KODI Main - en to he_il translation catalogue (3781 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
he_il: תוכניות

[ctx: #1]
en: Pictures
he_il: תמונות

[ctx: #2]
en: Music
he_il: מוזיקה

[ctx: #3]
en: Videos
he_il: וידאו

[ctx: #4]
en: TV guide
he_il: לוח שידורים

[ctx: #5]
en: Settings
he_il: הגדרות

[ctx: #6]
en: Kodi GIT
he_il: מערכת ניהול גירסאות - גיט

[ctx: #7]
en: File manager
he_il: מנהל קבצים

[ctx: #8]
en: Weather
he_il: מזג אוויר

[ctx: #9]
en: Kodi media center
he_il: Kodi מדיה סנטר

[ctx: #11]
note: Weather token
en: Monday
he_il: יום שני

[ctx: #12]
note: Weather token
en: Tuesday
he_il: יום שלישי

[ctx: #13]
note: Weather token
en: Wednesday
he_il: יום רביעי

[ctx: #14]
note: Weather token
en: Thursday
he_il: יום חמישי

[ctx: #15]
note: Weather token
en: Friday
he_il: יום שישי

[ctx: #16]
note: Weather token
en: Saturday
he_il: שבת

[ctx: #17]
note: Weather token
en: Sunday
he_il: יום ראשון

[ctx: #21]
en: January
he_il: ינואר

[ctx: #22]
en: February
he_il: פברואר

[ctx: #23]
en: March
he_il: מרץ

[ctx: #24]
en: April
he_il: אפריל

[ctx: #25]
en: May
he_il: מאי

[ctx: #26]
en: June
he_il: יוני

[ctx: #27]
en: July
he_il: יולי

[ctx: #28]
en: August
he_il: אוגוסט

[ctx: #29]
en: September
he_il: ספטמבר

[ctx: #30]
en: October
he_il: אוקטובר

[ctx: #31]
en: November
he_il: נובמבר

[ctx: #32]
en: December
he_il: דצמבר

[ctx: #41]
en: Mon
he_il: שני

[ctx: #42]
en: Tue
he_il: שלישי

[ctx: #43]
en: Wed
he_il: רביעי

[ctx: #44]
en: Thu
he_il: חמישי

[ctx: #45]
en: Fri
he_il: שישי

[ctx: #46]
en: Sat
he_il: שבת

[ctx: #47]
en: Sun
he_il: ראשון

[ctx: #51]
en: Jan
he_il: ינו

[ctx: #52]
en: Feb
he_il: פבר

[ctx: #53]
en: Mar
he_il: מרץ

[ctx: #54]
en: Apr
he_il: אפר

[ctx: #55]
en: May
he_il: מאי

[ctx: #56]
en: Jun
he_il: יונ

[ctx: #57]
en: Jul
he_il: יול

[ctx: #58]
en: Aug
he_il: אוג

[ctx: #59]
en: Sep
he_il: ספט

[ctx: #60]
en: Oct
he_il: אוק

[ctx: #61]
en: Nov
he_il: נוב

[ctx: #62]
en: Dec
he_il: דצמ

[ctx: #71]
note: Weather token
en: N
he_il: צ

[ctx: #72]
note: Weather token
en: NNE
he_il: צ-צ-מז

[ctx: #73]
note: Weather token
en: NE
he_il: צ-מז

[ctx: #74]
note: Weather token
en: ENE
he_il: מז-צ-מז

[ctx: #75]
note: Weather token
en: E
he_il: מז

[ctx: #76]
note: Weather token
en: ESE
he_il: מז-ד-מז

[ctx: #77]
note: Weather token
en: SE
he_il: ד-מז

[ctx: #78]
note: Weather token
en: SSE
he_il: ד-ד-מז

[ctx: #79]
note: Weather token
en: S
he_il: ד

[ctx: #80]
note: Weather token
en: SSW
he_il: ד-ד-מע

[ctx: #81]
note: Weather token
en: SW
he_il: ד-מע

[ctx: #82]
note: Weather token
en: WSW
he_il: מע-ד-מע

[ctx: #83]
note: Weather token
en: W
he_il: מע

[ctx: #84]
note: Weather token
en: WNW
he_il: מע-צ-מע

[ctx: #85]
note: Weather token
en: NW
he_il: צ-מע

[ctx: #86]
note: Weather token
en: NNW
he_il: צ-צ-מע

[ctx: #88]
note: Weather token
en: South
he_il: דרום

[ctx: #89]
note: Weather token
en: North
he_il: צפון

[ctx: #90]
note: Weather token
en: West
he_il: מערב

[ctx: #91]
note: Weather token
en: East
he_il: מזרח

[ctx: #92]
note: Weather token
en: Variable
he_il: משתנה

[ctx: #98]
en: View: Auto
he_il: תצוגה: אוטומטי

[ctx: #99]
en: View: Auto big
he_il: תצוגה: אוטומטי גדול

[ctx: #100]
en: View: Icons
he_il: תצוגה: סמלים

[ctx: #101]
en: View: List
he_il: תצוגה: רשימה

[ctx: #102]
en: Scan
he_il: סריקה

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
he_il: מיון לפי: שם

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
he_il: מיון לפי: תאריך

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
he_il: מיון לפי: גודל

[ctx: #106]
en: No
he_il: לא

[ctx: #107]
en: Yes
he_il: כן

[ctx: #108]
en: Slideshow
he_il: מצגת

[ctx: #109]
en: Create thumbs
he_il: יצירת תמונות ממוזערות

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
he_il: יצירת תמונות ממוזערות

[ctx: #111]
en: Shortcuts
he_il: קיצורי דרך

[ctx: #112]
en: Paused
he_il: מושהה

[ctx: #113]
en: Update failed
he_il: העדכון נכשל

[ctx: #114]
en: Installation failed
he_il: ההתקנה נכשלה

[ctx: #115]
en: Copy
he_il: העתקה

[ctx: #116]
en: Move
he_il: העברה

[ctx: #117]
en: Delete
he_il: מחיקה

[ctx: #118]
en: Rename
he_il: שינוי שם

[ctx: #119]
en: New folder
he_il: תיקיה חדשה

[ctx: #120]
en: Confirm copy
he_il: אישור העתקת קובץ

[ctx: #121]
en: Confirm move
he_il: אישור העברת קובץ

[ctx: #122]
en: Confirm delete
he_il: אישור מחיקה

[ctx: #123]
en: Would you like to copy the selected file(s)?
he_il: האם להעתיק קובץ(ים) נבחר(ים)?

[ctx: #124]
en: Would you like to move the selected file(s)?
he_il: האם להעביר קובץ(ים) נבחר(ים)?

[ctx: #125]
en: Would you like to delete the selected file(s)?[CR]Warning - this action can't be undone!
he_il: למחוק את הקבצים שנבחרו?[CR]אזהרה: לא ניתן לשחזר קבצים שנמחקו!

[ctx: #126]
en: Status
he_il: מצב

[ctx: #127]
en: Objects
he_il: אובייקטים

[ctx: #128]
en: General
he_il: כללי

[ctx: #129]
en: Slideshow
he_il: מצגת

[ctx: #130]
note: skin sub-menu
en: System info
he_il: פרטי מערכת

[ctx: #131]
en: Display
he_il: תצוגה

[ctx: #132]
en: Albums
he_il: אלבומים

[ctx: #133]
en: Artists
he_il: אמנים

[ctx: #134]
en: Songs
he_il: שירים

[ctx: #135]
en: Genres
he_il: סגנונות

[ctx: #136]
en: Playlists
he_il: רשימות ניגון

[ctx: #137]
en: Search
he_il: חיפוש

[ctx: #138]
en: System information
he_il: פרטי מערכת

[ctx: #139]
en: Temperatures:
he_il: טמפרטורות:

[ctx: #140]
en: CPU:
he_il: מעבד כללי:

[ctx: #141]
en: GPU:
he_il: מעבד גרפי:

[ctx: #142]
en: Time:
he_il: זמן:

[ctx: #143]
en: Current:
he_il: נוכחי:

[ctx: #144]
en: Build:
he_il: גרסה:

[ctx: #145]
en: Network:
he_il: רשת:

[ctx: #146]
en: Type:
he_il: סוג:

[ctx: #147]
en: Static
he_il: סטטית

[ctx: #149]
en: MAC address
he_il: כתובת MAC

[ctx: #150]
en: IP address
he_il: כתובת IP

[ctx: #151]
en: Link:
he_il: קישוריות:

[ctx: #152]
en: Half duplex
he_il: דו־כיוונית לסירוגין

[ctx: #153]
en: Full duplex
he_il: דו־כיוונית מלאה

[ctx: #154]
en: Storage
he_il: אחסון

[ctx: #155]
en: Drive
he_il: כונן

[ctx: #156]
en: Free
he_il: פנוי

[ctx: #157]
en: Video
he_il: וידאו

[ctx: #158]
en: Free memory
he_il: זיכרון פנוי

[ctx: #159]
en: No link
he_il: אין חיבור

[ctx: #160]
en: Free
he_il: פנוי

[ctx: #162]
en: Tray open
he_il: מגש בחוץ

[ctx: #163]
en: Reading
he_il: קורא

[ctx: #164]
en: No disc
he_il: אין דיסק

[ctx: #165]
en: Disc present
he_il: דיסק נמצא

[ctx: #166]
en: Skin
he_il: מעטפת

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
he_il: ביטול פעולות קבצים

[ctx: #169]
en: Resolution
he_il: אבחנה

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate
he_il: התאם קצב רענון תצוגה

[ctx: #171]
en: Sort title
he_il: כותרת מיון

[ctx: #172]
en: Release date
he_il: תאריך הפצה

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
he_il: הצגת וידאו ביחס 4:3 בתור

[ctx: #174]
en: Compiled:
he_il: הודר:

[ctx: #175]
en: Moods
he_il: מצבי רוח

[ctx: #176]
en: Styles
he_il: סגנונות

[ctx: #177]
note: <application name> successfully started
en: {0:s} successfully started
he_il: פועל בהצלחה: {0:s}

[ctx: #178]
note: <application name> has been successfully started.
en: {0:s} has been successfully started.
he_il: הופעל בהצלחה: {0:s}.

[ctx: #179]
en: Song
he_il: שיר

[ctx: #180]
note: generic "duration" label used in different places
en: Duration
he_il: אורך

[ctx: #181]
en: Select album
he_il: בחירת אלבום

[ctx: #182]
en: Tracks
he_il: רצועות

[ctx: #183]
en: Review
he_il: סקירה

[ctx: #184]
en: Refresh
he_il: רענון

[ctx: #185]
en: Searching album
he_il: מחפש אלבום

[ctx: #186]
en: OK
he_il: אישור

[ctx: #187]
en: No albums found!
he_il: לא נמצאו אלבומים!

[ctx: #188]
en: Select all
he_il: בחירת הכל

[ctx: #189]
en: Scanning media information
he_il: סורק פרטי מדיה

[ctx: #190]
en: Save
he_il: שמירה

[ctx: #191]
en: Shuffle
he_il: ערבוב

[ctx: #192]
en: Clear
he_il: נקה

[ctx: #193]
en: Scan
he_il: סריקה

[ctx: #194]
note: label for "searching" message box heading
en: Searching...
he_il: מחפש...

[ctx: #195]
en: No information found!
he_il: לא נמצאו פרטים!

[ctx: #196]
en: Select movie:
he_il: בחירת סרט:

[ctx: #197]
en: Querying {0:s} information
he_il: שאילתה {0:s} למידע

[ctx: #198]
en: Loading movie details
he_il: טוען פרטי סרט

[ctx: #199]
en: Web interface
he_il: ממשק דפדפן

[ctx: #200]
en: Audio encoders
he_il: מקודדי שמע

[ctx: #201]
en: Audio decoders
he_il: מפענחי שמע

[ctx: #202]
en: Tagline
he_il: סלוגן

[ctx: #203]
en: Plot outline
he_il: תקציר עלילה

[ctx: #204]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for albums on compilations
en: Compilation
he_il: הידור

[ctx: #205]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for songs or albums on votes for rating
en: Votes
he_il: הצבעות

[ctx: #206]
en: Cast
he_il: צוות

[ctx: #207]
en: Plot
he_il: עלילה

[ctx: #208]
note: generic "play" (some sort of media) label used in different places
en: Play
he_il: ניגון

[ctx: #209]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the next item
en: Next
he_il: הבא

[ctx: #210]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the previous item
en: Previous
he_il: הקודם

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
he_il: כיול ממשק משתמש...

[ctx: #214]
note: To open window screen calibration and as window title
en: Video calibration
he_il: כיול וידאו

[ctx: #215]
en: Soften
he_il: ריכוך

[ctx: #216]
en: Zoom amount
he_il: יחס זום

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
he_il: יחס פיקסל

[ctx: #218]
en: DVD drive
he_il: כונן DVD

[ctx: #219]
en: Please insert disc
he_il: יש להכניס דיסק

[ctx: #220]
en: Remote share
he_il: שיתוף מרוחק

[ctx: #221]
en: Network is not connected
he_il: הרשת אינה מחוברת

[ctx: #222]
en: Cancel
he_il: ביטול

[ctx: #224]
en: Speed
he_il: מהירות

[ctx: #225]
en: Vertical shift
he_il: היסט אנכי

[ctx: #227]
en: Load audio CD information from online service
he_il: טעינת פרטי דיסק שמע משירות מקוון

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
he_il: ערבוב רשימת ניגון בעת הטעינה

[ctx: #229]
en: HDD spindown time
he_il: זמן לכניסת כונן קשיח להמתנה

[ctx: #230]
en: Video filters
he_il: מסנני וידאו

[ctx: #231]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: None
he_il: ללא

[ctx: #232]
en: Point
he_il: נקודה

[ctx: #233]
en: Linear
he_il: קווי

[ctx: #236]
en: Gaussian cubic
he_il: קוביה גאוסית

[ctx: #237]
en: Minification
he_il: הקטנה

[ctx: #238]
en: Magnification
he_il: הגדלה

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
he_il: נקה רשימת ניגון בסיום

[ctx: #240]
en: Display mode
he_il: מצב תצוגה

[ctx: #241]
en: Full screen #{0:d}
he_il: מסך מלא: #{0:d}

[ctx: #242]
en: Windowed
he_il: חלון

[ctx: #243]
en: Refresh rate
he_il: קצב רענון

[ctx: #244]
en: Full screen
he_il: מסך מלא

[ctx: #245]
en: Sizing: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (Zoom x{4:2.2f}) AR:{5:2.2f}:1 (Pixels: {6:2.2f}:1) (VShift: {7:2.2f})
he_il: שינוי גודל: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (מיקוד x{4:2.2f}) AR:{5:2.2f}:1 (פיקסלים: {6:2.2f}:1) (VShift: {7:2.2f})

[ctx: #246]
en: Monitor
he_il: התקן תצוגה

[ctx: #247]
en: Scripts
he_il: סקריפטים

[ctx: #248]
en: Language
he_il: שפה

[ctx: #249]
en: Music
he_il: מוזיקה

[ctx: #250]
en: Visualisation
he_il: חיזוי

[ctx: #251]
en: Select destination directory
he_il: בחירת תיקיית יעד

[ctx: #252]
en: Stereo upmix
he_il: Upmix סטריאו

[ctx: #253]
en: Number of channels
he_il: מספר ערוצים

[ctx: #254]
en: DTS capable receiver
he_il: רסיבר תומך DTS

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
he_il: מאחזר פרטי דיסק

[ctx: #257]
note: xbmc/pvr/timers/PVRTimerInfoTag.cpp
en: Error
he_il: שגיאה

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
he_il: אפשר תגיות ID3

[ctx: #259]
en: Opening
he_il: פותח

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
he_il: ממתין להתחלה...

[ctx: #262]
en: Scripts output
he_il: פלט סקריפטים

[ctx: #263]
en: Allow remote control via HTTP
he_il: אפשר שליטה על Kodi דרך HTTP

[ctx: #264]
note: Label for a context menu entry / button to start/schedule a recording
en: Record
he_il: הקלטה

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
he_il: עצירת הקלטה

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
he_il: מיון לפי: רצועה

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
he_il: מיון לפי: זמן

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
he_il: מיון לפי: כותרת

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
he_il: מיון לפי: אמן

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
he_il: מיון לפי: אלבום

[ctx: #271]
en: Top 100
he_il: מאה הגדולים

[ctx: #272]
note: Window screen calibration: calibration from the rectangle box
en: Pixel ratio adjustment
he_il: התאמת יחס פיקסל

[ctx: #273]
note: Window screen calibration: calibration by using the rectangle box
en: Adjust the rectangle so it is perfectly square
he_il: יש להפוך את המלבן לריבוע מושלם

[ctx: #274]
note: Window screen calibration: calibration from the top-left angle
en: Top-Left overscan compensation
he_il: פיצוי סריקת יתר משמאל למעלה

[ctx: #275]
note: Window screen calibration: calibration from the bottom-right angle
en: Bottom-Right overscan compensation
he_il: פיצוי סריקת יתר מימין למטה

[ctx: #276]
note: Window screen calibration: calibration by using the top-left or bottom-right arrows
en: Adjust the arrow to change the amount of overscan
he_il: יש להוזיז את הסמן להתאמת סריקת יתר

[ctx: #277]
note: Window screen calibration: calibration of subtitle bar
en: Subtitle positioning
he_il: מיקום כתוביות

[ctx: #278]
note: Window screen calibration: calibration by using the subtitle bar
en: Adjust the bar to change the subtitles position
he_il: יש להוזיז את הסמן לשינוי מיקום הכתוביות

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
he_il: לא ניתן לטעון הגדרות

[ctx: #280]
en: Using default settings
he_il: משתמש בהגדרות ברירת מחדל

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
he_il: יש לבדוק את קבצי XML

[ctx: #282]
en: Found {0:d} items
he_il: נמצאו {0:d} פריטים

[ctx: #283]
en: Search results
he_il: תוצאות חיפוש

[ctx: #284]
note: generic "no search results found" label used in different places
en: No results found
he_il: לא נמצאו התאמות לחיפוש

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
he_il: שפת שמע מועדפת

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
he_il: שפת כתוביות מועדפת

[ctx: #287]
note: Title of category and group menu subtitles
en: Subtitles
he_il: כתוביות

[ctx: #288]
en: Font
he_il: גופן

[ctx: #289]
en: Size
he_il: גודל

[ctx: #290]
en: Dynamic range compression
he_il: דחיסת טווח דינמי

[ctx: #291]
en: Video
he_il: וידאו

[ctx: #292]
en: Audio
he_il: שמע

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
he_il: בחירת כתוביות

[ctx: #294]
en: Create bookmark
he_il: הוספת סימניה

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
he_il: ניקוי סימניות

[ctx: #297]
en: Audio offset
he_il: השהיית שמע

[ctx: #298]
en: Bookmarks
he_il: סימניות

[ctx: #299]
en: Bookmark {0:d}
he_il: מועדפים: {0:d}

[ctx: #300]
en: MP1 capable receiver
he_il: רסיבר תומך MP1

[ctx: #301]
en: MP2 capable receiver
he_il: רסיבר תומך MP2

[ctx: #302]
en: MP3 capable receiver
he_il: רסיבר תומך MP3

[ctx: #303]
en: Delay
he_il: השהיה

[ctx: #304]
en: Language
he_il: שפה

[ctx: #305]
note: Label of 'Enabled' radiobutton in PVR timer settings dialog Label of timers state in PVR timer/timer rule window
en: Enabled
he_il: פעיל

[ctx: #306]
en: Non-interleaved
he_il: לא שזור (Non-interleaved)

[ctx: #307]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "default" if available.
en: Media default
he_il: ברירת מחדל של מדיה

[ctx: #308]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "original" if available.
en: Original language
he_il: שפה מקורית

[ctx: #309]
en: User interface language
he_il: שפת ממשק משתמש

[ctx: #310]
note: Setting in international settings
en: Virtual keyboard layouts
he_il: פריסות מקלדת וירטואלית

[ctx: #312]
en: (0=auto)
he_il: (0=אוטומטי)

[ctx: #313]
note: generic "cleaning database" label used in different places
en: Cleaning database
he_il: מנקה מסד נתונים

[ctx: #314]
en: Preparing...
he_il: מתכונן...

[ctx: #315]
en: Database error
he_il: שגיאת מסד נתונים

[ctx: #316]
en: Searching songs...
he_il: מתבצע חיפוש אחר שירים…

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
he_il: ניקוי מסד הנתונים הושלם בהצלחה

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
he_il: השירים מפונים…

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
he_il: שגיאה בפינוי השירים

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
he_il: האומנים מפונים מהמאגר…

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
he_il: שגיאה בפינוי אומנים

[ctx: #322]
en: Cleaning genres, roles etc....
he_il: ניקיון ז'אנרים, תפקידים וכו '...

[ctx: #323]
en: Error cleaning genres, roles etc.
he_il: שגיאה בניקוי ז'אנרים, תפקידים וכו '....

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
he_il: מנקה נתיבים...

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
he_il: שגיאה בניקוי נתיבים

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
he_il: מנקה אלבומים...

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
he_il: שגיאה בניקוי אלבומים

[ctx: #328]
en: Writing changes...
he_il: כותב שינויים...

[ctx: #329]
en: Error writing changes
he_il: שגיאה בכתיבת שינויים

[ctx: #330]
en: This may take some time...
he_il: הפעולה עשויה לארוך זמן מה...

[ctx: #331]
en: Compressing database...
he_il: מסד הנתונים נדחס…

[ctx: #332]
en: Error compressing database
he_il: שגיאה בדחיסת מסד הנתונים

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
he_il: לפנות את הספרייה?

[ctx: #334]
en: Clean library...
he_il: מתבצע פינוי של הספרייה…

[ctx: #335]
en: Start
he_il: התחלה

[ctx: #336]
en: Framerate conversion
he_il: המרת קצב תמוניות

[ctx: #337]
en: Output configuration
he_il: הגדרות פלט

[ctx: #338]
en: Fixed
he_il: מקובע

[ctx: #339]
en: Optimized
he_il: מיטבי

[ctx: #340]
en: Various artists
he_il: אומנים שונים

[ctx: #341]
en: Play disc
he_il: נגן דיסק

[ctx: #342]
en: Movies
he_il: סרטים

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
he_il: התאמת קצב פריימים

[ctx: #344]
en: Actors
he_il: שחקנים

[ctx: #345]
en: Year
he_il: שנה

[ctx: #346]
en: Maintain original volume on downmix
he_il: שמירת עוצמת שמע מקורית בעת downmix

[ctx: #347]
en: DTS-HD capable receiver
he_il: רסיבר תומך DTS-HD

[ctx: #348]
en: Allow passthrough
he_il: מעבר אודיו ישיר

[ctx: #349]
en: TrueHD capable receiver
he_il: רסיבר תומך TrueHD

[ctx: #350]
en: Programs
he_il: תוכנות

[ctx: #351]
en: Off
he_il: כבוי

[ctx: #352]
en: Dim
he_il: עמעם

[ctx: #353]
en: Black
he_il: שחור

[ctx: #354]
en: Matrix trails
he_il: עקבות מטריקס

[ctx: #355]
note: Label of a setting to configure the idle time until the screensaver kicks in
en: Wait time
he_il: זמן המתנה

[ctx: #356]
en: Screensaver mode
he_il: סוג שומר מסך

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
he_il: זמן המתנה לפני כיבוי

[ctx: #358]
en: All albums
he_il: כל האלבומים

[ctx: #359]
en: Recently added albums
he_il: אלבומים שנוספו לאחרונה

[ctx: #360]
en: Screensaver
he_il: שומר מסך

[ctx: #361]
en: Recursive slideshow
he_il: מצגת רקורסיבית

[ctx: #362]
en: Screensaver dim level
he_il: רמת עמעום מסך

[ctx: #363]
en: Sort by: File
he_il: מיון לפי: קובץ

[ctx: #364]
en: Dolby Digital (AC3) capable receiver
he_il: רסיבר תומך Dolby Digital (AC3)‎

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
he_il: מיון לפי: שם

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
he_il: מיון לפי: שנה

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
he_il: מיון לפי: דירוג

[ctx: #369]
en: Title
he_il: כותרת

[ctx: #370]
note: Weather token
en: Thunderstorms
he_il: רעמים

[ctx: #371]
note: Weather token
en: Partly
he_il: חלקית

[ctx: #372]
note: Weather token
en: Mostly
he_il: בעיקר

[ctx: #373]
note: Weather token
en: Sunny
he_il: שמשי

[ctx: #374]
note: Weather token
en: Cloudy
he_il: מעונן

[ctx: #375]
note: Weather token
en: Snow
he_il: שלג

[ctx: #376]
note: Weather token
en: Rain
he_il: גשם

[ctx: #377]
note: Weather token
en: Light
he_il: קל

[ctx: #378]
note: Weather token
en: AM
he_il: בוקר

[ctx: #379]
note: Weather token
en: PM
he_il: ערב

[ctx: #380]
note: Weather token
en: Showers
he_il: ממטרים

[ctx: #381]
note: Weather token
en: Few
he_il: מעטים

[ctx: #382]
note: Weather token
en: Scattered
he_il: לסירוגין

[ctx: #383]
note: Weather token
en: Wind
he_il: רוח

[ctx: #384]
note: Weather token
en: Strong
he_il: חזקה

[ctx: #385]
note: Weather token
en: Fair
he_il: קלילה

[ctx: #386]
note: Weather token
en: Clear
he_il: בהיר

[ctx: #387]
note: Weather token
en: Clouds
he_il: עננים

[ctx: #388]
note: Weather token
en: Early
he_il: מוקדם

[ctx: #389]
note: Weather token
en: Shower
he_il: ממטרים

[ctx: #390]
note: Weather token
en: Flurries
he_il: סוער

[ctx: #391]
note: Weather token
en: Low
he_il: נמוך

[ctx: #392]
note: Weather token
en: Medium
he_il: בינוני

[ctx: #393]
note: Weather token
en: High
he_il: גבוה

[ctx: #394]
note: Weather token
en: Fog
he_il: ערפילי

[ctx: #395]
note: Weather token
en: Haze
he_il: אביך

[ctx: #396]
en: Select location
he_il: בחירת מיקום

[ctx: #397]
en: Refresh time
he_il: זמני רענון

[ctx: #398]
en: Temperature units
he_il: יחידות טמפרטורה

[ctx: #399]
en: Speed units
he_il: יחידות מהירות

[ctx: #400]
en: Weather
he_il: מזג אוויר

[ctx: #401]
en: Temp
he_il: טמפרטורה

[ctx: #402]
en: Feels like
he_il: מרגיש כאילו

[ctx: #403]
en: UV index
he_il: רמת UV

[ctx: #404]
en: Wind
he_il: רוח

[ctx: #405]
en: Dew point
he_il: נקודת אידוי

[ctx: #406]
en: Humidity
he_il: לחות

[ctx: #407]
en: Hardware keyboard layouts
he_il: פריסות מקלדת פיזית

[ctx: #409]
en: Defaults
he_il: ברירת מחדל

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
he_il: ניגש לשירות מזג אוויר

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
he_il: משיג מזג אוויר עבור:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
he_il: נכשל בהשגת נתוני מזג אוויר

[ctx: #413]
en: Manual
he_il: ידני

[ctx: #414]
en: No review for this album
he_il: אין סקירה לאלבום זה

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
he_il: מוריד תמונות ממוזערות...

[ctx: #417]
en: View: Big icons
he_il: תצוגה: סמלים גדולים

[ctx: #418]
en: Low
he_il: נמוך

[ctx: #419]
en: High
he_il: גבוה

[ctx: #420]
en: Best match
he_il: המתאים ביותר

[ctx: #421]
en: Keep audio device alive
he_il: השאר התקן שמע פעיל

[ctx: #422]
en: Delete album information
he_il: מחיקת פרטי אלבום

[ctx: #423]
en: Delete CD information
he_il: מחיקת פרטי דיסק

[ctx: #424]
en: Select
he_il: בחירה

[ctx: #425]
en: No album information found
he_il: לא נמצאו פרטי אלבום

[ctx: #426]
en: No CD information found
he_il: לא נמצאו פרטי דיסק

[ctx: #427]
en: Disc
he_il: דיסק

[ctx: #428]
en: Insert correct CD / DVD
he_il: יש להכניס דיסק נכון

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
he_il: יש להכניס את הדיסק הבא:

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
he_il: מיון לפי: DVD#

[ctx: #431]
en: No cache
he_il: אין זיכרון מטמון

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
he_il: מחיקת סרט מהספריה

[ctx: #434]
note: From <wind dir.> at <speed> <unit>
en: From {0:s} at {1:d} {2:s}
he_il: החל מ־{0:s} ב־{1:d} {2:s}

[ctx: #435]
note: Headline of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: No optical disc drive detected
he_il: לא זוהה כונן דיסק אופטי

[ctx: #436]
note: Message body of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: This video is stored on an optical disc (e.g. DVD, Blu-ray) and cannot be played as your device does not have an appropriate drive.
he_il: הוידאו שמור על דיסק אופטי (כמו דיסק DVD/Blu-ray) ולא ניתן לנגנו כי אין למכשיר שלך כונן מתאים.

[ctx: #437]
en: Removable disk
he_il: כונן נתיק

[ctx: #438]
en: Opening file
he_il: פותח קובץ

[ctx: #439]
en: Cache
he_il: זיכרון מטמון

[ctx: #440]
en: Hard disk
he_il: דיסק קשיח

[ctx: #442]
en: Local network
he_il: רשת מקומית

[ctx: #443]
en: Internet
he_il: אינטרנט

[ctx: #444]
en: Video
he_il: וידאו

[ctx: #445]
en: Audio
he_il: שמע

[ctx: #447]
en: Autorun media
he_il: ניגון אוטומטי

[ctx: #448]
en: Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver
he_il: רסיבר תומך Dolby Digital Plus (E-AC3)‎

[ctx: #449]
en: Enabled
he_il: פעיל

[ctx: #450]
en: Columns
he_il: עמודות

[ctx: #451]
en: Row 1 address
he_il: שורת כתובת 1

[ctx: #452]
en: Row 2 address
he_il: שורת כתובת 2

[ctx: #453]
en: Row 3 address
he_il: שורת כתובת 3

[ctx: #454]
en: Row 4 address
he_il: שורת כתובת 4

[ctx: #455]
en: Rows
he_il: שורות

[ctx: #456]
en: Mode
he_il: מצב

[ctx: #457]
en: Switch view
he_il: החלפת תצוגה

[ctx: #458]
en: Limit sampling rate (kHz)
he_il: הגבל קצב דגימה (kHz)

[ctx: #459]
en: Subs
he_il: כתוביות

[ctx: #460]
en: Audio stream
he_il: זרימת שמע

[ctx: #461]
en: [active]
he_il: [פעיל]

[ctx: #463]
en: Backlight
he_il: תאורה אחורית

[ctx: #464]
en: Brightness
he_il: בהירות

[ctx: #465]
en: Contrast
he_il: ניגודיות

[ctx: #466]
en: Gamma
he_il: גמא

[ctx: #467]
en: Type
he_il: סוג

[ctx: #468]
en: Move the bar to change the OSD position
he_il: יש להוזיז את הסמן לשינוי מיקום התפריט הצף

[ctx: #469]
en: OSD position
he_il: מיקום תפריט צף

[ctx: #470]
en: Credits
he_il: תודות

[ctx: #474]
en: Off
he_il: כבוי

[ctx: #475]
en: Music only
he_il: מוזיקה בלבד

[ctx: #476]
en: Music & video
he_il: מוזיקה ווידאו

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
he_il: נכשל בטעינת רשימת ניגון

[ctx: #478]
en: OSD
he_il: תפריט צף

[ctx: #479]
en: Skin & language
he_il: מעטפת ושפה

[ctx: #480]
en: Appearance
he_il: מראה

[ctx: #481]
en: Audio options
he_il: אפשרויות שמע

[ctx: #482]
en: About Kodi
he_il: אודות Kodi

[ctx: #485]
en: Delete album
he_il: מחיקת אלבום

[ctx: #486]
en: Repeat
he_il: חזרה

[ctx: #487]
en: Repeat one
he_il: חזרה אחת

[ctx: #488]
en: Repeat folder
he_il: חזרה על תיקיה

[ctx: #489]
en: Play next song automatically
he_il: נגן אוטומטית שיר הבא

[ctx: #491]
en: - Use big icons
he_il: - השתמש בסמלים גדולים

[ctx: #492]
en: Resize VobSubs
he_il: הגדלת כתוביות

[ctx: #493]
en: Advanced options (experts only!)
he_il: אפשרויות מתקדמות (מומחים בלבד!)

[ctx: #494]
en: Overall audio headroom
he_il: מרווח אודיו כולל

[ctx: #495]
en: Upscale videos to GUI resolution
he_il: הגדל וידאו (upscale) להתאמה לאבחנת הממשק

[ctx: #496]
en: Calibration
he_il: כיול

[ctx: #497]
en: Show file extensions
he_il: הצג סיומת קובץ

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
he_il: מיון לפי: סוג

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
he_il: לא ניתן להתחבר לשירות מידע מקוון

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
he_il: הורדת פרטי אלבום נכשלה

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
he_il: מחפש שמות אלבום...

[ctx: #502]
en: Open
he_il: פתיחה

[ctx: #503]
en: Busy
he_il: עסוק

[ctx: #504]
en: Empty
he_il: ריק

[ctx: #505]
note: label for library update progress bar when scanning media files
en: Loading media information from files...
he_il: טוען פרטי מדיה מקבצים...

[ctx: #506]
note: label for library update progress bar when checking for new or changed media files
en: Checking media files...
he_il: קובצי המדיה נבדקים…

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
he_il: מיון לפי: שימוש

[ctx: #510]
en: Enable visualisations
he_il: אפשר חיזויים

[ctx: #511]
en: Enable video mode switching
he_il: אפשר החלפת מצב וידאו

[ctx: #512]
en: Startup window
he_il: מסך פתיחה

[ctx: #513]
en: Home window
he_il: מסך הבית

[ctx: #514]
en: Manual settings
he_il: הגדרות ידניות

[ctx: #515]
en: Genre
he_il: סגנון

[ctx: #517]
en: Recently played albums
he_il: אלבומים שנוגנו לאחרונה

[ctx: #518]
en: Launch
he_il: פתיחה

[ctx: #519]
en: Launch in...
he_il: פתיחה ב...

[ctx: #521]
note: Node title for compilation albums, plural of #204
en: Compilations
he_il: אוספים

[ctx: #522]
en: Remove source
he_il: הסרת מקור

[ctx: #523]
en: Switch media
he_il: החלפת מדיה

[ctx: #524]
en: Select playlist
he_il: בחירת רשימת ניגון

[ctx: #525]
en: New playlist...
he_il: רשימת ניגון חדשה...

[ctx: #526]
en: Add to playlist
he_il: הוספה לרשימת ניגון

[ctx: #527]
en: Manually add to library
he_il: הוספה ידנית לספריה

[ctx: #528]
en: Enter title
he_il: יש להזין כותרת

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
he_il: שגיאה: כותרת כפולה

[ctx: #530]
en: Select genre
he_il: בחירת סגנון

[ctx: #531]
en: New genre
he_il: סגנון חדש

[ctx: #532]
en: Manual addition
he_il: הוספה ידנית

[ctx: #533]
en: Enter genre
he_il: יש להזין סגנון

[ctx: #534]
en: View: {0:s}
he_il: צפייה: {0:s}

[ctx: #535]
en: List
he_il: רשימה

[ctx: #536]
en: Icons
he_il: סמלים

[ctx: #537]
en: Big list
he_il: רשימה גדולה

[ctx: #538]
en: Big icons
he_il: סמלים גדולים

[ctx: #539]
en: Wide
he_il: רחב

[ctx: #540]
en: Big wide
he_il: רחב מאוד

[ctx: #541]
en: Album icons
he_il: סמלי אלבומים

[ctx: #542]
en: DVD icons
he_il: סמלי DVD

[ctx: #544]
en: Media info
he_il: פרטי מדיה

[ctx: #545]
en: Audio output device
he_il: התקן פלט שמע

[ctx: #546]
en: Passthrough output device
he_il: התקן פלט passthrough

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
he_il: אין ביוגרפיה לאמן זה

[ctx: #548]
en: Downmix multichannel audio to stereo
he_il: Downmix שמע רב ערוצי לסטריאו

[ctx: #549]
note: generic "number" label used in different places
en: Number
he_il: מספר

[ctx: #550]
en: Sort by: {0:s}
he_il: מיון לפי: {0:s}

[ctx: #551]
note: generic "name" label used in different places
en: Name
he_il: שם

[ctx: #552]
note: generic "date" label used in different places
en: Date
he_il: תאריך

[ctx: #553]
en: Size
he_il: גודל

[ctx: #554]
en: Track
he_il: רצועה

[ctx: #555]
en: Time
he_il: זמן

[ctx: #556]
en: Title
he_il: כותרת

[ctx: #557]
en: Artist
he_il: אמן

[ctx: #558]
en: Album
he_il: אלבום

[ctx: #559]
en: Playlist
he_il: רשימת ניגון

[ctx: #561]
en: File
he_il: קובץ

[ctx: #562]
en: Year
he_il: שנה

[ctx: #563]
en: Rating
he_il: דירוג

[ctx: #564]
en: Type
he_il: סוג

[ctx: #565]
en: Usage
he_il: שימוש

[ctx: #566]
en: Album artist
he_il: אמן אלבום

[ctx: #567]
note: generic "play count" label used in different places
en: Play count
he_il: מספר פעמים שנוגן

[ctx: #568]
note: generic "last played" label used in different places
en: Last played
he_il: נוגן לאחרונה

[ctx: #569]
en: Comment
he_il: הערה

[ctx: #570]
en: Date added
he_il: תאריך הוספה

[ctx: #571]
en: Default
he_il: ברירת מחדל

[ctx: #572]
en: Studio
he_il: אולפן

[ctx: #573]
en: Path
he_il: נתיב

[ctx: #574]
en: Country
he_il: ארץ

[ctx: #575]
en: In progress
he_il: בתהליך צפייה

[ctx: #576]
en: Times played
he_il: פעמים שנוגן

[ctx: #577]
en: Date taken
he_il: תאריך צילום

[ctx: #578]
en: Artist / Year
he_il: אמן / שנה

[ctx: #580]
en: Sort direction
he_il: כיוון מיון

[ctx: #581]
en: Sort method
he_il: שיטת מיון

[ctx: #582]
en: View mode
he_il: מצב תצוגה

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
he_il: אפשר סוג תצוגה שונה לכל תיקיה

[ctx: #584]
en: Ascending
he_il: עולה

[ctx: #585]
en: Descending
he_il: יורד

[ctx: #586]
en: Edit playlist
he_il: עריכת רשימת ניגון

[ctx: #587]
en: Filter
he_il: סינון

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
he_il: ביטול מצב מסיבה

[ctx: #589]
en: Party mode
he_il: מצב מסיבה

[ctx: #590]
en: Random
he_il: אקראי

[ctx: #591]
en: Off
he_il: כבוי

[ctx: #592]
en: One
he_il: אחד

[ctx: #593]
note: Label used for buttons and select options as a reference to match all items or occurrences.
en: All
he_il: הכל

[ctx: #594]
en: Off
he_il: כבוי

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
he_il: חזרה: כבוי

[ctx: #596]
en: Repeat: One
he_il: חזרה: אחד

[ctx: #597]
en: Repeat: All
he_il: חזרה: הכל

[ctx: #600]
en: Rip audio CD
he_il: העתקת דיסק שמע

[ctx: #601]
en: Medium
he_il: בינוני

[ctx: #602]
en: Standard
he_il: רגיל

[ctx: #603]
en: Extreme
he_il: קיצוני

[ctx: #604]
en: Constant bitrate
he_il: קצב סיביות קבוע

[ctx: #605]
en: Ripping...
he_il: מעתיק...

[ctx: #607]
en: To:
he_il: אל:

[ctx: #608]
en: Couldn't rip CD or track because CDDARipPath is not set.
he_il: נכשל בהעתקת דיסק או רצועה מאחר ולא הוגדר CDDARipPath.

[ctx: #610]
en: Rip audio track
he_il: העתקת רצועת שמע

[ctx: #611]
en: Enter number
he_il: יש להזין מספר

[ctx: #612]
en: Bits/sample
he_il: סיביות/דגימה

[ctx: #613]
en: Sample rate
he_il: קצב דגימה

[ctx: #614]
en: Virtual folder
he_il: תיקיה וירטואלית

[ctx: #620]
en: Audio CDs
he_il: דיסק שמע

[ctx: #621]
en: Encoder
he_il: מקודד

[ctx: #622]
en: Quality
he_il: איכות

[ctx: #623]
en: Bitrate
he_il: קצב סיביות

[ctx: #624]
en: Include track number
he_il: כלול מספר רצועה

[ctx: #625]
en: All songs of
he_il: כל שירי

[ctx: #626]
en: In progress TV shows
he_il: סדרות בתהליך צפייה

[ctx: #629]
en: View mode
he_il: מצב תצוגה

[ctx: #630]
note: Label for stretching the displayed video to its normal size
en: Normal
he_il: רגיל

[ctx: #631]
en: Zoom
he_il: זום

[ctx: #632]
note: Label for stretching the displayed video to a 4:3 aspect ratio
en: Stretch 4:3
he_il: מתיחה 4:3

[ctx: #633]
en: Wide zoom
he_il: זום רחב

[ctx: #634]
note: Label for stretching the displayed video to a 16:9 aspect ratio
en: Stretch 16:9
he_il: מתיחה 16:9

[ctx: #635]
note: Label for stretching the displayed video to the original size of the video stream
en: Original size
he_il: גודל מקורי

[ctx: #636]
en: Custom
he_il: מותאם אישי

[ctx: #638]
en: Volume adjustments
he_il: התאמות עוצמת שמע

[ctx: #639]
en: Use track levels
he_il: השתמש בעוצמת הרצועה

[ctx: #640]
en: Use album levels
he_il: השתמש בעוצמת האלבום

[ctx: #641]
en: Files with ReplayGain information
he_il: קבצים עם מידע ReplayGain

[ctx: #642]
en: Files without ReplayGain information
he_il: קבצים ללא מידע ReplayGain

[ctx: #643]
en: Avoid clipping protection on ReplayGained files
he_il: תימנע מהסרת ההגנה של קבצי ReplayGained

[ctx: #644]
en: Stretch 16:9 - Nonlinear
he_il: מתיחה 16:9 - לא קווית

[ctx: #645]
en: Need to unpack a big file. Continue?
he_il: נדרש חילוץ קובץ גדול. להמשיך?

[ctx: #646]
en: Remove from library
he_il: הסרה מהספרייה

[ctx: #647]
en: Export video library
he_il: יצוא ספריית וידאו

[ctx: #648]
en: Import video library
he_il: יבוא ספריית וידאו

[ctx: #649]
note: unused?
en: Importing
he_il: מייבא

[ctx: #650]
note: unused?
en: Exporting
he_il: מייצא

[ctx: #651]
en: Browse for library
he_il: בחירת ספרייה

[ctx: #652]
en: Years
he_il: שנים

[ctx: #653]
en: Update library
he_il: עדכון ספריה

[ctx: #654]
en: Show debug information
he_il: הצגת פרטי ניפוי שגיאות

[ctx: #655]
en: Browse for executable
he_il: בחירת קובץ הפעלה

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
he_il: בחירת רשימת ניגון

[ctx: #657]
en: Browse for folder
he_il: בחירת תיקייה

[ctx: #658]
en: Song information
he_il: פרטי שיר

[ctx: #659]
en: Non-linear stretch
he_il: מתיחה לא קווית

[ctx: #660]
en: Volume amplification
he_il: הגברת עוצמה

[ctx: #661]
en: Choose export folder
he_il: בחירת תיקיית יצוא

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
he_il: קובץ זה לא זמין יותר.

[ctx: #663]
en: Would you like to remove it from the library?
he_il: להסיר אותו מהספריה?

[ctx: #664]
en: Browse for script
he_il: בחירת סקריפט

[ctx: #665]
en: Compression level
he_il: רמת דחיסה

[ctx: #666]
en: Enable component-specific logging
he_il: אפשר בחירת רכיבים לרישום ביומן

[ctx: #667]
en: Enable Dolby Digital (AC3) transcoding
he_il: הפעל קידוד מחדש בפורמט (Dolby Digital (AC3

[ctx: #668]
en: Specify component-specific logging...
he_il: בחירת רכיבים לרישום ביומן...

[ctx: #669]
en: Verbose logging for the [B]SMB[/B] library
he_il: פירוט אירועי ספריית [B]SMB[/B]

[ctx: #670]
en: Verbose logging for the [B]libcURL[/B] library (HTTP(S), DAV)
he_il: פירוט אירועי ספריית [B]libcURL[/B]‏ (HTTP(S),‏ DAV)

[ctx: #672]
en: Verbose logging for the [B]FFmpeg[/B] libraries
he_il: פירוט אירועי ספריית [B]FFmpeg[/B]

[ctx: #674]
en: Verbose logging for [B]D-Bus[/B] calls
he_il: פירוט קריאות ל־[B]D-Bus[/B]

[ctx: #675]
en: Verbose logging for [B]JSON-RPC[/B] requests
he_il: תיעוד מפורט של בקשות [B]JSON-RPC[/B]

[ctx: #676]
en: Verbose logging for the [B]Audio[/B] component
he_il: פירוט אירועי רכיב [B]שמע[/B]

[ctx: #677]
en: Verbose logging for the [B]AirTunes[/B] library
he_il: פירוט אירועי ספריית [B]AirTunes[/B]

[ctx: #678]
en: Verbose logging for the [B]UPnP[/B] components
he_il: תיעוד מפורט של אירועי רכיבי [B]UPnPֳ[/B]

[ctx: #679]
en: Verbose logging for the [B]libCEC[/B] library
he_il: תיעוד מפורט של אירועי ספריית [B]libCEC[/B]

[ctx: #680]
en: Verbose logging for the [B]Video[/B] component
he_il: פירוט אירועי רכיב [B]וידאו[/B]

[ctx: #681]
en: Verbose logging for the [B]Webserver[/B] component
he_il: רישום מילולי של אירועי [B]שרת האינטרנט[/B]

[ctx: #682]
en: Verbose logging for the [B]Database[/B] component
he_il: רישום מילולי עבור רכיב [B]מסד הנתונים[/B]

[ctx: #683]
en: Verbose logging of [B]audio/video timing information[/B]
he_il: רישום מילולי עבור רכיב [B]מידע תזמון אודיו/וידאו[/B]

[ctx: #684]
en: Verbose logging of [B]Windowing[/B] component
he_il: דיווח מפורט של רכיב [B]ניהול החלונות[/B]

[ctx: #685]
en: Verbose logging of [B]PVR[/B] component
he_il: דיווח מפורט של רכיב ה־[B]PVR[/B]

[ctx: #686]
en: Verbose logging of [B]EPG[/B] component
he_il: דיווח מפורט של רכיב ה־[B]EPG[/B]

[ctx: #687]
en: From metadata
he_il: מנתוני על

[ctx: #700]
en: Cleaning up library
he_il: מנקה ספריה

[ctx: #701]
en: Removing old songs from the library
he_il: מוחק שירים ישנים מהספריה

[ctx: #702]
en: This path has been scanned before
he_il: נתיב זה נסרק בעבר

[ctx: #705]
en: Network
he_il: רשת

[ctx: #706]
en: Server
he_il: שרת

[ctx: #708]
en: Use proxy server
he_il: השתמש בשרת פרוקסי

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
he_il: פרוטוקול אינטרנט (IP)

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
he_il: מספר פורט לא חוקי. הערך חייב להיות בין 1 ל־65535.

[ctx: #713]
en: HTTP proxy
he_il: פרוקסי HTTP

[ctx: #715]
en: Assignment
he_il: הקצאה

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
he_il: אוטומטית (DHCP)

[ctx: #717]
en: Manual (static)
he_il: ידנית (סטטית)

[ctx: #719]
en: IP address
he_il: כתובת IP

[ctx: #720]
en: Netmask
he_il: מסכת רשת

[ctx: #721]
en: Default gateway
he_il: שער גישה ברירת מחדל

[ctx: #722]
en: DNS server
he_il: שרת DNS

[ctx: #723]
en: Save & restart
he_il: שמירה והפעלה מחדש

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
he_il: כתובת לא חוקית סופקה. ערך הכתובת חייב להיות בתבנית AAA.BBB.CCC.DDD

[ctx: #725]
en: with numbers between 0 and 255.
he_il: עם מספרים בין 0 ל־255.

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
he_il: השינויים לא נשמרו. האם להמשיך ללא שמירה?

[ctx: #727]
en: Web server
he_il: שרת אינטרנט

[ctx: #728]
en: FTP server
he_il: שרת FTP

[ctx: #729]
en: Enable SSL
he_il: הפעלת SSL

[ctx: #730]
en: Port
he_il: פורט

[ctx: #731]
en: Black
he_il: שחור

[ctx: #732]
en: Save & apply
he_il: שמירה והחלה

[ctx: #733]
en: Password
he_il: סיסמה

[ctx: #734]
en: No pass
he_il: ללא סיסמה

[ctx: #735]
en: Character set
he_il: ערכת תווים

[ctx: #736]
en: Style
he_il: סגנון

[ctx: #737]
en: Colour
he_il: צבע

[ctx: #738]
en: Normal
he_il: רגיל

[ctx: #739]
en: Bold
he_il: מודגש

[ctx: #740]
en: Italics
he_il: נטוי

[ctx: #741]
en: Bold italics
he_il: מודגש ונטוי

[ctx: #742]
en: White
he_il: לבן

[ctx: #743]
en: Yellow
he_il: צהוב

[ctx: #744]
en: Files
he_il: קבצים

[ctx: #745]
en: Background colour
he_il: צבע הרקע

[ctx: #746]
en: Background opacity
he_il: אטימות הרקע

[ctx: #747]
en: Error loading image
he_il: שגיאה בעת טעינת תמונה

[ctx: #748]
en: Edit path
he_il: עריכת נתיב

[ctx: #749]
en: Mirror image
he_il: שיקוף תמונה

[ctx: #750]
en: Are you sure?
he_il: האם להחיל את השינויים?

[ctx: #751]
en: Removing source
he_il: מסיר מקור

[ctx: #752]
en: Opacity
he_il: אטימות

[ctx: #754]
en: Add program link
he_il: הוספת קישור לתוכנה

[ctx: #755]
en: Edit program path
he_il: עריכת נתיב תוכנה

[ctx: #756]
en: Edit program name
he_il: עריכת שם תוכנה

[ctx: #757]
en: Edit path depth
he_il: עריכת עומק נתיב

[ctx: #759]
en: View: Big list
he_il: תצוגה: רשימה גדולה

[ctx: #760]
en: Yellow
he_il: צהוב

[ctx: #761]
en: White
he_il: לבן

[ctx: #762]
en: Blue
he_il: כחול

[ctx: #763]
en: Bright green
he_il: ירוק בוהק

[ctx: #764]
en: Yellow green
he_il: צהוב ירוק

[ctx: #765]
en: Cyan
he_il: ציאן

[ctx: #766]
en: Light grey
he_il: אפור בהיר

[ctx: #767]
en: Grey
he_il: אפור

[ctx: #768]
en: Dark Grey
he_il: אפור כהה

[ctx: #770]
en: Error {0:d}: share not available
he_il: שגיאה: {0:d}: שיתוף לא זמין

[ctx: #772]
en: Audio
he_il: שמע

[ctx: #773]
en: Seeking
he_il: מעביר

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
he_il: תיקיית מצגת

[ctx: #790]
en: Remote control
he_il: שליטה מרחוק

[ctx: #791]
en: Allow remote control by programs on this system
he_il: אפשר שליטה מתוכנות שרצות במערכת זו

[ctx: #792]
en: Port
he_il: פורט

[ctx: #793]
en: Port range
he_il: טווח פורטים

[ctx: #794]
en: Allow remote control by programs on other systems
he_il: אפשר שליטה מתוכנות שרצות במערכות אחרות

[ctx: #795]
en: Initial repeat delay (ms)
he_il: השהיית חזרה ראשונית (אלפית שנ')

[ctx: #796]
en: Continuous repeat delay (ms)
he_il: השהיית חזרה מתמשכת (אלפית שנ')

[ctx: #797]
en: Maximum number of clients
he_il: מספר לקוחות מירבי

[ctx: #798]
en: Internet access
he_il: גישת אינטרנט

[ctx: #799]
en: Library update
he_il: עדכון ספריה

[ctx: #802]
note: Label of progress bar which shows the available/total space of pvr backend
en: {0:s} of {1:s} available
he_il: {0:s} מתוך {1:s} זמין

[ctx: #803]
note: Label of list control for choosing the timer type (one time, repeating, ...) in PVR timer settings dialog
en: Type
he_il: סוג

[ctx: #804]
note: Label of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Search guide for
he_il: מחרוזת חיפוש

[ctx: #805]
note: Help of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the search string to use to lookup matching events in the guide
he_il: יש להזין מחרוזת לחיפוש תכניות מתאימות בלוח השידורים

[ctx: #806]
note: Label of "Fulltext search" edit field in PVR timer settings dialog
en: Fulltext search (or title search only)
he_il: חיפוש בכל פרטי התכנית (או כותרת בלבד)

[ctx: #807]
note: special days of week representation value for a timer rule
en: Any day
he_il: כל יום

[ctx: #808]
note: special days of week representation for a timer rule
en: Every day
he_il: כל יום

[ctx: #809]
note: special channel representation value for a timer rule
en: Any channel
he_il: כל ערוץ

[ctx: #810]
note: Label of "Start any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: Start any time
he_il: זמן התחלה לפי לוח שידורים

[ctx: #811]
note: Label of recording group list control in the PVR timer settings dialog Part of value of recording group list control in the PVR timer settings dialog (e.g. "Recording Group 1")
en: Recording group
he_il: קבוצת הקלטות

[ctx: #812]
note: Label for setting TV->Recordings->Prevent duplicate episodes Label of prevent duplicate episodes list control (if user does not want to record the same episode multiple times) in PVR timer settings dialog
en: Prevent duplicate episodes
he_il: מנע כפילויות פרקים

[ctx: #813]
note: Label of start padding time list control in PVR timer settings dialog
en: Start padding time
he_il: הקדמת תזמון תחילת הקלטה

[ctx: #814]
note: Label of end padding time list control in PVR timer settings dialog
en: End padding time
he_il: איחור תזמון סיום הקלטה

[ctx: #815]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record all episodes
he_il: הקלט כל הפרקים

[ctx: #816]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record only new episodes
he_il: הקלט פרקים חדשים בלבד

[ctx: #817]
note: Label of "End any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: End any time
he_il: זמן סיום לפי לוח שידורים

[ctx: #818]
note: Label of "MaxRecordings" list in the PVR timer settings dialog
en: Max recordings
he_il: הקלטות מרביות

[ctx: #819]
note: Representation of a one-time timer which has been scheduled by a timer rule.
en: One time (Scheduled by timer rule)
he_il: פעם אחת (מתוזמן לפי כלל מתזמן)

[ctx: #820]
note: Representation of a one-time timer.
en: One time
he_il: חד פעמי

[ctx: #821]
note: Representation of an epg-based one-time timer.
en: One time (guide-based)
he_il: חד פעמי (לפי לוח שידורים)

[ctx: #822]
note: Representation of a timer rule
en: Timer rule
he_il: חוקי שעון עצר

[ctx: #823]
note: Representation of an epg-based timer rule.
en: Timer rule (guide-based)
he_il: חוקי שעון עצר (לפי לוח שידורים)

[ctx: #824]
note: Complete prefixed representation of a reminder timer type.
en: Reminder: {0:s}
he_il: תזכורת: {0:s}

[ctx: #825]
note: Complete prefixed representation of a recording timer type.
en: Recording: {0:s}
he_il: הקלטה: {0:s}

[ctx: #826]
note: Label for buttons to add a PVR reminder timer
en: Set reminder
he_il: קבע תזכורת

[ctx: #827]
note: Label for a context menu entry to delete a reminder timer
en: Delete reminder
he_il: מחק תזכורת

[ctx: #828]
note: Text for notification that a timer rule has been deleted
en: Timer rule deleted
he_il: תזמון הוסר

[ctx: #829]
note: Label for a context menu entry to view a read-only reminder timer
en: View reminder
he_il: הצג תזכורת

[ctx: #830]
note: Label for a context menu entry to edit a reminder timer
en: Edit reminder
he_il: ערוך תזכורת

[ctx: #831]
note: Weekday representation
en: Mondays
he_il: ימי שני

[ctx: #832]
note: Weekday representation
en: Tuesdays
he_il: ימי שלישי

[ctx: #833]
note: Weekday representation
en: Wednesdays
he_il: ימי רביעי

[ctx: #834]
note: Weekday representation
en: Thursdays
he_il: ימי חמישי

[ctx: #835]
note: Weekday representation
en: Fridays
he_il: ימי שישי

[ctx: #836]
note: Weekday representation
en: Saturdays
he_il: ימי שבת

[ctx: #837]
note: Weekday representation
en: Sundays
he_il: ימי ראשון

[ctx: #838]
note: Label for a TV show Premiere
en: Première
he_il: בכורה

[ctx: #839]
note: Label for a Live TV show
en: Live
he_il: חי

[ctx: #840]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Do you only want to delete this timer or also the timer rule that has scheduled it?
he_il: האם למחוק תזמון זה בלבד או גם את התזמון החוזר שיצר אותו?

[ctx: #841]
note: Label for No button in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Only this
he_il: זה בלבד

[ctx: #842]
note: Label for a first aired TV show
en: New
he_il: חדש

[ctx: #843]
note: Label for a context menu entry to activate a currently inactive timer
en: Activate
he_il: הפעלה

[ctx: #844]
note: Label for a context menu entry to deactivate a currently active timer
en: Deactivate
he_il: נטרול

[ctx: #845]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer rule
en: Are you sure you want to delete this timer rule and all timers it has scheduled?
he_il: למחוק את כלל שעון העצר ואת כל לוחות הזמנים שלו?

[ctx: #846]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer
en: Are you sure you want to delete this timer?
he_il: האם למחוק תזמון זה?

[ctx: #847]
note: Heading for a dialog for confirming to stop an active recording
en: Confirm stop recording
he_il: אישור עצירת הקלטה

[ctx: #848]
note: Message in a dialog when a user wants to stop an active recording
en: Are you sure you want to stop this recording?
he_il: האם לעצור הקלטה זו?

[ctx: #849]
note: Label for a finale of a TV show
en: Finale
he_il: פרק סיום

[ctx: #850]
en: Invalid port number entered
he_il: מספר הפורט שהוזן לא חוקי

[ctx: #851]
en: Valid port range is 1-65535
he_il: טווח פורט חוקי הוא 1-65535

[ctx: #852]
en: Valid port range is 1024-65535
he_il: טווח פורט חוקי הוא 1024-65535

[ctx: #997]
en: Add pictures...
he_il: הוספת תמונות...

[ctx: #998]
en: Add music...
he_il: הוספת מוזיקה...

[ctx: #999]
en: Add videos...
he_il: הוספת וידאו...

[ctx: #1000]
en: Preview
he_il: תצוגה מקדימה

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
he_il: לא ניתן להתחבר

[ctx: #1002]
en: The connection to the network location couldn't be established. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
he_il: החיבור למשאב רשת נכשל, יתכן שזאת עקב חיבור רשת מנותק. האם בכל זאת להוסיף את משאב הרשת?

[ctx: #1006]
en: IP address
he_il: כתובת IP

[ctx: #1007]
en: Add network location
he_il: הוספת משאב רשת

[ctx: #1008]
en: Protocol
he_il: פרוטוקול

[ctx: #1009]
en: Server address
he_il: כתובת שרת

[ctx: #1010]
en: Server name
he_il: שם שרת

[ctx: #1011]
en: Remote path
he_il: נתיב מרוחק

[ctx: #1012]
en: Shared folder
he_il: תיקיה משותפת

[ctx: #1013]
en: Port
he_il: פורט

[ctx: #1014]
en: Username
he_il: שם משתמש

[ctx: #1015]
en: Browse for network server
he_il: בחירת שרת רשת

[ctx: #1016]
en: Enter the network address of the server
he_il: יש להזין כתובת רשת השרת

[ctx: #1017]
en: Enter the path on the server
he_il: יש להזין נתיב בשרת

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
he_il: יש להזין מספר פורט

[ctx: #1019]
en: Enter the username
he_il: יש להזין שם משתמש

[ctx: #1021]
en: Enter the paths or browse for the media locations.
he_il: יש להזין נתיב או לעיין לבחירת מיקום המדיה.

[ctx: #1022]
en: Enter a name for this media source.
he_il: יש להזין שם עבור מקור המדיה.

[ctx: #1023]
en: Browse for new share
he_il: בחירת שיתוף חדש

[ctx: #1024]
en: Browse
he_il: עיון

[ctx: #1025]
en: Couldn't retrieve directory information. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
he_il: נכשל בקבלת פרטי תיקיה, יתכן שזאת עקב חיבור רשת מנותק. האם בכל זאת להוסיף את התיקיה?

[ctx: #1026]
en: Add source
he_il: הוספת מקור

[ctx: #1027]
en: Edit source
he_il: עריכת מקור

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
he_il: יש להזין את התווית החדשה

[ctx: #1030]
en: Browse for image
he_il: בחירת תמונה

[ctx: #1031]
en: Browse for image folder
he_il: בחירת תמונת תיקיה

[ctx: #1032]
en: Add network location...
he_il: הוספת משאב רשת...

[ctx: #1033]
en: Browse for file
he_il: בחירת קובץ

[ctx: #1034]
en: Submenu
he_il: תת תפריט

[ctx: #1035]
en: Enable submenu buttons
he_il: אפשר כפתורי תת תפריט

[ctx: #1036]
en: Favourites
he_il: מועדפים

[ctx: #1037]
en: Video add-ons
he_il: הרחבות וידאו

[ctx: #1038]
en: Music add-ons
he_il: הרחבות מוזיקה

[ctx: #1039]
en: Picture add-ons
he_il: הרחבות תמונות

[ctx: #1040]
en: Loading directory
he_il: טוען תיקיה

[ctx: #1041]
en: Retrieved {0:d} items
he_il: אוחזרו {0:d} פריטים

[ctx: #1042]
en: Retrieved {0:d} of {1:d} items
he_il: אוחזרו {0:d} מתוך {1:d} פריטים

[ctx: #1043]
en: Program add-ons
he_il: הרחבות תוכנות

[ctx: #1044]
en: Set plug-in thumb
he_il: בחירת תמונת הרחבה

[ctx: #1046]
en: Access points
he_il: נקודות גישה

[ctx: #1048]
en: Username
he_il: שם משתמש

[ctx: #1049]
en: Script settings
he_il: הגדרות סקריפט

[ctx: #1050]
en: Singles
he_il: סינגלים

[ctx: #1051]
en: Enter web address
he_il: הזנת כתובת אינטרנט

[ctx: #1052]
en: Require authentication
he_il: דרוש אימות

[ctx: #1053]
en: Choose whether requests to the web server require a username and a password, which must be set below if enabled. It is recommended to always leave this setting enabled.
he_il: בחר האם בקשות לשרת הרשת ידרשו שם משתמש וסיסמה, אשר חייב להגדיר למטה אם מופעל. מומלץ תמיד להשאיר את ההגדרה מופעלת.

[ctx: #1180]
en: Proxy type
he_il: סוג פרוקסי

[ctx: #1185]
en: SOCKS5 with remote DNS resolving
he_il: SOCKS5 עם אחזור DNS מרוחק

[ctx: #1200]
en: SMB client
he_il: לקוח SMB

[ctx: #1202]
en: Workgroup
he_il: קבוצת עבודה

[ctx: #1203]
en: Default username
he_il: שם משתמש ברירת מחדל

[ctx: #1204]
en: Default password
he_il: סיסמת ברירת מחדל

[ctx: #1207]
en: WINS server
he_il: שרת WINS

[ctx: #1208]
en: Mount SMB shares
he_il: עיגון שיתופי SMB

[ctx: #1210]
en: Remove
he_il: הסרה

[ctx: #1211]
en: Music
he_il: מוזיקה

[ctx: #1212]
en: Video
he_il: וידאו

[ctx: #1213]
en: Pictures
he_il: תמונות

[ctx: #1214]
en: Files
he_il: קבצים

[ctx: #1215]
en: Music & video
he_il: מוזיקה ווידאו

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
he_il: מוזיקה ותמונות

[ctx: #1217]
en: Music & files
he_il: מוזיקה וקבצים

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
he_il: וידאו ותמונות

[ctx: #1219]
en: Video & files
he_il: וידאו וקבצים

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
he_il: תמונות וקבצים

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
he_il: מוזיקה, וידאו ותמונות

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
he_il: מוזיקה, וידאו, תמונות וקבצים

[ctx: #1223]
en: Disabled
he_il: מנוטרל

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
he_il: קבצים, מוזיקה ווידאו

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
he_il: קבצים, תמונות ומוזיקה

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
he_il: קבצים, תמונות ווידאו

[ctx: #1229]
en: Music & programs
he_il: מוזיקה ותוכנות

[ctx: #1230]
en: Video & programs
he_il: וידאו ותוכנות

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
he_il: תמונות ותוכנות

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
he_il: מוזיקה, וידאו, תמונות ותוכנות

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
he_il: תוכנות, וידאו ומוזיקה

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
he_il: תוכנות, תמונות ומוזיקה

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
he_il: תוכנות, תמונות ווידאו

[ctx: #1260]
en: Announce services to other systems
he_il: פרסם שירותים למערכות אחרות

[ctx: #1268]
en: Enable AirPlay "Videos" and "Pictures" support
he_il: הפעלת תמיכת AirPlay בווידאו ותמונות

[ctx: #1269]
en: Allow volume control
he_il: אפשר בקרת עוצמת שמע

[ctx: #1270]
en: Enable AirPlay support
he_il: תמיכה ב־AirPlay

[ctx: #1271]
en: Device name
he_il: שם מכשיר

[ctx: #1272]
en: Use password protection
he_il: שימוש בסיסמה להגנה

[ctx: #1275]
note: Filter movies/tvshows/music/episodes/artists/musicvideos/albums/songs
en: Filter {0:s}
he_il: סינון {0:s}

[ctx: #1300]
en: Custom audio device
he_il: התקן שמע מותאם אישית

[ctx: #1301]
en: Custom passthrough device
he_il: התקן passthrough מותאם אישית

[ctx: #1302]
en: Volume control steps
he_il: צעדי עוצמת שמע

[ctx: #1374]
note: Weather token
en: Breezy
he_il: רוחות קלות

[ctx: #1375]
note: Weather token
en: Temperature
he_il: טמפרטורה

[ctx: #1376]
note: Weather token
en: Pressure
he_il: לחץ

[ctx: #1377]
note: Weather token
en: Proximity
he_il: קרבה

[ctx: #1378]
note: Weather token
en: Intensity
he_il: עוצמה

[ctx: #1379]
note: Weather token
en: Ragged
he_il: סוער

[ctx: #1380]
note: Weather token
en: Very
he_il: מאוד

[ctx: #1381]
note: Weather token
en: Extreme
he_il: קיצוני

[ctx: #1382]
note: Weather token
en: Whirls
he_il: מערבולות

[ctx: #1383]
note: Weather token
en: Sky is clear
he_il: שמים בהירים

[ctx: #1384]
note: Weather token
en: Broken
he_il: לא תקין

[ctx: #1385]
note: Weather token
en: Tornado
he_il: טורנדו

[ctx: #1386]
note: Weather token
en: Tropical
he_il: טרופי

[ctx: #1387]
note: Weather token
en: Hurricane
he_il: הוריקן

[ctx: #1388]
note: Weather token
en: Cold
he_il: קר

[ctx: #1389]
note: Weather token
en: Windy
he_il: סוער

[ctx: #1390]
note: Weather token
en: Settings
he_il: הגדרות

[ctx: #1391]
note: Weather token
en: Breeze
he_il: רוח קלה

[ctx: #1392]
note: Weather token
en: Gentle
he_il: עדין

[ctx: #1393]
note: Weather token
en: High wind, near gale
he_il: רוחות חזקות, כמעט סערה

[ctx: #1394]
note: Weather token
en: Severe
he_il: חמור

[ctx: #1395]
note: Weather token
en: Violent
he_il: אלים

[ctx: #1396]
note: Weather token
en: Drifting
he_il: זולג

[ctx: #1397]
note: Weather token
en: and
he_il: ו־

[ctx: #1398]
note: Weather token
en: Freezing
he_il: קופא

[ctx: #1399]
note: Weather token
en: Late
he_il: מאוחר

[ctx: #1400]
note: Weather token
en: Isolated
he_il: מבודד

[ctx: #1401]
note: Weather token
en: Thundershowers
he_il: רעמים וגשם

[ctx: #1402]
note: Weather token
en: Thunder
he_il: רעמים

[ctx: #1403]
note: Weather token
en: Sun
he_il: שמש

[ctx: #1404]
note: Weather token
en: Heavy
he_il: כבד

[ctx: #1405]
note: Weather token
en: in
he_il: ב־

[ctx: #1406]
note: Weather token
en: the
he_il: ה־

[ctx: #1407]
note: Weather token
en: Vicinity
he_il: אזור

[ctx: #1408]
note: Weather token
en: Ice
he_il: קרח

[ctx: #1409]
note: Weather token
en: Crystals
he_il: גבישי

[ctx: #1410]
note: Weather token
en: Calm
he_il: רגוע

[ctx: #1411]
note: Weather token
en: with
he_il: עם

[ctx: #1412]
note: Weather token
en: windy
he_il: סוער

[ctx: #1413]
note: Weather token
en: Patches
he_il: טלאים

[ctx: #1414]
note: Weather token
en: Thunderstorm
he_il: סופת רעמים

[ctx: #1415]
note: Weather token
en: Drizzle
he_il: טפטוף

[ctx: #1416]
note: Weather token
en: Foggy
he_il: ערפילי

[ctx: #1417]
note: Weather token
en: Grains
he_il: גרגירים

[ctx: #1418]
note: Weather token
en: Thunderstorms
he_il: סופות רעמים

[ctx: #1419]
note: Weather token
en: Shallow
he_il: רדוד

[ctx: #1420]
note: Weather token
en: Moderate
he_il: מתון

[ctx: #1421]
note: Weather token
en: Very high
he_il: גבוה מאוד

[ctx: #1422]
note: Weather token
en: Windy
he_il: סוער

[ctx: #1423]
note: Weather token
en: Mist
he_il: ערפל

[ctx: #1424]
note: Weather token
en: Overcast
he_il: מעונן

[ctx: #1425]
note: Weather token
en: Pellets
he_il: פתיתים

[ctx: #1426]
note: Weather token
en: Hail
he_il: ברד

[ctx: #1427]
note: Weather token
en: Smoke
he_il: עשן

[ctx: #1428]
note: Weather token
en: Volcanic
he_il: וולקני

[ctx: #1429]
note: Weather token
en: Ash
he_il: אפר

[ctx: #1430]
note: Weather token
en: Widespread
he_il: נפוץ

[ctx: #1431]
note: Weather token
en: Dust
he_il: אבק

[ctx: #1432]
note: Weather token
en: Sand
he_il: חול

[ctx: #1433]
note: Weather token
en: Spray
he_il: גשם קל

[ctx: #1434]
note: Weather token
en: Whirls
he_il: מערבולות

[ctx: #1435]
note: Weather token
en: Sandstorm
he_il: סופת חול

[ctx: #1436]
note: Weather token
en: Blowing
he_il: משבים

[ctx: #1437]
note: Weather token
en: Pellet
he_il: כדורי

[ctx: #1438]
note: Weather token
en: Small
he_il: קטן

[ctx: #1439]
note: Weather token
en: and
he_il: וגם

[ctx: #1440]
note: Weather token
en: Sleet
he_il: גשם קרחי

[ctx: #1441]
note: Weather token
en: with
he_il: עם

[ctx: #1442]
note: Weather token
en: Chance
he_il: אפשרות

[ctx: #1443]
note: Weather token
en: of
he_il: של

[ctx: #1444]
note: Weather token
en: Funnel
he_il: משפך

[ctx: #1445]
note: Weather token
en: Cloud
he_il: עננות

[ctx: #1446]
note: Weather token
en: Unknown
he_il: לא ידוע

[ctx: #1447]
note: Weather token
en: Squalls
he_il: רוחות סערה

[ctx: #1448]
note: Weather token
en: Precipitation
he_il: משקעים

[ctx: #1449]
note: Weather token
en: Partial
he_il: חלקי

[ctx: #1450]
en: Put display to sleep when idle
he_il: הכנס תצוגה למצב שינה כשאין פעילות

[ctx: #2050]
en: Runtime
he_il: זמן ריצה

[ctx: #2080]
en: Empty list
he_il: רשימה ריקה

[ctx: #2081]
en: Went back to parent list because the active list has been emptied
he_il: חזרה לרשימת אב מאחר שרשימה פעילה רוקנה

[ctx: #2101]
en: Newer version needed. Check the log for more information about this message.
he_il: נדרשת גרסה עדכנית יותר. למידע נוסף יש לעיין ביומן הרישום.

[ctx: #2102]
note: Notification message indicating an add-on error. "<Add-on name> error".
en: {0:s} error
he_il: שגיאה: {0:s}

[ctx: #2103]
note: Fallback message indicating an add-on error.
en: Add-on error
he_il: שגיאת הרחבה

[ctx: #2104]
note: Used for add-on error kaitoast.
en: Check the log for more information.
he_il: למידע נוסף יש לעיין ביומן הרישום.

[ctx: #2203]
en: Use DTS Core
he_il: השתמש בליבת DTS

[ctx: #2204]
en: Select this option if you want to passthrough DTS-HD formats as DTS, otherwise, DTS-HD formats will be played via PCM
he_il: בחר אופציה זו אם אתה מעוניין להעביר את האות של DTS-HD כDTS, אחרת, DTS-HD יועבר כאות PCM

[ctx: #10000]
en: Home
he_il: בית

[ctx: #10001]
en: Programs
he_il: תוכנות

[ctx: #10002]
en: Pictures
he_il: תמונות

[ctx: #10003]
en: File manager
he_il: מנהל קבצים

[ctx: #10004]
en: Settings
he_il: הגדרות

[ctx: #10005]
en: Not available
he_il: לא זמין

[ctx: #10006]
note: Abbreviation of "Not Available"
en: N/A
he_il: לא זמין

[ctx: #10007]
en: System information
he_il: פרטי מערכת

[ctx: #10008]
en: Play next
he_il: לנגן את הבא

[ctx: #10011]
en: Settings - Videos - Screen calibration
he_il: הגדרות - וידאו - כיול תצוגה

[ctx: #10016]
en: Settings - System
he_il: הגדרות - מערכת

[ctx: #10018]
en: Settings - Service
he_il: הגדרות - שירות

[ctx: #10021]
en: Settings - TV
he_il: הגדרות - טלוויזיה

[ctx: #10022]
en: Settings - Games
he_il: הגדרות - משחקים

[ctx: #10024]
en: Titles
he_il: כותרות

[ctx: #10025]
en: Videos
he_il: וידאו

[ctx: #10028]
en: Videos / Playlist
he_il: וידאו / רשימת ניגון

[ctx: #10029]
en: Login screen
he_il: מסך כניסה

[ctx: #10030]
en: Settings - Player
he_il: הגדרות - נגן

[ctx: #10031]
en: Settings - Media
he_il: הגדרות - מדיה

[ctx: #10032]
en: Settings - Interface
he_il: הגדרות - ממשק

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
he_il: הגדרות - משתמשים

[ctx: #10035]
en: Skin Settings
he_il: הגדרות מעטפת

[ctx: #10036]
en: Basic
he_il: בסיסי

[ctx: #10037]
en: Standard
he_il: רגיל

[ctx: #10038]
en: Advanced
he_il: מתקדם

[ctx: #10039]
en: Expert
he_il: מומחה

[ctx: #10040]
en: Add-on browser
he_il: סייר הרחבות

[ctx: #10041]
en: Reset above settings to default
he_il: איפוס ההגדרות שלעיל

[ctx: #10042]
en: Are you sure you want to reset the settings in this category?
he_il: האם לאפס הגדרות קטגוריה זו?

[ctx: #10043]
en: Help
he_il: עזרה

[ctx: #10044]
en: No help available
he_il: אין עזרה זמינה

[ctx: #10045]
en: Resets all the visible settings to their default values.
he_il: איפוס כל ההגדרות המוצגות לערכי ברירת המחדל שלהן.

[ctx: #10046]
en: No categories available
he_il: אין קטגוריות זמינות

[ctx: #10047]
en: Try changing the setting level to see additional categories and settings.
he_il: ניתן לשנות את רמת ההגדרות להצגת קטגוריות והגדרות נוספות.

[ctx: #10048]
en: Add video source
he_il: הוספת מקור וידאו

[ctx: #10049]
en: Add music source
he_il: הוספת מקור מוזיקה

[ctx: #10050]
en: Event log
he_il: יומן אירועים

[ctx: #10051]
en: Add program source
he_il: הוספת מקור תוכנה

[ctx: #10052]
en: Add file source
he_il: הוספת מקור קובץ

[ctx: #10053]
en: Edit video source
he_il: עריכת מקור וידאו

[ctx: #10054]
en: Edit music source
he_il: עריכת מקור מוזיקה

[ctx: #10055]
en: Edit picture source
he_il: עריכת מקור תמונה

[ctx: #10056]
en: Edit program source
he_il: עריכת מקור תוכנה

[ctx: #10057]
en: Edit file source
he_il: עריכת מקור קובץ

[ctx: #10058]
en: Remove tag from library
he_il: הסר תגית מהספרייה

[ctx: #10060]
en: Favourites
he_il: מועדפים

[ctx: #10099]
en: Pointer
he_il: מצביע

[ctx: #10100]
en: Yes / No dialog
he_il: תיבת כן/לא

[ctx: #10101]
en: Progress dialog
he_il: תיבת התקדמות

[ctx: #10103]
en: Virtual keyboard
he_il: מקלדת וירטואלית

[ctx: #10104]
en: Volume bar
he_il: סרגל עצמת שמע

[ctx: #10106]
en: Context menu
he_il: תפריט הקשר

[ctx: #10107]
en: Notification dialog
he_il: תיבת התראות

[ctx: #10109]
en: Numeric Input
he_il: קלט מספרי

[ctx: #10110]
en: Gamepad input
he_il: קלט בקר משחק

[ctx: #10111]
en: Shutdown menu
he_il: תפריט כיבוי

[ctx: #10114]
en: Player controls
he_il: בקרי נגן

[ctx: #10115]
en: Seek bar
he_il: שורת חיפוש

[ctx: #10116]
en: Player process info
he_il: מידע על תהליך הנגן

[ctx: #10120]
en: Music OSD
he_il: מוזיקה - תפריט צף (OSD)

[ctx: #10122]
en: Visualization preset list
he_il: רשימת ערכות חיזוי

[ctx: #10123]
en: Video OSD settings
he_il: הגדרות וידאו OSD (על גבי המסך)

[ctx: #10124]
en: Audio OSD settings
he_il: הגדרות אודיו OSD (על גבי המסך)

[ctx: #10125]
en: Video bookmarks
he_il: סימניות וידאו

[ctx: #10126]
en: File browser
he_il: סייר קבצים

[ctx: #10127]
note: Audio Channel count
en: channels
he_il: ערוצים

[ctx: #10128]
en: Network setup
he_il: הגדרת רשת

[ctx: #10129]
en: Media source
he_il: מקור מדיה

[ctx: #10130]
en: Profile settings
he_il: הגדרות משתמש

[ctx: #10131]
en: Lock settings
he_il: הגדרות נעילה

[ctx: #10132]
en: Content settings
he_il: הגדרות תוכן

[ctx: #10134]
en: Favourites
he_il: מועדפים

[ctx: #10135]
en: Song info
he_il: מידע שיר

[ctx: #10136]
en: Smart playlist editor
he_il: עורך רשימת ניגון חכמה

[ctx: #10137]
en: Smart playlist rule editor
he_il: עורך חוקי רשימת ניגון חכמה

[ctx: #10139]
en: Picture info
he_il: מידע תמונה

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
he_il: הגדרות הרחבה

[ctx: #10142]
en: Fullscreen info
he_il: מידע מסך מלא

[ctx: #10145]
en: Slider dialog
he_il: חלונית פס גלילה

[ctx: #10146]
en: Add-on info
he_il: מידע על התוסף

[ctx: #10147]
en: Text viewer
he_il: מציג טקסט

[ctx: #10150]
en: Peripheral settings
he_il: הגדרות ציוד היקפי

[ctx: #10151]
en: Extended progress dialog
he_il: חלונית תהליך מורחבת

[ctx: #10152]
en: Media filter
he_il: מסנן מדיה

[ctx: #10153]
en: Subtitle search
he_il: חיפוש כתובית

[ctx: #10157]
en: OSD CMS settings
he_il: הגדרות OSD CMS

[ctx: #10159]
en: Subtitle OSD settings
he_il: הגדרות של כתוביות על גבי המסך (OSD)

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
he_il: מחפש כתוביות...

[ctx: #10211]
en: Looking for or caching subtitles...
he_il: מחפש או אוגר כתוביות...

[ctx: #10212]
en: terminating
he_il: מבטל

[ctx: #10213]
en: buffering
he_il: אוגר

[ctx: #10214]
en: Opening stream
he_il: פותח זרימה

[ctx: #10500]
en: Music playlist
he_il: רשימות ניגון מוזיקה

[ctx: #10502]
en: Music
he_il: מוזיקה

[ctx: #10503]
en: Music playlist editor
he_il: עורך רשימות ניגון

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
he_il: מאה השירים הגדולים

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
he_il: מאה האלבומים הגדולים

[ctx: #10506]
en: Programs
he_il: תוכנות

[ctx: #10507]
en: Configuration
he_il: הגדרות

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
he_il: תחזית מזג אוויר

[ctx: #10509]
en: Network gaming
he_il: משחקי רשת

[ctx: #10510]
en: Extensions
he_il: סיומות

[ctx: #10511]
en: System info
he_il: פרטי מערכת

[ctx: #10516]
en: Music - Library
he_il: מוזיקה - ספריה

[ctx: #10517]
en: Now playing - Music
he_il: מנגן כעת - מוזיקה

[ctx: #10522]
en: Now playing - Videos
he_il: מנגן כעת - וידאו

[ctx: #10523]
en: Album information
he_il: פרטי אלבום

[ctx: #10524]
en: Movie information
he_il: פרטי סרט

[ctx: #10550]
en: Teletext
he_il: טלטקסט

[ctx: #10600]
en: PVR guide info
he_il: פרטי מדריך מקליט

[ctx: #10601]
en: PVR recording info
he_il: פרטי הקלטת מקליט

[ctx: #10602]
en: PVR timer setting
he_il: הגדרות מתזמן מקליט

[ctx: #10603]
en: PVR group manager
he_il: מנהל קבוצות מקליט

[ctx: #10604]
en: PVR channel manager
he_il: מנהל ערוצי מקליט

[ctx: #10605]
en: PVR guide search
he_il: חיפוש במדריך המקליט

[ctx: #10606]
en: PVR channel scan
he_il: סריקת ערוצי מקליט

[ctx: #10607]
en: PVR update progress
he_il: תהליך עדכון מקליט

[ctx: #10608]
en: PVR OSD channels
he_il: ערוצי תפריט צף של מקליט

[ctx: #10609]
en: PVR OSD guide
he_il: מדריך תפריט צף של מקליט

[ctx: #10610]
en: PVR radio RDS info
he_il: פרטי רדיו RDS של מקליט

[ctx: #10611]
en: PVR recording setting
he_il: הגדרות הקלטת מקליט

[ctx: #10700]
en: TV channels
he_il: ערוצי טלוויזיה

[ctx: #10701]
en: TV recordings
he_il: הקלטות טלוויזיה

[ctx: #10702]
en: TV guide
he_il: לוח שידורים

[ctx: #10703]
en: TV timers
he_il: מתזמנים לטלוויזיה

[ctx: #10704]
en: TV search
he_il: חיפוש טלוויזיה

[ctx: #10705]
en: Radio channels
he_il: ערוצי רדיו

[ctx: #10706]
en: Radio recordings
he_il: הקלטות רדיו

[ctx: #10707]
en: Radio guide
he_il: מדריך רדיו

[ctx: #10708]
en: Radio timers
he_il: מתזמנים לרדיו

[ctx: #10709]
en: Radio search
he_il: חיפוש רדיו

[ctx: #10710]
en: TV timer rules
he_il: חוקי מתזמנים לטלוויזיה

[ctx: #10711]
en: Radio timer rules
he_il: חוקי טיימרים לרדיו

[ctx: #10800]
en: Fullscreen live TV
he_il: טלוויזיה חיה במסך מלא

[ctx: #10801]
en: Fullscreen radio
he_il: רדיו במסך מלא

[ctx: #10820]
note: Title of controller configuration window
en: Controller Configuration
he_il: הגדרות בקר

[ctx: #10821]
note: Title of the "My Games" window
en: Games
he_il: משחקים

[ctx: #10822]
note: Title of the in-game OSD menu
en: Menu
he_il: תפריט

[ctx: #10825]
note: Title of the in-game volume dialog
en: Volume
he_il: עוצמה

[ctx: #12000]
en: Select dialog
he_il: בחר דו־שיח

[ctx: #12001]
en: Music info
he_il: מידע מוזיקה

[ctx: #12002]
en: OK dialog
he_il: דו־שיח אישור

[ctx: #12003]
en: Video info
he_il: מידע וידאו

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
he_il: וידאו במסך מלא

[ctx: #12006]
en: Audio visualisation
he_il: חיזוי שמע

[ctx: #12007]
en: Audio visualisation
he_il: חיזוי שמע

[ctx: #12009]
note: Does not match window ID description
en: Rebuild index...
he_il: בונה מחדש אינדקס...

[ctx: #12010]
en: Return to music window
he_il: חזרה למסך מוזיקה

[ctx: #12011]
en: Return to videos window
he_il: חזרה למסך וידאו

[ctx: #12012]
en: Last used
he_il: שימוש אחרון

[ctx: #12013]
en: Install date
he_il: תאריך התקנה

[ctx: #12014]
en: Last updated
he_il: עודכן לאחרונה

[ctx: #12021]
note: Label of various controls for starting playback from the beginning
en: Play from beginning
he_il: ניגון מהתחלה

[ctx: #12022]
note: Label of various controls for resuming playback from a certain point in time
en: Resume from {0:s}
he_il: המשך מ-{0:s}

[ctx: #12308]
note: Label of the show password button in the keyboard dialog
en: Show password
he_il: הצג סיסמה

[ctx: #12309]
note: Label of the hide password button in the keyboard dialog
en: Hide password
he_il: הסתר סיסמה

[ctx: #12321]
en: OK
he_il: אישור

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
he_il: נעול! יש להזין קוד...

[ctx: #12326]
en: Enter password
he_il: יש להזין סיסמה

[ctx: #12327]
en: Enter master code
he_il: יש להזין קוד נעילה ראשי

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
he_il: יש להזין קוד שחרור

[ctx: #12329]
en: or press "C" to cancel
he_il: או ללחוץ C לביטול

[ctx: #12330]
en: Enter gamepad button combo and
he_il: יש להזין שילוב לחצנים בבקר המשחק

[ctx: #12331]
en: press "OK", or "Back" to cancel
he_il: וללחוץ אישור או חזרה לביטול

[ctx: #12332]
en: Set lock
he_il: קביעת נעילה

[ctx: #12333]
en: Unlock
he_il: נטרול נעילה

[ctx: #12334]
en: Reset lock
he_il: איפוס נעילה

[ctx: #12335]
en: Remove lock
he_il: הסרת נעילה

[ctx: #12337]
en: Numeric password
he_il: סיסמה מספרית

[ctx: #12338]
en: Gamepad button combo
he_il: שילוב לחצנים בבקר משחק

[ctx: #12339]
en: Full-text password
he_il: סיסמת טקסט

[ctx: #12340]
en: Enter new password
he_il: הזנת סיסמה חדשה

[ctx: #12341]
en: Re-enter new password
he_il: חזרה על סיסמה

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
he_il: סיסמה שגויה,

[ctx: #12343]
en: retries left
he_il: ניסיונות חוזרים נותרו

[ctx: #12344]
en: Passwords entered did not match.
he_il: הסיסמאות שהוזנו אינן תואמות.

[ctx: #12345]
en: Access denied
he_il: הגישה נדחתה

[ctx: #12346]
en: Password retry limit exceeded.
he_il: נסיונות הזנת סיסמה כושלים רבים מדי.

[ctx: #12347]
en: The system will now power down.
he_il: המערכת תכבה כעת.

[ctx: #12348]
en: Item locked
he_il: פריט נעול

[ctx: #12353]
en: Reactivate lock
he_il: הפעלת נעילה

[ctx: #12356]
en: Change lock
he_il: שינוי נעילה

[ctx: #12357]
en: Source lock
he_il: נעילת מקור

[ctx: #12358]
en: Password entry was blank. Try again.
he_il: שדה הסיסמה ריק. יש לנסות שנית.

[ctx: #12360]
en: Master lock
he_il: נעילה ראשית

[ctx: #12362]
en: Shutdown system if number of master lock retries is exceeded
he_il: כיבוי מערכת אם מספר ניסיונות הזנת קוד ראשי עולים על המותר

[ctx: #12367]
en: Master code is not valid. Please enter a valid master code.
he_il: הקוד הראשי שהוזן איננו נכון. יש להזין נכונה את הקוד הראשי.

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
he_il: הגדרות ומנהל קבצים

[ctx: #12376]
en: Set as default for all media
he_il: החל כברירת מחדל לכל סוג מדיה

[ctx: #12377]
en: This will reset any previously saved values. Are you sure?
he_il: פעולה זו תאפס כל ערך קודם שנשמר. האם להמשיך?

[ctx: #12378]
en: Amount of time to display each image
he_il: משך הצגת תמונה

[ctx: #12379]
en: Use pan and zoom effects
he_il: השתמש באפקט תזוזה אופקית וזום

[ctx: #12381]
en: Switch to visualisation on playback
he_il: החלף אל החזיה בעת ניגון

[ctx: #12383]
en: 12-hour clock
he_il: שעות 12 שעות

[ctx: #12384]
en: 24-hour clock
he_il: שעון 24 שעות

[ctx: #12385]
en: Day / Month
he_il: יום / חודש

[ctx: #12386]
en: Month / Day
he_il: חודש / יום

[ctx: #12389]
en: Privacy policy
he_il: מדיניות פרטיות

[ctx: #12390]
en: System uptime
he_il: משך פעילות המערכת

[ctx: #12391]
en: Minutes
he_il: דקות

[ctx: #12392]
en: Hours
he_il: שעות

[ctx: #12393]
en: Days
he_il: ימים

[ctx: #12394]
en: Total uptime
he_il: סה"כ פעילות

[ctx: #12395]
en: Battery level
he_il: רמת סוללה

[ctx: #12600]
en: Weather
he_il: מזג אוויר

[ctx: #12900]
en: Screensaver
he_il: שומר מסך

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
he_il: תפריט צף במסך מלא

[ctx: #12906]
en: Fullscreen game
he_il: משחק במסך מלא

[ctx: #12999]
en: Startup
he_il: איתחול

[ctx: #13000]
en: System
he_il: מערכת

[ctx: #13001]
en: Immediate HDD spindown
he_il: מעבר מידי של כונן קשיח למנוחה

[ctx: #13002]
en: Video only
he_il: וידאו בלבד

[ctx: #13003]
en: - Delay
he_il: - השהיה

[ctx: #13004]
en: - Minimum file duration
he_il: - משך זמן מינימלי לקובץ

[ctx: #13005]
en: Shutdown
he_il: כיבוי

[ctx: #13006]
en: Add picture source
he_il: הוספת מקור תמונה

[ctx: #13007]
en: Reset
he_il: איפוס

[ctx: #13008]
en: Shutdown function
he_il: פעולת כיבוי

[ctx: #13009]
en: Quit
he_il: יציאה

[ctx: #13010]
en: Hibernate
he_il: מצב שינה

[ctx: #13011]
en: Suspend
he_il: השהיה

[ctx: #13012]
en: Exit
he_il: יציאה

[ctx: #13013]
en: Reboot
he_il: הפעלה מחדש

[ctx: #13014]
en: Minimise
he_il: מזעור

[ctx: #13015]
en: Power button action
he_il: פעולת כפתור כיבוי

[ctx: #13016]
en: Power off system
he_il: כיבוי מערכת

[ctx: #13017]
en: Inhibit idle shutdown
he_il: דחיית כיבוי אוטומטי עקב אי פעילות

[ctx: #13018]
en: Allow idle shutdown
he_il: אפשר כיבוי אוטומטי עקב אי פעילות

[ctx: #13020]
en: Is another session active, perhaps over ssh?
he_il: האם חיבור אחר פעיל, אולי חיבור ssh?

[ctx: #13021]
en: Mounted removable storage device
he_il: התקן אחסון נייד מעוגן

[ctx: #13022]
en: Unsafe storage device removal
he_il: התקן אחסון הוסר באופן לא בטוח

[ctx: #13023]
en: Successfully removed storage device
he_il: התקן אחסון הוסר בהצלחה

[ctx: #13026]
en: Try to wakeup remote servers on access
he_il: נסה להעיר שרת מרוחק בעת גישה אליו

[ctx: #13027]
en: Wake-on-LAN ({0:s})
he_il: התעוררות דרך הרשת - WOL ({0:s})

[ctx: #13028]
en: Waiting for network to connect...
he_il: ממתין להתחברות הרשת...

[ctx: #13029]
en: Failed to execute Wake-on-LAN!
he_il: שליחת הודעת Wake-on-LAN! נכשלה!

[ctx: #13030]
en: Waiting for server to wake up...
he_il: ממתין לעליית השרת...

[ctx: #13031]
en: Extended wait for server to wake up...
he_il: המתנה נוספת לעליית השרת...

[ctx: #13032]
en: Waiting for services to launch...
he_il: ממתין לטעינת שירותים...

[ctx: #13033]
en: MAC discovery
he_il: גילוי MAC

[ctx: #13034]
en: Updated for {0:s}
he_il: עודכן למשך {0:s}

[ctx: #13035]
en: Found for {0:s}
he_il: נמצא למשך {0:s}

[ctx: #13036]
en: Failed for {0:s}
he_il: נכשל למשך {0:s}

[ctx: #13050]
en: Running low on battery
he_il: סוללה נחלשת

[ctx: #13100]
en: Flicker filter
he_il: מסנן ריצודים

[ctx: #13101]
en: Let driver choose (requires restart)
he_il: תן למנהל ההתקן להחליט (הפעלה מחדש)

[ctx: #13106]
note: generic "disabled" label used in different places
en: Disabled
he_il: מנוטרל

[ctx: #13107]
en: Enabled during video playback
he_il: פעיל בעת ניגון וידאו

[ctx: #13108]
en: Always enabled
he_il: פעיל תמיד

[ctx: #13109]
note: unused?
en: Test & apply the resolution
he_il: בדיקה והחלת אבחנה

[ctx: #13110]
en: Save this resolution?
he_il: האם לשמור אבחנה זו?

[ctx: #13111]
en: Would you like to keep this change?
he_il: האם לשמור שינוי זה?

[ctx: #13112]
note: unused?
en: High quality upscaling
he_il: איכות upscaling גבוהה

[ctx: #13113]
note: used by several skins
en: Disabled
he_il: מנוטרל

[ctx: #13114]
note: unused?
en: Enabled for SD content
he_il: פעיל עם תכני SD בלבד

[ctx: #13115]
note: unused?
en: Always enabled
he_il: פעיל תמיד

[ctx: #13116]
note: unused?
en: Upscaling method
he_il: שיטת upscaling

[ctx: #13123]
en: Keep skin?
he_il: האם להישאר עם המעטפת?

[ctx: #13130]
en: Blank other displays
he_il: החשך מסכים אחרים

[ctx: #13131]
note: unused?
en: Disabled
he_il: מנוטרל

[ctx: #13132]
note: unused?
en: Blank displays
he_il: החשך מסכים

[ctx: #13140]
en: Active connections detected!
he_il: חיבורים פעילים זוהו!

[ctx: #13141]
en: If you proceed, you might not be able to control this application any longer. Are you sure you want to stop the event server?
he_il: המשך עלול לפגוע ביכולת לשלוט על תוכנה זו. האם לעצור את EventServer?

[ctx: #13144]
en: Change Apple Remote mode?
he_il: האם לשנות מצב שלט Apple?

[ctx: #13145]
en: If you are currently using the Apple Remote to control this application, changing this setting might affect your ability to continue controlling it. Do you want to proceed?
he_il: אם שלט Apple משמש כעת לשליטה בתוכנה זו, שינוי ההגדרה עלול לפגוע ביכולת לשלוט עליה. האם להמשיך?

[ctx: #13159]
en: Subnet mask
he_il: מסכת רשת משנה

[ctx: #13160]
en: Gateway
he_il: שער

[ctx: #13161]
en: Primary DNS
he_il: DNS ראשי

[ctx: #13162]
note: unused?
en: Initialise failed
he_il: אתחול נכשל

[ctx: #13170]
en: Never
he_il: אף פעם

[ctx: #13171]
note: unused?
en: Immediately
he_il: מידי

[ctx: #13172]
note: unused?
en: After {0:d} secs
he_il: לאחר {0:d} שניות

[ctx: #13173]
note: unused?
en: HDD install date:
he_il: תאריך התקנת כונן קשיח:

[ctx: #13174]
note: unused?
en: HDD power cycle count:
he_il: מספר מחזורי הפעלת כונן קשיח:

[ctx: #13200]
en: Profiles
he_il: משתמשים

[ctx: #13201]
en: Delete profile '{0:s}'?
he_il: למחוק פרופילים '{0:s}'?

[ctx: #13204]
note: used by several skins
en: Last loaded profile:
he_il: משתמש אחרון שחובר:

[ctx: #13205]
note: generic "unknown" label used in different places
en: Unknown
he_il: לא ידוע

[ctx: #13206]
note: Label in the game OSD to overwrite an existing savestate
en: Overwrite
he_il: דריסה

[ctx: #13207]
note: Subtitle selection to only use forced subtitles
en: Forced only
he_il: מאולץ בלבד

[ctx: #13208]
en: Alarm clock
he_il: שעון מעורר

[ctx: #13209]
en: Alarm clock interval (in minutes)
he_il: השהיית שעון מעורר (בדקות)

[ctx: #13210]
en: Started, alarm in {0:d}m
he_il: הופעל. התראה בעוד {0:d}m

[ctx: #13211]
en: Alarm!
he_il: התראה!

[ctx: #13212]
en: Cancelled with {0:d}m{1:d}s left
he_il: בוטל כשנותר עוד {0:d}m{1:d}s

[ctx: #13249]
en: Search for subtitles in RARs
he_il: חיפוש כתוביות בקבצי RAR

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
he_il: בחירת כתובית...

[ctx: #13251]
en: Move item
he_il: הזזת פריט

[ctx: #13252]
en: Move item here
he_il: הזזת פריט לכאן

[ctx: #13253]
en: Cancel move
he_il: ביטול העברה

[ctx: #13270]
en: Hardware:
he_il: חומרה:

[ctx: #13271]
en: System CPU usage:
he_il: שימוש המערכת במעבד:

[ctx: #13274]
en: Connected, but no DNS is available.
he_il: מחובר, אך DNS לא זמין.

[ctx: #13275]
en: Hard disk
he_il: כונן קשיח

[ctx: #13277]
en: Storage
he_il: אחסון

[ctx: #13278]
en: Default
he_il: ברירת מחדל

[ctx: #13279]
en: Network
he_il: רשת

[ctx: #13280]
en: Video
he_il: וידאו

[ctx: #13281]
en: Hardware
he_il: חומרה

[ctx: #13283]
en: Operating system:
he_il: מערכת הפעלה:

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
he_il: מהירות מעבד כללי:

[ctx: #13286]
en: Video encoder:
he_il: מקודד וידאו:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
he_il: אבחנת מסך:

[ctx: #13292]
en: A/V cable:
he_il: כבל A/V:

[ctx: #13294]
en: DVD region:
he_il: אזור DVD:

[ctx: #13295]
en: Internet:
he_il: אינטרנט:

[ctx: #13296]
en: Connected
he_il: מחובר

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
he_il: לא מחובר. יש לבדוק הגדרות רשת.

[ctx: #13298]
note: Label of the button used to disconnect a game controller from the emulated game port
en: Disconnected
he_il: מנותק

[ctx: #13299]
en: Target temperature
he_il: טמפרטורת יעד

[ctx: #13300]
en: Fan speed
he_il: מהירות מאוורר

[ctx: #13301]
en: Auto temperature control
he_il: בקרת טמפרטורה אוטומטית

[ctx: #13302]
en: Fan speed override
he_il: אלץ מהירות מאוורר

[ctx: #13303]
en: Fonts
he_il: גופנים

[ctx: #13304]
en: Enable flipping bi-directional strings
he_il: אפשר הפיכת מחרוזות דו-כיווניות

[ctx: #13305]
en: Show RSS news feeds
he_il: הצג עדכוני חדשות

[ctx: #13306]
en: Show parent folder items
he_il: הצג פריטי ספריית אב

[ctx: #13307]
en: Track naming template
he_il: תבנית שם רצועה

[ctx: #13308]
en: Do you wish to reboot your system instead of just this application?
he_il: האם להפעיל מחדש את המערכת ולא את תוכנה זו בלבד?

[ctx: #13310]
en: Zoom effect
he_il: אפקט זום

[ctx: #13311]
en: Float effect
he_il: אפקט ציפה

[ctx: #13312]
en: Black bar reduction
he_il: צמצום פסים שחורים

[ctx: #13313]
en: Restart
he_il: הפעלה מחדש

[ctx: #13314]
en: Crossfade between songs
he_il: משך חפיפה בין שירים

[ctx: #13315]
en: Regenerate thumbnails
he_il: חידוש תמונות ממוזערות

[ctx: #13316]
en: Recursive thumbnails
he_il: תמונות ממוזערות רקורסיביות

[ctx: #13317]
en: View slideshow
he_il: צפייה במצגת

[ctx: #13318]
en: Recursive slideshow
he_il: מצגת רקורסיבית

[ctx: #13319]
en: Randomise
he_il: אקראי

[ctx: #13320]
en: Stereo
he_il: סטריאו

[ctx: #13321]
en: Left only
he_il: שמאל בלבד

[ctx: #13322]
en: Right only
he_il: ימין בלבד

[ctx: #13324]
en: Background transparency
he_il: שקיפות רקע

[ctx: #13325]
en: Foreground transparency
he_il: שקיפות חזית

[ctx: #13326]
en: A/V delay
he_il: השהיית A/V

[ctx: #13328]
en: {0:s} not found
he_il: {0:s} לא נמצא

[ctx: #13329]
en: Error opening {0:s}
he_il: שגיאה בפתיחה {0:s}

[ctx: #13330]
en: Unable to load {0:s}
he_il: לא ניתן לטעון {0:s}

[ctx: #13331]
en: Error: Out of memory
he_il: שגיאה: זיכרון מלא

[ctx: #13332]
en: Move up
he_il: הזזה מעלה

[ctx: #13333]
en: Move down
he_il: הזזה מטה

[ctx: #13334]
en: Edit label
he_il: עריכת תווית

[ctx: #13335]
en: Make default
he_il: קביעה כברירת מחדל

[ctx: #13336]
en: Remove button
he_il: הסרת כפתור

[ctx: #13340]
en: Leave as is
he_il: השארה ללא שינוי

[ctx: #13341]
en: Green
he_il: ירוק

[ctx: #13342]
en: Orange
he_il: כתום

[ctx: #13343]
en: Red
he_il: אדום

[ctx: #13344]
en: Cycle
he_il: משתנה

[ctx: #13345]
en: Switch LED off on playback
he_il: כבה נורית בעת ניגון

[ctx: #13346]
en: Movie information
he_il: פרטי סרט

[ctx: #13347]
note: Label for 'queue item' (adds an item to a playlist), used at several places
en: Queue item
he_il: הוספה לתור

[ctx: #13348]
en: Search IMDb...
he_il: חיפוש ב־IMDb...

[ctx: #13349]
en: Scan for new content
he_il: חיפוש תוכן חדש

[ctx: #13350]
en: Current playlist
he_il: רשימת ניגון נוכחית

[ctx: #13351]
en: Album information
he_il: פרטי אלבום

[ctx: #13352]
en: Scan item to library
he_il: סריקת פריט לספריה

[ctx: #13353]
en: Stop scanning
he_il: עצירת סריקה

[ctx: #13354]
en: Render method
he_il: שיטת עיבוד

[ctx: #13355]
en: Low quality pixel shader
he_il: פיקסל shader באיכות נמוכה

[ctx: #13356]
en: Hardware overlays
he_il: Hardware Overlays

[ctx: #13357]
en: High quality pixel shader
he_il: פיקסל shader באיכות גבוהה

[ctx: #13358]
en: Play item
he_il: נגן פריט

[ctx: #13359]
en: Set artist thumb
he_il: בחירת תמונת אמן

[ctx: #13360]
en: Automatically generate thumbnails
he_il: צור תמונות ממוזערות אוטומטית

[ctx: #13361]
en: Enable voice
he_il: אפשר דיבור

[ctx: #13375]
en: Enable device
he_il: אפשר התקן

[ctx: #13376]
en: Volume
he_il: עוצמה

[ctx: #13377]
en: Default view mode
he_il: מצב תצוגה ברירת מחדל

[ctx: #13378]
en: Default brightness
he_il: בהירות ברירת מחדל

[ctx: #13379]
en: Default contrast
he_il: ניגודיות ברירת מחדל

[ctx: #13380]
en: Default gamma
he_il: גמא ברירת מחדל

[ctx: #13381]
en: Resume video
he_il: המשך וידאו

[ctx: #13382]
en: Voice mask - Port 1
he_il: מסיכת קול - פורט 1

[ctx: #13383]
en: Voice mask - Port 2
he_il: מסיכת קול - פורט 2

[ctx: #13384]
en: Voice mask - Port 3
he_il: מסיכת קול - פורט 3

[ctx: #13385]
en: Voice mask - Port 4
he_il: מסיכת קול - פורט 4

[ctx: #13386]
en: Use time based seeking
he_il: שימוש בציר הזמן לשינוי נקודת ניגון

[ctx: #13387]
note: unused?
en: Track naming template - right
he_il: תבנית שם רצועה - ימין

[ctx: #13388]
en: Preset
he_il: קביעון

[ctx: #13389]
en: There are no presets available for this visualisation
he_il: אין קביעות מוגדרות מראש לויזואליזציה זו

[ctx: #13390]
en: There are no settings available[CR]for this visualisation
he_il: אין הגדרות זמינות[CR]לחיזוי הזה

[ctx: #13391]
en: Eject / Load
he_il: הוצאה / טעינה

[ctx: #13393]
en: Calculate size
he_il: חישוב נפח

[ctx: #13394]
en: Calculating folder size
he_il: מחשב נפח תיקיה

[ctx: #13395]
en: Video settings
he_il: הגדרות וידאו

[ctx: #13396]
en: Audio settings
he_il: הגדרות שמע

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
he_il: אפשר כתוביות

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
he_il: קיצורים

[ctx: #13399]
en: Ignore articles when sorting
he_il: התעלם מקידומת שם בעת מיון (למשל "The")

[ctx: #13400]
en: Crossfade between songs on the same album
he_il: הגבלת חפיפה לאלבום משותף

[ctx: #13401]
en: Browse for {0:s}
he_il: חפש למשך {0:s}

[ctx: #13402]
en: Show track position
he_il: הצג מיקום ברצועה

[ctx: #13403]
en: Clear default
he_il: הסרת ברירת מחדל

[ctx: #13404]
en: Resume
he_il: המשך

[ctx: #13405]
en: Get thumb
he_il: בחירת תמונה

[ctx: #13406]
en: Picture information
he_il: פרטי תמונה

[ctx: #13407]
en: {0:s} presets
he_il: {0:s} מוגדרים מראש

[ctx: #13408]
en: (IMDb user rating)
he_il: (דירוג משתמשי IMDb)

[ctx: #13409]
en: Top 250
he_il: 250 המובילים

[ctx: #13410]
en: Tune in on Last.fm
he_il: התחברות ל־Last.fm

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
he_il: מהירות מאוורר מינימלית

[ctx: #13412]
en: Play from here
he_il: ניגון מכאן

[ctx: #13413]
en: Downloading
he_il: מוריד

[ctx: #13414]
en: Show song and album artists
he_il: הצג שיר ואמני אלבום

[ctx: #13415]
en: Render method
he_il: שיטת עיבוד וידאו

[ctx: #13416]
note: Value for setting with label #13415 "Player / Videos / Render method" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Auto detect
he_il: זיהוי אוטומטי

[ctx: #13419]
en: Software
he_il: תוכנתי

[ctx: #13420]
en: Remove safely
he_il: הסרה בטוחה

[ctx: #13422]
en: Start slideshow here
he_il: התחלת מצגת מכאן

[ctx: #13423]
en: Remember for this path
he_il: זכור לנתיב זה

[ctx: #13425]
en: Allow hardware acceleration - VDPAU
he_il: אפשר האצת חומרה - VDPAU

[ctx: #13426]
en: Allow hardware acceleration - VAAPI
he_il: אפשר האצת חומרה - VAPPI

[ctx: #13427]
en: Allow hardware acceleration - DXVA2
he_il: אפשר האצת חומרה - DXVA2

[ctx: #13428]
en: Allow hardware acceleration - CrystalHD
he_il: אפשר האצת חומרה - CrystalHD

[ctx: #13429]
en: Allow hardware acceleration - VTBDecoder
he_il: אפשר האצת חומרה - VTBDecoder

[ctx: #13430]
en: Allow using DRM PRIME decoder
he_il: אפשר שימוש בDRM PRIME decoder

[ctx: #13432]
en: Allow hardware acceleration - VideoToolbox
he_il: אפשר האצת חומרה - VideoToolbox

[ctx: #13433]
en: Play next video automatically
he_il: נגן וידאו הבא אוטומטית

[ctx: #13434]
note: If autoplay next video is set true
en: Play only this
he_il: נגן זאת בלבד

[ctx: #13435]
en: Enable HQ scalers for scaling above
he_il: אפשר HQ Scalers עבור ה־scaling שלמעלה

[ctx: #13437]
en: Prefer VDPAU video mixer
he_il: העדף מערבל וידאו VDPAU

[ctx: #13438]
en: Allow hardware acceleration with DRM PRIME
he_il: אפשר האצת חומרה עם DRM PRIME

[ctx: #13439]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec
he_il: אפשר האצת חומרה - MediaCodec

[ctx: #13440]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec (Surface)
he_il: אפשר האצת חומרה - MediaCodec (Surface)

[ctx: #13441]
en: Use MPEG-2 VDPAU
he_il: פענוח MPEG-2 ע״י VDPAU

[ctx: #13442]
note: Description of setting with label #13441 "Use MPEG-2 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Older Radeon Cards tend to segfault with this enabled.
he_il: מאפשר פענוח מואץ חומרה של קידודי (MPEG-(1 / 2. אם מנוטרל ייעשה שימוש במעבד הכללי במקום. מעבדי Radeon גרפיים ישנים נוטים לקרוס כאשר אפשרות זו פעילה.

[ctx: #13443]
en: Use MPEG-4 VDPAU
he_il: פענוח MPEG-4 ע״י VDPAU

[ctx: #13444]
note: Description of setting with label #13443 "Use MPEG-4 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead. Some ION hardware has problems with this being enabled by default.
he_il: מאפשר פענוח מואץ חומרה של קידוד MPEG-4. אם מנוטרל ייעשה שימוש במעבד הכללי במקום. כאשר פעיל כברירת מחדל ייתכנו תקלות עם מעבדי ION מסוימים של NVIDIA.

[ctx: #13445]
en: Use VC-1 VDPAU
he_il: פענוח VC-1 ע״י VDPAU

[ctx: #13446]
note: Description of setting with label #13445 "Use VC-1 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. AMD hardware with VDPAU can't decode VC-1 Simple.
he_il: מאפשר פענוח מואץ חומרה של קידוד VC-1. אם מנוטרל ייעשה שימוש במעבד הכללי במקום. מעבדים גרפיים של AMD אינם מסוגלים לפענח פרופיל Simple של VC-1.

[ctx: #13447]
en: Use MPEG-2 VAAPI
he_il: פענוח MPEG-2 ע״י VAAPI

[ctx: #13448]
note: Description of setting with label #13447 "Use MPEG-2 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Some MPEG-2 videos might have green artifacts.
he_il: מאפשר פענוח מואץ חומרה של קידוד (MPEG-(1 / 2. אם מנוטרל ייעשה שימוש במעבד הכללי במקום. במקרים מסוימים יהיו הפרעות בצבע ירוק בווידאו MPEG-2.

[ctx: #13449]
en: Use MPEG-4 VAAPI
he_il: פענוח MPEG-4 ע״י VAAPI

[ctx: #13450]
note: Description of setting with label #13449 "Use MPEG-4 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead.
he_il: מאפשר פענוח מואץ חומרה של קידוד MPEG-4. אם מנוטרל ייעשה שימוש במעבד הכללי במקום.

[ctx: #13451]
en: Use VC-1 VAAPI
he_il: פענוח VC-1 ע״י VAAPI

[ctx: #13452]
note: Description of setting with label #13451 "Use VC-1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. Especially VC-1 interlaced fails hard on Intel hardware.
he_il: מאפשר פענוח מואץ חומרה של קידוד VC-1. אם מנוטרל ייעשה שימוש במעבד הכללי במקום. מעבדים גרפיים של Intel נכשלים בניגון VC-1 שזור.

[ctx: #13453]
en: Use VP8 VAAPI
he_il: להשתמש ב־VP8 VAAPI

[ctx: #13454]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP8 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP8 codec. If disabled the CPU will be used instead.
he_il: מאפשר האצת חומרה לקודק VP8. אם מנוטרל יבוצע שימוש במעבד.

[ctx: #13455]
en: Use VP9 VAAPI
he_il: השתמש ב־VP9 VAAPI

[ctx: #13456]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP9 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP9 codec. If disabled the CPU will be used instead.
he_il: מאפשר האצת חומרה לקודק VP9. אם מנוטרל יבוצע שימוש במעבד.

[ctx: #13457]
note: Option for video related setting #13454: sw filter
en: Prefer VAAPI render method
he_il: העדפת עיבוד ע״י VAAPI

[ctx: #13460]
en: Use HEVC VAAPI
he_il: השתמש ב־HEVC VAAPI

[ctx: #13461]
note: Description of setting with label #13460 "Use HEVC VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the HEVC codec. If disabled the CPU will be used instead.
he_il: מאפשר האצת חומרה לקודק HEVC. אם מנוטרל יבוצע שימוש במעבד.

[ctx: #13462]
note: Option for setting the PRIME render method
en: PRIME Render Method
he_il: שיטת עיבוד PRIME

[ctx: #13463]
note: Description of setting with label #13462 "PRIME Render Method"
en: This option switches between direct-to-plane and EGL rendering methods.
he_il: אפשרות זו מחליפה בין שיטת רינדור direct-to-plane לEGL

[ctx: #13467]
en: Unlimited / 1080 (>30Hz)
he_il: לא מוגבל / 1080 (>30Hz)

[ctx: #13468]
en: Use AV1 VAAPI
he_il: פענוח VC-1 ע״י AV1

[ctx: #13469]
note: Description of setting with label #13468 "Use AV1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the AV1 codec. If disabled the CPU will be used instead.
he_il: מאפשר האצת חומרה לקודק AV1. אם מנוטרל יבוצע שימוש במעבד.

[ctx: #13505]
en: Resample quality
he_il: איכות דגימה מחדש

[ctx: #13506]
en: Low (fast)
he_il: נמוך (מהיר)

[ctx: #13507]
en: Medium
he_il: בינוני

[ctx: #13508]
en: High
he_il: גבוה

[ctx: #13509]
en: Really high (slow)
he_il: ממש גבוה (איטי)

[ctx: #13510]
en: Sync playback to display
he_il: סנכרון ניגון לתצוגה

[ctx: #13511]
en: Choose art
he_il: בחירת גרפיקה

[ctx: #13512]
en: Current art
he_il: גרפיקה נוכחית

[ctx: #13513]
en: Remote art
he_il: גרפיקה בשרת מרוחק

[ctx: #13514]
en: Local art
he_il: גרפיקה מקומית

[ctx: #13515]
en: No art
he_il: אין גרפיקה

[ctx: #13516]
note: Button to add a new type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Add art type
he_il: הוסף סוג אומנות

[ctx: #13517]
en: Threshold for pitch correction
he_il: סף תיקון גובה הצליל

[ctx: #13519]
en: Embedded art
he_il: אומנות מובנית

[ctx: #13520]
en: Embedded fanart
he_il: אומנות מעריצים מובנית

[ctx: #13521]
note: Heading for selection of a type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Choose art type
he_il: בחר סוג אומנות

[ctx: #13522]
note: label of a setting that allows splitting of albums into component discs
en: Split albums into individual discs
he_il: פצל אלבומים לדיסקים נפרדים

[ctx: #13550]
en: Delay after change of refresh rate
he_il: השהייה לאחר שינוי קצב הרענון

[ctx: #13551]
en: Off
he_il: כבוי

[ctx: #13552]
en: {0:.1f} second
he_il: {0:.1f} שניה

[ctx: #13553]
en: {0:.1f} seconds
he_il: {0:.1f} שניות

[ctx: #13554]
en: {0:d} Minute
he_il: {0:d} דקה

[ctx: #13555]
en: {0:d} Minutes
he_il: {0:d} דקות

[ctx: #13556]
note: Label of a setting that allows to select the skip step sizes to use for skipping
en: Skip steps
he_il: צעדי דילוג

[ctx: #13557]
note: Name of a setting to configure the time to wait for subsequent keypresses in order to apply additive skipping
en: Skip delay
he_il: השהיית דילוג

[ctx: #13600]
en: Apple Remote
he_il: שלט Apple

[ctx: #13602]
en: Allow start of Kodi using the remote
he_il: אפשר הפעלת Kodi בעזרת השלט

[ctx: #13603]
en: Sequence delay time
he_il: זמן השהיית רצף

[ctx: #13610]
en: Disabled
he_il: מנוטרל

[ctx: #13611]
en: Standard
he_il: רגיל

[ctx: #13612]
en: Universal remote
he_il: שלט אוניברסלי

[ctx: #13613]
en: Harmony remote
he_il: שלט Harmony

[ctx: #13620]
en: Apple Remote error
he_il: שגיאת שלט Apple

[ctx: #13621]
en: Apple Remote support couldn't be enabled.
he_il: נכשל בהפעלת התמיכה בשלט Apple.

[ctx: #14000]
en: Stack
he_il: לערום

[ctx: #14001]
en: Unstack
he_il: לפזר

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
he_il: מוריד קובץ רשימת ניגון...

[ctx: #14004]
en: Downloading streams list...
he_il: מוריד רשימת הזרמות...

[ctx: #14005]
en: Parsing streams list...
he_il: מנתח רשימת הזרמות...

[ctx: #14006]
en: Downloading streams list failed
he_il: הורדת רשימת הזרמות נכשלה

[ctx: #14007]
en: Downloading playlist file failed
he_il: הורדת קובץ רשימת ניגון נכשלה

[ctx: #14009]
en: Games directory
he_il: תיקיית משחקים

[ctx: #14010]
en: Auto switch to thumbs based on
he_il: העברה אוטומטית לתמונות ממוזערות לפי

[ctx: #14011]
en: Enable auto switching to thumbs view
he_il: אפשר העברה אוטומטית לתצוגת תמונות ממוזערות

[ctx: #14012]
en: - Use large icons
he_il: - השתמש בסמלים גדולים

[ctx: #14013]
en: - Switch based on
he_il: - החלפה מבוססת על

[ctx: #14014]
en: - Percentage
he_il: - אחוזים

[ctx: #14015]
en: No files and at least one thumb
he_il: אין קבצים ולפחות תמונה ממוזערת אחת

[ctx: #14016]
en: At least one file and thumb
he_il: לפחות קובץ אחד ותמונה ממוזערת

[ctx: #14017]
en: Percentage of thumbs
he_il: אחוז תמונות ממוזערות

[ctx: #14018]
en: View options
he_il: אפשרויות תצוגה

[ctx: #14019]
en: Change area code 1
he_il: שינוי קוד אזור 1

[ctx: #14020]
en: Change area code 2
he_il: שינוי קוד אזור 2

[ctx: #14021]
en: Change area code 3
he_il: שינוי קוד אזור 3

[ctx: #14022]
en: Library
he_il: ספריה

[ctx: #14023]
en: No TV
he_il: אין טלוויזיה

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
he_il: יש להזין שם העיר הקרובה ביותר

[ctx: #14025]
en: Video/Audio/DVD cache - Hard disk
he_il: מטמון וידאו/שמע/DVD - כונן קשיח

[ctx: #14026]
en: Video cache - DVD-ROM
he_il: מטמון וידאו - DVD-ROM

[ctx: #14027]
en: Video cache - Local network
he_il: מטמון וידאו - רשת מקומית

[ctx: #14028]
en: Video cache - Internet
he_il: מטמון וידאו - אינטרנט

[ctx: #14030]
en: Audio cache - DVD-ROM
he_il: מטמון שמע - DVD-ROM

[ctx: #14031]
en: Audio cache - Local network
he_il: מטמון שמע - רשת מקומית

[ctx: #14032]
en: Audio cache - Internet
he_il: מטמון שמע - אינטרנט

[ctx: #14034]
en: DVD cache - DVD-ROM
he_il: מטמון DVD - DVD-ROM

[ctx: #14035]
en: Local network
he_il: רשת מקומית

[ctx: #14036]
en: Services
he_il: שירותים

[ctx: #14037]
en: DVD cache - Local network
he_il: מטמון DVD - רשת מקומית

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
he_il: הגדרות רשת שונו

[ctx: #14039]
en: A restart is required to change your network setup. Would you like to restart now?
he_il: נדרשת הפעלה מחדש כדי לשנות הגדרות הרשת. האם להפעיל מחדש כעת?

[ctx: #14041]
en: Internet connection bandwidth limitation
he_il: הגבלת חיבור אינטרנט

[ctx: #14043]
en: - Shutdown while playing
he_il: - כבה תוך כדי ניגון

[ctx: #14044]
en: {0:d} min
he_il: {0:d} דק'

[ctx: #14045]
en: {0:d} sec
he_il: {0:d} שנ'

[ctx: #14046]
en: {0:d} ms
he_il: {0:d} מ"ש

[ctx: #14051]
en: Time format
he_il: מבנה שעה

[ctx: #14052]
en: Date format
he_il: מבנה תאריך

[ctx: #14053]
en: GUI filters
he_il: מסנני ממשק משתמש

[ctx: #14055]
en: Use background scanning
he_il: השתמש בסריקה ברקע

[ctx: #14056]
en: Stop scan
he_il: עצירת סריקה

[ctx: #14057]
en: Not possible while scanning for media information
he_il: לא אפשרי בזמן סריקת פרטי מדיה

[ctx: #14058]
en: Film grain effect
he_il: אפקט גרעיניות סרט

[ctx: #14059]
en: Search for thumbnails on remote shares
he_il: חפש תמונות ממוזערות בשיתוף מרוחק

[ctx: #14060]
en: Unknown type cache - Internet
he_il: מטמון פריט לא מוכר - אינטרנט

[ctx: #14062]
en: Enter username for
he_il: יש להזין שם משתמש עבור

[ctx: #14063]
en: Date & time
he_il: תאריך ושעה

[ctx: #14064]
en: Set date
he_il: קביעת תאריך

[ctx: #14065]
en: Set time
he_il: קביעת שעה

[ctx: #14066]
en: Enter the time in 24-hour HH:MM format
he_il: יש להזין זמן בתבנית 24 שעות HH:MM

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
he_il: יש להזין תאריך בתבנית DD/MM/YYYY

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
he_il: יש להזין כתובת IP

[ctx: #14069]
en: Apply these settings now?
he_il: האם להחיל הגדרות אלה כעת?

[ctx: #14070]
en: Apply changes now
he_il: החל שינויים כעת

[ctx: #14071]
en: Allow file renaming and deletion
he_il: אפשר שינוי שם ומחיקת קובץ

[ctx: #14074]
en: Set timezone
he_il: בחירת אזור זמן

[ctx: #14075]
en: Use daylight saving time
he_il: שימוש בשעון קיץ

[ctx: #14076]
en: Add to favourites
he_il: הוספה למועדפים

[ctx: #14077]
en: Remove from favourites
he_il: הסרה ממועדפים

[ctx: #14078]
en: Colours
he_il: צבעים

[ctx: #14081]
en: File lists
he_il: תצוגת קבצים

[ctx: #14083]
en: Use fullscreen window
he_il: השתמש בחלון מסך מלא

[ctx: #14084]
en: Queue songs on selection
he_il: הוסף לתור בעת בחירה

[ctx: #14086]
en: Playback
he_il: ניגון

[ctx: #14087]
en: Discs
he_il: דיסקים

[ctx: #14088]
en: Play DVDs automatically
he_il: נגן DVD אוטומטית

[ctx: #14089]
note: Subtitle font selection setting
en: Font
he_il: גופן

[ctx: #14090]
en: International
he_il: בינלאומי

[ctx: #14091]
en: Character set
he_il: ערכת תווים

[ctx: #14092]
en: Logging
he_il: יומן אירועים

[ctx: #14093]
en: Security
he_il: אבטחה

[ctx: #14094]
en: Devices
he_il: מכשירים

[ctx: #14095]
en: Power saving
he_il: חסכון בחשמל

[ctx: #14096]
en: Rip
he_il: העתק

[ctx: #14097]
en: Audio CD insert action
he_il: פעולה בעת הכנסת דיסק שמע

[ctx: #14098]
en: Play
he_il: נגן

[ctx: #14099]
en: Eject disc when the CD ripping is complete
he_il: הוצא דיסק בסיום העתקה

[ctx: #14100]
en: Stop ripping CD
he_il: עצירת העתקת דיסק

[ctx: #14101]
note: Name of a settings category related to video playback
en: Processing
he_il: מעבד

[ctx: #14102]
note: Name of a setting for Blu-ray playback mode
en: Blu-ray playback mode
he_il: מצב ניגון Blu-ray

[ctx: #14103]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Play main movie
he_il: נגן סרט ראשי

[ctx: #14104]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Show simplified menu
he_il: הצג תפריט פשוט

[ctx: #14105]
en: Temperature unit
he_il: יחידת טמפרטורה

[ctx: #14106]
en: Speed unit
he_il: יחידת מהירות

[ctx: #14107]
en: Time format
he_il: תבנית זמן

[ctx: #14108]
en: Use 12 / 24-hour format
he_il: השתמש בתבנית 12 / 24 שעות

[ctx: #14109]
en: Short date format
he_il: מבנה תאריך קצר

[ctx: #14110]
en: Long date format
he_il: מבנה תאריך ארוך

[ctx: #14111]
en: Events
he_il: אירועים

[ctx: #14112]
note: Label of setting to enable/disable event logging
en: Enable event logging
he_il: הפעל יומן רישום

[ctx: #14113]
note: Label of setting to enable/disable event logging for notifications
en: Enable notification event logging
he_il: כלול התראות ביומן רישום

[ctx: #14114]
note: Label of setting to go into the event log window
en: Show event log
he_il: עבור ליומן רישום

[ctx: #14115]
note: Label for the "Basic" event level
en: Basic
he_il: בסיסי

[ctx: #14116]
note: Label for the "Information" event level
en: Information
he_il: מידע

[ctx: #14117]
note: Label for the "Warning" event level
en: Warning
he_il: אזהרה

[ctx: #14118]
note: Label for the "Error" event level
en: Error
he_il: שגיאה

[ctx: #14119]
note: Label to show the currently active/displayed event level in the event log window
en: Level: {0:s}
he_il: עצמה: {0:s}

[ctx: #14120]
note: Label for the option to show/hide higher level events in the event log window
en: Show higher levels
he_il: הצג רמות גבוהות

[ctx: #14121]
note: Name of a setting for Blu-ray region codes
en: Blu-ray region Code
he_il: אזור Blu-ray

[ctx: #14122]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region A
he_il: אזור A

[ctx: #14123]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region B
he_il: אזור B

[ctx: #14124]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region C
he_il: אזור C

[ctx: #14125]
note: This is in the context of input devices!
en: Input
he_il: קלט

[ctx: #14126]
en: Whitelist
he_il: רשימה לבנה

[ctx: #14200]
en: Player
he_il: נגן

[ctx: #14201]
en: Player settings
he_il: הגדרות נגן

[ctx: #14202]
en: Library
he_il: ספריה

[ctx: #14203]
en: Library settings
he_il: הגדרות ספריה

[ctx: #14204]
en: PVR & Live TV
he_il: טלוויזיה חיה

[ctx: #14205]
en: PVR & Live TV settings
he_il: הגדרות טלוויזיה חיה

[ctx: #14206]
en: Interface
he_il: ממשק

[ctx: #14207]
en: Interface settings
he_il: הגדרות ממשק

[ctx: #14208]
en: Service settings
he_il: הגדרות שירותים

[ctx: #14209]
en: System settings
he_il: הגדרות מערכת

[ctx: #14210]
en: Profile settings
he_il: הגדרות משתמש

[ctx: #14211]
en: Media
he_il: מדיה

[ctx: #14212]
en: Media settings
he_il: הגדרות מדיה

[ctx: #14215]
en: Videos
he_il: וידאו

[ctx: #14216]
en: Music
he_il: מוזיקה

[ctx: #14217]
en: Pictures
he_il: תמונות

[ctx: #14218]
en: Language
he_il: שפה

[ctx: #14219]
en: Databases
he_il: מסדי נתונים

[ctx: #14220]
en: Display
he_il: תצוגה

[ctx: #14221]
en: Audio
he_il: שמע

[ctx: #14222]
en: Regional
he_il: איזורי

[ctx: #14223]
en: Control
he_il: שליטה

[ctx: #14224]
en: Startup
he_il: איתחול

[ctx: #14225]
en: Network Control
he_il: הגדרות רשת

[ctx: #14226]
en: Manage Sources
he_il: ניהול מקורות

[ctx: #14227]
en: Startup Settings
he_il: הגדרות איתחול

[ctx: #14230]
en: Actions
he_il: פעולות

[ctx: #14231]
en: Processing
he_il: מעבד

[ctx: #14232]
en: Stereoscopic 3D
he_il: תלת מימד סטריאוסקופי

[ctx: #14233]
en: Teletext
he_il: טלטקסט

[ctx: #14234]
en: Blu-ray
he_il: בלו-ריי

[ctx: #14235]
en: Download Services
he_il: הורד שרותים

[ctx: #14236]
en: Video Library
he_il: ספריית וידאו

[ctx: #14237]
en: Music Library
he_il: ספריית מוזיקה

[ctx: #14240]
en: Lists & Views
he_il: רשימות ותצוגות

[ctx: #14241]
en: Metadata
he_il: נתוני מטה

[ctx: #14242]
en: Videos...
he_il: וידאו...

[ctx: #14243]
en: Music...
he_il: מוזיקה...

[ctx: #14244]
en: Pictures...
he_il: תמונות...

[ctx: #14245]
en: Update library on startup
he_il: עדכן ספריה בעת הפעלה

[ctx: #14246]
en: Hide progress of library updates
he_il: הסתר התקדמות עדכון ספריה

[ctx: #14247]
en: Clean library
he_il: ניקוי ספריה

[ctx: #14248]
en: Export library
he_il: ייצוא ספריה

[ctx: #14249]
en: Import library
he_il: ייבוא ספריה

[ctx: #14250]
en: Audio Decoder
he_il: מפענח שמע

[ctx: #14252]
en: Audio Passthrough
he_il: מעבר אודיו ישיר

[ctx: #14255]
en: Sleep / Shutdown
he_il: שינה / כיבוי

[ctx: #14256]
en: Wake
he_il: התעורר

[ctx: #14260]
en: Debug
he_il: ניפוי שגיאות

[ctx: #14261]
en: Configure skin...
he_il: הגדרת סגנון עיצוב…

[ctx: #14270]
en: Unit Formats
he_il: תבנית יחידות

[ctx: #14271]
en: Region default format
he_il: תבנית ברירת מחדל אזורית

[ctx: #14275]
en: Application control
he_il: בקרת יישומים

[ctx: #14276]
en: Allow remote control from applications on this system
he_il: אפשר שליטה מיישומים שרצים במערכת זו

[ctx: #14277]
en: Allow remote control from applications on other systems
he_il: אפשר שליטה מיישומים שרצים במערכות אחרות

[ctx: #14301]
note: pvr "channels" settings group label
en: Channels
he_il: ערוצים

[ctx: #14302]
note: pvr "icons" settings group label
en: Icons
he_il: סמלים

[ctx: #14303]
note: pvr "epg updates" settings group label
en: Updates
he_il: עדכונים

[ctx: #14304]
note: pvr "RDS" settings group label
en: RDS Radio
he_il: רדיו RDS

[ctx: #15011]
en: {0:d} Items failed to export
he_il: {0:d} פריטים בהם הייצוא נכשל

[ctx: #15012]
en: Unavailable source
he_il: מקור לא זמין

[ctx: #15013]
en: What would you like to do with media items from {0:s}
he_il: מה תרצה לעשות עם פריטי מדיה מ-{0:s}

[ctx: #15014]
en: Keep
he_il: השאר

[ctx: #15015]
en: Remove
he_il: הסרה

[ctx: #15016]
en: Games
he_il: משחקים

[ctx: #15019]
en: Add
he_il: הוספה

[ctx: #15050]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Available modes
he_il: מצבים זמינים

[ctx: #15051]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Active modes
he_il: מצבים פעילים

[ctx: #15052]
en: Password
he_il: סיסמה

[ctx: #15066]
note: Button to disable all enabled modes on current selected type
en: Clear active modes
he_il: איפוס מצבים פעילים

[ctx: #15067]
en: Close
he_il: סגירה

[ctx: #15100]
en: Library
he_il: ספריה

[ctx: #15101]
en: Database
he_il: מסד נתונים

[ctx: #15102]
en: * All albums
he_il: * כל האלבומים

[ctx: #15103]
en: * All artists
he_il: * כל האמנים

[ctx: #15104]
en: * All songs
he_il: * כל השירים

[ctx: #15105]
en: * All genres
he_il: * כל הסגנונות

[ctx: #15106]
en: Skin built-in
he_il: מובנה במעטפת

[ctx: #15107]
en: Buffering...
he_il: אוגר...

[ctx: #15108]
en: GUI Sounds
he_il: צלילי ממשק

[ctx: #15109]
en: Skin default
he_il: ברירת מחדל של המעטפת

[ctx: #15110]
en: Larger font size
he_il: גופן גדול יותר

[ctx: #15111]
en: Theme
he_il: ערכת נושא

[ctx: #15112]
en: Default theme
he_il: ערכת נושא ברירת מחדל

[ctx: #15207]
en: Connected
he_il: מחובר

[ctx: #15208]
en: Not connected
he_il: לא מחובר

[ctx: #15213]
note: Label for context menu action to choose a player and play
en: Play using...
he_il: נגן באמצעות...

[ctx: #15214]
en: Use smoothed A/V synchronisation
he_il: השתמש בסנכרון A/V מוחלק

[ctx: #15215]
en: Hide file names in thumbs view
he_il: הסתר שם קובץ בתצוגת תמונה ממוזערת

[ctx: #15216]
en: Play in party mode
he_il: נגן במצב מסיבה

[ctx: #15224]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Other / Unknown
he_il: אחר / לא ידוע

[ctx: #15225]
note: genric label for 'provider'
en: Provider
he_il: ספק

[ctx: #15300]
en: Path not found or invalid
he_il: נתיב לא נמצא או לא חוקי

[ctx: #15301]
en: Couldn't connect to network server
he_il: חיבור לשרת נכשל

[ctx: #15302]
en: No servers found
he_il: לא נמצאו שרתים

[ctx: #15303]
en: Workgroup not found
he_il: קבוצת עבודה לא נמצאה

[ctx: #15310]
en: Opening multi-path source
he_il: פותח מקור בעל מספר נתיבים

[ctx: #15311]
en: Path:
he_il: נתיב:

[ctx: #15314]
note: Label for button which creates a new savestate in the in-game savestate manager
en: Save
he_il: שמירה

[ctx: #16000]
en: General
he_il: כללי

[ctx: #16002]
en: Internet lookup
he_il: חיפוש באינטרנט

[ctx: #16003]
en: Player
he_il: נגן

[ctx: #16004]
en: Play media from disc
he_il: נגן מדיה מדיסק

[ctx: #16008]
en: Enter new title
he_il: יש להזין כותרת חדשה

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
he_il: יש להזין שם סרט

[ctx: #16010]
en: Enter the profile name
he_il: יש להזין שם משתמש

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
he_il: יש להזין שם אלבום

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
he_il: יש להזין שם רשימת ניגון

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
he_il: יש להזין שם קובץ חדש

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
he_il: יש להזין שם ספריה

[ctx: #16015]
en: Enter directory
he_il: הזנת שם תיקיה

[ctx: #16016]
en: Available options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S
he_il: אפשרויות זמינות: A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S%

[ctx: #16017]
en: Enter search string
he_il: יש להזין מחרוזת חיפוש

[ctx: #16018]
en: None
he_il: ללא

[ctx: #16019]
en: Auto select
he_il: בחירה אוטומטית

[ctx: #16022]
en: Bob - Inverted
he_il: Bob - הפוך

[ctx: #16023]
en: Choose operator
he_il: בחר מפעיל

[ctx: #16024]
en: Cancelling...
he_il: מבטל...

[ctx: #16025]
en: Enter the artist name
he_il: יש להזין שם אמן

[ctx: #16026]
en: Playback failed
he_il: הניגון נכשל

[ctx: #16027]
en: One or more items failed to play. Check the log for more information about this message.
he_il: נכשל בניגון פריט אחד או יותר. למידע נוסף יש לעיין ביומן הרישום.

[ctx: #16028]
en: Enter value
he_il: יש להזין ערך

[ctx: #16029]
note: General error messages dialog text.
en: Check the log for more information about this message.
he_il: למידע נוסף אודות הודעה זו יש לעיין ביומן הרישום.

[ctx: #16030]
en: Party mode aborted.
he_il: מצב מסיבה בוטל.

[ctx: #16031]
en: No matching songs in the library.
he_il: לא נמצאו שירים מתאימים בספריה.

[ctx: #16032]
en: Couldn't initialise database.
he_il: אתחול מסד נתונים נכשל.

[ctx: #16033]
en: Couldn't open database.
he_il: פתיחת מסד נתונים נכשלה.

[ctx: #16034]
en: Couldn't get songs from database.
he_il: שליפת שירים ממסד נתונים נכשלה.

[ctx: #16035]
en: Party mode playlist
he_il: רשימת ניגון מצב מסיבה

[ctx: #16036]
en: Deinterlace (half)
he_il: Deinterlace (חצי)

[ctx: #16037]
en: Deinterlace video
he_il: ביטול שזירה

[ctx: #16038]
en: Deinterlace method
he_il: שיטת ביטול שזירה

[ctx: #16039]
en: Off
he_il: כבוי

[ctx: #16041]
en: On
he_il: פעיל

[ctx: #16100]
en: All videos
he_il: כל וידאו

[ctx: #16101]
en: Unwatched
he_il: לא נצפו

[ctx: #16102]
en: Watched
he_il: נצפו

[ctx: #16103]
note: Label for a context menu entry to mark an item as watched
en: Mark as watched
he_il: סימון כנצפה

[ctx: #16104]
note: Label for a context menu entry to mark an item as unwatched
en: Mark as unwatched
he_il: סימון כלא כנצפה

[ctx: #16105]
en: Edit title
he_il: עריכת כותרת

[ctx: #16106]
note: Label for a context menu entry that opens a submenu with further actions for the selected item
en: Manage...
he_il: ניהול...

[ctx: #16107]
en: Edit sort title
he_il: עריכת כותרת מיון

[ctx: #16200]
en: Operation was aborted
he_il: פעולה בוטלה

[ctx: #16201]
en: Copy failed
he_il: העתקה נכשלה

[ctx: #16202]
en: Failed to copy at least one file. Check the log for more information about this message.
he_il: נכשל בהעתקת קובץ אחד לפחות. למידע נוסף יש לעיין ביומן הרישום.

[ctx: #16203]
en: Move failed
he_il: העברה נכשלה

[ctx: #16204]
en: Failed to move at least one file. Check the log for more information about this message.
he_il: נכשל בהעברת קובץ אחד לפחות. למידע נוסף יש לעיין ביומן הרישום.

[ctx: #16205]
en: Delete failed
he_il: מחיקה נכשלה

[ctx: #16206]
en: Failed to delete at least one file. Check the log for more information about this message.
he_il: נכשל במחיקת קובץ אחד לפחות. למידע נוסף יש לעיין ביומן הרישום.

[ctx: #16296]
note: Name of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Pixelate
he_il: מפוקסל

[ctx: #16297]
note: Name of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Smooth
he_il: חלק

[ctx: #16298]
note: Description of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Shows the game's pixels without any modifications.
he_il: מציג את הפיקסלים של המשחק ללא שום שינוי.

[ctx: #16299]
note: Description of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Removes the jagged edges of pixels by evenly fading between adjacent pixels.
he_il: מסיר את הקצוות המשוננים של פיקסלים על ידי טשטוש הדדי בין פיקסלים סמוכים.

[ctx: #16300]
en: Video scaling method
he_il: שיטת scaling של וידאו

[ctx: #16301]
en: Nearest neighbour
he_il: שכן קרוב ביותר

[ctx: #16307]
en: Bicubic (software)
he_il: Bicubic (תוכנה)

[ctx: #16308]
en: Lanczos (software)
he_il: Lanczos (תוכנה)

[ctx: #16309]
en: Sinc (software)
he_il: Sinc (תוכנה)

[ctx: #16312]
en: VDPAU - Noise reduction
he_il: מסנן רעש - VDPAU

[ctx: #16313]
en: VDPAU - Sharpness
he_il: חדות - VDPAU

[ctx: #16315]
en: Lanczos3 - Optimised
he_il: Lanczos3 - משופר

[ctx: #16316]
en: Auto
he_il: אוטומטי

[ctx: #16317]
en: Temporal (half)
he_il: Temporal (חצי)

[ctx: #16318]
en: Temporal / Spatial (half)
he_il: Temporal / Spatial (חצי)

[ctx: #16323]
en: Spline36 - Optimised
he_il: Spline36 - משופר

[ctx: #16324]
en: Software - Blend
he_il: תוכנה - מיזוג

[ctx: #16329]
en: VAAPI - Motion compensated
he_il: VAAPI - פיצוי תנועה

[ctx: #16335]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16335
en: IMX - Advanced (half)
he_il: IMX - מתקדם (חצי)

[ctx: #16336]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16336
en: IMX - Advanced
he_il: IMX - מתקדם

[ctx: #16400]
en: Post-processing
he_il: עיבוד גמר

[ctx: #17500]
en: Display sleep timeout
he_il: פרק זמן לכניסת התצוגה למצב שינה

[ctx: #17997]
en: {0:d} MByte
he_il: {0:d}מגה בייט

[ctx: #17998]
en: {0:d} hours
he_il: {0:d} שעות

[ctx: #17999]
en: {0:d} days
he_il: {0:d} ימים

[ctx: #19000]
note: Live TV channels 'play' context menu item label
en: Switch to channel
he_il: מעבר לערוץ

[ctx: #19001]
en: Separate the search words by using AND, OR and / or NOT.
he_il: יש להפריד בין מילות החיפוש ע״י AND,‏ OR ו־NOT או /.

[ctx: #19002]
en: or use phrases to find an exact match, like "The wizard of Oz".
he_il: לחלופין ניתן להזין מחרוזת למציאת התאמה מדויקת, לדוגמה "The wizard of Oz".

[ctx: #19003]
note: Label of a context menu entry to find similar programs (matching a given epg event)
en: Find similar
he_il: מציאת דומים

[ctx: #19004]
note: label for epg import progress control
en: Importing guide from clients
he_il: מיבא לוח שידורים מלקוחות

[ctx: #19005]
note: used by several skins
en: PVR stream information
he_il: פרטי הזרמת טלוויזיה

[ctx: #19006]
note: label for 'tuner name' in pvr player information dialog
en: Receiving device
he_il: התקן קליטה

[ctx: #19007]
note: label for 'device status' in pvr player information dialog
en: Device status
he_il: מצב התקן

[ctx: #19008]
note: label for 'signal quality' in pvr player information dialog
en: Signal quality
he_il: איכות אות

[ctx: #19009]
note: label for 'signal noise ratio' in pvr player information dialog
en: SNR
he_il: יחס אות/רעש

[ctx: #19010]
note: label for 'bit error ratio' in pvr player information dialog
en: BER
he_il: יחס שגיאת סיבית

[ctx: #19011]
note: label for 'number of uncorrected errors' in pvr player information dialog
en: UNC
he_il: חבילות שלא תוקנו

[ctx: #19012]
note: label for PVR backend name in system information's PVR section
en: PVR backend
he_il: שרת טלוויזיה אחורי

[ctx: #19013]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for free to air channels
en: Free to air
he_il: שידור חופשי

[ctx: #19014]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for 'fixed' channels
en: Fixed
he_il: מקובע

[ctx: #19015]
note: label for 'channel encryption' in pvr player information dialog
en: Encryption
he_il: הצפנה

[ctx: #19016]
note: unused?
en: PVR backend {0:d} - {1:s}
he_il: שרת PVR {0:d} - {1:s}

[ctx: #19017]
note: generic label for pvr recordings used in different places
en: Recordings
he_il: הקלטות

[ctx: #19018]
note: Name of a setting, asking to enter the path to a folder that contains icons for TV channels
en: Folder with channel icons
he_il: תיקיית סמלי ערוצים

[ctx: #19019]
note: generic label for pvr channels used in different places
en: Channels
he_il: ערוצים

[ctx: #19020]
note: generic label for 'Live TV' used in different places
en: TV
he_il: טלוויזיה

[ctx: #19021]
note: generic label for pvr-provided 'Radio' used in different places
en: Radio
he_il: רדיו

[ctx: #19022]
note: generic 'hidden' label used in different places
en: Hidden
he_il: מוסתר

[ctx: #19023]
note: generic label for 'Live TV channels' used in different places
en: TV channels
he_il: ערוצי טלוויזיה

[ctx: #19024]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channels' used in different places
en: Radio channels
he_il: ערוצי רדיו

[ctx: #19025]
note: label for PVR backend number of timers in system information's PVR section
en: Upcoming recordings
he_il: הקלטות קרובות

[ctx: #19026]
note: label for "add timer..." list item used in pvr timers / timer rules window
en: Add timer...
he_il: הוספת תזמון...

[ctx: #19027]
note: unused?
en: No search results
he_il: אין תוצאות חיפוש

[ctx: #19028]
note: label used in pvr guide window views to indicate that there are no epg data for the current view (channel, now, next)
en: No guide entries
he_il: אין ערכי לוח שידורים

[ctx: #19029]
note: generic 'channel' label used in different places
en: Channel
he_il: ערוץ

[ctx: #19030]
note: generic 'now' label used in different places
en: Now
he_il: עכשיו

[ctx: #19031]
note: generic 'next' label used in different places in pvr context
en: Next
he_il: הבא

[ctx: #19032]
note: 'timeline' label used in pvr guide window
en: Timeline
he_il: ציר זמן

[ctx: #19033]
note: generic 'information' label used in different places, like labels for message box headers
en: Information
he_il: פרטים

[ctx: #19034]
note: message box text stating that a timer is already set for a given epg event.
en: There is already a timer set for this event
he_il: יש כבר שעון עצר מכוון לאירוע זה

[ctx: #19037]
note: pvr settings "show signal quality" label
en: Show signal quality
he_il: הצג איכות אות

[ctx: #19038]
note: message box text stating that a PVR backend does not support a certain functionality.
en: Not supported by the PVR backend.
he_il: לא נתמך ע״י שרת הטלוויזיה האחורי.

[ctx: #19039]
note: message box text asking for confirmation to hide a channel.
en: Are you sure you want to hide this channel?
he_il: האם להסתיר ערוץ זה?

[ctx: #19040]
en: Timers
he_il: תזמונים

[ctx: #19043]
note: pvr settings "recording" category label
en: Recording
he_il: הקלטה

[ctx: #19046]
en: New channel
he_il: ערוץ חדש

[ctx: #19047]
note: Label for a context menu entry to open an EPG event information dialog
en: Programme information
he_il: פרטי תכנית

[ctx: #19048]
note: pvr settings "group manager" action button label Label for a context menu entry to open the pvr channel group manager dialog
en: Group manager
he_il: ניהול קבוצות

[ctx: #19049]
en: Show channel
he_il: הצגת ערוץ

[ctx: #19050]
en: Show visible channels
he_il: הצגת ערוצים גלויים

[ctx: #19051]
en: Show hidden channels
he_il: הצגת ערוצים מוסתרים

[ctx: #19052]
en: Move channel to:
he_il: הזזת ערוץ אל:

[ctx: #19053]
note: Label for a context menu entry to open recording info dialog
en: Recording information
he_il: פרטי הקלטה

[ctx: #19054]
note: header label for hide channel confirmation message box
en: Hide channel
he_il: הסתרת ערוץ

[ctx: #19055]
note: generic text used in several places to state that there is no information available
en: No information available
he_il: אין מידע זמין

[ctx: #19056]
note: Label for a new timer
en: New timer
he_il: תזמון חדש

[ctx: #19057]
note: Notification text to announce that a timer was disabled
en: Timer disabled
he_il: תזמון מנוטרל

[ctx: #19058]
note: Notification text to announce that a timer was enabled
en: Timer enabled
he_il: תזמון מופעל

[ctx: #19059]
note: Label for a context menu entry and for a button to stop a recording
en: Stop recording
he_il: עצירת הקלטה

[ctx: #19060]
note: Label for a context menu entry to delete a timer associated with an epg event and for a button to delete a timer in epg event info dialog
en: Delete timer
he_il: מחיקת תזמון

[ctx: #19061]
note: Label for a context menu entry to open the timer settings dialog
en: Add timer
he_il: הוספת תזמון

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
he_il: מיון לפי: ערוץ

[ctx: #19063]
note: Label for epg grid window "jump to grid start" (oldest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: First programme
he_il: תוכנית ראשונה

[ctx: #19064]
note: Label for epg grid window "jump to grid end" (youngest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Last programme
he_il: תוכנית אחרונה

[ctx: #19065]
note: Label for timer settings dialog header
en: Timer settings
he_il: הגדרות תזמון

[ctx: #19066]
note: Name of a shortcut to a custom folder for channel icons
en: Channel icons
he_il: סמלי ערוץ

[ctx: #19067]
note: message box text stating that an epg event is already being recorded
en: This event is already being recorded.
he_il: האירוע כבר במהלך הקלטה.

[ctx: #19068]
note: Label for recording settings dialog header
en: Recording settings
he_il: הגדרות הקלטה

[ctx: #19069]
note: generic label for the electronic program guide (EPG) used in different places
en: Guide
he_il: לוח שידורים

[ctx: #19070]
note: Label for epg grid window "jump to now" (current programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Current programme
he_il: תוכנית נוכחית

[ctx: #19071]
note: pvr settings "epg update interval" setting label
en: Update interval
he_il: מרווח זמני עדכונים

[ctx: #19073]
note: pvr settings "delay channel switch" setting label
en: Delay channel switch
he_il: השהיית מעבר ערוץ

[ctx: #19074]
en: Active
he_il: פעיל

[ctx: #19075]
note: Label of name edit in PVR timer and recording settings dialog
en: Name
he_il: שם

[ctx: #19076]
note: Label of recording folder edit in PVR timer settings dialog
en: Folder
he_il: תיקיה

[ctx: #19077]
en: Hide disabled
he_il: הסתרת מנוטרלים

[ctx: #19078]
note: Label of channel selector list in PVR timer settings dialog
en: Channel
he_il: ערוץ

[ctx: #19079]
note: Heading for PVR timer days of week settings dialog Label of days of week button in PVR timer settings dialog
en: Days of week
he_il: ימים בשבוע

[ctx: #19080]
note: used by several skins
en: Begin
he_il: התחלה

[ctx: #19081]
note: used by several skins
en: End
he_il: סוף

[ctx: #19082]
note: Label of priority spinner in PVR timer settings dialog
en: Priority
he_il: קדימות

[ctx: #19083]
note: Label of lifetime selector in PVR timer and recording settings dialog
en: Lifetime
he_il: אורך חיים

[ctx: #19084]
note: Label of first day (dd mm yy) button in PVR timer settings dialog
en: First day
he_il: יום התחלה

[ctx: #19085]
note: default for channels without a name. place holder will be filled with channel number.
en: Unknown channel {0:s}
he_il: ערוץ בלתי ידוע {0:s}

[ctx: #19086]
note: Label for "Instant recording action" setting
en: Instant recording action
he_il: פעולת הקלטה מיידית

[ctx: #19087]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record current show (if guide data available)
he_il: הקלטת תכנית נוכחית (אם מדריך שידורים זמין)

[ctx: #19088]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record for a fixed period of time (Instant recording duration)
he_il: הקלטה למשך זמן קבוע (אורך הקלטה מיידית)

[ctx: #19089]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Ask what to do
he_il: שאל מה לעשות

[ctx: #19090]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record the next {0:d} minutes
he_il: הקלטה מיידית למשך {0:d} דקות

[ctx: #19091]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record current show ({0:s})
he_il: הקלטת תכנית נוכחית ({0:s})

[ctx: #19092]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record next show ({0:s})
he_il: הקלטת התכנית הבאה ({0:s})

[ctx: #19093]
note: Instant recording summary. Expands to "Instant recording: <recording start and end times>", for example "Instant recording: 31/05/2016 from 9:00 to 11:00"
en: Instant recording: {0:s}
he_il: הקלטה מיידית: {0:s}

[ctx: #19096]
note: label of a value for default epg event select action, where the action is choosen depending on whether the event is in the past, now or in the future
en: "Smart select"
he_il: "בחירה חכמה"

[ctx: #19097]
note: label of the help text for the name edit field in PVR timer and recording settings dialog
en: Enter the name for the timer
he_il: הזן את שם שעון העצר

[ctx: #19098]
note: generic warning label used at several places
en: Warning!
he_il: אזהרה!

[ctx: #19099]
note: service label in pvr info dialog
en: Service
he_il: שירות

[ctx: #19100]
note: mux label in pvr info dialog
en: Mux
he_il: מרבב (Mux)

[ctx: #19101]
note: provider label in pvr info dialog
en: Provider
he_il: ספק

[ctx: #19102]
en: Please switch to another channel.
he_il: יש להעביר לערוץ אחר.

[ctx: #19103]
note: Title of numeric dialog for choosing a channel by entering a number
en: Go to channel
he_il: מעבר לערוץ

[ctx: #19104]
note: label of the help text for the recording folder edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the name of the folder for the recording
he_il: יש להזין שם תיקיה עבור ההקלטה

[ctx: #19105]
note: unused?
en: Please select a channel
he_il: יש לבחור ערוץ

[ctx: #19106]
note: part of timer information text (e.g. "Next recording on 10/10/2016 at 9:00 AM")
en: Next recording on
he_il: ההקלטה הבאה בתאריך

[ctx: #19107]
note: part of timer information text (e.g. "Next recording on 10/10/2016 at 9:00 AM")
en: at
he_il: ב־

[ctx: #19108]
note: label for PVR settings "tv fallback framerate" (in Hz) selector
en: Fallback framerate
he_il: קצב פריימים ברירת מחדל

[ctx: #19112]
note: delete recordings confirmation message box text
en: Delete this recording?
he_il: האם למחוק הקלטה זו?

[ctx: #19113]
note: delete multiple recordings confirmation message box text
en: Delete all recordings in this folder?
he_il: האם למחוק כל ההקלטות מתיקיה זו?

[ctx: #19114]
note: label for PVR backend version in system information's PVR section
en: Version
he_il: גרסה

[ctx: #19115]
note: label for PVR backend address (e.g. ID address of the PVR backend server) in system information's PVR section
en: Address
he_il: כתובת

[ctx: #19116]
note: label for PVR backend disk size in system information's PVR section
en: Disksize
he_il: נפח כונן

[ctx: #19117]
note: label for PVR settings channels search action control
en: Search for channels
he_il: חיפוש ערוצים

[ctx: #19118]
note: unused?
en: Can't use PVR functions while searching.
he_il: אין אפשרות להשתמש ביכולות טלוויזיה חיה בעת חיפוש.

[ctx: #19119]
note: channel scan backend selection dialog text
en: On which backend do you want to search?
he_il: באיזה שרת ברצונך לחפש?

[ctx: #19120]
note: label for PVR client number in system information's PVR section
en: Client number
he_il: לקוח מס'

[ctx: #19121]
en: Avoid repeats
he_il: המנעות מחזרות

[ctx: #19122]
note: delete active timer confirmation message box text
en: This timer is still recording. Are you sure you want to delete this timer?
he_il: תזמון זה עדיין מקליט. האם למחוק תזמון?

[ctx: #19123]
en: Free to air channels only
he_il: ערוצי שידור חופשי בלבד

[ctx: #19124]
en: Ignore present timers
he_il: התעלם מתזמונים קיימים

[ctx: #19125]
en: Ignore present recordings
he_il: התעלם מהקלטות קיימות

[ctx: #19126]
note: Label of "Start time" spinner in PVR timer settings dialog
en: Start time
he_il: זמן התחלה

[ctx: #19127]
note: Label of "End time" edit field in PVR timer settings dialog
en: End time
he_il: זמן סיום

[ctx: #19128]
note: Label of "Start date" spinner field in PVR timer settings dialog
en: Start date
he_il: תאריך התחלה

[ctx: #19129]
note: Label of "End date" edit field in PVR timer settings dialog
en: End date
he_il: תאריך סיום

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
he_il: משך זמן מינימלי

[ctx: #19131]
en: Maximum duration
he_il: משך זמן מירבי

[ctx: #19132]
en: Include unknown genres
he_il: כלול סגנונות שאינם מוכרים

[ctx: #19133]
en: Search string
he_il: מחרוזת חיפוש

[ctx: #19134]
en: Include description
he_il: כלול תיאור

[ctx: #19135]
en: Case sensitive
he_il: רגיש לרישיות

[ctx: #19136]
en: Channel unavailable
he_il: ערוץ לא זמין

[ctx: #19137]
note: channel group manager dialog error message box text
en: No groups defined. Please create a group first
he_il: לא הוגדרו קבוצות. יש ליצור קודם קבוצה

[ctx: #19138]
note: Label of timer rules tv/radio home submenu item
en: Timer rules
he_il: חוקי שעון עצר

[ctx: #19139]
note: channel group manager dialog create group / rename group message box text
en: Name of the new group
he_il: שם הקבוצה החדשה

[ctx: #19140]
note: PVR search window 'search' list item label
en: Search...
he_il: חיפוש...

[ctx: #19141]
note: generic PVR channel 'group' label used in different places
en: Group
he_il: קבוצה

[ctx: #19142]
en: Search guide
he_il: חיפוש בלוח שידורים

[ctx: #19143]
en: Group management
he_il: ניהול קבוצות

[ctx: #19144]
note: used by several skins
en: No groups defined
he_il: לא הוגדרו קבוצות

[ctx: #19145]
note: used by several skins
en: Grouped
he_il: בקבוצה

[ctx: #19146]
note: generic label for pvr channel groups used in different places
en: Groups
he_il: קבוצות

[ctx: #19147]
note: Dialog warning text for lifetime recording setting
en: Setting the lifetime of this recording to {0:d} days will immediately expire the recording, which might result in instant deletion of the recording. Proceed anyway?
he_il: הגדרת תפוגה להקלטה זו בעוד {0:d} ימים, תגרום לפקיעת התפוגה של ההקלטה באופן מיידי, דבר שעלול לגרום למחיקה מיידית של ההקלטה. להמשיך בכל זאת?

[ctx: #19148]
note: generic PVR 'channel' label used in different places
en: Channel
he_il: ערוץ

[ctx: #19149]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Mo
he_il: ב'

[ctx: #19150]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Tu
he_il: ג'

[ctx: #19151]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: We
he_il: ד'

[ctx: #19152]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Th
he_il: ה'

[ctx: #19153]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Fr
he_il: ו'

[ctx: #19154]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Sa
he_il: ש'

[ctx: #19155]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Su
he_il: א'

[ctx: #19156]
note: unused?
en: from
he_il: מ־

[ctx: #19157]
en: Next recording
he_il: הקלטה הבאה

[ctx: #19158]
en: Currently recording
he_il: הקלטה נוכחית

[ctx: #19159]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: from
he_il: מ־

[ctx: #19160]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: to
he_il: אל

[ctx: #19161]
note: timer rule presentation string. (start-day-date|days-of-week) "from" (start-day-time|"any time") "to" (end-day-time|"any time")
en: any time
he_il: זמן כלשהו

[ctx: #19162]
note: timer status textual representation
en: Recording active
he_il: הקלטה פעילה

[ctx: #19163]
note: label for number of PVR recordings in system information's PVR section
en: Recordings
he_il: הקלטות

[ctx: #19165]
note: Label for "switch to channel" button""
en: Switch
he_il: העברה

[ctx: #19166]
note: label for header of misc PVR GUI elements
en: PVR information
he_il: פרטי טלוויזיה חיה

[ctx: #19167]
note: pvr settings "scan for missing channel icons" action button label
en: Scan for missing icons
he_il: חיפוש סמלים חסרים

[ctx: #19168]
note: label for PVR number of deleted recordings in system information's PVR section
en: Deleted and recoverable recordings
he_il: הקלטות שנמחקו ושניתנות לשחזור

[ctx: #19169]
note: unused?
en: Hide video information box
he_il: הסתר תיבת מידע וידאו

[ctx: #19171]
note: pvr settings "start playback full screen" setting label
en: Switch to full screen
he_il: עבור למסך מלא

[ctx: #19172]
note: pvr settings "duration for an instant recording" setting label
en: Instant recording duration
he_il: משך הקלטה מידית

[ctx: #19173]
note: generic label for 'Live TV channel groups' used in different places
en: TV channel groups
he_il: קבוצת ערוצי הטלוויזיה

[ctx: #19174]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channel groups' used in different places
en: Radio channel groups
he_il: קבוצות ערוצי רדיו

[ctx: #19175]
note: pvr settings "default time to add before the start of an event to record (according to its epg data)" setting label
en: Default start padding time
he_il: ברירת מחדל להקדמת תזמון תחילת הקלטה

[ctx: #19176]
note: pvr settings "default time to add after the end of an event to record (according to epg its data)" setting label
en: Default end padding time
he_il: ברירת מחדל לאיחור תזמון סיום הקלטה

[ctx: #19177]
note: pvr settings category and group label
en: Playback
he_il: ניגון

[ctx: #19178]
note: pvr setting "show channel info while switching channels" value
en: Show channel information when switching channels
he_il: הצג מידע ערוץ במעבר בין ערוצים

[ctx: #19179]
note: header used in pvr recordings window
en: Deleted
he_il: נמחק

[ctx: #19180]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV channels
he_il: ערוצי טלוויזיה

[ctx: #19181]
note: pvr settings "Menu / OSD" category label
en: Menu / OSD
he_il: תפריט צף (OSD)

[ctx: #19182]
note: pvr settings "future epg days to display" setting value
en: Future days to display
he_il: ימים עתידיים להצגה

[ctx: #19183]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: Radio channels
he_il: ערוצי רדיו

[ctx: #19184]
note: label for "deleted recordings" data source in media source window
en: Deleted recordings
he_il: הקלטות שנמחקו

[ctx: #19185]
note: pvr settings "clear epg data" action button label
en: Clear data
he_il: איפוס נתונים

[ctx: #19189]
note: message box text stating that the PVR backend forbids to record a given epg event.
en: The PVR backend does not allow to record this event.
he_il: שרת ה-PVR אינו מאפשר להקליט אירוע זה.

[ctx: #19190]
note: generic "play program" label used in different places
en: Play programme
he_il: נגן תכנית

[ctx: #19191]
en: PVR service
he_il: טלוויזיה חיה

[ctx: #19192]
note: info message box text stating that none of the available pvr clients does support channel scanning
en: None of the connected PVR backends supports scanning for channels.
he_il: אף שרת טלוויזיה אחורי שמחובר אינו תומך בסריקת ערוצים.

[ctx: #19194]
note: unused?
en: Continue?
he_il: האם להמשיך?

[ctx: #19196]
note: value for "pvr client specific actions" dialog headers
en: PVR client specific actions
he_il: פעולות ספציפיות ללקוח טלוויזיה חיה

[ctx: #19197]
note: text for "recording started on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording started on: {0:s}
he_il: ההקלטה התחילה ב-: {0:s}

[ctx: #19198]
note: text for "recording finished on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording finished on: {0:s}
he_il: ההקלטה הסתיימה ב-: {0:s}

[ctx: #19199]
note: pvr settings "channel manager" action button label
en: Channel manager
he_il: מנהל ערוצים

[ctx: #19200]
en: Guide source:
he_il: מקור לוח שידורים:

[ctx: #19201]
en: Channel name:
he_il: שם ערוץ:

[ctx: #19202]
en: Channel icon:
he_il: סמל ערוץ:

[ctx: #19203]
note: used by several skins
en: Edit channel
he_il: עריכת ערוץ

[ctx: #19204]
note: initial name for new channels, used in pvr channel manager dialog
en: New channel
he_il: ערוץ חדש

[ctx: #19205]
en: Group management
he_il: ניהול קבוצות

[ctx: #19206]
en: Activate guide:
he_il: הפעלת לוח שידורים:

[ctx: #19207]
note: used by several skins
en: Group:
he_il: קבוצה:

[ctx: #19208]
note: text for "new channel name input" dialog
en: Enter the name of the new channel
he_il: יש להזין שם הערוץ החדש

[ctx: #19209]
note: unused?
en: Kodi virtual backend
he_il: שרת אחורי וירטואלי

[ctx: #19210]
note: pvr channel manager "epg source" selector value
en: Client
he_il: לקוח

[ctx: #19211]
note: Heading of a channel delete confirmation dialog
en: Delete channel
he_il: מחיקת ערוץ

[ctx: #19212]
note: pvr channel manager "save changes", part of confirmation dialog message
en: This list contains changes
he_il: רשימה זו מכילה שינויים

[ctx: #19213]
note: pvr channel manager "create new channel", backend selector dialog message
en: Select backend
he_il: בחירת שרת אחורי

[ctx: #19214]
note: @@@ dead code in pvr channel manager, action for a context menu item never added?
en: Enter a valid URL for the new channel
he_il: יש להזין כתובת רשת תקפה לערוץ החדש

[ctx: #19215]
note: generic label for PVR reminders used in different places
en: Reminders
he_il: תזכורות

[ctx: #19216]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr radio guide search dialog
en: All radio channels
he_il: כל ערוצי הרדיו

[ctx: #19217]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr TV guide search dialog
en: All TV channels
he_il: כל ערוצי הטלוויזיה

[ctx: #19218]
note: 'visible' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Visible TV groups"
en: Visible
he_il: גלוי

[ctx: #19219]
note: label for 'ungrouped' control in pvr channel group manager dialog
en: Ungrouped channels
he_il: ערוצים חסרי קבוצה

[ctx: #19220]
note: 'channels in' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Channels in My Sports Channels Group"
en: Channels in
he_il: ערוצי

[ctx: #19222]
en: Guide
he_il: לוח שידורים

[ctx: #19223]
note: unused?
en: No PVR add-on could be enabled. Check your settings or the log for more information.
he_il: לא ניתן להפעיל אף לקוח טלוויזיה חיה. למידע נוסף יש לבדוק את ההגדרות או לעיין ביומן הרישום.

[ctx: #19224]
note: Notification text to announce that a recording was aborted
en: Recording aborted
he_il: הקלטה בוטלה

[ctx: #19225]
note: Notification text to announce that a recording was scheduled
en: Recording scheduled
he_il: הקלטה תוזמנה

[ctx: #19226]
note: Notification text to announce that a recording started
en: Recording started
he_il: הקלטה התחילה

[ctx: #19227]
note: Notification text to announce that a recording completed
en: Recording completed
he_il: הקלטה הושלמה

[ctx: #19228]
note: Notification text to announce that a timer was deleted
en: Timer deleted
he_il: תזמון הוסר

[ctx: #19229]
note: pvr settings "past epg days to display" setting value
en: Past days to display
he_il: ימים קודמים להצגה

[ctx: #19230]
note: label for PVR settings no epg updates during playback control
en: Prevent updates during playback
he_il: מנע עדכון בעת ניגון

[ctx: #19231]
note: label for PVR settings use backend channel order control
en: Use channel order from backend(s)
he_il: סדר ערוצים לפי שרת אחורי

[ctx: #19232]
note: label for pvr epg search window 'clear search results' context menu item
en: Clear search results
he_il: ניקוי תוצאות חיפוש

[ctx: #19233]
note: label for PVR settings timer updates notification control
en: Display a notification on timer updates
he_il: הצג התראה על עדכון תזמון הקלטה

[ctx: #19234]
note: label for PVR settings use backend channel numbers control
en: Use channel numbers from backend
he_il: מספור ערוצים לפי שרת אחורי

[ctx: #19235]
note: label 'pvr starting up' for progress dialog text
en: PVR manager is starting up
he_il: מפעיל מנהל טלוויזיה חיה

[ctx: #19236]
note: label 'loading channels' for progress dialog text
en: Loading channels from clients
he_il: טוען ערוצים מלקוחות

[ctx: #19237]
note: label 'loading timers' for progress dialog text
en: Loading timers from clients
he_il: טוען תזמוני הקלטות מלקוחות

[ctx: #19238]
note: label 'loading recordings' for progress dialog text
en: Loading recordings from clients
he_il: טוען הקלטות מלקוחות

[ctx: #19240]
note: label for pvr settings client priorities control and client priorities dialog heading.
en: Client priorities
he_il: עדיפויות לקוחות

[ctx: #19241]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer (read-only)
en: View timer
he_il: הצגת קוצב זמן

[ctx: #19242]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer
en: Edit timer
he_il: עריכת תזמון

[ctx: #19243]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer rule
en: Edit timer rule
he_il: ערוך חוקי שעוני העצר

[ctx: #19244]
note: label for PVR settings pvr backend idle time control. if enabled, kodi will be automatically shutdown after the defined amount of pvr backend idle time.
en: Backend idle time
he_il: משך זמן אי פעילות של שרת אחורי

[ctx: #19245]
note: label for PVR settings wakeup command control. if not empty, kodi will execute the given command upon waking up from suspend.
en: Wakeup command
he_il: פקודת התעוררות

[ctx: #19246]
note: label for PVR settings wakeup before recording control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on before a recording starts.
en: Wakeup before recording
he_il: הער לפני הקלטה

[ctx: #19247]
note: label for PVR settings daily wakeup control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup
he_il: התעוררות יומית

[ctx: #19248]
note: label for PVR settings daily wakeup time control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup time (HH:MM:SS)
he_il: זמן התעוררות יומית (HH:MM:SS)

[ctx: #19249]
note: unused?
en: Filter channels
he_il: סינון ערוצים

[ctx: #19250]
note: Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV and radio channels
he_il: ערוצי טלוויזיה ורדיו

[ctx: #19251]
note: label for 'update epg' context menu item and 'update epg' confirmation dialog header
en: Update guide information
he_il: עדכון לוח שידורים

[ctx: #19252]
note: label for 'update channel epg' confirmation dialog text
en: Schedule guide update for this channel?
he_il: האם לתזמן עדכון לוח שידורי ערוץ זה?

[ctx: #19253]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel was started
en: Guide update scheduled for channel
he_il: תוזמן עדכון לוח שידורי הערוץ

[ctx: #19254]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel failed
en: Guide update failed for channel
he_il: עדכון לוח שידורי ערוץ נכשל

[ctx: #19255]
note: for a timer rule, the number of child timers which are currently scheduled to record. For use in "status" fields.
en: {0:d} scheduled
he_il: {0:d} מתוזמנת

[ctx: #19256]
note: for a timer rule or timer to indicate this item has completed the intended recordings. For use in "status" fields.
en: Completed
he_il: סיים

[ctx: #19257]
note: unused?
en: Lock channel
he_il: נעילת ערוץ

[ctx: #19258]
note: unused?
en: Unlock channel
he_il: נטרול נעילת ערוץ

[ctx: #19259]
note: pvr settings category label
en: Parental control
he_il: בקרת הורים

[ctx: #19260]
note: pvr settings 'parental control channel unlock duration' setting label
en: Unlock duration
he_il: זמן עד נעילה

[ctx: #19261]
note: pvr settings 'parental control change pin' setting label
en: Change PIN
he_il: שינוי קוד

[ctx: #19262]
note: generic 'parental control enter pin' label
en: Parental control. Enter PIN:
he_il: בקרת הורים, הזנת קוד:

[ctx: #19264]
note: label for 'incorrect pin' error dialog header
en: Incorrect PIN
he_il: קוד שגוי

[ctx: #19265]
note: label for 'incorrect pin' error dialog text
en: The entered PIN was incorrect.
he_il: הקוד שהוזן שגוי.

[ctx: #19266]
note: label to use for epg tag title instead of actual event title if the respective channel is parental locked
en: Parental locked
he_il: נעול ע״י בקרת הורים

[ctx: #19267]
en: Parental locked:
he_il: נעול ע״י בקרת הורים:

[ctx: #19268]
note: pvr settings 'hide no info available labels' setting label. Instead of displaying "no information available" text (for example in epg grid for time spans without epg data), show nothing
en: Hide "No information available" labels
he_il: הסתר תגית 'אין מידע זמין'

[ctx: #19270]
note: Label of the option to switch between a grouped recordings list and a non-grouped recordings list in pvr recordings window.
en: Group Items
he_il: קבץ פריטים

[ctx: #19271]
note: unused?
en: No PVR add-ons could be found
he_il: לא נמצאו הרחבות טלוויזיה חיה

[ctx: #19273]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: TV guide
he_il: לוח שידורים

[ctx: #19274]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: Radio guide
he_il: מדריך רדיו

[ctx: #19275]
note: timer status textual representation
en: Conflict warning
he_il: התרעת התנגשות

[ctx: #19276]
note: timer status textual representation
en: Conflict error
he_il: שגיאת התנגשות

[ctx: #19277]
note: Notification text to announce that a recording has a conflict
en: Recording conflict
he_il: התנגשות הקלטות

[ctx: #19278]
note: Notification text to announce that a recording has an error
en: Recording error
he_il: שגיאת הקלטה

[ctx: #19279]
note: pvr settings 'PVR clients' group label.
en: PVR clients
he_il: לקוח טלוויזיה חיה

[ctx: #19280]
note: pvr client specific settings 'client specific settings' action control label.
en: Client specific settings
he_il: הגדרות ספציפיות ללקוח

[ctx: #19281]
note: pvr settings 'confirm channel switch' setting label.
en: Confirm channel switches by pressing "OK"
he_il: לחיצה על אישור תאמת את מעברי הערוצים

[ctx: #19282]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: Current icon
he_il: סמל נוכחי

[ctx: #19283]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: No icon
he_il: ללא סמל

[ctx: #19284]
note: used by several skins and PVR
en: Choose icon
he_il: בחירת סמל

[ctx: #19285]
note: Label for a select/menu option to select an icon graphic
en: Browse for icon
he_il: בחירת סמל

[ctx: #19286]
note: Label for channel icon search progress dialog
en: Searching for channel icons
he_il: מחפש סמלי ערוצים

[ctx: #19287]
note: Label for the pvr 'all chnanels' 'channel group
en: All channels
he_il: כל הערוצים

[ctx: #19288]
note: Label for epg grid window "go to date" context menu entry
en: Date selector
he_il: בורר תאריכים

[ctx: #19289]
note: Label for button to hide a group in the group manager
en: Hide group
he_il: הסתרת קבוצה

[ctx: #19290]
note: Label for a context menu entry of a recording to undelete a deleted recording
en: Undelete
he_il: שחזר

[ctx: #19291]
note: Label for a context menu entry of a recording to permanently delete a deleted recording
en: Delete permanently
he_il: מחיקה לצמיתות

[ctx: #19292]
note: "remove deleted recordings from trash" dialog header
en: Delete all permanently
he_il: מחיקת הכל לצמיתות

[ctx: #19293]
note: "remove deleted recordings from trash" dialog text
en: Remove all deleted recordings from trash? This operation cannot be reverted.
he_il: להסיר את כל הקלטות שנמחקו מהאשפה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

[ctx: #19294]
note: "remove deleted recording from trash" dialog text
en: Remove this deleted recording from trash? This operation cannot be reverted.
he_il: להסיר את כל הקלטות שנמחקו מהאשפה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

[ctx: #19295]
note: Label for context menu entry to delete a timer rule
en: Delete timer rule
he_il: מחק חוק שעון העצר

[ctx: #19296]
note: Label if no pvr addons are enabled
en: No PVR add-on enabled
he_il: לא מופעלת הרחבת טלוויזיה חיה

[ctx: #19297]
note: 'Viewtype' label for vertical channel layout, used in pvr guide window
en: Vertical channels
he_il: ערוצים אנכיים

[ctx: #19298]
note: 'Viewtype' label for horizontal channel layout, used in pvr guide window
en: Horizontal channels
he_il: ערוצים אופקיים

[ctx: #19299]
note: generic "expiration" label used in different places
en: Expires
he_il: פוקע

[ctx: #19300]
note: 'Viewtype' label for vertical channel layout without channel group selctor, used in pvr guide window
en: Vertical channels, no group selector
he_il: ערוצים אנכיים, ללא בורר קבוצות

[ctx: #19301]
note: 'Viewtype' label for horizontal channel layout without channel group selctor, used in pvr guide window
en: Horizontal channels, no group selector
he_il: ערוצים אופקיים, ללא בורר קבוצות

[ctx: #19302]
note: text for yes no dialog shown when user selects a future programme in the guide window and default select action is 'smart select'
en: Do you want to record the selected programme or to switch to the current programme?
he_il: ברצונך להקליט את התכנית הנבחרת או לעבור לתכנית הנוכחית?

[ctx: #19303]
note: label for PVR settings close channel OSD after channel switch control
en: Close channel OSD after switching channels
he_il: סגור תפריט ערוצים צף לאחר העברת ערוץ

[ctx: #19317]
note: Label for epg grid window "Jump 12 hours back" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: 12 hours back
he_il: 12 שעות אחורה

[ctx: #19318]
note: Label for epg grid window "Jump 12 hours forward" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: 12 hours forward
he_il: 12 שעות קדימה

[ctx: #19319]
note: Label for epg grid window "Activate previous channel group" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Previous group
he_il: הקבוצה הקודמת

[ctx: #19320]
note: Label for epg grid window "Activate next channel group" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Next group
he_il: הקבוצה הבאה

[ctx: #19321]
note: Label for epg grid window "Activate channel group selector" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Group selector
he_il: בורר קבוצות

[ctx: #19322]
note: Label for epg grid window "Jump to first channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: First channel
he_il: ערוץ ראשון

[ctx: #19323]
note: Label for epg grid window "Jump to playing channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Playing channel
he_il: ערוץ מתנגן

[ctx: #19324]
note: Label for epg grid window "Jump to last channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Last channel
he_il: ערוץ אחרון

[ctx: #19325]
note: Label for epg grid controls "Programme" group header"
en: Programme
he_il: תוכנית

[ctx: #19326]
note: Label for epg grid window "Navigate..." context menu entry
en: Navigate...
he_il: נווט…

[ctx: #19348]
note: generic label for a pvr provider used in different places
en: Provider
he_il: ספק

[ctx: #19499]
note: label for epg genre value
en: Other / Unknown
he_il: אחר / לא ידוע

[ctx: #19500]
note: label for epg "movie/drama" genre value
en: Movie / Drama
he_il: סרט / דרמה

[ctx: #19501]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Detective / Thriller
he_il: בלשי / מותחן

[ctx: #19502]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adventure / Western / War
he_il: הרפתקאות / מערבון / מלחמתי

[ctx: #19503]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
he_il: מדע בדיוני / פנטזיה / אימה

[ctx: #19504]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Comedy
he_il: קומדיה

[ctx: #19505]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
he_il: סבון / מלודרמה / פולקלור

[ctx: #19506]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Romance
he_il: רומנטי

[ctx: #19507]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Serious / Classical / Religious / Historical movie / drama
he_il: קלאסי / דתי / סרט היסטורי / דרמה

[ctx: #19508]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adult movie / drama
he_il: סרט למבוגרים / דרמה

[ctx: #19516]
note: label for "news/current affairs" epg genre value
en: News / Current affairs
he_il: חדשות / אקטואליה

[ctx: #19517]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News / Weather report
he_il: חדשות / מזג אוויר

[ctx: #19518]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News magazine
he_il: מגזין חדשות

[ctx: #19519]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Documentary
he_il: תעודה

[ctx: #19520]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Discussion / Interview / Debate
he_il: דיון / ראיון / עימות

[ctx: #19532]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Show / Game show
he_il: אירוח / שעשועון

[ctx: #19533]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Game show / Quiz / Contest
he_il: שעשועון / חידון / תחרות

[ctx: #19534]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Variety show
he_il: מופע בידור

[ctx: #19535]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Talk show
he_il: תכנית אירוח

[ctx: #19548]
note: label for "sports" epg genre value
en: Sports
he_il: ספורט

[ctx: #19549]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Special event
he_il: אירוע מיוחד

[ctx: #19550]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Sport magazine
he_il: מגזין ספורט

[ctx: #19551]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Football
he_il: פוטבול

[ctx: #19552]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Tennis / Squash
he_il: טניס / סקווש

[ctx: #19553]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Team sports
he_il: ספורט קבוצתי

[ctx: #19554]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Athletics
he_il: אתלטיקה

[ctx: #19555]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Motor sport
he_il: ספורט מוטורי

[ctx: #19556]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Water sport
he_il: ספורט מים

[ctx: #19557]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Winter sports
he_il: ספורט חורף

[ctx: #19558]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Equestrian
he_il: ספורט רכוב (סוסים)

[ctx: #19559]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Martial sports
he_il: אמנויות לחימה

[ctx: #19564]
note: label for "children's/youth programmes" epg genre value
en: Children's / Youth programmes
he_il: ילדים / נוער

[ctx: #19565]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Pre-school children's programmes
he_il: תכניות לגיל הרך

[ctx: #19566]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 6 to 14
he_il: בידור לגילאים 6-14

[ctx: #19567]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 10 to 16
he_il: בידור לגילאים 10-16

[ctx: #19568]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Informational / Educational / School programme
he_il: תכנית הסברה / חינוכית / לבית הספר

[ctx: #19569]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Cartoons / Puppets
he_il: מצויר / בובות

[ctx: #19580]
note: label for "music/ballet/dance" epg genre value
en: Music / Ballet / Dance
he_il: מוזיקה / בלט / ריקוד

[ctx: #19581]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Rock / Pop
he_il: רוק / פופ

[ctx: #19582]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Serious / Classical music
he_il: מוזיקה קלאסית

[ctx: #19583]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Folk / Traditional music
he_il: שירי עם / מוזיקה מסורתית

[ctx: #19585]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Musical / Opera
he_il: מוזיקלי / אופרה

[ctx: #19586]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Ballet
he_il: בלט

[ctx: #19596]
note: label for "arts/culture" epg genre value
en: Arts / Culture
he_il: אמנויות / תרבות

[ctx: #19597]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Performing arts
he_il: אמנויות במה

[ctx: #19598]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fine arts
he_il: אמנות

[ctx: #19599]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Religion
he_il: דת

[ctx: #19600]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Popular culture / Traditional arts
he_il: תרבות פופולרית / אמנויות מסורתיות

[ctx: #19601]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Literature
he_il: ספרות

[ctx: #19602]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Film / Cinema
he_il: סרטים / קולנוע

[ctx: #19603]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Experimental film / video
he_il: סרט ניסיוני

[ctx: #19604]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Broadcasting / Press
he_il: שידור / עיתונות

[ctx: #19605]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: New media
he_il: מדיה חדשה

[ctx: #19606]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Arts / Culture magazines
he_il: אמנויות / מגזיני תרבות

[ctx: #19607]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fashion
he_il: אופנה

[ctx: #19612]
note: label for "social/political/economics" epg genre value
en: Social / Political / Economics
he_il: חברתי / פוליטי / כלכלי

[ctx: #19613]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Magazines / Reports / Documentary
he_il: מגזינים / דיווחים / תעודה

[ctx: #19614]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Economics / Social advisory
he_il: כלכלי / ייעוץ חברתי

[ctx: #19615]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Remarkable people
he_il: אנשים יוצאי דופן

[ctx: #19628]
note: label for "education/science/factual" epg genre value
en: Education / Science / Factual
he_il: חינוך / מדע / עובדתי

[ctx: #19629]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Nature / Animals / Environment
he_il: טבע / בעלי חיים / סביבה

[ctx: #19630]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Technology / Natural sciences
he_il: טכנולוגי / מדעי הטבע

[ctx: #19631]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Medicine / Physiology / Psychology
he_il: רפואה / פיזיולוגיה / פסיכולוגיה

[ctx: #19632]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Foreign countries / Expeditions
he_il: מדינות זרות / משלחות

[ctx: #19633]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Social / Spiritual sciences
he_il: חברתי / מדעי הרוח

[ctx: #19634]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Further education
he_il: חינוך נוסף

[ctx: #19635]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Languages
he_il: שפות

[ctx: #19644]
note: label for "leisure/hobbies" epg genre value
en: Leisure / Hobbies
he_il: פנאי / תחביבים

[ctx: #19645]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Tourism / Travel
he_il: תיירות / טיולים

[ctx: #19646]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Handicraft
he_il: מלאכת יד

[ctx: #19647]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Motoring
he_il: מוטורי

[ctx: #19648]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Fitness & health
he_il: בריאות וספורט

[ctx: #19649]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Cooking
he_il: בישול

[ctx: #19650]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Advertisement / Shopping
he_il: פרסום / קניות

[ctx: #19651]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Gardening
he_il: גינון

[ctx: #19660]
note: label for "special characteristics" epg genre value
en: Special characteristics
he_il: מאפיינים מיוחדים

[ctx: #19661]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Original language
he_il: שפה מקורית

[ctx: #19662]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Black & white
he_il: שחור ולבן

[ctx: #19663]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Unpublished
he_il: לא פורסם

[ctx: #19664]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Live broadcast
he_il: שידור חי

[ctx: #19676]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Drama
he_il: דרמה

[ctx: #19677]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Detective / Thriller
he_il: בלשי / מותחן

[ctx: #19678]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adventure / Western / War
he_il: הרפתקאות / מערבון / מלחמתי

[ctx: #19679]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
he_il: מדע בדיוני / פנטזיה / אימה

[ctx: #19680]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Comedy
he_il: קומדיה

[ctx: #19681]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
he_il: סבון / מלודרמה / פולקלור

[ctx: #19682]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Romance
he_il: רומנטי

[ctx: #19683]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Serious / Classical / Religion / Historical
he_il: קלאסי / דתי / היסטורי

[ctx: #19684]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adult
he_il: מבוגרים

[ctx: #19685]
note: Title for shutdown confirmation dialog
en: Confirm shutdown
he_il: אישור כיבוי

[ctx: #19686]
note: Label for buttons to open channel guide dialog
en: Channel guide
he_il: מדריך הערוצים

[ctx: #19687]
note: Label for context menu entries, dialog heading, button to start playing a recording
en: Play recording
he_il: ניגון הקלטה

[ctx: #19691]
note: Text for shutdown confirmation dialog.
en: PVR is currently recording '{0:s}' on channel '{1:s}'.
he_il: PVR מקליט כרגע '{0:s}' בערוץ '{1:s}'.

[ctx: #19692]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: PVR will start recording '{0:s}' on channel '{1:s}' in {2:s}.
he_il: PVR יתחיל להקליט ב- '{0:s}' בערוץ '{1:s}' in {2:s}.

[ctx: #19693]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: Daily wakeup is due in {0:s}.
he_il: התעוררות יומית צפויה ב-{0:s}.

[ctx: #19694]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: {0:d} minutes
he_il: {0:d} דקות

[ctx: #19695]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: about a minute
he_il: דקה

[ctx: #19696]
note: Yes button label for shutdown confirmation dialog
en: Shutdown anyway
he_il: כבה בכל זאת

[ctx: #20000]
en: Saved music folder
he_il: תיקיית שמירת מוזיקה

[ctx: #20001]
en: Use external DVD player
he_il: השתמש בנגן DVD חיצוני

[ctx: #20002]
en: External DVD player
he_il: נגן DVD חיצוני

[ctx: #20003]
en: Trainers folder
he_il: תיקיית מאמנים

[ctx: #20004]
en: Screenshot folder
he_il: תיקיית תמונות מסך

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
he_il: תיקיית רשימות ניגון

[ctx: #20007]
en: Recordings
he_il: הקלטות

[ctx: #20008]
en: Screenshots
he_il: צילומי מסך

[ctx: #20009]
en: Use Kodi
he_il: להשתמש ב־Kodi

[ctx: #20011]
en: Music playlists
he_il: רשימות ניגון מוזיקה

[ctx: #20012]
en: Video playlists
he_il: רשימות ניגון וידאו

[ctx: #20013]
en: Do you wish to launch the game?
he_il: להפעיל את המשחק?

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
he_il: מיון לפי: רשימת ניגון

[ctx: #20015]
en: Remote thumb
he_il: תמונה ממוזערת בשרת מרוחק

[ctx: #20016]
en: Current thumb
he_il: תמונה ממוזערת נוכחית

[ctx: #20017]
en: Local thumb
he_il: תמונה ממוזערת מקומית

[ctx: #20018]
en: No thumb
he_il: ללא תמונה ממוזערת

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
he_il: בחירת תמונה

[ctx: #20020]
note: Name of an artwork type
en: Banner
he_il: סגנון

[ctx: #20021]
note: Name of an artwork type
en: Poster
he_il: כרזה

[ctx: #20023]
en: Conflict
he_il: סתירה

[ctx: #20024]
en: Scan new
he_il: סרוק חדש

[ctx: #20025]
en: Scan all
he_il: סרוק הכול

[ctx: #20026]
en: Region
he_il: אזור

[ctx: #20035]
en: Regional ({0:s})
he_il: אזורי ({0:s})

[ctx: #20037]
en: Summary
he_il: סיכום

[ctx: #20038]
en: Lock music window
he_il: נעל מסך מוזיקה

[ctx: #20039]
en: Lock videos window
he_il: נעל מסך וידאו

[ctx: #20040]
en: Lock pictures window
he_il: נעל מסך תמונות

[ctx: #20041]
en: Lock programs & scripts windows
he_il: נעל חלונות תוכנות וסקריפטים

[ctx: #20042]
en: Lock file manager
he_il: נעל מנהל קבצים

[ctx: #20043]
en: Lock settings
he_il: נעל הגדרות

[ctx: #20044]
en: Start fresh
he_il: התחלה מחדש

[ctx: #20045]
en: Enter master mode
he_il: כניסה למצב ראשי

[ctx: #20046]
en: Leave master mode
he_il: יציאה ממצב ראשי

[ctx: #20047]
en: Create profile '{0:s}'?
he_il: האם ליצור חשבון משתמש '{0:s}'?

[ctx: #20048]
en: Start with fresh settings or copy from default?
he_il: להתחיל עם הגדרות חדשות או להשתמש בערכי ברירת המחדל?

[ctx: #20049]
en: Best available
he_il: הטוב ביותר שזמין

[ctx: #20050]
en: Auto-switch between 16x9 and 4x3
he_il: מעבר אוטומטי בין 16x9 ו־4x3

[ctx: #20051]
en: Treat stacked files as single file
he_il: התייחס לערימת קבצים כקובץ אחד

[ctx: #20052]
en: Caution
he_il: זהירות

[ctx: #20053]
en: Left master mode
he_il: עזב מצב ראשי

[ctx: #20054]
en: Entered master mode
he_il: נכנס למצב ראשי

[ctx: #20055]
en: Allmusic.com thumb
he_il: תמונה ממוזערת מ־Allmusic.com

[ctx: #20057]
en: Remove thumbnail
he_il: הסרת תמונה ממוזערת

[ctx: #20058]
en: Add profile...
he_il: הוספת משתמש...

[ctx: #20059]
note: Context menu entry
en: Query info for all albums
he_il: אחזור פרטי כל האלבומים

[ctx: #20060]
en: Media info
he_il: פרטי מדיה

[ctx: #20061]
en: Separate
he_il: הפרדה

[ctx: #20062]
en: Shares with default
he_il: משותף עם ברירת מחדל

[ctx: #20063]
en: Shares with default (read only)
he_il: משותף עם ברירת מחדל (קריאה בלבד)

[ctx: #20064]
en: Copy default
he_il: העתקת ברירת מחדל

[ctx: #20065]
en: Profile picture
he_il: תמונת משתמש

[ctx: #20066]
en: Lock preferences
he_il: העדפות נעילה

[ctx: #20067]
en: Edit profile
he_il: עריכת משתמש

[ctx: #20068]
en: Profile lock
he_il: נעילת משתמש

[ctx: #20069]
en: Couldn't create folder
he_il: לא ניתן ליצור תיקיה

[ctx: #20070]
en: Profile directory
he_il: תיקיית משתמש

[ctx: #20071]
en: Start with fresh media sources or copy from default?
he_il: להתחיל עם מקורות מדיה חדשים או להשתמש בערכי ברירת המחדל?

[ctx: #20072]
en: Make sure the selected folder is writable and that the new folder name is valid
he_il: יש לוודא כי התיקיה הנבחרת ניתנת לכתיבה וכי שם התיקיה החדשה תקף

[ctx: #20074]
en: MPAA rating
he_il: דירוג MPAA

[ctx: #20075]
en: Enter master lock code
he_il: הזנת קוד נעילה ראשי

[ctx: #20076]
en: Ask for master lock code on startup
he_il: הזנת קוד נעילה ראשי בעת ההפעלה

[ctx: #20077]
en: Skin settings
he_il: הגדרות מעטפת

[ctx: #20078]
en: - no link set -
he_il: - לא נקבע קישור -

[ctx: #20079]
en: Enable animations
he_il: אפשר הנפשות

[ctx: #20080]
en: Disable RSS during music
he_il: נטרל RSS בעת ניגון מוזיקה

[ctx: #20081]
en: Enable shortcut buttons
he_il: אפשר כפתורי קיצורי דרך

[ctx: #20082]
en: Show programs in main menu
he_il: הצג תוכנות בתפריט הראשי

[ctx: #20083]
en: Show music information
he_il: הצג פרטי מוזיקה

[ctx: #20084]
en: Show weather information
he_il: הצג פרטי מזג אוויר

[ctx: #20085]
en: Show system information
he_il: הצג פרטי מערכת

[ctx: #20086]
en: Show available disk space C: E: F:
he_il: הצגת שטח אחסון פנוי C: E: F:

[ctx: #20087]
en: Show available disk space E: F: G:
he_il: הצגת שטח אחסון פנוי E: F: G:

[ctx: #20088]
en: Weather information
he_il: פרטי מזג אוויר

[ctx: #20089]
en: Drive space free
he_il: מקום פנוי בכונן

[ctx: #20090]
en: Enter the name of an existing share
he_il: יש להזין שם שיתוף רשת קיים

[ctx: #20091]
en: Lock code
he_il: קוד נעילה

[ctx: #20092]
en: Load profile
he_il: טעינת משתמש

[ctx: #20093]
en: Profile name
he_il: שם משתמש

[ctx: #20094]
en: Media sources
he_il: מקורות מדיה

[ctx: #20095]
en: Enter profile lock code
he_il: יש להזין קוד נעילת משתמש

[ctx: #20096]
en: Login screen
he_il: מסך כניסה

[ctx: #20097]
en: Fetching album information
he_il: מאחזר פרטי אלבום

[ctx: #20098]
en: Fetching information for album
he_il: מאחזר פרטי אלבום

[ctx: #20099]
en: A CD or track can't be ripped while being played
he_il: לא ניתן להעתיק דיסק או רצועה בעת ניגון מדיסק

[ctx: #20100]
en: Master lock code and settings
he_il: קוד נעילה ראשי והגדרות

[ctx: #20101]
en: Entering master lock code always enables master mode
he_il: הזנת קוד נעילה ראשי תמיד מאפשרת מצב ראשי

[ctx: #20103]
en: Save changes to profile?
he_il: האם לשמור שינויים למשתמש?

[ctx: #20104]
en: Old settings found. Do you want to use them?
he_il: נמצאו הגדרות ישנות. האם להשתמש בהן?

[ctx: #20106]
en: Old media sources found. Do you want to use them?
he_il: נמצאו מקורות מדיה ישנים. אם להשתמש בהם?

[ctx: #20107]
en: Separate (locked)
he_il: הפרדה (נעול)

[ctx: #20108]
en: Root
he_il: ראשי

[ctx: #20109]
en: Zoom
he_il: זום

[ctx: #20110]
en: UPnP settings
he_il: הגדרות UPnP

[ctx: #20111]
en: Autostart UPnP client
he_il: הפעלת לקוח UPnP אוטומטית

[ctx: #20112]
en: Last login: {0:s}
he_il: התחברות אחרונה: {0:s}

[ctx: #20113]
en: Never logged on
he_il: אף פעם לא התחבר

[ctx: #20114]
en: Profile {0:d} / {1:d}
he_il: פרופיל {0:d} / {1:d}

[ctx: #20115]
en: User login / Select a profile
he_il: חיבור משתמש / בחירת משתמש

[ctx: #20116]
en: Use lock on login screen
he_il: שימוש בנעילה במסך כניסה

[ctx: #20117]
en: Invalid lock code.
he_il: קוד נעילה שגוי.

[ctx: #20118]
en: This requires the master lock to be set. Would you like to set it now?
he_il: מחייב הגדרת קוד נעילה ראשי. האם להגדיר זאת כעת?

[ctx: #20120]
en: Loading program information
he_il: טוען פרטי תכנית

[ctx: #20121]
en: Party on!
he_il: מסיבה!

[ctx: #20122]
en: True
he_il: אמת

[ctx: #20123]
en: Mixing drinks
he_il: מערבב משקאות

[ctx: #20124]
en: Filling glasses
he_il: ממלא כוסות

[ctx: #20125]
en: Logged on as
he_il: מחובר בתור

[ctx: #20126]
en: Log off
he_il: ניתוק

[ctx: #20130]
en: Weave - Inverted
he_il: Weave - הפוך

[ctx: #20132]
en: Restart video
he_il: ניגון וידאו מחדש

[ctx: #20133]
en: Edit network location
he_il: עריכת מיקום רשת

[ctx: #20134]
en: Remove network location
he_il: הסרת מיקום רשת

[ctx: #20135]
en: Do you want to scan the folder?
he_il: האם לסרוק את התיקיה?

[ctx: #20136]
en: Memory unit
he_il: התקן זיכרון

[ctx: #20137]
en: Memory unit mounted
he_il: התקן זיכרון מעוגן

[ctx: #20138]
en: Unable to mount memory unit
he_il: נכשל בעיגון התקן זיכרון

[ctx: #20139]
en: In port {0:d}, slot {1:d}
he_il: בפורט {0:d}, חריץ {1:d}

[ctx: #20140]
en: Lock screensaver
he_il: נעל שומר מסך

[ctx: #20141]
en: Set
he_il: מארז

[ctx: #20142]
en: Username
he_il: שם משתמש

[ctx: #20143]
en: Enter password for
he_il: הזנת סיסמה עבור

[ctx: #20144]
en: Shutdown timer
he_il: תזמון כיבוי

[ctx: #20145]
en: Shutdown interval (in minutes)
he_il: השהיית זמן כיבוי (בדקות)

[ctx: #20146]
en: Started, shutdown in {0:d}m
he_il: הופעל, כיבוי בעוד {0:d}m

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
he_il: כיבוי בעוד 30 דקות

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
he_il: כיבוי בעוד 60 דקות

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
he_il: כיבוי בעוד 120 דקות

[ctx: #20150]
en: Custom shutdown timer
he_il: תזמון כיבוי מותאם אישית

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
he_il: הסרת תזמון כיבוי

[ctx: #20152]
en: Lock preferences for {0:s}
he_il: נעל העדפות למשך {0:s}

[ctx: #20153]
en: Browse...
he_il: עיון...

[ctx: #20154]
en: Summary information
he_il: סיכום

[ctx: #20155]
en: Storage information
he_il: פרטי אחסון

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
he_il: פרטי כונן קשיח

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
he_il: פרטי DVD-ROM

[ctx: #20158]
en: Network information
he_il: פרטי רשת

[ctx: #20159]
en: Video information
he_il: פרטי וידאו

[ctx: #20160]
en: Hardware information
he_il: פרטי חומרה

[ctx: #20161]
en: Total
he_il: סה"כ

[ctx: #20162]
en: Used
he_il: בשימוש

[ctx: #20163]
en: of
he_il: מתוך

[ctx: #20164]
en: Locking not supported
he_il: נעילה אינה נתמכת

[ctx: #20165]
en: Not locked
he_il: לא נעול

[ctx: #20166]
en: Locked
he_il: נעול

[ctx: #20167]
en: Frozen
he_il: קפוא

[ctx: #20168]
en: Requires reset
he_il: מצריך הפעלה מחדש

[ctx: #20169]
en: Week
he_il: שבוע

[ctx: #20170]
en: Line
he_il: שורה

[ctx: #20171]
en: Windows network (SMB)
he_il: רשת חלונות (SMB)

[ctx: #20172]
en: XBMSP server
he_il: שרת XBMSP

[ctx: #20173]
en: FTP server
he_il: שרת FTP

[ctx: #20174]
en: FTPS server
he_il: שרת FTPS

[ctx: #20175]
en: UPnP server
he_il: שרת UPnP

[ctx: #20176]
note: Label used for a video info message box
en: Show video information
he_il: הצג פרטי וידאו

[ctx: #20177]
en: Done
he_il: סיום

[ctx: #20180]
en: Symbols
he_il: סימנים

[ctx: #20182]
en: Space
he_il: רווח

[ctx: #20183]
en: Reload skin
he_il: טעינת מעטפת מחדש

[ctx: #20185]
en: Use poster view styles for TV shows
he_il: השתמש בסגנון תצוגת פוסטר לסדרות

[ctx: #20186]
en: Please wait
he_il: נא להמתין

[ctx: #20188]
en: Announce library updates
he_il: פרסם עדכוני ספריה

[ctx: #20189]
en: Enable auto scrolling for plot & review
he_il: גלול אוטומטית עלילה וסקירה

[ctx: #20190]
en: Custom
he_il: מותאם אישית

[ctx: #20191]
en: Enable debug logging
he_il: הפעל יומן רישום מורחב

[ctx: #20192]
en: Fetch additional information during updates
he_il: הורד פרטים נוספים בעת עדכון

[ctx: #20193]
en: Default provider for album information
he_il: שירות ברירת מחדל לפרטי אלבום

[ctx: #20194]
en: Default provider for artist information
he_il: שירות ברירת מחדל לפרטי אמן

[ctx: #20195]
en: Change information provider
he_il: שינוי שירות פרטים

[ctx: #20196]
en: Export music library
he_il: יצוא ספריית מוזיקה

[ctx: #20197]
en: Import music library
he_il: יבוא ספריית מוזיקה

[ctx: #20198]
en: No artist found!
he_il: לא נמצא אמן!

[ctx: #20199]
en: Downloading artist information failed
he_il: הורדת פרטי אמן נכשלה

[ctx: #20220]
en: Prefer online information
he_il: העדף מידע מקוון

[ctx: #20221]
note: Description of setting with label #20220 "Prefer online information"
en: With this enabled, any information that is downloaded for albums and artists will override anything you have set in your song tags, such as genres, year, song artists etc. Useful if you have MusicBrainz identifiers in your song tags.
he_il: כאשר מאופשר, כל מידע על אלבומים ואמנים שהורד יקבל עדיפות על הקיים בתגיות השיר, כמו סגנונות, שנה, אמני שיר וכו'. שימושי במקרה ומזהי MusicBrainz קיימים בתגיות השיר.

[ctx: #20222]
en: Look for external subtitles
he_il: חפש כתוביות חיצוניות

[ctx: #20223]
en: Artist information folder
he_il: תיקיית מידע אמנים

[ctx: #20224]
en: Prefer online album art
he_il: העדף אומנות אלבום מקוונת

[ctx: #20240]
en: Android music
he_il: מוזיקה מ־Android

[ctx: #20241]
en: Android videos
he_il: סרטים מ־Android

[ctx: #20242]
en: Android pictures
he_il: תמונות מ־Android

[ctx: #20243]
en: Android photos
he_il: צילומים מ־Android

[ctx: #20244]
en: Android apps
he_il: יישומי Android

[ctx: #20245]
en: Windows music library
he_il: Windows סיפריית המוזיקה של

[ctx: #20246]
en: Windows videos library
he_il: Windows סיפריית סרטי הוידאו של

[ctx: #20247]
en: Windows pictures library
he_il: Windows סיפריית התמונות של

[ctx: #20248]
en: Windows photos library
he_il: Windows סיפריית התצלומים של

[ctx: #20249]
en: Windows documents
he_il: Windows מסמכי

[ctx: #20250]
en: Party on! (videos)
he_il: מסיבה! (וידאו)

[ctx: #20251]
en: Mixing drinks (videos)
he_il: מערבב משקאות (וידאו)

[ctx: #20252]
en: Filling glasses (videos)
he_il: ממלא כוסות (וידאו)

[ctx: #20253]
en: WebDAV server (HTTP)
he_il: שרת (WebDAV (HTTP

[ctx: #20254]
en: WebDAV server (HTTPS)
he_il: שרת (WebDAV (HTTPS

[ctx: #20255]
en: First logon, edit your profile
he_il: התחברות ראשונה, יש לערוך הגדרות המשתמש

[ctx: #20262]
en: Zeroconf browser
he_il: סייר Zeroconf

[ctx: #20300]
en: Web server directory (HTTP)
he_il: נתיב שרת האינטרנט (HTTP)

[ctx: #20301]
en: Web server directory (HTTPS)
he_il: נתיב שרת האינטרנט (HTTPS)

[ctx: #20302]
en: Unable to write to folder:
he_il: לא ניתן לכתוב לתיקיה:

[ctx: #20304]
en: RSS Feed (HTTP)
he_il: (HTTP) RSS הזנת

[ctx: #20305]
en: RSS Feed (HTTPS)
he_il: (HTTPS) RSS הזנת

[ctx: #20307]
en: Secondary DNS
he_il: DNS משני

[ctx: #20308]
en: DHCP server:
he_il: שרת DHCP:

[ctx: #20309]
en: Make new folder
he_il: יצירת תיקיה חדשה

[ctx: #20311]
en: Unknown or onboard (protected)
he_il: לא מוכר או משולב בלוח (מוגן)

[ctx: #20314]
en: Videos - Library
he_il: וידאו - ספריה

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
he_il: מיון לפי: ID

[ctx: #20317]
en: Scanning movies using {0:s}
he_il: סורק סרטים בעזרת {0:s}

[ctx: #20318]
en: Scanning music videos using {0:s}
he_il: סורק סרטוני מוזיקה בעזרת {0:s}

[ctx: #20319]
en: Scanning TV shows using {0:s}
he_il: סורק סדרות בעזרת {0:s}

[ctx: #20320]
en: Scanning artists using {0:s}
he_il: סורק אמנים בעזרת {0:s}

[ctx: #20321]
en: Scanning albums using {0:s}
he_il: סורק אלבומים בעזרת {0:s}

[ctx: #20322]
en: Content scanning options
he_il: הגדרות סריקת תוכן

[ctx: #20323]
en: Movie plot
he_il: עלילת סרט

[ctx: #20324]
note: Label for context menu entry to start playback of a part of a video stack
en: Play part...
he_il: נגן חלק...

[ctx: #20325]
note: Window screen calibration: as title to reset calibration settings
en: Calibration reset
he_il: איפוס כיול

[ctx: #20328]
en: Browse for destination
he_il: בחירת נתיב יעד

[ctx: #20329]
en: Movies are in separate folders that match the movie title
he_il: כל סרט בתיקיה נפרדת ששמה מכיל את כותרת הסרט

[ctx: #20330]
en: Use folder names for lookups
he_il: השתמש בשמות תיקיות בעת סריקה

[ctx: #20331]
en: File
he_il: קובץ

[ctx: #20332]
en: Use file or folder names in lookups?
he_il: האם להשתמש בשם קובץ או תיקיה בעת חיפוש?

[ctx: #20333]
en: Set content
he_il: קביעת תוכן

[ctx: #20334]
en: Folder
he_il: תיקיה

[ctx: #20335]
en: Look for content recursively?
he_il: האם לחפש תוכן באופן רקורסיבי?

[ctx: #20336]
en: Unlock sources
he_il: נטרול נעילת מקורות

[ctx: #20337]
en: Actor
he_il: שחקן

[ctx: #20338]
en: Movie
he_il: סרט

[ctx: #20339]
en: Director
he_il: במאי

[ctx: #20340]
en: Do you want to remove all items within this path from your library?
he_il: האם להסיר כל הפריטים שבנתיב זה מהספריה?

[ctx: #20342]
en: Movies
he_il: סרטים

[ctx: #20343]
en: TV shows
he_il: סדרות

[ctx: #20344]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: This directory contains
he_il: תיקיה זו מכילה

[ctx: #20345]
en: Run automated scan
he_il: הפעל סריקה אוטומטית

[ctx: #20346]
en: Scan recursively
he_il: סריקה רקורסיבית

[ctx: #20347]
en: as
he_il: בתור

[ctx: #20348]
en: Directors
he_il: במאים

[ctx: #20349]
en: No video files found in this path!
he_il: לא נמצאו קבצי וידאו בנתיב זה!

[ctx: #20350]
note: Label for showing media rating and votes (combined), for example: "9.1 (87 votes)"
en: {0:s} ({1:s} votes)
he_il: {0:s} ({1:s} הצבעות)

[ctx: #20351]
en: TV show information
he_il: פרטי סדרה

[ctx: #20352]
en: Episode information
he_il: פרטי פרק

[ctx: #20353]
en: Loading TV show details
he_il: טוען פרטי סדרה

[ctx: #20354]
en: Fetching episode guide
he_il: משיג מדריך פרקים

[ctx: #20355]
en: Loading information for episodes in directory
he_il: טוען פרטי פרקים שבספריה

[ctx: #20356]
en: Select TV show:
he_il: בחירת סדרה:

[ctx: #20357]
en: Enter the TV show name
he_il: יש להזין שם סדרה

[ctx: #20358]
en: Season {0:d}
he_il: עונה {0:d}

[ctx: #20359]
en: Episode
he_il: פרק

[ctx: #20360]
en: Episodes
he_il: פרקים

[ctx: #20361]
en: Loading episode details
he_il: טוען פרטי פרק

[ctx: #20362]
en: Remove episode from library
he_il: הסרת פרק מהספריה

[ctx: #20363]
en: Remove TV show from library
he_il: הסרת סדרה מהספריה

[ctx: #20364]
en: TV show
he_il: סדרה

[ctx: #20365]
en: Episode plot
he_il: עלילת פרק

[ctx: #20366]
en: * All seasons
he_il: * כל העונות

[ctx: #20367]
en: Hide watched
he_il: הסתר פריטים שנצפו

[ctx: #20368]
en: Prod code
he_il: קוד הפקה

[ctx: #20369]
en: Show information for unwatched items
he_il: הראה מידע עבור פריטים שלא נצפו

[ctx: #20370]
en: * Hidden to prevent spoilers *
he_il: * מוסתר למניעת ספוילרים *

[ctx: #20371]
en: Set season thumb
he_il: בחירת תמונת עונה

[ctx: #20372]
en: Season image
he_il: תמונת עונה

[ctx: #20373]
en: Season
he_il: עונה

[ctx: #20374]
en: Downloading movie information
he_il: מוריד פרטי סרט

[ctx: #20375]
en: Unassign content
he_il: תוכן לא מוקצה

[ctx: #20376]
note: Original title of the movie/tvshow (could differ from local distributor title) (ListItem.OriginalTitle)
en: Original title
he_il: כותרת מקורית

[ctx: #20377]
en: Refresh TV show information
he_il: רענון פרטי סדרה

[ctx: #20378]
en: Refresh information for all episodes?
he_il: האם לרענן פרטי כל הפרקים?

[ctx: #20379]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Selected folder contains a single TV show
he_il: התיקיה מכילה סדרה בודדת

[ctx: #20380]
en: Exclude selected folder from scans
he_il: אין לכלול תיקיה בסריקות

[ctx: #20381]
en: Specials
he_il: ספיישלים

[ctx: #20382]
en: Recently added
he_il: נוסף לאחרונה

[ctx: #20383]
en: Selected folder contains a single video
he_il: התיקיה מכילה וידאו בודד

[ctx: #20384]
en: Link to TV show
he_il: הוספת קישור לסדרה

[ctx: #20385]
en: Remove link to TV show
he_il: הסרת קישור לסדרה

[ctx: #20386]
en: Recently added movies
he_il: סרטים שנוספו לאחרונה

[ctx: #20387]
en: Recently added episodes
he_il: פרקים שנוספו לאחרונה

[ctx: #20388]
en: Studios
he_il: אולפנים

[ctx: #20389]
en: Music videos
he_il: קליפים

[ctx: #20390]
en: Recently added music videos
he_il: קליפים שנוספו לאחרונה

[ctx: #20391]
en: Music video
he_il: קליפ

[ctx: #20392]
en: Remove music video from library
he_il: הסרת קליפ מהספריה

[ctx: #20393]
en: Music video information
he_il: פרטי קליפ

[ctx: #20394]
en: Loading music video information
he_il: טוען פרטי קליפ

[ctx: #20395]
en: Mixed
he_il: מעורבב

[ctx: #20396]
en: Go to albums by artist
he_il: מעבר לאלבומים לפי אמן

[ctx: #20397]
en: Go to album
he_il: מעבר לאלבומים

[ctx: #20398]
en: Play song
he_il: נגן שיר

[ctx: #20399]
en: Go to music videos from album
he_il: מעבר לקליפים מהאלבום

[ctx: #20400]
en: Go to music videos by artist
he_il: מעבר לקליפים לפי אמן

[ctx: #20401]
en: Play music video
he_il: נגן קליפ

[ctx: #20402]
en: Download actor thumbnails
he_il: הורד תמונות ממוזערות לשחקן

[ctx: #20403]
en: Set actor thumb
he_il: בחירת תמונת שחקן

[ctx: #20404]
en: Remove bookmark
he_il: הסרת סימניה

[ctx: #20405]
en: Remove episode bookmark
he_il: הסרת סימניית פרק

[ctx: #20406]
en: Set episode bookmark
he_il: קביעת סימניית פרק

[ctx: #20407]
en: Information provider settings
he_il: הגדרות שירות פרטי מדיה

[ctx: #20408]
en: Downloading music video information
he_il: מוריד פרטי קליפ

[ctx: #20409]
en: Downloading TV show information
he_il: מוריד פרטי סדרה

[ctx: #20410]
en: Trailer
he_il: קדימון

[ctx: #20411]
en: Flatten
he_il: שטח

[ctx: #20412]
en: Flatten TV show seasons
he_il: שטח עונות סדרה

[ctx: #20413]
en: Get fanart
he_il: בחירת פאנארט

[ctx: #20414]
en: Show fanart in video and music libraries
he_il: הצג פאנארט בספריות וידאו ומוזיקה

[ctx: #20415]
en: Scanning for new content
he_il: סורק עבור תוכן חדש

[ctx: #20416]
en: First aired
he_il: שודר לראשונה

[ctx: #20417]
en: Writer
he_il: כותב

[ctx: #20418]
en: Writers
he_il: כותבים

[ctx: #20419]
en: Replace file names with library titles
he_il: החלף שם קובץ עם כותרי ספריה

[ctx: #20420]
note: Value for setting with label #19171 "PVR & Live TV / Playback / Switch to full screen" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Never
he_il: אף פעם

[ctx: #20421]
en: If only one season
he_il: אם קיימת עונה בודדת

[ctx: #20422]
note: Value for setting with label #170 "Player / Videos / Adjust display refresh rate" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Always
he_il: תמיד

[ctx: #20423]
en: Has trailer
he_il: קיים קדימון

[ctx: #20424]
en: False
he_il: שקר

[ctx: #20425]
en: Fanart slideshow
he_il: מצגת פאנארט

[ctx: #20426]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Export to a single file or separate files per entry?
he_il: האם ליצא לקובץ בודד או קבצים נפרדים עבור כל רשומה?

[ctx: #20427]
en: Choose rule type
he_il: בחר סוג חוק

[ctx: #20428]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Single file
he_il: קובץ בודד

[ctx: #20429]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Separate
he_il: הפרדה

[ctx: #20430]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Export thumbnails and fanart?
he_il: האם ליצא תמונות ממוזערות ופאנארט?

[ctx: #20431]
en: Overwrite old files?
he_il: האם לדרוס קבצים קיימים?

[ctx: #20432]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Exclude path from library updates
he_il: אין לכלול נתיב בעדכוני ספריה

[ctx: #20433]
en: Extract video information from files
he_il: חלץ מידע על הוידאו מקבצים

[ctx: #20434]
en: Sets
he_il: מארזים

[ctx: #20435]
en: Combine split video items
he_il: אחד פריטי וידאו מפוצלים

[ctx: #20436]
en: Export actor thumbs?
he_il: האם ליצא תמונות שחקנים?

[ctx: #20437]
en: Choose fanart
he_il: בחירת פאנארט

[ctx: #20438]
en: Local fanart
he_il: פאנארט מקומי

[ctx: #20439]
en: No fanart
he_il: ללא פאנארט

[ctx: #20440]
en: Current fanart
he_il: פאנארט נוכחי

[ctx: #20441]
en: Remote fanart
he_il: פאנארט בשרת מרוחק

[ctx: #20442]
en: Change content
he_il: שינוי תוכן

[ctx: #20443]
en: Do you want to refresh information for all items within this path?
he_il: האם לרענן פרטים עבור כל הפריטים שבנתיב זה?

[ctx: #20444]
en: Add to library
he_il: הוספה לספריה

[ctx: #20445]
note: Name of an artwork type
en: Fanart
he_il: פאנארט

[ctx: #20446]
note: Ask user when refreshing music or video info if they want to use data from NFO file
en: Locally stored information found. Ignore and refresh from Internet?
he_il: נמצאו פרטי מדיה מקומיים. האם להתעלם ולעדכן מהאינטרנט?

[ctx: #20447]
en: Do you want to add the media from this source to your library?
he_il: האם להוסיף מדיה ממקור זה לספריה?

[ctx: #20448]
en: Couldn't download information
he_il: לא ניתן להוריד פרטים

[ctx: #20449]
en: Unable to connect to remote server
he_il: לא ניתן להתחבר לשרת מרוחק

[ctx: #20450]
en: Unable to connect to remote server. Would you like to continue scanning?
he_il: לא ניתן להתחבר לשרת מרוחק. האם להמשיך בסריקה?

[ctx: #20451]
en: Countries
he_il: ארצות

[ctx: #20452]
en: episode
he_il: פרק

[ctx: #20453]
en: episodes
he_il: פרקים

[ctx: #20454]
en: Listener
he_il: מאזין

[ctx: #20455]
en: Listeners
he_il: מאזינים

[ctx: #20456]
note: Label of a setting to use a simplified (flattened) hierarchy
en: Flatten hierarchy
he_il: שטח היררכיה

[ctx: #20457]
en: Movie set
he_il: מארז סרטים

[ctx: #20458]
en: Show movie sets
he_il: הצגת מארזי סרטים

[ctx: #20459]
en: Tags
he_il: תגיות

[ctx: #20460]
en: Add {0:s}
he_il: הוספה {0:s}

[ctx: #20461]
en: Remove {0:s}
he_il: הסרה {0:s}

[ctx: #20462]
en: New tag...
he_il: תגית חדשה...

[ctx: #20463]
en: A tag with the name '{0:s}' already exists.
he_il: התג עם השם '{0:s}' כבר קיים.

[ctx: #20464]
en: Select {0:s}
he_il: בחירה {0:s}

[ctx: #20465]
en: Manage movie set
he_il: ניהול מארז סרטים

[ctx: #20466]
en: Select movie set
he_il: בחירת מארז סרטים

[ctx: #20467]
en: No set (remove from {0:s})
he_il: אין מארז (הסרה מ- {0:s})

[ctx: #20468]
en: Add movie to a new set
he_il: הוספת סרט למארז חדש

[ctx: #20469]
en: Keep current set ({0:s})
he_il: שמור על המארז הנוכחי ({0:s})

[ctx: #20470]
en: Include sets containing a single movie
he_il: כלול מארזים הכוללים סרט יחיד

[ctx: #20471]
en: Show empty TV shows
he_il: הצג סדרות ריקות

[ctx: #21330]
en: Show hidden files and directories
he_il: הצג קבצים ותיקיות מוסתרים

[ctx: #21331]
en: New media detected
he_il: זוהתה מדיה חדשה

[ctx: #21332]
en: Browse videos
he_il: עיון בווידאו

[ctx: #21333]
en: Browse music
he_il: עיון במוזיקה

[ctx: #21334]
en: Browse pictures
he_il: עיון בתמונות

[ctx: #21335]
en: Browse files
he_il: עיון בקבצים

[ctx: #21336]
en: Connecting to: {0:s}
he_il: מתחבר אל: {0:s}

[ctx: #21337]
note: Used in the add-on browser under "Last updated" when a repository has never been updated
en: Never
he_il: אף פעם

[ctx: #21338]
en: Select version
he_il: בחירת גרסה

[ctx: #21339]
en: Version {0:s}
he_il: גרסה {0:s}

[ctx: #21340]
en: Auto-update
he_il: עדכון אוטומטי

[ctx: #21341]
en: No updates available
he_il: אין עדכון זמין

[ctx: #21343]
en: Use video tags
he_il: להשתמש בתגיות וידאו

[ctx: #21345]
note: Used in AutoPlayNextItem dialogs for not categorized listItem directories
en: Uncategorized
he_il: ללא סיווג

[ctx: #21358]
en: Enable UPnP support
he_il: אפשר תמיכה ב-UPnP

[ctx: #21359]
en: Add media share...
he_il: הוספת שיתוף מדיה...

[ctx: #21360]
en: Share my libraries
he_il: שתף את הספריות שלי

[ctx: #21361]
en: Look for remote UPnP players
he_il: חפש נגני UPnP מרוחקים

[ctx: #21362]
en: Bookmark created
he_il: הסימניה נוספה

[ctx: #21363]
en: Episode bookmark created
he_il: סימניית פרק נקבעה

[ctx: #21364]
en: Edit media share
he_il: עריכת שיתוף מדיה

[ctx: #21365]
en: Remove media share
he_il: הסרת שיתוף מדיה

[ctx: #21366]
en: Custom subtitle folder
he_il: תיקיית כתוביות מותאמת אישית

[ctx: #21367]
en: Movie & alternate subtitle directory
he_il: תיקיית סרט ותרגום חלופי

[ctx: #21369]
en: Enable mouse and touch screen support
he_il: תמיכה בעכבר ומסך מגע

[ctx: #21370]
en: Play GUI sounds during media playback
he_il: השמע צלילי ממשק בעת ניגון מדיה

[ctx: #21371]
note: Name of an artwork type
en: Thumbnail
he_il: תמונה ממוזערת

[ctx: #21372]
en: Forced DVD player region
he_il: אלץ אזור נגן DVD

[ctx: #21373]
en: Display
he_il: תצוגה

[ctx: #21374]
en: Video aspect
he_il: יחס וידאו

[ctx: #21375]
en: Normal
he_il: רגיל

[ctx: #21376]
en: Letterbox
he_il: תיבה מלבנית

[ctx: #21377]
en: Widescreen
he_il: מסך רחב

[ctx: #21378]
en: Enable 480p
he_il: אפשר 480p

[ctx: #21379]
en: Enable 720p
he_il: אפשר 720p

[ctx: #21380]
en: Enable 1080i
he_il: אפשר 1080i

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
he_il: יש להזין שם רשימת ניגון חדשה

[ctx: #21382]
en: Show "Add source" buttons
he_il: הצג כפתורי "הוסף מקור"

[ctx: #21383]
en: Enable scrollbars
he_il: אפשר פסי גלילה

[ctx: #21384]
en: Make watched filtering a toggle in video library
he_il: הוסף מסנן פריטים שנצפו בספריית הווידאו

[ctx: #21385]
en: Open
he_il: פתיחה

[ctx: #21386]
en: Acoustic management level
he_il: רמת ניהול אקוסטי

[ctx: #21387]
en: Fast
he_il: מהר

[ctx: #21388]
en: Quiet
he_il: שקט

[ctx: #21389]
en: Enable custom background
he_il: אפשר רקע מותאם אישית

[ctx: #21390]
en: Power management level
he_il: רמת ניהול חשמל

[ctx: #21391]
en: High power
he_il: עוצמה גבוהה

[ctx: #21392]
en: Low power
he_il: עוצמה נמוכה

[ctx: #21393]
en: High standby
he_il: המתנה גבוהה

[ctx: #21394]
en: Low standby
he_il: המתנה נמוכה

[ctx: #21395]
en: Unable to cache files bigger than 4GB
he_il: לא ניתן לטעון לזיכרון המטמון קובץ הגדול מ־4GB

[ctx: #21396]
en: Chapter
he_il: פרק

[ctx: #21397]
en: High quality pixel shader v2
he_il: פיקסל shader באיכות גבוהה v2

[ctx: #21399]
en: Use tween animations
he_il: השתמש בהנפשות tween

[ctx: #21400]
en: contains
he_il: מכיל

[ctx: #21401]
en: does not contain
he_il: לא מכיל

[ctx: #21402]
en: is
he_il: שווה ל־

[ctx: #21403]
en: is not
he_il: לא שווה ל־

[ctx: #21404]
en: starts with
he_il: מתחיל עם

[ctx: #21405]
en: ends with
he_il: מסתיים עם

[ctx: #21406]
en: greater than
he_il: גדול מ־

[ctx: #21407]
en: less than
he_il: פחות מ־

[ctx: #21408]
en: after
he_il: אחרי

[ctx: #21409]
en: before
he_il: לפני

[ctx: #21410]
en: in the last
he_il: באחרון

[ctx: #21411]
en: not in the last
he_il: לא באחרון

[ctx: #21412]
en: Information providers
he_il: שירותי פרטי מדיה

[ctx: #21413]
en: Default provider for movie information
he_il: שירות ברירת מחדל לפרטי סרט

[ctx: #21414]
en: Default provider for TV show information
he_il: שירות ברירת מחדל לפרטי סדרה

[ctx: #21415]
en: Default provider for music video information
he_il: שירות ברירת מחדל לפרטי קליפ

[ctx: #21416]
en: Select first unwatched TV show season / episode
he_il: בחר עונה / פרק הראשונים שלא נצפו בסדרה

[ctx: #21417]
en: Settings
he_il: הגדרות

[ctx: #21418]
en: Multilingual
he_il: רב לשוני

[ctx: #21419]
en: No information providers present
he_il: לא זמינים שירותי פרטי מדיה

[ctx: #21420]
en: Value to match
he_il: ערך להתאמה

[ctx: #21421]
en: Smart playlist rule
he_il: חוק רשימת ניגון חכמה

[ctx: #21422]
en: Match items where
he_il: התאמת פריטים בהם

[ctx: #21423]
en: New rule...
he_il: חוק חדש...

[ctx: #21424]
en: Items must match
he_il: הפריטים חייבים להתאים

[ctx: #21425]
en: all of the rules
he_il: כל החוקים

[ctx: #21426]
en: one or more of the rules
he_il: חוק אחד או יותר

[ctx: #21427]
en: Limit to
he_il: מגבלת כמות

[ctx: #21428]
en: No limit
he_il: ללא הגבלה

[ctx: #21429]
en: Order by
he_il: סדר לפי

[ctx: #21430]
en: ascending
he_il: עולה

[ctx: #21431]
en: descending
he_il: יורד

[ctx: #21432]
en: Edit smart playlist
he_il: עריכת רשימת ניגון חכמה

[ctx: #21433]
en: Playlist name
he_il: שם רשימת הניגון

[ctx: #21434]
en: Find items where
he_il: מציאת פריטים בהם

[ctx: #21435]
en: Edit
he_il: - עריכה

[ctx: #21436]
en: {0:d} items
he_il: {0:d} פריטים

[ctx: #21437]
en: New smart playlist...
he_il: רשימת ניגון חכמה חדשה...

[ctx: #21438]
en: {0:c} Drive
he_il: כונן {0:c}

[ctx: #21439]
en: Edit party mode rules
he_il: עריכת חוקי מצב מסיבה

[ctx: #21440]
en: Home folder
he_il: תיקיית בית

[ctx: #21441]
en: Watched count
he_il: כמות צפיות

[ctx: #21442]
en: Episode title
he_il: כותרת פרק

[ctx: #21443]
en: Video resolution
he_il: אבחנת וידאו

[ctx: #21444]
en: Audio channels
he_il: ערוצי שמע

[ctx: #21445]
en: Video codec
he_il: מקודד וידאו

[ctx: #21446]
en: Audio codec
he_il: מקודד שמע

[ctx: #21447]
en: Audio language
he_il: שפת שמע

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
he_il: שפת כתוביות

[ctx: #21449]
en: Remote control sends keyboard presses
he_il: שלט רחוק שולח לחיצות מקלדת

[ctx: #21450]
note: Label for controls used to edit something (e.g. setting "Appearance -> Skin -> Edit" or a context menu entry to open timer settings dialog)
en: Edit
he_il: עריכה

[ctx: #21451]
en: Internet connection required.
he_il: נחוץ חיבור לאינטרנט.

[ctx: #21452]
en: Get more...
he_il: קבל עוד...

[ctx: #21453]
en: Root filesystem
he_il: שורש מערכת הקבצים

[ctx: #21454]
en: Source too slow
he_il: מקור איטי מדי

[ctx: #21455]
en: Read rate too low for continuous playback
he_il: קצב הקריאה נמוך מידי לניגון רציף

[ctx: #21456]
en: External storage
he_il: אחסון חיצוני

[ctx: #21457]
en: Watched episode count
he_il: מספר פרקים שנצפו

[ctx: #21458]
en: Group by
he_il: קיבוץ לפי

[ctx: #21459]
en: mixed
he_il: מעורבב

[ctx: #21461]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Manual
he_il: ידני

[ctx: #21462]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Bottom of video
he_il: תחתית הווידאו

[ctx: #21464]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Top of video
he_il: בראש הווידאו

[ctx: #21466]
note: Description of setting with label #21416 "Select first unwatched TV show season/episode"
en: When entering a TV show season or episode view automatically select the first unwatched season or episode.[CR][On first entry] The first unwatched item will be selected only when a view is entered for the first time.[CR][Always] The first unwatched item will be selected every time a view is entered.
he_il: בעת כניסה לתצוגת עונה או פרק של סדרה יבחר אוטומטית הפריט הראשון שלא נצפה.[CR][בכניסה ראשונה] הפריט הראשון שלא נצפה יבחר רק בכניסה הראשונה למסך.[CR][תמיד] הפריט הראשון שלא נצפה ייבחר בכל פעם שניכנס למסך.

[ctx: #21467]
note: Filter (media data) from float value to float value
en: {0:.1f} to {1:.1f}
he_il: {0:.1f} עד {1:.1f}

[ctx: #21468]
note: Filter (media data) from int value to int value
en: {0:d} to {1:d}
he_il: {0:d} עד {1:d}

[ctx: #21469]
note: Filter (media data) from string value to string value
en: {0:s} to {1:s}
he_il: {0:s} עד {1:s}

[ctx: #21471]
note: One of the values valid for "Videos -> Library -> Select first unwatched TV show season / episode" with label #21416
en: On first entry
he_il: בכניסה ראשונה

[ctx: #21472]
en: Include "All seasons" and "Specials"
he_il: כלול "כל העונות" ו־"ספשיילים"

[ctx: #21473]
note: Description of setting with label #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Whether or not to consider the items from "All seasons" and "Specials" in the unwatched item selection.
he_il: האם או לא לכלול פריטים מ־"כל העונות" ו־"ספשיילים" בבחירת פריט שלא נצפה.

[ctx: #21474]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Neither
he_il: אף אחד מהם

[ctx: #21475]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Both
he_il: שניהם

[ctx: #21476]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Just "All seasons"
he_il: "כל העונות" בלבד

[ctx: #21477]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Just "Specials"
he_il: "ספשיילים" בלבד

[ctx: #21478]
en: Open
he_il: פתיחה

[ctx: #21479]
en: Run
he_il: הרצה

[ctx: #21480]
en: Use
he_il: שימוש

[ctx: #21481]
en: Audio track count
he_il: מספר רצועות שמע

[ctx: #21482]
en: Subtitle track count
he_il: מספר כתוביות

[ctx: #21483]
note: Label for controls used to view something (e.g. a context menu entry to open read-only timer settings dialog)
en: View
he_il: תצוגה

[ctx: #21602]
en: (External)
he_il: (חיצוני)

[ctx: #21800]
en: File name
he_il: שם קובץ

[ctx: #21801]
en: File path
he_il: נתיב קובץ

[ctx: #21802]
en: File size
he_il: גודל קובץ

[ctx: #21803]
en: File date / time
he_il: תאריך / זמן קובץ

[ctx: #21804]
en: Slide index
he_il: מפתח שקופיות

[ctx: #21805]
en: Resolution
he_il: אבחנה

[ctx: #21806]
en: Comment
he_il: הערה

[ctx: #21807]
en: Colour / B&W
he_il: צבעוני / שחור לבן

[ctx: #21808]
en: JPEG process
he_il: תהליך JPEG

[ctx: #21820]
en: Date / Time
he_il: תאריך / זמן

[ctx: #21821]
en: Description
he_il: תיאור

[ctx: #21822]
en: Camera make
he_il: יצרן מצלמה

[ctx: #21823]
en: Camera model
he_il: דגם מצלמה

[ctx: #21824]
en: EXIF comment
he_il: הערת EXIF

[ctx: #21826]
en: Aperture
he_il: צמצם

[ctx: #21827]
en: Focal length
he_il: אורך מוקד

[ctx: #21828]
en: Focus distance
he_il: מרחק פוקוס

[ctx: #21829]
en: Exposure
he_il: חשיפה

[ctx: #21830]
en: Exposure time
he_il: זמן חשיפה

[ctx: #21831]
en: Exposure bias
he_il: סטיית חשיפה

[ctx: #21832]
en: Exposure mode
he_il: מצב חשיפה

[ctx: #21833]
en: Flash used
he_il: שימוש במבזק

[ctx: #21834]
en: White-balance
he_il: איזון לבן

[ctx: #21835]
en: Light source
he_il: מקור אור

[ctx: #21836]
en: Metering mode
he_il: שיטת מדידה

[ctx: #21838]
en: Digital zoom
he_il: זום דיגיטלי

[ctx: #21839]
en: CCD width
he_il: רוחב CCD

[ctx: #21840]
en: GPS latitude
he_il: קו רוחב GPS

[ctx: #21841]
en: GPS longitude
he_il: קו אורך GPS

[ctx: #21842]
en: GPS altitude
he_il: גובה GPS

[ctx: #21843]
en: Orientation
he_il: כיוון

[ctx: #21844]
en: XP comment
he_il: הערת XP

[ctx: #21845]
note: Used in context menu
en: Scan to library
he_il: סרוק לספריה

[ctx: #21857]
en: Sub-location
he_il: תת מיקום

[ctx: #21858]
en: Image type
he_il: סוג תמונה

[ctx: #21859]
en: Time created
he_il: זמן יצירה

[ctx: #21860]
en: Supplemental categories
he_il: קטגוריות נוספות

[ctx: #21861]
en: Keywords
he_il: מילות מפתח

[ctx: #21862]
en: Caption
he_il: כיתוב

[ctx: #21863]
en: Author
he_il: מחבר

[ctx: #21864]
en: Headline
he_il: כותרת

[ctx: #21865]
en: Special instructions
he_il: הוראות מיוחדות

[ctx: #21866]
en: Category
he_il: קטגוריה

[ctx: #21867]
en: Byline
he_il: כותרת משנה

[ctx: #21868]
en: Byline title
he_il: כותרת משנה

[ctx: #21869]
en: Credit
he_il: קרדיט

[ctx: #21870]
en: Source
he_il: מקור

[ctx: #21871]
en: Copyright notice
he_il: הערת זכויות יוצרים

[ctx: #21872]
en: Object name
he_il: שם אובייקט

[ctx: #21873]
en: City
he_il: עיר

[ctx: #21874]
en: State
he_il: מדינה

[ctx: #21875]
en: Country
he_il: ארץ

[ctx: #21876]
en: Original TX reference
he_il: סימוכין TX מקורי

[ctx: #21877]
en: Date created
he_il: תאריך יצירה

[ctx: #21878]
en: Urgency
he_il: דחיפות

[ctx: #21879]
en: Country code
he_il: קוד מדינה

[ctx: #21880]
en: Reference service
he_il: שירות סימוכין

[ctx: #21881]
en: Allow remote control via UPnP
he_il: לאפשר שליטה מרחוק דרך UPnP

[ctx: #21882]
en: Attempt to skip introduction before DVD menu
he_il: לנסות לדלג על הקדמות שלפני תפריט DVD

[ctx: #21883]
en: Saved music
he_il: מוזיקה שמורה

[ctx: #21884]
en: Query info for all artists
he_il: אחזור פרטי כל האמנים

[ctx: #21885]
en: Downloading album information
he_il: מוריד פרטי אלבום

[ctx: #21886]
en: Downloading artist information
he_il: פרטי האומן מתקבלים

[ctx: #21887]
en: Biography
he_il: ביוגרפיה

[ctx: #21888]
en: Discography
he_il: דיסקוגרפיה

[ctx: #21889]
en: Searching artist
he_il: מחפש אמן

[ctx: #21890]
en: Select artist
he_il: בחירת אמן

[ctx: #21891]
en: Artist information
he_il: פרטי אמן

[ctx: #21892]
en: Instruments
he_il: כלי נגינה

[ctx: #21893]
en: Born
he_il: נולד

[ctx: #21894]
en: Formed
he_il: הוקם

[ctx: #21895]
en: Themes
he_il: נושאים

[ctx: #21896]
en: Disbanded
he_il: התפרקו

[ctx: #21897]
en: Died
he_il: נפטר

[ctx: #21898]
en: Years active
he_il: שנות פעילות

[ctx: #21899]
en: Label
he_il: חברת הפקה

[ctx: #21900]
en: Born / Formed
he_il: נולד / הוקם

[ctx: #22000]
en: Update library on startup
he_il: עדכן ספריה בעת הפעלה

[ctx: #22001]
en: Hide progress of library updates
he_il: הסתר התקדמות עדכון ספריה

[ctx: #22002]
en: DNS suffix
he_il: סיומת DNS

[ctx: #22004]
en: Delayed by: {0:2.3f}s
he_il: משך השהייה: {0:2.3f}ש

[ctx: #22005]
en: Ahead by: {0:2.3f}s
he_il: מקודם ב-: {0:2.3f}ש

[ctx: #22006]
en: Subtitle offset
he_il: השהיית כתוביות

[ctx: #22007]
en: OpenGL vendor:
he_il: ספק OpenGL:

[ctx: #22008]
en: OpenGL renderer:
he_il: עיבוד OpenGL:

[ctx: #22009]
en: OpenGL version:
he_il: גרסת OpenGL:

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
he_il: טמפרטורת מעבד גרפי:

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
he_il: טמפרטורת מעבד כללי:

[ctx: #22012]
en: Total memory
he_il: סה"כ זיכרון

[ctx: #22013]
en: Profile data
he_il: נתוני משתמש

[ctx: #22014]
en: Use dim if paused during video playback
he_il: השתמש בעמעום בעת השהיית ניגון וידאו

[ctx: #22015]
en: All recordings
he_il: כל ההקלטות

[ctx: #22016]
en: By title
he_il: לפי כותרת

[ctx: #22017]
en: By group
he_il: לפי קבוצה

[ctx: #22019]
en: Recordings by title
he_il: הקלטות לפי כותרת

[ctx: #22020]
en: Guide
he_il: מדריך

[ctx: #22021]
en: Minimise black bars
he_il: צמצם פסים שחורים

[ctx: #22022]
en: Show video files in listings
he_il: הצג קבצי וידאו

[ctx: #22024]
en: Direct3D version:
he_il: גרסת Direct3D:

[ctx: #22030]
en: Font
he_il: גופן

[ctx: #22031]
en: Size
he_il: גודל

[ctx: #22032]
en: Colours
he_il: צבעים

[ctx: #22033]
en: Charset
he_il: ערכת תווים

[ctx: #22078]
note: Label for value for default play action setting
en: Resume
he_il: המשך

[ctx: #22079]
en: Default select action
he_il: פעולת ברירת המחדל בעת בחירה

[ctx: #22080]
en: Choose
he_il: בחר

[ctx: #22081]
note: Label for video select action 'show info'
en: Show information
he_il: הצג פרטים

[ctx: #22082]
note: Label to denote that there is something 'more' xbmc/favourites/ContextMenus.h
en: More...
he_il: עוד...

[ctx: #22083]
en: Play all
he_il: נגן הכל

[ctx: #23049]
en: Teletext not available
he_il: טלטקסט לא זמין

[ctx: #23050]
en: Activate teletext
he_il: הפעל טלטקסט

[ctx: #23051]
note: Label for disc stack part and number
en: Part {0:d}
he_il: חלק {0:d}

[ctx: #23052]
en: Buffering {0:d} bytes
he_il: אוגר {0:d} בייטים

[ctx: #23053]
en: Stopping
he_il: עוצר

[ctx: #23054]
en: Running
he_il: פועל

[ctx: #23055]
en: Scale teletext to 4:3
he_il: שנה יחס תצוגת טלטקס ל־4:3

[ctx: #23100]
en: External player active
he_il: נגן חיצוני פעיל

[ctx: #23101]
en: Click "OK" to terminate the player
he_il: יש ללחוץ על אישור לעצירת הנגן

[ctx: #23104]
en: Click "OK" when playback has ended
he_il: יש ללחוץ על אישור בסיום הניגון

[ctx: #24000]
en: Add-on
he_il: הרחבה

[ctx: #24001]
en: Add-ons
he_il: הרחבות

[ctx: #24002]
en: Add-on options
he_il: אפשרויות הרחבה

[ctx: #24003]
en: Add-on information
he_il: פרטי הרחבה

[ctx: #24004]
note: Name of menu in the add-on browser
en: Recently updated
he_il: התעדכן לאחרונה

[ctx: #24005]
en: Media sources
he_il: מקורות מדיה

[ctx: #24006]
note: Name of an add-on type
en: GUI sounds
he_il: צלילי ממשק משתמש

[ctx: #24007]
en: Movie information
he_il: פרטי סרט

[ctx: #24008]
en: Screensaver
he_il: שומר מסך

[ctx: #24009]
en: Script
he_il: סקריפט

[ctx: #24010]
en: Visualisation
he_il: חיזוי

[ctx: #24011]
en: Add-on repository
he_il: מאגר הרחבות

[ctx: #24012]
en: Subtitles
he_il: כתוביות

[ctx: #24013]
en: Lyrics
he_il: מילות שיר

[ctx: #24014]
en: TV information
he_il: פרטי סדרה

[ctx: #24015]
en: Music video information
he_il: פרטי קליפ

[ctx: #24016]
en: Album information
he_il: פרטי אלבום

[ctx: #24017]
en: Artist information
he_il: פרטי אמן

[ctx: #24018]
en: Services
he_il: שירותים

[ctx: #24019]
note: generic label to denote the addon type pvr clients, used in different places
en: PVR clients
he_il: לקוח טלוויזיה חיה

[ctx: #24020]
en: Configure
he_il: הגדרה

[ctx: #24021]
en: Disable
he_il: נטרול

[ctx: #24022]
en: Enable
he_il: הפעלה

[ctx: #24023]
note: Defines the state of the add-on in the add-on manager window
en: Disabled
he_il: מנוטרל

[ctx: #24024]
note: Used as an error message (triggered from content dialog) on disabled scrapers
en: Add-on disabled
he_il: הרחבה מנוטרלת

[ctx: #24025]
note: Used as the type name for context item addons
en: Context menus
he_il: תפריטי משנה

[ctx: #24026]
en: Languages
he_il: שפות

[ctx: #24027]
en: Weather
he_il: מזג אוויר

[ctx: #24028]
en: Weather.com (standard)
he_il: Weather.com (רגיל)

[ctx: #24029]
en: Service for weather information
he_il: שירות נתוני מזג אוויר

[ctx: #24030]
en: This add-on can't be configured
he_il: הרחבה זו אינה ניתנת להגדרה

[ctx: #24031]
en: Error loading settings
he_il: תקלה בעת טעינת הגדרות

[ctx: #24032]
en: All add-ons
he_il: כל ההרחבות

[ctx: #24033]
en: Install from repository
he_il: התקנה ממאגר הרחבות

[ctx: #24034]
en: Check for updates
he_il: חיפוש עדכונים

[ctx: #24035]
en: Image collections
he_il: אוסף תמונות

[ctx: #24036]
en: Changelog
he_il: יומן שינויים

[ctx: #24037]
en: Uninstall
he_il: הסרת הרחבה

[ctx: #24038]
en: Install
he_il: התקנת הרחבה

[ctx: #24039]
en: Disabled add-ons
he_il: הרחבות מנוטרלות

[ctx: #24040]
en: (Clear the current setting)
he_il: (איפוס הגדרות קיימות)

[ctx: #24041]
en: Install from zip file
he_il: התקנה מקובץ zip

[ctx: #24042]
note: Used to show on addon list the current download process
en: Downloading {0:d}%
he_il: מוריד {0:d}%

[ctx: #24043]
en: Available updates
he_il: עדכונים זמינים

[ctx: #24044]
note: Used to show on addon list the current install process (shown after 24042)
en: Installing {0:d}%
he_il: בהתקנה {0:d}%

[ctx: #24045]
note: Used as an event log description for add-ons failed to install from zip
en: Failed to install add-on from zip file
he_il: נכשל בהתקנת הרחבה מקובץ zip

[ctx: #24046]
en: {0:s} is used by the following installed add-on(s)
he_il: {0:s} משמש את ההרחבות הבאות המותקנות (s)

[ctx: #24047]
en: This add-on can't be uninstalled
he_il: לא ניתן להסיר הרחבה זו

[ctx: #24050]
en: Available add-ons
he_il: הרחבות זמינות

[ctx: #24051]
en: Version:
he_il: גרסה:

[ctx: #24052]
en: Disclaimer
he_il: כתב ויתור

[ctx: #24053]
en: License:
he_il: רישיון:

[ctx: #24054]
en: What's new
he_il: מה חדש

[ctx: #24055]
note: Used in the Add-on Manager
en: Check for updates
he_il: חיפוש עדכונים

[ctx: #24056]
note: Used in the Add-on Manager to specify last update time
en: Last updated {0:s}
he_il: עודכן לאחרונה {0:s}

[ctx: #24057]
note: Used as a title in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing {0:s}...
he_il: מתקין {0:s}...

[ctx: #24058]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Checking dependencies...
he_il: בודק תלויות...

[ctx: #24059]
en: Would you like to enable this add-on?
he_il: האם להפעיל הרחבה זו?

[ctx: #24060]
en: Would you like to disable this add-on?
he_il: האם לנטרל הרחבה זו?

[ctx: #24061]
en: Add-on updates available
he_il: זמינים עדכונים להרחבות

[ctx: #24062]
en: Enabled add-ons
he_il: הרחבות מופעלות

[ctx: #24063]
en: Auto update
he_il: עדכון אוטומטי

[ctx: #24064]
note: Used as an event log description for add-ons that have been installed/enabled
en: Add-on enabled
he_il: הרחבה הופעלה

[ctx: #24065]
en: Add-on updated
he_il: הרחבה עודכנה

[ctx: #24066]
en: Cancel add-on download?
he_il: האם לבטל הורדת הרחבה?

[ctx: #24067]
en: Currently downloading add-ons
he_il: בתהליך הורדת הרחבות

[ctx: #24068]
en: Update available
he_il: קיים עדכון

[ctx: #24070]
en: Add-on couldn't be loaded.
he_il: לא ניתן לטעון הרחבה.

[ctx: #24071]
en: An unknown error has occurred.
he_il: אירעה תקלה לא מוכרת.

[ctx: #24072]
en: Settings required
he_il: נדרשות הגדרות

[ctx: #24073]
en: Couldn't connect
he_il: לא ניתן להתחבר

[ctx: #24074]
en: Needs to restart
he_il: יש להפעיל מחדש

[ctx: #24075]
en: Disable
he_il: נטרול

[ctx: #24076]
en: Add-on required
he_il: נדרשת הרחבה

[ctx: #24077]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Verifying downloaded add-on...
he_il: מאמת הרחבה שהורדה...

[ctx: #24078]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Downloading add-on...
he_il: מוריד הרחבה...

[ctx: #24079]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on dependencies...
he_il: מתקין תלויות הרחבה...

[ctx: #24080]
en: Try to reconnect?
he_il: האם לנסות להתחבר מחדש?

[ctx: #24081]
note: The label in the add-ons manager for helper add-ons
en: Helper add-ons
he_il: הרחבות עזר

[ctx: #24082]
note: The label in the add-ons manager for add-on libraries
en: Add-on libraries
he_il: ספריות שירות להרחבות

[ctx: #24083]
note: The label in the add-ons manager for information libraries
en: Information libraries
he_il: ספריות אחזור מידע

[ctx: #24084]
en: Add-on installed
he_il: ההרחבה הותקנה

[ctx: #24085]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Failed to install a dependency
he_il: נכשל בהתקנת תלות

[ctx: #24086]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on...
he_il: מתקין הרחבה...

[ctx: #24087]
note: Used in add-on browser
en: All repositories
he_il: כל מאגרי הרחבות

[ctx: #24089]
en: Add-on restarts
he_il: הרחבה מופעלת מחדש

[ctx: #24090]
en: Lock add-on manager
he_il: נעילת מנהל ההרחבות

[ctx: #24091]
en: This add-on can't be disabled
he_il: לא ניתן לנטרל הרחבה זו

[ctx: #24092]
note: Used as title of the progress dialog when checking for add-on updates in add-on browser
en: Checking for add-on updates
he_il: בדיקת עדכוני הרחבות

[ctx: #24093]
note: Used as a text in the progress dialog when checking for add-on updates. {0:s} contains repository name
en: Checking {0:s}...
he_il: בודק {0:s}...

[ctx: #24094]
en: Add-on disabled due to being marked broken in repository.
he_il: ההרחבה נוטרלה כיוון שהיא מסומנת כפגומה במאגר.

[ctx: #24095]
en: Local package cache
he_il: מטמון חבילה מקומי

[ctx: #24096]
note: To show addon as broken over icon
en: Add-on has been marked broken in repository.
he_il: ההרחבה סומנה כפגומה במאגר.

[ctx: #24097]
en: Would you like to disable it on your system?
he_il: האם לנטרל את ההרחבה במערכת?

[ctx: #24098]
en: Broken
he_il: לא תקין

[ctx: #24099]
en: Would you like to switch to this skin?
he_il: האם להחליף למעטפת זו?

[ctx: #24100]
en: To use this feature you must download an add-on:
he_il: לשימוש ביכולת זו יש להוריד הרחבה:

[ctx: #24101]
en: Would you like to download this add-on?
he_il: האם להוריד הרחבה זו?

[ctx: #24102]
en: Unable to load skin
he_il: לא ניתן לטעון מעטפת

[ctx: #24103]
en: Skin is missing some files
he_il: חסרים מספר קבצים במעטפת

[ctx: #24104]
note: Error message shown when a game add-on can't be loaded due to missing dependencies
en: Add-on is incompatible due to unmet dependencies.
he_il: ההרחבה איננה תואמת עקב תלות שלא סופקה כנדרש.

[ctx: #24105]
en: Pause when searching for subtitles
he_il: השהה וידאו בעת חיפוש כתוביות

[ctx: #24106]
note: Description of setting "Videos -> Subtitles -> Save subtitles to movie folder" with label #24115
en: Specify where downloaded subtitles should be saved, the same location as the video or a custom location.
he_il: קביעת מיקום שמירת כתוביות שהורדו, מיקום זהה לווידאו או מיקום מותאם אישית.

[ctx: #24107]
en: Searching for subtitles ...
he_il: מחפש כתוביות ...

[ctx: #24108]
en: {0:d} subtitles found
he_il: {0:d} כתוביות נמצאו

[ctx: #24109]
en: No subtitles found
he_il: לא נמצאו כתוביות

[ctx: #24110]
en: Downloading subtitles ...
he_il: מוריד כתוביות ...

[ctx: #24111]
en: Languages to download subtitles for
he_il: שפות כתוביות להורדה

[ctx: #24112]
note: Description of setting "Videos -> Subtitles -> Languages to download subtitles for" with label #24111
en: Set languages to use when searching for subtitles.[CR]Note: Not all subtitle services will use all languages.
he_il: קביעת שפות לחיפוש כתוביות.[CR]הערה: לא כל שירות כתוביות יחפש בכל השפות המוגדרות.

[ctx: #24113]
en: Failed to download subtitle
he_il: הורדת כתוביות נכשלה

[ctx: #24114]
en: No subtitle services installed
he_il: לא מותקן שירות כתוביות

[ctx: #24115]
en: Subtitle storage location
he_il: מיקום אחסון כתוביות

[ctx: #24116]
en: Default TV show service
he_il: שירות סדרות ברירת מחדל

[ctx: #24117]
note: Description of setting with label #24116 "Default TV Service"
en: Select the service that will be used as default to search for TV show subtitles.
he_il: בחירת שירות ברירת המחדל שישמש לחיפוש כתוביות סדרה.

[ctx: #24118]
en: Default movie service
he_il: שירות סרטים ברירת מחדל

[ctx: #24119]
note: Description of setting with label #24118 "Default Movie Service"
en: Select the service that will be used as default to search for movie subtitles.
he_il: בחירת שירות ברירת המחדל שישמש לחיפוש כתוביות סרט.

[ctx: #24120]
en: Manual search string
he_il: חיפוש ידני

[ctx: #24121]
en: Enter search string
he_il: יש להזין מחרוזת חיפוש

[ctx: #24123]
note: Description of setting with label #24105 "Pause when searching for subtitles"
en: Pause the current video while searching for subtitles and resume once the subtitle is available.
he_il: השהיית ניגון וידאו נוכחי בעת חיפוש כתוביות והמשך ברגע שכתובית זמינה.

[ctx: #24124]
en: Next to the video
he_il: צמוד לווידאו

[ctx: #24125]
en: Custom location
he_il: מיקום מותאם אישית

[ctx: #24126]
en: Auto download first subtitle
he_il: הורד אוטומטית כתובית ראשונה

[ctx: #24127]
note: Description of setting with label #24126 "Auto download first subtitle"
en: Automatically download first subtitle from the search result list
he_il: הורדה אוטומטית של הכתובית הראשונה מתוצאות החיפוש

[ctx: #24130]
en: Enable parsing for closed captions
he_il: אפשר עיבוד closed captions

[ctx: #24131]
en: Enable to parse for CC in video stream. Puts slightly more load on the CPU
he_il: מאפשר עיבוד CC שנכללים עם הווידאו ע"מ שיהיה ניתן להציגם. מעמיס מעט על המעבד

[ctx: #24132]
en: Would you like to switch to this language?
he_il: האם להחליף לשפה זו?

[ctx: #24133]
en: Subtitle settings
he_il: הגדרת כתוביות

[ctx: #24134]
en: Download subtitle...
he_il: הורדת כתוביות…

[ctx: #24136]
en: Would you like to enable this add-on?
he_il: האם להפעיל הרחבה זו?

[ctx: #24138]
note: Button caption in DialogAddoninfo
en: Update
he_il: עדכון

[ctx: #24139]
note: Label for the action provided by addon management events to jump to a specific add-on
en: View add-on
he_il: הצגת הרחבה

[ctx: #24140]
note: Label for the action provided by media library events to jump to a specific path/file
en: View
he_il: הצגה

[ctx: #24141]
note: Used as an event log description for add-ons that have been disabled
en: Add-on disabled
he_il: הרחבה נוטרלה

[ctx: #24142]
note: The dependency on <addon id> version <addon version> could not be satisfied.
en: The dependency on {0:s} version {1:s} could not be satisfied.
he_il: התלות {0:s} בגרסה {1:s} לא הצליחה לשתף פעולה עם ההרחבה.

[ctx: #24143]
note: Installing the addon from zip file located at <path to zip file> failed due to an invalid structure.
en: Installing the add-on from zip file located at {0:s} failed due to an invalid structure.
he_il: התקנת ההרחבה מקובץ zip שנמצא ב- {0:s} נכשלה בשל מבנה לא חוקי.

[ctx: #24144]
note: Used as an event log description for add-ons that have been uninstalled
en: Add-on uninstalled
he_il: הרחבה הוסרה

[ctx: #24145]
note: Used as an event log title for the video library scanner
en: Video library scanner
he_il: סורק ספריית וידאו

[ctx: #24146]
note: Used as an event log title for the music library scanner
en: Music library scanner
he_il: סורק ספריית מוזיקה

[ctx: #24147]
note: Used as an event log description for files that failed to be processed by the library scanner Failed to scan <media type>: <filename>
en: Failed to scan {0:s}: {1:s}
he_il: {0:s}: {1:s} נכשל בסריקה

[ctx: #24148]
en: Incompatible add-ons
he_il: תוספים לא תואמים

[ctx: #24149]
en: The following add-ons are incompatible with this version of Kodi and have been automatically disabled: {0:s}.
he_il: ההרחבות הבאות אינן תואמות לגרסה זו של קודי ולכן הופסקו באופן אוטומטי: {0:s}.

[ctx: #24150]
note: Progress text on splash screen
en: Database migration in progress - please wait
he_il: בתהליך התאמת בסיס נתונים - אנא המתן

[ctx: #24151]
note: Progress text on splash screen
en: Add-on migration in progress - please wait
he_il: בתהליך התאמת הרחבות - אנא המתן

[ctx: #24152]
note: Inform about not supported addon if tried to enable
en: The add-on is not compatible with this version of Kodi.
he_il: ההרחבה אינה תואמת לגרסה זו של Kodi.

[ctx: #24156]
en: 30 Seconds
he_il: 30 שניות

[ctx: #24157]
en: 60 Seconds
he_il: 60 שניות

[ctx: #24158]
en: 90 Seconds
he_il: 90 שניות

[ctx: #24159]
en: 120 Seconds
he_il: 120 שניות

[ctx: #24169]
note: Lifecycle state name, for normal addons (no special). Used also on skin to compare and identify related state.
en: Normal
he_il: רגילה

[ctx: #24171]
note: Lifecycle state name, for broken and not usable addons. Used also on skin to compare and identify related state.
en: Broken
he_il: לא תקין

[ctx: #24991]
note: Used as error message in add-on browser when add-on repository data could not be downloaded
en: Could not connect to repository.
he_il: לא ניתן להתחבר למאגר.

[ctx: #24992]
en: System
he_il: מערכת

[ctx: #24993]
en: Information providers
he_il: שירותי פרטי מדיה

[ctx: #24994]
en: Running
he_il: פועל

[ctx: #24995]
en: Orphaned
he_il: יתום

[ctx: #24996]
en: Manage dependencies
he_il: ניהול תלויות

[ctx: #24997]
en: Look and feel
he_il: מראה ותחושה

[ctx: #24998]
en: My add-ons
he_il: ההרחבות שלי

[ctx: #24999]
note: Used in add-on browser
en: Hide incompatible
he_il: הסתר לא תואמים

[ctx: #25000]
note: Used in add-on browser
en: Notifications
he_il: התראות

[ctx: #25001]
note: Used in add-on browser
en: Hide foreign
he_il: הסתר זרים

[ctx: #25002]
en: Select from all titles ...
he_il: בחירה מכל הכותרות ...

[ctx: #25003]
note: A Blu-ray playback mode and a option in the simplified Blu-ray menu
en: Show Blu-ray menu
he_il: הצג תפריט Blu-ray

[ctx: #25004]
en: Play main title: {0:d}
he_il: נגן את הכותרת הראשית: {0:d}

[ctx: #25005]
en: Title: {0:d}
he_il: כותרת: {0:d}

[ctx: #25006]
en: Select playback item
he_il: יש לבחור פריט ניגון

[ctx: #25007]
en: Chapters: {0:d} - duration: {1:s}
he_il: פרקים: {0:d} - למשך: {1:s}

[ctx: #25008]
en: Playback of Blu-ray failed
he_il: ניגון Blu-ray נכשל

[ctx: #25009]
en: The menu of this Blu-ray is not supported
he_il: תפריט Blu-ray זה אינו נתמך

[ctx: #25010]
en: Chapter {0:d}
he_il: פרק {0:d}

[ctx: #25011]
en: Commercial
he_il: פרסומת

[ctx: #25012]
en: Auto-skip off
he_il: דילוג אוטומטי כבוי

[ctx: #25013]
en: Auto-skip on
he_il: דילוג אוטומטי דלוק

[ctx: #25014]
note: Used to tell addon origin type xbmc/guilib/guiinfo/AddonsGUIInfo.cpp
en: Manual
he_il: ידני

[ctx: #29801]
en: QWERTY keyboard
he_il: מקלדת QWERTY

[ctx: #29802]
en: Passthrough audio in use
he_il: Passthrough של שמע פעיל

[ctx: #29803]
note: Header text for the BD-J warning dialog
en: BD-J menu error
he_il: שגיאת תפריט BD-J

[ctx: #29804]
note: Body text for the BD-J warning dialog
en: There was an error encountered loading Java, so BD-J menus will not be functional at this time. BD-J menus require the Java Runtime Environment so make sure this is installed and functioning on your system.
he_il: אירעה שגיאה בטעינת Java, לכן תפריטי BD-J לא יהיו פונקציונליים בשלב הזה. תפריטי BD-J דורשים את "Java Runtime Environment" אנא וודא שהוא מותקן ומתפקד במערכת שלך.

[ctx: #29805]
note: Body text for the encryption error kaitoast
en: This Blu-ray disc (or file) is encrypted and can't be played.
he_il: תקליטור בלו-ריי זה (או הקובץ) מוצפן ולא ניתן לניגון.

[ctx: #29900]
note: Header string on RDS Radiotext+ Info dialog
en: RadioText Plus info
he_il: מידע RadioText Plus

[ctx: #29901]
note: Music band name which make the song (if present)
en: Band
he_il: להקה

[ctx: #29902]
note: Style of the current playing radio
en: Style
he_il: סגנון

[ctx: #29903]
note: Concert composer of the music (if present)
en: Composer
he_il: מלחין

[ctx: #29904]
note: Artists which sing the music (if present)
en: Artist
he_il: אמן

[ctx: #29905]
note: Conductor of the classic music (if present)
en: Conductor
he_il: מנצח

[ctx: #29906]
note: Moderator currently on radio (if present)
en: Moderator
he_il: מנחה

[ctx: #29907]
note: List of editoral staff (if present)
en: Editorial Staff
he_il: צוות עורכים

[ctx: #29908]
note: Current playing program name
en: Program
he_il: תכנית

[ctx: #29909]
note: Studio name (if present)
en: Studio
he_il: אולפן

[ctx: #29910]
note: Phone number (if present)
en: Phone
he_il: טלפון

[ctx: #29911]
note: EMail address (if present)
en: EMail
he_il: דוא"ל

[ctx: #29912]
note: SMS message number (if present)
en: SMS
he_il: מסרון

[ctx: #29913]
note: Hotline phone (if present)
en: Hotline
he_il: קו חם

[ctx: #29914]
note: Website address (if present)
en: Website
he_il: אתר

[ctx: #29915]
note: General information news, in list selector (if present)
en: Info
he_il: פרטים

[ctx: #29916]
note: News, in list selector (if present)
en: News
he_il: חדשות

[ctx: #29917]
note: Local news, in list selector (if present)
en: News local
he_il: חדשות מקומיות

[ctx: #29918]
note: Sport news, in list selector (if present)
en: Sport
he_il: ספורט

[ctx: #29919]
note: Lottery information, in list selector (if present)
en: Lottery
he_il: הגרלה

[ctx: #29920]
note: Stock information, in list selector (if present)
en: Stock
he_il: שוק ההון

[ctx: #29921]
note: Other informations, in list selector (if present)
en: Other
he_il: אחר

[ctx: #29922]
note: Horoscope messages, in list selector (if present)
en: Horoscope
he_il: הורוסקופ

[ctx: #29926]
note: Program style name
en: Adult hits
he_il: להיטים מגוונים

[ctx: #29927]
note: Program style name
en: Spanish talk
he_il: דיבור ספרדי

[ctx: #29928]
note: Program style name
en: Spanish music
he_il: מוזיקה ספרדית

[ctx: #29929]
note: Program style name
en: Hip hop
he_il: היפ הופ

[ctx: #29930]
note: Program style name
en: Radio Traffic advisory message!
he_il: הודעת דיווח תנועה!

[ctx: #29931]
note: Program style name
en: Radio message
he_il: הודעת רדיו

[ctx: #29932]
note: Program style name
en: Language
he_il: שפה

[ctx: #29933]
note: Program style name
en: College
he_il: מכללה

[ctx: #29934]
note: Program style name
en: Personality
he_il: אישיות

[ctx: #29935]
note: Program style name
en: Public
he_il: ציבורי

[ctx: #29936]
note: Program style name
en: Soft music
he_il: מוזיקת אווירה

[ctx: #29937]
note: Program style name
en: Adult hits
he_il: להיטים מגוונים

[ctx: #29938]
note: Program style name
en: Soft rock
he_il: רוק קל

[ctx: #29939]
note: Program style name
en: Talk
he_il: דיבור

[ctx: #29940]
note: Program style name
en: No programme type
he_il: סוג תכנית לא ידוע

[ctx: #29941]
note: Program style name
en: News
he_il: חדשות

[ctx: #29942]
note: Program style name
en: Current affairs
he_il: חדשות היום

[ctx: #29943]
note: Program style name
en: Information
he_il: מידע

[ctx: #29944]
note: Program style name
en: Sport
he_il: ספורט

[ctx: #29945]
note: Program style name
en: Education
he_il: חינוך

[ctx: #29946]
note: Program style name
en: Drama
he_il: דרמה

[ctx: #29947]
note: Program style name
en: Culture
he_il: תרבות

[ctx: #29948]
note: Program style name
en: Science
he_il: מדע

[ctx: #29949]
note: Program style name
en: Varied
he_il: נושאים שונים

[ctx: #29950]
note: Program style name
en: Pop music
he_il: מוזיקת פופ

[ctx: #29951]
note: Program style name
en: Rock music
he_il: מוזיקת רוק

[ctx: #29952]
note: Program style name
en: Easy listening music
he_il: מוזיקה קלה להאזנה

[ctx: #29953]
note: Program style name
en: Light classical
he_il: קלאסי קליל

[ctx: #29954]
note: Program style name
en: Serious classical
he_il: קלאסי רציני

[ctx: #29955]
note: Program style name
en: Other music
he_il: מוזיקה שונה

[ctx: #29956]
note: Program style name
en: Weather
he_il: מזג אוויר

[ctx: #29957]
note: Program style name
en: Finance
he_il: כלכלי

[ctx: #29958]
note: Program style name
en: Children's Programmes
he_il: תכניות ילדים

[ctx: #29959]
note: Program style name
en: Social Affairs
he_il: חדשות רווחה

[ctx: #29960]
note: Program style name
en: Religion
he_il: דת

[ctx: #29961]
note: Program style name
en: Phone-in
he_il: מאזינים מתקשרים

[ctx: #29962]
note: Program style name
en: Travel
he_il: טיולים

[ctx: #29963]
note: Program style name
en: Leisure
he_il: פנאי

[ctx: #29964]
note: Program style name
en: Jazz Music
he_il: מוזיקת ג'אז

[ctx: #29965]
note: Program style name
en: Country Music
he_il: מוזיקת קאנטרי

[ctx: #29966]
note: Program style name
en: National Music
he_il: מוזיקה לאומית

[ctx: #29967]
note: Program style name
en: Oldies Music
he_il: מוזיקת אולדיז

[ctx: #29968]
note: Program style name
en: Folk Music
he_il: מוזיקה עממית

[ctx: #29969]
note: Program style name
en: Documentary
he_il: תעודה

[ctx: #29970]
note: Program style name
en: Alarm Test
he_il: התראת ניסיון

[ctx: #29971]
note: Program style name
en: Alarm
he_il: התראה

[ctx: #29977]
note: Program style name
en: Classic rock music
he_il: מוזיקת רוק קלאסי

[ctx: #29978]
note: Program style name
en: Classical
he_il: קלאסית

[ctx: #29979]
note: Program style name
en: Nostalgia
he_il: נוסטלגיה

[ctx: #29980]
note: Settings boolean value to enable/disable RDS
en: Enable RDS for radio channels
he_il: אפשר תמיכה ב־RDS עבור רדיו

[ctx: #29981]
note: Help text for RDS enable/disable
en: RDS data can be used if present
he_il: יוצג מידע RDS אם זמין

[ctx: #29982]
note: Boolean value to enable traffic advisory from RDS
en: Message traffic advisory
he_il: הצג דיווחי תנועה

[ctx: #29984]
note: Boolean value on settings
en: Increase volume on traffic advisory
he_il: הגבר עוצמת שמע בעת דיווח תנועה

[ctx: #29985]
note: Help text of boolean on/off value
en: If traffic advisory is send from RDS, volume is increased
he_il: עוצמת השמע מוגברת בעת קבלת הודעות דיווחי תנועה מ־RDS

[ctx: #29987]
note: Node title for music artist role, plural of #38036
en: Remixers
he_il: רימיקסים

[ctx: #29988]
note: Node title for music artist role, plural of #38037
en: Arrangers
he_il: מארגנים

[ctx: #29989]
note: Node title for music artist role, plural of #29903
en: Composers
he_il: מלחינים

[ctx: #29990]
note: Node title for music artist role, plural of #29905
en: Conductors
he_il: מנצחים

[ctx: #29991]
note: Node title for music artist role, plural of #38040
en: DJ Mixers
he_il: רימיקסים די ג'י

[ctx: #29992]
note: Node title for music artist role, plural of #38035
en: Lyricists
he_il: משוררים

[ctx: #29993]
note: Node title for music artist role, plural of #38034
en: Orchestras
he_il: תזמורות

[ctx: #29994]
note: Title for music artist roles node
en: Roles
he_il: תפקידים

[ctx: #33001]
en: Trailer quality
he_il: איכות קדימון

[ctx: #33002]
en: Stream
he_il: זרימה

[ctx: #33003]
en: Download
he_il: הורדה

[ctx: #33004]
en: Download & play
he_il: הורד ונגן

[ctx: #33005]
en: Download & save
he_il: הורד ושמור

[ctx: #33006]
en: Today
he_il: היום

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
he_il: מחר

[ctx: #33008]
en: Saving
he_il: שומר

[ctx: #33009]
en: Copying
he_il: מעתיק

[ctx: #33010]
en: Set download directory
he_il: בחירת תיקיית הורדות

[ctx: #33011]
en: Search duration
he_il: חיפוש אורך

[ctx: #33012]
en: Short
he_il: קצר

[ctx: #33013]
en: Long
he_il: ארוך

[ctx: #33014]
en: Use DVD player instead of regular player
he_il: השתמש בנגן DVD במקום הנגן הרגיל

[ctx: #33015]
en: Ask for download before playing video
he_il: שאל האם להוריד לפני נגינת הווידאו

[ctx: #33016]
en: Clips
he_il: קליפים

[ctx: #33017]
en: Restart plug-in to enable
he_il: יש להפעיל מחדש הרחבה כדי לאפשר

[ctx: #33018]
en: Tonight
he_il: הלילה

[ctx: #33019]
en: Tomorrow night
he_il: מחר בלילה

[ctx: #33020]
en: Condition
he_il: תנאי

[ctx: #33021]
en: Precipitation
he_il: משקעים

[ctx: #33022]
en: Precip
he_il: משקעים

[ctx: #33023]
en: Humid
he_il: לח

[ctx: #33024]
en: Feels
he_il: מרגיש כמו

[ctx: #33025]
en: Observed
he_il: נצפה

[ctx: #33026]
en: Departure from normal
he_il: שונה מגדר הרגיל

[ctx: #33027]
en: Sunrise
he_il: זריחה

[ctx: #33028]
en: Sunset
he_il: שקיעה

[ctx: #33029]
en: Details
he_il: פרטים

[ctx: #33030]
en: Outlook
he_il: השקפה

[ctx: #33032]
en: Translate text
he_il: תרגום טקסט

[ctx: #33033]
en: Map list {0:s} category
he_il: קטגוריה {0:s} מרשימת המפות

[ctx: #33034]
en: 36-hour
he_il: 36 שעות

[ctx: #33035]
en: Maps
he_il: מפות

[ctx: #33036]
en: Hourly
he_il: לפי שעה

[ctx: #33037]
en: Weekend
he_il: סוף שבוע

[ctx: #33038]
en: {0:s} day
he_il: יום {0:s}

[ctx: #33040]
note: Used in the media source dialog. Will result in "HDHomerun Devices"
en: {0:s} devices
he_il: {0:s} מכשירים

[ctx: #33049]
en: Alert
he_il: התראה

[ctx: #33050]
en: Alerts
he_il: התראות

[ctx: #33051]
en: Choose your
he_il: בחירת

[ctx: #33052]
en: Check
he_il: בדיקת

[ctx: #33053]
en: Configure the
he_il: הגדרת

[ctx: #33054]
en: Seasons
he_il: עונות

[ctx: #33055]
en: Use your
he_il: שימוש ב־

[ctx: #33056]
en: Watch your
he_il: צפייה ב־

[ctx: #33057]
en: Listen to
he_il: האזנה ל־

[ctx: #33058]
en: View your
he_il: הצגת

[ctx: #33059]
en: Configure the
he_il: הגדרת

[ctx: #33060]
en: Power
he_il: הפעלה

[ctx: #33061]
en: Menu
he_il: תפריט

[ctx: #33062]
en: Play the
he_il: ניגון

[ctx: #33063]
en: Options
he_il: אפשרויות

[ctx: #33065]
en: Editor
he_il: עורך

[ctx: #33066]
en: About your
he_il: על אודות

[ctx: #33067]
en: Star rating
he_il: כוכבי דירוג

[ctx: #33068]
en: Background
he_il: רקע

[ctx: #33069]
en: Backgrounds
he_il: רקעים

[ctx: #33070]
en: Custom background
he_il: רקע מותאם אישית

[ctx: #33071]
en: Custom backgrounds
he_il: רקעים מותאמים אישית

[ctx: #33072]
en: View readme
he_il: הצגת Readme

[ctx: #33073]
en: View changelog
he_il: הצגת יומן שינויים

[ctx: #33077]
en: No data found!
he_il: לא נמצאו פרטים!

[ctx: #33078]
en: Next page
he_il: עמוד הבא

[ctx: #33079]
en: Love
he_il: אוהב

[ctx: #33080]
en: Hate
he_il: שונא

[ctx: #33082]
en: Path to script
he_il: נתיב סקריפט

[ctx: #33083]
en: Enable custom script button
he_il: אפשר כפתור סקריפט מותאם אישית

[ctx: #33084]
en: Auto login
he_il: כניסה אוטומטית

[ctx: #33100]
en: Failed to start
he_il: הפעלה נכשלה

[ctx: #33101]
en: Web server
he_il: שרת אינטרנט

[ctx: #33103]
en: Remote communication server
he_il: שרת שליטה מרחוק

[ctx: #33200]
en: Detected new connection
he_il: זוהה חיבור חדש

[ctx: #34100]
en: Number of channels
he_il: מספר ערוצים

[ctx: #34111]
note: Description of setting with label #421 "Keep audio device alive"
en: Select the behaviour when no sound is required for either playback or GUI sounds.[CR][Always] Continuous inaudible signal is output, this keeps the receiving audio device alive for any new sounds, however this might also block sound from other applications.[CR][1-10 Minutes] Same as [Always] except that after the selected period of time audio enters a suspended state.[CR][Off] Audio output enters a suspended state. Note: Sounds can be missed if audio enters suspended state.
he_il: קביעת ההתנהגות כאשר אין פלט להתקן פלט השמע, לא כתוצאה מניגון מדיה ולא מהשמעת צלילי ממשק משתמש.[CR][תמיד] פלט קבוע של אות בלתי שמיע רציף, משאיר את הרסיבר הדיגיטלי פעיל ומוכן לקבל שמע, יתכן ששמע מתוכנות אחרות ייחסם.[CR][1-10 דקות] זהה ל־[תמיד] מלבד שלאחר משך הזמן שנבחר פלט השמע מושהה.[CR][כבוי] פלט השמע מושהה. הערה: אם הרסיבר הדיגיטלי נכנס למצב שינה יתכן שחלק מפלט השמע לא ישמע, למשל צלילי ממשק משתמש.

[ctx: #34112]
note: Indicates if Audio Engine should transmit noise or real silence
en: Send low volume noise
he_il: שלח רעש נמוך

[ctx: #34113]
note: Description of setting with label #34112 "Send low volume noise"
en: To keep certain AVRs powered we send an inaudible random noise signal. You can disable this setting if you are using headphone or analog output.
he_il: כדי לשמור חלק מהרסיברים פעילים אנחנו שולחים קול רנדומלי בלתי נשמע. אתה יכול לבטל את הגדרה זו אם אתה משתמש באוזניות או ביציאה אנלוגית.

[ctx: #34120]
en: Play GUI sounds
he_il: נגן צלילי ממשק

[ctx: #34121]
note: play GUI sounds
en: Only when playback stopped
he_il: רק בתום הניגון

[ctx: #34122]
note: play GUI sounds
en: Always
he_il: תמיד

[ctx: #34123]
note: play GUI sounds
en: Never
he_il: אף פעם

[ctx: #34201]
en: Can't find a next item to play
he_il: לא נמצא הפריט הבא לניגון

[ctx: #34202]
en: Can't find a previous item to play
he_il: לא נמצא הפריט הקודם לניגון

[ctx: #34221]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR Off toast message
en: Off
he_il: כבוי

[ctx: #34222]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR On toast message
en: On
he_il: פעיל

[ctx: #34300]
en: Failed to start Zeroconf
he_il: הפעלת Zeroconf נכשלה

[ctx: #34301]
en: Is Apple's Bonjour service installed? Check the log for more information about this message.
he_il: האם שירות Bonjour של Apple מותקן? למידע נוסף יש לעיין ביומן הרישום.

[ctx: #34302]
en: Failed to start AirPlay as it requires Zeroconf to be enabled.
he_il: נכשל בהפעלת AirPlay מאחר ודורש ש־Zeroconf יהיה פעיל.

[ctx: #34303]
en: Unable to stop Zeroconf. AirPlay and AirTunes depend on Zeroconf running.
he_il: לא ניתן לעצור את Zeroconf מאחר ש־AirPlay ו־AirTunes דורשים שיהיה פעיל.

[ctx: #34400]
en: Video rendering
he_il: עיבוד וידאו

[ctx: #34401]
en: Failed to initialize video filters / scalers, falling back to bilinear scaling
he_il: נכשל בהפעלת מסנני / scalers וידאו, עובר לשימוש ב־bilinear scaling

[ctx: #34402]
en: Failed to initialise audio device
he_il: נכשל באתחול התקן שמע

[ctx: #34403]
en: Check your audio settings
he_il: יש לבדוק הגדרות שמע

[ctx: #34404]
en: Use gestures for navigation:
he_il: שימוש במחוות לניווט:

[ctx: #34405]
en: One finger swipe left,right,up,down for cursors
he_il: משיכת אצבע בודדת שמאלה, ימינה, למעלה, למטה עבור מקשי חצים

[ctx: #34406]
en: Two finger swipe left for backspace
he_il: משיכת שתי אצבעות שמאלה עבור מקש Backspace

[ctx: #34407]
en: One finger single tap for enter
he_il: הקשה עם אצבע בודדת עבור מקש Enter

[ctx: #34408]
en: Two finger single tap or one finger long press for contextmenu
he_il: נקישה בשתי אצבעות או לחיצה ארוכה באצבע אחת תפתח את תפריט ההקשר

[ctx: #35000]
en: Peripherals
he_il: התקנים היקפיים

[ctx: #35001]
en: Generic HID device
he_il: התקן HID כללי

[ctx: #35002]
en: Generic network adapter
he_il: בקר רשת כללי

[ctx: #35003]
en: Generic disk
he_il: דיסק כללי

[ctx: #35004]
en: There are no settings available for this peripheral.
he_il: אין הגדרות זמינות לציוד היקפי זה.

[ctx: #35005]
en: New device configured
he_il: התקן חדש הוגדר

[ctx: #35006]
en: Device removed
he_il: התקן הוסר

[ctx: #35007]
en: Keymap to use for this device
he_il: מפת תווים עבור התקן זה

[ctx: #35008]
en: Keymap enabled
he_il: מפת תווים מאופשרת

[ctx: #35009]
en: Don't use the custom keymap for this device
he_il: אל תשתמש במפת תווים מותאמת אישית

[ctx: #35010]
note: Name of add-ons extending the kodi.peripheral extension point
en: Peripheral libraries
he_il: ספריות ציודי קצה

[ctx: #35011]
note: Title of dialog to ask users if they would like to configure a new controller
en: New controller detected
he_il: זוהה בקר חדש

[ctx: #35012]
note: Text of dialog to ask users if they would like to configure a new controller
en: A new controller has been detected. Configuration can be done at any time in "Settings -> System Settings -> Input". Would you like to configure it now?
he_il: בקר חדש זוהה. ניתן להגדירו בכל זמן ב "הגדרות -> הגדרות מערכת -> קלט". האם ברצונך להגדירו כעת?

[ctx: #35014]
note: Help text of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog. {0:s} - list of disabled buttons and axes
en: Some controllers have buttons and axes that interfere with mapping. Press these now to disable them:[CR]{0:s}
he_il: לחלק מהבקרים יש לחצנים וצירים שמפריעים למיפוי. לחץ על הפריט ברשימה כעת כדי להשבית אותו:[CR]{0:s}

[ctx: #35015]
note: Name of a controller button, e.g. Button 1. {0:d} - button index
en: Button {0:d}
he_il: לחצן {0:d}

[ctx: #35016]
note: Name of a controller axis, e.g. Axis 2. {0:d} - axis index
en: Axis {0:d}
he_il: ציר {0:d}

[ctx: #35017]
note: Error dialog title when the controller dialog is opened but peripheral add-ons are disabled
en: Unable to configure controllers
he_il: לא ניתן להגדיר בקר

[ctx: #35018]
note: Error dialog text when the controller dialog is opened but peripheral add-ons are disabled
en: Controller configuration depends on a disabled add-on. Would you like to enable it?
he_il: הגדרת הבקר תלויה בהרחבה מנוטרלת. האם ברצונך לאפשרה?

[ctx: #35019]
note: Label of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog
en: Ignore input
he_il: התעלמות מהקלט

[ctx: #35020]
note: Help text of the dialog to detect analog buttons on controllers. {0:s} - list of detected axes
en: Press all analog buttons now to detect them:[CR][CR]{0:s}
he_il: לחץ על כל הלחצנים האנלוגיים כעת כדי לאתר אותם: [CR][CR]{0:s}

[ctx: #35021]
note: Button in the controller configuration dialog to install all controller profiles
en: Get all
he_il: קבל הכל

[ctx: #35022]
note: Message shown in the controller dialog when there is nothing to map, for example hubs (multitaps) have no buttons
en: Nothing to map
he_il: אין מה למפות

[ctx: #35047]
note: Name of setting to configure peripheral add-ons
en: Driver settings
he_il: הגדרות דרייבר

[ctx: #35048]
note: Description of setting with label #35047 "Driver settings"
en: View and configure peripheral add-ons.
he_il: הצג והגדר תצורה של תוספים היקפיים.

[ctx: #35049]
note: Name of game add-ons category
en: Game add-ons
he_il: הרחבות משחקים

[ctx: #35050]
note: Name of controller add-ons
en: Controller profiles
he_il: פרופיל בקר

[ctx: #35051]
note: Setting to test rumble
en: Test rumble
he_il: בדוק רעד

[ctx: #35052]
note: Description of setting to test rumble
en: Activate the rumble motors of all controllers.
he_il: הפעלת מנועי הרעד של כל הבקרים.

[ctx: #35053]
note: Setting to enable rumble for GUI notifications
en: Enable rumble for notifications
he_il: אפשר רעם עבור התראות

[ctx: #35054]
note: Description of setting to enable rumble for GUI notifications
en: Activates controller rumble motors when a notification occurs.
he_il: הפעל את בקר מנועי הרעם כשיש התראה.

[ctx: #35055]
note: Help text for controller window
en: Use the keyboard or remote to select a controller profile. When prompted, press the button on your game controller that best matches what you see on the screen. If you make a mistake you can repeat the process.
he_il: השתמש במקלדת או בשלט לבחירת פרופיל בקר. כשתתבקש, לחץ על כפתור בבקר שהכי מתאים למה שאתה רואה על המסך. אם ביצעת טעות ניתן לחזור על התהליך.

[ctx: #35058]
note: Title of controller configuration window
en: Controller Configuration
he_il: הגדרות בקר

[ctx: #35059]
note: Heading for controller buttons list in controller configuration window
en: Buttons
he_il: כפתורים

[ctx: #35060]
note: Heading for prompt to reset a controller profile for all devices
en: Reset controller profile
he_il: איפוס פרופיל בקר

[ctx: #35061]
note: Prompt to reset a controller profile for all devices
en: Would you like to reset this controller profile for all attached devices?
he_il: האם ברצונך לאפס את פרופיל הבקר לכל ההתקנים המחוברים?

[ctx: #35062]
note: Notice that all controller profiles are installed
en: All available controller profiles are installed.
he_il: כל פרופילי הבקרים הזמינים מותקנים.

[ctx: #35063]
note: Name of the setting that activates the controller configuration window
en: Configure attached controllers
he_il: הגדר בקרים מחוברים

[ctx: #35064]
note: Description for the controller window setting
en: Pair your controllers with the various input devices of different game systems.
he_il: חבר את הבקרים עם כל מיני התקני קלט של מערכות משחק שונות.

[ctx: #35071]
note: Label for buttons that appear on a racing wheel for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Racing wheel
he_il: הגה מרוצים

[ctx: #35072]
note: Label for paddle buttons that appear on a racing wheel for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Paddles
he_il: דוושות

[ctx: #35073]
note: Label for buttons that appear on a joystick for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Joysticks
he_il: בקרי משחק

[ctx: #35074]
note: Label for buttons that appear on the face of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Face buttons
he_il: כפתורים קדמיים

[ctx: #35075]
note: Label for buttons that appear on the shoulders of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Shoulder buttons
he_il: כפתורים צדדיים

[ctx: #35076]
note: Label for triggers on the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Triggers
he_il: הדק

[ctx: #35077]
note: Label for analog sticks on the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Analog sticks
he_il: בקרים אנלוגיים

[ctx: #35078]
note: Setting title for left analog stick deadzone
en: Left stick deadzone
he_il: האזור המת של הג'ויסטיק השמאלי

[ctx: #35079]
note: Setting title for right analog stick deadzone
en: Right stick deadzone
he_il: האזור המת של הג'ויסטיק הימני

[ctx: #35088]
note: Name of the setting that enables/disables powering off controllers on exit
en: Power off controllers on exit
he_il: כבה בקרים ביציאה

[ctx: #35089]
note: Description for the setting that enables/disables powering off controllers on exit
en: Powers off any controller that supports it on exit.
he_il: כבה את כל הבקרים שתומכים בכך ביציאה.

[ctx: #35090]
note: Button prompt without timeout. {0:s} - button name
en: Press {0:s}
he_il: לחץ {0:s}

[ctx: #35091]
note: Button prompt with timeout. {0:s} - button name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Press {0:s} ({1:d})
he_il: לחץ {0:s} ({1:d})

[ctx: #35092]
note: Analog stick up prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} up
he_il: הזז מעלה {0:s}

[ctx: #35093]
note: Analog stick up prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} up ({1:d})
he_il: הזז{0:s} למעלה({1:d})

[ctx: #35094]
note: Analog stick down prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} down
he_il: הזז למטה {0:s}

[ctx: #35095]
note: Analog stick down prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} down ({1:d})
he_il: הזז {0:s} מטה ({1:d})

[ctx: #35096]
note: Analog stick right prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} right
he_il: הזז {0:s} ימינה

[ctx: #35097]
note: Analog stick right prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} right ({1:d})
he_il: הזז {0:s} ימינה ({1:d})

[ctx: #35098]
note: Analog stick left prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} left
he_il: הזז {0:s} שמאלה

[ctx: #35099]
note: Analog stick left prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} left ({1:d})
he_il: הזז {0:s} שמאלה ({1:d})

[ctx: #35103]
note: Label for mouse buttons. Used in the controller mapping dialog.
en: Buttons
he_il: כפתורים

[ctx: #35104]
note: Label for relative mounters like the mouse pointer. Used in the controller mapping dialog.
en: Pointers
he_il: מצביעים

[ctx: #35105]
note: Heading for buttons mounted on a light gun. Used in the controller mapping dialog.
en: Light gun
he_il: אקדח אור

[ctx: #35106]
note: Heading for the button that shoots the lightgun offscreen when pressed. Used in the controller mapping dialog.
en: Shoot offscreen
he_il: לחצן ירייה באקדח אור

[ctx: #35107]
note: Heading for switches found on a game console, such as the Atari 2600. Used in the controller mapping dialog.
en: Console switches
he_il: מתגים לקונסולה

[ctx: #35108]
note: Heading for buttons that control the game console hardware, such as a microphone button. Used in the controller mapping dialog.
en: Hardware buttons
he_il: לחצני חומרה

[ctx: #35109]
note: Heading for buttons on a numeric keypad (containing 0-9, star and pound). Used in the controller mapping dialog.
en: Keypad
he_il: לוח מקשים

[ctx: #35150]
note: Name of keyboard category in the settings category window
en: Keyboard
he_il: מקלדת

[ctx: #35151]
note: Name of group in "Games -> Keyboard" for configuring keyboard players
en: Player configuration
he_il: הגדרות נגן

[ctx: #35152]
note: Name of setting for enabling the keyboard during gameplay
en: Enable keyboard
he_il: אפשר מקלדת

[ctx: #35153]
note: Description of setting with label #35152 "Enable keyboard"
en: This allows the keyboard to emulate up to 8 game controllers. If disabled, the keyboard can still be used to control emulators like DOSBox which require a full keyboard.
he_il: מצב מאופשר נותן למקלדת לבצע אמולציה עד 8 בקרי משחק. אם מושבת, המקלדת עדיין יכולה לשמש לשליטה באמולציה לשימוש כגון DOSBox המחייב מקלדת מלאה.

[ctx: #35154]
note: Setting name for number of keyboard players
en: Number of keyboard players
he_il: מספר של נגני מקלדת

[ctx: #35155]
note: Description of settings with label #35066
en: Set the number of players using the keyboard. This is intended for devices that use keyboard drivers, but you can also see how many people fit around a keyboard!
he_il: הגדר את מספר השחקנים באמצעות המקלדת. מיועד למכשירים שמשתמשים במנהלי התקנים למקלדת, אבל אתה יכול גם לראות כמה אנשים משתמשים במקלדת!

[ctx: #35157]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 1
he_il: הגדרת נגן מקלדת 1

[ctx: #35158]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 2
he_il: הגדרת נגן מקלדת 2

[ctx: #35159]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 3
he_il: הגדרת נגן מקלדת 3

[ctx: #35160]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 4
he_il: הגדרת נגן מקלדת 4

[ctx: #35161]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 5
he_il: הגדרת נגן מקלדת 5

[ctx: #35162]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 6
he_il: הגדרת נגן מקלדת 6

[ctx: #35163]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 7
he_il: הגדרת נגן מקלדת 7

[ctx: #35164]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 8
he_il: הגדרת נגן מקלדת 8

[ctx: #35165]
note: Name of the keyboard-emulated controller in the list of peripherals
en: Keyboard player
he_il: נגן מקלדת

[ctx: #35166]
note: Heading for the button that lets the user map any keyboard key. Used in the controller mapping dialog.
en: All keys
he_il: כל המקשים

[ctx: #35167]
note: Heading for the button that lets the user map individual keyboard keys. Used in the controller mapping dialog.
en: Single keys
he_il: מקשים בודדים

[ctx: #35168]
note: Name of the button that prompts you to select a key on the keyboard. Used in the controller mapping dialog.
en: Select key
he_il: בחירת מקש

[ctx: #35169]
note: Keyboard prompt without a timeout. Used in the controller mapping dialog.
en: Press a key
he_il: נא ללחוץ על מקש

[ctx: #35170]
note: Keyboard prompt with timeout. {1:d} - seconds left in prompt. Used in the controller mapping dialog.
en: Press a key ({1:d})
he_il: נא ללחוץ על מקש ({1:d})

[ctx: #35171]
note: Name of mouse connected to the device
en: Mouse
he_il: עכבר

[ctx: #35201]
note: Name of group in "Games -> General" for configuring gameplay
en: Gameplay
he_il: משחק

[ctx: #35204]
en: Enable real-time rewinding during game play, if supported. Press rewind or manually seek backwards using the seek bar.
he_il: אפשר הרצה לאחור / הפעלה מחדש בזמן אמת במהלך המשחק, (אם נתמך). לחץ לחיצה אחורה או חפש באופן ידני אחורה באמצעות סרגל החיפוש.

[ctx: #35205]
en: Maximum rewind time
he_il: זמן מקס' להרצה אחורה

[ctx: #35206]
en: Maximum time possible to rewind, if supported. Large rewind histories can use a lot of RAM.
he_il: זמן מרבי שניתן להריץ לאחור (אם נתמך). שים לב שהרצה ארוכה לאחור, צורכת הרבה זיכרון RAM.

[ctx: #35207]
note: Description of add-on category for emulators
en: Emulators
he_il: אמולטורים

[ctx: #35208]
note: Description of add-on category for standalone games
en: Standalone games
he_il: משחקים עצמאיים

[ctx: #35209]
en: Game resources
he_il: משאבים למשחקים

[ctx: #35210]
note: Dialog title when gameplay fails
en: Failed to play game
he_il: הפעלת המשחק נכשלה

[ctx: #35211]
note: Error dialog text when the game requires restricted files to play. {0:s} - emulator ID
en: This game requires the following add-on: {0:s}
he_il: המשחק הזה מחייב את ההרחבה הבאה: {0:s}

[ctx: #35212]
note: Error dialog text when launching a game and no emulators are compatible
en: This game isn't compatible with any available emulators.
he_il: המשחק הזה אינו תואם לאחד האמולטורים הזמינים.

[ctx: #35213]
note: Error dialog text when launching a game and the emulator has an internal error. {0:s} - emulator name
en: The emulator "{0:s}" had an internal error.
he_il: לאמולטור "{0:s}" הייתה שגיאה פנימית.

[ctx: #35214]
note: Error dialog text when the game can't be played because it's not on a hard drive or partition
en: This game can only be played directly from a hard drive or partition. Compressed files must be extracted.
he_il: המשחק הזה יכול להיות משוחק רק ישירות מתוך כונן קשיח או מחיצה. יש לחלץ קבצים דחוסים.

[ctx: #35215]
note: Error dialog text when libretro support is disabled
en: This game depends on a disabled add-on. Would you like to enable it?
he_il: המשחק הזה תלוי בהרחבה מושבתת. האם ברצונך להפעיל אותה?

[ctx: #35216]
note: Description of add-on category for game support add-ons like game.libretro (the libretro wrapper)
en: Support add-ons
he_il: תמיכה בהרחבות

[ctx: #35217]
note: Dialog text asking user to overwrite their savestate file
en: The savestate can only be loaded with "{0:s}". Erase savestate and continue?
he_il: ניתן לטעון את המצב השמור רק באמצעות "{0:s}". האם למחוק את המצב השמור ולהמשיך?

[ctx: #35218]
note: Button to erase the savestate
en: Erase savestate
he_il: מחק מצב שמירה

[ctx: #35219]
note: Error dialog text when trying to play a game and the game's files aren't found.
en: The required files can't be found.
he_il: לא ניתן למצוא את הקבצים הנדרשים.

[ctx: #35220]
note: Description of add-on category for game providers
en: Game providers
he_il: ספקי משחקים

[ctx: #35221]
note: Title of the game OSD menu
en: Menu
he_il: תפריט

[ctx: #35222]
note: Label of button in the in-game menu for stopping game playback
en: Exit
he_il: יציאה

[ctx: #35223]
note: Help text shown when playaing a game with missing add-on dependencies. {0:s} - list of add-ons that are missing
en: Missing: {0:s}
he_il: חסרות: {0:s}

[ctx: #35224]
note: Label of button in the in-game menu for pausing and resuming playback
en: Pause / Resume
he_il: השהה / המשך

[ctx: #35225]
note: Label of button in the in-game menu for changing the video filter (also called a video shader)
en: Video filter
he_il: מסנן וידאו

[ctx: #35226]
note: Label of button in the in-game menu for advanced settings
en: Advanced settings
he_il: הגדרות מתקדמות

[ctx: #35227]
note: Label of button in the in-game menu for changing the video rotation
en: Rotation
he_il: הטיה

[ctx: #35232]
note: Label of thumbnail in the in-game menu for stretching the video to fullscreen
en: Fullscreen
he_il: מסך מלא

[ctx: #35233]
note: Label of the setting in the in-game menu for stretching the game to fit the monitor
en: Stretch mode
he_il: מצב מתיחה

[ctx: #35234]
note: Label of button in the in-game menu for configuring the game's controls
en: Controls
he_il: פקדים

[ctx: #35250]
en: Add games...
he_il: הוסף משחקים...

[ctx: #35251]
en: Add game source
he_il: הוספת מקור למשחק

[ctx: #35252]
en: Edit game source
he_il: ערוך מקור למשחק

[ctx: #35256]
note: Error message when a game client fails to install when a game is being launched
en: Failed to install add-on.
he_il: נכשל בהתקנת הרחבה.

[ctx: #35257]
note: Label on installed emulators in the emulator selection dialog
en: Installed
he_il: מותקן

[ctx: #35259]
note: Label on emulators with a savestate in the emulator selection dialog
en: Saved
he_il: נשמר

[ctx: #35261]
note: Button for creating a new save state from the select savestate dialog
en: New
he_il: חדש

[ctx: #35505]
note: connection state "host unreachable"
en: Server is unreachable.
he_il: השרת לא זמין.

[ctx: #35506]
note: connection state "server type mismatch" (reachable, but maybe an HTTP server where an FTP server is expected)
en: Server does not respond properly.
he_il: השרת לא הגיב כראוי.

[ctx: #35507]
note: connection state "client - server version mismatch (reachable, but maybe server version to low)"
en: Server version is not compatible.
he_il: גרסת שרת לא תואמת.

[ctx: #35508]
note: connection state "access denied" (e.g. due to wrong credentials)
en: Access denied.
he_il: גישה נדחתה.

[ctx: #35509]
note: connection state "connecting" (asynchronous addon start)
en: Connecting to backend.
he_il: מתחבר לשרת.

[ctx: #36000]
en: Pulse-Eight CEC adapter
he_il: בקר CEC של Pulse-Eight

[ctx: #36002]
en: Switch to keyboard side command
he_il: פקודה להרצה בעת החלפה לצד המקלדת

[ctx: #36003]
en: Switch to remote side command
he_il: פקודה להרצה בעת החלפה לצד השלט

[ctx: #36004]
en: Press "user" button command
he_il: פקודה להרצה בעת לחיצה על כפתור 'משתמש'

[ctx: #36005]
en: Enable switch side commands
he_il: אפשר פקודות החלפת צד

[ctx: #36006]
en: Couldn't open the adapter
he_il: נכשל בגישה לבקר

[ctx: #36007]
en: Devices to power on during startup
he_il: מכשירים שיודלקו בעת ההפעלה

[ctx: #36008]
en: Devices to power off during shutdown
he_il: מכשירים שיכובו בעת כיבוי מערכת

[ctx: #36009]
en: Put devices in standby mode when activating the screensaver
he_il: הכנס התקנים למצב המתנה כאשר מופעל שומר מסך

[ctx: #36010]
en: Wake devices when deactivating the screensaver
he_il: הער מכשירים כאשר מופסק שומר המסך

[ctx: #36011]
en: Couldn't detect the CEC com port. Please configure it manually.
he_il: נכשל בזיהוי פורט com של CEC. יש להגדיר אותו ידנית.

[ctx: #36012]
en: Couldn't initialise the CEC adapter. Please check your settings.
he_il: נכשל באתחול בקר CEC. יש לבדוק הגדרות CEC.

[ctx: #36015]
en: HDMI port number
he_il: מספר פורט HDMI

[ctx: #36016]
note: max. 13 characters
en: Connected
he_il: מחובר

[ctx: #36017]
en: Couldn't initialise the CEC adapter: libCEC was not found on your system.
he_il: נכשל באתחול בקר CEC: לא ניתן למצוא במערכת את libCEC.

[ctx: #36018]
en: Use the TV's language setting
he_il: השתמש בהגדרות שפת מסך הטלוויזיה

[ctx: #36019]
en: Connected to HDMI device
he_il: מחובר להתקן HDMI

[ctx: #36020]
en: Switch source to this device on startup
he_il: הפוך מכשיר זה למקור הפעיל בעת ההפעלה

[ctx: #36021]
en: Physical address (overrules HDMI port)
he_il: כתובת פיזית (עוקפת הגדרת פורט HDMI)

[ctx: #36023]
en: Configuration updated
he_il: תצורה עודכנה

[ctx: #36024]
en: Failed to set the new configuration. Please check your settings.
he_il: נכשל בהגדרת תצורה חדשה. יש לבדוק את ההגדרות.

[ctx: #36025]
en: Send "Inactive source" command on shutdown
he_il: שלח פקודה "מקור לא פעיל" בעת כיבוי

[ctx: #36026]
en: Devices to also put in standby mode
he_il: מכשירים שגם יש להכניס למצב המתנה

[ctx: #36027]
en: This device needs servicing
he_il: התקן זה צריך תיקון

[ctx: #36028]
note: Label for a select option
en: Ignore
he_il: התעלם

[ctx: #36029]
en: When the TV is switched off
he_il: כאשר מסך הטלוויזיה כבוי

[ctx: #36030]
note: connection state "connection lost"
en: Connection lost
he_il: חיבור אבד

[ctx: #36031]
en: This user does not have permissions to open the CEC adapter
he_il: למשתמש זה אין הרשאת גישה לבקר CEC

[ctx: #36032]
en: The port is busy. Only one program can access the CEC adapter
he_il: הפורט בשימוש. גישה לבקר CEC מוגבלת לתוכנה יחידה

[ctx: #36033]
en: Action when switching to another source
he_il: פעולה בעת החלפה למקור אחר

[ctx: #36034]
note: connection state "connection established"
en: Connection established
he_il: נוצר חיבור

[ctx: #36035]
note: adjust refreshrate
en: Always
he_il: תמיד

[ctx: #36036]
note: adjust refreshrate
en: On start / stop
he_il: בעת הפעלה / עצירה

[ctx: #36037]
en: TV
he_il: מסך

[ctx: #36038]
en: Amplifier / AVR device
he_il: מגבר / רסיבר

[ctx: #36039]
en: TV and AVR device (explicit)
he_il: מסך ורסיבר (במפורש)

[ctx: #36040]
en: Detected version of libCEC interface ({0:x}) is lower than the supported version {1:x}.
he_il: התגלתה גרסה של ממשק libCEC ({0:x}) שנמוכה מהגרסה הנתמכת {1:x}.

[ctx: #36041]
en: * Item folder
he_il: * תיקיית פריט

[ctx: #36042]
en: Use limited colour range (16-235)
he_il: שימוש בטווח צבעים מוגבל (16-235)

[ctx: #36043]
en: Number of buffers used by graphics driver
he_il: מספר החוצצים בשימוש ע״י מנהל התקן כרטיס המסך

[ctx: #36044]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Stop Playback
he_il: עצור ניגון

[ctx: #36045]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Pause Playback
he_il: השהה ניגון

[ctx: #36046]
en: Force AVR to wake up when Kodi is activated
he_il: הכרח רסיברים להתעורר כשקודי מופעל

[ctx: #36050]
en: On start
he_il: בהתחלה

[ctx: #36099]
en: Dithering
he_il: מיזוג צבעים

[ctx: #36100]
en: Dither depth
he_il: עומק מיזוג צבעים

[ctx: #36101]
note: Description of settings section "Appearance"
en: Change the look and feel of the user interface.
he_il: שינוי המראה והתחושה של ממשק המשתמש.

[ctx: #36102]
note: Description of settings category "Appearance -> Skin" with label #166
en: This category contains all skin related settings.
he_il: קטגוריה המכילה כל ההגדרות הקשורות למעטפת.

[ctx: #36103]
note: Description of setting with label #166 "Skin"
en: Select the skin for the user interface. This will define the look and feel of the application.
he_il: בחירת מעטפת ממשק המשתמש. קובע את המראה והתחושה של התוכנה.

[ctx: #36104]
note: Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Select to change the skin specific settings. Which options are available for configuration depends on the features provided by the skin.
he_il: שינוי הגדרות מעטפת ספציפיות. האפשרויות הזמינות להגדרה תלויות בתכונות המעטפת.

[ctx: #36105]
note: Description of setting with label #15111 "Theme"
en: Change the theme associated with your selected skin.
he_il: שינוי ערכת נושא המשויכת למעטפת שנבחרה.

[ctx: #36106]
note: Description of setting with label #14078 "Colours"
en: Change the colours of your selected skin.
he_il: שינוי צבעי המעטפת שנבחרה.

[ctx: #36107]
note: Description of setting with label #13303 "Fonts"
en: Choose the fonts displayed in the user interface. The font sets are configured by your skin.
he_il: בחירת גופני ממשק המשתמש. ערכות הגופנים מוגדרות ע״י המעטפת.

[ctx: #36108]
note: Description of setting with label #20109 "Zoom"
en: Resize the view of the user interface.
he_il: שינוי גודל תצוגה של ממשק המשתמש.

[ctx: #36109]
note: Description of setting with label #512 "Startup window"
en: Select the media window to display on startup.
he_il: בחירת המסך המוצג מיד לאחר ההפעלה.

[ctx: #36110]
note: Description of setting with label #15108 "GUI sounds"
en: Select or disable the sounds used in the user interface.
he_il: בחירת או נטרול צלילי ממשק המשתמש.

[ctx: #36111]
note: Description of setting with label #13305 "Show RSS news feed"
en: Turn this off to remove the scrolling RSS news ticker.
he_il: הצגת שורת חדשות RSS נגללת במסך הראשי.

[ctx: #36112]
note: Description of setting with label #21450 "Edit"
en: Edit the RSS feeds.
he_il: עריכת הזנות RSS.

[ctx: #36113]
note: Description of settings category with label #14090 "Regional"
en: This category contains all locale / regional settings.
he_il: קטגוריה המכילה כל ההגדרות האזוריות.

[ctx: #36114]
note: Description of setting with label #248 "Language"
en: Chooses the language of the user interface.
he_il: בחירת שפת ממשק המשתמש.

[ctx: #36115]
note: Description of setting with label #20026 "Region"
en: Select the formats for temperature, time and date. The available options depend on the selected language.
he_il: קביעת אופן הצגת מעלות, זמן ותאריך. האפשרויות הזמינות תלויות בשפה שנבחרה.

[ctx: #36116]
note: Description of setting with label #14091 "Character set"
en: Choose which character set is used for displaying text in the user interface. This doesn't change the character set used for subtitles, for that go to Player > Language.
he_il: יש לבחור באיזו ערכת תווים יעשה שימוש במנשק המשתמש. בחירה זו אינה משנה את ערכת התווים בה נעשה שימוש להצגת כתוביות, הגדרה זאת נמצאת תחת נגן > שפה.

[ctx: #36119]
note: Description of setting with label #285 "Preferred audio language"
en: Defaults to the selected audio language if more than one language is available.
he_il: קביעת רצועת שמע ברירת המחדל כאשר יותר משפה אחת זמינה.

[ctx: #36120]
note: Description of setting with label #286 "Preferred subtitle language"
en: Defaults to the selected subtitle language if more than one language is available.
he_il: קביעת כתובית ברירת המחדל כאשר יותר משפה אחת זמינה.

[ctx: #36121]
note: Description of settings with label #16000 "General"
en: This category contains the settings for how media lists are displayed.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לאופן הצגת רשימות המדיה.

[ctx: #36122]
note: Description of setting with label #13306 "Show parent folder items"
en: Display the (..) item in lists for visiting the parent folder.
he_il: הצגת הפריט (..) ברשימה לשם מעבר לספריית האב.

[ctx: #36123]
note: Description of setting with label #497 "Show file extensions"
en: Show file extensions on media files, for example "You Enjoy Myself" would be shown as "You Enjoy Myself.mp3".
he_il: הצגת סיומת קובץ של קבצי מדיה. למשל 'You Enjoy Myself' יוצג כ־'You Enjoy Myself.mp3'.

[ctx: #36124]
note: Description of setting with label #13399 "Ignore articles when sorting"
en: Ignore certain tokens, e.g. "The", during sort operations. "The Simpsons" would for example be sorted as "Simpsons".
he_il: התעלמות מקידומות שם מסוימות בעת מיון. למשל 'The Simpsons' ימוין כ־'Simpsons'.

[ctx: #36125]
note: Description of setting with label #14071 "Allow file renaming and deletion"
en: Allow files to be deleted and renamed through the user interface, via the context menu, e.g. press "C" on a keyboard to bring up this menu.
he_il: התרת מחיקה ושינוי שם של קובץ דרך התפריט המשני בממשק המשתמש. להעלאת תפריט זה, ניתן לדוגמה ללחוץ על "C" במקלדת.

[ctx: #36126]
note: Description of setting with label #21382 Show "Add source" buttons in files lists"
en: Show the add source button in root sections of the user interface.
he_il: הצגת כפתור 'הוסף מקור' בשורש מדורים (וידאו, מוזיקה...) בממשק המשתמש.

[ctx: #36127]
note: Description of setting with label #21330 "Show hidden files and directories"
en: Show hidden files and directories when listing files.
he_il: הצגת קבצים ותיקיות מוסתרים בתצוגת קבצים.

[ctx: #36128]
note: Description of settings category with label #360 "Screensaver"
en: This category contains the settings for how the screensaver add-ons are handled.
he_il: קטגוריה המכילה כל ההגדרות הקשורות לשומר מסך.

[ctx: #36129]
note: Description of setting with label #355 "Wait time"
en: Set the time to wait for any activity to occur before displaying the screensaver.
he_il: קביעת משך זמן אי פעילות נדרש לפני הפעלת שומר מסך.

[ctx: #36130]
note: Description of setting with label #356 "Screensaver mode"
en: Select the screensaver. The "Dim" screensaver will be forced when fullscreen video playback is paused or a dialogue box is active.
he_il: קביעת שומר המסך שיופעל. שומר המסך 'עמעום' יופעל תמיד בעת השהיית ניגון וידאו או כאשר קיימת תיבת דיאלוג פעילה.

[ctx: #36131]
note: #. Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Select to change the screensaver specific settings. Which options are available for configuration depends on the features provided by the screensaver add-on.
he_il: שינוי הגדרות ספציפיות לשומר המסך. האפשרויות הזמינות תלויות בשומר המסך הנבחר.

[ctx: #36132]
note: Description of setting with label #1000 "Preview"
en: Preview the selected screensaver.
he_il: הצגה מקדימה של שומר המסך הנבחר.

[ctx: #36134]
note: Description of setting with label #22014 "Use dim if paused during video playback"
en: Dim the display when media is paused. Not valid for the "Dim" screensaver mode.
he_il: עמעום התצוגה בעת השהיית ניגון מדיה. לא בתוקף לשומר המסך 'עמעום'.

[ctx: #36135]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36136]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36137]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36138]
note: Description of settings section with label #3 "Videos"
en: Section that contains settings related to videos and how they are handled.
he_il: אגף המכיל הגדרות הקשורות לקבצי וידאו והטיפול בהם.

[ctx: #36139]
note: Description of settings category with label #14022 "Library"
en: This category contains the settings for how the video library is handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לספריית הווידאו.

[ctx: #36140]
note: Description of setting with label #14105 "Temperature unit"
en: Choose which temperature unit is used for displaying temperatures in the user interface.
he_il: קביעת יחידת טמפרטורה להצגת טמפרטורות בממשק המשתמש.

[ctx: #36142]
note: Description of setting with label #14106 "Speed unit"
en: Choose which speed unit is used for displaying speeds in the user interface.
he_il: קביעת יחידת מהירות להצגת מהירויות בממשק המשתמש.

[ctx: #36143]
note: Description of setting with label #20402 "Download actor thumbnails"
en: Downloads thumbnails for actors from online databases when adding media to the library.
he_il: הורדת תמונות שחקנים ממוזערות ממאגר נתונים מקוון בעת הוספת מדיה לספריה.

[ctx: #36144]
note: Description of setting with label #20412 "Flatten TV show seasons"
en: Select in which cases you want to hide the season nodes of TV shows. If hidden, selecting a TV show will directly jump into the episodes view.
he_il: קביעה באיזה מקרים יוסתר מסך הסינון עפ״י עונת סדרה. אם מוסתר, נועבר ישירות לתצוגה פרקים לאחר בחירת סדרה.

[ctx: #36145]
note: Description of setting with label #20458 "Group movies in sets"
en: When enabled, movies belonging to a "Movie set" are grouped together under one entry for the set in the movie library, this entry can then be opened to display the individual movies. When disabled, each movie will have its own entry in the movie library even if it belongs to a set.
he_il: כאשר מאופשר, סרטים המשתייכים ל-"ערכת סרטים" מקובצים יחד תחת רשומה אחת עבור כל ערכה בספריית הסרטים. ניתן לפתוח ערך זה להצגת הסרטים בנפרד. כאשר מושבת, לכל סרט תהיה רשומה משלו בספריית הסרטים, גם אם הסרט הוא חלק מערכה.

[ctx: #36146]
note: Description of setting with label #22000 "Update library on startup"
en: Check for new media files on startup.
he_il: סריקה למציאת קבצי מדיה חדשים בעת ההפעלה.

[ctx: #36147]
note: Description of setting with label #22001 "Hide progress of library updates"
en: Hide the library scanning progress bar during scans.
he_il: הסתרת מציין התקדמות סריקה בעת סריקת הספריה.

[ctx: #36148]
note: Description of setting with label #334 "Clean library..."
en: Remove items from your library that can't be found (either renamed, deleted, or on removable storage that is currently unplugged).
he_il: הסרת פריטים מהספריה שלא נמצאו בסריקה (עקב שינוי שם, מחיקה או התקן אחסון נתיק שאיננו מחובר).

[ctx: #36149]
note: Description of setting with label #647 "Export video library"
en: Export the video library database to XML files. This will optionally overwrite your current XML files.
he_il: יצוא מסד נתוני ספריית הווידאו לקובצי XML. עשוי לדרוס קובצי XML קיימים.

[ctx: #36151]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how video playback is handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לניגון וידאו.

[ctx: #36153]
note: Description of setting with label #13415 "Render method"
en: Adjust the method used to process and display video.
he_il: התאמת אופן עיבוד והצגת וידאו.

[ctx: #36154]
note: Description of setting with label #13435 "Enable HQ Scalers for scaling above"
en: Use high quality scalers when upscaling a video by at least this percentage. A value below 5% makes little sense as video is processed with high GPU load without any visible picture quality improvements.
he_il: השתמש במגדיל איכותי כשמגדילים את הוידאו לפחות באחוז זה. ערך נמוך מ 5% הוא קצת חסר משמעות מכיוון שהוידאו מעובד ע"י המעבד הגרפי עם עומס רב ללא שיפור באיכות התמונה.

[ctx: #36155]
note: Description of setting with label #13425 "Allow hardware acceleration (VDPAU)"
en: Enable VDPAU hardware decoding of video files, mainly used for NVIDIA graphics and in some circumstances AMD graphics.
he_il: מאפשר פענוח וידאו חומרתי דרך VDPAU, מיועד בעיקר למעבדים גרפיים של NVIDIA ובמקרים מסויימים גם של AMD.

[ctx: #36156]
note: Description of setting with label #13426 "Allow hardware acceleration (VAAPI)"
en: Enable VAAPI hardware decoding of video files, mainly used for Intel graphics and in some circumstances AMD graphics.
he_il: מאפשר פענוח וידאו חומרתי דרך VAAPI, מיועד בעיקר למעבדים גרפיים של Intel ובמקרים מסויימים גם של AMD.

[ctx: #36157]
note: Description of setting with label #20470 "Use movie sets for single movies"
en: When enabled, a "Movie set" entry is used even if the movie library contains only a single movie from that set. When disabled, a "Movie set" entry is used only if the movie library contains more than one movie from that set.
he_il: כאשר מופעל, ערך "ערכת סרטים" משמש גם אם הספרייה הסרטים מכילה רק סרט אחד מאותה הקבוצה. כאשר זמין, ערך "ערכת סרטים" משמש רק אם ספריית הסרטים מכילה סרט אחד או יותר מאותה קבוצה.

[ctx: #36158]
note: Description of setting with label #13427 "Allow hardware acceleration (DXVA2)"
en: Enable DXVA2 hardware decoding of video files.
he_il: מאפשר פענוח וידאו חומרתי דרך DXVA2.

[ctx: #36159]
note: Description of setting with label #13428 "Allow hardware acceleration (CrystalHD)"
en: Enable CrystalHD decoding of video files.
he_il: מאפשר פענוח וידאו חומרתי דרך CrystalHD.

[ctx: #36160]
note: Description of setting with label #13429 "Allow hardware acceleration (VDADecoder)"
en: Enable VTB hardware decoding of video files.
he_il: אפשר פיענוח חומרתי VTB של קבצי וידאו.

[ctx: #36161]
note: Description of setting with label #508 "Startup action"
en: Select an action Kodi will perform on startup.
he_il: בחר פעולה שקודי יבצע בעת האיתחול.

[ctx: #36162]
note: Description of setting with label #13432 "Allow hardware acceleration (VideoToolbox)"
en: Enable VideoToolbox hardware decoding of video files.
he_il: מאפשר פענוח וידאו חומרתי דרך VideoToolbox.

[ctx: #36163]
note: Description of setting with label #20471 "Show empty TV shows"
en: Show TV shows with no episodes when browsing the video library.
he_il: מציג סדרות ריקות בעת עיון בספריית הווידאו, אלה הן סדרות חסרות פרקים אך עם תיקיות בשמות מתאימים שנסרקו לספריה.

[ctx: #36164]
note: Description of setting with label #170 "Adjust display refresh rate"
en: Allow the refresh rate of the display to be changed so that it best matches the video frame rate. This may yield smoother video playback.
he_il: מאפשר שינוי קצב רענון התצוגה כך שיתאים ככל שניתן לקצב הפריימים של הווידאו. יכול להביא לניגון וידאו חלק יותר.

[ctx: #36165]
note: Description of setting with label #13550 "Delay after change of refresh rate"
en: Delay of reset event after a change of refresh rate
he_il: השהייה של איפוס אירועים אחרי שינוי של קצר הריענון

[ctx: #36166]
note: Description of setting with label #13510 "Sync playback to display"
en: Synchronise video and audio to the refresh rate of the monitor. VideoPlayer won't use passthrough audio in this case because resampling may be required.
he_il: סנכרן וידאו ואודיו לקצב רענון המסך. נגן הוידאו לא יאפשר מעבר ישיר של אודיו במקרה כזה בגלל שתיתכן דגימה מחדש של השמע.

[ctx: #36167]
note: Description of setting with label #14107 "Time format"
en: Choose which time format is used for displaying the time in the user interface.
he_il: קביעת תבנית זמן להצגת זמן בממשק המשתמש.

[ctx: #36168]
note: Description of setting with label #14108 "Use 12/24-hour format"
en: Choose whether to use 12 or 24-hour format for displaying the time in the user interface.
he_il: בחירת מבנה שעה של 12 או 24 שעות להצגת זמן בממשק המשתמש.

[ctx: #36169]
note: Description of setting with label #13505 "Resample quality"
en: Select the quality of resampling for cases where the audio output needs to be at a different sampling rate from that used by the source.[CR][Low] Is fast and will have minimal impact on system resources such as the use of the CPU.[CR][Medium] & [High] Will use progressively more system resources.
he_il: בחירת איכות דגימה מחדש עבור מקרים בהם קצב הדגימה של פלט השמע צריך להיות שונה מהמקור.[CR][נמוך] מהיר, משפיע באופן מינימלי על משאבי המערכת כמו עומס על המעבד הכללי.[CR][בינוני] & [גבוה] מצריכים בהתאמה יותר משאבי מערכת.

[ctx: #36170]
note: Description of setting with label #22021 "Minimise black bars"
en: Stretch the video up to the set percentage in order to minimise black bars.
he_il: מתיחת הווידאו עד לחלק יחסי נבחר לשם צמצום פסים שחורים.

[ctx: #36171]
note: Description of setting with label #173 "Display 4:3 videos as"
en: Select the zoom level that 4:3 videos are shown on widescreen displays.
he_il: בחירת רמת הזום עבור וידאו ביחס 4:3 המוצג על מסך רחב.

[ctx: #36173]
note: Description of setting with label #14109 "Short date format"
en: Choose which short date format is used for displaying the date in the user interface.
he_il: בחירת מבנה תאריך קצר להצגת תאריך בממשק המשתמש.

[ctx: #36174]
note: Description of setting with label #23050 "Activate Teletext"
en: Enable teletext when watching a live TV stream.
he_il: מאפשר טלטקסט בעת צפייה בשידור טלוויזיה חיה.

[ctx: #36175]
note: Description of setting with label #23055 "Scale Teletext to 4:3"
en: Scale teletext to 4:3 ratio.
he_il: שינוי יחס תצוגת טלטקסט ל־4:3.

[ctx: #36176]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how video file lists are handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לרשימות קבצי וידאו.

[ctx: #36178]
note: Description of setting with label #20433 "Extract thumbnails and video information"
en: Extract metadata information such as codec and aspect ratio from videos.
he_il: חילוץ מידע (MetaData) ממקודדים ויחס רוחב/גובה מקבצי הווידאו.

[ctx: #36179]
note: Description of setting with label #20419 "Replace file names with library titles"
en: When a file is scanned into the library it will display the metadata title instead of the file name.
he_il: כאשר נסרק קובץ לספריה במקום שם הקובץ תוצג הכותרת המופיעה במידע הנוסף.

[ctx: #36180]
note: Description of setting with label #20433 "Extract thumbnails and video information"
en: Extract thumbnails to display in library mode.
he_il: חילוץ תמונות ממוזערות כדי להציג במצב ספרייה.

[ctx: #36181]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36182]
note: Description of setting with label #20435 "Combine split video items"
en: Combines multi-part video files, DVD folders or movie folders, down to a single item in non-library views.
he_il: איגוד קבצי וידאו רבי חלקים, תיקיות DVD, ותיקיות סרט לפריט יחיד בתצוגות שאינן חלק מהספריה.

[ctx: #36183]
note: Description of setting with label #20456 "Flatten hierarchy"
en: Removes the title, genre, etc. nodes from the library view. Selecting a category takes you straight to the title view.
he_il: הסתרת מסך הסינון עפ"י כותרת, סגנון וכו' מתצוגת הספריה. בחירת סוג מקור מדיה תעביר ישירות לתצוגת כותרת.

[ctx: #36184]
note: Description of settings category with label #287 "Subtitles"
en: This category contains the settings for how subtitles are handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לכתוביות.

[ctx: #36186]
note: Description of setting with label #289 "Size"
en: Set the font size to be used for subtitles.
he_il: קביעת גודל גופן כתוביות.

[ctx: #36187]
note: Description of setting with label #736 "Style"
en: Set the font style to be used for subtitles.
he_il: קביעת סגנון גופן כתוביות.

[ctx: #36188]
note: Description of setting with label #737 "Colour"
en: Set the font colour to be used for subtitles.
he_il: קביעת צבע גופן כתוביות.

[ctx: #36189]
note: Description of setting with label #735 "Character set"
en: Set the font character set to be used for subtitles.
he_il: בחירת ערכת התווים של גופן כתוביות.

[ctx: #36191]
note: Description of setting with label #21366 "Custom subtitle folder"
en: Set a custom directory for your subtitles. This can be a file share.
he_il: הגדרת תיקיה מותאמת אישית עבור כתוביות. זה יכול להיות גם שיתוף רשת.

[ctx: #36193]
note: Description of settings category with label #14087 "DVDs"
en: This category contains the settings for how DVD's, Blu-ray, & CD's are handled.
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות לאיך מטופלים דיסקים של די וי די, נגן בלו ריי ודיסקים רגילים.

[ctx: #36194]
note: Description of setting with label #14088 "Play DVDs automatically"
en: Autorun DVD video when inserted in drive.
he_il: נגינת סרט DVD עם הכנסת הדיסק.

[ctx: #36195]
note: Description of setting with label #21372 "Forced DVD player region"
en: Force a region for DVD playback.
he_il: אילוץ אזור צפייה לניגון DVD.

[ctx: #36196]
note: Description of setting label #21882 "Attempt to skip introduction before DVD menu"
en: Attempt to skip "unskippable" introductions before DVD menu.
he_il: ניסיון לדלג על ההקדמה שלפני תפריט DVD.

[ctx: #36197]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36198]
en: Select the default movie information source. See the add-ons manager for options.
he_il: קביעת מקור פרטי סרט ברירת המחדל. האפשרויות השונות מופיעות במנהל ההרחבות.

[ctx: #36199]
en: Select the default TV show information source. See the add-ons manager for options.
he_il: קביעת מקור פרטי סדרנ ברירת המחדל. האפשרויות השונות מופיעות במנהל ההרחבות.

[ctx: #36200]
en: Select the default music videos information source. See the add-ons manager for options.
he_il: קביעת מקור פרטי קליפ ברירת המחדל. האפשרויות השונות מופיעות במנהל ההרחבות.

[ctx: #36201]
en: Settings for PVR & Live TV.
he_il: הגדרות מקליט וידאו אישי וטלוויזיה חיה.

[ctx: #36202]
en: This category contains the general settings for the PVR & Live TV.
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות כלליות של מקליט הוידאו האישי והטלוויזיה החיה.

[ctx: #36203]
en: Enables the "Personal Video Recorder" (PVR) features. This requires that at least one PVR add-on is installed.
he_il: הפעלת יכולות טלוויזיה חיה (PVR). נדרש לפחות לקוח טלוויזיה חיה אחד מותקן.

[ctx: #36207]
en: Open the channel manager, which allows modifying the channel order, channel name, icon, etc.
he_il: פתיחת מנהל הערוצים, מאפשר שינוי סדר ערוצים, שם ערוץ, סמל וכו'.

[ctx: #36208]
en: Instruct the backend to search for channels (if supported).
he_il: מנחה את השרת האחורי לסרוק ערוצים (אם נתמך).

[ctx: #36212]
en: Display programming information when changing channels, such as the current TV show.
he_il: הצגת פרטי שידור בעת החלפת ערוצים, כמו תכנית נוכחית.

[ctx: #36213]
en: Open the group manager, which allows modification of groups and their respective channels
he_il: פתיחת מנהל הקבוצות המאפשר שינוי קבוצות וערוציהם

[ctx: #36215]
note: Description of setting with label #14110 "Long date format"
en: Choose which long date format is used for displaying the date in the user interface.
he_il: בחירת מבנה תאריך ארוך להצגת תאריך בממשק המשתמש.

[ctx: #36216]
en: Folder where channel icons are stored.
he_il: תיקיה המכילה סמלי ערוצים.

[ctx: #36217]
en: Scan for missing channel icons.
he_il: חיפוש סמלים חסרים בתיקיית סמלי ערוצים.

[ctx: #36218]
en: This category contains the electronic programming guide (EPG) settings.
he_il: קטגורית המכילה הגדרות לוח השידורים (EPG).

[ctx: #36219]
en: Number of past days to show in the guide and to import from backends.
he_il: מספר הימים הקודמים להצגה במדריך ולייבוא משרתים אחוריים.

[ctx: #36220]
en: Number of future days to show in the guide and to import from backends.
he_il: מספר הימים העתידיים להצגה במדריך ולייבוא משרתים אחוריים.

[ctx: #36221]
en: Time between imports of guide data from backends.
he_il: פרק הזמן בין כל יבוא של נתוני לוח שידורים משרת האחורי.

[ctx: #36222]
en: Don't import the guide data while playing TV to minimise CPU usage.
he_il: לא לייבא נתוני לוח שידורים בעת צפייה בטלוויזיה לפחתת עומס על המעבד.

[ctx: #36223]
note: Description of setting with label #13438 "Allow Hardware Accelleration with DRM PRIME"
en: Enable PRIME hardware decoding of video files, used if ffmpeg PRIME hwaccel is available.
he_il: הפעלת פענוח חומרה PRIME של קובצי וידאו, ייעשה בזה שימוש אם PRIME hwaccel זמין ב־ffmpeg.

[ctx: #36224]
en: Hide "No information available" labels when no guide data is available for a channel.
he_il: הסתרת תגית 'אין מידע זמין' כאשר לא זמינים נתוני לוח שידורי ערוץ.

[ctx: #36225]
en: Delete the cached guide data and reimport it from the backend.
he_il: מחיקת מסד נתוני לוח שידורים מקומי ויבוא מחדש נתונים משרת אחורי.

[ctx: #36226]
en: This category contains the PVR playback and channel switching settings.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות צפייה בטלוויזיה חיה והעברת ערוצים.

[ctx: #36229]
en: Display signal quality information in the codec information window (if supported by the add-on and backend).
he_il: הצגת מידע על איכות אות בחלון מידע מקודד (אם נתמך ע"י ההרחבה והשרת האחורי).

[ctx: #36231]
en: When flipping through channels using channel up/down buttons, channel switches must be confirmed using the OK button.
he_il: בעת מעבר בין ערוצים באמצעות לחצני מעלה / מטה של הערוץ, יש לאשר את בוררי הערוץ באמצעות לחצן אישור.

[ctx: #36232]
en: When pressing channel up or down, the actual channel switch is delayed, allowing the user to flip to a channel number without waiting for each channel switch.
he_il: בעת לחיצה מעלה או מטה להעברת ערוץ, ההעברת הערוץ מושהית קמעה כדי לאפשר לחיצה נוספת או יותר לבחירת ערוץ שלא דווקא צמוד לערוץ המוצג.

[ctx: #36234]
en: Duration of instant recordings when pressing the record button. This value will be taken into account if "Instant recording action" is set to "Record for a fixed period of time"
he_il: משך הקלטה מיידית כשלוחצים על כפתור ההקלטה. הערך הזה יילקח בחשבון אם "פעולת הקלטה מיידית" מוגדרת ל "הקלט לזמן קבוע"

[ctx: #36235]
en: Close the on screen display controls after switching channels.
he_il: סגירת בקרי התפריט הצף לאחר החלפת ערוצים.

[ctx: #36237]
en: Additional time to record before the scheduled start time to allow for minor broadcasting changes. Not supported by all add-ons and backends.
he_il: פרק זמן להוספה לפני הזמן שנקבע לתחילת ההקלטה ע"מ לאפשר חריגה מלוח השידורים. לא נתמך בכל הרחבה ושרת אחורי.

[ctx: #36238]
en: Additional time to record after the scheduled end time to allow for minor broadcasting changes. Not supported by all add-ons and backends.
he_il: פרק זמן להוספה לאחר הזמן שנקבע לסוף ההקלטה ע"מ לאפשר חריגה מלוח השידורים. לא נתמך בכל הרחבה ושרת אחורי.

[ctx: #36239]
en: Display a notification when timers are added, finished or removed by the backend.
he_il: הצגת התראה כאשר תזמון מתווסף, מסתיים או נמחק ע"י שרת אחורי.

[ctx: #36240]
en: This category contains the PVR power management settings, such as when to wakeup the PVR backend server.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות ניהול צריכת חשמל של טלוויזיה חיה, כמו מתי להעיר שרת טלוויזיה אחורי.

[ctx: #36241]
en: Execute the wakeup command below when exiting this application or going into hibernation mode. The timestamp of the next scheduled recording is passed as parameter.
he_il: הפעלת פקודת ההתעוררות שלמטה בעת יציאה מהתוכנה או בעת כניסה למצב שינה. חתימת הזמן של הקלטה מתוזמנת הבאה מועברת כפרמטר.

[ctx: #36242]
en: The command will not be executed when a recording will be started within this timeout.
he_il: הפקודה לא תורץ כאשר הקלטה מתוזמנת להתחיל בפרק זמן זה.

[ctx: #36243]
en: The command to execute (cmd [timestamp]).
he_il: הפקודה להרצה ([cmd [timestamp).

[ctx: #36244]
en: Time to subtract from the start time of the next scheduled recording.
he_il: זמן להפחתה מזמן ההתחלה של ההקלטה המתוזמנת הבאה.

[ctx: #36245]
en: Execute the wakeup command every day at the given time.
he_il: הפעלת פקודת ההתעוררות כל יום בזמן הנתון.

[ctx: #36246]
en: When to execute the daily wakeup command.
he_il: קביעה מתי להפעיל פקודת התעוררות יומית.

[ctx: #36247]
en: This category contains the parental control settings, if the PVR backend server supports parental controls.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות בקרת הורים, אם שרת טלוויזיה אחורי תומך בזאת.

[ctx: #36248]
en: Asks for a pin code to access parental locked channels. Channels can be marked as locked in the channels editor on the general tab. Parental locked channels can't be played or recorded without entering a pin code, and the guide information is hidden for those channels.
he_il: דורש קוד לגישה לערוץ שננעל ע"י בקרת הורים. ניתן לסמן ערוץ כנעול בלשונית כללי בעורך הערוצים. לא ניתן לצפות או להקליט ערוץ שנחסם ע"י בקרת הורים ללא הזנת קוד גישה ולוח שידורי ערוץ זה מוסתר.

[ctx: #36249]
en: Enter a new pin code to unlock parental locked channels.
he_il: הזנת קוד בקרת הורים חדש לפתיחת ערוצים נעולים.

[ctx: #36250]
en: Ask for the pin code again when trying to access a parental locked channel and the code hasn't been asked for this duration.
he_il: משך הזמן המינימלי מהזנת הקוד הקודמת שלאחריו יתבקש הקוד שנית בעת נסיון גישה לערוץ שנעול ע"י בקרת הורים.

[ctx: #36251]
en: This category contains the settings for your PVR backend specifically, if supported by the PVR add-on and backend.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות ספציפיות עבור שרת טלוויזיה אחורי נבחר, אם ההרחבה והשרת תומכים בשינוי הגדרות אלה.

[ctx: #36252]
en: This option will bring you to any specific settings for your PVR backend, if supported by the PVR add-on and backend.
he_il: אפשרות זו תעביר להגדרות ספציפיות עבור שרת טלוויזיה אחורי נבחר, אם ההרחבה והשרת תומכים בשינוי הגדרות אלה.

[ctx: #36253]
note: Description of settings section with label #2 "Music"
en: Section that contains settings related to music files and how they are handled.
he_il: אגף המכיל הגדרות הקשורות לקבצי מוזיקה והטיפול בהם.

[ctx: #36254]
en: Action to perform when pressing the record button. [Record current show] will record the current show from "now" to the end of the show. If no TV guide data is currently available a fixed length recording starting "now", with the value set for "Instant recording duration" will be scheduled. [Record for a fixed period of time] will schedule a fixed length recording starting "now", with the value set for "Instant recording duration". [Ask what to do] will open a dialogue containing different recording actions to choose from, like "Record current show", "Record next show" and some fixed duration recordings.
he_il: פעולה לביצוע כשלוחצים על כפתור ההקלטה. [הקלט תוכנית נוכחית] יקליט את התוכנית הנוכחית מעכשיו עד לסיום התוכנית. בהעדר מדריך שידורים יוקלט זמן קבוע מעכשיו, עם הערך שמוגדר ב "משך הקלטה מיידית". [הקלט למשך זמן קבוע] יתחיל הקלטה למשך זמן קבוע מעכשיו, עם הערך שמוגדר ב "משך הקלטה מיידית". [שאל מה לעשות] יפתח תיבת דיאלוג שמכילה אפשרויות הקלטה שונות לבחור מבינהם, כמו "הקלט תוכנית נוכחית", "הקלט את התוכנית הבאה" והקלטות לזמן קבוע.

[ctx: #36255]
note: Description of setting with label #13414 "Show song and album artists"
en: When enabled, both song and album artists are shown. When disabled, only album artists are shown and artists that appear only on individual songs from an album are excluded.
he_il: כשמאופשר, גם השיר וגם האמן האלבום מוצגים. כשמנוטרל, רק אמן האלבום יוצג והאמנים שמופיעים רק בשירים בודדים מהאלבום מוחרגים.

[ctx: #36256]
note: Description of setting with label #20192 "Fetch additional information during updates"
en: Automatically fetch album and artist information from information providers when adding songs to the library.
he_il: הורדת פרטי אלבום ואמן אוטומטית משירות פרטי מדיה בעת הוספת שירים לספריה.

[ctx: #36257]
note: Description of setting with label #20193 "Default provider for album information"
en: Select the default album information provider.
he_il: בחירת שירות ברירת מחדל לפרטי אלבום.

[ctx: #36258]
note: Description of setting with label #20194 "Default provider for artist information"
en: Select the default artist information provider.
he_il: בחירת שירות ברירת מחדל לפרטי אמן.

[ctx: #36259]
note: Description of setting with label #22000 "Update library on startup"
en: Check for new and removed media files on startup.
he_il: סריקה בעת הפעלה לבדיקה האם נוספו או נמחקו קבצי מדיה.

[ctx: #36260]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36261]
note: Description of setting with label #19108 "Refreshrate"
en: If enabled, this framerate is used for streams we were not able to detect fps.
he_il: אם מאופשר, קצב פריימים זה ישמש להזרמות שלא ניתן לזהות קצב נתוני הפריימים שלהן.

[ctx: #36264]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how music playback is handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לניגון מוזיקה.

[ctx: #36265]
note: Description of setting with label #489 "Play next song automatically"
en: Automatically plays the next item in the current folder, for example in "Files" view after a track has been played, the next track in the same folder will automatically play.
he_il: ניגון אוטומטי של הפריט הבא בתיקיה נוכחית. למשל בתצוגת קבצים לאחר שהסתיים ניגון של רצועה, באופן אוטומטי תנוגן הרצועה הבאה שבאותה תיקיה.

[ctx: #36266]
note: Description of setting with label #14084 "Queue songs on selection"
en: When songs are selected they are queued instead of playback starting immediately.
he_il: בחירת שיר תצרפו לתור במקום להתחיל לנגנו מידית.

[ctx: #36267]
note: Description of setting with label #638 "Volume adjustments"
en: Read the ReplayGain information encoded in your audio files by a program such as MP3Gain and normalise the sound levels accordingly.
he_il: קריאת מידע ReplayGain שהוטמע בקבצי שמע ע"י תוכנה כדוגמת MP3Gain ונרמול רמות הקול בהתאם.

[ctx: #36268]
note: Description of setting with label #641 "Files with ReplayGain information"
en: Reference volume (PreAmp level) to use for files with encoded ReplayGain information. Default is 89dB as per standard. Change with caution.
he_il: רמת עוצמת קול להשוואה (רמת קדם מגבר) לשימוש עבור קבצים עם מידע ReplayGain מוטמע. ברירת המחדל היא 89dB לפי התקן. יש לשנות תוך זהירות.

[ctx: #36269]
note: Description of setting with label #642 "PreAmp Level - Non ReplayGained files"
en: Reference volume (PreAmp level) to use for files without encoded ReplayGain information. Default is 89dB as per standard. Change with caution.
he_il: רמת עוצמת קול להשוואה (רמת קדם מגבר) לשימוש עבור קבצים חסרי מידע ReplayGain מוטמע. ברירת המחדל היא 89dB לפי התקן. יש לשנות תוך זהירות.

[ctx: #36270]
note: Description of setting with label #643 "Avoid clipping protection on ReplayGained files"
en: Play file at lower volume, if necessary, to avoid audio limiting clipping protection. Otherwise clipping protection will be provided by the audioengine in those parts that need it.
he_il: נגן את הקובץ בעצמה נמוכה (במידת הצורך), כדי למנוע גזירה על ידי הגנת עוצמת אודיו. אחרת הגנת עוצמת אודיו עלולה לגזור את אותם החלקים שחורגים בעצמה.

[ctx: #36271]
note: Description of setting with label #13314 "Crossfade between songs"
en: Smoothly fade from one audio track to the next. You can set the amount of overlap from 1-15 seconds.
he_il: חפיפה בניגון רצועת שמע אחת לבאה ע"י אפקט של דעיכה הדרגתית שלאחריה התחזקות הדרגתית. ניתן לקבוע את משך החפיפה בין השירים משנייה ועד 15 שניות.

[ctx: #36272]
note: Description of setting with label #13400 "Crossfade between songs on the same album"
en: Allow crossfading to occur when both tracks are from the same album.
he_il: מאפשר חפיפה רק כאשר שתי הרצועות מאותו האלבום.

[ctx: #36273]
note: Description of setting with label #250 "Visualisation"
en: Select the visualisation that will be displayed while listening to music.
he_il: בחירת חיזוי שיופיע בעת האזנה למוזיקה.

[ctx: #36275]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" for musicfiles.trackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the user interface. In order to function properly, tag reading needs to be enabled.
he_il: קביעת אופן תצוגת שם השיר בממשק המשתמש. לתפקוד תכונה זו כהלכה יש לאפשר קריאת תגית קובץ שמע.

[ctx: #36276]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in file lists.
he_il: קביעת תבנית העמודה השנייה בתצוגת קבצים.

[ctx: #36277]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.nowplayingtrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the now playing list.
he_il: קביעת אופן תצוגת שם השיר במסך מנוגן כעת.

[ctx: #36278]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in the now playing list.
he_il: קביעת תבנית העמודה השנייה במסך מנוגן כעת.

[ctx: #36279]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.librarytrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in library lists.
he_il: קביעת אופן תצוגת שם השיר בתצוגת ספריה.

[ctx: #36280]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in library lists.
he_il: קביעת תבנית העמודה השנייה בתצוגה ספריה.

[ctx: #36281]
note: Description of setting with label #14059 "Search for thumbnails on remote shares"
en: Search for thumbs on remote shares and optical media. This can often slow down the listing of network folders.
he_il: יתבצע חיפוש של תמונות ממוזערות בעת פתיחת שיתוף מרוחק ומדיה אופטית. בד"כ מאט הצגת תוכן מתיקיית רשת.

[ctx: #36282]
note: Description of settings category with label #620 "Audio CDs"
en: This category contains the settings for how CDs are handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לדיסק שמע.

[ctx: #36283]
note: Description of setting with label #14097 "Audio CD Insert Action"
en: Autorun CDs when inserted in drive.
he_il: ניגון דיסק שמע באופן אוטומטי בעת הכנסתו לכונן.

[ctx: #36285]
note: Description of setting label #20000 "Saved music folder"
en: Select the location on your hard drive where ripped tracks will be saved to.
he_il: בחירת המיקום בדיסק הקשיח שבו ישמרו הרצועות המועתקות.

[ctx: #36286]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in audiocds.trackpathformat
en: Control how saved music is named from the tags. Tags: [B]%N[/B]: TrackNumber, [B]%S[/B]: DiscNumber, [B]%A[/B]: Artist, [B]%T[/B]: Title, [B]%B[/B]: Album, [B]%G[/B]: Genre, [B]%Y[/B]: Year, [B]%F[/B]: FileName, [B]%D[/B]: Duration, [B]%J[/B]: Date, [B]%R[/B]: Rating, [B]%I[/B]: FileSize.
he_il: קביעת שם הקובץ של רצועה הנשמרת לפי התגיות הקיימות. תגיות: [B]%N[/B]: מס' רצועה, [B]%S[/B]: מס' דיסק, [B]%A[/B]: אמן, [B]%T[/B]: כותרת, [B]%B[/B]: אלבום, [B]%G[/B]: סגנון, [B]%Y[/B]: שנה, [B]%F[/B]: שם קובץ, [B]%D[/B]: אורך, [B]%J[/B]: תאריך, [B]%R[/B]: דירוג, [B]%I[/B]: גודל קובץ.

[ctx: #36287]
note: Description of setting with label #621 "Encoder"
en: Select which audio encoder to use when ripping.
he_il: בחירת מקודד השמע לשימוש בעת העתקת דיסק.

[ctx: #36288]
note: Description of setting with label #622 "Quality"
en: Select which quality you want to rip your files.
he_il: בחירת איכות העתקת דיסק.

[ctx: #36289]
note: Description of setting with label #623 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the specified audio encoder for audio compression.
he_il: בחירת קצב נתוני מקודד שמע עבור דחיסת שמע.

[ctx: #36290]
note: Description of setting with label #665 "Compression level"
en: For FLAC define compression level, default 5.
he_il: קביעת רמת דחיסה עבור FLAC, ברירת המחדל היא 5.

[ctx: #36291]
note: Description of setting with label #14099 "Eject disc when CD ripping is complete"
en: Auto eject disc after rip is complete.
he_il: הוצאת הדיסק לאחר השלמת העתקה.

[ctx: #36292]
note: Description of settings category "Interface -> Startup" with label #14224
en: This category contains startup settings.
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות הקשורות לאיתחול.

[ctx: #36302]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36303]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36304]
note: Description of settings section with label #1 "Pictures"
en: Section that contains settings related to pictures and how they are handled.
he_il: אגף המכיל הגדרות הקשורות לקבצי תמונה והטיפול בהם.

[ctx: #36305]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how picture file lists are handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לרשימות קבצי תמונה.

[ctx: #36307]
note: Description of setting with label #13360 "Automatically generate thumbnails"
en: Automatically generate picture thumbnails when entering picture folder.
he_il: יצירת תמונות ממוזערות באופן אוטומטי בעת פתיחת תיקיית תמונות.

[ctx: #36309]
note: Description of setting with label #22022 "Show video files in listings"
en: Show videos in picture file lists.
he_il: הצגת קבצי וידאו בתצוגת קבצי תמונה.

[ctx: #36310]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36311]
note: Description of settings category with label #108 "Slideshow"
en: This category contains the settings for how the picture slideshow is handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות למצגות תמונה.

[ctx: #36312]
note: Description of setting with label #12378 "Amount of time to display each image"
en: Select the amount of time that each image is displayed in a slideshow.
he_il: קביעת משך הזמן שבו מוצגת כל תמונה.

[ctx: #36313]
note: Description of setting with label #12379 "Use pan and zoom effects"
en: Images in a slideshow will pan and zoom while displayed.
he_il: על מצגת התמונות יוחל אפקט הכולל זום והזזה על הציר האופקי.

[ctx: #36314]
note: Description of setting with label #13319 "Randomise"
en: View slideshow images in a random order.
he_il: צפייה במצגת תמונות בסדר אקראי.

[ctx: #36315]
note: Description of settings section with label #8 "Weather"
en: Section that contains weather related settings.
he_il: אגף המכיל הגדרות הקשורות למזג אוויר.

[ctx: #36316]
note: Description of settings category with label #16000 "General"
en: This category contains the settings for how the weather service is handled.
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות לאיך שרות מזג האוויר מטופל.

[ctx: #36317]
note: Description of settings category with label #0 "Locations"
en: Select up to three locations for which the weather can be displayed.
he_il: בחירה של עד שלושה מיקומים עבורם נתוני מזג אוויר יוצגו.

[ctx: #36318]
note: Description of setting with label #24029 "Service for weather information"
en: Specify the default weather information source. See the add-ons manager for options.
he_il: קביעת מקור מידע ברירת המחדל עבור מזג אוויר. האפשרויות השונות מופיעות במנהל ההרחבות.

[ctx: #36319]
note: Description of settings section with label #14036  "Services"
en: Section containing settings for how services are handled.
he_il: אגף המכיל הגדרות לאיך שרותים מטופלים.

[ctx: #36320]
note: Description of settings category with label #16000 "General"
en: This category contains the settings used for all services.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לכלל השירותים.

[ctx: #36321]
note: Description of setting with label #1271 "Device name"
en: The name to display for this device when using various network services.
he_il: שם תצוגה שאיתו מזדהה מכשיר זה בעת שימוש בשירותי רשת שונים.

[ctx: #36322]
note: Description of settings category with label #20187 "UPnP/DLNA"
en: This category contains the settings for how the UPnP service is handled. UPnP is also called DLNA on most consumer electronics.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לשירות UPnP. שירות UPnP מוכר גם בשם DLNA בהקשר של מכשירי אלקטרוניקה בידורית.

[ctx: #36323]
note: Description of setting with label #21360 "Share my libraries"
en: Enables the UPnP server. This allows you to stream media in your libraries to a UPnP client.
he_il: הפעלת שרת UPnP. מאפשר להזרים תוכן מספריות המדיה ללקוח UPnP.

[ctx: #36324]
note: Description of setting with label #20188 "Announce library updates"
en: When a manual or automatic library update occurs, notify UPnP clients.
he_il: בעת עדכון ספריה ידני או אוטומטי תשלח התראה לכל לקוחות UPnP.

[ctx: #36325]
note: Description of setting with label #21881 "Allow playback control via UPnP"
en: Enable the UPnP client. This allows you to stream media from any UPnP server with a control point and control playback from that server.
he_il: הפעלת לקוח UPnP. מאפשר להזרים מדיה מכל שרת UPnP בעל יכולת שליטה מרחוק ולשלוט על הניגון מאותו שרת.

[ctx: #36327]
note: Description of settings category with label #20187 "Control"
en: This category contains the settings for how the web server service and the application control service is handled.
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות לאיך שרות שרת האינטרנט ושרות שליטת אפליקציות מטופל.

[ctx: #36329]
note: Description of setting with label #730 "Port"
en: Define the web server port.
he_il: הגדרת פורט שרת האינטרנט המובנה.

[ctx: #36332]
note: Description of setting with label #199 "Web interface"
en: Select between web interfaces installed via the add-on manager.
he_il: בחירה בין ממשקי דפדפן שהותקנו דרך מנהל ההרחבות.

[ctx: #36333]
note: Description of settings category with label #790 "Remote Control"
en: This category contains the settings for how the remote control service is handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לשירות השליטה מרחוק.

[ctx: #36335]
note: Description of setting with label #792 "Port"
en: Define the remote control port.
he_il: הגדרת פורט עבור שליטה מרחוק.

[ctx: #36336]
note: Description of setting with label #793 "Port range"
en: Define the remote control port range.
he_il: הגדרת טווח פורטים עבור שליטה מרחוק.

[ctx: #36337]
note: Description of setting with label #797 "Maximum number of clients"
en: Define the maximum number of clients that can connect.
he_il: קביעת מס' הלקוחות המירבי שיכולים להתחבר.

[ctx: #36339]
note: Description of setting with label #795 "Initial repeat delay (ms)"
en: Initial repeat delay (ms).
he_il: משך השהיית חזרה ראשונית של קוד הנשלח משלט, קביעת ערך מתאים תימנע זיהוי לחיצה כאירוע כפול. נמדד באלפית שנייה.

[ctx: #36340]
note: Description of setting with label #796 "Continuous repeat delay (ms)"
en: Continuous repeat delay (ms).
he_il: משך השהיית חזרה רציפה של קוד הנשלח משלט, קביעת ערך מתאים תימנע זיהוי לחיצה כאירוע כפול. נמדד באלפית שנייה.

[ctx: #36341]
note: Description of settings category with label #1259 "Zeroconf"
en: This category contains the settings for how the Zeroconf network discovery service is handled, required for AirPlay.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לשירות רשת Zeroconf, נחוץ עבור AirPlay.

[ctx: #36342]
note: Description of setting with label #1260 "Announce services to other systems"
en: Allows applications on the network to discover enabled services via Zeroconf.
he_il: מאפשר לתוכנות ברשת למצוא שירותים פעילים מתוכנה זו באמצעות Zeroconf.

[ctx: #36343]
note: Description of setting with label #1270 "Enable AirPlay support"
en: If enabled, the content from other AirPlay devices or applications can be received.
he_il: אם מאופשר, ניתן יהיה לקבל תכנים ממכשירי או תוכנות AirPlay אחרים.

[ctx: #36344]
note: Description of setting with label #1272 "Use password protection"
en: Enable AirPlay password protection.
he_il: הפעלת הגנת סיסמה לשירות AirPlay.

[ctx: #36345]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Sets the AirPlay password.
he_il: הגדרת סיסמת AirPlay.

[ctx: #36346]
note: Description of settings category with label #1200 "SMB Client"
en: This category contains the settings for how the SMB client (Samba) service is handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות ללקוח שירות (SMB (Samba.

[ctx: #36347]
note: Description of setting with label #1207 "WINS server"
en: If a WINS server is running on the network, enter its IP address here. Otherwise, leave blank.
he_il: אם קיים שרת WINS ברשת יש להזין כתובת IP כאן. אחרת יש להשאיר ריק.

[ctx: #36348]
note: Description of setting with label #1202 "Workgroup"
en: If a WINS server is running on the network, enter its workgroup name here. Otherwise, leave blank.
he_il: אם קיים שרת WINS ברשת יש להזין שם קבוצת עבודה כאן. אחרת יש להשאיר ריק.

[ctx: #36349]
note: Description of settings section with label #13000 "System"
en: Section that contains the system related settings for the device this application is installed on.
he_il: אגף המכיל הגדרות הקשורות למערכת המכשיר שעליו מותקנת תוכנה זו.

[ctx: #36350]
note: Description of setting with label #13026 "Try to wake remote servers on access"
en: Automatically send Wake-on-LAN to server(s) right before trying to access shared files or services.
he_il: שליחת חבילת 'Wake-On-Lan' לשרת באופן אוטומטי מיד לפני ניסיון גישה לקבצים משותפים או שירותי רשת.

[ctx: #36351]
note: Description of setting with label #21373 "Display Mode"
en: Changes the way this application is displayed on the selected screen. Either in a window or fullscreen.
he_il: שינוי האופן בו מוצגת אפליקציה זו על המסך הנבחר, בחלון או במסך מלא.

[ctx: #36352]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: Changes the resolution that the user interface is displayed in.
he_il: שינוי אבחנת תצוגת ממשק משתמש.

[ctx: #36353]
note: Description of setting with label #243 "Refresh Rate"
en: Changes the refresh rate that the user interface is displayed in.
he_il: שינוי קצב רענון תצוגת ממשק משתמש.

[ctx: #36354]
note: Description of setting with label #14083 "Use fullscreen window"
en: If enabled, fullscreen mode will be applied by using a window instead of a real fullscreen mode. The main benefit is for multi-screen configurations, so that other applications can be used in parallel more easily. This uses more resources so playback may be less smooth.
he_il: אם מאופשר, מצב מסך מלא יוחל תוך שימוש בחלון במקום במסך מלא אמיתי. היתרון על פני מסך מלא אמיתי הוא שבתצורה מרובת מסכים יותר פשוט להשתמש במקביל בתוכנות אחרות. יתכן שהניגון לא יהיה חלק עקב דרישת משאבי מערכת גבוהים יותר.

[ctx: #36355]
note: Description of setting with label #13130 "Blank other displays"
en: In a multi-screen configuration, the screens not displaying this application are blacked out.
he_il: בתצורה מרובת מסכים, המסכים שלא תוצג עליהם תוכנה זו יושחרו.

[ctx: #36357]
note: Description of setting with label #214 "Video calibration..."
en: Calibrate the user interface by adjusting the overscan. Use this tool if the image being displayed is too large or small for your display.
he_il: כיול ממשק המשתמש ע"י ויסות סריקת יתר (overscan). יש להשתמש בכלי זה אם התמונה המוצגת גדולה או קטנה מדי עבור המסך.

[ctx: #36359]
note: Description of setting with label #36042 "Use limited colour range (16-235)"
en: Use limited colour range (16-235) instead of full colour range (0-255). Limited range should be used if your display is a regular HDMI TV and doesn't have a PC or other mode to display full range colour, however if your display is a PC monitor then leave this disabled to get proper blacks.
he_il: שימוש בטווח צבעים מוגבל (16-235) במקום טווח מלא (0-255), מאפשר הצגה של גוונים שחורים כהלכה. יש להשתמש בטווח מוגבל אם המסך הוא טלוויזיית HDMI רגילה ללא מצב PC או מצב דומה המציג טווח צבעים מלא. יש לנטרל אפשרות זו אם מדובר במסך מחשב.

[ctx: #36360]
note: Description of settings category with label #772 "Audio"
en: This category contains the settings for how audio output is handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לפלט שמע.

[ctx: #36361]
note: Description of setting with label #337 "Output configuration"
en: Select how the properties of the audio output are set: [Fixed] Output properties are set to the specified sampling rate & speaker configuration at all times; [Best Match] Output properties are set to always be as close a match to the source properties as possible; [Optimized] Output properties are set at the start of playback and will not change if the properties of the source change.
he_il: בחירה כיצד יקבעו מאפייני פלט השמע: [מקובע] מאפייני הפלט נקבעים כך שישמר קצב הדגימה שהוגדר ותצורת הרמקולים בכל זמן נתון; [המתאים ביותר] מאפייני הפלט נקבעים כך שיתאימו תמיד למאפייני המקור ככל שניתן; [מיטבי] מאפייני הפלט נקבעים בתחילת הניגון ולא משתנים אם מאפייני המקור משתנים.

[ctx: #36362]
note: Description of setting with label #34100 "Number of channels"
en: Select the number of channels supported by the audio connection, or the number of speakers if connected by analogue connections. This setting does not apply to passthrough audio. Note: S/PDIF supports 2.0 channels only but can still output multichannel audio using a format supported by passthrough.
he_il: בחירת מספר הערוצים הנתמכים ע"י חיבור השמע, או מספר הרמקולים המחוברים ליציאות האנלוגיות. הגדרה זו אינה בתוקף עבור התקן פלט passthrough. הערה: חיבור S/PDIF תומך בפלט 2.0 ערוצים בלבד אך באמצעות passthrough עם קידוד מתאים ניתן להעביר פלט שמע רב-ערוצי.

[ctx: #36363]
en: Boost AC3 streams that have been downmixed to 2 channels.
he_il: הגברת עוצמת רצועת AC3 לאחר downmix ל־2 ערוצים.

[ctx: #36364]
note: Description of setting with label #252 "Stereo upmix"
en: Select to enable upmixing of 2 channel audio to the number of audio channels specified by the channel configuration.
he_il: מאפשר upmixing של 2 ערוצי שמע למספר הערוצים שנקבע להתקן פלט השמע.

[ctx: #36365]
note: Description of setting with label #364 "Dolby Digital (AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital (AC3) streams.
he_il: יש לבחור באפשרות זאת אם הרסיבר מסוגל לפענח (Dolby Digital (AC3.

[ctx: #36366]
note: Description of setting with label #254 "DTS capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS streams.
he_il: יש לבחור באפשרות זאת אם הרסיבר מסוגל לפענח DTS.

[ctx: #36367]
en: Select the maximum number of audio channels / speakers available for decoded audio. If optical / coax digital outputs are used, this must be set to 2.0
he_il: בחירת מספר מירבי של ערוצי שמע / רמקולים זמינים עבור שמע מפוענח. חובה לקבוע זאת כ־2.0 אם יציאת שמע דיגיטלית אופטית / קואקסיאלית נמצאת בשימוש

[ctx: #36368]
note: Description of setting with label #348 "Enable passthrough"
en: Select to allow passthrough audio for playback of compressed audio such as Dolby Digital (AC3), DTS, etc. The Client of the AudioEngine, for example Videoplayer, might decide to decode the audio stream under certain conditions. In Videoplayer case, passthrough won't be used for live streams and when you sync playback to display.
he_il: בחר כדי לאפשר מעביר אודיו ישיר לצורך השמעה של אודיו מקווץ כמו דולבי דיגיטלי (AC3), DTS וכו. היעד יכול להחליט אם לפענח את זרם האודיו תחת מצבים מסויימים. במקרה של נגן הוידאו, לא ניתן להשתמש במעבר אודיו ישיר לזרמים חיים וכשאתה מסנכרן את הוידאו למסך.

[ctx: #36369]
note: Description of setting with label #349 "TrueHD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding TrueHD streams.
he_il: יש לבחור באפשרות זאת אם הרסיבר מסוגל לפענח TrueHD.

[ctx: #36370]
note: Description of setting with label #347 "DTS-HD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS-HD streams.
he_il: יש לבחור באפשרות זאת אם הרסיבר מסוגל לפענח DTS-HD.

[ctx: #36371]
note: Description of setting with label #545 "Audio output device"
en: Select the device to be used for playback of audio that has been decoded such as mp3.
he_il: בחירת המכשיר לניגון שמע שפוענח, למשל mp3.

[ctx: #36372]
note: Description of setting with label #546 "Passthrough output device"
en: Select the device to be used for playback of encoded formats, these are any of the formats below in the capable receiver options.
he_il: בחירת המכשיר לניגון פורמטים מקודדים, אלו הפורמטים שבכל אחת מהאפשרויות 'רסיבר תומך' שלמטה.

[ctx: #36373]
note: Description of setting with label #34120 "Play GUI sounds"
en: Configure how interface sounds are handled, such as menu navigation and important notifications.
he_il: קביעת אופן הפעלת צלילי הממשק, כמו ניווט בתפריט והתראות חשובות.

[ctx: #36374]
note: Description of settings category with label #15087 "Input"
en: This category contains the settings for how input devices are handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות להתקני קלט.

[ctx: #36375]
note: Description of setting with label #35000 "Peripherals"
en: Configure any attached peripheral devices.
he_il: הגדרת התקנים היקפיים המחוברים למכשיר.

[ctx: #36376]
note: Description of setting with label #21449 "Remote control sends keyboard presses"
en: When activated, your keyboard arrows will move the selection on the virtual keyboard. When deactivated, they will move the cursor from your text.
he_il: כאשר מופעל, חיצי המקלדת יוזיזו את סמן הפריט הנבחר במקלדת הוירטואלית. כאשר מנוטרל, חיצי המקלדת יוזיזו את הסמן שבשורת הטקסט.

[ctx: #36377]
note: Description of setting with label #21369 "Enable mouse and Touch Screen support"
en: Use a mouse or touch screen device to control the interface. Note: Disabling will cause you to lose control over this application when no keyboard or remote is present.
he_il: מאפשר שימוש בעכבר או מסך מגע לשליטה על ממשק המשתמש. הערה: נטרול זאת יגרום לאיבוד יכולת השליטה על תוכנה זו אם מקלדת או שלט אינם זמינים.

[ctx: #36379]
note: Description of settings category with label #798 Internet access
en: This category contains the settings for how Internet access is handled. The default web interface can also be selected here.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות גישה לאינטרנט. ניתן אף לבחור כאן את ממשק הדפדפן ברירת המחדל.

[ctx: #36380]
note: Description of setting with label #708 "Use proxy server"
en: If your Internet connection uses a proxy server, configure it here.
he_il: אם חיבור האינטרנט עובר דרך פרוקסי אז יש להגדירו פה.

[ctx: #36381]
note: Description of setting with label #1180 "Proxy type"
en: Configure which proxy type is used.
he_il: הגדרת סוג פרוקסי שבשימוש.

[ctx: #36382]
note: Description of setting with label #706 "Server"
en: Configure the proxy server address.
he_il: הגדרת כתובת שרת פרוקסי.

[ctx: #36383]
note: Description of setting with label #730 "Port"
en: Configure the proxy server port.
he_il: הגדרת פורט שרת פרוקסי.

[ctx: #36384]
note: Description of setting with label #1048 "Username"
en: Configure the proxy server username.
he_il: הגדרת שם משתמש של שרת פרוקסי.

[ctx: #36385]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Configure the proxy server password.
he_il: הגדרת סיסמת שרת פרוקסי.

[ctx: #36386]
note: Description of setting with label #14041 "Internet connection bandwidth limitation"
en: If your Internet connection has limited bandwidth available, use this setting to keep bandwidth usage by this application within defined limits.
he_il: אם רוחב פס חיבור האינטרנט מוגבל, יש להשתמש בהגדרות אלה ע"מ להגביל את רוחב הפס בו משתמשת תוכנה זו.

[ctx: #36387]
note: Description of settings category with label #14095 "Power saving"
en: This category contains the settings for power saving.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות חיסכון בחשמל.

[ctx: #36388]
note: Description of setting with label #1450 "Put display to sleep when idle"
en: Turn off display when idle. Useful for TVs that turn off when there is no display signal detected.
he_il: כיבוי תצוגה בעת אי פעילות. שימושי עבור מסך טלוויזיה שכבה כאשר אות התצוגה לא מזוהה.

[ctx: #36389]
note: Description of setting with label #357 "Shutdown function timer"
en: Set the time to wait for any activity to occur before shutting down.
he_il: קביעת משך זמן אי פעילות נדרש לפני כיבוי.

[ctx: #36390]
note: Description of setting with label #13008 "Shutdown function"
en: Define what action to perform when the shutdown function timer lapsed.
he_il: קביעת פעולה לביצוע לאחר משך זמן ארוך של אי פעילות.

[ctx: #36391]
note: Description of settings category with label #14092 "Logging"
en: This category contains the settings for enabling event and debug logging. You can also enable component-specific debug logging in order to help troubleshoot related issues in more detail.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות של רישום אירועים ויומן רישום מורחב. ניתן אף לבחור רכיבים ספציפיים לרישום ביומן ובכך לקבל מידע מפורט וממוקד יותר על תקלות.

[ctx: #36392]
note: Description of setting with label #20191 "Enable debug logging"
en: Turn debug logging on or off. Useful for troubleshooting.
he_il: הפעלת או כיבוי יומן רישום מורחב. שימושי לזיהוי תקלות.

[ctx: #36393]
note: Description of setting with label #20004 "Screenshot folder"
en: Select the folder where screenshots should be saved in.
he_il: קביעת התיקיה בה יישמרו צילומי מסך.

[ctx: #36394]
note: Description of setting with label #666 "Enable component-specific logging"
en: Enables verbose messages from additional libraries to be included in the debug log.
he_il: מאפשר הכללת אירועי רכיבים נוספים ביומן הרישום.

[ctx: #36395]
note: Description of settings category with label #12360 "Master lock"
en: This category contains the settings for how the master lock function is handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות של הנעילה הראשית.

[ctx: #36396]
note: Description of setting with label #20100 "Master lock code and settings"
en: Here you can enable or disable master lock and define the PIN code used to unlock it. You can also specify which areas of the application would need a PIN to access them.
he_il: כאן ניתן להפעיל או לנטרל את הנעילה הראשית ולהגדיר קוד שישמש לפתיחת הנעילה. ניתן אף לקבוע עבור איזה חלקים בתוכנה נדרש קוד גישה.

[ctx: #36397]
note: Description of setting with label #20076 "Ask for master lock code on startup"
en: If enabled, the master lock code is required to unlock this application on startup.
he_il: אם מאופשר, קוד הנעילה הראשי נדרש לפתיחת נעילת התוכנה בעת ההפעלה.

[ctx: #36398]
note: Description of setting with label #20076 "Max Retries"
en: Define the maximum number of retries before this application is closed down.
he_il: קביעת מס' הניסיונות המירבי עד לנעילת התוכנה.

[ctx: #36399]
note: Description of settings category with label #439 "Cache"
en: This category contains the settings for how the cache function is handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות של תכונת המטמון.

[ctx: #36400]
note: Description of settings category with label #14025 "Video/Audio/DVD cache - Hard disk"
en: Enable cache for playback of video, audio or DVDs from hard disk.
he_il: מאפשר שימוש במטמון עבור ניגון וידאו, שמע או DVD מהכונן קשיח.

[ctx: #36401]
note: Description of settings category with label #14026 "Video cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of video from DVD-ROM.
he_il: מאפשר שימוש במטמון עבור ניגון וידאו מ־DVD-ROM.

[ctx: #36402]
note: Description of settings category with label #14027 "Video cache - Local Network"
en: Enable cache for video playback from local network.
he_il: מאפשר שימוש במטמון עבור ניגון וידאו מרשת מקומית.

[ctx: #36403]
note: Description of settings category with label #14028 "Video cache - Internet"
en: Enable cache for video playback from Internet.
he_il: מאפשר שימוש במטמון עבור ניגון וידאו מהאינטרנט.

[ctx: #36404]
note: Description of settings category with label #14030 "Audio cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of audio from DVD-ROM.
he_il: מאפשר שימוש במטמון עבור ניגון שמע מ־DVD-ROM.

[ctx: #36405]
note: Description of settings category with label #14031 "Audio cache - Local Network"
en: Enable cache for audio playback from local network.
he_il: מאפשר שימוש במטמון עבור ניגון שמע מרשת מקומית.

[ctx: #36406]
note: Description of settings category with label #14032 "Audio cache - Internet"
en: Enable cache for audio playback from Internet.
he_il: מאפשר שימוש במטמון עבור ניגון שמע מהאינטרנט.

[ctx: #36407]
note: Description of setting with label #14034 "DVD cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of DVD from DVD-ROM.
he_il: מאפשר שימוש במטמון עבור ניגון DVD מ־DVD-ROM.

[ctx: #36408]
note: Description of setting with label #14037 "DVD cache - Local Network"
en: Enable cache for DVD playback from local network.
he_il: מאפשר שימוש במטמון עבור ניגון DVD מרשת מקומית.

[ctx: #36409]
note: Description of setting with label #14060 "Unknown type cache - Internet"
en: Enable cache of unknown types from Internet.
he_il: מאפשר שימוש במטמון עבור פריטים לא מוכרים מהאינטרנט.

[ctx: #36410]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36411]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36412]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36413]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36414]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36415]
en: No info available yet.
he_il: אין מידע זמין כעת.

[ctx: #36416]
note: Description of setting with label #13600 "Apple remote"
en: Specify the type of remote used.
he_il: קביעת סוג השלט שבשימוש.

[ctx: #36417]
note: Description of setting with label #13602 "Allow start of Kodi with remote"
en: Always run a Kodi helper so that the remote can be used to start Kodi.
he_il: יש להריץ תכנת עזר שתאפשר הפעלת Kodi מהשלט.

[ctx: #36418]
note: Description of setting with label #13603 "Sequence delay time"
en: Specify the delay between button sequences on a universal remote.
he_il: קביעת משך השהיה של רצפי לחיצות בשלט אוניברסלי.

[ctx: #36419]
note: Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Define locations used for retrieving weather information.
he_il: הגדרת מיקומים עבורם יאוחזרו נתוני מזג אוויר.

[ctx: #36420]
note: Description of setting with label #20222 "Look for external subtitles"
en: Look for external subtitles for videos provided by the UPnP server. This can cause extensive CPU, filesystem and network load.
he_il: חיפוש כתוביות חיצוניות בשרת UPnP. תכונה זו יכולה להעמיס על המעבד, מערכת הקבצים והרשת.

[ctx: #36421]
note: Description of setting with label #13437 "Prefer VDPAU Video Mixer"
en: Bypassing VDPAU mixer saves resources on low power systems but slightly reduces picture quality.
he_il: נטרול מערבל VDPAU חוסך במשאבים במערכות חלשות אך פוגם מעט באיכות התמונה.

[ctx: #36424]
en: Select what will happen when an item is selected in the guide: [Show context menu] Will trigger the context menu from where you can choose further actions; [Switch to channel] Will instantly tune to the related channel; [Show information] Will display a detailed information with plot and further options; [Record] Will create a recording timer for the selected item. ["Smart select"] The action is choosen dynamically, depending on whether the event is in the past, now or in the future.
he_il: בחר את סדר הפעולות כאשר פריט ייבחר מתוך המדריך: [הצג תפריט קישורים] יפעיל את תפריט הקישורים וממנו תוכל לבחור פעולות נוספות; [עבור לערוץ] יעבור לערוץ המקושר; [הצג מידע] יציג מידע מפורט עם עלילה ועוד אפשרויות [הקלטה] ייצור שעון עצר להקלטה עבור הפריט שנבחר. ["בחירה חכמה"] הפעולה תיבחר באופן דינמי, תלוי אם האירוע הוא בעבר, עכשיו או בעתיד.

[ctx: #36425]
en: Show context menu
he_il: הצג תפריט משני

[ctx: #36426]
en: Switch to channel
he_il: עבור לערוץ

[ctx: #36427]
en: Show information
he_il: הצג פרטים

[ctx: #36428]
en: Record
he_il: הקלטה

[ctx: #36429]
note: Description of setting with label #667 "Enable Dolby Digital transcoding"
en: Select this if the audio out connection only supports multichannel audio as Dolby Digital 5.1 (AC-3), such as a S/PDIF connection. If your system supports PCM multichannel audio via HDMI, leave this disabled.
he_il: יש לבחור באפשרות זאת אם יציאת השמע תומכת רק בשמע רב ערוצי מסוג (Dolby Digital 5.1 (AC-3, למשל חיבור S/PDIF. אם המערכת תומכת בשמע רב ערוצי LPCM דרך HDMI, יש להשאיר אפשרות זו מנוטרלת.

[ctx: #36430]
note: Description for setting category #14101: "Video Acceleration"
en: Configure how video processing will be accelerated. This includes things like decoding and scaling.
he_il: הגדרה כיצד תהליכים הנוגעים לטיפול בוידאו יואצו. זה כולל לדוגמה פענוח ו־scaling.

[ctx: #36431]
note: Description of setting with label #13438 "Show event log"
en: Shows all events in the event log for the current profile with options to only show specific levels.
he_il: מציג כל האירועים ביומן הרישום עבור המשתמש הנוכחי עם יכולת לבחור רמות פירוט מסוימות.

[ctx: #36432]
note: Description for setting #310: "Virtual keyboard layouts" Setting in Interface -> Regional -> Virtual keyboard layouts Select the layout of a virtual keyboard
en: Select virtual keyboard layouts.
he_il: בחירת מערכי המקלדת הווירטואלית.

[ctx: #36433]
note: Description for video related setting #13457: "vaapi sw filter"
en: When enabled, VAAPI render method is preferred and the CPU has less load. If you experience hangs, disable this option.
he_il: אם מאופשר יועדף עיבוד וידאו ע"י VAAPI הדורש פחות משאבים מהמעבד הכללי. אם חווים קפיאות מערכת אז יש לנטרל אפשרות זו.

[ctx: #36442]
note: Description of setting "System -> Audio output -> Volume control steps" with label #1302
en: Set the number of volume control steps.
he_il: קבע את מספר צעדי עוצמת השמע.

[ctx: #36460]
note: Description of settings with label #14112 "Enable event logging"
en: Event logging allows to keep track of what has happened.
he_il: רישום אירועים ביומן מאפשר לעקוב אחר מה שקרה.

[ctx: #36461]
note: Description of settings with label #14113 "Enable notification event logging"
en: Notification event describe regular processes and actions performed by the system or the user.
he_il: מאורע התראה מתאר תהליכים ופעולות רגילים המבוצעים ע"י המערכת או ע"י המשתמש.

[ctx: #36500]
note: label of a setting for the stereoscopic 3D mode of the GUI that is/should be applied
en: Stereoscopic 3D mode / Current
he_il: מצב 3D סטריאוסקופי / נוכחי

[ctx: #36501]
note: headline of a dialog/info message showing the current stereoscopic 3D mode
en: Stereoscopic 3D mode
he_il: מצב 3D סטריאוסקופי

[ctx: #36502]
note: name of a stereoscopic mode
en: Disabled
he_il: מנוטרל

[ctx: #36503]
note: name of a stereoscopic mode
en: Over / Under
he_il: מעל / מתחת

[ctx: #36504]
note: name of a stereoscopic mode
en: Side by side
he_il: צד לצד

[ctx: #36505]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph red / cyan
he_il: אנגליף אדום / ציאן

[ctx: #36506]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph green / magenta
he_il: אנגליף ירוק / מג'נטה

[ctx: #36507]
note: name of a stereoscopic mode
en: Interlaced
he_il: שזור

[ctx: #36508]
note: name of a stereoscopic mode
en: Hardware based
he_il: מבוסס חומרה

[ctx: #36509]
note: name of a stereoscopic mode
en: Monoscopic / 2D
he_il: חד סקופי / 2D

[ctx: #36510]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph yellow / blue
he_il: אנגליף צהוב / כחול

[ctx: #36511]
note: name of a stereoscopic mode
en: Checkerboard
he_il: לוח משבצות

[ctx: #36520]
note: Name of a setting, asking the user for the default playback mode (2D, 3D, ask) of stereoscopic videos
en: Playback mode of stereoscopic 3D videos
he_il: מצב ניגון וידאו 3D סטריאוסקופי

[ctx: #36521]
note: Option value of a desired playback mode setting. (f.e. "Settings -> Video -> Playback -> Playback mode of stereoscopic 3D videos" with label #36520)
en: Ask me
he_il: שאל אותי

[ctx: #36523]
note: Description of setting with label #458 "Limit sampling rate (kHz)"
en: Maximum sampling rate for S/PDIF or sampling rate for fixed output configuration.
he_il: קצב דגימה מירבי עבור S/PDIF או קצב דגימה עבור תצורת פלט מקובע.

[ctx: #36524]
note: label for a setting to choose the preferred (playback) mode and the name of a selectable playback option
en: Preferred mode
he_il: מצב מועדף

[ctx: #36525]
note: label for a preferred stereoscopic 3D playback mode
en: Same as movie (autodetect)
he_il: זהה לסרט (אוטומטי)

[ctx: #36526]
note: label of a setting to turn of stereoscopic 3D mode if video playback ended
en: Disable stereoscopic 3D mode when playback ended
he_il: בטל מצב 3D סטריאוסקופי בסיום ניגון

[ctx: #36527]
note: Title of a dialog to choose the desired playback mode
en: Select playback mode
he_il: בחירת מצב ניגון

[ctx: #36528]
note: label of a dialog box prompting the user to selected the desired playback mode of the detected stereoscopic video
en: Select stereoscopic 3D mode
he_il: בחירת מצב 3D סטריאוסקופי

[ctx: #36531]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Select alternate mode...
he_il: בחירת מצב חלופי...

[ctx: #36532]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Same as movie
he_il: זהה לסרט

[ctx: #36533]
note: Description of setting with label #346 "Normalize levels on downmix"
en: Select how audio is downmixed, e.g. from 5.1 to 2.0.[CR][Enabled] Maintains volume level of the original audio source however the dynamic range is compressed.[CR][Disabled] Maintains the dynamic range of the original audio source when downmixed however volume will be lower. Note: Dynamic range is the difference between the quietest and loudest sounds in an audio source. Enable this setting if movie dialogues are barely audible.
he_il: קביעה כיצד מספר ערוצי השמע ממוזגים (downmix), לדוגמה מ־5.1 ל‏־2.0.[CR][מאופשר] שומר על רמת העוצמה של המקור אך הטווח הדינמי נדחס.[CR][מנוטרל] שומר על הטווח הדינמי של המקור אך העוצמה נמוכה יותר. הערה: טווח דינמי הוא ההפרש בין הקול הנמוך והגבוה ביותר במקור שמע. יש לאפשר הגדרה זו אם דיבור בסרט בקושי שמיע.

[ctx: #36534]
note: Description of setting with label #668 "Component-specific logging..."
en: Specify additional libraries whose verbose messages are to be included in the debug log.
he_il: בחירת רכיבים נוספים שאירועיהם יפורטו ביומן הרישום.

[ctx: #36535]
note: label of a setting, allowing to specify the stereoscopic 3D mode of a video
en: Stereoscopic 3D mode of video
he_il: מצב וידאו 3D סטריאוסקופי

[ctx: #36536]
note: label of a toggle option that allows to invert the stereoscopic 3d mode
en: Invert stereoscopic 3D mode (flip eyes)
he_il: מצב 3D סטריאוסקופי הפוך (החלפת עיניים)

[ctx: #36537]
note: Description of setting with label #36520 "Playback mode of stereoscopic videos"
en: Select in which mode stereoscopic 3D videos will be played.[CR][Ask me] Will show a dialogue to select the desired mode for each playback.[CR][Preferred mode] Will use the preferred mode specified in the "System -> Video hardware" section of the settings.[CR][Monoscopic / 2D] Will play the video in mono / 2D.[CR][Ignore] Disables any stereoscopic 3D processing and handling.
he_il: בחירת מצב ניגון של וידאו 3D סטריאוסקופי.[CR][שאל אותי] בכל פעם תוצג תיבת דיאלוג לבחירת מצב הניגון.[CR][מצב מועדף] מצב הניגון שנבחר בהגדרות 'מערכת -> פלט וידאו'.[CR][חד סקופי / 2D] מצב ניגון וידאו חד סקופי / 2D.[CR][התעלם] ינטרל כל עיבוד וטיפול 3D סטריאוסקופי.

[ctx: #36538]
note: Description of setting with label #36526 Disable stereoscopic mode when playback is stopped
en: [Enabled] Switch GUI (and some TVs) back to 2D mode, between videos in a playlist or when playback ended.[CR][Disabled] GUI and TV will stay in stereoscopic 3D mode. For video playlists with mixed stereoscopic 3D and 2D content, then the GUI will also stay in stereoscopic 3D mode even when a non-stereoscopic 2D video is playing.
he_il: [מאופשר] החזרת ממשק המשתמש (ומסכי טלוויזיה מסוימים) למצב 2D בסיום הניגון.[CR][מנוטרל] ממשק המשתמש ומסך הטלוויזיה ישארו במצב 3D סטריאוסקופי. עבור רשימת ניגון וידאו, מצב 3D סטריאוסקופי לא ישתנה במעבר בין סרטונים, אפילו עבור כזה שאינו סטריאוסקופי.

[ctx: #36539]
note: Description of setting with label #36500 "Stereoscopic mode (current)"
en: Changes the stereoscopic 3D mode of the user interface.
he_il: שינוי מצב 3D סטריאוסקופי של ממשק המשתמש.

[ctx: #36540]
note: Description of setting with label #36524 "Preferred mode"
en: The preferred mode in which stereoscopic 3D media such as videos should be played.
he_il: מצב ניגון מועדף למדיית 3D סטריאוסקופית כמו וידאו.

[ctx: #36541]
note: Description of setting with label #1269 "Allow volume control"
en: Allows volume control from AirPlay clients.
he_il: מאפשר ללקוח AirPlay לשלוט על עוצמת השמע.

[ctx: #36544]
en: Enable hardware decoding of video files.
he_il: מאפשר פענוח וידאו מואץ חומרה.

[ctx: #36545]
note: Label of a setting, allowing the user to adjust the visual depths of subtitles when watching stereoscopic 3D videos
en: Stereoscopic 3D depth of subtitles
he_il: עומק כתוביות במצב 3D סטריאוסקופי

[ctx: #36546]
note: Description of setting with label #36545 "Subtitle stereoscopic depth"
en: Sets the visual depth of subtitles for stereoscopic 3D videos. The higher the value, the closer the subtitles will appear to the viewer.
he_il: קביעת עומק הכתוביות של וידאו 3D סטריאוסקופי. ככל שערך זה גבוה יותר הכתוביות יהיה קרובות יותר לצופה.

[ctx: #36548]
note: Description of setting with label #37021 "Set GUI resolution limit"
en: Limits resolution of GUI to save memory. Does not affect video playback. Requires restart.
he_il: הגבלת אבחנת ממשק משתמש לחיסכון בזיכרון. לא משפיע על אבחנת וידאו מנוגן. דורש הפעלה מחדש.

[ctx: #36549]
note: Description of setting with label #1268 "iOS 8 compatibility mode"
en: Enables support for receiving "Videos" and "Pictures" via AirPlay. This needs to be disabled when using iOS 9 or later clients to restore music streaming via AirPlay. "Videos" and "Pictures" are only supported for iOS clients using iOS 8.x and older.
he_il: מאפשר להציג וידאו ותמונות המתקבלים באמצעות פרוטוקול AirPlay. חובה לנטרל אפשרות זו אם רוצים להזרים מוזיקה בעזרת AirPlay ללקוח עם גרסת iOS 9 ומעלה. תמיכה בווידאו ותמונות אפשרית רק עבור לקוחות עם גרסת iOS 8 ומטה.

[ctx: #36550]
note: Name of a setting
en: Stereoscopic 3D effect strength
he_il: עוצמת אפקט 3D סטריאוסקופי

[ctx: #36551]
note: Description of setting with label #36550 "Stereoscopic 3D effect strength"
en: Defines the strength of the stereoscopic 3D effect in the GUI. This is done by controlling the depth of perception within the GUI, so the higher the value, the more elements will pop out of the screen. [Zero] Disables the stereoscopic 3D effect of the GUI.[CR]For a good visual experience, the value should be higher for small screens and lower for large screens. Note: this is not supported by all skins.
he_il: מגדיר עוצמת אפקט 3D סטריאוסקופי על ממשק המשתמש. עוצמה זו נקבעת ע"י שליטה על עומק תמונת ממשק המשתמש המתקבלת, ערך גבוה יגרום ליותר פריטים "לצאת החוצה" מהמסך. [אפס] מנטרל אפקט 3D סטריאוסקופי על ממשק המשתמש.[CR]עבור חוויה חזותית מוצלחת, ערך זה צריך להיות גבוה עם מסכים קטנים ונמוך עם מסכים גדולים. הערה: אפשרות זו לא נתמכת בכל מעטפת.

[ctx: #36552]
note: Description of setting "System -> Video output -> NoOfBuffers" with label #36043
en: Defines the number of presentation buffers used by the graphics driver. Select 2 if the driver uses double buffering or 3 for triple buffering.
he_il: הגדר את מספר חוצצי המציגים בשימוש ע"י דריבר כרטיס המסך. בחר ב 2 אם הדרייבר משתמש באגירה כפולה או ב 3 עבור אגירה משולשת.

[ctx: #36554]
note: label of a setting, tone mapping method
en: off
he_il: כבוי

[ctx: #36560]
en: Colour management
he_il: ניהול צבעים

[ctx: #36561]
note: Description of setting "System -> Video output -> Colour management" with label #36560
en: Reproduce video colours accurately using a display profile or a 3D lookup table.
he_il: שחזר צבעי וידאו במדוייק ע"י שימוש בפרופיל תצוגה או טבלת תלת מימד.

[ctx: #36562]
en: Colour management mode
he_il: מצב ניהול צבע

[ctx: #36563]
note: Description of setting "System -> Video output -> Colour management mode" with label #36562
en: Use a precalculated 3D lookup table for video colour correction, or calculate the transformation for each video from a profile of your display. A precalculated 3D lookup table is preferred as it allows you to take advantage of the advanced features and high precision in ArgyllCMS. Display profile based correction is useful for testing different parameters, or emulating display settings that you don't have a 3D LUT prepared for.
he_il: השתמש בטבלת תלת מימד מחושבת מראש עבור תיקון צבעי וידאו, או חשב את השינויים לכל וידאו מהפרופיל התצוגה. טבלת תלת מימד עדיפה כיוון שהיא מאפשרת לך להשתמש באפשרויות מתקדמות ובדיוק גבוה של ArgyllCMS. תיקוני צבע ע"י פרופילי תצוגה מועילים לצורך בדיקה של פרמטרים שונים, או לצורך אמולצייה של הגדרות תצוגה כשאין לך טבלת תלת מימד מוכנה.

[ctx: #36564]
en: 3D LUT
he_il: טבלת תלת מימד

[ctx: #36565]
note: Description of setting "System -> Video output -> 3D LUT" with label #36564
en: Select the 3DLUT file to be used by default. If you place multiple 3DLUT files in the same directory, then you can switch between them in the OSD menu during video playback. This allows for multiple display profiles to account for different viewing environments and source materials, for example gamma 2.2 for daytime viewing and 2.4 for nighttime.
he_il: בחירת טבלת תלת המימד אשר תשמש כברירת המחדל. אם באותה תיקיה קיימים מספר קבצי טבלאות תלת מימד, ניתן להחליף בינהם בתפריט תצוגה על המסך במהלך ניגון הוידאו. זה מאפשר למספר פרופילי תצוגה לקחת בחשבון סביבות צפיה שונות וסוגי מקור, למשל גאמה 2.2 לצפיה ביום ו2.4 ללילה.

[ctx: #36566]
en: ICC display profile
he_il: פרופילי תצוגה ICC

[ctx: #36567]
note: Description of setting "System -> Video output -> ICC display profile" with label #36566
en: By providing a display profile, you can modify video parameters such as gamma, color primaries and whitepoint during playback. An ICC source profile is created based on the parameters and linked with the display ICC profile set here. This support is experimental and lacks near black adjustment towards display native black (causing raised black level) and white level scaling when a different whitepoint from display native is selected (as a workaround, adjust video brightness down to avoid clipping).
he_il: ע"י קביעת פרופיל תצוגה, ניתן לשנות פרמטרים של הוידאו כמו גאמה, צבעים ראשיים ונקודות לובן במהלך הניגון. פרופיל תצוגה ICC שנוצר מבוסס על הפרמטרים שמוגדרים כאן. תמיכה זו היא נסיונית וחסרת התאמה לצבע כמעט שחור בהשוואה לצבע המסך המקורי (מה שמעלה את רמת השחור) ודרוג רמת הלבן כשמשתמשים בנקודת לובן מאשר המסך המקורי (בתור פתרון עקיף, הפחת את בהירות הוידאו כדי להימנע מקטיעות).

[ctx: #36568]
en: Whitepoint
he_il: נקודת לובן

[ctx: #36569]
note: Description of setting "System -> Video output -> Whitepoint" with label #36568
en: Changing video whitepoint to D93 is mainly useful for older Japanese NTSC material which looks too red when played back on a D65 display. Adjust video brightness setting down to avoid clipping to display native whitepoint.
he_il: שינוי נקודת הלובן ל D93 היא בעיקר שימושית לחומרים יפניים ישנים ב NTSC שנראים יותר מידי אדומים כשהם מוקרנים על מסכי D65. החלש את בהירות הוידאו לצורך הימנעות מקטיעות בהשוואה לנקודת הלובן של המסך.

[ctx: #36570]
en: Primaries
he_il: ראשונים

[ctx: #36571]
note: Description of setting "System -> Video output -> Primaries" with label #36570
en: Select the primary color coordinates according to source material. Older HD material may have been mastered on displays with BT.601 primaries.
he_il: בחר את נקודות הציון של הצבע הראשי בהתאם למקור. ייתכן שחומרים ישנים בהפרדה גבוהה הופקו על מסכים עם צבעים ראשיים של BT.601.

[ctx: #36572]
en: Gamma mode
he_il: מצב גמא

[ctx: #36573]
note: Description of setting "System -> Video output -> Gamma mode" with label #36572
en: Select the gamma curve formula. Use BT.1886 for gamma curve that accounts for display black and white levels and avoids perceptual clipping. Use input offset for a similar curve with a manually specified effective gamma. Output offset allows for perceptual clipping, but can be used to compensate for incorrect mastering monitor settings that lead to too bright dark details. Absolute gamma does not account for display black at all and will clip the lowest levels to display black on any display with higher than zero black level.
he_il: בחר את העקומה של נוסחת הגמא. השתמש בBT.1886 לעקומת גמא שמתחשבת באיזון השחור והלבן של המסך ונמנעת מקטיעות נראות לעין. השתמש בקיזוז הקלט לעקומה דומה עם גמא מותאמת אישית. קיזוז הפלט מאפשר קטיעות נראות לעין, אבל ניתן לשימוש לצורך פיצוי הגדרות הפקת מסך לא נכונות שגורמות לאזורים כהים יותר מידי לבנים. גמא מוחלט לא מתחשב בשחור של המסך בכלל ויקטע את הרמה הנמוכה של השחור במסך עם שחור גבוה מאפס.

[ctx: #36574]
en: Gamma
he_il: גמא

[ctx: #36575]
note: Description of setting "System -> Video output -> Gamma" with label #36574
en: Gamma for selected gamma curve type. For input and output offset, the result at 50% will match an absolute gamma curve with this gamma value.
he_il: גמא לבחירת סוג עקומת גמא. לקיזוז הקלט והפלט, תוצאה של %50 תתאים לעקומה אופטימלית עם ערך גמא זה.

[ctx: #36576]
en: Lookup table size
he_il: גודל טבלת חיפוש

[ctx: #36577]
note: Description of setting "System -> Video output -> Lookup table size" with label #36576
en: Specify the resolution for the 3D lookup table. Use a lower resolution for quick preview and higher resolution for more accurate picture. Using a high resolution may take seconds to prepare when parameters are changed or a new video is started.
he_il: הגדר רזולוציה לטבלת החיפוש בתלת מימד. השתמש ברזולוציה נמוכה לתצוגה מוקדמת מהירה ורזולוציה גבוהה יותר לתמונה מדוייקת. שימוש ברזולוציה גבוהה יכול לקחת מספר שניות להכנה כשהפרמטרים משתנים או כשוידאו חדש מתחיל.

[ctx: #36580]
note: Dialog title for 3D LUT file picker
en: 3D LUT file
he_il: קובץ טבלת תלת מימד

[ctx: #36581]
note: Dialog title for ICC display profile file picker
en: ICC Profile
he_il: פרופיל ICC

[ctx: #36583]
en: Input offset
he_il: קיזוז קלט

[ctx: #36584]
en: Output offset
he_il: קיזוז פלט

[ctx: #36585]
en: Absolute
he_il: מוחלט

[ctx: #36586]
note: whitepoint labels
en: D65 (standard)
he_il: D65 (סטנדרטי)

[ctx: #36587]
en: D93 (Japanese NTSC)
he_il: D93 (יפני NTSC)

[ctx: #36588]
note: primaries labels
en: Automatic
he_il: אוטומטי

[ctx: #36598]
note: Description of setting with label #36099 "Dither"
en: Eliminate banding caused by RGB level conversion or other processing by adding a small amount of noise to the picture. This can be disabled for slower systems, or when Kodi is set to limited range RGB output and no video processing is needed.
he_il: הסרת פסים שנגרמים מהמרת הצבע או תהליכים אחרים ע"י הוספת קצת רעש לתמונה. זה ניתן לנטרול למערכות איטיות, או כשקודי מוגדר להציג טווח צבעים מוגבל ולא נדרש עיבוד וידאו.

[ctx: #36599]
note: Description of setting with label #36100 "Dither depth"
en: Video dithering output precision in bits. Use the highest setting that doesn't show banding. The default of 8 is recommended for most systems. If your GPU is set to scale the output RGB levels or you use a laptop screen, a 7 or 6 bit setting may eliminate more banding. Lower settings are available for testing purposes only to make it easy to see whether dithering is applied and that the dither noise pixel size matches the display resolution.
he_il: דיוק ביטים של טשטוש מעבר צבעים בפלט וידאו. השתמש ברמה הכי גבוהה שלא מראה פסים. הגדרת ברירת המחדל היא 8 ומומלצת לרוב המערכות. אם המעבד הגרפי שלך מוגדר לדרג את המרת רמת הצבעים או אם אתה משתמש במסך של מחשב נייד, הגדרה של 7 או 6 ביט יכולה להעלים את פסי הצבע. הגדרות נמוכות יותר זמינות לנסיונות בלבד רק כדי לאפשר לראות בקלות אם טישטוש מעבר הצבעים מוחל ושגודל רעש הפיקסל של טישטוש מעבר הצבעים מתאים לרזולוציית המסך.

[ctx: #36600]
note: Description of settings category with label #14022 "Library"
en: This category contains the settings for how the music library is handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לספריית המוזיקה.

[ctx: #36601]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how music file lists are handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לרשימות קבצי מוזיקה.

[ctx: #36602]
note: Description of settings category with label #1273 "AirPlay"
en: This category contains the settings for how the AirPlay service is handled.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לשירות AirPlay.

[ctx: #36603]
note: Description of settings category with label #14220 Display
en: This category contains the settings for displays.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לתצוגה.

[ctx: #36605]
en: Updates
he_il: עדכונים

[ctx: #36606]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Install updates automatically
he_il: התקן עדכונים אוטומטית

[ctx: #36607]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Notify, but don't install updates
he_il: דווח, אך אל תתקין עדכונים

[ctx: #36608]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Never check for updates
he_il: לעולם אל תחפש עדכונים

[ctx: #36609]
en: Show notifications
he_il: הצגת התראות

[ctx: #36610]
note: Description of settings category "Add-ons"
en: This category contains settings for the add-on system.
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות להרחבות מערכת.

[ctx: #36611]
note: Description of setting with label #36605 "Updates"
en: Change how auto updating of add-ons are handled.
he_il: שינוי אופן עדכונים אוטומטיים של הרחבות.

[ctx: #36612]
note: Description of setting with label #36609 "Show notifications"
en: Show notification when an add-on have been updated.
he_il: הצגת התראה כאשר הרחבה עודכנה.

[ctx: #36613]
note: Description of setting with label #24996 "Manage dependencies"
en: Manage modules and support libraries that have been automatically installed as a dependency to other add-ons. Items listed as "Orphaned" are no longer required by any add-ons and are safe to uninstall.
he_il: נהל מודולים וספריות תמיכה שהותקנו אוטומטי כתלות לתוספים אחרים. פריטים שמסומנים כ"יתומים" לא נחוצים יותר ע"י שום תוסף ובטוחים להסרה.

[ctx: #36614]
note: Description of setting with label #24994 "Running"
en: Show add-ons that are currently running in the background.
he_il: הצג הרחבות שרצות כרגע ברקע.

[ctx: #36615]
note: Label of a setting or option referring to the source/origin of e.g. add-ons.
en: Unknown sources
he_il: מקורות לא ידועים

[ctx: #36616]
note: Description of setting with label #36615 "Unknown sources"
en: Allow installation of add-ons from unknown sources.
he_il: אפשר התקנת הרחבות ממקורות לא ידועים.

[ctx: #36617]
note: Text in warning dialog when attempting to install add-ons from zip file.
en: For security, installation of add-ons from unknown sources is disabled.
he_il: מטעמי אבטחה, התקנת הרחבות ממקורות לא ידועים אינה אפשרית.

[ctx: #36618]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "System -> Add-ons -> Unknown sources"
en: Add-ons will be given access to personal data stored on this device. By allowing, you agree that you are solely responsible for any loss of data, unwanted behaviour, or damage to your device. Proceed?
he_il: לתוסף תינתן גישה למידע אישי שמאוחסן על מכשיר זה. במתן אישור זה אתה מסכים שאתה האחראי הבלעדי לכל אובדן של מידע, התנהגות לא רצויה או נזק למכשיר. המשך?

[ctx: #36619]
note: Label of a setting, allow the user to specify high quality downscaling of pictures
en: High quality downscaling
he_il: צמצם איכות גבוהה

[ctx: #36620]
note: Description of setting "Pictures -> Slideshow -> High Quality Downscaling" with label #36619
en: Enable high quality downscaling of pictures (uses more memory and has moderate performance impact).
he_il: אפשר צמצם באיכות גבוהה של תמונות (משתמש ביותר זיכרון ויש לו פגיעה בינונית על הביצועים).

[ctx: #36621]
note: Label of a setting, allow the maximum smbclient protocol to be configured
en: Maximum protocol version
he_il: גרסת פרוטוקול מקסימלית

[ctx: #36622]
note: Description of setting with label #36621 "Maximum protocol version"
en: Set the maximum SMB protocol version to negotiate when making connections. Forcing SMBv2 or SMBv1 compatibility may be required with older NAS and Windows shares.
he_il: הגדר את גרסת פרוטוקול SMB המקסימלית כדי לנהל את ההתחברות. ייתכן שתידרש תאימות ל-SMBv2 או SMBv1 עם גרסה ישנה יותר של NAS ו-Windows shares.

[ctx: #36623]
note: Values for setting with label #36621 and #36628 "Minimum/Maximum protocol version" - none means "no protocol version is forced"
en: None
he_il: ללא

[ctx: #36627]
note: Label of a group, that allows configuration of the system SMB client
en: Client
he_il: לקוח

[ctx: #36628]
note: Label of a setting, allow the minimum smbclient protocol to be configured
en: Minimum protocol version
he_il: גרסת פרוטוקול מזערית

[ctx: #36900]
en: movie
he_il: סרט

[ctx: #36901]
en: movies
he_il: סרטים

[ctx: #36902]
en: TV show
he_il: סדרה

[ctx: #36903]
en: TV shows
he_il: סדרות

[ctx: #36904]
en: season
he_il: עונה

[ctx: #36905]
en: seasons
he_il: עונות

[ctx: #36906]
en: episode
he_il: פרק

[ctx: #36907]
en: episodes
he_il: פרקים

[ctx: #36908]
en: music video
he_il: קליפ

[ctx: #36909]
en: music videos
he_il: קליפים

[ctx: #36910]
en: set
he_il: מארז

[ctx: #36911]
en: sets
he_il: מארזים

[ctx: #36912]
en: video
he_il: וידאו

[ctx: #36913]
en: videos
he_il: וידאו

[ctx: #36914]
en: music
he_il: מוזיקה

[ctx: #36915]
en: music
he_il: מוזיקה

[ctx: #36916]
en: artist
he_il: אמן

[ctx: #36917]
en: artists
he_il: אמנים

[ctx: #36918]
en: album
he_il: אלבום

[ctx: #36919]
en: albums
he_il: אלבומים

[ctx: #36920]
en: song
he_il: שיר

[ctx: #36921]
en: songs
he_il: שירים

[ctx: #37000]
en: (Visually impaired)
he_il: (לקויי ראייה)

[ctx: #37001]
en: (Director's comments)
he_il: (הערות הבמאי)

[ctx: #37002]
en: (Director's comments 2)
he_il: (הערות הבמאי 2)

[ctx: #37014]
en: Last used profile
he_il: משתמש שחובר לאחרונה

[ctx: #37015]
note: Label used in different places to denote the function to open a folder to list its content
en: Browse into
he_il: עיון בתוך

[ctx: #37016]
note: Description of setting with label #448 "Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital Plus (E-AC3) streams.
he_il: יש לבחור באפשרות זו אם הרסיבר מסוגל לפענח (Dolby Digital Plus (E-AC3.

[ctx: #37021]
en: Set GUI resolution limit
he_il: הגדר הגבלת אבחנת ממשק

[ctx: #37022]
en: UPnP player
he_il: נגן UPnP

[ctx: #37023]
en: Do you wish to stop playback on the remote device?
he_il: האם לעצור ניגון במכשיר מרוחק?

[ctx: #37025]
en: Configure audio encoder settings such as quality and compression level
he_il: קביעת הגדרות מקודד שמע כמו איכות ורמת דחיסה

[ctx: #37026]
en: Auto
he_il: אוטומטי

[ctx: #37030]
en: Unlimited
he_il: ללא הגבלה

[ctx: #37031]
note: Description of setting #14102 Blu-ray playback mode
en: Specifies how Blu-rays should be opened / played back. Note: Some disc menus are not fully supported and may cause problems.
he_il: קביעה כיצד מדיית Blu-ray תנוגן. הערה: תפריטי BD-J אינם נתמכים עדיין באופן מלא ולכן יתכנו תקלות בעת פתיחת תפריט BD-J.

[ctx: #37032]
note: Title of accessibility menu group
en: Accessibility
he_il: נגישות

[ctx: #37034]
note: Setting #37034 Accessibility
en: Prefer audio stream for the visually impaired
he_il: העדף רצועת שמע ללקויי ראייה

[ctx: #37035]
note: Description of setting #37034 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the visually impaired to other audio streams of the same language
he_il: העדפת רצועות שמע עבור לקויי ראייה על פני רצועות שמע אחרות באותה שפה

[ctx: #37036]
note: Setting #37036 Settings -> Video -> Accessibility
en: Prefer audio stream for the hearing impaired
he_il: העדף רצועת שמע ללקויי שמיעה

[ctx: #37037]
note: Description of setting #37036 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the hearing impaired to other audio streams of the same language
he_il: העדפת רצועות שמע עבור לקויי שמיעה על פני רצועות שמע אחרות באותה שפה

[ctx: #37038]
note: Setting #37038 Accessibility
en: Prefer subtitles for the hearing impaired
he_il: העדף כתוביות ללקויי שמיעה

[ctx: #37039]
note: Description of setting #37038 Accessibility
en: Prefer the subtitle stream for the hearing impaired to other subtitle streams of the same language
he_il: העדפת רצועות כתוביות עבור לקויי שמיעה על פני רצועות כתוביות אחרות באותה שפה

[ctx: #37040]
note: Setting #37040 Playback
en: Prefer default audio streams
he_il: העדף רצועות שמע ברירת המחדל

[ctx: #37041]
note: Description of setting #37040 Playback
en: If enabled, audio streams that are flagged as default (and match the preferred language) are preferred over audio streams with higher quality (number of channels, codec, ...).
he_il: אם מאופשר, רצועות שמע שזוהו כברירת מחדל (ותואמות לשפה מועדפת) מועדפות על פני רצועות שמע באיכות גבוהה יותר (מס, ערוצים, קידוד, ...).

[ctx: #37042]
note: Description of setting Skip steps
en: Defines which step sizes to use when pressing the skip buttons. If more steps are selected for a skip direction, these can be applied by subsequent presses on the skip button within the defined skip delay. Forward (positive) and backward (negative) steps can be defined independently.
he_il: קביעת גודל צעדי דילוג בעת לחיצה על כפתורי התקדמות (למשל כפתורי החיצים בשלט או במקלדת). אם מספר ערכים הוגדרו עבור כיוון מסוים אז לחיצות עוקבות על כפתור ההתקדמות (תוך עמידה בהשהיה) תאפשרנה לדלג בהתאם. ניתן לקבוע גודל צעד שונה לכיוונים קדימה (חיובי) ואחורה (שלילי).

[ctx: #37043]
note: Description of setting Skip delay
en: Defines the time to wait for subsequent key presses before performing the skip. Only applies when using smart skipping (when using more than one skip step for a direction).
he_il: קביעת זמן ההמתנה ללחיצה עוקבת לפני ביצוע דילוג. משמש רק כאשר דילוג חכם פעיל (וכשיותר מגודל צעד אחד מוגדר לכיוון).

[ctx: #37044]
note: Setting #37044 Extract chapter thumbnails
en: Extract chapter thumbnails
he_il: צור תמונת פרק ממוזערת

[ctx: #37045]
note: Description of setting #37044 Extract chapter thumbnails"
en: Extract chapter thumbnails for presentation in the chapters / bookmarks dialogue. This might increase CPU load.
he_il: יצירת תמונות פרקים ממוזערות להצגה במסך פרקים / סימניות. תכונה זו יכולה להעמיס על המעבד.

[ctx: #38011]
note: Setting #38011 "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry
he_il: הצג תגית "כל הפריטים"

[ctx: #38012]
note: Description of setting "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry in directory, e.g. "All albums" or "All seasons".
he_il: הצגת תגית "כל הפריטים" בספריה, למשל "כל האלבומים" או "כל העונות".

[ctx: #38013]
note: Label of a setting to limit the number of fps used for updating the GUI while playing videos. This is useful for slow systems that have problems rendering GUI and video at the same time in full speed.
en: Limit GUI updates during playback
he_il: הגבל עדכוני ממשק משתמש בעת ניגון

[ctx: #38014]
note: Description for the setting with label #38013 "Limit GUI updates when playing video"
en: Limits the speed (fps) used to update the GUI while playing videos. This can reduce CPU load and fix playback issues while the GUI is shown.
he_il: מגביל מהירות העדכון (fps) של ממשק המשתמש בעת ניגון וידאו. תכונה זו יכולה לצמצם עומס על המעבד ולפתור תקלות ניגון שקורות בעת שממשק המשתמש מופיע.

[ctx: #38015]
note: Label of a settings value to indicate the "disabled" state of an otherwise limiting setting (like fps limit, bandwidth limit, etc.)
en: Unlimited
he_il: ללא הגבלה

[ctx: #38016]
note: Used to format framerate values. {0:d} will be replaced with the according number/integer, like "24 fps", "50 fps"
en: {0:d} fps
he_il: {0:d} פריים לשנייה

[ctx: #38017]
note: Description of setting #14111 "Blu-ray region code"
en: Region A - Americas, East Asia and Southeast Asia. Region B - Africa, Middle East, Southwest Asia, Europe, Australia, New Zealand. Region C - Central Asia, mainland China, Mongolia, South Asia, Belarus, Russia, Ukraine, Kazakhstan.
he_il: אזור A - אמריקה, מזרח אסיה ודרום-מזרח אסיה. אזור B - אפריקה, המזרח התיכון, דרום-מערב אסיה, אירופה, אוסטרליה, ניו זילנד. אזור C - מרכז אסיה, סין היבשתית, מונגוליה, דרום אסיה, בלארוס, רוסיה, אוקראינה, קזחסטן.

[ctx: #38018]
note: Used for the viewstate selection
en: My rating
he_il: הדירוג שלי

[ctx: #38022]
note: Used for the rating selection
en: No rating
he_il: ללא דירוג

[ctx: #38023]
note: Used for the rating selection
en: Set my rating
he_il: קביעת דירוג

[ctx: #38024]
en: Information provider selection
he_il: בחירת ספק מידע

[ctx: #38025]
en: Choose information provider
he_il: בחר ספק מידע

[ctx: #38026]
en: Appearances
he_il: מראות

[ctx: #38031]
note: Label for an option to select the video stream to play if current video has more than one video stream
en: Video stream
he_il: זרימת וידאו

[ctx: #38032]
note: Label for an option to select the angle to play if current disc has more than one angle
en: Angle
he_il: זוית

[ctx: #38033]
en: Role
he_il: תפקיד

[ctx: #38034]
note: Orchestra playing on the recording (if present)
en: Orchestra
he_il: תזמורת

[ctx: #38035]
note: Lyricist that wrote the lyrics of the song (if present)
en: Lyricist
he_il: מלחין

[ctx: #38036]
note: Remixer of the song (if present)
en: Remixer
he_il: רימיקס

[ctx: #38037]
note: Arranger of the song (if present)
en: Arranger
he_il: מארגן

[ctx: #38038]
note: Engineer of the song (if present)
en: Engineer
he_il: מהנדס

[ctx: #38039]
note: Producer of the song (if present)
en: Producer
he_il: מפיק

[ctx: #38040]
note: DJMixer of the song (if present)
en: DJMixer
he_il: מיקסר די.ג'י

[ctx: #38041]
note: Mixer of the song (if present)
en: Mixer
he_il: מיקסר

[ctx: #38042]
note: Name used when artist name is missing from music file tags
en: [Missing]
he_il: [נעדר]

[ctx: #38043]
note: Title album artists node, and music item to export output, see #38306
en: Album artists
he_il: אמני אלבום

[ctx: #38044]
note: Title all artists node
en: Song & album artists
he_il: שיר ואמני אלבום

[ctx: #38045]
note: Title all contributors node (any role e.g. composer, piano, producer, engineer)
en: All contributors
he_il: כל התורמים

[ctx: #38046]
note: Title all roles node
en: All roles
he_il: כל התפקידים

[ctx: #38060]
note: Question when forced rescan of music tags needed after upgrade from previous version of Kodi
en: Music library needs to rescan tags from files. Would you like to scan now?
he_il: ספריית המוזיקה נדרשת לסרוק מחדש תגיות שבקבצים. האם לעשות זאת כעת?

[ctx: #38061]
note: Extra scraping question on upgrade from previous version
en: Fetch additional information for albums and artists? This could take some time so you may prefer to do this later
he_il: להביא מידע נוסף על האלבומים והאמנים? זה יכול לקחת קצת זמן אז יתכן שתעדיף לעשות זאת מאוחר יותר

[ctx: #38062]
note: Full tag scanning question on library update (by default tags are only scanned when the file has changed since last time)
en: Do full tag scan even when music files are unchanged?
he_il: האם לבצע סריקה מלאה לתגים גם כאשר קובצי מוזיקה הם ללא שינוי?

[ctx: #38063]
note: Item in selection list #38338. Settings will change the default addon used to fetch artist or album information, related to #20195, #20193 and #20194
en: Set default information provider
he_il: הגדר ברירת מחדל עבור ספק מידע

[ctx: #38064]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific artist, related to #20195
en: Set for this artist
he_il: הגדר עבור אמן

[ctx: #38065]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all artists in node, related to #20195
en: Set for all artists shown
he_il: הגדר עבור כל האמנים שמופיעם

[ctx: #38066]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific album, related to #20195
en: Set for this album
he_il: הגדר עבור אלבום

[ctx: #38067]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all albums in node, related to #20195
en: Set for all albums shown
he_il: הגדר עבור כל האלבומים שמופיעים

[ctx: #38068]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all artists shown in node, after #38065
en: Use this information provider for all the artists shown here?
he_il: האם להשתמש בספק מידע זה עבור כל האמנים שמוצגים כאן?

[ctx: #38069]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all albums shown in node, after #38067
en: Use this information provider for all the albums shown here?
he_il: האם להשתמש בספק מידע זה עבור כל האלבומים שמוצגים כאן?

[ctx: #38070]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default artist information provider, after #38063
en: Use this information provider for all artists, clearing any previous settings for specific artists?
he_il: האם להשתמש בספק מידע זה עבור כל האמנים, ולנקות הגדרות קודמות של אמנים ספציפיים?

[ctx: #38071]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default album information provider, after #38063
en: Use this information provider for all albums, clearing any previous settings for specific albums?
he_il: האם להשתמש בספק מידע זה עבור כל האלבומים, ולנקות הגדרות קודמות של אלבומים ספציפיים?

[ctx: #38072]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for all the artists or albums in the node immediately
en: Do you want to refresh information for all these items now?
he_il: האם ברצונך לרענן כרגע את המידע עבור כל הפריטים הללו?

[ctx: #38073]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for the current artist or album immediately
en: Do you want to refresh information for this item now?
he_il: האם ברצונך לרענן כרגע את המידע עבור הפריט הזה?

[ctx: #38075]
en: * All discs
he_il: * כל הדיסקים

[ctx: #38076]
en: Disc title
he_il: כותרת דיסק

[ctx: #38077]
en: Total discs
he_il: סה״כ דיסקים

[ctx: #38078]
en: Original year
he_il: שנה מקורית

[ctx: #38079]
en: Original date
he_il: תאריך מקורי

[ctx: #38100]
note: Description of section #14200 "Player""
en: Section that contains the settings for the playback of media
he_il: חלק זה מכיל הגדרות להקרנה של מדיה

[ctx: #38101]
note: Description of section #14201 "Media"
en: Section that contains the settings for sources and how media information is collected, stored, shown and navigated
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות למקורות ואיך המידע על המדיה נאסף, מאוחסן, מוצג ומנווט בתפריטים

[ctx: #38102]
note: Description of section #14203 "Customise"
en: Section that contains the settings influencing the GUI experience and for controlling the GUI/system
he_il: אגף זה מכיל הגדרות שמשפיעות על חויית ממשק המשתמש ולשליטה על ממשק המשתמש/מערכת

[ctx: #38103]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for the playback of videos
he_il: קטגוריה המכילה הגדרות הקשורות לניגון וידאו

[ctx: #38104]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for the playback of music
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות להשמעה של מוזיקה

[ctx: #38105]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for playback of pictures via a slideshow
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות להקרנה של תמונות דרך מצגת

[ctx: #38107]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for how information for videos is collected, stored, shown, and navigated
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות לאיך מידע על וידאו נאסף, מאוחסן, מוצג ומנווט

[ctx: #38108]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for how information for music is collected, stored, shown, and navigated
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות לאיך מידע של מוזיקה נאסף, מאוחסן, מוצג ומנווט

[ctx: #38109]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for how information for pictures is shown and navigated
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות לאיך מידע של תמונות מוצג ומנווט

[ctx: #38110]
note: Description of category #14215 "Databases"
en: This category contains the settings for the library databases
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות לספריות מאגרי נתונים

[ctx: #38111]
note: Description of category #14224 "Other"
en: This category contains other settings for the GUI interface
he_il: קטגוריה זו מכילה הגדרות אחרות לממשק המשתמש

[ctx: #38190]
en: Extract thumbnails from video files
he_il: חלץ תמונה ממוזערת מקובצי וידאו

[ctx: #38207]
note: Description of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38207
en: Show EXIF picture information
he_il: הצג נתוני תמונה EXIF

[ctx: #38208]
note: Help text of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38208
en: If EXIF information exists (date, time, camera used, etc.), it will be displayed.
he_il: הצגת נתוני EXIF (תאריך, שעה, המצלמה שצילמה ועוד), אם הם קיימים.

[ctx: #38209]
note: Contextmenu entry to remove the resume point of the currently selected item
en: Reset resume position
he_il: איפוס מיקום ההמשך

[ctx: #38300]
note: Dialog header for settings for how to export specific music library data
en: Export Music Library
he_il: ייצוא ספריית המוזיקה

[ctx: #38301]
note: Kind of export output, see #38304
en: Single file
he_il: קובץ בודד

[ctx: #38302]
note: Kind of export output, see #38304
en: Separate files for each item
he_il: קבצים נפרדים לכל פריט

[ctx: #38303]
note: Kind of export output, see #38304
en: To library folders
he_il: לתיקיות הספרייה

[ctx: #38304]
note: Selection of export to a single file, many separate files or the library folder(s)
en: Choose kind of export output
he_il: נא לבחור את סוג פלט הייצוא

[ctx: #38305]
note: Folder path for export output file or files
en: Destination folder
he_il: תיקיית יעד

[ctx: #38306]
note: Section of music items to export - albums, album artists, song artists etc.
en: Items to export
he_il: פריטים לייצוא

[ctx: #38309]
en: Output information to NFO files
he_il: פלט של המידע לקובצי NFO

[ctx: #38311]
en: Overwrite existing files
he_il: לדרוס קבצים קיימים

[ctx: #38312]
note: Music item to export output, see #38306
en: Song artists
he_il: אמני שירים

[ctx: #38313]
note: Music item to export output, see #38306
en: Other artists
he_il: אמנים אחרים

[ctx: #38318]
note: Message when trying to do export and destination folder #38305 does not exist
en: Unable to export data as the destination folder does not exist
he_il: לא ניתן לייצא נתונים כיוון שתיקיית היעד לא קיימת

[ctx: #38319]
note: Button text to start export
en: Export
he_il: ייצוא

[ctx: #38321]
note: Kind of export output, see #38304
en: Artist folders only
he_il: תיקיות אמן בלבד

[ctx: #38336]
note: Location of folder where local art and nfo files can be found for artists. See #20223
en: Local artist information folder
he_il: תיקייה מקומית של מידע אמנים

[ctx: #38338]
note: Selecting what items the settings will be used for, selecting from #38064 to 38067
en: Choose how to apply settings
he_il: נא לבחור איך להחיל הגדרות

[ctx: #38351]
note: Progress statement when importing music library - data matching phase
en: Matching data
he_il: נתונים תואמים

[ctx: #38352]
note: Progress statement when importing music library - song history being updated
en: Updating songs
he_il: מעדכן שירים

[ctx: #38353]
note: Notification of import success "Importing song history - <number of songs matched> updated out of <total songs in xml> imported songs"
en: Importing song history - {0:d} updated out of {0:d} imported songs
he_il: היסטוריית השירים מיובאת - {0:d} עודכנו מתוך {0:d} שירים שיובאו

[ctx: #38354]
note: Message when reading the user specified XML for import to library fails
en: Unable to read xml file
he_il: לא ניתן לקרוא קובץ xml

[ctx: #39005]
note: Description of setting "Videos... with label #14242
en: This provides access to where video sources can be added and otherwise managed.
he_il: זה מאפשר גישה לאיפה מקורות הוידאו יכולים להתווסף ולהתנהל.

[ctx: #39006]
note: Description of setting "Music... with label #14243
en: This provides access to where music sources can be added and otherwise managed.
he_il: זה מאפשר גישה לאיפה מקורות המוזיקה יכולים להתווסף ולהתנהל.

[ctx: #39007]
note: Description of setting "Pictures... with label #14244
en: This provides access to where picture sources can be added and otherwise managed.
he_il: זה מאפשר גישה לאיפה מקורות התמונות יכולים להתווסף ולהתנהל.

[ctx: #39008]
en: Zoom - 120% width
he_il: זום - ברוחב %120

[ctx: #39009]
en: Zoom - 110% width
he_il: זום - ברוחב %110

[ctx: #39010]
en: Select sort method
he_il: בחר שיטת מיון

[ctx: #39011]
en: Maximum wait time for network
he_il: זמן המתנה מקסימלי לרשת

[ctx: #39012]
note: Description of setting with label #39011 "Maximum wait time for network"
en: Set the maximum time to wait for the network to come up after starting or waking up. When time has passed before network is up startup will continue.
he_il: הגדר את הזמן המרבי להמתנה עד שהרשת תהיה זמינה, לאחר שתתחיל או תתעורר. כאשר הזמן חלף לפני שהרשת זמינה, האיתחול יימשך.

[ctx: #39013]
en: Virtual filesystems
he_il: מערכת קבצים וירטואלית

[ctx: #39014]
note: Message of a dialog, asking if related data of an add-on should also be removed on uninstall
en: Would you also like to remove all related data (e.g. settings) of this add-on?
he_il: האם תרצה גם להסיר את כל הנתונים הקשורים (למשל הגדרות) של תוסף זה?

[ctx: #39015]
en: Image decoder
he_il: מפענח תמונה

[ctx: #39016]
en: Resume audiobook
he_il: המשך ספר אודיו

[ctx: #39017]
note: Description of setting with label #21358 "Share my libraries"
en: Enables UPnP. This allows you to stream media in your libraries to a UPnP client and to detect remote UPnP servers.
he_il: מאפשר UPnP. האפשרות נותנת לך להזרים מדיה בספריות שלך ללקוח UPnP ולאתר שרתים מרוחקים UPnP.

[ctx: #39018]
en: optional
he_il: אופציונלי

[ctx: #39019]
en: installed
he_il: מותקן

[ctx: #39020]
en: The following additional add-ons will be installed
he_il: ההרחבות הבאות יותקנו

[ctx: #39021]
en: Proceed with installation?
he_il: להמשיך בהתקנה?

[ctx: #39024]
en: Dependencies
he_il: תלויות

[ctx: #39025]
note: Artist gender - male, female, other
en: Gender
he_il: מגדר

[ctx: #39026]
note: Brief comment to distinguish artists with the same name e.g "former bassist with Journey"
en: Disambiguation
he_il: הסבר מבדיל

[ctx: #39027]
note: Sort name of artist (e.g. Jackson, Michael)
en: Sortname
he_il: שם מיון

[ctx: #39030]
note: Media source, a filter and smart playlist rule option
en: Source
he_il: מקור

[ctx: #39031]
note: Node title, plural of #39030
en: Sources
he_il: מקורות

[ctx: #39100]
en: Perform on startup
he_il: בצע באתחול

[ctx: #39101]
note: Startup action option label
en: Play TV
he_il: נגן TV

[ctx: #39102]
en: Play Radio
he_il: נגן רדיו

[ctx: #39104]
en: View as text
he_il: הצגה כטקסט

[ctx: #39105]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_DEFAULT
en: default
he_il: ברירת מחדל

[ctx: #39106]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_FORCED
en: forced
he_il: מאולץ

[ctx: #39107]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_HEARING_IMPAIRED
en: captions
he_il: כיתובים

[ctx: #39108]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_VISUAL_IMPAIRED
en: audio description
he_il: תיאור שמע

[ctx: #39109]
en: Select Program
he_il: בחר תוכנית

[ctx: #39110]
en: Select Resolution
he_il: בחירת רזולוציה

[ctx: #39111]
note: audio flag - FLAG_ORIGINAL language prefix displayed in audio settings stream selection
en: original
he_il: מקור

[ctx: #39114]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode thumb
he_il: תמונה ממוזערת של פרק

[ctx: #39115]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Movie plot
he_il: עלילת סרט

[ctx: #39116]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode plot
he_il: עלילת פרק

[ctx: #39117]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]Announcer[/B] component
he_il: דיווח מפורט לרכיב ה[B]מכריז[/B]

[ctx: #39118]
note: Label for action to present native iOS sharing sheet
en: Share debug log
he_il: שתף יומן ניפוי תקלים

[ctx: #39119]
en: Last modified
he_il: שינוי אחרון

[ctx: #39121]
note: Label for section of settings controling what is shown on the library windows
en: Library Display and Navigation
he_il: תצוגת ספרייה וניווט

[ctx: #39122]
note: Label for section of settings controling how library is populated
en: Library Information Sources
he_il: מקורות פרטי ספרייה

[ctx: #39123]
note: Label for section of settings, label for artwork file browse dialog
en: Artwork
he_il: גרפיקה

[ctx: #39125]
en: Enable tag reading in file view
he_il: הפעלת קריאת תגיות בתצוגת קבצים

[ctx: #39140]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Maximum
he_il: מירבי

[ctx: #39141]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Basic
he_il: בסיסי

[ctx: #39142]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Custom
he_il: מותאם אישית

[ctx: #39153]
en: Windowing system:
he_il: מערכת חלונאית:

[ctx: #39157]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles
he_il: סגנונות

[ctx: #39162]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Left
he_il: שמאל

[ctx: #39164]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Right
he_il: ימין
