KODI Main - en to nl_nl translation catalogue (4058 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
nl_nl: Programma's

[ctx: #1]
en: Pictures
nl_nl: Foto's

[ctx: #2]
en: Music
nl_nl: Muziek

[ctx: #3]
en: Videos
nl_nl: Video's

[ctx: #4]
en: TV guide
nl_nl: TV-gids

[ctx: #5]
en: Settings
nl_nl: Instellingen

[ctx: #7]
en: File manager
nl_nl: Bestandsbeheer

[ctx: #8]
en: Weather
nl_nl: Weer

[ctx: #11]
note: Weather token
en: Monday
nl_nl: Maandag

[ctx: #12]
note: Weather token
en: Tuesday
nl_nl: Dinsdag

[ctx: #13]
note: Weather token
en: Wednesday
nl_nl: Woensdag

[ctx: #14]
note: Weather token
en: Thursday
nl_nl: Donderdag

[ctx: #15]
note: Weather token
en: Friday
nl_nl: Vrijdag

[ctx: #16]
note: Weather token
en: Saturday
nl_nl: Zaterdag

[ctx: #17]
note: Weather token
en: Sunday
nl_nl: Zondag

[ctx: #21]
en: January
nl_nl: januari

[ctx: #22]
en: February
nl_nl: februari

[ctx: #23]
en: March
nl_nl: maart

[ctx: #24]
en: April
nl_nl: april

[ctx: #25]
en: May
nl_nl: mei

[ctx: #26]
en: June
nl_nl: juni

[ctx: #27]
en: July
nl_nl: juli

[ctx: #28]
en: August
nl_nl: augustus

[ctx: #29]
en: September
nl_nl: september

[ctx: #30]
en: October
nl_nl: oktober

[ctx: #31]
en: November
nl_nl: november

[ctx: #32]
en: December
nl_nl: december

[ctx: #41]
en: Mon
nl_nl: Ma

[ctx: #42]
en: Tue
nl_nl: Di

[ctx: #43]
en: Wed
nl_nl: Wo

[ctx: #44]
en: Thu
nl_nl: Do

[ctx: #45]
en: Fri
nl_nl: Vr

[ctx: #46]
en: Sat
nl_nl: Za

[ctx: #47]
en: Sun
nl_nl: Zo

[ctx: #51]
en: Jan
nl_nl: jan

[ctx: #52]
en: Feb
nl_nl: feb

[ctx: #53]
en: Mar
nl_nl: mrt

[ctx: #54]
en: Apr
nl_nl: apr

[ctx: #55]
en: May
nl_nl: mei

[ctx: #56]
en: Jun
nl_nl: jun

[ctx: #57]
en: Jul
nl_nl: jul

[ctx: #58]
en: Aug
nl_nl: aug

[ctx: #59]
en: Sep
nl_nl: sep

[ctx: #60]
en: Oct
nl_nl: okt

[ctx: #61]
en: Nov
nl_nl: nov

[ctx: #62]
en: Dec
nl_nl: dec

[ctx: #72]
note: Weather token
en: NNE
nl_nl: NNO

[ctx: #73]
note: Weather token
en: NE
nl_nl: NO

[ctx: #74]
note: Weather token
en: ENE
nl_nl: ONO

[ctx: #75]
note: Weather token
en: E
nl_nl: O

[ctx: #76]
note: Weather token
en: ESE
nl_nl: OZO

[ctx: #77]
note: Weather token
en: SE
nl_nl: ZO

[ctx: #78]
note: Weather token
en: SSE
nl_nl: ZZO

[ctx: #79]
note: Weather token
en: S
nl_nl: Z

[ctx: #80]
note: Weather token
en: SSW
nl_nl: ZZW

[ctx: #81]
note: Weather token
en: SW
nl_nl: ZW

[ctx: #82]
note: Weather token
en: WSW
nl_nl: WZW

[ctx: #87]
note: Weather token
en: VAR
nl_nl: variabele

[ctx: #88]
note: Weather token
en: South
nl_nl: Zuiden

[ctx: #89]
note: Weather token
en: North
nl_nl: Noorden

[ctx: #90]
note: Weather token
en: West
nl_nl: Westen

[ctx: #91]
note: Weather token
en: East
nl_nl: Oosten

[ctx: #92]
note: Weather token
en: Variable
nl_nl: Variabele

[ctx: #98]
en: View: Auto
nl_nl: Weergave: Automatisch

[ctx: #99]
en: View: Auto big
nl_nl: Weergave: Autom. groot

[ctx: #100]
en: View: Icons
nl_nl: Weergave: Icoontjes

[ctx: #101]
en: View: List
nl_nl: Weergave: Lijst

[ctx: #102]
en: Scan
nl_nl: Scannen

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
nl_nl: Sorteer op: Naam

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
nl_nl: Sorteer op: Datum

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
nl_nl: Sorteer op: Grootte

[ctx: #106]
en: No
nl_nl: Nee

[ctx: #107]
en: Yes
nl_nl: Ja

[ctx: #108]
en: Slideshow
nl_nl: Diavoorstelling

[ctx: #109]
en: Create thumbs
nl_nl: Miniaturen aanmaken

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
nl_nl: Miniaturen aanmaken

[ctx: #111]
en: Shortcuts
nl_nl: Snelkoppelingen

[ctx: #112]
en: Paused
nl_nl: Pauze

[ctx: #113]
en: Update failed
nl_nl: Update mislukt

[ctx: #114]
en: Installation failed
nl_nl: Installatie mislukt

[ctx: #115]
en: Copy
nl_nl: Kopieer

[ctx: #116]
en: Move
nl_nl: Verplaats

[ctx: #117]
en: Delete
nl_nl: Verwijder

[ctx: #118]
en: Rename
nl_nl: Hernoem

[ctx: #119]
en: New folder
nl_nl: Nieuwe map

[ctx: #120]
en: Confirm copy
nl_nl: Bevestig kopieeropdracht

[ctx: #121]
en: Confirm move
nl_nl: Bevestig verplaatsopdracht

[ctx: #122]
en: Confirm delete
nl_nl: Bevestig verwijderen

[ctx: #123]
en: Would you like to copy the selected file(s)?
nl_nl: Wilt u deze geselecteerde bestand(en) kopiëren?

[ctx: #124]
en: Would you like to move the selected file(s)?
nl_nl: Wilt u deze geselecteerde bestand(en) verplaatsen?

[ctx: #125]
en: Would you like to delete the selected file(s)?[CR]Warning - this action can't be undone!
nl_nl: Wilt u deze geselecteerde bestand(en) verwijderen?[CR]Waarschuwing - Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt!

[ctx: #127]
en: Objects
nl_nl: Items

[ctx: #128]
en: General
nl_nl: Algemeen

[ctx: #129]
en: Slideshow
nl_nl: Diavoorstelling

[ctx: #130]
note: skin sub-menu
en: System info
nl_nl: Systeeminformatie

[ctx: #131]
en: Display
nl_nl: Beeldscherm

[ctx: #133]
en: Artists
nl_nl: Artiesten

[ctx: #134]
en: Songs
nl_nl: Nummers

[ctx: #136]
en: Playlists
nl_nl: Afspeellijsten

[ctx: #137]
en: Search
nl_nl: Zoeken

[ctx: #138]
en: System information
nl_nl: Systeeminformatie

[ctx: #139]
en: Temperatures:
nl_nl: Temperaturen:

[ctx: #142]
en: Time:
nl_nl: Tijd:

[ctx: #143]
en: Current:
nl_nl: Huidige:

[ctx: #145]
en: Network:
nl_nl: Netwerk:

[ctx: #147]
en: Static
nl_nl: Statisch

[ctx: #149]
en: MAC address
nl_nl: MAC-adres

[ctx: #150]
en: IP address
nl_nl: IP-adres

[ctx: #151]
en: Link:
nl_nl: Verbinding:

[ctx: #152]
en: Half duplex
nl_nl: Half-duplex

[ctx: #153]
en: Full duplex
nl_nl: Full-duplex

[ctx: #154]
en: Storage
nl_nl: Opslag

[ctx: #155]
en: Drive
nl_nl: Schijf

[ctx: #156]
en: Free
nl_nl: Vrij

[ctx: #158]
en: Free memory
nl_nl: Beschikbaar geheugen

[ctx: #159]
en: No link
nl_nl: Geen verbinding

[ctx: #160]
en: Free
nl_nl: Vrij

[ctx: #162]
en: Tray open
nl_nl: Lade open

[ctx: #163]
en: Reading
nl_nl: Inlezen

[ctx: #164]
en: No disc
nl_nl: Geen schijf

[ctx: #165]
en: Disc present
nl_nl: Schijf aanwezig

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
nl_nl: Annuleer bestandsbewerkingen

[ctx: #169]
en: Resolution
nl_nl: Resolutie

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate
nl_nl: Aanpassen beeldscherm verversingsfrequentie

[ctx: #171]
en: Sort title
nl_nl: Sorteer titel

[ctx: #172]
en: Release date
nl_nl: Releasedatum

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
nl_nl: Geef 4:3 video's weer als

[ctx: #174]
en: Compiled:
nl_nl: Gecompileerd:

[ctx: #175]
en: Moods
nl_nl: Stemmingen

[ctx: #176]
en: Styles
nl_nl: Stijlen

[ctx: #177]
note: <application name> successfully started
en: {0:s} successfully started
nl_nl: {0:s} succesvol gestart

[ctx: #178]
note: <application name> has been successfully started.
en: {0:s} has been successfully started.
nl_nl: {0:s} is succesvol gestart.

[ctx: #179]
en: Song
nl_nl: Nummer

[ctx: #180]
note: generic "duration" label used in different places
en: Duration
nl_nl: Tijdsduur

[ctx: #181]
en: Select album
nl_nl: Selecteer album

[ctx: #182]
en: Tracks
nl_nl: Nummers

[ctx: #183]
en: Review
nl_nl: Recentie

[ctx: #184]
en: Refresh
nl_nl: Vernieuwen

[ctx: #185]
en: Searching album
nl_nl: Albuminformatie ophalen

[ctx: #187]
en: No albums found!
nl_nl: Geen albums gevonden!

[ctx: #188]
en: Select all
nl_nl: Alles selecteren

[ctx: #189]
en: Scanning media information
nl_nl: Scannen media-informatie

[ctx: #190]
en: Save
nl_nl: Opslaan

[ctx: #191]
en: Shuffle
nl_nl: Willekeurig

[ctx: #192]
en: Clear
nl_nl: Wissen

[ctx: #193]
en: Scan
nl_nl: Scannen

[ctx: #194]
note: label for "searching" message box heading
en: Searching...
nl_nl: Zoeken...

[ctx: #195]
en: No information found!
nl_nl: Geen informatie gevonden!

[ctx: #196]
en: Select movie:
nl_nl: Kies speelfilm:

[ctx: #197]
en: Querying {0:s} information
nl_nl: Verkrijgen {0:s} informatie

[ctx: #198]
en: Loading movie details
nl_nl: Filmgegevens ophalen

[ctx: #199]
en: Web interface
nl_nl: Webinterface

[ctx: #200]
en: Audio encoders
nl_nl: Audio-encoders

[ctx: #201]
en: Audio decoders
nl_nl: Audiodecoders

[ctx: #202]
en: Tagline
nl_nl: Slagzin

[ctx: #203]
en: Plot outline
nl_nl: Plotsamenvatting

[ctx: #204]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for albums on compilations
en: Compilation
nl_nl: Compilatie

[ctx: #205]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for songs or albums on votes for rating
en: Votes
nl_nl: Stemmen

[ctx: #206]
en: Cast
nl_nl: Acteurs

[ctx: #208]
note: generic "play" (some sort of media) label used in different places
en: Play
nl_nl: Afspelen

[ctx: #209]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the next item
en: Next
nl_nl: Volgende

[ctx: #210]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the previous item
en: Previous
nl_nl: Vorige

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
nl_nl: Gebruikersomgeving kalibreren...

[ctx: #214]
note: To open window screen calibration and as window title
en: Video calibration
nl_nl: Beeldkalibratie

[ctx: #215]
en: Soften
nl_nl: Verzachten

[ctx: #216]
en: Zoom amount
nl_nl: Zoomen

[ctx: #218]
en: DVD drive
nl_nl: DVD-station

[ctx: #219]
en: Please insert disc
nl_nl: Plaats een schijf

[ctx: #220]
en: Remote share
nl_nl: Gedeeld op afstand

[ctx: #221]
en: Network is not connected
nl_nl: Netwerk is niet verbonden

[ctx: #222]
en: Cancel
nl_nl: Annuleren

[ctx: #224]
en: Speed
nl_nl: Snelheid

[ctx: #225]
en: Vertical shift
nl_nl: Verticale verschuiving

[ctx: #227]
en: Load audio CD information from online service
nl_nl: Laad audio CD-informatie van de online service

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
nl_nl: Afspeellijst willekeurig afspelen

[ctx: #229]
en: HDD spindown time
nl_nl: Harde schijf uitschakeltijd

[ctx: #230]
en: Video filters
nl_nl: Videofilters

[ctx: #231]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: None
nl_nl: Geen

[ctx: #232]
en: Point
nl_nl: Punt

[ctx: #233]
en: Linear
nl_nl: Lineair

[ctx: #234]
en: Anisotropic
nl_nl: Anisotropisch

[ctx: #236]
en: Gaussian cubic
nl_nl: Gaussisch-kubisch

[ctx: #237]
en: Minification
nl_nl: Verkleinen

[ctx: #238]
en: Magnification
nl_nl: Vergroten

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
nl_nl: Afspeellijst wissen na afspelen

[ctx: #240]
en: Display mode
nl_nl: Weergavemodus

[ctx: #241]
en: Full screen #{0:d}
nl_nl: Volledig scherm #{0:d}

[ctx: #242]
en: Windowed
nl_nl: Venster

[ctx: #243]
en: Refresh rate
nl_nl: Verversingsfrequentie

[ctx: #244]
en: Full screen
nl_nl: Volledig scherm

[ctx: #245]
en: Sizing: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (Zoom x{4:2.2f}) AR:{5:2.2f}:1 (Pixels: {6:2.2f}:1) (VShift: {7:2.2f})
nl_nl: Formaat: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (Zoom x{4:2.2f}) AR:{5:2.2f}:1 (Pixels: {6:2.2f}:1) (VShift: {7:2.2f})

[ctx: #246]
en: Monitor
nl_nl: Beeldscherm

[ctx: #248]
en: Language
nl_nl: Taal

[ctx: #249]
en: Music
nl_nl: Muziek

[ctx: #250]
en: Visualisation
nl_nl: Visualisatie

[ctx: #251]
en: Select destination directory
nl_nl: Selecteer doelmap

[ctx: #252]
en: Stereo upmix
nl_nl: Stereo-upmix

[ctx: #253]
en: Number of channels
nl_nl: Aantal kanalen

[ctx: #254]
en: DTS capable receiver
nl_nl: DTS-geschikte ontvanger

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
nl_nl: CD-informatie opzoeken

[ctx: #257]
note: xbmc/pvr/timers/PVRTimerInfoTag.cpp
en: Error
nl_nl: Fout

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
nl_nl: Metadata uitlezen (ID3v2, APEv2)

[ctx: #259]
en: Opening
nl_nl: Openen

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
nl_nl: Wachten op start...

[ctx: #262]
en: Scripts output
nl_nl: Scriptuitvoer

[ctx: #263]
en: Allow remote control via HTTP
nl_nl: Besturing op afstand toestaan via HTTP

[ctx: #264]
note: Label for a context menu entry / button to start/schedule a recording
en: Record
nl_nl: Opnemen

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
nl_nl: Stop opname

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
nl_nl: Sorteer op: Nummer

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
nl_nl: Sorteer op: Tijd

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
nl_nl: Sorteer op: Titel

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
nl_nl: Sorteer op: Artiest

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
nl_nl: Sorteer op: Album

[ctx: #272]
note: Window screen calibration: calibration from the rectangle box
en: Pixel ratio adjustment
nl_nl: Pixelratio aanpassing

[ctx: #273]
note: Window screen calibration: calibration by using the rectangle box
en: Adjust the rectangle so it is perfectly square
nl_nl: Pas de rechthoek aan zodat deze precies vierkant is

[ctx: #274]
note: Window screen calibration: calibration from the top-left angle
en: Top-Left overscan compensation
nl_nl: Compensatie van beeldpositie linksboven

[ctx: #275]
note: Window screen calibration: calibration from the bottom-right angle
en: Bottom-Right overscan compensation
nl_nl: Compensatie van beeldpositie rechtsonder

[ctx: #276]
note: Window screen calibration: calibration by using the top-left or bottom-right arrows
en: Adjust the arrow to change the amount of overscan
nl_nl: Beweeg de pijl om de beeldpositie aan te passen

[ctx: #277]
note: Window screen calibration: calibration of subtitle bar
en: Subtitle positioning
nl_nl: Positie ondertitels

[ctx: #278]
note: Window screen calibration: calibration by using the subtitle bar
en: Adjust the bar to change the subtitles position
nl_nl: Beweeg de balk om de ondertiteling te verplaatsen

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
nl_nl: Fout tijdens het laden van de instellingen

[ctx: #280]
en: Using default settings
nl_nl: Standaardinstellingen actief

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
nl_nl: Controleer de XML-bestanden

[ctx: #282]
en: Found {0:d} items
nl_nl: Gevonden {0:d} bestanden

[ctx: #283]
en: Search results
nl_nl: Zoekresultaten

[ctx: #284]
note: generic "no search results found" label used in different places
en: No results found
nl_nl: Geen resultaten gevonden

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
nl_nl: Audiotaalvoorkeur

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
nl_nl: Voorkeur ondertitelingstaal

[ctx: #287]
note: Title of category and group menu subtitles
en: Subtitles
nl_nl: Ondertiteling

[ctx: #288]
en: Font
nl_nl: Lettertype

[ctx: #289]
en: Size
nl_nl: Grootte

[ctx: #290]
en: Dynamic range compression
nl_nl: Dynamisch bereik-compressie

[ctx: #291]
en: Video
nl_nl: Beeld

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
nl_nl: Ondertiteling zoeken

[ctx: #294]
en: Create bookmark
nl_nl: Bladwijzer aanmaken

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
nl_nl: Bladwijzers verwijderen

[ctx: #297]
en: Audio offset
nl_nl: Audio synchroniseren

[ctx: #298]
en: Bookmarks
nl_nl: Bladwijzers

[ctx: #299]
en: Bookmark {0:d}
nl_nl: Bladwijzer {0:d}

[ctx: #300]
en: MP1 capable receiver
nl_nl: MP1 geschikte ontvanger

[ctx: #301]
en: MP2 capable receiver
nl_nl: MP2 geschikte ontvanger

[ctx: #302]
en: MP3 capable receiver
nl_nl: MP3 geschikte ontvanger

[ctx: #303]
en: Delay
nl_nl: Vertraging

[ctx: #304]
en: Language
nl_nl: Taal

[ctx: #305]
note: Label of 'Enabled' radiobutton in PVR timer settings dialog Label of timers state in PVR timer/timer rule window
en: Enabled
nl_nl: Geactiveerd

[ctx: #306]
en: Non-interleaved
nl_nl: Non-Interleaved

[ctx: #307]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "default" if available.
en: Media default
nl_nl: Standaardmedia

[ctx: #308]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "original" if available.
en: Original language
nl_nl: Originele taal

[ctx: #309]
en: User interface language
nl_nl: Taal van de gebruikersinterface

[ctx: #310]
note: Setting in international settings
en: Virtual keyboard layouts
nl_nl: Virtueel toetsenbord indelingen

[ctx: #313]
note: generic "cleaning database" label used in different places
en: Cleaning database
nl_nl: Bibliotheek opschonen

[ctx: #314]
en: Preparing...
nl_nl: Voorbereiden...

[ctx: #315]
en: Database error
nl_nl: Bibliotheekfout

[ctx: #316]
en: Searching songs...
nl_nl: Zoeken op nummers...

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
nl_nl: Klaar met bibliotheek opschonen

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
nl_nl: Nummers opschonen...

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
nl_nl: Fout tijdens opschonen nummers

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
nl_nl: Artiesten opschonen...

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
nl_nl: Fout tijdens opschonen artiesten

[ctx: #322]
en: Cleaning genres, roles etc....
nl_nl: Opschonen van genres, rollen, etcetera...

[ctx: #323]
en: Error cleaning genres, roles etc.
nl_nl: Fout(en) bij het opschonen van genres, rollen, etcetera...

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
nl_nl: Locaties opschonen...

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
nl_nl: Fout tijdens opschonen locaties

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
nl_nl: Albums opschonen...

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
nl_nl: Fout tijdens opschonen albums

[ctx: #328]
en: Writing changes...
nl_nl: Aanpassingen opslaan...

[ctx: #329]
en: Error writing changes
nl_nl: Fout tijdens opslaan aanpassingen

[ctx: #330]
en: This may take some time...
nl_nl: Een moment geduld a.u.b.

[ctx: #331]
en: Compressing database...
nl_nl: Bibliotheek comprimeren...

[ctx: #332]
en: Error compressing database
nl_nl: Fout tijdens comprimeren bibliotheek

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
nl_nl: Wilt u de bibliotheek opschonen?

[ctx: #334]
en: Clean library...
nl_nl: Bibliotheek opschonen...

[ctx: #336]
en: Framerate conversion
nl_nl: Framerateconversie

[ctx: #337]
en: Output configuration
nl_nl: Uitgangsconfiguratie

[ctx: #338]
en: Fixed
nl_nl: Vast

[ctx: #339]
en: Optimized
nl_nl: Geoptimaliseerd

[ctx: #340]
en: Various artists
nl_nl: Diverse artiesten

[ctx: #341]
en: Play disc
nl_nl: Schijf afspelen

[ctx: #342]
en: Movies
nl_nl: Speelfilms

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
nl_nl: Framerate aanpassen

[ctx: #344]
en: Actors
nl_nl: Acteurs

[ctx: #345]
en: Year
nl_nl: Jaar

[ctx: #346]
en: Maintain original volume on downmix
nl_nl: Behoud oorspronkelijk volume bij reduceren

[ctx: #347]
en: DTS-HD capable receiver
nl_nl: DTS-HD geschikte ontvanger

[ctx: #348]
en: Allow passthrough
nl_nl: Doorvoer toestaan

[ctx: #349]
en: TrueHD capable receiver
nl_nl: TrueHD geschikte ontvanger

[ctx: #350]
en: Programs
nl_nl: Programma's

[ctx: #351]
en: Off
nl_nl: Uit

[ctx: #352]
en: Dim
nl_nl: Dimmen

[ctx: #353]
en: Black
nl_nl: Zwart

[ctx: #354]
en: Matrix trails
nl_nl: Matrixsporen

[ctx: #355]
note: Label of a setting to configure the idle time until the screensaver kicks in
en: Wait time
nl_nl: Wachttijd

[ctx: #356]
en: Screensaver mode
nl_nl: Schermbeveiligingsmodus

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
nl_nl: Afsluitfunctie timer

[ctx: #358]
en: All albums
nl_nl: Alle albums

[ctx: #359]
en: Recently added albums
nl_nl: Recent toegevoegde albums

[ctx: #360]
en: Screensaver
nl_nl: Schermbeveiliging

[ctx: #361]
en: Recursive slideshow
nl_nl: Diavoorstelling met mappen

[ctx: #362]
en: Screensaver dim level
nl_nl: Helderheid schermbeveiliging

[ctx: #363]
en: Sort by: File
nl_nl: Sorteer op: Bestand

[ctx: #364]
en: Dolby Digital (AC3) capable receiver
nl_nl: Dolby Digital (AC3) geschikte ontvanger

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
nl_nl: Sorteer op: Naam

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
nl_nl: Sorteer op: Jaar

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
nl_nl: Sorteer op: Beoordeling

[ctx: #369]
en: Title
nl_nl: Titel

[ctx: #370]
note: Weather token
en: Thunderstorms
nl_nl: Onweer

[ctx: #371]
note: Weather token
en: Partly
nl_nl: Gedeeltelijk

[ctx: #372]
note: Weather token
en: Mostly
nl_nl: Overwegend

[ctx: #373]
note: Weather token
en: Sunny
nl_nl: Zonnig

[ctx: #374]
note: Weather token
en: Cloudy
nl_nl: Bewolkt

[ctx: #375]
note: Weather token
en: Snow
nl_nl: Sneeuw

[ctx: #376]
note: Weather token
en: Rain
nl_nl: Regen

[ctx: #377]
note: Weather token
en: Light
nl_nl: Lichte

[ctx: #380]
note: Weather token
en: Showers
nl_nl: Buien

[ctx: #381]
note: Weather token
en: Few
nl_nl: Enkele

[ctx: #382]
note: Weather token
en: Scattered
nl_nl: Verstrooide

[ctx: #384]
note: Weather token
en: Strong
nl_nl: Sterk

[ctx: #385]
note: Weather token
en: Fair
nl_nl: Mooi

[ctx: #386]
note: Weather token
en: Clear
nl_nl: Helder

[ctx: #387]
note: Weather token
en: Clouds
nl_nl: Wolken

[ctx: #388]
note: Weather token
en: Early
nl_nl: Vroeg

[ctx: #389]
note: Weather token
en: Shower
nl_nl: Bui

[ctx: #390]
note: Weather token
en: Flurries
nl_nl: Natte sneeuw

[ctx: #391]
note: Weather token
en: Low
nl_nl: Min

[ctx: #392]
note: Weather token
en: Medium
nl_nl: Gemiddeld

[ctx: #393]
note: Weather token
en: High
nl_nl: Max.

[ctx: #394]
note: Weather token
en: Fog
nl_nl: Mist

[ctx: #395]
note: Weather token
en: Haze
nl_nl: Heiig

[ctx: #396]
en: Select location
nl_nl: Locatie selecteren

[ctx: #397]
en: Refresh time
nl_nl: Vernieuwingstijd

[ctx: #398]
en: Temperature units
nl_nl: Temperatuureenheden

[ctx: #399]
en: Speed units
nl_nl: Windsnelheideenheden

[ctx: #400]
en: Weather
nl_nl: Het weer

[ctx: #401]
en: Temp
nl_nl: Temperatuur

[ctx: #402]
en: Feels like
nl_nl: Gevoelstemperatuur

[ctx: #403]
en: UV index
nl_nl: UV-index

[ctx: #405]
en: Dew point
nl_nl: Dauwpunt

[ctx: #406]
en: Humidity
nl_nl: Vochtigheidsgraad

[ctx: #407]
en: Hardware keyboard layouts
nl_nl: Hardware toetsenbord indelingen

[ctx: #409]
en: Defaults
nl_nl: Standaardinstellingen

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
nl_nl: Weerdienst raadplegen

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
nl_nl: Weersverwachting ophalen voor:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
nl_nl: Fout tijdens ophalen gegevens

[ctx: #413]
en: Manual
nl_nl: Handmatig

[ctx: #414]
en: No review for this album
nl_nl: Geen recensie voor dit album

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
nl_nl: Miniatuur downloaden...

[ctx: #417]
en: View: Big icons
nl_nl: Layout: Groot

[ctx: #418]
en: Low
nl_nl: Min

[ctx: #419]
en: High
nl_nl: Max

[ctx: #420]
en: Best match
nl_nl: Beste overeenkomst

[ctx: #421]
en: Keep audio device alive
nl_nl: Audioapparaat actief houden

[ctx: #422]
en: Delete album information
nl_nl: Albuminformatie wissen

[ctx: #423]
en: Delete CD information
nl_nl: CD-informatie wissen

[ctx: #424]
en: Select
nl_nl: Selecteer

[ctx: #425]
en: No album information found
nl_nl: Geen albuminformatie gevonden

[ctx: #426]
en: No CD information found
nl_nl: Geen CD-informatie gevonden

[ctx: #427]
en: Disc
nl_nl: Schijf

[ctx: #428]
en: Insert correct CD / DVD
nl_nl: Voer de juiste CD / DVD in

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
nl_nl: Voer de volgende schijf in:

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
nl_nl: Sorteer op: DVD#

[ctx: #431]
en: No cache
nl_nl: Geen cache

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
nl_nl: Speelfilm uit bibliotheek verwijderen

[ctx: #434]
note: From <wind dir.> at <speed> <unit>
en: From {0:s} at {1:d} {2:s}
nl_nl: Van {0:s} naar {1:d} {2:s}

[ctx: #435]
note: Headline of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: No optical disc drive detected
nl_nl: Er is geen optisch diskstation gedetecteerd

[ctx: #436]
note: Message body of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: This video is stored on an optical disc (e.g. DVD, Blu-ray) and cannot be played as your device does not have an appropriate drive.
nl_nl: Deze video is opgeslagen op een optische schijf (zoals DVD of Blu-ray) en kan niet afgespeeld worden omdat er geen geschikt schijfstation is aangesloten op dit systeem.

[ctx: #437]
en: Removable disk
nl_nl: Verwisselbare schijf

[ctx: #438]
en: Opening file
nl_nl: Bestand openen

[ctx: #440]
en: Hard disk
nl_nl: Harde schijf

[ctx: #442]
en: Local network
nl_nl: Lokaal netwerk

[ctx: #447]
en: Autorun media
nl_nl: Autom. starten

[ctx: #448]
en: Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver
nl_nl: Dolby Digital Plus (E-AC3) geschikte ontvanger

[ctx: #449]
en: Enabled
nl_nl: Geactiveerd

[ctx: #450]
en: Columns
nl_nl: Kolommen

[ctx: #451]
en: Row 1 address
nl_nl: Rij 1 richting

[ctx: #452]
en: Row 2 address
nl_nl: Rij 2 richting

[ctx: #453]
en: Row 3 address
nl_nl: Rij 3 richting

[ctx: #454]
en: Row 4 address
nl_nl: Rij 4 richting

[ctx: #455]
en: Rows
nl_nl: Rijen

[ctx: #456]
en: Mode
nl_nl: Modus

[ctx: #457]
en: Switch view
nl_nl: Layout wijzigen

[ctx: #458]
en: Limit sampling rate (kHz)
nl_nl: Sampling rate (kHz) limiteren

[ctx: #459]
en: Subs
nl_nl: Ondertitels

[ctx: #460]
en: Audio stream
nl_nl: Audiospoor

[ctx: #461]
en: [active]
nl_nl: [actief]

[ctx: #463]
en: Backlight
nl_nl: Achtergrondverlichting

[ctx: #464]
en: Brightness
nl_nl: Helderheid

[ctx: #468]
en: Move the bar to change the OSD position
nl_nl: Verplaats de balk om het OSD te verplaatsen

[ctx: #469]
en: OSD position
nl_nl: OSD-positie

[ctx: #474]
en: Off
nl_nl: Uit

[ctx: #475]
en: Music only
nl_nl: Alleen muziek

[ctx: #476]
en: Music & video
nl_nl: Muziek en video

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
nl_nl: Afspeellijst kon niet worden geladen

[ctx: #478]
en: OSD
nl_nl: On Screen Display

[ctx: #479]
en: Skin & language
nl_nl: Skin en taal

[ctx: #480]
en: Appearance
nl_nl: Uiterlijk

[ctx: #481]
en: Audio options
nl_nl: Audio-instellingen

[ctx: #482]
en: About Kodi
nl_nl: Over Kodi

[ctx: #485]
en: Delete album
nl_nl: Album verwijderen

[ctx: #486]
en: Repeat
nl_nl: Herhalen

[ctx: #487]
en: Repeat one
nl_nl: Nummer herhalen

[ctx: #488]
en: Repeat folder
nl_nl: Map herhalen

[ctx: #489]
en: Play next song automatically
nl_nl: Automatisch volgende lied afspelen

[ctx: #491]
en: - Use big icons
nl_nl: - Grote iconen gebruiken

[ctx: #492]
en: Resize VobSubs
nl_nl: Ondertitels vergroten

[ctx: #493]
en: Advanced options (experts only!)
nl_nl: Geavanceerde opties (alleen experts!)

[ctx: #494]
en: Overall audio headroom
nl_nl: Algemene audio hoofdruimte

[ctx: #495]
en: Upscale videos to GUI resolution
nl_nl: Opschalen video's tot GUI-resolutie

[ctx: #496]
en: Calibration
nl_nl: Kalibratie

[ctx: #497]
en: Show file extensions
nl_nl: Extensies mediabestanden tonen

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
nl_nl: Sorteer op: Type

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
nl_nl: Kan geen verbinding maken met online diensten

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
nl_nl: Albuminfo downloaden mislukt

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
nl_nl: Zoeken naar albumnamen...

[ctx: #503]
en: Busy
nl_nl: Bezig

[ctx: #504]
en: Empty
nl_nl: Leeg

[ctx: #505]
note: label for library update progress bar when scanning media files
en: Loading media information from files...
nl_nl: Media-informatie van bestanden inlezen...

[ctx: #506]
note: label for library update progress bar when checking for new or changed media files
en: Checking media files...
nl_nl: Controle van mediabestanden...

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
nl_nl: Sorteer op: Gebruik

[ctx: #510]
en: Enable visualisations
nl_nl: Activeer visualisaties

[ctx: #511]
en: Enable video mode switching
nl_nl: Activeren van automatsiche videomode aanpassing

[ctx: #512]
en: Startup window
nl_nl: Start met venster

[ctx: #513]
en: Home window
nl_nl: Beginscherm

[ctx: #514]
en: Manual settings
nl_nl: Handmatige instellingen

[ctx: #517]
en: Recently played albums
nl_nl: Laatst afgespeelde albums

[ctx: #518]
en: Launch
nl_nl: Starten

[ctx: #519]
en: Launch in...
nl_nl: Starten in..

[ctx: #521]
note: Node title for compilation albums, plural of #204
en: Compilations
nl_nl: Compilaties

[ctx: #522]
en: Remove source
nl_nl: Locatie verwijderen

[ctx: #523]
en: Switch media
nl_nl: Media veranderen

[ctx: #524]
en: Select playlist
nl_nl: Afspeellijst kiezen

[ctx: #525]
en: New playlist...
nl_nl: Nieuwe afspeellijst...

[ctx: #526]
en: Add to playlist
nl_nl: Aan afspeellijst toevoegen

[ctx: #527]
en: Manually add to library
nl_nl: Handmatig toevoegen aan bibliotheek

[ctx: #528]
en: Enter title
nl_nl: Voer titel in

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
nl_nl: Fout: Dubbele titel

[ctx: #530]
en: Select genre
nl_nl: Kies genre

[ctx: #531]
en: New genre
nl_nl: Nieuw genre

[ctx: #532]
en: Manual addition
nl_nl: Handmatig toegevoegd

[ctx: #533]
en: Enter genre
nl_nl: Voer genre in

[ctx: #534]
en: View: {0:s}
nl_nl: Weergave: {0:s}

[ctx: #535]
en: List
nl_nl: Lijst

[ctx: #536]
en: Icons
nl_nl: Iconen

[ctx: #537]
en: Big list
nl_nl: Grote lijst

[ctx: #538]
en: Big icons
nl_nl: Grote iconen

[ctx: #539]
en: Wide
nl_nl: Breed

[ctx: #540]
en: Big wide
nl_nl: Groot en breed

[ctx: #541]
en: Album icons
nl_nl: Albumiconen

[ctx: #542]
en: DVD icons
nl_nl: DVD-iconen

[ctx: #544]
en: Media info
nl_nl: Media-info

[ctx: #545]
en: Audio output device
nl_nl: Apparaat voor audio-uitvoer

[ctx: #546]
en: Passthrough output device
nl_nl: Doorvoer geluidsuitvoerapparaat

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
nl_nl: Geen biografie beschikbaar voor deze artiest

[ctx: #548]
en: Downmix multichannel audio to stereo
nl_nl: Reduceren multikanaals audio naar stereo

[ctx: #549]
note: generic "number" label used in different places
en: Number
nl_nl: Nummer

[ctx: #550]
en: Sort by: {0:s}
nl_nl: Sorteer op: {0:s}

[ctx: #551]
note: generic "name" label used in different places
en: Name
nl_nl: Naam

[ctx: #552]
note: generic "date" label used in different places
en: Date
nl_nl: Datum

[ctx: #553]
en: Size
nl_nl: Grootte

[ctx: #554]
en: Track
nl_nl: Nummer

[ctx: #555]
en: Time
nl_nl: Tijd

[ctx: #556]
en: Title
nl_nl: Titel

[ctx: #557]
en: Artist
nl_nl: Artiest

[ctx: #559]
en: Playlist
nl_nl: Afspeellijst

[ctx: #561]
en: File
nl_nl: Bestand

[ctx: #562]
en: Year
nl_nl: Jaar

[ctx: #563]
en: Rating
nl_nl: Score

[ctx: #565]
en: Usage
nl_nl: Gebruik

[ctx: #566]
en: Album artist
nl_nl: Album artiest

[ctx: #567]
note: generic "play count" label used in different places
en: Play count
nl_nl: Aantal keer afgespeeld

[ctx: #568]
note: generic "last played" label used in different places
en: Last played
nl_nl: Laatst afgespeeld

[ctx: #569]
en: Comment
nl_nl: Opmerking

[ctx: #570]
en: Date added
nl_nl: Datum toegevoegd

[ctx: #571]
en: Default
nl_nl: Standaard

[ctx: #572]
en: Studio
nl_nl: Filmstudio

[ctx: #573]
en: Path
nl_nl: Pad

[ctx: #574]
en: Country
nl_nl: Land

[ctx: #575]
en: In progress
nl_nl: Bezig

[ctx: #576]
en: Times played
nl_nl: Keren afgespeeld

[ctx: #577]
en: Date taken
nl_nl: Datum genomen

[ctx: #578]
en: Artist / Year
nl_nl: Artiest / Jaar

[ctx: #580]
en: Sort direction
nl_nl: Sorteerrichting

[ctx: #581]
en: Sort method
nl_nl: Sorteren op

[ctx: #582]
en: View mode
nl_nl: Weergavemodus

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
nl_nl: Weergave van elke map onthouden

[ctx: #584]
en: Ascending
nl_nl: Oplopend

[ctx: #585]
en: Descending
nl_nl: Aflopend

[ctx: #586]
en: Edit playlist
nl_nl: Afspeellijst wijzigen

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
nl_nl: Feestmix annuleren

[ctx: #589]
en: Party mode
nl_nl: Feestmix

[ctx: #590]
en: Random
nl_nl: Willekeurig

[ctx: #591]
en: Off
nl_nl: Uit

[ctx: #592]
en: One
nl_nl: één

[ctx: #593]
note: Label used for buttons and select options as a reference to match all items or occurrences.
en: All
nl_nl: Alles

[ctx: #594]
en: Off
nl_nl: Uit

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
nl_nl: Herhalen: Uit

[ctx: #596]
en: Repeat: One
nl_nl: Herhalen: één

[ctx: #597]
en: Repeat: All
nl_nl: Herhalen: Alles

[ctx: #600]
en: Rip audio CD
nl_nl: CD kopiëren

[ctx: #601]
en: Medium
nl_nl: Gemiddeld

[ctx: #602]
en: Standard
nl_nl: Standaard

[ctx: #603]
en: Extreme
nl_nl: Extreem

[ctx: #604]
en: Constant bitrate
nl_nl: Constante bitsnelheid

[ctx: #605]
en: Ripping...
nl_nl: Kopiëren...

[ctx: #607]
en: To:
nl_nl: Naar:

[ctx: #608]
en: Couldn't rip CD or track because CDDARipPath is not set.
nl_nl: Kon CD of nummer niet rippen omdat CDDARipPath niet is ingesteld.

[ctx: #610]
en: Rip audio track
nl_nl: Muzieknummer kopiëren

[ctx: #611]
en: Enter number
nl_nl: Voer nummer in

[ctx: #612]
en: Bits/sample
nl_nl: Bits/monster

[ctx: #613]
en: Sample rate
nl_nl: Samplefrequentie

[ctx: #614]
en: Virtual folder
nl_nl: Virtuele map

[ctx: #620]
en: Audio CDs
nl_nl: Audio CD's

[ctx: #622]
en: Quality
nl_nl: Kwaliteit

[ctx: #623]
en: Bitrate
nl_nl: Bitsnelheid

[ctx: #624]
en: Include track number
nl_nl: Tracknummer gebruiken

[ctx: #625]
en: All songs of
nl_nl: Alle nummers van

[ctx: #626]
en: In progress TV shows
nl_nl: Lopende TV series

[ctx: #629]
en: View mode
nl_nl: Weergave modus

[ctx: #630]
note: Label for stretching the displayed video to its normal size
en: Normal
nl_nl: Normaal

[ctx: #631]
en: Zoom
nl_nl: Inzoomen

[ctx: #632]
note: Label for stretching the displayed video to a 4:3 aspect ratio
en: Stretch 4:3
nl_nl: Uitrekken 4:3

[ctx: #633]
en: Wide zoom
nl_nl: Uitrekken 14:9

[ctx: #634]
note: Label for stretching the displayed video to a 16:9 aspect ratio
en: Stretch 16:9
nl_nl: Uitrekken 16:9

[ctx: #635]
note: Label for stretching the displayed video to the original size of the video stream
en: Original size
nl_nl: Originele grootte

[ctx: #636]
en: Custom
nl_nl: Aangepaste

[ctx: #638]
en: Volume adjustments
nl_nl: Volumeaanpassingen

[ctx: #639]
en: Use track levels
nl_nl: Gebruik nummerniveaus

[ctx: #640]
en: Use album levels
nl_nl: Gebruik albumniveaus

[ctx: #641]
en: Files with ReplayGain information
nl_nl: Bestanden met ReplayGain-informatie

[ctx: #642]
en: Files without ReplayGain information
nl_nl: Bestanden zonder ReplayGain-informatie

[ctx: #643]
en: Avoid clipping protection on ReplayGained files
nl_nl: Voorkom overstuurbeveiliging van ReplayGained-bestanden

[ctx: #644]
en: Stretch 16:9 - Nonlinear
nl_nl: Strekken 16:9 - Niet-linear

[ctx: #645]
en: Need to unpack a big file. Continue?
nl_nl: Er moet een groot bestand uitgepakt worden. Doorgaan?

[ctx: #646]
en: Remove from library
nl_nl: Uit bibliotheek verwijderen

[ctx: #647]
en: Export video library
nl_nl: Videobibliotheek exporteren

[ctx: #648]
en: Import video library
nl_nl: Videobibliotheek importeren

[ctx: #649]
note: unused?
en: Importing
nl_nl: Importeren

[ctx: #650]
note: unused?
en: Exporting
nl_nl: Exporteren

[ctx: #651]
en: Browse for library
nl_nl: Bladeren naar bibliotheek

[ctx: #652]
en: Years
nl_nl: Jaren

[ctx: #653]
en: Update library
nl_nl: Bibliotheek bijwerken

[ctx: #654]
en: Show debug information
nl_nl: Toon foutregistratie-informatie

[ctx: #655]
en: Browse for executable
nl_nl: Bladeren naar uitvoerbaar bestand

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
nl_nl: Bladeren naar afspeellijst

[ctx: #657]
en: Browse for folder
nl_nl: Bladeren naar map

[ctx: #658]
en: Song information
nl_nl: Muziekinformatie

[ctx: #659]
en: Non-linear stretch
nl_nl: Niet-lineair uitrekken

[ctx: #660]
en: Volume amplification
nl_nl: Volumeversterking

[ctx: #661]
en: Choose export folder
nl_nl: Exporteerlocatie kiezen

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
nl_nl: Dit bestand is niet meer beschikbaar.

[ctx: #663]
en: Would you like to remove it from the library?
nl_nl: Wilt u het verwijderen uit de bibliotheek?

[ctx: #664]
en: Browse for script
nl_nl: Bladeren naar script

[ctx: #665]
en: Compression level
nl_nl: Compressieniveau

[ctx: #666]
en: Enable component-specific logging
nl_nl: Activeer component-specifieke logging in

[ctx: #667]
en: Enable Dolby Digital (AC3) transcoding
nl_nl: Activeer Dolby Digital (AC3) transcodering

[ctx: #668]
en: Specify component-specific logging...
nl_nl: Specificeer component-specifieke logging...

[ctx: #669]
en: Verbose logging for the [B]SMB[/B] library
nl_nl: Uitgebreide logging voor [B]SMB[/B] bibliotheek

[ctx: #670]
en: Verbose logging for the [B]libcURL[/B] library (HTTP(S), DAV)
nl_nl: Uitgebreide logging voor de [B]libcURL[/B] bibliotheek (HTTP(S), DAV)

[ctx: #672]
en: Verbose logging for the [B]FFmpeg[/B] libraries
nl_nl: Uitgebreide logging voor [B]FFMPEG[/B] bibliotheek

[ctx: #674]
en: Verbose logging for [B]D-Bus[/B] calls
nl_nl: Uitgebreide logging voor [B]D-Bus[/B] aanroepen

[ctx: #675]
en: Verbose logging for [B]JSON-RPC[/B] requests
nl_nl: Uitgebreide logging voor [B]JSON-RPC[/B] aanvragen

[ctx: #676]
en: Verbose logging for the [B]Audio[/B] component
nl_nl: Uitgebreide logboekregistratie voor de [B]Audio[/B] component

[ctx: #677]
en: Verbose logging for the [B]AirTunes[/B] library
nl_nl: Uitgebreide logging voor de [B]Airtunes[/B] bibliotheek

[ctx: #678]
en: Verbose logging for the [B]UPnP[/B] components
nl_nl: Uitgebreide logging voor de [B]UPnP[/B] componenten

[ctx: #679]
en: Verbose logging for the [B]libCEC[/B] library
nl_nl: Uitgebreide logging voor d[B]libCEC[/B] bibliotheek

[ctx: #680]
en: Verbose logging for the [B]Video[/B] component
nl_nl: Uitgebreide logging voor het [B]Video[/B] Component

[ctx: #681]
en: Verbose logging for the [B]Webserver[/B] component
nl_nl: Uitgebreide logging voor het [B]Webserver[/B] component

[ctx: #682]
en: Verbose logging for the [B]Database[/B] component
nl_nl: Toon loguitvoer voor het [B]Database[/B]-onderdeel

[ctx: #683]
en: Verbose logging of [B]audio/video timing information[/B]
nl_nl: Toon de loguitvoer van de [B]audio/videotiminginformatie[/B]

[ctx: #684]
en: Verbose logging of [B]Windowing[/B] component
nl_nl: Uitgebreide logging van het [B]vensteren[/B] component

[ctx: #685]
en: Verbose logging of [B]PVR[/B] component
nl_nl: Geef loguitvoer van het [B]PVR[/B] component

[ctx: #686]
en: Verbose logging of [B]EPG[/B] component
nl_nl: Geef loguitvoer van het [B]EPG[/B] component

[ctx: #687]
en: From metadata
nl_nl: Via metadata

[ctx: #700]
en: Cleaning up library
nl_nl: Bibliotheek opschonen

[ctx: #701]
en: Removing old songs from the library
nl_nl: Oude nummers uit bibliotheek verwijderen

[ctx: #702]
en: This path has been scanned before
nl_nl: Deze locatie is al eerder gescand

[ctx: #703]
en: Can't clean up library while running background tasks
nl_nl: De bibliotheek kan niet worden opgeschoond terwijl er achtergrondtaken worden uitgevoerd

[ctx: #705]
en: Network
nl_nl: Netwerk

[ctx: #708]
en: Use proxy server
nl_nl: Gebruik proxyserver

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
nl_nl: Ongeldig poortnummer. Waarde moet tussen 1 en 65535 liggen.

[ctx: #715]
en: Assignment
nl_nl: Opdracht

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
nl_nl: Automatisch (DHCP)

[ctx: #717]
en: Manual (static)
nl_nl: Handmatig (statisch)

[ctx: #719]
en: IP address
nl_nl: IP Adres

[ctx: #720]
en: Netmask
nl_nl: Net masker

[ctx: #721]
en: Default gateway
nl_nl: Standaard gateway

[ctx: #722]
en: DNS server
nl_nl: DNS Server

[ctx: #723]
en: Save & restart
nl_nl: Opslaan en herstarten

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
nl_nl: Ongeldig adres opgegeven. Waarde moet AAA.BBB.CCC.DDD zijn

[ctx: #725]
en: with numbers between 0 and 255.
nl_nl: met getallen tussen 0 en 255.

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
nl_nl: Veranderingen niet opgeslagen. Doorgaan zonder op te slaan?

[ctx: #727]
en: Web server
nl_nl: Webserver

[ctx: #728]
en: FTP server
nl_nl: FTP-server

[ctx: #729]
en: Enable SSL
nl_nl: SSL inschakelen

[ctx: #730]
en: Port
nl_nl: Poort

[ctx: #731]
en: Black
nl_nl: Zwart

[ctx: #732]
en: Save & apply
nl_nl: Opslaan en toepassen

[ctx: #733]
en: Password
nl_nl: Wachtwoord

[ctx: #734]
en: No pass
nl_nl: Geen wachtwoord

[ctx: #735]
en: Character set
nl_nl: Karakterset

[ctx: #736]
en: Style
nl_nl: Stijl

[ctx: #737]
en: Colour
nl_nl: Kleur

[ctx: #738]
en: Normal
nl_nl: Normaal

[ctx: #739]
en: Bold
nl_nl: Vet

[ctx: #740]
en: Italics
nl_nl: Cursief

[ctx: #741]
en: Bold italics
nl_nl: Vet/cursief

[ctx: #742]
en: White
nl_nl: Wit

[ctx: #743]
en: Yellow
nl_nl: Geel

[ctx: #744]
en: Files
nl_nl: Bestanden

[ctx: #745]
en: Background colour
nl_nl: Achtergrondkleur

[ctx: #746]
en: Background opacity
nl_nl: Achtergrond-ondoorzichtigheid

[ctx: #747]
en: Error loading image
nl_nl: Fout tijdens het laden van de afbeelding

[ctx: #748]
en: Edit path
nl_nl: Locatie wijzigen

[ctx: #749]
en: Mirror image
nl_nl: Spiegelafbeelding

[ctx: #750]
en: Are you sure?
nl_nl: Weet u het zeker?

[ctx: #751]
en: Removing source
nl_nl: Locatie verwijderen

[ctx: #752]
en: Opacity
nl_nl: Ondoorzichtigheid

[ctx: #754]
en: Add program link
nl_nl: Programmalink toevoegen

[ctx: #755]
en: Edit program path
nl_nl: Programmalink wijzigen

[ctx: #756]
en: Edit program name
nl_nl: Programmanaam wijzigen

[ctx: #757]
en: Edit path depth
nl_nl: Zoekdiepte instellen

[ctx: #759]
en: View: Big list
nl_nl: Weergave: Groot

[ctx: #760]
en: Yellow
nl_nl: Geel

[ctx: #761]
en: White
nl_nl: Wit

[ctx: #762]
en: Blue
nl_nl: Blauw

[ctx: #763]
en: Bright green
nl_nl: Lichtgroen

[ctx: #764]
en: Yellow green
nl_nl: Lichtgeel

[ctx: #765]
en: Cyan
nl_nl: Cyaan

[ctx: #766]
en: Light grey
nl_nl: Lichtgrijs

[ctx: #767]
en: Grey
nl_nl: Grijs

[ctx: #768]
en: Dark Grey
nl_nl: Donkergrijs

[ctx: #770]
en: Error {0:d}: share not available
nl_nl: Fout {0:d}: gedeelde locatie niet beschikbaar

[ctx: #773]
en: Seeking
nl_nl: Zoeken

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
nl_nl: Map voor diavoorstelling

[ctx: #790]
en: Remote control
nl_nl: Afstandbediening

[ctx: #791]
en: Allow remote control by programs on this system
nl_nl: Toestaan besturing op afstand via programma's op dit systeem

[ctx: #792]
en: Port
nl_nl: Poort

[ctx: #793]
en: Port range
nl_nl: Poortbereik

[ctx: #794]
en: Allow remote control by programs on other systems
nl_nl: Toestaan besturing op afstand via programma's op andere systemen

[ctx: #795]
en: Initial repeat delay (ms)
nl_nl: Initiële herhalingsvertraging (ms)

[ctx: #796]
en: Continuous repeat delay (ms)
nl_nl: Doorgaande herhalingsvertraging (ms)

[ctx: #797]
en: Maximum number of clients
nl_nl: Maximaal aantal gebruikers

[ctx: #798]
en: Internet access
nl_nl: Internettoegang

[ctx: #799]
en: Library update
nl_nl: Bibliotheek bijwerken

[ctx: #802]
note: Label of progress bar which shows the available/total space of pvr backend
en: {0:s} of {1:s} available
nl_nl: {0:s} van {1:s} beschikbaar

[ctx: #804]
note: Label of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Search guide for
nl_nl: Zoek in gids naar

[ctx: #805]
note: Help of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the search string to use to lookup matching events in the guide
nl_nl: Voer de zoekterm in om te gebruiken om passende evenementen te zoeken in de gids

[ctx: #806]
note: Label of "Fulltext search" edit field in PVR timer settings dialog
en: Fulltext search (or title search only)
nl_nl: Volledige tekst zoeking (of titel zoeking alleen)

[ctx: #807]
note: special days of week representation value for a timer rule
en: Any day
nl_nl: Welke dag dan ook

[ctx: #808]
note: special days of week representation for a timer rule
en: Every day
nl_nl: Elke dag

[ctx: #809]
note: special channel representation value for a timer rule
en: Any channel
nl_nl: Elk kanaal

[ctx: #810]
note: Label of "Start any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: Start any time
nl_nl: Begin op elk moment

[ctx: #811]
note: Label of recording group list control in the PVR timer settings dialog Part of value of recording group list control in the PVR timer settings dialog (e.g. "Recording Group 1")
en: Recording group
nl_nl: Opname groep

[ctx: #812]
note: Label for setting TV->Recordings->Prevent duplicate episodes Label of prevent duplicate episodes list control (if user does not want to record the same episode multiple times) in PVR timer settings dialog
en: Prevent duplicate episodes
nl_nl: Voorkom dubbele afleveringen

[ctx: #813]
note: Label of start padding time list control in PVR timer settings dialog
en: Start padding time
nl_nl: Start opvultijd

[ctx: #814]
note: Label of end padding time list control in PVR timer settings dialog
en: End padding time
nl_nl: Stop opvultijd

[ctx: #815]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record all episodes
nl_nl: Alle afleveringen opnemen

[ctx: #816]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record only new episodes
nl_nl: Neem alleen nieuwe afleveringen op

[ctx: #817]
note: Label of "End any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: End any time
nl_nl: Stop op elk moment

[ctx: #818]
note: Label of "MaxRecordings" list in the PVR timer settings dialog
en: Max recordings
nl_nl: Max. opnames

[ctx: #819]
note: Representation of a one-time timer which has been scheduled by a timer rule.
en: One time (Scheduled by timer rule)
nl_nl: Eenmalig (gepland volgens timerregel)

[ctx: #820]
note: Representation of a one-time timer.
en: One time
nl_nl: Eén keer

[ctx: #821]
note: Representation of an epg-based one-time timer.
en: One time (guide-based)
nl_nl: Eén keer (gids-gebaseerd)

[ctx: #822]
note: Representation of a timer rule
en: Timer rule
nl_nl: Timer regel

[ctx: #823]
note: Representation of an epg-based timer rule.
en: Timer rule (guide-based)
nl_nl: Timer regel (gids-gebaseerd)

[ctx: #824]
note: Complete prefixed representation of a reminder timer type.
en: Reminder: {0:s}
nl_nl: Herinnering: {0:s}

[ctx: #825]
note: Complete prefixed representation of a recording timer type.
en: Recording: {0:s}
nl_nl: Opname: {0:s}

[ctx: #826]
note: Label for buttons to add a PVR reminder timer
en: Set reminder
nl_nl: Stel herinnering in

[ctx: #827]
note: Label for a context menu entry to delete a reminder timer
en: Delete reminder
nl_nl: Herinnering verwijderen

[ctx: #828]
note: Text for notification that a timer rule has been deleted
en: Timer rule deleted
nl_nl: Timer regel verwijderd

[ctx: #829]
note: Label for a context menu entry to view a read-only reminder timer
en: View reminder
nl_nl: Herinnering bekijken

[ctx: #830]
note: Label for a context menu entry to edit a reminder timer
en: Edit reminder
nl_nl: Herinnering wijzigen

[ctx: #831]
note: Weekday representation
en: Mondays
nl_nl: Maandagen

[ctx: #832]
note: Weekday representation
en: Tuesdays
nl_nl: Dinsdagen

[ctx: #833]
note: Weekday representation
en: Wednesdays
nl_nl: Woensdagen

[ctx: #834]
note: Weekday representation
en: Thursdays
nl_nl: Donderdagen

[ctx: #835]
note: Weekday representation
en: Fridays
nl_nl: Vrijdagen

[ctx: #836]
note: Weekday representation
en: Saturdays
nl_nl: Zaterdagen

[ctx: #837]
note: Weekday representation
en: Sundays
nl_nl: Zondagen

[ctx: #840]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Do you only want to delete this timer or also the timer rule that has scheduled it?
nl_nl: Wil je enkel deze timer verwijderen of eveneens de timer regel die het heeft gepland?

[ctx: #841]
note: Label for No button in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Only this
nl_nl: Alleen deze

[ctx: #842]
note: Label for a first aired TV show
en: New
nl_nl: Nieuw

[ctx: #843]
note: Label for a context menu entry to activate a currently inactive timer
en: Activate
nl_nl: Activeren

[ctx: #844]
note: Label for a context menu entry to deactivate a currently active timer
en: Deactivate
nl_nl: Deactiveren

[ctx: #845]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer rule
en: Are you sure you want to delete this timer rule and all timers it has scheduled?
nl_nl: Weet je zeker dat je deze timer regel en alle die daardoor zijn gepland verwijderen?

[ctx: #846]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer
en: Are you sure you want to delete this timer?
nl_nl: Weet je zeker dat je deze timer wilt verwijderen?

[ctx: #847]
note: Heading for a dialog for confirming to stop an active recording
en: Confirm stop recording
nl_nl: Bevestig stoppen opname

[ctx: #848]
note: Message in a dialog when a user wants to stop an active recording
en: Are you sure you want to stop this recording?
nl_nl: Weet je zeker dat je deze opname wilt stoppen?

[ctx: #850]
en: Invalid port number entered
nl_nl: Ongeldig poortnummer ingevoerd

[ctx: #851]
en: Valid port range is 1-65535
nl_nl: Geldig poortbereik is 1-65535

[ctx: #852]
en: Valid port range is 1024-65535
nl_nl: Geldig poortbereik is 1024-65535

[ctx: #997]
en: Add pictures...
nl_nl: Toevoegen afbeeldingen...

[ctx: #998]
en: Add music...
nl_nl: Toevoegen muziek...

[ctx: #999]
en: Add videos...
nl_nl: Toevoegen video's...

[ctx: #1000]
en: Preview
nl_nl: Voorvertoning

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
nl_nl: Verbinding mislukt

[ctx: #1002]
en: The connection to the network location couldn't be established. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
nl_nl: De connectie met de netwerklocatie kon niet worden opgezet. Dit kan als het netwerk niet is verbonden. Wilt u het toch toevoegen?

[ctx: #1006]
en: IP address
nl_nl: IP-adres

[ctx: #1007]
en: Add network location
nl_nl: Netwerklocatie toevoegen

[ctx: #1009]
en: Server address
nl_nl: Serveradres

[ctx: #1010]
en: Server name
nl_nl: Servernaam

[ctx: #1011]
en: Remote path
nl_nl: Locatie op afstand

[ctx: #1012]
en: Shared folder
nl_nl: Gedeelde locatie

[ctx: #1013]
en: Port
nl_nl: Poort

[ctx: #1014]
en: Username
nl_nl: Gebruikersnaam

[ctx: #1015]
en: Browse for network server
nl_nl: Bladeren naar netwerkserver

[ctx: #1016]
en: Enter the network address of the server
nl_nl: Voer het netwerkadres in van de server

[ctx: #1017]
en: Enter the path on the server
nl_nl: Voer de locatie op de server in

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
nl_nl: Voer het poortnummer in

[ctx: #1019]
en: Enter the username
nl_nl: Voer de gebruikersnaam in

[ctx: #1021]
en: Enter the paths or browse for the media locations.
nl_nl: Voer locaties in of blader naar de locaties.

[ctx: #1022]
en: Enter a name for this media source.
nl_nl: Voer een naam in voor deze medialocatie.

[ctx: #1023]
en: Browse for new share
nl_nl: Blader naar nieuwe locatie

[ctx: #1024]
en: Browse
nl_nl: Bladeren

[ctx: #1025]
en: Couldn't retrieve directory information. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
nl_nl: Kan geen locatie-informatie ontvangen. Dit kan als het netwerk niet is verbonden. Wilt u het toch toevoegen?

[ctx: #1026]
en: Add source
nl_nl: Locatie toevoegen

[ctx: #1027]
en: Edit source
nl_nl: Locatie aanpassen

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
nl_nl: Nieuw label opgeven

[ctx: #1030]
en: Browse for image
nl_nl: Bladeren naar een afbeelding

[ctx: #1031]
en: Browse for image folder
nl_nl: Bladeren naar een afbeeldingenmap

[ctx: #1032]
en: Add network location...
nl_nl: Netwerklocatie toevoegen...

[ctx: #1033]
en: Browse for file
nl_nl: Bestand selecteren

[ctx: #1035]
en: Enable submenu buttons
nl_nl: Submenu knoppen inschakelen

[ctx: #1036]
en: Favourites
nl_nl: Bladwijzers

[ctx: #1038]
en: Music add-ons
nl_nl: Muziek add-ons

[ctx: #1039]
en: Picture add-ons
nl_nl: Afbeelding add-ons

[ctx: #1040]
en: Loading directory
nl_nl: Map laden

[ctx: #1041]
en: Retrieved {0:d} items
nl_nl: {0:d} items opgehaald

[ctx: #1042]
en: Retrieved {0:d} of {1:d} items
nl_nl: {0:d} van {1:d} items opgehaald

[ctx: #1043]
en: Program add-ons
nl_nl: Programma add-ons

[ctx: #1044]
en: Set plug-in thumb
nl_nl: Plugin-miniatuur instellen

[ctx: #1046]
en: Access points
nl_nl: Draadloze netwerken

[ctx: #1048]
en: Username
nl_nl: Gebruikersnaam

[ctx: #1049]
en: Script settings
nl_nl: Scriptinstellingen

[ctx: #1051]
en: Enter web address
nl_nl: Voer webadres in

[ctx: #1052]
en: Require authentication
nl_nl: Authenticatie nodig

[ctx: #1053]
en: Choose whether requests to the web server require a username and a password, which must be set below if enabled. It is recommended to always leave this setting enabled.
nl_nl: Kies of verzoeken aan de web server een username en een wachtwoord behoeven, die onder ingevoeld moeten worden indien dit is ingesteld. Advies is om deze instelling altijd ingesteld te laten.

[ctx: #1185]
en: SOCKS5 with remote DNS resolving
nl_nl: SOCKS5 met op afstand bedienbare DNS oplosser

[ctx: #1200]
en: SMB client
nl_nl: SMB-client

[ctx: #1201]
en: NFS Client
nl_nl: NFS-client

[ctx: #1202]
en: Workgroup
nl_nl: Werkgroep

[ctx: #1203]
en: Default username
nl_nl: Standaardgebruikersnaam

[ctx: #1204]
en: Default password
nl_nl: Standaardwachtwoord

[ctx: #1207]
en: WINS server
nl_nl: WINS-server

[ctx: #1208]
en: Mount SMB shares
nl_nl: Laad SMB gedeelde locaties

[ctx: #1210]
en: Remove
nl_nl: Verwijder

[ctx: #1211]
en: Music
nl_nl: Muziek

[ctx: #1213]
en: Pictures
nl_nl: Afbeeldingen

[ctx: #1214]
en: Files
nl_nl: Bestanden

[ctx: #1215]
en: Music & video
nl_nl: Muziek en video's

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
nl_nl: Muziek en afbeeldingen

[ctx: #1217]
en: Music & files
nl_nl: Muziek en bestanden

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
nl_nl: Video en afbeeldingen

[ctx: #1219]
en: Video & files
nl_nl: Video en bestanden

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
nl_nl: Afbeeldingen en bestanden

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
nl_nl: Muziek, video's en afbeeldingen

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
nl_nl: Muziek, video's, afbeeldingen en bestanden

[ctx: #1223]
en: Disabled
nl_nl: Uitgeschakeld

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
nl_nl: Bestanden, muziek en video

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
nl_nl: Bestanden, afbeeldingen en muziek

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
nl_nl: Bestanden, afbeeldingen en video

[ctx: #1229]
en: Music & programs
nl_nl: Muziek en programma's

[ctx: #1230]
en: Video & programs
nl_nl: Video en programma's

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
nl_nl: Afbeeldingen en programma's

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
nl_nl: Muziek, video, afbeeldingen en programma's

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
nl_nl: Programma's, video en muziek

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
nl_nl: Programma's, afbeeldingen en muziek

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
nl_nl: Programma's, afbeeldingen en video's

[ctx: #1260]
en: Announce services to other systems
nl_nl: Aankondigen services naar andere systemen

[ctx: #1268]
en: Enable AirPlay "Videos" and "Pictures" support
nl_nl: Activeer ondersteuning voor AirPlay "Video's" en "Afbeeldingen"

[ctx: #1269]
en: Allow volume control
nl_nl: Aanpassen van volume toestaan

[ctx: #1270]
en: Enable AirPlay support
nl_nl: Activeer AirPlay ondersteuning

[ctx: #1271]
en: Device name
nl_nl: Apparaatnaam

[ctx: #1272]
en: Use password protection
nl_nl: Gebruik een bescherming met wachtwoord

[ctx: #1300]
en: Custom audio device
nl_nl: Aangepast audio apparaat

[ctx: #1301]
en: Custom passthrough device
nl_nl: Aangepast doorvoerapparaat

[ctx: #1302]
en: Volume control steps
nl_nl: Stappenaantal volumecontrole

[ctx: #1374]
note: Weather token
en: Breezy
nl_nl: Winderig

[ctx: #1375]
note: Weather token
en: Temperature
nl_nl: Temperatuur

[ctx: #1376]
note: Weather token
en: Pressure
nl_nl: Luchtdruk

[ctx: #1377]
note: Weather token
en: Proximity
nl_nl: Nabijheid

[ctx: #1378]
note: Weather token
en: Intensity
nl_nl: Intensiteit

[ctx: #1379]
note: Weather token
en: Ragged
nl_nl: Haveloos

[ctx: #1380]
note: Weather token
en: Very
nl_nl: Erg

[ctx: #1381]
note: Weather token
en: Extreme
nl_nl: Extreem

[ctx: #1382]
note: Weather token
en: Whirls
nl_nl: Wervelingen

[ctx: #1383]
note: Weather token
en: Sky is clear
nl_nl: Lucht is helder

[ctx: #1384]
note: Weather token
en: Broken
nl_nl: Defect

[ctx: #1386]
note: Weather token
en: Tropical
nl_nl: Tropisch

[ctx: #1387]
note: Weather token
en: Hurricane
nl_nl: Orkaan

[ctx: #1388]
note: Weather token
en: Cold
nl_nl: Koud

[ctx: #1389]
note: Weather token
en: Windy
nl_nl: Winderig

[ctx: #1390]
note: Weather token
en: Settings
nl_nl: Instellingen

[ctx: #1391]
note: Weather token
en: Breeze
nl_nl: bries

[ctx: #1392]
note: Weather token
en: Gentle
nl_nl: Mild

[ctx: #1393]
note: Weather token
en: High wind, near gale
nl_nl: Harde wind, bijna stormachtig

[ctx: #1394]
note: Weather token
en: Severe
nl_nl: Zware

[ctx: #1395]
note: Weather token
en: Violent
nl_nl: Hevige

[ctx: #1396]
note: Weather token
en: Drifting
nl_nl: Stuifsneeuw

[ctx: #1397]
note: Weather token
en: and
nl_nl: en

[ctx: #1398]
note: Weather token
en: Freezing
nl_nl: Vrieskou

[ctx: #1399]
note: Weather token
en: Late
nl_nl: Laat

[ctx: #1400]
note: Weather token
en: Isolated
nl_nl: Lokaal

[ctx: #1401]
note: Weather token
en: Thundershowers
nl_nl: Onweersbuien

[ctx: #1402]
note: Weather token
en: Thunder
nl_nl: Onweer

[ctx: #1403]
note: Weather token
en: Sun
nl_nl: Zon

[ctx: #1404]
note: Weather token
en: Heavy
nl_nl: Hevige

[ctx: #1406]
note: Weather token
en: the
nl_nl: de

[ctx: #1407]
note: Weather token
en: Vicinity
nl_nl: Omgeving

[ctx: #1408]
note: Weather token
en: Ice
nl_nl: IJs

[ctx: #1409]
note: Weather token
en: Crystals
nl_nl: Kristallen

[ctx: #1410]
note: Weather token
en: Calm
nl_nl: Kalm

[ctx: #1411]
note: Weather token
en: with
nl_nl: met

[ctx: #1412]
note: Weather token
en: windy
nl_nl: winderig

[ctx: #1413]
note: Weather token
en: Patches
nl_nl: Plekken

[ctx: #1414]
note: Weather token
en: Thunderstorm
nl_nl: Onweerstorm

[ctx: #1415]
note: Weather token
en: Drizzle
nl_nl: Motregen

[ctx: #1416]
note: Weather token
en: Foggy
nl_nl: Mistig

[ctx: #1417]
note: Weather token
en: Grains
nl_nl: Graankorrels

[ctx: #1418]
note: Weather token
en: Thunderstorms
nl_nl: Onweerstormen

[ctx: #1419]
note: Weather token
en: Shallow
nl_nl: Weinig

[ctx: #1420]
note: Weather token
en: Moderate
nl_nl: Matig

[ctx: #1421]
note: Weather token
en: Very high
nl_nl: Erg hoog

[ctx: #1422]
note: Weather token
en: Windy
nl_nl: Winderig

[ctx: #1424]
note: Weather token
en: Overcast
nl_nl: Bewolking

[ctx: #1425]
note: Weather token
en: Pellets
nl_nl: Korrels

[ctx: #1426]
note: Weather token
en: Hail
nl_nl: Hagel

[ctx: #1427]
note: Weather token
en: Smoke
nl_nl: Rook

[ctx: #1428]
note: Weather token
en: Volcanic
nl_nl: Vulkanisch

[ctx: #1429]
note: Weather token
en: Ash
nl_nl: As

[ctx: #1430]
note: Weather token
en: Widespread
nl_nl: Uitgestrekt

[ctx: #1431]
note: Weather token
en: Dust
nl_nl: Stof

[ctx: #1432]
note: Weather token
en: Sand
nl_nl: Zand

[ctx: #1433]
note: Weather token
en: Spray
nl_nl: Nevel

[ctx: #1434]
note: Weather token
en: Whirls
nl_nl: Draaikolken

[ctx: #1435]
note: Weather token
en: Sandstorm
nl_nl: Zandstorm

[ctx: #1436]
note: Weather token
en: Blowing
nl_nl: Waaien

[ctx: #1437]
note: Weather token
en: Pellet
nl_nl: Korrel

[ctx: #1438]
note: Weather token
en: Small
nl_nl: Klein

[ctx: #1439]
note: Weather token
en: and
nl_nl: en

[ctx: #1440]
note: Weather token
en: Sleet
nl_nl: Ijzel

[ctx: #1441]
note: Weather token
en: with
nl_nl: met

[ctx: #1442]
note: Weather token
en: Chance
nl_nl: Kans

[ctx: #1443]
note: Weather token
en: of
nl_nl: op

[ctx: #1444]
note: Weather token
en: Funnel
nl_nl: Trechter

[ctx: #1445]
note: Weather token
en: Cloud
nl_nl: Wolk

[ctx: #1446]
note: Weather token
en: Unknown
nl_nl: Onbekend

[ctx: #1447]
note: Weather token
en: Squalls
nl_nl: Rukwinden

[ctx: #1448]
note: Weather token
en: Precipitation
nl_nl: Neerslag

[ctx: #1449]
note: Weather token
en: Partial
nl_nl: Gedeeltelijk

[ctx: #1450]
en: Put display to sleep when idle
nl_nl: Schakel beeldscherm uit bij inactiviteit

[ctx: #2050]
en: Runtime
nl_nl: Speelduur

[ctx: #2080]
en: Empty list
nl_nl: Lege lijst

[ctx: #2081]
en: Went back to parent list because the active list has been emptied
nl_nl: Teruggekeerd naar de bovenliggende map omdat de lijst geleegd is

[ctx: #2101]
en: Newer version needed. Check the log for more information about this message.
nl_nl: Nieuwere versie vereist. Controleer het log voor meer informatie over dit bericht.

[ctx: #2102]
note: Notification message indicating an add-on error. "<Add-on name> error".
en: {0:s} error
nl_nl: {0:s} fout

[ctx: #2103]
note: Fallback message indicating an add-on error.
en: Add-on error
nl_nl: Addon-fout

[ctx: #2104]
note: Used for add-on error kaitoast.
en: Check the log for more information.
nl_nl: Controleer het log voor meer informatie.

[ctx: #2203]
en: Use DTS Core
nl_nl: Gebruik DTS core

[ctx: #2204]
en: Select this option if you want to passthrough DTS-HD formats as DTS, otherwise, DTS-HD formats will be played via PCM
nl_nl: Kies deze optie als je passthrough DTS-HD formats als DTS wilt, anders zal DTS-HD als PCM afgespeeld worden

[ctx: #10000]
en: Home
nl_nl: Beginscherm

[ctx: #10001]
en: Programs
nl_nl: Programma's

[ctx: #10002]
en: Pictures
nl_nl: Afbeeldingen

[ctx: #10003]
en: File manager
nl_nl: Bestandsbeheer

[ctx: #10004]
en: Settings
nl_nl: Instellingen

[ctx: #10005]
en: Not available
nl_nl: Niet beschikbaar

[ctx: #10006]
note: Abbreviation of "Not Available"
en: N/A
nl_nl: N/B

[ctx: #10007]
en: System information
nl_nl: Systeeminformatie

[ctx: #10008]
en: Play next
nl_nl: Volgende afspelen

[ctx: #10009]
note: Header label for add-on configuration removal dialog
en: Confirm add-on configuration removal
nl_nl: Bevestig verwijderen van add-on

[ctx: #10010]
note: Header label for add-on configuration removal selection dialog
en: Select add-on configuration to remove
nl_nl: Selecteer een add-on om te verwijderen

[ctx: #10011]
en: Settings - Videos - Screen calibration
nl_nl: Instellingen - Video's - Schermkalibratie

[ctx: #10012]
note: Header label for add-on configuration selection dialog
en: Add-on configurations and settings
nl_nl: Add-on configuraties en instellingen

[ctx: #10013]
note: Item label used in add-on configuration selection dialog
en: Edit add-on settings
nl_nl: Add-on-instellingen wijzigen

[ctx: #10014]
note: Item label used in add-on configuration selection dialog
en: Add add-on configuration
nl_nl: Add-on-configuratie toevoegen

[ctx: #10015]
note: Item label used in add-on configuration selection dialog
en: Remove add-on configuration
nl_nl: Add-on-configuratie verwijderen

[ctx: #10016]
en: Settings - System
nl_nl: Instellingen - Systeem

[ctx: #10017]
note: Settings group label
en: Add-on configuration
nl_nl: Add-on-configuratie

[ctx: #10018]
en: Settings - Service
nl_nl: Instellingen - Dienst

[ctx: #10019]
note: Item label for add-on configuration removal dialog
en: Do you want to remove the add-on configuration "{0:s}"?
nl_nl: Wil je de add-on-configuratie "{0:s}" verwijderen?

[ctx: #10020]
note: Item label used in add-on setup selection dialog
en: Edit "{0:s}" [{1:s}]
nl_nl: Wijzigen "{0:s}" [{1:s}]

[ctx: #10021]
en: Settings - TV
nl_nl: Instellingen - TV

[ctx: #10022]
en: Settings - Games
nl_nl: Instellingen - Spellen

[ctx: #10024]
en: Titles
nl_nl: Titels

[ctx: #10025]
en: Videos
nl_nl: Video's

[ctx: #10028]
en: Videos / Playlist
nl_nl: Video / Afspeellijst

[ctx: #10029]
en: Login screen
nl_nl: Inlogscherm

[ctx: #10030]
en: Settings - Player
nl_nl: Instellingen - Speler

[ctx: #10031]
en: Settings - Media
nl_nl: Instellingen - Media

[ctx: #10032]
en: Settings - Interface
nl_nl: Instellingen - Interface

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
nl_nl: Instellingen - Profielen

[ctx: #10035]
en: Skin Settings
nl_nl: Skininstellingen

[ctx: #10036]
en: Basic
nl_nl: Basis

[ctx: #10037]
en: Standard
nl_nl: Standaard

[ctx: #10038]
en: Advanced
nl_nl: Geavanceerd

[ctx: #10040]
en: Add-on browser
nl_nl: Addon-verkenner

[ctx: #10041]
en: Reset above settings to default
nl_nl: Herstel bovengenoemde instellingen naar standaardwaarden

[ctx: #10042]
en: Are you sure you want to reset the settings in this category?
nl_nl: Weet je zeker dat je alle instellingen in deze categorie naar de standaard wilt terugzetten?

[ctx: #10043]
en: Help
nl_nl: Hulp

[ctx: #10044]
en: No help available
nl_nl: Geen hulp beschikbaar

[ctx: #10045]
en: Resets all the visible settings to their default values.
nl_nl: Herstelt alle zichtbare instellingen naar hun standaardwaarden.

[ctx: #10046]
en: No categories available
nl_nl: Geen categorieën beschikbaar

[ctx: #10047]
en: Try changing the setting level to see additional categories and settings.
nl_nl: Probeer het instellingsniveau te veranderen om extra categorien en instellingen te zien.

[ctx: #10048]
en: Add video source
nl_nl: Toevoegen videolocatie

[ctx: #10049]
en: Add music source
nl_nl: Toevoegen muziek locatie

[ctx: #10050]
en: Event log
nl_nl: Gebeurtenisregistratie

[ctx: #10051]
en: Add program source
nl_nl: Toevoegen programma locatie

[ctx: #10052]
en: Add file source
nl_nl: Toevoegen bestand locatie

[ctx: #10053]
en: Edit video source
nl_nl: Aanpassen video locatie

[ctx: #10054]
en: Edit music source
nl_nl: Aanpassen muziek locatie

[ctx: #10055]
en: Edit picture source
nl_nl: Aanpassen afbeeldingen locatie

[ctx: #10056]
en: Edit program source
nl_nl: Aanpassen program locatie

[ctx: #10057]
en: Edit file source
nl_nl: Aanpassen bestand locatie

[ctx: #10058]
en: Remove tag from library
nl_nl: Label uit bibliotheek verwijderen

[ctx: #10060]
en: Favourites
nl_nl: Bladwijzers

[ctx: #10099]
en: Pointer
nl_nl: Aanwijzer

[ctx: #10100]
en: Yes / No dialog
nl_nl: Ja / Nee dialoog

[ctx: #10101]
en: Progress dialog
nl_nl: Voortgangscherm

[ctx: #10103]
en: Virtual keyboard
nl_nl: Virtueel toetsenbord

[ctx: #10104]
en: Volume bar
nl_nl: Volumebalk

[ctx: #10106]
en: Context menu
nl_nl: Contextmenu

[ctx: #10107]
en: Notification dialog
nl_nl: Notificatiedialoog

[ctx: #10109]
en: Numeric Input
nl_nl: Numerieke invoer

[ctx: #10110]
en: Gamepad input
nl_nl: Gamepad-invoer

[ctx: #10111]
en: Shutdown menu
nl_nl: Afsluitmenu

[ctx: #10114]
en: Player controls
nl_nl: spelerbesturing

[ctx: #10115]
en: Seek bar
nl_nl: Zoekbalk

[ctx: #10116]
en: Player process info
nl_nl: Voortgangsinfo speler

[ctx: #10120]
en: Music OSD
nl_nl: Muziek-OSD

[ctx: #10122]
en: Visualization preset list
nl_nl: Visualisatie voorinstellingslijst

[ctx: #10123]
en: Video OSD settings
nl_nl: VideoOSD-instellingen

[ctx: #10124]
en: Audio OSD settings
nl_nl: Audio OSD-instellingen

[ctx: #10125]
en: Video bookmarks
nl_nl: Videobladwijzers

[ctx: #10126]
en: File browser
nl_nl: Bestandsverkenner

[ctx: #10127]
note: Audio Channel count
en: channels
nl_nl: kanalen

[ctx: #10128]
en: Network setup
nl_nl: Netwerkinstellingen

[ctx: #10129]
en: Media source
nl_nl: Media locatie

[ctx: #10130]
en: Profile settings
nl_nl: Profielinstellingen

[ctx: #10131]
en: Lock settings
nl_nl: Beveiligingsinstellingen

[ctx: #10132]
en: Content settings
nl_nl: Inhoudsinstellingen

[ctx: #10134]
en: Favourites
nl_nl: Bladwijzers

[ctx: #10135]
en: Song info
nl_nl: Liedinformatie

[ctx: #10136]
en: Smart playlist editor
nl_nl: Slimme afspeellijst editor

[ctx: #10137]
en: Smart playlist rule editor
nl_nl: Slimme afspeellijst regels editor

[ctx: #10139]
en: Picture info
nl_nl: Afbeeldingsinformatie

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
nl_nl: Add-on instellingen

[ctx: #10142]
en: Fullscreen info
nl_nl: Volledig scherminformatie

[ctx: #10145]
en: Slider dialog
nl_nl: Schuifdialoog

[ctx: #10147]
en: Text viewer
nl_nl: Tekstkijker

[ctx: #10150]
en: Peripheral settings
nl_nl: Randapparatuurinstellingen

[ctx: #10151]
en: Extended progress dialog
nl_nl: Uitgebreide voortgangsdialoog

[ctx: #10152]
en: Media filter
nl_nl: Mediafilter

[ctx: #10153]
en: Subtitle search
nl_nl: Ondertitel zoeken

[ctx: #10157]
en: OSD CMS settings
nl_nl: OSD CMS-instellingen

[ctx: #10159]
en: Subtitle OSD settings
nl_nl: OSD-instellingen voor ondertiteling

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
nl_nl: Zoeken naar ondertiteling...

[ctx: #10211]
en: Looking for or caching subtitles...
nl_nl: Zoeken naar of cachen ondertiteling...

[ctx: #10212]
en: terminating
nl_nl: bezig met afsluiten

[ctx: #10213]
en: buffering
nl_nl: bufferen

[ctx: #10214]
en: Opening stream
nl_nl: Bezig met het openen van stream

[ctx: #10500]
en: Music playlist
nl_nl: Muziekafspeellijst

[ctx: #10502]
en: Music
nl_nl: Muziek

[ctx: #10503]
en: Music playlist editor
nl_nl: Muziekafspeellijstbewerker

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
nl_nl: Top 100 Nummers

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
nl_nl: Top 100 Albums

[ctx: #10506]
en: Programs
nl_nl: Programma's

[ctx: #10507]
en: Configuration
nl_nl: Configuratie

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
nl_nl: Weersverwachting

[ctx: #10509]
en: Network gaming
nl_nl: Netwerk gaming

[ctx: #10510]
en: Extensions
nl_nl: Extensies

[ctx: #10511]
en: System info
nl_nl: Systeeminformatie

[ctx: #10516]
en: Music - Library
nl_nl: Muziek - Bibliotheek

[ctx: #10517]
en: Now playing - Music
nl_nl: Nu afspelend - Muziek

[ctx: #10522]
en: Now playing - Videos
nl_nl: Nu afspelend - Video's

[ctx: #10523]
en: Album information
nl_nl: Albuminformatie

[ctx: #10524]
en: Movie information
nl_nl: Filminformatie

[ctx: #10550]
en: Teletext
nl_nl: Teletekst

[ctx: #10600]
en: PVR guide info
nl_nl: PVR-gidsinformatie

[ctx: #10601]
en: PVR recording info
nl_nl: PVR-opnameinformatie

[ctx: #10602]
en: PVR timer setting
nl_nl: PVR-timerinstelling

[ctx: #10603]
en: PVR group manager
nl_nl: PVR-groepsbeheerder

[ctx: #10604]
en: PVR channel manager
nl_nl: PVR-kanaalbeheerder

[ctx: #10605]
en: PVR guide search
nl_nl: PVR-gids zoeken

[ctx: #10606]
en: PVR channel scan
nl_nl: PVR-kanaalscan

[ctx: #10607]
en: PVR update progress
nl_nl: PVR-updatevoortgang

[ctx: #10608]
en: PVR OSD channels
nl_nl: PVR-OSD-kanalen

[ctx: #10609]
en: PVR OSD guide
nl_nl: PVR-OSD-gids

[ctx: #10610]
en: PVR radio RDS info
nl_nl: PVR-radio RDS-informatie

[ctx: #10611]
en: PVR recording setting
nl_nl: PVR-opnameinstelling

[ctx: #10700]
en: TV channels
nl_nl: TV-kanalen

[ctx: #10701]
en: TV recordings
nl_nl: TV-opnamen

[ctx: #10702]
en: TV guide
nl_nl: TV-gids

[ctx: #10703]
en: TV timers
nl_nl: TV-timers

[ctx: #10704]
en: TV search
nl_nl: TV zoeken

[ctx: #10705]
en: Radio channels
nl_nl: Radiokanalen

[ctx: #10706]
en: Radio recordings
nl_nl: Radio-opnamen

[ctx: #10707]
en: Radio guide
nl_nl: Radiogids

[ctx: #10708]
en: Radio timers
nl_nl: Radiotimer

[ctx: #10709]
en: Radio search
nl_nl: Radio zoeken

[ctx: #10710]
en: TV timer rules
nl_nl: TV-timerregels

[ctx: #10711]
en: Radio timer rules
nl_nl: Radio timerregels

[ctx: #10800]
en: Fullscreen live TV
nl_nl: Volledig scherm Live-TV

[ctx: #10801]
en: Fullscreen radio
nl_nl: Volledig scherm radio

[ctx: #10820]
note: Title of controller configuration window
en: Controller Configuration
nl_nl: Controller Configuratie

[ctx: #10821]
note: Title of the "My Games" window
en: Games
nl_nl: Spellen

[ctx: #10823]
note: Title of the in-game video filter selection dialog
en: Video Filter
nl_nl: Videofilter

[ctx: #10824]
note: Title of the in-game video stretch mode selection dialog
en: Stretch Mode
nl_nl: Uitrekmodus

[ctx: #10826]
note: Title of the in-game dialog for advanced emulator settings
en: Advanced Settings
nl_nl: Geavanceerde instellingen

[ctx: #10827]
note: Title of the in-game video rotation selection dialog
en: Video Rotation
nl_nl: Videodraaiing

[ctx: #10828]
note: Title of the window for setting up controller ports used by the game
en: Port Setup
nl_nl: Poortconfiguratie

[ctx: #10829]
note: Title of the in-game dialog to select a savestate for the current game
en: Select Savestate
nl_nl: Selecteer slagstaat

[ctx: #10830]
note: Title of the out-of-game dialog to select a savestate for the current game
en: Select Savestate
nl_nl: Selecteer slagstaat

[ctx: #10831]
note: Name of window for viewing and configuring players while playing a game
en: Players
nl_nl: Spelers

[ctx: #12000]
en: Select dialog
nl_nl: Selecteer dialoog

[ctx: #12001]
en: Music info
nl_nl: Muziek info

[ctx: #12002]
en: OK dialog
nl_nl: OK-dialoog

[ctx: #12003]
en: Video info
nl_nl: Videoinformatie

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
nl_nl: Volledig schermbeeld

[ctx: #12006]
en: Audio visualisation
nl_nl: Audiovisualisatie

[ctx: #12007]
en: Audio visualisation
nl_nl: Audiovisualisatie

[ctx: #12009]
note: Does not match window ID description
en: Rebuild index...
nl_nl: Herindexeren...

[ctx: #12010]
en: Return to music window
nl_nl: Terug naar Muziek

[ctx: #12011]
en: Return to videos window
nl_nl: Terug naar Video's

[ctx: #12012]
en: Last used
nl_nl: Laatst gebruikt

[ctx: #12013]
en: Install date
nl_nl: Installatiedatum

[ctx: #12014]
en: Last updated
nl_nl: Laatst bijgewerkt

[ctx: #12015]
en: Select video version
nl_nl: Selecteer videoversie

[ctx: #12016]
en: Select video extra
nl_nl: Selecteer video extra

[ctx: #12021]
note: Label of various controls for starting playback from the beginning
en: Play from beginning
nl_nl: Afspelen vanaf het begin

[ctx: #12022]
note: Label of various controls for resuming playback from a certain point in time
en: Resume from {0:s}
nl_nl: Hervatten vanaf {0:s}

[ctx: #12308]
note: Label of the show password button in the keyboard dialog
en: Show password
nl_nl: Toon wachtwoord

[ctx: #12309]
note: Label of the hide password button in the keyboard dialog
en: Hide password
nl_nl: Verberg wachtwoord

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
nl_nl: Vergrendeld! Voer code in...

[ctx: #12326]
en: Enter password
nl_nl: Voer het wachtwoord in

[ctx: #12327]
en: Enter master code
nl_nl: Voer de vergrendelcode in

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
nl_nl: Voer de vergrendelcode in om te ontgrendelen

[ctx: #12329]
en: or press "C" to cancel
nl_nl: of druk op "C" om te annuleren

[ctx: #12330]
en: Enter gamepad button combo and
nl_nl: Voer knoppencombinatie op controller in en

[ctx: #12331]
en: press "OK", or "Back" to cancel
nl_nl: druk op "OK", of "terug" om te annuleren

[ctx: #12332]
en: Set lock
nl_nl: Vergrendelen

[ctx: #12333]
en: Unlock
nl_nl: Ontgrendelen

[ctx: #12334]
en: Reset lock
nl_nl: Vergrendeling resetten

[ctx: #12335]
en: Remove lock
nl_nl: Vergrendeling verwijderen

[ctx: #12337]
en: Numeric password
nl_nl: Numeriek wachtwoord

[ctx: #12338]
en: Gamepad button combo
nl_nl: Gamepad knoppencombinatie

[ctx: #12339]
en: Full-text password
nl_nl: Tekstueel wachtwoord

[ctx: #12340]
en: Enter new password
nl_nl: Voer nieuw wachtwoord in

[ctx: #12341]
en: Re-enter new password
nl_nl: Voer nieuw wachtwoord opnieuw in

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
nl_nl: Foutief wachtwoord

[ctx: #12343]
en: retries left
nl_nl: pogingen resterend

[ctx: #12344]
en: Passwords entered did not match.
nl_nl: Ingevoerd wachtwoord klopt niet.

[ctx: #12345]
en: Access denied
nl_nl: Toegang geweigerd

[ctx: #12346]
en: Password retry limit exceeded.
nl_nl: Maximaal aantal pogingen bereikt.

[ctx: #12347]
en: The system will now power down.
nl_nl: Het systeem zal nu worden uitgeschakeld.

[ctx: #12348]
en: Item locked
nl_nl: Item vergrendeld

[ctx: #12353]
en: Reactivate lock
nl_nl: Vergrendeling heractiveren

[ctx: #12356]
en: Change lock
nl_nl: Vergrendeling veranderen

[ctx: #12357]
en: Source lock
nl_nl: Locatie vergrendeling

[ctx: #12358]
en: Password entry was blank. Try again.
nl_nl: Geen wachtwoord ingegeven. Probeer opnieuw.

[ctx: #12360]
en: Master lock
nl_nl: Vergrendelen

[ctx: #12362]
en: Shutdown system if number of master lock retries is exceeded
nl_nl: Systeem uitschakelen na max. aantal mislukte ontgrendelpogingen

[ctx: #12367]
en: Master code is not valid. Please enter a valid master code.
nl_nl: Wachtwoord is onjuist. Voer a.u.b. een geldig wachtwoord in.

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
nl_nl: Instellingen & bestandsbeheer

[ctx: #12376]
en: Set as default for all media
nl_nl: Stel in als standaard voor alle media

[ctx: #12377]
en: This will reset any previously saved values. Are you sure?
nl_nl: Dit zal alle voorgaande opgeslagen waarden resetten. Weet u het zeker?

[ctx: #12378]
en: Amount of time to display each image
nl_nl: Afbeeldingen weergeven gedurende

[ctx: #12379]
en: Use pan and zoom effects
nl_nl: Pan- en zoomeffecten gebruiken

[ctx: #12381]
en: Switch to visualisation on playback
nl_nl: Schakel naar visualisatie na afspelen

[ctx: #12383]
en: 12-hour clock
nl_nl: 12-uurs klok

[ctx: #12384]
en: 24-hour clock
nl_nl: 24-uurs klok

[ctx: #12385]
en: Day / Month
nl_nl: Dag / Maand

[ctx: #12386]
en: Month / Day
nl_nl: Maand / Dag

[ctx: #12389]
en: Privacy policy
nl_nl: Privacybeleid

[ctx: #12390]
en: System uptime
nl_nl: Systeem actief

[ctx: #12391]
en: Minutes
nl_nl: minuten

[ctx: #12392]
en: Hours
nl_nl: uren

[ctx: #12393]
en: Days
nl_nl: dagen

[ctx: #12394]
en: Total uptime
nl_nl: Totale activiteit

[ctx: #12395]
en: Battery level
nl_nl: Batterijniveau

[ctx: #12600]
en: Weather
nl_nl: Het weer

[ctx: #12900]
en: Screensaver
nl_nl: Schermbeveiliging

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
nl_nl: Volledig scherm OSD

[ctx: #12906]
en: Fullscreen game
nl_nl: Spel in volledig scherm

[ctx: #12999]
en: Startup
nl_nl: Opstart

[ctx: #13000]
en: System
nl_nl: Systeem

[ctx: #13001]
en: Immediate HDD spindown
nl_nl: Harde schijf onmiddellijk uitschakelen

[ctx: #13002]
en: Video only
nl_nl: Enkel video

[ctx: #13003]
en: - Delay
nl_nl: - Vertraging

[ctx: #13004]
en: - Minimum file duration
nl_nl: - Minimale bestandsduur

[ctx: #13005]
en: Shutdown
nl_nl: Uitschakelen

[ctx: #13006]
en: Add picture source
nl_nl: Toevoegen afbeeldingenlocatie

[ctx: #13008]
en: Shutdown function
nl_nl: Standaard afsluitmethode

[ctx: #13009]
en: Quit
nl_nl: Afsluiten

[ctx: #13010]
en: Hibernate
nl_nl: Sluimerstand

[ctx: #13011]
en: Suspend
nl_nl: Slaapstand

[ctx: #13012]
en: Exit
nl_nl: Afsluiten

[ctx: #13013]
en: Reboot
nl_nl: Opnieuw opstarten

[ctx: #13014]
en: Minimise
nl_nl: Minimaliseren

[ctx: #13015]
en: Power button action
nl_nl: Actie voor aan/uitknop

[ctx: #13016]
en: Power off system
nl_nl: Systeem uitschakelen

[ctx: #13017]
en: Inhibit idle shutdown
nl_nl: Voorkom uitschakeling door inactiviteit

[ctx: #13018]
en: Allow idle shutdown
nl_nl: Uitschakeling toestaan vanwege inactiviteit

[ctx: #13020]
en: Is another session active, perhaps over ssh?
nl_nl: Er is een andere sessie actief, wellicht SSH?

[ctx: #13021]
en: Mounted removable storage device
nl_nl: Verwijderbaar apparaat gekoppeld

[ctx: #13022]
en: Unsafe storage device removal
nl_nl: Onveilige opslagapparaat verwijdering

[ctx: #13023]
en: Successfully removed storage device
nl_nl: Succesvol opslagapparaat verwijderd

[ctx: #13026]
en: Try to wakeup remote servers on access
nl_nl: Probeer servers op afstand te ontwaken

[ctx: #13028]
en: Waiting for network to connect...
nl_nl: Wachten op netwerk verbinding...

[ctx: #13029]
en: Failed to execute Wake-on-LAN!
nl_nl: Niet gelukt om Wake-on-LAN uit te voeren!

[ctx: #13030]
en: Waiting for server to wake up...
nl_nl: Wachten tot de server ontwaakt...

[ctx: #13031]
en: Extended wait for server to wake up...
nl_nl: Langer wachten tot de server ontwaakt...

[ctx: #13032]
en: Waiting for services to launch...
nl_nl: Wachten tot de diensten zijn opgestart...

[ctx: #13033]
en: MAC discovery
nl_nl: MAC ontdekking

[ctx: #13034]
en: Updated for {0:s}
nl_nl: Bijgewerkt voor {0:s}

[ctx: #13035]
en: Found for {0:s}
nl_nl: Gevonden voor {0:s}

[ctx: #13036]
en: Failed for {0:s}
nl_nl: Gefaald voor{0:s}

[ctx: #13050]
en: Running low on battery
nl_nl: Lage accuspanning

[ctx: #13100]
en: Flicker filter
nl_nl: Flikkerfilter

[ctx: #13101]
en: Let driver choose (requires restart)
nl_nl: Laat keuze aan driver (herstart vereist)

[ctx: #13106]
note: generic "disabled" label used in different places
en: Disabled
nl_nl: Uitgeschakeld

[ctx: #13107]
en: Enabled during video playback
nl_nl: Geactiveerd tijdens afspelen

[ctx: #13108]
en: Always enabled
nl_nl: Altijd geactiveerd

[ctx: #13109]
note: unused?
en: Test & apply the resolution
nl_nl: Test & pas de resolutie toe

[ctx: #13110]
en: Save this resolution?
nl_nl: Deze resolutie opslaan?

[ctx: #13111]
en: Would you like to keep this change?
nl_nl: Wilt u deze verandering behouden?

[ctx: #13112]
note: unused?
en: High quality upscaling
nl_nl: Hoge kwaliteit beeldverbetering

[ctx: #13113]
note: used by several skins
en: Disabled
nl_nl: Uitgeschakeld

[ctx: #13114]
note: unused?
en: Enabled for SD content
nl_nl: Geactiveerd voor SD-beelden

[ctx: #13115]
note: unused?
en: Always enabled
nl_nl: Altijd geactiveerd

[ctx: #13116]
note: unused?
en: Upscaling method
nl_nl: Beeldverbeteringsmethode

[ctx: #13123]
en: Keep skin?
nl_nl: Skin behouden?

[ctx: #13130]
en: Blank other displays
nl_nl: Stop doorgifte videosignaal aan andere beeldschermen

[ctx: #13131]
note: unused?
en: Disabled
nl_nl: Uitgeschakeld

[ctx: #13132]
note: unused?
en: Blank displays
nl_nl: Stop doorgifte videosignaal

[ctx: #13140]
en: Active connections detected!
nl_nl: Actieve verbindingen gedetecteerd!

[ctx: #13141]
en: If you proceed, you might not be able to control this application any longer. Are you sure you want to stop the event server?
nl_nl: Als u akkoord gaat, kunt u mogelijk deze applicatie mogelijk niet meer beheren. Weet u zeker dat u de event server wilt stoppen?

[ctx: #13144]
en: Change Apple Remote mode?
nl_nl: Verander Apple afstandsbedieningsmodus?

[ctx: #13145]
en: If you are currently using the Apple Remote to control this application, changing this setting might affect your ability to continue controlling it. Do you want to proceed?
nl_nl: Als je nu de Apple afstandsbediening gebruikt om deze applicatie te beheren, kan het veranderen van deze instelling het verder beheren van de applicatie mogelijk beïnvloeden. Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

[ctx: #13159]
en: Subnet mask
nl_nl: Subnetmasker

[ctx: #13160]
en: Gateway
nl_nl: Toegangspoort

[ctx: #13161]
en: Primary DNS
nl_nl: Primaire DNS

[ctx: #13162]
note: unused?
en: Initialise failed
nl_nl: Initialisatie mislukt

[ctx: #13170]
en: Never
nl_nl: Nooit

[ctx: #13171]
note: unused?
en: Immediately
nl_nl: Direct

[ctx: #13172]
note: unused?
en: After {0:d} secs
nl_nl: Na {0:d} seconden

[ctx: #13173]
note: unused?
en: HDD install date:
nl_nl: HDD installatiedatum:

[ctx: #13174]
note: unused?
en: HDD power cycle count:
nl_nl: HDD Power Cycle teller:

[ctx: #13200]
en: Profiles
nl_nl: Profielen

[ctx: #13201]
en: Delete profile '{0:s}'?
nl_nl: Profiel '{0:s}' verwijderen?

[ctx: #13204]
note: used by several skins
en: Last loaded profile:
nl_nl: Laatst gebruikt profiel:

[ctx: #13205]
note: generic "unknown" label used in different places
en: Unknown
nl_nl: Onbekend

[ctx: #13206]
note: Label in the game OSD to overwrite an existing savestate
en: Overwrite
nl_nl: Overschrijven

[ctx: #13207]
note: Subtitle selection to only use forced subtitles
en: Forced only
nl_nl: Enkel geforceerd

[ctx: #13208]
en: Alarm clock
nl_nl: Alarmklok

[ctx: #13209]
en: Alarm clock interval (in minutes)
nl_nl: Alarmklokinterval (in minuten)

[ctx: #13210]
en: Started, alarm in {0:d}m
nl_nl: Gestart, alarm over {0:d}m

[ctx: #13212]
en: Cancelled with {0:d}m{1:d}s left
nl_nl: Onderbroken met nog {0:d}m{1:d}s te gaan

[ctx: #13249]
en: Search for subtitles in RARs
nl_nl: Ondertitels zoeken in RAR-bestanden

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
nl_nl: Ondertiteling zoeken...

[ctx: #13251]
en: Move item
nl_nl: Item verplaatsen

[ctx: #13252]
en: Move item here
nl_nl: Item hierheen verplaatsen

[ctx: #13253]
en: Cancel move
nl_nl: Verplaatsen annuleren

[ctx: #13271]
en: System CPU usage:
nl_nl: Systeem-CPU gebruik:

[ctx: #13274]
en: Connected, but no DNS is available.
nl_nl: Verbonden, maar geen DNS beschikbaar.

[ctx: #13275]
en: Hard disk
nl_nl: Harde schijf

[ctx: #13277]
en: Storage
nl_nl: Opslag

[ctx: #13278]
en: Default
nl_nl: Standaard

[ctx: #13279]
en: Network
nl_nl: Netwerk

[ctx: #13283]
en: Operating system:
nl_nl: Besturingssysteem:

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
nl_nl: CPU-snelheid:

[ctx: #13286]
en: Video encoder:
nl_nl: Video-encoder:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
nl_nl: Schermresolutie:

[ctx: #13292]
en: A/V cable:
nl_nl: A/V-kabel:

[ctx: #13294]
en: DVD region:
nl_nl: DVD-regio:

[ctx: #13296]
en: Connected
nl_nl: Verbonden

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
nl_nl: Niet verbonden. Controleer uw netwerkinstellingen.

[ctx: #13298]
note: Label of the button used to disconnect a game controller from the emulated game port
en: Disconnected
nl_nl: Ontkoppeld

[ctx: #13299]
en: Target temperature
nl_nl: Doeltemperatuur

[ctx: #13300]
en: Fan speed
nl_nl: Ventilatorsnelheid

[ctx: #13301]
en: Auto temperature control
nl_nl: Automatische temperatuurbeheersing

[ctx: #13302]
en: Fan speed override
nl_nl: Snelheidsregeling ventilator

[ctx: #13303]
en: Fonts
nl_nl: Lettertypes

[ctx: #13304]
en: Enable flipping bi-directional strings
nl_nl: Bidirectionele tekst omdraaien activeren

[ctx: #13305]
en: Show RSS news feeds
nl_nl: RSS-feeds inschakelen

[ctx: #13306]
en: Show parent folder items
nl_nl: Hoofdmap items tonen

[ctx: #13307]
en: Track naming template
nl_nl: Nummers in lijst weergeven als

[ctx: #13308]
en: Do you wish to reboot your system instead of just this application?
nl_nl: Wilt u uw systeem herstarten in plaats van alleen deze toepassing?

[ctx: #13310]
en: Zoom effect
nl_nl: Zoomeffect

[ctx: #13311]
en: Float effect
nl_nl: Zweefeffect

[ctx: #13312]
en: Black bar reduction
nl_nl: Randreductie

[ctx: #13313]
en: Restart
nl_nl: Herstart

[ctx: #13314]
en: Crossfade between songs
nl_nl: Nummers in elkaar laten overvloeien

[ctx: #13315]
en: Regenerate thumbnails
nl_nl: Miniaturen regenereren

[ctx: #13316]
en: Recursive thumbnails
nl_nl: Ook onderliggende mappen

[ctx: #13317]
en: View slideshow
nl_nl: Diavoorstelling bekijken

[ctx: #13318]
en: Recursive slideshow
nl_nl: Diavoorstelling met mappen

[ctx: #13319]
en: Randomise
nl_nl: Willekeurige volgorde

[ctx: #13321]
en: Left only
nl_nl: Alleen links

[ctx: #13322]
en: Right only
nl_nl: Alleen rechts

[ctx: #13324]
en: Background transparency
nl_nl: Doorzichtigheid achtergrond

[ctx: #13325]
en: Foreground transparency
nl_nl: Doorzichtigheid voorgrond

[ctx: #13326]
en: A/V delay
nl_nl: A/V synchronisatie

[ctx: #13328]
en: {0:s} not found
nl_nl: {0:s} niet gevonden

[ctx: #13329]
en: Error opening {0:s}
nl_nl: Fout tijdens openen {0:s}

[ctx: #13330]
en: Unable to load {0:s}
nl_nl: {0:s} kon niet worden geladen

[ctx: #13331]
en: Error: Out of memory
nl_nl: Fout: te weinig geheugen

[ctx: #13332]
en: Move up
nl_nl: Verplaats omhoog

[ctx: #13333]
en: Move down
nl_nl: Verplaats omlaag

[ctx: #13334]
en: Edit label
nl_nl: Label aanpassen

[ctx: #13335]
en: Make default
nl_nl: Maak standaard

[ctx: #13336]
en: Remove button
nl_nl: Verwijder Knop

[ctx: #13340]
en: Leave as is
nl_nl: Onveranderd laten

[ctx: #13341]
en: Green
nl_nl: Groen

[ctx: #13342]
en: Orange
nl_nl: Oranje

[ctx: #13343]
en: Red
nl_nl: Rood

[ctx: #13344]
en: Cycle
nl_nl: Afwisselen

[ctx: #13345]
en: Switch LED off on playback
nl_nl: LED uitschakelen tijdens afspelen

[ctx: #13346]
en: Movie information
nl_nl: Filminformatie

[ctx: #13347]
note: Label for 'queue item' (adds an item to a playlist), used at several places
en: Queue item
nl_nl: Aan afspeellijst toevoegen

[ctx: #13348]
en: Search IMDb...
nl_nl: IMDb doorzoeken...

[ctx: #13349]
en: Scan for new content
nl_nl: Naar nieuwe inhoud scannen

[ctx: #13350]
en: Current playlist
nl_nl: Huidige afspeellijst

[ctx: #13351]
en: Album information
nl_nl: Albuminformatie

[ctx: #13352]
en: Scan item to library
nl_nl: Aan bibliotheek toevoegen

[ctx: #13353]
en: Stop scanning
nl_nl: Scan annuleren

[ctx: #13354]
en: Render method
nl_nl: Rendermethode

[ctx: #13355]
en: Low quality pixel shader
nl_nl: Lage kwaliteit Pixel Shader

[ctx: #13356]
en: Hardware overlays
nl_nl: Hardware Overlays

[ctx: #13357]
en: High quality pixel shader
nl_nl: Hoge kwaliteit Pixel Shader

[ctx: #13358]
en: Play item
nl_nl: Item afspelen

[ctx: #13359]
en: Set artist thumb
nl_nl: Afbeelding artiest instellen

[ctx: #13360]
en: Automatically generate thumbnails
nl_nl: Miniaturen automatisch aanmaken

[ctx: #13361]
en: Enable voice
nl_nl: Stem activeren

[ctx: #13362]
note: label for resume context menu item for video folders (like a TV show or a single season of a TV show)
en: Continue watching
nl_nl: Kijk verder

[ctx: #13375]
en: Enable device
nl_nl: Apparaat activeren

[ctx: #13377]
en: Default view mode
nl_nl: Standaard weergavemodus

[ctx: #13378]
en: Default brightness
nl_nl: Standaard helderheid

[ctx: #13379]
en: Default contrast
nl_nl: Standaard contrast

[ctx: #13380]
en: Default gamma
nl_nl: Standaard kleurbalans

[ctx: #13381]
en: Resume video
nl_nl: Video hervatten

[ctx: #13382]
en: Voice mask - Port 1
nl_nl: Stem - Poort 0

[ctx: #13383]
en: Voice mask - Port 2
nl_nl: Stem - Poort 1

[ctx: #13384]
en: Voice mask - Port 3
nl_nl: Stem - Poort 2

[ctx: #13385]
en: Voice mask - Port 4
nl_nl: Stem - Poort 3

[ctx: #13386]
en: Use time based seeking
nl_nl: Op tijd gebaseerd zoeken

[ctx: #13387]
note: unused?
en: Track naming template - right
nl_nl: Nummer weergave template - rechts

[ctx: #13388]
en: Preset
nl_nl: Voorinstelling

[ctx: #13389]
en: There are no presets available for this visualisation
nl_nl: Er zijn geen voorkeuzes beschikbaar bij deze visualisatie

[ctx: #13390]
en: There are no settings available[CR]for this visualisation
nl_nl: Er zijn geen voorinstellingen beschikbaar[CR]voor deze visualisatie

[ctx: #13391]
en: Eject / Load
nl_nl: Open / Dicht

[ctx: #13393]
en: Calculate size
nl_nl: Bereken grootte

[ctx: #13394]
en: Calculating folder size
nl_nl: Berekenen mapgrootte

[ctx: #13395]
en: Video settings
nl_nl: Videoinstellingen

[ctx: #13396]
en: Audio settings
nl_nl: Audio-instellingen

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
nl_nl: Ondertiteling activeren

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
nl_nl: Snelkoppelingen

[ctx: #13399]
en: Ignore articles when sorting
nl_nl: Negeer lidwoorden bij sorteren

[ctx: #13400]
en: Crossfade between songs on the same album
nl_nl: Nummers van hetzelfde album in elkaar laten overvloeien

[ctx: #13401]
en: Browse for {0:s}
nl_nl: Bladeren naar {0:s}

[ctx: #13402]
en: Show track position
nl_nl: Trackpositie weergeven

[ctx: #13403]
en: Clear default
nl_nl: Standaard leegmaken

[ctx: #13404]
en: Resume
nl_nl: Hervatten

[ctx: #13405]
en: Get thumb
nl_nl: Miniatuur verkrijgen

[ctx: #13406]
en: Picture information
nl_nl: Afbeeldingsinformatie

[ctx: #13407]
en: {0:s} presets
nl_nl: {0:s} voorinstellingen

[ctx: #13408]
en: (IMDb user rating)
nl_nl: (IMDb-score)

[ctx: #13410]
en: Tune in on Last.fm
nl_nl: Op Last.FM beluisteren

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
nl_nl: Minimale ventilatorsnelheid

[ctx: #13412]
en: Play from here
nl_nl: Vanaf hier afspelen

[ctx: #13413]
en: Downloading
nl_nl: Downloaden

[ctx: #13414]
en: Show song and album artists
nl_nl: Toon nummer en album van artiesten

[ctx: #13415]
en: Render method
nl_nl: Rendermethode

[ctx: #13416]
note: Value for setting with label #13415 "Player / Videos / Render method" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Auto detect
nl_nl: Automatisch detecteren

[ctx: #13417]
en: Allow use DXVA Video Super Resolution
nl_nl: Gebruik DXVA Video Super Resolutie toestaan

[ctx: #13418]
note: Setting Player / Video
en: Use high precision processing
nl_nl: Gebruik hoge precisie verwerking

[ctx: #13420]
en: Remove safely
nl_nl: Hardware veilig verwijderen

[ctx: #13422]
en: Start slideshow here
nl_nl: Diavoorstelling starten

[ctx: #13423]
en: Remember for this path
nl_nl: Onthouden voor dit pad

[ctx: #13425]
en: Allow hardware acceleration - VDPAU
nl_nl: Toestaan hardwareversnelling - VDPAU

[ctx: #13426]
en: Allow hardware acceleration - VAAPI
nl_nl: Toestaan hardwareversnelling - VAAPI

[ctx: #13427]
en: Allow hardware acceleration - DXVA2
nl_nl: Toestaan hardwareversnelling - DXVA2

[ctx: #13428]
en: Allow hardware acceleration - CrystalHD
nl_nl: Toestaan hardwareversnelling - CrystalHD

[ctx: #13429]
en: Allow hardware acceleration - VTBDecoder
nl_nl: Toestaan hardwareversnelling - VTBDecoder

[ctx: #13430]
en: Allow using DRM PRIME decoder
nl_nl: Sta gebruik van DRM PRIME decoder toe

[ctx: #13431]
en: Pixel shaders
nl_nl: Pixelshaders

[ctx: #13432]
en: Allow hardware acceleration - VideoToolbox
nl_nl: Toestaan hardwareversnelling - VideoToobox

[ctx: #13433]
en: Play next video automatically
nl_nl: Volgende video automatisch afspelen

[ctx: #13434]
note: If autoplay next video is set true
en: Play only this
nl_nl: Speel alleen dit

[ctx: #13435]
en: Enable HQ scalers for scaling above
nl_nl: Activeer HQ Schalers voo het herschalen boven

[ctx: #13436]
en: Adjust display HDR mode
nl_nl: Weergave HDR-modus aanpassen

[ctx: #13437]
en: Prefer VDPAU video mixer
nl_nl: Voorkeur VDPAU videomixer

[ctx: #13438]
en: Allow hardware acceleration with DRM PRIME
nl_nl: Sta hardwareversnelling met DRM PRIME toe

[ctx: #13439]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec
nl_nl: Toestaan hardwareversnelling - MediaCodec

[ctx: #13440]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec (Surface)
nl_nl: Toestaan hardwareversnelling - MediaCodec (Surface)

[ctx: #13441]
en: Use MPEG-2 VDPAU
nl_nl: Gebruik MPEG-2 VDPAU

[ctx: #13442]
note: Description of setting with label #13441 "Use MPEG-2 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Older Radeon Cards tend to segfault with this enabled.
nl_nl: Activeer deze optie om hardwareversnelling te gebruiken voor MPEG-(1/2) codecs. Indien uitgeschakeld zal in plaats daarvan de CPU worden gebruikt. Oudere Radeon kaarten hebben kans op segmentatiefouten met deze optie geactiveerd.

[ctx: #13443]
en: Use MPEG-4 VDPAU
nl_nl: Gebruik MPEG-4 VDPAU

[ctx: #13444]
note: Description of setting with label #13443 "Use MPEG-4 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead. Some ION hardware has problems with this being enabled by default.
nl_nl: Activeer deze optie om hardwareversnelling te gebruiken voor de MPEG-4 codec. Indien uitgeschakeld zal in plaats daarvan de CPU worden gebruikt. Sommige ION-hardware heeft problemen met deze optie indien standaard geactiveerd.

[ctx: #13445]
en: Use VC-1 VDPAU
nl_nl: Gebruik VC-1 VDPAU

[ctx: #13446]
note: Description of setting with label #13445 "Use VC-1 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. AMD hardware with VDPAU can't decode VC-1 Simple.
nl_nl: Activeer deze optie om hardwareversnelling te gebruiken voor VC-1 gebaseerde codecs. Indien uitgeschakeld zal de CPU worden gebruikt. AMD-hardware met VDPAU kan niet VC-1 gemakkelijk decoderen.

[ctx: #13447]
en: Use MPEG-2 VAAPI
nl_nl: Gebruik MPEG-2 VAAPI

[ctx: #13448]
note: Description of setting with label #13447 "Use MPEG-2 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Some MPEG-2 videos might have green artifacts.
nl_nl: Activeer deze optie om gebruik te maken van hardwareversnelling voor MPEG-(1/2) codecs. Wanneer gedeactiveerd wordt in plaats daarvan de CPU gebruikt. Sommige MPEG-2 video's kunnen groene artifacten hebben.

[ctx: #13449]
en: Use MPEG-4 VAAPI
nl_nl: Gebruik MPEG-4 VAAPI

[ctx: #13450]
note: Description of setting with label #13449 "Use MPEG-4 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead.
nl_nl: Activeer deze optie om hardwareversnelling te gebruiken voor de MPEG-4 codec. Indien uitgeschakeld zal in plaats daarvan de CPU worden gebruikt.

[ctx: #13451]
en: Use VC-1 VAAPI
nl_nl: Gebruik VC-1 VAAPI

[ctx: #13452]
note: Description of setting with label #13451 "Use VC-1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. Especially VC-1 interlaced fails hard on Intel hardware.
nl_nl: Activeer deze optie om hardwareversnelling te gebruiken voor VC-1 gebaseerde codecs. Indien uitgeschakeld zal de CPU worden gebruikt. Vooral VC-1 interlaced faalt erg voor Intel hardware.

[ctx: #13453]
en: Use VP8 VAAPI
nl_nl: Gebruik VP8 VAAPI

[ctx: #13454]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP8 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP8 codec. If disabled the CPU will be used instead.
nl_nl: Schakel deze optie in voor hardwareversnelling voor de VP8-codec. Indien uitgeschakeld zal de CPU gebruikt worden.

[ctx: #13455]
en: Use VP9 VAAPI
nl_nl: Gebruik VP9 VAAPI

[ctx: #13456]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP9 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP9 codec. If disabled the CPU will be used instead.
nl_nl: Schakel deze optie in voor hardwareversnelling voor de VP9-codec. Indien uitgeschakeld zal de CPU gebruikt worden.

[ctx: #13457]
note: Option for video related setting #13454: sw filter
en: Prefer VAAPI render method
nl_nl: Voorkeur voor VAAPI rendermethode

[ctx: #13460]
en: Use HEVC VAAPI
nl_nl: Gebruik HEVC VAAPI

[ctx: #13461]
note: Description of setting with label #13460 "Use HEVC VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the HEVC codec. If disabled the CPU will be used instead.
nl_nl: Schakel deze optie in voor hardwareversnelling voor de HEVC-codec. Indien uitgeschakeld zal de CPU gebruikt worden.

[ctx: #13462]
note: Option for setting the PRIME render method
en: PRIME Render Method
nl_nl: PRIME rendermethode

[ctx: #13463]
note: Description of setting with label #13462 "PRIME Render Method"
en: This option switches between direct-to-plane and EGL rendering methods.
nl_nl: Schakel tussen direct-to-plane en EGL rendermethodes.

[ctx: #13467]
en: Unlimited / 1080 (>30Hz)
nl_nl: Onbeperkt / 1080 (>30Hz)

[ctx: #13468]
en: Use AV1 VAAPI
nl_nl: Gebruik AV1 VAAPI

[ctx: #13469]
note: Description of setting with label #13468 "Use AV1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the AV1 codec. If disabled the CPU will be used instead.
nl_nl: Schakel deze optie in voor hardwareversnelling voor de AV1-codec. Indien uitgeschakeld zal de CPU gebruikt worden.

[ctx: #13505]
en: Resample quality
nl_nl: Resamplingkwaliteit

[ctx: #13506]
en: Low (fast)
nl_nl: Laag (snel)

[ctx: #13508]
en: High
nl_nl: Hoog

[ctx: #13509]
en: Really high (slow)
nl_nl: Echt hoog (traag!)

[ctx: #13510]
en: Sync playback to display
nl_nl: Synchroniseer video met beeldschermfrequentie

[ctx: #13511]
en: Choose art
nl_nl: Kies afbeelding

[ctx: #13512]
en: Current art
nl_nl: Huidige afbeelding

[ctx: #13513]
en: Remote art
nl_nl: Externe afbeeldingen

[ctx: #13514]
en: Local art
nl_nl: Lokale afbeeldingen

[ctx: #13515]
en: No art
nl_nl: Geen afbeeldingen

[ctx: #13516]
note: Button to add a new type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Add art type
nl_nl: Voeg afbeeldingstype toe

[ctx: #13517]
en: Threshold for pitch correction
nl_nl: Drempelwaarde voor pitchcorrectie

[ctx: #13519]
en: Embedded art
nl_nl: Ingesloten art

[ctx: #13520]
en: Embedded fanart
nl_nl: Ingesloten fanart

[ctx: #13521]
note: Heading for selection of a type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Choose art type
nl_nl: Kies afbeeldingstype

[ctx: #13522]
note: label of a setting that allows splitting of albums into component discs
en: Split albums into individual discs
nl_nl: Splits albums in individuele schijven

[ctx: #13523]
note: Description of setting with label #13522 "Split albums into individual discs"
en: When enabled, opening a multi-disc album shows the discs as individual items instead of all the songs. Opening a disc then shows the songs on that disc.
nl_nl: Indien ingeschakeld, worden bij het openen van een album met meerdere schijven de schijven als afzonderlijke items weergegeven in plaats van alle nummers. Als u een schijf opent, worden de nummers op die schijf weergegeven.

[ctx: #13524]
note: Label of a setting that allows original release dates to be used instead of album release date
en: Use original release date of albums for year
nl_nl: Gebruik de originele releasedatum van albums voor jaar

[ctx: #13525]
note: Description of setting with label #13524
en: When enabled, use the original year of release rather than the album release year (if available).
nl_nl: Indien ingeschakeld, gebruikt u het oorspronkelijke jaar van uitgave in plaats van het albumjaar (indien beschikbaar).

[ctx: #13550]
en: Delay after change of refresh rate
nl_nl: Vertragen na verandering van verversingsfrequentie

[ctx: #13551]
en: Off
nl_nl: Uit

[ctx: #13552]
en: {0:.1f} second
nl_nl: {0:.1f} seconde

[ctx: #13553]
en: {0:.1f} seconds
nl_nl: {0:.1f} seconden

[ctx: #13554]
en: {0:d} Minute
nl_nl: {0:d} minuut

[ctx: #13555]
en: {0:d} Minutes
nl_nl: {0:d} minuten

[ctx: #13556]
note: Label of a setting that allows to select the skip step sizes to use for skipping
en: Skip steps
nl_nl: Stapgroottes instellen

[ctx: #13557]
note: Name of a setting to configure the time to wait for subsequent keypresses in order to apply additive skipping
en: Skip delay
nl_nl: Vertraging overslaan

[ctx: #13602]
en: Allow start of Kodi using the remote
nl_nl: Toestaan om Kodi te starten m.b.v. afstandsbediening

[ctx: #13603]
en: Sequence delay time
nl_nl: Volgorde vertragingstijd

[ctx: #13610]
en: Disabled
nl_nl: Uitgeschakeld

[ctx: #13611]
en: Standard
nl_nl: Standaard

[ctx: #13612]
en: Universal remote
nl_nl: Universele afstandsbediening

[ctx: #13613]
en: Harmony remote
nl_nl: Harmony afstandsbediening

[ctx: #13620]
en: Apple Remote error
nl_nl: Apple afstandsbedieningsfout

[ctx: #13621]
en: Apple Remote support couldn't be enabled.
nl_nl: Apple Remote ondersteuning kon niet worden ingeschakeld.

[ctx: #14000]
en: Stack
nl_nl: Groeperen

[ctx: #14001]
en: Unstack
nl_nl: Groeperen: Uit

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
nl_nl: Afspeellijst downloaden...

[ctx: #14004]
en: Downloading streams list...
nl_nl: Streamlijst downloaden...

[ctx: #14005]
en: Parsing streams list...
nl_nl: Streamlijst verwerken...

[ctx: #14006]
en: Downloading streams list failed
nl_nl: Streamlijst downloaden mislukt

[ctx: #14007]
en: Downloading playlist file failed
nl_nl: Afspeellijst downloaden mislukt

[ctx: #14009]
en: Games directory
nl_nl: Spellocatie

[ctx: #14010]
en: Auto switch to thumbs based on
nl_nl: Automatisch overschakelen naar miniaturen als

[ctx: #14011]
en: Enable auto switching to thumbs view
nl_nl: Automatisch overschakelen naar miniaturen

[ctx: #14012]
en: - Use large icons
nl_nl: - Gebruik grote iconen

[ctx: #14013]
en: - Switch based on
nl_nl: - Baseren op

[ctx: #14015]
en: No files and at least one thumb
nl_nl: Geen bestanden en minimaal 1 miniatuur

[ctx: #14016]
en: At least one file and thumb
nl_nl: Tenminste één bestand of miniatuur

[ctx: #14017]
en: Percentage of thumbs
nl_nl: Het percentage miniaturen

[ctx: #14018]
en: View options
nl_nl: Weergaveopties

[ctx: #14019]
en: Change area code 1
nl_nl: Aanpassen locatiecode 1

[ctx: #14020]
en: Change area code 2
nl_nl: Aanpassen locatiecode 2

[ctx: #14021]
en: Change area code 3
nl_nl: Aanpassen locatiecode 3

[ctx: #14022]
en: Library
nl_nl: Bibliotheek

[ctx: #14023]
en: No TV
nl_nl: Geen TV

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
nl_nl: Voer dichtstbijzijnde stad in

[ctx: #14025]
en: Video/Audio/DVD cache - Hard disk
nl_nl: Video-/Audio-/DVD-cache - harde schijf

[ctx: #14026]
en: Video cache - DVD-ROM
nl_nl: Videobuffer - DVD

[ctx: #14027]
en: Video cache - Local network
nl_nl: Videobuffer - Lokaal netwerk

[ctx: #14028]
en: Video cache - Internet
nl_nl: Videobuffer - Internet

[ctx: #14030]
en: Audio cache - DVD-ROM
nl_nl: Audio cache - DVD

[ctx: #14031]
en: Audio cache - Local network
nl_nl: Audio cache - Lokaal netwerk

[ctx: #14034]
en: DVD cache - DVD-ROM
nl_nl: DVD-buffer

[ctx: #14035]
en: Local network
nl_nl: Lokaal netwerk

[ctx: #14036]
en: Services
nl_nl: Diensten

[ctx: #14037]
en: DVD cache - Local network
nl_nl: DVD buffer - Lokaal netwerk

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
nl_nl: Netwerkinstellingen gewijzigd

[ctx: #14039]
en: A restart is required to change your network setup. Would you like to restart now?
nl_nl: Een herstart is vereist om je netwerkinstellingen te wijzigen. Wil je nu opnieuw opstarten ?

[ctx: #14041]
en: Internet connection bandwidth limitation
nl_nl: Bandbreedte internetverbinding beperken

[ctx: #14043]
en: - Shutdown while playing
nl_nl: - Uitschakelen tijdens afspelen

[ctx: #14051]
en: Time format
nl_nl: Tijdnotatie

[ctx: #14052]
en: Date format
nl_nl: Datumnotatie

[ctx: #14053]
en: GUI filters
nl_nl: Interface-filters

[ctx: #14055]
en: Use background scanning
nl_nl: Scannen op de achtergrond inschakelen

[ctx: #14056]
en: Stop scan
nl_nl: Scan annuleren

[ctx: #14057]
en: Not possible while scanning for media information
nl_nl: Niet mogelijk tijdens scannen naar media-informatie

[ctx: #14058]
en: Film grain effect
nl_nl: Filmkorreleffect

[ctx: #14059]
en: Search for thumbnails on remote shares
nl_nl: Miniaturen in netwerklocaties zoeken

[ctx: #14060]
en: Unknown type cache - Internet
nl_nl: Onbekende types buffer - Internet

[ctx: #14062]
en: Enter username for
nl_nl: Geef gebruikersnaam voor

[ctx: #14063]
en: Date & time
nl_nl: Datum & tijd

[ctx: #14064]
en: Set date
nl_nl: Datum instellen

[ctx: #14065]
en: Set time
nl_nl: Tijd instellen

[ctx: #14066]
en: Enter the time in 24-hour HH:MM format
nl_nl: Geef de tijd in 24-uursnotatie UU:MM

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
nl_nl: Geef de datum in DD/MM/YYYY-notatie

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
nl_nl: Voer IP-adres in

[ctx: #14069]
en: Apply these settings now?
nl_nl: Instellingen nu toepassen?

[ctx: #14070]
en: Apply changes now
nl_nl: Instellingen toepassen

[ctx: #14071]
en: Allow file renaming and deletion
nl_nl: Hernoemen en verwijderen van bestanden toestaan

[ctx: #14074]
en: Set timezone
nl_nl: Kies tijdzone

[ctx: #14075]
en: Use daylight saving time
nl_nl: Automatische zomer-/wintertijd

[ctx: #14076]
en: Add to favourites
nl_nl: Aan bladwijzers toevoegen

[ctx: #14077]
en: Remove from favourites
nl_nl: Uit bladwijzers verwijderen

[ctx: #14078]
en: Colours
nl_nl: Kleuren

[ctx: #14081]
en: File lists
nl_nl: Bestandslijsten

[ctx: #14083]
en: Use fullscreen window
nl_nl: Gebruik volledig scherm venster

[ctx: #14084]
en: Queue songs on selection
nl_nl: Bij selecteren nummers in de afspeellijst zetten

[ctx: #14086]
en: Playback
nl_nl: Afspelen

[ctx: #14087]
en: Discs
nl_nl: Schijven

[ctx: #14088]
en: Play DVDs automatically
nl_nl: DVD's automatisch afspelen

[ctx: #14089]
note: Subtitle font selection setting
en: Font
nl_nl: Lettertype

[ctx: #14090]
en: International
nl_nl: Land- en taalinstellingen

[ctx: #14091]
en: Character set
nl_nl: Tekencodering

[ctx: #14092]
en: Logging
nl_nl: Registratie

[ctx: #14093]
en: Security
nl_nl: Beveiliging

[ctx: #14094]
en: Devices
nl_nl: Apparaten

[ctx: #14095]
en: Power saving
nl_nl: Energiebeheer

[ctx: #14097]
en: Audio CD insert action
nl_nl: Audio CD invoeractie

[ctx: #14098]
en: Play
nl_nl: Afspelen

[ctx: #14099]
en: Eject disc when the CD ripping is complete
nl_nl: Schijf uitwerpen nadat CD-rippen voltooid is

[ctx: #14100]
en: Stop ripping CD
nl_nl: CD-rippen stoppen

[ctx: #14101]
note: Name of a settings category related to video playback
en: Processing
nl_nl: verwerken

[ctx: #14102]
note: Name of a setting for Blu-ray playback mode
en: Blu-ray playback mode
nl_nl: Blu-ray afspeelmodus

[ctx: #14103]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Play main movie
nl_nl: Speel hoofdfilm

[ctx: #14104]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Show simplified menu
nl_nl: Toon vereenvoudigd menu

[ctx: #14105]
en: Temperature unit
nl_nl: Temperatuurunit

[ctx: #14106]
en: Speed unit
nl_nl: Snelheidsunit

[ctx: #14107]
en: Time format
nl_nl: Tijdnotatie

[ctx: #14108]
en: Use 12 / 24-hour format
nl_nl: Gebruik 12/24-uur notatie

[ctx: #14109]
en: Short date format
nl_nl: Korte datumnotatie

[ctx: #14110]
en: Long date format
nl_nl: Lange datumnotatie

[ctx: #14111]
en: Events
nl_nl: Gebeurtenissen

[ctx: #14112]
note: Label of setting to enable/disable event logging
en: Enable event logging
nl_nl: Activeer gebeurtenisregistratie

[ctx: #14113]
note: Label of setting to enable/disable event logging for notifications
en: Enable notification event logging
nl_nl: Activeer gebeurtenisnotificaties

[ctx: #14114]
note: Label of setting to go into the event log window
en: Show event log
nl_nl: Toon gebeurtenisregistratie

[ctx: #14115]
note: Label for the "Basic" event level
en: Basic
nl_nl: Basis

[ctx: #14116]
note: Label for the "Information" event level
en: Information
nl_nl: Informatie

[ctx: #14117]
note: Label for the "Warning" event level
en: Warning
nl_nl: Waarschuwing

[ctx: #14118]
note: Label for the "Error" event level
en: Error
nl_nl: Fout

[ctx: #14119]
note: Label to show the currently active/displayed event level in the event log window
en: Level: {0:s}
nl_nl: Niveau: {0:s}

[ctx: #14120]
note: Label for the option to show/hide higher level events in the event log window
en: Show higher levels
nl_nl: Toon hogere niveaus

[ctx: #14121]
note: Name of a setting for Blu-ray region codes
en: Blu-ray region Code
nl_nl: Blu-ray regiocode

[ctx: #14122]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region A
nl_nl: Regio A

[ctx: #14123]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region B
nl_nl: Regio B

[ctx: #14124]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region C
nl_nl: Regio C

[ctx: #14125]
note: This is in the context of input devices!
en: Input
nl_nl: Invoer

[ctx: #14126]
en: Whitelist
nl_nl: Witlijst

[ctx: #14127]
en: Allow 3:2 pulldown refresh rates
nl_nl: Sta 3:2 pulldown vernieuwingsfrequenties toe

[ctx: #14128]
en: Allow double refresh rates
nl_nl: Sta dubbele vernieuwingsfrequenties toe

[ctx: #14200]
en: Player
nl_nl: Speler

[ctx: #14201]
en: Player settings
nl_nl: Spelerinstellingen

[ctx: #14202]
en: Library
nl_nl: Bibliotheek

[ctx: #14203]
en: Library settings
nl_nl: Bibliotheekinstellingen

[ctx: #14205]
en: PVR & Live TV settings
nl_nl: PVR & Live TV instellingen

[ctx: #14207]
en: Interface settings
nl_nl: Interface-instellingen

[ctx: #14208]
en: Service settings
nl_nl: Service-instellingen

[ctx: #14209]
en: System settings
nl_nl: Systeeminstellingen

[ctx: #14210]
en: Profile settings
nl_nl: Profielinstellingen

[ctx: #14212]
en: Media settings
nl_nl: Media-instellingen

[ctx: #14215]
en: Videos
nl_nl: Video's

[ctx: #14216]
en: Music
nl_nl: Muziek

[ctx: #14217]
en: Pictures
nl_nl: Afbeeldingen

[ctx: #14218]
en: Language
nl_nl: Taal

[ctx: #14220]
en: Display
nl_nl: Beeldscherm

[ctx: #14222]
en: Regional
nl_nl: Regionaal

[ctx: #14223]
en: Control
nl_nl: Beheer

[ctx: #14224]
en: Startup
nl_nl: Opstart

[ctx: #14225]
en: Network Control
nl_nl: Netwerbeheer

[ctx: #14226]
en: Manage Sources
nl_nl: Bronnen beheren

[ctx: #14227]
en: Startup Settings
nl_nl: Opstart instellingen

[ctx: #14230]
en: Actions
nl_nl: Acties

[ctx: #14231]
en: Processing
nl_nl: Verwerken

[ctx: #14232]
en: Stereoscopic 3D
nl_nl: Stereoscopisch 3D

[ctx: #14233]
en: Teletext
nl_nl: Teletekst

[ctx: #14235]
en: Download Services
nl_nl: Download diensten

[ctx: #14236]
en: Video Library
nl_nl: Videobibliotheek

[ctx: #14237]
en: Music Library
nl_nl: Muziekbibliotheek

[ctx: #14240]
en: Lists & Views
nl_nl: Lijsten en weergaven

[ctx: #14242]
en: Videos...
nl_nl: Video's...

[ctx: #14243]
en: Music...
nl_nl: Muziek...

[ctx: #14244]
en: Pictures...
nl_nl: Afbeeldingen...

[ctx: #14245]
en: Update library on startup
nl_nl: Bibliotheek bijwerken bij het opstarten

[ctx: #14246]
en: Hide progress of library updates
nl_nl: Voortgang van bibliotheekupdates verbergen

[ctx: #14247]
en: Clean library
nl_nl: Bibliotheek opschonen

[ctx: #14248]
en: Export library
nl_nl: Exporteer bibliotheek

[ctx: #14249]
en: Import library
nl_nl: Importeer bibliotheek

[ctx: #14250]
en: Audio Decoder
nl_nl: Audiodecoder

[ctx: #14252]
en: Audio Passthrough
nl_nl: Audio-doorvoer

[ctx: #14255]
en: Sleep / Shutdown
nl_nl: Slaapstand / afsluiten

[ctx: #14256]
en: Wake
nl_nl: Ontwaken

[ctx: #14260]
en: Debug
nl_nl: Foutregistrering

[ctx: #14261]
en: Configure skin...
nl_nl: Configureer skin...

[ctx: #14270]
en: Unit Formats
nl_nl: Eenheid formaten

[ctx: #14271]
en: Region default format
nl_nl: Regio standaardformaat

[ctx: #14275]
en: Application control
nl_nl: Applicatie beheer

[ctx: #14276]
en: Allow remote control from applications on this system
nl_nl: Toestaan besturing op afstand via applicaties op dit systeem

[ctx: #14277]
en: Allow remote control from applications on other systems
nl_nl: Toestaan besturing op afstand door applicaties op andere systemen

[ctx: #14301]
note: pvr "channels" settings group label
en: Channels
nl_nl: Kanalen

[ctx: #14302]
note: pvr "icons" settings group label
en: Icons
nl_nl: Iconen

[ctx: #15011]
en: {0:d} Items failed to export
nl_nl: {0:d} items konden niet worden geëxporteerd

[ctx: #15012]
en: Unavailable source
nl_nl: Niet beschikbare bron

[ctx: #15013]
en: What would you like to do with media items from {0:s}
nl_nl: Wat wilt u dat er gebeurt met de media items van {0:s}

[ctx: #15014]
en: Keep
nl_nl: Behouden

[ctx: #15015]
en: Remove
nl_nl: Verwijder

[ctx: #15016]
en: Games
nl_nl: Spellen

[ctx: #15019]
en: Add
nl_nl: Voeg toe

[ctx: #15050]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Available modes
nl_nl: Beschikbare modussen

[ctx: #15051]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Active modes
nl_nl: Actieve modussen

[ctx: #15052]
en: Password
nl_nl: Wachtwoord

[ctx: #15066]
note: Button to disable all enabled modes on current selected type
en: Clear active modes
nl_nl: Leegmaken actieve modussen

[ctx: #15067]
en: Close
nl_nl: Sluiten

[ctx: #15100]
en: Library
nl_nl: Bibliotheek

[ctx: #15102]
en: * All albums
nl_nl: * Alle albums

[ctx: #15103]
en: * All artists
nl_nl: * Alle artiesten

[ctx: #15104]
en: * All songs
nl_nl: * Alle nummers

[ctx: #15105]
en: * All genres
nl_nl: * Alle genres

[ctx: #15106]
en: Skin built-in
nl_nl: Ingebouwde skin

[ctx: #15107]
en: Buffering...
nl_nl: Bufferen...

[ctx: #15108]
en: GUI Sounds
nl_nl: GUI-geluiden

[ctx: #15109]
en: Skin default
nl_nl: Skin standaardwaarden

[ctx: #15110]
en: Larger font size
nl_nl: Groter lettertype

[ctx: #15111]
en: Theme
nl_nl: Thema

[ctx: #15112]
en: Default theme
nl_nl: Standaardthema

[ctx: #15200]
en: Last.fm
nl_nl: Last.FM

[ctx: #15207]
en: Connected
nl_nl: Verbonden

[ctx: #15208]
en: Not connected
nl_nl: Niet verbonden

[ctx: #15213]
note: Label for context menu action to choose a player and play
en: Play using...
nl_nl: Afspelen met...

[ctx: #15214]
en: Use smoothed A/V synchronisation
nl_nl: Geleidelijke A/V-synchronisatie gebruiken

[ctx: #15215]
en: Hide file names in thumbs view
nl_nl: Bestandsnamen in miniatuurweergave verbergen

[ctx: #15216]
en: Play in party mode
nl_nl: Afspelen in feestmix

[ctx: #15217]
note: Label for actions associated with favourites
en: Action
nl_nl: Actie

[ctx: #15218]
note: Label for an action associated with a favourite.
en: Play media
nl_nl: Media afspelen

[ctx: #15219]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Show picture
nl_nl: Afbeelding weergeven

[ctx: #15220]
note: Label for an action associated with a favourite. Placeholder will be filled with the name of the window the favourite's content will be displayed in.
en: Show content in "{}"
nl_nl: Inhoud weergeven in "{}"

[ctx: #15221]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Execute script
nl_nl: Script uitvoeren

[ctx: #15222]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Execute Android app
nl_nl: Android-app uitvoeren

[ctx: #15223]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Execute add-on
nl_nl: Add-on uitvoeren

[ctx: #15224]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Other / Unknown
nl_nl: Anders / Onbekend

[ctx: #15300]
en: Path not found or invalid
nl_nl: Pad niet gevonden of ongeldig

[ctx: #15301]
en: Couldn't connect to network server
nl_nl: Kan niet verbinden met netwerkserver

[ctx: #15302]
en: No servers found
nl_nl: Geen servers gevonden

[ctx: #15303]
en: Workgroup not found
nl_nl: Werkgroep niet gevonden

[ctx: #15310]
en: Opening multi-path source
nl_nl: Openen multi-pad locatie

[ctx: #15311]
en: Path:
nl_nl: Pad:

[ctx: #15312]
note: Game settings category name
en: Achievements
nl_nl: Prestaties

[ctx: #15313]
note: Group label for Achievements category in game settings
en: Login to RetroAchievements
nl_nl: Inloggen op RetroAchievements

[ctx: #15314]
note: Label for button which creates a new savestate in the in-game savestate manager
en: Save
nl_nl: Opslaan

[ctx: #15315]
note: Caption for "Save" button in the in-game savestate manager
en: Save progress to a new save file
nl_nl: Voortgang in een nieuw bestand opslaan

[ctx: #15316]
note: Label for savestates created automatically by "Autosave" function
en: Autosave
nl_nl: Automatisch opslaan

[ctx: #16000]
en: General
nl_nl: Algemeen

[ctx: #16002]
en: Internet lookup
nl_nl: Opzoeken op internet

[ctx: #16003]
en: Player
nl_nl: Speler

[ctx: #16004]
en: Play media from disc
nl_nl: Media van disk afspelen

[ctx: #16008]
en: Enter new title
nl_nl: Voer nieuwe titel in

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
nl_nl: Voer naam van de film in

[ctx: #16010]
en: Enter the profile name
nl_nl: Voer profielnaam in

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
nl_nl: Voer titel van album in

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
nl_nl: Voer naam afspeellijst in

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
nl_nl: Voer nieuwe bestandsnaam in

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
nl_nl: Voer mapnaam in

[ctx: #16015]
en: Enter directory
nl_nl: Open map

[ctx: #16016]
en: Available options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S
nl_nl: Beschikbare opties: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S

[ctx: #16017]
en: Enter search string
nl_nl: Geef zoekopdracht

[ctx: #16018]
en: None
nl_nl: Geen

[ctx: #16019]
en: Auto select
nl_nl: Automatisch selecteren

[ctx: #16022]
en: Bob - Inverted
nl_nl: Bob - GeÏnverteerd

[ctx: #16023]
en: Choose operator
nl_nl: Kies operator

[ctx: #16024]
en: Cancelling...
nl_nl: Annuleren...

[ctx: #16025]
en: Enter the artist name
nl_nl: Geef de artiest op

[ctx: #16026]
en: Playback failed
nl_nl: Afspelen mislukt

[ctx: #16027]
en: One or more items failed to play. Check the log for more information about this message.
nl_nl: Een of meer items konden niet worden afgespeeld. Controleer het log voor meer informatie over dit bericht.

[ctx: #16028]
en: Enter value
nl_nl: Voer waarde in

[ctx: #16029]
note: General error messages dialog text.
en: Check the log for more information about this message.
nl_nl: Controleer het log voor meer informatie over dit bericht.

[ctx: #16030]
en: Party mode aborted.
nl_nl: Feestmix afgebroken.

[ctx: #16031]
en: No matching songs in the library.
nl_nl: Geen overeenkomstige nummers in bibliotheek.

[ctx: #16032]
en: Couldn't initialise database.
nl_nl: Kan database niet initialiseren.

[ctx: #16033]
en: Couldn't open database.
nl_nl: Kan database niet openen.

[ctx: #16034]
en: Couldn't get songs from database.
nl_nl: Kan geen nummers uit database verkrijgen.

[ctx: #16035]
en: Party mode playlist
nl_nl: Feestmix afspeellijst

[ctx: #16036]
en: Deinterlace (half)
nl_nl: Deinterlace (Half)

[ctx: #16038]
en: Deinterlace method
nl_nl: Deinterlace methode

[ctx: #16039]
en: Off
nl_nl: Uit

[ctx: #16041]
en: On
nl_nl: Aan

[ctx: #16100]
en: All videos
nl_nl: Alle video's

[ctx: #16101]
en: Unwatched
nl_nl: Niet bekeken

[ctx: #16102]
en: Watched
nl_nl: Bekeken

[ctx: #16103]
note: Label for a context menu entry to mark an item as watched
en: Mark as watched
nl_nl: Als bekeken markeren

[ctx: #16104]
note: Label for a context menu entry to mark an item as unwatched
en: Mark as unwatched
nl_nl: Als niet-bekeken markeren

[ctx: #16105]
en: Edit title
nl_nl: Titel aanpassen

[ctx: #16106]
note: Label for a context menu entry that opens a submenu with further actions for the selected item
en: Manage...
nl_nl: Beheren...

[ctx: #16107]
en: Edit sort title
nl_nl: Sorteertitel aanpassen

[ctx: #16200]
en: Operation was aborted
nl_nl: Actie is afgebroken

[ctx: #16201]
en: Copy failed
nl_nl: Kopiëren mislukt

[ctx: #16202]
en: Failed to copy at least one file. Check the log for more information about this message.
nl_nl: Niet gelukt tenminste één bestand te kopiëren. Controleer het log voor meer informatie over dit bericht.

[ctx: #16203]
en: Move failed
nl_nl: Verplaatsen mislukt

[ctx: #16204]
en: Failed to move at least one file. Check the log for more information about this message.
nl_nl: Niet gelukt om tenminste één bestand te verplaatsen. Controleer het log voor meer informatie over dit bericht.

[ctx: #16205]
en: Delete failed
nl_nl: Verwijderen mislukt

[ctx: #16206]
en: Failed to delete at least one file. Check the log for more information about this message.
nl_nl: Niet gelukt om tenminste één bestand te verwijderen. Controleer het log voor meer informatie over dit bericht.

[ctx: #16296]
note: Name of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Pixelate
nl_nl: Pixeleren

[ctx: #16297]
note: Name of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Smooth
nl_nl: Glad

[ctx: #16298]
note: Description of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Shows the game's pixels without any modifications.
nl_nl: Toont de pixels van de game zonder enige aanpassingen.

[ctx: #16299]
note: Description of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Removes the jagged edges of pixels by evenly fading between adjacent pixels.
nl_nl: Verwijdert gekartelde randen van pixels door gelijkmatig te vervagen tussen aangrenzende pixels.

[ctx: #16300]
en: Video scaling method
nl_nl: Videoschalingsmethode

[ctx: #16301]
en: Nearest neighbour
nl_nl: Naaste buur

[ctx: #16303]
en: Bicubic (B-Spline)
nl_nl: Bicubisch (B-Spline)

[ctx: #16310]
en: Temporal
nl_nl: Tijdelijk

[ctx: #16312]
en: VDPAU - Noise reduction
nl_nl: VDPAU - Ruisonderdrukking

[ctx: #16313]
en: VDPAU - Sharpness
nl_nl: VDPAU - Scherpte

[ctx: #16314]
en: Bicubic (Mitchell)
nl_nl: Bicubisch (Mitchell)

[ctx: #16315]
en: Lanczos3 - Optimised
nl_nl: Lanczos3 - Geoptimaliseerd

[ctx: #16317]
en: Temporal (half)
nl_nl: Temporal (Half)

[ctx: #16318]
en: Temporal / Spatial (half)
nl_nl: Temporal/Spatial (Half)

[ctx: #16321]
en: Bicubic (Catmull-Rom)
nl_nl: Bicubisch (Catmull-Rom)

[ctx: #16323]
en: Spline36 - Optimised
nl_nl: Spline36 - geoptimaliseerd

[ctx: #16324]
en: Software - Blend
nl_nl: Software - Menging

[ctx: #16326]
en: Bicubic (0,0.75)
nl_nl: Bicubisch (0,0,75)

[ctx: #16328]
en: VAAPI - Motion adaptive
nl_nl: VAAPI - beweging adaptief

[ctx: #16329]
en: VAAPI - Motion compensated
nl_nl: VAAPI - beweging gecompenseerd

[ctx: #16330]
en: Bicubic (0,1.)
nl_nl: Bicubisch (0,1.)

[ctx: #16334]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16334
en: Bob (half)
nl_nl: Bob (helft)

[ctx: #16335]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16335
en: IMX - Advanced (half)
nl_nl: IMX - Geavanceerd (half)

[ctx: #16336]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16336
en: IMX - Advanced
nl_nl: IMX - Geavanceerd

[ctx: #16400]
en: Post-processing
nl_nl: Nabewerking

[ctx: #17500]
en: Display sleep timeout
nl_nl: Uitschakeltijd beeldscherm

[ctx: #17998]
en: {0:d} hours
nl_nl: {0:d} uren

[ctx: #17999]
en: {0:d} days
nl_nl: {0:d} dagen

[ctx: #19000]
note: Live TV channels 'play' context menu item label
en: Switch to channel
nl_nl: Wissel naar kanaal

[ctx: #19001]
en: Separate the search words by using AND, OR and / or NOT.
nl_nl: Scheid de zoekwoorden door middel van AND, OR en/of NOT om de zoekopdracht te specificeren.

[ctx: #19002]
en: or use phrases to find an exact match, like "The wizard of Oz".
nl_nl: of gebruik zinnen om op een tekst te zoeken, bijv. "Toen was geluk heel gewoon".

[ctx: #19003]
note: Label of a context menu entry to find similar programs (matching a given epg event)
en: Find similar
nl_nl: Vind vergelijkbaar

[ctx: #19004]
note: label for epg import progress control
en: Importing guide from clients
nl_nl: Importeren gids van cliënten

[ctx: #19005]
note: used by several skins
en: PVR stream information
nl_nl: PVR-streaminformatie

[ctx: #19006]
note: label for 'tuner name' in pvr player information dialog
en: Receiving device
nl_nl: Ontvanger

[ctx: #19007]
note: label for 'device status' in pvr player information dialog
en: Device status
nl_nl: Status ontvanger

[ctx: #19008]
note: label for 'signal quality' in pvr player information dialog
en: Signal quality
nl_nl: Signaalkwaliteit

[ctx: #19012]
note: label for PVR backend name in system information's PVR section
en: PVR backend
nl_nl: PVR-backend

[ctx: #19013]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for free to air channels
en: Free to air
nl_nl: Ongecodeerd

[ctx: #19014]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for 'fixed' channels
en: Fixed
nl_nl: Vast

[ctx: #19015]
note: label for 'channel encryption' in pvr player information dialog
en: Encryption
nl_nl: Versleuteling

[ctx: #19017]
note: generic label for pvr recordings used in different places
en: Recordings
nl_nl: Opnames

[ctx: #19018]
note: Name of a setting, asking to enter the path to a folder that contains icons for TV channels
en: Folder with channel icons
nl_nl: Folder met kanaaliconen

[ctx: #19019]
note: generic label for pvr channels used in different places
en: Channels
nl_nl: Kanalen

[ctx: #19022]
note: generic 'hidden' label used in different places
en: Hidden
nl_nl: Verborgen

[ctx: #19023]
note: generic label for 'Live TV channels' used in different places
en: TV channels
nl_nl: TV-kanalen

[ctx: #19024]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channels' used in different places
en: Radio channels
nl_nl: Radiokanalen

[ctx: #19025]
note: label for PVR backend number of timers in system information's PVR section
en: Upcoming recordings
nl_nl: Toekomstige opnames

[ctx: #19026]
note: label for "add timer..." list item used in pvr timers / timer rules window
en: Add timer...
nl_nl: Voeg timer toe...

[ctx: #19027]
note: unused?
en: No search results
nl_nl: Geen zoekresultaten

[ctx: #19028]
note: label used in pvr guide window views to indicate that there are no epg data for the current view (channel, now, next)
en: No guide entries
nl_nl: Geen gidsinzendingen

[ctx: #19029]
note: generic 'channel' label used in different places
en: Channel
nl_nl: Kanaal

[ctx: #19030]
note: generic 'now' label used in different places
en: Now
nl_nl: Nu

[ctx: #19031]
note: generic 'next' label used in different places in pvr context
en: Next
nl_nl: Straks

[ctx: #19032]
note: 'timeline' label used in pvr guide window
en: Timeline
nl_nl: Tijdlijn

[ctx: #19033]
note: generic 'information' label used in different places, like labels for message box headers
en: Information
nl_nl: Informatie

[ctx: #19034]
note: message box text stating that a timer is already set for a given epg event.
en: There is already a timer set for this event
nl_nl: Er is al een timer ingesteld voor deze gebeurtenis

[ctx: #19037]
note: pvr settings "show signal quality" label
en: Show signal quality
nl_nl: Toon signaalkwaliteit

[ctx: #19038]
note: message box text stating that a PVR backend does not support a certain functionality.
en: Not supported by the PVR backend.
nl_nl: Niet ondersteund door de PVR server.

[ctx: #19039]
note: message box text asking for confirmation to hide a channel.
en: Are you sure you want to hide this channel?
nl_nl: Weet u zeker dat u dit kanaal wilt verbergen?

[ctx: #19041]
note: Label for button to refresh the channel logos
en: Refresh channel logos
nl_nl: Kanaal logo's vernieuwen

[ctx: #19042]
note: label for PVR backend number of channel groups in system information's PVR section
en: Channel Groups
nl_nl: Kanaalgroepen

[ctx: #19043]
note: pvr settings "recording" category label
en: Recording
nl_nl: Opname

[ctx: #19046]
en: New channel
nl_nl: Nieuw kanaal

[ctx: #19047]
note: Label for a context menu entry to open an EPG event information dialog
en: Programme information
nl_nl: Programma-informatie

[ctx: #19048]
note: pvr settings "group manager" action button label Label for a context menu entry to open the pvr channel group manager dialog
en: Group manager
nl_nl: Groepsbeheerder

[ctx: #19049]
en: Show channel
nl_nl: Toon kanaal

[ctx: #19050]
en: Show visible channels
nl_nl: Toon normale kanalen

[ctx: #19051]
en: Show hidden channels
nl_nl: Toon verborgen kanalen

[ctx: #19052]
en: Move channel to:
nl_nl: Verplaats kanaal naar:

[ctx: #19053]
note: Label for a context menu entry to open recording info dialog
en: Recording information
nl_nl: Opname-informatie

[ctx: #19054]
note: header label for hide channel confirmation message box
en: Hide channel
nl_nl: Verberg kanaal

[ctx: #19055]
note: generic text used in several places to state that there is no information available
en: No information available
nl_nl: Geen informatie beschikbaar

[ctx: #19056]
note: Label for a new timer
en: New timer
nl_nl: Nieuwe timer

[ctx: #19057]
note: Notification text to announce that a timer was disabled
en: Timer disabled
nl_nl: Timer uitgeschakeld

[ctx: #19058]
note: Notification text to announce that a timer was enabled
en: Timer enabled
nl_nl: Geplande opname gactiveerd

[ctx: #19059]
note: Label for a context menu entry and for a button to stop a recording
en: Stop recording
nl_nl: Stop opname

[ctx: #19060]
note: Label for a context menu entry to delete a timer associated with an epg event and for a button to delete a timer in epg event info dialog
en: Delete timer
nl_nl: Annuleer timer

[ctx: #19061]
note: Label for a context menu entry to open the timer settings dialog
en: Add timer
nl_nl: Timer toevoegen

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
nl_nl: Sorteer op: Kanaal

[ctx: #19063]
note: Label for epg grid window "jump to grid start" (oldest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: First programme
nl_nl: Eerste programma

[ctx: #19064]
note: Label for epg grid window "jump to grid end" (youngest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Last programme
nl_nl: Laatste programma

[ctx: #19065]
note: Label for timer settings dialog header
en: Timer settings
nl_nl: Timer-instellingen

[ctx: #19066]
note: Name of a shortcut to a custom folder for channel icons
en: Channel icons
nl_nl: Kanaaliconen

[ctx: #19067]
note: message box text stating that an epg event is already being recorded
en: This event is already being recorded.
nl_nl: Dit programma wordt al opgenomen.

[ctx: #19068]
note: Label for recording settings dialog header
en: Recording settings
nl_nl: Opname instellingen

[ctx: #19069]
note: generic label for the electronic program guide (EPG) used in different places
en: Guide
nl_nl: Gids

[ctx: #19070]
note: Label for epg grid window "jump to now" (current programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Current programme
nl_nl: Huidige programma

[ctx: #19071]
note: pvr settings "epg update interval" setting label
en: Update interval
nl_nl: Updatefrequentie

[ctx: #19072]
note: Dialog warning text for invalid timer setting
en: In order to add/update a timer the end date and time must be greater than the start date and time.
nl_nl: Om een timer toe te voegen of aan te passen, moet de einddatum/eindtijd later zijn dan de begindatum/begintijd.

[ctx: #19073]
note: pvr settings "delay channel switch" setting label
en: Delay channel switch
nl_nl: Vertraag kanaalwisseling

[ctx: #19074]
en: Active
nl_nl: Actief

[ctx: #19075]
note: Label of name edit in PVR timer and recording settings dialog
en: Name
nl_nl: Naam

[ctx: #19076]
note: Label of recording folder edit in PVR timer settings dialog
en: Folder
nl_nl: Map

[ctx: #19077]
en: Hide disabled
nl_nl: Verberg uitgeschakelde

[ctx: #19078]
note: Label of channel selector list in PVR timer settings dialog
en: Channel
nl_nl: Kanaal

[ctx: #19079]
note: Heading for PVR timer days of week settings dialog Label of days of week button in PVR timer settings dialog
en: Days of week
nl_nl: Dagen van de week

[ctx: #19081]
note: used by several skins
en: End
nl_nl: Einde

[ctx: #19082]
note: Label of priority spinner in PVR timer settings dialog
en: Priority
nl_nl: Prioriteit

[ctx: #19083]
note: Label of lifetime selector in PVR timer and recording settings dialog
en: Lifetime
nl_nl: Levensduur

[ctx: #19084]
note: Label of first day (dd mm yy) button in PVR timer settings dialog
en: First day
nl_nl: Eerste dag

[ctx: #19085]
note: default for channels without a name. place holder will be filled with channel number.
en: Unknown channel {0:s}
nl_nl: Onbekend kanaal {0:s}

[ctx: #19086]
note: Label for "Instant recording action" setting
en: Instant recording action
nl_nl: Directe opname-actie

[ctx: #19087]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record current show (if guide data available)
nl_nl: Huidige aflevering opnemen (indien gidsgegevens aanwezig)

[ctx: #19088]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record for a fixed period of time (Instant recording duration)
nl_nl: Opnemen voor een vaste tijds periode (duur van directe opname)

[ctx: #19089]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Ask what to do
nl_nl: Vraag wat te doen

[ctx: #19090]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record the next {0:d} minutes
nl_nl: De volgende {0:d} minuten opnemen

[ctx: #19091]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record current show ({0:s})
nl_nl: Huidige show opnemen ({0:s})

[ctx: #19092]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record next show ({0:s})
nl_nl: Volgende show opnemen ({0:s})

[ctx: #19093]
note: Instant recording summary. Expands to "Instant recording: <recording start and end times>", for example "Instant recording: 31/05/2016 from 9:00 to 11:00"
en: Instant recording: {0:s}
nl_nl: Directe opname: {0:s}

[ctx: #19094]
note: error message displayed in case adding a timer failed because no suitable epg-based timer type could be found.
en: Timer creation failed. Unsupported timer type.
nl_nl: Maken van timer is mislukt. Niet-ondersteund timertype.

[ctx: #19095]
note: error message displayed in case adding a timer rule failed because no suitable epg-based timer rule type could be found.
en: Timer rule creation failed. Unsupported timer type.
nl_nl: Maken van timerregel is mislukt. Niet-ondersteund timertype.

[ctx: #19096]
note: label of a value for default epg event select action, where the action is choosen depending on whether the event is in the past, now or in the future
en: "Smart select"
nl_nl: "Slimme selectie"

[ctx: #19097]
note: label of the help text for the name edit field in PVR timer and recording settings dialog
en: Enter the name for the timer
nl_nl: Voer de naam van de timer in

[ctx: #19098]
note: generic warning label used at several places
en: Warning!
nl_nl: Waarschuwing!

[ctx: #19099]
note: service label in pvr info dialog
en: Service
nl_nl: Dienst

[ctx: #19102]
en: Please switch to another channel.
nl_nl: Schakel over naar een ander kanaal.

[ctx: #19103]
note: Title of numeric dialog for choosing a channel by entering a number
en: Go to channel
nl_nl: Ga naar kanaal

[ctx: #19104]
note: label of the help text for the recording folder edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the name of the folder for the recording
nl_nl: Geef naam van de opnamefolder

[ctx: #19105]
note: unused?
en: Please select a channel
nl_nl: Selecteer a.u.b. een kanaal

[ctx: #19106]
note: part of timer information text (e.g. "Next recording on 10/10/2016 at 9:00 AM")
en: Next recording on
nl_nl: Volgende opname op

[ctx: #19107]
note: part of timer information text (e.g. "Next recording on 10/10/2016 at 9:00 AM")
en: at
nl_nl: om

[ctx: #19108]
note: label for PVR settings "tv fallback framerate" (in Hz) selector
en: Fallback framerate
nl_nl: Terugval framerate

[ctx: #19112]
note: delete recordings confirmation message box text
en: Delete this recording?
nl_nl: Deze opname verwijderen?

[ctx: #19113]
note: delete multiple recordings confirmation message box text
en: Delete all recordings in this folder?
nl_nl: Alle opnames in deze folder verwijderen?

[ctx: #19114]
note: label for PVR backend version in system information's PVR section
en: Version
nl_nl: Versie

[ctx: #19115]
note: label for PVR backend address (e.g. ID address of the PVR backend server) in system information's PVR section
en: Address
nl_nl: Adres

[ctx: #19116]
note: label for PVR backend disk size in system information's PVR section
en: Disksize
nl_nl: Schijfgrootte

[ctx: #19117]
note: label for PVR settings channels search action control
en: Search for channels
nl_nl: Zoek naar kanalen

[ctx: #19118]
note: unused?
en: Can't use PVR functions while searching.
nl_nl: Kan de PVR-functies niet gebruiken tijdens het zoeken.

[ctx: #19119]
note: channel scan backend selection dialog text
en: On which backend do you want to search?
nl_nl: Op welke backend wil je gaan zoeken?

[ctx: #19120]
note: label for PVR client number in system information's PVR section
en: Client number
nl_nl: Cliëntnummer

[ctx: #19121]
en: Avoid repeats
nl_nl: Vermijd herhalingen

[ctx: #19122]
note: delete active timer confirmation message box text
en: This timer is still recording. Are you sure you want to delete this timer?
nl_nl: Timer opname loopt nog. Wilt u deze opname verwijderen?

[ctx: #19123]
en: Free to air channels only
nl_nl: Alleen ongecodeerd

[ctx: #19124]
en: Ignore present timers
nl_nl: Negeer lopende timers

[ctx: #19125]
en: Ignore present recordings
nl_nl: Negeer opgenomen programma's

[ctx: #19126]
note: Label of "Start time" spinner in PVR timer settings dialog
en: Start time
nl_nl: Starttijd

[ctx: #19127]
note: Label of "End time" edit field in PVR timer settings dialog
en: End time
nl_nl: Eindtijd

[ctx: #19128]
note: Label of "Start date" spinner field in PVR timer settings dialog
en: Start date
nl_nl: Startdatum

[ctx: #19129]
note: Label of "End date" edit field in PVR timer settings dialog
en: End date
nl_nl: Einddatum

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
nl_nl: Minimale lengte

[ctx: #19131]
en: Maximum duration
nl_nl: Maximale lengte

[ctx: #19132]
en: Include unknown genres
nl_nl: Neem onbekende genres op

[ctx: #19133]
en: Search string
nl_nl: Zoekopdracht

[ctx: #19134]
en: Include description
nl_nl: Neem omschrijving op

[ctx: #19135]
en: Case sensitive
nl_nl: Hoofdlettergevoelig

[ctx: #19136]
en: Channel unavailable
nl_nl: Kanaal niet beschikbaar

[ctx: #19137]
note: channel group manager dialog error message box text
en: No groups defined. Please create a group first
nl_nl: Geen groepen gedefinieerd. Maak eerst een groep aan

[ctx: #19138]
note: Label of timer rules tv/radio home submenu item
en: Timer rules
nl_nl: Timer regels

[ctx: #19139]
note: channel group manager dialog create group / rename group message box text
en: Name of the new group
nl_nl: Naam nieuwe groep

[ctx: #19140]
note: PVR search window 'search' list item label
en: Search...
nl_nl: Zoeken...

[ctx: #19141]
note: generic PVR channel 'group' label used in different places
en: Group
nl_nl: Groep

[ctx: #19142]
en: Search guide
nl_nl: Zoek in TV gids

[ctx: #19143]
en: Group management
nl_nl: Beheer groepen

[ctx: #19144]
note: used by several skins
en: No groups defined
nl_nl: Geen groepen gedefineerd

[ctx: #19145]
note: used by several skins
en: Grouped
nl_nl: Gegroepeerd

[ctx: #19146]
note: generic label for pvr channel groups used in different places
en: Groups
nl_nl: Groepen

[ctx: #19147]
note: Dialog warning text for lifetime recording setting
en: Setting the lifetime of this recording to {0:d} days will immediately expire the recording, which might result in instant deletion of the recording. Proceed anyway?
nl_nl: De bewaartijd van deze opname instellen op {0:d} dagen laat de opname direct verlopen, wat kan resulteren in directe verwijdering van de opname. Toch doorgaan?

[ctx: #19148]
note: generic PVR 'channel' label used in different places
en: Channel
nl_nl: Kanaal

[ctx: #19149]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Mo
nl_nl: ma

[ctx: #19150]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Tu
nl_nl: di

[ctx: #19151]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: We
nl_nl: wo

[ctx: #19152]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Th
nl_nl: do

[ctx: #19153]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Fr
nl_nl: vr

[ctx: #19154]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Sa
nl_nl: Za

[ctx: #19155]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Su
nl_nl: Zo

[ctx: #19156]
note: unused?
en: from
nl_nl: van

[ctx: #19157]
en: Next recording
nl_nl: Volgende opname

[ctx: #19158]
en: Currently recording
nl_nl: Wordt nu opgenomen

[ctx: #19159]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: from
nl_nl: van

[ctx: #19160]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: to
nl_nl: tot

[ctx: #19161]
note: timer rule presentation string. (start-day-date|days-of-week) "from" (start-day-time|"any time") "to" (end-day-time|"any time")
en: any time
nl_nl: elk moment

[ctx: #19162]
note: timer status textual representation
en: Recording active
nl_nl: Wordt opgenomen

[ctx: #19163]
note: label for number of PVR recordings in system information's PVR section
en: Recordings
nl_nl: Opnames

[ctx: #19165]
note: Label for "switch to channel" button""
en: Switch
nl_nl: Wisselen

[ctx: #19166]
note: label for header of misc PVR GUI elements
en: PVR information
nl_nl: PVR-informatie

[ctx: #19167]
note: pvr settings "scan for missing channel icons" action button label
en: Scan for missing icons
nl_nl: Zoek naar missende iconen

[ctx: #19168]
note: label for PVR number of deleted recordings in system information's PVR section
en: Deleted and recoverable recordings
nl_nl: Verwijderde en herstelbare opnamen

[ctx: #19169]
note: unused?
en: Hide video information box
nl_nl: Verberg videoinformatie

[ctx: #19171]
note: pvr settings "start playback full screen" setting label
en: Switch to full screen
nl_nl: Schakel naar volledig scherm

[ctx: #19172]
note: pvr settings "duration for an instant recording" setting label
en: Instant recording duration
nl_nl: Duur van directe opname

[ctx: #19173]
note: generic label for 'Live TV channel groups' used in different places
en: TV channel groups
nl_nl: TV kanaal groepen

[ctx: #19174]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channel groups' used in different places
en: Radio channel groups
nl_nl: Radio kanaal groepen

[ctx: #19175]
note: pvr settings "default time to add before the start of an event to record (according to its epg data)" setting label
en: Default start padding time
nl_nl: Standaard start opvultijd

[ctx: #19176]
note: pvr settings "default time to add after the end of an event to record (according to epg its data)" setting label
en: Default end padding time
nl_nl: Standaard stop opvultijd

[ctx: #19177]
note: pvr settings category and group label
en: Playback
nl_nl: Afspelen

[ctx: #19178]
note: pvr setting "show channel info while switching channels" value
en: Show channel information when switching channels
nl_nl: Toon kanaalinformatie bij wisselen van kanalen

[ctx: #19179]
note: header used in pvr recordings window
en: Deleted
nl_nl: Verwijderd

[ctx: #19180]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV channels
nl_nl: TV-kanalen

[ctx: #19182]
note: pvr settings "future epg days to display" setting value
en: Future days to display
nl_nl: Toekomstige dagen om weer te geven

[ctx: #19183]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: Radio channels
nl_nl: Radiokanalen

[ctx: #19184]
note: label for "deleted recordings" data source in media source window
en: Deleted recordings
nl_nl: Verwijderde opnames

[ctx: #19185]
note: pvr settings "clear epg data" action button label
en: Clear data
nl_nl: Wissen gegevens

[ctx: #19186]
note: message box text for pvr data reset confirmation
en: All selected data will be cleared. Some information cannot be restored from the clients afterwards. Proceed anyway?
nl_nl: Alle geselecteerde gegevens worden gewist. Sommige informatie kan achteraf niet van de cliënten worden hersteld. Toch doorgaan?

[ctx: #19187]
note: progress dialog text shown while purging pvr data
en: Clearing data.
nl_nl: Gegevens worden gewist.

[ctx: #19188]
note: message box text for epg data reset confirmation
en: All guide data will be cleared. Are you sure?
nl_nl: Alle gidsgegevens worden gewist. Weet u het zeker?

[ctx: #19189]
note: message box text stating that the PVR backend forbids to record a given epg event.
en: The PVR backend does not allow to record this event.
nl_nl: De PVR-backend staat opname van dit event niet toe.

[ctx: #19190]
note: generic "play program" label used in different places
en: Play programme
nl_nl: Speel het programma af

[ctx: #19191]
en: PVR service
nl_nl: PVR-dienst

[ctx: #19192]
note: info message box text stating that none of the available pvr clients does support channel scanning
en: None of the connected PVR backends supports scanning for channels.
nl_nl: Geen van de ingestelde servers ondersteunt het scannen naar kanalen.

[ctx: #19194]
note: unused?
en: Continue?
nl_nl: Hervatten?

[ctx: #19195]
note: pvr settings "delay mark last watched" setting label
en: Delay mark last watched
nl_nl: Vertraag markering van laatst bekeken

[ctx: #19196]
note: value for "pvr client specific actions" dialog headers
en: PVR client specific actions
nl_nl: PVR-addonspecifieke acties

[ctx: #19197]
note: text for "recording started on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording started on: {0:s}
nl_nl: Opname gestart om: {0:s}

[ctx: #19198]
note: text for "recording finished on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording finished on: {0:s}
nl_nl: Opname beeindigd om: {0:s}

[ctx: #19199]
note: pvr settings "channel manager" action button label
en: Channel manager
nl_nl: Beheer kanalen

[ctx: #19200]
en: Guide source:
nl_nl: Gidsbron:

[ctx: #19201]
en: Channel name:
nl_nl: Kanaalnaam:

[ctx: #19202]
en: Channel icon:
nl_nl: Kanaalicoon:

[ctx: #19203]
note: used by several skins
en: Edit channel
nl_nl: Pas kanaal aan

[ctx: #19204]
note: initial name for new channels, used in pvr channel manager dialog
en: New channel
nl_nl: Nieuw kanaal

[ctx: #19205]
en: Group management
nl_nl: Beheer groepen

[ctx: #19206]
en: Activate guide:
nl_nl: Activeer gids:

[ctx: #19207]
note: used by several skins
en: Group:
nl_nl: Groep:

[ctx: #19208]
note: text for "new channel name input" dialog
en: Enter the name of the new channel
nl_nl: Voer de naam van het nieuwe kanaal in

[ctx: #19209]
note: unused?
en: Kodi virtual backend
nl_nl: Kodi virtuele server

[ctx: #19211]
note: Heading of a channel delete confirmation dialog
en: Delete channel
nl_nl: Verwijder kanaal

[ctx: #19212]
note: pvr channel manager "save changes", part of confirmation dialog message
en: This list contains changes
nl_nl: Deze lijst bevat wijzigingen

[ctx: #19213]
note: pvr channel manager "create new channel", backend selector dialog message
en: Select backend
nl_nl: Selecteer server

[ctx: #19214]
note: @@@ dead code in pvr channel manager, action for a context menu item never added?
en: Enter a valid URL for the new channel
nl_nl: Voer een geldige URL in voor het kanaal

[ctx: #19215]
note: generic label for PVR reminders used in different places
en: Reminders
nl_nl: Herinneringen

[ctx: #19216]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr radio guide search dialog
en: All radio channels
nl_nl: Alle radiozenders

[ctx: #19217]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr TV guide search dialog
en: All TV channels
nl_nl: Alle TV-zenders

[ctx: #19218]
note: 'visible' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Visible TV groups"
en: Visible
nl_nl: Zichtbare

[ctx: #19219]
note: label for 'ungrouped' control in pvr channel group manager dialog
en: Ungrouped channels
nl_nl: Ongegroepeerde kanalen

[ctx: #19220]
note: 'channels in' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Channels in My Sports Channels Group"
en: Channels in
nl_nl: Kanalen in

[ctx: #19222]
en: Guide
nl_nl: Gids

[ctx: #19223]
note: unused?
en: No PVR add-on could be enabled. Check your settings or the log for more information.
nl_nl: Geen PVR add-on kon worden geactiveerd. Controleer je instellingen of zie het log voor meer informatie.

[ctx: #19224]
note: Notification text to announce that a recording was aborted
en: Recording aborted
nl_nl: Opname geannuleerd

[ctx: #19225]
note: Notification text to announce that a recording was scheduled
en: Recording scheduled
nl_nl: Opname gepland

[ctx: #19226]
note: Notification text to announce that a recording started
en: Recording started
nl_nl: Opname gestart

[ctx: #19227]
note: Notification text to announce that a recording completed
en: Recording completed
nl_nl: Opname voltooid

[ctx: #19228]
note: Notification text to announce that a timer was deleted
en: Timer deleted
nl_nl: Timer verwijderd

[ctx: #19229]
note: pvr settings "past epg days to display" setting value
en: Past days to display
nl_nl: Afgelopen dagen om weer te geven

[ctx: #19230]
note: label for PVR settings no epg updates during playback control
en: Prevent updates during playback
nl_nl: Voorkom updaten tijdens afspelen

[ctx: #19231]
note: label for PVR settings use backend channel order control
en: Use channel order from backend(s)
nl_nl: Gebruik kanaalvolgorde van backend(s)

[ctx: #19232]
note: label for pvr epg search window 'clear search results' context menu item
en: Clear search results
nl_nl: Zoekresultaten wissen

[ctx: #19233]
note: label for PVR settings timer updates notification control
en: Display a notification on timer updates
nl_nl: Toon een melding bij timerupdates

[ctx: #19234]
note: label for PVR settings use backend channel numbers control
en: Use channel numbers from backend
nl_nl: Gebruik kanaalnummers van backend

[ctx: #19235]
note: label 'pvr starting up' for progress dialog text
en: PVR manager is starting up
nl_nl: PVR manager wordt gestart

[ctx: #19236]
note: label 'loading channels' for progress dialog text
en: Loading channels from clients
nl_nl: Kanalen worden geladen van add-ons

[ctx: #19237]
note: label 'loading timers' for progress dialog text
en: Loading timers from clients
nl_nl: Timers worden geladen van add-ons

[ctx: #19238]
note: label 'loading recordings' for progress dialog text
en: Loading recordings from clients
nl_nl: Opnames worden geladen van add-ons

[ctx: #19239]
note: label for PVR client creation progress control
en: Creating PVR clients
nl_nl: PVR-clients maken

[ctx: #19240]
note: label for pvr settings client priorities control and client priorities dialog heading.
en: Client priorities
nl_nl: cliëntprioriteiten

[ctx: #19241]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer (read-only)
en: View timer
nl_nl: Bekijk timer

[ctx: #19242]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer
en: Edit timer
nl_nl: Pas geplande timer aan

[ctx: #19243]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer rule
en: Edit timer rule
nl_nl: Aanpassen timer regel

[ctx: #19244]
note: label for PVR settings pvr backend idle time control. if enabled, kodi will be automatically shutdown after the defined amount of pvr backend idle time.
en: Backend idle time
nl_nl: Inactieve periode van server

[ctx: #19245]
note: label for PVR settings wakeup command control. if not empty, kodi will execute the given command upon waking up from suspend.
en: Wakeup command
nl_nl: Wakker worden commando

[ctx: #19246]
note: label for PVR settings wakeup before recording control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on before a recording starts.
en: Wakeup before recording
nl_nl: Ontwaak voor opnames

[ctx: #19247]
note: label for PVR settings daily wakeup control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup
nl_nl: Dagelijks ontwaken

[ctx: #19248]
note: label for PVR settings daily wakeup time control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup time (HH:MM:SS)
nl_nl: Tijdstip dagelijks ontwaken (UU:MM:SS)

[ctx: #19249]
note: unused?
en: Filter channels
nl_nl: Filter kanalen

[ctx: #19250]
note: Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV and radio channels
nl_nl: TV- en radiokanalen

[ctx: #19251]
note: label for 'update epg' context menu item and 'update epg' confirmation dialog header
en: Update guide information
nl_nl: Update gidsinformatie

[ctx: #19252]
note: label for 'update channel epg' confirmation dialog text
en: Schedule guide update for this channel?
nl_nl: Planning maken voor updaten gids voor dit kanaal?

[ctx: #19253]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel was started
en: Guide update scheduled for channel
nl_nl: Gids update gepland voor kanaal

[ctx: #19254]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel failed
en: Guide update failed for channel
nl_nl: Gids update mislukt voor kanaal

[ctx: #19255]
note: for a timer rule, the number of child timers which are currently scheduled to record. For use in "status" fields.
en: {0:d} scheduled
nl_nl: {0:d} geschematiseerd

[ctx: #19256]
note: for a timer rule or timer to indicate this item has completed the intended recordings. For use in "status" fields.
en: Completed
nl_nl: Voltooid

[ctx: #19257]
note: unused?
en: Lock channel
nl_nl: Vergrendel kanaal

[ctx: #19258]
note: unused?
en: Unlock channel
nl_nl: Ontgrendel kanaal

[ctx: #19259]
note: pvr settings category label
en: Parental control
nl_nl: Ouderlijk toezicht

[ctx: #19260]
note: pvr settings 'parental control channel unlock duration' setting label
en: Unlock duration
nl_nl: Duur van ontgrendeling

[ctx: #19261]
note: pvr settings 'parental control change pin' setting label
en: Change PIN
nl_nl: Verander de PIN-code

[ctx: #19262]
note: generic 'parental control enter pin' label
en: Parental control. Enter PIN:
nl_nl: Ouderlijk toezicht. Voer de PIN code in:

[ctx: #19264]
note: label for 'incorrect pin' error dialog header
en: Incorrect PIN
nl_nl: Onjuiste PIN-code

[ctx: #19265]
note: label for 'incorrect pin' error dialog text
en: The entered PIN was incorrect.
nl_nl: De ingevoerde PIN-code was niet correct.

[ctx: #19266]
note: label to use for epg tag title instead of actual event title if the respective channel is parental locked
en: Parental locked
nl_nl: Ouderlijk vergrendeld

[ctx: #19267]
en: Parental locked:
nl_nl: Ouderlijk vergrendeld:

[ctx: #19268]
note: pvr settings 'hide no info available labels' setting label. Instead of displaying "no information available" text (for example in epg grid for time spans without epg data), show nothing
en: Hide "No information available" labels
nl_nl: Verberg "Geen informatie beschikbaar" labels

[ctx: #19269]
note: pvr settings "Preselect playing channel in lists" control label
en: Preselect playing channel in lists
nl_nl: Voorselecteren van af te spelen kanaal in lijsten

[ctx: #19270]
note: Label of the option to switch between a grouped recordings list and a non-grouped recordings list in pvr recordings window.
en: Group Items
nl_nl: Groepeer items

[ctx: #19271]
note: unused?
en: No PVR add-ons could be found
nl_nl: Geen PVR add-ons konden worden gevonden

[ctx: #19272]
note: label for 'pvr configuration incomplete' information dialog text
en: To use PVR you need to install, enable and configure a PVR add-on. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
nl_nl: Om PVR te gebruiken moet u een PVR add-on installeren, inschakelen en configureren. Ga naar http://kodi.wiki/view/PVR voor meer informatie.

[ctx: #19273]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: TV guide
nl_nl: TV gids

[ctx: #19274]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: Radio guide
nl_nl: Radiogids

[ctx: #19275]
note: timer status textual representation
en: Conflict warning
nl_nl: Conflictwaarschuwing

[ctx: #19276]
note: timer status textual representation
en: Conflict error
nl_nl: Conflictfout

[ctx: #19277]
note: Notification text to announce that a recording has a conflict
en: Recording conflict
nl_nl: Opnameconlfict

[ctx: #19278]
note: Notification text to announce that a recording has an error
en: Recording error
nl_nl: Opnamefout

[ctx: #19279]
note: pvr settings 'PVR clients' group label.
en: PVR clients
nl_nl: PVR-cliënten

[ctx: #19280]
note: pvr client specific settings 'client specific settings' action control label.
en: Client specific settings
nl_nl: Cliënt-eigen instellingen

[ctx: #19281]
note: pvr settings 'confirm channel switch' setting label.
en: Confirm channel switches by pressing "OK"
nl_nl: Bevestig kanaalwisselingen met "OK"

[ctx: #19282]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: Current icon
nl_nl: Huidig icoon

[ctx: #19283]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: No icon
nl_nl: Geen icoon

[ctx: #19284]
note: used by several skins and PVR
en: Choose icon
nl_nl: Kies icoon

[ctx: #19285]
note: Label for a select/menu option to select an icon graphic
en: Browse for icon
nl_nl: Zoek naar icoon

[ctx: #19286]
note: Label for channel icon search progress dialog
en: Searching for channel icons
nl_nl: Zoeken naar kanaaliconen

[ctx: #19287]
note: Label for the pvr 'all chnanels' 'channel group
en: All channels
nl_nl: Alle kanalen

[ctx: #19288]
note: Label for epg grid window "go to date" context menu entry
en: Date selector
nl_nl: Datumselector

[ctx: #19289]
note: Label for button to hide a group in the group manager
en: Hide group
nl_nl: Groep verbergen

[ctx: #19290]
note: Label for a context menu entry of a recording to undelete a deleted recording
en: Undelete
nl_nl: Terugzetten

[ctx: #19291]
note: Label for a context menu entry of a recording to permanently delete a deleted recording
en: Delete permanently
nl_nl: Permanent verwijderen

[ctx: #19292]
note: "remove deleted recordings from trash" dialog header
en: Delete all permanently
nl_nl: Alles permanent verwijderen

[ctx: #19293]
note: "remove deleted recordings from trash" dialog text
en: Remove all deleted recordings from trash? This operation cannot be reverted.
nl_nl: Verwijder alle verwijderde opnamen uit prullenbak? Deze operatie kan niet worden teruggedraaid.

[ctx: #19294]
note: "remove deleted recording from trash" dialog text
en: Remove this deleted recording from trash? This operation cannot be reverted.
nl_nl: Verwijder deze verwijderde opname uit prullenbak? deze operatie kan niet worden teruggedraaid.

[ctx: #19295]
note: Label for context menu entry to delete a timer rule
en: Delete timer rule
nl_nl: Verwijder timer regel

[ctx: #19296]
note: Label if no pvr addons are enabled
en: No PVR add-on enabled
nl_nl: Geen PVR add-on geactiveerd

[ctx: #19297]
note: 'Viewtype' label for vertical channel layout, used in pvr guide window
en: Vertical channels
nl_nl: Vertikale kanalen

[ctx: #19298]
note: 'Viewtype' label for horizontal channel layout, used in pvr guide window
en: Horizontal channels
nl_nl: Horizontale kanalen

[ctx: #19299]
note: generic "expiration" label used in different places
en: Expires
nl_nl: Verloopt

[ctx: #19300]
note: 'Viewtype' label for vertical channel layout without channel group selctor, used in pvr guide window
en: Vertical channels, no group selector
nl_nl: Verticale kanalen, geen groepskeuze

[ctx: #19301]
note: 'Viewtype' label for horizontal channel layout without channel group selctor, used in pvr guide window
en: Horizontal channels, no group selector
nl_nl: Horizontale kanalen, geen groepskeuze

[ctx: #19302]
note: text for yes no dialog shown when user selects a future programme in the guide window and default select action is 'smart select'
en: Do you want to record the selected programme or to switch to the current programme?
nl_nl: Wil je het gekozen programma opnemen of naar het huidige programma schakelen?

[ctx: #19303]
note: label for PVR settings close channel OSD after channel switch control
en: Close channel OSD after switching channels
nl_nl: Sluit OSD van het kanaal na verandering van kanaal

[ctx: #19304]
note: label for context menu entry to open settings dialog for a timer rule (read-only)
en: View timer rule
nl_nl: Bekijk timer-regel

[ctx: #19305]
note: text for event log entry for logging auto deleted missed reminders
en: Deleted missed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
nl_nl: Gemiste PVR-herinnering verwijderd voor '{0:s}' op kanaal '{1:s}' om '{2:s}'

[ctx: #19306]
note: text for event log entry for logging auto deleted missed reminders
en: Deleted missed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
nl_nl: Verwijderde gemiste PVR-herinnering voor kanaal '{0:s}' op '{1:s}'

[ctx: #19307]
note: text for reminder announcement dialog
en: Reminder for [B]{0:s}[/B] on channel [B]{1:s}[/B] at [B]{2:s}[/B].
nl_nl: Herinnering voor [B]{0:s}[/B] op kanaal [B]{1:s}[/B] om [B]{2:s}[/B].

[ctx: #19308]
note: text for reminder announcement dialog
en: Reminder for channel [B]{0:s}[/B] at [B]{1:s}[/B].
nl_nl: Herinnering voor kanaal [B]{0:s}[/B] om [B]{1:s}[/B].

[ctx: #19309]
note: additional text for reminder announcement dialog, used if a recording can be scheduled
en: (Auto-close of this reminder will schedule a recording...)
nl_nl: (Als u deze herinnering automatisch sluit, wordt een opname gepland ...)

[ctx: #19310]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Scheduled recording for auto-closed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
nl_nl: Geplande opname voor automatisch gesloten PVR-herinnering voor '{0:s}' op kanaal '{1:s}' om '{2:s}'

[ctx: #19311]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Scheduled recording for auto-closed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
nl_nl: Geplande opname voor automatisch gesloten PVR-herinnering voor kanaal '{0:s}' om '{1:s}'

[ctx: #19312]
note: heading for pvr reminder notification dialog
en: PVR reminder
nl_nl: PVR-herinnering

[ctx: #19313]
note: pvr settings "reminder auto close delay" setting label
en: Automatically close reminder popup after
nl_nl: Sluit automatisch herinnering popup na

[ctx: #19314]
note: pvr settings "schedule recording on reminder auto-close" setting label
en: Schedule recording when auto-closing the reminder popup
nl_nl: Plan opname bij het automatisch sluiten van de herinneringspop-up

[ctx: #19315]
note: generic 'backend order' label
en: Backend order
nl_nl: Server volgorde

[ctx: #19316]
note: pvr settings "Start all group channel numbers from 1" setting label
en: Start group channel numbers from 1
nl_nl: Groepskanaalnummers starten vanaf 1

[ctx: #19317]
note: Label for epg grid window "Jump 12 hours back" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: 12 hours back
nl_nl: 12 uur achteruit

[ctx: #19318]
note: Label for epg grid window "Jump 12 hours forward" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: 12 hours forward
nl_nl: 12 uur vooruit

[ctx: #19319]
note: Label for epg grid window "Activate previous channel group" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Previous group
nl_nl: Vorige groep

[ctx: #19320]
note: Label for epg grid window "Activate next channel group" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Next group
nl_nl: Volgende groep

[ctx: #19321]
note: Label for epg grid window "Activate channel group selector" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Group selector
nl_nl: Groepselector

[ctx: #19322]
note: Label for epg grid window "Jump to first channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: First channel
nl_nl: Eerste kanaal

[ctx: #19323]
note: Label for epg grid window "Jump to playing channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Playing channel
nl_nl: Huidige kanaal

[ctx: #19324]
note: Label for epg grid window "Jump to last channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Last channel
nl_nl: Laatste kanaal

[ctx: #19325]
note: Label for epg grid controls "Programme" group header"
en: Programme
nl_nl: Programma

[ctx: #19326]
note: Label for epg grid window "Navigate..." context menu entry
en: Navigate...
nl_nl: Navigeer...

[ctx: #19327]
note: Label for a context menu entry to delete alle watched recordings contained in a folder
en: Delete watched
nl_nl: Bekeken verwijderen

[ctx: #19328]
note: delete multiple recordings confirmation message box text
en: Delete all watched recordings in this folder?
nl_nl: Alle bekeken opnames in deze map verwijderen?

[ctx: #19329]
note: label for PVR settings use backend channel numbers always
en: Allow backend channel numbers with more than one PVR add-on
nl_nl: Sta backend kanaal nummers toe met meer dan één PVR add-on

[ctx: #19330]
note: pvr settings "switch to channel on reminder auto-close" setting label
en: Switch to channel when auto-closing the reminder popup
nl_nl: Schakel over naar kanaal bij het automatisch sluiten van de herinneringspop-up

[ctx: #19331]
note: additional text for reminder announcement dialog, used if a recording can be scheduled
en: (Auto-close of this reminder will switch to channel...)
nl_nl: (Als u deze herinnering automatisch sluit, wordt overgeschakelt naar kanaal ...)

[ctx: #19332]
note: text for event log entry for logging auto channel switch for auto-closed reminders
en: Switched to channel for auto-closed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
nl_nl: Geschakeld naar kanaal voor auto-sluitende PVR herinnering voor '{0:s}' op kanaal '{1:s}' om '{2:s}'

[ctx: #19333]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Switched to channel for auto-closed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
nl_nl: Geschakeld naar kanaal voor auto-sluitende PVR herinnering op kanaal '{0:s}' om '{1:s}'

[ctx: #19334]
note: generic label for pvr providers used in different places
en: Providers
nl_nl: Aanbieders

[ctx: #19335]
note: label for special PVR search window list item
en: New search...
nl_nl: Nieuwe zoekopdracht...

[ctx: #19336]
note: label for special PVR search window list item
en: Edit search...
nl_nl: Zoekopdracht bewerken...

[ctx: #19337]
note: label for special PVR search window list item
en: Saved searches
nl_nl: Opgeslagen zoekopdrachten

[ctx: #19338]
note: delete saved search confirmation message box text
en: Delete this saved search?
nl_nl: Deze opgeslagen zoekopdracht verwijderen?

[ctx: #19339]
note: PVR guide search dialog label
en: Ignore finished broadcasts
nl_nl: Negeer beëindigde uitzendingen

[ctx: #19340]
note: PVR guide search dialog label
en: Ignore future broadcasts
nl_nl: Negeer toekomstige uitzendingen

[ctx: #19341]
note: label to ask user to save an EPG search
en: Save the current search?
nl_nl: De huidige zoekopdracht opslaan?

[ctx: #19342]
note: "search not saved" label, used in PVR search window breadcrumb
en: [not saved]
nl_nl: [niet opgeslagen]

[ctx: #19343]
note: "search saved" label, used in PVR search window breadcrumb
en: [saved]
nl_nl: [opgeslagen]

[ctx: #19344]
note: text for yes no dialog shown when user selects a future programme in the guide window and default select action is 'smart select'
en: Do you want to set a reminder for the selected programme or to switch to the current programme?
nl_nl: Wilt u een herinnering instellen voor het gekozen programma of wilt u overschakelen naar het huidige programma?

[ctx: #19345]
note: settings label to open add-ons manager window with available PVR client add-ons
en: PVR client add-ons
nl_nl: PVR cliënt add-ons

[ctx: #19346]
note: help text for setting to open add-ons manager window with available PVR client add-ons
en: Display and manage available PVR client add-ons.
nl_nl: Beschikbare PVR client toevoegingen weergeven en beheren.

[ctx: #19347]
note: info message box text stating that none of the available pvr clients does provide client-specific settings
en: None of the active PVR clients provide client-specific settings.
nl_nl: Geen van de actieve PVR-clients biedt client-specifieke instellingen.

[ctx: #19349]
note: label for 'by user preference' sort method
en: User preference
nl_nl: Gebruikersvoorkeur

[ctx: #19350]
note: label for PVR setting use backend channel group order control
en: Use channel group order from backend(s)
nl_nl: Gebruik kanaalgroepvolgorde van backend(s)

[ctx: #19499]
note: label for epg genre value
en: Other / Unknown
nl_nl: Anders / Onbekend

[ctx: #19500]
note: label for epg "movie/drama" genre value
en: Movie / Drama
nl_nl: Film / Drama

[ctx: #19502]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adventure / Western / War
nl_nl: Avontuur / Western / Oorlog

[ctx: #19503]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
nl_nl: Science Fictie / Fantasie / Horror

[ctx: #19504]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Comedy
nl_nl: Komedie

[ctx: #19505]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
nl_nl: Soap / Melodrama / Folklore

[ctx: #19506]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Romance
nl_nl: Romantisch

[ctx: #19507]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Serious / Classical / Religious / Historical movie / drama
nl_nl: Serieus / Klassiek / Religie / Historische film / Drama

[ctx: #19508]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adult movie / drama
nl_nl: Volwassenenfilm / Drama

[ctx: #19516]
note: label for "news/current affairs" epg genre value
en: News / Current affairs
nl_nl: Nieuws / Actualiteiten

[ctx: #19517]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News / Weather report
nl_nl: Nieuws / Weerverwachting

[ctx: #19518]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News magazine
nl_nl: Nieuws magazine

[ctx: #19519]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Documentary
nl_nl: Documentaire

[ctx: #19520]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Discussion / Interview / Debate
nl_nl: Discussie / Interview / Debat

[ctx: #19532]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Show / Game show
nl_nl: Show / Spelshow

[ctx: #19533]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Game show / Quiz / Contest
nl_nl: Spelshow / Quiz / Wedstrijd

[ctx: #19534]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Variety show
nl_nl: Variété

[ctx: #19535]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Talk show
nl_nl: Praatprogramma

[ctx: #19548]
note: label for "sports" epg genre value
en: Sports
nl_nl: Sport

[ctx: #19549]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Special event
nl_nl: Speciaal evenement

[ctx: #19551]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Football
nl_nl: Voetbal

[ctx: #19553]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Team sports
nl_nl: Teamsporten

[ctx: #19554]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Athletics
nl_nl: Atletiek

[ctx: #19555]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Motor sport
nl_nl: Motorsport

[ctx: #19556]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Water sport
nl_nl: Watersport

[ctx: #19557]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Winter sports
nl_nl: Wintersport

[ctx: #19558]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Equestrian
nl_nl: Ruitersport

[ctx: #19559]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Martial sports
nl_nl: Vechtsport

[ctx: #19564]
note: label for "children's/youth programmes" epg genre value
en: Children's / Youth programmes
nl_nl: Kinderen / Jeugdprogramma's

[ctx: #19565]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Pre-school children's programmes
nl_nl: Peuterprogramma's

[ctx: #19566]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 6 to 14
nl_nl: Entertainmentprogramma's voor 6 tot 14

[ctx: #19567]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 10 to 16
nl_nl: Entertainmentprogramma's voor 10 tot 16

[ctx: #19568]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Informational / Educational / School programme
nl_nl: Informatie / Educatie / Schoolprogramma's

[ctx: #19569]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Cartoons / Puppets
nl_nl: Tekenfilms / Marionetten

[ctx: #19580]
note: label for "music/ballet/dance" epg genre value
en: Music / Ballet / Dance
nl_nl: Muziek / Ballet / Dans

[ctx: #19582]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Serious / Classical music
nl_nl: Serieus / klassieke muziek

[ctx: #19583]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Folk / Traditional music
nl_nl: Folklore / Tradionele muziek

[ctx: #19585]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Musical / Opera
nl_nl: Muziek / Opera

[ctx: #19596]
note: label for "arts/culture" epg genre value
en: Arts / Culture
nl_nl: Kunst / Cultuur

[ctx: #19597]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Performing arts
nl_nl: Uitvoerende kunsten

[ctx: #19598]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fine arts
nl_nl: Hoogwaardige kunsten

[ctx: #19599]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Religion
nl_nl: Religie

[ctx: #19600]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Popular culture / Traditional arts
nl_nl: Populaire cultuur / Tradionele kunst

[ctx: #19601]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Literature
nl_nl: Literatuur

[ctx: #19602]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Film / Cinema
nl_nl: Film / Bioscoop

[ctx: #19603]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Experimental film / video
nl_nl: Experimentele film / Video

[ctx: #19604]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Broadcasting / Press
nl_nl: Uitzending / Pers

[ctx: #19605]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: New media
nl_nl: Nieuwe media

[ctx: #19606]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Arts / Culture magazines
nl_nl: Kunst / Cultuurmagazines

[ctx: #19607]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fashion
nl_nl: Mode

[ctx: #19612]
note: label for "social/political/economics" epg genre value
en: Social / Political / Economics
nl_nl: Sociaal / Politiek / Economisch

[ctx: #19613]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Magazines / Reports / Documentary
nl_nl: Magazines / Reportages / Documentaires

[ctx: #19614]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Economics / Social advisory
nl_nl: Economisch / Maatschappelijk advies

[ctx: #19615]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Remarkable people
nl_nl: Opmerkelijke personen

[ctx: #19628]
note: label for "education/science/factual" epg genre value
en: Education / Science / Factual
nl_nl: Educatie / Wetenschap / Feiten

[ctx: #19629]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Nature / Animals / Environment
nl_nl: Natuur / Dieren / Milieu

[ctx: #19630]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Technology / Natural sciences
nl_nl: Technologie / Natuurwetenschappen

[ctx: #19631]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Medicine / Physiology / Psychology
nl_nl: Geneeskunde / Physiologie / Psychologie

[ctx: #19632]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Foreign countries / Expeditions
nl_nl: Buitenland / Expedities

[ctx: #19633]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Social / Spiritual sciences
nl_nl: Sociale / Spirituele wetenschappen

[ctx: #19634]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Further education
nl_nl: Voortgezet onderwijs

[ctx: #19635]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Languages
nl_nl: Talen

[ctx: #19644]
note: label for "leisure/hobbies" epg genre value
en: Leisure / Hobbies
nl_nl: Vrije tijd / Hobbies

[ctx: #19645]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Tourism / Travel
nl_nl: Toerisme / Reizen

[ctx: #19646]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Handicraft
nl_nl: Handwerk

[ctx: #19647]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Motoring
nl_nl: Autorijden

[ctx: #19648]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Fitness & health
nl_nl: Fitness & gezondheid

[ctx: #19649]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Cooking
nl_nl: Koken

[ctx: #19650]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Advertisement / Shopping
nl_nl: Reclame / Winkelen

[ctx: #19651]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Gardening
nl_nl: Tuinieren

[ctx: #19660]
note: label for "special characteristics" epg genre value
en: Special characteristics
nl_nl: Bijzondere kenmerken

[ctx: #19661]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Original language
nl_nl: Originele taal

[ctx: #19662]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Black & white
nl_nl: Zwart-wit

[ctx: #19663]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Unpublished
nl_nl: Niet gepubliceerd

[ctx: #19664]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Live broadcast
nl_nl: Live uitzending

[ctx: #19678]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adventure / Western / War
nl_nl: Avontuur / Western / Oorlog

[ctx: #19679]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
nl_nl: Science Fictie / Fantasie / Horror

[ctx: #19680]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Comedy
nl_nl: Komedie

[ctx: #19681]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
nl_nl: Soap / Melodrama / Folklore

[ctx: #19682]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Romance
nl_nl: Romantisch

[ctx: #19683]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Serious / Classical / Religion / Historical
nl_nl: Serieus / Klassiek / Religie / Historisch

[ctx: #19684]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adult
nl_nl: Volwassenen

[ctx: #19685]
note: Title for shutdown confirmation dialog
en: Confirm shutdown
nl_nl: Bevestig afsluiten

[ctx: #19686]
note: Label for buttons to open channel guide dialog
en: Channel guide
nl_nl: Kanaalgids

[ctx: #19687]
note: Label for context menu entries, dialog heading, button to start playing a recording
en: Play recording
nl_nl: Opname afspelen

[ctx: #19690]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: PVR has scheduled a reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' in {2:s}.
nl_nl: PVR heeft een herinnering gepland voor '{0:s}' op kanaal '{1:s}' in {2:s}.

[ctx: #19691]
note: Text for shutdown confirmation dialog.
en: PVR is currently recording '{0:s}' on channel '{1:s}'.
nl_nl: PVR is op het moment aan het opnemen '{0:s}' op kanaal '{1:s}'.

[ctx: #19692]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: PVR will start recording '{0:s}' on channel '{1:s}' in {2:s}.
nl_nl: PVR zal de opname starten '{0:s}' op kanaal '{1:s}' binnen {2:s}.

[ctx: #19693]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: Daily wakeup is due in {0:s}.
nl_nl: Dagelijkse wakeup gebeurt in {0:s}.

[ctx: #19694]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: {0:d} minutes
nl_nl: {0:d} minuten

[ctx: #19695]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: about a minute
nl_nl: ongeveer een minuut

[ctx: #19696]
note: Yes button label for shutdown confirmation dialog
en: Shutdown anyway
nl_nl: Toch aflsuiten

[ctx: #20000]
en: Saved music folder
nl_nl: Opgeslagen muziek map

[ctx: #20001]
en: Use external DVD player
nl_nl: Andere DVD-speler gebruiken

[ctx: #20002]
en: External DVD player
nl_nl: - Locatie van de DVD-speler

[ctx: #20003]
en: Trainers folder
nl_nl: Trainersmap

[ctx: #20004]
en: Screenshot folder
nl_nl: Screenshotmap

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
nl_nl: Afspeellijstmap

[ctx: #20007]
en: Recordings
nl_nl: Opnames

[ctx: #20008]
en: Screenshots
nl_nl: Schermafbeeldingen

[ctx: #20009]
en: Use Kodi
nl_nl: Kodi gebruiken

[ctx: #20011]
en: Music playlists
nl_nl: Muziekafspeellijsten

[ctx: #20012]
en: Video playlists
nl_nl: Videoafspeellijsten

[ctx: #20013]
en: Do you wish to launch the game?
nl_nl: Wilt u het spel starten?

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
nl_nl: Sorteer op: afspeellijst

[ctx: #20015]
en: Remote thumb
nl_nl: Internetafbeelding

[ctx: #20016]
en: Current thumb
nl_nl: Huidige afbeelding

[ctx: #20017]
en: Local thumb
nl_nl: Lokale afbeelding

[ctx: #20018]
en: No thumb
nl_nl: Geen afbeelding

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
nl_nl: Miniatuur kiezen

[ctx: #20024]
en: Scan new
nl_nl: Scan nieuwe

[ctx: #20025]
en: Scan all
nl_nl: Scan alles

[ctx: #20026]
en: Region
nl_nl: Regio

[ctx: #20035]
en: Regional ({0:s})
nl_nl: Regionaal ({0:s})

[ctx: #20037]
en: Summary
nl_nl: Overzicht

[ctx: #20038]
en: Lock music window
nl_nl: Muzieksectie vergrendelen

[ctx: #20039]
en: Lock videos window
nl_nl: Videosectie vergrendelen

[ctx: #20040]
en: Lock pictures window
nl_nl: Afbeeldingensectie vergrendelen

[ctx: #20041]
en: Lock programs & scripts windows
nl_nl: Programma- & scriptssecties vergrendelen

[ctx: #20042]
en: Lock file manager
nl_nl: Bestandsbeheer vergrendelen

[ctx: #20043]
en: Lock settings
nl_nl: Instellingen vergrendelen

[ctx: #20044]
en: Start fresh
nl_nl: Met schone lei starten

[ctx: #20045]
en: Enter master mode
nl_nl: Naar ontgrendelde modus overschakelen

[ctx: #20046]
en: Leave master mode
nl_nl: Ontgrendelde modus verlaten

[ctx: #20047]
en: Create profile '{0:s}'?
nl_nl: Profiel '{0:s}' maken?

[ctx: #20048]
en: Start with fresh settings or copy from default?
nl_nl: Start met nieuwe instellingen of kopieer van standaard?

[ctx: #20049]
en: Best available
nl_nl: Best beschikbare

[ctx: #20050]
en: Auto-switch between 16x9 and 4x3
nl_nl: Schakel vanzelf tussen 16:9 & 4:3

[ctx: #20051]
en: Treat stacked files as single file
nl_nl: Gesplitste bestanden als één behandelen

[ctx: #20052]
en: Caution
nl_nl: Waarschuwing

[ctx: #20053]
en: Left master mode
nl_nl: Ontgrendelde modus verlaten

[ctx: #20054]
en: Entered master mode
nl_nl: Ontgrendelde modus inschakelen

[ctx: #20055]
en: Allmusic.com thumb
nl_nl: Allmusic.com-miniatuur

[ctx: #20057]
en: Remove thumbnail
nl_nl: Miniatuur verwijderen

[ctx: #20058]
en: Add profile...
nl_nl: Profiel toevoegen...

[ctx: #20059]
note: Context menu entry
en: Query info for all albums
nl_nl: Info opvragen voor alle albums

[ctx: #20060]
en: Media info
nl_nl: Media-info

[ctx: #20061]
en: Separate
nl_nl: Afzonderlijk

[ctx: #20062]
en: Shares with default
nl_nl: Deelt met standaard

[ctx: #20063]
en: Shares with default (read only)
nl_nl: Deelt met standaard (alleen-lezen)

[ctx: #20064]
en: Copy default
nl_nl: Standaard kopiëren

[ctx: #20065]
en: Profile picture
nl_nl: Profielafbeelding

[ctx: #20066]
en: Lock preferences
nl_nl: Vergrendelingsvoorkeuren

[ctx: #20067]
en: Edit profile
nl_nl: Profiel wijzigen

[ctx: #20068]
en: Profile lock
nl_nl: Profielvergrendeling

[ctx: #20069]
en: Couldn't create folder
nl_nl: Kan map niet aanmaken

[ctx: #20070]
en: Profile directory
nl_nl: Profiellocatie

[ctx: #20071]
en: Start with fresh media sources or copy from default?
nl_nl: Start met nieuwe mediabronnen of kopieer van standaard?

[ctx: #20072]
en: Make sure the selected folder is writable and that the new folder name is valid
nl_nl: Controleer of u schrijfrechten heeft op de gekozen locatie en dat de nieuwe map naam geldig is

[ctx: #20074]
en: MPAA rating
nl_nl: MPAA-waardering

[ctx: #20075]
en: Enter master lock code
nl_nl: Voer vergrendelcode in

[ctx: #20076]
en: Ask for master lock code on startup
nl_nl: Om vergrendelcode vragen bij opstarten

[ctx: #20077]
en: Skin settings
nl_nl: Skininstellingen

[ctx: #20078]
en: - no link set -
nl_nl: - Geen link ingesteld -

[ctx: #20079]
en: Enable animations
nl_nl: Overgangen activeren

[ctx: #20080]
en: Disable RSS during music
nl_nl: Uitschakelen RSS-feeds tijdens afspelen van muziek

[ctx: #20081]
en: Enable shortcut buttons
nl_nl: Activeer 'Bladwijzer'-knoppen

[ctx: #20082]
en: Show programs in main menu
nl_nl: Programma's in hoofdmenu weergeven

[ctx: #20083]
en: Show music information
nl_nl: Toon muziekinformatie

[ctx: #20084]
en: Show weather information
nl_nl: Weerbericht weergeven

[ctx: #20085]
en: Show system information
nl_nl: Toon systeeminformatie

[ctx: #20086]
en: Show available disk space C: E: F:
nl_nl: Beschikbare schijfruimte van C: E: en F: tonen

[ctx: #20087]
en: Show available disk space E: F: G:
nl_nl: Vrije hardeschijfruimte op E: F: en G: weergeven

[ctx: #20088]
en: Weather information
nl_nl: Weerbericht

[ctx: #20089]
en: Drive space free
nl_nl: Beschikbare hardeschijfruimte

[ctx: #20090]
en: Enter the name of an existing share
nl_nl: Voer de naam van een bestaande gedeelde locatie in

[ctx: #20091]
en: Lock code
nl_nl: Vergrendelcode

[ctx: #20092]
en: Load profile
nl_nl: Profiel laden

[ctx: #20093]
en: Profile name
nl_nl: Profielnaam

[ctx: #20094]
en: Media sources
nl_nl: Medialocaties

[ctx: #20095]
en: Enter profile lock code
nl_nl: Geef profielvergrendelcode

[ctx: #20096]
en: Login screen
nl_nl: Inlogscherm

[ctx: #20097]
en: Fetching album information
nl_nl: Opvragen albuminformatie

[ctx: #20098]
en: Fetching information for album
nl_nl: Informatie over album ophalen

[ctx: #20099]
en: A CD or track can't be ripped while being played
nl_nl: Een CD of nummer kan niet worden geript terwijl het wordt afgespeeld

[ctx: #20100]
en: Master lock code and settings
nl_nl: Vergrendelingscode en -instellingen

[ctx: #20101]
en: Entering master lock code always enables master mode
nl_nl: Invoeren vergrendelcode activeert altijd de ontgrendelde modus

[ctx: #20103]
en: Save changes to profile?
nl_nl: Wijzigingen aan profiel opslaan?

[ctx: #20104]
en: Old settings found. Do you want to use them?
nl_nl: Oude instellingen gevonden. Wilt u deze gebruiken?

[ctx: #20106]
en: Old media sources found. Do you want to use them?
nl_nl: Oude mediabronnen gevonden. Wilt u deze gebruiken?

[ctx: #20107]
en: Separate (locked)
nl_nl: Afzonderlijk (vergrendeld)

[ctx: #20108]
en: Root
nl_nl: Hoofdmap

[ctx: #20109]
en: Zoom
nl_nl: Zoomen

[ctx: #20110]
en: UPnP settings
nl_nl: UPnP-instellingen

[ctx: #20111]
en: Autostart UPnP client
nl_nl: UPnP automatisch starten

[ctx: #20112]
en: Last login: {0:s}
nl_nl: Vorige aanmelding: {0:s}

[ctx: #20113]
en: Never logged on
nl_nl: Nog nooit ingelogd

[ctx: #20114]
en: Profile {0:d} / {1:d}
nl_nl: Profiel {0:d} / {1:d}

[ctx: #20115]
en: User login / Select a profile
nl_nl: Gebruikersaanmelding / Selecteer een profiel

[ctx: #20116]
en: Use lock on login screen
nl_nl: Inlogscherm vergrendelen

[ctx: #20117]
en: Invalid lock code.
nl_nl: Ongeldige slotcode.

[ctx: #20118]
en: This requires the master lock to be set. Would you like to set it now?
nl_nl: Hierbij is de hoofdvergrendeling vereist. Wilt u dit nu instellen?

[ctx: #20120]
en: Loading program information
nl_nl: Programmainformatie wordt geladen

[ctx: #20121]
en: Party on!
nl_nl: Feesten maar!

[ctx: #20122]
en: True
nl_nl: Waar

[ctx: #20123]
en: Mixing drinks
nl_nl: Drankjes mixen

[ctx: #20124]
en: Filling glasses
nl_nl: Glazen vullen

[ctx: #20125]
en: Logged on as
nl_nl: Ingelogd als

[ctx: #20126]
en: Log off
nl_nl: Uitloggen

[ctx: #20129]
en: Weave
nl_nl: Weven

[ctx: #20130]
en: Weave - Inverted
nl_nl: Weven - omgekeerd

[ctx: #20131]
en: Blend
nl_nl: Mengen

[ctx: #20132]
en: Restart video
nl_nl: Herstart video

[ctx: #20133]
en: Edit network location
nl_nl: Netwerklocatie wijzigen

[ctx: #20134]
en: Remove network location
nl_nl: Netwerklocatie verwijderen

[ctx: #20135]
en: Do you want to scan the folder?
nl_nl: Wilt u de map doorzoeken?

[ctx: #20136]
en: Memory unit
nl_nl: Geheugenmodule

[ctx: #20137]
en: Memory unit mounted
nl_nl: Geheugenmodule geplaatst

[ctx: #20138]
en: Unable to mount memory unit
nl_nl: Kan geheugenmodule niet koppelen

[ctx: #20139]
en: In port {0:d}, slot {1:d}
nl_nl: in poort {0:d}, slot {1:d}

[ctx: #20140]
en: Lock screensaver
nl_nl: Schermbeveiliging vergrendelen

[ctx: #20141]
en: Set
nl_nl: Instellen

[ctx: #20142]
en: Username
nl_nl: Gebruikersnaam

[ctx: #20143]
en: Enter password for
nl_nl: Voer wachtwoord in voor

[ctx: #20144]
en: Shutdown timer
nl_nl: Uitschakelingstimer

[ctx: #20145]
en: Shutdown interval (in minutes)
nl_nl: Uitschakelingsinterval (in minuten)

[ctx: #20146]
en: Started, shutdown in {0:d}m
nl_nl: Gestart, afsluiten in {0:d}m

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
nl_nl: Uitschakeling over 30 minuten

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
nl_nl: Uitschakeling over 60 minuten

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
nl_nl: Uitschakeling over 120 minuten

[ctx: #20150]
en: Custom shutdown timer
nl_nl: Aangepaste uitschakeltimer

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
nl_nl: Uitschakeltimer annuleren

[ctx: #20152]
en: Lock preferences for {0:s}
nl_nl: Vergrendel opties voor {0:s}

[ctx: #20153]
en: Browse...
nl_nl: Bladeren...

[ctx: #20154]
en: Summary information
nl_nl: Standaardinformatie

[ctx: #20155]
en: Storage information
nl_nl: Opslaginformatie

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
nl_nl: Hardeschijfinformatie

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
nl_nl: DVD-ROM-informatie

[ctx: #20158]
en: Network information
nl_nl: Netwerkinformatie

[ctx: #20159]
en: Video information
nl_nl: Videoinformatie

[ctx: #20160]
en: Hardware information
nl_nl: Hardwareinformatie

[ctx: #20161]
en: Total
nl_nl: Totaal

[ctx: #20162]
en: Used
nl_nl: Gebruikt

[ctx: #20163]
en: of
nl_nl: van

[ctx: #20164]
en: Locking not supported
nl_nl: Vergrendelen niet mogelijk

[ctx: #20165]
en: Not locked
nl_nl: Niet vergrendeld

[ctx: #20166]
en: Locked
nl_nl: Vergrendeld

[ctx: #20167]
en: Frozen
nl_nl: Bevroren

[ctx: #20168]
en: Requires reset
nl_nl: Herstart vereist

[ctx: #20170]
en: Line
nl_nl: Regel

[ctx: #20171]
en: Windows network (SMB)
nl_nl: Windowsnetwerk (SMB)

[ctx: #20172]
en: XBMSP server
nl_nl: XBMSP-server

[ctx: #20173]
en: FTP server
nl_nl: FTP-server

[ctx: #20174]
en: FTPS server
nl_nl: FTPS-server

[ctx: #20175]
en: UPnP server
nl_nl: UPnP-server

[ctx: #20176]
note: Label used for a video info message box
en: Show video information
nl_nl: Toon videoinformatie

[ctx: #20177]
en: Done
nl_nl: Klaar

[ctx: #20179]
en: Caps Lock
nl_nl: Hoofdletters

[ctx: #20180]
en: Symbols
nl_nl: Symbolen

[ctx: #20182]
en: Space
nl_nl: Spatie

[ctx: #20183]
en: Reload skin
nl_nl: Skin herladen

[ctx: #20185]
en: Use poster view styles for TV shows
nl_nl: Posterstijl voor series gebruiken

[ctx: #20186]
en: Please wait
nl_nl: Even geduld

[ctx: #20188]
en: Announce library updates
nl_nl: Aankondigen bibliotheekupdates

[ctx: #20189]
en: Enable auto scrolling for plot & review
nl_nl: Activeer automatisch scrollen plot en review

[ctx: #20190]
en: Custom
nl_nl: Handmatig

[ctx: #20191]
en: Enable debug logging
nl_nl: Activeer foutregistratie

[ctx: #20192]
en: Fetch additional information during updates
nl_nl: Verkrijg overige informatie tijdens updates

[ctx: #20193]
en: Default provider for album information
nl_nl: Standaardaanbieder voor albuminformatie

[ctx: #20194]
en: Default provider for artist information
nl_nl: Standaardaanbieder voor artiestinformatie

[ctx: #20195]
en: Change information provider
nl_nl: Wijzig informatieaanbieder

[ctx: #20196]
en: Export music library
nl_nl: Muziekbibliotheek exporteren

[ctx: #20197]
en: Import music library
nl_nl: Muziekbibliotheek importeren

[ctx: #20198]
en: No artist found!
nl_nl: Geen artiest gevonden!

[ctx: #20199]
en: Downloading artist information failed
nl_nl: Downloaden artiestinformatie mislukt

[ctx: #20220]
en: Prefer online information
nl_nl: Voorkeur voor online informatie

[ctx: #20221]
note: Description of setting with label #20220 "Prefer online information"
en: With this enabled, any information that is downloaded for albums and artists will override anything you have set in your song tags, such as genres, year, song artists etc. Useful if you have MusicBrainz identifiers in your song tags.
nl_nl: Indien geactiveerd, zal alle gedownloade albums- en muziekinformatie worden overschreven m.b.t. muziektaginstellingen zoals genres, jaar en artiesten. Handig als je MusicBrainz-indentificatie hebt in je muziektags.

[ctx: #20222]
en: Look for external subtitles
nl_nl: Zoek naar externe ondertitels

[ctx: #20223]
en: Artist information folder
nl_nl: Artiestinformatiefolder

[ctx: #20224]
en: Prefer online album art
nl_nl: Prefereer online-albumafbeeldingen

[ctx: #20225]
note: Description of setting with label #20224 "Prefer online album art"
en: Where no local album cover exists, online art will be used. Where neither is available, cover images embedded in music files will be used
nl_nl: Als er geen lokale albumhoes bestaat, wordt online hoes gebruikt. Als geen van beide beschikbaar is, worden hoesafbeeldingen gebruikt die in muziekbestanden zijn ingesloten

[ctx: #20226]
en: Movie set information folder
nl_nl: Map met filmsetinformatie

[ctx: #20228]
en: Use artist sortname when sorting by artist
nl_nl: Gebruik artiest-sorteernaam bij sortering op artiest

[ctx: #20240]
en: Android music
nl_nl: Android muziek

[ctx: #20241]
en: Android videos
nl_nl: Android video's

[ctx: #20242]
en: Android pictures
nl_nl: Android-afbeeldingen

[ctx: #20243]
en: Android photos
nl_nl: Android foto's

[ctx: #20245]
en: Windows music library
nl_nl: Windows muziekbibliotheek

[ctx: #20246]
en: Windows videos library
nl_nl: Windows videobibliotheek

[ctx: #20247]
en: Windows pictures library
nl_nl: Windows afbeeldingenbibliotheek

[ctx: #20248]
en: Windows photos library
nl_nl: Windows fotobibliotheek

[ctx: #20249]
en: Windows documents
nl_nl: Windows documenten

[ctx: #20250]
en: Party on! (videos)
nl_nl: Feesten maar! (video's)

[ctx: #20251]
en: Mixing drinks (videos)
nl_nl: Drankjes mixen (video's)

[ctx: #20252]
en: Filling glasses (videos)
nl_nl: Glazen vullen (video's)

[ctx: #20253]
en: WebDAV server (HTTP)
nl_nl: WebDAV-server (HTTP)

[ctx: #20254]
en: WebDAV server (HTTPS)
nl_nl: WebDAV-server (HTTPS)

[ctx: #20255]
en: First logon, edit your profile
nl_nl: Eerste aanmelding, profiel bijwerken

[ctx: #20259]
en: Network File System (NFS)
nl_nl: Netwerkbestandssysteem (NFS)

[ctx: #20260]
en: Secure Shell (SSH / SFTP)
nl_nl: Beveiligde shell (SSH / SFTP)

[ctx: #20262]
en: Zeroconf browser
nl_nl: Zerconf browser

[ctx: #20300]
en: Web server directory (HTTP)
nl_nl: Webservermap (HTTP)

[ctx: #20301]
en: Web server directory (HTTPS)
nl_nl: Webservermap (HTTPS)

[ctx: #20302]
en: Unable to write to folder:
nl_nl: Kan niet schrijven naar map:

[ctx: #20304]
en: RSS Feed (HTTP)
nl_nl: RSS-feed (HTTP)

[ctx: #20305]
en: RSS Feed (HTTPS)
nl_nl: RSS-feed (HTTPS)

[ctx: #20307]
en: Secondary DNS
nl_nl: Secundaire DNS

[ctx: #20308]
en: DHCP server:
nl_nl: DHCP-server:

[ctx: #20309]
en: Make new folder
nl_nl: Nieuwe map

[ctx: #20311]
en: Unknown or onboard (protected)
nl_nl: Onbekend of onboard (beveiligd)

[ctx: #20314]
en: Videos - Library
nl_nl: Video - Bibliotheek

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
nl_nl: Sorteer op: ID

[ctx: #20317]
en: Scanning movies using {0:s}
nl_nl: Scannen van films met {0:s}

[ctx: #20318]
en: Scanning music videos using {0:s}
nl_nl: Scannen van muziekvideo's met {0:s}

[ctx: #20319]
en: Scanning TV shows using {0:s}
nl_nl: TV-afleveringen scannen met behulp van {0:s}

[ctx: #20320]
en: Scanning artists using {0:s}
nl_nl: Scannen van artiesten met %{0:s}

[ctx: #20321]
en: Scanning albums using {0:s}
nl_nl: Scannen van albums met {0:s}

[ctx: #20322]
en: Content scanning options
nl_nl: Opties inhoudsscanner

[ctx: #20323]
en: Movie plot
nl_nl: Filmplot

[ctx: #20324]
note: Label for context menu entry to start playback of a part of a video stack
en: Play part...
nl_nl: Afspelen deel...

[ctx: #20325]
note: Window screen calibration: as title to reset calibration settings
en: Calibration reset
nl_nl: Kalibratie herstellen

[ctx: #20326]
note: Window screen calibration: ask to reset calibration settings
en: Do you want reset the calibration to their defaults for "{0:s}" resolution?
nl_nl: Wilt u de kalibratie voor "{0:s}" resolutie naar de standaardwaarden terugzetten?

[ctx: #20327]
note: Window screen calibration: the current calibration value
en: Current value: {}
nl_nl: Huidige waarde: {}

[ctx: #20328]
en: Browse for destination
nl_nl: Bladeren naar een bestemming

[ctx: #20329]
en: Movies are in separate folders that match the movie title
nl_nl: Films staan in aparte folders die overeenkomen met de film titel

[ctx: #20330]
en: Use folder names for lookups
nl_nl: Gebruik mapnamen bij zoeken

[ctx: #20331]
en: File
nl_nl: Bestand

[ctx: #20332]
en: Use file or folder names in lookups?
nl_nl: Ook in bestands- of mapnamen zoeken?

[ctx: #20333]
en: Set content
nl_nl: Inhoud toewijzen

[ctx: #20334]
en: Folder
nl_nl: Map

[ctx: #20335]
en: Look for content recursively?
nl_nl: Ook in onderliggende mappen zoeken?

[ctx: #20336]
en: Unlock sources
nl_nl: Locaties vrijgeven

[ctx: #20337]
en: Actor
nl_nl: Acteur

[ctx: #20338]
en: Movie
nl_nl: Film

[ctx: #20339]
en: Director
nl_nl: Regisseur

[ctx: #20340]
en: Do you want to remove all items within this path from your library?
nl_nl: Wil je alle items op dit pad uit je bibliotheek verwijderen?

[ctx: #20342]
en: Movies
nl_nl: Speelfilms

[ctx: #20343]
en: TV shows
nl_nl: Series

[ctx: #20344]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: This directory contains
nl_nl: Deze map bevat

[ctx: #20345]
en: Run automated scan
nl_nl: Automatisch scannen

[ctx: #20346]
en: Scan recursively
nl_nl: Ook onderliggende mappen scannen

[ctx: #20347]
en: as
nl_nl: als

[ctx: #20348]
en: Directors
nl_nl: Regisseurs

[ctx: #20349]
en: No video files found in this path!
nl_nl: Geen videobestanden gevonden in deze map!

[ctx: #20350]
note: Label for showing media rating and votes (combined), for example: "9.1 (87 votes)"
en: {0:s} ({1:s} votes)
nl_nl: {0:s} ({1:s} stemmen)

[ctx: #20351]
en: TV show information
nl_nl: TV-serie informatie

[ctx: #20352]
en: Episode information
nl_nl: Afleveringsinfo

[ctx: #20353]
en: Loading TV show details
nl_nl: Details van serie laden

[ctx: #20354]
en: Fetching episode guide
nl_nl: Afleveringengids ophalen

[ctx: #20355]
en: Loading information for episodes in directory
nl_nl: Laden afleveringsinformatie in map

[ctx: #20356]
en: Select TV show:
nl_nl: Selecteer serie:

[ctx: #20357]
en: Enter the TV show name
nl_nl: Geef de naam van de serie

[ctx: #20358]
en: Season {0:d}
nl_nl: Seizoen {0:d}

[ctx: #20359]
en: Episode
nl_nl: Aflevering

[ctx: #20360]
en: Episodes
nl_nl: Afleveringen

[ctx: #20361]
en: Loading episode details
nl_nl: Afleveringsdetails laden

[ctx: #20362]
en: Remove episode from library
nl_nl: Aflevering uit bibliotheek verwijderen

[ctx: #20363]
en: Remove TV show from library
nl_nl: Serie uit bibliotheek verwijderen

[ctx: #20364]
en: TV show
nl_nl: Serie

[ctx: #20365]
en: Episode plot
nl_nl: Afleveringsplot

[ctx: #20366]
en: * All seasons
nl_nl: * Alle seizoenen

[ctx: #20367]
en: Hide watched
nl_nl: Bekeken verbergen

[ctx: #20368]
en: Prod code
nl_nl: Prod. code

[ctx: #20369]
en: Show information for unwatched items
nl_nl: Toon informatie bij niet-bekeken video's

[ctx: #20370]
en: * Hidden to prevent spoilers *
nl_nl: * Verborgen om de plot niet te verklappen *

[ctx: #20371]
en: Set season thumb
nl_nl: Seizoenafbeelding selecteren

[ctx: #20372]
en: Season image
nl_nl: Seizoenafbeelding

[ctx: #20373]
en: Season
nl_nl: Seizoen

[ctx: #20374]
en: Downloading movie information
nl_nl: Speelfilminformatie downloaden

[ctx: #20375]
en: Unassign content
nl_nl: Inhoud ontkoppelen

[ctx: #20376]
note: Original title of the movie/tvshow (could differ from local distributor title) (ListItem.OriginalTitle)
en: Original title
nl_nl: Originele titel

[ctx: #20377]
en: Refresh TV show information
nl_nl: Serie-informatie vernieuwen

[ctx: #20378]
en: Refresh information for all episodes?
nl_nl: Informatie voor alle afleveringen vernieuwen?

[ctx: #20379]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Selected folder contains a single TV show
nl_nl: Geselecteerde map bevat één enkele serie

[ctx: #20380]
en: Exclude selected folder from scans
nl_nl: Locatie uitsluiten van scans

[ctx: #20382]
en: Recently added
nl_nl: Onlangs toegevoegd

[ctx: #20383]
en: Selected folder contains a single video
nl_nl: Geselecteerde map bevat enkel één video

[ctx: #20384]
en: Link to TV show
nl_nl: Aan serie koppelen

[ctx: #20385]
en: Remove link to TV show
nl_nl: Van serie loskoppelen

[ctx: #20386]
en: Recently added movies
nl_nl: Recent toegevoegde speelfilms

[ctx: #20387]
en: Recently added episodes
nl_nl: Recent toegevoegde afleveringen

[ctx: #20388]
en: Studios
nl_nl: Filmstudio's

[ctx: #20389]
en: Music videos
nl_nl: Muziekvideo's

[ctx: #20390]
en: Recently added music videos
nl_nl: Recent toegevoegde muziekvideo's

[ctx: #20391]
en: Music video
nl_nl: Muziekvideo

[ctx: #20392]
en: Remove music video from library
nl_nl: Verwijder muziekvideo uit bibliotheek

[ctx: #20393]
en: Music video information
nl_nl: Muziekvideoinformatie

[ctx: #20394]
en: Loading music video information
nl_nl: Muziekvideoinformatie laden

[ctx: #20395]
en: Mixed
nl_nl: Gemixt

[ctx: #20396]
en: Go to albums by artist
nl_nl: Albums van deze artiest

[ctx: #20397]
en: Go to album
nl_nl: Naar album

[ctx: #20398]
en: Play song
nl_nl: Nummer afspelen

[ctx: #20399]
en: Go to music videos from album
nl_nl: Muziekvideo's van dit album

[ctx: #20400]
en: Go to music videos by artist
nl_nl: Ga naar muziekvideo's van deze artiest

[ctx: #20401]
en: Play music video
nl_nl: Muziekvideo afspelen

[ctx: #20402]
en: Download actor thumbnails
nl_nl: Download acteurminiaturen

[ctx: #20403]
en: Set actor thumb
nl_nl: Acteursafbeelding instellen

[ctx: #20404]
en: Remove bookmark
nl_nl: Verwijder bladwijzer

[ctx: #20405]
en: Remove episode bookmark
nl_nl: Aflevering uit bladwijzers verwijderen

[ctx: #20406]
en: Set episode bookmark
nl_nl: Aflevering aan bladwijzers toevoegen

[ctx: #20407]
en: Information provider settings
nl_nl: Informatieprovider instellingen

[ctx: #20408]
en: Downloading music video information
nl_nl: Muziekvideoinformatie downloaden

[ctx: #20409]
en: Downloading TV show information
nl_nl: Serie-informatie downloaden

[ctx: #20411]
en: Flatten
nl_nl: Eenvoudige weergave

[ctx: #20412]
en: Flatten TV show seasons
nl_nl: Verberg seizoenen van series

[ctx: #20413]
en: Get fanart
nl_nl: Zoek Fanart

[ctx: #20414]
en: Show fanart in video and music libraries
nl_nl: Toon fan-art in video- en muziekbibliotheek

[ctx: #20415]
en: Scanning for new content
nl_nl: Bezig met scannen naar nieuwe inhoud

[ctx: #20416]
en: First aired
nl_nl: Eerst uitgezonden

[ctx: #20417]
en: Writer
nl_nl: Schrijver

[ctx: #20418]
en: Writers
nl_nl: Schrijvers

[ctx: #20419]
en: Replace file names with library titles
nl_nl: Vervang bestandsnamen met bibliotheektitels

[ctx: #20420]
note: Value for setting with label #19171 "PVR & Live TV / Playback / Switch to full screen" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Never
nl_nl: Nooit

[ctx: #20421]
en: If only one season
nl_nl: Alleen indien één seizoen

[ctx: #20422]
note: Value for setting with label #170 "Player / Videos / Adjust display refresh rate" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Always
nl_nl: Altijd

[ctx: #20423]
en: Has trailer
nl_nl: Trailer beschikbaar

[ctx: #20424]
en: False
nl_nl: Onwaar

[ctx: #20425]
en: Fanart slideshow
nl_nl: Fanart diavoorstelling

[ctx: #20426]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Export to a single file or separate files per entry?
nl_nl: Exporteren naar een enkel bestand of afzonderlijke bestanden per item ?

[ctx: #20427]
en: Choose rule type
nl_nl: Kies regel type

[ctx: #20428]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Single file
nl_nl: Eén bestand

[ctx: #20429]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Separate
nl_nl: Afzonderlijke

[ctx: #20430]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Export thumbnails and fanart?
nl_nl: Miniaturen en fanart exporteren?

[ctx: #20431]
en: Overwrite old files?
nl_nl: Oude bestanden overschrijven?

[ctx: #20432]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Exclude path from library updates
nl_nl: Locatie uitsluiten van bibliotheekupdates

[ctx: #20433]
en: Extract video information from files
nl_nl: Video informatie uitlezen van bestanden

[ctx: #20434]
en: Sets
nl_nl: Instellen

[ctx: #20435]
en: Combine split video items
nl_nl: Combineer verdeelde videoitems

[ctx: #20436]
en: Export actor thumbs?
nl_nl: Acteurminiaturen exporteren?

[ctx: #20437]
en: Choose fanart
nl_nl: Fanart kiezen

[ctx: #20438]
en: Local fanart
nl_nl: Lokale fanart

[ctx: #20439]
en: No fanart
nl_nl: Geen fanart

[ctx: #20440]
en: Current fanart
nl_nl: Huidige fanart

[ctx: #20441]
en: Remote fanart
nl_nl: Fanart op afstand

[ctx: #20442]
en: Change content
nl_nl: Inhoud wijzigen

[ctx: #20443]
en: Do you want to refresh information for all items within this path?
nl_nl: Wilt u informatie vernieuwen voor alle items in deze locatie?

[ctx: #20444]
en: Add to library
nl_nl: Voeg toe aan bibliotheek

[ctx: #20445]
note: Name of an artwork type
en: Fanart
nl_nl: Lieverkunst

[ctx: #20446]
note: Ask user when refreshing music or video info if they want to use data from NFO file
en: Locally stored information found. Ignore and refresh from Internet?
nl_nl: Lokaal opgeslagen informatie gevonden. Negeren en opnieuw opvragen?

[ctx: #20447]
en: Do you want to add the media from this source to your library?
nl_nl: Wil je de media van deze bron toevoegen aan je bibliotheek?

[ctx: #20448]
en: Couldn't download information
nl_nl: De informatie kan niet worden gedownload

[ctx: #20449]
en: Unable to connect to remote server
nl_nl: Kan geen verbinding maken met externe server

[ctx: #20450]
en: Unable to connect to remote server. Would you like to continue scanning?
nl_nl: Kan geen verbinding maken met externe server, wilt u doorgaan met scannen?

[ctx: #20451]
en: Countries
nl_nl: Landen

[ctx: #20452]
en: episode
nl_nl: Aflevering

[ctx: #20453]
en: episodes
nl_nl: Afleveringen

[ctx: #20454]
en: Listener
nl_nl: Luisteraar

[ctx: #20455]
en: Listeners
nl_nl: Luisteraars

[ctx: #20456]
note: Label of a setting to use a simplified (flattened) hierarchy
en: Flatten hierarchy
nl_nl: Verkleinen hierarchie

[ctx: #20457]
en: Movie set
nl_nl: Filmsets

[ctx: #20458]
en: Show movie sets
nl_nl: Toon filmsets

[ctx: #20459]
en: Tags
nl_nl: Labels

[ctx: #20460]
en: Add {0:s}
nl_nl: Toevoegen {0:s}

[ctx: #20461]
en: Remove {0:s}
nl_nl: Verwijder {0:s}

[ctx: #20462]
en: New tag...
nl_nl: Nieuw label...

[ctx: #20463]
en: A tag with the name '{0:s}' already exists.
nl_nl: Een label met de naam '{0:s}' bestaat al.

[ctx: #20464]
en: Select {0:s}
nl_nl: Selecteer {0:s}

[ctx: #20465]
en: Manage movie set
nl_nl: Beheer filmsets

[ctx: #20466]
en: Select movie set
nl_nl: Selecteer film set

[ctx: #20467]
en: No set (remove from {0:s})
nl_nl: Geen set (verwijder van {0:s})

[ctx: #20468]
en: Add movie to a new set
nl_nl: Voeg film toe aan nieuwe set

[ctx: #20469]
en: Keep current set ({0:s})
nl_nl: Behoud de huidige set ({0:s})

[ctx: #20470]
en: Include sets containing a single movie
nl_nl: Inclusief sets met een enkele film

[ctx: #20471]
en: Show empty TV shows
nl_nl: Toon lege tv-programma's

[ctx: #20472]
en: Show all performers for music videos
nl_nl: Toon alle artiesten bij muziekvideo's

[ctx: #20473]
en: Premiered
nl_nl: In première gegaan

[ctx: #20474]
note: Used in smart playlists to select items based on the HDR type (HDR10, HLG, Dolbyvision)
en: HDR type
nl_nl: HDR-type

[ctx: #21330]
en: Show hidden files and directories
nl_nl: Verborgen bestanden en mappen weergeven

[ctx: #21331]
en: New media detected
nl_nl: Nieuwe media gedetecteerd

[ctx: #21332]
en: Browse videos
nl_nl: Doorbladeren video's

[ctx: #21333]
en: Browse music
nl_nl: Blader muziek

[ctx: #21334]
en: Browse pictures
nl_nl: Blader afbeeldingen

[ctx: #21335]
en: Browse files
nl_nl: Blader bestanden

[ctx: #21336]
en: Connecting to: {0:s}
nl_nl: Verbinden met: {0:s}

[ctx: #21337]
note: Used in the add-on browser under "Last updated" when a repository has never been updated
en: Never
nl_nl: Nooit

[ctx: #21338]
en: Select version
nl_nl: Kies versie

[ctx: #21339]
en: Version {0:s}
nl_nl: Versie {0:s}

[ctx: #21340]
en: Auto-update
nl_nl: Automatische update

[ctx: #21341]
en: No updates available
nl_nl: Geen updates beschikbaar

[ctx: #21342]
en: There are currently no versions available for this add-on.
nl_nl: Er zijn momenteel geen versies beschikbaar voor deze add-on.

[ctx: #21343]
en: Use video tags
nl_nl: Gebruik videotags

[ctx: #21344]
en: Enable to use embedded tags in mp4 or mkv files for library metadata. Will prevent scrapers from operating correctly.
nl_nl: Schakel het in om ingesloten tags in mp4- of mkv-bestanden voor bibliotheek-metadata te gebruiken. Zal voorkomen dat de schrapers correct werken.

[ctx: #21345]
note: Used in AutoPlayNextItem dialogs for not categorized listItem directories
en: Uncategorized
nl_nl: Ongecategoriseerd

[ctx: #21346]
note: Used to give heading list entry for an file extension description, e.g. to show as 'Extension: ".mp3"'
en: Extension: "{0:s}"
nl_nl: Bestandsextensie: "{0:s}"

[ctx: #21358]
en: Enable UPnP support
nl_nl: UPnP-ondersteuning inschakelen

[ctx: #21359]
en: Add media share...
nl_nl: Media locatie toevoegen...

[ctx: #21360]
en: Share my libraries
nl_nl: Deel mijn bibliotheken

[ctx: #21361]
en: Look for remote UPnP players
nl_nl: Zoek naar externe UPnP spelers

[ctx: #21362]
en: Bookmark created
nl_nl: Bladwijzer aangemaakt

[ctx: #21363]
en: Episode bookmark created
nl_nl: Aflevering bladwijzer gecreëerd

[ctx: #21364]
en: Edit media share
nl_nl: Media locatie wijzigen

[ctx: #21365]
en: Remove media share
nl_nl: Media locatie verwijderen

[ctx: #21366]
en: Custom subtitle folder
nl_nl: Aangepaste ondertitelmap

[ctx: #21367]
en: Movie & alternate subtitle directory
nl_nl: Video - alternatieve ondertitelmap

[ctx: #21368]
en: Override subtitles fonts
nl_nl: Lettertypen van ondertitels overschrijven

[ctx: #21369]
en: Enable mouse and touch screen support
nl_nl: Activeer muis- en aanraakschermondersteuning

[ctx: #21370]
en: Play GUI sounds during media playback
nl_nl: Speel GUI-geluiden af tijdens afspelen media

[ctx: #21371]
note: Name of an artwork type
en: Thumbnail
nl_nl: Miniatuur

[ctx: #21372]
en: Forced DVD player region
nl_nl: DVD-regiocode forceren

[ctx: #21373]
en: Display
nl_nl: Beeldscherm

[ctx: #21374]
en: Video aspect
nl_nl: Beeldverhouding

[ctx: #21375]
en: Normal
nl_nl: Normaal

[ctx: #21376]
en: Letterbox
nl_nl: Brievenbus

[ctx: #21377]
en: Widescreen
nl_nl: Breedbeeld

[ctx: #21378]
en: Enable 480p
nl_nl: 480p weergeven

[ctx: #21379]
en: Enable 720p
nl_nl: 720p weergeven

[ctx: #21380]
en: Enable 1080i
nl_nl: 1080i weergeven

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
nl_nl: Geef naam voor de intelligente afspeellijst

[ctx: #21382]
en: Show "Add source" buttons
nl_nl: Toon "Toevoegen bron" knoppen

[ctx: #21383]
en: Enable scrollbars
nl_nl: Schuifbalken weergeven

[ctx: #21384]
en: Make watched filtering a toggle in video library
nl_nl: 'Bekeken verbergen'-knop toevoegen in bibliotheek

[ctx: #21385]
en: Open
nl_nl: Openen

[ctx: #21386]
en: Acoustic management level
nl_nl: Akoestiekbeheerniveau

[ctx: #21387]
en: Fast
nl_nl: Snel

[ctx: #21388]
en: Quiet
nl_nl: Stil

[ctx: #21389]
en: Enable custom background
nl_nl: Gebruik achtergrond naar keuze

[ctx: #21390]
en: Power management level
nl_nl: Stroombeheerniveau

[ctx: #21391]
en: High power
nl_nl: Hoge energie

[ctx: #21392]
en: Low power
nl_nl: Lage energie

[ctx: #21393]
en: High standby
nl_nl: Hoog standby

[ctx: #21394]
en: Low standby
nl_nl: Laag standby

[ctx: #21395]
en: Unable to cache files bigger than 4GB
nl_nl: Onmogelijk bestanden groter dan 4 GB te bufferen

[ctx: #21396]
en: Chapter
nl_nl: Hoofdstuk

[ctx: #21397]
en: High quality pixel shader v2
nl_nl: Hoge kwaliteit pixelshader v2

[ctx: #21399]
en: Use tween animations
nl_nl: Animatie gebruiken bij schermovergang

[ctx: #21400]
en: contains
nl_nl: bevat

[ctx: #21401]
en: does not contain
nl_nl: bevat niet

[ctx: #21403]
en: is not
nl_nl: is niet

[ctx: #21404]
en: starts with
nl_nl: begint met

[ctx: #21405]
en: ends with
nl_nl: eindigt met

[ctx: #21406]
en: greater than
nl_nl: groter dan

[ctx: #21407]
en: less than
nl_nl: kleiner dan

[ctx: #21408]
en: after
nl_nl: na

[ctx: #21409]
en: before
nl_nl: voor

[ctx: #21410]
en: in the last
nl_nl: in laatste

[ctx: #21411]
en: not in the last
nl_nl: niet in laatste

[ctx: #21412]
en: Information providers
nl_nl: Informatieaanbieders

[ctx: #21413]
en: Default provider for movie information
nl_nl: Standaardaanbieder voor filminformatie

[ctx: #21414]
en: Default provider for TV show information
nl_nl: Standaardaanbieder voor TV-afleveringsinformatie

[ctx: #21415]
en: Default provider for music video information
nl_nl: Standaardaanbieder voor muziekvideoinformatie

[ctx: #21416]
en: Select first unwatched TV show season / episode
nl_nl: Selecteer eerst niet-bekeken TV-serieseizoen / -aflevering

[ctx: #21417]
en: Settings
nl_nl: Instellingen

[ctx: #21418]
en: Multilingual
nl_nl: Meertalig

[ctx: #21419]
en: No information providers present
nl_nl: Geen informatieaanbieders aanwezig

[ctx: #21420]
en: Value to match
nl_nl: Waarde gelijk aan

[ctx: #21421]
en: Smart playlist rule
nl_nl: Intelligente-afspeellijstregel

[ctx: #21422]
en: Match items where
nl_nl: Nummers zijn gelijk wanneer

[ctx: #21423]
en: New rule...
nl_nl: Nieuwe regel...

[ctx: #21424]
en: Items must match
nl_nl: Items moeten overeenkomen

[ctx: #21425]
en: all of the rules
nl_nl: elk van deze regels

[ctx: #21426]
en: one or more of the rules
nl_nl: een of meer van deze regels

[ctx: #21427]
en: Limit to
nl_nl: Beperken tot

[ctx: #21428]
en: No limit
nl_nl: Geen beperking

[ctx: #21429]
en: Order by
nl_nl: Sorteren op

[ctx: #21430]
en: ascending
nl_nl: oplopend

[ctx: #21431]
en: descending
nl_nl: aflopend

[ctx: #21432]
en: Edit smart playlist
nl_nl: Intelligente afspeellijst wijzigen

[ctx: #21433]
en: Playlist name
nl_nl: Afspeellijst naam

[ctx: #21434]
en: Find items where
nl_nl: Zoek items gelijk aan

[ctx: #21435]
en: Edit
nl_nl: Wijzigen

[ctx: #21437]
en: New smart playlist...
nl_nl: Nieuwe intelligente afspeellijst...

[ctx: #21438]
en: {0:c} Drive
nl_nl: {0:c} Schijf

[ctx: #21439]
en: Edit party mode rules
nl_nl: Feestmix instellen

[ctx: #21440]
en: Home folder
nl_nl: Startmap

[ctx: #21441]
en: Watched count
nl_nl: Aantal bekeken

[ctx: #21442]
en: Episode title
nl_nl: Episodetitel

[ctx: #21443]
en: Video resolution
nl_nl: Videoresolutie

[ctx: #21444]
en: Audio channels
nl_nl: Audiokanalen

[ctx: #21445]
en: Video codec
nl_nl: Videocodec

[ctx: #21446]
en: Audio codec
nl_nl: Audio-codec

[ctx: #21447]
en: Audio language
nl_nl: Audio-taal

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
nl_nl: Ondertiteltaal

[ctx: #21449]
en: Remote control sends keyboard presses
nl_nl: Afstandsbediening stuurt toetsenbordaanslagen

[ctx: #21450]
note: Label for controls used to edit something (e.g. setting "Appearance -> Skin -> Edit" or a context menu entry to open timer settings dialog)
en: Edit
nl_nl: Wijzig

[ctx: #21451]
en: Internet connection required.
nl_nl: Internetverbinding vereist.

[ctx: #21452]
en: Get more...
nl_nl: Meer verkrijgen...

[ctx: #21453]
en: Root filesystem
nl_nl: Root bestandsysteem

[ctx: #21454]
en: Source too slow
nl_nl: Bron te traag

[ctx: #21455]
en: Read rate too low for continuous playback
nl_nl: Leessnelheid te laag voor continue afspelen

[ctx: #21456]
en: External storage
nl_nl: Externe opslag

[ctx: #21457]
en: Watched episode count
nl_nl: Aantal bekeken afleveringen

[ctx: #21458]
en: Group by
nl_nl: Groepeer bij

[ctx: #21459]
en: mixed
nl_nl: gemixed

[ctx: #21460]
note: Subtitle position on screen setting list
en: Position on screen
nl_nl: Positie op scherm

[ctx: #21461]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Manual
nl_nl: Handmatig

[ctx: #21462]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Bottom of video
nl_nl: Onderaan video

[ctx: #21463]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Bottom of screen
nl_nl: Onderkant van het scherm

[ctx: #21464]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Top of video
nl_nl: Bovenaan video

[ctx: #21465]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Top of screen
nl_nl: Bovenkant van het scherm

[ctx: #21466]
note: Description of setting with label #21416 "Select first unwatched TV show season/episode"
en: When entering a TV show season or episode view automatically select the first unwatched season or episode.[CR][On first entry] The first unwatched item will be selected only when a view is entered for the first time.[CR][Always] The first unwatched item will be selected every time a view is entered.
nl_nl: Bij openen van een TV-serie seizoen of aflevering weergave automatisch het eerste niet-bekeken seizoen of de eerste niet-bekeken aflevering selecteren,[CR][Bij eerste opening] het eerste niet-bekeken item wordt geselecteerd bij openen eerste keer.[CR][Altijd] het eerste niet-bekeken bestand zal worden geselecteerd elke keer dat de weergave wordt geopend.

[ctx: #21467]
note: Filter (media data) from float value to float value
en: {0:.1f} to {1:.1f}
nl_nl: {0:.1f} naar {1:.1f}

[ctx: #21468]
note: Filter (media data) from int value to int value
en: {0:d} to {1:d}
nl_nl: {0:d} naar {1:d}

[ctx: #21469]
note: Filter (media data) from string value to string value
en: {0:s} to {1:s}
nl_nl: {0:s} naar {1:s}

[ctx: #21471]
note: One of the values valid for "Videos -> Library -> Select first unwatched TV show season / episode" with label #21416
en: On first entry
nl_nl: Bij eerste opening

[ctx: #21472]
en: Include "All seasons" and "Specials"
nl_nl: Inclusief "Alle seizoenen" en Specials"

[ctx: #21473]
note: Description of setting with label #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Whether or not to consider the items from "All seasons" and "Specials" in the unwatched item selection.
nl_nl: Wel of niet de items van "Alle seizoenen" en "Specials" opnemen in de niet-bekeken itemselectie.

[ctx: #21474]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Neither
nl_nl: Geen

[ctx: #21475]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Both
nl_nl: Beide

[ctx: #21476]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Just "All seasons"
nl_nl: Alleen "Alle seizoenen"

[ctx: #21477]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Just "Specials"
nl_nl: Alleen "Specials"

[ctx: #21478]
en: Open
nl_nl: Openen

[ctx: #21479]
en: Run
nl_nl: Start

[ctx: #21480]
en: Use
nl_nl: Gebruik

[ctx: #21481]
en: Audio track count
nl_nl: Aantal audio tracks

[ctx: #21482]
en: Subtitle track count
nl_nl: Aantal ondertitels

[ctx: #21483]
note: Label for controls used to view something (e.g. a context menu entry to open read-only timer settings dialog)
en: View
nl_nl: Bekijken

[ctx: #21484]
note: Button label to show list of supported types, e.g. supported file extensions
en: Show support
nl_nl: Toon steun

[ctx: #21485]
note: Dialog header label to show list of supported types, e.g. supported file extensions
en: Supported file extensions and media types
nl_nl: Ondersteunde bestandsextensies en mediatypen

[ctx: #21602]
en: (External)
nl_nl: (extern)

[ctx: #21800]
en: File name
nl_nl: Bestandsnaam

[ctx: #21801]
en: File path
nl_nl: Pad

[ctx: #21802]
en: File size
nl_nl: Bestandsgrootte

[ctx: #21803]
en: File date / time
nl_nl: Bestandsdatum/-tijd

[ctx: #21804]
en: Slide index
nl_nl: Dia-index

[ctx: #21805]
en: Resolution
nl_nl: Resolutie

[ctx: #21806]
en: Comment
nl_nl: Opmerking

[ctx: #21807]
en: Colour / B&W
nl_nl: Kleur/zwart-wit

[ctx: #21808]
en: JPEG process
nl_nl: JPEG-proces

[ctx: #21820]
en: Date / Time
nl_nl: Datum / tijd

[ctx: #21821]
en: Description
nl_nl: Omschrijving

[ctx: #21822]
en: Camera make
nl_nl: Cameramerk

[ctx: #21823]
en: Camera model
nl_nl: Cameramodel

[ctx: #21824]
en: EXIF comment
nl_nl: EXIF-opmerking

[ctx: #21826]
en: Aperture
nl_nl: Diafragma

[ctx: #21827]
en: Focal length
nl_nl: Brandpuntafstand

[ctx: #21828]
en: Focus distance
nl_nl: Voorwerpafstand

[ctx: #21829]
en: Exposure
nl_nl: Belichting

[ctx: #21830]
en: Exposure time
nl_nl: Sluitertijd

[ctx: #21831]
en: Exposure bias
nl_nl: Belichtingsinval

[ctx: #21832]
en: Exposure mode
nl_nl: Belichtingsmethode

[ctx: #21833]
en: Flash used
nl_nl: Flitser

[ctx: #21834]
en: White-balance
nl_nl: Witbalans

[ctx: #21835]
en: Light source
nl_nl: Lichtbron

[ctx: #21836]
en: Metering mode
nl_nl: Meetmodus

[ctx: #21838]
en: Digital zoom
nl_nl: Digitale zoom

[ctx: #21839]
en: CCD width
nl_nl: CCD-breedte

[ctx: #21840]
en: GPS latitude
nl_nl: GPS-lengtegraad

[ctx: #21841]
en: GPS longitude
nl_nl: GPS-breedtegraad

[ctx: #21842]
en: GPS altitude
nl_nl: GPS-hoogte

[ctx: #21843]
en: Orientation
nl_nl: Oriëntatie

[ctx: #21844]
en: XP comment
nl_nl: XP-commentaar

[ctx: #21845]
note: Used in context menu
en: Scan to library
nl_nl: Toevoegen aan bibliotheek

[ctx: #21857]
en: Sub-location
nl_nl: Sub locatie

[ctx: #21858]
en: Image type
nl_nl: plaatje type

[ctx: #21859]
en: Time created
nl_nl: Tijd aangemaakt

[ctx: #21860]
en: Supplemental categories
nl_nl: Overige categorieën

[ctx: #21861]
en: Keywords
nl_nl: Sleutelwoorden

[ctx: #21862]
en: Caption
nl_nl: Titel

[ctx: #21863]
en: Author
nl_nl: Auteur

[ctx: #21864]
en: Headline
nl_nl: Kop

[ctx: #21865]
en: Special instructions
nl_nl: Speciale instructies

[ctx: #21866]
en: Category
nl_nl: Categorie

[ctx: #21867]
en: Byline
nl_nl: Fotograaf

[ctx: #21868]
en: Byline title
nl_nl: Naam fotograaf

[ctx: #21869]
en: Credit
nl_nl: Krediet

[ctx: #21870]
en: Source
nl_nl: Bron

[ctx: #21871]
en: Copyright notice
nl_nl: Copyrightmelding

[ctx: #21872]
en: Object name
nl_nl: Objectnaam

[ctx: #21873]
en: City
nl_nl: Stad

[ctx: #21874]
en: State
nl_nl: Staat

[ctx: #21875]
en: Country
nl_nl: Land

[ctx: #21876]
en: Original TX reference
nl_nl: Originele TX-referentie

[ctx: #21877]
en: Date created
nl_nl: Datum aangemaakt

[ctx: #21878]
en: Urgency
nl_nl: Belang

[ctx: #21879]
en: Country code
nl_nl: Landcode

[ctx: #21880]
en: Reference service
nl_nl: Brondiensten

[ctx: #21881]
en: Allow remote control via UPnP
nl_nl: Toestaan op afstand bedienen via UPnP

[ctx: #21882]
en: Attempt to skip introduction before DVD menu
nl_nl: Direct naar het DVD-menu proberen te gaan

[ctx: #21883]
en: Saved music
nl_nl: Opgeslagen muziek

[ctx: #21884]
en: Query info for all artists
nl_nl: Info over alle artiesten zoeken

[ctx: #21885]
en: Downloading album information
nl_nl: Albuminformatie downloaden

[ctx: #21886]
en: Downloading artist information
nl_nl: Artiestinformatie downloaden

[ctx: #21887]
en: Biography
nl_nl: Biografie

[ctx: #21888]
en: Discography
nl_nl: Discografie

[ctx: #21889]
en: Searching artist
nl_nl: Zoekt artiest

[ctx: #21890]
en: Select artist
nl_nl: Artiest selecteren

[ctx: #21891]
en: Artist information
nl_nl: Artiestinformatie

[ctx: #21892]
en: Instruments
nl_nl: Instrumenten

[ctx: #21893]
en: Born
nl_nl: Geboren

[ctx: #21894]
en: Formed
nl_nl: Gevormed

[ctx: #21895]
en: Themes
nl_nl: Thema's

[ctx: #21896]
en: Disbanded
nl_nl: Uit elkaar

[ctx: #21897]
en: Died
nl_nl: Gestorven op

[ctx: #21898]
en: Years active
nl_nl: Periode

[ctx: #21899]
en: Label
nl_nl: Platenlabel

[ctx: #21900]
en: Born / Formed
nl_nl: Geboren / Opgericht

[ctx: #22000]
en: Update library on startup
nl_nl: Bibliotheek bijwerken bij het opstarten

[ctx: #22001]
en: Hide progress of library updates
nl_nl: Voortgang van bibliotheekupdates verbergen

[ctx: #22002]
en: DNS suffix
nl_nl: DNS toevoeging

[ctx: #22004]
en: Delayed by: {0:2.3f}s
nl_nl: Vertraagd met: {0:2.3f}s

[ctx: #22005]
en: Ahead by: {0:2.3f}s
nl_nl: Vooruit met: {0:2.3f}s

[ctx: #22006]
en: Subtitle offset
nl_nl: Ondertitelsynchronisatie

[ctx: #22007]
en: OpenGL vendor:
nl_nl: OpenGL leverancier:

[ctx: #22008]
en: OpenGL renderer:
nl_nl: OpenGL-renderer:

[ctx: #22009]
en: OpenGL version:
nl_nl: OpenGL versie:

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
nl_nl: GPU-temperatuur:

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
nl_nl: CPU-temperatuur:

[ctx: #22012]
en: Total memory
nl_nl: Aanwezig geheugen

[ctx: #22013]
en: Profile data
nl_nl: Profieldata

[ctx: #22014]
en: Use dim if paused during video playback
nl_nl: Beeldscherm dimmen tijdens pauzeren van video's

[ctx: #22015]
en: All recordings
nl_nl: Alle opnames

[ctx: #22016]
en: By title
nl_nl: Op titel

[ctx: #22017]
en: By group
nl_nl: Op groep

[ctx: #22019]
en: Recordings by title
nl_nl: Opnames op titel

[ctx: #22020]
en: Guide
nl_nl: Gids

[ctx: #22021]
en: Minimise black bars
nl_nl: Minimaliseer zwarte balken

[ctx: #22022]
en: Show video files in listings
nl_nl: Toon videobestanden in lijst met afbeeldingen

[ctx: #22024]
en: Direct3D version:
nl_nl: Direct3D-versie:

[ctx: #22030]
en: Font
nl_nl: Lettertype

[ctx: #22031]
en: Size
nl_nl: Grootte

[ctx: #22032]
en: Colours
nl_nl: Kleuren

[ctx: #22033]
en: Charset
nl_nl: Karakterset

[ctx: #22076]
note: Label for setting to choose the default action for "play"
en: Default play action
nl_nl: Standaard afspeelactie

[ctx: #22077]
note: Label for value for default play action setting
en: Ask if resumable
nl_nl: Vraag of hervatting mogelijk is

[ctx: #22078]
note: Label for value for default play action setting
en: Resume
nl_nl: Hervatten

[ctx: #22079]
en: Default select action
nl_nl: Standaardactie bij selecteren

[ctx: #22080]
en: Choose
nl_nl: Kiezen

[ctx: #22081]
note: Label for video select action 'show info'
en: Show information
nl_nl: Toon informatie

[ctx: #22082]
note: Label to denote that there is something 'more' xbmc/favourites/ContextMenus.h
en: More...
nl_nl: Meer...

[ctx: #22083]
en: Play all
nl_nl: Alles afspelen

[ctx: #23049]
en: Teletext not available
nl_nl: Teletekst niet beschikbaar

[ctx: #23050]
en: Activate teletext
nl_nl: Activeer teletekst

[ctx: #23051]
note: Label for disc stack part and number
en: Part {0:d}
nl_nl: Deel {0:d}

[ctx: #23052]
en: Buffering {0:d} bytes
nl_nl: Buffer {0:d} bytes

[ctx: #23053]
en: Stopping
nl_nl: Aan het stoppen

[ctx: #23054]
en: Running
nl_nl: Bezig

[ctx: #23055]
en: Scale teletext to 4:3
nl_nl: Schaal teletekst naar 4:3

[ctx: #23100]
en: External player active
nl_nl: Externe speler actief

[ctx: #23101]
en: Click "OK" to terminate the player
nl_nl: Klik op "OK" om de speler te beëindigen

[ctx: #23104]
en: Click "OK" when playback has ended
nl_nl: Klik op "OK" als afspelen beëindigd is

[ctx: #24002]
en: Add-on options
nl_nl: Add-on opties

[ctx: #24003]
en: Add-on information
nl_nl: Add-on informatie

[ctx: #24004]
note: Name of menu in the add-on browser
en: Recently updated
nl_nl: Recent bijgewerkt

[ctx: #24005]
en: Media sources
nl_nl: Medialocaties

[ctx: #24006]
note: Name of an add-on type
en: GUI sounds
nl_nl: GUI-geluiden

[ctx: #24007]
en: Movie information
nl_nl: Filminformatie

[ctx: #24008]
en: Screensaver
nl_nl: Schermbeveiliging

[ctx: #24010]
en: Visualisation
nl_nl: Visualisatie

[ctx: #24011]
en: Add-on repository
nl_nl: Add-on depot

[ctx: #24012]
en: Subtitles
nl_nl: Ondertiteling

[ctx: #24013]
en: Lyrics
nl_nl: Songtekst

[ctx: #24014]
en: TV information
nl_nl: TV-informatie

[ctx: #24015]
en: Music video information
nl_nl: Muziekvideoinformatie

[ctx: #24016]
en: Album information
nl_nl: Albuminformatie

[ctx: #24017]
en: Artist information
nl_nl: Artiestinformatie

[ctx: #24018]
en: Services
nl_nl: Diensten

[ctx: #24019]
note: generic label to denote the addon type pvr clients, used in different places
en: PVR clients
nl_nl: PVR-cliënten

[ctx: #24020]
en: Configure
nl_nl: Configureren

[ctx: #24021]
en: Disable
nl_nl: Uitschakelen

[ctx: #24022]
en: Enable
nl_nl: Activeren

[ctx: #24023]
note: Defines the state of the add-on in the add-on manager window
en: Disabled
nl_nl: Uitgeschakeld

[ctx: #24024]
note: Used as an error message (triggered from content dialog) on disabled scrapers
en: Add-on disabled
nl_nl: Add-on uitgeschakeld

[ctx: #24025]
note: Used as the type name for context item addons
en: Context menus
nl_nl: Contextmenu's

[ctx: #24026]
en: Languages
nl_nl: Talen

[ctx: #24027]
en: Weather
nl_nl: Weer

[ctx: #24028]
en: Weather.com (standard)
nl_nl: Weather.com (standaard)

[ctx: #24029]
en: Service for weather information
nl_nl: Dienst voor weerinformatie

[ctx: #24030]
en: This add-on can't be configured
nl_nl: Deze add-on kan niet worden geconfigureerd

[ctx: #24031]
en: Error loading settings
nl_nl: Fout tijdens het laden van de instellingen

[ctx: #24032]
en: All add-ons
nl_nl: Alle add-ons

[ctx: #24033]
en: Install from repository
nl_nl: Installeer van repository

[ctx: #24034]
en: Check for updates
nl_nl: Controleren op updates

[ctx: #24035]
en: Image collections
nl_nl: Afbeelding verzamelingen

[ctx: #24036]
en: Changelog
nl_nl: Wijzigingsoverzicht

[ctx: #24037]
en: Uninstall
nl_nl: Verwijderen

[ctx: #24038]
en: Install
nl_nl: Installeren

[ctx: #24039]
en: Disabled add-ons
nl_nl: Gedeactiveerde add-ons

[ctx: #24040]
en: (Clear the current setting)
nl_nl: (Huidige instellingen wissen)

[ctx: #24041]
en: Install from zip file
nl_nl: Add-ons installeren via een zipbestand

[ctx: #24042]
note: Used to show on addon list the current download process
en: Downloading {0:d}%
nl_nl: Download {0:d}%

[ctx: #24043]
en: Available updates
nl_nl: Beschikbare updates

[ctx: #24044]
note: Used to show on addon list the current install process (shown after 24042)
en: Installing {0:d}%
nl_nl: Bezig met installeren {0:d}%

[ctx: #24045]
note: Used as an event log description for add-ons failed to install from zip
en: Failed to install add-on from zip file
nl_nl: Niet gelukt de add-on te installeren vanuit een zipbestand

[ctx: #24046]
en: {0:s} is used by the following installed add-on(s)
nl_nl: {0:s}is gebruikt door de volgende geïnstalleerde add-on(s)

[ctx: #24047]
en: This add-on can't be uninstalled
nl_nl: Deze add-on kan niet worden gedeinstalleerd

[ctx: #24048]
en: VideoPlayer InputStream
nl_nl: Inkomende stream voor videospeler

[ctx: #24049]
note: To show addon as deprecated over icon
en: Add-on has been marked deprecated in repository.
nl_nl: Add-on is gemarkeerd als verouderd in repository.

[ctx: #24050]
en: Available add-ons
nl_nl: Beschikbare add-ons

[ctx: #24051]
en: Version:
nl_nl: Versie:

[ctx: #24052]
en: Disclaimer
nl_nl: Vrijwaring

[ctx: #24053]
en: License:
nl_nl: Licentie:

[ctx: #24054]
en: What's new
nl_nl: Wat is er nieuw

[ctx: #24055]
note: Used in the Add-on Manager
en: Check for updates
nl_nl: Controleren op updates

[ctx: #24056]
note: Used in the Add-on Manager to specify last update time
en: Last updated {0:s}
nl_nl: Laatst bijgewerkt {0:s}

[ctx: #24057]
note: Used as a title in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing {0:s}...
nl_nl: Installeren {0:s}...

[ctx: #24058]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Checking dependencies...
nl_nl: Controle van afhankelijkheden...

[ctx: #24059]
en: Would you like to enable this add-on?
nl_nl: Wil je deze add-on activeren?

[ctx: #24060]
en: Would you like to disable this add-on?
nl_nl: Wil je deze add-on deactiveren?

[ctx: #24061]
en: Add-on updates available
nl_nl: Add-on updates beschikbaar

[ctx: #24062]
en: Enabled add-ons
nl_nl: Geactiveerde add-ons

[ctx: #24063]
en: Auto update
nl_nl: Automatisch bijwerken

[ctx: #24064]
note: Used as an event log description for add-ons that have been installed/enabled
en: Add-on enabled
nl_nl: Add-on is geactiveerd

[ctx: #24065]
en: Add-on updated
nl_nl: Add-on is bijgewerkt

[ctx: #24066]
en: Cancel add-on download?
nl_nl: Annuleren add-on download?

[ctx: #24067]
en: Currently downloading add-ons
nl_nl: Bezig met downloaden add-ons

[ctx: #24068]
en: Update available
nl_nl: Update beschikbaar

[ctx: #24069]
en: Versions
nl_nl: Versies

[ctx: #24070]
en: Add-on couldn't be loaded.
nl_nl: Add-on kan niet worden geladen.

[ctx: #24071]
en: An unknown error has occurred.
nl_nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

[ctx: #24072]
en: Settings required
nl_nl: Instellingen vereist

[ctx: #24073]
en: Couldn't connect
nl_nl: Kan niet verbinden

[ctx: #24074]
en: Needs to restart
nl_nl: Herstart vereist

[ctx: #24075]
en: Disable
nl_nl: Uitschakelen

[ctx: #24076]
en: Add-on required
nl_nl: Add-on vereist

[ctx: #24077]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Verifying downloaded add-on...
nl_nl: Verifiëren van gedownloade add-on...

[ctx: #24078]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Downloading add-on...
nl_nl: Downloaden add-on...

[ctx: #24079]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on dependencies...
nl_nl: Installeren add-on afhankelijkheden...

[ctx: #24080]
en: Try to reconnect?
nl_nl: Nogmaals proberen te verbinden?

[ctx: #24081]
note: The label in the add-ons manager for helper add-ons
en: Helper add-ons
nl_nl: Hulp add-ons

[ctx: #24082]
note: The label in the add-ons manager for add-on libraries
en: Add-on libraries
nl_nl: Add-on bibliotheken

[ctx: #24083]
note: The label in the add-ons manager for information libraries
en: Information libraries
nl_nl: Informatiebibliotheken

[ctx: #24084]
en: Add-on installed
nl_nl: Add-on geïnstalleerd

[ctx: #24085]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Failed to install a dependency
nl_nl: Niet gelukt een afhankelijkheid te installeren

[ctx: #24086]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on...
nl_nl: installeren add-on...

[ctx: #24087]
note: Used in add-on browser
en: All repositories
nl_nl: Alle repositories

[ctx: #24088]
note: Used as a text in the progress dialog when install of a repo fails
en: Failed to install repository
nl_nl: Kan repository niet installeren

[ctx: #24089]
en: Add-on restarts
nl_nl: Add-on aan het herstarten

[ctx: #24090]
en: Lock add-on manager
nl_nl: Beveilig add-on beheer

[ctx: #24091]
en: This add-on can't be disabled
nl_nl: Deze add-on kan niet worden gedeactiveerd

[ctx: #24092]
note: Used as title of the progress dialog when checking for add-on updates in add-on browser
en: Checking for add-on updates
nl_nl: Controleren op updates

[ctx: #24093]
note: Used as a text in the progress dialog when checking for add-on updates. {0:s} contains repository name
en: Checking {0:s}...
nl_nl: Controleren {0:s}...

[ctx: #24094]
en: Add-on disabled due to being marked broken in repository.
nl_nl: Add-on uitgeschakeld vanwege gemarkeerd als niet-werkend in de repository.

[ctx: #24095]
en: Local package cache
nl_nl: Lokale pakkettenbuffer

[ctx: #24096]
note: To show addon as broken over icon
en: Add-on has been marked broken in repository.
nl_nl: Addon is gemarkeerd als niet-werkend in de repository.

[ctx: #24097]
en: Would you like to disable it on your system?
nl_nl: Wilt u de add-on uitschakelen?

[ctx: #24098]
en: Broken
nl_nl: Defect

[ctx: #24099]
en: Would you like to switch to this skin?
nl_nl: Wilt u deze skin nu gebruiken?

[ctx: #24100]
en: To use this feature you must download an add-on:
nl_nl: Voor deze feature moet je een add-on downloaden:

[ctx: #24101]
en: Would you like to download this add-on?
nl_nl: Wil je deze add-on downloaden?

[ctx: #24102]
en: Unable to load skin
nl_nl: Niet in staat om de skin te laden

[ctx: #24103]
en: Skin is missing some files
nl_nl: Skin mist enkele bestanden

[ctx: #24104]
note: Error message shown when a game add-on can't be loaded due to missing dependencies
en: Add-on is incompatible due to unmet dependencies.
nl_nl: Add-on is niet compatibel vanwege onvervulde afhankelijkheden.

[ctx: #24105]
en: Pause when searching for subtitles
nl_nl: Pauzeer wanneer er wordt gezocht naar ondertiteling

[ctx: #24106]
note: Description of setting "Videos -> Subtitles -> Save subtitles to movie folder" with label #24115
en: Specify where downloaded subtitles should be saved, the same location as the video or a custom location.
nl_nl: Specificeer waar de gedownloade ondertiteling opgeslagen moeten worden. Op dezelfde locatie als de video, of een aangepaste locatie.

[ctx: #24107]
en: Searching for subtitles ...
nl_nl: Zoeken naar ondertiteling...

[ctx: #24108]
en: {0:d} subtitles found
nl_nl: {0:d} ondertitels gevonden

[ctx: #24109]
en: No subtitles found
nl_nl: Geen ondertiteling gevonden

[ctx: #24110]
en: Downloading subtitles ...
nl_nl: Downloaden ondertiteling...

[ctx: #24111]
en: Languages to download subtitles for
nl_nl: Talen van te downloaden ondertiteling

[ctx: #24112]
note: Description of setting "Videos -> Subtitles -> Languages to download subtitles for" with label #24111
en: Set languages to use when searching for subtitles.[CR]Note: Not all subtitle services will use all languages.
nl_nl: Stel de te gebruiken talen in wanneer er gezocht wordt naar ondertitels.[CR]Let op: Niet alle ondertitel diensten gebruiken alle talen.

[ctx: #24113]
en: Failed to download subtitle
nl_nl: Niet gelukt ondertitel te downloaden

[ctx: #24114]
en: No subtitle services installed
nl_nl: Geen ondertiteldienst geïnstalleerd

[ctx: #24115]
en: Subtitle storage location
nl_nl: Ondertitelbestanden opslaglocatie

[ctx: #24116]
en: Default TV show service
nl_nl: Standaard TV-afleveringdienst

[ctx: #24117]
note: Description of setting with label #24116 "Default TV Service"
en: Select the service that will be used as default to search for TV show subtitles.
nl_nl: Selecteer de standaarddienst die zal worden gebruikt om te zoeken naar ondertiteling voor TV serie.

[ctx: #24118]
en: Default movie service
nl_nl: Standaard filmdienst

[ctx: #24119]
note: Description of setting with label #24118 "Default Movie Service"
en: Select the service that will be used as default to search for movie subtitles.
nl_nl: Selecteer de standaarddienst die zal worden gebruikt om te zoeken naar ondertiteling voor films.

[ctx: #24120]
en: Manual search string
nl_nl: Handmatige zoekopdracht

[ctx: #24121]
en: Enter search string
nl_nl: Geef zoekopdracht

[ctx: #24122]
note: Button in Add-on Manager -> Available Updates for updating all add-ons when auto-updating is off.
en: Install all updates
nl_nl: Alle updates installeren

[ctx: #24123]
note: Description of setting with label #24105 "Pause when searching for subtitles"
en: Pause the current video while searching for subtitles and resume once the subtitle is available.
nl_nl: Pauzeer de huidige video tijdens het zoeken naar ondertitels en hervat wanneer de ondertiteling beschikbaar is.

[ctx: #24124]
en: Next to the video
nl_nl: Bij de video

[ctx: #24125]
en: Custom location
nl_nl: Aangepaste locatie

[ctx: #24126]
en: Auto download first subtitle
nl_nl: Automatisch eerste ondertitel downloaden

[ctx: #24127]
note: Description of setting with label #24126 "Auto download first subtitle"
en: Automatically download first subtitle from the search result list
nl_nl: Automatisch de eerste ondertitel downloaden van de zoekresultatenlijst

[ctx: #24130]
en: Enable parsing for closed captions
nl_nl: Activeer parsing voor ingesloten ondertitels

[ctx: #24131]
en: Enable to parse for CC in video stream. Puts slightly more load on the CPU
nl_nl: Inschakelen om te zoeken naar CC in videostream. Zorgt voor een iets grotere belasting van de CPU

[ctx: #24132]
en: Would you like to switch to this language?
nl_nl: Wilt u overschakelen naar deze taal?

[ctx: #24133]
en: Subtitle settings
nl_nl: Ondertitelinstellingen

[ctx: #24134]
en: Download subtitle...
nl_nl: Download ondertiteling...

[ctx: #24135]
en: To use this feature you must enable an add-on:
nl_nl: Om deze functie te gebruiken, moet u een add-on inschakelen:

[ctx: #24136]
en: Would you like to enable this add-on?
nl_nl: Wil je deze add-on activeren?

[ctx: #24137]
note: Button in Add-on Manager -> Available Updates for updating all possible add-ons when auto-updating is off.
en: Install auto updates only
nl_nl: Installeer alleen automatische updates

[ctx: #24139]
note: Label for the action provided by addon management events to jump to a specific add-on
en: View add-on
nl_nl: Toon add-on

[ctx: #24140]
note: Label for the action provided by media library events to jump to a specific path/file
en: View
nl_nl: Toon

[ctx: #24141]
note: Used as an event log description for add-ons that have been disabled
en: Add-on disabled
nl_nl: Add-on uitgeschakeld

[ctx: #24142]
note: The dependency on <addon id> version <addon version> could not be satisfied.
en: The dependency on {0:s} version {1:s} could not be satisfied.
nl_nl: De afhankelijkheid op {0:s} versie {1:s} kan niet worden voldaan.

[ctx: #24143]
note: Installing the addon from zip file located at <path to zip file> failed due to an invalid structure.
en: Installing the add-on from zip file located at {0:s} failed due to an invalid structure.
nl_nl: Het installeren van de add-on vanuit het zipbestand gelocaliseerd op {0:s} is mislukt vanwege een ongeldige structuur.

[ctx: #24144]
note: Used as an event log description for add-ons that have been uninstalled
en: Add-on uninstalled
nl_nl: Add-on gedeïnstalleerd

[ctx: #24145]
note: Used as an event log title for the video library scanner
en: Video library scanner
nl_nl: Video bibliotheek scanner

[ctx: #24146]
note: Used as an event log title for the music library scanner
en: Music library scanner
nl_nl: Muziek bibliotheek scanner

[ctx: #24147]
note: Used as an event log description for files that failed to be processed by the library scanner Failed to scan <media type>: <filename>
en: Failed to scan {0:s}: {1:s}
nl_nl: Niet gelukt te scannen {0:s}: {1:s}

[ctx: #24148]
en: Incompatible add-ons
nl_nl: Niet compatibel add-ons

[ctx: #24149]
en: The following add-ons are incompatible with this version of Kodi and have been automatically disabled: {0:s}.
nl_nl: De volgende add-ons zijn niet compatibel met deze versie van Kodi en zijn automatisch uitgeschakeld: {0:s}.

[ctx: #24150]
note: Progress text on splash screen
en: Database migration in progress - please wait
nl_nl: Databasemigratie bezig - even geduld a.u.b.

[ctx: #24151]
note: Progress text on splash screen
en: Add-on migration in progress - please wait
nl_nl: Add-on migratie bezig - even geduld a.u.b.

[ctx: #24152]
note: Inform about not supported addon if tried to enable
en: The add-on is not compatible with this version of Kodi.
nl_nl: De add-on is niet-compatible met deze versie van Kodi.

[ctx: #24153]
en: Enable to make the Siri remote match the normal Apple tvOS behavior
nl_nl: Schakel dit in om ervoor te zorgen dat de Siri-afstandsbediening overeenkomt met het normale Apple tvOS-gedrag

[ctx: #24154]
en: Consider Siri remote in idle state after N seconds
nl_nl: Beschouw Siri remote als idle na N seconden

[ctx: #24155]
en: Time to wait before considering the Siri remote in idle state
nl_nl: Tijd voordat Siri idle is

[ctx: #24156]
en: 30 Seconds
nl_nl: 30 seconden

[ctx: #24157]
en: 60 Seconds
nl_nl: 60 seconden

[ctx: #24158]
en: 90 Seconds
nl_nl: 90 seconden

[ctx: #24159]
en: 120 Seconds
nl_nl: 120 seconden

[ctx: #24160]
en: Ignore first tap/swipe/pan of the Siri remote after a period of inactivity
nl_nl: Negeer eerste tik/veeg/pan van de Siri-afstandsbediening na een periode van inactiviteit

[ctx: #24161]
en: This prevents you from accidental tap/swipe/pan action when you grab the remote in your hand
nl_nl: Dit voorkomt dat u per ongeluk tikt/veegt/paneert wanneer u de afstandsbediening in uw hand neemt

[ctx: #24162]
en: Use Kodi virtual keyboard
nl_nl: Gebruik virtueel toetsenbord van Kodi

[ctx: #24163]
en: The higher the value, the more sensitive the pan gesture
nl_nl: Hoe hoger de waarde, hoe gevoeliger het pangebaar

[ctx: #24164]
note: Header text for yes/no dialog about enable of broken add-on
en: Add-on "{0:s}" broken
nl_nl: Add-on "{0:s}" defect

[ctx: #24165]
note: Yes/no dialog text with add-on broken string value and to ask for use
en: Add-on marked as broken with following note:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Do you want to enable?
nl_nl: Add-on gemarkeerd als defect met de volgende notitie:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Wil je inschakelen?

[ctx: #24166]
note: Header text for yes/no dialog about enable of deprecated add-on
en: Add-on "{0:s}" deprecated
nl_nl: Add-on "{0:s}" verouderd

[ctx: #24167]
note: Yes/no dialog text with add-on deprecated string value and to ask for use
en: Add-on marked as deprecated with following note:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Do you want to enable?
nl_nl: Add-on gemarkeerd als verouderd met volgende notitie:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Wil je inschakelen?

[ctx: #24168]
note: Notification event to show addon marked as deprecated.
en: Deprecated: {0:s}
nl_nl: Verouderd: {0:s}

[ctx: #24169]
note: Lifecycle state name, for normal addons (no special). Used also on skin to compare and identify related state.
en: Normal
nl_nl: Normaal

[ctx: #24170]
note: Lifecycle state name, for deprecated addons. Used also on skin to compare and identify related state.
en: Deprecated
nl_nl: Verouderd

[ctx: #24171]
note: Lifecycle state name, for broken and not usable addons. Used also on skin to compare and identify related state.
en: Broken
nl_nl: Defect

[ctx: #24181]
note: The minimum version, plus the version going to be installed {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} => Install: {2:s}{3:s}
nl_nl: Minimum: {0:s} => Installeer: {2:s}{3:s}

[ctx: #24182]
note: The minimum version, plus the currently installed version {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Installed: {1:s}{3:s}
nl_nl: Minimum: {0:s} / Geinstalleerd: {1:s}{3:s}

[ctx: #24183]
note: The minimum version, the currently installed, plus the updated version we're going to install {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Installed: {1:s} => Update to: {2:s}{3:s}
nl_nl: Minimum: {0:s} / Geinstalleerd: {1:s} => Update naar: {2:s}{3:s}

[ctx: #24184]
note: used in #24180 - #24183 as {3:s}
en:  (optional)
nl_nl:  (optioneel)

[ctx: #24185]
note: The minimum version, only lower versions are available for install {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Not available{3:s}
nl_nl: Minimum: {0:s} / Niet beschikbaar{3:s}

[ctx: #24991]
note: Used as error message in add-on browser when add-on repository data could not be downloaded
en: Could not connect to repository.
nl_nl: Kan geen verbinding maken met archief.

[ctx: #24992]
en: System
nl_nl: Systeem

[ctx: #24993]
en: Information providers
nl_nl: Informatieleveranciers

[ctx: #24994]
en: Running
nl_nl: Bezig

[ctx: #24995]
en: Orphaned
nl_nl: Verweesd

[ctx: #24996]
en: Manage dependencies
nl_nl: Beheer afhankelijkheden

[ctx: #24997]
en: Look and feel
nl_nl: Look-and-feel

[ctx: #24998]
en: My add-ons
nl_nl: Mijn add-ons

[ctx: #24999]
note: Used in add-on browser
en: Hide incompatible
nl_nl: Verberg incompatibele

[ctx: #25000]
note: Used in add-on browser
en: Notifications
nl_nl: Mededelingen

[ctx: #25001]
note: Used in add-on browser
en: Hide foreign
nl_nl: Verberg buitenlandse

[ctx: #25002]
en: Select from all titles ...
nl_nl: Selecteer uit alle titels...

[ctx: #25003]
note: A Blu-ray playback mode and a option in the simplified Blu-ray menu
en: Show Blu-ray menu
nl_nl: Toon Blu-ray menu

[ctx: #25004]
en: Play main title: {0:d}
nl_nl: Speel hoofdtitel: {0:d}

[ctx: #25005]
en: Title: {0:d}
nl_nl: Titel: {0:d}

[ctx: #25006]
en: Select playback item
nl_nl: Selecteer afspeel item

[ctx: #25007]
en: Chapters: {0:d} - duration: {1:s}
nl_nl: Hoofdstukken: {0:d} - duur: {1:s}

[ctx: #25008]
en: Playback of Blu-ray failed
nl_nl: Afspelen van Blu-ray mislukt

[ctx: #25009]
en: The menu of this Blu-ray is not supported
nl_nl: Het menu van deze Blu-ray wordt niet ondersteund

[ctx: #25010]
en: Chapter {0:d}
nl_nl: Hoofdstuk {0:d}

[ctx: #25011]
en: Commercial
nl_nl: Reclame

[ctx: #25012]
en: Auto-skip off
nl_nl: Automatisch overslaan uit

[ctx: #25013]
en: Auto-skip on
nl_nl: Automatisch overslaan aan

[ctx: #25014]
note: Used to tell addon origin type xbmc/guilib/guiinfo/AddonsGUIInfo.cpp
en: Manual
nl_nl: Handmatig

[ctx: #29801]
en: QWERTY keyboard
nl_nl: QWERTY-toetsenbordindeling

[ctx: #29802]
en: Passthrough audio in use
nl_nl: Doorvoer-audio in gebruik

[ctx: #29803]
note: Header text for the BD-J warning dialog
en: BD-J menu error
nl_nl: BD-J menufout

[ctx: #29804]
note: Body text for the BD-J warning dialog
en: There was an error encountered loading Java, so BD-J menus will not be functional at this time. BD-J menus require the Java Runtime Environment so make sure this is installed and functioning on your system.
nl_nl: Er was een fout bij het laden van Java, dus zullen de BD-J menu's nu niet werken. BD-J menu's hebben de Java Runtime Environment nodig, zorg er dus voor dat deze geïnstalleerd en werkend is.

[ctx: #29805]
note: Body text for the encryption error kaitoast
en: This Blu-ray disc (or file) is encrypted and can't be played.
nl_nl: Deze Blu-ray disc (of bestand) is encrypted en kan niet worden afgespeeld.

[ctx: #29900]
note: Header string on RDS Radiotext+ Info dialog
en: RadioText Plus info
nl_nl: RadioText Plus-informatie

[ctx: #29902]
note: Style of the current playing radio
en: Style
nl_nl: Stijl

[ctx: #29903]
note: Concert composer of the music (if present)
en: Composer
nl_nl: Componist

[ctx: #29904]
note: Artists which sing the music (if present)
en: Artist
nl_nl: Artiest

[ctx: #29905]
note: Conductor of the classic music (if present)
en: Conductor
nl_nl: Dirigent

[ctx: #29906]
note: Moderator currently on radio (if present)
en: Moderator
nl_nl: Voorzitter

[ctx: #29907]
note: List of editoral staff (if present)
en: Editorial Staff
nl_nl: Redactie

[ctx: #29908]
note: Current playing program name
en: Program
nl_nl: Programma

[ctx: #29909]
note: Studio name (if present)
en: Studio
nl_nl: Filmstudio

[ctx: #29910]
note: Phone number (if present)
en: Phone
nl_nl: Telefoon

[ctx: #29911]
note: EMail address (if present)
en: EMail
nl_nl: E-mail

[ctx: #29913]
note: Hotline phone (if present)
en: Hotline
nl_nl: Hotlijn

[ctx: #29916]
note: News, in list selector (if present)
en: News
nl_nl: Nieuws

[ctx: #29917]
note: Local news, in list selector (if present)
en: News local
nl_nl: Lokaal nieuws

[ctx: #29919]
note: Lottery information, in list selector (if present)
en: Lottery
nl_nl: Loterij

[ctx: #29920]
note: Stock information, in list selector (if present)
en: Stock
nl_nl: Aandelen

[ctx: #29921]
note: Other informations, in list selector (if present)
en: Other
nl_nl: Overig

[ctx: #29922]
note: Horoscope messages, in list selector (if present)
en: Horoscope
nl_nl: Horoscoop

[ctx: #29926]
note: Program style name
en: Adult hits
nl_nl: Hits voor volwassenen

[ctx: #29927]
note: Program style name
en: Spanish talk
nl_nl: Spaanse taal

[ctx: #29928]
note: Program style name
en: Spanish music
nl_nl: Spaanse muziek

[ctx: #29929]
note: Program style name
en: Hip hop
nl_nl: Hiphop

[ctx: #29930]
note: Program style name
en: Radio Traffic advisory message!
nl_nl: Radio verkeer advies bericht!

[ctx: #29931]
note: Program style name
en: Radio message
nl_nl: Radioberichten

[ctx: #29932]
note: Program style name
en: Language
nl_nl: Taal

[ctx: #29933]
note: Program style name
en: College
nl_nl: Studenten

[ctx: #29934]
note: Program style name
en: Personality
nl_nl: Bekende personen

[ctx: #29935]
note: Program style name
en: Public
nl_nl: Publiek

[ctx: #29936]
note: Program style name
en: Soft music
nl_nl: Zachte muziek

[ctx: #29937]
note: Program style name
en: Adult hits
nl_nl: Hits voor volwassenen

[ctx: #29938]
note: Program style name
en: Soft rock
nl_nl: Zachte rock

[ctx: #29939]
note: Program style name
en: Talk
nl_nl: Praatprogramma

[ctx: #29940]
note: Program style name
en: No programme type
nl_nl: Geen programmatype

[ctx: #29941]
note: Program style name
en: News
nl_nl: Nieuws

[ctx: #29942]
note: Program style name
en: Current affairs
nl_nl: Actualiteiten

[ctx: #29943]
note: Program style name
en: Information
nl_nl: Informatie

[ctx: #29945]
note: Program style name
en: Education
nl_nl: Educatie

[ctx: #29947]
note: Program style name
en: Culture
nl_nl: Cultuur

[ctx: #29948]
note: Program style name
en: Science
nl_nl: Wetenschap

[ctx: #29949]
note: Program style name
en: Varied
nl_nl: Gevarieerd

[ctx: #29950]
note: Program style name
en: Pop music
nl_nl: Popmuziek

[ctx: #29951]
note: Program style name
en: Rock music
nl_nl: Rockmuziek

[ctx: #29952]
note: Program style name
en: Easy listening music
nl_nl: Easy listening

[ctx: #29953]
note: Program style name
en: Light classical
nl_nl: Licht klassiek

[ctx: #29954]
note: Program style name
en: Serious classical
nl_nl: Zware klassiek

[ctx: #29955]
note: Program style name
en: Other music
nl_nl: Overige muziek

[ctx: #29956]
note: Program style name
en: Weather
nl_nl: Weer

[ctx: #29957]
note: Program style name
en: Finance
nl_nl: Financieel nieuws

[ctx: #29958]
note: Program style name
en: Children's Programmes
nl_nl: Kinderprogramma's

[ctx: #29959]
note: Program style name
en: Social Affairs
nl_nl: Sociale zaken

[ctx: #29960]
note: Program style name
en: Religion
nl_nl: Religie

[ctx: #29961]
note: Program style name
en: Phone-in
nl_nl: Belprogramma

[ctx: #29962]
note: Program style name
en: Travel
nl_nl: Reizen

[ctx: #29963]
note: Program style name
en: Leisure
nl_nl: Ontspanning

[ctx: #29964]
note: Program style name
en: Jazz Music
nl_nl: Jazzmuziek

[ctx: #29965]
note: Program style name
en: Country Music
nl_nl: Countrymuziek

[ctx: #29966]
note: Program style name
en: National Music
nl_nl: Nationale muziek

[ctx: #29967]
note: Program style name
en: Oldies Music
nl_nl: Gouwe ouwe

[ctx: #29968]
note: Program style name
en: Folk Music
nl_nl: Volksmuziek

[ctx: #29969]
note: Program style name
en: Documentary
nl_nl: Documentaire

[ctx: #29970]
note: Program style name
en: Alarm Test
nl_nl: Alarmtest

[ctx: #29977]
note: Program style name
en: Classic rock music
nl_nl: Klassieke rockmuziek

[ctx: #29978]
note: Program style name
en: Classical
nl_nl: Klassiek

[ctx: #29979]
note: Program style name
en: Nostalgia
nl_nl: Nostalgisch

[ctx: #29980]
note: Settings boolean value to enable/disable RDS
en: Enable RDS for radio channels
nl_nl: Activeer RDS voor radiokanalen

[ctx: #29981]
note: Help text for RDS enable/disable
en: RDS data can be used if present
nl_nl: RDS data kan worden gebruikt wanneer aanwezig

[ctx: #29982]
note: Boolean value to enable traffic advisory from RDS
en: Message traffic advisory
nl_nl: Berichten verkeer advies

[ctx: #29983]
note: Help text of boolean on/off value
en: RDS informs you about traffic advisory messages
nl_nl: RDS informeert je met verkeersberichten

[ctx: #29984]
note: Boolean value on settings
en: Increase volume on traffic advisory
nl_nl: Verhoog volume bij verkeersinformatie

[ctx: #29985]
note: Help text of boolean on/off value
en: If traffic advisory is send from RDS, volume is increased
nl_nl: Wanneer verkeersinformatie wordt verstuurd vannuit RDS, wordt het volume verhoogd

[ctx: #29988]
note: Node title for music artist role, plural of #38037
en: Arrangers
nl_nl: Arrangeurs

[ctx: #29989]
note: Node title for music artist role, plural of #29903
en: Composers
nl_nl: Componisten

[ctx: #29990]
note: Node title for music artist role, plural of #29905
en: Conductors
nl_nl: Dirigenten

[ctx: #29991]
note: Node title for music artist role, plural of #38040
en: DJ Mixers
nl_nl: DJ-Mixers

[ctx: #29992]
note: Node title for music artist role, plural of #38035
en: Lyricists
nl_nl: Tekstschrijvers

[ctx: #29993]
note: Node title for music artist role, plural of #38034
en: Orchestras
nl_nl: Orkesten

[ctx: #29994]
note: Title for music artist roles node
en: Roles
nl_nl: Rollen

[ctx: #33001]
en: Trailer quality
nl_nl: Trailerkwaliteit

[ctx: #33003]
en: Download
nl_nl: Downloaden

[ctx: #33004]
en: Download & play
nl_nl: Downloaden & afspelen

[ctx: #33005]
en: Download & save
nl_nl: Downloaden & opslaan

[ctx: #33006]
en: Today
nl_nl: Vandaag

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
nl_nl: Morgen

[ctx: #33008]
en: Saving
nl_nl: Opslaan

[ctx: #33009]
en: Copying
nl_nl: Kopiëren

[ctx: #33010]
en: Set download directory
nl_nl: Geef downloadmap op

[ctx: #33011]
en: Search duration
nl_nl: Zoek tijdsduur

[ctx: #33012]
en: Short
nl_nl: Kort

[ctx: #33013]
en: Long
nl_nl: Lang

[ctx: #33014]
en: Use DVD player instead of regular player
nl_nl: Gebruik DVD-speler in plaats van standaardspeler

[ctx: #33015]
en: Ask for download before playing video
nl_nl: Vragen om download alvorens video te spelen

[ctx: #33017]
en: Restart plug-in to enable
nl_nl: Herstart Plug-in om te activeren

[ctx: #33018]
en: Tonight
nl_nl: Vannacht

[ctx: #33019]
en: Tomorrow night
nl_nl: Morgennacht

[ctx: #33020]
en: Condition
nl_nl: Voorwaarde

[ctx: #33021]
en: Precipitation
nl_nl: Neerslag

[ctx: #33022]
en: Precip
nl_nl: Neerslag

[ctx: #33023]
en: Humid
nl_nl: Vochtigheid

[ctx: #33024]
en: Feels
nl_nl: Voelt

[ctx: #33025]
en: Observed
nl_nl: Waargenomen

[ctx: #33026]
en: Departure from normal
nl_nl: Vertrek van normaal

[ctx: #33027]
en: Sunrise
nl_nl: Zonsopgang

[ctx: #33028]
en: Sunset
nl_nl: Zonsondergang

[ctx: #33030]
en: Outlook
nl_nl: Verwachting

[ctx: #33032]
en: Translate text
nl_nl: Vertaal tekst

[ctx: #33033]
en: Map list {0:s} category
nl_nl: Maplijst {0:s} categorie

[ctx: #33034]
en: 36-hour
nl_nl: 36 Uur

[ctx: #33035]
en: Maps
nl_nl: Kaarten

[ctx: #33036]
en: Hourly
nl_nl: Elk uur

[ctx: #33038]
en: {0:s} day
nl_nl: {0:s} dag

[ctx: #33040]
note: Used in the media source dialog. Will result in "HDHomerun Devices"
en: {0:s} devices
nl_nl: {0:s} apparaten

[ctx: #33049]
en: Alert
nl_nl: Alarm

[ctx: #33050]
en: Alerts
nl_nl: Alarm

[ctx: #33051]
en: Choose your
nl_nl: Kies je

[ctx: #33052]
en: Check
nl_nl: Controleer

[ctx: #33053]
en: Configure the
nl_nl: Configureer de

[ctx: #33054]
en: Seasons
nl_nl: Seizoenen

[ctx: #33055]
en: Use your
nl_nl: Gebruik je

[ctx: #33056]
en: Watch your
nl_nl: Bekijk je

[ctx: #33057]
en: Listen to
nl_nl: Beluister

[ctx: #33058]
en: View your
nl_nl: Bekijk je

[ctx: #33059]
en: Configure the
nl_nl: Configureer de

[ctx: #33060]
en: Power
nl_nl: Vermogen

[ctx: #33062]
en: Play the
nl_nl: Speel de

[ctx: #33063]
en: Options
nl_nl: Opties

[ctx: #33066]
en: About your
nl_nl: Over je

[ctx: #33067]
en: Star rating
nl_nl: Waardering

[ctx: #33068]
en: Background
nl_nl: Achtergrond

[ctx: #33069]
en: Backgrounds
nl_nl: Achtergronden

[ctx: #33070]
en: Custom background
nl_nl: Aangepaste achtergrond

[ctx: #33071]
en: Custom backgrounds
nl_nl: Aangepaste achtergronden

[ctx: #33072]
en: View readme
nl_nl: Toon leesmij

[ctx: #33073]
en: View changelog
nl_nl: Toon wijzigingsoverzicht

[ctx: #33077]
en: No data found!
nl_nl: Geen data gevonden!

[ctx: #33078]
en: Next page
nl_nl: Volgende pagina

[ctx: #33079]
en: Love
nl_nl: Leuk

[ctx: #33080]
en: Hate
nl_nl: Niet leuk

[ctx: #33082]
en: Path to script
nl_nl: Pad naar script

[ctx: #33083]
en: Enable custom script button
nl_nl: Activeer aangepaste scriptknop

[ctx: #33084]
en: Auto login
nl_nl: Automatisch inloggen

[ctx: #33100]
en: Failed to start
nl_nl: Starten mislukt

[ctx: #33101]
en: Web server
nl_nl: Webserver

[ctx: #33102]
en: Event server
nl_nl: Eventserver

[ctx: #33103]
en: Remote communication server
nl_nl: Externe communicatieserver

[ctx: #33104]
en: You have previously enabled the web interface without setting up a password. The web server has been disabled until you either explicitly allow this or set up authentication. Please review your settings.
nl_nl: U hebt eerder het web interface geactiveerd zonder een wachtwoord in te stellen. De web server is uitgeschakeld tenzij u dit specifiek toestaat of authenticatie instelt. Bekijk alstublieft uw instellingen.

[ctx: #33200]
en: Detected new connection
nl_nl: Nieuwe verbinding gedetecteerd

[ctx: #34008]
en: When you need to enter some text, Kodi virtual keyboard will show up instead of the built-in tvOS keyboard
nl_nl: Wanneer u wat tekst moet invoeren, zal het virtuele Kodi-toetsenbord verschijnen in plaats van het ingebouwde tvOS-toetsenbord

[ctx: #34009]
en: Siri remote pan gesture horizontal sensitivity
nl_nl: Siri afstandsbediening pan gebaar horizontale gevoeligheid

[ctx: #34010]
en: Siri remote pan gesture vertical sensitivity
nl_nl: Siri afstandsbediening pan gebaar verticale gevoeligheid

[ctx: #34100]
en: Number of channels
nl_nl: Aantal kanalen

[ctx: #34111]
note: Description of setting with label #421 "Keep audio device alive"
en: Select the behaviour when no sound is required for either playback or GUI sounds.[CR][Always] Continuous inaudible signal is output, this keeps the receiving audio device alive for any new sounds, however this might also block sound from other applications.[CR][1-10 Minutes] Same as [Always] except that after the selected period of time audio enters a suspended state.[CR][Off] Audio output enters a suspended state. Note: Sounds can be missed if audio enters suspended state.
nl_nl: Selecteer het gedrag in wanneer geen geluid is vereist voor ofwel afspelen of GUI geluiden.[CR][Altijd] - Doorlopend onhoorbaar signaal is uitgang, dit behoud het ontvangende audioapparaat beschikbaar voor alle nieuwe geluiden, Echter dit kan eveneens ook geluid van andere applicaties blokkeren.[CR][1-10 minuten] Hetzelfde als [Altijd] behalve na de geselecteerde periode of tijd wanneer audio in en onderbroken staat gaat [CR][uit] Audio-uitvoer in een onderbroken staat. opmerking: geluiden kunnen worden gemist als audio wordt onderbroken.

[ctx: #34112]
note: Indicates if Audio Engine should transmit noise or real silence
en: Send low volume noise
nl_nl: Meesturen laagvolumeruis

[ctx: #34113]
note: Description of setting with label #34112 "Send low volume noise"
en: To keep certain AVRs powered we send an inaudible random noise signal. You can disable this setting if you are using headphone or analog output.
nl_nl: Om bepaalde AVR's wakker te houden sturen wij een onhoorbaar ruissignaal. Je kunt deze instelling uit te schakelen als je gebruik maakt van een hoofdtelefoon of analoge audio-uitgang.

[ctx: #34120]
en: Play GUI sounds
nl_nl: Interfacegeluiden afspelen

[ctx: #34121]
note: play GUI sounds
en: Only when playback stopped
nl_nl: Alleen wanneer het afspelen gestopt is

[ctx: #34122]
note: play GUI sounds
en: Always
nl_nl: Altijd

[ctx: #34123]
note: play GUI sounds
en: Never
nl_nl: Nooit

[ctx: #34201]
en: Can't find a next item to play
nl_nl: Kan volgende item niet vinden om af te spelen

[ctx: #34202]
en: Can't find a previous item to play
nl_nl: Kan vorige item niet vinden om af te spelen

[ctx: #34220]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR On/Off toast caption
en: HDR status
nl_nl: HDR-status

[ctx: #34221]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR Off toast message
en: Off
nl_nl: Uit

[ctx: #34222]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR On toast message
en: On
nl_nl: Aan

[ctx: #34224]
en: Tone mapping method
nl_nl: Tonemappingmethode

[ctx: #34300]
en: Failed to start Zeroconf
nl_nl: Zeroconf starten mislukt

[ctx: #34301]
en: Is Apple's Bonjour service installed? Check the log for more information about this message.
nl_nl: Is Apple's Bonjourdienst geïnstalleerd? Controleer het log voor meer informatie over dit bericht.

[ctx: #34302]
en: Failed to start AirPlay as it requires Zeroconf to be enabled.
nl_nl: Niet gelukt AirPlay op te starten omdat Zeroconf geactiveerd moet zijn.

[ctx: #34303]
en: Unable to stop Zeroconf. AirPlay and AirTunes depend on Zeroconf running.
nl_nl: Kan Zeroconf niet beëindigen. AirPlay en AirTunes hebben Zeroconf nodig om te werken.

[ctx: #34400]
en: Video rendering
nl_nl: Videoverwerking

[ctx: #34401]
en: Failed to initialize video filters / scalers, falling back to bilinear scaling
nl_nl: Niet gelukt om de videofilters/scalers te initialiseren, terugschakeling naar bilinear scaling volgt

[ctx: #34402]
en: Failed to initialise audio device
nl_nl: Niet gelukt om audio-apparaat te initialiseren

[ctx: #34403]
en: Check your audio settings
nl_nl: Controleer je audioinstellingen

[ctx: #34404]
en: Use gestures for navigation:
nl_nl: Gebruik gebaren voor navigatie:

[ctx: #34405]
en: One finger swipe left,right,up,down for cursors
nl_nl: Sleep met 1 vinger links,rechts,omhoog en naar beneden voor cursors

[ctx: #34406]
en: Two finger swipe left for backspace
nl_nl: Sleep met 2 vingers naar links voor backspace

[ctx: #34407]
en: One finger single tap for enter
nl_nl: Tik met 1 vinger voor enter

[ctx: #34408]
en: Two finger single tap or one finger long press for contextmenu
nl_nl: Tik met 2 vingers kort of met 1 vinger lang voor het contextmenu

[ctx: #35000]
en: Peripherals
nl_nl: Randapparatuur

[ctx: #35001]
en: Generic HID device
nl_nl: Generiek invoerapparaat

[ctx: #35002]
en: Generic network adapter
nl_nl: Generieke netwerkadapter

[ctx: #35003]
en: Generic disk
nl_nl: Generieke schijf

[ctx: #35004]
en: There are no settings available for this peripheral.
nl_nl: Er zijn geen instellingen beschikbaar voor dit apparaat.

[ctx: #35005]
en: New device configured
nl_nl: Nieuw apparaat geconfigureerd

[ctx: #35006]
en: Device removed
nl_nl: Apparaat verwijderd

[ctx: #35007]
en: Keymap to use for this device
nl_nl: Keymap voor dit apparaat

[ctx: #35008]
en: Keymap enabled
nl_nl: Keymap geactiveerd

[ctx: #35009]
en: Don't use the custom keymap for this device
nl_nl: Maak voor dit apparaat geen gebruik van aangepaste keymap

[ctx: #35010]
note: Name of add-ons extending the kodi.peripheral extension point
en: Peripheral libraries
nl_nl: Apparatuur bibliotheken

[ctx: #35011]
note: Title of dialog to ask users if they would like to configure a new controller
en: New controller detected
nl_nl: Nieuwe controller gedetecteerd

[ctx: #35012]
note: Text of dialog to ask users if they would like to configure a new controller
en: A new controller has been detected. Configuration can be done at any time in "Settings -> System Settings -> Input". Would you like to configure it now?
nl_nl: Een nieuwe controller is gedetecteerd. Het configureren kan op elk moment gedaan worden via "Instellingen -> Systeeminstellingen -> Invoer". Wilt u dit nu meteen doen?

[ctx: #35014]
note: Help text of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog. {0:s} - list of disabled buttons and axes
en: Some controllers have buttons and axes that interfere with mapping. Press these now to disable them:[CR]{0:s}
nl_nl: Sommige controllers hebben knoppen en assen die de mapping storen. Druk deze nu in om ze te deactiveren:[CR] {0:s}

[ctx: #35015]
note: Name of a controller button, e.g. Button 1. {0:d} - button index
en: Button {0:d}
nl_nl: Knop {0:d}

[ctx: #35016]
note: Name of a controller axis, e.g. Axis 2. {0:d} - axis index
en: Axis {0:d}
nl_nl: As {0:d}

[ctx: #35017]
note: Error dialog title when the controller dialog is opened but peripheral add-ons are disabled
en: Unable to configure controllers
nl_nl: Kan controllers niet configureren

[ctx: #35018]
note: Error dialog text when the controller dialog is opened but peripheral add-ons are disabled
en: Controller configuration depends on a disabled add-on. Would you like to enable it?
nl_nl: De controllerconfiguratie is afhankelijk van een uitgeschakelde addon. Wilt u deze inschakelen?

[ctx: #35019]
note: Label of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog
en: Ignore input
nl_nl: Negeer invoer

[ctx: #35020]
note: Help text of the dialog to detect analog buttons on controllers. {0:s} - list of detected axes
en: Press all analog buttons now to detect them:[CR][CR]{0:s}
nl_nl: Druk nu op alle analoge knoppen om ze te herkennen:[CR][CR]{0:s}

[ctx: #35021]
note: Button in the controller configuration dialog to install all controller profiles
en: Get all
nl_nl: Haal alles op

[ctx: #35022]
note: Message shown in the controller dialog when there is nothing to map, for example hubs (multitaps) have no buttons
en: Nothing to map
nl_nl: Niets in te delen

[ctx: #35047]
note: Name of setting to configure peripheral add-ons
en: Driver settings
nl_nl: Driverinstellingen

[ctx: #35048]
note: Description of setting with label #35047 "Driver settings"
en: View and configure peripheral add-ons.
nl_nl: Randapparatuur bekijken en configureren.

[ctx: #35049]
note: Name of game add-ons category
en: Game add-ons
nl_nl: Spel add-ons

[ctx: #35050]
note: Name of controller add-ons
en: Controller profiles
nl_nl: Controller profielen

[ctx: #35051]
note: Setting to test rumble
en: Test rumble
nl_nl: Testgeluid

[ctx: #35052]
note: Description of setting to test rumble
en: Activate the rumble motors of all controllers.
nl_nl: Activeer de schokmotoren van alle controllers.

[ctx: #35053]
note: Setting to enable rumble for GUI notifications
en: Enable rumble for notifications
nl_nl: Activeer trillen voor notificaties

[ctx: #35054]
note: Description of setting to enable rumble for GUI notifications
en: Activates controller rumble motors when a notification occurs.
nl_nl: Activeert de trilmotoren van de controller wanneer er een notificatie komt.

[ctx: #35055]
note: Help text for controller window
en: Use the keyboard or remote to select a controller profile. When prompted, press the button on your game controller that best matches what you see on the screen. If you make a mistake you can repeat the process.
nl_nl: Gebruik het toetsenbord of de afstandsbediening om een controller profiel te selecteren. Wanneer u wordt gevraagd, drukt u op de knop op de spelcontroller die het beste past bij wat je ziet op het scherm. Als je een fout maakt kunt u het proces herhalen.

[ctx: #35058]
note: Title of controller configuration window
en: Controller Configuration
nl_nl: Controller Configuratie

[ctx: #35059]
note: Heading for controller buttons list in controller configuration window
en: Buttons
nl_nl: Knoppen

[ctx: #35060]
note: Heading for prompt to reset a controller profile for all devices
en: Reset controller profile
nl_nl: Herstel controller profiel

[ctx: #35061]
note: Prompt to reset a controller profile for all devices
en: Would you like to reset this controller profile for all attached devices?
nl_nl: Wilt u dit controller profiel voor alle aangesloten apparaten opnieuw instellen?

[ctx: #35062]
note: Notice that all controller profiles are installed
en: All available controller profiles are installed.
nl_nl: Alle beschikbare controller profielen zijn geïnstalleerd.

[ctx: #35063]
note: Name of the setting that activates the controller configuration window
en: Configure attached controllers
nl_nl: Bijgevoegde controllers configureren

[ctx: #35064]
note: Description for the controller window setting
en: Pair your controllers with the various input devices of different game systems.
nl_nl: Koppel je controllers met de verschillende invoerapparaten van verschillende spelsystemen.

[ctx: #35071]
note: Label for buttons that appear on a racing wheel for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Racing wheel
nl_nl: Racestuur

[ctx: #35072]
note: Label for paddle buttons that appear on a racing wheel for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Paddles
nl_nl: Flippers

[ctx: #35074]
note: Label for buttons that appear on the face of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Face buttons
nl_nl: Gezicht knoppen

[ctx: #35075]
note: Label for buttons that appear on the shoulders of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Shoulder buttons
nl_nl: Schouder knoppen

[ctx: #35077]
note: Label for analog sticks on the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Analog sticks
nl_nl: Analoge sticks

[ctx: #35078]
note: Setting title for left analog stick deadzone
en: Left stick deadzone
nl_nl: Linker stick dode zone

[ctx: #35079]
note: Setting title for right analog stick deadzone
en: Right stick deadzone
nl_nl: Rechter stick dode zone

[ctx: #35088]
note: Name of the setting that enables/disables powering off controllers on exit
en: Power off controllers on exit
nl_nl: Schakel controllers uit bij afsluiting

[ctx: #35089]
note: Description for the setting that enables/disables powering off controllers on exit
en: Powers off any controller that supports it on exit.
nl_nl: Schakel elke ondersteunde controller uit bij de afsluiting.

[ctx: #35090]
note: Button prompt without timeout. {0:s} - button name
en: Press {0:s}
nl_nl: Druk op {0:s}

[ctx: #35091]
note: Button prompt with timeout. {0:s} - button name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Press {0:s} ({1:d})
nl_nl: Druk {0:s} ({1:d})

[ctx: #35092]
note: Analog stick up prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} up
nl_nl: Beweeg {0:s} omhoog

[ctx: #35093]
note: Analog stick up prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} up ({1:d})
nl_nl: Beweeg {0:s} omhoog ({1:d})

[ctx: #35094]
note: Analog stick down prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} down
nl_nl: Beweeg {0:s} omlaag

[ctx: #35095]
note: Analog stick down prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} down ({1:d})
nl_nl: Beweeg {0:s} omlaag ({1:d})

[ctx: #35096]
note: Analog stick right prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} right
nl_nl: Beweeg {0:s} rechts

[ctx: #35097]
note: Analog stick right prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} right ({1:d})
nl_nl: Beweeg {0:s} Rechts ({1:d})

[ctx: #35098]
note: Analog stick left prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} left
nl_nl: Beweeg {0:s} links

[ctx: #35099]
note: Analog stick left prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} left ({1:d})
nl_nl: Beweeg {0:s} links ({1:d})

[ctx: #35100]
en: Enable controller support
nl_nl: Schakel controllerondersteuning in

[ctx: #35102]
en: Disable controllers when this device is present
nl_nl: Schakel controllers uit als dit apparaat aanwezig is

[ctx: #35103]
note: Label for mouse buttons. Used in the controller mapping dialog.
en: Buttons
nl_nl: Knoppen

[ctx: #35104]
note: Label for relative mounters like the mouse pointer. Used in the controller mapping dialog.
en: Pointers
nl_nl: Aanwijzers

[ctx: #35105]
note: Heading for buttons mounted on a light gun. Used in the controller mapping dialog.
en: Light gun
nl_nl: Licht pistool

[ctx: #35106]
note: Heading for the button that shoots the lightgun offscreen when pressed. Used in the controller mapping dialog.
en: Shoot offscreen
nl_nl: Schiet offscreen

[ctx: #35107]
note: Heading for switches found on a game console, such as the Atari 2600. Used in the controller mapping dialog.
en: Console switches
nl_nl: Console knoppen

[ctx: #35108]
note: Heading for buttons that control the game console hardware, such as a microphone button. Used in the controller mapping dialog.
en: Hardware buttons
nl_nl: Hardware knoppen

[ctx: #35109]
note: Heading for buttons on a numeric keypad (containing 0-9, star and pound). Used in the controller mapping dialog.
en: Keypad
nl_nl: Toetsenblok

[ctx: #35110]
note: Label for the button that opens the port setup dialog
en: Ports
nl_nl: Poorten

[ctx: #35111]
note: Title of the window for setting up controller ports used by the game
en: Port Setup
nl_nl: Poortconfiguratie

[ctx: #35112]
note: Label of a port with a numeric identifier. {0:s} is the port ID, e.g. "1" for "Port 1"
en: Port {0:s}
nl_nl: Poort {0:s}

[ctx: #35113]
note: Title of the dialog for selecting a game controller
en: Select a Controller
nl_nl: Kies een Controller

[ctx: #35114]
note: Title of the error dialog when changing a controller port fails
en: Failed to change controller
nl_nl: Kan controller niet wijzigen

[ctx: #35150]
note: Name of keyboard category in the settings category window
en: Keyboard
nl_nl: Toetsenbord

[ctx: #35151]
note: Name of group in "Games -> Keyboard" for configuring keyboard players
en: Player configuration
nl_nl: Spelerconfiguratie

[ctx: #35152]
note: Name of setting for enabling the keyboard during gameplay
en: Enable keyboard
nl_nl: Activeer toetsenbord

[ctx: #35153]
note: Description of setting with label #35152 "Enable keyboard"
en: This allows the keyboard to emulate up to 8 game controllers. If disabled, the keyboard can still be used to control emulators like DOSBox which require a full keyboard.
nl_nl: Hiermee kan het toetsenbord maximaal 8 spelcontrollers emuleren. Als het uitgeschakeld is, kan het toetsenbord nog steeds worden gebruikt om emulators zoals DOSBox te bedienen die een volledig toetsenbord nodig hebben.

[ctx: #35154]
note: Setting name for number of keyboard players
en: Number of keyboard players
nl_nl: Aantal spelers met toetsenbord

[ctx: #35155]
note: Description of settings with label #35066
en: Set the number of players using the keyboard. This is intended for devices that use keyboard drivers, but you can also see how many people fit around a keyboard!
nl_nl: Stel het aantal spelers in met behulp van het toetsenbord. Dit is bedoeld voor apparaten die gebruik maken van toetsenbord drivers, maar u kunt ook zien hoeveel mensen passen op een toetsenbord!

[ctx: #35157]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 1
nl_nl: Configureer toetsenbord speler 1

[ctx: #35158]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 2
nl_nl: Configureer toetsenbord speler 2

[ctx: #35159]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 3
nl_nl: Configureer toetsenbord speler 3

[ctx: #35160]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 4
nl_nl: Configureer toetsenbord speler 4

[ctx: #35161]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 5
nl_nl: Configureer toetsenbord speler 5

[ctx: #35162]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 6
nl_nl: Configureer toetsenbord speler 6

[ctx: #35163]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 7
nl_nl: Configureer toetsenbord speler 7

[ctx: #35164]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 8
nl_nl: Configureer toetsenbord speler 8

[ctx: #35165]
note: Name of the keyboard-emulated controller in the list of peripherals
en: Keyboard player
nl_nl: Toetsenbordspeler

[ctx: #35166]
note: Heading for the button that lets the user map any keyboard key. Used in the controller mapping dialog.
en: All keys
nl_nl: Alle toetsen

[ctx: #35167]
note: Heading for the button that lets the user map individual keyboard keys. Used in the controller mapping dialog.
en: Single keys
nl_nl: Enkelvoudige toetsen

[ctx: #35168]
note: Name of the button that prompts you to select a key on the keyboard. Used in the controller mapping dialog.
en: Select key
nl_nl: Kies een toets

[ctx: #35169]
note: Keyboard prompt without a timeout. Used in the controller mapping dialog.
en: Press a key
nl_nl: Druk op een toets

[ctx: #35170]
note: Keyboard prompt with timeout. {1:d} - seconds left in prompt. Used in the controller mapping dialog.
en: Press a key ({1:d})
nl_nl: Druk op een toets ({1:d})

[ctx: #35171]
note: Name of mouse connected to the device
en: Mouse
nl_nl: Muis

[ctx: #35172]
note: Name of window for configuring players while playing a game
en: Players
nl_nl: Spelers

[ctx: #35173]
note: Notification shown when no controllers are connected in the in-game dialog that lets users configure player assignment
en: No controllers connected
nl_nl: Geen controllers aangesloten

[ctx: #35203]
en: Enable rewind (if supported)
nl_nl: Terugspoelen inschakelen (indien ondersteund)

[ctx: #35204]
en: Enable real-time rewinding during game play, if supported. Press rewind or manually seek backwards using the seek bar.
nl_nl: Schakel echtetijds-terugspoelen in tijdens het spelen, indien ondersteund. Druk op terugspoelen of zoek handmatig terug met de zoekbalk.

[ctx: #35205]
en: Maximum rewind time
nl_nl: Maximale terugspoeltijd

[ctx: #35206]
en: Maximum time possible to rewind, if supported. Large rewind histories can use a lot of RAM.
nl_nl: Maximaal mogelijk terugspoeltijd iIndien ondersteund Grote terugspoelbestanden kunnen veel RAM-geheugen opeisen.

[ctx: #35208]
note: Description of add-on category for standalone games
en: Standalone games
nl_nl: Op zichzelfstaande spellen

[ctx: #35209]
en: Game resources
nl_nl: Spel bronnen

[ctx: #35210]
note: Dialog title when gameplay fails
en: Failed to play game
nl_nl: Niet gelukt spel te spelen

[ctx: #35211]
note: Error dialog text when the game requires restricted files to play. {0:s} - emulator ID
en: This game requires the following add-on: {0:s}
nl_nl: Dit spel vereist de volgende add-on: {0:s}

[ctx: #35212]
note: Error dialog text when launching a game and no emulators are compatible
en: This game isn't compatible with any available emulators.
nl_nl: Geen van de beschikbare emulators zijn compatibel met dit spel.

[ctx: #35213]
note: Error dialog text when launching a game and the emulator has an internal error. {0:s} - emulator name
en: The emulator "{0:s}" had an internal error.
nl_nl: De emulator "{0:s}" had een interne fout.

[ctx: #35214]
note: Error dialog text when the game can't be played because it's not on a hard drive or partition
en: This game can only be played directly from a hard drive or partition. Compressed files must be extracted.
nl_nl: Dit spel kan alleen direct vanaf een harde schijf of partitie worden gespeeld. Gecomprimeerde bestanden moeten worden uitgepakt.

[ctx: #35215]
note: Error dialog text when libretro support is disabled
en: This game depends on a disabled add-on. Would you like to enable it?
nl_nl: Dit spel is afhankelijk van een uitgeschakelde add-on. Wilt u deze inschakelen?

[ctx: #35216]
note: Description of add-on category for game support add-ons like game.libretro (the libretro wrapper)
en: Support add-ons
nl_nl: Add-ons ondersteunen

[ctx: #35217]
note: Dialog text asking user to overwrite their savestate file
en: The savestate can only be loaded with "{0:s}". Erase savestate and continue?
nl_nl: De savestate kan alleen worden geladen met "{0:s}". Savestate verwijderen en doorgaan?

[ctx: #35218]
note: Button to erase the savestate
en: Erase savestate
nl_nl: Verwijder savestate

[ctx: #35219]
note: Error dialog text when trying to play a game and the game's files aren't found.
en: The required files can't be found.
nl_nl: De vereiste bestanden kunnen niet worden gevonden.

[ctx: #35220]
note: Description of add-on category for game providers
en: Game providers
nl_nl: Game aanbieder

[ctx: #35222]
note: Label of button in the in-game menu for stopping game playback
en: Exit
nl_nl: Afsluiten

[ctx: #35223]
note: Help text shown when playaing a game with missing add-on dependencies. {0:s} - list of add-ons that are missing
en: Missing: {0:s}
nl_nl: Gemist: {0:s}

[ctx: #35224]
note: Label of button in the in-game menu for pausing and resuming playback
en: Pause / Resume
nl_nl: Pause / Hervat

[ctx: #35225]
note: Label of button in the in-game menu for changing the video filter (also called a video shader)
en: Video filter
nl_nl: Videofilter

[ctx: #35226]
note: Label of button in the in-game menu for advanced settings
en: Advanced settings
nl_nl: Geavanceerde instellingen

[ctx: #35227]
note: Label of button in the in-game menu for changing the video rotation
en: Rotation
nl_nl: Draaing

[ctx: #35232]
note: Label of thumbnail in the in-game menu for stretching the video to fullscreen
en: Fullscreen
nl_nl: Volledig scherm

[ctx: #35233]
note: Label of the setting in the in-game menu for stretching the game to fit the monitor
en: Stretch mode
nl_nl: Stretchmodus

[ctx: #35234]
note: Label of button in the in-game menu for configuring the game's controls
en: Controls
nl_nl: Bediening

[ctx: #35235]
note: Help text shown when the user first plays a game. {0:s} - Button combo to open the in-game menu
en: Press {0:s} to open the in-game menu.
nl_nl: Klik op {0:s} om het in-game menu te openen.

[ctx: #35236]
note: Additional help text shown when the user first plays a game. This will be removed in the future.
en: In this release, only controllers can be used to play games.
nl_nl: In deze release kunnen controllers alleen gebruikt worden om spelletjes te spelen.

[ctx: #35249]
note: Button to open the savestate manager from the game OSD
en: Save / Load
nl_nl: Opslaan / Laden

[ctx: #35250]
en: Add games...
nl_nl: Spellen toevoegen...

[ctx: #35251]
en: Add game source
nl_nl: Game bron toevoegen

[ctx: #35252]
en: Edit game source
nl_nl: Game bron bewerken

[ctx: #35253]
en: Enable autosave (if supported)
nl_nl: Automatisch opslaan inschakelen (indien ondersteund)

[ctx: #35254]
en: Save the game automatically during game play, if supported. Resume playing where you left off.
nl_nl: Sla het spel automatisch op tijdens het spelen indien ondersteund. Ga verder waar je gestopt was.

[ctx: #35255]
note: Label for showing which emulator the game was saved with
en: Saved with:
nl_nl: Opgeslagen met:

[ctx: #35256]
note: Error message when a game client fails to install when a game is being launched
en: Failed to install add-on.
nl_nl: Installatie van add-on mislukt.

[ctx: #35257]
note: Label on installed emulators in the emulator selection dialog
en: Installed
nl_nl: geïnstalleerd

[ctx: #35258]
note: Title of the dialog to select an emulator for the current game. {0:s} - game file extension
en: Select emulator for {0:s} file
nl_nl: Selecteer emulator voor {0:s} bestand

[ctx: #35259]
note: Label on emulators with a savestate in the emulator selection dialog
en: Saved
nl_nl: Opgeslagen

[ctx: #35260]
note: Title of the dialog to select a savestate for the current game
en: Select savestate
nl_nl: Kies slagstaat

[ctx: #35261]
note: Button for creating a new save state from the select savestate dialog
en: New
nl_nl: Nieuw

[ctx: #35262]
note: Help text for RetroAchievements username input setting
en: Enter your RetroAchievements account username
nl_nl: Voer de gebruikersnaam van uw RetroAchievements-account in

[ctx: #35263]
note: Help text for RetroAchievements password input setting
en: Enter your RetroAchievements account password
nl_nl: Voer het wachtwoord van uw RetroAchievements-account in

[ctx: #35265]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Incorrect User/Password!
nl_nl: Verkeerde gebruiker/wachtwoord!

[ctx: #35266]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Failed to contact server
nl_nl: Kan de server niet bereiken

[ctx: #35267]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Invalid response from server
nl_nl: Ongeldige reactie van de server

[ctx: #35268]
note: Setting to show if the user is logged in to RetroAchievements Settings -> Games -> Achievements -> Logged in
en: Logged in
nl_nl: Ingelogd

[ctx: #35269]
note: Help text for the setting that shows if the user is logged in to RetroAchievements Settings -> Games -> Achievements -> Logged in
en: Toggle this setting to log in or out of RetroAchievements.
nl_nl: Schakel deze instelling om in of uit te loggen bij RetroAchievements.

[ctx: #35270]
note: Description for notification event regarding unsuccessful RetroAchievements login
en: Your account is not verified. Please check your email to complete your sign up.
nl_nl: Uw account is niet geverifieerd. Controleer uw e-mail om uw aanmelding te voltooien.

[ctx: #35505]
note: connection state "host unreachable"
en: Server is unreachable.
nl_nl: Server is onbereikbaar.

[ctx: #35506]
note: connection state "server type mismatch" (reachable, but maybe an HTTP server where an FTP server is expected)
en: Server does not respond properly.
nl_nl: Server reageert niet correct.

[ctx: #35507]
note: connection state "client - server version mismatch (reachable, but maybe server version to low)"
en: Server version is not compatible.
nl_nl: Serverversie is niet compatibel.

[ctx: #35508]
note: connection state "access denied" (e.g. due to wrong credentials)
en: Access denied.
nl_nl: Toegang geweigerd.

[ctx: #35509]
note: connection state "connecting" (asynchronous addon start)
en: Connecting to backend.
nl_nl: Maakt verbinding met de backend.

[ctx: #36000]
en: Pulse-Eight CEC adapter
nl_nl: Pulse-Eight CEC-adapter

[ctx: #36002]
en: Switch to keyboard side command
nl_nl: Wissel naar toetsenbord kantcommando

[ctx: #36003]
en: Switch to remote side command
nl_nl: Wissel naar afstandbediening kant commando

[ctx: #36004]
en: Press "user" button command
nl_nl: Druk op "user" knop commando

[ctx: #36005]
en: Enable switch side commands
nl_nl: Activeer commando's bij het wisselen van kant

[ctx: #36006]
en: Couldn't open the adapter
nl_nl: Kon de adapter niet openen

[ctx: #36007]
en: Devices to power on during startup
nl_nl: Apparaten in te schakelen tijdens het opstarten

[ctx: #36008]
en: Devices to power off during shutdown
nl_nl: Apparaten uit te schakelen tijdens afsluiten

[ctx: #36009]
en: Put devices in standby mode when activating the screensaver
nl_nl: Schakel apparaten naar standby-modus wanneer de schermbeveiliging wordt geactiveerd

[ctx: #36010]
en: Wake devices when deactivating the screensaver
nl_nl: Ontwaak apparaten wanneer de schermbeveiliging stopt

[ctx: #36011]
en: Couldn't detect the CEC com port. Please configure it manually.
nl_nl: Kon de CEC- compoort niet detecteren. Stel het handmatig in.

[ctx: #36012]
en: Couldn't initialise the CEC adapter. Please check your settings.
nl_nl: De CEC-adapter kon niet geïnitialiseerd worden. Controleer je instellingen.

[ctx: #36013]
note: CEC adapter setting to set the type of device that libCEC reports to the TV (Recording, Playback or Tuner Device)
en: CEC client device mode
nl_nl: CEC-clientapparaatmodus

[ctx: #36015]
en: HDMI port number
nl_nl: HDMI-poortnummer

[ctx: #36016]
note: max. 13 characters
en: Connected
nl_nl: Verbonden

[ctx: #36017]
en: Couldn't initialise the CEC adapter: libCEC was not found on your system.
nl_nl: Kon de CEC-adapter niet initialiseren: libCEC is niet gevonden op dit systeem.

[ctx: #36018]
en: Use the TV's language setting
nl_nl: Gebruik de taalinstelling van de TV

[ctx: #36019]
en: Connected to HDMI device
nl_nl: Verbonden met HDMI apparaat

[ctx: #36020]
en: Switch source to this device on startup
nl_nl: Wijzig de bron op de TV/AVR naar dit apparaat tijdens opstarten

[ctx: #36021]
en: Physical address (overrules HDMI port)
nl_nl: Fysiek adres (overschrijft HDMI poort)

[ctx: #36023]
en: Configuration updated
nl_nl: Configuratie aangepast

[ctx: #36024]
en: Failed to set the new configuration. Please check your settings.
nl_nl: De nieuwe configuratie kon niet ingesteld worden. Controleer de instellingen.

[ctx: #36025]
en: Send "Inactive source" command on shutdown
nl_nl: Stuur "inactieve bron"-commando tijdens afsluiten

[ctx: #36026]
en: Devices to also put in standby mode
nl_nl: Apparaten tevens in standby-modus te zetten

[ctx: #36027]
en: This device needs servicing
nl_nl: Dit apparaat heeft onderhoud nodig

[ctx: #36028]
note: Label for a select option
en: Ignore
nl_nl: Negeer

[ctx: #36029]
en: When the TV is switched off
nl_nl: Wanneer de TV uitgeschakeld wordt

[ctx: #36030]
note: connection state "connection lost"
en: Connection lost
nl_nl: Verbinding verbroken

[ctx: #36031]
en: This user does not have permissions to open the CEC adapter
nl_nl: Deze gebruiker heeft geen toestemming om de CEC-adapter te openen

[ctx: #36032]
en: The port is busy. Only one program can access the CEC adapter
nl_nl: Deze poort is in gebruik. Slechts één programma tegelijkertijd kan toegang hebben tot de CEC adapter

[ctx: #36033]
en: Action when switching to another source
nl_nl: Actie wanneer geschakeld wordt naar andere bron

[ctx: #36034]
note: connection state "connection established"
en: Connection established
nl_nl: Verbinding tot stand gebracht

[ctx: #36035]
note: adjust refreshrate
en: Always
nl_nl: Altijd

[ctx: #36036]
note: adjust refreshrate
en: On start / stop
nl_nl: Bij starten/stoppen

[ctx: #36038]
en: Amplifier / AVR device
nl_nl: Versterker / AVR apparaat

[ctx: #36039]
en: TV and AVR device (explicit)
nl_nl: TV and AVR apparaat (expliciet)

[ctx: #36040]
en: Detected version of libCEC interface ({0:x}) is lower than the supported version {1:x}.
nl_nl: Gedetecteerde versie van de libCEC interface ({0:x}) is ouder dan de ondersteunde versie {1:x}.

[ctx: #36041]
en: * Item folder
nl_nl: * Item map

[ctx: #36042]
en: Use limited colour range (16-235)
nl_nl: Gebruik gelimiteerde kleuren range (16-235)

[ctx: #36043]
en: Number of buffers used by graphics driver
nl_nl: Aantal buffers gebruikt door grafische driver

[ctx: #36044]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Stop Playback
nl_nl: Stop afspelen

[ctx: #36045]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Pause Playback
nl_nl: Pauzeer afspelen

[ctx: #36046]
en: Force AVR to wake up when Kodi is activated
nl_nl: AVR dwingen wakker te worden als Kodi wordt geactiveerd

[ctx: #36047]
en: Remote button press delay before repeating (ms)
nl_nl: Knopvertraging op afstandsbediening voor herhaling (ms)

[ctx: #36048]
en: Remote button press repeat rate (ms)
nl_nl: Herhaalsnelheid afstandbedieningknoppen (ms)

[ctx: #36049]
en: Remote button press release time (ms)
nl_nl: Afstandbediening knop druk vrijgeven tijd (ms)

[ctx: #36050]
en: On start
nl_nl: Bij starten

[ctx: #36051]
note: Item list value of setting with label #36013 "CEC client device mode"
en: Recording Device
nl_nl: Opnameapparaat

[ctx: #36052]
note: Item list value of setting with label #36013 "CEC client device mode"
en: Playback Device
nl_nl: Afspeelapparaat

[ctx: #36053]
note: Item list value of setting with label #36013 "CEC client device mode"
en: Tuner Device
nl_nl: Tunerapparaat

[ctx: #36096]
note: Label of setting "System / Display / Use system HDR/SDR brightness balance"
en: Use system HDR/SDR brightness balance
nl_nl: Gebruik systeem HDR/SDR helderheidsbalans

[ctx: #36097]
note: Label of setting "System / Display / GUI peak luminance in HDR PQ mode"
en: GUI peak luminance in HDR PQ mode
nl_nl: GUI piekluminantie in HDR PQ-modus

[ctx: #36098]
note: Label of setting "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Use 10 bit for SDR
nl_nl: Gebruik 10 bit voor SDR

[ctx: #36099]
en: Dithering
nl_nl: Verzachting

[ctx: #36100]
en: Dither depth
nl_nl: Dithersterkte

[ctx: #36101]
note: Description of settings section "Appearance"
en: Change the look and feel of the user interface.
nl_nl: Verander de gebruikerservaring van de gebruikersinterface.

[ctx: #36102]
note: Description of settings category "Appearance -> Skin" with label #166
en: This category contains all skin related settings.
nl_nl: Deze categorie bevat alle skingerelateerde instellingen.

[ctx: #36103]
note: Description of setting with label #166 "Skin"
en: Select the skin for the user interface. This will define the look and feel of the application.
nl_nl: Selecteer de skin voor de gebruikersomgeving. Dit zal de vertoning en het gevoel van deze toepassing bepalen.

[ctx: #36104]
note: Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Select to change the skin specific settings. Which options are available for configuration depends on the features provided by the skin.
nl_nl: Selecteer om skinspecifieke instellingen te veranderen. Welke opties beschikbaar zijn voor configuratie is afhankelijk van de aanwezige functies in de skin.

[ctx: #36105]
note: Description of setting with label #15111 "Theme"
en: Change the theme associated with your selected skin.
nl_nl: Wijzig het thema dat geassocieerd is met de gekozen skin.

[ctx: #36106]
note: Description of setting with label #14078 "Colours"
en: Change the colours of your selected skin.
nl_nl: Wijzig de kleuren van de gekozen skin.

[ctx: #36107]
note: Description of setting with label #13303 "Fonts"
en: Choose the fonts displayed in the user interface. The font sets are configured by your skin.
nl_nl: Kies de lettertypes die getoond worden in de gebruikersinterface. De lettertypes worden geconfigureerd door de gekozen skin.

[ctx: #36108]
note: Description of setting with label #20109 "Zoom"
en: Resize the view of the user interface.
nl_nl: Wijzig het formaat van de gebruikersinterface.

[ctx: #36109]
note: Description of setting with label #512 "Startup window"
en: Select the media window to display on startup.
nl_nl: Laat het mediascherm zien tijdens het opstarten.

[ctx: #36110]
note: Description of setting with label #15108 "GUI sounds"
en: Select or disable the sounds used in the user interface.
nl_nl: Selecteer of de-activeer de geluiden van de gebruikersomgeving.

[ctx: #36111]
note: Description of setting with label #13305 "Show RSS news feed"
en: Turn this off to remove the scrolling RSS news ticker.
nl_nl: Zet dit uit om de doorlopende RSS-nieuwsitems niet te tonen.

[ctx: #36112]
note: Description of setting with label #21450 "Edit"
en: Edit the RSS feeds.
nl_nl: Wijzig de RSS rol.

[ctx: #36113]
note: Description of settings category with label #14090 "Regional"
en: This category contains all locale / regional settings.
nl_nl: Categorie met alle lokale / regionale instellingen.

[ctx: #36114]
note: Description of setting with label #248 "Language"
en: Chooses the language of the user interface.
nl_nl: Kies de taal van de gebruikersinterface.

[ctx: #36115]
note: Description of setting with label #20026 "Region"
en: Select the formats for temperature, time and date. The available options depend on the selected language.
nl_nl: Selecteer hoe de temperatuur, tijd en datum worden weergegeven. De aanwezig opties variëren per taal.

[ctx: #36116]
note: Description of setting with label #14091 "Character set"
en: Choose which character set is used for displaying text in the user interface. This doesn't change the character set used for subtitles, for that go to Player > Language.
nl_nl: Kies de karakterset die gebruikt wordt voor de gebruikersinterface. Dit verandert niet de karakterset voor ondertitels, ga daarvoor naar Speler > Taal.

[ctx: #36119]
note: Description of setting with label #285 "Preferred audio language"
en: Defaults to the selected audio language if more than one language is available.
nl_nl: Selecteert de standaard geluidstaal indien er meer dan één taal beschikbaar is.

[ctx: #36120]
note: Description of setting with label #286 "Preferred subtitle language"
en: Defaults to the selected subtitle language if more than one language is available.
nl_nl: Standaard de geselecteerde ondertiteltaal selecteren wanneer meer dan één taal beschikbaar is.

[ctx: #36121]
note: Description of settings with label #16000 "General"
en: This category contains the settings for how media lists are displayed.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop medialijsten worden getoond.

[ctx: #36122]
note: Description of setting with label #13306 "Show parent folder items"
en: Display the (..) item in lists for visiting the parent folder.
nl_nl: Toon het (..) item in lijsten om naar de bovenliggende map te gaan.

[ctx: #36123]
note: Description of setting with label #497 "Show file extensions"
en: Show file extensions on media files, for example "You Enjoy Myself" would be shown as "You Enjoy Myself.mp3".
nl_nl: Laat bestandsextensies zien bij mediabestanden, bijvoorbeeld: "You Enjoy Myself" wordt getoond als: "You Enjoy Myself.mp3".

[ctx: #36124]
note: Description of setting with label #13399 "Ignore articles when sorting"
en: Ignore certain tokens, e.g. "The", during sort operations. "The Simpsons" would for example be sorted as "Simpsons".
nl_nl: Negeer lidwoorden tijdens het sorteren. Bijvoorbeeld: "De Simpsons" wordt gesorteerd als "Simpsons".

[ctx: #36125]
note: Description of setting with label #14071 "Allow file renaming and deletion"
en: Allow files to be deleted and renamed through the user interface, via the context menu, e.g. press "C" on a keyboard to bring up this menu.
nl_nl: Maak het mogelijk dat bestanden verwijderd en hernoemd kunnen worden in de gebruikersomgeving via het context menu. Bijvoorbeeld: druk "c" in op een toetsenbord om in dit menu te komen.

[ctx: #36126]
note: Description of setting with label #21382 Show "Add source" buttons in files lists"
en: Show the add source button in root sections of the user interface.
nl_nl: Toon de knop 'voeg bron toe' in de root secties' van de gebruikersinterface.

[ctx: #36127]
note: Description of setting with label #21330 "Show hidden files and directories"
en: Show hidden files and directories when listing files.
nl_nl: Laat verborgen mappen en bestanden zien bij de opsomming van bestanden.

[ctx: #36128]
note: Description of settings category with label #360 "Screensaver"
en: This category contains the settings for how the screensaver add-ons are handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen over hoe de schermbeveiligingadd-ons worden verwerkt.

[ctx: #36129]
note: Description of setting with label #355 "Wait time"
en: Set the time to wait for any activity to occur before displaying the screensaver.
nl_nl: Stel de wachttijd in voor elke activiteit die voorkomt voordat de schermbeveiliging wordt vertoond.

[ctx: #36130]
note: Description of setting with label #356 "Screensaver mode"
en: Select the screensaver. The "Dim" screensaver will be forced when fullscreen video playback is paused or a dialogue box is active.
nl_nl: Selecteer de schermbeveiliging. De "dim" schermbeveiliging wordt gestart wanneer een volschermvideo wordt gepauzeerd of wanneer een dialoogvenster actief is.

[ctx: #36131]
note: #. Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Select to change the screensaver specific settings. Which options are available for configuration depends on the features provided by the screensaver add-on.
nl_nl: Selecteer om specifieke schermbeveiligingsinstellingen te veranderen. Welke beschikbare opties er mogelijk zijn is afhankelijk van de functies die aanwezig in de schermbeveiligingsaddon.

[ctx: #36132]
note: Description of setting with label #1000 "Preview"
en: Preview the selected screensaver.
nl_nl: Test de gekozen schermbeveiliging.

[ctx: #36134]
note: Description of setting with label #22014 "Use dim if paused during video playback"
en: Dim the display when media is paused. Not valid for the "Dim" screensaver mode.
nl_nl: Dim het scherm als de media wordt gepauzeerd. Niet beschikbaar voor de "gedimd" schermbeveiligingmodus.

[ctx: #36135]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36136]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36137]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36138]
note: Description of settings section with label #3 "Videos"
en: Section that contains settings related to videos and how they are handled.
nl_nl: Sectie met instellingen gerelateerd aan video's en hoe ze worden behandeld.

[ctx: #36139]
note: Description of settings category with label #14022 "Library"
en: This category contains the settings for how the video library is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor hoe de videobibliotheek wordt behandeld.

[ctx: #36140]
note: Description of setting with label #14105 "Temperature unit"
en: Choose which temperature unit is used for displaying temperatures in the user interface.
nl_nl: Kies welke temperatuureenheid wordt gebruikt voor het tonen van temperaturen in de gebruikersomgeving.

[ctx: #36141]
note: Description of setting with label #20369 "Show information for unwatched items"
en: Show information for unwatched media in the video library or hide them if not selected to prevent spoilers. Available options are 'Movie plot', 'Episode plot' and 'Episode thumb'.
nl_nl: Toon informatie bij onbekeken video's in de videobibliotheek, of verberg ze om spoilers te voorkomen. Beschikbare opties zijn "Filmplot", "Afleveringplot", en "Afleveringsminiatuur".

[ctx: #36142]
note: Description of setting with label #14106 "Speed unit"
en: Choose which speed unit is used for displaying speeds in the user interface.
nl_nl: Kies welke snelheidseenheid wordt gebruikt voor het tonen van snelheden in de gebruikersomgeving.

[ctx: #36143]
note: Description of setting with label #20402 "Download actor thumbnails"
en: Downloads thumbnails for actors from online databases when adding media to the library.
nl_nl: Download miniaturen voor acteurs van online databases wanneer media wordt toegevoegd aan de bibliotheek.

[ctx: #36144]
note: Description of setting with label #20412 "Flatten TV show seasons"
en: Select in which cases you want to hide the season nodes of TV shows. If hidden, selecting a TV show will directly jump into the episodes view.
nl_nl: Selecteer in welke gevallen u de seizoenspunten wilt verbergen van series. Indien verborgen leidt het selecteren van een TV-serie direct naar de afleveringsweergave.

[ctx: #36145]
note: Description of setting with label #20458 "Group movies in sets"
en: When enabled, movies belonging to a "Movie set" are grouped together under one entry for the set in the movie library, this entry can then be opened to display the individual movies. When disabled, each movie will have its own entry in the movie library even if it belongs to a set.
nl_nl: Indien ingeschakeld worden films die tot een "movieset" behoren gegroepeerd onder een enkele regel in de filmbibliotheek. Deze regel kan dan geopend worden om de individuele films te tonen. Indien uitgeschakeld zal elke film apart vermeld worden in de filmbibliotheek, ook al behoort hij tot een movieset.

[ctx: #36146]
note: Description of setting with label #22000 "Update library on startup"
en: Check for new media files on startup.
nl_nl: Zoek naar nieuwe mediabestanden tijdens het opstarten.

[ctx: #36147]
note: Description of setting with label #22001 "Hide progress of library updates"
en: Hide the library scanning progress bar during scans.
nl_nl: De voortgangsbalk voor het scannen van de bibliotheek verbergen tijdens het scannen.

[ctx: #36148]
note: Description of setting with label #334 "Clean library..."
en: Remove items from your library that can't be found (either renamed, deleted, or on removable storage that is currently unplugged).
nl_nl: Verwijder items uit de bibliotheek die niet meer gevonden kunnen worden. Die items zijn hernoemd danwel gewist, of staan op een extern geheugen dat momenteel niet aangesloten is.

[ctx: #36149]
note: Description of setting with label #647 "Export video library"
en: Export the video library database to XML files. This will optionally overwrite your current XML files.
nl_nl: Exporteer de videobibliotheekdatabase naar XML-bestanden. Dit zal mogelijk je huidige XML-bestanden overschrijven.

[ctx: #36150]
note: Description of setting with label #648 "Import video library"
en: Import an XML file into the video library database.
nl_nl: Importeer een XML-bestand in de videotheekdatabase.

[ctx: #36151]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how video playback is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen over hoe video's worden afgespeeld.

[ctx: #36152]
note: Description of setting with label #13433 "Play next video automatically"
en: Enable automatic playback of the next file in the list for selected playlist types.
nl_nl: Speel automatisch het volgende bestand in de lijst af voor de gekozen afspeellijsttypen.

[ctx: #36153]
note: Description of setting with label #13415 "Render method"
en: Adjust the method used to process and display video.
nl_nl: Kies de manier waarop video behandeld, verbeterd en getoond wordt.

[ctx: #36154]
note: Description of setting with label #13435 "Enable HQ Scalers for scaling above"
en: Use high quality scalers when upscaling a video by at least this percentage. A value below 5% makes little sense as video is processed with high GPU load without any visible picture quality improvements.
nl_nl: Gebruik van hoge kwaliteitscalers bij opschaling van een video met ten minste dit percentage. Een waarde onder de 5% heeft weinig zin als de video wordt verwerkt met hoge GPU-belasting zonder enige zichtbare verbetering van de beeldkwaliteit.

[ctx: #36155]
note: Description of setting with label #13425 "Allow hardware acceleration (VDPAU)"
en: Enable VDPAU hardware decoding of video files, mainly used for NVIDIA graphics and in some circumstances AMD graphics.
nl_nl: Activeer VDPAU hardwaredecodering voor videobestanden, hoofdzakelijk voor NVIDIA graphics en in sommige gevallen van AMD graphics.

[ctx: #36156]
note: Description of setting with label #13426 "Allow hardware acceleration (VAAPI)"
en: Enable VAAPI hardware decoding of video files, mainly used for Intel graphics and in some circumstances AMD graphics.
nl_nl: Activeer VAAPI hardwaredecodering voor videobestanden, hoofdzakelijk voor Intel graphics en in sommige gevallen van AMD graphics.

[ctx: #36157]
note: Description of setting with label #20470 "Use movie sets for single movies"
en: When enabled, a "Movie set" entry is used even if the movie library contains only a single movie from that set. When disabled, a "Movie set" entry is used only if the movie library contains more than one movie from that set.
nl_nl: Wanneer geactiveerd wordt een "Film set" naam gebruikt, zelfs wanneer de filmbibliotheek enkel één film heeft van die set. Wanneer gedeactiveerd wordt een "Filmset" naam gebruikt enkel wanneer de filmbibliotheek meer dan een film bevat van die set.

[ctx: #36158]
note: Description of setting with label #13427 "Allow hardware acceleration (DXVA2)"
en: Enable DXVA2 hardware decoding of video files.
nl_nl: Activeer DXVA2 harwaredecodering van videobestanden.

[ctx: #36159]
note: Description of setting with label #13428 "Allow hardware acceleration (CrystalHD)"
en: Enable CrystalHD decoding of video files.
nl_nl: Activeer CrystalHD decodering voor videobestanden.

[ctx: #36160]
note: Description of setting with label #13429 "Allow hardware acceleration (VDADecoder)"
en: Enable VTB hardware decoding of video files.
nl_nl: Activeer VTB-hardwaredecodering van videobestanden.

[ctx: #36161]
note: Description of setting with label #508 "Startup action"
en: Select an action Kodi will perform on startup.
nl_nl: Selecteer een actie die Kodi uit zal voeren tijdens het opstarten.

[ctx: #36162]
note: Description of setting with label #13432 "Allow hardware acceleration (VideoToolbox)"
en: Enable VideoToolbox hardware decoding of video files.
nl_nl: Activeer VideoToolbox hardwaredecodering voor videobestanden.

[ctx: #36163]
note: Description of setting with label #20471 "Show empty TV shows"
en: Show TV shows with no episodes when browsing the video library.
nl_nl: Toon TV-series zonder afleveringen wanneer je zoekt in de videobibliotheek.

[ctx: #36164]
note: Description of setting with label #170 "Adjust display refresh rate"
en: Allow the refresh rate of the display to be changed so that it best matches the video frame rate. This may yield smoother video playback.
nl_nl: Veranderen van de verversingsfrequentie van het scherm toestaan, zodat dit overeenkomt met de videoframefrequentie. Dit kan leiden tot het optimaler afspelen van video's.

[ctx: #36165]
note: Description of setting with label #13550 "Delay after change of refresh rate"
en: Delay of reset event after a change of refresh rate
nl_nl: Vertraging van het reset-evenement na een wijziging van de vernieuwingsfrequentie

[ctx: #36166]
note: Description of setting with label #13510 "Sync playback to display"
en: Synchronise video and audio to the refresh rate of the monitor. VideoPlayer won't use passthrough audio in this case because resampling may be required.
nl_nl: Synchroniseren van video en audio naar de vernieuwingsfrequentie van de monitor. VideoPlayer gebruikt geen passthrough audio in dit geval, omdat resampling nodig kan worden.

[ctx: #36167]
note: Description of setting with label #14107 "Time format"
en: Choose which time format is used for displaying the time in the user interface.
nl_nl: Kies welk tijdsformaat wordt gebruikt voor het tonen van de tijd in de gebruikersomgeving.

[ctx: #36168]
note: Description of setting with label #14108 "Use 12/24-hour format"
en: Choose whether to use 12 or 24-hour format for displaying the time in the user interface.
nl_nl: Kies het 12-uurs of het 24-uursformaat voor het tonen van de tijd in de gebruikersomgeving.

[ctx: #36169]
note: Description of setting with label #13505 "Resample quality"
en: Select the quality of resampling for cases where the audio output needs to be at a different sampling rate from that used by the source.[CR][Low] Is fast and will have minimal impact on system resources such as the use of the CPU.[CR][Medium] & [High] Will use progressively more system resources.
nl_nl: Selecteer de resamplingkwaliteit voor gevallen waarbij de audio-uitvoer op een andere sampling rate moet zijn dan die gebruikt door de bron.[CR][Laag] is snel en heeft weinig invloed op systeembronnen zoals processorgebruik,[CR][Gemiddeld] & [Hoog] gebruiken geleidelijk meer systeembronnen.

[ctx: #36170]
note: Description of setting with label #22021 "Minimise black bars"
en: Stretch the video up to the set percentage in order to minimise black bars.
nl_nl: Rek de video uit tot het ingestelde percentage om zwarte balken te minimaliseren.

[ctx: #36171]
note: Description of setting with label #173 "Display 4:3 videos as"
en: Select the zoom level that 4:3 videos are shown on widescreen displays.
nl_nl: Kies het zoomniveau voor 4:3 video's op breedbeeldschermen.

[ctx: #36172]
note: Description of setting with label #13430 "Allow hardware acceleration - PRIME"
en: Enable PRIME decoding of video files
nl_nl: Activeer PRIME decoding van video bestanden

[ctx: #36173]
note: Description of setting with label #14109 "Short date format"
en: Choose which short date format is used for displaying the date in the user interface.
nl_nl: Kies welk kortedatumformaat wordt gebruikt voor het tonen van de datum in de gebruikersomgeving.

[ctx: #36174]
note: Description of setting with label #23050 "Activate Teletext"
en: Enable teletext when watching a live TV stream.
nl_nl: Activeer optie Teletekst tijdens het kijken van live TV.

[ctx: #36175]
note: Description of setting with label #23055 "Scale Teletext to 4:3"
en: Scale teletext to 4:3 ratio.
nl_nl: Schaal Teletekst naar 4:3 beeldverhouding.

[ctx: #36176]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how video file lists are handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop bestandslijsten worden getoond.

[ctx: #36177]
note: Description of setting with label #22079 "Default select action"
en: Toggle between [Choose], [Play] (default), [Resume], [Show information] and [Queue item].[CR][Choose] will open a context menu to select an item, e.g. show information.[CR][Play] will automatically play videos from the beginning or if a resume point is present ask whether to play from beginning or to resume.[CR][Resume] Will automatically resume videos from the last position that you were viewing them.[CR][Show information] will open the video's information dialog.[CR][Queue item] will append the video to the video playlist.
nl_nl: Schakelen tussen [Kiezen], [Afspelen] (standaard), [Hervatten], [Informatie tonen] en [Wachtrij-item].[CR][Kiezen] opent een contextmenu om een item te selecteren, bijv. informatie tonen.[CR][Afspelen] speelt video's automatisch af vanaf het begin of als er een hervattingspunt aanwezig is, vraagt u of u vanaf het begin wilt afspelen of hervatten. [CR][Hervatten] zal video's automatisch hervatten vanaf de laatste positie waar u ze aan het bekijken was. [CR][Informatie tonen] zal de informatiedialoog van de video openen. [CR][Wachtrij-item] zal de video toevoegen aan de video-afspeellijst.

[ctx: #36178]
note: Description of setting with label #20433 "Extract thumbnails and video information"
en: Extract metadata information such as codec and aspect ratio from videos.
nl_nl: Haal metadatainformatie uit videobestanden zoals codec en beeldverhouding.

[ctx: #36179]
note: Description of setting with label #20419 "Replace file names with library titles"
en: When a file is scanned into the library it will display the metadata title instead of the file name.
nl_nl: Wanneer een bestand in de bibliotheek geïmporteerd wordt, zal de metadatatitel getoond worden in plaats van de bestandsnaam.

[ctx: #36180]
note: Description of setting with label #20433 "Extract thumbnails and video information"
en: Extract thumbnails to display in library mode.
nl_nl: Extraheer miniaturen om weer te geven bij bibliotheek modus.

[ctx: #36181]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36182]
note: Description of setting with label #20435 "Combine split video items"
en: Combines multi-part video files, DVD folders or movie folders, down to a single item in non-library views.
nl_nl: Combineert opgesplitste videobestanden, DVD-mappen of filmmappen, tot één enkel item in niet-bibliotheek weergaven.

[ctx: #36183]
note: Description of setting with label #20456 "Flatten hierarchy"
en: Removes the title, genre, etc. nodes from the library view. Selecting a category takes you straight to the title view.
nl_nl: Verwijder titel- en genreniveaus etc. uit de bibliotheekweergave. Het selecteren van een categorie brengt u meteen naar de titelweergave.

[ctx: #36184]
note: Description of settings category with label #287 "Subtitles"
en: This category contains the settings for how subtitles are handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop ondertitels worden verwerkt.

[ctx: #36185]
note: Description of setting with label #14089 "Font"
en: Set the font type to be used for subtitles.
nl_nl: Stel het lettertype in dat voor ondertitels moet worden gebruikt.

[ctx: #36186]
note: Description of setting with label #289 "Size"
en: Set the font size to be used for subtitles.
nl_nl: Stel de grootte van ondertiteling in.

[ctx: #36187]
note: Description of setting with label #736 "Style"
en: Set the font style to be used for subtitles.
nl_nl: Stel de stijl van ondertiteling in.

[ctx: #36188]
note: Description of setting with label #737 "Colour"
en: Set the font colour to be used for subtitles.
nl_nl: Stel de lettertypekleur voor ondertiteling in.

[ctx: #36189]
note: Description of setting with label #735 "Character set"
en: Set the font character set to be used for subtitles.
nl_nl: Stel karakterset voor ondertiteling in.

[ctx: #36190]
note: Description of setting with label #21368 "Override subtitles fonts"
en: Override subtitles fonts in subtitle formats such as ASS / SSA.
nl_nl: Lettertypen van ondertitels overschrijven in ondertitelformaten zoals ASS / SSA.

[ctx: #36191]
note: Description of setting with label #21366 "Custom subtitle folder"
en: Set a custom directory for your subtitles. This can be a file share.
nl_nl: Instellen van een andere folder voor ondertiteling. Dit mag een netwerklocatie zijn.

[ctx: #36192]
note: Description of setting with label #21460 "Subtitle location on screen"
en: Location of subtitles on the screen. [Bottom of video] / [Top of video] When possible the subtitles will be positioned within the video area (depends on video encoding). Please note that some forced positions in the subtitles cannot be changed.
nl_nl: Locatie van ondertitels op het scherm. [Onderkant van video] / [Bovenkant van video] Indien mogelijk worden de ondertitels binnen het videogebied geplaatst (afhankelijk van de videocodering). Houd er rekening mee dat sommige geforceerde posities in de ondertitels niet kunnen worden gewijzigd.

[ctx: #36193]
note: Description of settings category with label #14087 "DVDs"
en: This category contains the settings for how DVD's, Blu-ray, & CD's are handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor hoe DVD's, Blu-ray, * CD's worden verwerkt.

[ctx: #36194]
note: Description of setting with label #14088 "Play DVDs automatically"
en: Autorun DVD video when inserted in drive.
nl_nl: Opstarten DVD wanneer in de drive geplaatst.

[ctx: #36195]
note: Description of setting with label #21372 "Forced DVD player region"
en: Force a region for DVD playback.
nl_nl: Een regio forceren voor DVD-weergave.

[ctx: #36196]
note: Description of setting label #21882 "Attempt to skip introduction before DVD menu"
en: Attempt to skip "unskippable" introductions before DVD menu.
nl_nl: Probeer "niet-overslaanbare" introducties vóór het DVD menu over te slaan.

[ctx: #36197]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36198]
en: Select the default movie information source. See the add-ons manager for options.
nl_nl: Selecteer de standaard filminformatiebron. Zie de add-ons beheer voor opties.

[ctx: #36199]
en: Select the default TV show information source. See the add-ons manager for options.
nl_nl: Selecteer de standaard TV-serie informatiebron. Zie de add-ons manager voor opties.

[ctx: #36200]
en: Select the default music videos information source. See the add-ons manager for options.
nl_nl: Selecteer de standaard filminformatiebron. Zie de add-ons beheer voor opties.

[ctx: #36201]
en: Settings for PVR & Live TV.
nl_nl: Instellingen voor PVR & Live TV.

[ctx: #36202]
en: This category contains the general settings for the PVR & Live TV.
nl_nl: Deze categorie bevat de algemene instellingen voor PVR & Live TV.

[ctx: #36203]
en: Enables the "Personal Video Recorder" (PVR) features. This requires that at least one PVR add-on is installed.
nl_nl: Activeert de "Persoonlijke Video Recorder" (PVR) functie. Dit vereist dat minstens één PVR add-on is geïnstalleerd.

[ctx: #36204]
note: Description of setting with label #22076 "Default play action"
en: Toggle between [Ask if resumable] (default) and [Resume].[CR][Ask if resumable] will ask whether to play from beginning or to resume (if a resume point is present).[CR][Resume] will automatically resume videos from the last position that you were viewing them.[CR]If no resume point is set, playback will automatically start from the beginning.
nl_nl: Schakelen tussen [Vragen of hervat kan worden] (standaard) en [Hervatten].[CR][Vragen of hervat kan worden] zal vragen of u vanaf het begin wilt afspelen of wilt hervatten (als er een hervattingspunt aanwezig is).[CR][Hervatten] zal video's automatisch hervatten vanaf de laatste positie waarop u ze aan het bekijken was.[CR]Als er geen hervattingspunt is ingesteld, zal het afspelen automatisch vanaf het begin beginnen.

[ctx: #36205]
en: Sort the channels by channel number from the backend, but use local numbering for channels.
nl_nl: Sorteer de kanalen op kanaalnummer vanaf de backend, maar gebruik lokale nummering voor kanalen.

[ctx: #36206]
en: Use the channel numbering from the backend.
nl_nl: Gebruik de kanaalnummering van de backend.

[ctx: #36207]
en: Open the channel manager, which allows modifying the channel order, channel name, icon, etc.
nl_nl: Open de kanaalmanager, die toelaat de volgorde, de naam, het icoon enz. van de kanalen aan te passen.

[ctx: #36208]
en: Instruct the backend to search for channels (if supported).
nl_nl: Geef de back-end de opdracht om kanalen te zoeken (indien ondersteund).

[ctx: #36209]
en: Clear the databases for PVR data like channels, groups, reminders and guide. Please note that not all data can be restored from the backend afterwards.
nl_nl: Wis de databases voor PVR gegevens zoals kanalen, groepen, herinneringen en gids. Houd er rekening mee dat niet alle gegevens daarna vanuit de backend kunnen worden hersteld.

[ctx: #36210]
en: Open the client priorities dialog which allows modifying the priority for enabled PVR clients according to your personal preferences, for instance to order channels client by client. Higher value means higher priority.
nl_nl: Open het klantprioriteitenvenster waarmee u de prioriteit voor ingeschakelde PVR-clients kunt aanpassen aan je persoonlijke voorkeuren. Bijvoorbeeld om kanalen per client in volgorde te zetten. Een hogere waarde betekent hogere prioriteit.

[ctx: #36211]
en: This category contains the settings for PVR channels and channel groups.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor PVR-kanalen en kanaalgroepen.

[ctx: #36212]
en: Display programming information when changing channels, such as the current TV show.
nl_nl: Toon de programmeringsinformatie wanneer kanalen worden veranderd, zoals de huidige TV-uitzending.

[ctx: #36213]
en: Open the group manager, which allows modification of groups and their respective channels
nl_nl: Open de groepsbeheerder, die het toelaat om groepen en hun respectievelijke kanalen te wijzigen

[ctx: #36214]
en: Preselect the playing channel in windows and dialogs containing channel lists. If enabled and there is a playing channel, the playing channel will be selected when opening a window or dialog containing a channel list. If disabled, the channel previously selected in a window or dialog will be selected when opening a window containing a channel list.
nl_nl: Voorselecteren van het afspelende kanaal in vensters of dialogen die kanaallijsten bevatten. Indien ingeschakeld bij een afspelend kanaal zal het afspelende kanaal gekozen worden wanneer een venster of dialoog met een kanaallijst wordt geopend. Indien uitgeschakeld zal het kanaal, dat eerder in een venster of dialoog was gekozen, opnieuw zijn gekozen wanneer een venster of dialoog wordt geopend.

[ctx: #36215]
note: Description of setting with label #14110 "Long date format"
en: Choose which long date format is used for displaying the date in the user interface.
nl_nl: Kies welke lange datumformaat wordt gebruikt voor het tonen van de datum in de gebruikersomgeving.

[ctx: #36216]
en: Folder where channel icons are stored.
nl_nl: Map waar kanaaliconen zijn opgeslagen.

[ctx: #36217]
en: Scan for missing channel icons.
nl_nl: Zoek voor missende kanaaliconen.

[ctx: #36218]
en: This category contains the electronic programming guide (EPG) settings.
nl_nl: Deze categorie bevat de elektronische programmeringsgids (EPG) instellingen.

[ctx: #36219]
en: Number of past days to show in the guide and to import from backends.
nl_nl: Het aantal dagen in het verleden dat in de gids wordt weergegeven, en uit backends wordt geïmporteerd.

[ctx: #36220]
en: Number of future days to show in the guide and to import from backends.
nl_nl: Aantal toekomstige dagen dat in de gids wordt weergegeven en van backends wordt geïmporteerd.

[ctx: #36221]
en: Time between imports of guide data from backends.
nl_nl: Tussentijd voor het ophalen van gidsdata van servers.

[ctx: #36222]
en: Don't import the guide data while playing TV to minimise CPU usage.
nl_nl: Haal geen gidsdata op tijdens afspelen van TV om gebruik van de CPU te minimaliseren.

[ctx: #36223]
note: Description of setting with label #13438 "Allow Hardware Accelleration with DRM PRIME"
en: Enable PRIME hardware decoding of video files, used if ffmpeg PRIME hwaccel is available.
nl_nl: Schakel PRIME hardware decodering van videobestanden in, gebruikt als ffmpeg PRIME hwaccel beschikbaar is.

[ctx: #36224]
en: Hide "No information available" labels when no guide data is available for a channel.
nl_nl: Verberg labels met "Geen informatie beschikbaar" wanneer de gidsdata voor een kanaal niet beschikbaar is.

[ctx: #36225]
en: Delete the cached guide data and reimport it from the backend.
nl_nl: Verwijder de gebufferde gidsgegevens en herimporteer ze van de server.

[ctx: #36226]
en: This category contains the PVR playback and channel switching settings.
nl_nl: Deze categorie bevat de PVR-afspelen-, en kanaalwisselingsinstellingen.

[ctx: #36227]
en: Switch to full screen display when starting playback of channels.
nl_nl: Schakel over naar volledige schermweergave wanneer het afspelen van kanalen wordt gestart.

[ctx: #36228]
note: Description of setting with label #745 "Background Colour"
en: Set the colour to be used for the subtitle background.
nl_nl: Kies de kleur voor de ondertitelingsachtergrond.

[ctx: #36229]
en: Display signal quality information in the codec information window (if supported by the add-on and backend).
nl_nl: Toont signaalkwaliteitsinformatie in het codecinformatiescherm (indien ondersteund door de add-on en server).

[ctx: #36231]
en: When flipping through channels using channel up/down buttons, channel switches must be confirmed using the OK button.
nl_nl: Wanneer er gezapt wordt langs kanalen via de kanaal omhoog/omlaag knoppen, moeten kanaalveranderingen worden bevestigd met de OK-knop.

[ctx: #36232]
en: When pressing channel up or down, the actual channel switch is delayed, allowing the user to flip to a channel number without waiting for each channel switch.
nl_nl: Bij het indrukken van kanaal omhoog of omlaag, wordt de werkelijke kanaal schakelaar vertraagd, zodat de gebruiker mogelijkheden krijgt om naar een kanaal te switchen zonder te wachten op elke kanaal-switch.

[ctx: #36233]
en: This category contains settings for recordings.
nl_nl: Deze categorie bevat instellingen voor opnamens.

[ctx: #36234]
en: Duration of instant recordings when pressing the record button. This value will be taken into account if "Instant recording action" is set to "Record for a fixed period of time"
nl_nl: Duur van directe opnamen bij het indrukken van de opnameknop. Deze waarde zal worden genomen, indien 'Directie opname-actie' is ingesteld op 'Opname voor een vaste tijdsperiode'

[ctx: #36235]
en: Close the on screen display controls after switching channels.
nl_nl: Sluit het controlemenu na een nieuwe kanaalkeuze.

[ctx: #36236]
en: If set to a value greater than zero last watched time of channels will be stored the given amount of time after start of channel playback. Otherwise the last watched time will be stored immediately at start of channel playback.
nl_nl: Indien hoger dan '0' ingesteld zal de gegeven waarde als laatstbekeken tijdstip van kanalen opgeslagen worden nadat het kanaal gestart is. Anders zal het laatstbekeken tijdstip meteen opgeslagen worden bij het starten van het kanaal.

[ctx: #36237]
en: Additional time to record before the scheduled start time to allow for minor broadcasting changes. Not supported by all add-ons and backends.
nl_nl: Additionele tijd van een opname voor de vastgestelde starttijd om kleine uitzendtijdveranderingen toe te laten. Niet ondersteund door alle add-ons en servers.

[ctx: #36238]
en: Additional time to record after the scheduled end time to allow for minor broadcasting changes. Not supported by all add-ons and backends.
nl_nl: Extra tijd opnemen na de geschematiseerde starttijd om kleine uitzendtijdveranderingen toe te laten. Wordt niet ondersteund door alle add-ons en servers.

[ctx: #36239]
en: Display a notification when timers are added, finished or removed by the backend.
nl_nl: Toon een boodschap wanneer er timers toegevoegd of afgelopen zijn of verwijderd door de back-end.

[ctx: #36240]
en: This category contains the PVR power management settings, such as when to wakeup the PVR backend server.
nl_nl: Deze categorie bevat de PVR energiebeheer-instellingen, zoals bij het ontwaken van de PVR backendserver.

[ctx: #36241]
en: Execute the wakeup command below when exiting this application or going into hibernation mode. The timestamp of the next scheduled recording is passed as parameter.
nl_nl: Voer het "ontwaakcommando" uit wanneer deze applicatie wordt afgesloten of in slaapstand gaat. De tijdsmoment van de volgende geschematiseerde opname wordt doorgegeven als parameter.

[ctx: #36242]
en: The command will not be executed when a recording will be started within this timeout.
nl_nl: Het commando zal niet worden uitgevoerd wanneer een opname wordt gestart binnen deze time-out.

[ctx: #36243]
en: The command to execute (cmd [timestamp]).
nl_nl: De uit te voeren opdracht (cmd [tijdstempel]).

[ctx: #36244]
en: Time to subtract from the start time of the next scheduled recording.
nl_nl: Tijd die moet worden afgetrokken van de starttijd van de volgende geplande opname.

[ctx: #36245]
en: Execute the wakeup command every day at the given time.
nl_nl: Voer het ontwaak commando dagelijks uit op het aangegeven tijdstip.

[ctx: #36246]
en: When to execute the daily wakeup command.
nl_nl: Wanneer het dagelijkse wakeup commando uit te voeren.

[ctx: #36247]
en: This category contains the parental control settings, if the PVR backend server supports parental controls.
nl_nl: Deze categorie bevat de ouderlijk toezichtsinstellingen, Mits de PVR backend server ouderlijk toezichtsbeheer ondersteunt.

[ctx: #36248]
en: Asks for a pin code to access parental locked channels. Channels can be marked as locked in the channels editor on the general tab. Parental locked channels can't be played or recorded without entering a pin code, and the guide information is hidden for those channels.
nl_nl: Vraag naar een pincode om toegang te krijgen tot ouderlijke geblokkeerde kanalen. Kanalen kunnen gemerkt worden als geblokkeerd in de kanalen wijziger in de algemene tab. Ouderlijk geblokkeerde kanalen kunnen niet worden afgespeeld of worden opgenomen zonder invoer van een pincode, en gidsinformatie is verborgen voor die kanalen.

[ctx: #36249]
en: Enter a new pin code to unlock parental locked channels.
nl_nl: Voer een nieuwe pincode in om de afgesloten kanalen te ontsluiten.

[ctx: #36250]
en: Ask for the pin code again when trying to access a parental locked channel and the code hasn't been asked for this duration.
nl_nl: Opnieuw naar de pincode vragen als er wordt geprobeerd een kanaal op te zetten dat geblokkeerd is met het kinderslot en er is gedurende deze tijdspanne niet voor de code gevraagd.

[ctx: #36251]
en: This category contains the settings for your PVR backend specifically, if supported by the PVR add-on and backend.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor specifiek jouw PVR-server, mits ondersteund door de PVR add-on en server.

[ctx: #36252]
en: This option will bring you to any specific settings for your PVR backend, if supported by the PVR add-on and backend.
nl_nl: Deze optie brengt je naar alle specifieke instellingen voor jouw PVR-server, wanneer ondersteund door de PVR-add-on en -server.

[ctx: #36253]
note: Description of settings section with label #2 "Music"
en: Section that contains settings related to music files and how they are handled.
nl_nl: Sectie met instellingen gerelateerd aan muziekbestanden en hoe daarmee wordt omgegaan.

[ctx: #36254]
en: Action to perform when pressing the record button. [Record current show] will record the current show from "now" to the end of the show. If no TV guide data is currently available a fixed length recording starting "now", with the value set for "Instant recording duration" will be scheduled. [Record for a fixed period of time] will schedule a fixed length recording starting "now", with the value set for "Instant recording duration". [Ask what to do] will open a dialogue containing different recording actions to choose from, like "Record current show", "Record next show" and some fixed duration recordings.
nl_nl: Actie die uitgevoerd moet worden wanneer op de opnameknop wordt gedrukt. [huidige show opnemen] zal de lopende show van 'nu' tot het einde van de show opnemen. Als er geen TV-gidsgegevens beschikbaar zijn zal een vaste lengte opname starten vanaf 'nu', tot en met de waarde voor 'Instant opname duur' worden gepland. [Record voor een vaste periode van tijd] Een opname van een vaste lengte wordt gestart vanaf 'nu', tot en met de waarde voor 'Instant opnameduur'. [Vragen wat te doen] zal een dialoog open met andere handelingen om uit te kiezen voor opnemen, zoals 'Record huidige show', 'Record volgende show' en enkele opnames van vaste duur.

[ctx: #36255]
note: Description of setting with label #13414 "Show song and album artists"
en: When enabled, both song and album artists are shown. When disabled, only album artists are shown and artists that appear only on individual songs from an album are excluded.
nl_nl: Wanneer geactiveerd, worden zowel de song- en albumartiesten getoond. Wanneer uitgeschakeld, worden alleen albumartiesten getoond. Artiesten die op afzonderlijke nummers van een album voorkomen worden niet getoond.

[ctx: #36256]
note: Description of setting with label #20192 "Fetch additional information during updates"
en: Automatically fetch album and artist information from information providers when adding songs to the library.
nl_nl: Automatisch opvragen van album- en artiestinformatie van informatieprovider wanneer nummers aan de bibliotheek worden toegevoegd.

[ctx: #36257]
note: Description of setting with label #20193 "Default provider for album information"
en: Select the default album information provider.
nl_nl: Selecteer de standaard albuminformatieprovider.

[ctx: #36258]
note: Description of setting with label #20194 "Default provider for artist information"
en: Select the default artist information provider.
nl_nl: Selecteer de standaard artiesteninformatieprovider.

[ctx: #36259]
note: Description of setting with label #22000 "Update library on startup"
en: Check for new and removed media files on startup.
nl_nl: Controleer bij het opstarten op nieuwe en verwijderde mediabestanden.

[ctx: #36260]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie.

[ctx: #36261]
note: Description of setting with label #19108 "Refreshrate"
en: If enabled, this framerate is used for streams we were not able to detect fps.
nl_nl: Wanneer geactiveerd wordt deze framerate gebruikt voor streams waar geen fps herkend kon worden.

[ctx: #36262]
note: Description of setting with label #20196 "Export music library"
en: Export parts of the music library to an XML file or NFO files. This will optionally overwrite your current NFO and artwork files.
nl_nl: Exporteer delen van de muziekbibliotheek naar een XML-bestand of NFO-bestanden. Dit zal optioneel je huidige NFO- en illustratiebestanden overschrijven.

[ctx: #36263]
note: Description of setting with label #20197 "Import music library"
en: Import an XML file into the music library database.
nl_nl: Importeer een XML-bestand in de muziekbibliotheekdatabase.

[ctx: #36264]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how music playback is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen over hoe met muziek afspelen wordt omgegaan.

[ctx: #36265]
note: Description of setting with label #489 "Play next song automatically"
en: Automatically plays the next item in the current folder, for example in "Files" view after a track has been played, the next track in the same folder will automatically play.
nl_nl: Automatisch afspelen van het volgende bestand in de huidige map, bijvoorbeeld, in "Bestanden" weergave: Nadat een nummer is afgespeeld, wordt het volgende nummer in dezelfde map automatisch afgespeeld.

[ctx: #36266]
note: Description of setting with label #14084 "Queue songs on selection"
en: When songs are selected they are queued instead of playback starting immediately.
nl_nl: Als er liedjes geselecteerd zijn, dan worden zij in de wachtrij gezet en niet direct afgespeeld.

[ctx: #36267]
note: Description of setting with label #638 "Volume adjustments"
en: Read the ReplayGain information encoded in your audio files by a program such as MP3Gain and normalise the sound levels accordingly.
nl_nl: Lees de ReplayGain-informatie geëncodeerd in je muziekbestanden door een programma zoals MP3Gain, en normaliseer de geluidsniveaus dienovereenkomstig.

[ctx: #36268]
note: Description of setting with label #641 "Files with ReplayGain information"
en: Reference volume (PreAmp level) to use for files with encoded ReplayGain information. Default is 89dB as per standard. Change with caution.
nl_nl: Referentievolume (PreAmp niveau) te gebruiken voor bestanden met geëncodeerde ReplayGain-informatie. Standaard is dit 89dB. Verander met mate.

[ctx: #36269]
note: Description of setting with label #642 "PreAmp Level - Non ReplayGained files"
en: Reference volume (PreAmp level) to use for files without encoded ReplayGain information. Default is 89dB as per standard. Change with caution.
nl_nl: Referentievolume (PreAmp niveau) te gebruiken voor bestanden zonder geëncodeerde ReplayGain informatie. Standaard is dit 89dB. Verander met mate.

[ctx: #36270]
note: Description of setting with label #643 "Avoid clipping protection on ReplayGained files"
en: Play file at lower volume, if necessary, to avoid audio limiting clipping protection. Otherwise clipping protection will be provided by the audioengine in those parts that need it.
nl_nl: Speel bestand bij lager volume, indien nodig, om de beveiliging tegen clipping te beperken. Anders zal de knipperbescherming worden geleverd door de audio-engine in die delen die het nodig hebben.

[ctx: #36271]
note: Description of setting with label #13314 "Crossfade between songs"
en: Smoothly fade from one audio track to the next. You can set the amount of overlap from 1-15 seconds.
nl_nl: Zorg voor vloeiende overgang (fade) van één audio nummer naar het volgende. De tijdsoverlap kan ingesteld worden tussen 1-15 seconden.

[ctx: #36272]
note: Description of setting with label #13400 "Crossfade between songs on the same album"
en: Allow crossfading to occur when both tracks are from the same album.
nl_nl: Laat crossfading toe wanneer beide nummers van hetzelfde album zijn.

[ctx: #36273]
note: Description of setting with label #250 "Visualisation"
en: Select the visualisation that will be displayed while listening to music.
nl_nl: Selecteer de visualisatie die getoond zal worden tijdens het luisteren naar muziek.

[ctx: #36274]
note: Description of setting with label #39125 "Enable tag reading in file view"
en: When browsing music files in file view read the tags of those not in the music library as you go. This can make large directories slow to display, especially over a network.
nl_nl: Bij het door muziek bestanden scrollen ook de tags lezen van bestanden, die niet in de muziek bibliotheek zitten. Dit kan traagheid geven bij het tonen van grote directories, speciaal over een netwerk.

[ctx: #36275]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" for musicfiles.trackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the user interface. In order to function properly, tag reading needs to be enabled.
nl_nl: Beheer de wijze waarop titels van nummers worden getoond in de gebruikersinterface. Opdat dit juist werkt, moet het uitlezen van metadata zijn ingeschakeld.

[ctx: #36276]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in file lists.
nl_nl: Gebruikt voor de formattering van de tweede kolom in bestandslijsten.

[ctx: #36277]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.nowplayingtrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the now playing list.
nl_nl: Beheer de wijze waarop titels van nummers worden getoond in de afspeellijst.

[ctx: #36278]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in the now playing list.
nl_nl: Gebruikt voor de formattering van de tweede kolom in de afspeellijst.

[ctx: #36279]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.librarytrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in library lists.
nl_nl: Beheer de wijze waarop titels van nummers worden getoond in de bibliotheeklijsten.

[ctx: #36280]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in library lists.
nl_nl: Gebruikt voor de formattering van de tweede kolom in bibliotheeklijsten.

[ctx: #36281]
note: Description of setting with label #14059 "Search for thumbnails on remote shares"
en: Search for thumbs on remote shares and optical media. This can often slow down the listing of network folders.
nl_nl: Zoek voor miniaturen op afstand gedeelde en optische media. Dit kan tonen van netwerkfolderlijsten vertragen.

[ctx: #36282]
note: Description of settings category with label #620 "Audio CDs"
en: This category contains the settings for how CDs are handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop CD's worden verwerkt.

[ctx: #36283]
note: Description of setting with label #14097 "Audio CD Insert Action"
en: Autorun CDs when inserted in drive.
nl_nl: Speel CD's automatisch af wanneer deze ingevoerd worden in de lezer.

[ctx: #36284]
note: Description of setting with label #227 "Load audio CD information from online service"
en: Read the information belonging to an audio CD, like song title and artist, from the Internet database gnudb.org.
nl_nl: Lees de informatie van een audiocd, zoals nummer, titel en artiest, van de gnudb.org internetdatabase.

[ctx: #36285]
note: Description of setting label #20000 "Saved music folder"
en: Select the location on your hard drive where ripped tracks will be saved to.
nl_nl: Selecteer de locatie op je hardeschijf waar geripte nummers bewaard moeten worden.

[ctx: #36286]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in audiocds.trackpathformat
en: Control how saved music is named from the tags. Tags: [B]%N[/B]: TrackNumber, [B]%S[/B]: DiscNumber, [B]%A[/B]: Artist, [B]%T[/B]: Title, [B]%B[/B]: Album, [B]%G[/B]: Genre, [B]%Y[/B]: Year, [B]%F[/B]: FileName, [B]%D[/B]: Duration, [B]%J[/B]: Date, [B]%R[/B]: Rating, [B]%I[/B]: FileSize.
nl_nl: Beheer hoe opgeslagen muziek hernoemd wordt op basis van metadata. Tags: [B]%N[/B]: Nummer, [B]%S[/B]: Schijfnummer, [B]%A[/B]: Artiest, [B]%T[/B]: Titel, [B]%B[/B]: Album, [B]%G[/B]: Genre, [B]%Y[/B]: Jaar, [B]%F[/B]: Bestandsnaam, [B]%D[/B]: Duur, [B]%J[/B]: Datum, [B]%R[/B]: Waardering, [B]%I[/B]: bestandsgrootte.

[ctx: #36287]
note: Description of setting with label #621 "Encoder"
en: Select which audio encoder to use when ripping.
nl_nl: Selecteer welke audio-encoder gebruikt wordt bij het rippen.

[ctx: #36288]
note: Description of setting with label #622 "Quality"
en: Select which quality you want to rip your files.
nl_nl: Selecteer de gewenste kwaliteit bij het rippen van je bestanden.

[ctx: #36289]
note: Description of setting with label #623 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the specified audio encoder for audio compression.
nl_nl: Selecteer welke bitsnelheid gebruikt wordt voor audio compressie met de gekozen encoder.

[ctx: #36290]
note: Description of setting with label #665 "Compression level"
en: For FLAC define compression level, default 5.
nl_nl: Kies het compressieniveau voor FLAC, standaard 5.

[ctx: #36291]
note: Description of setting with label #14099 "Eject disc when CD ripping is complete"
en: Auto eject disc after rip is complete.
nl_nl: Automatisch schijf uitwerpen nadat het rippen voltooid is.

[ctx: #36292]
note: Description of settings category "Interface -> Startup" with label #14224
en: This category contains startup settings.
nl_nl: Deze categorie bevat opstart instellingen.

[ctx: #36293]
note: Description of setting with label #20223 "Artist information folder"
en: Select the folder where artist information (nfo files and images) should be saved in.
nl_nl: Selecteer de map waarin artiestinformatie (nfo-bestanden en afbeeldingen) moeten worden opgeslagen.

[ctx: #36294]
note: Description of setting with label #20228 "Use artist sortname"
en: When sorting music items by artist use sortname e.g. Parton, Dolly rather than name.
nl_nl: Bij het sorteren van muziekitems, gebruik de sorteernaam. Bijvoorbeeld Parton, Dolly in plaats van de artiestnaam.

[ctx: #36296]
en: This category contains settings for reminders.
nl_nl: Deze categorie bevat instellingen voor herinneringen.

[ctx: #36297]
en: Choose a time in seconds after which PVR reminder popups will be automatically closed.
nl_nl: Kies een tijd in seconden waarna PVR herinneringspopups automatisch worden gesloten.

[ctx: #36298]
en: If enabled, a recording for the programme to remind will be scheduled when auto-closing the reminder popup, if supported by the PVR add-on and backend.
nl_nl: Indien ingeschakeld, zal een opname voor het te herinneren programma worden gepland bij het automatisch sluiten van de herinnering pop-up, indien ondersteund door de PVR add-on en backend.

[ctx: #36300]
note: Description of setting with label #20226 "Movie set information folder"
en: Select the folder where movie set information (images) are saved locally.
nl_nl: Selecteer de map waarin filmsetinformatie (afbeeldingen) lokaal wordt opgeslagen.

[ctx: #36301]
en: No 'Movie set information folder' is configured to store movie set images so they will not be exported. Do you want to proceed?
nl_nl: Er is geen 'Filmset-informatiemap' geconfigureerd om filmsetbeelden op te slaan, zodat ze niet worden geëxporteerd. Wilt u doorgaan?

[ctx: #36302]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36303]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36304]
note: Description of settings section with label #1 "Pictures"
en: Section that contains settings related to pictures and how they are handled.
nl_nl: Sectie met instellingen gerelateerd aan afbeeldingen en hoe daarmee wordt omgegaan.

[ctx: #36305]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how picture file lists are handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop afbeeldingbestandslijsten worden verwerkt.

[ctx: #36306]
en: If not using backend channel numbers then start all groups channel numbers from 1.
nl_nl: Als u geen backend-kanaalnummers gebruikt, begin dan alle groepskanaalnummers vanaf 1.

[ctx: #36307]
note: Description of setting with label #13360 "Automatically generate thumbnails"
en: Automatically generate picture thumbnails when entering picture folder.
nl_nl: Automatisch miniatuurafbeeldingen aanmaken bij het openen van een afbeeldingenmap.

[ctx: #36308]
note: Description of setting with label #20472 "Show all performers for music videos"
en: When enabled, shows all performers in the artist list for music videos, not just the main artist
nl_nl: Indien ingeschakeld, worden alle artiesten in de artiestenlijst voor muziekvideo's weergegeven, niet alleen de hoofdartiest

[ctx: #36309]
note: Description of setting with label #22022 "Show video files in listings"
en: Show videos in picture file lists.
nl_nl: Toon video's in afbeeldingsbestandslijsten.

[ctx: #36310]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36311]
note: Description of settings category with label #108 "Slideshow"
en: This category contains the settings for how the picture slideshow is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor hoe met de diavoorstelling wordt omgegaan.

[ctx: #36312]
note: Description of setting with label #12378 "Amount of time to display each image"
en: Select the amount of time that each image is displayed in a slideshow.
nl_nl: Selecteer de duurtijd per afbeelding tijdens een diavoorstelling.

[ctx: #36313]
note: Description of setting with label #12379 "Use pan and zoom effects"
en: Images in a slideshow will pan and zoom while displayed.
nl_nl: Afbeeldingen in een diavoorstelling worden met 'pan en zoom' afgebeeld.

[ctx: #36314]
note: Description of setting with label #13319 "Randomise"
en: View slideshow images in a random order.
nl_nl: Bekijk afbeeldingen in een diavoorstelling in willekeurige volgorde.

[ctx: #36315]
note: Description of settings section with label #8 "Weather"
en: Section that contains weather related settings.
nl_nl: Categorie die allerlei weergerelateerde instellingen bevat.

[ctx: #36316]
note: Description of settings category with label #16000 "General"
en: This category contains the settings for how the weather service is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen hoe de weerserverdienst wordt aangestuurd.

[ctx: #36317]
note: Description of settings category with label #0 "Locations"
en: Select up to three locations for which the weather can be displayed.
nl_nl: Selecteer maximum drie locaties waarvan het weerbericht getoond moet worden.

[ctx: #36318]
note: Description of setting with label #24029 "Service for weather information"
en: Specify the default weather information source. See the add-ons manager for options.
nl_nl: Specificeer de standaard weerinformatiebron. Zie de add-ons beheeropties.

[ctx: #36319]
note: Description of settings section with label #14036  "Services"
en: Section containing settings for how services are handled.
nl_nl: Sectie met instellingen voor de manier waarop diensten worden verwerkt.

[ctx: #36320]
note: Description of settings category with label #16000 "General"
en: This category contains the settings used for all services.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen gebruikt voor alle diensten.

[ctx: #36321]
note: Description of setting with label #1271 "Device name"
en: The name to display for this device when using various network services.
nl_nl: De naam van dit apparaat dat getoond wordt wanneer gebruik wordt gemaakt van verschillende netwerkdiensten.

[ctx: #36322]
note: Description of settings category with label #20187 "UPnP/DLNA"
en: This category contains the settings for how the UPnP service is handled. UPnP is also called DLNA on most consumer electronics.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen over hoe de UPnP-dienst wordt verwerkt. UPnP wordt ook vaak DLNA genoemd in de meeste consumentenelectronica.

[ctx: #36323]
note: Description of setting with label #21360 "Share my libraries"
en: Enables the UPnP server. This allows you to stream media in your libraries to a UPnP client.
nl_nl: Activeert de UPnP-server. Hiermee kun je media in je bibliotheek streamen naar een UPnP-cliënt.

[ctx: #36324]
note: Description of setting with label #20188 "Announce library updates"
en: When a manual or automatic library update occurs, notify UPnP clients.
nl_nl: Wanneer een handmatige of automatische bibliotheek update gebeurt, waarschuw aangesloten UPnP-cliënten.

[ctx: #36325]
note: Description of setting with label #21881 "Allow playback control via UPnP"
en: Enable the UPnP client. This allows you to stream media from any UPnP server with a control point and control playback from that server.
nl_nl: Activeer de UPnP cliënt. Dit stelt je in staat om media te streamen vanuit elke UPnP server met een controlepunt, en het afspelen te controleren vanop die server.

[ctx: #36326]
note: Description of setting with label #21361 "Look for remote UPnP players"
en: Enable the UPnP control point. This allows you to stream media to any UPnP client and control its playback.
nl_nl: Schakel de UPnP-controle in. Hiermee kun je media naar elke UPnP-cliënt versturen en het afspelen bedienen.

[ctx: #36327]
note: Description of settings category with label #20187 "Control"
en: This category contains the settings for how the web server service and the application control service is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier hoe de webserverdienst en de applicatiebeheerservice wordt verwerkt.

[ctx: #36328]
note: Description of setting with label #263 "Allow remote control via HTTP"
en: Enable remote users to control this application through the built-in web server. Never expose the web server port to the Internet.
nl_nl: Stel externe gebruikers in staat om deze applicatie te bedienen via de ingebouwde webserver. Stel de webserverpoort nooit bloot aan internet.

[ctx: #36329]
note: Description of setting with label #730 "Port"
en: Define the web server port.
nl_nl: Definieer de webserverpoort.

[ctx: #36330]
note: Description of setting with label #1048 "Username"
en: Define the web server username. Must be set when authentication is enabled.
nl_nl: Gebruikersnaam voor de webserver. Moet ingesteld zijn als authenticatie is ingeschakeld.

[ctx: #36331]
note: Description of setting with label #1048 "Password"
en: Define the web server password. Must be set when authentication is enabled.
nl_nl: Wachtwoord voor de webserver. Moet ingesteld zijn als authenticatie is ingeschakeld.

[ctx: #36332]
note: Description of setting with label #199 "Web interface"
en: Select between web interfaces installed via the add-on manager.
nl_nl: Selecteer tussen webomgevingen geïnstalleerd via de add-on beheerder.

[ctx: #36333]
note: Description of settings category with label #790 "Remote Control"
en: This category contains the settings for how the remote control service is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop de dienst "op afstand bediening" wordt verwerkt.

[ctx: #36334]
note: Description of setting with label #791 "Allow remote control from programs on this system"
en: Allow programs on this device to control this application via the JSON-RPC over WebSocket, JSON-RPC over TCP, or EventServer protocol, without authentication.
nl_nl: Sta programma's op dit apparaat toe om deze applicatie te besturen via het JSON-RPC via WebSocket, JSON-RPC via TCP of EventServer-protocol, zonder authenticatie.

[ctx: #36335]
note: Description of setting with label #792 "Port"
en: Define the remote control port.
nl_nl: Definieer de poort voor de afstandsbediening.

[ctx: #36336]
note: Description of setting with label #793 "Port range"
en: Define the remote control port range.
nl_nl: Definieer het bereik van de poorten voor de afstandsbediening.

[ctx: #36337]
note: Description of setting with label #797 "Maximum number of clients"
en: Define the maximum number of clients that can connect.
nl_nl: Definieer het maximum aantal cliënten die connectie kunnen maken.

[ctx: #36338]
note: Description of setting with label #794 "Allow remote control from programs on other systems"
en: Allow programs on the network to control this application via the JSON-RPC over WebSocket, JSON-RPC over TCP, or EventServer protocol, without authentication. It allows anyone with access to the network to completely control this application and, therefore, this device. Never expose these interfaces to the Internet.
nl_nl: Sta programma's op dit apparaat toe om deze applicatie te besturen via het JSON-RPC via WebSocket, JSON-RPC via TCP of EventServer-protocol, zonder authenticatie. Hiermee kan iedereen met toegang tot het netwerk deze applicatie en dus dit apparaat volledig beheren. Stel deze interfaces nooit bloot aan internet.

[ctx: #36339]
note: Description of setting with label #795 "Initial repeat delay (ms)"
en: Initial repeat delay (ms).
nl_nl: Initiële herhalingsvertraging (ms).

[ctx: #36340]
note: Description of setting with label #796 "Continuous repeat delay (ms)"
en: Continuous repeat delay (ms).
nl_nl: Continue herhalingsvertraging (ms).

[ctx: #36341]
note: Description of settings category with label #1259 "Zeroconf"
en: This category contains the settings for how the Zeroconf network discovery service is handled, required for AirPlay.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop de ZeroConf-netwerkzoekdienst werkt, nodig voor AirPlay.

[ctx: #36342]
note: Description of setting with label #1260 "Announce services to other systems"
en: Allows applications on the network to discover enabled services via Zeroconf.
nl_nl: Applicaties toestaan te zoeken op het netwerk naar geactiveerde diensten via Zeroconf.

[ctx: #36343]
note: Description of setting with label #1270 "Enable AirPlay support"
en: If enabled, the content from other AirPlay devices or applications can be received.
nl_nl: Wanneer geactiveerd kan de inhoud van andere Airplay-apparaten of -applicaties worden ontvangen.

[ctx: #36344]
note: Description of setting with label #1272 "Use password protection"
en: Enable AirPlay password protection.
nl_nl: Activeer AirPlay-wachtwoordbescherming.

[ctx: #36345]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Sets the AirPlay password.
nl_nl: Voer het Airplay-wachtwoord in.

[ctx: #36346]
note: Description of settings category with label #1200 "SMB Client"
en: This category contains the settings for how the SMB client (Samba) service is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop de SMB (samba) dienst wordt verwerkt.

[ctx: #36347]
note: Description of setting with label #1207 "WINS server"
en: If a WINS server is running on the network, enter its IP address here. Otherwise, leave blank.
nl_nl: Indien er een WINS-server op het netwerk is, geef hier het IP adres in. Indien niet, blanco laten.

[ctx: #36348]
note: Description of setting with label #1202 "Workgroup"
en: If a WINS server is running on the network, enter its workgroup name here. Otherwise, leave blank.
nl_nl: Indien er een WINS-server op het netwerk is, geef hier de werkgroep-naam in. Indien niet, blanco laten.

[ctx: #36349]
note: Description of settings section with label #13000 "System"
en: Section that contains the system related settings for the device this application is installed on.
nl_nl: Sectie die systeemgerelateerde instellingen bevat voor het apparaat waarop deze applicatie is geïnstalleerd.

[ctx: #36350]
note: Description of setting with label #13026 "Try to wake remote servers on access"
en: Automatically send Wake-on-LAN to server(s) right before trying to access shared files or services.
nl_nl: Automatisch Wake-On-Lan naar server(s) sturen, vlak voordat er toegang gezocht wordt tot gedeelde bestanden of diensten.

[ctx: #36351]
note: Description of setting with label #21373 "Display Mode"
en: Changes the way this application is displayed on the selected screen. Either in a window or fullscreen.
nl_nl: Veranderd de wijze waarop deze applicatie wordt getoond op het geselecteerde scherm. Ofwel in een venster of als volledig scherm.

[ctx: #36352]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: Changes the resolution that the user interface is displayed in.
nl_nl: Verander de resolutie waarin de gebruikersinterface wordt getoond.

[ctx: #36353]
note: Description of setting with label #243 "Refresh Rate"
en: Changes the refresh rate that the user interface is displayed in.
nl_nl: Verander de verversingssnelheid waarin de gebruikersinterface wordt getoond.

[ctx: #36354]
note: Description of setting with label #14083 "Use fullscreen window"
en: If enabled, fullscreen mode will be applied by using a window instead of a real fullscreen mode. The main benefit is for multi-screen configurations, so that other applications can be used in parallel more easily. This uses more resources so playback may be less smooth.
nl_nl: Wanneer geactiveerd zal de volledige schermmodus worden uitgevoerd, gebruikmakend van een venster in plaats van echte volledige schermmodus. Het grootste voordeel is er bij meervoudige schermconfiguraties, zodat andere applicaties gemakkelijker parallel worden gebruikt. Dit gebruikt meer kracht, waardoor afspelen minder vloeiend kan verlopen.

[ctx: #36355]
note: Description of setting with label #13130 "Blank other displays"
en: In a multi-screen configuration, the screens not displaying this application are blacked out.
nl_nl: In een meervoudige schermconfiguratie worden de schermen die deze applicatie niet vertonen, zwart.

[ctx: #36356]
note: Description of settings category with label #1201 "NFS Client"
en: This category contains the settings for how the NFS client is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor hoe de NFS client wordt afgehandeld.

[ctx: #36357]
note: Description of setting with label #214 "Video calibration..."
en: Calibrate the user interface by adjusting the overscan. Use this tool if the image being displayed is too large or small for your display.
nl_nl: Calibreer de gebruikersinterface door overscan aan te passen. Gebruik deze optie als het beeld ofwel te groot ofwel te klein is voor uw scherm.

[ctx: #36358]
en: Allow using channel numbering from multiple backends. Note that the All channels group can contain multiple of the same channel number if using this option. This means that jump to channel number may not work correctly for the All channels group.
nl_nl: Sta het gebruik van kanaalnummering van meerdere backends toe. Merk op dat de groep Alle kanalen meerdere van hetzelfde kanaalnummer kan bevatten als u deze optie gebruikt. Dit betekent dat springen naar kanaalnummer mogelijk niet correct werkt voor de groep Alle kanalen.

[ctx: #36359]
note: Description of setting with label #36042 "Use limited colour range (16-235)"
en: Use limited colour range (16-235) instead of full colour range (0-255). Limited range should be used if your display is a regular HDMI TV and doesn't have a PC or other mode to display full range colour, however if your display is a PC monitor then leave this disabled to get proper blacks.
nl_nl: Gebruik het gelimiteerde kleurenbereik (16-235) in plaats van het volledige bereik (0-255). Het gelimiteerde bereik moet gebruikt worden als uw scherm een normale HDMI TV is zonder "PC" of andere modus die volledig kleurenbereik aankan. Is uw scherm echter een PC scherm, laat dit dan uitgeschakeld om correcte zwartwaarden te krijgen.

[ctx: #36360]
note: Description of settings category with label #772 "Audio"
en: This category contains the settings for how audio output is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen hoe het afspelen van geluid wordt verwerkt.

[ctx: #36361]
note: Description of setting with label #337 "Output configuration"
en: Select how the properties of the audio output are set: [Fixed] Output properties are set to the specified sampling rate & speaker configuration at all times; [Best Match] Output properties are set to always be as close a match to the source properties as possible; [Optimized] Output properties are set at the start of playback and will not change if the properties of the source change.
nl_nl: Selecteer hoe de eigenschappen van de audio-uitvoer zijn ingesteld: [Vast] Uitvoereigenschappen staan altijd ingesteld op de opgegeven sampling rate & luidsprekerconfiguratie; [Beste overeenkomst] uitvoer eigenschappen staan ingesteld om zo goed mogelijk overeen te komen met de bron eigenschappen; [Geoptimaliseerd] Uitvoereigenschappen worden ingesteld bij het begin van afspelen en zullen niet veranderen als de eigenschappen van de bron veranderen.

[ctx: #36362]
note: Description of setting with label #34100 "Number of channels"
en: Select the number of channels supported by the audio connection, or the number of speakers if connected by analogue connections. This setting does not apply to passthrough audio. Note: S/PDIF supports 2.0 channels only but can still output multichannel audio using a format supported by passthrough.
nl_nl: Selecteer het aantal kanalen dat wordt ondersteund door de audio-aansluiting, of het aantal luidsprekers, indien aangesloten op analoge aansluitingen. Deze instelling is niet van toepassing op audio doorvoer. PS - SPDIF ondersteunt alleen 2.0 kanalen, maar kan nog steeds meerkanaalsaudio doorsturen via een formaat dat ondersteund wordt door doorvoer.

[ctx: #36363]
en: Boost AC3 streams that have been downmixed to 2 channels.
nl_nl: Versterk AC3 geluid dat gerduceerd werd naar 2 kanalen.

[ctx: #36364]
note: Description of setting with label #252 "Stereo upmix"
en: Select to enable upmixing of 2 channel audio to the number of audio channels specified by the channel configuration.
nl_nl: Selecteer om upmixing te activeren van 2-kanaals geluid naar het aantal geluidskanalen gespecificeerd in de kanaalconfiguratie.

[ctx: #36365]
note: Description of setting with label #364 "Dolby Digital (AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital (AC3) streams.
nl_nl: Kies deze optie als uw ontvanger Dolby Digital (AC3) geluidstreams kan decoderen.

[ctx: #36366]
note: Description of setting with label #254 "DTS capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS streams.
nl_nl: Kies deze optie als uw ontvanger DTS digitaal geluid kan decoderen.

[ctx: #36367]
en: Select the maximum number of audio channels / speakers available for decoded audio. If optical / coax digital outputs are used, this must be set to 2.0
nl_nl: Selecteer het maximum aantal audiokanalen / luidsprekers die beschikbaar zijn voor gedecodeerde audio. Als optische / coax digitale uitgangen worden gebruikt, moet dit worden ingesteld op 2.0

[ctx: #36368]
note: Description of setting with label #348 "Enable passthrough"
en: Select to allow passthrough audio for playback of compressed audio such as Dolby Digital (AC3), DTS, etc. The Client of the AudioEngine, for example Videoplayer, might decide to decode the audio stream under certain conditions. In Videoplayer case, passthrough won't be used for live streams and when you sync playback to display.
nl_nl: Selecteer om doorvoeraudio toe te staan voor het afspelen van gecomprimeerde audio zoals Dolby Digital (AC3), DTS, etc.. De cliënt van de AudioEngine, bijvoorbeeld Videospeler, kan overwegen de audiostream te decoderen in bepaalde gevallen. In het geval van Videospeler, wordt doorvoer niet gebruikt voor livestreams, en wanneer je het afspelen synchroniseert naar het beeldscherm.

[ctx: #36369]
note: Description of setting with label #349 "TrueHD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding TrueHD streams.
nl_nl: Kies deze optie als uw ontvanger Dolby TrueHD digitaal geluid kan decoderen.

[ctx: #36370]
note: Description of setting with label #347 "DTS-HD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS-HD streams.
nl_nl: Kies deze optie als uw ontvanger DTS-HD digitale audio kan decoderen.

[ctx: #36371]
note: Description of setting with label #545 "Audio output device"
en: Select the device to be used for playback of audio that has been decoded such as mp3.
nl_nl: Selecteer het apparaat dat moet worden gebruikt voor het afspelen van gedecodeerd geluid zoals MP3.

[ctx: #36372]
note: Description of setting with label #546 "Passthrough output device"
en: Select the device to be used for playback of encoded formats, these are any of the formats below in the capable receiver options.
nl_nl: Selecteer het apparaat dat moet worden gebruikt voor het afspelen van gecodeerde formaten. Dit zijn alle formaten genoemd in de capabele ontvanger' opties.

[ctx: #36373]
note: Description of setting with label #34120 "Play GUI sounds"
en: Configure how interface sounds are handled, such as menu navigation and important notifications.
nl_nl: Kies hoe interfacegeluiden moet afgespeeld worden, zoals navigatiegeluiden en belangrijke notificaties.

[ctx: #36374]
note: Description of settings category with label #15087 "Input"
en: This category contains the settings for how input devices are handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop invoerapparaten worden verwerkt.

[ctx: #36375]
note: Description of setting with label #35000 "Peripherals"
en: Configure any attached peripheral devices.
nl_nl: Configureer alle aangesloten randapparatuur.

[ctx: #36376]
note: Description of setting with label #21449 "Remote control sends keyboard presses"
en: When activated, your keyboard arrows will move the selection on the virtual keyboard. When deactivated, they will move the cursor from your text.
nl_nl: Indien geactiveerd, zullen de pijltjestoetsen de selectie op het virtuele toetsenbord bewegen. Indien gedeactiveerd, zullen ze de cursor tussen de tekst bewegen.

[ctx: #36377]
note: Description of setting with label #21369 "Enable mouse and Touch Screen support"
en: Use a mouse or touch screen device to control the interface. Note: Disabling will cause you to lose control over this application when no keyboard or remote is present.
nl_nl: Gebruik een muis of aanraakscherm om de omgeving te bedienen. Let op: Deactivatie kan mogelijk het beheer over deze applicatie verliezen wanneer er geen toetsenbord of afstandsbediening aangesloten zijn.

[ctx: #36378]
note: Description of setting with label #35100 "Enable controller support"
en: Use a game controller to control the interface.
nl_nl: Gebruik een gamecontroller om de gebruikersomgeving te bedienen.

[ctx: #36379]
note: Description of settings category with label #798 Internet access
en: This category contains the settings for how Internet access is handled. The default web interface can also be selected here.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen over hoe internet toegang wordt verwerkt. De standaard webinterface kan eveneens hier worden geselecteerd.

[ctx: #36380]
note: Description of setting with label #708 "Use proxy server"
en: If your Internet connection uses a proxy server, configure it here.
nl_nl: Als je internetconnectie een proxy server gebruikt, configureer deze hier.

[ctx: #36381]
note: Description of setting with label #1180 "Proxy type"
en: Configure which proxy type is used.
nl_nl: Configureer het type proxy dat gebruikt wordt.

[ctx: #36382]
note: Description of setting with label #706 "Server"
en: Configure the proxy server address.
nl_nl: Configureer het adres van de proxyserver.

[ctx: #36383]
note: Description of setting with label #730 "Port"
en: Configure the proxy server port.
nl_nl: Configureer de poort van de proxyserver.

[ctx: #36384]
note: Description of setting with label #1048 "Username"
en: Configure the proxy server username.
nl_nl: Configureer de gebruikersnaam van de proxyserver.

[ctx: #36385]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Configure the proxy server password.
nl_nl: Configureer het wachtwoord van de proxyserver.

[ctx: #36386]
note: Description of setting with label #14041 "Internet connection bandwidth limitation"
en: If your Internet connection has limited bandwidth available, use this setting to keep bandwidth usage by this application within defined limits.
nl_nl: Als jouw internetconnectie een gelimiteerde bandbreedte heeft, gebruik dan deze instelling om het bandbreedtegebruik van deze applicatie te beperken binnen gekozen kaders.

[ctx: #36387]
note: Description of settings category with label #14095 "Power saving"
en: This category contains the settings for power saving.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor energiebeheer.

[ctx: #36388]
note: Description of setting with label #1450 "Put display to sleep when idle"
en: Turn off display when idle. Useful for TVs that turn off when there is no display signal detected.
nl_nl: Zet het scherm uit bij inactiviteit. Dit is belangrijk bij TV-toestellen die zichzelf kunnen uitschakelen wanneer er geen beeldsignaal is.

[ctx: #36389]
note: Description of setting with label #357 "Shutdown function timer"
en: Set the time to wait for any activity to occur before shutting down.
nl_nl: Stel wachttijd in voor elke activiteit die gebeurt voordat de applicatie afsluit.

[ctx: #36390]
note: Description of setting with label #13008 "Shutdown function"
en: Define what action to perform when the shutdown function timer lapsed.
nl_nl: Definieer welke actie moet worden uitgevoerd wanneer de afsluittimer verstreken is.

[ctx: #36391]
note: Description of settings category with label #14092 "Logging"
en: This category contains the settings for enabling event and debug logging. You can also enable component-specific debug logging in order to help troubleshoot related issues in more detail.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor het activeren van gebeurtenis- en debuglogging. Je kan eveneens component-specifieke debugregistraties activeren om te helpen bij het gedetailleerd oplossen van gerelateerde onderwerpen.

[ctx: #36392]
note: Description of setting with label #20191 "Enable debug logging"
en: Turn debug logging on or off. Useful for troubleshooting.
nl_nl: Zet foutregistratie aan of uit. Nuttig om problemen te kunnen analyseren en oplossen.

[ctx: #36393]
note: Description of setting with label #20004 "Screenshot folder"
en: Select the folder where screenshots should be saved in.
nl_nl: Selecteer de folder waar schermopnamen moeten worden opgeslagen.

[ctx: #36394]
note: Description of setting with label #666 "Enable component-specific logging"
en: Enables verbose messages from additional libraries to be included in the debug log.
nl_nl: Activeert uitgebreide berichten van overige bibliotheken te worden opgenomen in het debug registratie.

[ctx: #36395]
note: Description of settings category with label #12360 "Master lock"
en: This category contains the settings for how the master lock function is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor hoe de hoofdgebruikersbeveiliging wordt verwerkt.

[ctx: #36396]
note: Description of setting with label #20100 "Master lock code and settings"
en: Here you can enable or disable master lock and define the PIN code used to unlock it. You can also specify which areas of the application would need a PIN to access them.
nl_nl: Hier kunt u een Master Lock in- of uitschakelen en een PIN-code definiëren om deze te ontgrendelen. U kunt ook aangeven welke delen van de applicatie een PIN-code nodig hebben voor toegang.

[ctx: #36397]
note: Description of setting with label #20076 "Ask for master lock code on startup"
en: If enabled, the master lock code is required to unlock this application on startup.
nl_nl: Wanneer geactiveerd is de hoofdgebruikers beveiligingscode vereist om deze applicatie te ontsluiten tijdens het opstarten.

[ctx: #36398]
note: Description of setting with label #20076 "Max Retries"
en: Define the maximum number of retries before this application is closed down.
nl_nl: Definieer het maximaal aantal pogingen voordat de applicatie wordt afgesloten.

[ctx: #36399]
note: Description of settings category with label #439 "Cache"
en: This category contains the settings for how the cache function is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor hoe de bufferfunctie wordt verwerkt.

[ctx: #36400]
note: Description of settings category with label #14025 "Video/Audio/DVD cache - Hard disk"
en: Enable cache for playback of video, audio or DVDs from hard disk.
nl_nl: Activeer buffer voor het afspelen van video, audio of dvd's, van harde schijf.

[ctx: #36401]
note: Description of settings category with label #14026 "Video cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of video from DVD-ROM.
nl_nl: Cache inschakelen voor afspelen van video vanaf DVD-ROM.

[ctx: #36402]
note: Description of settings category with label #14027 "Video cache - Local Network"
en: Enable cache for video playback from local network.
nl_nl: Activeer buffer voor het afspelen van video vanaf het lokale netwerk.

[ctx: #36403]
note: Description of settings category with label #14028 "Video cache - Internet"
en: Enable cache for video playback from Internet.
nl_nl: Activeer buffer voor het afspelen van video vanaf het internet.

[ctx: #36404]
note: Description of settings category with label #14030 "Audio cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of audio from DVD-ROM.
nl_nl: Cache inschakelen voor het afspelen van audio van DVD-ROM.

[ctx: #36405]
note: Description of settings category with label #14031 "Audio cache - Local Network"
en: Enable cache for audio playback from local network.
nl_nl: Activeer buffer voor het afspelen van audio vanaf het lokale netwerk.

[ctx: #36406]
note: Description of settings category with label #14032 "Audio cache - Internet"
en: Enable cache for audio playback from Internet.
nl_nl: Activeer buffer voor het afspelen van audio vanaf het internet.

[ctx: #36407]
note: Description of setting with label #14034 "DVD cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of DVD from DVD-ROM.
nl_nl: Cache inschakelen voor afspelen van DVD vanaf DVD-ROM.

[ctx: #36408]
note: Description of setting with label #14037 "DVD cache - Local Network"
en: Enable cache for DVD playback from local network.
nl_nl: Activeer buffer voor het afspelen van DVD vanaf het lokale netwerk.

[ctx: #36409]
note: Description of setting with label #14060 "Unknown type cache - Internet"
en: Enable cache of unknown types from Internet.
nl_nl: Activeer buffer van niet-bekende typen van het internet.

[ctx: #36410]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36411]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36412]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36413]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36414]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36415]
en: No info available yet.
nl_nl: Nog geen informatie beschikbaar.

[ctx: #36416]
note: Description of setting with label #13600 "Apple remote"
en: Specify the type of remote used.
nl_nl: Specificeer het type afstandsbediening dat wordt gebruikt.

[ctx: #36417]
note: Description of setting with label #13602 "Allow start of Kodi with remote"
en: Always run a Kodi helper so that the remote can be used to start Kodi.
nl_nl: Start altijd een Kodi-helper zodat de afstandbediening kan worden gebruikt om Kodi op te starten.

[ctx: #36418]
note: Description of setting with label #13603 "Sequence delay time"
en: Specify the delay between button sequences on a universal remote.
nl_nl: Geef de vertraging tussen knop sequenties op, op een universele afstandsbediening.

[ctx: #36419]
note: Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Define locations used for retrieving weather information.
nl_nl: Definieer locaties die gebruikt worden voor weersvoorspellingen.

[ctx: #36420]
note: Description of setting with label #20222 "Look for external subtitles"
en: Look for external subtitles for videos provided by the UPnP server. This can cause extensive CPU, filesystem and network load.
nl_nl: Zoek naar externe ondertitels voor video's verkregen via de UPnP-server. Dit kan flink CPU-, systeem- en netwerkverbruik veroorzaken.

[ctx: #36421]
note: Description of setting with label #13437 "Prefer VDPAU Video Mixer"
en: Bypassing VDPAU mixer saves resources on low power systems but slightly reduces picture quality.
nl_nl: Het omzeilen van de VDPAU mixer beperkt de impact op minder krachtige systemen, maar vermindert enigszins de beeldkwaliteit.

[ctx: #36422]
en: Update official add-ons from
nl_nl: Officiële add-ons bijwerken van

[ctx: #36423]
note: Description of setting with label #36422 "Update official add-ons from"
en: By default, add-ons from official repositories will be prevented from being auto-updated from private repositories. For cases such as updating from an add-ons beta repository this option can be switched to [Any repositories] (bear in mind this is a less secure option and enabling it could cause incompatibility and crashes).
nl_nl: Standaard zullen add-ons uit officiële repositories niet automatisch geüpdatet kunnen worden vanuit private repositories. Voor gevallen zoals het updaten vanuit een add-ons beta repository kan deze optie worden omgeschakeld naar [Alle repositories] (houd in gedachten dat dit een minder veilige optie is en dat het inschakelen ervan incompatibiliteit en crashes kan veroorzaken).

[ctx: #36424]
en: Select what will happen when an item is selected in the guide: [Show context menu] Will trigger the context menu from where you can choose further actions; [Switch to channel] Will instantly tune to the related channel; [Show information] Will display a detailed information with plot and further options; [Record] Will create a recording timer for the selected item. ["Smart select"] The action is choosen dynamically, depending on whether the event is in the past, now or in the future.
nl_nl: Selecteer wat er gebeuren gaat wanneer een item is geselecteerd in de gids: [Toon inhoud menu] Zal het inhoud menu starten van waaruit vervolgacties kunnen worden gekozen; [Verander naar kanaal] Zal gaan naar het gerelateerde kanaal; [Toon informatie] Zal gedetailleerde informatie met plot en volgende opties tonen; [Opnemen] Zal een opname timer creëren voor het geselecteerde item. ["Slimme selectie"] De actie wordt dynamisch gekozen, afhankelijk van of het evenement in het verleden, nu of in de toekomst is.

[ctx: #36425]
en: Show context menu
nl_nl: Toon contextmenu

[ctx: #36426]
en: Switch to channel
nl_nl: Kanaal wijzigen

[ctx: #36427]
en: Show information
nl_nl: Toon informatie

[ctx: #36428]
en: Record
nl_nl: Opnemen

[ctx: #36429]
note: Description of setting with label #667 "Enable Dolby Digital transcoding"
en: Select this if the audio out connection only supports multichannel audio as Dolby Digital 5.1 (AC-3), such as a S/PDIF connection. If your system supports PCM multichannel audio via HDMI, leave this disabled.
nl_nl: Selecteer deze optie als de audio-out-aansluiting alleen multikanaalsaudio ondersteunt zoals Dolby Digital 5.1(AC-3), bijvoorbeeld een S/PDIF aansluiting. Als je systeem PCM multikanaals-geluid via HDMI ondersteunt, houdt deze dan gedeactiveerd.

[ctx: #36430]
note: Description for setting category #14101: "Video Acceleration"
en: Configure how video processing will be accelerated. This includes things like decoding and scaling.
nl_nl: Configureer hoe videoverwerking zal worden versneld. Dit omvat zaken zoals decodering en scaling.

[ctx: #36431]
note: Description of setting with label #13438 "Show event log"
en: Shows all events in the event log for the current profile with options to only show specific levels.
nl_nl: Toont alle gebeurtenissen in de gebeurtenissenregistratie voor het huidige profiel met opties om enkel specifieke niveaus te tonen.

[ctx: #36432]
note: Description for setting #310: "Virtual keyboard layouts" Setting in Interface -> Regional -> Virtual keyboard layouts Select the layout of a virtual keyboard
en: Select virtual keyboard layouts.
nl_nl: Selecteer virtuele toetsenbordlayouts.

[ctx: #36433]
note: Description for video related setting #13457: "vaapi sw filter"
en: When enabled, VAAPI render method is preferred and the CPU has less load. If you experience hangs, disable this option.
nl_nl: Wanneer geactiveerd, heeft de VAAPI-rendermethode de voorkeur en heeft de CPU heeft minder verbruik. Indien het systeem vastloopt, de-activeer dan deze optie.

[ctx: #36434]
en: If enabled, switch to the channel with the programme to remind when auto-closing the reminder popup.
nl_nl: Indien ingeschakeld, schakelt naar het kanaal met het te herinneren programma bij het automatisch sluiten van de herinneringspop-up.

[ctx: #36435]
en: Sort channel groups by the order supplied by the backend(s). If enabled, groups cannot be reordered in the Group manager
nl_nl: Sorteer kanaalgroepen in de volgorde die door de backend(s) wordt geleverd. Als deze optie is ingeschakeld, kunnen de groepen niet opnieuw worden gesorteerd in de groepenmanager

[ctx: #36436]
note: Description for setting #407: "Hardware keyboard layouts" Setting in System -> Input -> Hardware keyboard layouts Select the layout of a physically attached keyboard
en: Select hardware keyboard layout.
nl_nl: Selecteer hardware toetsenbordindeling.

[ctx: #36437]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Update official add-ons from"
en: Official repositories only (default)
nl_nl: Alleen officiële repositories (standaard)

[ctx: #36438]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Update official add-ons from"
en: Any repositories
nl_nl: Elke opslag

[ctx: #36442]
note: Description of setting "System -> Audio output -> Volume control steps" with label #1302
en: Set the number of volume control steps.
nl_nl: Het aantal volumestappen instellen.

[ctx: #36443]
note: Description of setting with label #14126 "Whitelist"
en: Whitelisted modes give the user the control to choose which display modes are allowed or not allowed to be used
nl_nl: Modi op de witte lijst geven de gebruiker de controle om te kiezen welke weergavemodi wel of niet mogen worden gebruikt

[ctx: #36444]
note: Description of setting with label #14127 "Whitelist"
en: Select this option to allow using 3:2 pulldown refresh rates (playing 23.976 FPS video on a 59.94 Hz monitor or playing 24 FPS video on a 60 Hz monitor). You may want to use this option if your monitor doesn't have a 23.976 Hz or 24 Hz mode.
nl_nl: Selecteer deze optie om 3:2 pulldown-verversingsfrequenties te gebruiken (afspelen van 23,976 FPS-video op een 59,94 Hz-monitor of afspelen van 24 FPS-video op een 60 Hz-monitor). U kunt deze optie gebruiken als uw monitor geen 23,976 Hz- of 24 Hz-modus heeft.

[ctx: #36445]
note: Description of setting with label #14128 "Whitelist"
en: Select this option to allow using double refresh rates (playing 29.97 FPS video on a 59.94 Hz monitor or playing 30 FPS video on a 60 Hz monitor). You may want to use this option if your monitor doesn't have a 29.97 Hz or 30 Hz mode.
nl_nl: Selecteer deze optie om dubbele verversingsfrequenties toe te staan (afspelen van 29,97 FPS-video op een 59,94 Hz-monitor of afspelen van 30 FPS-video op een 60 Hz-monitor). U kunt deze optie gebruiken als uw monitor geen 29,97 Hz- of 30 Hz-modus heeft.

[ctx: #36460]
note: Description of settings with label #14112 "Enable event logging"
en: Event logging allows to keep track of what has happened.
nl_nl: Gebeurtenissenregistratie maakt het mogelijk om te kijken wat er is gebeurd.

[ctx: #36461]
note: Description of settings with label #14113 "Enable notification event logging"
en: Notification event describe regular processes and actions performed by the system or the user.
nl_nl: Notificatiegebeurtenis beschrijft de algemene processen en actie(s) uitgevoerd door het systeem of de gebruiker.

[ctx: #36500]
note: label of a setting for the stereoscopic 3D mode of the GUI that is/should be applied
en: Stereoscopic 3D mode / Current
nl_nl: Stereoscopische 3D modus / Huidig

[ctx: #36501]
note: headline of a dialog/info message showing the current stereoscopic 3D mode
en: Stereoscopic 3D mode
nl_nl: Stereoscopische 3D modus

[ctx: #36502]
note: name of a stereoscopic mode
en: Disabled
nl_nl: Uitgeschakeld

[ctx: #36503]
note: name of a stereoscopic mode
en: Over / Under
nl_nl: Boven / Onder

[ctx: #36504]
note: name of a stereoscopic mode
en: Side by side
nl_nl: Naast elkaar

[ctx: #36505]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph red / cyan
nl_nl: Anaglyph rood / cyaan

[ctx: #36506]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph green / magenta
nl_nl: Anaglyph groen / magenta

[ctx: #36508]
note: name of a stereoscopic mode
en: Hardware based
nl_nl: Hardware gebaseerd

[ctx: #36509]
note: name of a stereoscopic mode
en: Monoscopic / 2D
nl_nl: Monoscopisch / 2D

[ctx: #36510]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph yellow / blue
nl_nl: Anaglyph geel / blauw

[ctx: #36511]
note: name of a stereoscopic mode
en: Checkerboard
nl_nl: Dambord

[ctx: #36520]
note: Name of a setting, asking the user for the default playback mode (2D, 3D, ask) of stereoscopic videos
en: Playback mode of stereoscopic 3D videos
nl_nl: Weergavemodus van stereoscopische 3D videos

[ctx: #36521]
note: Option value of a desired playback mode setting. (f.e. "Settings -> Video -> Playback -> Playback mode of stereoscopic 3D videos" with label #36520)
en: Ask me
nl_nl: Vraag

[ctx: #36523]
note: Description of setting with label #458 "Limit sampling rate (kHz)"
en: Maximum sampling rate for S/PDIF or sampling rate for fixed output configuration.
nl_nl: Maximale sampling rate voor S/PDIF of sampling rate voor vaste uitvoerconfiguratie.

[ctx: #36524]
note: label for a setting to choose the preferred (playback) mode and the name of a selectable playback option
en: Preferred mode
nl_nl: Voorkeursmodus

[ctx: #36525]
note: label for a preferred stereoscopic 3D playback mode
en: Same as movie (autodetect)
nl_nl: Zelfde als film (auto-detectie)

[ctx: #36526]
note: label of a setting to turn of stereoscopic 3D mode if video playback ended
en: Disable stereoscopic 3D mode when playback ended
nl_nl: Schakel stereoscopische 3D modus uit wanneer het afspelen gestopt is

[ctx: #36527]
note: Title of a dialog to choose the desired playback mode
en: Select playback mode
nl_nl: Selecteer afspeelmodus

[ctx: #36528]
note: label of a dialog box prompting the user to selected the desired playback mode of the detected stereoscopic video
en: Select stereoscopic 3D mode
nl_nl: Kies de stereoscopische 3D modus

[ctx: #36531]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Select alternate mode...
nl_nl: Kies alternatieve modus...

[ctx: #36532]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Same as movie
nl_nl: Zelfde als film

[ctx: #36533]
note: Description of setting with label #346 "Normalize levels on downmix"
en: Select how audio is downmixed, e.g. from 5.1 to 2.0.[CR][Enabled] Maintains volume level of the original audio source however the dynamic range is compressed.[CR][Disabled] Maintains the dynamic range of the original audio source when downmixed however volume will be lower. Note: Dynamic range is the difference between the quietest and loudest sounds in an audio source. Enable this setting if movie dialogues are barely audible.
nl_nl: Selecteer hoe geluid wordt gereduceerd, bijv. van 5.1 naar 2.0.[CR][Geactiveerd] Behoudt het volumeniveau van de originele geluidsbron hoewel het dynamische bereik gecomprimeerd is.[CR][Gedeactiveerd] Behoudt het dynamische bereik van de originele geluidsbron wanneer er wordt gereduceerd, echter het volume zal lager zijn. Opmerking: dynamisch bereik is het verschil tussen de zachtste en hardste geluiden in een geluidsbron. Activeer deze instelling als gesprekken in een film nauwelijks hoorbaar zijn.

[ctx: #36534]
note: Description of setting with label #668 "Component-specific logging..."
en: Specify additional libraries whose verbose messages are to be included in the debug log.
nl_nl: Specificeer overige bibliotheken wiens uitvoermeldingen moeten worden opgenomen in het debug log.

[ctx: #36535]
note: label of a setting, allowing to specify the stereoscopic 3D mode of a video
en: Stereoscopic 3D mode of video
nl_nl: Stereoscopische 3D modus van video

[ctx: #36536]
note: label of a toggle option that allows to invert the stereoscopic 3d mode
en: Invert stereoscopic 3D mode (flip eyes)
nl_nl: Omdraaien stereoscopische 3D modus (verwissel links/rechts)

[ctx: #36537]
note: Description of setting with label #36520 "Playback mode of stereoscopic videos"
en: Select in which mode stereoscopic 3D videos will be played.[CR][Ask me] Will show a dialogue to select the desired mode for each playback.[CR][Preferred mode] Will use the preferred mode specified in the "System -> Video hardware" section of the settings.[CR][Monoscopic / 2D] Will play the video in mono / 2D.[CR][Ignore] Disables any stereoscopic 3D processing and handling.
nl_nl: Selecteer in welke modus stereoscopische 3D video's worden afgespeeld.[CR][Vraag mij] Toont een venster om de gewenste modus te selecteren voor elke keer afspelen.[CR] [Voorkeursmodus] Gebruikt de voorkeursmodus gespecificeerd in de "Systeem -> Video hardware" sectie van de instellingen.[CR][Monoscopisch / 2D] Zal de video afspelen in mono / 2D.[CR][Negeren] Deactiveert elke stereoscopische 3D verwerking en behandeling.

[ctx: #36538]
note: Description of setting with label #36526 Disable stereoscopic mode when playback is stopped
en: [Enabled] Switch GUI (and some TVs) back to 2D mode, between videos in a playlist or when playback ended.[CR][Disabled] GUI and TV will stay in stereoscopic 3D mode. For video playlists with mixed stereoscopic 3D and 2D content, then the GUI will also stay in stereoscopic 3D mode even when a non-stereoscopic 2D video is playing.
nl_nl: [Geactiveerd] Schakel de GUI (en sommige TV's) terug naar 2D modus, tussen video's in een afspeellijst of wanneer afspelen is beëindigd[CR][Gedeactiveerd] GUI en TV blijven in stereoscopische 3D modus. Voor video afspeellijsten met zowel stereoscopische 3D en 2D inhoud zal de GUI eveneens in stereoscopische 3D modus blijven zelfs wanneer niet-stereoscopische 2D video wordt afgespeeld.

[ctx: #36539]
note: Description of setting with label #36500 "Stereoscopic mode (current)"
en: Changes the stereoscopic 3D mode of the user interface.
nl_nl: Verander de stereoscopische 3D modus voor de gebruikersinterface.

[ctx: #36540]
note: Description of setting with label #36524 "Preferred mode"
en: The preferred mode in which stereoscopic 3D media such as videos should be played.
nl_nl: De gekozen modus waarin stereoscopische 3D media zoals video's moeten worden afgespeeld.

[ctx: #36541]
note: Description of setting with label #1269 "Allow volume control"
en: Allows volume control from AirPlay clients.
nl_nl: Laat toe om het volume aan te passen van AirPlay clients.

[ctx: #36544]
en: Enable hardware decoding of video files.
nl_nl: Activeer hardware decodering van videobestanden.

[ctx: #36545]
note: Label of a setting, allowing the user to adjust the visual depths of subtitles when watching stereoscopic 3D videos
en: Stereoscopic 3D depth of subtitles
nl_nl: Stereoscopische 3D-diepte van de ondertiteling

[ctx: #36546]
note: Description of setting with label #36545 "Subtitle stereoscopic depth"
en: Sets the visual depth of subtitles for stereoscopic 3D videos. The higher the value, the closer the subtitles will appear to the viewer.
nl_nl: Stelt de visuele diepte van ondertiteling in voor stereoscopische 3D video's. Hoe hoger de waarde, des te dichterbij zal de ondertiteling verschijnen voor de kijker.

[ctx: #36547]
note: Description of setting with label #36097 "System / Display / GUI peak luminance in HDR PQ mode"
en: Sets the peak luminance level for GUI elements while the display is in HDR PQ mode. This affects all OSD, subtitles and graphics that are SDR in origin.
nl_nl: Stelt het piekluminantieniveau in voor GUI-elementen terwijl het scherm in HDR PQ-modus staat. Dit beïnvloedt alle OSD, ondertitels en afbeeldingen die SDR van oorsprong zijn.

[ctx: #36548]
note: Description of setting with label #37021 "Set GUI resolution limit"
en: Limits resolution of GUI to save memory. Does not affect video playback. Requires restart.
nl_nl: Limiteert de resolutie van de GUI om geheugen te besparen. Dit beïnvloedt niet het afspelen van video's.

[ctx: #36549]
note: Description of setting with label #1268 "iOS 8 compatibility mode"
en: Enables support for receiving "Videos" and "Pictures" via AirPlay. This needs to be disabled when using iOS 9 or later clients to restore music streaming via AirPlay. "Videos" and "Pictures" are only supported for iOS clients using iOS 8.x and older.
nl_nl: Activeert het ontvangen van "Video's" en "Afbeeldingen" via Airplay. Dit moet worden gedeactiveerd wanneer gebruik gemaakt wordt van IOS / MacOS 9 of later om muziekstreaming te herstellen via Airplay. "Video's" en "Afbeeldingen" zijn alleen ondersteund voor IOS uitvoeringen gebruikmakend van IOS 8.x en ouder.

[ctx: #36550]
note: Name of a setting
en: Stereoscopic 3D effect strength
nl_nl: Sterkte van stereoscopisch 3D-effect

[ctx: #36551]
note: Description of setting with label #36550 "Stereoscopic 3D effect strength"
en: Defines the strength of the stereoscopic 3D effect in the GUI. This is done by controlling the depth of perception within the GUI, so the higher the value, the more elements will pop out of the screen. [Zero] Disables the stereoscopic 3D effect of the GUI.[CR]For a good visual experience, the value should be higher for small screens and lower for large screens. Note: this is not supported by all skins.
nl_nl: Definiëert de sterkte van het stereoscopische 3D-effect in de GUI. Dit wordt gedaan door het beheren van de diepte van perceptie binnenin de GUI. Dus hoe hoger de waarde, des te meer elementen uit het scherm zullen springen. [Nul] Deactiveert het 3D-effect van de GUI.[CR] Voor een goede visuele beleving zou de waarde hoger moeten zijn voor kleine schermen, en lager voor grote schermen. Let op: dit wordt niet door alle skins ondersteund.

[ctx: #36552]
note: Description of setting "System -> Video output -> NoOfBuffers" with label #36043
en: Defines the number of presentation buffers used by the graphics driver. Select 2 if the driver uses double buffering or 3 for triple buffering.
nl_nl: Hiermee definieert u het aantal buffers te gebruiken door het grafische stuurprogramma. Selecteer 2 als het stuurprogramma dubbele buffering gebruikt, of 3 voor drievoudige buffering.

[ctx: #36553]
note: label of a setting, allowing to specify tonemap method
en: Tone mapping
nl_nl: Tóón mapping

[ctx: #36554]
note: label of a setting, tone mapping method
en: off
nl_nl: uit

[ctx: #36556]
note: label of a setting, allowing to specify tone mapping parameter
en: Tone mapping parameter
nl_nl: Tone-mapping parameter

[ctx: #36560]
en: Colour management
nl_nl: Kleurbeheer

[ctx: #36561]
note: Description of setting "System -> Video output -> Colour management" with label #36560
en: Reproduce video colours accurately using a display profile or a 3D lookup table.
nl_nl: Reproduceer videokleuren accuraat door een weergaveprofiel of een 3D-zoektabel te gebruiken.

[ctx: #36562]
en: Colour management mode
nl_nl: Kleurbeheermodus

[ctx: #36563]
note: Description of setting "System -> Video output -> Colour management mode" with label #36562
en: Use a precalculated 3D lookup table for video colour correction, or calculate the transformation for each video from a profile of your display. A precalculated 3D lookup table is preferred as it allows you to take advantage of the advanced features and high precision in ArgyllCMS. Display profile based correction is useful for testing different parameters, or emulating display settings that you don't have a 3D LUT prepared for.
nl_nl: Gebruik een voorberekende 3D lookup-table voor videokleurcorrectie, of bereken de transformatie voor elke video via een profiel van je display. Een voorberekende 3D-lookuptable heeft de voorkeur, want daardoor kun je gebruik maken van geavanceerde mogelijkheden en hoge precisie in ArgyllCMS. Weergave profiel gebaseerde correctie is nuttig om verschillende parameters te testen of weergave-instellingen te emuleren waarvoor je geen 3D-LUT hebt voorbereid.

[ctx: #36565]
note: Description of setting "System -> Video output -> 3D LUT" with label #36564
en: Select the 3DLUT file to be used by default. If you place multiple 3DLUT files in the same directory, then you can switch between them in the OSD menu during video playback. This allows for multiple display profiles to account for different viewing environments and source materials, for example gamma 2.2 for daytime viewing and 2.4 for nighttime.
nl_nl: Selecteer het 3DLUT-bestand om als standaard te worden gebruikt. Als je meerdere 3DLUT-bestanden in de zelfde locatie plaatst, dan kan je wisselen tussen die in het OSD-menu gedurende het afspelen van video. Dit staat meerdere weergaveprofielen toe om rekening te houden met verscheidende weergave-omgevingen en bronmaterialen, bijvoorbeeld gamma 2.2 voor dag weergaven en 2.4 voor nacht.

[ctx: #36566]
en: ICC display profile
nl_nl: ICC-weergaveprofiel

[ctx: #36567]
note: Description of setting "System -> Video output -> ICC display profile" with label #36566
en: By providing a display profile, you can modify video parameters such as gamma, color primaries and whitepoint during playback. An ICC source profile is created based on the parameters and linked with the display ICC profile set here. This support is experimental and lacks near black adjustment towards display native black (causing raised black level) and white level scaling when a different whitepoint from display native is selected (as a workaround, adjust video brightness down to avoid clipping).
nl_nl: Door het verstrekken van een beeldschermprofiel kunt u videoparameters zoals gamma, kleurprimaries en witpunt tijdens het afspelen wijzigen. Een ICC-bronprofiel wordt gemaakt op basis van de parameters en gekoppeld aan het display ICC-profiel ingesteld hier. Deze ondersteuning is experimenteel en mist dichtbij zwartaanpassing in de richting van de schermstandaard zwart (waardoor verhoogde zwarttwaarde) en witwaarde schalen wanneer een ander witpunt van het scherm standaard is geselecteerd (als tijdelijke oplossing, pas de video helderheid omlaag aan om clipping te voorkomen).

[ctx: #36568]
en: Whitepoint
nl_nl: Witpunt

[ctx: #36569]
note: Description of setting "System -> Video output -> Whitepoint" with label #36568
en: Changing video whitepoint to D93 is mainly useful for older Japanese NTSC material which looks too red when played back on a D65 display. Adjust video brightness setting down to avoid clipping to display native whitepoint.
nl_nl: Het wijzigen van het witpunt van video naar D93 is vooral nuttig voor ouder Japans NTSC-materiaal dat er te rood uitziet als het wordt afgespeeld op een D65-scherm. Pas de instelling voor videohelderheid naar beneden aan om clippen naar het oorspronkelijke witpunt te voorkomen.

[ctx: #36571]
note: Description of setting "System -> Video output -> Primaries" with label #36570
en: Select the primary color coordinates according to source material. Older HD material may have been mastered on displays with BT.601 primaries.
nl_nl: Selecteer de primaire kleurcoördinatie van het bronmateriaal. Ouder HD-materiaal kan gemasterd zijn op displays met BT.601 standaarden.

[ctx: #36572]
en: Gamma mode
nl_nl: Gammamode

[ctx: #36573]
note: Description of setting "System -> Video output -> Gamma mode" with label #36572
en: Select the gamma curve formula. Use BT.1886 for gamma curve that accounts for display black and white levels and avoids perceptual clipping. Use input offset for a similar curve with a manually specified effective gamma. Output offset allows for perceptual clipping, but can be used to compensate for incorrect mastering monitor settings that lead to too bright dark details. Absolute gamma does not account for display black at all and will clip the lowest levels to display black on any display with higher than zero black level.
nl_nl: Selecteer de gammacurve formule. Gebruik BT.1886 voor gamma-hoek die goed is voor de weergave van de zwart-wit niveaus en voorkomt perceptuele clipping. Gebruik invoer afstelling voor een vergelijkbare hoek met een handmatig opgegeven effectieve gamma. uitvoer afstelling zorgt voor perceptuele clipping, maar kan worden gebruikt om te compenseren voor onjuiste beheersing van beeldscherm instellingen die leiden naar een te heldere donkerte details. Absolute gamma houdt totaal geen rekening met de weergave van zwart en zal de laagste niveaus clippen om zwart op een scherm met meer dan nul zwartniveau te geven.

[ctx: #36575]
note: Description of setting "System -> Video output -> Gamma" with label #36574
en: Gamma for selected gamma curve type. For input and output offset, the result at 50% will match an absolute gamma curve with this gamma value.
nl_nl: Gamma voor het geselecteerde gammahoektype, voor invoer- en uitvoerafstelling. Het resultaat op 50% zal overeenkomen met een absolute gammahoek met deze gammawaarde.

[ctx: #36576]
en: Lookup table size
nl_nl: Lookup tabelgrootte

[ctx: #36577]
note: Description of setting "System -> Video output -> Lookup table size" with label #36576
en: Specify the resolution for the 3D lookup table. Use a lower resolution for quick preview and higher resolution for more accurate picture. Using a high resolution may take seconds to prepare when parameters are changed or a new video is started.
nl_nl: Specificeer de resolutie voor de 3d lookuptabel. Gebruik een lagere resolutie voor een snel voorbeeld en een hogere resolutie voor een nauwkeuriger beeld. Gebruik van een hoge resolutie kan langer duren wanneer de parameters worden gewijzigd of een nieuwe video wordt gestart.

[ctx: #36578]
note: Description of setting "System / Display / Use 10 bit for SDR" with label #36098
en: Improves video quality by using 10-bit video surfaces for Standard Dynamic Range (SDR) video.[CR][Auto detect] Enables 10 bit for SDR only if the connected display supports HDR.[CR][Always] Enables 10 bit for SDR even if the connected display doesn't support HDR.[CR][Never] Do not use 10 bit for SDR.[CR]HDR passthrough mode always uses 10-bit regardless of this setting.
nl_nl: Verbetert de videokwaliteit door 10-bits video-oppervlakken te gebruiken voor Standard Dynamic Range (SDR) video. [CR][Autodetect] Schakelt 10 bit voor SDR alleen in als het aangesloten beeldscherm HDR ondersteunt. [CR][Altijd] Schakelt 10 bit in voor SDR, zelfs als het aangesloten beeldscherm geen HDR ondersteunt. [CR][Nooit] Gebruik geen 10 bit voor SDR. [CR]HDR passthrough-modus gebruikt altijd 10-bit, ongeacht deze instelling.

[ctx: #36580]
note: Dialog title for 3D LUT file picker
en: 3D LUT file
nl_nl: 3D LUT bestand

[ctx: #36581]
note: Dialog title for ICC display profile file picker
en: ICC Profile
nl_nl: ICC-profiel

[ctx: #36585]
en: Absolute
nl_nl: Absoluut

[ctx: #36586]
note: whitepoint labels
en: D65 (standard)
nl_nl: D65 (standaard)

[ctx: #36587]
en: D93 (Japanese NTSC)
nl_nl: D93 (Japanse NTSC)

[ctx: #36588]
note: primaries labels
en: Automatic
nl_nl: Automatisch

[ctx: #36598]
note: Description of setting with label #36099 "Dither"
en: Eliminate banding caused by RGB level conversion or other processing by adding a small amount of noise to the picture. This can be disabled for slower systems, or when Kodi is set to limited range RGB output and no video processing is needed.
nl_nl: Elimineer kleurverzadiging dat veroorzaakt wordt door RGB- niveauconversie of andere verwerking, door een kleine hoeveelheid ruis toe te voegen aan de afbeelding. Dit kan worden uitgeschakeld voor tragere systemen, of wanneer Kodi is ingesteld op beperkte RGB-kleuren en geen videokleurverwerking nodig is.

[ctx: #36599]
note: Description of setting with label #36100 "Dither depth"
en: Video dithering output precision in bits. Use the highest setting that doesn't show banding. The default of 8 is recommended for most systems. If your GPU is set to scale the output RGB levels or you use a laptop screen, a 7 or 6 bit setting may eliminate more banding. Lower settings are available for testing purposes only to make it easy to see whether dithering is applied and that the dither noise pixel size matches the display resolution.
nl_nl: Videodithering-uitvoerprecisie in bits. Gebruik de hoogste instelling waarbij geen inbranding te zien is. De standaardinstelling 8 wordt aanbevolen voor de meeste systemen. Als je GPU is ingesteld op de schaal van de uitvoer RGB-niveaus of u gebruikt een laptopscherm, kan een 7 of 6 bitinstelling meer "banding" elimineren. Lagere instellingen zijn beschikbaar voor testdoeleinden alleen om het makkelijk te zien of dithering wordt toegepast, en dat de pixelgrootte van ditheringruis overeenkomt met de schermresolutie.

[ctx: #36600]
note: Description of settings category with label #14022 "Library"
en: This category contains the settings for how the music library is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen over hoe de muziekbibliotheek wordt verwerkt.

[ctx: #36601]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how music file lists are handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop muziek bestandslijsten worden verwerkt.

[ctx: #36602]
note: Description of settings category with label #1273 "AirPlay"
en: This category contains the settings for how the AirPlay service is handled.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor hoe de AirPlay dienst wordt verwerkt.

[ctx: #36603]
note: Description of settings category with label #14220 Display
en: This category contains the settings for displays.
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor beeldschermen.

[ctx: #36605]
en: Updates
nl_nl: Bijwerkingen

[ctx: #36606]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Install updates automatically
nl_nl: Updates automatisch Installeren

[ctx: #36607]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Notify, but don't install updates
nl_nl: Updates aankondigen, maar niet installeren

[ctx: #36608]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Never check for updates
nl_nl: Nooit controleren op updates

[ctx: #36609]
en: Show notifications
nl_nl: Toon mededelingen

[ctx: #36610]
note: Description of settings category "Add-ons"
en: This category contains settings for the add-on system.
nl_nl: Deze categorie bevat instellingen voor het add-on systeem.

[ctx: #36611]
note: Description of setting with label #36605 "Updates"
en: Change how auto updating of add-ons are handled.
nl_nl: Wijzigen hoe automatisch bijwerken van add-ons wordt verwerkt.

[ctx: #36612]
note: Description of setting with label #36609 "Show notifications"
en: Show notification when an add-on have been updated.
nl_nl: Melding weergeven wanneer een add-on is bijgewerkt.

[ctx: #36613]
note: Description of setting with label #24996 "Manage dependencies"
en: Manage modules and support libraries that have been automatically installed as a dependency to other add-ons. Items listed as "Orphaned" are no longer required by any add-ons and are safe to uninstall.
nl_nl: Beheer modules en ondersteun bibliotheken die automatisch zijn geïnstalleerd als een afhankelijkheid van andere add-ons. Items getoond als 'Verweesd' die niet langer door de invoegtoepassingen verplicht zijn en veilig zijn te verwijderen.

[ctx: #36614]
note: Description of setting with label #24994 "Running"
en: Show add-ons that are currently running in the background.
nl_nl: Toon add-ons die momenteel worden uitgevoerd op de achtergrond.

[ctx: #36615]
note: Label of a setting or option referring to the source/origin of e.g. add-ons.
en: Unknown sources
nl_nl: Onbekende bronnen

[ctx: #36616]
note: Description of setting with label #36615 "Unknown sources"
en: Allow installation of add-ons from unknown sources.
nl_nl: Installatie van add-ons van onbekende bronnen toestaan.

[ctx: #36617]
note: Text in warning dialog when attempting to install add-ons from zip file.
en: For security, installation of add-ons from unknown sources is disabled.
nl_nl: Voor beveiliging, is installatie van add-ons van onbekende bronnen uitgeschakeld.

[ctx: #36618]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "System -> Add-ons -> Unknown sources"
en: Add-ons will be given access to personal data stored on this device. By allowing, you agree that you are solely responsible for any loss of data, unwanted behaviour, or damage to your device. Proceed?
nl_nl: Add-ons krijgen toegang tot gegevens die zijn opgeslagen op dit apparaat. Met het toestaan ga je akkoord dat alleen jij verantwoordelijk bent voor elk verlies van data, ongewenst gedrag, of schade aan uw apparaat. Wil je doorgaan?

[ctx: #36619]
note: Label of a setting, allow the user to specify high quality downscaling of pictures
en: High quality downscaling
nl_nl: Terugschalen van hoge kwaliteit

[ctx: #36620]
note: Description of setting "Pictures -> Slideshow -> High Quality Downscaling" with label #36619
en: Enable high quality downscaling of pictures (uses more memory and has moderate performance impact).
nl_nl: Activeer het omlaag schalen van de hogekwaliteit van afbeeldingen (vraagt meer geheugen en heeft enige impact op de algehele prestatie).

[ctx: #36621]
note: Label of a setting, allow the maximum smbclient protocol to be configured
en: Maximum protocol version
nl_nl: Hoogste protocolversie

[ctx: #36622]
note: Description of setting with label #36621 "Maximum protocol version"
en: Set the maximum SMB protocol version to negotiate when making connections. Forcing SMBv2 or SMBv1 compatibility may be required with older NAS and Windows shares.
nl_nl: Stel het hoogste SMB-protocol in als negotiatie bij het maken van connecties. Het forceren van SMBv2- of SMBv1-compatibiliteit kan nodig zijn bij oudere NAS- en Windows-shares.

[ctx: #36623]
note: Values for setting with label #36621 and #36628 "Minimum/Maximum protocol version" - none means "no protocol version is forced"
en: None
nl_nl: Geen

[ctx: #36628]
note: Label of a setting, allow the minimum smbclient protocol to be configured
en: Minimum protocol version
nl_nl: Laagste protocolversie

[ctx: #36629]
note: Description of setting with label #36628 "Minimum protocol version"
en: Set the minimum SMB protocol version to negotiate when making connections. Forcing SMBv2 may be required to prevent SMBv1 use on some OS.
nl_nl: Stel de minimale SMB-protocolversie om verbindingen te maken. Het forceren van SMBv2 is wellicht noodzakelijk om SMBv1-gebruik op sommige systemen te voorkomen.

[ctx: #36630]
note: Label of a setting, sets additional config required for some proprietary SMBv1 implementations (mostly routers)
en: Use legacy security
nl_nl: Gebruik verouderde beveiliging

[ctx: #36631]
note: Description of setting with label #36630 "Use legacy security"
en: Force weak SMBv1 security for compatibility with the USB sharing features on some WiFi routers and NAS devices.
nl_nl: Gebruik zwakke SMBv1-beveiliging voor compatibiliteit met de USB deelmogelijkheden op sommige WiFi-routers en NAS-apparaten.

[ctx: #36632]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "Services -> Control -> Allow remote control via HTTP"
en: Anyone who has access to the web interface will be able to completely control this application and, therefore, this device, so it should never be exposed on the Internet. A password should be set below. Proceed?
nl_nl: Iedereen die toegang heeft tot de webinterface, zal deze applicatie en dus ook dit apparaat volledig kunnen besturen, dus het mag nooit op internet worden weergegeven. Hieronder moet een wachtwoord worden ingesteld. Doorgaan?

[ctx: #36633]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "Services -> Control -> Allow remote control from applications on other systems"
en: These services offer neither authentication nor encryption. Anyone who can connect to them will be able to completely control this application and, therefore, this device, so they should never be exposed to the Internet. Proceed?
nl_nl: Deze diensten bieden geen authenticatie of versleuteling. Iedereen die er verbinding mee kan maken, kan deze applicatie en dus dit apparaat volledig besturen, dus het mag nooit op internet worden weergegeven. Doorgaan?

[ctx: #36634]
note: Text in confirm dialog when disabling setting "Services -> Control -> Require authentication"
en: Anyone who has access to the web interface will be able to completely control this application and, therefore, this device, so it should be secured by a password. Are you sure you want to disable authentication?
nl_nl: Iedereen die toegang heeft tot de webinterface, zal deze applicatie en dus dit apparaat volledig kunnen besturen, dus het moet worden beveiligd met een wachtwoord. Weet u zeker dat u authenticatie wilt uitschakelen?

[ctx: #36635]
note: Text in error dialog when trying to enter an invalid web server configuration
en: If web server authentication is enabled, a password must be entered as well.
nl_nl: Als webserververificatie is ingeschakeld, moet ook een wachtwoord worden ingevoerd.

[ctx: #36636]
note: Text in error dialog when trying to enter an invalid web server configuration by enabling authentication without a password set
en: You must first enter a password before web server authentication can be enabled.
nl_nl: U moet eerst een wachtwoord invoeren voordat webserververificatie kan worden ingeschakeld.

[ctx: #36638]
note: Menuitem at "Settings -> System -> Add-ons"
en: Remove all orphaned add-ons
nl_nl: Alle verweesde add-ons verwijderen

[ctx: #36639]
note: Description of setting with label #36638 "Remove all orphaned dependencies"
en: Remove all modules and support libraries that have been automatically installed and are in an orphaned state.
nl_nl: Verwijder alle modules en ondersteuningsbibliotheken die automatisch zijn geïnstalleerd en zich in een verweesde staat bevinden.

[ctx: #36640]
note: Dialog caption
en: Orphaned add-ons
nl_nl: Verweesde add-ons

[ctx: #36641]
note: Dialog text if orphaned add-ons were found and removed
en: The following orphaned add-ons were removed from your system: {0:s}.
nl_nl: De volgende verweesde add-ons zijn van uw systeem verwijderd: {0:s}.

[ctx: #36642]
note: Dialog text if no more orphaned add-ons left on the system
en: No orphaned add-ons to remove.
nl_nl: Geen verweesde add-ons om te verwijderen.

[ctx: #36899]
note: Description of setting with label #729 "Enable SSL"
en: Enables SSL encryption in the webserver. Certificate special://userdata/server.pem and Key special://userdata/server.key must be created manually
nl_nl: SSL-encryptie inschakelen in de webserver. Certificaat special://userdata/server.pem en sleutel special://userdata/server.key moeten handmatig worden aangemaakt

[ctx: #36900]
en: movie
nl_nl: film

[ctx: #36901]
en: movies
nl_nl: films

[ctx: #36902]
en: TV show
nl_nl: Serie

[ctx: #36903]
en: TV shows
nl_nl: Series

[ctx: #36904]
en: season
nl_nl: seizoen

[ctx: #36905]
en: seasons
nl_nl: seizoenen

[ctx: #36906]
en: episode
nl_nl: aflevering

[ctx: #36907]
en: episodes
nl_nl: afleveringen

[ctx: #36908]
en: music video
nl_nl: muziekvideo

[ctx: #36909]
en: music videos
nl_nl: muziekvideo's

[ctx: #36910]
en: set
nl_nl: instelling

[ctx: #36911]
en: sets
nl_nl: instellen

[ctx: #36913]
en: videos
nl_nl: video's

[ctx: #36914]
en: music
nl_nl: muziek

[ctx: #36915]
en: music
nl_nl: muziek

[ctx: #36916]
en: artist
nl_nl: artiest

[ctx: #36917]
en: artists
nl_nl: artiesten

[ctx: #36920]
en: song
nl_nl: lied

[ctx: #36921]
en: songs
nl_nl: liedjes

[ctx: #37000]
en: (Visually impaired)
nl_nl: (Slechtzienden)

[ctx: #37001]
en: (Director's comments)
nl_nl: (Commentaar van de regisseur)

[ctx: #37002]
en: (Director's comments 2)
nl_nl: (Commentaar van de regisseur 2)

[ctx: #37014]
en: Last used profile
nl_nl: Laatstgebruikt profiel

[ctx: #37015]
note: Label used in different places to denote the function to open a folder to list its content
en: Browse into
nl_nl: Blader naar

[ctx: #37016]
note: Description of setting with label #448 "Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital Plus (E-AC3) streams.
nl_nl: Kies deze optie als je ontvanger Dolby Digital Plus (E-AC3) geluid streams kan decoderen.

[ctx: #37021]
en: Set GUI resolution limit
nl_nl: Stel GUI-resolutiegrens in

[ctx: #37022]
en: UPnP player
nl_nl: UPnP-speler

[ctx: #37023]
en: Do you wish to stop playback on the remote device?
nl_nl: Wilt u het afspelen stoppen op het externe apparaat?

[ctx: #37025]
en: Configure audio encoder settings such as quality and compression level
nl_nl: Configureer audio-encoderinstellingen, zoals kwaliteits- en compressieniveau

[ctx: #37030]
en: Unlimited
nl_nl: Onbeperkt

[ctx: #37031]
note: Description of setting #14102 Blu-ray playback mode
en: Specifies how Blu-rays should be opened / played back. Note: Some disc menus are not fully supported and may cause problems.
nl_nl: Specificeer hoe Blu-ray's moeten worden geopend / afgespeeld. Opmerking: sommige diskmenu's worden nog niet volledig ondersteund, en kunnen problemen veroorzaken.

[ctx: #37032]
note: Title of accessibility menu group
en: Accessibility
nl_nl: Toegankelijkheid

[ctx: #37033]
note: Description of category #287 Subtitles
en: This category contains the settings for subtitles
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor ondertitels

[ctx: #37034]
note: Setting #37034 Accessibility
en: Prefer audio stream for the visually impaired
nl_nl: Verkies audiostream voor slechtzienden

[ctx: #37035]
note: Description of setting #37034 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the visually impaired to other audio streams of the same language
nl_nl: Verkies de audiostream voor blinden en slechtzienden boven andere audiostreams van dezelfde taal

[ctx: #37036]
note: Setting #37036 Settings -> Video -> Accessibility
en: Prefer audio stream for the hearing impaired
nl_nl: Verkies audiostream voor slechthorenden

[ctx: #37037]
note: Description of setting #37036 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the hearing impaired to other audio streams of the same language
nl_nl: Verkies de audiostream voor slechthorenden boven andere audiostreams van dezelfde taal

[ctx: #37038]
note: Setting #37038 Accessibility
en: Prefer subtitles for the hearing impaired
nl_nl: Verkies ondertiteling voor doven en slechthorenden

[ctx: #37039]
note: Description of setting #37038 Accessibility
en: Prefer the subtitle stream for the hearing impaired to other subtitle streams of the same language
nl_nl: Prefereer de ondertitel voor doven en slechthorenden boven de andere ondertitelstreams van dezelfde taal

[ctx: #37040]
note: Setting #37040 Playback
en: Prefer default audio streams
nl_nl: Prefereer standaard audiostreams

[ctx: #37041]
note: Description of setting #37040 Playback
en: If enabled, audio streams that are flagged as default (and match the preferred language) are preferred over audio streams with higher quality (number of channels, codec, ...).
nl_nl: Wanneer geactiveerd, krijgen audiostreams die gemarkeerd zijn als "Standaard" (en overeenkomend met de voorkeurtaal) een voorkeur bovenop audiostreams met een hogere kwaliteit (aantal kanalen, codec, ...).

[ctx: #37042]
note: Description of setting Skip steps
en: Defines which step sizes to use when pressing the skip buttons. If more steps are selected for a skip direction, these can be applied by subsequent presses on the skip button within the defined skip delay. Forward (positive) and backward (negative) steps can be defined independently.
nl_nl: Definieert welke stapgroottes worden gebruikt wanneer op skipknoppen wordt gedrukt. Indien meerdere stappen zijn geselecteerd, dan worden deze door opeenvolgende drukken geactiveerd via de gedefinieerde skipvertraging. Stappen vooruit (positief) en achterwaarts (negatief) kunnen onafhankelijk van elkaar worden ingesteld.

[ctx: #37043]
note: Description of setting Skip delay
en: Defines the time to wait for subsequent key presses before performing the skip. Only applies when using smart skipping (when using more than one skip step for a direction).
nl_nl: Definieert de wachttijd voor de volgende toetsaanslagen voordat u de skip wordt uitgevoerd. Alleen van toepassing bij gebruik van smart skipping (bij gebruik van meer dan één skip stap voor een richting).

[ctx: #37044]
note: Setting #37044 Extract chapter thumbnails
en: Extract chapter thumbnails
nl_nl: Uitpakken hoofdstukminiaturen

[ctx: #37045]
note: Description of setting #37044 Extract chapter thumbnails"
en: Extract chapter thumbnails for presentation in the chapters / bookmarks dialogue. This might increase CPU load.
nl_nl: Uitpakken hoofdstukminiaturen voor presentatie in hoofdstukken / bladwijzers scherm. Dit kan het CPU-verbruik verhogen.

[ctx: #37048]
note: Setting #37048 Enable WS-Discovery Service"
en: Enable WS-Discovery Service
nl_nl: WS-Discovery-service inschakelen

[ctx: #37049]
note: Description of setting #37048 Enable WS-Discovery Service"
en: Enable service to search for SMB services using the WS-Discovery protocol
nl_nl: Dienst inschakelen om SMB-diensten te zoeken met het WS-Discovery protocol

[ctx: #37050]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]WS-Discovery[/B] component
nl_nl: Uitgebreide protocollering voor de [B]WS-Discovery[/B] component

[ctx: #37051]
note: Setting #37051 NFS Protocol Version"
en: NFS Protocol Version
nl_nl: NFS-protocolversie

[ctx: #37052]
note: Description of setting #37051 NFS Protocol Version"
en: NFS protocol version to use when establishing NFS connections
nl_nl: NFS protocol versie om te gebruiken bij het maken van NFS verbindingen

[ctx: #37053]
note: Settings / Services "Chunk Size" group label
en: Chunk Size
nl_nl: Brokgrootte

[ctx: #37054]
note: Setting #37054 "NFS Chunk Size"
en: NFS Chunk Size
nl_nl: NFS Brokgrootte

[ctx: #37055]
note: Description of setting #37054 "NFS Chunk Size"
en: Data chunk size used on NFS connections
nl_nl: Grootte van gegevensbrok gebruikt op NFS-verbindingen

[ctx: #37056]
note: Setting #37056 "SMB Chunk Size"
en: SMB Chunk Size
nl_nl: SMB brokgrootte

[ctx: #37057]
note: Description of setting #37056 "SMB Chunk Size"
en: Data chunk size used on SMB connections
nl_nl: Grootte van gegevensbrok gebruikt op SMB-verbindingen

[ctx: #37101]
note: Settings / Services "Caching" category label
en: Caching
nl_nl: Cachen

[ctx: #37102]
note: Description of category #37101 "Caching"
en: This category contains settings that configure caching of local and network files, and internet streams.
nl_nl: Deze categorie bevat instellingen voor het cachen van lokale en netwerkbestanden en internetstromen.

[ctx: #37103]
note: Setting #37103 "Buffer Mode"
en: Buffer Mode
nl_nl: Buffermodus

[ctx: #37104]
note: Description of setting #37103 "Buffer Mode"
en: Configure the media content to buffer.
nl_nl: Configureer de te bufferen media-inhoud.

[ctx: #37105]
note: Setting #37105 "Memory Size"
en: Memory Size
nl_nl: Geheugengrootte

[ctx: #37106]
note: Description of setting #37105 "Memory Size"
en: The size of the memory buffer in Mbytes. Setting zero (0) forces buffering to disk, which is not recommend on flash storage devices (eMMC, SD cards, SSD).
nl_nl: De grootte van de geheugenbuffer in Mbytes. Door nul (0) in te stellen wordt het bufferen naar schijf geforceerd, wat niet aan te raden is op flash-opslagapparaten (eMMC, SD-kaarten, SSD).

[ctx: #37107]
note: Setting #37107 "Read Factor"
en: Read Factor
nl_nl: Leesfactor

[ctx: #37109]
note: Description of setting "Chunk Size"
en: The data chunk size to use when a filesystem or protocol does not force the value, e.g. NFS will override this with its own value.
nl_nl: De grootte van de gegevensbrok die moet worden gebruikt als een bestandssysteem of protocol de waarde niet afdwingt, bijvoorbeeld NFS zal dit overschrijven met zijn eigen waarde.

[ctx: #37110]
note: Value of setting - NONE
en: No buffer
nl_nl: Geen buffer

[ctx: #37111]
note: Value of setting - TRUE INTERNET
en: Only buffer true internet streams: HTTP, HTTPS, etc.
nl_nl: Alleen echte internetstromen bufferen: HTTP, HTTPS, ezv.

[ctx: #37112]
note: Value of setting - INTERNET
en: Buffer all internet filesystems, including: FTP, WebDAV, etc.
nl_nl: Buffer alle internetbestandssystemen, inclusief: FTP, WebDAV, ezv.

[ctx: #37113]
note: Value of setting - NETWORK
en: Buffer all network filesystems, including: SMB, NFS, etc.
nl_nl: Buffer alle netwerkbestandssystemen, inclusief: SMB, NFS, ezv.

[ctx: #37114]
note: Value of setting - ALL
en: Buffer all filesystems, including local files
nl_nl: Buffer alle bestandssystemen, inclusief lokale bestanden

[ctx: #37115]
note: Value of setting #37105 "Memory Size"
en: Caches entire file on disk storage
nl_nl: Plaatst het hele bestand op schijf

[ctx: #38011]
note: Setting #38011 "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry
nl_nl: Toon "Alle bestanden" vermelding

[ctx: #38012]
note: Description of setting "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry in directory, e.g. "All albums" or "All seasons".
nl_nl: Toon "Alle bestanden" vermelding in locatie, b.v. "Alle albums" of "Alle seizoenen".

[ctx: #38013]
note: Label of a setting to limit the number of fps used for updating the GUI while playing videos. This is useful for slow systems that have problems rendering GUI and video at the same time in full speed.
en: Limit GUI updates during playback
nl_nl: Limiteer GUI-updates tijdens afspelen

[ctx: #38014]
note: Description for the setting with label #38013 "Limit GUI updates when playing video"
en: Limits the speed (fps) used to update the GUI while playing videos. This can reduce CPU load and fix playback issues while the GUI is shown.
nl_nl: Limiteert de snelheid (fps) gebruikt om de GUI te updaten tijdens afspelen van video's. Dit kan het CPU-verbruik verlagen en verbeteren van afspeelproblemen wanneer de GUI wordt getoond.

[ctx: #38015]
note: Label of a settings value to indicate the "disabled" state of an otherwise limiting setting (like fps limit, bandwidth limit, etc.)
en: Unlimited
nl_nl: Onbeperkt

[ctx: #38017]
note: Description of setting #14111 "Blu-ray region code"
en: Region A - Americas, East Asia and Southeast Asia. Region B - Africa, Middle East, Southwest Asia, Europe, Australia, New Zealand. Region C - Central Asia, mainland China, Mongolia, South Asia, Belarus, Russia, Ukraine, Kazakhstan.
nl_nl: Regio A - Amerika, Oost-Azië en Zuidoost-Azië. Regio B - Afrika, het Midden-Oosten, Zuidwest-Azië, Europa, Australië, Nieuw-Zeeland. Regio C - Centraal-Azië, China, Mongolië, Zuid-Azië, Wit-Rusland, Rusland, Oekraïne, Kazachstan.

[ctx: #38018]
note: Used for the viewstate selection
en: My rating
nl_nl: Mijn score

[ctx: #38022]
note: Used for the rating selection
en: No rating
nl_nl: Geen score

[ctx: #38023]
note: Used for the rating selection
en: Set my rating
nl_nl: Zet mijn score

[ctx: #38024]
en: Information provider selection
nl_nl: Informatieleverancierkeuze

[ctx: #38025]
en: Choose information provider
nl_nl: Kies informatieleverancier

[ctx: #38026]
en: Appearances
nl_nl: Uiterlijkheden

[ctx: #38031]
note: Label for an option to select the video stream to play if current video has more than one video stream
en: Video stream
nl_nl: Videostroom

[ctx: #38032]
note: Label for an option to select the angle to play if current disc has more than one angle
en: Angle
nl_nl: Kijkhoek

[ctx: #38033]
en: Role
nl_nl: Rol

[ctx: #38034]
note: Orchestra playing on the recording (if present)
en: Orchestra
nl_nl: Orkest

[ctx: #38035]
note: Lyricist that wrote the lyrics of the song (if present)
en: Lyricist
nl_nl: Tekstschrijver

[ctx: #38037]
note: Arranger of the song (if present)
en: Arranger
nl_nl: Arrangeur

[ctx: #38038]
note: Engineer of the song (if present)
en: Engineer
nl_nl: Technicus

[ctx: #38039]
note: Producer of the song (if present)
en: Producer
nl_nl: Producent

[ctx: #38040]
note: DJMixer of the song (if present)
en: DJMixer
nl_nl: DJ-Mixer

[ctx: #38042]
note: Name used when artist name is missing from music file tags
en: [Missing]
nl_nl: [Missend]

[ctx: #38043]
note: Title album artists node, and music item to export output, see #38306
en: Album artists
nl_nl: Albumartiesten

[ctx: #38044]
note: Title all artists node
en: Song & album artists
nl_nl: Nummer & album van artiesten

[ctx: #38045]
note: Title all contributors node (any role e.g. composer, piano, producer, engineer)
en: All contributors
nl_nl: Alle bijdragers

[ctx: #38046]
note: Title all roles node
en: All roles
nl_nl: Alle rollen

[ctx: #38060]
note: Question when forced rescan of music tags needed after upgrade from previous version of Kodi
en: Music library needs to rescan tags from files. Would you like to scan now?
nl_nl: Muziekbibliotheek moet tags opnieuw scannen van bestanden. Wilt u nu scannen?

[ctx: #38061]
note: Extra scraping question on upgrade from previous version
en: Fetch additional information for albums and artists? This could take some time so you may prefer to do this later
nl_nl: Aanvullende informatie ophalen voor albums en artiesten? Dit kan even duren, dus misschien doet u dit liever later

[ctx: #38062]
note: Full tag scanning question on library update (by default tags are only scanned when the file has changed since last time)
en: Do full tag scan even when music files are unchanged?
nl_nl: Voer de volledige tag scan uit zelfs wanneer de muziekbestanden ongewijzigd zijn?

[ctx: #38063]
note: Item in selection list #38338. Settings will change the default addon used to fetch artist or album information, related to #20195, #20193 and #20194
en: Set default information provider
nl_nl: Stel de standaard informatieprovider in

[ctx: #38064]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific artist, related to #20195
en: Set for this artist
nl_nl: Instellen voor deze artiest

[ctx: #38065]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all artists in node, related to #20195
en: Set for all artists shown
nl_nl: Instellen voor alle getoonde artiesten

[ctx: #38066]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific album, related to #20195
en: Set for this album
nl_nl: Instellen voor dit album

[ctx: #38067]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all albums in node, related to #20195
en: Set for all albums shown
nl_nl: Instellen voor alle getoonde albums

[ctx: #38068]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all artists shown in node, after #38065
en: Use this information provider for all the artists shown here?
nl_nl: Deze informatieprovider voor alle hier getoonde artiesten gebruiken?

[ctx: #38069]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all albums shown in node, after #38067
en: Use this information provider for all the albums shown here?
nl_nl: Deze informatieprovider voor alle hier getoonde albums gebruiken?

[ctx: #38070]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default artist information provider, after #38063
en: Use this information provider for all artists, clearing any previous settings for specific artists?
nl_nl: Deze informatieprovider voor alle artiesten gebruiken, en alle voorgaande instellingen voor specifieke artiesten wissen?

[ctx: #38071]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default album information provider, after #38063
en: Use this information provider for all albums, clearing any previous settings for specific albums?
nl_nl: Deze informatieprovider voor alle albums gebruiken, en vorige instellingen voor specifieke albums wissen?

[ctx: #38072]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for all the artists or albums in the node immediately
en: Do you want to refresh information for all these items now?
nl_nl: Wilt u de informatie voor alle items nu verversen?

[ctx: #38073]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for the current artist or album immediately
en: Do you want to refresh information for this item now?
nl_nl: Wilt u de informatie voor dit item nu verversen?

[ctx: #38074]
en: Boxsets
nl_nl: Dozensets

[ctx: #38075]
en: * All discs
nl_nl: * Alle schijven

[ctx: #38076]
en: Disc title
nl_nl: Schijf titel

[ctx: #38077]
en: Total discs
nl_nl: Totaal schijven

[ctx: #38078]
en: Original year
nl_nl: Originele jaar

[ctx: #38079]
en: Original date
nl_nl: Originele datum

[ctx: #38081]
note: Music property - Album release status
en: Release status
nl_nl: Vrijgavestatus

[ctx: #38082]
note: Displayed in a toast notification when music items are added to a playlist
en: Added to end of playlist
nl_nl: Toegevoegd aan het einde van de afspeellijst

[ctx: #38083]
note: Displayed in a toast notification when music items are added to a playlist to play next
en: Added to playlist to play next
nl_nl: Toegevoegd aan afspeellijst om als volgende af te spelen

[ctx: #38100]
note: Description of section #14200 "Player""
en: Section that contains the settings for the playback of media
nl_nl: Sectie die de instellingen voor het afspelen van media bevat

[ctx: #38101]
note: Description of section #14201 "Media"
en: Section that contains the settings for sources and how media information is collected, stored, shown and navigated
nl_nl: Sectie met de instellingen voor bronnen en hoe media-informatie wordt verzameld, opgeslagen, getoond en genavigeerd

[ctx: #38102]
note: Description of section #14203 "Customise"
en: Section that contains the settings influencing the GUI experience and for controlling the GUI/system
nl_nl: Sectie die bevat de instellingen de GUI ervaring beïnvloeden en voor het regelen van de GUI/system

[ctx: #38103]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for the playback of videos
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor het afspelen van video's

[ctx: #38104]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for the playback of music
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor het afspelen van muziek

[ctx: #38105]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for playback of pictures via a slideshow
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor het afspelen van foto's via een diashow

[ctx: #38106]
note: Description of category #14213 "Language"
en: This category contains the settings for audio / subtitles language and accessibility
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor audio / ondertiteling taal en toegankelijkheid

[ctx: #38107]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for how information for videos is collected, stored, shown, and navigated
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop informatie over video's worden verzameld, opgeslagen, getoond, en genavigeerd

[ctx: #38108]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for how information for music is collected, stored, shown, and navigated
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop informatie over muziek wordt verzameld, opgeslagen, getoond, en genavigeerd

[ctx: #38109]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for how information for pictures is shown and navigated
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de manier waarop informatie over foto's wordt getoond en genavigeerd

[ctx: #38110]
note: Description of category #14215 "Databases"
en: This category contains the settings for the library databases
nl_nl: Deze categorie bevat de instellingen voor de bibliotheekdatabases

[ctx: #38111]
note: Description of category #14224 "Other"
en: This category contains other settings for the GUI interface
nl_nl: Deze categorie bevat andere instellingen voor de GUI-interface

[ctx: #38112]
note: Description of setting with label #12381 "Switch to visualisation on playback"
en: Automatically go to the visualisation window when audio playback starts
nl_nl: Automatisch naar het visualisatievenster gaan wanneer de audioweergave start

[ctx: #38190]
en: Extract thumbnails from video files
nl_nl: Extraheer miniaturen van videobestanden

[ctx: #38207]
note: Description of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38207
en: Show EXIF picture information
nl_nl: Toon EXIF-afbeeldingsinformatie

[ctx: #38208]
note: Help text of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38208
en: If EXIF information exists (date, time, camera used, etc.), it will be displayed.
nl_nl: Als EXIF-informatie beschikbaar is (datum, tijd, gebruikt cameramodel, enz.) zal deze getoond worden.

[ctx: #38209]
note: Contextmenu entry to remove the resume point of the currently selected item
en: Reset resume position
nl_nl: Reset positie om te hervatten

[ctx: #38300]
note: Dialog header for settings for how to export specific music library data
en: Export Music Library
nl_nl: Exporteer muziekbibliotheek

[ctx: #38301]
note: Kind of export output, see #38304
en: Single file
nl_nl: Eén bestand

[ctx: #38302]
note: Kind of export output, see #38304
en: Separate files for each item
nl_nl: Aparte bestanden voor elk item

[ctx: #38303]
note: Kind of export output, see #38304
en: To library folders
nl_nl: Naar bibliotheek mappen

[ctx: #38304]
note: Selection of export to a single file, many separate files or the library folder(s)
en: Choose kind of export output
nl_nl: Kies welke soort export output

[ctx: #38305]
note: Folder path for export output file or files
en: Destination folder
nl_nl: Bestemming folder

[ctx: #38306]
note: Section of music items to export - albums, album artists, song artists etc.
en: Items to export
nl_nl: Items om te exporteren

[ctx: #38307]
en: Include artwork such as thumbnails and fanart
nl_nl: Voeg illustraties toe zoals miniaturen en fanart

[ctx: #38308]
en: Include items that have not been scraped (to create template NFO files)
nl_nl: Items opnemen die niet zijn gescraped (om sjabloon-NFO-bestanden te maken)

[ctx: #38309]
en: Output information to NFO files
nl_nl: Uitvoerinformatie naar NFO-bestanden

[ctx: #38310]
note: See #38309 when NFO and art export disabled so only artist folders
en: Output information to NFO files (currently exporting artist folders only)
nl_nl: Uitvoerinformatie naar NFO-bestanden (momenteel worden alleen artiestenfolders geëxporteerd)

[ctx: #38311]
en: Overwrite existing files
nl_nl: Bestaande bestanden overschrijven

[ctx: #38312]
note: Music item to export output, see #38306
en: Song artists
nl_nl: Lied artiesten

[ctx: #38313]
note: Music item to export output, see #38306
en: Other artists
nl_nl: Andere artiesten

[ctx: #38317]
note: Message when trying to do a kind #38303 of export and setting #20223 is empty
en: Unable to export to library folders as the system artist information folder setting is empty
nl_nl: Kan niet exporteren naar bibliotheek mappen omdat de map met systeemontwerpgegevens leeg is

[ctx: #38318]
note: Message when trying to do export and destination folder #38305 does not exist
en: Unable to export data as the destination folder does not exist
nl_nl: Gegevens kunnen niet worden geëxporteerd omdat de doelmap niet bestaat

[ctx: #38319]
note: Button text to start export
en: Export
nl_nl: Exporteer

[ctx: #38320]
note: Message when adding music source and setting #20223 is empty
en: Do you have local artist information (NFO) and art files that you want to fetch? Set the location of these artist folders now
nl_nl: Heeft u lokale artiestinformatie (NFO) en illustratie bestanden die u wilt ophalen? Stel nu de locatie van deze artiestenmappen in

[ctx: #38321]
note: Kind of export output, see #38304
en: Artist folders only
nl_nl: Alleen artiestenfolders

[ctx: #38322]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when albums and artists selected
en: Artists exported to Artist Information Folder and albums to music folders
nl_nl: Artiesten geëxporteerd naar Artiesteninformatiefolder en -albums naar muziekfolders

[ctx: #38323]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when only albums selected
en: Albums exported to music folders
nl_nl: Albums geëxporteerd naar muziekfolders

[ctx: #38324]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when only artists selected
en: Artists exported to Artist Information Folder
nl_nl: Artiesten geëxporteerd naar artiesteninformatiefolder

[ctx: #38325]
note: Explanation of what export artist folders only means see #38304
en: Artist subfolders created in Artist Information Folder
nl_nl: Artiestensubfolders aangemaakt in artiesteninformatiefolder

[ctx: #38330]
note: Dialog heading when editing default settings for fetching additional music information
en: Set Music Information Providers
nl_nl: Stel muziekinformatieproviders in

[ctx: #38331]
note: Dialog heading when editing album information provider
en: Set Album Information Provider
nl_nl: Stel informatie provider album in

[ctx: #38332]
note: Dialog heading when editing artist information provider
en: Set Artist Information Provider
nl_nl: Stel een artiest informatie provider in

[ctx: #38333]
note: Use scrapers to fetch additional album and artist information and art during scan
en: Fetch additional information and art during scan
nl_nl: Haal extra informatie en Illustraties op tijdens het scannen

[ctx: #38334]
note: Scraper to use for additional album information. See #20193
en: Album information provider
nl_nl: Album informatie provider

[ctx: #38335]
note: Scraper to use for additional artist information. See #20194
en: Artist information provider
nl_nl: Artiest informatie provider

[ctx: #38336]
note: Location of folder where local art and nfo files can be found for artists. See #20223
en: Local artist information folder
nl_nl: Lokale artiest informatie map

[ctx: #38337]
note: Group header describing the settings
en: Options for fetching additional information
nl_nl: Opties voor het ophalen van aanvullende informatie

[ctx: #38338]
note: Selecting what items the settings will be used for, selecting from #38064 to 38067
en: Choose how to apply settings
nl_nl: Kies hoe u instellingen wilt toepassen

[ctx: #38339]
note: Heading when selecting from list for #38338
en: How to apply information provider settings
nl_nl: Hoe informatie provider instellingen toe te passen

[ctx: #38350]
note: Progress statement when importing music library is processing song playback history data
en: Importing song playback history
nl_nl: Afspeelgeschiedenis van liedjes importeren

[ctx: #38351]
note: Progress statement when importing music library - data matching phase
en: Matching data
nl_nl: Overeenkomstige data

[ctx: #38352]
note: Progress statement when importing music library - song history being updated
en: Updating songs
nl_nl: Liedjes bijwerken

[ctx: #38353]
note: Notification of import success "Importing song history - <number of songs matched> updated out of <total songs in xml> imported songs"
en: Importing song history - {0:d} updated out of {0:d} imported songs
nl_nl: Importeren van liedjesgeschiedenis - {0:d} bijgewerkt van de {0:d} geïmporteerde liedjes

[ctx: #38354]
note: Message when reading the user specified XML for import to library fails
en: Unable to read xml file
nl_nl: Kan het XML-bestand niet inlezen

[ctx: #39004]
note: Description of category "Library" with label #14202
en: This category provides access to the windows for source management and library management facilities
nl_nl: Deze categorie biedt toegang tot de vensters voor bronbeheer en bibliotheekbeheerfaciliteiten

[ctx: #39005]
note: Description of setting "Videos... with label #14242
en: This provides access to where video sources can be added and otherwise managed.
nl_nl: Dit geeft toegang aan waar videobronnen kunnen worden toegevoegd en anderszins beheerd.

[ctx: #39006]
note: Description of setting "Music... with label #14243
en: This provides access to where music sources can be added and otherwise managed.
nl_nl: Dit geeft toegang aan waar muziekbronnen kunnen worden toegevoegd en anderszins beheerd.

[ctx: #39007]
note: Description of setting "Pictures... with label #14244
en: This provides access to where picture sources can be added and otherwise managed.
nl_nl: Dit geeft toegang aan waar afbeeldingsbronnen kunnen worden toegevoegd en anderszins beheerd.

[ctx: #39008]
en: Zoom - 120% width
nl_nl: Zoom - 120% breedte

[ctx: #39009]
en: Zoom - 110% width
nl_nl: Zoom - 110% Breedte

[ctx: #39010]
en: Select sort method
nl_nl: Selecteer sorteermethode

[ctx: #39011]
en: Maximum wait time for network
nl_nl: Maximale wachttijd voor netwerk

[ctx: #39012]
note: Description of setting with label #39011 "Maximum wait time for network"
en: Set the maximum time to wait for the network to come up after starting or waking up. When time has passed before network is up startup will continue.
nl_nl: Stel de maximale tijd in om te wachten tot het netwerk na het opstarten of wakker wordt. Wanneer de tijd is verstreken voordat het netwerk aan is gaat het opstarten door.

[ctx: #39013]
en: Virtual filesystems
nl_nl: Virtuele bestandsystemen

[ctx: #39014]
note: Message of a dialog, asking if related data of an add-on should also be removed on uninstall
en: Would you also like to remove all related data (e.g. settings) of this add-on?
nl_nl: Wil je ook alle gerelateerde data (bv. instellingen) van deze add-on verwijderen?

[ctx: #39015]
en: Image decoder
nl_nl: Afbeeldingsdecoder

[ctx: #39016]
en: Resume audiobook
nl_nl: Audioboek hervatten

[ctx: #39017]
note: Description of setting with label #21358 "Share my libraries"
en: Enables UPnP. This allows you to stream media in your libraries to a UPnP client and to detect remote UPnP servers.
nl_nl: Activeert UPnP. Hiermee kun je media in je bibliotheek streamen naar een UPnP-cliënt, en UPnP-servers op afstand detecteren.

[ctx: #39018]
en: optional
nl_nl: optioneel

[ctx: #39019]
en: installed
nl_nl: geïnstalleerd

[ctx: #39020]
en: The following additional add-ons will be installed
nl_nl: De volgende aanvullende add-ons zullen worden geïnstalleerd

[ctx: #39021]
en: Proceed with installation?
nl_nl: Doorgaan met installatie?

[ctx: #39024]
en: Dependencies
nl_nl: Afhankelijkheden

[ctx: #39025]
note: Artist gender - male, female, other
en: Gender
nl_nl: Geslacht

[ctx: #39026]
note: Brief comment to distinguish artists with the same name e.g "former bassist with Journey"
en: Disambiguation
nl_nl: Ondubbelzinnigheid

[ctx: #39027]
note: Sort name of artist (e.g. Jackson, Michael)
en: Sortname
nl_nl: Sorteernaam

[ctx: #39028]
note: Text for yes/no dialog when silently uninstalling an add-on
en: Add-on: {0:s}[CR]Origin: {1:s}[CR]Version: {2:s}[CR]- will be uninstalled and replaced. Would you like to proceed?
nl_nl: Add-on: {0:s}[CR]Oorsprong: {1:s}[CR]Versie: {2:s}[CR]- wordt verwijderd en vervangen. Wilt u doorgaan?

[ctx: #39029]
note: Text for yes/no dialog to indicate that an add-on was manually installed
en: Manually installed
nl_nl: Handmatig geïnstalleerd

[ctx: #39030]
note: Media source, a filter and smart playlist rule option
en: Source
nl_nl: Bron

[ctx: #39031]
note: Node title, plural of #39030
en: Sources
nl_nl: Bronnen

[ctx: #39100]
en: Perform on startup
nl_nl: Voer uit tijdens opstarten

[ctx: #39101]
note: Startup action option label
en: Play TV
nl_nl: Speel TV

[ctx: #39102]
en: Play Radio
nl_nl: Radio afspelen

[ctx: #39103]
en: Unable to configure network location. Invalid path given.
nl_nl: Kan de netwerklocatie niet configureren. Ongeldig pad gegeven.

[ctx: #39104]
en: View as text
nl_nl: Toon als tekst

[ctx: #39105]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_DEFAULT
en: default
nl_nl: standaard

[ctx: #39106]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_FORCED
en: forced
nl_nl: Geforceerd

[ctx: #39107]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_HEARING_IMPAIRED
en: captions
nl_nl: slechthorenden

[ctx: #39108]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_VISUAL_IMPAIRED
en: audio description
nl_nl: Audio-omschrijving

[ctx: #39109]
en: Select Program
nl_nl: Selecteer programma

[ctx: #39110]
en: Select Resolution
nl_nl: Kies resolutie

[ctx: #39111]
note: audio flag - FLAG_ORIGINAL language prefix displayed in audio settings stream selection
en: original
nl_nl: origineel

[ctx: #39112]
note: Used for a setting which allows centre channel (voice/speech) volume to be adjusted when downmixing.
en: Downmix: Center Mix Level
nl_nl: Downmix: centreer mengniveau

[ctx: #39113]
note: Help text for 39112
en: Center Mix Level in dB relative to metadata or default (-3 dB)
nl_nl: Centreer mengniveau in dB gerelativeerd naar meta gegevens of standaard (-3 dB)

[ctx: #39114]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode thumb
nl_nl: Afleveringsminiatuur

[ctx: #39115]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Movie plot
nl_nl: Filmplot

[ctx: #39116]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode plot
nl_nl: Afleveringsplot

[ctx: #39117]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]Announcer[/B] component
nl_nl: Uitgebreide logboekregistratie voor het component [B]Omroeper[/B]

[ctx: #39118]
note: Label for action to present native iOS sharing sheet
en: Share debug log
nl_nl: Deel foutregistratie logbestand

[ctx: #39119]
en: Last modified
nl_nl: Laatst aangepast

[ctx: #39120]
en: Skip filename matching for external audio tracks
nl_nl: Sla overeenkomende bestandsnamen over voor externe audiotracks

[ctx: #39121]
note: Label for section of settings controling what is shown on the library windows
en: Library Display and Navigation
nl_nl: Bibliotheek Tonen en Navigatie

[ctx: #39122]
note: Label for section of settings controling how library is populated
en: Library Information Sources
nl_nl: Bibliotheekinformatiebronnen

[ctx: #39124]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]Add-ons[/B] component
nl_nl: Uitgebreide logboekregistratie voor de [B]Add-ons[/B] component

[ctx: #39125]
en: Enable tag reading in file view
nl_nl: Activeer tag lezen bij tonen bestanden

[ctx: #39127]
en: Use all local image files as artwork
nl_nl: Gebruik alle lokale afbeeldingsbestanden als artwork

[ctx: #39128]
note: Description of setting with label #39127 "Use all local image files as artwork"
en: All image files located alongside the media files are picked up as artwork during library scan, with the file name as the art type.
nl_nl: Alle afbeeldingsbestanden die zich naast de mediabestanden bevinden, worden tijdens het scannen van de bibliotheek als artwork opgehaald, met de bestandsnaam als art-type.

[ctx: #39129]
en: Use all remote artwork fetched by scrapers
nl_nl: Gebruik alle externe illustraties die zijn opgehaald door schrapers

[ctx: #39130]
note: Description of setting with label #39129 "Use all remote artwork fetched by scrapers"
en: Use the first of each art type of the remote artwork in scraper results to fill any missing art not populated with local art.
nl_nl: Gebruik de eerste van elk type kunst van het externe kunstwerk in schraper resultaten om ontbrekende kunst te vullen die niet is gevuld met lokale kunst.

[ctx: #39131]
en: Artist art types whitelist
nl_nl: Witte lijst van kunstenaarskunsttypen

[ctx: #39132]
note: Description of setting with label #39131 "Artist art types whitelist"
en: Limit the artist artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
nl_nl: Beperk het artiestkunstwerk dat lokaal is opgehaald of is toegepast vanuit de externe kunstresultaten van de schraper tot alleen die kunsttypen in de witte lijst

[ctx: #39133]
en: Album art types whitelist
nl_nl: Witte lijst van albumhoeskunsttypen

[ctx: #39134]
note: Description of setting with label #39133 "Album art types whitelist"
en: Limit the album artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
nl_nl: Beperk het albumkunstwerk dat lokaal is opgehaald of is toegepast vanuit de externe kunstresultaten van de schraper tot alleen die kunsttypen in de witte lijst

[ctx: #39135]
en: Thumbnail image files
nl_nl: Thumbnail afbeeldingsbestanden

[ctx: #39136]
note: Description of setting with label #39135 "Thumbnail image files"
en: The names of files that contain primary artwork (thumbnails), generally square and used both full and in reduced size to visually identify a folder, artist, album or song
nl_nl: De namen van bestanden die primaire illustraties (miniaturen) bevatten, over het algemeen vierkant en zowel volledig als in verkleind formaat gebruikt om een map, artiest, album of nummer visueel te identificeren

[ctx: #39137]
en: Artwork level
nl_nl: Artwork niveau

[ctx: #39138]
note: Description of setting with label #39137 "Artwork level"
en: The amount of artwork automatically selected - [Maximum] all local images and remote art; [Basic] save space on limited devices or when using a simple skin; [Custom] configured by user for detailed control; [None] no art
nl_nl: Het aantal kunstwerken dat automatisch wordt geselecteerd - [Maximum] alle lokale afbeeldingen en kunst op afstand; [Basic] bespaar ruimte op beperkte apparaten of bij gebruik van een eenvoudige skin; [Aangepast] geconfigureerd door gebruiker voor gedetailleerde controle; [Geen] geen kunst

[ctx: #39141]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Basic
nl_nl: Basis

[ctx: #39142]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Custom
nl_nl: Handmatig

[ctx: #39143]
en: Movie art types whitelist
nl_nl: Film art types whitelist

[ctx: #39144]
note: Description of setting with label #39150 "Movie art types whitelist"
en: Limit the movie and movie set artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
nl_nl: Beperk de film- en filmset-illustraties die lokaal worden opgehaald of van de externe kunstresultaten van de schraper worden toegepast tot alleen die kunsttypen in de witte lijst

[ctx: #39145]
en: TV show art types whitelist
nl_nl: Witte lijst voor tv-programmakunsttypen

[ctx: #39146]
note: Description of setting with label #39152 "TV show art types whitelist"
en: Limit the TV show and season artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
nl_nl: Beperk het tv-programma en seizoen-kunstwerk dat lokaal is opgehaald of is toegepast vanuit de externe kunstresultaten van schraper tot alleen die kunsttypen in de witte lijst

[ctx: #39147]
en: Episode art types whitelist
nl_nl: Aflevering art types whitelist

[ctx: #39148]
note: Description of setting with label #39154 "Episode art types whitelist"
en: Limit the episode artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
nl_nl: Beperk de afleveringsillustraties die lokaal worden opgehaald of van de externe kunstresultaten van de schraper worden toegepast tot alleen die kunsttypen in de witte lijst

[ctx: #39149]
en: Music video art types whitelist
nl_nl: Muziek video art types whitelist

[ctx: #39150]
note: Description of setting with label #39156 "Music video art types whitelist"
en: Limit the music video artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
nl_nl: Beperk de videoclip-illustraties die lokaal worden opgehaald of van de externe kunstresultaten van de schraper worden toegepast tot alleen die kunsttypen in de witte lijst

[ctx: #39151]
note: Display Hardware scaling filter setting toggle
en: Display hardware scaling filter
nl_nl: Toon hardware scaling filter

[ctx: #39152]
note: Description
en: Integer scaling (IS) is a Nearest-Neighbor(NN) upscaling technique using Display Engine
nl_nl: Integer scaling (IS) is een Nearest-Neighbor (NN) opschalingstechniek met behulp van Display Engine

[ctx: #39153]
en: Windowing system:
nl_nl: Venstersysteem:

[ctx: #39154]
note: Override subtitles styles setting list
en: Override subtitles styles
nl_nl: Ondertitelingsstijlen overschrijven

[ctx: #39155]
note: Description of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Some subtitle formats such as SSA / ASS / WebVTT can include metadata like font style, colors, size, alignments, positions, etc. you can override the styles with your customizations (please note that side effects may occur in some cases).
nl_nl: Sommige ondertitelformaten zoals SSA / ASS / WebVTT kunnen metadata bevatten zoals lettertypestijl, kleuren, grootte, uitlijningen, posities, enz. U kunt de stijlen overschrijven met uw eigen aanpassingen (let op: in sommige gevallen kunnen neveneffecten optreden).

[ctx: #39156]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Positions
nl_nl: Posities

[ctx: #39157]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles
nl_nl: Stijlen

[ctx: #39158]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles and positions
nl_nl: Stijlen en posities

[ctx: #39159]
note: Subtitle border size setting toggle
en: Border size
nl_nl: Randgrootte

[ctx: #39160]
note: Subtitle border colour setting
en: Border colour
nl_nl: Randkleur

[ctx: #39161]
note: CC Subtitles text alignment setting list
en: Text alignment
nl_nl: Tekstuitlijning

[ctx: #39162]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Left
nl_nl: Resterend

[ctx: #39163]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Center
nl_nl: Midden

[ctx: #39164]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Right
nl_nl: Rechts

[ctx: #39165]
note: Type of background for displaying the subtitles
en: Background type
nl_nl: Type achtergrond

[ctx: #39166]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Shadow
nl_nl: Schaduw

[ctx: #39167]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Box
nl_nl: Doos

[ctx: #39168]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Square box
nl_nl: Vierkante doos

[ctx: #39169]
note: Description of setting with label #39166 "Background type"
en: Type of background to apply to subtitles.
nl_nl: Type achtergrond om op ondertitels toe te passen.

[ctx: #39170]
note: Subtitle shadow size setting
en: Shadow size
nl_nl: Schaduwgrootte

[ctx: #39171]
note: Subtitle shadow colour setting
en: Shadow colour
nl_nl: Schaduwkleur

[ctx: #39172]
note: Subtitle shadow opacity setting
en: Shadow opacity
nl_nl: Schaduwondoorzichtigheid

[ctx: #39173]
note: Subtitle blur setting
en: Blur
nl_nl: Waas

[ctx: #39174]
note: SystemInfo string for the display's supported HDR types
en: Display supported HDR types
nl_nl: Ondersteunde HDR-typen weergeven

[ctx: #39175]
note: Progress text on splash screen, to build the font cache
en: Building font cache in progress - please wait
nl_nl: Lettertypecache wordt gebouwd - even geduld a.u.b.

[ctx: #39176]
note: Helper text for gui sound volume setting
en: Relative volume for gui sounds
nl_nl: Relatief volume voor gui-geluiden

[ctx: #39177]
note: Dialog caption related to the speech to text process
en: Speech to text
nl_nl: Spraak naar tekst

[ctx: #39178]
note: Dialog text to notify that the speech service is not available
en: Speech recognition service not available
nl_nl: Spraakherkenningsdienst niet beschikbaar

[ctx: #39179]
note: Dialog text to notify that microphone is listening
en: Listening...
nl_nl: Luisteren...

[ctx: #39180]
note: Dialog text to notify that there has been no matching recognition result
en: No recognition result matched
nl_nl: Geen overeenkomend herkenningsresultaat

[ctx: #39181]
note: Dialog text to notify that there has been a speech recognition error
en: Speech recognition error
nl_nl: Spraakherkenningsfout

[ctx: #39182]
note: Subtitle vertical margin setting
en: Vertical margin
nl_nl: Verticale marge

[ctx: #39183]
note: Help text for setting "Vertical margin" of label #39182
en: Allows you to add a margin in top and bottom aligned text. Changing this setting will affect also subtitle position set with the Video calibration.
nl_nl: Hiermee kunt u een marge toevoegen in boven- en onderuitgelijnde tekst. Het wijzigen van deze instelling heeft ook invloed op de ondertitelpositie die is ingesteld met de videokalibratie.

[ctx: #39184]
note: Window screen calibration: the current subtitle calibration value with vertical margin
en: Current value: {0:d} (with vertical margin: {1:d})
nl_nl: Huidige waarde: {0:d} (met verticale marge: {1:d})

[ctx: #39185]
note: Dialog text to notify that there are insufficient permissions for speech recognition
en: Insufficient permissions for speech recognition
nl_nl: Onvoldoende rechten voor spraakherkenning

[ctx: #39186]
note: Title of group menu subtitles
en: Styles for text based subtitles
nl_nl: Stijlen voor tekst-gebaseerde ondertitels

[ctx: #39187]
note: Title of group menu subtitles
en: Closed caption subtitles
nl_nl: Ondertitels met gesloten ondertiteling

[ctx: #39188]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: No background
nl_nl: Geen achtergrond

[ctx: #39189]
note: Window screen calibration: calibration by using the subtitle bar
en: Available only with manual subtitle position
nl_nl: Enkel beschikbaar met handmatige ondertitelingspositie

[ctx: #39190]
note: Help text for setting "Use system HDR/SDR brightness balance" of label #36096
en: [ON] The brightness of the GUI in HDR mode follows the system's setting. This affects all OSD, subtitles and graphics that are SDR in origin.[CR][OFF] Set the max brightness manually.
nl_nl: [AAN] De helderheid van de GUI in HDR-modus volgt de instelling van het systeem. Dit is van invloed op alle OSD, ondertitels en afbeeldingen die SDR van oorsprong zijn.[CR][UIT] Stel de maximale helderheid handmatig in.

[ctx: #39192]
en: Disable screensaver when playing audio
nl_nl: Schermbeveiliging uitschakelen wanneer audio wordt afgespeeld

[ctx: #39193]
note: Description of setting with label #39192 "Disable screensaver when playing audio"
en: If music is being played, the screensaver will never be activated
nl_nl: Als er muziek wordt afgespeeld, wordt de schermbeveiliging nooit geactiveerd

[ctx: #39194]
note: Help text of setting "Allow use DXVA Video Super Resolution" with label #13417
en: Enables advanced DXVA upscaler using NVIDIA "RTX Video Super Resolution" or "Intel Video Super Resolution".[CR]Used when the video source is 1920x1080 or less and the source resolution is lower than the display resolution.[CR]Only available on specific hardware: NVIDIA RTX 20xx, 30xx, 40xx and above, Intel Arc A770, A750.
nl_nl: Maakt geavanceerde DXVA upscaler mogelijk met NVIDIA "RTX Video Super Resolution" of "Intel Video Super Resolution".[CR]Wordt gebruikt wanneer de videobron 1920x1080 of minder is en de bronresolutie lager is dan de beeldschermresolutie.[CR]Alleen beschikbaar op bepaalde hardware: NVIDIA RTX 20xx, 30xx, 40xx en hoger, Intel Arc A770, A750.

[ctx: #39195]
note: Description of setting with label #13418 "Use high precision processing"
en: Enable this option for the best picture quality. Disabling reduces the load on resource-limited systems.
nl_nl: Schakel deze optie in voor de beste beeldkwaliteit. Uitschakelen vermindert de belasting op systemen met beperkte bronnen.

[ctx: #39196]
note: Title of Dolby Vision RPU conversion setting
en: Dolby Vision compatibility mode
nl_nl: Dolby Vision-compatibiliteitsmodus

[ctx: #39197]
note: Help text for setting "Convert Dolby Vision for compatibility" of label #39196
en: If enabled, Dolby Vision profile 7 will be converted to profile 8.1, which is more commonly supported by devices. Enable if your device supports Dolby Vision, but has issues with some videos.
nl_nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt Dolby Vision profiel 7 geconverteerd naar profiel 8.1, dat vaker wordt ondersteund door apparaten. Inschakelen als je apparaat Dolby Vision ondersteunt, maar problemen heeft met sommige video's.

[ctx: #40000]
note: Generic video versions label (plural)
en: Versions
nl_nl: Versies

[ctx: #40001]
note: Manage video versions context menu item
en: Manage versions
nl_nl: Versies beheren

[ctx: #40002]
note: Manage video version dialog title
en: Add as version to...
nl_nl: Toevoegen als versie aan...

[ctx: #40003]
note: Generic video version label (singular)
en: Version
nl_nl: Versie

[ctx: #40005]
note: Warning dialog title
en: Operation not supported
nl_nl: Bediening niet ondersteund

[ctx: #40006]
note: Warning dialog text
en: The selected movie has multiple versions, preventing its conversion into a version of another movie. Remove the versions from the movie, rescan the libray and convert them individually.
nl_nl: De geselecteerde film heeft meerdere versies, waardoor deze niet geconverteerd kan worden naar een versie van een andere film. Verwijder de versies van de film, scan de bibliotheek opnieuw en converteer ze afzonderlijk.

[ctx: #40007]
note: Warning dialog text
en: The "{0:s}" version already exists!
nl_nl: De "{0:s}" versie bestaat al!

[ctx: #40008]
note: Different video version found dialog title
en: Different movie version found
nl_nl: Andere filmversie gevonden

[ctx: #40009]
note: Different video version found dialog text
en: Found a different version of the movie "{0:s}": {1:s}. Would you like to convert it into an additional version of the original?
nl_nl: Een andere versie van de film "{0:s}" gevonden: {1:s}. Wil je het omzetten naar een extra versie van het origineel?

[ctx: #40010]
note: "video version" string in singular format
en: video version
nl_nl: videoversie

[ctx: #40011]
note: "video version" string in plural format
en: video versions
nl_nl: videoversies

[ctx: #40012]
note: "video version" string in singular capital format
en: Video version
nl_nl: Videoversie

[ctx: #40013]
note: "video version" string in plural capital format
en: Video versions
nl_nl: Videoversies

[ctx: #40014]
note: Add video version dialog title
en: Add version
nl_nl: Versie toevoegen

[ctx: #40015]
note: Add video extra dialog title
en: Add extra
nl_nl: Extra toevoegen

[ctx: #40016]
note: Add video version dialog text.
en: The selected video already is the "{0:s}" version of the movie.
nl_nl: De geselecteerde video is al de "{0:s}" versie van de film.

[ctx: #40017]
note: Add video version dialog text. Example: The selected video is the "Extended Edition" version of the movie "Movie title". Would you like to move the version to this movie?"
en: The selected video is the "{0:s}" version of the movie "{1:s}". Would you like to move the version to this movie?
nl_nl: De geselecteerde video is de "{0:s}" versie van de film "{1:s}". Wil je de versie verplaatsen naar deze film?

[ctx: #40018]
note: Remove video version dialog title
en: Remove video version
nl_nl: Videoversie verwijderen

[ctx: #40019]
note: Manage versions, remove: removing the default version of a movie is not allowed.
en: The default version of a movie cannot be removed. Set a different default version and try again.
nl_nl: De standaardversie van een film kan niet worden verwijderd. Stel een andere standaardversie in en probeer het opnieuw.

[ctx: #40020]
note: Remove video version dialog text
en: Are you sure to remove version "{0:s}"?
nl_nl: Weet je zeker dat je versie "{0:s}" wilt verwijderen?

[ctx: #40022]
note: Manage video version dialog title
en: Manage {0:s}
nl_nl: Beheer {0:s}

[ctx: #40023]
note: Button label to make a video version the default version
en: Set as default
nl_nl: Als standaard instellen

[ctx: #40026]
note: Add extra dialog text.
en: The selected video already is the "{0:s}" extra of the movie.
nl_nl: De geselecteerde video is al de "{0:s}" extra van de film.

[ctx: #40027]
note: Add video extra dialog text. Example: The selected video is the "Behind the scenes" extra of the movie "Movie title". Would you like to move the extra to this movie?"
en: The selected video is the "{0:s}" extra of the movie "{1:s}". Would you like to move the extra to this movie?
nl_nl: De geselecteerde video is de "{0:s}" extra van de film "{1:s}". Wil je de extra verplaatsen naar deze film?

[ctx: #40028]
note: Browse the computer files for the file to be added as version
en: Browse files
nl_nl: Blader bestanden

[ctx: #40029]
note: Browse the library for the movie to be added as version
en: Browse library
nl_nl: Blader bibliotheek

[ctx: #40030]
note: Select the movie to be added as a version
en: Select movie to add as a version
nl_nl: Selecteer film om als versie toe te voegen

[ctx: #40031]
note: No other movies found in the library
en: No other movies found in the library.
nl_nl: Geen andere films gevonden in de bibliotheek.

[ctx: #40032]
note: Add version: no similar movies were found in the library.
en: No similar movies were found in the library.
nl_nl: Er zijn geen vergelijkbare films gevonden in de bibliotheek.

[ctx: #40200]
note: Select default video version setting
en: Select default video version
nl_nl: Selecteer standaard videoversie

[ctx: #40201]
note: Help for select default video version setting
en: Defines how to handle selection of videos with multiple versions.[CR][Enabled] Automatically select the default video version without prompting.[CR][Disabled] Display a dialogue to select a version of the video.
nl_nl: Definieert hoe om te gaan met de selectie van video's met meerdere versies.[CR][Ingeschakeld] Automatisch de standaard videoversie selecteren zonder te vragen.[CR][Uitgeschakeld] Een dialoog weergeven om een versie van de video te selecteren.

[ctx: #40202]
note: Ignore different video versions settting
en: Ignore different video versions on scan
nl_nl: Verschillende videoversies negeren bij het scannen

[ctx: #40203]
note: Help for Ignore different video versions settting
en: Select scanner action for different video versions.[CR][Enabled] Add different video versions to library seperately without confirmation.[CR][Disabled] Prompt for converting different video versions into additional versions of the original.
nl_nl: Selecteer scanneractie voor verschillende videoversies.[CR][Ingeschakeld] Voeg verschillende videoversies afzonderlijk toe aan bibliotheek zonder bevestiging.[CR][Uitgeschakeld] Vraag om verschillende videoversies te converteren naar extra versies van het origineel.

[ctx: #40204]
note: Ignore video extras settting
en: Ignore video extras on scan
nl_nl: Negeer video-extra's op scan

[ctx: #40205]
note: Help for ignore video extras settting
en: Select scanner action for video extras in "extras" folder.[CR][Enabled] Scan video extras like regular videos.[CR][Disabled] Add video extras to library for associated video.
nl_nl: Selecteer scanactie voor video-extra's in map "Extra's".[CR][Ingeschakeld] Video-extra's scannen zoals gewone video's.[CR][Uitgeschakeld] Video-extra's toevoegen aan bibliotheek voor bijbehorende video.

[ctx: #40206]
note: Show video versions as folder settting
en: Show videos with multiple versions as folder
nl_nl: Video's met meerdere versies als map weergeven

[ctx: #40207]
note: Help for show video versions as folder settting
en: When enabled, a video with multiple versions will be shown as a folder in the video library. This folder can then be opened to display the individual video versions. When disabled, the configured select action will be applied.
nl_nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt een video met meerdere versies weergegeven als een map in de videobibliotheek. Deze map kan dan worden geopend om de individuele videoversies weer te geven. Indien uitgeschakeld, wordt de geconfigureerde select-actie toegepast.

[ctx: #40209]
note: First choose video version and then select a player and play context menu item label
en: Play version using...
nl_nl: Versie afspelen met...

[ctx: #40210]
note: Button label for video versions
en: Versions
nl_nl: Versies

[ctx: #40211]
note: Button label for video extras
en: Extras
nl_nl: Extra's

[ctx: #40212]
note: UPnP remote player volume level sync setting
en: Synchronize volume level to remote UPnP players
nl_nl: Volumeniveau synchroniseren met UPnP-spelers op afstand

[ctx: #40213]
note: Help string for UPnP remote player volume level sync setting
en: If selected the remote player volume level will be synchronized with the volume of this application.[CR]Warning: Global system volume level may be different than the application volume level - they are controlled independently.[CR]This may lead the remote player to be set to 100% volume level if the application has 100% volume level but the overall system volume level is smaller.
nl_nl: Als deze optie is geselecteerd, wordt het volumeniveau van de speler op afstand gesynchroniseerd met het volume van deze toepassing.[CR]Waarschuwing: Het algemene volumeniveau van het systeem kan anders zijn dan het volumeniveau van de toepassing - ze worden onafhankelijk geregeld.[CR]Dit kan ertoe leiden dat de speler op afstand op 100% volumeniveau wordt ingesteld als de toepassing 100% volumeniveau heeft, maar het algemene volumeniveau van het systeem kleiner is.

[ctx: #40400]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Standard Edition
nl_nl: Standaard Editie

[ctx: #40401]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Extended Edition
nl_nl: Uitgebreide Editie

[ctx: #40402]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Unrated Version
nl_nl: Ongewaardeerde Versie

[ctx: #40403]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Uncut Version
nl_nl: Onversneden Versie

[ctx: #40404]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Remastered Version
nl_nl: Herstelde Versie

[ctx: #40406]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Theatrical Cut
nl_nl: Theatrale Versie

[ctx: #40407]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Director's Cut
nl_nl: Regisseur's Versie

[ctx: #40408]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Special Edition
nl_nl: Speciale Editie

[ctx: #40409]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Limited Edition
nl_nl: Beperkte Editie

[ctx: #40410]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Complete Edition
nl_nl: Volledige Editie

[ctx: #40411]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: The Final Cut
nl_nl: De Definitieve Versie

[ctx: #40412]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Super Duper Cut
nl_nl: Super Duper Versie

[ctx: #40413]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Collector's Edition
nl_nl: Verzamelaars Editie

[ctx: #40414]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Ultimate Collector's Edition
nl_nl: Ultieme Verzamelaars Editie

[ctx: #40415]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Criterion Collection Edition
nl_nl: Criterion Collectie Editie

[ctx: #40416]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Fan Edit
nl_nl: Fan Bewerking

[ctx: #40417]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: Black and White Edition
nl_nl: Zwart-wit Editie

[ctx: #40431]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 10th Anniversary Edition
nl_nl: 10e Jubileumeditie

[ctx: #40432]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 20th Anniversary Edition
nl_nl: 20e Jubileumeditie

[ctx: #40433]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 25th Anniversary Edition
nl_nl: 25e Jubileumeditie

[ctx: #40434]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 30th Anniversary Edition
nl_nl: 30e Jubileumeditie

[ctx: #40435]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 40th Anniversary Edition
nl_nl: 40e Jubileumeditie

[ctx: #40436]
note: Name of a video version, like "Director's Cut"
en: 50th Anniversary Edition
nl_nl: 50e Jubileumeditie
