KODI Main - en to mn_mn translation catalogue (779 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
mn_mn: Програм

[ctx: #1]
en: Pictures
mn_mn: Зураг

[ctx: #2]
en: Music
mn_mn: Хөгжим

[ctx: #3]
en: Videos
mn_mn: Видео

[ctx: #4]
en: TV guide
mn_mn: ТВ хөтөч

[ctx: #5]
en: Settings
mn_mn: Тохиргоо

[ctx: #7]
en: File manager
mn_mn: Файл менежер

[ctx: #8]
en: Weather
mn_mn: Цаг агаар

[ctx: #9]
en: Kodi media center
mn_mn: Kodi медиа төв

[ctx: #11]
note: Weather token
en: Monday
mn_mn: Даваа

[ctx: #12]
note: Weather token
en: Tuesday
mn_mn: Мягмар

[ctx: #13]
note: Weather token
en: Wednesday
mn_mn: Лхагва

[ctx: #14]
note: Weather token
en: Thursday
mn_mn: Пүрэв

[ctx: #15]
note: Weather token
en: Friday
mn_mn: Баасан

[ctx: #16]
note: Weather token
en: Saturday
mn_mn: Бямба

[ctx: #17]
note: Weather token
en: Sunday
mn_mn: Ням

[ctx: #21]
en: January
mn_mn: Нэгдүгээр сар

[ctx: #22]
en: February
mn_mn: Хоёрдугаар сар

[ctx: #23]
en: March
mn_mn: Гуравдугаар сар

[ctx: #24]
en: April
mn_mn: Дөрөвдүгээр сар

[ctx: #25]
en: May
mn_mn: Тавдугаар сар

[ctx: #26]
en: June
mn_mn: Зургаадугаар сар

[ctx: #27]
en: July
mn_mn: Долоодугаар сар

[ctx: #28]
en: August
mn_mn: Наймдугаар сар

[ctx: #29]
en: September
mn_mn: Есдүгээр сар

[ctx: #30]
en: October
mn_mn: Аравдугаар сар

[ctx: #31]
en: November
mn_mn: Арваннэгдүгээр сар

[ctx: #32]
en: December
mn_mn: Арванхоёрдугаар сар

[ctx: #41]
en: Mon
mn_mn: Дав

[ctx: #42]
en: Tue
mn_mn: Мяг

[ctx: #43]
en: Wed
mn_mn: Лха

[ctx: #44]
en: Thu
mn_mn: Пүр

[ctx: #45]
en: Fri
mn_mn: Баа

[ctx: #46]
en: Sat
mn_mn: Бям

[ctx: #47]
en: Sun
mn_mn: Ням

[ctx: #51]
en: Jan
mn_mn: 1-р сар

[ctx: #52]
en: Feb
mn_mn: 2-р сар

[ctx: #53]
en: Mar
mn_mn: 3-р сар

[ctx: #54]
en: Apr
mn_mn: 4-р сар

[ctx: #55]
en: May
mn_mn: 5-р сар

[ctx: #56]
en: Jun
mn_mn: 6-р сар

[ctx: #57]
en: Jul
mn_mn: 7-р сар

[ctx: #58]
en: Aug
mn_mn: 8-р сар

[ctx: #59]
en: Sep
mn_mn: 9-р сар

[ctx: #60]
en: Oct
mn_mn: 10-р сар

[ctx: #61]
en: Nov
mn_mn: 11-р сар

[ctx: #62]
en: Dec
mn_mn: 12-р сар

[ctx: #71]
note: Weather token
en: N
mn_mn: Х

[ctx: #72]
note: Weather token
en: NNE
mn_mn: ЗХХ

[ctx: #73]
note: Weather token
en: NE
mn_mn: ЗХ

[ctx: #74]
note: Weather token
en: ENE
mn_mn: ЗЗХ

[ctx: #75]
note: Weather token
en: E
mn_mn: З

[ctx: #76]
note: Weather token
en: ESE
mn_mn: ЗЗУ

[ctx: #77]
note: Weather token
en: SE
mn_mn: ЗУ

[ctx: #78]
note: Weather token
en: SSE
mn_mn: ЗУУ

[ctx: #79]
note: Weather token
en: S
mn_mn: У

[ctx: #80]
note: Weather token
en: SSW
mn_mn: БУУ

[ctx: #81]
note: Weather token
en: SW
mn_mn: БУ

[ctx: #82]
note: Weather token
en: WSW
mn_mn: ББУ

[ctx: #83]
note: Weather token
en: W
mn_mn: Б

[ctx: #84]
note: Weather token
en: WNW
mn_mn: ББХ

[ctx: #85]
note: Weather token
en: NW
mn_mn: БХ

[ctx: #86]
note: Weather token
en: NNW
mn_mn: БХХ

[ctx: #87]
note: Weather token
en: VAR
mn_mn: ТТГ

[ctx: #88]
note: Weather token
en: South
mn_mn: Өмнө зүг

[ctx: #89]
note: Weather token
en: North
mn_mn: Хойд зүг

[ctx: #90]
note: Weather token
en: West
mn_mn: Баруун зүг

[ctx: #91]
note: Weather token
en: East
mn_mn: Зүүн зүг

[ctx: #92]
note: Weather token
en: Variable
mn_mn: Тогтворгүй

[ctx: #98]
en: View: Auto
mn_mn: Харагдац: Автомат

[ctx: #99]
en: View: Auto big
mn_mn: Харагдац: Автомат том

[ctx: #100]
en: View: Icons
mn_mn: Харагдац: Дүрс

[ctx: #101]
en: View: List
mn_mn: Харагдац: Жагсаалт

[ctx: #102]
en: Scan
mn_mn: Хайх

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
mn_mn: Эрэмбэлэх: Нэр

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
mn_mn: Эрэмбэлэх: Огноо

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
mn_mn: Эрэмбэлэх: Хэмжээ

[ctx: #106]
en: No
mn_mn: Үгүй

[ctx: #107]
en: Yes
mn_mn: Тийм

[ctx: #108]
en: Slideshow
mn_mn: Слайд үзүүлэх

[ctx: #109]
en: Create thumbs
mn_mn: Айкон үүсгэх

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
mn_mn: Айкон үүсгэх

[ctx: #111]
en: Shortcuts
mn_mn: Дөт зам

[ctx: #112]
en: Paused
mn_mn: Түр зогссон

[ctx: #113]
en: Update failed
mn_mn: Шинэчлэлт амжилтгүй боллоо.

[ctx: #114]
en: Installation failed
mn_mn: Суулгалт амжилтгүй боллоо.

[ctx: #115]
en: Copy
mn_mn: Хуулах

[ctx: #116]
en: Move
mn_mn: Зөөх

[ctx: #117]
en: Delete
mn_mn: Устгах

[ctx: #118]
en: Rename
mn_mn: Нэр өөрчлөх

[ctx: #119]
en: New folder
mn_mn: Шинэ хавтас

[ctx: #120]
en: Confirm copy
mn_mn: Хуулахыг баталгаажуулах

[ctx: #121]
en: Confirm move
mn_mn: Зөөхийг баталгаажууулах

[ctx: #122]
en: Confirm delete
mn_mn: Устгахыг баталгаажуулах

[ctx: #123]
en: Would you like to copy the selected file(s)?
mn_mn: Та сонгогдсон файл(ууд)ыг хуулмаар байна уу?

[ctx: #124]
en: Would you like to move the selected file(s)?
mn_mn: Та сонгогдсон файл(ууд)ыг зөөмөөр байна уу?

[ctx: #125]
en: Would you like to delete the selected file(s)?[CR]Warning - this action can't be undone!
mn_mn: Та сонгогдсон файл(ууд)ыг устгамаар байна уу? [CR]Анхааруулга - Устгасан файлыг сэргээх боломжгүй болно.

[ctx: #126]
en: Status
mn_mn: Төлөв

[ctx: #127]
en: Objects
mn_mn: Объект

[ctx: #128]
en: General
mn_mn: Ерөнхий

[ctx: #129]
en: Slideshow
mn_mn: Слайд үзүүлэх

[ctx: #130]
note: skin sub-menu
en: System info
mn_mn: Системийн мэдээлэл

[ctx: #131]
en: Display
mn_mn: Дэлгэц

[ctx: #132]
en: Albums
mn_mn: Альбом

[ctx: #133]
en: Artists
mn_mn: Уран бүтээлч

[ctx: #134]
en: Songs
mn_mn: Дуу

[ctx: #135]
en: Genres
mn_mn: Жанр

[ctx: #136]
en: Playlists
mn_mn: Тоглуулах жагсаалт

[ctx: #137]
en: Search
mn_mn: Хайх

[ctx: #138]
en: System information
mn_mn: Системийн мэдээлэл

[ctx: #139]
en: Temperatures:
mn_mn: Хэм:

[ctx: #142]
en: Time:
mn_mn: Хугацаа:

[ctx: #143]
en: Current:
mn_mn: Одоо:

[ctx: #144]
en: Build:
mn_mn: Хийц

[ctx: #145]
en: Network:
mn_mn: Сүлжээ:

[ctx: #146]
en: Type:
mn_mn: Төрөл:

[ctx: #147]
en: Static
mn_mn: Статик

[ctx: #149]
en: MAC address
mn_mn: MAC хаяг

[ctx: #150]
en: IP address
mn_mn: IP хаяг

[ctx: #151]
en: Link:
mn_mn: Холбоос:

[ctx: #152]
en: Half duplex
mn_mn: Хагас дупьлекс

[ctx: #153]
en: Full duplex
mn_mn: Бүтэн дупьлекс

[ctx: #154]
en: Storage
mn_mn: Санах байгууламж

[ctx: #155]
en: Drive
mn_mn: Драйвер

[ctx: #156]
en: Free
mn_mn: Чөлөөтэй

[ctx: #157]
en: Video
mn_mn: Видео

[ctx: #158]
en: Free memory
mn_mn: Чөлөөт санах ой

[ctx: #159]
en: No link
mn_mn: Холбоосгүй

[ctx: #160]
en: Free
mn_mn: Чөлөөтэй

[ctx: #162]
en: Tray open
mn_mn: Тавиур онгойлгох

[ctx: #163]
en: Reading
mn_mn: Уншиж байна

[ctx: #164]
en: No disc
mn_mn: Диск алга

[ctx: #165]
en: Disc present
mn_mn: Диск үзүүлэх

[ctx: #166]
en: Skin
mn_mn: Гадаад үзэмж

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
mn_mn: Файлын боловсруулалтыг цуцлах

[ctx: #169]
en: Resolution
mn_mn: Нягтаршил

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate
mn_mn: Дэлгэц шинэчлэгдэх давтамж тохируулах

[ctx: #171]
en: Sort title
mn_mn: Эрэмбэлэх гарчиг

[ctx: #172]
en: Release date
mn_mn: Гарах огноо

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
mn_mn: 4:3 видеог үзүүлэх:

[ctx: #174]
en: Compiled:
mn_mn: Хөрвүүлсэн:

[ctx: #175]
en: Moods
mn_mn: Төлвүүд

[ctx: #176]
en: Styles
mn_mn: Хувилбарууд

[ctx: #179]
en: Song
mn_mn: Дуу

[ctx: #180]
note: generic "duration" label used in different places
en: Duration
mn_mn: Үргэлжлэх хугацаа

[ctx: #181]
en: Select album
mn_mn: Альбом сонгох

[ctx: #182]
en: Tracks
mn_mn: Зам

[ctx: #183]
en: Review
mn_mn: Шүүмж

[ctx: #184]
en: Refresh
mn_mn: Сэргээх

[ctx: #185]
en: Searching album
mn_mn: Альбом хайж байна

[ctx: #187]
en: No albums found!
mn_mn: Ямар ч альбом олдсонгүй!

[ctx: #188]
en: Select all
mn_mn: Бүгдийг сонгох

[ctx: #190]
en: Save
mn_mn: Хадгалах

[ctx: #191]
en: Shuffle
mn_mn: Холих

[ctx: #192]
en: Clear
mn_mn: Цэвэрлэх

[ctx: #193]
en: Scan
mn_mn: Хайх

[ctx: #194]
note: label for "searching" message box heading
en: Searching...
mn_mn: Хайж байна...

[ctx: #195]
en: No information found!
mn_mn: Мэдээлэл олдсонгүй!

[ctx: #196]
en: Select movie:
mn_mn: Кино сонгох:

[ctx: #198]
en: Loading movie details
mn_mn: Киноны дэлгэрэнгүйг дуудаж байна

[ctx: #199]
en: Web interface
mn_mn: Веб

[ctx: #200]
en: Audio encoders
mn_mn: Аудио кодлогч

[ctx: #201]
en: Audio decoders
mn_mn: Аудио код арилгагч

[ctx: #205]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for songs or albums on votes for rating
en: Votes
mn_mn: Санал

[ctx: #208]
note: generic "play" (some sort of media) label used in different places
en: Play
mn_mn: Тоглуулах

[ctx: #209]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the next item
en: Next
mn_mn: Дараах

[ctx: #210]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the previous item
en: Previous
mn_mn: Өмнөх

[ctx: #211]
en: 50 Hz
mn_mn: 50 Гц

[ctx: #212]
en: 59.94 Hz
mn_mn: 59.94 Гц

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
mn_mn: Хэрэглэгчийн хэсгийг тохируулах

[ctx: #214]
note: To open window screen calibration and as window title
en: Video calibration
mn_mn: Видео тохируулах

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
mn_mn: Пиксель харьцаа

[ctx: #218]
en: DVD drive
mn_mn: DVD цооног

[ctx: #219]
en: Please insert disc
mn_mn: Дискээ хийнэ үү

[ctx: #221]
en: Network is not connected
mn_mn: Сүлжээнд холбогдоогүй байна

[ctx: #222]
en: Cancel
mn_mn: Цуцлах

[ctx: #224]
en: Speed
mn_mn: Хурд

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
mn_mn: Ачаалахад тоглох жагсаалтыг холих

[ctx: #230]
en: Video filters
mn_mn: Видто шүүлтүүр

[ctx: #231]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: None
mn_mn: Хоосон

[ctx: #232]
en: Point
mn_mn: Цэг

[ctx: #233]
en: Linear
mn_mn: Шугаман

[ctx: #236]
en: Gaussian cubic
mn_mn: Гауссын куб

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
mn_mn: Дуусахад тоглох жагсаалтыг цэвэрлэх

[ctx: #240]
en: Display mode
mn_mn: Дэлгэцийн горим

[ctx: #243]
en: Refresh rate
mn_mn: Шинэчлэлтийн түвшин

[ctx: #244]
en: Full screen
mn_mn: Бүтэн дэлгэц

[ctx: #246]
en: Monitor
mn_mn: Дэлгэц

[ctx: #248]
en: Language
mn_mn: Хэл

[ctx: #249]
en: Music
mn_mn: Хөгжим

[ctx: #257]
note: xbmc/pvr/timers/PVRTimerInfoTag.cpp
en: Error
mn_mn: Алдаа

[ctx: #259]
en: Opening
mn_mn: Нээж байна

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
mn_mn: Эхлэхийг хүлээж байна

[ctx: #264]
note: Label for a context menu entry / button to start/schedule a recording
en: Record
mn_mn: Бичлэг

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
mn_mn: Бичлэг зогсоох

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
mn_mn: Эрэмбэлэх: Зам

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
mn_mn: Эрэмбэлэх: Цаг хугацаа

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
mn_mn: Эрэмбэлэх: Гарчиг

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
mn_mn: Эрэмбэлэх: Уран бүтээлч

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
mn_mn: Эрэмбэлэх: Альбом

[ctx: #271]
en: Top 100
mn_mn: Топ 100

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
mn_mn: Тохиргоог ачаалах боломжгүй

[ctx: #280]
en: Using default settings
mn_mn: Үндсэн тохиргоог ашиглах

[ctx: #283]
en: Search results
mn_mn: Хайлтын үр дүн

[ctx: #288]
en: Font
mn_mn: Фонт

[ctx: #289]
en: Size
mn_mn: Хэмжээ

[ctx: #291]
en: Video
mn_mn: Видео

[ctx: #292]
en: Audio
mn_mn: Аудио

[ctx: #294]
en: Create bookmark
mn_mn: Хавчуурга нээх

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
mn_mn: Хавчуурга цэвэрлэх

[ctx: #297]
en: Audio offset
mn_mn: Аудио офсет

[ctx: #298]
en: Bookmarks
mn_mn: Хавчуурга

[ctx: #303]
en: Delay
mn_mn: Хоцролт

[ctx: #304]
en: Language
mn_mn: Хэл

[ctx: #305]
note: Label of 'Enabled' radiobutton in PVR timer settings dialog Label of timers state in PVR timer/timer rule window
en: Enabled
mn_mn: Идэвхижүүлэх

[ctx: #312]
en: (0=auto)
mn_mn: (0=автомат)

[ctx: #313]
note: generic "cleaning database" label used in different places
en: Cleaning database
mn_mn: Өгөгдлийн санг цэвэрлэж байна

[ctx: #314]
en: Preparing...
mn_mn: Бэлдэж байна...

[ctx: #315]
en: Database error
mn_mn: Өгөгдлийн сангийн алдаа

[ctx: #316]
en: Searching songs...
mn_mn: Дуу хайж байна...

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
mn_mn: Өгөгдлийн санг амжилттай цэвэрлэлээ.

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
mn_mn: Дууг цэвэрлэж байна...

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
mn_mn: Та санг хоосломоор/цэвэрлэмээр байна уу?

[ctx: #334]
en: Clean library...
mn_mn: Санг хоослох...

[ctx: #335]
en: Start
mn_mn: Эхлэх

[ctx: #337]
en: Output configuration
mn_mn: Гаралтын тохиргоо

[ctx: #338]
en: Fixed
mn_mn: Тогтоосон

[ctx: #339]
en: Optimized
mn_mn: Тохиромжтой

[ctx: #342]
en: Movies
mn_mn: Кино

[ctx: #344]
en: Actors
mn_mn: Жүжигчид

[ctx: #345]
en: Year
mn_mn: Он

[ctx: #350]
en: Programs
mn_mn: Програм

[ctx: #351]
en: Off
mn_mn: Хаах

[ctx: #353]
en: Black
mn_mn: Хар

[ctx: #355]
note: Label of a setting to configure the idle time until the screensaver kicks in
en: Wait time
mn_mn: Хүлээх хугацаа

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
mn_mn: Унтраах функцын цагалбар

[ctx: #358]
en: All albums
mn_mn: Бүх албомууд

[ctx: #363]
en: Sort by: File
mn_mn: Эрэмбэлэх: Файл

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
mn_mn: Эрэмбэлэх: Нэрээр

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
mn_mn: Эрэмбэлэх: Он

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
mn_mn: Эрэмбэлэх: Үнэлгээ

[ctx: #369]
en: Title
mn_mn: Гарчиг

[ctx: #374]
note: Weather token
en: Cloudy
mn_mn: Үүлэрхэг

[ctx: #375]
note: Weather token
en: Snow
mn_mn: Цастай

[ctx: #376]
note: Weather token
en: Rain
mn_mn: Бороотой

[ctx: #378]
note: Weather token
en: AM
mn_mn: Үдээс өмнө

[ctx: #379]
note: Weather token
en: PM
mn_mn: Үдээс хойш

[ctx: #383]
note: Weather token
en: Wind
mn_mn: Салхи

[ctx: #384]
note: Weather token
en: Strong
mn_mn: Хүчтэй

[ctx: #386]
note: Weather token
en: Clear
mn_mn: Цэвэрлэх

[ctx: #387]
note: Weather token
en: Clouds
mn_mn: Үүлэрхэг

[ctx: #388]
note: Weather token
en: Early
mn_mn: Эрт

[ctx: #391]
note: Weather token
en: Low
mn_mn: Бага

[ctx: #392]
note: Weather token
en: Medium
mn_mn: Дунд

[ctx: #393]
note: Weather token
en: High
mn_mn: Өндөр

[ctx: #394]
note: Weather token
en: Fog
mn_mn: Манан

[ctx: #396]
en: Select location
mn_mn: Байрлалаа сонгох

[ctx: #397]
en: Refresh time
mn_mn: Шинэчлэх хугацаа

[ctx: #398]
en: Temperature units
mn_mn: Температурын нэгж

[ctx: #399]
en: Speed units
mn_mn: Хурдны нэгж

[ctx: #400]
en: Weather
mn_mn: Цаг агаар

[ctx: #404]
en: Wind
mn_mn: Салхи

[ctx: #406]
en: Humidity
mn_mn: Чийг

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
mn_mn: Цаг агаарын үйлчилгээтэй холбогдож байна

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
mn_mn: Цаг агаарын мэдээлэл хүлээн авч байна:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
mn_mn: Цаг агаарын мэдээлэл хүлээн авах боломжгүй байна

[ctx: #418]
en: Low
mn_mn: Нам

[ctx: #419]
en: High
mn_mn: Өндөр

[ctx: #424]
en: Select
mn_mn: Сонгох

[ctx: #427]
en: Disc
mn_mn: Диск

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
mn_mn: Дараах диск оруулна уу:

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
mn_mn: Эрэмбэлэх: DVD#

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
mn_mn: Киног сангаас хасах

[ctx: #435]
note: Headline of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: No optical disc drive detected
mn_mn: Оптик төхөөрөмж олдлсонгүй

[ctx: #437]
en: Removable disk
mn_mn: Зөөврийн диск

[ctx: #438]
en: Opening file
mn_mn: Файл нээж байна

[ctx: #439]
en: Cache
mn_mn: Нөөлөг

[ctx: #440]
en: Hard disk
mn_mn: Хатуу диск

[ctx: #442]
en: Local network
mn_mn: Дотоод сүлжээ

[ctx: #443]
en: Internet
mn_mn: Интернэт

[ctx: #444]
en: Video
mn_mn: Видео

[ctx: #445]
en: Audio
mn_mn: Аудио

[ctx: #449]
en: Enabled
mn_mn: Идэвхижүүлэх

[ctx: #450]
en: Columns
mn_mn: Багана

[ctx: #451]
en: Row 1 address
mn_mn: Мөр 1 хаяг

[ctx: #452]
en: Row 2 address
mn_mn: Мөр 2 хаяг

[ctx: #453]
en: Row 3 address
mn_mn: Мөр 3 хаяг

[ctx: #454]
en: Row 4 address
mn_mn: Мөр 4 хаяг

[ctx: #455]
en: Rows
mn_mn: Мөрүүд

[ctx: #456]
en: Mode
mn_mn: Төлөв

[ctx: #467]
en: Type
mn_mn: Төрөл

[ctx: #474]
en: Off
mn_mn: Хаах

[ctx: #475]
en: Music only
mn_mn: Зөвхөн хөгжим

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
mn_mn: Тоглох жагсаалтыг ачаалж чадаагүй

[ctx: #479]
en: Skin & language
mn_mn: Харагдац болон хэл

[ctx: #481]
en: Audio options
mn_mn: Дууны тохиргоо

[ctx: #482]
en: About Kodi
mn_mn: Kodi-ийн талаар

[ctx: #485]
en: Delete album
mn_mn: Цомог устгах

[ctx: #486]
en: Repeat
mn_mn: Давтах

[ctx: #487]
en: Repeat one
mn_mn: Нэг файлыг давтах

[ctx: #488]
en: Repeat folder
mn_mn: Фолдерт байгаа файлуудыг давтах

[ctx: #489]
en: Play next song automatically
mn_mn: Дараагийн дууг автоматаар тоглуулах

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
mn_mn: Эрэмбэлэх: Төрөл

[ctx: #502]
en: Open
mn_mn: Нээх

[ctx: #503]
en: Busy
mn_mn: Завгүй

[ctx: #504]
en: Empty
mn_mn: Хоосон

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
mn_mn: Эрэмбэлэх: Ашиглалт

[ctx: #512]
en: Startup window
mn_mn: Эхлэл цонх

[ctx: #513]
en: Home window
mn_mn: Үндсэн цонх

[ctx: #514]
en: Manual settings
mn_mn: Гар тохиргоо

[ctx: #515]
en: Genre
mn_mn: Төрөл

[ctx: #517]
en: Recently played albums
mn_mn: Өмнө тоглогдсон цомогууд

[ctx: #518]
en: Launch
mn_mn: Ачаалах

[ctx: #524]
en: Select playlist
mn_mn: Тоглох жагсаалтыг сонгох

[ctx: #525]
en: New playlist...
mn_mn: Шинэ тоглох жагсаалт

[ctx: #526]
en: Add to playlist
mn_mn: Тоглох жагсаалтад нэмэх

[ctx: #528]
en: Enter title
mn_mn: Гарчиг оруулах

[ctx: #530]
en: Select genre
mn_mn: Төрөл сонгох

[ctx: #531]
en: New genre
mn_mn: Шинэ төрөл

[ctx: #533]
en: Enter genre
mn_mn: Төрөл оруулах

[ctx: #535]
en: List
mn_mn: Жагсаалт

[ctx: #549]
note: generic "number" label used in different places
en: Number
mn_mn: Дэс

[ctx: #551]
note: generic "name" label used in different places
en: Name
mn_mn: Нэр

[ctx: #552]
note: generic "date" label used in different places
en: Date
mn_mn: Огноо

[ctx: #553]
en: Size
mn_mn: Хэмжээ

[ctx: #554]
en: Track
mn_mn: Зам

[ctx: #555]
en: Time
mn_mn: Цаг

[ctx: #556]
en: Title
mn_mn: Гарчиг

[ctx: #557]
en: Artist
mn_mn: Уран бүтээлч

[ctx: #558]
en: Album
mn_mn: Альбом

[ctx: #559]
en: Playlist
mn_mn: Тоглох жагсаалт

[ctx: #561]
en: File
mn_mn: Файл

[ctx: #562]
en: Year
mn_mn: Он

[ctx: #563]
en: Rating
mn_mn: Үнэлгээ

[ctx: #564]
en: Type
mn_mn: Төрөл

[ctx: #565]
en: Usage
mn_mn: Хэрэглээ

[ctx: #566]
en: Album artist
mn_mn: Уран бүтээлчийн альбом

[ctx: #567]
note: generic "play count" label used in different places
en: Play count
mn_mn: Тоглосон давтамж

[ctx: #568]
note: generic "last played" label used in different places
en: Last played
mn_mn: Сүүлд тоглуулсан

[ctx: #569]
en: Comment
mn_mn: Сэтгэгдэл

[ctx: #570]
en: Date added
mn_mn: Нэмэгдсэн огноо

[ctx: #571]
en: Default
mn_mn: Үндсэн

[ctx: #572]
en: Studio
mn_mn: Студи

[ctx: #573]
en: Path
mn_mn: Мөр

[ctx: #574]
en: Country
mn_mn: Улс

[ctx: #576]
en: Times played
mn_mn: Удаа тоглосон

[ctx: #577]
en: Date taken
mn_mn: Авсан огноо

[ctx: #578]
en: Artist / Year
mn_mn: Уран бүтээлч / Он

[ctx: #580]
en: Sort direction
mn_mn: Эрэмбэлэх чиг

[ctx: #581]
en: Sort method
mn_mn: Эрэмбэлэх арга

[ctx: #582]
en: View mode
mn_mn: Харагдах төлөв

[ctx: #584]
en: Ascending
mn_mn: Өсөх эрэмбэ

[ctx: #585]
en: Descending
mn_mn: Буурах эрэмбэ

[ctx: #586]
en: Edit playlist
mn_mn: Тоглуулах жагсаалтыг өөрчлөх

[ctx: #587]
en: Filter
mn_mn: Шүүлт

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
mn_mn: Үдэшлэгийн төлөвийг цуцлах

[ctx: #589]
en: Party mode
mn_mn: Үдэшлэгийн төлөв

[ctx: #590]
en: Random
mn_mn: Дурын

[ctx: #591]
en: Off
mn_mn: Хаах

[ctx: #592]
en: One
mn_mn: Нэг

[ctx: #593]
note: Label used for buttons and select options as a reference to match all items or occurrences.
en: All
mn_mn: Бүгд

[ctx: #594]
en: Off
mn_mn: Хаах

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
mn_mn: Давталт: Үгүй

[ctx: #596]
en: Repeat: One
mn_mn: Давталт: Ганц

[ctx: #597]
en: Repeat: All
mn_mn: Давталт: Бүгд

[ctx: #601]
en: Medium
mn_mn: Дунд

[ctx: #602]
en: Standard
mn_mn: Энгийн / Стандарт

[ctx: #607]
en: To:
mn_mn: Хэнд:

[ctx: #611]
en: Enter number
mn_mn: Дугаар оруулах

[ctx: #612]
en: Bits/sample
mn_mn: Бит/sample

[ctx: #621]
en: Encoder
mn_mn: Энкодер

[ctx: #622]
en: Quality
mn_mn: Чанар

[ctx: #629]
en: View mode
mn_mn: Үзэх төлөв

[ctx: #630]
note: Label for stretching the displayed video to its normal size
en: Normal
mn_mn: Энгийн

[ctx: #635]
note: Label for stretching the displayed video to the original size of the video stream
en: Original size
mn_mn: Үндсэн/Эх хэмжээ

[ctx: #646]
en: Remove from library
mn_mn: Сангаас устгах

[ctx: #647]
en: Export video library
mn_mn: Видео санг экспортлох

[ctx: #648]
en: Import video library
mn_mn: Видео санг импортлох

[ctx: #649]
note: unused?
en: Importing
mn_mn: Импортлож байна

[ctx: #650]
note: unused?
en: Exporting
mn_mn: Экспортлож байна

[ctx: #652]
en: Years
mn_mn: Онууд

[ctx: #653]
en: Update library
mn_mn: Санг шинэчлэх

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
mn_mn: Тоглох жагсаалтыг дуудах

[ctx: #658]
en: Song information
mn_mn: Дууны мэдээлэл

[ctx: #665]
en: Compression level
mn_mn: Шахалтын түвшин

[ctx: #705]
en: Network
mn_mn: Сүлжээ

[ctx: #706]
en: Server
mn_mn: Сервер

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
mn_mn: Интернэт Протокол (IP)

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
mn_mn: Буруу порт заасан байна. Утга нь 1 - 65535 хооронд байх ёстой.

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
mn_mn: Автомат (DHCP)

[ctx: #719]
en: IP address
mn_mn: IP хаяг

[ctx: #721]
en: Default gateway
mn_mn: Үндсэн гарц

[ctx: #722]
en: DNS server
mn_mn: DNS сервер

[ctx: #723]
en: Save & restart
mn_mn: Хадгалаад & Дахин эхлүүлэх

[ctx: #727]
en: Web server
mn_mn: Веб сервер

[ctx: #728]
en: FTP server
mn_mn: FTP сервер

[ctx: #730]
en: Port
mn_mn: Порт

[ctx: #731]
en: Black
mn_mn: Хар

[ctx: #732]
en: Save & apply
mn_mn: Хадгалаад идвэхжүүлэх

[ctx: #733]
en: Password
mn_mn: Нууц үг

[ctx: #736]
en: Style
mn_mn: Загвар

[ctx: #737]
en: Colour
mn_mn: Өнгө

[ctx: #738]
en: Normal
mn_mn: Энгийн

[ctx: #739]
en: Bold
mn_mn: Тод

[ctx: #740]
en: Italics
mn_mn: Ташуу

[ctx: #741]
en: Bold italics
mn_mn: Тод ташуу

[ctx: #742]
en: White
mn_mn: Цагаан

[ctx: #743]
en: Yellow
mn_mn: Шар

[ctx: #744]
en: Files
mn_mn: Файлууд

[ctx: #747]
en: Error loading image
mn_mn: Зураг дуудах үеийн алдаа

[ctx: #748]
en: Edit path
mn_mn: Мөр засах

[ctx: #750]
en: Are you sure?
mn_mn: Та итгэлтэй байна уу?

[ctx: #760]
en: Yellow
mn_mn: Шар

[ctx: #761]
en: White
mn_mn: Цагаан

[ctx: #762]
en: Blue
mn_mn: Хөх

[ctx: #763]
en: Bright green
mn_mn: Тод ногоон

[ctx: #764]
en: Yellow green
mn_mn: Шар ногоон

[ctx: #766]
en: Light grey
mn_mn: Хөнгөн цайвар

[ctx: #767]
en: Grey
mn_mn: Цайвар

[ctx: #772]
en: Audio
mn_mn: Аудио

[ctx: #792]
en: Port
mn_mn: Порт

[ctx: #798]
en: Internet access
mn_mn: Интернэт холболт

[ctx: #799]
en: Library update
mn_mn: Санг шинэчлэх

[ctx: #803]
note: Label of list control for choosing the timer type (one time, repeating, ...) in PVR timer settings dialog
en: Type
mn_mn: Төрөл

[ctx: #820]
note: Representation of a one-time timer.
en: One time
mn_mn: Нэг удаа

[ctx: #831]
note: Weekday representation
en: Mondays
mn_mn: Даваа гарагууд

[ctx: #832]
note: Weekday representation
en: Tuesdays
mn_mn: Мягмар гарагууд

[ctx: #833]
note: Weekday representation
en: Wednesdays
mn_mn: Лхагва гарагууд

[ctx: #834]
note: Weekday representation
en: Thursdays
mn_mn: Пүрэв гарагууд

[ctx: #835]
note: Weekday representation
en: Fridays
mn_mn: Баасан гарагууд

[ctx: #836]
note: Weekday representation
en: Saturdays
mn_mn: Бямба гарагууд

[ctx: #837]
note: Weekday representation
en: Sundays
mn_mn: Ням гарагууд

[ctx: #843]
note: Label for a context menu entry to activate a currently inactive timer
en: Activate
mn_mn: Идвэхжүүлэх

[ctx: #844]
note: Label for a context menu entry to deactivate a currently active timer
en: Deactivate
mn_mn: Идвэхгүй болгох

[ctx: #997]
en: Add pictures...
mn_mn: Зураг нэмэх

[ctx: #998]
en: Add music...
mn_mn: Хөгжим нэмэх

[ctx: #999]
en: Add videos...
mn_mn: Видео нэмэх

[ctx: #1006]
en: IP address
mn_mn: IP хаяг

[ctx: #1008]
en: Protocol
mn_mn: Протокол

[ctx: #1013]
en: Port
mn_mn: Порт

[ctx: #1014]
en: Username
mn_mn: Хэрэглэгчийн нэр

[ctx: #1026]
en: Add source
mn_mn: Хаяг нэмэх

[ctx: #1027]
en: Edit source
mn_mn: Хаяг засах

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
mn_mn: Шинэ гарчиг оруулах

[ctx: #1034]
en: Submenu
mn_mn: Дэд цэс

[ctx: #1037]
en: Video add-ons
mn_mn: Видео нэмэлтүүд

[ctx: #1038]
en: Music add-ons
mn_mn: Хөгжим нэмэлтүүд

[ctx: #1039]
en: Picture add-ons
mn_mn: Зураг нэмэлтүүд

[ctx: #1043]
en: Program add-ons
mn_mn: Программ нэмэлтүүд

[ctx: #1048]
en: Username
mn_mn: Хэрэглэгчийн нэр

[ctx: #1051]
en: Enter web address
mn_mn: Вэб хаяг оруулах

[ctx: #1180]
en: Proxy type
mn_mn: Прокси төрөл

[ctx: #1200]
en: SMB client
mn_mn: SMB хэрэглэг

[ctx: #1210]
en: Remove
mn_mn: Хасах

[ctx: #1211]
en: Music
mn_mn: Хөгжим

[ctx: #1212]
en: Video
mn_mn: Видео

[ctx: #1213]
en: Pictures
mn_mn: Зураг

[ctx: #1214]
en: Files
mn_mn: Файлууд

[ctx: #1215]
en: Music & video
mn_mn: Хөгжим, видео

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
mn_mn: Хөгжим, зураг

[ctx: #1217]
en: Music & files
mn_mn: Хөгжим, файл

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
mn_mn: Видео, зураг

[ctx: #1219]
en: Video & files
mn_mn: Видео, файл

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
mn_mn: Зураг, файл

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
mn_mn: Хөгжим, видео, зураг

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
mn_mn: Хөгжим, видео, зураг, файл

[ctx: #1223]
en: Disabled
mn_mn: Идвэхгүй болсон

[ctx: #1271]
en: Device name
mn_mn: Төхөөрөмжийн нэр

[ctx: #1375]
note: Weather token
en: Temperature
mn_mn: Темпратур

[ctx: #1376]
note: Weather token
en: Pressure
mn_mn: Даралт

[ctx: #1383]
note: Weather token
en: Sky is clear
mn_mn: Цэлмэг

[ctx: #1388]
note: Weather token
en: Cold
mn_mn: Хүйтэн

[ctx: #1389]
note: Weather token
en: Windy
mn_mn: Салхитай

[ctx: #1390]
note: Weather token
en: Settings
mn_mn: Тохиргоо

[ctx: #1397]
note: Weather token
en: and
mn_mn: ба

[ctx: #1402]
note: Weather token
en: Thunder
mn_mn: Аянга

[ctx: #1403]
note: Weather token
en: Sun
mn_mn: Ням

[ctx: #1408]
note: Weather token
en: Ice
mn_mn: Мөс

[ctx: #1422]
note: Weather token
en: Windy
mn_mn: Салхитай

[ctx: #1427]
note: Weather token
en: Smoke
mn_mn: Утаатай

[ctx: #1431]
note: Weather token
en: Dust
mn_mn: Тоостой

[ctx: #1438]
note: Weather token
en: Small
mn_mn: Жижиг

[ctx: #1439]
note: Weather token
en: and
mn_mn: ба

[ctx: #1445]
note: Weather token
en: Cloud
mn_mn: Үүл

[ctx: #1446]
note: Weather token
en: Unknown
mn_mn: Мэдэгдэхгүй

[ctx: #2103]
note: Fallback message indicating an add-on error.
en: Add-on error
mn_mn: Нэмэлтийн алдаа

[ctx: #10001]
en: Programs
mn_mn: Програм

[ctx: #10002]
en: Pictures
mn_mn: Зураг

[ctx: #10003]
en: File manager
mn_mn: Файл менежер

[ctx: #10004]
en: Settings
mn_mn: Тохиргоо

[ctx: #10005]
en: Not available
mn_mn: Боломжгүй

[ctx: #10007]
en: System information
mn_mn: Системийн мэдээлэл

[ctx: #10011]
en: Settings - Videos - Screen calibration
mn_mn: Тохиргоо - Видео - Дэлгэцийн тохируулга

[ctx: #10016]
en: Settings - System
mn_mn: Тохиргоо - Систем

[ctx: #10021]
en: Settings - TV
mn_mn: Тохиргоо - ТВ

[ctx: #10025]
en: Videos
mn_mn: Видео

[ctx: #10028]
en: Videos / Playlist
mn_mn: Видео / Тоглох жагсаалт

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
mn_mn: Тохиргоо - Профайлууд

[ctx: #10037]
en: Standard
mn_mn: Стандарт

[ctx: #10041]
en: Reset above settings to default
mn_mn: Дээрх тохиргоонуудыг үндсэн тохиргоонд шилжүүлэх

[ctx: #10130]
en: Profile settings
mn_mn: Профайл тохиргоо

[ctx: #10131]
en: Lock settings
mn_mn: Түгжих тохиргоо

[ctx: #10132]
en: Content settings
mn_mn: Агуулгын тохиргоо

[ctx: #10136]
en: Smart playlist editor
mn_mn: Тоглох жагсаалт засагч

[ctx: #10137]
en: Smart playlist rule editor
mn_mn: Тоглох жагсаалтын дүрэм засагч

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
mn_mn: Нэмэлтүүдийн тохиргоо

[ctx: #10502]
en: Music
mn_mn: Хөгжим

[ctx: #10506]
en: Programs
mn_mn: Програм

[ctx: #10511]
en: System info
mn_mn: Системийн мэдээлэл

[ctx: #10700]
en: TV channels
mn_mn: ТВ сувгууд

[ctx: #10702]
en: TV guide
mn_mn: ТВ хөтөч

[ctx: #10705]
en: Radio channels
mn_mn: Радио сувгууд

[ctx: #12329]
en: or press "C" to cancel
mn_mn: эсвэл "C" дарж цуцал

[ctx: #12331]
en: press "OK", or "Back" to cancel
mn_mn: "OK" дар, эсвэл "Back" дарж цуцал

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
mn_mn: Тохиргоо, файл хөтөч

[ctx: #12600]
en: Weather
mn_mn: Цаг агаар

[ctx: #13005]
en: Shutdown
mn_mn: Унтраах

[ctx: #13008]
en: Shutdown function
mn_mn: Унтраах функц

[ctx: #13012]
en: Exit
mn_mn: Гарах

[ctx: #13013]
en: Reboot
mn_mn: Дахин ачаалах

[ctx: #13106]
note: generic "disabled" label used in different places
en: Disabled
mn_mn: Идвэхгүй болсон

[ctx: #13113]
note: used by several skins
en: Disabled
mn_mn: Идвэхгүй болсон

[ctx: #13131]
note: unused?
en: Disabled
mn_mn: Идвэхгүй болсон

[ctx: #13200]
en: Profiles
mn_mn: Профайлууд

[ctx: #13205]
note: generic "unknown" label used in different places
en: Unknown
mn_mn: Мэдэгдэхгүй

[ctx: #13275]
en: Hard disk
mn_mn: Хатуу диск

[ctx: #13277]
en: Storage
mn_mn: Санах байгууламж

[ctx: #13278]
en: Default
mn_mn: Үндсэн

[ctx: #13279]
en: Network
mn_mn: Сүлжээ

[ctx: #13280]
en: Video
mn_mn: Видео

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
mn_mn: CPU:

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
mn_mn: Холболт байхгүй. Сүлжээний тохиргоог шалгана уу

[ctx: #13303]
en: Fonts
mn_mn: Фонт

[ctx: #13350]
en: Current playlist
mn_mn: Одоогийн тоглох жагсаалт

[ctx: #13395]
en: Video settings
mn_mn: Видео тохиргоо

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
mn_mn: Дөт зам

[ctx: #13409]
en: Top 250
mn_mn: Топ 250

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
mn_mn: Сэнсний доод хурд

[ctx: #13412]
en: Play from here
mn_mn: Эндээс тоглуулах

[ctx: #13413]
en: Downloading
mn_mn: Татаж байна

[ctx: #13419]
en: Software
mn_mn: Програм хангамж

[ctx: #13441]
en: Use MPEG-2 VDPAU
mn_mn: MPEG-2 VDPAU ашиглах

[ctx: #13443]
en: Use MPEG-4 VDPAU
mn_mn: MPEG-4 VDPAU ашиглах

[ctx: #13445]
en: Use VC-1 VDPAU
mn_mn: VC-1 VDPAU ашиглах

[ctx: #13447]
en: Use MPEG-2 VAAPI
mn_mn: MPEG-2 VAAPI ашиглах

[ctx: #13449]
en: Use MPEG-4 VAAPI
mn_mn: MPEG-4 VAAPI ашиглах

[ctx: #13451]
en: Use VC-1 VAAPI
mn_mn: VC-1 VAAPI ашиглах

[ctx: #13468]
en: Use AV1 VAAPI
mn_mn: AV1 VAAPI ашиглах

[ctx: #13507]
en: Medium
mn_mn: Дунд

[ctx: #13508]
en: High
mn_mn: Өндөр

[ctx: #13551]
en: Off
mn_mn: Хаах

[ctx: #13610]
en: Disabled
mn_mn: Идвэхгүй болсон

[ctx: #13611]
en: Standard
mn_mn: Стандарт

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
mn_mn: Тоглох жагсаалтын файл татаж байна ....

[ctx: #14007]
en: Downloading playlist file failed
mn_mn: Тоглох жагсаалтын файлыг татаж чадсангүй

[ctx: #14022]
en: Library
mn_mn: Номын сан

[ctx: #14023]
en: No TV
mn_mn: ТВ алга

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
mn_mn: Ойролцоох том хотыг оруулах

[ctx: #14035]
en: Local network
mn_mn: Дотоод сүлжээ

[ctx: #14036]
en: Services
mn_mn: Үйлчилгээ

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
mn_mn: Сүлжээний тохиргоо өөрчлөгдсөн

[ctx: #14043]
en: - Shutdown while playing
mn_mn: Тоглуулж байхад унтраах

[ctx: #14051]
en: Time format
mn_mn: Цаг формат

[ctx: #14052]
en: Date format
mn_mn: Огноо формат

[ctx: #14063]
en: Date & time
mn_mn: Огноо & цаг

[ctx: #14064]
en: Set date
mn_mn: Огноо тохируулах

[ctx: #14065]
en: Set time
mn_mn: Цаг тохируулах

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
mn_mn: DD/MM/YYYY форматаар огноо оруулах

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
mn_mn: IP хаяг оруулах

[ctx: #14089]
note: Subtitle font selection setting
en: Font
mn_mn: Фонт

[ctx: #14096]
en: Rip
mn_mn: Пүр

[ctx: #14098]
en: Play
mn_mn: Тоглуулах

[ctx: #14107]
en: Time format
mn_mn: Цаг формат

[ctx: #14118]
note: Label for the "Error" event level
en: Error
mn_mn: Алдаа

[ctx: #14201]
en: Player settings
mn_mn: Тоглуулагчийн тохиргоо

[ctx: #14202]
en: Library
mn_mn: Номын сан

[ctx: #14203]
en: Library settings
mn_mn: Сангийн тохиргоо

[ctx: #14207]
en: Interface settings
mn_mn: Интерфейс тохиргоо

[ctx: #14208]
en: Service settings
mn_mn: Үйлчилгээний тохиргоо

[ctx: #14209]
en: System settings
mn_mn: Системийн тохиргоо

[ctx: #14210]
en: Profile settings
mn_mn: Профайл тохиргоо

[ctx: #14215]
en: Videos
mn_mn: Видео

[ctx: #14216]
en: Music
mn_mn: Хөгжим

[ctx: #14217]
en: Pictures
mn_mn: Зураг

[ctx: #14218]
en: Language
mn_mn: Хэл

[ctx: #14220]
en: Display
mn_mn: Дэлгэц

[ctx: #14221]
en: Audio
mn_mn: Аудио

[ctx: #14301]
note: pvr "channels" settings group label
en: Channels
mn_mn: Сувгууд

[ctx: #15015]
en: Remove
mn_mn: Хасах

[ctx: #15052]
en: Password
mn_mn: Нууц үг

[ctx: #15100]
en: Library
mn_mn: Номын сан

[ctx: #15216]
en: Play in party mode
mn_mn: Үдэшлэгийн төлөвт тоглуулах

[ctx: #15314]
note: Label for button which creates a new savestate in the in-game savestate manager
en: Save
mn_mn: Хадгалах

[ctx: #16000]
en: General
mn_mn: Ерөнхий

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
mn_mn: Тоглох жагсаалтын нэр оруулах

[ctx: #16018]
en: None
mn_mn: Хоосон

[ctx: #16024]
en: Cancelling...
mn_mn: Цуцалж байна ...

[ctx: #16030]
en: Party mode aborted.
mn_mn: Үдэшлэгийн төлөв цуцлагдсан

[ctx: #16035]
en: Party mode playlist
mn_mn: Үдэшлэгийн төлөвтийн тоглох жагсаалт

[ctx: #16039]
en: Off
mn_mn: Хаах

[ctx: #16107]
en: Edit sort title
mn_mn: Эрэмбэлэх гарчигийг засварлах

[ctx: #19014]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for 'fixed' channels
en: Fixed
mn_mn: Тогтоосон

[ctx: #19017]
note: generic label for pvr recordings used in different places
en: Recordings
mn_mn: Бичлэгүүд

[ctx: #19019]
note: generic label for pvr channels used in different places
en: Channels
mn_mn: Сувгууд

[ctx: #19020]
note: generic label for 'Live TV' used in different places
en: TV
mn_mn: ТВ

[ctx: #19021]
note: generic label for pvr-provided 'Radio' used in different places
en: Radio
mn_mn: Радио

[ctx: #19023]
note: generic label for 'Live TV channels' used in different places
en: TV channels
mn_mn: TV сувгууд

[ctx: #19024]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channels' used in different places
en: Radio channels
mn_mn: Radio сувгууд

[ctx: #19029]
note: generic 'channel' label used in different places
en: Channel
mn_mn: Суваг

[ctx: #19031]
note: generic 'next' label used in different places in pvr context
en: Next
mn_mn: Дараах

[ctx: #19040]
en: Timers
mn_mn: Цагалбарууд

[ctx: #19046]
en: New channel
mn_mn: Шинэ суваг

[ctx: #19059]
note: Label for a context menu entry and for a button to stop a recording
en: Stop recording
mn_mn: Бичлэг зогсоох

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
mn_mn: Эрэмбэлэх: Суваг

[ctx: #19065]
note: Label for timer settings dialog header
en: Timer settings
mn_mn: Цагалбарын тохиргоо

[ctx: #19069]
note: generic label for the electronic program guide (EPG) used in different places
en: Guide
mn_mn: Хөтөч

[ctx: #19075]
note: Label of name edit in PVR timer and recording settings dialog
en: Name
mn_mn: Нэр

[ctx: #19078]
note: Label of channel selector list in PVR timer settings dialog
en: Channel
mn_mn: Суваг

[ctx: #19082]
note: Label of priority spinner in PVR timer settings dialog
en: Priority
mn_mn: Эрэмбэ

[ctx: #19126]
note: Label of "Start time" spinner in PVR timer settings dialog
en: Start time
mn_mn: Эхлэх цаг

[ctx: #19127]
note: Label of "End time" edit field in PVR timer settings dialog
en: End time
mn_mn: Дуусах цаг

[ctx: #19128]
note: Label of "Start date" spinner field in PVR timer settings dialog
en: Start date
mn_mn: Эхлэх огноо

[ctx: #19129]
note: Label of "End date" edit field in PVR timer settings dialog
en: End date
mn_mn: Дуусах огноо

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
mn_mn: Хамгийн бага үргэлжлэл

[ctx: #19131]
en: Maximum duration
mn_mn: Хамгийн их үргэлжлэл

[ctx: #19132]
en: Include unknown genres
mn_mn: Үл мэдэх жанрыг оролцуулах

[ctx: #19134]
en: Include description
mn_mn: Тайлбар оролцуулах

[ctx: #19140]
note: PVR search window 'search' list item label
en: Search...
mn_mn: Хайх...

[ctx: #19141]
note: generic PVR channel 'group' label used in different places
en: Group
mn_mn: Групп

[ctx: #19142]
en: Search guide
mn_mn: Хөтөч хайх

[ctx: #19145]
note: used by several skins
en: Grouped
mn_mn: Групп болгосон

[ctx: #19146]
note: generic label for pvr channel groups used in different places
en: Groups
mn_mn: Групп

[ctx: #19148]
note: generic PVR 'channel' label used in different places
en: Channel
mn_mn: Суваг

[ctx: #19149]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Mo
mn_mn: Да

[ctx: #19150]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Tu
mn_mn: Мя

[ctx: #19151]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: We
mn_mn: Лх

[ctx: #19152]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Th
mn_mn: Пү

[ctx: #19153]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Fr
mn_mn: Ба

[ctx: #19154]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Sa
mn_mn: Бя

[ctx: #19155]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Su
mn_mn: Ня

[ctx: #19163]
note: label for number of PVR recordings in system information's PVR section
en: Recordings
mn_mn: Бичлэгүүд

[ctx: #19166]
note: label for header of misc PVR GUI elements
en: PVR information
mn_mn: PVR мэдээлэл

[ctx: #19180]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV channels
mn_mn: ТВ сувгууд

[ctx: #19183]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: Radio channels
mn_mn: Радио сувгууд

[ctx: #19191]
en: PVR service
mn_mn: PVR үйлчилгээ

[ctx: #19194]
note: unused?
en: Continue?
mn_mn: Үргэлжлүүлэх?

[ctx: #19201]
en: Channel name:
mn_mn: Сувгийн нэр:

[ctx: #19203]
note: used by several skins
en: Edit channel
mn_mn: Суваг засах

[ctx: #19204]
note: initial name for new channels, used in pvr channel manager dialog
en: New channel
mn_mn: Шинэ суваг

[ctx: #19207]
note: used by several skins
en: Group:
mn_mn: Групп:

[ctx: #19209]
note: unused?
en: Kodi virtual backend
mn_mn: Kodi виртуал ар тал

[ctx: #19211]
note: Heading of a channel delete confirmation dialog
en: Delete channel
mn_mn: Суваг устгах

[ctx: #19216]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr radio guide search dialog
en: All radio channels
mn_mn: Бүх радио сувгууд

[ctx: #19217]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr TV guide search dialog
en: All TV channels
mn_mn: Бүх ТВ сувгууд

[ctx: #19218]
note: 'visible' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Visible TV groups"
en: Visible
mn_mn: Ил

[ctx: #19219]
note: label for 'ungrouped' control in pvr channel group manager dialog
en: Ungrouped channels
mn_mn: Групплээгүй сувгууд

[ctx: #19222]
en: Guide
mn_mn: Хөтөч

[ctx: #19224]
note: Notification text to announce that a recording was aborted
en: Recording aborted
mn_mn: Бичлэг зогсоогдсон

[ctx: #19225]
note: Notification text to announce that a recording was scheduled
en: Recording scheduled
mn_mn: Бичлэг хуваарьт орсон

[ctx: #19226]
note: Notification text to announce that a recording started
en: Recording started
mn_mn: Бичлэг эхэлсэн

[ctx: #19227]
note: Notification text to announce that a recording completed
en: Recording completed
mn_mn: Бичлэг дууссан

[ctx: #19232]
note: label for pvr epg search window 'clear search results' context menu item
en: Clear search results
mn_mn: Хайлтын үр дүнг цэвэрлэх

[ctx: #19257]
note: unused?
en: Lock channel
mn_mn: Суваг түгжих

[ctx: #19259]
note: pvr settings category label
en: Parental control
mn_mn: Эцэг эхийн удирдлага

[ctx: #19261]
note: pvr settings 'parental control change pin' setting label
en: Change PIN
mn_mn: ПИН өөрчлөх

[ctx: #19262]
note: generic 'parental control enter pin' label
en: Parental control. Enter PIN:
mn_mn: Эцэг эхийн удирдлага. ПИН оруулах:

[ctx: #19264]
note: label for 'incorrect pin' error dialog header
en: Incorrect PIN
mn_mn: Буруу ПИН

[ctx: #19273]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: TV guide
mn_mn: ТВ хөтөч

[ctx: #19287]
note: Label for the pvr 'all chnanels' 'channel group
en: All channels
mn_mn: Бүх сувгууд

[ctx: #19504]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Comedy
mn_mn: Хошин

[ctx: #19506]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Romance
mn_mn: Романтик

[ctx: #19519]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Documentary
mn_mn: Баримтат

[ctx: #19548]
note: label for "sports" epg genre value
en: Sports
mn_mn: Спорт

[ctx: #19551]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Football
mn_mn: Хөлбөмбөг

[ctx: #19554]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Athletics
mn_mn: Атлетик

[ctx: #19586]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Ballet
mn_mn: Балет

[ctx: #19599]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Religion
mn_mn: Шашин

[ctx: #19601]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Literature
mn_mn: Утга зохиол

[ctx: #19607]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fashion
mn_mn: Загвар

[ctx: #19635]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Languages
mn_mn: Хэл

[ctx: #19646]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Handicraft
mn_mn: Гар урлал

[ctx: #19663]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Unpublished
mn_mn: Нийтлэгдээгүй

[ctx: #19676]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Drama
mn_mn: Драма

[ctx: #19680]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Comedy
mn_mn: Хошин

[ctx: #19682]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Romance
mn_mn: Романтик

[ctx: #19685]
note: Title for shutdown confirmation dialog
en: Confirm shutdown
mn_mn: Унтраахыг баталгаажуулах

[ctx: #19696]
note: Yes button label for shutdown confirmation dialog
en: Shutdown anyway
mn_mn: Хүчээр унтраах

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
mn_mn: Тоглох жагсаалтуудын хавтас

[ctx: #20007]
en: Recordings
mn_mn: Бичлэгүүд

[ctx: #20011]
en: Music playlists
mn_mn: Хөгжим тоглох жагсаалт

[ctx: #20012]
en: Video playlists
mn_mn: Видео тоглох жагсаалт

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
mn_mn: Эрэмбэлэх: Тоглуулах жагсаалт

[ctx: #20043]
en: Lock settings
mn_mn: Түгжих тохиргоо

[ctx: #20121]
en: Party on!
mn_mn: Үдэшлэг эхэлсэн!

[ctx: #20142]
en: Username
mn_mn: Хэрэглэгчийн нэр

[ctx: #20144]
en: Shutdown timer
mn_mn: Унтраах цагалбар

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
mn_mn: 30 минутын дараа унтраах

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
mn_mn: 60 минутын дараа унтраах

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
mn_mn: 120 минутын дараа унтраах

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
mn_mn: Унтраах цагалбарыг цуцлах

[ctx: #20173]
en: FTP server
mn_mn: FTP сервер

[ctx: #20177]
en: Done
mn_mn: OK

[ctx: #20250]
en: Party on! (videos)
mn_mn: Үдэшлэг эхэлсэн! (Видео)

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
mn_mn: Эрэмбэлэх: ID

[ctx: #20331]
en: File
mn_mn: Файл

[ctx: #20342]
en: Movies
mn_mn: Кино

[ctx: #20397]
en: Go to album
mn_mn: Альбом

[ctx: #21373]
en: Display
mn_mn: Дэлгэц

[ctx: #21375]
en: Normal
mn_mn: Энгийн

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
mn_mn: Шинэ тоглох жагсаалтын нэрийг оруулна уу

[ctx: #21385]
en: Open
mn_mn: Нээх

[ctx: #21417]
en: Settings
mn_mn: Тохиргоо

[ctx: #21421]
en: Smart playlist rule
mn_mn: Ухаалаг тогох жагсаалтын дүрэм

[ctx: #21432]
en: Edit smart playlist
mn_mn: Ухаалаг тоглох жагсаалтыг засах

[ctx: #21433]
en: Playlist name
mn_mn: Тоглуулах жагсаалтын нэр

[ctx: #21437]
en: New smart playlist...
mn_mn: Шинэ ухаалаг тоглох жагсаалт ...

[ctx: #21439]
en: Edit party mode rules
mn_mn: Үдэшлэгийн төлөвийн дүрмүүдийг засах

[ctx: #21445]
en: Video codec
mn_mn: Видео кодек

[ctx: #21446]
en: Audio codec
mn_mn: Аудио кодек

[ctx: #21478]
en: Open
mn_mn: Нээх

[ctx: #21805]
en: Resolution
mn_mn: Нягтаршил

[ctx: #21806]
en: Comment
mn_mn: Сэтгэгдэл

[ctx: #21826]
en: Aperture
mn_mn: Нээж байна

[ctx: #21870]
en: Source
mn_mn: Фонт

[ctx: #21875]
en: Country
mn_mn: Улс

[ctx: #22020]
en: Guide
mn_mn: Хөтөч

[ctx: #22030]
en: Font
mn_mn: Фонт

[ctx: #22031]
en: Size
mn_mn: Хэмжээ

[ctx: #23054]
en: Running
mn_mn: Ажиллаж байна

[ctx: #24000]
en: Add-on
mn_mn: Нэмэлт

[ctx: #24001]
en: Add-ons
mn_mn: Нэмэлтүүд

[ctx: #24002]
en: Add-on options
mn_mn: Нэмэлтийн тохиргоо

[ctx: #24003]
en: Add-on information
mn_mn: Нэмэлтийн мэдээлэл

[ctx: #24013]
en: Lyrics
mn_mn: Дууны үгс

[ctx: #24018]
en: Services
mn_mn: Үйлчилгээ

[ctx: #24023]
note: Defines the state of the add-on in the add-on manager window
en: Disabled
mn_mn: Идвэхгүй болсон

[ctx: #24024]
note: Used as an error message (triggered from content dialog) on disabled scrapers
en: Add-on disabled
mn_mn: Нэмэлт идвэхгүй болсон

[ctx: #24026]
en: Languages
mn_mn: Хэл

[ctx: #24027]
en: Weather
mn_mn: Цаг агаар

[ctx: #24032]
en: All add-ons
mn_mn: Бүх нэмэлтүүд

[ctx: #24039]
en: Disabled add-ons
mn_mn: Идвэхгүй нэмэлтүүд

[ctx: #24050]
en: Available add-ons
mn_mn: Боломжид нэмэлтүүд

[ctx: #24062]
en: Enabled add-ons
mn_mn: Идвэхтэй нэмэлтүүд

[ctx: #24064]
note: Used as an event log description for add-ons that have been installed/enabled
en: Add-on enabled
mn_mn: Нэмэлт идвэхтэй болсон

[ctx: #24065]
en: Add-on updated
mn_mn: Нэмэлт шинэчлэгдсэн

[ctx: #24066]
en: Cancel add-on download?
mn_mn: Нэмэлт татаж авахыг болиулах уу?

[ctx: #24076]
en: Add-on required
mn_mn: Нэмэлт шаардлагатай

[ctx: #24078]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Downloading add-on...
mn_mn: Нэмэлтийг татаж авч байна ...

[ctx: #24086]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on...
mn_mn: Нэмэлтийг суулгаж байна

[ctx: #24141]
note: Used as an event log description for add-ons that have been disabled
en: Add-on disabled
mn_mn: Нэмэлт идвэхгүй болсон

[ctx: #24169]
note: Lifecycle state name, for normal addons (no special). Used also on skin to compare and identify related state.
en: Normal
mn_mn: Энгийн

[ctx: #24994]
en: Running
mn_mn: Ажиллаж байна

[ctx: #24998]
en: My add-ons
mn_mn: Миний нэмэлтүүд

[ctx: #29902]
note: Style of the current playing radio
en: Style
mn_mn: Загвар

[ctx: #29904]
note: Artists which sing the music (if present)
en: Artist
mn_mn: Бүтээлч

[ctx: #29909]
note: Studio name (if present)
en: Studio
mn_mn: Студи

[ctx: #29915]
note: General information news, in list selector (if present)
en: Info
mn_mn: мэдээлэл

[ctx: #29932]
note: Program style name
en: Language
mn_mn: Хэл

[ctx: #29946]
note: Program style name
en: Drama
mn_mn: Драма

[ctx: #29956]
note: Program style name
en: Weather
mn_mn: Цаг агаар

[ctx: #29960]
note: Program style name
en: Religion
mn_mn: Шашин

[ctx: #29969]
note: Program style name
en: Documentary
mn_mn: Баримтат

[ctx: #33063]
en: Options
mn_mn: Тохиргоонууд

[ctx: #33068]
en: Background
mn_mn: Арын хэсэг

[ctx: #33101]
en: Web server
mn_mn: Веб сервер

[ctx: #34221]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR Off toast message
en: Off
mn_mn: Хаах

[ctx: #35049]
note: Name of game add-ons category
en: Game add-ons
mn_mn: Тоглоом нэмэлтүүд

[ctx: #35222]
note: Label of button in the in-game menu for stopping game playback
en: Exit
mn_mn: Гарах

[ctx: #36037]
en: TV
mn_mn: ТВ

[ctx: #36428]
en: Record
mn_mn: Бичлэг

[ctx: #36502]
note: name of a stereoscopic mode
en: Disabled
mn_mn: Идвэхгүй болсон

[ctx: #36623]
note: Values for setting with label #36621 and #36628 "Minimum/Maximum protocol version" - none means "no protocol version is forced"
en: None
mn_mn: Хоосон

[ctx: #36912]
en: video
mn_mn: Видео

[ctx: #36913]
en: videos
mn_mn: Видео

[ctx: #36918]
en: album
mn_mn: Альбом

[ctx: #36920]
en: song
mn_mn: Дуу

[ctx: #36921]
en: songs
mn_mn: Дуу

[ctx: #39030]
note: Media source, a filter and smart playlist rule option
en: Source
mn_mn: Фонт

[ctx: #39157]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles
mn_mn: Хувилбарууд
