KODI Main - en to kn_in translation catalogue (64 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
kn_in: ತಂತ್ರಾಂಶಗಳು

[ctx: #1]
en: Pictures
kn_in: ಚಿತ್ರಗಳು

[ctx: #2]
en: Music
kn_in: ಸಂಗೀತ

[ctx: #3]
en: Videos
kn_in: ವೀಡಿಯೋಗಳು

[ctx: #5]
en: Settings
kn_in: ಸಿದ್ದತೆಗಳು

[ctx: #7]
en: File manager
kn_in: ಕಡತ ನಿರ್ವಾಹಕ

[ctx: #8]
en: Weather
kn_in: ಹವಮಾನ

[ctx: #9]
en: Kodi media center
kn_in: ಕೋಡಿ ಮಾಧ್ಯಮ ಕೇಂದ್ರ

[ctx: #11]
note: Weather token
en: Monday
kn_in: ಸೋಮವಾರ

[ctx: #12]
note: Weather token
en: Tuesday
kn_in: ಮಂಗಳವಾರ

[ctx: #13]
note: Weather token
en: Wednesday
kn_in: ಬುಧವಾರ

[ctx: #14]
note: Weather token
en: Thursday
kn_in: ಗುರುವಾರ

[ctx: #15]
note: Weather token
en: Friday
kn_in: ಶುಕ್ರವಾರ

[ctx: #16]
note: Weather token
en: Saturday
kn_in: ಶನಿವಾರ

[ctx: #17]
note: Weather token
en: Sunday
kn_in: ಭಾನುವಾರ

[ctx: #21]
en: January
kn_in: ಜನವರಿ

[ctx: #22]
en: February
kn_in: ಫೆಬ್ರವರಿ

[ctx: #23]
en: March
kn_in: ಮಾರ್ಚಿ

[ctx: #24]
en: April
kn_in: ಏಪ್ರಿಲ್

[ctx: #25]
en: May
kn_in: ಮೇ

[ctx: #26]
en: June
kn_in: ಜೂನ್

[ctx: #27]
en: July
kn_in: ಜುಲೈ

[ctx: #28]
en: August
kn_in: ಆಗಸ್ಟ್

[ctx: #29]
en: September
kn_in: ಸೆಪ್ಟಂಬರ್

[ctx: #30]
en: October
kn_in: ಆಕ್ಟೋಬರ್

[ctx: #31]
en: November
kn_in: ನವೆಂಬರ್

[ctx: #32]
en: December
kn_in: ಡಿಸೆಂಬರ್

[ctx: #41]
en: Mon
kn_in: ಸೋಮವರ

[ctx: #42]
en: Tue
kn_in: ಮಂಗಳವಾರ

[ctx: #43]
en: Wed
kn_in: ಬುಧವಾರ

[ctx: #44]
en: Thu
kn_in: ಗುರುವಾರ

[ctx: #45]
en: Fri
kn_in: ಶುಕ್ರವಾರ

[ctx: #46]
en: Sat
kn_in: ಶನಿವಾರ

[ctx: #47]
en: Sun
kn_in: ರವಿವಾರ

[ctx: #51]
en: Jan
kn_in: ಜನವರಿ

[ctx: #52]
en: Feb
kn_in: ಫೆಬ್ರವರಿ

[ctx: #55]
en: May
kn_in: ಮೇ

[ctx: #88]
note: Weather token
en: South
kn_in: ದಕ್ಷಿಣ

[ctx: #89]
note: Weather token
en: North
kn_in: ಉತ್ತರ

[ctx: #90]
note: Weather token
en: West
kn_in: ಪಶ್ಚಿಮ

[ctx: #91]
note: Weather token
en: East
kn_in: ಪೂರ್ವ

[ctx: #106]
en: No
kn_in: ಇಲ್ಲ

[ctx: #107]
en: Yes
kn_in: ಹೌದು

[ctx: #249]
en: Music
kn_in: ಸಂಗೀತ

[ctx: #350]
en: Programs
kn_in: ತಂತ್ರಾಂಶಗಳು

[ctx: #400]
en: Weather
kn_in: ಹವಮಾನ

[ctx: #1211]
en: Music
kn_in: ಸಂಗೀತ

[ctx: #1213]
en: Pictures
kn_in: ಚಿತ್ರಗಳು

[ctx: #1390]
note: Weather token
en: Settings
kn_in: ಸಿದ್ದತೆಗಳು

[ctx: #1403]
note: Weather token
en: Sun
kn_in: ರವಿವಾರ

[ctx: #10001]
en: Programs
kn_in: ತಂತ್ರಾಂಶಗಳು

[ctx: #10002]
en: Pictures
kn_in: ಚಿತ್ರಗಳು

[ctx: #10003]
en: File manager
kn_in: ಕಡತ ನಿರ್ವಾಹಕ

[ctx: #10004]
en: Settings
kn_in: ಸಿದ್ದತೆಗಳು

[ctx: #10025]
en: Videos
kn_in: ವೀಡಿಯೋಗಳು

[ctx: #10502]
en: Music
kn_in: ಸಂಗೀತ

[ctx: #10506]
en: Programs
kn_in: ತಂತ್ರಾಂಶಗಳು

[ctx: #12600]
en: Weather
kn_in: ಹವಮಾನ

[ctx: #14215]
en: Videos
kn_in: ವೀಡಿಯೋಗಳು

[ctx: #14216]
en: Music
kn_in: ಸಂಗೀತ

[ctx: #14217]
en: Pictures
kn_in: ಚಿತ್ರಗಳು

[ctx: #21417]
en: Settings
kn_in: ಸಿದ್ದತೆಗಳು

[ctx: #24027]
en: Weather
kn_in: ಹವಮಾನ

[ctx: #29956]
note: Program style name
en: Weather
kn_in: ಹವಮಾನ
