ktextaddons - en to ca@valencia translation catalogue (123 entries)

en: Detect language
ca@valencia: Detecta l'idioma

en: Bosnian
ca@valencia: Bosnià

en: English
ca@valencia: Anglés

en: Chinese (Simplified)
ca@valencia: Xinés (simplificat)

en: Chinese (Traditional)
ca@valencia: Xinés (tradicional)

en: Dutch
ca@valencia: Neerlandés

en: French
ca@valencia: Francés

en: German
ca@valencia: Alemany

en: Greek
ca@valencia: Grec

en: Italian
ca@valencia: Italià

en: Japanese
ca@valencia: Japonés

en: Korean
ca@valencia: Coreà

en: Portuguese
ca@valencia: Portugués

en: Russian
ca@valencia: Rus

en: Spanish
ca@valencia: Espanyol

en: Albanian
ca@valencia: Albanés

en: Arabic
ca@valencia: Àrab

en: Armenian
ca@valencia: Armeni

en: Azerbaijani
ca@valencia: Àzeri

en: Basque
ca@valencia: Basc

en: Belarusian
ca@valencia: Bielorús

en: Bulgarian
ca@valencia: Búlgar

en: Catalan
ca@valencia: Català

en: Croatian
ca@valencia: Croat

en: Czech
ca@valencia: Txec

en: Danish
ca@valencia: Danés

en: Estonian
ca@valencia: Estonià

en: Filipino
ca@valencia: Filipí

en: Finnish
ca@valencia: Finés

en: Galician
ca@valencia: Gallec

en: Georgian
ca@valencia: Georgià

en: Haitian Creole
ca@valencia: Crioll haitià

en: Hebrew
ca@valencia: Hebreu

en: Hungarian
ca@valencia: Hongarés

en: Icelandic
ca@valencia: Islandés

en: Indonesian
ca@valencia: Indonesi

en: Irish
ca@valencia: Irlandés

en: Latvian
ca@valencia: Letó

en: Lithuanian
ca@valencia: Lituà

en: Macedonian
ca@valencia: Macedoni

en: Malay
ca@valencia: Malai

en: Maltese
ca@valencia: Maltés

en: Norwegian
ca@valencia: Noruec

en: Persian
ca@valencia: Persa

en: Polish
ca@valencia: Polonés

en: Romanian
ca@valencia: Romanés

en: Serbian
ca@valencia: Serbi

en: Slovak
ca@valencia: Eslovac

en: Slovenian
ca@valencia: Eslové

en: Swahili
ca@valencia: Suahili

en: Swedish
ca@valencia: Suec

en: Thai
ca@valencia: Tai

en: Turkish
ca@valencia: Turc

en: Ukrainian
ca@valencia: Ucraïnés

en: Urdu
ca@valencia: Urdú

en: Vietnamese
ca@valencia: Vietnamita

en: Welsh
ca@valencia: Gal·lés

en: Yiddish
ca@valencia: Jiddisch

[ctx: @title:window]
en: Bergamot Plugin Settings
ca@valencia: Configureu el connector Bergamot

en: Search...
ca@valencia: Busca...

en: Download
ca@valencia: Baixada

en: Delete
ca@valencia: Suprimix

en: Update List
ca@valencia: Actualitza la llista

en: Update list of languages from network
ca@valencia: Actualitza la llista d'idiomes des de la xarxa

en: Error: %1
ca@valencia: S'ha produït un error: %1

en: Use translation cache
ca@valencia: Utilitza la memòria cau de traducció

en: Resource Usage
ca@valencia: Ús dels recursos

en: Thread:
ca@valencia: Fil:

en: Memory by Thread:
ca@valencia: Memòria per fil:

en: Languages
ca@valencia: Idiomes

en: Settings
ca@valencia: Configuració

en: Language model is not defined.
ca@valencia: No s'ha definit el model d'idioma.

en: Cannot open file for downloading.
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer per a la baixada.

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
ca@valencia: S'ha produït un error: Els sistemes del motor han detectat trànsit sospitós des de la xarxa d'este ordinador. Torneu-ho a provar més tard.

en: Impossible to access to url: %1
ca@valencia: És impossible accedir a l'URL: %1

en: CheckSum is not correct.
ca@valencia: La suma de verificació no és correcta.

en: Error during writing on disk: %1
ca@valencia: Error durant l'escriptura en el disc: %1

en: Impossible to extract language
ca@valencia: És impossible extraure l'idioma

en: Source
ca@valencia: Origen

en: Target
ca@valencia: Destinació

en: Type
ca@valencia: Tipus

en: Repository
ca@valencia: Repositori

en: Installed Version
ca@valencia: Versió instal·lada

en: Available Version
ca@valencia: Versió disponible

en: Installed
ca@valencia: Instal·lat

en: Error: Unable to find Bing credentials in web version.
ca@valencia: S'ha produït un error: No s'han pogut trobar les credencials de Bing en la versió web.

en: Error: Unable to extract Bing key from web version.
ca@valencia: S'ha produït un error: No s'ha pogut extraure la clau de Bing des de la versió web.

en: Error: Unable to extract Bing token from web version.
ca@valencia: S'ha produït un error: No s'ha pogut extraure el testimoni de Bing des de la versió web.

en: Error: Unable to extract additional Bing information from web version.
ca@valencia: S'ha produït un error: No s'ha pogut extraure la informació addicional de Bing des de la versió web.

[ctx: @title:window]
en: Configure Engine
ca@valencia: Configura el motor

en: Use Free License Key
ca@valencia: Utilitza una clau de llicència lliure

en: Api Key:
ca@valencia: Clau de l'API:

en: Server needs Api Key.
ca@valencia: El servidor necessita una clau de l'API.

en: Invalid answer.
ca@valencia: Resposta no vàlida.

en: Server required Api Key
ca@valencia: Clau de l'API requerida pel servidor

en: Server Url:
ca@valencia: URL del servidor:

en: Server url is not defined.
ca@valencia: No s'ha definit l'URL del servidor.

en: Error: Unable to find Yandex SID in web version.
ca@valencia: S'ha produït un error: No s'ha pogut trobar l'SID de Yandex en la versió web.

en: Error: Unable to extract Yandex SID from web version.
ca@valencia: S'ha produït un error: No s'ha pogut extraure l'SID de Yandex de la versió web.

en: You used same language for 'from' and 'to' language.
ca@valencia: Heu utilitzat el mateix idioma a «Des de» i «A».

[ctx: @title:window]
en: Configure Translator
ca@valencia: Configureu el traductor

en: From:
ca@valencia: De:

en: To:
ca@valencia: A:

en: Engine:
ca@valencia: Motor:

[ctx: @title:window]
en: Translator Debug
ca@valencia: Depuració del traductor

en: Save As...
ca@valencia: Anomena i guarda...

en: Could not write the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
ca@valencia: No s'ha pogut escriure el fitxer %1:
    «%2» és la descripció detallada de l'error.

en: Save File Error
ca@valencia: S'ha produït un error en guardar el fitxer

en: All Files (*)
ca@valencia: Tots els fitxers (*)

en: Translate...
ca@valencia: Traduïx...

en: Close
ca@valencia: Tanca

[ctx: Translate from language]
en: From:
ca@valencia: De:

[ctx: Translate to language]
en: To:
ca@valencia: A:

[ctx: Invert language choices so that from becomes to and to becomes from]
en: Invert
ca@valencia: Invertix

en: Clear
ca@valencia: Neteja

en: Translate
ca@valencia: Traduïx

en: Debug
ca@valencia: Depura

en: Configure
ca@valencia: Configura

en: Drag text that you want to translate. (Be careful text will be send to external Server).
ca@valencia: Deixeu anar el text que voleu traduir. (Aneu amb compte, el text s'enviarà al servidor extern).

en: Drag text that you want to translate.
ca@valencia: Deixeu anar el text que voleu traduir.

en: No network connection detected, we cannot translate text.
ca@valencia: No s'ha detectat cap connexió de xarxa, no s'ha pogut traduir el text.

en: No network
ca@valencia: Sense xarxa

en: Translate error
ca@valencia: S'ha produït un error de traducció
