kwin - en to sa translation catalogue (43 entries)

en: Show Desktop
sa: डेस्कटॉप् दर्शयतु

[ctx: An example Desktop Name]
en: Desktop 1
sa: डेस्कटॉप 1

en: Main
sa: मुख्यः

en: Alternative
sa: वैकल्पिक

en: Get New Task Switcher Styles…
sa: नवीन कार्य स्विचर शैल्याः प्राप्तुम्...

en: Focus policy settings limit the functionality of navigating through windows.
sa: फोकस नीतिसेटिंग्स् विण्डोस् मध्ये नेविगेट् इत्यस्य कार्यक्षमतां सीमितयन्ति ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Content
sa: विषयः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDesktop)
en: Include "Show Desktop" entry
sa: "Show Desktop" इति प्रविष्टिः समाविष्टा

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, switchingModeCombo)
en: Recently used
sa: अद्यतनं प्रयुक्तम्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, switchingModeCombo)
en: Stacking order
sa: स्तम्भनक्रमः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, oneAppWindow)
en: Only one window per application
sa: प्रति अनुप्रयोगं केवलं एकं विण्डो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, orderMinimized)
en: Order minimized windows after unminimized windows
sa: अन्यूनतमविण्डोजस्य अनन्तरं न्यूनतमविण्डोः आदेशयन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Sort order:
sa: क्रमाङ्कनम् :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Filter windows by
sa: द्वारा विण्डोज फ़िल्टर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterDesktops)
en: Virtual desktops
sa: आभासी डेस्कटॉप्स

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentDesktop)
en: Current desktop
sa: वर्तमान डेस्कटॉप

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherDesktops)
en: All other desktops
sa: अन्ये सर्वे डेस्कटॉप्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterActivities)
en: Activities
sa: गतिविधयः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentActivity)
en: Current activity
sa: वर्तमान क्रियाकलाप

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherActivities)
en: All other activities
sa: अन्ये सर्वे कार्याणि

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterScreens)
en: Screens
sa: पटलानि

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentScreen)
en: Current screen
sa: वर्तमान पटल

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherScreens)
en: All other screens
sa: अन्ये सर्वे पटलाः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterMinimization)
en: Minimization
sa: न्यूनतमीकरण

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, visibleWindows)
en: Visible windows
sa: दृश्यमानानि खिडकयः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, hiddenWindows)
en: Hidden windows
sa: गुप्तजालकाः

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Shortcuts
sa: शॉर्टकट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Forward
sa: अग्रतः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: All windows
sa: सर्वाणि खिडकयः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Reverse
sa: विपरीत

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current application
sa: वर्तमान आवेदन

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Visualization
sa: दृश्यीकरणम्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, effectCombo)
en: The effect to replace the list window when desktop effects are active.
sa: यदा डेस्कटॉप् प्रभावः सक्रियः भवति तदा सूचीविण्डो प्रतिस्थापयितुं प्रभावः ।

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightWindows)
en: The currently selected window will be highlighted by fading out all other windows. This option requires desktop effects to be active.
sa: सम्प्रति चयनितं विण्डो अन्येषां सर्वेषां विण्डोः क्षीणं कृत्वा प्रकाशितं भविष्यति । अस्मिन् विकल्पे डेस्कटॉप् प्रभावाः सक्रियः भवितुम् आवश्यकाः सन्ति ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightWindows)
en: Show selected window
sa: चयनितं विण्डो दर्शयतु

en: Walk Through Windows
sa: विण्डोजद्वारा चलन्तु

en: Walk Through Windows (Reverse)
sa: विण्डोजद्वारा चलन्तु (विपरीतम्) .

en: Walk Through Windows of Current Application
sa: वर्तमान अनुप्रयोगस्य विण्डोजद्वारा चलन्तु

en: Walk Through Windows of Current Application (Reverse)
sa: वर्तमान अनुप्रयोगस्य विण्डोजद्वारा चलन्तु (विपरीतम्)

en: Walk Through Windows Alternative
sa: Walk Through Windows विकल्पः

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
sa: Walk Through Windows विकल्पः (विपरीतः)

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative
sa: वर्तमान अनुप्रयोग विकल्पस्य विण्डोजद्वारा चलन्तु

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative (Reverse)
sa: वर्तमान अनुप्रयोगस्य विकल्पस्य विण्डोजद्वारा चलन्तु (विपरीतम्)
