ee: Alati lubatud

[ctx: #13109]
note: unused?
en: Test & apply the resolution
et_ee: Testi ja rakenda eraldusvõime

[ctx: #13110]
en: Save this resolution?
et_ee: Kas salvestada eraldusvõime?

[ctx: #13111]
en: Would you like to keep this change?
et_ee: Kas soovid muudatuse talletada?

[ctx: #13112]
note: unused?
en: High quality upscaling
et_ee: Kõrge kvaliteediga suurendus

[ctx: #13113]
note: used by several skins
en: Disabled
et_ee: Keelatud

[ctx: #13114]
note: unused?
en: Enabled for SD content
et_ee: Lubatud tavalahutusega video puhul

[ctx: #13115]
note: unused?
en: Always enabled
et_ee: Alati lubatud

[ctx: #13116]
note: unused?
en: Upscaling method
et_ee: Suurenduse meetod

[ctx: #13123]
en: Keep skin?
et_ee: Talletad rüü?

[ctx: #13130]
en: Blank other displays
et_ee: Pimenda teised ekraanid

[ctx: #13131]
note: unused?
en: Disabled
et_ee: Keelatud

[ctx: #13132]
note: unused?
en: Blank displays
et_ee: Pimendatud ekraanid

[ctx: #13140]
en: Active connections detected!
et_ee: Tuvastati aktiivsed ühendused!

[ctx: #13141]
en: If you proceed, you might not be able to control this application any longer. Are you sure you want to stop the event server?
et_ee: Jätkates ei pruugi sa enam juhtida seda programmi. Kas oled kindel, et soovid peatada sündmuste serveri?

[ctx: #13144]
en: Change Apple Remote mode?
et_ee: Vaheta Apple'i puldi režiim?

[ctx: #13145]
en: If you are currently using the Apple Remote to control this application, changing this setting might affect your ability to continue controlling it. Do you want to proceed?
et_ee: Kui sa kasutad Apple'i pulti selle rakenduse juhtimiseks, siis selle sätte muutmine võib mõjutada sinu võimet seda juhtida. Kas soovid jätkata?

[ctx: #13159]
en: Subnet mask
et_ee: Alamvõrgumask

[ctx: #13160]
en: Gateway
et_ee: Lüüs

[ctx: #13161]
en: Primary DNS
et_ee: Peamine DNS

[ctx: #13162]
note: unused?
en: Initialise failed
et_ee: Algatamine ebaõnnestus

[ctx: #13170]
en: Never
et_ee: Mitte kunagi

[ctx: #13171]
note: unused?
en: Immediately
et_ee: Viivitamatult

[ctx: #13172]
note: unused?
en: After {0:d} secs
et_ee: {0:d} sekundi pärast

[ctx: #13173]
note: unused?
en: HDD install date:
et_ee: Kõvaketta installi kuupäev:

[ctx: #13174]
note: unused?
en: HDD power cycle count:
et_ee: Kõvaketta töötsüklite arv:

[ctx: #13200]
en: Profiles
et_ee: Profiilid

[ctx: #13201]
en: Delete profile '{0:s}'?
et_ee: Kustuta profiil '{0:s}'?

[ctx: #13204]
note: used by several skins
en: Last loaded profile:
et_ee: Viimati laetud profiil:

[ctx: #13205]
note: generic "unknown" label used in different places
en: Unknown
et_ee: Teadmata

[ctx: #13206]
note: Label in the game OSD to overwrite an existing savestate
en: Overwrite
et_ee: Asenda

[ctx: #13207]
note: Subtitle selection to only use forced subtitles
en: Forced only
et_ee: Ainult sunnitud

[ctx: #13208]
en: Alarm clock
et_ee: Äratuskell

[ctx: #13209]
en: Alarm clock interval (in minutes)
et_ee: Äratuskella intervall (minutites)

[ctx: #13210]
en: Started, alarm in {0:d}m
et_ee: Käivitatud, {0:d} minutit äratuseni

[ctx: #13211]
en: Alarm!
et_ee: Äratus!

[ctx: #13212]
en: Cancelled with {0:d}m{1:d}s left
et_ee: Tühistatud {0:d}m{1:d}s enne alarmi

[ctx: #13249]
en: Search for subtitles in RARs
et_ee: Otsi subtiitreid rar-failidest

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
et_ee: Sirvi subtiitreid...

[ctx: #13251]
en: Move item
et_ee: Liiguta

[ctx: #13252]
en: Move item here
et_ee: Liiguta siia

[ctx: #13253]
en: Cancel move
et_ee: Katkesta liigutamine

[ctx: #13270]
en: Hardware:
et_ee: Riistvara:

[ctx: #13271]
en: System CPU usage:
et_ee: Protsessori kasutus:

[ctx: #13274]
en: Connected, but no DNS is available.
et_ee: Ühendatud, aga DNS ei ole saadaval.

[ctx: #13275]
en: Hard disk
et_ee: Kõvaketas

[ctx: #13276]
en: DVD-ROM
et_ee: DVD-lugeja

[ctx: #13277]
en: Storage
et_ee: Salvestusmaht

[ctx: #13278]
en: Default
et_ee: Vaikimisi

[ctx: #13279]
en: Network
et_ee: Võrk

[ctx: #13281]
en: Hardware
et_ee: Riistvara

[ctx: #13283]
en: Operating system:
et_ee: Operatsioonisüsteem:

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
et_ee: Protsessori kiirus:

[ctx: #13286]
en: Video encoder:
et_ee: Video kodeerija:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
et_ee: Ekraani eraldusvõime:

[ctx: #13292]
en: A/V cable:
et_ee: A/V kaabel:

[ctx: #13294]
en: DVD region:
et_ee: DVD regioon:

[ctx: #13296]
en: Connected
et_ee: Ühendatud

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
et_ee: Ühendust ei ole. Kontrolli võrguseadeid.

[ctx: #13298]
note: Label of the button used to disconnect a game controller from the emulated game port
en: Disconnected
et_ee: Lahti ühendatud

[ctx: #13299]
en: Target temperature
et_ee: Soovitud temperatuur

[ctx: #13300]
en: Fan speed
et_ee: Ventilaatori kiirus

[ctx: #13301]
en: Auto temperature control
et_ee: Automaatne temperatuuri juhtimine

[ctx: #13302]
en: Fan speed override
et_ee: Etteantud ventilaatori kiirus

[ctx: #13303]
en: Fonts
et_ee: Fondid

[ctx: #13304]
en: Enable flipping bi-directional strings
et_ee: Luba kahesuunaliste sõnade pööramist

[ctx: #13305]
en: Show RSS news feeds
et_ee: Kuva RSS uudisvoogu

[ctx: #13306]
en: Show parent folder items
et_ee: Kuva emakausta üksused

[ctx: #13307]
en: Track naming template
et_ee: Lugude failinime mall

[ctx: #13308]
en: Do you wish to reboot your system instead of just this application?
et_ee: Kas soovid selle rakenduse asemel taaskäivitada kogu süsteemi?

[ctx: #13310]
en: Zoom effect
et_ee: Suurendusefekt

[ctx: #13311]
en: Float effect
et_ee: Hõljumisefekt

[ctx: #13312]
en: Black bar reduction
et_ee: Mustade servade vähendamine

[ctx: #13313]
en: Restart
et_ee: Taaskäivita

[ctx: #13314]
en: Crossfade between songs
et_ee: Sulanda lood kokku

[ctx: #13315]
en: Regenerate thumbnails
et_ee: Loo pisipildid uuesti

[ctx: #13316]
en: Recursive thumbnails
et_ee: Rekursiivsed pisipildid

[ctx: #13317]
en: View slideshow
et_ee: Kuva slaidiesitlus

[ctx: #13318]
en: Recursive slideshow
et_ee: Rekursiivne slaidiesitlus

[ctx: #13319]
en: Randomise
et_ee: Juhuslik järjekord

[ctx: #13321]
en: Left only
et_ee: Ainult vasak

[ctx: #13322]
en: Right only
et_ee: Ainult parem

[ctx: #13324]
en: Background transparency
et_ee: Tausta läbipaistvus

[ctx: #13325]
en: Foreground transparency
et_ee: Esiplaani läbipaistvus

[ctx: #13326]
en: A/V delay
et_ee: A/V viivitus

[ctx: #13328]
en: {0:s} not found
et_ee: {0:s} ei leitud

[ctx: #13329]
en: Error opening {0:s}
et_ee: Viga {0:s}-i avamisel

[ctx: #13330]
en: Unable to load {0:s}
et_ee: {0:s}-i laadimine ebaõnnestus

[ctx: #13331]
en: Error: Out of memory
et_ee: Viga: mälu ei ole piisavalt

[ctx: #13332]
en: Move up
et_ee: Liiguta üles

[ctx: #13333]
en: Move down
et_ee: Liiguta alla

[ctx: #13334]
en: Edit label
et_ee: Muuda silti

[ctx: #13335]
en: Make default
et_ee: Tee vaikeväärtuseks

[ctx: #13336]
en: Remove button
et_ee: Eemalda nupp

[ctx: #13340]
en: Leave as is
et_ee: Jäta nagu on

[ctx: #13341]
en: Green
et_ee: Roheline

[ctx: #13342]
en: Orange
et_ee: Oranž

[ctx: #13343]
en: Red
et_ee: Punane

[ctx: #13344]
en: Cycle
et_ee: Vaheta perioodiliselt

[ctx: #13345]
en: Switch LED off on playback
et_ee: Lülita LED taasesitusel välja

[ctx: #13346]
en: Movie information
et_ee: Filmi andmed

[ctx: #13347]
note: Label for 'queue item' (adds an item to a playlist), used at several places
en: Queue item
et_ee: Lisa järjekorda

[ctx: #13348]
en: Search IMDb...
et_ee: Otsi IMDb-st...

[ctx: #13349]
en: Scan for new content
et_ee: Skaneeri uut sisu

[ctx: #13350]
en: Current playlist
et_ee: Valitud esitusloend

[ctx: #13351]
en: Album information
et_ee: Albumi andmed

[ctx: #13352]
en: Scan item to library
et_ee: Skaneeri üksus meediakogusse

[ctx: #13353]
en: Stop scanning
et_ee: Lõpeta skaneerimine

[ctx: #13354]
en: Render method
et_ee: Renderdusmeetod

[ctx: #13355]
en: Low quality pixel shader
et_ee: Pixel Shader (madala kvaliteediga)

[ctx: #13356]
en: Hardware overlays
et_ee: Riistvaralised katted

[ctx: #13357]
en: High quality pixel shader
et_ee: Pixel Shader (kõrge kvaliteediga)

[ctx: #13358]
en: Play item
et_ee: Esita

[ctx: #13359]
en: Set artist thumb
et_ee: Määra esitaja pisipilt

[ctx: #13360]
en: Automatically generate thumbnails
et_ee: Genereeri pisipildid automaatselt

[ctx: #13361]
en: Enable voice
et_ee: Luba hääl

[ctx: #13362]
note: label for resume context menu item for video folders (like a TV show or a single season of a TV show)
en: Continue watching
et_ee: Jätka vaatamist

[ctx: #13375]
en: Enable device
et_ee: Luba seade

[ctx: #13376]
en: Volume
et_ee: Helitugevus

[ctx: #13377]
en: Default view mode
et_ee: Vaikimisi kuvarežiim

[ctx: #13378]
en: Default brightness
et_ee: Vaikeheledus

[ctx: #13379]
en: Default contrast
et_ee: Vaikekontrast

[ctx: #13380]
en: Default gamma
et_ee: Vaikegamma

[ctx: #13381]
en: Resume video
et_ee: Jätka taasesitust

[ctx: #13382]
en: Voice mask - Port 1
et_ee: Hääle mask - Port 1

[ctx: #13383]
en: Voice mask - Port 2
et_ee: Hääle mask - Port 2

[ctx: #13384]
en: Voice mask - Port 3
et_ee: Hääle mask - Port 3

[ctx: #13385]
en: Voice mask - Port 4
et_ee: Hääle mask - Port 4

[ctx: #13386]
en: Use time based seeking
et_ee: Kasuta ajapõhist otsimist

[ctx: #13387]
note: unused?
en: Track naming template - right
et_ee: Lugude failinime mall - parem

[ctx: #13388]
en: Preset
et_ee: Eelhäälestus

[ctx: #13389]
en: There are no presets available for this visualisation
et_ee: Visuaalile ei ole eelhäälestust

[ctx: #13390]
en: There are no settings available[CR]for this visualisation
et_ee: Sellel visuaalil[CR]pole sätteid

[ctx: #13391]
en: Eject / Load
et_ee: Väljuta / Lae

[ctx: #13392]
en: Stream selection
et_ee: Voo valik

[ctx: #13393]
en: Calculate size
et_ee: Arvuta suurus

[ctx: #13394]
en: Calculating folder size
et_ee: Kausta suuruse arvutamine

[ctx: #13395]
en: Video settings
et_ee: Video seaded

[ctx: #13396]
en: Audio settings
et_ee: Heli seaded

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
et_ee: Luba subtiitrid

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
et_ee: Otseteed

[ctx: #13399]
en: Ignore articles when sorting
et_ee: Eira sorteerides artikleid

[ctx: #13400]
en: Crossfade between songs on the same album
et_ee: Sulanda sama albumi lood kokku

[ctx: #13401]
en: Browse for {0:s}
et_ee: Sirvi {0:s}

[ctx: #13402]
en: Show track position
et_ee: Kuva loo asukoht

[ctx: #13403]
en: Clear default
et_ee: Puhasta vaikeväärtus

[ctx: #13404]
en: Resume
et_ee: Jätka

[ctx: #13405]
en: Get thumb
et_ee: Hangi pisipilt

[ctx: #13406]
en: Picture information
et_ee: Pildi andmed

[ctx: #13407]
en: {0:s} presets
et_ee: {0:s} eelhäälestused

[ctx: #13408]
en: (IMDb user rating)
et_ee: (IMDb kasutajate hinnang)

[ctx: #13410]
en: Tune in on Last.fm
et_ee: Kuula Last.fm'i

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
et_ee: Minimaalne ventilaatori kiirus

[ctx: #13412]
en: Play from here
et_ee: Esita siit alates

[ctx: #13413]
en: Downloading
et_ee: Allalaadimine

[ctx: #13414]
en: Show song and album artists
et_ee: Kuva laulu ja albumi esitajad

[ctx: #13415]
en: Render method
et_ee: Renderduse meetod

[ctx: #13416]
note: Value for setting with label #13415 "Player / Videos / Render method" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Auto detect
et_ee: Automaatne tuvastus

[ctx: #13417]
en: Allow use DXVA Video Super Resolution
et_ee: Luba DXVA Video Super Resolution kasutamine

[ctx: #13418]
note: Setting Player / Video
en: Use high precision processing
et_ee: Kasuta ülitäpset töötlemist

[ctx: #13419]
en: Software
et_ee: Tarkvara

[ctx: #13420]
en: Remove safely
et_ee: Eemalda turvaliselt

[ctx: #13422]
en: Start slideshow here
et_ee: Alusta slaidiesitlust siit

[ctx: #13423]
en: Remember for this path
et_ee: Jäta selle raja jaoks meelde

[ctx: #13424]
note: Shown on context menu when a bluray:// or dvd:// playlist has already been saved Giving the user a chance to select a new one via the simple menu dialog
en: Choose playlist
et_ee: Vali esitusloend

[ctx: #13425]
en: Allow hardware acceleration - VDPAU
et_ee: Luba riistvaraline kiirendus - VDPAU

[ctx: #13426]
en: Allow hardware acceleration - VAAPI
et_ee: Luba riistvaraline kiirendus - VAAPI

[ctx: #13427]
en: Allow hardware acceleration - DXVA2
et_ee: Luba riistvaraline kiirendus - DXVA2

[ctx: #13428]
en: Allow hardware acceleration - CrystalHD
et_ee: Luba riistvaraline kiirendus - CrystalHD

[ctx: #13429]
en: Allow hardware acceleration - VTBDecoder
et_ee: Luba riistvaraline kiirendus - VTBDecoder

[ctx: #13430]
en: Allow using DRM PRIME decoder
et_ee: Luba DRM PRIME dekoodri kasutamine

[ctx: #13431]
en: Pixel shaders
et_ee: Pikslite varjutajad

[ctx: #13432]
en: Allow hardware acceleration - VideoToolbox
et_ee: Luba riistvaraline kiirendus - VideoToolbox

[ctx: #13433]
en: Play next video automatically
et_ee: Esita järgmine video automaatselt

[ctx: #13434]
note: If autoplay next video is set true
en: Play only this
et_ee: Esita ainult see

[ctx: #13435]
en: Enable HQ scalers for scaling above
et_ee: Luba kõrge kvaliteediga suurendajad

[ctx: #13436]
en: Adjust display HDR mode
et_ee: Kohanda ekraani HDR režiimi

[ctx: #13437]
en: Prefer VDPAU video mixer
et_ee: Eelista VDPAU videomikserit

[ctx: #13438]
en: Allow hardware acceleration with DRM PRIME
et_ee: Luba riistvaraline kiirendus - DRM PRIME

[ctx: #13439]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec
et_ee: Luba riistvaraline kiirendus - MediaCodec

[ctx: #13440]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec (Surface)
et_ee: Luba riistvaraline kiirendus - MediaCodec (Surface)

[ctx: #13441]
en: Use MPEG-2 VDPAU
et_ee: Kasuta MPEG-2 VDPAU'd

[ctx: #13442]
note: Description of setting with label #13441 "Use MPEG-2 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Older Radeon Cards tend to segfault with this enabled.
et_ee: MPEG-(1 / 2) koodekite riistvaraliseks kiirenduseks luba see suvand. Vastasel korral kasutatakse protsessorit. Lubades suvandi võib vanematel Radeoni kaartidel esineda häireid.

[ctx: #13443]
en: Use MPEG-4 VDPAU
et_ee: Kasuta MPEG-4 VDPAU'd

[ctx: #13444]
note: Description of setting with label #13443 "Use MPEG-4 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead. Some ION hardware has problems with this being enabled by default.
et_ee: MPEG-4 koodeki riistvaraliseks kiirenduseks luba see suvand. Vastasel korral kasutatakse protsessorit. Vaikimisi lubatud suvandil on probleemid mõne ION riistvaraga.

[ctx: #13445]
en: Use VC-1 VDPAU
et_ee: Kasuta VC-1 VDPAU'd

[ctx: #13446]
note: Description of setting with label #13445 "Use VC-1 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. AMD hardware with VDPAU can't decode VC-1 Simple.
et_ee: VC-1 põhiste koodekite riistvaraliseks kiirenduseks luba see suvand. Vastasel korral kasutatakse protsessorit. AMD riistvara VDPAU'ga ei oska dekodeerida VC-1 Simple'it.

[ctx: #13447]
en: Use MPEG-2 VAAPI
et_ee: Kasuta MPEG-2 VAAPI

[ctx: #13448]
note: Description of setting with label #13447 "Use MPEG-2 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Some MPEG-2 videos might have green artifacts.
et_ee: MPEG-(1 / 2) koodekite riistvaraliseks kiirenduseks luba see suvand. Vastasel korral kasutatakse protsessorit. Mõnel MPEG-2 videol võivad esineda rohelised artefaktid.

[ctx: #13449]
en: Use MPEG-4 VAAPI
et_ee: Kasuta MPEG-4 VAAPI

[ctx: #13450]
note: Description of setting with label #13449 "Use MPEG-4 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead.
et_ee: MPEG-4 koodeki riistvaraliseks kiirenduseks luba see suvand. Vastasel korral kasutatakse protsessorit.

[ctx: #13451]
en: Use VC-1 VAAPI
et_ee: Kasuta VC-1 VAAPI

[ctx: #13452]
note: Description of setting with label #13451 "Use VC-1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. Especially VC-1 interlaced fails hard on Intel hardware.
et_ee: VC-1 põhiste koodekite riistvaraliseks kiirenduseks luba see suvand. Vastasel korral kasutatakse protsessorit. Ülerealaotusega VC-1 ei tööta Inteli riistvaraga.

[ctx: #13453]
en: Use VP8 VAAPI
et_ee: Kasuta VP8 VAAPI

[ctx: #13454]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP8 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP8 codec. If disabled the CPU will be used instead.
et_ee: VP8 koodeki riistvaraliseks kiirenduseks luba see suvand. Vastasel korral kasutatakse protsessorit.

[ctx: #13455]
en: Use VP9 VAAPI
et_ee: Kasuta VP9 VAAPI

[ctx: #13456]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP9 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP9 codec. If disabled the CPU will be used instead.
et_ee: VP9 koodeki riistvaraliseks kiirenduseks luba see suvand. Vastasel korral kasutatakse protsessorit.

[ctx: #13457]
note: Option for video related setting #13454: sw filter
en: Prefer VAAPI render method
et_ee: Eelista VAAPI renderduse meetodit

[ctx: #13460]
en: Use HEVC VAAPI
et_ee: Kasuta HEVC VAAPI

[ctx: #13461]
note: Description of setting with label #13460 "Use HEVC VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the HEVC codec. If disabled the CPU will be used instead.
et_ee: HEVC koodeki riistvaraliseks kiirenduseks luba see suvand. Vastasel korral kasutatakse protsessorit.

[ctx: #13462]
note: Option for setting the PRIME render method
en: PRIME Render Method
et_ee: PRIME renderdusmeetod

[ctx: #13463]
note: Description of setting with label #13462 "PRIME Render Method"
en: This option switches between direct-to-plane and EGL rendering methods.
et_ee: Saab valida direct-to-plane ja EGL renderdamismeetodite vahel.

[ctx: #13467]
en: Unlimited / 1080 (>30Hz)
et_ee: Piiramatu / 1080 (>30Hz)

[ctx: #13468]
en: Use AV1 VAAPI
et_ee: Kasuta AV1 VAAPI

[ctx: #13469]
note: Description of setting with label #13468 "Use AV1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the AV1 codec. If disabled the CPU will be used instead.
et_ee: AV1 koodeki riistvaraliseks kiirenduseks luba see suvand. Vastasel korral kasutatakse protsessorit.

[ctx: #13470]
en: Use AVC VAAPI
et_ee: Kasuta AVC VAAPI

[ctx: #13471]
note: Description of setting with label #13470 "Use AVC VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the AVC codec. If disabled the CPU will be used instead.
et_ee: Luba see suvand, et kasutada AVC koodeki jaoks riistvaralist kiirendust. Kui see on keelatud, kasutatakse selle asemel CPU-d.

[ctx: #13472]
en: HQ upscaler intermediate format
et_ee: HQ ülesskaleerimise vahevorming

[ctx: #13473]
note: Description of setting with label #13472 "HQ upscaler intermediate format"
en: Sets the precision of the intermediate scaling buffer used in the GPU rendering path. 16 bit precision likely demands more performance. If the hardware is unable to support the selected format, Kodi will fall back to the next best format.
et_ee: Määrab GPU renderdusteel kasutatava vahepealse skaleerimispuhvri täpsuse. 16-bitine täpsus nõuab tõenäoliselt suuremat jõudlust. Kui riistvara ei toeta valitud vormingut, kasutab Kodi kvaliteedilt järgmist vormingut.

[ctx: #13474]
note: Value of setting with label #13472 "HQ upscaler intermediate format"
en: 8 bit per channel
et_ee: 8 bitti kanali kohta

[ctx: #13475]
note: Value of setting with label #13472 "HQ upscaler intermediate format"
en: 10 bit per channel
et_ee: 10 bitti kanali kohta

[ctx: #13476]
note: Value of setting with label #13472 "HQ upscaler intermediate format"
en: 16 bit per channel
et_ee: 16 bitti kanali kohta

[ctx: #13505]
en: Resample quality
et_ee: Ümbersämplimise kvaliteet

[ctx: #13506]
en: Low (fast)
et_ee: Madal (kiire)

[ctx: #13507]
en: Medium
et_ee: Keskmine

[ctx: #13508]
en: High
et_ee: Kõrge

[ctx: #13509]
en: Really high (slow)
et_ee: Väga kõrge (aeglane)

[ctx: #13510]
en: Sync playback to display
et_ee: Sünkrooni taasesitus ekraaniga

[ctx: #13511]
en: Choose art
et_ee: Vali pilt

[ctx: #13512]
en: Current art
et_ee: Valitud pilt

[ctx: #13513]
en: Remote art
et_ee: Kauge pilt

[ctx: #13514]
en: Local art
et_ee: Kohalik pilt

[ctx: #13515]
en: No art
et_ee: Pilt puudub

[ctx: #13516]
note: Button to add a new type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Add art type
et_ee: Lisa pildi liik

[ctx: #13517]
en: Threshold for pitch correction
et_ee: Helikõrguse lävi

[ctx: #13518]
en: When the speed change exceeds this threshold, a pitch-correction filter will be applied. This avoids the "chipmunk voices" that normally result from speeding up a video
et_ee: Kui kiiruse muutus ületab selle läve, rakendatakse helikõrguse korrigeerimise filter. See väldib video kiirendamisest tulenevaid helimoonutisi

[ctx: #13519]
en: Embedded art
et_ee: Manustatud pilt

[ctx: #13520]
en: Embedded fanart
et_ee: Manustatud fännipilt

[ctx: #13521]
note: Heading for selection of a type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Choose art type
et_ee: Vali pildi liik

[ctx: #13522]
note: label of a setting that allows splitting of albums into component discs
en: Split albums into individual discs
et_ee: Jaga albumid eraldi plaatideks

[ctx: #13523]
note: Description of setting with label #13522 "Split albums into individual discs"
en: When enabled, opening a multi-disc album shows the discs as individual items instead of all the songs. Opening a disc then shows the songs on that disc.
et_ee: Kuvab mitme plaadiga albumis olevad plaadid eraldi üksustena. Kui keelatud, kuvatakse kõik palad koos.

[ctx: #13524]
note: Label of a setting that allows original release dates to be used instead of album release date
en: Use original release date of albums for year
et_ee: Kasuta aastaks albumi algset ilmumiskuupäeva

[ctx: #13525]
note: Description of setting with label #13524
en: When enabled, use the original year of release rather than the album release year (if available).
et_ee: Kui lubatud, kasutatakse albumi avaldamise aastaarvu asemel (kui on teada) algset avaldamise kuupäeva.

[ctx: #13550]
en: Delay after change of refresh rate
et_ee: Viivitus värskendussageduse muutmisel

[ctx: #13551]
en: Off
et_ee: Väljas

[ctx: #13552]
en: {0:.1f} second
et_ee: {0:.1f} sekund

[ctx: #13553]
en: {0:.1f} seconds
et_ee: {0:.1f} sekundit

[ctx: #13554]
en: {0:d} Minute
et_ee: {0:d} minut

[ctx: #13555]
en: {0:d} Minutes
et_ee: {0:d} minutit

[ctx: #13556]
note: Label of a setting that allows to select the skip step sizes to use for skipping
en: Skip steps
et_ee: Hüppe sammud

[ctx: #13557]
note: Name of a setting to configure the time to wait for subsequent keypresses in order to apply additive skipping
en: Skip delay
et_ee: Hüppe viivitus

[ctx: #13600]
en: Apple Remote
et_ee: Apple'i pult

[ctx: #13602]
en: Allow start of Kodi using the remote
et_ee: Luba Kodi käivitamine puldiga

[ctx: #13603]
en: Sequence delay time
et_ee: Jada viivitus

[ctx: #13610]
en: Disabled
et_ee: Keelatud

[ctx: #13611]
en: Standard
et_ee: Normaalne

[ctx: #13612]
en: Universal remote
et_ee: Universaalne pult

[ctx: #13613]
en: Harmony remote
et_ee: Harmony pult

[ctx: #13620]
en: Apple Remote error
et_ee: Apple'i puldi viga

[ctx: #13621]
en: Apple Remote support couldn't be enabled.
et_ee: Apple'i puldi tuge ei saanud lubada.

[ctx: #14000]
en: Stack
et_ee: Saki

[ctx: #14001]
en: Unstack
et_ee: Eemalda sakk

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
et_ee: Esitusloendi faili allalaadimine...

[ctx: #14004]
en: Downloading streams list...
et_ee: Voogude loendi allalaadimine...

[ctx: #14005]
en: Parsing streams list...
et_ee: Voogude loendi sõelumine...

[ctx: #14006]
en: Downloading streams list failed
et_ee: Voogude loendi allalaadimine ebaõnnestus

[ctx: #14007]
en: Downloading playlist file failed
et_ee: Esitusloendi faili allalaadimine ebaõnnestus

[ctx: #14009]
en: Games directory
et_ee: Mängude kaust

[ctx: #14010]
en: Auto switch to thumbs based on
et_ee: Mine automaatselt üle pisipiltidele, arvestades

[ctx: #14011]
en: Enable auto switching to thumbs view
et_ee: Luba automaatne pisipiltide vaatele üleminek

[ctx: #14012]
en: - Use large icons
et_ee: - Kasuta suuri ikoone

[ctx: #14013]
en: - Switch based on
et_ee: - Lülita arvestades

[ctx: #14014]
en: - Percentage
et_ee: - Protsent

[ctx: #14015]
en: No files and at least one thumb
et_ee: Ei ole ühtegi faili kuid on vähemalt üks pisipilt

[ctx: #14016]
en: At least one file and thumb
et_ee: Vähemalt üks fail ja pisipilt

[ctx: #14017]
en: Percentage of thumbs
et_ee: Pisipiltide osakaal

[ctx: #14018]
en: View options
et_ee: Kuva suvandid

[ctx: #14019]
en: Change area code 1
et_ee: Muuda asukoha koodi 1

[ctx: #14020]
en: Change area code 2
et_ee: Muuda asukoha koodi 2

[ctx: #14021]
en: Change area code 3
et_ee: Muuda asukoha koodi 3

[ctx: #14022]
en: Library
et_ee: Meediakogu

[ctx: #14023]
en: No TV
et_ee: TV puudub

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
et_ee: Sisesta lähim suurem linn

[ctx: #14025]
en: Video/Audio/DVD cache - Hard disk
et_ee: Video/Heli/DVD vahemälu - Kõvaketas

[ctx: #14026]
en: Video cache - DVD-ROM
et_ee: Video vahemälu - DVD-ROM

[ctx: #14027]
en: Video cache - Local network
et_ee: Video vahemälu - Kohtvõrk

[ctx: #14028]
en: Video cache - Internet
et_ee: Video vahemälu - Internet

[ctx: #14030]
en: Audio cache - DVD-ROM
et_ee: Heli vahemälu - DVD-ROM

[ctx: #14031]
en: Audio cache - Local network
et_ee: Heli vahemälu - Kohtvõrk

[ctx: #14032]
en: Audio cache - Internet
et_ee: Heli vahemälu - Internet

[ctx: #14034]
en: DVD cache - DVD-ROM
et_ee: DVD vahemälu - DVD-ROM

[ctx: #14035]
en: Local network
et_ee: Kohtvõrk

[ctx: #14036]
en: Services
et_ee: Teenused

[ctx: #14037]
en: DVD cache - Local network
et_ee: DVD vahemälu - kohtvõrk

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
et_ee: Võrguseaded muudetud

[ctx: #14039]
en: A restart is required to change your network setup. Would you like to restart now?
et_ee: Võrguseadete muutmiseks on vajalik taaskäivitus. Kas soovid kohe taaskäivitada?

[ctx: #14041]
en: Internet connection bandwidth limitation
et_ee: Internetiühenduse ribalaiuse piirang

[ctx: #14043]
en: - Shutdown while playing
et_ee: - Sulge taasesituse ajal

[ctx: #14045]
en: {0:d} sec
et_ee: {0:d} sek

[ctx: #14051]
en: Time format
et_ee: Ajavorming

[ctx: #14052]
en: Date format
et_ee: Kuupäevavorming

[ctx: #14053]
en: GUI filters
et_ee: Kasutajaliidese filtrid

[ctx: #14055]
en: Use background scanning
et_ee: Kasuta taustal skaneerimist

[ctx: #14056]
en: Stop scan
et_ee: Lõpeta skaneerimine

[ctx: #14057]
en: Not possible while scanning for media information
et_ee: Ei ole võimalik meedia andmete skaneerimise ajal

[ctx: #14058]
en: Film grain effect
et_ee: Filmisäbru efekt

[ctx: #14059]
en: Search for thumbnails on remote shares
et_ee: Otsi pisipilte kaugjagudest

[ctx: #14060]
en: Unknown type cache - Internet
et_ee: Teadmata vahemälu - Internet

[ctx: #14062]
en: Enter username for
et_ee: Sisesta kasutajanimi

[ctx: #14063]
en: Date & time
et_ee: Kuupäev ja kellaaeg

[ctx: #14064]
en: Set date
et_ee: Määra kuupäev

[ctx: #14065]
en: Set time
et_ee: Määra kellaaeg

[ctx: #14066]
en: Enter the time in 24-hour HH:MM format
et_ee: Sisesta kellaaeg 24 tunni vormingus HH:MM

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
et_ee: Sisesta kuupäev vormingus DD/MM/YYYY

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
et_ee: Sisesta IP aadress

[ctx: #14069]
en: Apply these settings now?
et_ee: Rakenda need seaded koheselt?

[ctx: #14070]
en: Apply changes now
et_ee: Rakenda muudatused koheselt

[ctx: #14071]
en: Allow file renaming and deletion
et_ee: Luba faile ümber nimetada ja kustutada

[ctx: #14074]
en: Set timezone
et_ee: Määra ajavöönd

[ctx: #14075]
en: Use daylight saving time
et_ee: Kasuta suveaega

[ctx: #14076]
en: Add to favourites
et_ee: Lisa lemmikutesse

[ctx: #14077]
en: Remove from favourites
et_ee: Eemalda lemmikutest

[ctx: #14078]
en: Colours
et_ee: Värvid

[ctx: #14081]
en: File lists
et_ee: Faililoendid

[ctx: #14083]
en: Use fullscreen window
et_ee: Kasuta täisekraani akent

[ctx: #14084]
en: Queue songs on selection
et_ee: Lisa valitud lood mängukavva

[ctx: #14086]
en: Playback
et_ee: Taasesitus

[ctx: #14087]
en: Discs
et_ee: Plaadid

[ctx: #14088]
en: Play DVDs automatically
et_ee: Esita DVD plaate automaatselt

[ctx: #14090]
en: International
et_ee: Regiooni sätted

[ctx: #14091]
en: Character set
et_ee: Märgistik

[ctx: #14092]
en: Logging
et_ee: Logimine

[ctx: #14093]
en: Security
et_ee: Turvalisus

[ctx: #14094]
en: Devices
et_ee: Seadmed

[ctx: #14095]
en: Power saving
et_ee: Energiasääst

[ctx: #14096]
en: Rip
et_ee: Ripi

[ctx: #14097]
en: Audio CD insert action
et_ee: Toiming heliplaadi sisestamisel

[ctx: #14098]
en: Play
et_ee: Esita

[ctx: #14099]
en: Eject disc when the CD ripping is complete
et_ee: CD rippimise lõppemisel väljuta plaat

[ctx: #14100]
en: Stop ripping CD
et_ee: Peata CD rippimine

[ctx: #14101]
note: Name of a settings category related to video playback
en: Processing
et_ee: Töötlemine

[ctx: #14102]
note: Name of a setting for Blu-ray playback mode
en: Blu-ray playback mode
et_ee: Blu-ray taasesituse režiim

[ctx: #14103]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Play main movie
et_ee: Esita peafilm

[ctx: #14104]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Show simplified menu
et_ee: Kuva lihtsustatud menüü

[ctx: #14105]
en: Temperature unit
et_ee: Temperatuuri ühik

[ctx: #14106]
en: Speed unit
et_ee: Kiiruse ühik

[ctx: #14107]
en: Time format
et_ee: Kellaaja vorming

[ctx: #14108]
en: Use 12 / 24-hour format
et_ee: Kasuta 12 / 24 tunni vormingut

[ctx: #14109]
en: Short date format
et_ee: Lühike kuupäevavorming

[ctx: #14110]
en: Long date format
et_ee: Pikk kuupäevavorming

[ctx: #14111]
en: Events
et_ee: Sündmused

[ctx: #14112]
note: Label of setting to enable/disable event logging
en: Enable event logging
et_ee: Luba sündmuste logimine

[ctx: #14113]
note: Label of setting to enable/disable event logging for notifications
en: Enable notification event logging
et_ee: Luba teavitussündmuse logimine

[ctx: #14114]
note: Label of setting to go into the event log window
en: Show event log
et_ee: Kuva sündmuste logifail

[ctx: #14115]
note: Label for the "Basic" event level
en: Basic
et_ee: Lihtne

[ctx: #14116]
note: Label for the "Information" event level
en: Information
et_ee: Teave

[ctx: #14117]
note: Label for the "Warning" event level
en: Warning
et_ee: Hoiatus

[ctx: #14118]
note: Label for the "Error" event level
en: Error
et_ee: Viga

[ctx: #14119]
note: Label to show the currently active/displayed event level in the event log window
en: Level: {0:s}
et_ee: Tase: {0:s}

[ctx: #14120]
note: Label for the option to show/hide higher level events in the event log window
en: Show higher levels
et_ee: Kuva kõrgemad tasemed

[ctx: #14121]
note: Name of a setting for Blu-ray region codes
en: Blu-ray region Code
et_ee: Blu-ray regioonikood

[ctx: #14122]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region A
et_ee: Regioon A

[ctx: #14123]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region B
et_ee: Regioon B

[ctx: #14124]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region C
et_ee: Regioon C

[ctx: #14125]
note: This is in the context of input devices!
en: Input
et_ee: Sisend

[ctx: #14126]
en: Whitelist
et_ee: Valge loend

[ctx: #14127]
en: Allow 3:2 pulldown refresh rates
et_ee: Luba 3:2 värskendussageduste rippmenüü

[ctx: #14128]
en: Allow double refresh rates
et_ee: Luba kahekordsed värskendussagedused

[ctx: #14187]
en: Advanced
et_ee: Edasijõudnud

[ctx: #14188]
en: Player audio/video queues
et_ee: Pleieri heli/video järjekorrad

[ctx: #14200]
en: Player
et_ee: Pleier

[ctx: #14201]
en: Player settings
et_ee: Pleieri seaded

[ctx: #14202]
en: Library
et_ee: Meediakogu

[ctx: #14203]
en: Library settings
et_ee: Meediakogu seaded

[ctx: #14204]
en: PVR & Live TV
et_ee: PVR ja Otse TV

[ctx: #14205]
en: PVR & Live TV settings
et_ee: PVR ja Otse TV seaded

[ctx: #14206]
en: Interface
et_ee: Liides

[ctx: #14207]
en: Interface settings
et_ee: Liidese seaded

[ctx: #14208]
en: Service settings
et_ee: Teenuse seaded

[ctx: #14209]
en: System settings
et_ee: Süsteemi seaded

[ctx: #14210]
en: Profile settings
et_ee: Profiili seaded

[ctx: #14211]
en: Media
et_ee: Meedia

[ctx: #14212]
en: Media settings
et_ee: Meedia seaded

[ctx: #14215]
en: Videos
et_ee: Videod

[ctx: #14216]
en: Music
et_ee: Muusika

[ctx: #14217]
en: Pictures
et_ee: Pildid

[ctx: #14218]
en: Language
et_ee: Keel

[ctx: #14219]
en: Databases
et_ee: Andmebaasid

[ctx: #14220]
en: Display
et_ee: Ekraan

[ctx: #14221]
en: Audio
et_ee: Heli

[ctx: #14222]
en: Regional
et_ee: Regionaalne

[ctx: #14223]
en: Control
et_ee: Juhtimine

[ctx: #14224]
en: Startup
et_ee: Käivitus

[ctx: #14225]
en: Network Control
et_ee: Võrguhaldus

[ctx: #14226]
en: Manage Sources
et_ee: Halda allikaid

[ctx: #14227]
en: Startup Settings
et_ee: Käivituse seaded

[ctx: #14230]
en: Actions
et_ee: Toimingud

[ctx: #14231]
en: Processing
et_ee: Töötlemine

[ctx: #14232]
en: Stereoscopic 3D
et_ee: Stereoskoopiline 3D

[ctx: #14233]
en: Teletext
et_ee: Teletekst

[ctx: #14235]
en: Download Services
et_ee: Allalaadimine

[ctx: #14236]
en: Video Library
et_ee: Videokogu

[ctx: #14237]
en: Music Library
et_ee: Muusikakogu

[ctx: #14240]
en: Lists & Views
et_ee: Loendid ja kuvad

[ctx: #14241]
en: Metadata
et_ee: Metaandmed

[ctx: #14242]
en: Videos...
et_ee: Videod...

[ctx: #14243]
en: Music...
et_ee: Muusika...

[ctx: #14244]
en: Pictures...
et_ee: Pildid...

[ctx: #14245]
en: Update library on startup
et_ee: Uuenda meediakogu käivitamisel

[ctx: #14246]
en: Hide progress of library updates
et_ee: Peida meediakogu uuenduste edenemine

[ctx: #14247]
en: Clean library
et_ee: Puhasta meediakogu

[ctx: #14248]
en: Export library
et_ee: Ekspordi meediakogu

[ctx: #14249]
en: Import library
et_ee: Impordi meediakogu

[ctx: #14250]
en: Audio Decoder
et_ee: Heli dekodeerija

[ctx: #14252]
en: Audio Passthrough
et_ee: Heli läbiviik

[ctx: #14255]
en: Sleep / Shutdown
et_ee: Uni / seiskamine

[ctx: #14256]
en: Wake
et_ee: Ärata

[ctx: #14260]
en: Debug
et_ee: Silumine

[ctx: #14261]
en: Configure skin...
et_ee: Seadista rüü...

[ctx: #14270]
en: Unit Formats
et_ee: Ühiku vormingud

[ctx: #14271]
en: Region default format
et_ee: Regiooni vaikevorming

[ctx: #14275]
en: Application control
et_ee: Rakenduse juhtimine

[ctx: #14276]
en: Allow remote control from applications on this system
et_ee: Luba kaughaldus rakendustega selles süsteemis

[ctx: #14277]
en: Allow remote control from applications on other systems
et_ee: Luba kaughaldus rakendustega teistes süsteemides

[ctx: #14280]
en: Maintenance
et_ee: Hooldus

[ctx: #14281]
en: Clean image cache
et_ee: Puhasta pildi vahemälu

[ctx: #14282]
en: Immediately remove unused images from the cache - images not associated with an item in the media library nor viewed recently. Kodi does this over time in the background.
et_ee: Eemalda vahemälust kasutamata pildid kohe – pildid, mida pole meediakogui üksusega seostatud ega hiljuti vaadatud. Kodi teeb taustal seda aja jooksul.

[ctx: #14301]
note: pvr "channels" settings group label
en: Channels
et_ee: Kanalid

[ctx: #14302]
note: pvr "icons" settings group label
en: Icons
et_ee: Ikoonid

[ctx: #14303]
note: pvr "epg updates" settings group label
en: Updates
et_ee: Uuendused

[ctx: #14304]
note: pvr "RDS" settings group label
en: RDS Radio
et_ee: RDS-i raadio

[ctx: #15011]
en: {0:d} Items failed to export
et_ee: {0:d} üksuse eksport ebaõnnestus

[ctx: #15012]
en: Unavailable source
et_ee: Allikas ei ole saadaval

[ctx: #15013]
en: What would you like to do with media items from {0:s}
et_ee: Mida sa soovid teha {0:s} meediakirjetega

[ctx: #15014]
en: Keep
et_ee: Jäta alles

[ctx: #15015]
en: Remove
et_ee: Eemalda

[ctx: #15016]
en: Games
et_ee: Mängud

[ctx: #15019]
en: Add
et_ee: Lisa

[ctx: #15050]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Available modes
et_ee: Saadaolevad režiimid

[ctx: #15051]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Active modes
et_ee: Aktiivsed režiimid

[ctx: #15052]
en: Password
et_ee: Parool

[ctx: #15066]
note: Button to disable all enabled modes on current selected type
en: Clear active modes
et_ee: Tühjenda aktiivsed režiimid

[ctx: #15067]
en: Close
et_ee: Sulge

[ctx: #15100]
en: Library
et_ee: Meediakogu

[ctx: #15101]
en: Database
et_ee: Andmebaas

[ctx: #15102]
en: * All albums
et_ee: * Kõik albumid

[ctx: #15103]
en: * All artists
et_ee: * Kõik esitajad

[ctx: #15104]
en: * All songs
et_ee: * Kõik laulud

[ctx: #15105]
en: * All genres
et_ee: * Kõik žanrid

[ctx: #15106]
en: Skin built-in
et_ee: Sisseehitatud rüü

[ctx: #15107]
en: Buffering...
et_ee: Puhvrisse laadimine...

[ctx: #15108]
en: GUI Sounds
et_ee: Kasutajaliidese helid

[ctx: #15109]
en: Skin default
et_ee: Rüü vaikeväärtus

[ctx: #15110]
en: Larger font size
et_ee: Suurem fondi suurus

[ctx: #15111]
en: Theme
et_ee: Teema

[ctx: #15112]
en: Default theme
et_ee: Vaiketeema

[ctx: #15207]
en: Connected
et_ee: Ühendatud

[ctx: #15208]
en: Not connected
et_ee: Ei ole ühendatud

[ctx: #15213]
note: Label for context menu action to choose a player and play
en: Play using...
et_ee: Esita kasutades...

[ctx: #15214]
en: Use smoothed A/V synchronisation
et_ee: Kasuta sujuvat A/V sünkroonimist

[ctx: #15215]
en: Hide file names in thumbs view
et_ee: Peida pisipiltide kuvas failinimed

[ctx: #15216]
en: Play in party mode
et_ee: Esita plaadimasina režiimis

[ctx: #15217]
note: Label for actions associated with favourites
en: Action
et_ee: Toiming

[ctx: #15218]
note: Label for an action associated with a favourite.
en: Play media
et_ee: Esita meediat

[ctx: #15219]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Show picture
et_ee: Kuva pilt

[ctx: #15220]
note: Label for an action associated with a favourite. Placeholder will be filled with the name of the window the favourite's content will be displayed in.
en: Show content in "{}"
et_ee: Kuva sisu "{}"

[ctx: #15221]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Execute script
et_ee: Käivita skript

[ctx: #15222]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Execute Android app
et_ee: Käivita Androidi rakendus

[ctx: #15223]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Execute add-on
et_ee: Käivita lisamoodul

[ctx: #15224]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Other / Unknown
et_ee: Muu / Tundmatu

[ctx: #15225]
note: genric label for 'provider'
en: Provider
et_ee: Teenusepakkuja

[ctx: #15300]
en: Path not found or invalid
et_ee: Rada ei leitud või vigane rada

[ctx: #15301]
en: Couldn't connect to network server
et_ee: Serveriga ei õnnestunud ühendust saada

[ctx: #15302]
en: No servers found
et_ee: Servereid ei leitud

[ctx: #15303]
en: Workgroup not found
et_ee: Töörühma ei leitud

[ctx: #15310]
en: Opening multi-path source
et_ee: Mitme rajaga allika avamine

[ctx: #15311]
en: Path:
et_ee: Rada:

[ctx: #15312]
note: Game settings category name
en: Achievements
et_ee: Saavutused

[ctx: #15313]
note: Group label for Achievements category in game settings
en: Login to RetroAchievements
et_ee: Logi sisse RetroAchievements teenusesse

[ctx: #15314]
note: Label for button which creates a new savestate in the in-game savestate manager
en: Save
et_ee: Salvesta

[ctx: #15315]
note: Caption for "Save" button in the in-game savestate manager
en: Save progress to a new save file
et_ee: Salvesta edenemine uude salvestusfaili

[ctx: #15316]
note: Label for savestates created automatically by "Autosave" function
en: Autosave
et_ee: Automaatne salvestamine

[ctx: #16000]
en: General
et_ee: Üldine

[ctx: #16002]
en: Internet lookup
et_ee: Interneti päring

[ctx: #16003]
en: Player
et_ee: Pleier

[ctx: #16004]
en: Play media from disc
et_ee: Esita meediat plaadilt

[ctx: #16008]
en: Enter new title
et_ee: Sisesta uus pealkiri

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
et_ee: Sisesta filmi nimi

[ctx: #16010]
en: Enter the profile name
et_ee: Sisesta profiili nimi

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
et_ee: Sisesta albumi nimi

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
et_ee: Sisesta esitusloendi nimi

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
et_ee: Sisesta uus failinimi

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
et_ee: Sisesta kausta nimi

[ctx: #16015]
en: Enter directory
et_ee: Sisesta kataloog

[ctx: #16016]
en: Available options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S
et_ee: Võimalikud valikud: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S

[ctx: #16017]
en: Enter search string
et_ee: Sisesta otsingusõna

[ctx: #16018]
en: None
et_ee: Puudub

[ctx: #16019]
en: Auto select
et_ee: Automaatne

[ctx: #16020]
en: Deinterlace
et_ee: Ülerealaotuse kaotamine

[ctx: #16022]
en: Bob - Inverted
et_ee: Bob - pööratud

[ctx: #16023]
en: Choose operator
et_ee: Vali operaator

[ctx: #16024]
en: Cancelling...
et_ee: Tühistamine…

[ctx: #16025]
en: Enter the artist name
et_ee: Sisesta esitaja nimi

[ctx: #16026]
en: Playback failed
et_ee: Taasesitus ebaõnnestus

[ctx: #16027]
en: One or more items failed to play. Check the log for more information about this message.
et_ee: Ühe või mitme üksuse esitamine nurjus. Rohkem teavet selle sõnumi kohta saab logifailist.

[ctx: #16028]
en: Enter value
et_ee: Sisesta arv

[ctx: #16029]
note: General error messages dialog text.
en: Check the log for more information about this message.
et_ee: Rohkem teavet selle sõnumi kohta saab logifailist.

[ctx: #16030]
en: Party mode aborted.
et_ee: Plaadimasina režiim katkestati.

[ctx: #16031]
en: No matching songs in the library.
et_ee: Sobivaid laule meediakogust ei leitud.

[ctx: #16032]
en: Couldn't initialise database.
et_ee: Andmebaasi lähtestamine ebaõnnestus.

[ctx: #16033]
en: Couldn't open database.
et_ee: Andmebaasi avamine ebaõnnestus.

[ctx: #16034]
en: Couldn't get songs from database.
et_ee: Laulude hankimine andmebaasist ebaõnnestus.

[ctx: #16035]
en: Party mode playlist
et_ee: Plaadimasina esitusloend

[ctx: #16036]
en: Deinterlace (half)
et_ee: Ülerealaotuse kaotamine (pool)

[ctx: #16037]
en: Deinterlace video
et_ee: Video ülerealaotuse kaotamine

[ctx: #16038]
en: Deinterlace method
et_ee: Ülerealaotuse kaotamise meetod

[ctx: #16039]
en: Off
et_ee: Väljas

[ctx: #16041]
en: On
et_ee: Sees

[ctx: #16100]
en: All videos
et_ee: Kõik videod

[ctx: #16101]
en: Unwatched
et_ee: Vaatamata

[ctx: #16102]
en: Watched
et_ee: Vaadatud

[ctx: #16103]
note: Label for a context menu entry to mark an item as watched
en: Mark as watched
et_ee: Märgi vaadatuks

[ctx: #16104]
note: Label for a context menu entry to mark an item as unwatched
en: Mark as unwatched
et_ee: Märgi mitte vaadatuks

[ctx: #16105]
en: Edit title
et_ee: Muuda pealkirja

[ctx: #16106]
note: Label for a context menu entry that opens a submenu with further actions for the selected item
en: Manage...
et_ee: Halda…

[ctx: #16107]
en: Edit sort title
et_ee: Muuda sortimisnime

[ctx: #16200]
en: Operation was aborted
et_ee: Tegevus katkestati

[ctx: #16201]
en: Copy failed
et_ee: Kopeerimine ebaõnnestus

[ctx: #16202]
en: Failed to copy at least one file. Check the log for more information about this message.
et_ee: Vähemalt ühe faili kopeerimine nurjus. Rohkem teavet selle sõnumi kohta saab logifailist.

[ctx: #16203]
en: Move failed
et_ee: Liigutamine ebaõnnestus

[ctx: #16204]
en: Failed to move at least one file. Check the log for more information about this message.
et_ee: Vähemalt ühe faili liigutamine nurjus. Rohkem teavet selle sõnumi kohta saab logifailist.

[ctx: #16205]
en: Delete failed
et_ee: Kustutamine ebaõnnestus

[ctx: #16206]
en: Failed to delete at least one file. Check the log for more information about this message.
et_ee: Vähemalt ühe faili kustutamine nurjus. Rohkem teavet selle sõnumi kohta saab logifailist.

[ctx: #16296]
note: Name of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Pixelate
et_ee: Pikseldus

[ctx: #16297]
note: Name of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Smooth
et_ee: Sujuv

[ctx: #16298]
note: Description of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Shows the game's pixels without any modifications.
et_ee: Näitab mängu piksleid ilma muudatusteta.

[ctx: #16299]
note: Description of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Removes the jagged edges of pixels by evenly fading between adjacent pixels.
et_ee: Eemaldab pikslite sakilised servad, hajudes ühtlaselt külgnevate pikslite vahel.

[ctx: #16300]
en: Video scaling method
et_ee: Video suurendamise meetod

[ctx: #16301]
en: Nearest neighbour
et_ee: Lähim naaber

[ctx: #16302]
en: Bilinear
et_ee: Bilineaarne

[ctx: #16307]
en: Bicubic (software)
et_ee: Bicubic (tarkvaraline)

[ctx: #16308]
en: Lanczos (software)
et_ee: Lanczos (tarkvaraline)

[ctx: #16309]
en: Sinc (software)
et_ee: Sinc (tarkvaraline)

[ctx: #16310]
en: Temporal
et_ee: Ajaline

[ctx: #16311]
en: Temporal / Spatial
et_ee: Ajaline / ruumiline

[ctx: #16312]
en: VDPAU - Noise reduction
et_ee: VDPAU - Müravähendus

[ctx: #16313]
en: VDPAU - Sharpness
et_ee: VDPAU - Teravus

[ctx: #16315]
en: Lanczos3 - Optimised
et_ee: Lanczos3 - Optimeeritud

[ctx: #16316]
en: Auto
et_ee: Automaatne

[ctx: #16317]
en: Temporal (half)
et_ee: Ajaline (pool)

[ctx: #16318]
en: Temporal / Spatial (half)
et_ee: Ajaline / ruumiline (pool)

[ctx: #16323]
en: Spline36 - Optimised
et_ee: Spline36 - optimeeritud

[ctx: #16324]
en: Software - Blend
et_ee: Tarkvara - segatud

[ctx: #16325]
en: VDPAU - Bob
et_ee: VDPAU - sünk. paaritud

[ctx: #16327]
en: VAAPI - Bob
et_ee: VAAPI - segatud

[ctx: #16328]
en: VAAPI - Motion adaptive
et_ee: VAAPI - liikumisega kohanduv

[ctx: #16329]
en: VAAPI - Motion compensated
et_ee: VAAPI - liikumise kompenseerimisega

[ctx: #16334]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16334
en: Bob (half)
et_ee: Bob (pool)

[ctx: #16335]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16335
en: IMX - Advanced (half)
et_ee: IMX - täpsem (pool)

[ctx: #16336]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16336
en: IMX - Advanced
et_ee: IMX - täpsem

[ctx: #16400]
en: Post-processing
et_ee: Pildi järeltöötlus

[ctx: #17500]
en: Display sleep timeout
et_ee: Aeg ekraani puhkeolekuni

[ctx: #17997]
en: {0:d} MByte
et_ee: {0:d} MBait

[ctx: #17998]
en: {0:d} hours
et_ee: {0:d} tundi

[ctx: #17999]
en: {0:d} days
et_ee: {0:d} päeva

[ctx: #19000]
note: Live TV channels 'play' context menu item label
en: Switch to channel
et_ee: Ava kanal

[ctx: #19001]
en: Separate the search words by using AND, OR and / or NOT.
et_ee: Eralda otsingusõnad kasutades AND, OR ja / või NOT.

[ctx: #19002]
en: or use phrases to find an exact match, like "The wizard of Oz".
et_ee: või kasuta täpsemaks otsinguks väljendeid, näiteks "The wizard of Oz".

[ctx: #19003]
note: Label of a context menu entry to find similar programs (matching a given epg event)
en: Find similar
et_ee: Leia sarnased

[ctx: #19004]
note: label for epg import progress control
en: Importing guide from clients
et_ee: Klientidelt telekava importimine

[ctx: #19005]
note: used by several skins
en: PVR stream information
et_ee: PVR voo teave

[ctx: #19006]
note: label for 'tuner name' in pvr player information dialog
en: Receiving device
et_ee: Vastuvõttev seade

[ctx: #19007]
note: label for 'device status' in pvr player information dialog
en: Device status
et_ee: Seadme olek

[ctx: #19008]
note: label for 'signal quality' in pvr player information dialog
en: Signal quality
et_ee: Signaali kvaliteet

[ctx: #19012]
note: label for PVR backend name in system information's PVR section
en: PVR backend
et_ee: PVR vastuvõtja

[ctx: #19013]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for free to air channels
en: Free to air
et_ee: Vabalevi

[ctx: #19014]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for 'fixed' channels
en: Fixed
et_ee: Fikseeritud

[ctx: #19015]
note: label for 'channel encryption' in pvr player information dialog
en: Encryption
et_ee: Kodeering

[ctx: #19016]
note: unused?
en: PVR backend {0:d} - {1:s}
et_ee: PVR kaugtuuner {0:d} - {1:s}

[ctx: #19017]
note: generic label for pvr recordings used in different places
en: Recordings
et_ee: Salvestused

[ctx: #19018]
note: Name of a setting, asking to enter the path to a folder that contains icons for TV channels
en: Folder with channel icons
et_ee: Kanali ikoonidega kaust

[ctx: #19019]
note: generic label for pvr channels used in different places
en: Channels
et_ee: Kanalid

[ctx: #19021]
note: generic label for pvr-provided 'Radio' used in different places
en: Radio
et_ee: Raadio

[ctx: #19022]
note: generic 'hidden' label used in different places
en: Hidden
et_ee: Peidetud

[ctx: #19023]
note: generic label for 'Live TV channels' used in different places
en: TV channels
et_ee: Telekanalid

[ctx: #19024]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channels' used in different places
en: Radio channels
et_ee: Raadiokanalid

[ctx: #19025]
note: label for PVR backend number of timers in system information's PVR section
en: Upcoming recordings
et_ee: Kavandatud salvestused

[ctx: #19026]
note: label for "add timer..." list item used in pvr timers / timer rules window
en: Add timer...
et_ee: Lisa taimer...

[ctx: #19027]
note: unused?
en: No search results
et_ee: Otsingu tulemused puuduvad

[ctx: #19028]
note: label used in pvr guide window views to indicate that there are no epg data for the current view (channel, now, next)
en: No guide entries
et_ee: Telekava sissekanded puuduvad

[ctx: #19029]
note: generic 'channel' label used in different places
en: Channel
et_ee: Kanal

[ctx: #19030]
note: generic 'now' label used in different places
en: Now
et_ee: Praegu

[ctx: #19031]
note: generic 'next' label used in different places in pvr context
en: Next
et_ee: Järgmine

[ctx: #19032]
note: 'timeline' label used in pvr guide window
en: Timeline
et_ee: Ajatelg

[ctx: #19033]
note: generic 'information' label used in different places, like labels for message box headers
en: Information
et_ee: Teave

[ctx: #19034]
note: message box text stating that a timer is already set for a given epg event.
en: There is already a timer set for this event
et_ee: Sellele sündmusele on juba taimer määratud

[ctx: #19035]
note: message box text stating that a pvr channel could not be played.
en: {0:s} can't be played.
et_ee: {0:s} ei saa esitada.

[ctx: #19036]
en: This recording can't be played.
et_ee: Seda salvestist ei saa esitada.

[ctx: #19037]
note: pvr settings "show signal quality" label
en: Show signal quality
et_ee: Kuva signaali kvaliteet

[ctx: #19038]
note: message box text stating that a PVR backend does not support a certain functionality.
en: Not supported by the PVR backend.
et_ee: Puudub PVR'i lõppseadme toetus.

[ctx: #19039]
note: message box text asking for confirmation to hide a channel.
en: Are you sure you want to hide this channel?
et_ee: Kas oled kindel, et soovid seda kanalit peita?

[ctx: #19040]
en: Timers
et_ee: Taimerid

[ctx: #19041]
note: Label for button to refresh the channel logos
en: Refresh channel logos
et_ee: Värskenda kanalilogod

[ctx: #19042]
note: label for PVR backend number of channel groups in system information's PVR section
en: Channel Groups
et_ee: Kanaligrupid

[ctx: #19043]
note: pvr settings "recording" category label
en: Recording
et_ee: Salvestamine

[ctx: #19044]
en: Please check your configuration.
et_ee: Kontrolli oma seadistust.

[ctx: #19045]
en: No PVR clients have been started yet. Wait for the PVR clients to start up.
et_ee: PVR kliendid pole veel käivitunud. Oota nende käivitumist.

[ctx: #19046]
en: New channel
et_ee: Uus kanal

[ctx: #19047]
note: Label for a context menu entry to open an EPG event information dialog
en: Programme information
et_ee: Programmi teave

[ctx: #19048]
note: pvr settings "group manager" action button label Label for a context menu entry to open the pvr channel group manager dialog
en: Group manager
et_ee: Lemmiknimekirja haldur

[ctx: #19049]
en: Show channel
et_ee: Kuva kanal

[ctx: #19050]
en: Show visible channels
et_ee: Kuva nähtavad kanalid

[ctx: #19051]
en: Show hidden channels
et_ee: Kuva peidetud kanalid

[ctx: #19052]
en: Move channel to:
et_ee: Liiguta kanal:

[ctx: #19053]
note: Label for a context menu entry to open recording info dialog
en: Recording information
et_ee: Salvestuse teave

[ctx: #19054]
note: header label for hide channel confirmation message box
en: Hide channel
et_ee: Peida kanal

[ctx: #19055]
note: generic text used in several places to state that there is no information available
en: No information available
et_ee: Teave puudub

[ctx: #19056]
note: Label for a new timer
en: New timer
et_ee: Uus taimer

[ctx: #19057]
note: Notification text to announce that a timer was disabled
en: Timer disabled
et_ee: Taimer keelatud

[ctx: #19058]
note: Notification text to announce that a timer was enabled
en: Timer enabled
et_ee: Taimer lubatud

[ctx: #19059]
note: Label for a context menu entry and for a button to stop a recording
en: Stop recording
et_ee: Peata salvestamine

[ctx: #19060]
note: Label for a context menu entry to delete a timer associated with an epg event and for a button to delete a timer in epg event info dialog
en: Delete timer
et_ee: Kustuta taimer

[ctx: #19061]
note: Label for a context menu entry to open the timer settings dialog
en: Add timer
et_ee: Lisa taimer

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
et_ee: Järjesta: kanal

[ctx: #19063]
note: Label for epg grid window "jump to grid start" (oldest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: First programme
et_ee: Esimene saade

[ctx: #19064]
note: Label for epg grid window "jump to grid end" (youngest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Last programme
et_ee: Viimane saade

[ctx: #19065]
note: Label for timer settings dialog header
en: Timer settings
et_ee: Taimeri seaded

[ctx: #19066]
note: Name of a shortcut to a custom folder for channel icons
en: Channel icons
et_ee: Kanali ikoonid

[ctx: #19067]
note: message box text stating that an epg event is already being recorded
en: This event is already being recorded.
et_ee: Seda sündmust juba salvestatakse.

[ctx: #19068]
note: Label for recording settings dialog header
en: Recording settings
et_ee: Salvestamise seaded

[ctx: #19069]
note: generic label for the electronic program guide (EPG) used in different places
en: Guide
et_ee: Telekava

[ctx: #19070]
note: Label for epg grid window "jump to now" (current programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Current programme
et_ee: Hetkel eetris

[ctx: #19071]
note: pvr settings "epg update interval" setting label
en: Update interval
et_ee: Uuendamise vahemik

[ctx: #19072]
note: Dialog warning text for invalid timer setting
en: In order to add/update a timer the end date and time must be greater than the start date and time.
et_ee: Taimeri lisamiseks/värskendamiseks peavad lõppkuupäev ja kellaaeg olema suuremad kui alguskuupäev ja aeg.

[ctx: #19073]
note: pvr settings "delay channel switch" setting label
en: Delay channel switch
et_ee: Viivita kanali vahetusega

[ctx: #19074]
en: Active
et_ee: Aktiivne

[ctx: #19075]
note: Label of name edit in PVR timer and recording settings dialog
en: Name
et_ee: Nimi

[ctx: #19076]
note: Label of recording folder edit in PVR timer settings dialog
en: Folder
et_ee: Kaust

[ctx: #19077]
en: Hide disabled
et_ee: Peitmine keelatud

[ctx: #19078]
note: Label of channel selector list in PVR timer settings dialog
en: Channel
et_ee: Kanal

[ctx: #19079]
note: Heading for PVR timer days of week settings dialog Label of days of week button in PVR timer settings dialog
en: Days of week
et_ee: Nädalapäevad

[ctx: #19080]
note: used by several skins
en: Begin
et_ee: Alusta

[ctx: #19081]
note: used by several skins
en: End
et_ee: Lõpeta

[ctx: #19082]
note: Label of priority spinner in PVR timer settings dialog
en: Priority
et_ee: Tähtsus

[ctx: #19083]
note: Label of lifetime selector in PVR timer and recording settings dialog
en: Lifetime
et_ee: Eluaeg

[ctx: #19084]
note: Label of first day (dd mm yy) button in PVR timer settings dialog
en: First day
et_ee: Esimene päev

[ctx: #19085]
note: default for channels without a name. place holder will be filled with channel number.
en: Unknown channel {0:s}
et_ee: Tundmatu kanal {0:s}

[ctx: #19086]
note: Label for "Instant recording action" setting
en: Instant recording action
et_ee: Kiirsalvestuse toiming

[ctx: #19087]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record current show (if guide data available)
et_ee: Salvesta see saade (kui telekava on saadaval)

[ctx: #19088]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record for a fixed period of time (Instant recording duration)
et_ee: Salvestab kindlas ajavahemikus (kiirsalvestuse kestus)

[ctx: #19089]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Ask what to do
et_ee: Küsi mida teha

[ctx: #19090]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record the next {0:d} minutes
et_ee: Salvesta järgnevad {0:d} minutit

[ctx: #19091]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record current show ({0:s})
et_ee: Salvesta see saade ({0:s})

[ctx: #19092]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record next show ({0:s})
et_ee: Salvesta järgmine saade ({0:s})

[ctx: #19093]
note: Instant recording summary. Expands to "Instant recording: <recording start and end times>", for example "Instant recording: 31/05/2016 from 9:00 to 11:00"
en: Instant recording: {0:s}
et_ee: Kiirsalvestus: {0:s}

[ctx: #19094]
note: error message displayed in case adding a timer failed because no suitable epg-based timer type could be found.
en: Timer creation failed. Unsupported timer type.
et_ee: Taimeri loomine ebaõnnestus. Taimeri tüüpi ei toetata.

[ctx: #19095]
note: error message displayed in case adding a timer rule failed because no suitable epg-based timer rule type could be found.
en: Timer rule creation failed. Unsupported timer type.
et_ee: Taimerireegli loomine ebaõnnestus. Taimeri tüüpi ei toetata.

[ctx: #19096]
note: label of a value for default epg event select action, where the action is choosen depending on whether the event is in the past, now or in the future
en: "Smart select"
et_ee: "Nutikas valik"

[ctx: #19097]
note: label of the help text for the name edit field in PVR timer and recording settings dialog
en: Enter the name for the timer
et_ee: Sisesta taimerile nimi

[ctx: #19098]
note: generic warning label used at several places
en: Warning!
et_ee: Hoiatus!

[ctx: #19099]
note: service label in pvr info dialog
en: Service
et_ee: Teenus

[ctx: #19101]
note: provider label in pvr info dialog
en: Provider
et_ee: Teenusepakkuja

[ctx: #19102]
en: Please switch to another channel.
et_ee: Palun vaheta kanalit.

[ctx: #19103]
note: Title of numeric dialog for choosing a channel by entering a number
en: Go to channel
et_ee: Ava kanal

[ctx: #19104]
note: label of the help text for the recording folder edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the name of the folder for the recording
et_ee: Sisesta salvestuste kausta nimi

[ctx: #19105]
note: unused?
en: Please select a channel
et_ee: Palun vali kanal

[ctx: #19106]
note: part of timer information text (e.g. "Next recording on 10/10/2016 at 9:00 AM")
en: Next recording on
et_ee: Järgmine salvestus

[ctx: #19108]
note: label for PVR settings "tv fallback framerate" (in Hz) selector
en: Fallback framerate
et_ee: Vaikimisi kaadrisagedus

[ctx: #19109]
note: message box text stating that a timer could not be saved
en: Could not save the timer.
et_ee: Taimeri salvestamine nurjus.

[ctx: #19110]
note: message box text stating that a timer could not be deleted
en: Could not delete the timer.
et_ee: Taimeri kustutamine nurjus.

[ctx: #19111]
note: message box text stating that a PVR backend error occurred
en: PVR backend error.
et_ee: PVR taustaprogrammi viga.

[ctx: #19112]
note: delete recordings confirmation message box text
en: Delete this recording?
et_ee: Kustuta see salvestus?

[ctx: #19113]
note: delete multiple recordings confirmation message box text
en: Delete all recordings in this folder?
et_ee: Kustuta kõik salvestused selles kaustas?

[ctx: #19114]
note: label for PVR backend version in system information's PVR section
en: Version
et_ee: Versioon

[ctx: #19115]
note: label for PVR backend address (e.g. ID address of the PVR backend server) in system information's PVR section
en: Address
et_ee: Aadress

[ctx: #19116]
note: label for PVR backend disk size in system information's PVR section
en: Disksize
et_ee: Kettaruum

[ctx: #19117]
note: label for PVR settings channels search action control
en: Search for channels
et_ee: Otsi kanaleid

[ctx: #19118]
note: unused?
en: Can't use PVR functions while searching.
et_ee: PVR'i funktsioone ei saa otsimise ajal kasutada.

[ctx: #19119]
note: channel scan backend selection dialog text
en: On which backend do you want to search?
et_ee: Millisel kaugtuuneril sooritada otsing?

[ctx: #19120]
note: label for PVR client number in system information's PVR section
en: Client number
et_ee: Kliendi number

[ctx: #19121]
en: Avoid repeats
et_ee: Väldi korduseid

[ctx: #19122]
note: delete active timer confirmation message box text
en: This timer is still recording. Are you sure you want to delete this timer?
et_ee: Taimer veel salvestab. Kas oled kindel, et soovid selle taimeri kustutada?

[ctx: #19123]
en: Free to air channels only
et_ee: Ainult vabalevi kanalid

[ctx: #19124]
en: Ignore present timers
et_ee: Eira praeguseid taimereid

[ctx: #19125]
en: Ignore present recordings
et_ee: Eira praeguseid salvestusi

[ctx: #19126]
note: Label of "Start time" spinner in PVR timer settings dialog
en: Start time
et_ee: Alguse aeg

[ctx: #19127]
note: Label of "End time" edit field in PVR timer settings dialog
en: End time
et_ee: Lõpu aeg

[ctx: #19128]
note: Label of "Start date" spinner field in PVR timer settings dialog
en: Start date
et_ee: Alguse kuupäev

[ctx: #19129]
note: Label of "End date" edit field in PVR timer settings dialog
en: End date
et_ee: Lõpu kuupäev

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
et_ee: Vähim kestus

[ctx: #19131]
en: Maximum duration
et_ee: Suurim kestus

[ctx: #19132]
en: Include unknown genres
et_ee: Hõlma tundmatud žanrid

[ctx: #19133]
en: Search string
et_ee: Otsisõna

[ctx: #19134]
en: Include description
et_ee: Hõlma kirjeldus

[ctx: #19135]
en: Case sensitive
et_ee: Tõstutundlik

[ctx: #19136]
en: Channel unavailable
et_ee: Kanal pole saadaval

[ctx: #19137]
note: channel group manager dialog error message box text
en: No groups defined. Please create a group first
et_ee: Rühmi pole määratletud. Loo esmalt rühm

[ctx: #19138]
note: Label of timer rules tv/radio home submenu item
en: Timer rules
et_ee: Taimeri reeglid

[ctx: #19139]
note: channel group manager dialog create group / rename group message box text
en: Name of the new group
et_ee: Uue lemmiknimekirja nimi

[ctx: #19140]
note: PVR search window 'search' list item label
en: Search...
et_ee: Otsing...

[ctx: #19141]
note: generic PVR channel 'group' label used in different places
en: Group
et_ee: Rühm

[ctx: #19142]
en: Search guide
et_ee: Otsi telekava

[ctx: #19143]
en: Group management
et_ee: Lemmiknimekirjade haldus

[ctx: #19144]
note: used by several skins
en: No groups defined
et_ee: Lemmiknimekirju ei ole määratletud

[ctx: #19145]
note: used by several skins
en: Grouped
et_ee: Grupeeritud

[ctx: #19146]
note: generic label for pvr channel groups used in different places
en: Groups
et_ee: Lemmiknimekirjad

[ctx: #19147]
note: Dialog warning text for lifetime recording setting
en: Setting the lifetime of this recording to {0:d} days will immediately expire the recording, which might result in instant deletion of the recording. Proceed anyway?
et_ee: Salvestuse eluaega määrates {0:d} päevaks, aegub salvestus kohe. See aga võib kustutada salvestuse. Kas jätkata?

[ctx: #19148]
note: generic PVR 'channel' label used in different places
en: Channel
et_ee: Kanal

[ctx: #19149]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Mo
et_ee: E

[ctx: #19150]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Tu
et_ee: T

[ctx: #19151]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: We
et_ee: K

[ctx: #19152]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Th
et_ee: N

[ctx: #19153]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Fr
et_ee: R

[ctx: #19154]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Sa
et_ee: L

[ctx: #19155]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Su
et_ee: P

[ctx: #19156]
note: unused?
en: from
et_ee: alates

[ctx: #19157]
en: Next recording
et_ee: Järgmine salvestus

[ctx: #19158]
en: Currently recording
et_ee: Praegu salvestab

[ctx: #19159]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: from
et_ee: alates

[ctx: #19160]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: to
et_ee: kuni

[ctx: #19161]
note: timer rule presentation string. (start-day-date|days-of-week) "from" (start-day-time|"any time") "to" (end-day-time|"any time")
en: any time
et_ee: igal ajal

[ctx: #19162]
note: timer status textual representation
en: Recording active
et_ee: Salvestus aktiivne

[ctx: #19163]
note: label for number of PVR recordings in system information's PVR section
en: Recordings
et_ee: Salvestused

[ctx: #19164]
note: error box text stating that recording could not be started
en: Could not start recording.
et_ee: Salvestamist ei saanud alustada.

[ctx: #19165]
note: Label for "switch to channel" button""
en: Switch
et_ee: Vaheta

[ctx: #19166]
note: label for header of misc PVR GUI elements
en: PVR information
et_ee: PVR teave

[ctx: #19167]
note: pvr settings "scan for missing channel icons" action button label
en: Scan for missing icons
et_ee: Skaneeri puuduvaid ikoone

[ctx: #19168]
note: label for PVR number of deleted recordings in system information's PVR section
en: Deleted and recoverable recordings
et_ee: Kustutatud ja taastatavad salvestused

[ctx: #19169]
note: unused?
en: Hide video information box
et_ee: Peida video andmed

[ctx: #19170]
note: error box text stating that recording could not be stopped
en: Could not stop recording.
et_ee: Salvestamist ei saanud peatada.

[ctx: #19171]
note: pvr settings "start playback full screen" setting label
en: Switch to full screen
et_ee: Lülita täisekraanile

[ctx: #19172]
note: pvr settings "duration for an instant recording" setting label
en: Instant recording duration
et_ee: Kiirsalvestuse kestus

[ctx: #19173]
note: generic label for 'Live TV channel groups' used in different places
en: TV channel groups
et_ee: TV lemmiknimekirjad

[ctx: #19174]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channel groups' used in different places
en: Radio channel groups
et_ee: Raadio lemmiknimekirjad

[ctx: #19175]
note: pvr settings "default time to add before the start of an event to record (according to its epg data)" setting label
en: Default start padding time
et_ee: Algusaja vaikimisi nihe

[ctx: #19176]
note: pvr settings "default time to add after the end of an event to record (according to epg its data)" setting label
en: Default end padding time
et_ee: Lõpuaja vaikimisi nihe

[ctx: #19177]
note: pvr settings category and group label
en: Playback
et_ee: Taasesitus

[ctx: #19178]
note: pvr setting "show channel info while switching channels" value
en: Show channel information when switching channels
et_ee: Kuva kanaleid vahetades kanali info

[ctx: #19179]
note: header used in pvr recordings window
en: Deleted
et_ee: Kustutatud

[ctx: #19180]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV channels
et_ee: Telekanalid

[ctx: #19181]
note: pvr settings "Menu / OSD" category label
en: Menu / OSD
et_ee: Menüü / ekraanikuva

[ctx: #19182]
note: pvr settings "future epg days to display" setting value
en: Future days to display
et_ee: Kuvatavad tulevased päevad

[ctx: #19183]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: Radio channels
et_ee: Raadiokanalid

[ctx: #19184]
note: label for "deleted recordings" data source in media source window
en: Deleted recordings
et_ee: Kustutatud salvestused

[ctx: #19185]
note: pvr settings "clear epg data" action button label
en: Clear data
et_ee: Puhasta andmed

[ctx: #19186]
note: message box text for pvr data reset confirmation
en: All selected data will be cleared. Some information cannot be restored from the clients afterwards. Proceed anyway?
et_ee: Kõik valitud andmed kustutatakse. Osa sellest ei saa hiljem klientidelt taastada. Kas jätkata ikkagi?

[ctx: #19187]
note: progress dialog text shown while purging pvr data
en: Clearing data.
et_ee: Andmete eemaldamine.

[ctx: #19188]
note: message box text for epg data reset confirmation
en: All guide data will be cleared. Are you sure?
et_ee: Kõik telekava andmed kustutatakse. Kas oled kindel?

[ctx: #19189]
note: message box text stating that the PVR backend forbids to record a given epg event.
en: The PVR backend does not allow to record this event.
et_ee: PVR vastuvõtja ei lase seda saadet salvestada.

[ctx: #19190]
note: generic "play program" label used in different places
en: Play programme
et_ee: Näita saadet

[ctx: #19191]
en: PVR service
et_ee: PVR'i teenus

[ctx: #19192]
note: info message box text stating that none of the available pvr clients does support channel scanning
en: None of the connected PVR backends supports scanning for channels.
et_ee: Ükski ühendatud videosalvestaja põhi ei toeta kanalite skaneerimist.

[ctx: #19193]
note: error message box text stating that a given pvr channel could not be played
en: The channel scan can't be started.
et_ee: Kanaliotsingut ei saa alustada.

[ctx: #19194]
note: unused?
en: Continue?
et_ee: Jätka?

[ctx: #19195]
note: pvr settings "delay mark last watched" setting label
en: Delay mark last watched
et_ee: Viiteaeg viimati vaadatuks märkimisel

[ctx: #19196]
note: value for "pvr client specific actions" dialog headers
en: PVR client specific actions
et_ee: PVR-i kliendile iseloomulikud toimingud

[ctx: #19197]
note: text for "recording started on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording started on: {0:s}
et_ee: Salvestamist alustati: {0:s}

[ctx: #19198]
note: text for "recording finished on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording finished on: {0:s}
et_ee: Salvestus lõpetati: {0:s}

[ctx: #19199]
note: pvr settings "channel manager" action button label
en: Channel manager
et_ee: Kanalihaldur

[ctx: #19200]
en: Guide source:
et_ee: Telekava allikas:

[ctx: #19201]
en: Channel name:
et_ee: Kanali nimi:

[ctx: #19202]
en: Channel icon:
et_ee: Kanali ikoon:

[ctx: #19203]
note: used by several skins
en: Edit channel
et_ee: Muuda kanalit

[ctx: #19204]
note: initial name for new channels, used in pvr channel manager dialog
en: New channel
et_ee: Uus kanal

[ctx: #19205]
en: Group management
et_ee: Lemmiknimekirjade haldamine

[ctx: #19206]
en: Activate guide:
et_ee: Aktiveeri telekava:

[ctx: #19207]
note: used by several skins
en: Group:
et_ee: Rühm:

[ctx: #19208]
note: text for "new channel name input" dialog
en: Enter the name of the new channel
et_ee: Sisesta uue kanali nimi

[ctx: #19209]
note: unused?
en: Kodi virtual backend
et_ee: Kodi virtuaalne põhi

[ctx: #19210]
note: pvr channel manager "epg source" selector value
en: Client
et_ee: Klient

[ctx: #19211]
note: Heading of a channel delete confirmation dialog
en: Delete channel
et_ee: Kustuta kanal

[ctx: #19212]
note: pvr channel manager "save changes", part of confirmation dialog message
en: This list contains changes
et_ee: Loend sisaldab muudatusi

[ctx: #19213]
note: pvr channel manager "create new channel", backend selector dialog message
en: Select backend
et_ee: Vali põhi

[ctx: #19214]
note: @@@ dead code in pvr channel manager, action for a context menu item never added?
en: Enter a valid URL for the new channel
et_ee: Sisesta uuele kanalile korrektne URL

[ctx: #19215]
note: generic label for PVR reminders used in different places
en: Reminders
et_ee: Meeldetuletused

[ctx: #19216]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr radio guide search dialog
en: All radio channels
et_ee: Kõik raadiokanalid

[ctx: #19217]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr TV guide search dialog
en: All TV channels
et_ee: Kõik telekanalid

[ctx: #19218]
note: 'visible' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Visible TV groups"
en: Visible
et_ee: Nähtav

[ctx: #19219]
note: label for 'ungrouped' control in pvr channel group manager dialog
en: Ungrouped channels
et_ee: Grupeerimata kanalid

[ctx: #19220]
note: 'channels in' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Channels in My Sports Channels Group"
en: Channels in
et_ee: Kanalid

[ctx: #19222]
en: Guide
et_ee: Telekava

[ctx: #19223]
note: unused?
en: No PVR add-on could be enabled. Check your settings or the log for more information.
et_ee: Ühtegi PVR lisamoodulit ei saa lubada. Kontrolli seadeid või logifaili lisainfo saamiseks.

[ctx: #19224]
note: Notification text to announce that a recording was aborted
en: Recording aborted
et_ee: Salvestamine katkestatud

[ctx: #19225]
note: Notification text to announce that a recording was scheduled
en: Recording scheduled
et_ee: Salvestamine planeeritud

[ctx: #19226]
note: Notification text to announce that a recording started
en: Recording started
et_ee: Salvestamine alustatud

[ctx: #19227]
note: Notification text to announce that a recording completed
en: Recording completed
et_ee: Salvestamine lõpetatud

[ctx: #19228]
note: Notification text to announce that a timer was deleted
en: Timer deleted
et_ee: Taimer kustutatud

[ctx: #19229]
note: pvr settings "past epg days to display" setting value
en: Past days to display
et_ee: Kuvatavad möödunud päevad

[ctx: #19230]
note: label for PVR settings no epg updates during playback control
en: Prevent updates during playback
et_ee: Väldi uuendusi esituse ajal

[ctx: #19231]
note: label for PVR settings use backend channel order control
en: Use channel order from backend(s)
et_ee: Kasuta kaugvastuvõtja kanalijärjestust

[ctx: #19232]
note: label for pvr epg search window 'clear search results' context menu item
en: Clear search results
et_ee: Puhasta otsingutulemused

[ctx: #19233]
note: label for PVR settings timer updates notification control
en: Display a notification on timer updates
et_ee: Kuva teavitus taimeri uuendamisel

[ctx: #19234]
note: label for PVR settings use backend channel numbers control
en: Use channel numbers from backend
et_ee: Kasuta kaugvastuvõtja kanalinumbreid

[ctx: #19235]
note: label 'pvr starting up' for progress dialog text
en: PVR manager is starting up
et_ee: PVR-i haldur käivitub

[ctx: #19236]
note: label 'loading channels' for progress dialog text
en: Loading channels from clients
et_ee: Kliendist kanalite laadimine

[ctx: #19237]
note: label 'loading timers' for progress dialog text
en: Loading timers from clients
et_ee: Kliendist taimerite laadimine

[ctx: #19238]
note: label 'loading recordings' for progress dialog text
en: Loading recordings from clients
et_ee: Kliendist salvestuste laadimine

[ctx: #19239]
note: label for PVR client creation progress control
en: Creating PVR clients
et_ee: PVR klientide loomine

[ctx: #19240]
note: label for pvr settings client priorities control and client priorities dialog heading.
en: Client priorities
et_ee: Kliendi prioriteedid

[ctx: #19241]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer (read-only)
en: View timer
et_ee: Vaata taimerit

[ctx: #19242]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer
en: Edit timer
et_ee: Muuda taimerit

[ctx: #19243]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer rule
en: Edit timer rule
et_ee: Muuda taimeri reeglit

[ctx: #19244]
note: label for PVR settings pvr backend idle time control. if enabled, kodi will be automatically shutdown after the defined amount of pvr backend idle time.
en: Backend idle time
et_ee: Taustaprogrammi jõudeaeg

[ctx: #19245]
note: label for PVR settings wakeup command control. if not empty, kodi will execute the given command upon waking up from suspend.
en: Wakeup command
et_ee: Äratuse käsklus

[ctx: #19246]
note: label for PVR settings wakeup before recording control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on before a recording starts.
en: Wakeup before recording
et_ee: Äratus enne salvestamist

[ctx: #19247]
note: label for PVR settings daily wakeup control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup
et_ee: Igapäevane äratus

[ctx: #19248]
note: label for PVR settings daily wakeup time control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup time (HH:MM:SS)
et_ee: Igapäevase äratuse aeg (TT:MM:SS)

[ctx: #19249]
note: unused?
en: Filter channels
et_ee: Filtreeri kanaleid

[ctx: #19250]
note: Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV and radio channels
et_ee: Tele- ja raadiokanalid

[ctx: #19251]
note: label for 'update epg' context menu item and 'update epg' confirmation dialog header
en: Update guide information
et_ee: Uuenda telekava infot

[ctx: #19252]
note: label for 'update channel epg' confirmation dialog text
en: Schedule guide update for this channel?
et_ee: Planeeri telekava uuendus kanalile?

[ctx: #19253]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel was started
en: Guide update scheduled for channel
et_ee: Telekava uuendus on kanalile planeeritud

[ctx: #19254]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel failed
en: Guide update failed for channel
et_ee: Telekava uuendus kanalile ebaõnnestus

[ctx: #19255]
note: for a timer rule, the number of child timers which are currently scheduled to record. For use in "status" fields.
en: {0:d} scheduled
et_ee: {0:d} planeeritud

[ctx: #19256]
note: for a timer rule or timer to indicate this item has completed the intended recordings. For use in "status" fields.
en: Completed
et_ee: Valmis

[ctx: #19257]
note: unused?
en: Lock channel
et_ee: Lukusta kanal

[ctx: #19258]
note: unused?
en: Unlock channel
et_ee: Ava kanal

[ctx: #19259]
note: pvr settings category label
en: Parental control
et_ee: Lapselukk

[ctx: #19260]
note: pvr settings 'parental control channel unlock duration' setting label
en: Unlock duration
et_ee: Luku avamise kestus

[ctx: #19261]
note: pvr settings 'parental control change pin' setting label
en: Change PIN
et_ee: Muuda PIN

[ctx: #19262]
note: generic 'parental control enter pin' label
en: Parental control. Enter PIN:
et_ee: Lapselukk. Sisesta PIN:

[ctx: #19263]
note: message box text stating that a timer could not be updated
en: Could not update the timer.
et_ee: Taimerit ei saanud värskendada.

[ctx: #19264]
note: label for 'incorrect pin' error dialog header
en: Incorrect PIN
et_ee: Vale PIN

[ctx: #19265]
note: label for 'incorrect pin' error dialog text
en: The entered PIN was incorrect.
et_ee: Sisestatud PIN on vale.

[ctx: #19266]
note: label to use for epg tag title instead of actual event title if the respective channel is parental locked
en: Parental locked
et_ee: Lapseluku all

[ctx: #19267]
en: Parental locked:
et_ee: Lapseluku all:

[ctx: #19268]
note: pvr settings 'hide no info available labels' setting label. Instead of displaying "no information available" text (for example in epg grid for time spans without epg data), show nothing
en: Hide "No information available" labels
et_ee: Peida "Info ei ole saadaval" sildid

[ctx: #19269]
note: pvr settings "Preselect playing channel in lists" control label
en: Preselect playing channel in lists
et_ee: Vali nimekirjadest töötav kanal

[ctx: #19270]
note: Label of the option to switch between a grouped recordings list and a non-grouped recordings list in pvr recordings window.
en: Group Items
et_ee: Rühmita üksused

[ctx: #19271]
note: unused?
en: No PVR add-ons could be found
et_ee: Ühtegi PVRi lisamoodulit ei leitud

[ctx: #19272]
note: label for 'pvr configuration incomplete' information dialog text
en: To use PVR you need to install, enable and configure a PVR add-on. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
et_ee: PVR kasutamiseks tuleb paigaldada, lubada ja seadistada PVR lisamoodul. Lisateabe saamiseks mine http://kodi.wiki/view/PVR.

[ctx: #19273]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: TV guide
et_ee: Telekava

[ctx: #19274]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: Radio guide
et_ee: Raadiokava

[ctx: #19275]
note: timer status textual representation
en: Conflict warning
et_ee: Konflikti hoiatus

[ctx: #19276]
note: timer status textual representation
en: Conflict error
et_ee: Konflikti tõrge

[ctx: #19277]
note: Notification text to announce that a recording has a conflict
en: Recording conflict
et_ee: Salvestamise vastuolu

[ctx: #19278]
note: Notification text to announce that a recording has an error
en: Recording error
et_ee: Salvestamise viga

[ctx: #19279]
note: pvr settings 'PVR clients' group label.
en: PVR clients
et_ee: PVR kliendid

[ctx: #19280]
note: pvr client specific settings 'client specific settings' action control label.
en: Client specific settings
et_ee: Kliendipõhised seaded

[ctx: #19281]
note: pvr settings 'confirm channel switch' setting label.
en: Confirm channel switches by pressing "OK"
et_ee: Kinnita kanali vahetus vajutades "OK"

[ctx: #19282]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: Current icon
et_ee: Valitud ikoon

[ctx: #19283]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: No icon
et_ee: Ikoon puudub

[ctx: #19284]
note: used by several skins and PVR
en: Choose icon
et_ee: Vali ikoon

[ctx: #19285]
note: Label for a select/menu option to select an icon graphic
en: Browse for icon
et_ee: Sirvi ikoone

[ctx: #19286]
note: Label for channel icon search progress dialog
en: Searching for channel icons
et_ee: Kanali ikoonide otsimine

[ctx: #19287]
note: Label for the pvr 'all chnanels' 'channel group
en: All channels
et_ee: Kõik kanalid

[ctx: #19288]
note: Label for epg grid window "go to date" context menu entry
en: Date selector
et_ee: Kuupäeva valik

[ctx: #19289]
note: Label for button to hide a group in the group manager
en: Hide group
et_ee: Peida rühm

[ctx: #19290]
note: Label for a context menu entry of a recording to undelete a deleted recording
en: Undelete
et_ee: Tühista kustutamine

[ctx: #19291]
note: Label for a context menu entry of a recording to permanently delete a deleted recording
en: Delete permanently
et_ee: Kustuta jäädavalt

[ctx: #19292]
note: "remove deleted recordings from trash" dialog header
en: Delete all permanently
et_ee: Kustuta kõik jäädavalt

[ctx: #19293]
note: "remove deleted recordings from trash" dialog text
en: Remove all deleted recordings from trash? This operation cannot be reverted.
et_ee: Kas eemaldada prügikastist kõik kustutatud salvestised? Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

[ctx: #19294]
note: "remove deleted recording from trash" dialog text
en: Remove this deleted recording from trash? This operation cannot be reverted.
et_ee: Kas eemaldada prügikastist kustutatud salvestis? Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

[ctx: #19295]
note: Label for context menu entry to delete a timer rule
en: Delete timer rule
et_ee: Kustuta taimeri reegel

[ctx: #19296]
note: Label if no pvr addons are enabled
en: No PVR add-on enabled
et_ee: Ühtegi PVR lisamoodulit ei ole lubatud

[ctx: #19297]
note: 'Viewtype' label for vertical channel layout, used in pvr guide window
en: Vertical channels
et_ee: Vertikaalsed kanalid

[ctx: #19298]
note: 'Viewtype' label for horizontal channel layout, used in pvr guide window
en: Horizontal channels
et_ee: Horisontaalsed kanalid

[ctx: #19299]
note: generic "expiration" label used in different places
en: Expires
et_ee: Aegub

[ctx: #19300]
note: 'Viewtype' label for vertical channel layout without channel group selctor, used in pvr guide window
en: Vertical channels, no group selector
et_ee: Kanalid vertikaalselt, lemmiknimekirja valikuta

[ctx: #19301]
note: 'Viewtype' label for horizontal channel layout without channel group selctor, used in pvr guide window
en: Horizontal channels, no group selector
et_ee: Kanalid horisontaalselt, lemmiknimekirja valikuta

[ctx: #19302]
note: text for yes no dialog shown when user selects a future programme in the guide window and default select action is 'smart select'
en: Do you want to record the selected programme or to switch to the current programme?
et_ee: Kas soovid salvestada valitud saadet või vaadata eetrisolevat saadet?

[ctx: #19303]
note: label for PVR settings close channel OSD after channel switch control
en: Close channel OSD after switching channels
et_ee: Sulge kanali ekraanikuva pärast kanali vahetust

[ctx: #19304]
note: label for context menu entry to open settings dialog for a timer rule (read-only)
en: View timer rule
et_ee: Vaata taimeri reeglit

[ctx: #19305]
note: text for event log entry for logging auto deleted missed reminders
en: Deleted missed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
et_ee: Kustutati möödunud meeldetuletus saatele '{0:s}' kanalil '{1:s}' kell '{2:s}'

[ctx: #19306]
note: text for event log entry for logging auto deleted missed reminders
en: Deleted missed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
et_ee: Kustutati möödunud meeldetuletus saatele kanalil '{0:s}' kell '{1:s}'

[ctx: #19307]
note: text for reminder announcement dialog
en: Reminder for [B]{0:s}[/B] on channel [B]{1:s}[/B] at [B]{2:s}[/B].
et_ee: Meeldetuletus saatele [B]{0:s}[/B] kanalil [B]{1:s}[/B] kell [B]{2:s}[/B].

[ctx: #19308]
note: text for reminder announcement dialog
en: Reminder for channel [B]{0:s}[/B] at [B]{1:s}[/B].
et_ee: Meeldetuletus kanalile [B]{0:s}[/B] kell [B]{1:s}[/B].

[ctx: #19309]
note: additional text for reminder announcement dialog, used if a recording can be scheduled
en: (Auto-close of this reminder will schedule a recording...)
et_ee: (Selle meeldetuletuse automaatne sulgemine ajastab salvestamise...)

[ctx: #19310]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Scheduled recording for auto-closed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
et_ee: Automaatselt loodud taimer PVR meeldetuletusele. Saade '{0:s}' kanalil '{1:s}' kell '{2:s}'

[ctx: #19311]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Scheduled recording for auto-closed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
et_ee: Automaatselt loodud taimer PVR meeldetuletusele kanalil '{0:s}' kell '{1:s}'

[ctx: #19312]
note: heading for pvr reminder notification dialog
en: PVR reminder
et_ee: PVR meeldetuletus

[ctx: #19313]
note: pvr settings "reminder auto close delay" setting label
en: Automatically close reminder popup after
et_ee: Meeldetuletuse hüpikaken suletakse peale

[ctx: #19314]
note: pvr settings "schedule recording on reminder auto-close" setting label
en: Schedule recording when auto-closing the reminder popup
et_ee: Meeldetuletuse hüpikakna sulgudes määratakse salvestamise aeg

[ctx: #19315]
note: generic 'backend order' label
en: Backend order
et_ee: Kaugvastuvõtja järjestus

[ctx: #19316]
note: pvr settings "Start all group channel numbers from 1" setting label
en: Start group channel numbers from 1
et_ee: Alusta lemmiknimekirjad numbriga 1

[ctx: #19317]
note: Label for epg grid window "Jump 12 hours back" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: 12 hours back
et_ee: 12 tundi tagasi

[ctx: #19318]
note: Label for epg grid window "Jump 12 hours forward" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: 12 hours forward
et_ee: 12 tundi edasi

[ctx: #19319]
note: Label for epg grid window "Activate previous channel group" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Previous group
et_ee: Eelmine rühm

[ctx: #19320]
note: Label for epg grid window "Activate next channel group" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Next group
et_ee: Järgmine rühm

[ctx: #19321]
note: Label for epg grid window "Activate channel group selector" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Group selector
et_ee: Lemmiknimekirja valik

[ctx: #19322]
note: Label for epg grid window "Jump to first channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: First channel
et_ee: Esimene kanal

[ctx: #19323]
note: Label for epg grid window "Jump to playing channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Playing channel
et_ee: Töötav kanal

[ctx: #19324]
note: Label for epg grid window "Jump to last channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Last channel
et_ee: Viimane kanal

[ctx: #19325]
note: Label for epg grid controls "Programme" group header"
en: Programme
et_ee: Saade

[ctx: #19326]
note: Label for epg grid window "Navigate..." context menu entry
en: Navigate...
et_ee: Navigeeri...

[ctx: #19327]
note: Label for a context menu entry to delete alle watched recordings contained in a folder
en: Delete watched
et_ee: Kustuta vaadatud

[ctx: #19328]
note: delete multiple recordings confirmation message box text
en: Delete all watched recordings in this folder?
et_ee: Kas kustutada kõik vaadatud salvestused selles kaustas?

[ctx: #19329]
note: label for PVR settings use backend channel numbers always
en: Allow backend channel numbers with more than one PVR add-on
et_ee: Luba kaugvastuvõtja enam kui ühel PVR lisamoodulil

[ctx: #19330]
note: pvr settings "switch to channel on reminder auto-close" setting label
en: Switch to channel when auto-closing the reminder popup
et_ee: Meeldetuletuse hüpikakna automaatsel sulgumisel lülitu kanalile

[ctx: #19331]
note: additional text for reminder announcement dialog, used if a recording can be scheduled
en: (Auto-close of this reminder will switch to channel...)
et_ee: (Selle meeldetuletuse automaatsel sulgumisel lülitutakse kanalile...)

[ctx: #19332]
note: text for event log entry for logging auto channel switch for auto-closed reminders
en: Switched to channel for auto-closed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
et_ee: PVR meeldetuletuse '{0:s}' tõttu kanalile '{1:s}' kell '{2:s}' toimus kanalivahetus

[ctx: #19333]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Switched to channel for auto-closed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
et_ee: PVR meeldetuletuse tõttu kanalile '{0:s}' kell '{1:s}' toimus kanalivahetus

[ctx: #19334]
note: generic label for pvr providers used in different places
en: Providers
et_ee: Teenusepakkujad

[ctx: #19335]
note: label for special PVR search window list item
en: New search...
et_ee: Uus otsing...

[ctx: #19336]
note: label for special PVR search window list item
en: Edit search...
et_ee: Muuda otsingut...

[ctx: #19337]
note: label for special PVR search window list item
en: Saved searches
et_ee: Salvestatud otsingud

[ctx: #19338]
note: delete saved search confirmation message box text
en: Delete this saved search?
et_ee: Kas kustutada see salvestatud otsing?

[ctx: #19339]
note: PVR guide search dialog label
en: Ignore finished broadcasts
et_ee: Eira lõppenud saateid

[ctx: #19340]
note: PVR guide search dialog label
en: Ignore future broadcasts
et_ee: Eira tulevasi saateid

[ctx: #19341]
note: label to ask user to save an EPG search
en: Save the current search?
et_ee: Kas salvestada praegune otsing?

[ctx: #19342]
note: "search not saved" label, used in PVR search window breadcrumb
en: [not saved]
et_ee: [pole salvestatud]

[ctx: #19343]
note: "search saved" label, used in PVR search window breadcrumb
en: [saved]
et_ee: [salvestatud]

[ctx: #19344]
note: text for yes no dialog shown when user selects a future programme in the guide window and default select action is 'smart select'
en: Do you want to set a reminder for the selected programme or to switch to the current programme?
et_ee: Kas soovid määrata valitud saatele meeldetuletuse või lülituda eetrisolevale saatele?

[ctx: #19345]
note: settings label to open add-ons manager window with available PVR client add-ons
en: PVR client add-ons
et_ee: PVR kliendi lisamoodulid

[ctx: #19346]
note: help text for setting to open add-ons manager window with available PVR client add-ons
en: Display and manage available PVR client add-ons.
et_ee: Kuva ja halda saadaolevaid PVR kliendi lisamooduleid.

[ctx: #19347]
note: info message box text stating that none of the available pvr clients does provide client-specific settings
en: None of the active PVR clients provide client-specific settings.
et_ee: Ükski aktiivne PVR-klient ei paku kliendipõhiseid sätteid.

[ctx: #19348]
note: generic label for a pvr provider used in different places
en: Provider
et_ee: Teenusepakkuja

[ctx: #19349]
note: label for 'by user preference' sort method
en: User preference
et_ee: Kasutaja eelistus

[ctx: #19350]
note: label for PVR setting use backend channel group order control
en: Use channel group order from backend(s)
et_ee: Kasuta kaugtuuneri kanalinimekirja järjestust

[ctx: #19351]
note: label for PVR settings category for live tv catchup and video on demand
en: Catchup / Video On Demand
et_ee: Järelvaatamine / tellitud video

[ctx: #19352]
note: label for PVR setting play next programme automatically in catchup / vod mode
en: Play next programme automatically
et_ee: Esita järgmine saade automaatselt

[ctx: #19353]
note: Label of a context menu entry to kick catchup / VOD playback, starting with the selected item, auto playing all following programmes
en: Play programmes from here
et_ee: Esita saateid siit

[ctx: #19354]
note: Label of a context menu entry to kick catchup / VOD playback of only the selected item, not auto playing any following programmes
en: Play only this programme
et_ee: Esita ainult see saade

[ctx: #19355]
note: Label of a context menu entry to create a copy of an EPG saved saerch
en: Duplicate
et_ee: Duplikaat

[ctx: #19356]
note: Initial title of a duplicated EPG saved search.
en: Copy of '{0:s}'
et_ee: '{0:s}' koopia

[ctx: #19499]
note: label for epg genre value
en: Other / Unknown
et_ee: Muu / Tundmatu

[ctx: #19500]
note: label for epg "movie/drama" genre value
en: Movie / Drama
et_ee: Film / Draama

[ctx: #19501]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Detective / Thriller
et_ee: Detektiiv / Põnevik

[ctx: #19502]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adventure / Western / War
et_ee: Seiklus / Vestern / Sõda

[ctx: #19503]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
et_ee: Ulme / Fantaasia / Õudus

[ctx: #19504]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Comedy
et_ee: Komöödia

[ctx: #19505]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
et_ee: Seebiooper / Melodraama / Folkloor

[ctx: #19506]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Romance
et_ee: Romantika

[ctx: #19507]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Serious / Classical / Religious / Historical movie / drama
et_ee: Tõsielu / Klassikaline / Usk / Ajalooline film / Draama

[ctx: #19508]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adult movie / drama
et_ee: Täiskasvanute film / Draama

[ctx: #19516]
note: label for "news/current affairs" epg genre value
en: News / Current affairs
et_ee: Uudised / Päevakajaline

[ctx: #19517]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News / Weather report
et_ee: Uudised / Ilmateade

[ctx: #19518]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News magazine
et_ee: Uudisteajakiri

[ctx: #19519]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Documentary
et_ee: Dokumentaal

[ctx: #19520]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Discussion / Interview / Debate
et_ee: Arutlus / Intervjuu / Debatt

[ctx: #19532]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Show / Game show
et_ee: Sõu / Mängusõu

[ctx: #19533]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Game show / Quiz / Contest
et_ee: Mäng / Viktoriin / Konkurss

[ctx: #19534]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Variety show
et_ee: Varieteeprogramm

[ctx: #19535]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Talk show
et_ee: Jutusaade

[ctx: #19548]
note: label for "sports" epg genre value
en: Sports
et_ee: Sport

[ctx: #19549]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Special event
et_ee: Eriline sündmus

[ctx: #19550]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Sport magazine
et_ee: Spordiajakiri

[ctx: #19551]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Football
et_ee: Jalgpall

[ctx: #19552]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Tennis / Squash
et_ee: Tennis / Seinatennis

[ctx: #19553]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Team sports
et_ee: Meeskonnasport

[ctx: #19554]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Athletics
et_ee: Kergejõustik

[ctx: #19555]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Motor sport
et_ee: Motosport

[ctx: #19556]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Water sport
et_ee: Veesport

[ctx: #19557]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Winter sports
et_ee: Talisport

[ctx: #19558]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Equestrian
et_ee: Ratsutamine

[ctx: #19559]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Martial sports
et_ee: Võitluskunstid

[ctx: #19564]
note: label for "children's/youth programmes" epg genre value
en: Children's / Youth programmes
et_ee: Laste / noorte programmid

[ctx: #19565]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Pre-school children's programmes
et_ee: Eelkooliealiste programmid

[ctx: #19566]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 6 to 14
et_ee: Meelelahutusprogrammid 6- kuni 14-aastastele

[ctx: #19567]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 10 to 16
et_ee: Meelelahutussaated 10- kuni 16-aastastele

[ctx: #19568]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Informational / Educational / School programme
et_ee: Info- / Haridus- / Kooliprogramm

[ctx: #19569]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Cartoons / Puppets
et_ee: Multikad/Nukuteater

[ctx: #19580]
note: label for "music/ballet/dance" epg genre value
en: Music / Ballet / Dance
et_ee: Muusika / Ballett / Tants

[ctx: #19581]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Rock / Pop
et_ee: Rokk / Popp

[ctx: #19582]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Serious / Classical music
et_ee: Tõsine / Klassikaline muusika

[ctx: #19583]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Folk / Traditional music
et_ee: Folk / Traditsiooniline muusika

[ctx: #19585]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Musical / Opera
et_ee: Muusikal / Ooper

[ctx: #19586]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Ballet
et_ee: Ballett

[ctx: #19596]
note: label for "arts/culture" epg genre value
en: Arts / Culture
et_ee: Kunst / Kultuur

[ctx: #19597]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Performing arts
et_ee: Lavakunst

[ctx: #19598]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fine arts
et_ee: Kujutav kunst

[ctx: #19599]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Religion
et_ee: Religioon

[ctx: #19600]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Popular culture / Traditional arts
et_ee: Popkultuur / Traditsiooniline kunst

[ctx: #19601]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Literature
et_ee: Kirjandus

[ctx: #19602]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Film / Cinema
et_ee: Film / Kino

[ctx: #19603]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Experimental film / video
et_ee: Eksperimentaalfilm / Video

[ctx: #19604]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Broadcasting / Press
et_ee: Ringhääling / Ajakirjandus

[ctx: #19605]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: New media
et_ee: Uus meedia

[ctx: #19606]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Arts / Culture magazines
et_ee: Kunsti- / Kultuurimagasinid

[ctx: #19607]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fashion
et_ee: Mood

[ctx: #19612]
note: label for "social/political/economics" epg genre value
en: Social / Political / Economics
et_ee: Sotsiaalne / Poliitiline / Majandus

[ctx: #19613]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Magazines / Reports / Documentary
et_ee: Magasinid / Reportaažid / Dokumentaalid

[ctx: #19614]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Economics / Social advisory
et_ee: Majandus- / Sotsiaalnõustamine

[ctx: #19615]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Remarkable people
et_ee: Väljapaistvad inimesed

[ctx: #19628]
note: label for "education/science/factual" epg genre value
en: Education / Science / Factual
et_ee: Haridus / Teadus / Faktid

[ctx: #19629]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Nature / Animals / Environment
et_ee: Loodus / Loomad / Keskkond

[ctx: #19630]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Technology / Natural sciences
et_ee: Tehnoloogia / Loodusteadused

[ctx: #19631]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Medicine / Physiology / Psychology
et_ee: Meditsiin / Füsioloogia / Psühholoogia

[ctx: #19632]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Foreign countries / Expeditions
et_ee: Välisriigid / Ekspeditsioonid

[ctx: #19633]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Social / Spiritual sciences
et_ee: Sotsiaal- / Usuteadus

[ctx: #19634]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Further education
et_ee: Elukestev õpe

[ctx: #19635]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Languages
et_ee: Keeled

[ctx: #19644]
note: label for "leisure/hobbies" epg genre value
en: Leisure / Hobbies
et_ee: Vaba aeg / Hobid

[ctx: #19645]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Tourism / Travel
et_ee: Turism / Reisimine

[ctx: #19646]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Handicraft
et_ee: Käsitöö

[ctx: #19647]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Motoring
et_ee: Moto

[ctx: #19648]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Fitness & health
et_ee: Fitness ja tervis

[ctx: #19649]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Cooking
et_ee: Kokandus

[ctx: #19650]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Advertisement / Shopping
et_ee: Reklaam / Ostlemine

[ctx: #19651]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Gardening
et_ee: Aiandus

[ctx: #19660]
note: label for "special characteristics" epg genre value
en: Special characteristics
et_ee: Eriomadused

[ctx: #19661]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Original language
et_ee: Algupärane keel

[ctx: #19662]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Black & white
et_ee: Mustvalge

[ctx: #19663]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Unpublished
et_ee: Avaldamata

[ctx: #19664]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Live broadcast
et_ee: Otseülekanne

[ctx: #19676]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Drama
et_ee: Draama

[ctx: #19677]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Detective / Thriller
et_ee: Detektiiv / Põnevik

[ctx: #19678]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adventure / Western / War
et_ee: Seiklus / Vestern / Sõda

[ctx: #19679]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
et_ee: Ulme / Fantaasia / Õudus

[ctx: #19680]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Comedy
et_ee: Komöödia

[ctx: #19681]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
et_ee: Seebiooper / Melodraama / Folkloor

[ctx: #19682]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Romance
et_ee: Romantika

[ctx: #19683]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Serious / Classical / Religion / Historical
et_ee: Tõsielu / Klassikaline / Religioon / Ajalooline

[ctx: #19684]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adult
et_ee: Täiskasvanute

[ctx: #19685]
note: Title for shutdown confirmation dialog
en: Confirm shutdown
et_ee: Kinnita seiskamine

[ctx: #19686]
note: Label for buttons to open channel guide dialog
en: Channel guide
et_ee: Kanali kava

[ctx: #19687]
note: Label for context menu entries, dialog heading, button to start playing a recording
en: Play recording
et_ee: Esita salvestus

[ctx: #19690]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: PVR has scheduled a reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' in {2:s}.
et_ee: PVR on loonud meeldetuletuse {2:s} pärast linastuvale '{1:s}'-e saatele '{0:s}'.

[ctx: #19691]
note: Text for shutdown confirmation dialog.
en: PVR is currently recording '{0:s}' on channel '{1:s}'.
et_ee: PVR salvestab saadet '{0:s}' kanalil '{1:s}'.

[ctx: #19692]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: PVR will start recording '{0:s}' on channel '{1:s}' in {2:s}.
et_ee: PVR hakkab {2:s} pärast salvestama saadet '{0:s}' kanalil '{1:s}'.

[ctx: #19693]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: Daily wakeup is due in {0:s}.
et_ee: Igapäevane äratus on {0:s} pärast.

[ctx: #19694]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: {0:d} minutes
et_ee: {0:d} minuti

[ctx: #19695]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: about a minute
et_ee: umbes minuti

[ctx: #19696]
note: Yes button label for shutdown confirmation dialog
en: Shutdown anyway
et_ee: Seiska ikkagi

[ctx: #20000]
en: Saved music folder
et_ee: Salvestatud muusika kaust

[ctx: #20001]
en: Use external DVD player
et_ee: Kasuta välist DVD-mängijat

[ctx: #20002]
en: External DVD player
et_ee: Väline DVD-mängija

[ctx: #20003]
en: Trainers folder
et_ee: Koolitajate kaust

[ctx: #20004]
en: Screenshot folder
et_ee: Kuvatõmmiste kaust

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
et_ee: Esitusloendite kaust

[ctx: #20007]
en: Recordings
et_ee: Salvestused

[ctx: #20008]
en: Screenshots
et_ee: Kuvatõmmised

[ctx: #20009]
en: Use Kodi
et_ee: Kasuta Kodi't

[ctx: #20011]
en: Music playlists
et_ee: Muusika esitusloendid

[ctx: #20012]
en: Video playlists
et_ee: Video esitusloendid

[ctx: #20013]
en: Do you wish to launch the game?
et_ee: Kas soovid mängu käivitada?

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
et_ee: Järjesta: esitusloend

[ctx: #20015]
en: Remote thumb
et_ee: Kauge pisipilt

[ctx: #20016]
en: Current thumb
et_ee: Valitud pisipilt

[ctx: #20017]
en: Local thumb
et_ee: Kohalik pisipilt

[ctx: #20018]
en: No thumb
et_ee: Pisipilt puudub

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
et_ee: Vali pisipilt

[ctx: #20020]
note: Name of an artwork type
en: Banner
et_ee: Bänner

[ctx: #20021]
note: Name of an artwork type
en: Poster
et_ee: Plakat

[ctx: #20023]
en: Conflict
et_ee: Konflikt

[ctx: #20024]
en: Scan new
et_ee: Skaneeri uus

[ctx: #20025]
en: Scan all
et_ee: Skaneeri kõik

[ctx: #20026]
en: Region
et_ee: Regioon

[ctx: #20035]
en: Regional ({0:s})
et_ee: Regionaalne ({0:s})

[ctx: #20037]
en: Summary
et_ee: Kokkuvõte

[ctx: #20038]
en: Lock music window
et_ee: Lukusta muusika

[ctx: #20039]
en: Lock videos window
et_ee: Lukusta videod

[ctx: #20040]
en: Lock pictures window
et_ee: Lukusta pildid

[ctx: #20041]
en: Lock programs & scripts windows
et_ee: Lukusta programmid ja skriptid

[ctx: #20042]
en: Lock file manager
et_ee: Lukusta failihaldur

[ctx: #20043]
en: Lock settings
et_ee: Lukusta seaded

[ctx: #20044]
en: Start fresh
et_ee: Alusta uuesti

[ctx: #20045]
en: Enter master mode
et_ee: Aktiveeri peakasutaja režiim

[ctx: #20046]
en: Leave master mode
et_ee: Lõpeta peakasutaja režiim

[ctx: #20047]
en: Create profile '{0:s}'?
et_ee: Loo profiil '{0:s}'?

[ctx: #20048]
en: Start with fresh settings or copy from default?
et_ee: Alusta uue seadistusega või kopeeri vaikeväärtused?

[ctx: #20049]
en: Best available
et_ee: Parim saadaolev

[ctx: #20050]
en: Auto-switch between 16x9 and 4x3
et_ee: Vaheta 16:9 ja 4:3 ekraanisuhet automaatselt

[ctx: #20051]
en: Treat stacked files as single file
et_ee: Kohtle sakitud faile ühe failina

[ctx: #20052]
en: Caution
et_ee: Ettevaatust

[ctx: #20053]
en: Left master mode
et_ee: Peakasutaja režiim lõpetatud

[ctx: #20054]
en: Entered master mode
et_ee: Peakasutaja režiim aktiveeritud

[ctx: #20055]
en: Allmusic.com thumb
et_ee: Allmusic.com'i pisipilt

[ctx: #20057]
en: Remove thumbnail
et_ee: Eemalda pisipilt

[ctx: #20058]
en: Add profile...
et_ee: Lisa profiil...

[ctx: #20059]
note: Context menu entry
en: Query info for all albums
et_ee: Küsi kõikide albumite kohta andmeid

[ctx: #20060]
en: Media info
et_ee: Meedia andmed

[ctx: #20061]
en: Separate
et_ee: Eraldi

[ctx: #20062]
en: Shares with default
et_ee: Jaga vaikimisi

[ctx: #20063]
en: Shares with default (read only)
et_ee: Jaga vaikimisi (kirjutuskaitstud)

[ctx: #20064]
en: Copy default
et_ee: Kopeeri vaikimisi

[ctx: #20065]
en: Profile picture
et_ee: Profiilipilt

[ctx: #20066]
en: Lock preferences
et_ee: Lukusta eelistused

[ctx: #20067]
en: Edit profile
et_ee: Muuda profiili

[ctx: #20068]
en: Profile lock
et_ee: Profiili lukk

[ctx: #20069]
en: Couldn't create folder
et_ee: Kausta ei saanud luua

[ctx: #20070]
en: Profile directory
et_ee: Profiili kataloog

[ctx: #20071]
en: Start with fresh media sources or copy from default?
et_ee: Alusta uute meedia allikatega või kopeeri vaikeväärtused?

[ctx: #20072]
en: Make sure the selected folder is writable and that the new folder name is valid
et_ee: Veendu, et valitud kausta saab kirjutada ja kausta nimi on korrektne

[ctx: #20074]
en: MPAA rating
et_ee: Vanusepiirang

[ctx: #20075]
en: Enter master lock code
et_ee: Sisesta pealuku kood

[ctx: #20076]
en: Ask for master lock code on startup
et_ee: Küsi käivitamisel pealuku kood

[ctx: #20077]
en: Skin settings
et_ee: Rüü seaded

[ctx: #20078]
en: - no link set -
et_ee: - link on määramata -

[ctx: #20079]
en: Enable animations
et_ee: Luba animatsioonid

[ctx: #20080]
en: Disable RSS during music
et_ee: Keela muusika kuulamise ajal RSS

[ctx: #20081]
en: Enable shortcut buttons
et_ee: Luba otsetee nupud

[ctx: #20082]
en: Show programs in main menu
et_ee: Kuva peamenüüs programmid

[ctx: #20083]
en: Show music information
et_ee: Kuva muusika teave

[ctx: #20084]
en: Show weather information
et_ee: Kuva ilmateade

[ctx: #20085]
en: Show system information
et_ee: Kuva süsteemi teave

[ctx: #20086]
en: Show available disk space C: E: F:
et_ee: Kuva vaba kettaruum C: E: F:

[ctx: #20087]
en: Show available disk space E: F: G:
et_ee: Kuva vaba kettaruum E: F: G:

[ctx: #20088]
en: Weather information
et_ee: Ilmateade

[ctx: #20089]
en: Drive space free
et_ee: Vaba kettaruum

[ctx: #20090]
en: Enter the name of an existing share
et_ee: Sisesta olemasolevale jaole nimi

[ctx: #20091]
en: Lock code
et_ee: Lukustuskood

[ctx: #20092]
en: Load profile
et_ee: Lae profiil

[ctx: #20093]
en: Profile name
et_ee: Profiili nimi

[ctx: #20094]
en: Media sources
et_ee: Meedia allikad

[ctx: #20095]
en: Enter profile lock code
et_ee: Sisesta profiili lukustuskood

[ctx: #20096]
en: Login screen
et_ee: Logimisekraan

[ctx: #20097]
en: Fetching album information
et_ee: Albumi andmete hankimine

[ctx: #20098]
en: Fetching information for album
et_ee: Albumile andmete hankimine

[ctx: #20099]
en: A CD or track can't be ripped while being played
et_ee: Esitamise ajal ei saa CD-d või lugu rippida

[ctx: #20100]
en: Master lock code and settings
et_ee: Pealuku kood ja seaded

[ctx: #20101]
en: Entering master lock code always enables master mode
et_ee: Sisestades peakoodi aktiveeritakse alati peakasutaja režiim

[ctx: #20103]
en: Save changes to profile?
et_ee: Salvesta muudatused profiili?

[ctx: #20104]
en: Old settings found. Do you want to use them?
et_ee: Leiti vanad seaded. Kas soovid neid kasutada?

[ctx: #20106]
en: Old media sources found. Do you want to use them?
et_ee: Leiti vanad meedia allikad. Kas soovid neid kasutada?

[ctx: #20107]
en: Separate (locked)
et_ee: Eraldi (lukus)

[ctx: #20108]
en: Root
et_ee: Juur

[ctx: #20109]
en: Zoom
et_ee: Suurendus

[ctx: #20110]
en: UPnP settings
et_ee: UPnP seaded

[ctx: #20111]
en: Autostart UPnP client
et_ee: Käivita UPnP klient automaatselt

[ctx: #20112]
en: Last login: {0:s}
et_ee: Viimane sisse logimine: {0:s}

[ctx: #20113]
en: Never logged on
et_ee: Pole kunagi sisse loginud

[ctx: #20114]
en: Profile {0:d} / {1:d}
et_ee: Profiil {0:d} / {1:d}

[ctx: #20115]
en: User login / Select a profile
et_ee: Kasutaja sisse logimine / Vali profiil

[ctx: #20116]
en: Use lock on login screen
et_ee: Kasuta logimisekraanil lukku

[ctx: #20117]
en: Invalid lock code.
et_ee: Lukukood on vale.

[ctx: #20118]
en: This requires the master lock to be set. Would you like to set it now?
et_ee: See nõuab pealuku määramist. Kas soovid seda määrata praegu?

[ctx: #20120]
en: Loading program information
et_ee: Programmi andmete laadimine

[ctx: #20121]
en: Party on!
et_ee: Pidu algab!

[ctx: #20122]
en: True
et_ee: Nüüd saate lõõgastuda

[ctx: #20123]
en: Mixing drinks
et_ee: Loositakse muusikapala

[ctx: #20124]
en: Filling glasses
et_ee: Muusikanautimiseks valmis

[ctx: #20125]
en: Logged on as
et_ee: Sisse logitud kasutajana

[ctx: #20126]
en: Log off
et_ee: Logi välja

[ctx: #20129]
en: Weave
et_ee: Looklev

[ctx: #20130]
en: Weave - Inverted
et_ee: Looklev - Tagurpidi

[ctx: #20131]
en: Blend
et_ee: Sega

[ctx: #20132]
en: Restart video
et_ee: Taaskäivita video

[ctx: #20133]
en: Edit network location
et_ee: Muuda võrgu asukohta

[ctx: #20134]
en: Remove network location
et_ee: Eemalda võrgu asukoht

[ctx: #20135]
en: Do you want to scan the folder?
et_ee: Kas soovid kausta skaneerida?

[ctx: #20136]
en: Memory unit
et_ee: Mäluüksus

[ctx: #20137]
en: Memory unit mounted
et_ee: Mäluüksus liidetud

[ctx: #20138]
en: Unable to mount memory unit
et_ee: Mäluüksust ei saa liita

[ctx: #20139]
en: In port {0:d}, slot {1:d}
et_ee: Port {0:d}, pesa {1:d}

[ctx: #20140]
en: Lock screensaver
et_ee: Lukusta ekraanisäästja

[ctx: #20141]
en: Set
et_ee: Määra

[ctx: #20142]
en: Username
et_ee: Kasutajanimi

[ctx: #20143]
en: Enter password for
et_ee: Sisesta parool

[ctx: #20144]
en: Shutdown timer
et_ee: Seiskamise taimer

[ctx: #20145]
en: Shutdown interval (in minutes)
et_ee: Seiskamise intervall (minutites)

[ctx: #20146]
en: Started, shutdown in {0:d}m
et_ee: Käivitatud, sulgemine {0:d} minuti pärast

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
et_ee: Seiskamine 30 minuti pärast

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
et_ee: Seiskamine 60 minuti pärast

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
et_ee: Väljalülitamine 120 minut pärast

[ctx: #20150]
en: Custom shutdown timer
et_ee: Seiskamise taimer

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
et_ee: Katkesta seiskamise taimer

[ctx: #20152]
en: Lock preferences for {0:s}
et_ee: Lukusta {0:s} eelistused

[ctx: #20153]
en: Browse...
et_ee: Sirvi...

[ctx: #20154]
en: Summary information
et_ee: Ülevaade

[ctx: #20155]
en: Storage information
et_ee: Talletuse andmed

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
et_ee: Kõvaketta andmed

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
et_ee: DVD-seadme andmed

[ctx: #20158]
en: Network information
et_ee: Võrgu andmed

[ctx: #20159]
en: Video information
et_ee: Video andmed

[ctx: #20160]
en: Hardware information
et_ee: Riistvara andmed

[ctx: #20161]
en: Total
et_ee: Kokku

[ctx: #20162]
en: Used
et_ee: Kasutatud

[ctx: #20163]
en: of
et_ee: /

[ctx: #20164]
en: Locking not supported
et_ee: Lukustamise tugi puudub

[ctx: #20165]
en: Not locked
et_ee: Ei ole lukus

[ctx: #20166]
en: Locked
et_ee: Lukus

[ctx: #20167]
en: Frozen
et_ee: Tardunud

[ctx: #20168]
en: Requires reset
et_ee: Vajalik lähtestamine

[ctx: #20169]
en: Week
et_ee: nädalas

[ctx: #20170]
en: Line
et_ee: , tootmisliin

[ctx: #20171]
en: Windows network (SMB)
et_ee: Windows'i võrk (SMB)

[ctx: #20176]
note: Label used for a video info message box
en: Show video information
et_ee: Kuva video andmed

[ctx: #20177]
en: Done
et_ee: Tehtud

[ctx: #20178]
en: Shift
et_ee: Tõstuklahv

[ctx: #20179]
en: Caps Lock
et_ee: Suurtähelukk

[ctx: #20180]
en: Symbols
et_ee: Sümbolid

[ctx: #20181]
en: Backspace
et_ee: Tagasilüke

[ctx: #20182]
en: Space
et_ee: Tühik

[ctx: #20183]
en: Reload skin
et_ee: Rüü taaslaadimine

[ctx: #20185]
en: Use poster view styles for TV shows
et_ee: Luba sarjadel plakativaate stiilid

[ctx: #20186]
en: Please wait
et_ee: Palun oota

[ctx: #20188]
en: Announce library updates
et_ee: Teavita meediakogu uuendustest

[ctx: #20189]
en: Enable auto scrolling for plot & review
et_ee: Luba sisututvustuste ja ülevaadete juures automaatne kerimine

[ctx: #20190]
en: Custom
et_ee: Kohandatud

[ctx: #20191]
en: Enable debug logging
et_ee: Luba silumise logimine

[ctx: #20192]
en: Fetch additional information during updates
et_ee: Hangi lisainfot koos uuendustega

[ctx: #20193]
en: Default provider for album information
et_ee: Albumi info vaiketarnija

[ctx: #20194]
en: Default provider for artist information
et_ee: Esitaja teabe vaiketarnija

[ctx: #20195]
en: Change information provider
et_ee: Vaheta infotarnijat

[ctx: #20196]
en: Export music library
et_ee: Ekspordi muusikakogu

[ctx: #20197]
en: Import music library
et_ee: Impordi muusikakogu

[ctx: #20198]
en: No artist found!
et_ee: Esitajat ei leitud!

[ctx: #20199]
en: Downloading artist information failed
et_ee: Esitaja andmete allalaadimine ebaõnnestus

[ctx: #20220]
en: Prefer online information
et_ee: Eelista veebiteavet

[ctx: #20221]
note: Description of setting with label #20220 "Prefer online information"
en: With this enabled, any information that is downloaded for albums and artists will override anything you have set in your song tags, such as genres, year, song artists etc. Useful if you have MusicBrainz identifiers in your song tags.
et_ee: Kui lubatud, siis kirjutatakse kõik laulude ning esitajate sildid üle allalaetud infoga. See tuleb kasuks, kui laulud sisaldavad MusicBrainz silte.

[ctx: #20222]
en: Look for external subtitles
et_ee: Otsi väliseid subtiitreid

[ctx: #20223]
en: Artist information folder
et_ee: Esitaja andmete kaust

[ctx: #20224]
en: Prefer online album art
et_ee: Eelista veebist saadud albumi pilte

[ctx: #20225]
note: Description of setting with label #20224 "Prefer online album art"
en: Where no local album cover exists, online art will be used. Where neither is available, cover images embedded in music files will be used
et_ee: Kui kohalikku albumi kaanepilti pole, kasutatakse veebikunsti. Kui kumbagi pole saadaval, kasutatakse muusikafailidesse manustatud kaanepilte

[ctx: #20226]
en: Movie set information folder
et_ee: Filmikogumiku andmete kaust

[ctx: #20228]
en: Use artist sortname when sorting by artist
et_ee: Esitaja järgi sortimisel kasuta esitaja sortimisnime

[ctx: #20240]
en: Android music
et_ee: Androidi muusika

[ctx: #20241]
en: Android videos
et_ee: Androidi videod

[ctx: #20242]
en: Android pictures
et_ee: Androidi pildid

[ctx: #20243]
en: Android photos
et_ee: Androidi fotod

[ctx: #20244]
en: Android apps
et_ee: Androidi rakendused

[ctx: #20245]
en: Windows music library
et_ee: Windowsi muusikakogu

[ctx: #20246]
en: Windows videos library
et_ee: Windowsi videokogu

[ctx: #20247]
en: Windows pictures library
et_ee: Windowsi pildikogu

[ctx: #20248]
en: Windows photos library
et_ee: Windowsi fotokogu

[ctx: #20249]
en: Windows documents
et_ee: Windowsi dokumendid

[ctx: #20250]
en: Party on! (videos)
et_ee: Videoesitus algab

[ctx: #20251]
en: Mixing drinks (videos)
et_ee: Videote loosimine mängukavva

[ctx: #20252]
en: Filling glasses (videos)
et_ee: Valmis videoesitusega alustama

[ctx: #20255]
en: First logon, edit your profile
et_ee: Esimene sisselogimine, seadista oma profiil

[ctx: #20259]
en: Network File System (NFS)
et_ee: Võrgu failisüsteem (NFS)

[ctx: #20262]
en: Zeroconf browser
et_ee: Zeroconf brauser

[ctx: #20300]
en: Web server directory (HTTP)
et_ee: Veebiserveri kataloog (HTTP)

[ctx: #20301]
en: Web server directory (HTTPS)
et_ee: Veebiserveri kataloog (HTTPS)

[ctx: #20302]
en: Unable to write to folder:
et_ee: Järgmisesse kausta ei saa kirjutada:

[ctx: #20304]
en: RSS Feed (HTTP)
et_ee: RSS voog (HTTP)

[ctx: #20305]
en: RSS Feed (HTTPS)
et_ee: RSS voog (HTTPS)

[ctx: #20307]
en: Secondary DNS
et_ee: Teisene DNS

[ctx: #20309]
en: Make new folder
et_ee: Loo uus kaust

[ctx: #20311]
en: Unknown or onboard (protected)
et_ee: Teadmata või kaitstud

[ctx: #20314]
en: Videos - Library
et_ee: Videod - Meediakogu

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
et_ee: Järjesta: ID

[ctx: #20317]
en: Scanning movies using {0:s}
et_ee: Filmide skaneerimine {0:s} toel

[ctx: #20318]
en: Scanning music videos using {0:s}
et_ee: Muusikavideote skaneerimine {0:s} toel

[ctx: #20319]
en: Scanning TV shows using {0:s}
et_ee: Sarjade skaneerimine {0:s} toel

[ctx: #20320]
en: Scanning artists using {0:s}
et_ee: Esitajate skaneerimine {0:s} toel

[ctx: #20321]
en: Scanning albums using {0:s}
et_ee: Albumite skaneerimine {0:s} toel

[ctx: #20322]
en: Content scanning options
et_ee: Sisu skaneerimise suvandid

[ctx: #20323]
en: Movie plot
et_ee: Filmi sisututvustus

[ctx: #20324]
note: Label for context menu entry to start playback of a part of a video stack
en: Play part...
et_ee: Esita osa...

[ctx: #20325]
note: Window screen calibration: as title to reset calibration settings
en: Calibration reset
et_ee: Kalibreerimise lähtestamine

[ctx: #20326]
note: Window screen calibration: ask to reset calibration settings
en: Do you want reset the calibration to their defaults for "{0:s}" resolution?
et_ee: Kas taastada kalibreerimise vaikeväärtused ekraanilahutusele "{0: s}"?

[ctx: #20327]
note: Window screen calibration: the current calibration value
en: Current value: {}
et_ee: Praegune väärtus: {}

[ctx: #20328]
en: Browse for destination
et_ee: Vali sihtkoht

[ctx: #20329]
en: Movies are in separate folders that match the movie title
et_ee: Filmid on pealkirja järgi eri kaustades

[ctx: #20330]
en: Use folder names for lookups
et_ee: Tuvastamiseks kasuta kaustade nimesid

[ctx: #20331]
en: File
et_ee: Failinimi

[ctx: #20332]
en: Use file or folder names in lookups?
et_ee: Tuvastamiseks kasuta kausta või faili nimesid?

[ctx: #20333]
en: Set content
et_ee: Määra sisu

[ctx: #20334]
en: Folder
et_ee: Kaustanimi

[ctx: #20335]
en: Look for content recursively?
et_ee: Otsi sisu rekursiivselt?

[ctx: #20336]
en: Unlock sources
et_ee: Ava allikate lukk

[ctx: #20337]
en: Actor
et_ee: Näitleja

[ctx: #20338]
en: Movie
et_ee: Film

[ctx: #20339]
en: Director
et_ee: Lavastaja

[ctx: #20340]
en: Do you want to remove all items within this path from your library?
et_ee: Kas soovid eemaldada kõik selle raja üksused meediakogust?

[ctx: #20342]
en: Movies
et_ee: Filmid

[ctx: #20343]
en: TV shows
et_ee: Sarjad

[ctx: #20344]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: This directory contains
et_ee: See kataloog sisaldab

[ctx: #20345]
en: Run automated scan
et_ee: Käivita automaatne skaneerimine

[ctx: #20346]
en: Scan recursively
et_ee: Skaneeri rekursiivselt

[ctx: #20347]
en: as
et_ee: on

[ctx: #20348]
en: Directors
et_ee: Lavastajad

[ctx: #20349]
en: No video files found in this path!
et_ee: Sellelt rajalt videofaile ei leitud!

[ctx: #20350]
note: Label for showing media rating and votes (combined), for example: "9.1 (87 votes)"
en: {0:s} ({1:s} votes)
et_ee: {0:s} ({1:s} häält)

[ctx: #20351]
en: TV show information
et_ee: Sarja teave

[ctx: #20352]
en: Episode information
et_ee: Episoodi andmed

[ctx: #20353]
en: Loading TV show details
et_ee: Sarja andmete laadimine

[ctx: #20354]
en: Fetching episode guide
et_ee: Episoodide kava hankimine

[ctx: #20355]
en: Loading information for episodes in directory
et_ee: Kataloogis olevate episoodide andmete laadimine

[ctx: #20356]
en: Select TV show:
et_ee: Vali sari:

[ctx: #20357]
en: Enter the TV show name
et_ee: Sisesta sarja nimi

[ctx: #20358]
en: Season {0:d}
et_ee: {0:d}. hooaeg

[ctx: #20359]
en: Episode
et_ee: Episood

[ctx: #20360]
en: Episodes
et_ee: Episoodid

[ctx: #20361]
en: Loading episode details
et_ee: Episoodi andmete laadimine

[ctx: #20362]
en: Remove episode from library
et_ee: Eemalda episood meediakogust

[ctx: #20363]
en: Remove TV show from library
et_ee: Eemalda sari meediakogust

[ctx: #20364]
en: TV show
et_ee: Sari

[ctx: #20365]
en: Episode plot
et_ee: Episoodi sisu

[ctx: #20366]
en: * All seasons
et_ee: * Kõik hooajad

[ctx: #20367]
en: Hide watched
et_ee: Peida vaadatud

[ctx: #20368]
en: Prod code
et_ee: Tootekood

[ctx: #20369]
en: Show information for unwatched items
et_ee: Kuva vaatamata üksuste andmed

[ctx: #20370]
en: * Hidden to prevent spoilers *
et_ee: * Rõõmurikkumise vältimiseks peidetud *

[ctx: #20371]
en: Set season thumb
et_ee: Määra hooaja pisipilt

[ctx: #20372]
en: Season image
et_ee: Hooaja pilt

[ctx: #20373]
en: Season
et_ee: Hooaeg

[ctx: #20374]
en: Downloading movie information
et_ee: Filmi andmete allalaadimine

[ctx: #20375]
en: Unassign content
et_ee: Eemalda sisu

[ctx: #20376]
note: Original title of the movie/tvshow (could differ from local distributor title) (ListItem.OriginalTitle)
en: Original title
et_ee: Algupärane pealkiri

[ctx: #20377]
en: Refresh TV show information
et_ee: Värskenda sarja andmeid

[ctx: #20378]
en: Refresh information for all episodes?
et_ee: Kas värskendada kõigi episoodide andmed?

[ctx: #20379]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Selected folder contains a single TV show
et_ee: Valitud kaust sisaldab vaid ühte sarja

[ctx: #20380]
en: Exclude selected folder from scans
et_ee: Välista valitud kausta skaneerimine

[ctx: #20381]
en: Specials
et_ee: Eriepisoodid

[ctx: #20382]
en: Recently added
et_ee: Viimati lisatud

[ctx: #20383]
en: Selected folder contains a single video
et_ee: Valitud kaust sisaldab vaid ühte videot

[ctx: #20384]
en: Link to TV show
et_ee: Seo sarjaga

[ctx: #20385]
en: Remove link to TV show
et_ee: Eemalda side sarjaga

[ctx: #20386]
en: Recently added movies
et_ee: Viimati lisatud filmid

[ctx: #20387]
en: Recently added episodes
et_ee: Viimati lisatud episoodid

[ctx: #20388]
en: Studios
et_ee: Stuudiod

[ctx: #20389]
en: Music videos
et_ee: Muusikavideod

[ctx: #20390]
en: Recently added music videos
et_ee: Viimati lisatud muusikavideod

[ctx: #20391]
en: Music video
et_ee: Muusikavideo

[ctx: #20392]
en: Remove music video from library
et_ee: Eemalda muusikavideo meediakogust

[ctx: #20393]
en: Music video information
et_ee: Muusikavideo andmed

[ctx: #20394]
en: Loading music video information
et_ee: Muusikavideo andmete laadimine

[ctx: #20395]
en: Mixed
et_ee: Segatud

[ctx: #20396]
en: Go to albums by artist
et_ee: Vaata esitaja albumeid

[ctx: #20397]
en: Go to album
et_ee: Vaata albumit

[ctx: #20398]
en: Play song
et_ee: Esita lugu

[ctx: #20399]
en: Go to music videos from album
et_ee: Vaata albumi muusikavideoid

[ctx: #20400]
en: Go to music videos by artist
et_ee: Vaata esitaja muusikavideoid

[ctx: #20401]
en: Play music video
et_ee: Esita muusikavideo

[ctx: #20402]
en: Download actor thumbnails
et_ee: Lae alla näitlejate pisipildid

[ctx: #20403]
en: Set actor thumb
et_ee: Määra näitleja pisipilt

[ctx: #20404]
en: Remove bookmark
et_ee: Eemalda järjehoidja

[ctx: #20405]
en: Remove episode bookmark
et_ee: Eemalda episoodi järjehoidja

[ctx: #20406]
en: Set episode bookmark
et_ee: Määra episoodi järjehoidja

[ctx: #20407]
en: Information provider settings
et_ee: Infotarnija seaded

[ctx: #20408]
en: Downloading music video information
et_ee: Muusikavideo andmete allalaadimine

[ctx: #20409]
en: Downloading TV show information
et_ee: Sarja andmete allalaadimine

[ctx: #20410]
en: Trailer
et_ee: Treiler

[ctx: #20411]
en: Flatten
et_ee: Tasanda

[ctx: #20412]
en: Flatten TV show seasons
et_ee: Peida hooajavaade

[ctx: #20413]
en: Get fanart
et_ee: Hangi fännipilt

[ctx: #20414]
en: Show fanart in video and music libraries
et_ee: Kuva fännipildid video- ja muusikakogudes

[ctx: #20415]
en: Scanning for new content
et_ee: Uue sisu skaneerimine

[ctx: #20416]
en: First aired
et_ee: Esilinastus

[ctx: #20417]
en: Writer
et_ee: Stsenarist

[ctx: #20418]
en: Writers
et_ee: Stsenaristid

[ctx: #20419]
en: Replace file names with library titles
et_ee: Asenda failinimed meediakogu pealkirjadega

[ctx: #20420]
note: Value for setting with label #19171 "PVR & Live TV / Playback / Switch to full screen" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Never
et_ee: Mitte kunagi

[ctx: #20421]
en: If only one season
et_ee: Ainult ühe hooaja korral

[ctx: #20422]
note: Value for setting with label #170 "Player / Videos / Adjust display refresh rate" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Always
et_ee: Alati

[ctx: #20423]
en: Has trailer
et_ee: Treiler saadaval

[ctx: #20424]
en: False
et_ee: Ei ole

[ctx: #20425]
en: Fanart slideshow
et_ee: Fännipiltide slaidiesitlus

[ctx: #20426]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Export to a single file or separate files per entry?
et_ee: Ekspordi ühe failina või eraldi failidena sissekande kohta?

[ctx: #20427]
en: Choose rule type
et_ee: Vali reeglitüüp

[ctx: #20428]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Single file
et_ee: Üksik fail

[ctx: #20429]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Separate
et_ee: Eraldi

[ctx: #20430]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Export thumbnails and fanart?
et_ee: Ekspordi pisi- ja fännipildid?

[ctx: #20431]
en: Overwrite old files?
et_ee: Asenda vanad failid?

[ctx: #20432]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Exclude path from library updates
et_ee: Eemalda rada meediakogu uuendustest

[ctx: #20433]
en: Extract video information from files
et_ee: Eralda failidest videoandmed

[ctx: #20434]
en: Sets
et_ee: Setid

[ctx: #20435]
en: Combine split video items
et_ee: Ühenda poolitatud videofailid

[ctx: #20436]
en: Export actor thumbs?
et_ee: Ekspordi näitlejate pisipildid?

[ctx: #20437]
en: Choose fanart
et_ee: Vali fännipilt

[ctx: #20438]
en: Local fanart
et_ee: Kohalik fännipilt

[ctx: #20439]
en: No fanart
et_ee: Fännipilt puudub

[ctx: #20440]
en: Current fanart
et_ee: Valitud fännipilt

[ctx: #20441]
en: Remote fanart
et_ee: Kauge fännipilt

[ctx: #20442]
en: Change content
et_ee: Muuda sisu

[ctx: #20443]
en: Do you want to refresh information for all items within this path?
et_ee: Kas soovid värskendada andmed kõikidel selle raja üksustel?

[ctx: #20444]
en: Add to library
et_ee: Lisa meediakogusse

[ctx: #20445]
note: Name of an artwork type
en: Fanart
et_ee: Fännipildid

[ctx: #20446]
note: Ask user when refreshing music or video info if they want to use data from NFO file
en: Locally stored information found. Ignore and refresh from Internet?
et_ee: Leiti kohalikud andmed. Kas eirata ja värskendada internetist?

[ctx: #20447]
en: Do you want to add the media from this source to your library?
et_ee: Kas soovid lisada sellest allikast meedia oma meediakogusse?

[ctx: #20448]
en: Couldn't download information
et_ee: Andmeid ei saanud alla laadida

[ctx: #20449]
en: Unable to connect to remote server
et_ee: Kaugserveriga ei saa ühendust

[ctx: #20450]
en: Unable to connect to remote server. Would you like to continue scanning?
et_ee: Kaugserveriga ei saa ühendust. Kas soovid jätkata skaneerimist?

[ctx: #20451]
en: Countries
et_ee: Riigid

[ctx: #20452]
en: episode
et_ee: episood

[ctx: #20453]
en: episodes
et_ee: episoodi

[ctx: #20454]
en: Listener
et_ee: Kuulaja

[ctx: #20455]
en: Listeners
et_ee: Kuulajad

[ctx: #20456]
note: Label of a setting to use a simplified (flattened) hierarchy
en: Flatten hierarchy
et_ee: Tasanda hierarhia

[ctx: #20457]
en: Movie set
et_ee: Filmisett

[ctx: #20458]
en: Show movie sets
et_ee: Kuva filmisetid

[ctx: #20459]
en: Tags
et_ee: Sildid

[ctx: #20460]
en: Add {0:s}
et_ee: Lisa {0:s}

[ctx: #20461]
en: Remove {0:s}
et_ee: Eemalda {0:s}

[ctx: #20462]
en: New tag...
et_ee: Uus silt…

[ctx: #20463]
en: A tag with the name '{0:s}' already exists.
et_ee: '{0:s}' nimeline silt on juba olemas.

[ctx: #20464]
en: Select {0:s}
et_ee: Vali {0:s}

[ctx: #20465]
en: Manage movie set
et_ee: Halda filmisetti

[ctx: #20466]
en: Select movie set
et_ee: Vali filmisett

[ctx: #20467]
en: No set (remove from {0:s})
et_ee: Sett puudub (eemalda {0:s} hulgast)

[ctx: #20468]
en: Add movie to a new set
et_ee: Lisa film uude setti

[ctx: #20469]
en: Keep current set ({0:s})
et_ee: Säilita valitud sett ({0:s})

[ctx: #20470]
en: Include sets containing a single movie
et_ee: Hõlma ühte filmi sisaldavad setid

[ctx: #20471]
en: Show empty TV shows
et_ee: Kuva tühjad sarjad

[ctx: #20472]
en: Show all performers for music videos
et_ee: Kuva kõik esitajad muusikavideotes

[ctx: #20473]
en: Premiered
et_ee: Esilinastus

[ctx: #20474]
note: Used in smart playlists to select items based on the HDR type (HDR10, HLG, Dolbyvision)
en: HDR type
et_ee: HDR tüüp

[ctx: #21330]
en: Show hidden files and directories
et_ee: Kuva peidetud failid ja kataloogid

[ctx: #21331]
en: New media detected
et_ee: Uus meedia tuvastatud

[ctx: #21332]
en: Browse videos
et_ee: Sirvi videoid

[ctx: #21333]
en: Browse music
et_ee: Sirvi muusikat

[ctx: #21334]
en: Browse pictures
et_ee: Sirvi pilte

[ctx: #21335]
en: Browse files
et_ee: Sirvi faile

[ctx: #21336]
en: Connecting to: {0:s}
et_ee: Ühendamine: {0:s}

[ctx: #21337]
note: Used in the add-on browser under "Last updated" when a repository has never been updated
en: Never
et_ee: Mitte kunagi

[ctx: #21338]
en: Select version
et_ee: Vali versioon

[ctx: #21339]
en: Version {0:s}
et_ee: Versioon {0:s}

[ctx: #21340]
en: Auto-update
et_ee: Automaatne uuendus

[ctx: #21341]
en: No updates available
et_ee: Uuendusi ei ole

[ctx: #21342]
en: There are currently no versions available for this add-on.
et_ee: Selle lisamooduli jaoks pole praegu ühtegi versiooni saadaval.

[ctx: #21343]
en: Use video tags
et_ee: Kasuta video märksõnu

[ctx: #21344]
en: Enable to use embedded tags in mp4 or mkv files for library metadata. Will prevent scrapers from operating correctly.
et_ee: Luba kasutada mp4 või mkv failides manustatud silte meediakogu metaandmete jaoks. Takistab kaabitsate õiget töötamist.

[ctx: #21345]
note: Used in AutoPlayNextItem dialogs for not categorized listItem directories
en: Uncategorized
et_ee: Liigitamata

[ctx: #21346]
note: Used to give heading list entry for an file extension description, e.g. to show as 'Extension: ".mp3"'
en: Extension: "{0:s}"
et_ee: Faililaiend: "{0: s}"

[ctx: #21347]
note: Used to give heading list entry for an mimetype description, e.g. to show as 'MIME type: "audio/mpeg3"'
en: MIME type: "{0:s}"
et_ee: MIME tüüp: "{0:s}"

[ctx: #21358]
en: Enable UPnP support
et_ee: Luba UPnP tugi

[ctx: #21359]
en: Add media share...
et_ee: Lisa meedia jagu...

[ctx: #21360]
en: Share my libraries
et_ee: Jaga minu meediakogud

[ctx: #21361]
en: Look for remote UPnP players
et_ee: Otsi UPnP mängijaid

[ctx: #21362]
en: Bookmark created
et_ee: Järjehoidja loodud

[ctx: #21363]
en: Episode bookmark created
et_ee: Episoodi järjehoidja loodud

[ctx: #21364]
en: Edit media share
et_ee: Muuda meedia jagu

[ctx: #21365]
en: Remove media share
et_ee: Eemalda meedia jagu

[ctx: #21366]
en: Custom subtitle folder
et_ee: Subtiitrite kaust

[ctx: #21367]
en: Movie & alternate subtitle directory
et_ee: Filmide ja alternatiivsete subtiitrite kataloog

[ctx: #21368]
en: Override subtitles fonts
et_ee: Alista subtiitrite fondid

[ctx: #21369]
en: Enable mouse and touch screen support
et_ee: Luba hiire ja puutetundliku ekraani tugi

[ctx: #21370]
en: Play GUI sounds during media playback
et_ee: Esita kasutajaliidese helid meedia taasesitusel

[ctx: #21371]
note: Name of an artwork type
en: Thumbnail
et_ee: Pisipilt

[ctx: #21372]
en: Forced DVD player region
et_ee: DVD-mängija regiooni piirang

[ctx: #21373]
en: Display
et_ee: Ekraan

[ctx: #21374]
en: Video aspect
et_ee: Ekraanisuhe

[ctx: #21375]
en: Normal
et_ee: Normaalne

[ctx: #21376]
en: Letterbox
et_ee: 4:3

[ctx: #21377]
en: Widescreen
et_ee: Laiekraan

[ctx: #21378]
en: Enable 480p
et_ee: 480p kasutusel

[ctx: #21379]
en: Enable 720p
et_ee: 720p kasutusel

[ctx: #21380]
en: Enable 1080i
et_ee: 1080i kasutusel

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
et_ee: Sisesta uue esitusloendi nimi

[ctx: #21382]
en: Show "Add source" buttons
et_ee: Kuva "Lisa allikas" nupud

[ctx: #21383]
en: Enable scrollbars
et_ee: Luba kerimisribad

[ctx: #21384]
en: Make watched filtering a toggle in video library
et_ee: Kuva videokogus nupp 'Peida vaadatud'

[ctx: #21385]
en: Open
et_ee: Ava

[ctx: #21386]
en: Acoustic management level
et_ee: Akustika taseme reguleerimine

[ctx: #21387]
en: Fast
et_ee: Kiire

[ctx: #21388]
en: Quiet
et_ee: Vaikne

[ctx: #21389]
en: Enable custom background
et_ee: Luba kohandatud taust

[ctx: #21390]
en: Power management level
et_ee: Energiatõhususe tase

[ctx: #21391]
en: High power
et_ee: Suur võimsus

[ctx: #21392]
en: Low power
et_ee: Madal võimsus

[ctx: #21393]
en: High standby
et_ee: Kõrge ooteseisund

[ctx: #21394]
en: Low standby
et_ee: Madal ooteseisund

[ctx: #21395]
en: Unable to cache files bigger than 4GB
et_ee: Suuremaid faile kui 4GB ei saa vahemällu talletada

[ctx: #21396]
en: Chapter
et_ee: Peatükk

[ctx: #21397]
en: High quality pixel shader v2
et_ee: Pixel Shader V2 (kõrge kvaliteediga)

[ctx: #21399]
en: Use tween animations
et_ee: Kasuta tween-animeerimist

[ctx: #21400]
en: contains
et_ee: sisaldab

[ctx: #21401]
en: does not contain
et_ee: ei sisalda

[ctx: #21402]
en: is
et_ee: on

[ctx: #21403]
en: is not
et_ee: ei ole

[ctx: #21404]
en: starts with
et_ee: algab koos

[ctx: #21405]
en: ends with
et_ee: lõppeb koos

[ctx: #21406]
en: greater than
et_ee: rohkem kui

[ctx: #21407]
en: less than
et_ee: vähem kui

[ctx: #21408]
en: after
et_ee: hiljem kui

[ctx: #21409]
en: before
et_ee: varem kui

[ctx: #21410]
en: in the last
et_ee: viimasena

[ctx: #21411]
en: not in the last
et_ee: mitte viimasena

[ctx: #21412]
en: Information providers
et_ee: Infotarnijad

[ctx: #21413]
en: Default provider for movie information
et_ee: Filmi andmete vaiketarnija

[ctx: #21414]
en: Default provider for TV show information
et_ee: Sarjade teabe vaiketarnija

[ctx: #21415]
en: Default provider for music video information
et_ee: Muusikavideo andmete vaiketarnija

[ctx: #21416]
en: Select first unwatched TV show season / episode
et_ee: Vali sarja esimene vaatamata hooaeg / episood

[ctx: #21417]
en: Settings
et_ee: Seaded

[ctx: #21418]
en: Multilingual
et_ee: Mitmekeelne

[ctx: #21419]
en: No information providers present
et_ee: Infotarnijad ei ole saadaval

[ctx: #21420]
en: Value to match
et_ee: Sobitatav väärtus

[ctx: #21421]
en: Smart playlist rule
et_ee: Nutika esitusloendi reegel

[ctx: #21422]
en: Match items where
et_ee: Sobita kirjed

[ctx: #21423]
en: New rule...
et_ee: Uus reegel...

[ctx: #21424]
en: Items must match
et_ee: Kirjed peavad vastama

[ctx: #21425]
en: all of the rules
et_ee: kõikidele reeglitele

[ctx: #21426]
en: one or more of the rules
et_ee: vähemalt ühele reeglile

[ctx: #21427]
en: Limit to
et_ee: Piirang

[ctx: #21428]
en: No limit
et_ee: Piiranguta

[ctx: #21429]
en: Order by
et_ee: Järjesta

[ctx: #21430]
en: ascending
et_ee: kasvavalt

[ctx: #21431]
en: descending
et_ee: kahanevalt

[ctx: #21432]
en: Edit smart playlist
et_ee: Muuda nutikat esitusloendit

[ctx: #21433]
en: Playlist name
et_ee: Esitusloendi nimi

[ctx: #21434]
en: Find items where
et_ee: Otsi nimetusi kus

[ctx: #21435]
en: Edit
et_ee: Muuda

[ctx: #21436]
en: {0:d} items
et_ee: {0:d} üksust

[ctx: #21437]
en: New smart playlist...
et_ee: Uus nutikas esitusloend...

[ctx: #21438]
en: {0:c} Drive
et_ee: {0:c} olek

[ctx: #21439]
en: Edit party mode rules
et_ee: Muuda plaadimasina reegleid

[ctx: #21440]
en: Home folder
et_ee: Kodukaust

[ctx: #21441]
en: Watched count
et_ee: Vaadatud arv

[ctx: #21442]
en: Episode title
et_ee: Episoodi pealkiri

[ctx: #21443]
en: Video resolution
et_ee: Videolahutus

[ctx: #21444]
en: Audio channels
et_ee: Heli kanalid

[ctx: #21445]
en: Video codec
et_ee: Video koodek

[ctx: #21446]
en: Audio codec
et_ee: Heli koodek

[ctx: #21447]
en: Audio language
et_ee: Heli keel

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
et_ee: Subtiitrite keel

[ctx: #21449]
en: Remote control sends keyboard presses
et_ee: Pult saadab klahvivajutused

[ctx: #21450]
note: Label for controls used to edit something (e.g. setting "Appearance -> Skin -> Edit" or a context menu entry to open timer settings dialog)
en: Edit
et_ee: Muuda

[ctx: #21451]
en: Internet connection required.
et_ee: Vajalik internetiühendus.

[ctx: #21452]
en: Get more...
et_ee: Hangi lisa...

[ctx: #21453]
en: Root filesystem
et_ee: Juurkaust

[ctx: #21454]
en: Source too slow
et_ee: Allikas on liiga aeglane

[ctx: #21455]
en: Read rate too low for continuous playback
et_ee: Lugemiskiirus on pideva taasesituse jaoks liiga madal

[ctx: #21456]
en: External storage
et_ee: Väline hoius

[ctx: #21457]
en: Watched episode count
et_ee: Vaadatud episoodide arv

[ctx: #21458]
en: Group by
et_ee: Grupeeri

[ctx: #21459]
en: mixed
et_ee: segatud

[ctx: #21460]
note: Subtitle position on screen setting list
en: Position on screen
et_ee: Asukoht ekraanil

[ctx: #21461]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Manual
et_ee: Käsitsi

[ctx: #21462]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Bottom of video
et_ee: Video allosas

[ctx: #21463]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Bottom of screen
et_ee: Ekraani allosas

[ctx: #21464]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Top of video
et_ee: Video ülaosas

[ctx: #21465]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Top of screen
et_ee: Ekraani ülaosas

[ctx: #21466]
note: Description of setting with label #21416 "Select first unwatched TV show season/episode"
en: When entering a TV show season or episode view automatically select the first unwatched season or episode.[CR][On first entry] The first unwatched item will be selected only when a view is entered for the first time.[CR][Always] The first unwatched item will be selected every time a view is entered.
et_ee: Valib automaatselt sarja esimese vaatamata episoodi või hooaja.[CR][Esimesel korral] Valib esimese vaatamata üksuse ainult esimesel korral[CR][Alati] Esimene üksus valitakse alati.

[ctx: #21467]
note: Filter (media data) from float value to float value
en: {0:.1f} to {1:.1f}
et_ee: {0:.1f} kuni {1:.1f}

[ctx: #21468]
note: Filter (media data) from int value to int value
en: {0:d} to {1:d}
et_ee: {0:d} kuni {1:d}

[ctx: #21469]
note: Filter (media data) from string value to string value
en: {0:s} to {1:s}
et_ee: {0:s} kuni {1:s}

[ctx: #21471]
note: One of the values valid for "Videos -> Library -> Select first unwatched TV show season / episode" with label #21416
en: On first entry
et_ee: Esmasel sisenemisel

[ctx: #21472]
en: Include "All seasons" and "Specials"
et_ee: Kaasa "Kõik hooajad" ja "Eriepisoodid"

[ctx: #21473]
note: Description of setting with label #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Whether or not to consider the items from "All seasons" and "Specials" in the unwatched item selection.
et_ee: Kas loendite ”Kõik hooajad” ja ”Eriperioodid” üksused märgitakse mitte vaadatuks.

[ctx: #21474]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Neither
et_ee: Mitte kumbki

[ctx: #21475]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Both
et_ee: Mõlemad

[ctx: #21476]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Just "All seasons"
et_ee: Ainult "Kõik hooajad"

[ctx: #21477]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Just "Specials"
et_ee: Ainult "Lisaepisoodid"

[ctx: #21478]
en: Open
et_ee: Ava

[ctx: #21479]
en: Run
et_ee: Käivita

[ctx: #21480]
en: Use
et_ee: Kasuta

[ctx: #21481]
en: Audio track count
et_ee: Heliradade arv

[ctx: #21482]
en: Subtitle track count
et_ee: Subtiitriradade arv

[ctx: #21483]
note: Label for controls used to view something (e.g. a context menu entry to open read-only timer settings dialog)
en: View
et_ee: Kuva

[ctx: #21484]
note: Button label to show list of supported types, e.g. supported file extensions
en: Show support
et_ee: Kuva toetatud

[ctx: #21485]
note: Dialog header label to show list of supported types, e.g. supported file extensions
en: Supported file extensions and media types
et_ee: Toetatud faililaiendid ja meediatüübid

[ctx: #21602]
en: (External)
et_ee: (Väline)

[ctx: #21800]
en: File name
et_ee: Faili nimi

[ctx: #21801]
en: File path
et_ee: Faili rada

[ctx: #21802]
en: File size
et_ee: Faili suurus

[ctx: #21803]
en: File date / time
et_ee: Faili kuupäev / kellaaeg

[ctx: #21804]
en: Slide index
et_ee: Slaidi indeks

[ctx: #21805]
en: Resolution
et_ee: Eraldusvõime

[ctx: #21806]
en: Comment
et_ee: Kommentaar

[ctx: #21807]
en: Colour / B&W
et_ee: Värviline / MV

[ctx: #21808]
en: JPEG process
et_ee: JPEG-i töötlus

[ctx: #21820]
en: Date / Time
et_ee: Kuupäev / Kellaaeg

[ctx: #21821]
en: Description
et_ee: Kirjeldus

[ctx: #21822]
en: Camera make
et_ee: Kaamera tootja

[ctx: #21823]
en: Camera model
et_ee: Kaamera mudel

[ctx: #21824]
en: EXIF comment
et_ee: EXIF-i kommentaar

[ctx: #21826]
en: Aperture
et_ee: Ava

[ctx: #21827]
en: Focal length
et_ee: Fookuskaugus

[ctx: #21828]
en: Focus distance
et_ee: Fookuse kaugus

[ctx: #21829]
en: Exposure
et_ee: Säritus

[ctx: #21830]
en: Exposure time
et_ee: Säriaeg

[ctx: #21831]
en: Exposure bias
et_ee: Säri nihe

[ctx: #21832]
en: Exposure mode
et_ee: Säri režiim

[ctx: #21833]
en: Flash used
et_ee: Välk

[ctx: #21834]
en: White-balance
et_ee: Valguse tasakaal

[ctx: #21835]
en: Light source
et_ee: Valgusallikas

[ctx: #21836]
en: Metering mode
et_ee: Mõõterežiim

[ctx: #21838]
en: Digital zoom
et_ee: Digitaalne suurendus

[ctx: #21839]
en: CCD width
et_ee: Kujutisesensori laius

[ctx: #21840]
en: GPS latitude
et_ee: GPS-i laius

[ctx: #21841]
en: GPS longitude
et_ee: GPS-i pikkus

[ctx: #21842]
en: GPS altitude
et_ee: GPS-i kõrgus

[ctx: #21843]
en: Orientation
et_ee: Suund

[ctx: #21844]
en: XP comment
et_ee: XP kommetaar

[ctx: #21845]
note: Used in context menu
en: Scan to library
et_ee: Skaneeri meediakogusse

[ctx: #21857]
en: Sub-location
et_ee: Alam-asukoht

[ctx: #21858]
en: Image type
et_ee: Pildi tüüp

[ctx: #21859]
en: Time created
et_ee: Loomise kellaaeg

[ctx: #21860]
en: Supplemental categories
et_ee: Lisakategooriad

[ctx: #21861]
en: Keywords
et_ee: Märksõnad

[ctx: #21862]
en: Caption
et_ee: Pildiallkiri

[ctx: #21863]
en: Author
et_ee: Autor

[ctx: #21864]
en: Headline
et_ee: Pealkiri

[ctx: #21865]
en: Special instructions
et_ee: Erijuhised

[ctx: #21866]
en: Category
et_ee: Kategooria

[ctx: #21867]
en: Byline
et_ee: Pildi autor

[ctx: #21868]
en: Byline title
et_ee: Pildi autori nimi

[ctx: #21869]
en: Credit
et_ee: Fotograaf

[ctx: #21870]
en: Source
et_ee: Algne pilditootja

[ctx: #21871]
en: Copyright notice
et_ee: Autorikaitse teatis

[ctx: #21872]
en: Object name
et_ee: Objekti nimi

[ctx: #21873]
en: City
et_ee: Linn

[ctx: #21874]
en: State
et_ee: Maakond

[ctx: #21875]
en: Country
et_ee: Riik

[ctx: #21876]
en: Original TX reference
et_ee: Algupärane TX-viide

[ctx: #21877]
en: Date created
et_ee: Loomise kuupäev

[ctx: #21878]
en: Urgency
et_ee: Pakilisus

[ctx: #21879]
en: Country code
et_ee: Riigi kood

[ctx: #21880]
en: Reference service
et_ee: Viiteteenus

[ctx: #21881]
en: Allow remote control via UPnP
et_ee: Luba kaughaldus läbi UPnP

[ctx: #21882]
en: Attempt to skip introduction before DVD menu
et_ee: Ürita DVD sissejuhatav osa enne peamenüüd vahele jätta

[ctx: #21883]
en: Saved music
et_ee: Salvestatud muusika

[ctx: #21884]
en: Query info for all artists
et_ee: Küsi andmeid kõikide esitajate kohta

[ctx: #21885]
en: Downloading album information
et_ee: Albumi andmete allalaadimine

[ctx: #21886]
en: Downloading artist information
et_ee: Esitaja andmete allalaadimine

[ctx: #21887]
en: Biography
et_ee: Biograafia

[ctx: #21888]
en: Discography
et_ee: Diskograafia

[ctx: #21889]
en: Searching artist
et_ee: Esitaja otsimine

[ctx: #21890]
en: Select artist
et_ee: Vali esitaja

[ctx: #21891]
en: Artist information
et_ee: Esitaja andmed

[ctx: #21892]
en: Instruments
et_ee: Instrumendid

[ctx: #21893]
en: Born
et_ee: Sündinud

[ctx: #21894]
en: Formed
et_ee: Loodud

[ctx: #21895]
en: Themes
et_ee: Teemad

[ctx: #21896]
en: Disbanded
et_ee: Tegevuse lõpetanud

[ctx: #21897]
en: Died
et_ee: Surnud

[ctx: #21898]
en: Years active
et_ee: Aktiivne

[ctx: #21899]
en: Label
et_ee: Leibel

[ctx: #21900]
en: Born / Formed
et_ee: Sündinud / loodud

[ctx: #22000]
en: Update library on startup
et_ee: Uuenda käivitamisel meediakogu

[ctx: #22001]
en: Hide progress of library updates
et_ee: Peida meediakogu uuenduste edenemine

[ctx: #22002]
en: DNS suffix
et_ee: DNS-i järelliides

[ctx: #22004]
en: Delayed by: {0:2.3f}s
et_ee: Viivitus: {0:2.3f}it

[ctx: #22005]
en: Ahead by: {0:2.3f}s
et_ee: Ees: {0:2.3f}it

[ctx: #22006]
en: Subtitle offset
et_ee: Subtiitrite nihe

[ctx: #22007]
en: OpenGL vendor:
et_ee: OpenGL tarnija:

[ctx: #22008]
en: OpenGL renderer:
et_ee: OpenGL renderdaja:

[ctx: #22009]
en: OpenGL version:
et_ee: OpenGL versioon:

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
et_ee: Graafikaprotsessori temperatuur:

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
et_ee: Protsessori temperatuur:

[ctx: #22012]
en: Total memory
et_ee: Mälumaht

[ctx: #22013]
en: Profile data
et_ee: Profiili andmed

[ctx: #22014]
en: Use dim if paused during video playback
et_ee: Pausil video puhul kasuta ekraani hämardamist

[ctx: #22015]
en: All recordings
et_ee: Kõik salvestused

[ctx: #22016]
en: By title
et_ee: Pealkirja järgi

[ctx: #22017]
en: By group
et_ee: Lemmiknimekirja järgi

[ctx: #22019]
en: Recordings by title
et_ee: Salvestused nime järgi

[ctx: #22020]
en: Guide
et_ee: Telekava

[ctx: #22021]
en: Minimise black bars
et_ee: Vähenda musti ääri

[ctx: #22022]
en: Show video files in listings
et_ee: Kuva faililoendites videofailid

[ctx: #22024]
en: Direct3D version:
et_ee: Direct3D versioon:

[ctx: #22031]
en: Size
et_ee: Suurus

[ctx: #22032]
en: Colours
et_ee: Värvid

[ctx: #22033]
en: Charset
et_ee: Märgistik

[ctx: #22076]
note: Label for setting to choose the default action for "play"
en: Default play action
et_ee: Taasesituse vaiketoiming

[ctx: #22077]
note: Label for value for default play action setting
en: Ask if resumable
et_ee: Küsi, kui jätkamine on võimalik

[ctx: #22078]
note: Label for value for default play action setting
en: Resume
et_ee: Jätka

[ctx: #22079]
en: Default select action
et_ee: Vaiketoiming valikul

[ctx: #22080]
en: Choose
et_ee: Vali

[ctx: #22081]
note: Label for video select action 'show info'
en: Show information
et_ee: Kuva teave

[ctx: #22082]
note: Label to denote that there is something 'more' xbmc/favourites/ContextMenus.h
en: More...
et_ee: Lisaks...

[ctx: #22083]
en: Play all
et_ee: Esita kõik

[ctx: #23049]
en: Teletext not available
et_ee: Teletekst ei ole saadaval

[ctx: #23050]
en: Activate teletext
et_ee: Aktiveeri teletekst

[ctx: #23051]
note: Label for disc stack part and number
en: Part {0:d}
et_ee: {0:d}. osa

[ctx: #23052]
en: Buffering {0:d} bytes
et_ee: Puhver {0:d} baiti

[ctx: #23053]
en: Stopping
et_ee: Peatamine

[ctx: #23054]
en: Running
et_ee: Töös

[ctx: #23055]
en: Scale teletext to 4:3
et_ee: Kohanda teletekst 4:3 mõõtu

[ctx: #23100]
en: External player active
et_ee: Väline esitusprogramm aktiivne

[ctx: #23101]
en: Click "OK" to terminate the player
et_ee: Mängija sulgemiseks vajuta "OK"

[ctx: #23104]
en: Click "OK" when playback has ended
et_ee: Esituse lõppemisel vajuta "OK"

[ctx: #24000]
en: Add-on
et_ee: Lisamoodul

[ctx: #24001]
en: Add-ons
et_ee: Lisad

[ctx: #24002]
en: Add-on options
et_ee: Lisamooduli suvandid

[ctx: #24003]
en: Add-on information
et_ee: Lisamooduli andmed

[ctx: #24004]
note: Name of menu in the add-on browser
en: Recently updated
et_ee: Viimati uuendatud

[ctx: #24005]
en: Media sources
et_ee: Meedia allikad

[ctx: #24006]
note: Name of an add-on type
en: GUI sounds
et_ee: Kasutajaliidese helid

[ctx: #24007]
en: Movie information
et_ee: Filmi andmed

[ctx: #24008]
en: Screensaver
et_ee: Ekraanisäästja

[ctx: #24009]
en: Script
et_ee: Skript

[ctx: #24010]
en: Visualisation
et_ee: Visualiseerimine

[ctx: #24011]
en: Add-on repository
et_ee: Lisamoodulite hoidla

[ctx: #24012]
en: Subtitles
et_ee: Subtiitrid

[ctx: #24013]
en: Lyrics
et_ee: Sõnad

[ctx: #24014]
en: TV information
et_ee: TV andmed

[ctx: #24015]
en: Music video information
et_ee: Muusikavideo andmed

[ctx: #24016]
en: Album information
et_ee: Albumi andmed

[ctx: #24017]
en: Artist information
et_ee: Esitaja andmed

[ctx: #24018]
en: Services
et_ee: Teenused

[ctx: #24019]
note: generic label to denote the addon type pvr clients, used in different places
en: PVR clients
et_ee: PVR kliendid

[ctx: #24020]
en: Configure
et_ee: Seadista

[ctx: #24021]
en: Disable
et_ee: Keela

[ctx: #24022]
en: Enable
et_ee: Luba

[ctx: #24023]
note: Defines the state of the add-on in the add-on manager window
en: Disabled
et_ee: Keelatud

[ctx: #24024]
note: Used as an error message (triggered from content dialog) on disabled scrapers
en: Add-on disabled
et_ee: Lisamoodul keelatud

[ctx: #24025]
note: Used as the type name for context item addons
en: Context menus
et_ee: Menüü

[ctx: #24026]
en: Languages
et_ee: Keeled

[ctx: #24027]
en: Weather
et_ee: Ilm

[ctx: #24029]
en: Service for weather information
et_ee: Ilmaandmete teenus

[ctx: #24030]
en: This add-on can't be configured
et_ee: Lisamoodulit ei saa seadistada

[ctx: #24031]
en: Error loading settings
et_ee: Viga seadete laadimisel

[ctx: #24032]
en: All add-ons
et_ee: Kõik lisamoodulid

[ctx: #24033]
en: Install from repository
et_ee: Paigalda hoidlast

[ctx: #24034]
en: Check for updates
et_ee: Kontrolli uuendusi

[ctx: #24035]
en: Image collections
et_ee: Pildikogu

[ctx: #24036]
en: Changelog
et_ee: Muutustelogi

[ctx: #24037]
en: Uninstall
et_ee: Eemalda

[ctx: #24038]
en: Install
et_ee: Paigalda

[ctx: #24039]
en: Disabled add-ons
et_ee: Keelatud lisamoodulid

[ctx: #24040]
en: (Clear the current setting)
et_ee: (puhasta olemasolevad seaded)

[ctx: #24041]
en: Install from zip file
et_ee: Paigalda zip-failist

[ctx: #24042]
note: Used to show on addon list the current download process
en: Downloading {0:d}%
et_ee: Allalaadimine {0:d}%

[ctx: #24043]
en: Available updates
et_ee: Saadaolevad uuendused

[ctx: #24044]
note: Used to show on addon list the current install process (shown after 24042)
en: Installing {0:d}%
et_ee: {0:d}% paigaldamine

[ctx: #24045]
note: Used as an event log description for add-ons failed to install from zip
en: Failed to install add-on from zip file
et_ee: Lisamooduli paigaldamine zip-failist ebaõnnestus

[ctx: #24046]
en: {0:s} is used by the following installed add-on(s)
et_ee: {0:s} on kasutusel järgmis(t)e paigaldatud lisamooduli(te) poolt

[ctx: #24047]
en: This add-on can't be uninstalled
et_ee: Seda lisamoodulit ei saa eemaldada

[ctx: #24048]
en: VideoPlayer InputStream
et_ee: Videopleieri sisendvoog

[ctx: #24049]
note: To show addon as deprecated over icon
en: Add-on has been marked deprecated in repository.
et_ee: Lisamoodul on märgitud hoidlas aegunuks.

[ctx: #24050]
en: Available add-ons
et_ee: Saadaolevad lisamoodulid

[ctx: #24051]
en: Version:
et_ee: Versioon:

[ctx: #24052]
en: Disclaimer
et_ee: Märkus

[ctx: #24053]
en: License:
et_ee: Litsents:

[ctx: #24054]
en: What's new
et_ee: Mis on uus

[ctx: #24055]
note: Used in the Add-on Manager
en: Check for updates
et_ee: Kontrolli uuendusi

[ctx: #24056]
note: Used in the Add-on Manager to specify last update time
en: Last updated {0:s}
et_ee: Viimati uuendatud {0:s}

[ctx: #24057]
note: Used as a title in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing {0:s}...
et_ee: Paigaldamine {0:s}...

[ctx: #24058]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Checking dependencies...
et_ee: Sõltuvuste kontrollimine...

[ctx: #24059]
en: Would you like to enable this add-on?
et_ee: Kas lubad lisamooduli?

[ctx: #24060]
en: Would you like to disable this add-on?
et_ee: Kas keelad lisamooduli?

[ctx: #24061]
en: Add-on updates available
et_ee: Lisamooduli uuendused saadaval

[ctx: #24062]
en: Enabled add-ons
et_ee: Lubatud lisamoodulid

[ctx: #24063]
en: Auto update
et_ee: Automaatne uuendus

[ctx: #24064]
note: Used as an event log description for add-ons that have been installed/enabled
en: Add-on enabled
et_ee: Lisamoodul lubatud

[ctx: #24065]
en: Add-on updated
et_ee: Lisamoodul uuendatud

[ctx: #24066]
en: Cancel add-on download?
et_ee: Tühista lisamooduli allalaadimine?

[ctx: #24067]
en: Currently downloading add-ons
et_ee: Hetkel laetakse alla lisamoodulid

[ctx: #24068]
en: Update available
et_ee: Uuendus saadaval

[ctx: #24069]
en: Versions
et_ee: Versioonid

[ctx: #24070]
en: Add-on couldn't be loaded.
et_ee: Lisamoodulit ei saanud laadida.

[ctx: #24071]
en: An unknown error has occurred.
et_ee: Ilmnes tundmatu viga.

[ctx: #24072]
en: Settings required
et_ee: Seadistused vajalikud

[ctx: #24073]
en: Couldn't connect
et_ee: Ei saanud ühendust

[ctx: #24074]
en: Needs to restart
et_ee: Taaskäivitust on vaja

[ctx: #24075]
en: Disable
et_ee: Keela

[ctx: #24076]
en: Add-on required
et_ee: Lisamoodulit on vaja

[ctx: #24077]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Verifying downloaded add-on...
et_ee: Alla laetud lisamooduli kontrollimine...

[ctx: #24078]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Downloading add-on...
et_ee: Lisamooduli allalaadimine...

[ctx: #24079]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on dependencies...
et_ee: Lisamooduli sõltuvuste paigaldamine...

[ctx: #24080]
en: Try to reconnect?
et_ee: Proovi uuesti ühendada?

[ctx: #24081]
note: The label in the add-ons manager for helper add-ons
en: Helper add-ons
et_ee: Abistavad lisamoodulid

[ctx: #24082]
note: The label in the add-ons manager for add-on libraries
en: Add-on libraries
et_ee: Lisamooduli teegid

[ctx: #24083]
note: The label in the add-ons manager for information libraries
en: Information libraries
et_ee: Andmeteegid

[ctx: #24084]
en: Add-on installed
et_ee: Lisamoodul paigaldatud

[ctx: #24085]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Failed to install a dependency
et_ee: Sõltuvuse paigaldamine ebaõnnestus

[ctx: #24086]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on...
et_ee: Lisamooduli paigaldamine...

[ctx: #24087]
note: Used in add-on browser
en: All repositories
et_ee: Kõik hoidlad

[ctx: #24088]
note: Used as a text in the progress dialog when install of a repo fails
en: Failed to install repository
et_ee: Hoidla paigaldamine nurjus

[ctx: #24089]
en: Add-on restarts
et_ee: Lisamoodul taaskäivitub

[ctx: #24090]
en: Lock add-on manager
et_ee: Lukusta lisamoodulite haldur

[ctx: #24091]
en: This add-on can't be disabled
et_ee: Lisamoodulit ei saa keelata

[ctx: #24092]
note: Used as title of the progress dialog when checking for add-on updates in add-on browser
en: Checking for add-on updates
et_ee: Lisamooduli uuenduste kontrollimine

[ctx: #24093]
note: Used as a text in the progress dialog when checking for add-on updates. {0:s} contains repository name
en: Checking {0:s}...
et_ee: Kontrollimine {0:s}...

[ctx: #24094]
en: Add-on disabled due to being marked broken in repository.
et_ee: Lisamoodul on keelatud sest on hoidlas märgitud vigaseks.

[ctx: #24095]
en: Local package cache
et_ee: Kohalik paketi vahemälu

[ctx: #24096]
note: To show addon as broken over icon
en: Add-on has been marked broken in repository.
et_ee: Lisamoodul on märgitud hoidlas vigaseks.

[ctx: #24097]
en: Would you like to disable it on your system?
et_ee: Kas soovid selle enda süsteemis keelata?

[ctx: #24098]
en: Broken
et_ee: Vigane

[ctx: #24099]
en: Would you like to switch to this skin?
et_ee: Kas soovid seda rüüd kasutada?

[ctx: #24100]
en: To use this feature you must download an add-on:
et_ee: Selle funktsiooni kasutamiseks pead alla laadima lisamooduli:

[ctx: #24101]
en: Would you like to download this add-on?
et_ee: Kas soovid selle lisamooduli alla laadida?

[ctx: #24102]
en: Unable to load skin
et_ee: Rüü laadimine nurjus

[ctx: #24103]
en: Skin is missing some files
et_ee: Rüül puuduvad mõned failid

[ctx: #24104]
note: Error message shown when a game add-on can't be loaded due to missing dependencies
en: Add-on is incompatible due to unmet dependencies.
et_ee: Lisamoodul ei ühildu, sest ei vasta nõuetele.

[ctx: #24105]
en: Pause when searching for subtitles
et_ee: Peata taasesitus subtiitrite otsimise ajaks

[ctx: #24106]
note: Description of setting "Videos -> Subtitles -> Save subtitles to movie folder" with label #24115
en: Specify where downloaded subtitles should be saved, the same location as the video or a custom location.
et_ee: Täpsusta kuhu alla laetud subtiitrid salvestatakse, kas video asukohta või kohandatud asukohta.

[ctx: #24107]
en: Searching for subtitles ...
et_ee: Subtiitrite otsimine ...

[ctx: #24108]
en: {0:d} subtitles found
et_ee: Leiti {0:d} subtiitrit

[ctx: #24109]
en: No subtitles found
et_ee: Subtiitreid ei leitud

[ctx: #24110]
en: Downloading subtitles ...
et_ee: Subtiitrite allalaadimine …

[ctx: #24111]
en: Languages to download subtitles for
et_ee: Subtiitrid laetakse alla järgmistele keeltele

[ctx: #24112]
note: Description of setting "Videos -> Subtitles -> Languages to download subtitles for" with label #24111
en: Set languages to use when searching for subtitles.[CR]Note: Not all subtitle services will use all languages.
et_ee: Määra mis keeltes subtiitreid otsitakse.[CR]Märkus: mitte kõik subtiitrite teenuse pakkujad ei kasuta kõiki keeli.

[ctx: #24113]
en: Failed to download subtitle
et_ee: Subtiitrite allalaadimine ebaõnnestus

[ctx: #24114]
en: No subtitle services installed
et_ee: Ühtegi subtiitrite teenust ei ole paigaldatud

[ctx: #24115]
en: Subtitle storage location
et_ee: Subtiitrite salvestamise asukoht

[ctx: #24116]
en: Default TV show service
et_ee: Sarjade subtiitrite vaiketeenus

[ctx: #24117]
note: Description of setting with label #24116 "Default TV Service"
en: Select the service that will be used as default to search for TV show subtitles.
et_ee: Vali vaiketeenus, mida kasutatakse sarjadele subtiitrite otsimiseks.

[ctx: #24118]
en: Default movie service
et_ee: Filmi subtiitrite vaiketeenus

[ctx: #24119]
note: Description of setting with label #24118 "Default Movie Service"
en: Select the service that will be used as default to search for movie subtitles.
et_ee: Vali vaiketeenus, mida kasutatakse filmide subtiitrite otsimiseks.

[ctx: #24120]
en: Manual search string
et_ee: Käsitsi otsitav sõna

[ctx: #24121]
en: Enter search string
et_ee: Sisesta otsingusõna

[ctx: #24122]
note: Button in Add-on Manager -> Available Updates for updating all add-ons when auto-updating is off.
en: Install all updates
et_ee: Paigalda kõik uuendused

[ctx: #24123]
note: Description of setting with label #24105 "Pause when searching for subtitles"
en: Pause the current video while searching for subtitles and resume once the subtitle is available.
et_ee: Pane video subtiitrite otsimise ajaks pausile ja jätka esitamist, kui subtiitrid on saadaval.

[ctx: #24124]
en: Next to the video
et_ee: Video kõrval

[ctx: #24125]
en: Custom location
et_ee: Määratud kaust

[ctx: #24126]
en: Auto download first subtitle
et_ee: Lae esimene subtiiter automaatselt alla

[ctx: #24127]
note: Description of setting with label #24126 "Auto download first subtitle"
en: Automatically download first subtitle from the search result list
et_ee: Lae otsingu tulemusest automaatselt alla esimene subtiiter

[ctx: #24130]
en: Enable parsing for closed captions
et_ee: Luba vaegkuuljate subtiitrite parsimine

[ctx: #24131]
en: Enable to parse for CC in video stream. Puts slightly more load on the CPU
et_ee: Luba vaegkuuljate subtiitrite parsimine videos. Avaldab protsessorile koormust

[ctx: #24132]
en: Would you like to switch to this language?
et_ee: Kas soovid seda keelt kasutada?

[ctx: #24133]
en: Subtitle settings
et_ee: Subtiitrite seaded

[ctx: #24134]
en: Download subtitle...
et_ee: Hangi subtiitrid...

[ctx: #24135]
en: To use this feature you must enable an add-on:
et_ee: Selle funktsiooni kasutamiseks pead lubama lisamooduli:

[ctx: #24136]
en: Would you like to enable this add-on?
et_ee: Kas lubad lisamooduli?

[ctx: #24137]
note: Button in Add-on Manager -> Available Updates for updating all possible add-ons when auto-updating is off.
en: Install auto updates only
et_ee: Paigalda ainult automaatsed uuendused

[ctx: #24138]
note: Button caption in DialogAddoninfo
en: Update
et_ee: Uuenda

[ctx: #24139]
note: Label for the action provided by addon management events to jump to a specific add-on
en: View add-on
et_ee: Kuva lisamoodul

[ctx: #24140]
note: Label for the action provided by media library events to jump to a specific path/file
en: View
et_ee: Kuva

[ctx: #24141]
note: Used as an event log description for add-ons that have been disabled
en: Add-on disabled
et_ee: Lisamoodul keelatud

[ctx: #24142]
note: The dependency on <addon id> version <addon version> could not be satisfied.
en: The dependency on {0:s} version {1:s} could not be satisfied.
et_ee: Sõltuvus pole täidetud: {0:s}, versioon {1:s}.

[ctx: #24143]
note: Installing the addon from zip file located at <path to zip file> failed due to an invalid structure.
en: Installing the add-on from zip file located at {0:s} failed due to an invalid structure.
et_ee: Lisamooduli paigaldamine zip-failist asukohas {0:s} ebaõnnestus vale struktuuri tõttu.

[ctx: #24144]
note: Used as an event log description for add-ons that have been uninstalled
en: Add-on uninstalled
et_ee: Lisamoodul eemaldatud

[ctx: #24145]
note: Used as an event log title for the video library scanner
en: Video library scanner
et_ee: Videokogu skänner

[ctx: #24146]
note: Used as an event log title for the music library scanner
en: Music library scanner
et_ee: Muusikakogu skänner

[ctx: #24147]
note: Used as an event log description for files that failed to be processed by the library scanner Failed to scan <media type>: <filename>
en: Failed to scan {0:s}: {1:s}
et_ee: {0:s}: {1:s} skaneerimine ebaõnnestus

[ctx: #24148]
en: Incompatible add-ons
et_ee: Sobimatud lisamoodulid

[ctx: #24149]
en: The following add-ons are incompatible with this version of Kodi and have been automatically disabled: {0:s}.
et_ee: Järgmised lisamoodulid ei ühildu selle Kodi versiooniga ja on automaatselt keelatud: {0:s}.

[ctx: #24150]
note: Progress text on splash screen
en: Database migration in progress - please wait
et_ee: Andmebaasi migreerimine - palun oota

[ctx: #24151]
note: Progress text on splash screen
en: Add-on migration in progress - please wait
et_ee: Lisamooduli migreerimine - palun oota

[ctx: #24152]
note: Inform about not supported addon if tried to enable
en: The add-on is not compatible with this version of Kodi.
et_ee: Lisamoodul ei ühildu selle Kodi versiooniga.

[ctx: #24153]
en: Enable to make the Siri remote match the normal Apple tvOS behavior
et_ee: Luba, et muuta Siri pult vastavaks Apple tvOS tavapärasele käitumisele

[ctx: #24154]
en: Consider Siri remote in idle state after N seconds
et_ee: Loe Siri pult olevat jõudeolekus pärast N sekundit

[ctx: #24155]
en: Time to wait before considering the Siri remote in idle state
et_ee: Ooteaeg enne Siri puldi jõudeolekusse arvestamist

[ctx: #24156]
en: 30 Seconds
et_ee: 30 sekundit

[ctx: #24157]
en: 60 Seconds
et_ee: 60 sekundit

[ctx: #24158]
en: 90 Seconds
et_ee: 90 sekundit

[ctx: #24159]
en: 120 Seconds
et_ee: 120 sekundit

[ctx: #24160]
en: Ignore first tap/swipe/pan of the Siri remote after a period of inactivity
et_ee: Eira Siri puldi esimest puudutust/pühkimist/liigutust pärast teatud tegevusetusperioodi

[ctx: #24161]
en: This prevents you from accidental tap/swipe/pan action when you grab the remote in your hand
et_ee: See hoiab ära tahtmatud nupuvajutused puldi haaramisel

[ctx: #24162]
en: Use Kodi virtual keyboard
et_ee: Kasuta Kodi virtuaalset klaviatuuri

[ctx: #24163]
en: The higher the value, the more sensitive the pan gesture
et_ee: Mida suurem väärtus, seda suurem on tundlikkus

[ctx: #24164]
note: Header text for yes/no dialog about enable of broken add-on
en: Add-on "{0:s}" broken
et_ee: Lisamoodul "{0:s}" on vigane

[ctx: #24165]
note: Yes/no dialog text with add-on broken string value and to ask for use
en: Add-on marked as broken with following note:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Do you want to enable?
et_ee: Lisamoodul märgiti vigaseks järgmise teatega:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Kas soovid selle lubada?

[ctx: #24166]
note: Header text for yes/no dialog about enable of deprecated add-on
en: Add-on "{0:s}" deprecated
et_ee: Lisamoodul "{0:s}" on aegunud

[ctx: #24167]
note: Yes/no dialog text with add-on deprecated string value and to ask for use
en: Add-on marked as deprecated with following note:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Do you want to enable?
et_ee: Lisamoodul märgiti aegunuks järgmise teatega:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Kas soovid selle lubada?

[ctx: #24168]
note: Notification event to show addon marked as deprecated.
en: Deprecated: {0:s}
et_ee: Aegunud: {0:s}

[ctx: #24169]
note: Lifecycle state name, for normal addons (no special). Used also on skin to compare and identify related state.
en: Normal
et_ee: Tavaline

[ctx: #24170]
note: Lifecycle state name, for deprecated addons. Used also on skin to compare and identify related state.
en: Deprecated
et_ee: Aegunud

[ctx: #24171]
note: Lifecycle state name, for broken and not usable addons. Used also on skin to compare and identify related state.
en: Broken
et_ee: Vigane

[ctx: #24180]
note: The minimum version a dependency must meet. This is set in the <requires> tag of the dependee {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s}{3:s}
et_ee: Väikseim: {0:s}{3:s}

[ctx: #24181]
note: The minimum version, plus the version going to be installed {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} => Install: {2:s}{3:s}
et_ee: Väikseim: {0:s} => paigalda: {2:s}{3:s}

[ctx: #24182]
note: The minimum version, plus the currently installed version {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Installed: {1:s}{3:s}
et_ee: Väikseim: {0:s} / paigaldatud: {1:s}{3:s}

[ctx: #24183]
note: The minimum version, the currently installed, plus the updated version we're going to install {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Installed: {1:s} => Update to: {2:s}{3:s}
et_ee: Väikseim: {0:s} / paigaldatud: {1:s} => uuenda versioonile: {2:s}{3:s}

[ctx: #24184]
note: used in #24180 - #24183 as {3:s}
en:  (optional)
et_ee:  (valikuline)

[ctx: #24185]
note: The minimum version, only lower versions are available for install {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Not available{3:s}
et_ee: Väikseim: {0:s} / pole saadaval{3:s}

[ctx: #24991]
note: Used as error message in add-on browser when add-on repository data could not be downloaded
en: Could not connect to repository.
et_ee: Repositooriumiga ühendamine ebaõnnestus.

[ctx: #24992]
en: System
et_ee: Süsteem

[ctx: #24993]
en: Information providers
et_ee: Infotarnijad

[ctx: #24994]
en: Running
et_ee: Töös

[ctx: #24995]
en: Orphaned
et_ee: Hüljatud

[ctx: #24996]
en: Manage dependencies
et_ee: Halda sõltuvusi

[ctx: #24997]
en: Look and feel
et_ee: Kasutajaliides

[ctx: #24998]
en: My add-ons
et_ee: Minu lisamoodulid

[ctx: #24999]
note: Used in add-on browser
en: Hide incompatible
et_ee: Peida mitteühilduvad

[ctx: #25000]
note: Used in add-on browser
en: Notifications
et_ee: Teated

[ctx: #25001]
note: Used in add-on browser
en: Hide foreign
et_ee: Peida tundmatud

[ctx: #25002]
en: Select from all titles ...
et_ee: Vali kõikidest nimetustest...

[ctx: #25003]
note: A Blu-ray playback mode and a option in the simplified Blu-ray menu
en: Show Blu-ray menu
et_ee: Kuva Blu-ray menüü

[ctx: #25004]
en: Play main title: {0:d}
et_ee: Esita põhinimetus: {0:d}

[ctx: #25005]
en: Title: {0:d}
et_ee: Pealkiri: {0:d}

[ctx: #25006]
en: Select playback item
et_ee: Vali esitatav üksus

[ctx: #25007]
en: Chapters: {0:d} - duration: {1:s}
et_ee: Peatükke: {0:d} - kestus: {1:s}

[ctx: #25008]
en: Playback of Blu-ray failed
et_ee: Blu-ray esitus ebaõnnestus

[ctx: #25009]
en: The menu of this Blu-ray is not supported
et_ee: Blu-ray menüüd ei toetata

[ctx: #25010]
en: Chapter {0:d}
et_ee: Peatükk {0:d}

[ctx: #25011]
en: Commercial
et_ee: Reklaam

[ctx: #25012]
en: Auto-skip off
et_ee: Autom. vahele jätmine väljas

[ctx: #25013]
en: Auto-skip on
et_ee: Autom. vahele jätmine sees

[ctx: #25014]
note: Used to tell addon origin type xbmc/guilib/guiinfo/AddonsGUIInfo.cpp
en: Manual
et_ee: Käsitsi

[ctx: #29801]
en: QWERTY keyboard
et_ee: QWERTY klaviatuur

[ctx: #29802]
en: Passthrough audio in use
et_ee: Heli läbiviik kasutuses

[ctx: #29803]
note: Header text for the BD-J warning dialog
en: BD-J menu error
et_ee: BD-J menüü viga

[ctx: #29804]
note: Body text for the BD-J warning dialog
en: There was an error encountered loading Java, so BD-J menus will not be functional at this time. BD-J menus require the Java Runtime Environment so make sure this is installed and functioning on your system.
et_ee: Java laadimisel ilmnes viga, mistõttu BD-J menüüd ei tööta praegu. BD-J menüüd vajavad Java Runtime Environment'i, seega veendu, et see oleks paigaldatud ja töötaks.

[ctx: #29805]
note: Body text for the encryption error kaitoast
en: This Blu-ray disc (or file) is encrypted and can't be played.
et_ee: Blu-ray plaat (või fail) on krüpteeritud ja seda ei saa esitada.

[ctx: #29901]
note: Music band name which make the song (if present)
en: Band
et_ee: Bänd

[ctx: #29902]
note: Style of the current playing radio
en: Style
et_ee: Stiil

[ctx: #29903]
note: Concert composer of the music (if present)
en: Composer
et_ee: Helilooja

[ctx: #29904]
note: Artists which sing the music (if present)
en: Artist
et_ee: Esitaja

[ctx: #29905]
note: Conductor of the classic music (if present)
en: Conductor
et_ee: Dirigent

[ctx: #29906]
note: Moderator currently on radio (if present)
en: Moderator
et_ee: Moderaator

[ctx: #29907]
note: List of editoral staff (if present)
en: Editorial Staff
et_ee: Toimetajad

[ctx: #29908]
note: Current playing program name
en: Program
et_ee: Programm

[ctx: #29909]
note: Studio name (if present)
en: Studio
et_ee: Stuudio

[ctx: #29910]
note: Phone number (if present)
en: Phone
et_ee: Telefon

[ctx: #29911]
note: EMail address (if present)
en: EMail
et_ee: Epost

[ctx: #29913]
note: Hotline phone (if present)
en: Hotline
et_ee: Infotelefon

[ctx: #29914]
note: Website address (if present)
en: Website
et_ee: Veebileht

[ctx: #29916]
note: News, in list selector (if present)
en: News
et_ee: Uudised

[ctx: #29917]
note: Local news, in list selector (if present)
en: News local
et_ee: Kohalikud uudised

[ctx: #29919]
note: Lottery information, in list selector (if present)
en: Lottery
et_ee: Loto

[ctx: #29920]
note: Stock information, in list selector (if present)
en: Stock
et_ee: Aktsiad

[ctx: #29921]
note: Other informations, in list selector (if present)
en: Other
et_ee: Muu

[ctx: #29922]
note: Horoscope messages, in list selector (if present)
en: Horoscope
et_ee: Horoskoop

[ctx: #29926]
note: Program style name
en: Adult hits
et_ee: Täiskasvanute lemmikud

[ctx: #29927]
note: Program style name
en: Spanish talk
et_ee: Hispaaniakeelne jutt

[ctx: #29928]
note: Program style name
en: Spanish music
et_ee: Hispaania muusika

[ctx: #29929]
note: Program style name
en: Hip hop
et_ee: Hip-hop

[ctx: #29930]
note: Program style name
en: Radio Traffic advisory message!
et_ee: Raadio liiklusteated!

[ctx: #29931]
note: Program style name
en: Radio message
et_ee: Raadiosõnum

[ctx: #29932]
note: Program style name
en: Language
et_ee: Keel

[ctx: #29933]
note: Program style name
en: College
et_ee: Kolledž

[ctx: #29934]
note: Program style name
en: Personality
et_ee: Isiksus

[ctx: #29935]
note: Program style name
en: Public
et_ee: Avalik

[ctx: #29936]
note: Program style name
en: Soft music
et_ee: Kerge muusika

[ctx: #29937]
note: Program style name
en: Adult hits
et_ee: Täiskasvanute lemmikud

[ctx: #29938]
note: Program style name
en: Soft rock
et_ee: Kerge rokk

[ctx: #29939]
note: Program style name
en: Talk
et_ee: Vestlus

[ctx: #29940]
note: Program style name
en: No programme type
et_ee: Programmitüüp puudub

[ctx: #29941]
note: Program style name
en: News
et_ee: Uudised

[ctx: #29942]
note: Program style name
en: Current affairs
et_ee: Päevakaja

[ctx: #29943]
note: Program style name
en: Information
et_ee: Teave

[ctx: #29945]
note: Program style name
en: Education
et_ee: Haridus

[ctx: #29946]
note: Program style name
en: Drama
et_ee: Draama

[ctx: #29947]
note: Program style name
en: Culture
et_ee: Kultuur

[ctx: #29948]
note: Program style name
en: Science
et_ee: Teadus

[ctx: #29949]
note: Program style name
en: Varied
et_ee: Vahelduv

[ctx: #29950]
note: Program style name
en: Pop music
et_ee: Popmuusika

[ctx: #29951]
note: Program style name
en: Rock music
et_ee: Rokkmuusika

[ctx: #29952]
note: Program style name
en: Easy listening music
et_ee: Lihtne kuulata

[ctx: #29953]
note: Program style name
en: Light classical
et_ee: Kerge klassika

[ctx: #29954]
note: Program style name
en: Serious classical
et_ee: Sügav klassika

[ctx: #29955]
note: Program style name
en: Other music
et_ee: Muu muusika

[ctx: #29956]
note: Program style name
en: Weather
et_ee: Ilm

[ctx: #29957]
note: Program style name
en: Finance
et_ee: Rahandus

[ctx: #29958]
note: Program style name
en: Children's Programmes
et_ee: Lasteprogramm

[ctx: #29959]
note: Program style name
en: Social Affairs
et_ee: Kõmuuudised

[ctx: #29960]
note: Program style name
en: Religion
et_ee: Religioon

[ctx: #29961]
note: Program style name
en: Phone-in
et_ee: Soovisaade

[ctx: #29962]
note: Program style name
en: Travel
et_ee: Reisimine

[ctx: #29963]
note: Program style name
en: Leisure
et_ee: Vaba aeg

[ctx: #29964]
note: Program style name
en: Jazz Music
et_ee: Džässmuusika

[ctx: #29965]
note: Program style name
en: Country Music
et_ee: Kantrimuusika

[ctx: #29966]
note: Program style name
en: National Music
et_ee: Rahvusmuusika

[ctx: #29967]
note: Program style name
en: Oldies Music
et_ee: Süldimuusika

[ctx: #29968]
note: Program style name
en: Folk Music
et_ee: Folkmuusika

[ctx: #29969]
note: Program style name
en: Documentary
et_ee: Dokumentaal

[ctx: #29970]
note: Program style name
en: Alarm Test
et_ee: Äratuse proov

[ctx: #29971]
note: Program style name
en: Alarm
et_ee: Äratus

[ctx: #29977]
note: Program style name
en: Classic rock music
et_ee: Klassikaline rokkmuusika

[ctx: #29978]
note: Program style name
en: Classical
et_ee: Klassikaline

[ctx: #29980]
note: Settings boolean value to enable/disable RDS
en: Enable RDS for radio channels
et_ee: Luba raadiokanalitel RDS

[ctx: #29981]
note: Help text for RDS enable/disable
en: RDS data can be used if present
et_ee: Kui on saadaval, siis saab kasutada RDS andmeid

[ctx: #29982]
note: Boolean value to enable traffic advisory from RDS
en: Message traffic advisory
et_ee: Liiklusteated

[ctx: #29983]
note: Help text of boolean on/off value
en: RDS informs you about traffic advisory messages
et_ee: RDS teavitab liiklusteadetest

[ctx: #29984]
note: Boolean value on settings
en: Increase volume on traffic advisory
et_ee: Suurenda liiklusteadete ajaks helitugevust

[ctx: #29985]
note: Help text of boolean on/off value
en: If traffic advisory is send from RDS, volume is increased
et_ee: Kui liiklusteateid saadetakse RDS-ist, suurendatakse helitugevust

[ctx: #29987]
note: Node title for music artist role, plural of #38036
en: Remixers
et_ee: Remiksijad

[ctx: #29988]
note: Node title for music artist role, plural of #38037
en: Arrangers
et_ee: Arranžeerijad

[ctx: #29989]
note: Node title for music artist role, plural of #29903
en: Composers
et_ee: Heliloojad

[ctx: #29990]
note: Node title for music artist role, plural of #29905
en: Conductors
et_ee: Dirigendid

[ctx: #29991]
note: Node title for music artist role, plural of #38040
en: DJ Mixers
et_ee: DJ-d

[ctx: #29992]
note: Node title for music artist role, plural of #38035
en: Lyricists
et_ee: Laulusõnade autorid

[ctx: #29993]
note: Node title for music artist role, plural of #38034
en: Orchestras
et_ee: Orkestrid

[ctx: #29994]
note: Title for music artist roles node
en: Roles
et_ee: Rollid

[ctx: #29995]
note: Label for multi-disc movies, including movie title (param 0) and disc number (param 1).
en: {0:s} (Disc {1:s})
et_ee: {0:s} (plaat {1:s})

[ctx: #33001]
en: Trailer quality
et_ee: Treileri kvaliteet

[ctx: #33002]
en: Stream
et_ee: Voog

[ctx: #33003]
en: Download
et_ee: Lae alla

[ctx: #33004]
en: Download & play
et_ee: Lae alla ja esita

[ctx: #33005]
en: Download & save
et_ee: Lae alla ja salvesta

[ctx: #33006]
en: Today
et_ee: Täna

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
et_ee: Homme

[ctx: #33008]
en: Saving
et_ee: Salvestamine

[ctx: #33009]
en: Copying
et_ee: Kopeerimine

[ctx: #33010]
en: Set download directory
et_ee: Määra allalaadimiste kaust

[ctx: #33011]
en: Search duration
et_ee: Otsingu kestus

[ctx: #33012]
en: Short
et_ee: Lühike

[ctx: #33013]
en: Long
et_ee: Pikk

[ctx: #33014]
en: Use DVD player instead of regular player
et_ee: Kasuta DVD-mängijat tavalise mängija asemel

[ctx: #33015]
en: Ask for download before playing video
et_ee: Küsi allalaadimise kinnitust enne video esitamist

[ctx: #33016]
en: Clips
et_ee: Klipid

[ctx: #33017]
en: Restart plug-in to enable
et_ee: Lubamiseks taaskäivita lisamoodul

[ctx: #33018]
en: Tonight
et_ee: Täna õhtul

[ctx: #33019]
en: Tomorrow night
et_ee: Homme öösel

[ctx: #33020]
en: Condition
et_ee: Ilmaolud

[ctx: #33021]
en: Precipitation
et_ee: Sadememäär

[ctx: #33022]
en: Precip
et_ee: Sademed

[ctx: #33023]
en: Humid
et_ee: Niiskus

[ctx: #33024]
en: Feels
et_ee: Tajutav

[ctx: #33025]
en: Observed
et_ee: Vaadeldud

[ctx: #33026]
en: Departure from normal
et_ee: Erinevus normist

[ctx: #33027]
en: Sunrise
et_ee: Päike tõuseb

[ctx: #33028]
en: Sunset
et_ee: Päike loojub

[ctx: #33029]
en: Details
et_ee: Üksikasjad

[ctx: #33030]
en: Outlook
et_ee: Väljavaade

[ctx: #33031]
en: Coverflow
et_ee: Kaanevoog

[ctx: #33032]
en: Translate text
et_ee: Tõlgi tekst

[ctx: #33033]
en: Map list {0:s} category
et_ee: Vastenda nimekirja {0:s} kategooria

[ctx: #33034]
en: 36-hour
et_ee: 36 tundi

[ctx: #33035]
en: Maps
et_ee: Kaardid

[ctx: #33036]
en: Hourly
et_ee: Igatunnine

[ctx: #33037]
en: Weekend
et_ee: Nädalavahetus

[ctx: #33038]
en: {0:s} day
et_ee: {0:s} päeva

[ctx: #33040]
note: Used in the media source dialog. Will result in "HDHomerun Devices"
en: {0:s} devices
et_ee: {0:s} seadet

[ctx: #33049]
en: Alert
et_ee: Teade

[ctx: #33050]
en: Alerts
et_ee: Teated

[ctx: #33051]
en: Choose your
et_ee: Vali

[ctx: #33052]
en: Check
et_ee: Kontrolli

[ctx: #33053]
en: Configure the
et_ee: Seadista

[ctx: #33054]
en: Seasons
et_ee: Hooajad

[ctx: #33055]
en: Use your
et_ee: Kasuta

[ctx: #33056]
en: Watch your
et_ee: Jälgi

[ctx: #33057]
en: Listen to
et_ee: Kuula

[ctx: #33058]
en: View your
et_ee: Vaata

[ctx: #33059]
en: Configure the
et_ee: Seadista

[ctx: #33060]
en: Power
et_ee: Toide

[ctx: #33061]
en: Menu
et_ee: Menüü

[ctx: #33062]
en: Play the
et_ee: Esita

[ctx: #33063]
en: Options
et_ee: Suvandid

[ctx: #33065]
en: Editor
et_ee: Redaktor

[ctx: #33066]
en: About your
et_ee: Teave

[ctx: #33067]
en: Star rating
et_ee: Hakka hindama

[ctx: #33068]
en: Background
et_ee: Taust

[ctx: #33069]
en: Backgrounds
et_ee: Taustad

[ctx: #33070]
en: Custom background
et_ee: Kohandatud taust

[ctx: #33071]
en: Custom backgrounds
et_ee: Kohandatud taustad

[ctx: #33072]
en: View readme
et_ee: Kuva loemind fail

[ctx: #33073]
en: View changelog
et_ee: Kuva muudatused

[ctx: #33077]
en: No data found!
et_ee: Andmeid ei leitud!

[ctx: #33078]
en: Next page
et_ee: Järgmine leht

[ctx: #33079]
en: Love
et_ee: Meeldib

[ctx: #33080]
en: Hate
et_ee: Ei meeldi

[ctx: #33082]
en: Path to script
et_ee: Skripti rada

[ctx: #33083]
en: Enable custom script button
et_ee: Luba kohandatud skripti nupp

[ctx: #33084]
en: Auto login
et_ee: Automaatne sisselogimine

[ctx: #33100]
en: Failed to start
et_ee: Käivitamine ebaõnnestus

[ctx: #33101]
en: Web server
et_ee: Veebiserver

[ctx: #33102]
en: Event server
et_ee: Sündmuste server

[ctx: #33103]
en: Remote communication server
et_ee: Kaugsuhtluse server

[ctx: #33104]
en: You have previously enabled the web interface without setting up a password. The web server has been disabled until you either explicitly allow this or set up authentication. Please review your settings.
et_ee: Oled varem lubanud veebiliidese parooli määramata. Veebiserver on keelatud seni, kuni lubad selle otseselt või seadistad autentimise. Vaata oma seaded üle.

[ctx: #33200]
en: Detected new connection
et_ee: Tuvastati uus ühendus

[ctx: #34008]
en: When you need to enter some text, Kodi virtual keyboard will show up instead of the built-in tvOS keyboard
et_ee: Teksti sisestamisel kuvatakse sisseehitatud tvOS klaviatuuri asemel Kodi virtuaalne klaviatuur

[ctx: #34009]
en: Siri remote pan gesture horizontal sensitivity
et_ee: Siri puldi horisontaalse pan-viipe tundlikkus

[ctx: #34010]
en: Siri remote pan gesture vertical sensitivity
et_ee: Siri puldi vertikaalse pan-viipe tundlikkus

[ctx: #34100]
en: Number of channels
et_ee: Kanalite arv

[ctx: #34111]
note: Description of setting with label #421 "Keep audio device alive"
en: Select the behaviour when no sound is required for either playback or GUI sounds.[CR][Always] Continuous inaudible signal is output, this keeps the receiving audio device alive for any new sounds, however this might also block sound from other applications.[CR][1-10 Minutes] Same as [Always] except that after the selected period of time audio enters a suspended state.[CR][Off] Audio output enters a suspended state. Note: Sounds can be missed if audio enters suspended state.
et_ee: Vali käitumine, kui taasesituse või kasutajaliidese jaoks pole heli vaja.[CR][Alati] Väljub pidev kuuldamatu signaal, see hoiab vastuvõtva heliseadme elus uute heli jaoks, kuid see võib blokeerida ka teiste rakenduste heli.[CR][1-10 minutit] Sama mis [Alati], välja arvatud see, et pärast valitud ajavahemiku heli saatmine peatub[CR][Väljas] Heli väljund lülitub ooteseisundisse. Märkus. Ooteseisundis võivad helid jääda märkamata.

[ctx: #34112]
note: Indicates if Audio Engine should transmit noise or real silence
en: Send low volume noise
et_ee: Saada madala helitasemega müra

[ctx: #34113]
note: Description of setting with label #34112 "Send low volume noise"
en: To keep certain AVRs powered we send an inaudible random noise signal. You can disable this setting if you are using headphone or analog output.
et_ee: Peatamaks helivõimendi minekut ooteseisundisse, saadetakse kuuldamatu mürasignaal. Selle võib keelata, kui kasutad kõrvaklappe või analoogväljundit.

[ctx: #34114]
note: Indicates if Audio Engine should include lfe when downmixing
en: Include LFE when downmixing
et_ee: Kaasa allamiksimisel LFE

[ctx: #34115]
note: Description of setting with label #34114 "Include LFE when downmixing"
en: If enabled, this setting will include lfe channel into the mixing when there is no dedicated LFE output channel available. This only makes sense for full range speakers.
et_ee: Kui lubatud, kaasab see säte allamiksimisel LFE-kanali, kui spetsiaalset LFE-väljundkanalit pole saadaval. Sellel on mõte ainult täisulatusega kõlarite puhul.

[ctx: #34116]
note: Description of setting with label #34114 "Include LFE when downmixing"
en: Off
et_ee: Väljas

[ctx: #34120]
en: Play GUI sounds
et_ee: Luba kasutajaliidese helid

[ctx: #34121]
note: play GUI sounds
en: Only when playback stopped
et_ee: Ainult kui esitus on peatatud

[ctx: #34122]
note: play GUI sounds
en: Always
et_ee: Alati

[ctx: #34123]
note: play GUI sounds
en: Never
et_ee: Mitte kunagi

[ctx: #34201]
en: Can't find a next item to play
et_ee: Järgmist üksust esitamiseks ei leitud

[ctx: #34202]
en: Can't find a previous item to play
et_ee: Eelmist üksust esitamiseks ei leitud

[ctx: #34220]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR On/Off toast caption
en: HDR status
et_ee: HDR olek

[ctx: #34221]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR Off toast message
en: Off
et_ee: Väljas

[ctx: #34222]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR On toast message
en: On
et_ee: Sees

[ctx: #34224]
en: Tone mapping method
et_ee: Värvikaardistuse meetod

[ctx: #34300]
en: Failed to start Zeroconf
et_ee: Zeroconfi käivitamine nurjus

[ctx: #34301]
en: Is Apple's Bonjour service installed? Check the log for more information about this message.
et_ee: Kas Apple'i Bonjour teenus on paigaldatud? Rohkem infot selle sõnumi kohta saab logifailist.

[ctx: #34302]
en: Failed to start AirPlay as it requires Zeroconf to be enabled.
et_ee: AirPlay käivitamine nurjus, sest Zeroconf on keelatud.

[ctx: #34303]
en: Unable to stop Zeroconf. AirPlay and AirTunes depend on Zeroconf running.
et_ee: Zeroconf teenuse peatamine ebaõnnestus. AirPlay ja AirTunes sõltuvad Zeroconfist.

[ctx: #34400]
en: Video rendering
et_ee: Video renderdamine

[ctx: #34401]
en: Failed to initialize video filters / scalers, falling back to bilinear scaling
et_ee: Videofiltrite / skaleerijate käivitamine nurjus, kasutatakse bilineaarset skaleerimist

[ctx: #34402]
en: Failed to initialise audio device
et_ee: Heliseadme käivitamine ebaõnnestus

[ctx: #34403]
en: Check your audio settings
et_ee: Kontrolli heliseadeid

[ctx: #34404]
en: Use gestures for navigation:
et_ee: Kasuta navigeerimiseks žeste:

[ctx: #34405]
en: One finger swipe left,right,up,down for cursors
et_ee: Kursori saamiseks ühe näpuga lohistamine vasakule, paremale, üles, alla

[ctx: #34406]
en: Two finger swipe left for backspace
et_ee: Tagasilükke klahvi saamiseks kahe näpuga lohista vasakule

[ctx: #34407]
en: One finger single tap for enter
et_ee: Sisenemiseks koputa sõrmega üks kord

[ctx: #34408]
en: Two finger single tap or one finger long press for contextmenu
et_ee: 2 näpuga üksik koputus või 1 näpuga pikk vajutus avab kontekstmenüü

[ctx: #35000]
en: Peripherals
et_ee: Välisseadmed

[ctx: #35001]
en: Generic HID device
et_ee: Üldine HID-seade

[ctx: #35002]
en: Generic network adapter
et_ee: Üldine võrgukaart

[ctx: #35003]
en: Generic disk
et_ee: Üldine ketas

[ctx: #35004]
en: There are no settings available for this peripheral.
et_ee: Sellel seadmel puuduvad seaded.

[ctx: #35005]
en: New device configured
et_ee: Uus seade konfigureeritud

[ctx: #35006]
en: Device removed
et_ee: Seade eemaldatud

[ctx: #35007]
en: Keymap to use for this device
et_ee: Selle seadme jaoks kasutatav klahvitabel

[ctx: #35008]
en: Keymap enabled
et_ee: Klahvitabel lubatud

[ctx: #35009]
en: Don't use the custom keymap for this device
et_ee: Ära kasuta selle seadme jaoks kohandatud klahvitabelit

[ctx: #35010]
note: Name of add-ons extending the kodi.peripheral extension point
en: Peripheral libraries
et_ee: Välisseadmete teegid

[ctx: #35011]
note: Title of dialog to ask users if they would like to configure a new controller
en: New controller detected
et_ee: Uus juhtseade on avastatud

[ctx: #35012]
note: Text of dialog to ask users if they would like to configure a new controller
en: A new controller has been detected. Configuration can be done at any time in "Settings -> System Settings -> Input". Would you like to configure it now?
et_ee: Tuvastati uus juhtseade. Seadistada saab menüüst "Seaded -> Süsteemiseaded -> Sisend". Kas soovid seadistada kohe?

[ctx: #35014]
note: Help text of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog. {0:s} - list of disabled buttons and axes
en: Some controllers have buttons and axes that interfere with mapping. Press these now to disable them:[CR]{0:s}
et_ee: Mõnede juhtseadmete nupud ja teljed segavad seadistamist. Nende keelamiseks vajuta nüüd:[CR]{0:s}

[ctx: #35015]
note: Name of a controller button, e.g. Button 1. {0:d} - button index
en: Button {0:d}
et_ee: Nupp {0:d}

[ctx: #35016]
note: Name of a controller axis, e.g. Axis 2. {0:d} - axis index
en: Axis {0:d}
et_ee: Telg {0: d}

[ctx: #35017]
note: Error dialog title when the controller dialog is opened but peripheral add-ons are disabled
en: Unable to configure controllers
et_ee: Juhtseadmete seadistamine ebaõnnestus

[ctx: #35018]
note: Error dialog text when the controller dialog is opened but peripheral add-ons are disabled
en: Controller configuration depends on a disabled add-on. Would you like to enable it?
et_ee: Juhtseade sõltub lisamoodulist, mis on keelatud. Kas lubada see lisamoodul?

[ctx: #35019]
note: Label of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog
en: Ignore input
et_ee: Eira sisendit

[ctx: #35020]
note: Help text of the dialog to detect analog buttons on controllers. {0:s} - list of detected axes
en: Press all analog buttons now to detect them:[CR][CR]{0:s}
et_ee: Vajuta nüüd kõiki analoognuppe nende tuvastamiseks:[CR][CR]{0:s}

[ctx: #35021]
note: Button in the controller configuration dialog to install all controller profiles
en: Get all
et_ee: Hangi kõik

[ctx: #35022]
note: Message shown in the controller dialog when there is nothing to map, for example hubs (multitaps) have no buttons
en: Nothing to map
et_ee: Pole midagi määrata

[ctx: #35047]
note: Name of setting to configure peripheral add-ons
en: Driver settings
et_ee: Draiveri seaded

[ctx: #35048]
note: Description of setting with label #35047 "Driver settings"
en: View and configure peripheral add-ons.
et_ee: Vaata ja seadista kaugseadete lisamooduleid.

[ctx: #35049]
note: Name of game add-ons category
en: Game add-ons
et_ee: Mängude lisamoodulid

[ctx: #35050]
note: Name of controller add-ons
en: Controller profiles
et_ee: Juhtseadmete profiilid

[ctx: #35051]
note: Setting to test rumble
en: Test rumble
et_ee: Proovi värinat

[ctx: #35052]
note: Description of setting to test rumble
en: Activate the rumble motors of all controllers.
et_ee: Aktiveeri värinamootorid kõikidel juhtseadmetel.

[ctx: #35053]
note: Setting to enable rumble for GUI notifications
en: Enable rumble for notifications
et_ee: Luba teavituste korral värin

[ctx: #35054]
note: Description of setting to enable rumble for GUI notifications
en: Activates controller rumble motors when a notification occurs.
et_ee: Teavituse korral aktiveerib juhtseadme värinamootorid.

[ctx: #35055]
note: Help text for controller window
en: Use the keyboard or remote to select a controller profile. When prompted, press the button on your game controller that best matches what you see on the screen. If you make a mistake you can repeat the process.
et_ee: Juhtseadme profiili valimiseks kasuta klaviatuuri või teleripulti. Vajuta juhtseadmel nuppu, mis kõige paremini vastab ekraanil kuvatud nupule. Eksimise korral saab tegevust korrata.

[ctx: #35058]
note: Title of controller configuration window
en: Controller Configuration
et_ee: Juhtseadme seadistused

[ctx: #35059]
note: Heading for controller buttons list in controller configuration window
en: Buttons
et_ee: Nupud

[ctx: #35060]
note: Heading for prompt to reset a controller profile for all devices
en: Reset controller profile
et_ee: Juhtseadme profiili lähtestamine

[ctx: #35061]
note: Prompt to reset a controller profile for all devices
en: Would you like to reset this controller profile for all attached devices?
et_ee: Kas lähtestada selle juhtseade profiil kõigi lisatud seadmete jaoks?

[ctx: #35062]
note: Notice that all controller profiles are installed
en: All available controller profiles are installed.
et_ee: Kõigi saadaolevate juhtseadmete profiilid on paigaldatud.

[ctx: #35063]
note: Name of the setting that activates the controller configuration window
en: Configure attached controllers
et_ee: Ühendatud juhtseadmete seadistamine

[ctx: #35064]
note: Description for the controller window setting
en: Pair your controllers with the various input devices of different game systems.
et_ee: Paarita juhtseadmed erinevate mängusüsteemide sisendseadmetega.

[ctx: #35071]
note: Label for buttons that appear on a racing wheel for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Racing wheel
et_ee: Mängurool

[ctx: #35072]
note: Label for paddle buttons that appear on a racing wheel for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Paddles
et_ee: Labad

[ctx: #35073]
note: Label for buttons that appear on a joystick for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Joysticks
et_ee: Juhtkangid

[ctx: #35074]
note: Label for buttons that appear on the face of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Face buttons
et_ee: Esikülje nupud

[ctx: #35075]
note: Label for buttons that appear on the shoulders of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Shoulder buttons
et_ee: Õlanupud

[ctx: #35076]
note: Label for triggers on the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Triggers
et_ee: Päästikud

[ctx: #35077]
note: Label for analog sticks on the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Analog sticks
et_ee: Analoog juhtkangid

[ctx: #35078]
note: Setting title for left analog stick deadzone
en: Left stick deadzone
et_ee: Vasaku kangi surnud tsoon

[ctx: #35079]
note: Setting title for right analog stick deadzone
en: Right stick deadzone
et_ee: Parema kangi surnud tsoon

[ctx: #35088]
note: Name of the setting that enables/disables powering off controllers on exit
en: Power off controllers on exit
et_ee: Väljudes lülitab juhtseadmed välja

[ctx: #35089]
note: Description for the setting that enables/disables powering off controllers on exit
en: Powers off any controller that supports it on exit.
et_ee: Väljudes lülitab välja juhtseadmed, mis seda toetavad.

[ctx: #35090]
note: Button prompt without timeout. {0:s} - button name
en: Press {0:s}
et_ee: Vajuta {0:s}

[ctx: #35091]
note: Button prompt with timeout. {0:s} - button name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Press {0:s} ({1:d})
et_ee: Vajuta {0:s} ({1:d})

[ctx: #35092]
note: Analog stick up prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} up
et_ee: Liiguta {0:s} üles

[ctx: #35093]
note: Analog stick up prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} up ({1:d})
et_ee: Liiguta {0:s} üles ({1:d})

[ctx: #35094]
note: Analog stick down prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} down
et_ee: Liiguta {0:s} alla

[ctx: #35095]
note: Analog stick down prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} down ({1:d})
et_ee: Liiguta {0:s} alla ({1:d})

[ctx: #35096]
note: Analog stick right prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} right
et_ee: Liiguta {0:s} paremale

[ctx: #35097]
note: Analog stick right prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} right ({1:d})
et_ee: Liiguta {0:s} paremale ({1:d})

[ctx: #35098]
note: Analog stick left prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} left
et_ee: Liiguta {0:s} vasakule

[ctx: #35099]
note: Analog stick left prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} left ({1:d})
et_ee: Liiguta {0:s} vasakule ({1:d})

[ctx: #35100]
en: Enable controller support
et_ee: Luba juhtseadme tugi

[ctx: #35102]
en: Disable controllers when this device is present
et_ee: Keela juhtseadmed kui see seade on ühendatud

[ctx: #35103]
note: Label for mouse buttons. Used in the controller mapping dialog.
en: Buttons
et_ee: Nupud

[ctx: #35104]
note: Label for relative mounters like the mouse pointer. Used in the controller mapping dialog.
en: Pointers
et_ee: Pointerid

[ctx: #35105]
note: Heading for buttons mounted on a light gun. Used in the controller mapping dialog.
en: Light gun
et_ee: Valguspüss

[ctx: #35106]
note: Heading for the button that shoots the lightgun offscreen when pressed. Used in the controller mapping dialog.
en: Shoot offscreen
et_ee: Tulista ekraaniväliselt

[ctx: #35107]
note: Heading for switches found on a game console, such as the Atari 2600. Used in the controller mapping dialog.
en: Console switches
et_ee: Mängukonsooli lülitid

[ctx: #35108]
note: Heading for buttons that control the game console hardware, such as a microphone button. Used in the controller mapping dialog.
en: Hardware buttons
et_ee: Riistvara nupud

[ctx: #35109]
note: Heading for buttons on a numeric keypad (containing 0-9, star and pound). Used in the controller mapping dialog.
en: Keypad
et_ee: Klahvistik

[ctx: #35110]
note: Label for the button that opens the port setup dialog
en: Ports
et_ee: Pordid

[ctx: #35111]
note: Title of the window for setting up controller ports used by the game
en: Port Setup
et_ee: Pordi seaded

[ctx: #35113]
note: Title of the dialog for selecting a game controller
en: Select a Controller
et_ee: Vali juhtseade

[ctx: #35114]
note: Title of the error dialog when changing a controller port fails
en: Failed to change controller
et_ee: Juhtseadme muutmine nurjus

[ctx: #35150]
note: Name of keyboard category in the settings category window
en: Keyboard
et_ee: Klaviatuur

[ctx: #35151]
note: Name of group in "Games -> Keyboard" for configuring keyboard players
en: Player configuration
et_ee: Mängija seadistamine

[ctx: #35152]
note: Name of setting for enabling the keyboard during gameplay
en: Enable keyboard
et_ee: Luba klaviatuur

[ctx: #35153]
note: Description of setting with label #35152 "Enable keyboard"
en: This allows the keyboard to emulate up to 8 game controllers. If disabled, the keyboard can still be used to control emulators like DOSBox which require a full keyboard.
et_ee: See võimaldab klaviatuuril emuleerida kuni 8 mängu juhtseadet. Kui see on keelatud, saab klaviatuuri siiski kasutada selliste emulaatorite juhtimiseks nagu DOSBox, mis nõuavad täielikku klaviatuuri.

[ctx: #35154]
note: Setting name for number of keyboard players
en: Number of keyboard players
et_ee: Klaviatuuriga mängijate arv

[ctx: #35155]
note: Description of settings with label #35066
en: Set the number of players using the keyboard. This is intended for devices that use keyboard drivers, but you can also see how many people fit around a keyboard!
et_ee: Määra klaviatuuri abil mängijate arv. See on mõeldud seadmetele, mis kasutavad klaviatuuri draivereid, kuid tuleb arvestada, kui palju inimesi klaviatuuri ümber mahub!

[ctx: #35157]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 1
et_ee: Seadista klaviatuuriga mängija 1

[ctx: #35158]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 2
et_ee: Seadista klaviatuuriga mängija 2

[ctx: #35159]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 3
et_ee: Seadista klaviatuuriga mängija 3

[ctx: #35160]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 4
et_ee: Seadista klaviatuuriga mängija 4

[ctx: #35161]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 5
et_ee: Seadista klaviatuuriga mängija 5

[ctx: #35162]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 6
et_ee: Seadista klaviatuuriga mängija 6

[ctx: #35163]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 7
et_ee: Seadista klaviatuuriga mängija 7

[ctx: #35164]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 8
et_ee: Seadista klaviatuuriga mängija 8

[ctx: #35165]
note: Name of the keyboard-emulated controller in the list of peripherals
en: Keyboard player
et_ee: Klaviatuuriga mängija

[ctx: #35166]
note: Heading for the button that lets the user map any keyboard key. Used in the controller mapping dialog.
en: All keys
et_ee: Kõik klahvid

[ctx: #35167]
note: Heading for the button that lets the user map individual keyboard keys. Used in the controller mapping dialog.
en: Single keys
et_ee: Üksikud klahvid

[ctx: #35168]
note: Name of the button that prompts you to select a key on the keyboard. Used in the controller mapping dialog.
en: Select key
et_ee: Vali klahv

[ctx: #35169]
note: Keyboard prompt without a timeout. Used in the controller mapping dialog.
en: Press a key
et_ee: Vajuta klahvi

[ctx: #35170]
note: Keyboard prompt with timeout. {1:d} - seconds left in prompt. Used in the controller mapping dialog.
en: Press a key ({1:d})
et_ee: Vajuta klahvi ({1:d})

[ctx: #35171]
note: Name of mouse connected to the device
en: Mouse
et_ee: Hiir

[ctx: #35172]
note: Name of window for configuring players while playing a game
en: Players
et_ee: Mängijad

[ctx: #35173]
note: Notification shown when no controllers are connected in the in-game dialog that lets users configure player assignment
en: No controllers connected
et_ee: Juhtseadmeid pole ühendatud

[ctx: #35201]
note: Name of group in "Games -> General" for configuring gameplay
en: Gameplay
et_ee: Mängukeskkond

[ctx: #35203]
en: Enable rewind (if supported)
et_ee: Luba tagasikerimine (kui seda toetatakse)

[ctx: #35204]
en: Enable real-time rewinding during game play, if supported. Press rewind or manually seek backwards using the seek bar.
et_ee: Luba reaalajas mängu tagasikerimine, kui seda toetatakse. Tagasikerimiseks vajuta nuppu või tee seda kerimisriba kasutades käsitsi.

[ctx: #35205]
en: Maximum rewind time
et_ee: Maksimaalne tagasikerimise aeg

[ctx: #35206]
en: Maximum time possible to rewind, if supported. Large rewind histories can use a lot of RAM.
et_ee: Maksimaalne aeg tagasi kerimiseks, kui seda toetatakse. Suured tagasikerimine võivad kasutada palju mälu.

[ctx: #35207]
note: Description of add-on category for emulators
en: Emulators
et_ee: Emulaatorid

[ctx: #35208]
note: Description of add-on category for standalone games
en: Standalone games
et_ee: Eraldiseisvad mängud

[ctx: #35209]
en: Game resources
et_ee: Mänguressursid

[ctx: #35210]
note: Dialog title when gameplay fails
en: Failed to play game
et_ee: Mängu esitamine nurjus

[ctx: #35211]
note: Error dialog text when the game requires restricted files to play. {0:s} - emulator ID
en: This game requires the following add-on: {0:s}
et_ee: Mäng vajab järgmiseid lisamooduleid: {0:s}

[ctx: #35212]
note: Error dialog text when launching a game and no emulators are compatible
en: This game isn't compatible with any available emulators.
et_ee: See mäng ei ühildu ühegi saadaoleva emulaatoriga.

[ctx: #35213]
note: Error dialog text when launching a game and the emulator has an internal error. {0:s} - emulator name
en: The emulator "{0:s}" had an internal error.
et_ee: Emulaatoril '{0:s}' oli sisemine viga.

[ctx: #35214]
note: Error dialog text when the game can't be played because it's not on a hard drive or partition
en: This game can only be played directly from a hard drive or partition. Compressed files must be extracted.
et_ee: Seda mängu saab mängida ainult otse kõvakettalt või partitsioonilt. Pakitud failid tuleb välja tõmmata.

[ctx: #35215]
note: Error dialog text when libretro support is disabled
en: This game depends on a disabled add-on. Would you like to enable it?
et_ee: See mäng sõltub keelatud lisamoodulist. Kas soovid selle lubada?

[ctx: #35216]
note: Description of add-on category for game support add-ons like game.libretro (the libretro wrapper)
en: Support add-ons
et_ee: Toeta lisamooduleid

[ctx: #35217]
note: Dialog text asking user to overwrite their savestate file
en: The savestate can only be loaded with "{0:s}". Erase savestate and continue?
et_ee: Salvestusseisu saab laadida ainult üksusega "{0:s}”. Kas kustutada salvestatud seis ja jätkata?

[ctx: #35218]
note: Button to erase the savestate
en: Erase savestate
et_ee: Kustuta salvestusseis

[ctx: #35219]
note: Error dialog text when trying to play a game and the game's files aren't found.
en: The required files can't be found.
et_ee: Nõutavaid faile ei leitud.

[ctx: #35220]
note: Description of add-on category for game providers
en: Game providers
et_ee: Mängupakkujad

[ctx: #35221]
note: Title of the game OSD menu
en: Menu
et_ee: Menüü

[ctx: #35222]
note: Label of button in the in-game menu for stopping game playback
en: Exit
et_ee: Välju

[ctx: #35223]
note: Help text shown when playaing a game with missing add-on dependencies. {0:s} - list of add-ons that are missing
en: Missing: {0:s}
et_ee: Puudu: {0:s}

[ctx: #35224]
note: Label of button in the in-game menu for pausing and resuming playback
en: Pause / Resume
et_ee: Paus / Jätka

[ctx: #35226]
note: Label of button in the in-game menu for advanced settings
en: Advanced settings
et_ee: Põhjalikumad seaded

[ctx: #35227]
note: Label of button in the in-game menu for changing the video rotation
en: Rotation
et_ee: Pööramine

[ctx: #35232]
note: Label of thumbnail in the in-game menu for stretching the video to fullscreen
en: Fullscreen
et_ee: Täisekraan

[ctx: #35233]
note: Label of the setting in the in-game menu for stretching the game to fit the monitor
en: Stretch mode
et_ee: Venituse režiim

[ctx: #35234]
note: Label of button in the in-game menu for configuring the game's controls
en: Controls
et_ee: Juhtnupud

[ctx: #35235]
note: Help text shown when the user first plays a game. {0:s} - Button combo to open the in-game menu
en: Press {0:s} to open the in-game menu.
et_ee: Mängusisese menüü avamiseks vajuta nuppu {0:s}.

[ctx: #35236]
note: Additional help text shown when the user first plays a game. This will be removed in the future.
en: In this release, only controllers can be used to play games.
et_ee: Selles versioonis saab mängude mängimiseks kasutada ainult kontrollereid.

[ctx: #35249]
note: Button to open the savestate manager from the game OSD
en: Save / Load
et_ee: Salvesta / laadi

[ctx: #35250]
en: Add games...
et_ee: Lisa mäng...

[ctx: #35251]
en: Add game source
et_ee: Lisa mängu allikas

[ctx: #35252]
en: Edit game source
et_ee: Muuda mängu allikat

[ctx: #35253]
en: Enable autosave (if supported)
et_ee: Luba automaatne salvestamine (kui seda toetatakse)

[ctx: #35254]
en: Save the game automatically during game play, if supported. Resume playing where you left off.
et_ee: Salvesta mängu seis mängimise ajal automaatselt, kui seda toetatakse. Jätka mängimist sealt, kus pooleli jäi.

[ctx: #35255]
note: Label for showing which emulator the game was saved with
en: Saved with:
et_ee: Salvestatud:

[ctx: #35256]
note: Error message when a game client fails to install when a game is being launched
en: Failed to install add-on.
et_ee: Lisamooduli paigaldamine nurjus.

[ctx: #35257]
note: Label on installed emulators in the emulator selection dialog
en: Installed
et_ee: Paigaldatud

[ctx: #35258]
note: Title of the dialog to select an emulator for the current game. {0:s} - game file extension
en: Select emulator for {0:s} file
et_ee: Vali faili {0:s} jaoks emulaator

[ctx: #35259]
note: Label on emulators with a savestate in the emulator selection dialog
en: Saved
et_ee: Salvestatud

[ctx: #35260]
note: Title of the dialog to select a savestate for the current game
en: Select savestate
et_ee: Vali salvestusseis

[ctx: #35261]
note: Button for creating a new save state from the select savestate dialog
en: New
et_ee: Uus

[ctx: #35262]
note: Help text for RetroAchievements username input setting
en: Enter your RetroAchievements account username
et_ee: Sisesta RetroAchievements konto kasutajanimi

[ctx: #35263]
note: Help text for RetroAchievements password input setting
en: Enter your RetroAchievements account password
et_ee: Sisesta RetroAchievements konto parool

[ctx: #35265]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Incorrect User/Password!
et_ee: Vale kasutaja/parool!

[ctx: #35266]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Failed to contact server
et_ee: Serveriga ühendumine nurjus

[ctx: #35267]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Invalid response from server
et_ee: Vale vastus serverist

[ctx: #35268]
note: Setting to show if the user is logged in to RetroAchievements Settings -> Games -> Achievements -> Logged in
en: Logged in
et_ee: Sisse logitud

[ctx: #35269]
note: Help text for the setting that shows if the user is logged in to RetroAchievements Settings -> Games -> Achievements -> Logged in
en: Toggle this setting to log in or out of RetroAchievements.
et_ee: Lülita seda sätet RetroAchievements teenusesse sisse või välja logimiseks.

[ctx: #35270]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Your account is not verified. Please check your email to complete your sign up.
et_ee: See konto pole kinnitatud. Registreerumise lõpuleviimiseks kontrolli oma e-posti.

[ctx: #35505]
note: connection state "host unreachable"
en: Server is unreachable.
et_ee: Server on kättesaamatu.

[ctx: #35506]
note: connection state "server type mismatch" (reachable, but maybe an HTTP server where an FTP server is expected)
en: Server does not respond properly.
et_ee: Server ei vasta õigesti.

[ctx: #35507]
note: connection state "client - server version mismatch (reachable, but maybe server version to low)"
en: Server version is not compatible.
et_ee: Serveri versioon ei ühildu.

[ctx: #35508]
note: connection state "access denied" (e.g. due to wrong credentials)
en: Access denied.
et_ee: Juurdepääs keelatud.

[ctx: #35509]
note: connection state "connecting" (asynchronous addon start)
en: Connecting to backend.
et_ee: Ühendamine taustaprogrammiga.

[ctx: #36002]
en: Switch to keyboard side command
et_ee: Kasuta klaviatuurikäsku

[ctx: #36003]
en: Switch to remote side command
et_ee: Kasuta kaugjuhtimise käsku

[ctx: #36004]
en: Press "user" button command
et_ee: Vajuta "kasutaja" nuppu käsk

[ctx: #36005]
en: Enable switch side commands
et_ee: Luba pooli vahetavaid käske

[ctx: #36006]
en: Couldn't open the adapter
et_ee: Adapteri avamine nurjus

[ctx: #36007]
en: Devices to power on during startup
et_ee: Käivitamisel sisselülitatavad seadmed

[ctx: #36008]
en: Devices to power off during shutdown
et_ee: Seiskamisel välja lülitatavad seadmed

[ctx: #36009]
en: Put devices in standby mode when activating the screensaver
et_ee: Pane seadmed ooterežiimi ekraanisäästja käivitamisel

[ctx: #36010]
en: Wake devices when deactivating the screensaver
et_ee: Ärata seadmed ekraanisäästja sulgemisel

[ctx: #36011]
en: Couldn't detect the CEC com port. Please configure it manually.
et_ee: CEC com-porti ei õnnestunud tuvastada. Seadista see käsitsi.

[ctx: #36012]
en: Couldn't initialise the CEC adapter. Please check your settings.
et_ee: Ei suutnud initsialiseerida CEC adapterit. Palun kontrolli seadeid.

[ctx: #36013]
note: CEC adapter setting to set the type of device that libCEC reports to the TV (Recording, Playback or Tuner Device)
en: CEC client device mode
et_ee: CEC-klientseadme režiim

[ctx: #36015]
en: HDMI port number
et_ee: HDMI pordi number

[ctx: #36016]
note: max. 13 characters
en: Connected
et_ee: Ühendatud

[ctx: #36017]
en: Couldn't initialise the CEC adapter: libCEC was not found on your system.
et_ee: Ei suutnud initsialiseerida CEC adapterit. Ei suutnud leida masinast libCEC'd.

[ctx: #36018]
en: Use the TV's language setting
et_ee: Kasuta TV keeleseadeid

[ctx: #36019]
en: Connected to HDMI device
et_ee: Ühendus HDMI seadmesse loodud

[ctx: #36020]
en: Switch source to this device on startup
et_ee: Käivitamisel lülita allikas sellele seadmele

[ctx: #36021]
en: Physical address (overrules HDMI port)
et_ee: Füüsiline aadress (tühistab HDMI pordi)

[ctx: #36023]
en: Configuration updated
et_ee: Konfiguratsioon uuendatud

[ctx: #36024]
en: Failed to set the new configuration. Please check your settings.
et_ee: Uue konfiguratsiooni seadmine ebaõnnestus. Palun kontrolli oma seaded üle.

[ctx: #36025]
en: Send "Inactive source" command on shutdown
et_ee: Saada seiskamisel käsk "Mitteaktiivne allikas"

[ctx: #36026]
en: Devices to also put in standby mode
et_ee: Seadmed samuti ooteseisundisse lülitamiseks

[ctx: #36027]
en: This device needs servicing
et_ee: See seade vajab hooldamist

[ctx: #36028]
note: Label for a select option
en: Ignore
et_ee: Eira

[ctx: #36029]
en: When the TV is switched off
et_ee: Kui teler on välja lülitatud

[ctx: #36030]
note: connection state "connection lost"
en: Connection lost
et_ee: Ühendus kadus

[ctx: #36031]
en: This user does not have permissions to open the CEC adapter
et_ee: Kasutajal puuduvad õigused CEC adapteri avamiseks

[ctx: #36032]
en: The port is busy. Only one program can access the CEC adapter
et_ee: Port on hõivatud. Ainult üks programm saab pöörduda CEC adapteri poole

[ctx: #36033]
en: Action when switching to another source
et_ee: Toiming teisele allikale üleminekul

[ctx: #36034]
note: connection state "connection established"
en: Connection established
et_ee: Ühendus loodud

[ctx: #36035]
note: adjust refreshrate
en: Always
et_ee: Alati

[ctx: #36036]
note: adjust refreshrate
en: On start / stop
et_ee: Käivitamisel/peatamisel

[ctx: #36038]
en: Amplifier / AVR device
et_ee: Võimendi / AVR seade

[ctx: #36039]
en: TV and AVR device (explicit)
et_ee: TV ja AVR seade (määratud)

[ctx: #36040]
en: Detected version of libCEC interface ({0:x}) is lower than the supported version {1:x}.
et_ee: Tuvastatud libCEC-i ({0:x}) liidese versioon on madalam toetatud {1:x} versioonist.

[ctx: #36041]
en: * Item folder
et_ee: * Kirje kataloog

[ctx: #36042]
en: Use limited colour range (16-235)
et_ee: Kasuta piiratud värvi vahemikku (16-235)

[ctx: #36043]
en: Number of buffers used by graphics driver
et_ee: Graafikadraiveri kasutatud puhvrite arv

[ctx: #36044]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Stop Playback
et_ee: Peata taasesitus

[ctx: #36045]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Pause Playback
et_ee: Pane pausile

[ctx: #36046]
en: Force AVR to wake up when Kodi is activated
et_ee: Kui Kodi on aktiveeritud ärata AVR jõuga

[ctx: #36047]
en: Remote button press delay before repeating (ms)
et_ee: Puldi nupu vajutamise viivitus enne kordamist (ms)

[ctx: #36048]
en: Remote button press repeat rate (ms)
et_ee: Puldi nupu vajutuse kordamise sagedus (ms)

[ctx: #36049]
en: Remote button press release time (ms)
et_ee: Puldi nupu vajutamise vabastamise aeg (ms)

[ctx: #36050]
en: On start
et_ee: Käivitusel

[ctx: #36051]
note: Item list value of setting with label #36013 "CEC client device mode"
en: Recording Device
et_ee: Salvestav seade

[ctx: #36052]
note: Item list value of setting with label #36013 "CEC client device mode"
en: Playback Device
et_ee: Taasesitav seade

[ctx: #36053]
note: Item list value of setting with label #36013 "CEC client device mode"
en: Tuner Device
et_ee: Tuuner

[ctx: #36096]
note: Label of setting "System / Display / Use system HDR/SDR brightness balance"
en: Use system HDR/SDR brightness balance
et_ee: Kasuta süsteemi HDR/SDR heleduse tasakaalu

[ctx: #36097]
note: Label of setting "System / Display / GUI peak luminance in HDR PQ mode"
en: GUI peak luminance in HDR PQ mode
et_ee: Kasutajaliidese tippheledus HDR PQ režiimis

[ctx: #36098]
note: Label of setting "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Use 10 bit for SDR
et_ee: Kasuta 10 bit SDR tarbeks

[ctx: #36099]
en: Dithering
et_ee: Värvi hägustamine

[ctx: #36100]
en: Dither depth
et_ee: Hägustamise sügavus

[ctx: #36101]
note: Description of settings section "Appearance"
en: Change the look and feel of the user interface.
et_ee: Muuda kasutajaliidese välimust ja tunnetust.

[ctx: #36102]
note: Description of settings category "Appearance -> Skin" with label #166
en: This category contains all skin related settings.
et_ee: Kategooria sisaldab kõiki rüüga seotud seadeid.

[ctx: #36103]
note: Description of setting with label #166 "Skin"
en: Select the skin for the user interface. This will define the look and feel of the application.
et_ee: Vali kasutajaliidesele rüü. See määrab rakenduse välimuse ja tunnetuse.

[ctx: #36104]
note: Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Select to change the skin specific settings. Which options are available for configuration depends on the features provided by the skin.
et_ee: Muuda rüü seadistusi. Seadistamiseks saadaolevad valikud sõltuvad rüü pakutavatest võimalustest.

[ctx: #36105]
note: Description of setting with label #15111 "Theme"
en: Change the theme associated with your selected skin.
et_ee: Vaheta valitud rüü teemat.

[ctx: #36106]
note: Description of setting with label #14078 "Colours"
en: Change the colours of your selected skin.
et_ee: Vaheta valitud rüü värve.

[ctx: #36107]
note: Description of setting with label #13303 "Fonts"
en: Choose the fonts displayed in the user interface. The font sets are configured by your skin.
et_ee: Vali kasutajaliideses kuvatavad fondid. Fondikomplekti seadistab rüü.

[ctx: #36108]
note: Description of setting with label #20109 "Zoom"
en: Resize the view of the user interface.
et_ee: Muuda kasutajaliidese kuva suurust.

[ctx: #36109]
note: Description of setting with label #512 "Startup window"
en: Select the media window to display on startup.
et_ee: Vali käivitamisel kuvatav meediaaken.

[ctx: #36110]
note: Description of setting with label #15108 "GUI sounds"
en: Select or disable the sounds used in the user interface.
et_ee: Vali või keela kasutajaliideses kasutatavad helid.

[ctx: #36111]
note: Description of setting with label #13305 "Show RSS news feed"
en: Turn this off to remove the scrolling RSS news ticker.
et_ee: Lülita liikuv RSS uudisvoog välja.

[ctx: #36112]
note: Description of setting with label #21450 "Edit"
en: Edit the RSS feeds.
et_ee: Kohanda RSS vooge.

[ctx: #36113]
note: Description of settings category with label #14090 "Regional"
en: This category contains all locale / regional settings.
et_ee: Kategooria sisaldab kõiki kohalikke / regionaalseid seadeid.

[ctx: #36114]
note: Description of setting with label #248 "Language"
en: Chooses the language of the user interface.
et_ee: Vali kasutajaliidese keel.

[ctx: #36115]
note: Description of setting with label #20026 "Region"
en: Select the formats for temperature, time and date. The available options depend on the selected language.
et_ee: Vali temperatuuri, kellaaja ja kuupäeva formaadid. Võimalikud valikud sõltuvad valitud keelest.

[ctx: #36116]
note: Description of setting with label #14091 "Character set"
en: Choose which character set is used for displaying text in the user interface. This doesn't change the character set used for subtitles, for that go to Player > Language.
et_ee: Vali, millist märgistikku kasutatakse kasutajaliideses teksti kuvamiseks. See ei muuda subtiitrite jaoks kasutatavat tähemärki, selleks vali Mängija> Keel.

[ctx: #36119]
note: Description of setting with label #285 "Preferred audio language"
en: Defaults to the selected audio language if more than one language is available.
et_ee: Kasutab valitud heli keelt, kui saadaval on rohkem kui üks keel.

[ctx: #36120]
note: Description of setting with label #286 "Preferred subtitle language"
en: Defaults to the selected subtitle language if more than one language is available.
et_ee: Kasutab valitud subtiitrite keelt, kui saadaval on rohkem kui üks keel.

[ctx: #36121]
note: Description of settings with label #16000 "General"
en: This category contains the settings for how media lists are displayed.
et_ee: See kategooria sisaldab meediumiloendite kuvamise seadeid.

[ctx: #36122]
note: Description of setting with label #13306 "Show parent folder items"
en: Display the (..) item in lists for visiting the parent folder.
et_ee: Näita (..) nimetust emakausta külastamiseks.

[ctx: #36123]
note: Description of setting with label #497 "Show file extensions"
en: Show file extensions on media files, for example "You Enjoy Myself" would be shown as "You Enjoy Myself.mp3".
et_ee: Kuva meediafailide faililaiendid. Näiteks 'You Enjoy Myself.mp3' asemel kuvatakse lihtsalt 'You Enjoy Myself'.

[ctx: #36124]
note: Description of setting with label #13399 "Ignore articles when sorting"
en: Ignore certain tokens, e.g. "The", during sort operations. "The Simpsons" would for example be sorted as "Simpsons".
et_ee: Eira teatud märke, nt. "The", sortimistoimingute ajal. "The Simpsons" oleks näiteks sorditud kui "Simpsons".

[ctx: #36125]
note: Description of setting with label #14071 "Allow file renaming and deletion"
en: Allow files to be deleted and renamed through the user interface, via the context menu, e.g. press "C" on a keyboard to bring up this menu.
et_ee: Luba kasutajaliidese abil failide kustutamine ja ümbernimetamine, kasutades selleks kontekstimenüüd. Selle menüü kuvamiseks vajuta klaviatuuril C.

[ctx: #36126]
note: Description of setting with label #21382 Show "Add source" buttons in files lists"
en: Show the add source button in root sections of the user interface.
et_ee: Kuva nupp 'Lisa allikas' kasutajaliidese juurosades.

[ctx: #36127]
note: Description of setting with label #21330 "Show hidden files and directories"
en: Show hidden files and directories when listing files.
et_ee: Kuva peidetud faile ja katalooge failide loetlemisel.

[ctx: #36128]
note: Description of settings category with label #360 "Screensaver"
en: This category contains the settings for how the screensaver add-ons are handled.
et_ee: See kategooria sisaldab ekraanisäästja lisamoodulite käsitsemise seadeid.

[ctx: #36129]
note: Description of setting with label #355 "Wait time"
en: Set the time to wait for any activity to occur before displaying the screensaver.
et_ee: Määra jõudeoleku aeg enne ekraanisäästja kuvamist.

[ctx: #36130]
note: Description of setting with label #356 "Screensaver mode"
en: Select the screensaver. The "Dim" screensaver will be forced when fullscreen video playback is paused or a dialogue box is active.
et_ee: Vali ekraanisäästja. "Hämar" sunnitakse, kui täisekraaniga video taasesitus on peatatud või kui hüpikaken on aktiivne.

[ctx: #36131]
note: #. Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Select to change the screensaver specific settings. Which options are available for configuration depends on the features provided by the screensaver add-on.
et_ee: Vali, et muuta ekraanisäästja konkreetseid sätteid. Seadistamiseks saadaolevad valikud sõltuvad ekraanisäästja lisamooduli pakutavatest võimalustest.

[ctx: #36132]
note: Description of setting with label #1000 "Preview"
en: Preview the selected screensaver.
et_ee: Ava ekraanisäästja eelvaade.

[ctx: #36134]
note: Description of setting with label #22014 "Use dim if paused during video playback"
en: Dim the display when media is paused. Not valid for the "Dim" screensaver mode.
et_ee: Hämarda ekraani, kui taasesitus on peatatud. Ei kehti ekraanisäästja režiimis "Hämar".

[ctx: #36135]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36136]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36137]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36138]
note: Description of settings section with label #3 "Videos"
en: Section that contains settings related to videos and how they are handled.
et_ee: Jaotis, mis sisaldab videote ja nende käsitsemise seadeid.

[ctx: #36139]
note: Description of settings category with label #14022 "Library"
en: This category contains the settings for how the video library is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab videokogu käitlemise seadeid.

[ctx: #36140]
note: Description of setting with label #14105 "Temperature unit"
en: Choose which temperature unit is used for displaying temperatures in the user interface.
et_ee: Vali, millist temperatuuriühikut kasutatakse kasutajaliideses temperatuuride kuvamiseks.

[ctx: #36141]
note: Description of setting with label #20369 "Show information for unwatched items"
en: Show information for unwatched media in the video library or hide them if not selected to prevent spoilers. Available options are 'Movie plot', 'Episode plot' and 'Episode thumb'.
et_ee: Kuva videokogus vaatamata videote teavet või peida see vältimaks sisu liigset avamist. Saadaolevad valikud on „Filmi sisu”, „Episoodi sisu” ja „Episoodi pilt”.

[ctx: #36142]
note: Description of setting with label #14106 "Speed unit"
en: Choose which speed unit is used for displaying speeds in the user interface.
et_ee: Vali, millist kiirusühikut kasutatakse kasutajaliideses kiiruste kuvamiseks.

[ctx: #36143]
note: Description of setting with label #20402 "Download actor thumbnails"
en: Downloads thumbnails for actors from online databases when adding media to the library.
et_ee: Meediumi lisamisel meediakogusse laaditakse veebipõhistest andmebaasidest alla näitlejate pisipildid.

[ctx: #36144]
note: Description of setting with label #20412 "Flatten TV show seasons"
en: Select in which cases you want to hide the season nodes of TV shows. If hidden, selecting a TV show will directly jump into the episodes view.
et_ee: Vali, millistel juhtudel sarjade hooaja infosein peita. Kui see on peidetud, minnakse otse episoodivaatesse.

[ctx: #36145]
note: Description of setting with label #20458 "Group movies in sets"
en: When enabled, movies belonging to a "Movie set" are grouped together under one entry for the set in the movie library, this entry can then be opened to display the individual movies. When disabled, each movie will have its own entry in the movie library even if it belongs to a set.
et_ee: Kui lubatud, kogutakse "Filmikomplekti" kuuluvad filmid üheks üksuseks, mida saab selle üksikute filmide kuvamiseks avada. Kui keelatud, on igal filmil filmikogus oma kirje, isegi kui see kuulub komplekti.

[ctx: #36146]
note: Description of setting with label #22000 "Update library on startup"
en: Check for new media files on startup.
et_ee: Otsi käivitamisel uusi meediafaile.

[ctx: #36147]
note: Description of setting with label #22001 "Hide progress of library updates"
en: Hide the library scanning progress bar during scans.
et_ee: Peida meediakogu skaneerimise edenemisriba.

[ctx: #36148]
note: Description of setting with label #334 "Clean library..."
en: Remove items from your library that can't be found (either renamed, deleted, or on removable storage that is currently unplugged).
et_ee: Eemalda meediakogust nimetused, mida ei leita (ümber nimetatud, kustutatud või eemaldataval meedial asunud).

[ctx: #36149]
note: Description of setting with label #647 "Export video library"
en: Export the video library database to XML files. This will optionally overwrite your current XML files.
et_ee: Ekspordi videokogu andmebaas XML failidesse. Valikuliselt kirjutatakse olemasolevad XML failid üle.

[ctx: #36150]
note: Description of setting with label #648 "Import video library"
en: Import an XML file into the video library database.
et_ee: Impordi XML fail videokogu andmebaasi.

[ctx: #36151]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how video playback is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab sätteid, kuidas videot taasesitada.

[ctx: #36152]
note: Description of setting with label #13433 "Play next video automatically"
en: Enable automatic playback of the next file in the list for selected playlist types.
et_ee: Luba loendis järgmise faili automaatne taasesitus valitud esitusloendi tüüpide jaoks.

[ctx: #36153]
note: Description of setting with label #13415 "Render method"
en: Adjust the method used to process and display video.
et_ee: Määra video näitamise ja töötlemise meetod.

[ctx: #36154]
note: Description of setting with label #13435 "Enable HQ Scalers for scaling above"
en: Use high quality scalers when upscaling a video by at least this percentage. A value below 5% makes little sense as video is processed with high GPU load without any visible picture quality improvements.
et_ee: Video suurendamiseks vähemalt selle protsendi võrra kasuta kõrge tasemega skaleerimist. Väärtusel alla 5% pole mõtet, kuna videot töödeldakse suure koormusega ilma nähtava pildikvaliteedi paranemiseta.

[ctx: #36155]
note: Description of setting with label #13425 "Allow hardware acceleration (VDPAU)"
en: Enable VDPAU hardware decoding of video files, mainly used for NVIDIA graphics and in some circumstances AMD graphics.
et_ee: Luba videofailide VDPAU riistvaraline dekodeerimine. Seda kasutatakse peamiselt NVIDIA ja mõnel juhul ka AMD graafikakaardi jaoks.

[ctx: #36156]
note: Description of setting with label #13426 "Allow hardware acceleration (VAAPI)"
en: Enable VAAPI hardware decoding of video files, mainly used for Intel graphics and in some circumstances AMD graphics.
et_ee: Luba videofailide VAAPI riistvaraline dekodeerimine. Seda kasutatakse peamiselt Intel ja mõnel juhul ka AMD graafikakaardi jaoks.

[ctx: #36157]
note: Description of setting with label #20470 "Use movie sets for single movies"
en: When enabled, a "Movie set" entry is used even if the movie library contains only a single movie from that set. When disabled, a "Movie set" entry is used only if the movie library contains more than one movie from that set.
et_ee: Kui lubatud, kasutatakse üksust "Filmikomplekt" ka siis, kui filmikogu sisaldab ainult ühte selle komplekti filmi. Kui keelatud, kasutatakse "Filmikomplekti" ainult juhul, kui filmikogu sisaldab mitut selle komplekti filmi.

[ctx: #36158]
note: Description of setting with label #13427 "Allow hardware acceleration (DXVA2)"
en: Enable DXVA2 hardware decoding of video files.
et_ee: Luba videofailide DXVA2 riistvaraline dekodeerimine.

[ctx: #36159]
note: Description of setting with label #13428 "Allow hardware acceleration (CrystalHD)"
en: Enable CrystalHD decoding of video files.
et_ee: Luba videofailide CrystalHD riistvaraline dekodeerimine.

[ctx: #36160]
note: Description of setting with label #13429 "Allow hardware acceleration (VDADecoder)"
en: Enable VTB hardware decoding of video files.
et_ee: Luba videofailide VTB riistvaraline dekodeerimine.

[ctx: #36161]
note: Description of setting with label #508 "Startup action"
en: Select an action Kodi will perform on startup.
et_ee: Vali toiming, mida Kodi käivitamisel sooritab.

[ctx: #36162]
note: Description of setting with label #13432 "Allow hardware acceleration (VideoToolbox)"
en: Enable VideoToolbox hardware decoding of video files.
et_ee: Luba videofailide VideoToolbox riistvaraline dekodeerimine.

[ctx: #36163]
note: Description of setting with label #20471 "Show empty TV shows"
en: Show TV shows with no episodes when browsing the video library.
et_ee: Kuva videokogu sirvimisel ilma episoodideta sarjad.

[ctx: #36164]
note: Description of setting with label #170 "Adjust display refresh rate"
en: Allow the refresh rate of the display to be changed so that it best matches the video frame rate. This may yield smoother video playback.
et_ee: Luba muuta kuvari värskendussagedust nii, et see sobiks kõige paremini video kaadrisagedusega. See võib anda sujuvama video taasesituse.

[ctx: #36165]
note: Description of setting with label #13550 "Delay after change of refresh rate"
en: Delay of reset event after a change of refresh rate
et_ee: Lähtestamise viivitus pärast värskendussageduse muutmist

[ctx: #36166]
note: Description of setting with label #13510 "Sync playback to display"
en: Synchronise video and audio to the refresh rate of the monitor. VideoPlayer won't use passthrough audio in this case because resampling may be required.
et_ee: Sünkrooni heli ja pilt kuvari värskendussagedusega. Videopleier ei kasuta sel juhul läbilaskeheli, sest vajalik võib olla ümbersämplimine.

[ctx: #36167]
note: Description of setting with label #14107 "Time format"
en: Choose which time format is used for displaying the time in the user interface.
et_ee: Vali, millist ajavormingut kasutatakse kasutajaliideses aja kuvamiseks.

[ctx: #36168]
note: Description of setting with label #14108 "Use 12/24-hour format"
en: Choose whether to use 12 or 24-hour format for displaying the time in the user interface.
et_ee: Vali, kas kasutada kasutajaliideses kellaaja kuvamiseks 12- või 24-tunnist vormingut.

[ctx: #36169]
note: Description of setting with label #13505 "Resample quality"
en: Select the quality of resampling for cases where the audio output needs to be at a different sampling rate from that used by the source.[CR][Low] Is fast and will have minimal impact on system resources such as the use of the CPU.[CR][Medium] & [High] Will use progressively more system resources.
et_ee: Vali ümbersämplimise kvaliteet juhtumite jaoks, kus heli väljund peab olema erineva diskreetimissagedusega kui see, mida allikas kasutab. [CR][Madal] on kiire ja mõjutab süsteemi ressursse, näiteks protsessori kasutust minimaalselt. [CR][Keskmine] ja [Kõrge] kasutavad järk-järgult rohkem süsteemiressursse.

[ctx: #36170]
note: Description of setting with label #22021 "Minimise black bars"
en: Stretch the video up to the set percentage in order to minimise black bars.
et_ee: Mustade ribade minimeerimiseks venita video kuni määratud protsendini.

[ctx: #36171]
note: Description of setting with label #173 "Display 4:3 videos as"
en: Select the zoom level that 4:3 videos are shown on widescreen displays.
et_ee: Vali 4:3 videote suurendusaste laiekraanil näitamisel.

[ctx: #36172]
note: Description of setting with label #13430 "Allow hardware acceleration - PRIME"
en: Enable PRIME decoding of video files
et_ee: Luba videofailide PRIME dekodeerimine

[ctx: #36173]
note: Description of setting with label #14109 "Short date format"
en: Choose which short date format is used for displaying the date in the user interface.
et_ee: Vali, millist kuupäeva vormingut kasutatakse kasutajaliideses aja kuvamiseks.

[ctx: #36174]
note: Description of setting with label #23050 "Activate Teletext"
en: Enable teletext when watching a live TV stream.
et_ee: Luba teletekst TV vaatamisel.

[ctx: #36175]
note: Description of setting with label #23055 "Scale Teletext to 4:3"
en: Scale teletext to 4:3 ratio.
et_ee: Skaleeri teletekst 4:3 suhtele.

[ctx: #36176]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how video file lists are handled.
et_ee: See kategooria sisaldab videofailide loenditega seotud seadeid.

[ctx: #36177]
note: Description of setting with label #22079 "Default select action"
en: Toggle between [Choose], [Play] (default), [Resume], [Show information] and [Queue item].[CR][Choose] will open a context menu to select an item, e.g. show information.[CR][Play] will automatically play videos from the beginning or if a resume point is present ask whether to play from beginning or to resume.[CR][Resume] Will automatically resume videos from the last position that you were viewing them.[CR][Show information] will open the video's information dialog.[CR][Queue item] will append the video to the video playlist.
et_ee: Vaheta [Vali], [Esita] (vaikimisi), [Jätka], [Kuva teave] ja [Lisa järjekorda] vahel.[CR][Vali] avab kontekstimenüü, millest saad teha oma valiku.[CR][Esita] käivitab video automaatselt algusest või kui on olemas jätkamispunkt, siis küsib, kas esitada algusest või jätkata. [CR][Jätka] jätkab automaatselt video vaatamist viimasest vaatamiskohast. [CR][Kuva teave] avab video infoakna. [CR][Lisa järjekorda] lisab video esitusloendisse.

[ctx: #36178]
note: Description of setting with label #20433 "Extract thumbnails and video information"
en: Extract metadata information such as codec and aspect ratio from videos.
et_ee: Eralda videotest metaandmed nagu koodekid ja kuvasuhe.

[ctx: #36179]
note: Description of setting with label #20419 "Replace file names with library titles"
en: When a file is scanned into the library it will display the metadata title instead of the file name.
et_ee: Pärast meediakogusse sisselugemist kuvatakse failinime asemel metaandmete pealkiri.

[ctx: #36180]
note: Description of setting with label #20433 "Extract thumbnails and video information"
en: Extract thumbnails to display in library mode.
et_ee: Loo pisipildid meediakogu režiimis kuvamiseks.

[ctx: #36181]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36182]
note: Description of setting with label #20435 "Combine split video items"
en: Combines multi-part video files, DVD folders or movie folders, down to a single item in non-library views.
et_ee: Ühendab mitmeosalised videofailid, DVD kaustad või filmikaustad failivaates üksikuteks üksusteks.

[ctx: #36183]
note: Description of setting with label #20456 "Flatten hierarchy"
en: Removes the title, genre, etc. nodes from the library view. Selecting a category takes you straight to the title view.
et_ee: Avab sisuvaate kohe meediakogusse sisenemisel ja peidab pealkirja, žanri jne. menüüd.

[ctx: #36184]
note: Description of settings category with label #287 "Subtitles"
en: This category contains the settings for how subtitles are handled.
et_ee: See kategooria sisaldab subtiitritega seotud seadeid.

[ctx: #36185]
note: Description of setting with label #14089 "Font"
en: Set the font type to be used for subtitles.
et_ee: Määra subtiitrite font.

[ctx: #36186]
note: Description of setting with label #289 "Size"
en: Set the font size to be used for subtitles.
et_ee: Määra subtiitrite jaoks kasutatav fondi suurus.

[ctx: #36187]
note: Description of setting with label #736 "Style"
en: Set the font style to be used for subtitles.
et_ee: Määra subtiitrite jaoks kasutatav fondi stiil.

[ctx: #36188]
note: Description of setting with label #737 "Colour"
en: Set the font colour to be used for subtitles.
et_ee: Määra subtiitrite jaoks kasutatav fondi värv.

[ctx: #36189]
note: Description of setting with label #735 "Character set"
en: Set the font character set to be used for subtitles.
et_ee: Määra subtiitrite jaoks kasutatav fondi tähemärgistik.

[ctx: #36190]
note: Description of setting with label #21368 "Override subtitles fonts"
en: Override subtitles fonts in subtitle formats such as ASS / SSA.
et_ee: Alista subtiitrite fondid vormingutes nagu ASS / SSA.

[ctx: #36191]
note: Description of setting with label #21366 "Custom subtitle folder"
en: Set a custom directory for your subtitles. This can be a file share.
et_ee: Määra subtiitrite kataloog. See võib olla ka jagatud kettal.

[ctx: #36192]
note: Description of setting with label #21460 "Subtitle location on screen"
en: Location of subtitles on the screen. [Bottom of video] / [Top of video] When possible the subtitles will be positioned within the video area (depends on video encoding). Please note that some forced positions in the subtitles cannot be changed.
et_ee: Subtiitrite asukoht ekraanil. [Video allosas] / [Video ülaosas] Võimaluse korral paigutatakse subtiitrid videoalasse (sõltub video kodeeringust). Arvesta, et mõnda subtiitrite sundpositsiooni ei saa muuta.

[ctx: #36193]
note: Description of settings category with label #14087 "DVDs"
en: This category contains the settings for how DVD's, Blu-ray, & CD's are handled.
et_ee: Selles kategoorias on DVD-, Blu-ray- ja CD-de käsitsemise sätted.

[ctx: #36194]
note: Description of setting with label #14088 "Play DVDs automatically"
en: Autorun DVD video when inserted in drive.
et_ee: Käivita DVD sisestamisel automaatselt video.

[ctx: #36195]
note: Description of setting with label #21372 "Forced DVD player region"
en: Force a region for DVD playback.
et_ee: Määra DVD taasesituse regioon.

[ctx: #36196]
note: Description of setting label #21882 "Attempt to skip introduction before DVD menu"
en: Attempt to skip "unskippable" introductions before DVD menu.
et_ee: Ürita DVD sissejuhatav osa enne peamenüüd vahele jätta.

[ctx: #36197]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36198]
en: Select the default movie information source. See the add-ons manager for options.
et_ee: Vali vaikimisi filmi info allikas. Vaata võimalikke variante lisamoodulite haldurist.

[ctx: #36199]
en: Select the default TV show information source. See the add-ons manager for options.
et_ee: Vali vaikimisi sarjade teabeallikas. Vaata võimalikke variante lisamoodulite haldurist.

[ctx: #36200]
en: Select the default music videos information source. See the add-ons manager for options.
et_ee: Vali vaikimisi muusikavideo info allikas. Vaata võimalikke variante lisamoodulite haldurist.

[ctx: #36201]
en: Settings for PVR & Live TV.
et_ee: PVR ja Otse-TV seaded.

[ctx: #36202]
en: This category contains the general settings for the PVR & Live TV.
et_ee: See kategooria sisaldab PVR ja Otse-TV üldseadeid.

[ctx: #36203]
en: Enables the "Personal Video Recorder" (PVR) features. This requires that at least one PVR add-on is installed.
et_ee: Lubab funktsioonid "Personal Video Recorder - Isiklik videosalvesti" (PVR). Selleks on vaja installida vähemalt üks PVR lisamoodul.

[ctx: #36204]
note: Description of setting with label #22076 "Default play action"
en: Toggle between [Ask if resumable] (default) and [Resume].[CR][Ask if resumable] will ask whether to play from beginning or to resume (if a resume point is present).[CR][Resume] will automatically resume videos from the last position that you were viewing them.[CR]If no resume point is set, playback will automatically start from the beginning.
et_ee: Vaheta [Küsi, kui saab jätkata] (vaikimisi) ja [Jätka] vahel.[CR] [Küsi, kui saab jätkata] avab menüü, millest saab valida, kas esitada algusest või jätkata pooleli jäänud kohast.[CR] [Jätka] jätkab automaatselt pooleli jäänud kohast.[CR] Kui jätkupunkti ei ole määratud, algab taasesitus automaatselt algusest.

[ctx: #36205]
en: Sort the channels by channel number from the backend, but use local numbering for channels.
et_ee: Järjesta kanalid kaugvastuvõtja kanalinumbri järgi, kuid kanalite jaoks kasuta kohalikku numeratsiooni.

[ctx: #36206]
en: Use the channel numbering from the backend.
et_ee: Kasuta kaugvastuvõtja kanalinumbreid.

[ctx: #36207]
en: Open the channel manager, which allows modifying the channel order, channel name, icon, etc.
et_ee: Ava kanalihaldur, mis lubab muuta kanalite järjestust, kanali nime, ikooni jne.

[ctx: #36208]
en: Instruct the backend to search for channels (if supported).
et_ee: Käivita kaugvastuvõtjas kanaliotsing (kui see on toetatud).

[ctx: #36209]
en: Clear the databases for PVR data like channels, groups, reminders and guide. Please note that not all data can be restored from the backend afterwards.
et_ee: Tühjenda PVR andmete andmebaasid (nt kanalid, lemmiknimekirjad, meeldetuletused ja telekava). Teadmiseks, et kõiki andmeid ei saa tagantjärgi kaugvastuvõtjast taastada.

[ctx: #36210]
en: Open the client priorities dialog which allows modifying the priority for enabled PVR clients according to your personal preferences, for instance to order channels client by client. Higher value means higher priority.
et_ee: Avab menüü, kus saab muuta kasutatavate PVR-klientide tähtsuse järjekorda. Näiteks saab valida, millised kanalid kuvatakse loendi ülaosas. Suurem arv tähendab suuremat prioriteeti.

[ctx: #36211]
en: This category contains the settings for PVR channels and channel groups.
et_ee: See kategooria sisaldab PVR kanalite ja lemmiknimekirjade sätteid.

[ctx: #36212]
en: Display programming information when changing channels, such as the current TV show.
et_ee: Kuva kanalit vahetades saateinfo, näiteks praegune telesaade.

[ctx: #36213]
en: Open the group manager, which allows modification of groups and their respective channels
et_ee: Ava kanalihaldur, mis lubab muuta kanalinimekirju ja neis leiduvaid kanaleid

[ctx: #36214]
en: Preselect the playing channel in windows and dialogs containing channel lists. If enabled and there is a playing channel, the playing channel will be selected when opening a window or dialog containing a channel list. If disabled, the channel previously selected in a window or dialog will be selected when opening a window containing a channel list.
et_ee: Säte mõjutab seda, milline kanal valitakse telekava või kanaliloendi avamisel. Kui lubatud, valitakse aktiivne kanal. Kui keelatud, valitakse viimati vaadatud kanal

[ctx: #36215]
note: Description of setting with label #14110 "Long date format"
en: Choose which long date format is used for displaying the date in the user interface.
et_ee: Vali, millist pikka kuupäeva vormingut kasutatakse kasutajaliideses aja kuvamiseks.

[ctx: #36216]
en: Folder where channel icons are stored.
et_ee: Kaust kus talletatakse kanaliikoonid.

[ctx: #36217]
en: Scan for missing channel icons.
et_ee: Skaneeri puuduvaid kanaliikoone.

[ctx: #36218]
en: This category contains the electronic programming guide (EPG) settings.
et_ee: See kategooria sisaldab elektroonilise saatekava (EPG) sätteid.

[ctx: #36219]
en: Number of past days to show in the guide and to import from backends.
et_ee: Möödunud päevade arv, mida telekavas kuvada ja kaugtuunerist importida.

[ctx: #36220]
en: Number of future days to show in the guide and to import from backends.
et_ee: Tulevaste päevade arv, mida telekavas kuvada ja kaugtuunerist importida.

[ctx: #36221]
en: Time between imports of guide data from backends.
et_ee: Kaugtuuneritest saatekava andmete hankimise ajavahemik.

[ctx: #36222]
en: Don't import the guide data while playing TV to minimise CPU usage.
et_ee: Protsessori kasutuse vähendamiseks telekanalite vaatamise ajal EPG andmeid ei impordita.

[ctx: #36223]
note: Description of setting with label #13438 "Allow Hardware Accelleration with DRM PRIME"
en: Enable PRIME hardware decoding of video files, used if ffmpeg PRIME hwaccel is available.
et_ee: Luba videofailide riistvaraline dekodeerimine PRIME abil, kui ffmpeg PRIME hwaccel on saadaval.

[ctx: #36224]
en: Hide "No information available" labels when no guide data is available for a channel.
et_ee: Peida 'Info pole saadaval', kui kanalitel puudub EPG.

[ctx: #36225]
en: Delete the cached guide data and reimport it from the backend.
et_ee: Kustuta vahemällu salvestatud EPG andmed ja impordi need kaugtuunerist uuesti.

[ctx: #36226]
en: This category contains the PVR playback and channel switching settings.
et_ee: See kategooria sisaldab PVR taasesituse ja kanalivahetuse seadeid.

[ctx: #36227]
en: Switch to full screen display when starting playback of channels.
et_ee: Kanalite taasesituse alustamisel lülitu täisekraanile.

[ctx: #36228]
note: Description of setting with label #745 "Background Colour"
en: Set the colour to be used for the subtitle background.
et_ee: Määra subtiitrite tausta jaoks kasutatav värv.

[ctx: #36229]
en: Display signal quality information in the codec information window (if supported by the add-on and backend).
et_ee: Kuva koodeki teabe aknas signaali kvaliteet (kui lisamoodul ja kaugtuuner seda toetavad).

[ctx: #36230]
note: Description of setting with label #746 "Background Opacity"
en: Set the subtitle background opacity.
et_ee: Määra subtiitrite tausta läbipaistmatus.

[ctx: #36231]
en: When flipping through channels using channel up/down buttons, channel switches must be confirmed using the OK button.
et_ee: Kanalite sirvimisel üles/alla nuppudega tuleb kanalivahetus OK nupuga kinnitada.

[ctx: #36232]
en: When pressing channel up or down, the actual channel switch is delayed, allowing the user to flip to a channel number without waiting for each channel switch.
et_ee: Määra üles/alla nupu kasutusel kanalivahetusele viiteaeg. Võimaldab kanalitest üle hüpata, ootamata iga kanali vahetumist.

[ctx: #36233]
en: This category contains settings for recordings.
et_ee: See kategooria sisaldab salvestuste seadeid.

[ctx: #36234]
en: Duration of instant recordings when pressing the record button. This value will be taken into account if "Instant recording action" is set to "Record for a fixed period of time"
et_ee: Kiirsalvestuste kestus salvestusnupu vajutamisel. Seda väärtust võetakse arvesse, kui valiku „Kiirsalvestustoiming” väärtuseks on „Salvesta kindla aja jooksul”

[ctx: #36235]
en: Close the on screen display controls after switching channels.
et_ee: Sulge valikuaken pärast kanali vahetust.

[ctx: #36236]
en: If set to a value greater than zero last watched time of channels will be stored the given amount of time after start of channel playback. Otherwise the last watched time will be stored immediately at start of channel playback.
et_ee: Määrab, mitu sekundit peaks kanalit vaatama, enne kui see viimati vaadatud kanalite loendis ilmub. Kui väärtuseks on '0', jääb kanal loendisse kohe kanali taasesituse alguses.

[ctx: #36237]
en: Additional time to record before the scheduled start time to allow for minor broadcasting changes. Not supported by all add-ons and backends.
et_ee: Lisaaeg salvestamiseks enne ajastuse algusaega, et võimaldada väiksemaid saatekava muudatusi. Kõik lisamoodulid ja taustaprogrammid ei toeta.

[ctx: #36238]
en: Additional time to record after the scheduled end time to allow for minor broadcasting changes. Not supported by all add-ons and backends.
et_ee: Lisaaeg salvestamiseks pärast ajastuse lõpuaega, et võimaldada väiksemaid saatekava muudatusi. Kõik lisamoodulid ja taustaprogrammid ei toeta.

[ctx: #36239]
en: Display a notification when timers are added, finished or removed by the backend.
et_ee: Kuva teavitus, kui kaugvastuvõtja lisab, lõpetab või eemaldab taimereid.

[ctx: #36240]
en: This category contains the PVR power management settings, such as when to wakeup the PVR backend server.
et_ee: See kategooria sisaldab PVR toitehalduse seadeid, näiteks millal PVR kaugserver äratada.

[ctx: #36241]
en: Execute the wakeup command below when exiting this application or going into hibernation mode. The timestamp of the next scheduled recording is passed as parameter.
et_ee: Rakendusest väljumisel või puhkeseisundisse minnes käivita allpool olev ärkamiskäsk. Parameetrina edastatakse järgmise ajastatud salvestuse ajatempel.

[ctx: #36242]
en: The command will not be executed when a recording will be started within this timeout.
et_ee: Käsku ei täideta, kui selle ajavahemiku sees alustatakse salvestamist.

[ctx: #36243]
en: The command to execute (cmd [timestamp]).
et_ee: Täidetav käsk (cmd [timestamp]).

[ctx: #36244]
en: Time to subtract from the start time of the next scheduled recording.
et_ee: Aeg, mille võrra varem ajastatud salvestus käivitub.

[ctx: #36245]
en: Execute the wakeup command every day at the given time.
et_ee: Käivita äratuskäsklus iga päev etteantud ajal.

[ctx: #36246]
en: When to execute the daily wakeup command.
et_ee: Igapäevase äratuskäskluse käivitamise aeg.

[ctx: #36247]
en: This category contains the parental control settings, if the PVR backend server supports parental controls.
et_ee: See kategooria sisaldab lapseluku sätteid, kui kaugtuuner toetab lapselukku.

[ctx: #36248]
en: Asks for a pin code to access parental locked channels. Channels can be marked as locked in the channels editor on the general tab. Parental locked channels can't be played or recorded without entering a pin code, and the guide information is hidden for those channels.
et_ee: Lapselukuga kanalitele juurdepääsuks küsitakse PIN-koodi. Kanaleid saab märkida lukustatuks kanaliredaktoris vahekaardil 'Üldine'. Lapselukuga kanaleid ei saa ilma pin-koodi sisestamata vaadata ega salvestada ning nende kanalite teave on peidetud.

[ctx: #36249]
en: Enter a new pin code to unlock parental locked channels.
et_ee: Sisesta PIN kood lukustatud kanali avamiseks.

[ctx: #36250]
en: Ask for the pin code again when trying to access a parental locked channel and the code hasn't been asked for this duration.
et_ee: Lapseluku all olevate kanalite vaatamisel küsi pärast määratud ajavahemikku uuesti PIN-koodi.

[ctx: #36251]
en: This category contains the settings for your PVR backend specifically, if supported by the PVR add-on and backend.
et_ee: See kategooria sisaldab konkreetselt PVR kaugtuuneri sätteid, kui PVR lisamoodul ja tuuner seda toetavad.

[ctx: #36252]
en: This option will bring you to any specific settings for your PVR backend, if supported by the PVR add-on and backend.
et_ee: See valik viib PVR kaugtuuneri konkreetsete seadistusteni, kui PVR lisamoodul ja tuuner seda toetavad.

[ctx: #36253]
note: Description of settings section with label #2 "Music"
en: Section that contains settings related to music files and how they are handled.
et_ee: Jaotis, mis sisaldab muusikafailidega seotud seadeid ja nende käsitlemist.

[ctx: #36254]
en: Action to perform when pressing the record button. [Record current show] will record the current show from "now" to the end of the show. If no TV guide data is currently available a fixed length recording starting "now", with the value set for "Instant recording duration" will be scheduled. [Record for a fixed period of time] will schedule a fixed length recording starting "now", with the value set for "Instant recording duration". [Ask what to do] will open a dialogue containing different recording actions to choose from, like "Record current show", "Record next show" and some fixed duration recordings.
et_ee: Salvestusnupu vajutusel tehtav toiming. [Salvesta praegune saade] salvestab praeguse saate kuni saate lõpuni. Kui EPG andmeid pole saadaval, ajastatakse määratud kestusega salvestus, mis algab väärtusega „nüüd“ ja kestus vastab väärtusele „Kiirsalvestuse kestus“. [Salvesta määratud kestus] ajastab fikseeritud kestusega salvestuse, mis algab väärtusega "kohe"ja kestus vastab väärtusele „Kiirsalvestuse kestus“. [Küsi, mida teha] avab dialoogi, mis sisaldab erinevaid salvestustoiminguid, millest valida. Näiteks "Salvesta praegune saade", "Salvesta järgmine saade" ja mõned määratud kestusega salvestised.

[ctx: #36255]
note: Description of setting with label #13414 "Show song and album artists"
en: When enabled, both song and album artists are shown. When disabled, only album artists are shown and artists that appear only on individual songs from an album are excluded.
et_ee: Kui lubatud, kuvatakse nii loo kui ka albumi esitajaid. Kui keelatud, kuvatakse ainult albumi esitajad ja välja jäetakse esitajad, kes esinevad ainult albumit üksikutel lugudel.

[ctx: #36256]
note: Description of setting with label #20192 "Fetch additional information during updates"
en: Automatically fetch album and artist information from information providers when adding songs to the library.
et_ee: Laulude meediakogusse lisamisel too infopakkujatelt automaatselt albumi ja esitaja teave.

[ctx: #36257]
note: Description of setting with label #20193 "Default provider for album information"
en: Select the default album information provider.
et_ee: Vali albumi info vaiketeenus.

[ctx: #36258]
note: Description of setting with label #20194 "Default provider for artist information"
en: Select the default artist information provider.
et_ee: Vali esitaja info vaiketeenus.

[ctx: #36259]
note: Description of setting with label #22000 "Update library on startup"
en: Check for new and removed media files on startup.
et_ee: Otsi käivitamisel uusi ja eemaldatud meediafaile.

[ctx: #36260]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36261]
note: Description of setting with label #19108 "Refreshrate"
en: If enabled, this framerate is used for streams we were not able to detect fps.
et_ee: Kui lubatud, kasutatakse seda kaadrisagedust voogude jaoks, mille fps-i ei suuda tuvastada.

[ctx: #36262]
note: Description of setting with label #20196 "Export music library"
en: Export parts of the music library to an XML file or NFO files. This will optionally overwrite your current NFO and artwork files.
et_ee: Ekspordi muusikakogu osi XML- või NFO-failidesse. See kirjutab valikuliselt üle praegused NFO- ja pildifailid.

[ctx: #36263]
note: Description of setting with label #20197 "Import music library"
en: Import an XML file into the music library database.
et_ee: Impordi XML fail muusikakogu andmebaasi.

[ctx: #36264]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how music playback is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab muusika taasesituse seadistusi.

[ctx: #36265]
note: Description of setting with label #489 "Play next song automatically"
en: Automatically plays the next item in the current folder, for example in "Files" view after a track has been played, the next track in the same folder will automatically play.
et_ee: Esitab automaatselt praeguse kausta järgmise üksuse, näiteks pärast faili esitamist vaates "Failid", esitatakse automaatselt sama kausta järgmine lugu.

[ctx: #36266]
note: Description of setting with label #14084 "Queue songs on selection"
en: When songs are selected they are queued instead of playback starting immediately.
et_ee: Kui laulud on valitud, pannakse need kohe esitamise asemel järjekorda.

[ctx: #36267]
note: Description of setting with label #638 "Volume adjustments"
en: Read the ReplayGain information encoded in your audio files by a program such as MP3Gain and normalise the sound levels accordingly.
et_ee: Loe helifailidesse kodeeritud ReplayGaini teavet ja normaliseeri helitasemed vastavalt.

[ctx: #36268]
note: Description of setting with label #641 "Files with ReplayGain information"
en: Reference volume (PreAmp level) to use for files with encoded ReplayGain information. Default is 89dB as per standard. Change with caution.
et_ee: ReplayGaini sisaldavate failidega vaikimisi kasutatav helitugevus (PreAmp tase). Vaikeväärtus on 89dB. Ära muuda väärtust, kui ei tea, mida teed.

[ctx: #36269]
note: Description of setting with label #642 "PreAmp Level - Non ReplayGained files"
en: Reference volume (PreAmp level) to use for files without encoded ReplayGain information. Default is 89dB as per standard. Change with caution.
et_ee: ReplayGaini mitte sisaldavate failidega vaikimisi kasutatav helitugevus (PreAmp tase). Vaikeväärtus on 89dB. Ära muuda väärtust, kui ei tea, mida teed.

[ctx: #36270]
note: Description of setting with label #643 "Avoid clipping protection on ReplayGained files"
en: Play file at lower volume, if necessary, to avoid audio limiting clipping protection. Otherwise clipping protection will be provided by the audioengine in those parts that need it.
et_ee: Vajadusel esita faili väiksema helitugevusega, et vältida heli piiravat moonutuskaitset. Vastasel juhul kasutab helisüsteem moonutuste kaitset seda vajavates osades.

[ctx: #36271]
note: Description of setting with label #13314 "Crossfade between songs"
en: Smoothly fade from one audio track to the next. You can set the amount of overlap from 1-15 seconds.
et_ee: Kasuta lugude vahel sujuvaid üleminekuid. Üleminek võib kesta 1-15 sekundit.

[ctx: #36272]
note: Description of setting with label #13400 "Crossfade between songs on the same album"
en: Allow crossfading to occur when both tracks are from the same album.
et_ee: Luba kahe samal albumil leiduva loo kokkusulandamine.

[ctx: #36273]
note: Description of setting with label #250 "Visualisation"
en: Select the visualisation that will be displayed while listening to music.
et_ee: Vali muusika kuulamisel kuvatav visuaal.

[ctx: #36274]
note: Description of setting with label #39125 "Enable tag reading in file view"
en: When browsing music files in file view read the tags of those not in the music library as you go. This can make large directories slow to display, especially over a network.
et_ee: Sirvides muusikafaile failihalduris, loe ka muusikakogus mitteolevate failide silte. See võib muuta suurte kataloogide kuvamise aeglaseks, eriti võrgu kaudu.

[ctx: #36275]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" for musicfiles.trackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the user interface. In order to function properly, tag reading needs to be enabled.
et_ee: Määra, kuidas lugude nimed kuvatakse kasutajaliideses. Korralikuks toimimiseks peab olema lubatud siltide lugemine.

[ctx: #36276]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in file lists.
et_ee: Kasutatakse faililoendite teise veeru vormindamiseks.

[ctx: #36277]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.nowplayingtrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the now playing list.
et_ee: Määra, kuidas lugude nimed praegu esitatavas loendis kuvatakse.

[ctx: #36278]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in the now playing list.
et_ee: Kasutatakse praegu esitatava loendi teise veeru vormindamiseks.

[ctx: #36279]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.librarytrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in library lists.
et_ee: Määra, kuidas lugude nimed meediakogu loendites kuvatakse.

[ctx: #36280]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in library lists.
et_ee: Kasutatakse meediakogu loendite teise veeru vormindamiseks.

[ctx: #36281]
note: Description of setting with label #14059 "Search for thumbnails on remote shares"
en: Search for thumbs on remote shares and optical media. This can often slow down the listing of network folders.
et_ee: Otsi pisipilte kaugjagudest ja optilistelt andmekandjatelt. See võib võrgukaustade loetlemist sageli aeglustada.

[ctx: #36282]
note: Description of settings category with label #620 "Audio CDs"
en: This category contains the settings for how CDs are handled.
et_ee: See kategooria sisaldab CD-de käsitsemise seadeid.

[ctx: #36283]
note: Description of setting with label #14097 "Audio CD Insert Action"
en: Autorun CDs when inserted in drive.
et_ee: Käivita sisestatud CD-d automaatselt.

[ctx: #36284]
note: Description of setting with label #227 "Load audio CD information from online service"
en: Read the information belonging to an audio CD, like song title and artist, from the Internet database gnudb.org.
et_ee: Loe interneti andmebaasist gnudb.org audio-CD-le kuuluvat teavet, näiteks laulu pealkirja ja esitajat.

[ctx: #36285]
note: Description of setting label #20000 "Saved music folder"
en: Select the location on your hard drive where ripped tracks will be saved to.
et_ee: Vali kõvakettal ripitud lugude salvestuskoht.

[ctx: #36286]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in audiocds.trackpathformat
en: Control how saved music is named from the tags. Tags: [B]%N[/B]: TrackNumber, [B]%S[/B]: DiscNumber, [B]%A[/B]: Artist, [B]%T[/B]: Title, [B]%B[/B]: Album, [B]%G[/B]: Genre, [B]%Y[/B]: Year, [B]%F[/B]: FileName, [B]%D[/B]: Duration, [B]%J[/B]: Date, [B]%R[/B]: Rating, [B]%I[/B]: FileSize.
et_ee: Määra, kuidas salvestatud muusika nimetatakse siltidest. Sildid: [B]%N[/B]: Raja number, [B]%S[/B]: Plaadi number, [B]%A[/B]: Esitaja, [B]%T[/B]: Pealkiri, [B]%B[/B]: Album, [B]%G[/B]: Žanr, [B]%Y[/B]: Aasta, [B]%F[/B]: Faili nimi, [B]%D[/B]: Kestus [B]%J[/B]: Avaldatud, [B]%R[/B]: Hinnang, [B]%I[/B]: Faili suurus.

[ctx: #36287]
note: Description of setting with label #621 "Encoder"
en: Select which audio encoder to use when ripping.
et_ee: Vali rippimisel kasutatav audiokoodek.

[ctx: #36288]
note: Description of setting with label #622 "Quality"
en: Select which quality you want to rip your files.
et_ee: Vali rippimise kvaliteet.

[ctx: #36289]
note: Description of setting with label #623 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the specified audio encoder for audio compression.
et_ee: Vali audio pakkimiseks kasutatav koodeki bitikiirus.

[ctx: #36290]
note: Description of setting with label #665 "Compression level"
en: For FLAC define compression level, default 5.
et_ee: Määra FLAC failidele tihendusaste, vaikimisi 5.

[ctx: #36291]
note: Description of setting with label #14099 "Eject disc when CD ripping is complete"
en: Auto eject disc after rip is complete.
et_ee: Väljasta plaat peale rippimise lõppu.

[ctx: #36292]
note: Description of settings category "Interface -> Startup" with label #14224
en: This category contains startup settings.
et_ee: Kategooria sisaldab algkäivitusega seotud seadeid.

[ctx: #36293]
note: Description of setting with label #20223 "Artist information folder"
en: Select the folder where artist information (nfo files and images) should be saved in.
et_ee: Vali kaust, kuhu esitaja teave (nfo-failid ja pildid) tuleks salvestada.

[ctx: #36294]
note: Description of setting with label #20228 "Use artist sortname"
en: When sorting music items by artist use sortname e.g. Parton, Dolly rather than name.
et_ee: Kasuta päris nime asemel sortimisnime muusika järjestamisel esitaja nime järgi. Näiteks Parton, Dolly.

[ctx: #36295]
note: Description of setting with label #752 "Opacity"
en: Set the subtitle opacity.
et_ee: Määra subtiitrite läbipaistmatus.

[ctx: #36296]
en: This category contains settings for reminders.
et_ee: See kategooria sisaldab meeldetuletuste seadeid.

[ctx: #36297]
en: Choose a time in seconds after which PVR reminder popups will be automatically closed.
et_ee: Määra aeg sekundites, mille möödudes PVR meeldetuletuste hüpikaken suletakse automaatselt.

[ctx: #36298]
en: If enabled, a recording for the programme to remind will be scheduled when auto-closing the reminder popup, if supported by the PVR add-on and backend.
et_ee: Kui säte on lubatud ja PVR lisamoodul seda toetab, salvestatakse saade automaatselt pärast meeldetuletuse akna sulgumist.

[ctx: #36299]
note: Description of setting with label #13436 "Adjust display HDR mode"
en: Allow the HDR mode of the display to be changed to best match the media. When disabled, Kodi applies tonemapping if needed (and if supported on your hardware) to adapt the media to the current HDR mode of the display.
et_ee: Lubab muuta ekraani HDR režiimi, et see vastaks kõige paremini meediale. Kui see on keelatud, rakendab Kodi vajadusel (ja kui riistvara seda toetab) toonikaardistust, et kohandada meedia ekraani praeguse HDR režiimiga.

[ctx: #36300]
note: Description of setting with label #20226 "Movie set information folder"
en: Select the folder where movie set information (images) are saved locally.
et_ee: Vali kaust, kuhu filmikomplekti teave (pildid) salvestatakse.

[ctx: #36301]
en: No 'Movie set information folder' is configured to store movie set images so they will not be exported. Do you want to proceed?
et_ee: Filmikomplekti teabe jaoks pole määratud kausta, seega ei saa nende andmeid salvestada. Kas sa tahad jätkata?

[ctx: #36302]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36303]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36304]
note: Description of settings section with label #1 "Pictures"
en: Section that contains settings related to pictures and how they are handled.
et_ee: Jaotis, mis sisaldab piltidega seotud sätteid ja nende käsitlemist.

[ctx: #36305]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how picture file lists are handled.
et_ee: See kategooria sisaldab pildifailide loendite käsitsemise seadeid.

[ctx: #36306]
en: If not using backend channel numbers then start all groups channel numbers from 1.
et_ee: Kui ei kasutata kaugvastuvõtja kanalinumbreid, algavad kõigi lemmiknimekirjade kanalid numbriga 1.

[ctx: #36307]
note: Description of setting with label #13360 "Automatically generate thumbnails"
en: Automatically generate picture thumbnails when entering picture folder.
et_ee: Piltide kausta sisenedes genereeri automaatselt pisipildid.

[ctx: #36308]
note: Description of setting with label #20472 "Show all performers for music videos"
en: When enabled, shows all performers in the artist list for music videos, not just the main artist
et_ee: Kui lubatud, kuvatakse muusikavideote loendis kõik esinejad, mitte ainult peamine esitaja

[ctx: #36309]
note: Description of setting with label #22022 "Show video files in listings"
en: Show videos in picture file lists.
et_ee: Kuva pildiloendites videofailid.

[ctx: #36310]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36311]
note: Description of settings category with label #108 "Slideshow"
en: This category contains the settings for how the picture slideshow is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab slaidiseansi käsitlemise seadeid.

[ctx: #36312]
note: Description of setting with label #12378 "Amount of time to display each image"
en: Select the amount of time that each image is displayed in a slideshow.
et_ee: Vali iga pildi esitusloendis näitamise aeg.

[ctx: #36313]
note: Description of setting with label #12379 "Use pan and zoom effects"
en: Images in a slideshow will pan and zoom while displayed.
et_ee: Pilte suurendatakse ja nihutatakse esitusloendis näitamise ajal.

[ctx: #36314]
note: Description of setting with label #13319 "Randomise"
en: View slideshow images in a random order.
et_ee: Vaata esitusloendi pilte juhuslikus järjestuses.

[ctx: #36315]
note: Description of settings section with label #8 "Weather"
en: Section that contains weather related settings.
et_ee: Jaotis, mis sisaldab ilmaga seotud seadeid.

[ctx: #36316]
note: Description of settings category with label #16000 "General"
en: This category contains the settings for how the weather service is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab ilmateenustega seotud seadeid.

[ctx: #36317]
note: Description of settings category with label #0 "Locations"
en: Select up to three locations for which the weather can be displayed.
et_ee: Vali kuni kolm asukohta, mille ilmateadet näidatakse.

[ctx: #36318]
note: Description of setting with label #24029 "Service for weather information"
en: Specify the default weather information source. See the add-ons manager for options.
et_ee: Vali vaikimisi ilmateate allikas. Vaata võimalikke variante lisamoodulite haldurist.

[ctx: #36319]
note: Description of settings section with label #14036  "Services"
en: Section containing settings for how services are handled.
et_ee: Jaotis sisaldab teenuste käitlemise seadeid.

[ctx: #36320]
note: Description of settings category with label #16000 "General"
en: This category contains the settings used for all services.
et_ee: See kategooria sisaldab kõigi teenuste jaoks kasutatavaid seadeid.

[ctx: #36321]
note: Description of setting with label #1271 "Device name"
en: The name to display for this device when using various network services.
et_ee: Selle seadme jaoks kuvatav nimi erinevate võrguteenuste kasutamisel.

[ctx: #36322]
note: Description of settings category with label #20187 "UPnP/DLNA"
en: This category contains the settings for how the UPnP service is handled. UPnP is also called DLNA on most consumer electronics.
et_ee: See kategooria sisaldab UPnP teenuse käitlemise seadeid. Enamikus olmeelektroonikas nimetatakse UPnP-d ka DLNA-ks.

[ctx: #36323]
note: Description of setting with label #21360 "Share my libraries"
en: Enables the UPnP server. This allows you to stream media in your libraries to a UPnP client.
et_ee: Lubab UPnP-serveri. See võimaldab meediakogudes olevat meediumit voogesitada UPnP kliendile.

[ctx: #36324]
note: Description of setting with label #20188 "Announce library updates"
en: When a manual or automatic library update occurs, notify UPnP clients.
et_ee: Teavita UPnP kliente automaatsest ja käsitsi meediakogu uuendusest.

[ctx: #36325]
note: Description of setting with label #21881 "Allow playback control via UPnP"
en: Enable the UPnP client. This allows you to stream media from any UPnP server with a control point and control playback from that server.
et_ee: Luba UPnP klient. See võimaldab voogesitada meediumit igast UPnP juhtpunktiga serverist ja juhtida sealt taasesitust.

[ctx: #36326]
note: Description of setting with label #21361 "Look for remote UPnP players"
en: Enable the UPnP control point. This allows you to stream media to any UPnP client and control its playback.
et_ee: Luba UPnP kontrollpunkt. See võimaldab voogesitada meediumit mis tahes UPnP kliendile ja juhtida selle taasesitust.

[ctx: #36327]
note: Description of settings category with label #20187 "Control"
en: This category contains the settings for how the web server service and the application control service is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab seadeid, kuidas veebiserveriteenust ja rakenduste juhtimisteenust käsitsetakse.

[ctx: #36328]
note: Description of setting with label #263 "Allow remote control via HTTP"
en: Enable remote users to control this application through the built-in web server. Never expose the web server port to the Internet.
et_ee: Luba kaugkasutajatel seda rakendust sisseehitatud veebiserveri kaudu juhtida. Ära ava kunagi veebiserveri porti internetis.

[ctx: #36329]
note: Description of setting with label #730 "Port"
en: Define the web server port.
et_ee: Määra veebiserveri port.

[ctx: #36330]
note: Description of setting with label #1048 "Username"
en: Define the web server username. Must be set when authentication is enabled.
et_ee: Määra veebiserveri kasutajanimi. Nõutav, kui autentimine on lubatud.

[ctx: #36331]
note: Description of setting with label #1048 "Password"
en: Define the web server password. Must be set when authentication is enabled.
et_ee: Määra veebiserveri parool. Nõutav, kui autentimine on lubatud.

[ctx: #36332]
note: Description of setting with label #199 "Web interface"
en: Select between web interfaces installed via the add-on manager.
et_ee: Vali lisamooduli halduri kaudu installitud veebiliideste vahel.

[ctx: #36333]
note: Description of settings category with label #790 "Remote Control"
en: This category contains the settings for how the remote control service is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab kaugjuhtimise teenuse käsitsemise seadeid.

[ctx: #36334]
note: Description of setting with label #791 "Allow remote control from programs on this system"
en: Allow programs on this device to control this application via the JSON-RPC over WebSocket, JSON-RPC over TCP, or EventServer protocol, without authentication.
et_ee: Luba selle seadme programmidel seda rakendust autentimata juhtida kasutades JSON-RPC > WebSocket, JSON-RPC > TCP või EventServer protokolli.

[ctx: #36335]
note: Description of setting with label #792 "Port"
en: Define the remote control port.
et_ee: Määra kaugjuhtimise port.

[ctx: #36336]
note: Description of setting with label #793 "Port range"
en: Define the remote control port range.
et_ee: Määra kaugjuhtimise pordi ulatus.

[ctx: #36337]
note: Description of setting with label #797 "Maximum number of clients"
en: Define the maximum number of clients that can connect.
et_ee: Määra maksimaalne arv kliente, kes saavad ühendust luua.

[ctx: #36338]
note: Description of setting with label #794 "Allow remote control from programs on other systems"
en: Allow programs on the network to control this application via the JSON-RPC over WebSocket, JSON-RPC over TCP, or EventServer protocol, without authentication. It allows anyone with access to the network to completely control this application and, therefore, this device. Never expose these interfaces to the Internet.
et_ee: Luba selle võrgu programmidel seda rakendust autentimata juhtida kasutades JSON-RPC > WebSocket, JSON-RPC > TCP või EventServer protokolli. See võimaldab kõigil, kellel on juurdepääs võrgule, seda rakendust ja seega ka seadet täielikult juhtida. Ära kunagi ava neid liideseid internetile.

[ctx: #36339]
note: Description of setting with label #795 "Initial repeat delay (ms)"
en: Initial repeat delay (ms).
et_ee: Ühekordne viivitus (ms).

[ctx: #36340]
note: Description of setting with label #796 "Continuous repeat delay (ms)"
en: Continuous repeat delay (ms).
et_ee: Pidev viivitus (ms).

[ctx: #36341]
note: Description of settings category with label #1259 "Zeroconf"
en: This category contains the settings for how the Zeroconf network discovery service is handled, required for AirPlay.
et_ee: See kategooria sisaldab AirPlay jaoks vajalikke seadeid Zeroconfi võrgu avastamise teenuse käsitsemiseks.

[ctx: #36342]
note: Description of setting with label #1260 "Announce services to other systems"
en: Allows applications on the network to discover enabled services via Zeroconf.
et_ee: Võimaldab võrgus olevatel rakendustel lubatud teenuseid avastada Zeroconfi kaudu.

[ctx: #36343]
note: Description of setting with label #1270 "Enable AirPlay support"
en: If enabled, the content from other AirPlay devices or applications can be received.
et_ee: Kui lubatud, saab teistelt AirPlay seadmetelt või rakendustelt sisu vastu võtta.

[ctx: #36344]
note: Description of setting with label #1272 "Use password protection"
en: Enable AirPlay password protection.
et_ee: Luba AirPlay parooliga kaitse.

[ctx: #36345]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Sets the AirPlay password.
et_ee: Määrab AirPlay parooli.

[ctx: #36346]
note: Description of settings category with label #1200 "SMB Client"
en: This category contains the settings for how the SMB client (Samba) service is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab SMB kliendi (Samba) teenuse käitlemise seadeid.

[ctx: #36347]
note: Description of setting with label #1207 "WINS server"
en: If a WINS server is running on the network, enter its IP address here. Otherwise, leave blank.
et_ee: Kui võrgus töötab WINSserver, sisesta siia selle IP-aadress. Muul juhul jäta tühjaks.

[ctx: #36348]
note: Description of setting with label #1202 "Workgroup"
en: If a WINS server is running on the network, enter its workgroup name here. Otherwise, leave blank.
et_ee: Kui võrgus töötab WINSserver, sisesta siia selle töörühma nimi. Muul juhul jäta tühjaks.

[ctx: #36349]
note: Description of settings section with label #13000 "System"
en: Section that contains the system related settings for the device this application is installed on.
et_ee: Jaotis, mis sisaldab seadme, millele see rakendus on installitud, süsteemiga seotud sätteid.

[ctx: #36350]
note: Description of setting with label #13026 "Try to wake remote servers on access"
en: Automatically send Wake-on-LAN to server(s) right before trying to access shared files or services.
et_ee: Saada Wake-on-LAN automaatselt serverile vahetult enne jagatud failidele või teenustele juurdepääsu proovimist.

[ctx: #36351]
note: Description of setting with label #21373 "Display Mode"
en: Changes the way this application is displayed on the selected screen. Either in a window or fullscreen.
et_ee: Muudab selle rakenduse kuvamise viisi valitud ekraanil. Kas aknas või täisekraanil.

[ctx: #36352]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: Changes the resolution that the user interface is displayed in.
et_ee: Muudab eraldusvõimet, milles kasutajaliides kuvatakse.

[ctx: #36353]
note: Description of setting with label #243 "Refresh Rate"
en: Changes the refresh rate that the user interface is displayed in.
et_ee: Muudab värskendussagedust, milles kasutajaliides kuvatakse.

[ctx: #36354]
note: Description of setting with label #14083 "Use fullscreen window"
en: If enabled, fullscreen mode will be applied by using a window instead of a real fullscreen mode. The main benefit is for multi-screen configurations, so that other applications can be used in parallel more easily. This uses more resources so playback may be less smooth.
et_ee: Kasutab täisekraani režiimi asemel täisekraani akent. See hõlbustab programmi kasutamist konfiguratsioonides, kus on ühendatud mitu ekraani. Täisekraaniaken nõuab suuremat jõudlust, mis võib mõjutada video taasesituse kvaliteeti.

[ctx: #36355]
note: Description of setting with label #13130 "Blank other displays"
en: In a multi-screen configuration, the screens not displaying this application are blacked out.
et_ee: Mitme ekraaniga seadistuses on ekraanid, millel seda rakendust ei kuvata, pimendatud.

[ctx: #36356]
note: Description of settings category with label #1201 "NFS Client"
en: This category contains the settings for how the NFS client is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab sätteid, kuidas NFS klienti käsitletakse.

[ctx: #36357]
note: Description of setting with label #214 "Video calibration..."
en: Calibrate the user interface by adjusting the overscan. Use this tool if the image being displayed is too large or small for your display.
et_ee: Kalibreeri kasutajaliides, reguleerides liighälvitust. Kasuta seda tööriista, kui kuvatav pilt on ekraani jaoks liiga suur või väike.

[ctx: #36358]
en: Allow using channel numbering from multiple backends. Note that the All channels group can contain multiple of the same channel number if using this option. This means that jump to channel number may not work correctly for the All channels group.
et_ee: Luba kasutada kanalinumeratsiooni mitmest kaugvastuvõtjast. Selle sätte lubamisel võib loendis 'Kõik kanalid' olla mitu sama numbrit kasutavat kanalit. See tähendab, et kanalivahetus numbrinuppudega ei pruugi loendis 'Kõik kanalid' korralikult töötada.

[ctx: #36359]
note: Description of setting with label #36042 "Use limited colour range (16-235)"
en: Use limited colour range (16-235) instead of full colour range (0-255). Limited range should be used if your display is a regular HDMI TV and doesn't have a PC or other mode to display full range colour, however if your display is a PC monitor then leave this disabled to get proper blacks.
et_ee: Kasuta täieliku värviruumi (0-255) asemel piiratud värviruumi (16–235). Piiratud värviruumi tuleks kasutada HDMI teleril, mis ei toeta täielikku värviruumi. Kui ekraaniks on arvutimonitor või mõni muu toetatud ekraan, jäta see õige musta värvi saamiseks keelatuks.

[ctx: #36360]
note: Description of settings category with label #772 "Audio"
en: This category contains the settings for how audio output is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab heliväljundi käitlemise seadeid.

[ctx: #36361]
note: Description of setting with label #337 "Output configuration"
en: Select how the properties of the audio output are set: [Fixed] Output properties are set to the specified sampling rate & speaker configuration at all times; [Best Match] Output properties are set to always be as close a match to the source properties as possible; [Optimized] Output properties are set at the start of playback and will not change if the properties of the source change.
et_ee: Vali heliväljundi seaded: [Määratud] Väljundile seatakse alati määratud diskreetimissagedus ja kõlari konfiguratsioon; [Parim vaste] Väljundi sätted seatakse alati võimalikult lähedased lähteomadustele; [Optimeeritud] Väljundi sätted määratakse taasesituse alguses ja need ei muutu, kui allika omadused muutuvad.

[ctx: #36362]
note: Description of setting with label #34100 "Number of channels"
en: Select the number of channels supported by the audio connection, or the number of speakers if connected by analogue connections. This setting does not apply to passthrough audio. Note: S/PDIF supports 2.0 channels only but can still output multichannel audio using a format supported by passthrough.
et_ee: Vali kõlarite või toetatud helikanalite arv. Säte ei mõjuta heli läbiviiku. Märge! S/PDIF toetab ainult 2.0 kanalit, kuid suudab mitmekanalilist heli väljastada vormingus, mis toetab läbiviiku.

[ctx: #36363]
en: Boost AC3 streams that have been downmixed to 2 channels.
et_ee: Võimenda AC3 voogude helitugevust nende taandamisel stereoheliks.

[ctx: #36364]
note: Description of setting with label #252 "Stereo upmix"
en: Select to enable upmixing of 2 channel audio to the number of audio channels specified by the channel configuration.
et_ee: Vali see, et lubada stereoheli muundamine ruumiliseks.

[ctx: #36365]
note: Description of setting with label #364 "Dolby Digital (AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital (AC3) streams.
et_ee: Vali see suvand, kui vastuvõtja suudab dekodeerida Dolby Digital (AC3) vooge.

[ctx: #36366]
note: Description of setting with label #254 "DTS capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS streams.
et_ee: Vali see suvand, kui vastuvõtja suudab dekodeerida DTS vooge.

[ctx: #36367]
en: Select the maximum number of audio channels / speakers available for decoded audio. If optical / coax digital outputs are used, this must be set to 2.0
et_ee: Vali dekodeeritud heli jaoks maksimaalne saadaolevate helikanalite/kõlarite arv. Kui kasutatakse optilisi/koaksiaalseid digitaalväljundeid, tuleb see seada väärtusele 2.0

[ctx: #36368]
note: Description of setting with label #348 "Enable passthrough"
en: Select to allow passthrough audio for playback of compressed audio such as Dolby Digital (AC3), DTS, etc. The Client of the AudioEngine, for example Videoplayer, might decide to decode the audio stream under certain conditions. In Videoplayer case, passthrough won't be used for live streams and when you sync playback to display.
et_ee: Vali see, et lubada läbiviik tihendatud heli, näiteks Dolby Digital (AC3), DTS jne. taasesitamiseks. Videopleier võib teatud tingimustel helivoo dekodeerida. Videopleier ei kasuta läbiviiku otsevoogude korral või kui taasesitus on sünkroonitud ekraani värskendussagedusega.

[ctx: #36369]
note: Description of setting with label #349 "TrueHD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding TrueHD streams.
et_ee: Vali see suvand, kui vastuvõtja suudab dekodeerida TrueHD vooge.

[ctx: #36370]
note: Description of setting with label #347 "DTS-HD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS-HD streams.
et_ee: Vali see suvand, kui vastuvõtja suudab dekodeerida DTS-HD vooge.

[ctx: #36371]
note: Description of setting with label #545 "Audio output device"
en: Select the device to be used for playback of audio that has been decoded such as mp3.
et_ee: Vali seade, mida kasutatakse dekodeeritud heli, näiteks mp3, taasesitamiseks.

[ctx: #36372]
note: Description of setting with label #546 "Passthrough output device"
en: Select the device to be used for playback of encoded formats, these are any of the formats below in the capable receiver options.
et_ee: Vali seade, mida kasutatakse kodeeritud vormingute taasesitamiseks. Need on võimekate vastuvõtjate suvandites järgmised vormingud.

[ctx: #36373]
note: Description of setting with label #34120 "Play GUI sounds"
en: Configure how interface sounds are handled, such as menu navigation and important notifications.
et_ee: Seadista kuidas kasutajaliidese, näiteks menüü navigatsiooni ja oluliste teadete, helisid käsitletakse.

[ctx: #36374]
note: Description of settings category with label #15087 "Input"
en: This category contains the settings for how input devices are handled.
et_ee: See kategooria sisaldab sisendseadmete käsitsemise seadeid.

[ctx: #36375]
note: Description of setting with label #35000 "Peripherals"
en: Configure any attached peripheral devices.
et_ee: Seadista kõik lisatud välisseadmed.

[ctx: #36376]
note: Description of setting with label #21449 "Remote control sends keyboard presses"
en: When activated, your keyboard arrows will move the selection on the virtual keyboard. When deactivated, they will move the cursor from your text.
et_ee: Kui lubatud, liigutavad klaviatuuri nooled valikut virtuaalsel klaviatuuril. Keelamise korral liigutavad nad kursorit sinu tekstist.

[ctx: #36377]
note: Description of setting with label #21369 "Enable mouse and Touch Screen support"
en: Use a mouse or touch screen device to control the interface. Note: Disabling will cause you to lose control over this application when no keyboard or remote is present.
et_ee: Kasuta liidese juhtimiseks hiirt või puuteekraaniga seadet. Märkus. Selle keelamisel kaob rakenduse üle kontroll, kui klaviatuuri või kaugjuhtimispulti pole.

[ctx: #36378]
note: Description of setting with label #35100 "Enable controller support"
en: Use a game controller to control the interface.
et_ee: Kasuta liidese juhtimiseks mängu juhtseadet.

[ctx: #36379]
note: Description of settings category with label #798 Internet access
en: This category contains the settings for how Internet access is handled. The default web interface can also be selected here.
et_ee: See kategooria sisaldab internetiühenduse seadeid. Siin saab valida ka vaikimisi veebliidese.

[ctx: #36380]
note: Description of setting with label #708 "Use proxy server"
en: If your Internet connection uses a proxy server, configure it here.
et_ee: Kui internetiühendus kasutab puhverserverit, seadista see siin.

[ctx: #36381]
note: Description of setting with label #1180 "Proxy type"
en: Configure which proxy type is used.
et_ee: Seadista puhverserveri tüüp.

[ctx: #36382]
note: Description of setting with label #706 "Server"
en: Configure the proxy server address.
et_ee: Määra puhverserveri aadress.

[ctx: #36383]
note: Description of setting with label #730 "Port"
en: Configure the proxy server port.
et_ee: Määra puhverserveri port.

[ctx: #36384]
note: Description of setting with label #1048 "Username"
en: Configure the proxy server username.
et_ee: Määra puhverserveri kasutajanimi.

[ctx: #36385]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Configure the proxy server password.
et_ee: Määra puhverserveri parool.

[ctx: #36386]
note: Description of setting with label #14041 "Internet connection bandwidth limitation"
en: If your Internet connection has limited bandwidth available, use this setting to keep bandwidth usage by this application within defined limits.
et_ee: Kui internetiühenduse ribalaius on piiratud, kasuta seda sätet, et hoida selle rakenduse ribalaiuse kasutamist määratletud piirides.

[ctx: #36387]
note: Description of settings category with label #14095 "Power saving"
en: This category contains the settings for power saving.
et_ee: See kategooria sisaldab energiasäästu seadeid.

[ctx: #36388]
note: Description of setting with label #1450 "Put display to sleep when idle"
en: Turn off display when idle. Useful for TVs that turn off when there is no display signal detected.
et_ee: Lülita ekraan jõudeolekus välja. Kasulik telerite jaoks, mis lülituvad välja, kui kuvasignaali pole tuvastatud.

[ctx: #36389]
note: Description of setting with label #357 "Shutdown function timer"
en: Set the time to wait for any activity to occur before shutting down.
et_ee: Määra mis tahes tegevuse ilmnemise aeg enne välja lülitamist.

[ctx: #36390]
note: Description of setting with label #13008 "Shutdown function"
en: Define what action to perform when the shutdown function timer lapsed.
et_ee: Määra, mida teha, kui seiskamistaimeri aeg täitub.

[ctx: #36391]
note: Description of settings category with label #14092 "Logging"
en: This category contains the settings for enabling event and debug logging. You can also enable component-specific debug logging in order to help troubleshoot related issues in more detail.
et_ee: See kategooria sisaldab sündmuste ja silumise logimise lubamise seadeid. Saab lubada ka komponendispetsiifilise silumise logimise, et aidata seotud probleemide üksikasjalikumat tõrkeotsingut.

[ctx: #36392]
note: Description of setting with label #20191 "Enable debug logging"
en: Turn debug logging on or off. Useful for troubleshooting.
et_ee: Lülita silumislogi sisse või välja. Kasulik vigade leidmisel.

[ctx: #36393]
note: Description of setting with label #20004 "Screenshot folder"
en: Select the folder where screenshots should be saved in.
et_ee: Vali kaust, kuhu salvestada ekraanipildid.

[ctx: #36394]
note: Description of setting with label #666 "Enable component-specific logging"
en: Enables verbose messages from additional libraries to be included in the debug log.
et_ee: Võimaldab silumislogisse lisada täiendavate meediakogude üksikasjalikud sõnumid.

[ctx: #36395]
note: Description of settings category with label #12360 "Master lock"
en: This category contains the settings for how the master lock function is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab pealukuga seotud seadeid.

[ctx: #36396]
note: Description of setting with label #20100 "Master lock code and settings"
en: Here you can enable or disable master lock and define the PIN code used to unlock it. You can also specify which areas of the application would need a PIN to access them.
et_ee: Siin saab lubada või keelata pealuku ja määrata selle avamiseks kasutatava PIN-koodi. Samuti saab määrata, millistel rakenduse aladel oleks nende juurde pääsemiseks vaja PIN-koodi.

[ctx: #36397]
note: Description of setting with label #20076 "Ask for master lock code on startup"
en: If enabled, the master lock code is required to unlock this application on startup.
et_ee: Kui lubatud, on selle rakenduse avamiseks käivitamisel vaja pealuku koodi.

[ctx: #36398]
note: Description of setting with label #20076 "Max Retries"
en: Define the maximum number of retries before this application is closed down.
et_ee: Määra uuesti proovimise maksimaalne arv enne selle rakenduse sulgemist.

[ctx: #36399]
note: Description of settings category with label #439 "Cache"
en: This category contains the settings for how the cache function is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab vahemälufunktsiooni käsitsemise seadeid.

[ctx: #36400]
note: Description of settings category with label #14025 "Video/Audio/DVD cache - Hard disk"
en: Enable cache for playback of video, audio or DVDs from hard disk.
et_ee: Kasuta vahemälu video, heli või DVD-de taasesitamiseks kõvakettalt.

[ctx: #36401]
note: Description of settings category with label #14026 "Video cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of video from DVD-ROM.
et_ee: Kasuta vahemälu video taasesitamiseks DVD-ROM-ilt.

[ctx: #36402]
note: Description of settings category with label #14027 "Video cache - Local Network"
en: Enable cache for video playback from local network.
et_ee: Kasuta vahemälu video taasesitamisel kohalikust võrgust.

[ctx: #36403]
note: Description of settings category with label #14028 "Video cache - Internet"
en: Enable cache for video playback from Internet.
et_ee: Kasuta vahemälu video taasesitusel internetist.

[ctx: #36404]
note: Description of settings category with label #14030 "Audio cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of audio from DVD-ROM.
et_ee: Kasuta vahemälu heli taasesitamiseks DVD-ROM-ilt.

[ctx: #36405]
note: Description of settings category with label #14031 "Audio cache - Local Network"
en: Enable cache for audio playback from local network.
et_ee: Kasuta vahemälu heli taasesitamiseks kohalikust võrgust.

[ctx: #36406]
note: Description of settings category with label #14032 "Audio cache - Internet"
en: Enable cache for audio playback from Internet.
et_ee: Kasuta vahemälu heli taasesitamiseks internetist.

[ctx: #36407]
note: Description of setting with label #14034 "DVD cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of DVD from DVD-ROM.
et_ee: Kasuta vahemälu DVD esitamiseks DVD-ROM-ilt.

[ctx: #36408]
note: Description of setting with label #14037 "DVD cache - Local Network"
en: Enable cache for DVD playback from local network.
et_ee: Kasuta vahemälu DVD taasesitamiseks kohalikust võrgust.

[ctx: #36409]
note: Description of setting with label #14060 "Unknown type cache - Internet"
en: Enable cache of unknown types from Internet.
et_ee: Kasuta vahevälu tundmatute tüüpide jaoks internetist.

[ctx: #36410]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36411]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36412]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36413]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36414]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36415]
en: No info available yet.
et_ee: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36416]
note: Description of setting with label #13600 "Apple remote"
en: Specify the type of remote used.
et_ee: Täpsusta kasutatava puldi tüüp.

[ctx: #36417]
note: Description of setting with label #13602 "Allow start of Kodi with remote"
en: Always run a Kodi helper so that the remote can be used to start Kodi.
et_ee: Käivita alati Kodi abistaja, et pulti saaks kasutada Kodi käivitamiseks.

[ctx: #36418]
note: Description of setting with label #13603 "Sequence delay time"
en: Specify the delay between button sequences on a universal remote.
et_ee: Määra universaalse kaugjuhtimispuldi nuppude jada viivitus.

[ctx: #36419]
note: Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Define locations used for retrieving weather information.
et_ee: Määra ilmastikuteabe hankimiseks kasutatavad asukohad.

[ctx: #36420]
note: Description of setting with label #20222 "Look for external subtitles"
en: Look for external subtitles for videos provided by the UPnP server. This can cause extensive CPU, filesystem and network load.
et_ee: Otsi UPnP serveri pakutavate videote jaoks väliseid subtiitreid. See võib põhjustada ulatusliku protsessori, failisüsteemi ja võrgu koormuse.

[ctx: #36421]
note: Description of setting with label #13437 "Prefer VDPAU Video Mixer"
en: Bypassing VDPAU mixer saves resources on low power systems but slightly reduces picture quality.
et_ee: Möödaminek VDPAU mikserist vähendab nõrgematel seadmetel koormust, kuid halvendab veidi pildikvaliteeti.

[ctx: #36422]
en: Update official add-ons from
et_ee: Uuenda ametlik lisamoodul hoidlast

[ctx: #36423]
note: Description of setting with label #36422 "Update official add-ons from"
en: By default, add-ons from official repositories will be prevented from being auto-updated from private repositories. For cases such as updating from an add-ons beta repository this option can be switched to [Any repositories] (bear in mind this is a less secure option and enabling it could cause incompatibility and crashes).
et_ee: Vaikimisi välditakse ametlike hoidlate lisandmoodulite automaatset värskendamist privaatsetest hoidlatest. Sellistel juhtudel, nagu lisandmoodulite beeta-hoidlast värskendamine, võib valida [Kõik hoidlad] (see on vähem turvaline valik ja selle lubamine võib põhjustada ühildumatust ja krahhi).

[ctx: #36424]
en: Select what will happen when an item is selected in the guide: [Show context menu] Will trigger the context menu from where you can choose further actions; [Switch to channel] Will instantly tune to the related channel; [Show information] Will display a detailed information with plot and further options; [Record] Will create a recording timer for the selected item. ["Smart select"] The action is choosen dynamically, depending on whether the event is in the past, now or in the future.
et_ee: Määra, mis juhtub saate valimisel saatekavast: [Kuva kontekstmenüü] avab menüü, millest valida edasisi toiminguid. [Vaheta kanalile] avab kohe valitud kanali; [Kuva teave] kuvab valitud saate sisu. [Salvesta] loob valitud saatele salvestustaimeri. ["Nutikas valik"] toiming sõltub sellest, kas saade on juba läbi, käimas või tulemas.

[ctx: #36425]
en: Show context menu
et_ee: Kuva kontekstmenüü

[ctx: #36426]
en: Switch to channel
et_ee: Vali kanal

[ctx: #36427]
en: Show information
et_ee: Kuva teave

[ctx: #36428]
en: Record
et_ee: Salvesta

[ctx: #36429]
note: Description of setting with label #667 "Enable Dolby Digital transcoding"
en: Select this if the audio out connection only supports multichannel audio as Dolby Digital 5.1 (AC-3), such as a S/PDIF connection. If your system supports PCM multichannel audio via HDMI, leave this disabled.
et_ee: Vali see juhul, kui heli väljundühendus toetab ainult Dolby Digital 5.1 (AC-3) sugust mitmekanalilist heli, näiteks S/PDIF ühendus. Kui süsteem toetab PCM mitmekanalilist heli HDMI kaudu, jäta see keelatuks.

[ctx: #36430]
note: Description for setting category #14101: "Video Acceleration"
en: Configure how video processing will be accelerated. This includes things like decoding and scaling.
et_ee: Seadista, kuidas videotöötlust kiirendatakse. See hõlmab selliseid asju nagu dekodeerimine ja skaleerimine.

[ctx: #36431]
note: Description of setting with label #13438 "Show event log"
en: Shows all events in the event log for the current profile with options to only show specific levels.
et_ee: Näitab kõiki praeguse profiili sündmuste logi sündmusi koos võimalustega näidata ainult konkreetseid tasemeid.

[ctx: #36432]
note: Description for setting #310: "Virtual keyboard layouts" Setting in Interface -> Regional -> Virtual keyboard layouts Select the layout of a virtual keyboard
en: Select virtual keyboard layouts.
et_ee: Vali virtuaalse klaviatuuri paigutused.

[ctx: #36433]
note: Description for video related setting #13457: "vaapi sw filter"
en: When enabled, VAAPI render method is preferred and the CPU has less load. If you experience hangs, disable this option.
et_ee: Kui lubatud, eelistatakse VAAPI renderdamismeetodit ja protsessori koormus on väiksem. Kui tekib hangumisi, keela see valik.

[ctx: #36434]
en: If enabled, switch to the channel with the programme to remind when auto-closing the reminder popup.
et_ee: Kui lubatud, lülitu meeldetuletuse hüpikakna sulgudes saadet edastavale kanalile.

[ctx: #36435]
en: Sort channel groups by the order supplied by the backend(s). If enabled, groups cannot be reordered in the Group manager
et_ee: Järjesta kanalirühmad taustaprogrammi(de) esitatud järjestuse järgi. Kui see on lubatud, ei saa rühmi rühmahalduris ümber järjestada

[ctx: #36436]
note: Description for setting #407: "Hardware keyboard layouts" Setting in System -> Input -> Hardware keyboard layouts Select the layout of a physically attached keyboard
en: Select hardware keyboard layout.
et_ee: Vali klaviatuuri paigutus.

[ctx: #36437]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Update official add-ons from"
en: Official repositories only (default)
et_ee: Ainult ametlikud hoidlad (vaikimisi)

[ctx: #36438]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Update official add-ons from"
en: Any repositories
et_ee: Kõik hoidlad

[ctx: #36439]
note: Description of setting with label #19352 "Play next programme automatically"
en: Enable automatic playback of the next programme when playing past programmes (catchup) or for Video On Demand (VOD) channels. Please note that catchup and VOD only work if supported by the channel provider.
et_ee: Luba järgmise saate automaatne esitamine, kui vaatad möödunud saateid (järelvaatamine) või tellitud video (VOD) kanaleid. Järelvaatamine ja VOD töötavad ainult siis, kui kanali pakkuja seda toetab.

[ctx: #36442]
note: Description of setting "System -> Audio output -> Volume control steps" with label #1302
en: Set the number of volume control steps.
et_ee: Määra helitaseme astmete arv.

[ctx: #36443]
note: Description of setting with label #14126 "Whitelist"
en: Whitelisted modes give the user the control to choose which display modes are allowed or not allowed to be used
et_ee: Valges loendis olevad režiimid võimaldavad kasutajal valida, millised kuvarežiimid on lubatud või mitte

[ctx: #36444]
note: Description of setting with label #14127 "Whitelist"
en: Select this option to allow using 3:2 pulldown refresh rates (playing 23.976 FPS video on a 59.94 Hz monitor or playing 24 FPS video on a 60 Hz monitor). You may want to use this option if your monitor doesn't have a 23.976 Hz or 24 Hz mode.
et_ee: Vali see suvand, et lubada 3:2 rippmenüü värskendussagedus (23,976 k/s video esitamine 59,94 Hz monitoril või 24 k/s video esitamine 60 Hz monitoril). Võid soovida seda valikut kasutada, kui monitoril pole 23,976 Hz või 24 Hz režiimi.

[ctx: #36445]
note: Description of setting with label #14128 "Whitelist"
en: Select this option to allow using double refresh rates (playing 29.97 FPS video on a 59.94 Hz monitor or playing 30 FPS video on a 60 Hz monitor). You may want to use this option if your monitor doesn't have a 29.97 Hz or 30 Hz mode.
et_ee: Vali see suvand, et lubada kasutada topeltvärskendussagedust (23,976 k/s video esitamine 59,94 Hz monitoril või 30 k/s video esitamine 60 Hz monitoril). Võid soovida seda valikut kasutada, kui monitoril pole 23,976 Hz või 30 Hz režiimi.

[ctx: #36460]
note: Description of settings with label #14112 "Enable event logging"
en: Event logging allows to keep track of what has happened.
et_ee: Sündmuste logimine võimaldab juhtunul silma peal hoida.

[ctx: #36461]
note: Description of settings with label #14113 "Enable notification event logging"
en: Notification event describe regular processes and actions performed by the system or the user.
et_ee: Teavitussündmus kirjeldab süsteemi või kasutaja tavapäraseid protsesse ja toiminguid.

[ctx: #36500]
note: label of a setting for the stereoscopic 3D mode of the GUI that is/should be applied
en: Stereoscopic 3D mode / Current
et_ee: Stereoskoopiline 3D / praegune

[ctx: #36501]
note: headline of a dialog/info message showing the current stereoscopic 3D mode
en: Stereoscopic 3D mode
et_ee: Stereoskoopiline 3D

[ctx: #36502]
note: name of a stereoscopic mode
en: Disabled
et_ee: Ei kasutata

[ctx: #36503]
note: name of a stereoscopic mode
en: Over / Under
et_ee: Ülal / all

[ctx: #36504]
note: name of a stereoscopic mode
en: Side by side
et_ee: Kõrvuti

[ctx: #36505]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph red / cyan
et_ee: Anaglüüf punane / tsüaan

[ctx: #36506]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph green / magenta
et_ee: Anaglüüf roheline / magenta

[ctx: #36507]
note: name of a stereoscopic mode
en: Interlaced
et_ee: Ülerealaotusega

[ctx: #36508]
note: name of a stereoscopic mode
en: Hardware based
et_ee: Riistvarapõhine

[ctx: #36509]
note: name of a stereoscopic mode
en: Monoscopic / 2D
et_ee: Monoskoopiline / 2D

[ctx: #36510]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph yellow / blue
et_ee: Anaglüüf kollane / sinine

[ctx: #36511]
note: name of a stereoscopic mode
en: Checkerboard
et_ee: Malelaud

[ctx: #36520]
note: Name of a setting, asking the user for the default playback mode (2D, 3D, ask) of stereoscopic videos
en: Playback mode of stereoscopic 3D videos
et_ee: 3D video taasesitus

[ctx: #36521]
note: Option value of a desired playback mode setting. (f.e. "Settings -> Video -> Playback -> Playback mode of stereoscopic 3D videos" with label #36520)
en: Ask me
et_ee: Küsi

[ctx: #36523]
note: Description of setting with label #458 "Limit sampling rate (kHz)"
en: Maximum sampling rate for S/PDIF or sampling rate for fixed output configuration.
et_ee: Suurim S/PDIF diskreetimissagedus või diskreetimissagedus fikseeritud väljundi korral.

[ctx: #36524]
note: label for a setting to choose the preferred (playback) mode and the name of a selectable playback option
en: Preferred mode
et_ee: Eelistatud režiim

[ctx: #36525]
note: label for a preferred stereoscopic 3D playback mode
en: Same as movie (autodetect)
et_ee: Filmiga sama (automaatne tuvastus)

[ctx: #36526]
note: label of a setting to turn of stereoscopic 3D mode if video playback ended
en: Disable stereoscopic 3D mode when playback ended
et_ee: Keela 3D pärast video lõppu

[ctx: #36527]
note: Title of a dialog to choose the desired playback mode
en: Select playback mode
et_ee: Vali esitamise režiim

[ctx: #36528]
note: label of a dialog box prompting the user to selected the desired playback mode of the detected stereoscopic video
en: Select stereoscopic 3D mode
et_ee: Vali stereoskoopiline 3D-režiim

[ctx: #36531]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Select alternate mode...
et_ee: Vali alternatiivne režiim…

[ctx: #36532]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Same as movie
et_ee: Filmiga sama

[ctx: #36533]
note: Description of setting with label #346 "Normalize levels on downmix"
en: Select how audio is downmixed, e.g. from 5.1 to 2.0.[CR][Enabled] Maintains volume level of the original audio source however the dynamic range is compressed.[CR][Disabled] Maintains the dynamic range of the original audio source when downmixed however volume will be lower. Note: Dynamic range is the difference between the quietest and loudest sounds in an audio source. Enable this setting if movie dialogues are barely audible.
et_ee: Vali, kuidas heli taandatakse, nt. 5.1 > 2.0.[CR][Lubatud] Säilitab algse heliallika helitugevuse, kuid dünaamiline ulatus on tihendatud.[CR][Keelatud] Säilitab taandamisel originaalse heliallika dünaamilise ulatuse, kuid helitugevus on väiksem. Märkus. Dünaamiline ulatus on erinevus heliallika kõige vaiksemate ja tugevamate helide vahel. Kui filmi dialoogid on vaevu kuuldavad, luba see säte.

[ctx: #36534]
note: Description of setting with label #668 "Component-specific logging..."
en: Specify additional libraries whose verbose messages are to be included in the debug log.
et_ee: Määra täiendavad meediakogud, mille üksikasjalikud sõnumid lisatakse silumislogisse.

[ctx: #36535]
note: label of a setting, allowing to specify the stereoscopic 3D mode of a video
en: Stereoscopic 3D mode of video
et_ee: Stereoskoopiline 3D video režiim

[ctx: #36536]
note: label of a toggle option that allows to invert the stereoscopic 3d mode
en: Invert stereoscopic 3D mode (flip eyes)
et_ee: Pööratud stereoskoopiline 3D režiim (silmade pööramine)

[ctx: #36537]
note: Description of setting with label #36520 "Playback mode of stereoscopic videos"
en: Select in which mode stereoscopic 3D videos will be played.[CR][Ask me] Will show a dialogue to select the desired mode for each playback.[CR][Preferred mode] Will use the preferred mode specified in the "System -> Video hardware" section of the settings.[CR][Monoscopic / 2D] Will play the video in mono / 2D.[CR][Ignore] Disables any stereoscopic 3D processing and handling.
et_ee: Vali, millises režiimis stereoskoopilisi 3D-videoid esitatakse.[CR][Küsi] Kuvab valikuakna, et valida iga taasesituse jaoks soovitud režiim.[CR][Eelistatud režiim] Kasutab jaotises 'Süsteem' -> 'Video riistvara' seadetes määratud eelistatud režiimi.[CR][Monoskoopiline/ 2D] Esitab video mono- / 2D-vormingus.[CR][Eira] Keelab stereoskoopilise 3D-töötluse ja -käsitluse.

[ctx: #36538]
note: Description of setting with label #36526 Disable stereoscopic mode when playback is stopped
en: [Enabled] Switch GUI (and some TVs) back to 2D mode, between videos in a playlist or when playback ended.[CR][Disabled] GUI and TV will stay in stereoscopic 3D mode. For video playlists with mixed stereoscopic 3D and 2D content, then the GUI will also stay in stereoscopic 3D mode even when a non-stereoscopic 2D video is playing.
et_ee: [Lubatud] Lülita kasutajaliides (ja mõned telerid) tagasi 2D režiimi esitusloendis olevate videote vahel või taasesituse lõppedes.[CR][Keelatud] Kasutajaliides ja teler jäävad stereoskoopilisse 3D režiimi. Segatud stereoskoopilise 3D ja 2D sisuga video esitusloendite puhul jääb kasutajaliides stereoskoopilisse 3D režiimi ka siis, kui esitatakse mittestereoskoopilist 2D videot.

[ctx: #36539]
note: Description of setting with label #36500 "Stereoscopic mode (current)"
en: Changes the stereoscopic 3D mode of the user interface.
et_ee: Muudab kasutajaliidese stereoskoopilist 3D-režiimi.

[ctx: #36540]
note: Description of setting with label #36524 "Preferred mode"
en: The preferred mode in which stereoscopic 3D media such as videos should be played.
et_ee: Eelistatud režiim, milles tuleks esitada stereoskoopilisi 3D-meediafaile.

[ctx: #36541]
note: Description of setting with label #1269 "Allow volume control"
en: Allows volume control from AirPlay clients.
et_ee: Helitaseme muutmine AirPlay toega seadmetest.

[ctx: #36544]
en: Enable hardware decoding of video files.
et_ee: Luba riistvaraline videofailide dekodeerimine.

[ctx: #36545]
note: Label of a setting, allowing the user to adjust the visual depths of subtitles when watching stereoscopic 3D videos
en: Stereoscopic 3D depth of subtitles
et_ee: Subtiitrite 3D sügavus

[ctx: #36546]
note: Description of setting with label #36545 "Subtitle stereoscopic depth"
en: Sets the visual depth of subtitles for stereoscopic 3D videos. The higher the value, the closer the subtitles will appear to the viewer.
et_ee: Määrab stereoskoopiliste 3D videote subtiitrite visuaalse sügavuse. Mida suurem on väärtus, seda lähemale subtiitrid vaatajale ilmuvad.

[ctx: #36547]
note: Description of setting with label #36097 "System / Display / GUI peak luminance in HDR PQ mode"
en: Sets the peak luminance level for GUI elements while the display is in HDR PQ mode. This affects all OSD, subtitles and graphics that are SDR in origin.
et_ee: Määrab GUI elementide heleduse tipptaseme, kui ekraan on HDR PQ režiimis. See mõjutab ekraanigraafikat, subtiitreid ja algselt SDR päritolu taustapilte.

[ctx: #36548]
note: Description of setting with label #37021 "Set GUI resolution limit"
en: Limits resolution of GUI to save memory. Does not affect video playback. Requires restart.
et_ee: Piirab kasutajaliidese eraldusvõimet mälu säästmiseks. Ei mõjuta video taasesitust. Nõuab taaskäivitamist.

[ctx: #36549]
note: Description of setting with label #1268 "iOS 8 compatibility mode"
en: Enables support for receiving "Videos" and "Pictures" via AirPlay. This needs to be disabled when using iOS 9 or later clients to restore music streaming via AirPlay. "Videos" and "Pictures" are only supported for iOS clients using iOS 8.x and older.
et_ee: Võimaldab videote ja piltide esitamise AirPlay kaudu. See tuleb keelata, kui kasutada AirPlay kaudu muusika voogesituseks iOS 9 või uuema versiooni kliente. Videote ja piltide esitus on toetatud ainult iOS 8.x ja vanemat versiooni kasutavatel klientidel.

[ctx: #36550]
note: Name of a setting
en: Stereoscopic 3D effect strength
et_ee: Stereoskoopilise 3D efekti tugevus

[ctx: #36551]
note: Description of setting with label #36550 "Stereoscopic 3D effect strength"
en: Defines the strength of the stereoscopic 3D effect in the GUI. This is done by controlling the depth of perception within the GUI, so the higher the value, the more elements will pop out of the screen. [Zero] Disables the stereoscopic 3D effect of the GUI.[CR]For a good visual experience, the value should be higher for small screens and lower for large screens. Note: this is not supported by all skins.
et_ee: Määrab kasutajaliidese stereoskoopilise 3D efekti tugevuse. Seda tehakse liidese tajutava sügavuse juhtimisega, nii et mida suurem väärtus, seda rohkem elemente ekraanilt välja hüppab. [Null] Keelab GUI stereoskoopilise 3D efekti.[CR]Hea visuaalse kogemuse tagamiseks peaks väärtus olema väikeste ekraanide puhul kõrgem ja suurte ekraanide puhul madalam. Märkus: kõik rüüd seda ei toeta.

[ctx: #36552]
note: Description of setting "System -> Video output -> NoOfBuffers" with label #36043
en: Defines the number of presentation buffers used by the graphics driver. Select 2 if the driver uses double buffering or 3 for triple buffering.
et_ee: Määrab graafikadraiveri kasutatavate esitluspuhvrite arvu. Vali 2, kui draiver kasutab kahekordset puhverdust, või 3 kolmekordse puhverduse jaoks.

[ctx: #36553]
note: label of a setting, allowing to specify tonemap method
en: Tone mapping
et_ee: Värvikaardistus

[ctx: #36554]
note: label of a setting, tone mapping method
en: off
et_ee: väljas

[ctx: #36556]
note: label of a setting, allowing to specify tone mapping parameter
en: Tone mapping parameter
et_ee: Värvikaardistuse parameeter

[ctx: #36560]
en: Colour management
et_ee: Värvihaldus

[ctx: #36561]
note: Description of setting "System -> Video output -> Colour management" with label #36560
en: Reproduce video colours accurately using a display profile or a 3D lookup table.
et_ee: Kasuta värvide võimalikult täpseks kuvamiseks ekraani profiili või 3D häälestustabelit.

[ctx: #36562]
en: Colour management mode
et_ee: Värvihaldus režiim

[ctx: #36563]
note: Description of setting "System -> Video output -> Colour management mode" with label #36562
en: Use a precalculated 3D lookup table for video colour correction, or calculate the transformation for each video from a profile of your display. A precalculated 3D lookup table is preferred as it allows you to take advantage of the advanced features and high precision in ArgyllCMS. Display profile based correction is useful for testing different parameters, or emulating display settings that you don't have a 3D LUT prepared for.
et_ee: Kasuta video värviparanduseks eelarvutatud 3D otsingutabelit või arvuta iga video teisendus oma ekraani kuvaprofiilist. Eelistatakse eelarvutatud 3D otsingutabelit, kuna see võimaldab kasutada ArgyllCMS täiustatud funktsioone ja suurt täpsust. Kuvaprofiilipõhine parandus on kasulik erinevate parameetrite testimiseks või kuvasätete emuleerimiseks, mille jaoks pole ette valmistatud 3D LUT-faile.

[ctx: #36565]
note: Description of setting "System -> Video output -> 3D LUT" with label #36564
en: Select the 3DLUT file to be used by default. If you place multiple 3DLUT files in the same directory, then you can switch between them in the OSD menu during video playback. This allows for multiple display profiles to account for different viewing environments and source materials, for example gamma 2.2 for daytime viewing and 2.4 for nighttime.
et_ee: Vali vaikimisi kasutatav 3DLUT fail. Kui paigutada samasse kataloogi mitu 3DLUT faili, saab video taasesituse ajal menüüs nende vahel vahetada. See võimaldab kasutada mitut kuvaprofiili, et võtta arvesse erinevaid vaatamiskeskkondi ja algmaterjale, näiteks gamma 2.2 päevasel vaatamisel ja 2.4 öisel ajal.

[ctx: #36566]
en: ICC display profile
et_ee: ICC ekraani profiil

[ctx: #36567]
note: Description of setting "System -> Video output -> ICC display profile" with label #36566
en: By providing a display profile, you can modify video parameters such as gamma, color primaries and whitepoint during playback. An ICC source profile is created based on the parameters and linked with the display ICC profile set here. This support is experimental and lacks near black adjustment towards display native black (causing raised black level) and white level scaling when a different whitepoint from display native is selected (as a workaround, adjust video brightness down to avoid clipping).
et_ee: Kuvaprofiili esitamisel saab taasesituse ajal muuta video parameetreid, nagu gamma, esmased värvid ja valgepunkt. ICC lähteprofiil luuakse parameetrite põhjal ja seotakse siin seatud ekraani ICC profiiliga. See võimalus on eksperimentaalne ja sellel peaaegu puudub musta reguleerimine ekraani loomuliku musta poole (mis põhjustab musta taseme tõusu) ja valge taseme skaleerimine, kui valitakse ekraani loomulikust valgest punktist erinev valge punkt (üleminekuks reguleeri video heledust kärpimise vältimiseks).

[ctx: #36568]
en: Whitepoint
et_ee: Valgepunkt

[ctx: #36569]
note: Description of setting "System -> Video output -> Whitepoint" with label #36568
en: Changing video whitepoint to D93 is mainly useful for older Japanese NTSC material which looks too red when played back on a D65 display. Adjust video brightness setting down to avoid clipping to display native whitepoint.
et_ee: Video valgepunkti muutmine D93-ks on kasulik vana Jaapani NTSC-materjali puhul, kuna see paistab D65 ekraanil vaadates punakas. Seadista video heledust madalamaks, et eredamad toonid esile tuleksid.

[ctx: #36570]
en: Primaries
et_ee: Põhivärvid

[ctx: #36571]
note: Description of setting "System -> Video output -> Primaries" with label #36570
en: Select the primary color coordinates according to source material. Older HD material may have been mastered on displays with BT.601 primaries.
et_ee: Vali põhivärvide koordinaadid algmaterjali järgi. Vanem HD-materjal võib BT.601 standardiga ekraanidel olla töödeldud.

[ctx: #36572]
en: Gamma mode
et_ee: Gamma režiim

[ctx: #36573]
note: Description of setting "System -> Video output -> Gamma mode" with label #36572
en: Select the gamma curve formula. Use BT.1886 for gamma curve that accounts for display black and white levels and avoids perceptual clipping. Use input offset for a similar curve with a manually specified effective gamma. Output offset allows for perceptual clipping, but can be used to compensate for incorrect mastering monitor settings that lead to too bright dark details. Absolute gamma does not account for display black at all and will clip the lowest levels to display black on any display with higher than zero black level.
et_ee: Vali gammakõvera valem. Kasuta BT.1886 gammakõverale, mis arvestab ekraani musta ja valge tasemeid ja väldib tajutavat kärpimist. Kasuta sisendi nihet sarnasele kõverale, mille efektiivne gamma on käsitsi määratud. Väljundi nihutamine võimaldab tajutavat kärpimist, kuid seda saab kasutada monitoride vale masterdamisseadistuse kompenseerimiseks, mis toob kaasa liiga heledad tumedad detailid. Absoluutne gamma ei võta üldse arvesse ekraani musta ja kärbib madalaimad tasemed, et kuvada musta mis tahes ekraanil, mille musta tase on suurem kui null.

[ctx: #36575]
note: Description of setting "System -> Video output -> Gamma" with label #36574
en: Gamma for selected gamma curve type. For input and output offset, the result at 50% will match an absolute gamma curve with this gamma value.
et_ee: Gamma valitud gammakõvera tüübi jaoks. Sisendi ja väljundi nihke korral vastab tulemus 50% selle gamma väärtusega absoluutsele gammakõverale.

[ctx: #36576]
en: Lookup table size
et_ee: Otsingulaua suurus

[ctx: #36577]
note: Description of setting "System -> Video output -> Lookup table size" with label #36576
en: Specify the resolution for the 3D lookup table. Use a lower resolution for quick preview and higher resolution for more accurate picture. Using a high resolution may take seconds to prepare when parameters are changed or a new video is started.
et_ee: Määra 3D otsingutabeli eraldusvõime. Kiire eelvaate jaoks kasuta madalamat eraldusvõimet ja täpsema pildi saamiseks kõrgemat eraldusvõimet. Kõrge eraldusvõime kasutamisel võib parameetrite muutmine või uue video käivitamine võtta paar sekundit.

[ctx: #36578]
note: Description of setting "System / Display / Use 10 bit for SDR" with label #36098
en: Improves video quality by using 10-bit video surfaces for Standard Dynamic Range (SDR) video.[CR][Auto detect] Enables 10 bit for SDR only if the connected display supports HDR.[CR][Always] Enables 10 bit for SDR even if the connected display doesn't support HDR.[CR][Never] Do not use 10 bit for SDR.[CR]HDR passthrough mode always uses 10-bit regardless of this setting.
et_ee: Parandab videokvaliteeti, kasutades standardse dünaamilise ulatusega (SDR) video jaoks 10-bitiseid videopindu.[CR][Automaatne tuvastus] Lubab 10-bitise SDR-i ainult siis, kui ühendatud ekraan toetab HDR-i.[CR][Alati] Lubab 10-bitise SDR-i jaoks. isegi kui ühendatud ekraan ei toeta HDR-i.[CR][Mitte kunagi] Ära kasuta SDR-i jaoks 10-bitist.[CR]HDR-i läbipääsurežiim kasutab olenemata sellest sättest alati 10-bitist.

[ctx: #36580]
note: Dialog title for 3D LUT file picker
en: 3D LUT file
et_ee: 3D LUT fail

[ctx: #36581]
note: Dialog title for ICC display profile file picker
en: ICC Profile
et_ee: ICC profiil

[ctx: #36583]
en: Input offset
et_ee: Sisendi nihe

[ctx: #36584]
en: Output offset
et_ee: Väljundi nihe

[ctx: #36585]
en: Absolute
et_ee: Absoluutne

[ctx: #36587]
en: D93 (Japanese NTSC)
et_ee: D93 (Jaapani NTSC)

[ctx: #36588]
note: primaries labels
en: Automatic
et_ee: Automaatne

[ctx: #36598]
note: Description of setting with label #36099 "Dither"
en: Eliminate banding caused by RGB level conversion or other processing by adding a small amount of noise to the picture. This can be disabled for slower systems, or when Kodi is set to limited range RGB output and no video processing is needed.
et_ee: Eemaldab RGB taseme muundamise või muu töötlemise põhjustatud värviribad, lisades pildile väikese koguse müra. Selle võib keelata aeglasematel seadmetel või kui kasutuses on piiratud RGB väljund ja videotöötlust pole vaja.

[ctx: #36599]
note: Description of setting with label #36100 "Dither depth"
en: Video dithering output precision in bits. Use the highest setting that doesn't show banding. The default of 8 is recommended for most systems. If your GPU is set to scale the output RGB levels or you use a laptop screen, a 7 or 6 bit setting may eliminate more banding. Lower settings are available for testing purposes only to make it easy to see whether dithering is applied and that the dither noise pixel size matches the display resolution.
et_ee: Video värvihägustuse täpsus bittides. Kasuta kõrgeimat seadet, kus ei paista ribasid. Enamasti on vaikeväärtuseks 8. Kui videokaart skaleerib RGB tasemeid või kui kasutad sülearvuti ekraani, võivad 7 või 6 bitti töötada paremini. Alumised sätted on mõeldud vaid testimiseks, et oleks selgelt näha, kas hägustamine töötab ja kas müra pikslisuurus vastab ekraani eraldusvõimele.

[ctx: #36600]
note: Description of settings category with label #14022 "Library"
en: This category contains the settings for how the music library is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab muusikakogu haldamise seadeid.

[ctx: #36601]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how music file lists are handled.
et_ee: See kategooria sisaldab muusikafailide loendite käsitsemise seadeid.

[ctx: #36602]
note: Description of settings category with label #1273 "AirPlay"
en: This category contains the settings for how the AirPlay service is handled.
et_ee: See kategooria sisaldab AirPlay teenuse käitlemise seadeid.

[ctx: #36603]
note: Description of settings category with label #14220 Display
en: This category contains the settings for displays.
et_ee: See kategooria sisaldab ekraanide sätteid.

[ctx: #36605]
en: Updates
et_ee: Uuendused

[ctx: #36606]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Install updates automatically
et_ee: Paigalda automaatselt

[ctx: #36607]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Notify, but don't install updates
et_ee: Ainult teavita

[ctx: #36608]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Never check for updates
et_ee: Ära kontrolli uuendusi

[ctx: #36609]
en: Show notifications
et_ee: Kuva teavitusi

[ctx: #36610]
note: Description of settings category "Add-ons"
en: This category contains settings for the add-on system.
et_ee: See kategooria sisaldab lisamoodulite seadeid.

[ctx: #36611]
note: Description of setting with label #36605 "Updates"
en: Change how auto updating of add-ons are handled.
et_ee: Lisamoodulite automaatse värskendamise muutmine.

[ctx: #36612]
note: Description of setting with label #36609 "Show notifications"
en: Show notification when an add-on have been updated.
et_ee: Kuva märguanne, kui lisamoodul on uuendatud.

[ctx: #36613]
note: Description of setting with label #24996 "Manage dependencies"
en: Manage modules and support libraries that have been automatically installed as a dependency to other add-ons. Items listed as "Orphaned" are no longer required by any add-ons and are safe to uninstall.
et_ee: Halda mooduleid ja tugiteeke, mis on automaatselt paigaldatud teiste lisamoodulite sõltuvustena. Üksused, mis on loetletud kui "Orvud", pole enam üheski lisamoodulis nõutavad ja nende eemaldamine on ohutu.

[ctx: #36614]
note: Description of setting with label #24994 "Running"
en: Show add-ons that are currently running in the background.
et_ee: Kuva praegu taustal töötavad lisamoodulid.

[ctx: #36615]
note: Label of a setting or option referring to the source/origin of e.g. add-ons.
en: Unknown sources
et_ee: Tundmatud allikad

[ctx: #36616]
note: Description of setting with label #36615 "Unknown sources"
en: Allow installation of add-ons from unknown sources.
et_ee: Luba lisamoodulite paigaldus teadmata allikatest.

[ctx: #36617]
note: Text in warning dialog when attempting to install add-ons from zip file.
en: For security, installation of add-ons from unknown sources is disabled.
et_ee: Turvalisuse huvides on teadmata allikatest lisamoodulite paigaldus keelatud.

[ctx: #36618]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "System -> Add-ons -> Unknown sources"
en: Add-ons will be given access to personal data stored on this device. By allowing, you agree that you are solely responsible for any loss of data, unwanted behaviour, or damage to your device. Proceed?
et_ee: Lisamoodulitele antakse juurdepääs sellesse seadmesse salvestatud isikuandmetele. Lubades nõustud, et vastutad ainuisikuliselt andmete kadumise, soovimatu käitumise või seadme kahjustamise eest. Kas jätkata?

[ctx: #36619]
note: Label of a setting, allow the user to specify high quality downscaling of pictures
en: High quality downscaling
et_ee: Kõrge kvaliteediga vähendamine

[ctx: #36620]
note: Description of setting "Pictures -> Slideshow -> High Quality Downscaling" with label #36619
en: Enable high quality downscaling of pictures (uses more memory and has moderate performance impact).
et_ee: Luba piltide kvaliteetne vähendamine (kasutab rohkem mälu ja mõjutab jõudlust mõõdukalt).

[ctx: #36621]
note: Label of a setting, allow the maximum smbclient protocol to be configured
en: Maximum protocol version
et_ee: Suurim protokolli versioon

[ctx: #36622]
note: Description of setting with label #36621 "Maximum protocol version"
en: Set the maximum SMB protocol version to negotiate when making connections. Forcing SMBv2 or SMBv1 compatibility may be required with older NAS and Windows shares.
et_ee: Määra ühenduste loomisel suurim lubatud SMB protokolli versioon. SMBv2 või SMBv1 ühilduvuse sundimine võib olla vajalik vanemate NAS-i ja Windowsi jagudega.

[ctx: #36623]
note: Values for setting with label #36621 and #36628 "Minimum/Maximum protocol version" - none means "no protocol version is forced"
en: None
et_ee: Puudub

[ctx: #36627]
note: Label of a group, that allows configuration of the system SMB client
en: Client
et_ee: Klient

[ctx: #36628]
note: Label of a setting, allow the minimum smbclient protocol to be configured
en: Minimum protocol version
et_ee: Vähim protokolli versioon

[ctx: #36629]
note: Description of setting with label #36628 "Minimum protocol version"
en: Set the minimum SMB protocol version to negotiate when making connections. Forcing SMBv2 may be required to prevent SMBv1 use on some OS.
et_ee: Määra ühenduste loomisel vähim lubatud SMB protokolli versioon. SMBv1 kasutamise takistamiseks mõnes operatsioonisüsteemis võib osutuda vajalikuks SMBv2 sundimine.

[ctx: #36630]
note: Label of a setting, sets additional config required for some proprietary SMBv1 implementations (mostly routers)
en: Use legacy security
et_ee: Kasuta pärandturvalisust

[ctx: #36631]
note: Description of setting with label #36630 "Use legacy security"
en: Force weak SMBv1 security for compatibility with the USB sharing features on some WiFi routers and NAS devices.
et_ee: Sunni nõrk SMBv1 turvalisus ühilduvuse tagamiseks USB jagamisega mõnel WiFi ruuteril ja NAS seadmel.

[ctx: #36632]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "Services -> Control -> Allow remote control via HTTP"
en: Anyone who has access to the web interface will be able to completely control this application and, therefore, this device, so it should never be exposed on the Internet. A password should be set below. Proceed?
et_ee: Igaüks, kellel on juurdepääs veebiliidesele, saab seda rakendust ja seega ka seadet täielikult juhtida, nii et seda ei tohiks kunagi internetis paljastada. Parool tuleks määrata allpool. Kas jätkata?

[ctx: #36633]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "Services -> Control -> Allow remote control from applications on other systems"
en: These services offer neither authentication nor encryption. Anyone who can connect to them will be able to completely control this application and, therefore, this device, so they should never be exposed to the Internet. Proceed?
et_ee: Need teenused ei paku autentimist ega krüpteerimist. Kõik, kes saavad nendega ühendust luua, saavad seda rakendust ja seega ka seadet täielikult juhtida, nii neid ei tohiks kunagi internatis paljastada. Kas jätkata?

[ctx: #36634]
note: Text in confirm dialog when disabling setting "Services -> Control -> Require authentication"
en: Anyone who has access to the web interface will be able to completely control this application and, therefore, this device, so it should be secured by a password. Are you sure you want to disable authentication?
et_ee: Igaüks, kellel on juurdepääs veebiliidesele, saab seda rakendust ja seega ka seadet täielikult juhtida, seega peaks see olema turvatud parooliga. Kas soovid kindlasti autentimise keelata?

[ctx: #36635]
note: Text in error dialog when trying to enter an invalid web server configuration
en: If web server authentication is enabled, a password must be entered as well.
et_ee: Kui veebiserveri autentimine on lubatud, tuleb sisestada ka parool.

[ctx: #36636]
note: Text in error dialog when trying to enter an invalid web server configuration by enabling authentication without a password set
en: You must first enter a password before web server authentication can be enabled.
et_ee: Enne veebiserveri autentimise lubamist tuleb esmalt sisestada parooli.

[ctx: #36638]
note: Menuitem at "Settings -> System -> Add-ons"
en: Remove all orphaned add-ons
et_ee: Eemalda kõik hüljatud lisamoodulid

[ctx: #36639]
note: Description of setting with label #36638 "Remove all orphaned dependencies"
en: Remove all modules and support libraries that have been automatically installed and are in an orphaned state.
et_ee: Eemalda kõik automaatselt paigaldatud ja hüljatud moodulid ja tugiteegid.

[ctx: #36640]
note: Dialog caption
en: Orphaned add-ons
et_ee: Hüljatud lisamoodulid

[ctx: #36641]
note: Dialog text if orphaned add-ons were found and removed
en: The following orphaned add-ons were removed from your system: {0:s}.
et_ee: Süsteemist eemaldati järgmised hüljatud lisamoodulid: {0:s}.

[ctx: #36642]
note: Dialog text if no more orphaned add-ons left on the system
en: No orphaned add-ons to remove.
et_ee: Puuduvad hüljatud lisamoodulid, mida eemaldada.

[ctx: #36899]
note: Description of setting with label #729 "Enable SSL"
en: Enables SSL encryption in the webserver. Certificate special://userdata/server.pem and Key special://userdata/server.key must be created manually
et_ee: Lubab SSL krüptimise veebiserveris. Erisertifikaat: //userdata/server.pem ja erivõti: //userdata/server.key tuleb luua käsitsi

[ctx: #36900]
en: movie
et_ee: film

[ctx: #36901]
en: movies
et_ee: filmi

[ctx: #36902]
en: TV show
et_ee: Sari

[ctx: #36903]
en: TV shows
et_ee: sarja

[ctx: #36904]
en: season
et_ee: hooaeg

[ctx: #36905]
en: seasons
et_ee: hooaega

[ctx: #36906]
en: episode
et_ee: episood

[ctx: #36907]
en: episodes
et_ee: episoodi

[ctx: #36908]
en: music video
et_ee: muusikavideo

[ctx: #36909]
en: music videos
et_ee: muusikavideod

[ctx: #36910]
en: set
et_ee: Määra

[ctx: #36911]
en: sets
et_ee: Setid

[ctx: #36912]
en: video
et_ee: Video

[ctx: #36913]
en: videos
et_ee: Videod

[ctx: #36914]
en: music
et_ee: muusika

[ctx: #36915]
en: music
et_ee: muusika

[ctx: #36916]
en: artist
et_ee: esitaja

[ctx: #36917]
en: artists
et_ee: esitajat

[ctx: #36918]
en: album
et_ee: Album

[ctx: #36919]
en: albums
et_ee: Album

[ctx: #36920]
en: song
et_ee: Laul

[ctx: #36921]
en: songs
et_ee: Laulud

[ctx: #37000]
en: (Visually impaired)
et_ee: (Vaegnägijad)

[ctx: #37001]
en: (Director's comments)
et_ee: (Lavastaja kommentaarid)

[ctx: #37002]
en: (Director's comments 2)
et_ee: (Lavastaja kommentaarid 2)

[ctx: #37014]
en: Last used profile
et_ee: Viimati kasutatud profiil

[ctx: #37015]
note: Label used in different places to denote the function to open a folder to list its content
en: Browse into
et_ee: Sirvi

[ctx: #37016]
note: Description of setting with label #448 "Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital Plus (E-AC3) streams.
et_ee: Vali see suvand, kui vastuvõtja suudab dekodeerida Dolby Digital Plus (E-AC3) vooge.

[ctx: #37021]
en: Set GUI resolution limit
et_ee: Määra kasutajaliidese eraldusvõime piir

[ctx: #37022]
en: UPnP player
et_ee: UPnP mängija

[ctx: #37023]
en: Do you wish to stop playback on the remote device?
et_ee: Kas soovid kaugseadmes taasesituse peatada?

[ctx: #37025]
en: Configure audio encoder settings such as quality and compression level
et_ee: Seadista helikodeerija sätted, näiteks kvaliteet ja tihendustase

[ctx: #37026]
en: Auto
et_ee: Automaatne

[ctx: #37030]
en: Unlimited
et_ee: Piiramatu

[ctx: #37031]
note: Description of setting #14102 Blu-ray playback mode
en: Specifies how Blu-rays should be opened / played back. Note: Some disc menus are not fully supported and may cause problems.
et_ee: Määrab, kuidas Blu-ray plaate tuleks avada/taasesitada. Märkus. Mõnda plaadimenüüd ei toetata täielikult ja see võib põhjustada probleeme.

[ctx: #37032]
note: Title of accessibility menu group
en: Accessibility
et_ee: Hõlbustus

[ctx: #37033]
note: Description of category #287 Subtitles
en: This category contains the settings for subtitles
et_ee: See kategooria sisaldab subtiitrite sätteid

[ctx: #37034]
note: Setting #37034 Accessibility
en: Prefer audio stream for the visually impaired
et_ee: Eelista vaegnägijate heliriba

[ctx: #37035]
note: Description of setting #37034 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the visually impaired to other audio streams of the same language
et_ee: Eelista vaegnägijate helivoogu teistele sama keelega helivoogudele

[ctx: #37036]
note: Setting #37036 Settings -> Video -> Accessibility
en: Prefer audio stream for the hearing impaired
et_ee: Eelista vaegkuuljate heliriba

[ctx: #37037]
note: Description of setting #37036 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the hearing impaired to other audio streams of the same language
et_ee: Eelista vaegkuuljate helivoogu teistele sama keelega helivoogudele

[ctx: #37038]
note: Setting #37038 Accessibility
en: Prefer subtitles for the hearing impaired
et_ee: Eelista vaegkuuljate subtiitreid

[ctx: #37039]
note: Description of setting #37038 Accessibility
en: Prefer the subtitle stream for the hearing impaired to other subtitle streams of the same language
et_ee: Eelista vaegkuuljate subtiitreid teistele sama keelega subtiitritele

[ctx: #37040]
note: Setting #37040 Playback
en: Prefer default audio streams
et_ee: Eelista vaikimisi heliriba

[ctx: #37041]
note: Description of setting #37040 Playback
en: If enabled, audio streams that are flagged as default (and match the preferred language) are preferred over audio streams with higher quality (number of channels, codec, ...).
et_ee: Kui lubatud, eelistatakse vaikeväärtusena märgistatud (ja eelistatud keelele vastavaid) helivooge kõrgema kvaliteediga voogudele (kanalite arv, koodekid...).

[ctx: #37042]
note: Description of setting Skip steps
en: Defines which step sizes to use when pressing the skip buttons. If more steps are selected for a skip direction, these can be applied by subsequent presses on the skip button within the defined skip delay. Forward (positive) and backward (negative) steps can be defined independently.
et_ee: Määrab, milliseid sammude suurusi hüppenuppude vajutamisel kasutada. Kui hüppe suuna jaoks on valitud rohkem samme, saab neid vahele jätta, kui vajutada hüppenuppu määratletud viivitusega. Edasi (positiivseid) ja tagasi (negatiivseid) samme saab määratleda eraldi.

[ctx: #37043]
note: Description of setting Skip delay
en: Defines the time to wait for subsequent key presses before performing the skip. Only applies when using smart skipping (when using more than one skip step for a direction).
et_ee: Määrab ooteaja järjestikusel vajutusel enne hüppe sooritust. Kehtib ainult nutika hüppe korral (kui suuna jaoks kasutatakse rohkem kui ühte sammu).

[ctx: #37044]
note: Setting #37044 Extract chapter thumbnails
en: Extract chapter thumbnails
et_ee: Eralda peatüki pisipildid

[ctx: #37045]
note: Description of setting #37044 Extract chapter thumbnails"
en: Extract chapter thumbnails for presentation in the chapters / bookmarks dialogue. This might increase CPU load.
et_ee: Loo peatükkide / järjehoidjate dialoogis esitamiseks peatükkide pisipildid. See võib suurendada protsessori koormust.

[ctx: #37048]
note: Setting #37048 Enable WS-Discovery Service"
en: Enable WS-Discovery Service
et_ee: Luba WS-Discovery teenus

[ctx: #37049]
note: Description of setting #37048 Enable WS-Discovery Service"
en: Enable service to search for SMB services using the WS-Discovery protocol
et_ee: Luba teenus SMB teenuste otsimiseks WS-Discovery protokolli abil

[ctx: #37050]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]WS-Discovery[/B] component
et_ee: Detailne logimine komponendi [B]WS-Discovery[/B] jaoks

[ctx: #37051]
note: Setting #37051 NFS Protocol Version"
en: NFS Protocol Version
et_ee: NFS protokolli versioon

[ctx: #37052]
note: Description of setting #37051 NFS Protocol Version"
en: NFS protocol version to use when establishing NFS connections
et_ee: NFS protokolli versioon NFS ühenduste loomisel

[ctx: #37053]
note: Settings / Services "Chunk Size" group label
en: Chunk Size
et_ee: Andmekogumi suurus

[ctx: #37054]
note: Setting #37054 "NFS Chunk Size"
en: NFS Chunk Size
et_ee: NFS andmekogumi suurus

[ctx: #37055]
note: Description of setting #37054 "NFS Chunk Size"
en: Data chunk size used on NFS connections
et_ee: NFS ühendustel kasutatava andmekogumi suurus

[ctx: #37056]
note: Setting #37056 "SMB Chunk Size"
en: SMB Chunk Size
et_ee: SMB andmekogumi suurus

[ctx: #37057]
note: Description of setting #37056 "SMB Chunk Size"
en: Data chunk size used on SMB connections
et_ee: SMB ühendustel kasutatava andmekogumi suurus

[ctx: #37101]
note: Settings / Services "Caching" category label
en: Caching
et_ee: Puhverdamine

[ctx: #37102]
note: Description of category #37101 "Caching"
en: This category contains settings that configure caching of local and network files, and internet streams.
et_ee: See kategooria sisaldab sätteid, mis seadistavad kohalike ja võrgufailide ning netivoogude vahemällu salvestamist.

[ctx: #37103]
note: Setting #37103 "Buffer Mode"
en: Buffer Mode
et_ee: Puhvri režiim

[ctx: #37104]
note: Description of setting #37103 "Buffer Mode"
en: Configure the media content to buffer.
et_ee: Seadista meediasisu puhverdamiseks.

[ctx: #37105]
note: Setting #37105 "Memory Size"
en: Memory Size
et_ee: Mälu suurus

[ctx: #37106]
note: Description of setting #37105 "Memory Size"
en: The size of the memory buffer in Mbytes. Setting zero (0) forces buffering to disk, which is not recommend on flash storage devices (eMMC, SD cards, SSD).
et_ee: Mälupuhvri suurus Mbaitides. Valik (0) sunnib puhverdama kettale, mis pole välkmäluseadmetel (eMMC, SD kaardid, SSD) soovitatav.

[ctx: #37107]
note: Setting #37107 "Read Factor"
en: Read Factor
et_ee: Lugemistegur

[ctx: #37108]
note: Description of setting #37107 "Read Factor"
en: Determines cache fill rate in terms of avg. bitrate of stream x Read Factor. Increasing this multiple, cache fills faster. Large multiples may cause CPU spikes on some devices, saturate the connection and worsen performance.[CR][Adaptive] Uses dynamically calculated Read Factor based on cache level.
et_ee: Määrab vahemälu täituvuse skaalal voo bitikiirus x lugemistegur. Kõrgema väärtuse määramisel täitub vahemälu kiiremini. Suured kordajad võivad mõnedes seadmetes põhjustada CPU piike, koormata ühendust ja halvendada jõudlust.[CR][Adaptive] Kasutab vahemälu tasemel põhinevat dünaamiliselt arvutatud lugemistegurit.

[ctx: #37109]
note: Description of setting "Chunk Size"
en: The data chunk size to use when a filesystem or protocol does not force the value, e.g. NFS will override this with its own value.
et_ee: Andmekogumi suurus, mida kasutada, kui failisüsteem või protokoll ei sunni seda väärtust, nt. NFS tühistab selle oma väärtusega.

[ctx: #37110]
note: Value of setting - NONE
en: No buffer
et_ee: Puhvrita

[ctx: #37111]
note: Value of setting - TRUE INTERNET
en: Only buffer true internet streams: HTTP, HTTPS, etc.
et_ee: Puhverda ainult tõelisi netivooge: HTTP, HTTPS jne.

[ctx: #37112]
note: Value of setting - INTERNET
en: Buffer all internet filesystems, including: FTP, WebDAV, etc.
et_ee: Puhverda kõiki neti failisüsteeme: FTP, WebDAV jne.

[ctx: #37113]
note: Value of setting - NETWORK
en: Buffer all network filesystems, including: SMB, NFS, etc.
et_ee: Puhverda kõiki võrgu failisüsteeme: SMB, NFS jne.

[ctx: #37114]
note: Value of setting - ALL
en: Buffer all filesystems, including local files
et_ee: Puhverda kõiki failisüsteeme, sealhulgas kohalikud failid

[ctx: #37115]
note: Value of setting #37105 "Memory Size"
en: Caches entire file on disk storage
et_ee: Puhverdab kogu faili kõvakettale

[ctx: #37116]
note: Value of setting #37107 "Read Factor"
en: Adaptive
et_ee: Kohanduv

[ctx: #37120]
note: Value of setting - Byte
en: {0:d} Byte
et_ee: {0:d} bait

[ctx: #37128]
note: Value of setting - second
en: {0:d} second
et_ee: {0:d} sekund

[ctx: #37129]
note: Value of setting - seconds
en: {0:d} seconds
et_ee: {0:d} sekundit

[ctx: #37130]
note: Setting "Audio/video queue time"
en: Audio/video queue time
et_ee: Heli/video järjekorra kestus

[ctx: #37131]
note: Description of setting with label #37130 "Audio/video queue time"
en: Duration in seconds of audio/video queues. The duration determines the amount of data stored in memory.
et_ee: Heli/video järjekordade kestus sekundites. Kestus määrab mällu salvestatud andmete hulga.

[ctx: #37132]
note: Setting "Video queue maximum size"
en: Video queue maximum size
et_ee: Video järjekorra maksimaalne suurus

[ctx: #37133]
note: Description of setting with label #37132 "Video queue maximum size"
en: Limits the maximum memory usage for the video queue. The amount of memory used depends on the video bitrate and the length of the queue. If the memory limit is reached, the queue time is reduced as necessary.
et_ee: Piirab video järjekorra maksimaalset mälukasutust. Kasutatava mälu maht sõltub video bitikiirusest ja järjekorra pikkusest. Kui mälulimiit on täis, lühendatakse järjekorra aega vastavalt vajadusele.

[ctx: #38011]
note: Setting #38011 "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry
et_ee: Kuva kirje "Kõik üksused"

[ctx: #38012]
note: Description of setting "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry in directory, e.g. "All albums" or "All seasons".
et_ee: Kuva kataloogis kirje "Kõik üksused", nt. "Kõik albumid" või "Kõik hooajad".

[ctx: #38013]
note: Label of a setting to limit the number of fps used for updating the GUI while playing videos. This is useful for slow systems that have problems rendering GUI and video at the same time in full speed.
en: Limit GUI updates during playback
et_ee: Väldi kasutajaliidese uuendusi esituse ajal

[ctx: #38014]
note: Description for the setting with label #38013 "Limit GUI updates when playing video"
en: Limits the speed (fps) used to update the GUI while playing videos. This can reduce CPU load and fix playback issues while the GUI is shown.
et_ee: Piirab videote esitamise ajal kasutajaliidese värskendamiseks kasutatavat kiirust (fps). See võib vähendada protsessori koormust ja lahendada taasesitusprobleeme ekraanigraafika kuvamise ajal.

[ctx: #38015]
note: Label of a settings value to indicate the "disabled" state of an otherwise limiting setting (like fps limit, bandwidth limit, etc.)
en: Unlimited
et_ee: Piiramatu

[ctx: #38017]
note: Description of setting #14111 "Blu-ray region code"
en: Region A - Americas, East Asia and Southeast Asia. Region B - Africa, Middle East, Southwest Asia, Europe, Australia, New Zealand. Region C - Central Asia, mainland China, Mongolia, South Asia, Belarus, Russia, Ukraine, Kazakhstan.
et_ee: Regioon A - Põhja-Ameerika, Lõuna-Ameerika, Ida-Aasia ja Kagu-Aasia. Regioon B - Aafrika, Kesk-Ida, Lähis-Ida, Euroopa, Austraalia, Uus-Meremaa. Regioon C - Kesk-Aasia, Hiina, Mongoolia, Lõuna-Aasia, Valgevene, Venemaa, Ukraina, Kasahstan.

[ctx: #38018]
note: Used for the viewstate selection
en: My rating
et_ee: Minu hinne

[ctx: #38022]
note: Used for the rating selection
en: No rating
et_ee: Hindamata

[ctx: #38023]
note: Used for the rating selection
en: Set my rating
et_ee: Määra oma hinne

[ctx: #38024]
en: Information provider selection
et_ee: Infotarnija valimine

[ctx: #38025]
en: Choose information provider
et_ee: Vali infotarnija

[ctx: #38026]
en: Appearances
et_ee: Esinemisi

[ctx: #38031]
note: Label for an option to select the video stream to play if current video has more than one video stream
en: Video stream
et_ee: Videovoog

[ctx: #38032]
note: Label for an option to select the angle to play if current disc has more than one angle
en: Angle
et_ee: Nurk

[ctx: #38033]
en: Role
et_ee: Roll

[ctx: #38034]
note: Orchestra playing on the recording (if present)
en: Orchestra
et_ee: Orkester

[ctx: #38035]
note: Lyricist that wrote the lyrics of the song (if present)
en: Lyricist
et_ee: Laulusõnade autor

[ctx: #38036]
note: Remixer of the song (if present)
en: Remixer
et_ee: Ümbermiksija

[ctx: #38037]
note: Arranger of the song (if present)
en: Arranger
et_ee: Arranžeerija

[ctx: #38038]
note: Engineer of the song (if present)
en: Engineer
et_ee: Tehnik

[ctx: #38039]
note: Producer of the song (if present)
en: Producer
et_ee: Produtsent

[ctx: #38040]
note: DJMixer of the song (if present)
en: DJMixer
et_ee: DJ

[ctx: #38041]
note: Mixer of the song (if present)
en: Mixer
et_ee: Miksija

[ctx: #38042]
note: Name used when artist name is missing from music file tags
en: [Missing]
et_ee: [Puudub]

[ctx: #38043]
note: Title album artists node, and music item to export output, see #38306
en: Album artists
et_ee: Albumi esitajad

[ctx: #38044]
note: Title all artists node
en: Song & album artists
et_ee: Laulu ja albumi esitajad

[ctx: #38045]
note: Title all contributors node (any role e.g. composer, piano, producer, engineer)
en: All contributors
et_ee: Kõik osalejad

[ctx: #38046]
note: Title all roles node
en: All roles
et_ee: Kõik rollid

[ctx: #38060]
note: Question when forced rescan of music tags needed after upgrade from previous version of Kodi
en: Music library needs to rescan tags from files. Would you like to scan now?
et_ee: Muusikakogu peab failidest sildid uuesti skaneerima. Kas teha seda kohe?

[ctx: #38061]
note: Extra scraping question on upgrade from previous version
en: Fetch additional information for albums and artists? This could take some time so you may prefer to do this later
et_ee: Kas hankida lisateavet albumite ja esitajate kohta? See võib võtta aega, seda saab teha hiljem

[ctx: #38062]
note: Full tag scanning question on library update (by default tags are only scanned when the file has changed since last time)
en: Do full tag scan even when music files are unchanged?
et_ee: Kas teha täielik siltide skaneering ka siis, kui failid on muutmata?

[ctx: #38063]
note: Item in selection list #38338. Settings will change the default addon used to fetch artist or album information, related to #20195, #20193 and #20194
en: Set default information provider
et_ee: Määra infole vaiketeenus

[ctx: #38064]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific artist, related to #20195
en: Set for this artist
et_ee: Sea sellele esitajale

[ctx: #38065]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all artists in node, related to #20195
en: Set for all artists shown
et_ee: Sea kõigile kuvatud esitajatele

[ctx: #38066]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific album, related to #20195
en: Set for this album
et_ee: Sea sellele albumile

[ctx: #38067]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all albums in node, related to #20195
en: Set for all albums shown
et_ee: Sea kõigile kuvatud albumitele

[ctx: #38068]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all artists shown in node, after #38065
en: Use this information provider for all the artists shown here?
et_ee: Kas kasutada seda teabepakkujat kõigi siin kuvatud esitajate jaoks?

[ctx: #38069]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all albums shown in node, after #38067
en: Use this information provider for all the albums shown here?
et_ee: Kas kasutada seda teabepakkujat kõigi siin kuvatud albumite jaoks?

[ctx: #38070]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default artist information provider, after #38063
en: Use this information provider for all artists, clearing any previous settings for specific artists?
et_ee: Kas kasutada seda teabepakkujat kõigi esitajate jaoks, kustutades konkreetsete esitajate varasemad seaded?

[ctx: #38071]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default album information provider, after #38063
en: Use this information provider for all albums, clearing any previous settings for specific albums?
et_ee: Kas kasutada seda teabepakkujat kõigi albumite jaoks, kustutades konkreetsete albumite varasemad seaded?

[ctx: #38072]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for all the artists or albums in the node immediately
en: Do you want to refresh information for all these items now?
et_ee: Kas soovid nende üksuste teavet nüüd värskendada?

[ctx: #38073]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for the current artist or album immediately
en: Do you want to refresh information for this item now?
et_ee: Kas soovid selle üksuse teavet nüüd värskendada?

[ctx: #38074]
en: Boxsets
et_ee: Kogumikud

[ctx: #38075]
en: * All discs
et_ee: Kõik plaadid

[ctx: #38076]
en: Disc title
et_ee: Plaadi pealkiri

[ctx: #38077]
en: Total discs
et_ee: Plaate kokku

[ctx: #38078]
en: Original year
et_ee: Algne aasta

[ctx: #38079]
en: Original date
et_ee: Algne kuupäev

[ctx: #38081]
note: Music property - Album release status
en: Release status
et_ee: Väljaande olek

[ctx: #38082]
note: Displayed in a toast notification when music items are added to a playlist
en: Added to end of playlist
et_ee: Lisati esitusloendi lõppu

[ctx: #38083]
note: Displayed in a toast notification when music items are added to a playlist to play next
en: Added to playlist to play next
et_ee: Lisati esitusloendisse järgmisena esitatavaks

[ctx: #38100]
note: Description of section #14200 "Player""
en: Section that contains the settings for the playback of media
et_ee: Jaotis, mis sisaldab meedia taasesituse sätteid

[ctx: #38101]
note: Description of section #14201 "Media"
en: Section that contains the settings for sources and how media information is collected, stored, shown and navigated
et_ee: Jaotis, mis sisaldab allikate sätteid ja meediainfo kogumise, salvestamise, kuvamise ja navigeerimise viisi

[ctx: #38102]
note: Description of section #14203 "Customise"
en: Section that contains the settings influencing the GUI experience and for controlling the GUI/system
et_ee: Jaotis, mis sisaldab kasutajaliidese kasutuskogemust mõjutavaid sätteid ja kasutajaliidese/süsteemi juhtimist

[ctx: #38103]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for the playback of videos
et_ee: See kategooria sisaldab video taasesituse seadeid

[ctx: #38104]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for the playback of music
et_ee: See kategooria sisaldab muusika taasesituse seadeid

[ctx: #38105]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for playback of pictures via a slideshow
et_ee: See kategooria sisaldab sätteid piltide kuvamiseks slaidiseansina

[ctx: #38106]
note: Description of category #14213 "Language"
en: This category contains the settings for audio / subtitles language and accessibility
et_ee: See kategooria sisaldab heli ja subtiitrite keele ning juurdepääsetavuse sätteid

[ctx: #38107]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for how information for videos is collected, stored, shown, and navigated
et_ee: See kategooria sisaldab sätteid, kuidas videote kohta teavet kogutakse, salvestatakse, kuvatakse ja navigeeritakse

[ctx: #38108]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for how information for music is collected, stored, shown, and navigated
et_ee: See kategooria sisaldab sätteid, kuidas muusika kohta teavet kogutakse, salvestatakse, kuvatakse ja navigeeritakse

[ctx: #38109]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for how information for pictures is shown and navigated
et_ee: See kategooria sisaldab sätteid, kuidas piltide kohta teavet kogutakse, salvestatakse, kuvatakse ja navigeeritakse

[ctx: #38110]
note: Description of category #14215 "Databases"
en: This category contains the settings for the library databases
et_ee: See kategooria sisaldab meediakogu andmebaaside sätteid

[ctx: #38111]
note: Description of category #14224 "Other"
en: This category contains other settings for the GUI interface
et_ee: See kategooria sisaldab muid kasutajaliidese seadeid

[ctx: #38112]
note: Description of setting with label #12381 "Switch to visualisation on playback"
en: Automatically go to the visualisation window when audio playback starts
et_ee: Heli taasesituse alustamisel ava automaatselt visualiseerimisaken

[ctx: #38113]
note: Description of category #14187 "Advanced"
en: This category contains the advanced settings for video playback
et_ee: See kategooria sisaldab video taasesituse täpsemaid seadeid

[ctx: #38190]
en: Extract thumbnails from video files
et_ee: Eralda pisipildid videofailidest

[ctx: #38207]
note: Description of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38207
en: Show EXIF picture information
et_ee: Näita pildi EXIF andmeid

[ctx: #38208]
note: Help text of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38208
en: If EXIF information exists (date, time, camera used, etc.), it will be displayed.
et_ee: Kui EXIF info on olemas (kuupäev, kellaaeg, kaamera jne.), siis seda näidatakse.

[ctx: #38209]
note: Contextmenu entry to remove the resume point of the currently selected item
en: Reset resume position
et_ee: Tühista pooleliolek

[ctx: #38300]
note: Dialog header for settings for how to export specific music library data
en: Export Music Library
et_ee: Ekspordi muusikakogu

[ctx: #38301]
note: Kind of export output, see #38304
en: Single file
et_ee: Üksik fail

[ctx: #38302]
note: Kind of export output, see #38304
en: Separate files for each item
et_ee: Igale üksusele eraldi failid

[ctx: #38303]
note: Kind of export output, see #38304
en: To library folders
et_ee: Meediakogu kaustad

[ctx: #38304]
note: Selection of export to a single file, many separate files or the library folder(s)
en: Choose kind of export output
et_ee: Vali ekspordi väljund

[ctx: #38305]
note: Folder path for export output file or files
en: Destination folder
et_ee: Sihtkaust

[ctx: #38306]
note: Section of music items to export - albums, album artists, song artists etc.
en: Items to export
et_ee: Eksporditavad elemendid

[ctx: #38307]
en: Include artwork such as thumbnails and fanart
et_ee: Kaasa pildid nagu pisipildid ja fännipildid

[ctx: #38308]
en: Include items that have not been scraped (to create template NFO files)
et_ee: Kaasa ka puudulikud andmed (NFO-mallifailide loomiseks)

[ctx: #38309]
en: Output information to NFO files
et_ee: Väljundinfo NFO-failidesse

[ctx: #38310]
note: See #38309 when NFO and art export disabled so only artist folders
en: Output information to NFO files (currently exporting artist folders only)
et_ee: NFO-failide väljundteave (praegu eksporditakse ainult esitaja kaustad)

[ctx: #38311]
en: Overwrite existing files
et_ee: Asenda olemasolevad failid

[ctx: #38312]
note: Music item to export output, see #38306
en: Song artists
et_ee: Laulu esitajad

[ctx: #38313]
note: Music item to export output, see #38306
en: Other artists
et_ee: Teised esitajad

[ctx: #38317]
note: Message when trying to do a kind #38303 of export and setting #20223 is empty
en: Unable to export to library folders as the system artist information folder setting is empty
et_ee: Meediakogu kaustade eksportimine pole võimalik, kuna esitaja teabekaust pole määratud

[ctx: #38318]
note: Message when trying to do export and destination folder #38305 does not exist
en: Unable to export data as the destination folder does not exist
et_ee: Andmeid ei saa eksportida, kuna sihtkausta pole olemas

[ctx: #38319]
note: Button text to start export
en: Export
et_ee: Ekspordi

[ctx: #38320]
note: Message when adding music source and setting #20223 is empty
en: Do you have local artist information (NFO) and art files that you want to fetch? Set the location of these artist folders now
et_ee: Kas sul on esitaja kohalikku teavet (NFO) ja pildifaile, mida soovid tuua? Määra nende esitajate kaustade asukoht kohe

[ctx: #38321]
note: Kind of export output, see #38304
en: Artist folders only
et_ee: Ainult esitaja kataloogid

[ctx: #38322]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when albums and artists selected
en: Artists exported to Artist Information Folder and albums to music folders
et_ee: Esitaja andmekausta eksporditud esitajad ja muusikakausta eksporditud albumid

[ctx: #38323]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when only albums selected
en: Albums exported to music folders
et_ee: Muusikakausta eksporditud albumid

[ctx: #38324]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when only artists selected
en: Artists exported to Artist Information Folder
et_ee: Esitaja andmekausta eksporditud esitajad

[ctx: #38325]
note: Explanation of what export artist folders only means see #38304
en: Artist subfolders created in Artist Information Folder
et_ee: Esitaja andmekausta loodud esitaja alamkaustad

[ctx: #38330]
note: Dialog heading when editing default settings for fetching additional music information
en: Set Music Information Providers
et_ee: Määra muusikainfo tarnija

[ctx: #38331]
note: Dialog heading when editing album information provider
en: Set Album Information Provider
et_ee: Määra albumiinfo tarnija

[ctx: #38332]
note: Dialog heading when editing artist information provider
en: Set Artist Information Provider
et_ee: Määra esitaja andmete tarnija

[ctx: #38333]
note: Use scrapers to fetch additional album and artist information and art during scan
en: Fetch additional information and art during scan
et_ee: Skaneerimisel hangi lisainfo ja pildid

[ctx: #38334]
note: Scraper to use for additional album information. See #20193
en: Album information provider
et_ee: Albumiinfo tarnija

[ctx: #38335]
note: Scraper to use for additional artist information. See #20194
en: Artist information provider
et_ee: Esitaja andmete tarnija

[ctx: #38336]
note: Location of folder where local art and nfo files can be found for artists. See #20223
en: Local artist information folder
et_ee: Kohalik esitaja andmekaust

[ctx: #38337]
note: Group header describing the settings
en: Options for fetching additional information
et_ee: Lisainfo hankimise suvandid

[ctx: #38338]
note: Selecting what items the settings will be used for, selecting from #38064 to 38067
en: Choose how to apply settings
et_ee: Vali kuidas rakendada seaded

[ctx: #38339]
note: Heading when selecting from list for #38338
en: How to apply information provider settings
et_ee: Kuidas rakendada infotarnija seaded

[ctx: #38350]
note: Progress statement when importing music library is processing song playback history data
en: Importing song playback history
et_ee: Lauluesitamise ajaloo importimine

[ctx: #38351]
note: Progress statement when importing music library - data matching phase
en: Matching data
et_ee: Andmete sobitamine

[ctx: #38352]
note: Progress statement when importing music library - song history being updated
en: Updating songs
et_ee: Laulude uuendamine

[ctx: #38353]
note: Notification of import success "Importing song history - <number of songs matched> updated out of <total songs in xml> imported songs"
en: Importing song history - {0:d} updated out of {0:d} imported songs
et_ee: Laulude ajaloo importimine - {0:d} laulu uuendatud {0:d}-st imporditud laulust

[ctx: #38354]
note: Message when reading the user specified XML for import to library fails
en: Unable to read xml file
et_ee: xml-faili lugemine nurjus

[ctx: #39004]
note: Description of category "Library" with label #14202
en: This category provides access to the windows for source management and library management facilities
et_ee: See kategooria annab juurdepääsu allikahalduse ja meediakogu haldamise akendele

[ctx: #39005]
note: Description of setting "Videos... with label #14242
en: This provides access to where video sources can be added and otherwise managed.
et_ee: Määrab ligipääsu kohale kus saab video allikaid lisada ja hallata.

[ctx: #39006]
note: Description of setting "Music... with label #14243
en: This provides access to where music sources can be added and otherwise managed.
et_ee: Määrab ligipääsu kohale kus saab muusika allikaid lisada ja hallata.

[ctx: #39007]
note: Description of setting "Pictures... with label #14244
en: This provides access to where picture sources can be added and otherwise managed.
et_ee: Määrab ligipääsu kohale kus saab piltide allikaid lisada ja hallata.

[ctx: #39008]
en: Zoom - 120% width
et_ee: Suum - laius 120%

[ctx: #39009]
en: Zoom - 110% width
et_ee: Suum - laius 110%

[ctx: #39010]
en: Select sort method
et_ee: Vali järjestusviis

[ctx: #39011]
en: Maximum wait time for network
et_ee: Maksimaalne võrgu ooteaeg

[ctx: #39012]
note: Description of setting with label #39011 "Maximum wait time for network"
en: Set the maximum time to wait for the network to come up after starting or waking up. When time has passed before network is up startup will continue.
et_ee: Määra maksimaalne aeg, mille jooksul võrk pärast käivitamist või ärkamist üles tuleb. Kui see aeg on möödas jätkub käivitumine igal juhul.

[ctx: #39013]
en: Virtual filesystems
et_ee: Virtuaalsed failisüsteemid

[ctx: #39014]
note: Message of a dialog, asking if related data of an add-on should also be removed on uninstall
en: Would you also like to remove all related data (e.g. settings) of this add-on?
et_ee: Kas soovid eemaldada ka kõik selle lisamooduliga seotud andmed (nt seaded)?

[ctx: #39015]
en: Image decoder
et_ee: Kujutise dekooder

[ctx: #39016]
en: Resume audiobook
et_ee: Jätka audioraamatu kasutamist

[ctx: #39017]
note: Description of setting with label #21358 "Share my libraries"
en: Enables UPnP. This allows you to stream media in your libraries to a UPnP client and to detect remote UPnP servers.
et_ee: Lubab UPnP serveri. See võimaldab meediakogudes olevat meediumit voogesitada UPnP kliendile ja tuvastada UPnP kaugserverid.

[ctx: #39018]
en: optional
et_ee: valikuline

[ctx: #39019]
en: installed
et_ee: paigaldatud

[ctx: #39020]
en: The following additional add-ons will be installed
et_ee: Paigaldatakse järgnevad lisamoodulid

[ctx: #39021]
en: Proceed with installation?
et_ee: Kas jätkata paigaldust?

[ctx: #39024]
en: Dependencies
et_ee: Sõltuvused

[ctx: #39025]
note: Artist gender - male, female, other
en: Gender
et_ee: Sugu

[ctx: #39026]
note: Brief comment to distinguish artists with the same name e.g "former bassist with Journey"
en: Disambiguation
et_ee: Ühestus

[ctx: #39027]
note: Sort name of artist (e.g. Jackson, Michael)
en: Sortname
et_ee: Sortimisnimi

[ctx: #39028]
note: Text for yes/no dialog when silently uninstalling an add-on
en: Add-on: {0:s}[CR]Origin: {1:s}[CR]Version: {2:s}[CR]- will be uninstalled and replaced. Would you like to proceed?
et_ee: Lisamoodul: {0:s}[CR]päritolu: {1:s}[CR]versioon: {2:s}[CR]- eemaldatakse ja asendatakse. Kas jätkata?

[ctx: #39029]
note: Text for yes/no dialog to indicate that an add-on was manually installed
en: Manually installed
et_ee: Käsitsi paigaldatud

[ctx: #39030]
note: Media source, a filter and smart playlist rule option
en: Source
et_ee: Algne pilditootja

[ctx: #39031]
note: Node title, plural of #39030
en: Sources
et_ee: Allikad

[ctx: #39100]
en: Perform on startup
et_ee: Tegevus käivitamisel

[ctx: #39101]
note: Startup action option label
en: Play TV
et_ee: Esita TV

[ctx: #39102]
en: Play Radio
et_ee: Kuula raadiot

[ctx: #39103]
en: Unable to configure network location. Invalid path given.
et_ee: Võrgu asukohta ei saa seadistada. Antud on vigane tee.

[ctx: #39104]
en: View as text
et_ee: Vaata tekstina

[ctx: #39105]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_DEFAULT
en: default
et_ee: vaikimisi

[ctx: #39106]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_FORCED
en: forced
et_ee: sunnitud

[ctx: #39107]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_HEARING_IMPAIRED
en: captions
et_ee: tiitrid

[ctx: #39108]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_VISUAL_IMPAIRED
en: audio description
et_ee: audio kirjeldus

[ctx: #39109]
en: Select Program
et_ee: Vali programm

[ctx: #39110]
en: Select Resolution
et_ee: Vali eraldusvõime

[ctx: #39111]
note: audio flag - FLAG_ORIGINAL language prefix displayed in audio settings stream selection
en: original
et_ee: algne

[ctx: #39112]
note: Used for a setting which allows centre channel (voice/speech) volume to be adjusted when downmixing.
en: Downmix: Center Mix Level
et_ee: Taandamine: Keskkanali tugevus

[ctx: #39113]
note: Help text for 39112
en: Center Mix Level in dB relative to metadata or default (-3 dB)
et_ee: Keskkanali tase (dB) metaandmete või vaikeväärtuse suhtes (-3 dB)

[ctx: #39114]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode thumb
et_ee: Episoodi pisipilt

[ctx: #39115]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Movie plot
et_ee: Filmi sisututvustus

[ctx: #39116]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode plot
et_ee: Episoodi sisu

[ctx: #39117]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]Announcer[/B] component
et_ee: [B]Announcer[/B] komponendi detailne logimine

[ctx: #39118]
note: Label for action to present native iOS sharing sheet
en: Share debug log
et_ee: Jaga silumise logifaili

[ctx: #39119]
en: Last modified
et_ee: Viimati muudetud

[ctx: #39120]
en: Skip filename matching for external audio tracks
et_ee: Jäta väliste muusikapalade failinime sobivus vahele

[ctx: #39121]
note: Label for section of settings controling what is shown on the library windows
en: Library Display and Navigation
et_ee: Meediakogu kuvamine ja navigeerimine

[ctx: #39122]
note: Label for section of settings controling how library is populated
en: Library Information Sources
et_ee: Meediakogu andmeallikad

[ctx: #39123]
note: Label for section of settings, label for artwork file browse dialog
en: Artwork
et_ee: Taustapildid

[ctx: #39124]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]Add-ons[/B] component
et_ee: [B]Lisamoodulid[/B] komponendi üksikasjalik logimine

[ctx: #39125]
en: Enable tag reading in file view
et_ee: Luba siltide lugemine failihalduris

[ctx: #39127]
en: Use all local image files as artwork
et_ee: Kasuta kohalikku pilti taustana

[ctx: #39128]
note: Description of setting with label #39127 "Use all local image files as artwork"
en: All image files located alongside the media files are picked up as artwork during library scan, with the file name as the art type.
et_ee: Kõik meediafailide kõrval asuvad pildifailid kaasatakse meediakogu skaneerimisel taustapildina, kusjuures faili nimi on pildi liik.

[ctx: #39129]
en: Use all remote artwork fetched by scrapers
et_ee: Kasuta kõiki kaabitsate toodud pildifaile

[ctx: #39130]
note: Description of setting with label #39129 "Use all remote artwork fetched by scrapers"
en: Use the first of each art type of the remote artwork in scraper results to fill any missing art not populated with local art.
et_ee: Kasuta igast kaabitsa hangitud pilditüübist esimest, et täita kohalikust meediakogust puuduvad pildid.

[ctx: #39131]
en: Artist art types whitelist
et_ee: Esitaja taustapiltide valge loend

[ctx: #39132]
note: Description of setting with label #39131 "Artist art types whitelist"
en: Limit the artist artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
et_ee: Kasuta esitaja taustapiltideks ainult kohalikke või kaabitsa toodud pilditüüpe, mis on lubatud valges loendis

[ctx: #39133]
en: Album art types whitelist
et_ee: Albumi taustapiltide valge loend

[ctx: #39134]
note: Description of setting with label #39133 "Album art types whitelist"
en: Limit the album artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
et_ee: Kasuta albumi taustapiltideks ainult kohalikke või kaabitsa toodud pilditüüpe, mis on lubatud valges loendis

[ctx: #39135]
en: Thumbnail image files
et_ee: Pisipildi failid

[ctx: #39136]
note: Description of setting with label #39135 "Thumbnail image files"
en: The names of files that contain primary artwork (thumbnails), generally square and used both full and in reduced size to visually identify a folder, artist, album or song
et_ee: Failide nimed, mis sisaldavad peamiseid taustapilte. (Need on kasutuses nii täissuuruses kui vähendatuna.) Eesmärk on visuaalselt eraldada kaust, esitaja, album või laul

[ctx: #39137]
en: Artwork level
et_ee: Taustapiltide kuvamine

[ctx: #39138]
note: Description of setting with label #39137 "Artwork level"
en: The amount of artwork automatically selected - [Maximum] all local images and remote art; [Basic] save space on limited devices or when using a simple skin; [Custom] configured by user for detailed control; [None] no art
et_ee: Automaatselt valitud taustapiltide hulk - [Suurim] kõik kohalikud pildid ja kaugkunst; [Põhiline] võimaldab säästa ruumi piiratud seadmetel või lihtsa rüü kasutamisel; [Kohandatud] on kasutaja poolt üksikasjalikult seatud; [Pole] taustapilte pole

[ctx: #39140]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Maximum
et_ee: Maksimaalne

[ctx: #39141]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Basic
et_ee: Lihtne

[ctx: #39142]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Custom
et_ee: Kohandatud

[ctx: #39143]
en: Movie art types whitelist
et_ee: Filmi taustapiltide valge loend

[ctx: #39144]
note: Description of setting with label #39150 "Movie art types whitelist"
en: Limit the movie and movie set artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
et_ee: Kasuta filmi ja filmikomplekti taustapiltideks ainult kohalikke või kaabitsa toodud pilditüüpe, mis on lubatud valges loendis

[ctx: #39145]
en: TV show art types whitelist
et_ee: Sarja taustapiltide valge loend

[ctx: #39146]
note: Description of setting with label #39152 "TV show art types whitelist"
en: Limit the TV show and season artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
et_ee: Kasuta sarja taustapiltideks ainult kohalikke või kaabitsa toodud pilditüüpe, mis on lubatud valges loendis

[ctx: #39147]
en: Episode art types whitelist
et_ee: Episoodi taustapiltide valge loend

[ctx: #39148]
note: Description of setting with label #39154 "Episode art types whitelist"
en: Limit the episode artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
et_ee: Kasuta episoodi taustapiltideks ainult kohalikke või kaabitsa toodud pilditüüpe, mis on lubatud valges loendis

[ctx: #39149]
en: Music video art types whitelist
et_ee: Muusikavideo taustapiltide valge loend

[ctx: #39150]
note: Description of setting with label #39156 "Music video art types whitelist"
en: Limit the music video artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
et_ee: Kasuta muusikavideo taustapiltideks ainult kohalikke või kaabitsa toodud pilditüüpe, mis on lubatud valges loendis

[ctx: #39151]
note: Display Hardware scaling filter setting toggle
en: Display hardware scaling filter
et_ee: Kuva tarkvaralise skaleerimise filter

[ctx: #39152]
note: Description
en: Integer scaling (IS) is a Nearest-Neighbor(NN) upscaling technique using Display Engine
et_ee: Täisarvu skaleerimine (IS) on lähima naabri (NN) skaleerimise tehnika, mis kasutab kuvamootorit

[ctx: #39153]
en: Windowing system:
et_ee: Aknahaldus:

[ctx: #39154]
note: Override subtitles styles setting list
en: Override subtitles styles
et_ee: Alista subtiitrite stiilid

[ctx: #39155]
note: Description of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Some subtitle formats such as SSA / ASS / WebVTT can include metadata like font style, colors, size, alignments, positions, etc. you can override the styles with your customizations (please note that side effects may occur in some cases).
et_ee: Mõned subtiitrite vormingud, nagu SSA / ASS / WebVTT, võivad sisaldada metaandmeid, nagu fondi stiil, värvid, suurus, joondused, asukohad jne. Stiile saab oma kohandustega alistada (mõnel juhul võivad esineda kõrvalmõjud).

[ctx: #39156]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Positions
et_ee: Asukohad

[ctx: #39157]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles
et_ee: Stiilid

[ctx: #39158]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles and positions
et_ee: Stiilid ja asukohad

[ctx: #39159]
note: Subtitle border size setting toggle
en: Border size
et_ee: Äärise suurus

[ctx: #39160]
note: Subtitle border colour setting
en: Border colour
et_ee: Äärise värv

[ctx: #39161]
note: CC Subtitles text alignment setting list
en: Text alignment
et_ee: Teksti joondus

[ctx: #39162]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Left
et_ee: Vasak

[ctx: #39163]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Center
et_ee: Keskel

[ctx: #39164]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Right
et_ee: Parem

[ctx: #39165]
note: Type of background for displaying the subtitles
en: Background type
et_ee: Tausta tüüp

[ctx: #39166]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Shadow
et_ee: Vari

[ctx: #39167]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Box
et_ee: Kast

[ctx: #39168]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Square box
et_ee: Neljakandiline kast

[ctx: #39169]
note: Description of setting with label #39166 "Background type"
en: Type of background to apply to subtitles.
et_ee: Subtiitritele rakendatava tausta tüüp.

[ctx: #39170]
note: Subtitle shadow size setting
en: Shadow size
et_ee: Varju suurus

[ctx: #39171]
note: Subtitle shadow colour setting
en: Shadow colour
et_ee: Varju värv

[ctx: #39172]
note: Subtitle shadow opacity setting
en: Shadow opacity
et_ee: Varju läbipaistmatus

[ctx: #39173]
note: Subtitle blur setting
en: Blur
et_ee: Hägu

[ctx: #39174]
note: SystemInfo string for the display's supported HDR types
en: Display supported HDR types
et_ee: Ekraani toetatud HDR tüübid

[ctx: #39175]
note: Progress text on splash screen, to build the font cache
en: Building font cache in progress - please wait
et_ee: Fondi vahemälu loomine – palun oota

[ctx: #39176]
note: Helper text for gui sound volume setting
en: Relative volume for gui sounds
et_ee: Kasutajaliidese helide suhteline tugevus

[ctx: #39177]
note: Dialog caption related to the speech to text process
en: Speech to text
et_ee: Kõne tekstiks

[ctx: #39178]
note: Dialog text to notify that the speech service is not available
en: Speech recognition service not available
et_ee: Kõnetuvastusteenus pole saadaval

[ctx: #39179]
note: Dialog text to notify that microphone is listening
en: Listening...
et_ee: Kuulamine...

[ctx: #39180]
note: Dialog text to notify that there has been no matching recognition result
en: No recognition result matched
et_ee: Tuvastus ei leidnud sobivat vastet

[ctx: #39181]
note: Dialog text to notify that there has been a speech recognition error
en: Speech recognition error
et_ee: Kõnetuvastusviga

[ctx: #39182]
note: Subtitle vertical margin setting
en: Vertical margin
et_ee: Vertikaalne marginaal

[ctx: #39183]
note: Help text for setting "Vertical margin" of label #39182
en: Allows you to add a margin in top and bottom aligned text. Changing this setting will affect also subtitle position set with the Video calibration.
et_ee: Võimaldab lisada ülevalt ja alla joondatud tekstile marginaali. Selle sätte muutmine mõjutab ka video kalibreerimisega määratud subtiitrite asukohta.

[ctx: #39184]
note: Window screen calibration: the current subtitle calibration value with vertical margin
en: Current value: {0:d} (with vertical margin: {1:d})
et_ee: Praegune väärtus: {0:d} (vertikaalne marginaal: {1:d})

[ctx: #39185]
note: Dialog text to notify that there are insufficient permissions for speech recognition
en: Insufficient permissions for speech recognition
et_ee: Kõnetuvastuseks pole piisavalt õigusi

[ctx: #39186]
note: Title of group menu subtitles
en: Styles for text based subtitles
et_ee: Tekstipõhiste subtiitrite stiilid

[ctx: #39187]
note: Title of group menu subtitles
en: Closed caption subtitles
et_ee: Kirjeldavad subtiitrid (CC)

[ctx: #39188]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: No background
et_ee: Taustata

[ctx: #39189]
note: Window screen calibration: calibration by using the subtitle bar
en: Available only with manual subtitle position
et_ee: Võimalik ainult subtiitrite asukoha käsitsi määramisel

[ctx: #39190]
note: Help text for setting "Use system HDR/SDR brightness balance" of label #36096
en: [ON] The brightness of the GUI in HDR mode follows the system's setting. This affects all OSD, subtitles and graphics that are SDR in origin.[CR][OFF] Set the max brightness manually.
et_ee: [SEES] Kasutajaliidese heledus HDR režiimis järgib süsteemi seadistusi. See mõjutab kogu kasutajaliidest, subtiitreid ja taustapilte, mis on SDR sisuga. [CR] [VÄLJAS] Seadista maksimaalne heledus käsitsi.

[ctx: #39192]
en: Disable screensaver when playing audio
et_ee: Heli esitamisel keela ekraanisäästja

[ctx: #39193]
note: Description of setting with label #39192 "Disable screensaver when playing audio"
en: If music is being played, the screensaver will never be activated
et_ee: Muusika esitamisel ei aktiveerita ekraanisäästjat kunagi

[ctx: #39194]
note: Help text of setting "Allow use DXVA Video Super Resolution" with label #13417
en: Enables advanced DXVA upscaler using NVIDIA "RTX Video Super Resolution" or "Intel Video Super Resolution".[CR]Used when the video source is 1920x1080 or less and the source resolution is lower than the display resolution.[CR]Only available on specific hardware: NVIDIA RTX 20xx, 30xx, 40xx and above, Intel Arc A770, A750.
et_ee: Lubab täiustatud DXVA ülesskaaleerimise, kasutades NVIDIA "RTX Video Super Resolution" või "Intel Video Super Resolution".[CR]Kasutatakse, kui videoallika eraldusvõime on 1920 x 1080 või vähem ja allika eraldusvõime on madalam kui ekraani eraldusvõime.[CR]Saadaval ainult teatud riistvarale: NVIDIA RTX 20xx, 30xx, 40xx ja uuemad, Intel Arc A770, A750.

[ctx: #39195]
note: Description of setting with label #13418 "Use high precision processing"
en: Enable this option for the best picture quality. Disabling reduces the load on resource-limited systems.
et_ee: Parima pildikvaliteedi saavutamiseks luba see valik. Keelamine vähendab piiratud ressursiga süsteemide koormust.

[ctx: #39196]
note: Title of Dolby Vision RPU conversion setting
en: Dolby Vision compatibility mode
et_ee: Dolby Visioni ühilduvusrežiim

[ctx: #39197]
note: Help text for setting "Convert Dolby Vision for compatibility" of label #39196
en: If enabled, Dolby Vision profile 7 will be converted to profile 8.1, which is more commonly supported by devices. Enable if your device supports Dolby Vision, but has issues with some videos.
et_ee: Kui lubatud, teisendatakse Dolby Visioni profiil 7 profiiliks 8.1, mida seadmed sagedamini toetavad. Luba, kui seade toetab Dolby Visioni, kuid mõne videoga on probleeme.

[ctx: #39198]
note: Title of "Allowed HDR dynamic metadata formats" setting
en: Allowed HDR dynamic metadata formats
et_ee: Lubatud HDR dünaamilised metaandmete vormingud

[ctx: #39199]
note: Help text for setting "Allowed HDR dynamic metadata formats" of label #39198
en: Alters the video bitstream to remove dynamic HDR metadata. Select the HDR formats your device and display supports.
et_ee: Muudab video bitivoogu, et eemaldada dünaamilised HDR metaandmed. Vali HDR vormingud, mida see seade ja ekraan toetavad.

[ctx: #39202]
note: Subtitle line spacing setting
en: Line spacing
et_ee: Reavahe

[ctx: #39203]
note: Subtitle line spacing setting help
en: Adjust the space between lines of text. Setting a value too low may cause boxes to overlap when the "Background type" setting is used.
et_ee: Kohanda tekstiridade vahelist ruumi. Kui väärtus on liiga väike ja kasutatakse sätet "Tausta tüüp", võivad tekstialad kattuda.

[ctx: #40000]
note: Generic video versions label (plural)
en: Versions
et_ee: Versioonid

[ctx: #40001]
note: Manage video versions context menu item
en: Manage versions
et_ee: Halda versioone

[ctx: #40002]
note: Manage video version dialog title
en: Add as version to...
et_ee: Lisa versioonina ...

[ctx: #40003]
note: Generic video version label (singular)
en: Version
et_ee: Versioon

[ctx: #40004]
note: Button to change the version type of a version in Versions Manager
en: Choose type
et_ee: Vali tüüp

[ctx: #40005]
note: Warning dialog title
en: Operation not supported
et_ee: Toiming ei ole toetatud

[ctx: #40006]
note: Warning dialog text
en: The selected movie has multiple versions, preventing its conversion into a version of another movie. Remove the versions from the movie, rescan the libray and convert them individually.
et_ee: Valitud filmil on mitu versiooni, mis takistab selle teisendamist mõne teise filmi versiooniks. Eemalda filmist versioonid, skaneeri meediakogu uuesti ja teisenda need ükshaaval.

[ctx: #40007]
note: Warning dialog text
en: The "{0:s}" version already exists!
et_ee: Versioon "{0:s}" on juba olemas!

[ctx: #40008]
note: Different video version found dialog title
en: Different movie version found
et_ee: Filmist leiti teine versioon

[ctx: #40009]
note: Different video version found dialog text
en: Found a different version of the movie "{0:s}": {1:s}. Would you like to convert it into an additional version of the original?
et_ee: Leiti filmi "{0:s}" erinev versioon: {1:s}. Kas soovid selle teisendada originaali täiendavaks versiooniks?

[ctx: #40010]
note: "video version" string in singular format
en: video version
et_ee: versioon videost

[ctx: #40011]
note: "video version" string in plural format
en: video versions
et_ee: versioonid videost

[ctx: #40012]
note: "video version" string in singular capital format
en: Video version
et_ee: Versioon videost

[ctx: #40013]
note: "video version" string in plural capital format
en: Video versions
et_ee: Versioonid videost

[ctx: #40014]
note: Add video version dialog title
en: Add version
et_ee: Lisa versioon

[ctx: #40015]
note: Add video extra dialog title
en: Add extra
et_ee: Lisa lisamatrjal

[ctx: #40016]
note: Add video version dialog text.
en: The selected video already is the "{0:s}" version of the movie.
et_ee: Valitud video on juba filmi "{0:s}" versioon.

[ctx: #40017]
note: Add video version dialog text. Example: The selected video is the "Extended Edition" version of the movie "Movie title". Would you like to move the version to this movie?"
en: The selected video is the "{0:s}" version of the movie "{1:s}". Would you like to move the version to this movie?
et_ee: Valitud video on filmi "{1:s}" versioon "{0:s}". Kas liigutada see versioon filmi juurde?

[ctx: #40018]
note: Remove video version dialog title
en: Remove video version
et_ee: Eemalda video versioon

[ctx: #40019]
note: Manage versions, remove: removing the default version of a movie is not allowed.
en: The default version of a movie cannot be removed. Set a different default version and try again.
et_ee: Filmi vaikeversiooni ei saa eemaldada. Määra teine vaikeversioon ja proovi uuesti.

[ctx: #40020]
note: Remove video version dialog text
en: Are you sure to remove version "{0:s}"?
et_ee: Kas eemaldada versioon "{0:s}"?

[ctx: #40021]
note: Remove item from library text if item has multiple versions
en: Would you really like to remove '{0:s}' and all its versions from the library?
et_ee: Kas soovid '{0:s}' ja kõik selle versioonid meediakogust eemaldada?

[ctx: #40022]
note: Manage video version dialog title
en: Manage {0:s}
et_ee: Halda {0:s}

[ctx: #40023]
note: Button label to make a video version the default version
en: Set as default
et_ee: Määra vaikeversiooniks

[ctx: #40024]
note: Choose/Manage video version dialog title
en: Versions Manager: {0:s}
et_ee: Versiooni haldur: {0:s}

[ctx: #40025]
note: Choose/Manage video extra dialog title
en: Extras Manager: {0:s}
et_ee: Lisamaterjalide haldur: {0:s}

[ctx: #40026]
note: Add extra dialog text.
en: The selected video already is the "{0:s}" extra of the movie.
et_ee: Valitud video on juba filmi "{0:s}" lisamaterjal.

[ctx: #40027]
note: Add video extra dialog text. Example: The selected video is the "Behind the scenes" extra of the movie "Movie title". Would you like to move the extra to this movie?"
en: The selected video is the "{0:s}" extra of the movie "{1:s}". Would you like to move the extra to this movie?
et_ee: Valitud video on filmi "{1:s}" lisamaterjal "{0:s}". Kas liigutada lisamaterjal selle filmi juurde?

[ctx: #40028]
note: Browse the computer files for the file to be added as version
en: Browse files
et_ee: Sirvi faile

[ctx: #40029]
note: Browse the library for the movie to be added as version
en: Browse library
et_ee: Sirvi meediakogu

[ctx: #40030]
note: Select the movie to be added as a version
en: Select movie to add as a version
et_ee: Vali versioonina lisatav film

[ctx: #40031]
note: No other movies found in the library
en: No other movies found in the library.
et_ee: Teisi filme meediakogust ei leitud.

[ctx: #40032]
note: Add version: no similar movies were found in the library.
en: No similar movies were found in the library.
et_ee: Sarnaseid filme meediakogust ei leitud.

[ctx: #40034]
note: Addition of new extra: a movie with multiple versions cannot be turned into an extra of another movie.
en: The default version of a movie with multiple versions cannot be added as an extra to another movie. Please move or remove the other versions first.
et_ee: Mitme versiooniga filmi vaikeversiooni ei saa lisada teise filmi lisamaterjaliks. Teisalda või eemalda esmalt muud versioonid.

[ctx: #40035]
note: Addition of new version: the user picked an extra of another movie. Ask for confirmation.
en: You are about to convert a movie extra into a movie version. Are you sure?
et_ee: Oled teisendamas filmi lisamaterjali filmi versiooniks. Oled sa kindel?

[ctx: #40036]
note: Addition of new version: the user picked an extra of another movie. Ask for confirmation.
en: You are about to convert a movie version into a movie extra. Are you sure?
et_ee: Oled muutmas filmi versiooni filmi lisamaterjaliks. Oled sa kindel?

[ctx: #40037]
note: Addition of new version to a movie: the user chose a movie that has multiple versions. Ask for confirmation.
en: The movie to be added has multiple versions.[CR]The type of the default version will be selected in the next dialog. The other versions will keep their current type.[CR]Do you want to continue?
et_ee: Lisataval filmil on mitu versiooni.[CR]Vaikeversiooni tüüp valitakse järgmises valikuaknas. Teised versioonid säilitavad oma praeguse tüübi.[CR]Kas soovid jätkata?

[ctx: #40038]
note: Addition of new version: the default version of a movie with multiple versions cannot be turned into a version of another movie.
en: The default version of a movie with multiple versions cannot be added to another movie. Please move or remove the other versions first.
et_ee: Mitme versiooniga filmi vaikeversiooni ei saa lisada teisele filmile. Teisalda või eemalda esmalt muud versioonid.

[ctx: #40039]
note: Remove video extra dialog title
en: Remove video extra
et_ee: Eemalda video lisamaterjal

[ctx: #40040]
note: Remove video extra dialog text
en: Are you sure to remove the extra "{0:s}"?
et_ee: Kas oled kindel, et eemaldad lisamaterjali "{0:s}"?

[ctx: #40200]
note: Select default video version setting
en: Select default video version
et_ee: Vali video vaikeversioon

[ctx: #40201]
note: Help for select default video version setting
en: Defines how to handle selection of videos with multiple versions.[CR][Enabled] Automatically select the default video version without prompting.[CR][Disabled] Display a dialogue to select a version of the video.
et_ee: Määrab, kuidas käsitleda mitme versiooniga videote valimist.[CR][Lubatud] Valib video vaikeversiooni küsimata.[CR][Keelatud] Kuvab video versiooni valiku.

[ctx: #40202]
note: Ignore different video versions settting
en: Ignore different video versions on scan
et_ee: Eira skaneerimisel erinevaid video versioone

[ctx: #40203]
note: Help for Ignore different video versions settting
en: Select scanner action for different video versions.[CR][Enabled] Add different video versions to library seperately without confirmation.[CR][Disabled] Prompt for converting different video versions into additional versions of the original.
et_ee: Vali tegevus skaneerimisel leitud erinevate video versioonide jaoks.[CR][Lubatud] Lisab video erinevad versioonid küsimata.[CR][Keelatud] Küsib, kas teisendada erinevad versioonid originaali täiendavateks versioonideks.

[ctx: #40204]
note: Ignore video extras settting
en: Ignore video extras on scan
et_ee: Eira skaneerimisel video lisamaterjale

[ctx: #40205]
note: Help for ignore video extras settting
en: Select scanner action for video extras in "extras" folder.[CR][Enabled] Scan video extras like regular videos.[CR][Disabled] Add video extras to library for associated video.
et_ee: Vali lisamaterjalide skaneerimistoiming kaustas "extras".[CR][Lubatud] Skaneeri lisamaterjalid tavalise videona.[CR][Keelatud] Lisa need seotud video lisamaterjalina.

[ctx: #40206]
note: Show video versions as folder settting
en: Show videos with multiple versions as folder
et_ee: Kuva mitme versiooniga videod kaustana

[ctx: #40207]
note: Help for show video versions as folder settting
en: When enabled, a video with multiple versions will be shown as a folder in the video library. This folder can then be opened to display the individual video versions. When disabled, the configured select action will be applied.
et_ee: Kui lubatud, kuvatakse mitme versiooniga video meediakogus kaustana. Seejärel saab selle kausta avada, et kuvada erinevad video versioonid. Kui keelatud, kasutatakse määratud valikutoimingut.

[ctx: #40208]
note: Choose video version dialog title
en: Choose version: {}
et_ee: Vali versioon: {}

[ctx: #40209]
note: First choose video version and then select a player and play context menu item label
en: Play version using...
et_ee: Esita versioon kasutades...

[ctx: #40210]
note: Button label for video versions
en: Versions
et_ee: Versioonid

[ctx: #40211]
note: Button label for video extras
en: Extras
et_ee: Lisamaterjalid

[ctx: #40212]
note: UPnP remote player volume level sync setting
en: Synchronize volume level to remote UPnP players
et_ee: Sünkrooni helitugevus UPnP pleieritega

[ctx: #40213]
note: Help string for UPnP remote player volume level sync setting
en: If selected the remote player volume level will be synchronized with the volume of this application.[CR]Warning: Global system volume level may be different than the application volume level - they are controlled independently.[CR]This may lead the remote player to be set to 100% volume level if the application has 100% volume level but the overall system volume level is smaller.
et_ee: Kui lubatud, sünkroonitakse kaugpleieri helitugevus selle rakenduse helitugevusega.[CR]Hoiatus: globaalne süsteemi helitugevus võib rakenduse helitugevusest erineda – neid juhitakse sõltumatult.[CR]Tulemuseks võib kaugpleieri helitugevus olla 100%, kui rakenduse helitugevus on 100%, kuigi süsteemi üldine helitugevus on väiksem.

[ctx: #40214]
note: Dialog title for the selection of the video extra
en: Choose extra: {}
et_ee: Vali lisamaterjal: {}

[ctx: #40215]
note: Title of the dialog for version rename action from Versions Manager
en: Choose version type
et_ee: Vali versiooni tüüp

[ctx: #40216]
note: Caption of the button to create a new version type (Versions Manager > Rename)
en: New type...
et_ee: Uus tüüp...

[ctx: #40217]
note: Caption of the dialog for keyboard entry of a new version type
en: New version type
et_ee: Uue versiooni tüüp

[ctx: #40218]
note: Title of the dialog for extra rename action from Extras Manager
en: Choose extra name
et_ee: Vali lisamaterjali nimi

[ctx: #40219]
note: Caption of the button to create a new extra name (Extras Manager > Rename)
en: New name...
et_ee: Uus nimi...

[ctx: #40220]
note: Caption of the dialog for keyboard entry of a new extra name
en: New extra name
et_ee: Uus lisamaterjali nimi

[ctx: #40221]
note: Choose video version context menu item label
en: Choose version
et_ee: Vali versioon

[ctx: #40400]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Standard Edition
et_ee: Tavaversioon

[ctx: #40401]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Extended Edition
et_ee: Laiendatud versioon

[ctx: #40402]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Unrated Version
et_ee: Hinnanguta versioon

[ctx: #40403]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Uncut Version
et_ee: Lõikamata versioon

[ctx: #40404]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Remastered Version
et_ee: Remasterdatud versioon

[ctx: #40406]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Theatrical Cut
et_ee: Kinoversioon

[ctx: #40407]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Director's Cut
et_ee: Režissööri versioon

[ctx: #40408]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Special Edition
et_ee: Eriversioon

[ctx: #40409]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Limited Edition
et_ee: Piiratud väljaanne

[ctx: #40410]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Complete Edition
et_ee: Täielik väljaanne

[ctx: #40411]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: The Final Cut
et_ee: Lõppversioon

[ctx: #40413]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Collector's Edition
et_ee: Kollektsionääride väljaanne

[ctx: #40416]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Fan Edit
et_ee: Fänniversioon

[ctx: #40417]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Black and White Edition
et_ee: Mustvalge väljalase

[ctx: #40431]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 10th Anniversary Edition
et_ee: 10. aastapäeva väljaanne

[ctx: #40432]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 20th Anniversary Edition
et_ee: 20. aastapäeva väljaanne

[ctx: #40433]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 25th Anniversary Edition
et_ee: 25. aastapäeva väljaanne

[ctx: #40434]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 30th Anniversary Edition
et_ee: 30. aastapäeva väljaanne

[ctx: #40435]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 40th Anniversary Edition
et_ee: 40. aastapäeva väljaanne

[ctx: #40436]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 50th Anniversary Edition
et_ee: 50. aastapäeva väljaanne

[ctx: #40801]
note: Confirm file deletion
en: Confirm file deletion
et_ee: Kinnita faili kustutamine

[ctx: #40802]
note: Description of setting with label #40801 "Confirm file deletion"
en: If enabled, a confirmation dialog will be displayed when files shall be deleted. If disabled, files will be deleted without user confirmation.
et_ee: Kui see on lubatud, kuvatakse failide kustutamisel kinnitusdialoog. Kui see on keelatud, kustutatakse failid ilma kasutaja kinnituseta.
